577184 AHARONI, Y., (ED.), Beer-Sheba I. Excavations at Tel Beer-Sheba 1969-1971 seasons.Tel Aviv, Institute of archaeology, 1973. (XVI) 135 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Publications of the institute of archaeology, 2) *omslag licht beschadigd, naam op titelpagina*Met 95 kaarten en platen Euro 50,00
596959 AKAZAWA, T., AOKI, K., KIMURA, T., (ED.), The evolution and dispersal of modern humans in Asia.Tokyo, Hokusen-sha, 1992. (XII) 660 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad, enkele potloodaantekeningen, omslag verkleurd*Met bijdragen van o.a.: G.G. Pope, N. Goren-Inbar, E. Tchernov, Nguyen Lang Cuong, K. Tokunaga Euro 45,00
597926 ANWB WERELDATLAS, Wereldatlas. Computer-cartografie. Met plaatsnamenregister. Reisverbindingen in kaart gebracht. Honderden kleurenfoto's. Beschrijving van alle landen.Den Haag, ANWB, 1998 (2e). 289 pp. gebonden. Illustraties. Euro 15,00
579595 AUDRETSCH, F.C. D', KLUIVING, R.B., OUDEMANS, W., Economic geological investigation of NE Vogelkop (Western New Guinea). Carried out by the 'Foundation geological investigation Netherlands New Guinea' 1959-1962.Z.p., Staatsdrukkerij, 1966. 151 pp. ingenaaid + cassette. Bibliografie. Illustraties. *rug verkleurd*In map bijgevoegd 3 annexes van H.C. Meijer, J.J. Hermes, J.J. Prins, G. Anger, en 10 landkaarten Euro 20,00
576120 BEEKHUIS, C., Earth-cataclysms (a theory of drift and a historic review of the geological adventures of our earth's surface).Holten, Beekhuis, 1962. 477 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 25,00
576077 BLINK, H., Nederland en zijne bewoners. Handboek der aardrijkskunde en volkenkunde van Nederland. Met kaarten en afbeeldingen. 3 delen. Amsterdam, Van Looy, 1892. (XII) 596, (IV) 575, (VIII) 540 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaarbanden geplastificeerd, deel 3 los in de band, laatste pagina deel 3 los* Euro 75,00
589742 BLOEMERS, J.H.F., LOUWE KOOIJMANS, L.P, SARFATIJ, H., Verleden land. Archeologische opgravingen in Nederland. Amsterdam, Meulenhoff, 1981. 192 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Euro 16,00
589365 BLOEMERS, J.H.F., LOUWE KOOIJMANS, L.P, SARFATIJ, H., Verleden land. Archeologische opgravingen in Nederland. Amsterdam, Meulenhoff, 1981. 192 pp. gebonden. Illustraties. Euro 15,00
576093 BLOEMERS, J.H.F., Rijswijk (Z.H.), 'De Bult'. Eine Siedlung der Cananefaten. 3 delen. Amersfoort, ROB, 1978. 143, (IV) 149-513 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. (Nederlandse oudheden, 8) Deel 1: Interpretation. Mit einem Beitrag (Beil. 8) von D.P. Hallewas und J.F. van Regteren Altena, Deel 2: Dokumentation. Mit Beiträgen von P.A. Henderikx, A.S. Knip, A.T. Clason, W.A. Casparie, M.J. Jansma und W. Groenman-van Wateringe, Dl 3: Beilagen Euro 45,00
575831 BOEKEL, G.M.E.C. VAN, Roman terracotta figurines and masks from the Netherlands. Groningen, z.u., 1987. (VI) 197-934 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. Euro 50,00
597941 BOSATLAS, De grote bosatlas. Zevenenveertigste druk onder red. van F.J. Ormeling.Groningen, WN, 1971. (X) 168 pp. gebonden. *rug beschadigd*register aanwezig Euro 10,00
590717 BRONGERS, J.A., WOLTERING, P.J., De prehistorie van Nederland. Economisch technologisch. Haarlem, Van Dishoeck, 1978. 137 pp. ingenaaid. Illustraties. Euro 10,00
586953 BRONGERS, J.A., Air photography and Celtic field research in the Netherlands. 2 dln. Amersfoort, ROB, 1976. 147 pp. Dissertatie. Illustraties. (Nederlandse oudheden, 6) *rug map met kaarten licht beschadigd, ruggen verkleurd* Euro 35,00
581386 BRUNSTING, H., ES, W.A. VAN, HUBRECHT, A.V.M., (RED.), Archeologie en historie. Opgedragen aan H. Brunsting bij zijn zeventigste verjaardag.Bussum, Van Dishoeck, 1973. 539 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: A.E. van Giffen, M. Maaskant-Kleibrink, H.T. Waterbolk Euro 25,00
