569697 APPERT, L., Die Geheimnisse des Verbrechens, des Verbrecher- und Gefängnis-Lebens. 2 delen. Leizpig, Avenarius & Mendelsohn, 1851. (VI) 338, (VI) 326 pp. halflinnen. *papier licht roestvlekkig*Frakturschrift Euro 125,00
582951 BOERHAVE BEEKMAN, W., Hout van oerwoud tot interieur. Met een inleidend woord van J.Ph. Pfeiffer. Bandteekening en illustratieteekeningen van H. Baaren.Deventer, Kluwer, 1939. (X) 722 pp. linnen. Illustraties. *rug gerepareerd, platten beduimeld* Euro 50,00
582944 DAVIDIS, H., Praktisches Kochbuch für die gewöhnliche und feinere Küche. Mit besonderer Berücksichtigung der Anfängerinnen und angehenden Hausfrauen neu bearbeitet und herausgegeben von L. Holle.Bielefeld, Zwenka, 1898. (XLII) 723 pp. linnen. Frakturschrift Euro 50,00
587243 DESCHODT, E., MORANE, P., De sigaar. Inl.: P. Morane. Vert.: Y. Heersma. Fotogr.: J. Boulay, P. Canino, K. Veyrunes. Prenten: F. Pace.Keulen, Könemann, 1998. 227 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 16,00
584612 DILLMONT, T. DE, Encyklopaedie der weiblichen Handarbeiten. Neue, vermehrte und verbesserte Auflage.Mulhouse, Dillmont, z.j. (VIII) 835 pp. linnen + cassette. Illustraties. (Biliothek D.M.C) *cassette beschadigd, boekblok roestvlekkig*Met 1087 zwart/wit illustraties en 13 gekleurde platen Euro 65,00
578280 DONGA, H., DIJK, P. VAN, (RED.), Monumentale orgels van Luthers Amsterdam. Zoetermeer, Boekencentrum, 1998. 296 pp. linnen + omslag. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: H.C. Steketee, G. Oost, R.W. van Straaten Euro 25,00
578371 ELST, W. VAN DER, De klokken van den domtoren te Utrecht. Amsterdam, Spieghel, 1929. 106 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, rug licht beschadigd, band licht verkleurd* Euro 20,00
600147 FLANNERY, T., De weermakers. De geschiedenis en toekomstige impact van klimaatverandering. Vertaling B. Meelker.Z.p., Olympus, 2007 (2e). 325 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
572339 HOPKINS, F.G., NEEDHAM, J., BALDWIN, E., (ED.), Hopkins & biochemistry 1861 - 1947. Papers concerning Sir Frederick Gowland Hopkins with a selection of his addresses and a bibliography of his publications. With a foreword by A.C. Chibnall and contributions by M. Dixon, L.J. Harris, M. Stephenson. A commemoration volume prepared on the occasion of the first international congress of biochemistry, Cambridge, 1949. Cambridge, Heffer, 1949. (X) 361 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 25,00
600746 JACOBS, G., Preformulating the news. An analysis of the metapragmatics of press releases.Amsterdam, Benjamins, (XVIII) 426 pp. gebonden. (Pragmatics & beyond, 60) Euro 50,00
001601 KORZUS, B., NOEHLES, G., (RED.), Leichter als Luft. Zur Geschichte der Ballonfahrt. 24.0.1978 - 26.11.1978 Westfälisches Landesmuseum für Kunst und Kulturgeschichte Münster. Münster, Landschaftsverband Westfalen-Lippe, 1978. 291 pp. paperback. Illustraties. Euro 40,00
601168 KROOK, G., Theoretisch en practisch molenboek voor ingenieurs, aannemers, molenmakers en verdere bouwkundigen.Z.p., z.u., z.j. (Facsimile van uitgave 's-Gravenhage, Erven Doorman, 1850-53). Portfolio met 21 losse platen in 5 afleveringen. *bibliotheekexemplaar, tekstdeel ontbreekt*Eerste aflevering, met vier platen, bestaande in eenen achtkantigen vijzel-watermolen. Tweede aflevering, met drie platen, bestaande in eene grutterij, met een beneden- en bovenwerk. Derde aflevering, met vier platen, bestaande in eenen achtkanten staand-scheprad watermolen. Vierde aflevering, met vijf platen, voorstellende eenen zes- en eenen achtkanten zaagmolen. Vijfde aflevering, met vijf platen, voorstellende een steenen wind-korenmolen, benevens een korenwerk door water gedreven Euro 100,00
