![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 578205 | ALLEN, R.G.D., Mathematical analysis for economists. London, Macmillan, 1949 (5e). (XVI) 548 pp. linnen. Bibliografie. (Studies in statistics and scientific method, 3) *enkele (kleur-) potloodstrepen* | Euro 16,00 |
| 599407 | AMIN, S., ARRIGHI, G., FRANK, A.G., Dynamics of global crisis.New York, Monthly Review Press, 1982. 248 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 585971 | AMONN, A., Objekt und Grundbegriffe der theoretischen Nationalökonomie.Wien, Deuticke, 1911. (X) 442 pp. half leder. (WSS, 10, 1) *rug licht geschaafd, platten vlekkig, enkele potloodaantekeningen | Euro 45,00 |
| 574075 | ASHLEY, P., Modern tariff history. Germany - United States - France.London, Murray, 1920 (3e). (X) 365 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 588056 | BABELIOWSKY, M.N.F., Designing interorganizational logistic networks. A simulation based upon interdisciplinary approach. Delft, z.u., 1997. (XII) 409 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 598191 | BAKAN, J., The corporation. Het pathologische streven naar winst en macht. Vertaling J. Nobel.Amsterdam, Business, 2004. 224 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 601594 | BARAN, P.A., The political economy of growth.New York, Monthly Review Press, 1968 (3e). (XLII) 307 pp. paperback. (MRP, 76) *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 594100 | BELL, D.E., RAIFFA, H., TVERSKY, A., (ED.), Decision making. Descriptive, normative, and precriptive interactions. Cambridge, UP, 1989 (2e). (X) 623 pp. ingenaaid. *enkele potloodaantekeningen, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a. J.G. March, D.J. Isenberg, P.C. Fishburn | Euro 20,00 |
| 587680 | BERGMANS, J., Rechtszekerheid in de arbeid. Amsterdam, Ten Have, 1949. 208 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd, stempel op titelpagina* | Euro 11,50 |
| 575483 | BEUS, J. DE, VUIJSJE, F., (RED.), Politieke economie. Utrecht, Spectrum, 1987. 319 pp. paperback. (Intermediair) Met bijdragen van o.a.: B. Frey, C. Lindblom, A. Sen | Euro 10,00 |
| 574074 | BIRNER, J., Strategies and progammes in capital theory. A contribution to the methodology of theory development. Amsterdam, z.u., 1990. (VIII) 221 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 578877 | BIRNIE, A., An economic history of Europe 1760-1939. London, Methuen, 1948 (5e). (X) 277 pp. linnen. *potloodstrepen, schutblad gebruind* | Euro 11,50 |
| 590720 | BLAUG, M., The methodology of economics or how economists explain. Cambridge, UP, 1991 (11e). (XIV) 296 pp. paperback. Bibliografie. (CSEL) | Euro 11,50 |
| 588727 | BLITZER, D.M., What's the economy trying to tell you? Everyone's guide to understanding and profiting from the economy. New York, McGraw-Hill, 1997. (X) 324 pp. paperback. *naam op titelpagina* | Euro 10,00 |
| 588064 | BLOK, W., Chains and networks in multimodal passenger transport. Delft, DUP science, 2001. (XII) 260 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 583124 | BLOMMESTEIN, H.J., Eliminative econometrics. A methodological analysis of procedures for testing spatial and non-spatial dynamic economic theories in stochastic form. Amsterdam, z.u., 1985. (X) 409 pp. ing. Diss. | Euro 16,00 |
| 588155 | BLYUMIN, I.G., (ED.), Theories of 'regulated capitalism'. (A collection of articles). Transl. from the Russian by S. Smith.Moscow, FLPH, z.j. 200 pp. half linnen. *band licht gebruind*Met bijdragen van o.a.: R. Khafizov, I. Osadchaya, D. Smyslov | Euro 11,50 |
| 578818 | BOEKE, J.H., Oosterse economie. Een inleiding.Den Haag, Servire, z.j. (2e herz.). 98 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad, papier gebruind* | Euro 12,50 |
| 595581 | BOL, D., Ekonomen en armoede. Moedwil en misverstand in de ontwikkelingshulp. Amsterdam, Van Gennep, 1983. 310 pp. paperback. (KB) | Euro 10,00 |
| 571046 | BOLAND, L.A., The foundations of economic method. London, Allen, 1982. (XIV) 208 pp. ingenaaid. Bibliografie. *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 599877 | BOMHOFF, E.J., Uitgekleed. Hoe onze welvaart verdween.Amsterdam, Balans, 2009. 223 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 571053 | BOULDING, K.E., Economic analysis. London, Hamilton, 1951(3e herz.). (XXVI) 884 pp. linnen. *(kleur) potloodstrepen, voorplat vlekkig* | Euro 14,00 |
| 577760 | BOULDING, K.E., Inleiding tot de sociale dynamica. Geschiedenis als dialectiek en groeiproces. Vertaling van B. Willink.Meppel, Boom, 1973. 143 pp. paperback. (TW) *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 7,50 |