591433 BUCHHOLZ, H.G., KARAGEORGHIS, V., Prehistoric Greece and Cyprus. An archaeological handbook. Transl. from the German by F. Garvie.London, Phaidon, 1973. 514 pp. kunstleer + omslag. Illustraties. *omslag langs rand iets verkleurd* Euro 20,00
582170 BUCHHOLZ, H.G., KARAGEORGHIS, V., Prehistoric Greece and Cyprus. An archaeological handbook. Transl. from the German by F. Garvie.London, Phaidon, 1973. 514 pp. kunstleer + omslag. Illustraties. *omslag licht verkleurd en beschadigd* Euro 20,00
589866 BUCHHOLZ, H.G., KARAGEORGHIS, V., Prehistoric Greece and Cyprus. An archaeological handbook. Transl. from the German by F. Garvie.London, Phaidon, 1973. 514 pp. kunstleer + omslag. Illustraties. Euro 20,00
586635 BUITENHUIS, H., Archeozoölogisch onderzoek langs de midden-Eufraat. Onderzoek van het faunamateriaal uit zes nederzettingen in Zuidoost-Turkije en Noord-Syrië daterend van ca. 10.000 BP tot 1400 AD.Groningen, z.u., 1988. (XII) 213, (II) 22, (II) 26, 118 pp. paperback. Dissertatie.Met drie separaat gepagineerde bijlagen. Bijlage I: The faunal remains from Tell es-Sweyat (eerder gepubliceerd in: 'Palaeohistoria' 25, 1986), Bijlage II: Equids in western Asia, Bijlage III: Maattabellen Euro 20,00
597432 CERAM, C.W., Goden, graven en geleerden. Roman van de archeologie. Nederlandse vertaling: H. Manger.Amsterdam, Elsevier, 1981. 396 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 10,00
599412 CERAM, C.W., Goden, graven en geleerden. Roman van de archeologie. Nederlandse vertaling: H. Manger.Amsterdam, Elsevier, 1981. 396 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *schutblad licht roestvlekkig* Euro 10,00
597825 CERAM, C.W., Triomf over de tijd. Opmars van de archeologie. Nedelandse vertaling van H. Edinga.Den Haag, Gaade, z.j. (2e). 360 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
015563 CHAMALAUN, M., WATERBOLK, H.T., (RED.), Voltooid verleden tijd? Een hedendaagse kijk op de prehistorie. Amsterdam, Intermediair, 1980. 259 pp. paperback. Illustraties. (Intermediair) Met bijdragen van o.a.:D. Stapert, J.J. Butler, A.T. Clason Euro 12,50
592640 CLARK, G., World prehistory in new perspective. An illustrated third edition.Cambridge, UP, 1977 (3e). (XX) 554 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 25,00
587241 CLASON, A.T., Animal and man in Holland's past. An investigation of the animal world surrounding man in prehistoric and early historical times in the provinces of North and South Holland. 2 delen.Groningen, Wolters, 1967. (XIV) 247, (VIII) 190 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *ruggen licht verkleurd* Euro 25,00
587240 CLASON, A.T., Animal and man in Holland's past. An investigation of the animal world surrounding man in prehistoric and early historical times in the provinces of North and South Holland. 2 delen.Groningen, Wolters, 1967. (XIV) 247, (VIII) 190 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *ruggen licht verkleurd* Euro 25,00
576111 DICKINSON, R.E., City region and regionalism. A geographical contribution to human ecology. London, Routledge, 1960 (4e). (XVI) 327 pp. ln. Ills. (ILSSR) *naam op schutbl.* Euro 11,50
576110 DICKINSON, R.E., The west european city. A geographical interpretation. London, Routledge, 1963 (3e). (XVIII) 582 pp. ln. Bibliogr. Ills. (ILSSR) Euro 15,00
575623 EDELMAN, C.H., Studiën over de bodemkunde van Nederlandsch-Indië. Wageningen, Veenman, 1947 (2e). 411 pp. halflinnen. Bibliografie. (Publicatie van de stichting 'Fonds landbouw export bureau 1916-1918' Wageningen, 24) *naam op titelpagina* Euro 25,00
580686 ESCHER, B.G., De gedaanteveranderingen onzer aarde. Algemeene geologie. Met een 200-tal illustraties.Amsterdam, MGGL, 1927 (3e). (X) 430 pp. linnen. Illustraties. Euro 10,00
590001 FAGAN, B.M., Archeologie. Oorsprong en geschiedenis van de mensheid. Vertaling: B. Huiskes.Maastricht, Natuur&Techniek, 1989. 367 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 20,00