600189 LABAN, C., MEER, J. VAN DER, KROLL, E., Klimaat in beeld.Hilversum, Teleac, 1998. 192 pp. gebonden. Illustraties. Euro 15,00
580069 LABAN, R., KNUST, A., Dictionary of kinetography Laban (Labanotation). Translated with the assistance of D. Baddeley-Lange, S. Archbutt, I. Wachtel. Final supervision of text W.C. Reynolds. Illustrations by A. Schoenfeldt-Juris. 2 delen. Estover, Macdonald, 1979. (XXII) 420, (IV) 162 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag deel 1 licht beschadigd* Euro 45,00
600196 MCELROY, M.B., The atmospheric environment. Effects of human activity.Princeton, UP, 2002. (XVI) 326 pp. gebonden. Illustraties. Euro 25,00
600628 MITCHELL, J., (RED.), Dit is je wereld. Redactie Nederlandstalige editie L. van Grunsven e.a. Deel 1.Utrecht, Spectrum, 1976. 511 pp. kunstleer + omslag. Illustraties.Inhoud: Het heelal, De aarde, De levende natuur Euro 12,50
600629 MITCHELL, J., (RED.), Dit is je wereld. Redactie Nederlandstalige editie L. van Grunsven e.a. Deel 2.Utrecht, Spectrum, 1976. (XII) 512-1023 pp. kunstleer + omslag. Illustraties.Inhoud: De levende natuur (vervolg), De mens, Van verleden en heden Euro 12,50
600630 MITCHELL, J., (RED.), Dit is je wereld. Redactie Nederlandstalige editie L. van Grunsven e.a. Deel 3.Utrecht, Spectrum, 1976. (XII) 1024-1535 pp. kunstleer + omslag. Illustraties.Inhoud: Van verleden en heden (vervolg), De Lage Landen, De onderzoekende mens Euro 12,50
580536 MOZART, W.A., TISCHLER, H., A structural analysis of Mozart's piano concertos. Eine Form-Analyse von Mozart's Klavierkonzerten. Une analyse de la forme des concertos de piano de Mozart. Brooklyn, Institute of mediaeval music, 1966. (II) 140 pp. linnen. (Musicological studies, 10) Euro 150,00
597204 MOZART, W.A., Briefe und Aufzeichnungen. Gesamtausgabe. Hrsg. von der Internationalen Stiftung Mozarteum Salzburg. Gesammelt und erläutert von W.A. Bauer und O.E. Deutsch. Auf Grund deren Vorarbeiten erläutert von J.H. Eibl. 7 delen. Kassel, Bärenreiter, 1962-1975. linnen + omslag. *enkele omslagen heel licht beschadigd*Deel 1: 1755-1776, Deel 2: 1777-1779, Deel 3: 1780-1786, Deel 4: 1787-1857, Dee 5: Kommentar I/II. 1755-1779, Deel 6: Kommentar III/IV. 1780-1857, Deel 7: Register. Zusammengestelt von J.H. Eibl. Euro 300,00
576276 MYLIUS, E., Wetterkunde für den Wassersport. Berlin, Wedekind, 1914. (VIII) 108 pp. linnen. Illustraties. (Yacht-Bibliothek, 8) *rug licht beschadigd* Euro 50,00
584514 OUDSHOFF, W., Volledig theoretisch en praktisch handboek, voor het Italiaansch- of koopmans-boekhouden, waarin alles tot deze wetenschap betrekkelijk uitvoerig en op het duidelijkst ontwikkeld wordt. Vermeerderd met een aanhangsel van min of meer ingewikkelde voorstellen, door A. van Otterloo.Amsterdam, Brinkman, 1854 (4e herz.). 287 (41) pp. leer. *platten licht geschaafd, bibliotheekstempel, bovenzijde papier waterschade* Euro 100,00
600479 PELLEBOER, J.H., Extremen in Noord-Nederland.Z.p., Nieuwsblad van het Noorden, 1977. 184 pp. paperback. Illustraties. *boekblok roestvlekkig* Verlucht met veertig kaartjes en tekeningen. Tevens 60 foto's, waarvan 38 van de schrijver en 16 van het persfotobureau D. van der Veen te Groningen Euro 10,00