| 595975 | BOULDING, K.E., Inleiding tot de sociale dynamica. Geschiedenis als dialectiek en groeiproces. Vertaling van B. Willink.Meppel, Boom, 1973. 143 pp. paperback. (TW) | Euro 7,50 |
| 593548 | BOULDING, K.E., Inleiding tot de sociale dynamica. Geschiedenis als dialectiek en groeiproces. Vertaling van B. Willink.Meppel, Boom, 1973. 143 pp. paperback. (TW) | Euro 7,50 |
| 596410 | BRAUDEL, F., POSTAN, M.M., SÖDERLUND, E., (RED.), Première conférence internationale d'histoire économique. Contributions communications. A. L'industrialisation comme facteur de la croissance économique depuis 1700. B. Étude comparée du grand domain depuis la fin du moyen age. Stockholm aout 1960.Paris, Mouton, 1960. 593 pp. ingenaaid. *omslag verkleurd, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: T.C. Cochran, P. Léon, W. Abel, J. Meuvret, W. Rusinski | Euro 20,00 |
| 576815 | BRENNER, Y.S., Capitalism, competition and economic crisis: structural changes in advanced industrialised countries. Brighton, Wheatsheaf, 1986 (2e). (X) 262 pp. paperback. Opdracht auteur aan Piet Thoenes | Euro 10,00 |
| 574051 | BRENNER, Y.S., Looking into the seeds of time. Social mechanisms in economic development. Assen, Van Gorcum, 1979. (VIII) 357 pp. ingenaaid. *stempel op titelpagina* | Euro 14,00 |
| 578195 | BRIEFS, H.W., Three views of method in economics. Washington, GUP, 1961. (II) (IV) 97 pp. paperback. Bibliografie. (GES) *naam op titelpagina* | Euro 8,00 |
| 588065 | BRUGGELING, M., Interorganizational coordination in container transport. Delft, Den Hengst-Bruggeling, 1999. (XIV) 258 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 578879 | BRUIJN, E.J. DE, Produceren in een ontwikkelende wereld. Een methode voor analyse en verbetering van het functioneren van produktiesystemen. Enschede, z.u., 1977. (VIII) 182 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *naam op titelpagina* | Euro 12,50 |
| 588023 | BUDIHARDJO, A., Planners in action: roadmap for success. An empirical study on the relationship between job decision latitude, responsiveness and planning effectiveness in road transport companies. Capelle a/d IJssel, Labyrint, 2002. (VIII) (IV) 224 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 568951 | BÜLOW, F., Wörterbuch der Wirtschaft. Leipzig, Kröner, 1936.(VI) 455 pp. linnen + omslag. (KT, 114) *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 584492 | BUTTER, F. DEN, CAMFFERMAN, K., GELDERMAN, M., (RED.), Onzware ernst en droomrigheid. Lustrumboek uitgegeven ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van de faculteit der economische wetenschappen en econometrie VU Amsterdam. Utrecht, Lemma, 1998. 246 pp. pb. Met bijdragen van o.a.: K. Davids, R.H. Koning, H. Visser | Euro 15,00 |
| 578835 | CENTRAAL BUREAU VOOR DE STATISTIEK, 75 jaar statistiek van Nederland. 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1975. (XII) 154, 154 (20) pp. linnen + omslag *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 576331 | CHAKRABORTY, S.K., Against the tide. The philosophical foundations of modern management. Oxford, UP, 2003. (VI) 233 pp. gebonden. *bovenzijde rug gebutst* | Euro 12,50 |
| 578156 | CHOI, K., Theories of comparative economic growth. Ames, ISUP, 1983. (VIII) 298 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 571041 | CLEEFF, E. VAN, Sociaal-economische ordening. Een ideologisch-sociologische beschouwing van religieus standpunt. Met een inl. woord van J. Tinbergen. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1967 (2e). 488 pp. ingenaaid. *omslag en rug gebruind, naam op titelpagina, omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 574050 | CLOUGH, S.B., The economic development of western civilization. New York, McGraw-Hill, 1959. (XVI) 540 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 576324 | CLOUGH, S.B., European economic history: the economic development of western civilization. New York, McGraw-Hill, 1968 (2e herz.). (XX) 623 pp. linnen + omslag. Bibliogafie. Illustraties. *omslag beschadigd*Revised edition of 'The economic development of western civilization' | Euro 15,00 |
| 576268 | CLOUGH, S.B., European economic history: the economic development of western civilization. International student edition.New York, McGraw-Hill, 1968 (2e herz.). (XX) 623 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *hoekje uit schutblad geknipt*Revised edition of 'The economic development of western civilization' | Euro 11,50 |
| 578155 | COATS, A.W., (ED.), The classical economists and economic policy. With an introduction.London, Methuen, 1971. (VIII) 212 pp. paperback. Bibliografie. (Debates in economic history) (UP, 399) | Euro 8,00 |