589154 FASANI, L., (HRSG.), Die illustrierte Weltgeschichte der Archäologie. Bei der Hrsg. der deutschen Ausgabe wirkten mit: Übers.: E. Felkel, H. Hofer, R. Pohl-Mayerhofewr u.a. Wissenschaftliche Bearbeitung: F. Anton, J. Driehaus, J. Glaubitz u.a. Redaktion: H. Gajic.München, Südwest, 1983 (2e). 691 pp. gebonden. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 20,00
576096 FELIX, J., Leitfossilien aus dem Pflanzen- und Tierreich. Mit 566 Abbildungen im Text.Leipzig, Engelmann, 1924 (2e herz.). (VIII) 228 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd* Euro 25,00
571555 FIGUIER, L., La terre et les mers ou description physique du globe. Ouvrage contenant 170 vignettes dessinées par mm. Karl Girardet, Lebreton, etc. et 20 cartes physiques. Paris, Hachette, 1864. (VIII) 580 pp. ln. (Tableau de la nature. Ouvrage illustré a l'usage de la jeunesse) *papier hier en daar licht roestvlekkig, enigszins los in de band, opdracht op schutblad*Boekblok verguld Euro 75,00
582182 FINEGAN, J., Archaeological history of the ancient middle east. New York, Barnes, 1996. (XXIV) 456 pp. hlf ln + omsl. Ills. Euro 15,00
584142 GEOGRAPHISCHE ANSTALT J.J. ARND, (HRSG.), Verkehrsatlas von Europa. Unter Benutzung von Dr. W. Koch und C. Opitz Eisenbahn- und Verkehrs-Atlas von Deutschland, Russland und der Schweiz. Enthaltend 66 Sektionen in dreifachen Farbendruck und mit einem alphabetischen Stationsverzeichnis von Europa. Leizpig, Arnd, 1901/2. linnen. Illustraties. *voorplat los, rug beschadigd, achterplat iets vlekkig* Euro 125,00
573439 GIFFEN, A.E. VAN, GELDER, H.E. VAN, GLAZEMA, P., BONTEKOE, G.A., (RED.), Een kwart eeuw oudheidkundig bodemonderzoek in Nederland. Gedenkboek A.E. van Giffen. Directeur van het Biologisch-Archeologisch Instituut der Rijksuniversiteit te Groningen 1922 - 17 juni - 1947. Meppel, Boom, 1947. (IV) 608 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd*Met bijdragen van o.a.: A.W. Byvanck, H.T. Waterbolk, G. van der Leeuw Euro 35,00
018249 GIFFEN, A.E. VAN, GLASBERGEN, W., GROENMAN-VAN WAATERINGE, W., In het voetspoor van A.E. van Giffen. Groningen, Wolters, 1961. (X) 156 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met bijdragen van o.a.: M.D. de Weerd, J.A. Bakker, C.R. Hooijer Euro 15,00
597318 GLOB, P.V., The mound people. Danish bronze-age man preserved. Translated from the Danish by J. Bulman.London, Faber, 1974. 184 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 20,00
593556 GOOD, G.A., (ED.), Sciences of the earth. An encyclopedia of events, people, and phenomena. 2 delen.New York, Garland, 1998. (XLVI) 407, (VIII) 409-901 pp. gebonden. Illustraties. (Garland encyclopedias in the history of science, 3) (Garland reference library of social science, 745) Euro 75,00
597920 GROTE TOPOGRAFISCHE ATLAS, Grote topografische atlas van Nederland 1:50 000. 2. Noord-Nederland.Groningen, WN, 1987. (XVI) 142 pp. gebonden. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 20,00
576087 HABERLAND, W., Amerikanische Archäologie. Geschichte, Theorie, Kulturentwicklung.Darmstadt, WB, 1992. (VIII) 269 pp. ln. Ills. Sonderausgabe Euro 15,00
600623 HALÁSZ, A., Europe - Európa.Budapest, z.u., 1936. 47 pp. ingenaaid. (The states of Central Europe. Los estados de Europa central. Panstwa Europy srodkowej. Középeurópai államok, 1)Economische atlas. Tekst in het Engels, Spaans, Pools en Hongaars Euro 20,00
600625 HALÁSZ, A., Le partage de la monarchie austro-hongroise et la nouvelle Autriche. The distribution of the Austro-Hungarian monarchy and the new Austria. Die Aufteilung der österreichisch-ungarischen Monarchie und des neue Österreich. Lo smembramento della monarchia austro-ungarica e la nuova Austria.Budapest, z.u., 1937. 47 pp. ingenaaid. (Les etats d'Europe centrale. The states of Central Europe. Die mittelaureopäischen Staaten. Stati dell'Europa centrale, 2)Economische atlas. Tekst in het Frans, Engels, Duits en Italiaans Euro 25,00
576114 HASSINGER, H., Geographische Grundlagen der Geschichte. Mit 8 Karten. Freiburg i.Br., Herder, 1931. (XII) 331 pp. linnen. Illustraties. (Geschichte der führenden Völker, 2) *bibliotheekexemplaar, rug licht verkleurd* Euro 20,00