600123 PELLEBOER, J.H., Volksweerkunde. Klopt het of niet. Spreukjes, rijmpjes en gezegden over het weeren hun waarde in de praktijk.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1976. 117 pp. gebonden. Illustraties. (Triangelreeks) *papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 10,00
578799 PFISTER, R., (HRSG.), Die Friedhof-Fibel. München, Callwey,1954 (2e). 159 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, schutblad licht roestvlekkig*Frakturschrift Euro 25,00
583804 REES, A., Ree's manufacturing industry (1819-20). A selection from The Cyclopaedia; or universal dictionary of arts, sciences and literature. Ed. by N. Cossons. 5 delen. Z.p., David, 1972. (XXII) 457, (X) 411, (X) 516, (VIII) 499, (VIII) 511 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Ree's Cyclopaedia was first published serially 1802-20. Notes on the dating of various issues are given in the introduction. Euro 125,00
573859 REYNOLDS, F.M., (ED.), The keepsake for MDCCCXXXV.London, Longman, 1835. (VIII) 296 pp. linnen. Gegraveerde opdracht, portret, frontispice + 14 gegraveerde platen, goud op snee *gravures licht roestvlekkig, band beschadigd*Met bijdragen van o.a.: R. Bernal, E. Fitzgerald, A. Spencer. Gravures van o.a: H. Cooke, C. Heath, J.C. Edwards Euro 75,00
580893 RIEMANN, H., Geschichte der Musiktheorie im 9.-19. Jahrhundert.Hildesheim, Olms, 1990 (3e). (XXIV) 550 pp. linnen. 3.unveränderter Nachdruck der 2. Auflage Berlin 1921 Euro 60,00
580514 SCHUYTER, J. DE, De Antwerpsche poesje. Zijn geschiedenis en zijn speelteksten. Antwerpen, Sikkel, 1978 (2e). 559 pp. linnen. Euro 50,00
015975 SILVERMAN, W.A., The violin hunter. With a foreword by J. Gingold. Neptune City, Paganiniana, 1981 (2e herz.). 256 pp. gebonden. Illustraties. Euro 65,00
572191 TASCHENBUCH, Taschenbuch für das Jahr 1811. Der Liebe und Freundschaft gewidmet. Frankfurt a.M., Wilmans, 1801. Titelplaat + 12 gravures. 30 pp. kunstleder. *nieuw gebonden* Euro 50,00
575977 TIJDKORTING, Tijdkorting in verlooren ogenblikken. Zwolle, J. de Vri, 1807. Gekartonneerd. 8°. (VIII), 186 pp. *rug vernieuwd met linnen strook*Inhoud o.a.: Gedachten van een Chinees, over de verschillende godsdiensten. Matigheid, een bron van nut. Iets van den kluizenaar Johan de Pree. Middel tegen melancholie. Een schrikwekkend bewijs van de schadelijkheid der kerkhoven in steden Euro 35,00
578368 TOOM, T. DEN, De orgelmakers Witte. Een bijdrage tot geschiedschrijving van de orgelbouw in Nederland in de tweede helft van de negentiende eeuw. 2 dln. Heerenveen, Groen, 1997. 730, (XII) 745-1540 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Euro 200,00
567492 TROUBRIDGE, L., The book of etiquette. The complete standard work of reference on social usage. Kingswood, The world's work, 1949 (7e). (XVIII) 475 pp. linnen. *plakbandsporen op schutbladen, boekblok licht roestvekkig* Euro 16,00
580905 VEGA, G. VON, Logaritmisch-trigonometrisch Handbuch. Neue vollständig durchgesehene und erweiterte Stereotyp-Ausgabe. Bearb. C. Bremiker. Einundsiebenzigste Auflage von F. Tietjen. Berlin, Weidmann, 1889. (XXVIII) 575 pp. Halfleer. *schutbladen gebruind* Euro 30,00
599706 WISEMAN, J., SAS survival guide.Glasgow, Harper, 1999 (19e). 384 pp. paperback. Illustraties. (Collins gem) Euro 10,00
599338 YARWOOD, D., European costume. 4000 years of fashion.London, Batsford, 1975. (VIII) 305 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 16,00
578370 ZANDT, H.S.J., Organisten, orgelspel en kerkzang binnen het Nederlandse calvinisme, inzonderheid in de Nederlandse Hervormde kerk. Bedum, Profiel, 1995. 623 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 100,00


naar boven