595994 HELFRICH, K., BENDERS, J.F., CASPARIE, W.A., (RED.), Handzaam hout uit Groninger grond. Houtgebruik in de historische stad.Groningen, Stichting monument & materiaal, 1995. 224 pp. paperback. IllustratiesMet bijdragen van o.a.: G.L.G.A. Kortekaas, R.H. Alma, E. Jansma. Oblong formaat Euro 15,00
009360 HENDRIKS, J., Prisma archeologie in de Lage Landen. Utrecht, Spectrum, 1994. 279 pp. paperback. Illustraties. (Kennis) *sticker op omslag* Euro 10,00
577185 HERZOG, Z., Beer-Sheba II. The early iron age settlements. With participation of F.R. Brandfon and A.F. Rainey and contributions by R. Giveon, S. Hellwing, A. Horowitz, M. Lamdan, R. Gophna and L. Singer-Avitz, M. Liphschitz and Y. Waisel. Tel Aviv, Institute of archaeology, 1984. (XVI) 134 pp. ln. Ills. (Publications of the institute of archaeology, 7 *naam op titelpagina* Euro 30,00
575645 HEURN, F.C. VAN, Studiën betreffende den bodem van Sumatra's oostkust, zijn uiterlijk en zijn ontstaan. Met 41 afbeeldingen en een kaart. Amsterdam, De Bussy, 1923. (VIII) 121 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, rug beschadigd, omslag los, naam op schutblad* Euro 20,00
576121 HORKEN, H.K., Ex nocte lux. Enträtselte Urgeschichte im Licht jüngster Forschung.Tübingen, Wasmuth, 1972. 594 pp. ln + omsl. Ills. *omsl. licht besch.* Euro 16,00
579587 JELSMA, H.A., Granites and greenstones in northern Zimbabwe: tectono-thermal evolution and source regions. Amsterdam, z.u., 1993. (XIV) 268 pp. ing. Diss. Ills. Euro 20,00
576109 JONG, J.D. DE, (RED.), Verhandelingen van het koninklijk Nederlands geologisch mijnbouwkundig genootschap. Rapport van de Peelcommisie. 2 dln. Delft, z.u., 1963. 133 pp. ing. + cassette. Ills. (Mijnbouwkundige serie, 5)Deel 2 bevat map met kaarten Euro 25,00
581634 JUNGERIUS, P.D., Zur Verwitterung, Bodenbildung und Morphologie der Keuper-Liaslandschft bei Montfort in Luxembourg.Amsterdam, z.u., z.j. 164 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *rug verkleurd* Euro 20,00


naar boven
576113 KAN, C.M., Handleiding bij de beoefening der economische aardrijkskunde of vergelijking der landen als staten op aardrijkskundigen grondslag. 2 dln in 1 band. Haarlem, Tjeenk Willink, 1912. (XVIII) 458, (XIV) 378 pp. hlf ldr. Ills. *rug iets verkleurd en licht besch.* Euro 30,00
581778 KARAGEORGHIS, V., Kition. Mycenaean and Phoenician discoveries in Cyprus. 20 colour plates, 100 monochrome plates, 27 line drawings. London, BCA, 1976. 184 pp. ln + omsl. (New aspects of antiquity) Euro 12,50
576112 KAYSER, E., Abriss der allgemeinen und stratigraphischen Geologie. Mit 305 Textabbildungen, 65 Versteinerungstafeln und einer geologischen Übersichtskarte von Mitteleuropa. Stuttgart, Enke, 1925 (4-5e herz.). (XII) 612 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* Euro 35,00
577399 KEMMERLING, G.L.L., De uitbarsting van den G. Keloet in den nacht van den 19den op den 20sten mei 1919. Met 71 foto's, 15 platen en 1 bijlage.Weltevreden, z.u., 1921. (XII) 120, (2) pp. ingenaaid. Illustraties. (Vulkanologische mededeelingen, 2) *rug gebroken, omslag beschadigd, achterplat los, bibliotheekexemplaar* Euro 35,00
576127 KLEIJN, H.C.M., Boven rusteloos land. Remote sensing ten behoeve van morfologische analyse van het stadslandschap 1915-1980.Groningen, z.u., 1999. 273 pp. ringband. Dissertatie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 16,00
576122 KLESSMANN, E., Unter unseren Füßen. Neue archäologische Funde in Deutschland. Frankfurt a.M., Gutenberg, 1978. 262 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. Euro 11,50
577207 KRAMERS, J., Kramers' geographisch woordenboek der geheele aarde. Tweede druk. Geheel herzien en naar de beste bronnen bewerkt door J. Jurrius. 2 delen. Gouda, Van Goor, 1880. (IV) 582, (XII) (XXXVIII) 583-1196 pp. halflinnen. *nieuw gebonden, ex libris*Deel 2 aangevangen door wijlen J. Jurrius en voortgezet door E. Zuidema Euro 40,00
001266 KRAUS, E.H., SLAWSON, C.B., Gems and gem materials. New York, McGraw-Hill, 1947 (5e). (X) 332 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 20,00
576088 KRISCHE, P., Bodenkarten und andere kartographische Darstellungen der Faktoren der landwirtschaftlichen Produktion verschiedenen Länder. Ein Beitrag zur neuzeitlichen Wirtschaftsgeographie. Mit 77 Karten im Text und auf Tafeln.Berlin, Parey, 1928. (VIII) 111 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekstempels, onderzijde rug beschadigd, omslag iets vlekkig, enkele pagina's los* Euro 25,00
597170 KÜHN, H., Mensen in de oertijd. Geautoriseerde vertaling: E.M. Hart. 3 delen.Wassenaar, Servire, 1968-1969. 228, 268, 277 pp. linnen + omslag. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, omslagen licht beschadigd*Deel 1: Het stenen tijdperk, Deel 2: De nieuwe steentijd, Deel 3: De tijd van het brons en gietijzer Euro 25,00
585860 LAAN, K. TER, Van Goor's aardrijkskundig woordenboek van Nederland. 3e druk geheel opnieuw bewerkt door A.G.C. Baert. Den Haag, Van Goor, 1968 (3e herz.). 521 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* Euro 20,00
576097 LECHE, W., Der Mensch. Sein Ursprung und seine Entwicklung. In gemeinverständlicher Darstellung. Mit 367 Abbildungen im Text un 1 Tafel. Jena, Fischer, 1922 (2e herz.). (VIII) 390 pp. linnen. Illustraties. *enkele potloodstrepen, rug licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 30,00
586950 LEOPOLD, H.M.R., Uit de leerschool van de spade. 6 delen.Zutphen, Thieme, 1924-42 (2e, 1e). (IV) 334, (XXVIII) 356, (XXIV) 340, (XXVIII) 347, (XXXII) 347, (XLIV) 374 pp. linnen. Illustraties. *achterplat deel 1 licht beschadigd, deel 1 is 2e druk* Euro 50,00
572835 LEOPOLD, H.M.R., Uit de leerschool van de spade. 6 delen.Zutphen, Thieme, 1924-42 (2e, 1e). (IV) 334, (XXVIII) 356, (XXIV) 340, (XXVIII) 347, (XXXII) 347, (XLIV) 374 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar licht roestvlekkig, deel 3 enkele illustraties los in de band, deel 1 is 2e druk* Euro 50,00
572834 LEOPOLD, H.M.R., Uit de leerschool van de spade. 6 dln.Zutphen, Thieme, 1924-42 (2e, 1e). (IV) 334, (XXVIII) 356, (XXIV) 340, (XXVIII) 347, (XXXII) 347, (XLIV) 374 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslagen licht beschadigd, ruggen omslagen lichte waterschade, deel 1 is 2e druk* Euro 50,00
591097 LOUWE KOOIJMANS, L.P, The Rhine/Meuse delta. Four studies in its prehistoric occupation and holocene geology. Leiden, Brill, 1974. (XXIV) 421 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. With a contribution by A.S. Knip, Late neolithic skeleton finds from Molenaarsgraaf (Z.H.). With 33 tables, 16 plates and 125 text figures Euro 45,00
576081 MACHATSCHEK, F., Europa als Ganzes. Mit 8 Abbildungen im Text. Leizpig, Deuticke, 1929. (VI) 103 pp. linnen. Illustraties. (Enzyklopädie der Erdkunde) *bibliotheekexemplaar* Euro 15,00
576119 MACHATSCHEK, F., Geomorphologie. Mit 69 Abbildungen im Text.Leipzig, Teubner, 1934 (2e). (IV) 154 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug verkleurd, sticker op band* Euro 11,50
576118 MACHATSCHEK, F., Länderkunde von Mitteleuropa. Bearbeitet. Mit 7 Tafeln und 21 Abbildungen im Text. Leizpig, Deuticke, 1925. (X) 429 pp. halflinnen. Illustraties. (Enzyklopädie der Erdkunde) *nieuw gebonden, rug beschadigd, voorplat los* Euro 20,00
576117 MAULL, O., Länderkunde von Südeuropa. Bearbeitet. Mit 57 Abbildungen. Leipzig, Deuticke, 1929. (XII) 550 pp. linnen. Illustraties. (Enzyklopädie der Erdkunde) *bibliotheekexemplaar* Euro 30,00
590000 MILES, D., (ED.), Spectrum atlas van de archeologie. Adviseur: K. Branigan. Vertaald door W. van Opzeeland en M.H. Wijnen.Utrecht, Spectrum, 1984. 240 pp. linnen + omslag. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: S. Champion, J. Spencer, A. Christie Euro 15,00
572149 MILLER, H., My school and schoolmasters; or, the story of my education. An autobiography.Boston, Gould and Lincoln, 1856. (XIV) 537 pp. linnen. Portret. *papier gebruind, rug licht beschadigd* Euro 35,00
575640 MOHR, E.C.J., De bodem der tropen in het algemeen, en die van Nederlandsch-Indië in het bijzonder. 4 delen. Amsterdam, De Bussy, 1933-38. 130, (VI) 131-335, (VI) 343-572, (VI) 573-816 pp. ingenaaid. Illustraties. (KVKIA, 31, 12) Euro 40,00
573732 MUCH, M., Die Heimat der Indogermanen im Lichte der urgeschichtlichen Forschung. Berlin, Costenoble, 1902. (VIII) 311 pp. halflinnen. *schutbladen licht roestvlekkig* Euro 25,00
597346 NORMAN, D., De fantastische wereld van de prehistorie. De opkomst van de gewervelde dieren. Illustraties: J. Sibbick. Vertaling: H.J.V. van den Bijtel, P. Diderich, P.J. Keyzer, J. Liefrink, J. Smit.Weert, M & P, 1994. 247 pp. linnen. Illustraties. Euro 15,00
576084 NOTA SLIBGEHALTE, Nota over de waarneming van het slibgehalte in de Nederlandsche rivieren en stroomen gedurende het jaar 1881. 's Gravenhage, z.u., 1884. 126 pp. halflinnen. *onopengesneden, papier hier en daar licht roestvlekkig, bibliotheekexemplaar, platten iets los* Euro 15,00
576083 NOTA SLIBGEHALTE, Nota over de waarneming van het slibgehalte in de Nederlandsche rivieren en stroomen gedurende het jaar 1882. 's Gravenhage, z.u., 1884. 137 pp. halflinnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, papier hier en daar roestvlekkig, binding iets los, bibliotheekexemplaar*Met kaarten Euro 30,00
576078 OESTREICH, K., BOERMAN, W.E., HOL, J.B.L., KEUNING, H.J., Gedenkboek Oestreich. Bundel excursieverslagen 1909-1928 op 16 november 1928 aan prof.dr. K. Oestreich door zijn leerlingen bij de herdenking van zijn 20-jarige ambtsvervulling aangeboden. Groningen, Wolters, 1933. 379 pp. linnen. Illustraties. *enkele (kleur) potloodstrepen, bibliotheekexemplaar* Euro 30,00
582133 PARROT, A., Archéologie mésopotamienne. 2 delen.Paris, Michel, 1946-53. 542, 470 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Sciences d'aujourd'hui) *omslag licht verkleurd*Deel 1: Les étapes, Deel 2: Technique et problèmes Euro 30,00
573860 PHILIPPSON, A., Das Mittelmeergebiet. Seine geographische und kulturelle Eigenart. Mit 9 Figuren im Text. 13 Ansichten und 10 Karten auf 15 Tafeln. Leipzig, Teubner, 1922 (4e herz.). (VIII) 256 pp. halflinnen. *enkele potloodaantekeningen, bibliotheekexemplaar, band licht beschadigd* Euro 25,00
593665 PIERSMA, A., Sociale geografie tussen positivisme en fenomenologie. De brugfunctie van het mensbeeld.Groningen, z.u., 1983. (II) 237 pp. paperback. Dissertatie. Euro 12,50
596891 PÖRTNER, R., (HRSG.), Alte Kulturen ans Licht gebracht. Neue Erkenntnisse der modernen Archäologie.Düsseldorf, Econ, 1975 (31.-50. T.). 495 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Met bijdragen van o.a.: K. Schipperman, H. Döhl, R. Lange Euro 12,50
601034 PÖRTNER, R., (RED.), Oude beschavingen in nieuw licht. Nieuwe inzichten van de moderne archeologie. Vertaling E. Bekius en R. van Houten.Deventer, Ankh-Hermes, 1976. 494 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: K. Schippmann, H. Döhl, R. Rolle Euro 15,00
576075 ROBINSON, G.W., Die Böden. Ihre Entstehung, Zusammensetzung und Einteilung. Eine Einführung in die Bodenkunde. Übers. von A. Jacob. Berlin, Verlagsgesellschaft für Ackerbau, 1939 (3e). (XVIII) 499 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, enkele potloodstrepen* Euro 25,00
593063 ROGERS, J.J.W., FEISS, P.G., People and the earth. Basic issues in the sustainability of resources and environment.Cambridge, UP, 1998. 338 pp. paperback. Illustraties. Euro 15,00
597448 ROODENBERG, J.J., Le mobilier en pierre de Bouqras. Utilisation de la pierre dans un site néolithique sur le moyen Euphrate (Syrie).Istanbul, NHAI, 1986. (VIII) 207 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Euro 20,00
576099 ROODENBERG, J.J., Le mobilier en pierre de Bouqras. Utilisation de la pierre dans un site néolithique sur le moyen Euphrate (Syrie). Istanbul, NHAI, 1986. (VIII) 207 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Euro 20,00
591442 SARFATIJ, H., (RED.), Verborgen steden. Stadsarcheologie in Nederland.Amsterdam, Meulenhoff, 1990. 200 pp. linnen. Illustraties.*schutblad beschadigd* Euro 15,00
599657 SCHILLER, R., Verre geheimen. Mysteries uit de oudheid ontrafeld. Vert. uit het Engels door C. Mouwen.Baarn, Bigot, 1990.217 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
567875 SCHOTT, G., Geographie des atlantischen Ozeans. Mit 1 Titelbild und 115 Figuren im Text. Hamburg, Boysen, 1926 (2e herz.). (XIV) 368 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekstempel, band licht verkleurd* Euro 40,00
575611 SCHUILING, R., BALEN, C.L. VAN, BOERMAN, W.E., BAREN, J. VAN, Gedenkboek ter herinnering aan den 70sten verjaardag van R. Schuiling 27 mei 1924. Groningen, Noordhoff, 1924. (VIII) 380 pp. linnen. Portret. Illustraties. *rug los, bibliotheekstempels*Andere bijdragen van o.a.: M.D. van Blom, J.B.L. Hol, R. Loos Euro 30,00
595858 SCHUILING, R., Aardrijkskunde van Nederland. Met 20 kaarten en eenige schetsteekeningen. Ten behoeve van kweek- en normaalscholen, onderwijzerscursussen, hoogere burgerscholen en zelfstudie. Vierde verbeterde en vermeerderde druk. Zwolle, Tijl, 1897 (4e herz.). (XVI) 643 pp. halflinnen. Illustraties. *voorplat licht beschadigd*Met 20 gelithografeerde kaarten, waarvan de meeste in kleur Euro 75,00
572915 SCOBEL, A., (HRSG.), Geographisches Handbuch. Allgemeine Erdkunde, Länderkunde und Wirtschaftsgeographie. Unter Mitarbeit hervorragender Fachmänner hrsg. 2 dln. Bielefeld, Velhagen, 1909-10 (5e herz.). (XXVI) 957, (XIV) 816 pp. halfleer. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, leer bovenzijde deel 2 licht geschaafd*Deel 1: Allgemeine Erdkunde, Länder- und Staatenkunde von Europa. Mit 522 Abbildungen und Karten im Text, 7 schwarzen und 5 bunten Einschaltbildern und einer farbigen Karte, Deel 2: Länder- und Staatenkunde der außereuropäischen Gebiete. Wirtschaftsgeographie. Mit 244 Abbildungen und Karten im Text, 7 schwarzen und 7 bunten Einschaltbildern. Frakturschrift Euro 75,00
576071 SEYDLITZ, E. VON, Geographie. Hundertjahr-Ausgabe. Handbuch. 3 delen. Breslau, Hirt, 1925-31. (XII) 408 (16), (XX) 1196, (XII) 766 pp. linnen. Illustraties.Dl 1: Deutschland. Bearb. von B. Dietrich, R. Gradman, A. Henche, F. Jaeger, R. Reinhard, H. Rudolph. Mit 167 Abbildungen, 214 Bildern und 12 farbigen Tafeln, Dl 2: Europa (ohne Deutschland). Bearb. von G. Braun, H. Grothe, A. Jentzsch, F.W. P. Lehmann, F. Machatschek u.a. Mit 831 Abbildungen, 1 farbigen Karte, 400 Bildern und 8 farbigen Tafeln, Dl 3: Aussereuropäischen Erdteile. Asien, Afrika, Australien mit Ozeanien, Amerika, Polargebiete, Meere. Bearb. von O. Baschin, H. Grothe, K. Hassert, F. Jaeger, R. Lütgens u.a. Mit 569 Abbildungen, 393 Bildern und 8 farbigen Tafeln Euro 75,00
576073 SEYDLITZ, E. VON, Geographie. Hundertjahr-Ausgabe. Handbuch. Dritter Band. Aussereuropäischen Erdteile. Asien, Afrika, Australien mit Ozeanien, Amerika, Polargebiete, Meere. Bearb. von O. Baschin, H. Grothe, K. Hassert, F. Jaeger, R. Lütgens, F. Machatschek, A. Schultz, A. Schumacher, H. Steffen, W. Volz. Mit 569 Abbildungen, 393 Bildern und 8 farbigen Tafeln.Breslau, Hirt, 1927. (XII) 766 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* Euro 30,00
576072 SEYDLITZ, E. VON, Geographie. Hundertjahr-Ausgabe. Handbuch. Zweiter band. Europa (ohne Deutschland). Bearb. von G. Braun, H. Grothe, A. Jentzsch, F.W. P. Lehmann, F. Machatschek, O. Maull, H. Praesent, E. Scheu, R. Sieger, W. Tuckermann, G. Weyer. Mit 831 Abbildungen, 1 farbigen Karte, 400 Bildern und 8 farbigen Tafeln.Breslau, Hirt, 1931. (XII) 1196 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* Euro 35,00
596060 SIMONS, E.L., TOBIAS, P.V., LEAKY, M.D., De evolutie van de mens. De speurtocht naar ontbrekende schakels.Maastricht, Natuur&Techniek, 1981. 335 pp. linnen + omslag. Illustraties.Andere bijdragen van o.a.: Y. Coppens, G. Isaac, J. Tixier Euro 15,00
600622 STICHTING WETENSCHAPPELIJKE ATLAS VAN NEDERLAND, Atlas van Nederland. 20 delen + registerdeel.'s-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1984. geniet + cassette. Illustraties. *ex libris, cassette iets beschadigd*Bijgesloten: 'Kleine foto-atlas van Nederland', 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1983 (2e herz.) 40 pp., en 'Kleine geografie van Nederland', 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1983 (4e herz.), 43 pp. Euro 95,00
572922 SUPAN, A., Grundzüge der physischen Erdkunde. Unter Mitarbeit von K. Brüning, W. Georgii, G. Schott, F. Machatschek, E. Leick und F. Pax hrsg. von E. Obst. 2 delen in 3 banden.Berlin, De Gruyter, 1927-30 (7e herz.). (X) 495, (X) 551, (VI) 269 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaren, banden deel 2.1 en 2.2. verkleurd, deel 1 naam op schutblad*Deel 1: Mit 5 Buntdrucktafeln und 113 Tafeln im Text, Deel 2.1: Das land (Allgemeine Morphologie). Mit 2 Tafeln und 151 Figuren im Text, Deel 2.2: Pflanzen- und Tiergeographie. Mit 1 Tafel und 60 Figuren im Text Euro 60,00
572921 SUPAN, A., Leitlinien der allgemeinen politischen Geographie. Naturlehre des Staates. Nach dem druckfertig hinterlassenen Manuskript A. Supans besorgt von E. Obst. Mit dem Bildnis des Verfassers und 7 textfiguren. Berlin, De Gruyter, 1922 (2e herz.). (VIII) 199 pp. linnen. Portret. Illustraties. *eerste 6 pagina's met tape gerepareerd, bibliotheekexemplaar* Euro 15,00
596954 TATTERSALL, I., DELSON, E., COUVERING, J. VAN, (ED.), Encyclopedia of human evolution and prehistory.New York, Garland, 1988. (XXXVI) 603 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 30,00
578734 TIETZE, W., (HRSG.), Westermann Lexikon der Geographie. 4 delen + registerdeel.Braunschweig, Westermann, 1968-72. 983, 936, 1104, 1096, 231 pp. gebonden. Illustraties. *omslagen licht beschadigd, boekblok deel 4 licht roestvlekkig, registerdeel in cassette* Euro 175,00


naar boven
573427 WALTHER, J., Geologie von Deutschland. Eine Einführung in die heimische Landschaftskunde für Lehrende und Lernende. Mit 286 Profilen, Karten und Landschaftsbildern, einer farbigen geologischen Karte und einer Zeittafel. Leipzig, Quelle, 1923 (4e herz.). (XX) 510 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, katernen los, rug verkleurd, voorplat iets beschadigd* Euro 20,00
579833 WEINERT, H., Entstehung der Menschenrassen. Mit 184 Einzelabbildungen und 7 Rassenkarten. Stuttgart, Enke, 1938. (VIII) 313 pp. linnen. Illustraties. *hoekje uit schutblad geknipt, titel rug sleets* Euro 25,00
590845 WERZ, B.E.J.S., Diving up the human past. Perpectives of human archaeology, with specific reference to developments in South Africa until 1996. Groningen, z.u., 1997. (II) 383 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Euro 15,00
575599 WEST, F.P. VAN, Geological investigations in the Miomaffo region (Netherlands Timor). Amsterdam, NHUM, 1941. (XVIII) 131 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, hoekje uit omslag geknipt* Euro 20,00
580415 WILKINSON, T.J., Town and country in southeastern Anatolia. Vol. I: Settlement and land use at Kurban Höyük and other sites in the lower Karababa basin. With contributions by D. Gurney, M.M.A. McDonald, and N.F. Miller.Chicago, Oriental institute, 1990. (XVIII) 315 pp. linnen + omslag. (OIP, 109) Met opdracht van auteur Euro 35,00
582797 ZADOKS-JOSEPHUS JITTA, A.N., PETERS, W.J.T., WITTEVEEN, A.M., The figural bronzes. Nijmegen, z.u., 1973. (X) 117 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. (Description of the collections in the rijksmuseum G.M. Kam at Nijmegen, 7) Euro 20,00
576090 ZEIJLMANS VAN EMMICHOVEN, C.P.A., Geologische onderzoekingen in de Sierra de los Filabres (provincie Almeria, Spanje).Delft, z.u., 1925. (VIII) 160 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *bibliotheekstempel* Euro 20,00


naar boven