| 598947 | COHEN, J.P., Utility: a real thing? A study of utility's ontological status.Amsterdam, Thesis, 1997. (X) 202 pp. ingenaaid. Dissertatie. (TIRS, 173) *naam op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 595230 | COLE, A.H., Business enterprise and its social setting. Cambridge, HUP, 1959. (XIV) 286 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 595253 | COLE, G.D.H., Introduction to economic history 1750-1950. London, Macmillan, 1960. (X) 233 pp. linnen. *potloodaantekeningen, band licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 578147 | CUTHBERTSON, K., Macroeconomic policy. The new Cambridge keynesian and monetarist controversies. London, Macmillan, 1979.(XII) 209 pp. paperback. Bibliografie. (MNSE) *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 574183 | DALEN, H. VAN, KLAMER, A., Telgen van Tinbergen. Het verhaal van de Nederlandse economen.Z.p., Balans, 1996. 284 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 578150 | DAVID, P.A., Technical choice innovation and economic growth. Essays on American and British experience in the nineteenth century. London, CUP, 1975. (X) 334 pp. paperback. *rug verkleurd* | Euro 11,50 |
| 571050 | DEANE, P., The evolution of economic ideas. Cambridge, UP, 1978. (XVI) 236 pp. ingenaaid. (MCE) *potloodaantekeningen, rug licht beschadigd* | Euro 8,00 |
| 574056 | DIEPENHORST, P.A., Voorlezingen over de economie. 3 delen. Utrecht, Ruys, 1920-22 (3e herz.). (VIII) 399, (IV) 411, (IV) 444 pp. linnen. *ruggen licht verkleurd, rug deel 2 licht roestvlekkig*Dl 1: Geschiedenis, Dl 2: Theorie 1, Dl 3: Theorie 2 | Euro 25,00 |
| 578209 | DIJK, J. VAN, Migratie en arbeidsmarkt. Assen, Van Gorcum, 1986. (XII) 239 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 578149 | DOORN, A. VAN, Axiologie en economie. Een onderzoek naar de subjectieve waarde-vrijheid van de moderne economie. Franeker, Wever, 1960. 147 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 584486 | DOORNE, F.J.M. VAN, VROMEN, J.J., Maatschappelijke werkelijkheid en economische wetenschap. Filosofische analyses van een verstoorde relatie. Leuven, Acco, 1989 (2e). 168 pp. ing. *enkele potl.str.* | Euro 11,50 |
| 578146 | DOPFER, K., (ED.), Economics in the future. London, Macmillan, 1976. (VIII) 123 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: J. Tinbergen, R. Harrod, S. Tsuru | Euro 7,00 |
| 578825 | DOPSCH, A., The economic and social foundations of European civilization.London, Kegan Paul, 1937. (XIV) 404 pp. linnen. *vlek op voorplat, schutblad vernieuwd, rug licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 583127 | EICHNER, A.S., (ED.), A guide to post-Keynesian economics. With a foreword by J. Robinson. London, Macmillan, 1979. (XXII) 202 pp pb. Met bijdragen van o.a.: J. Cornwall, J.A. Kregel, R.X. Chase | Euro 11,50 |
| 578207 | ELLIOTT, J.E., Comparative economic systems. With the collaboration of R.W. Campbell.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1973. (XVI) 540 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 590911 | ENGELEN, E., Economisch burgerschap in de onderneming. Een oefening in concreet utopisme.Amsterdam, z.u., 2000. (IV) 285 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 591656 | EVERDINGEN, G.A. VAN, De fabrieksboekhouding. Handleiding bij het inrichten van de boekhouding voor fabrieken.Amsterdam, Brinkman, 1914 (4e herz.). (XIV) 435 pp. gebonden. *naam op titelpagina*Bekroond met de verguld zilveren medaille, grand concours intrnational de comptabilité, Lyon 1894 | Euro 15,00 |
| 576415 | EVERS, G.H.M., VEEN, A. VAN DER, Pendel, migratie en deelname aan het beroepsleven. Macro- en micro-economische beschouwingen. Tilburg, z.u., 1986. (X) 293 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 571082 | FABRA, P., L'anticapitalisme. Essai de réhabilitation de l'économie politique.Paris, Arthaud, 1974. 432 pp. ingenaaid. (Notre temps, 26) | Euro 14,00 |
| 574901 | FISCHER, W., (HRSG.), Wirtschafts- und sozialgeschichtliche Probleme der frühen Industrialisierung. Mit Beiträgen von P. Ayçoberry, L. Baar, R. Bendix, R. Braun, R. Engelsing, W. Fischer, H. Freudenberger, A. Gerschenkron, B.F. Hoselitz, A. Klíma, D.S. Landes, F. Redlich, H. Rosovsky, H. Rubner, R. Tilly.Berlin, Colloquium, 1968. (XII) 542 pp. linnen. (EHKB, 1) *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 589526 | FISHER, C., LOVELL, A., Business ethics and values.Harlow, Prentice-Hall, 2003. (XVI) 332 pp. paperback. (Pearson education) *enkele markeerstiftstrepen* | Euro 15,00 |
| 585614 | FLINN, M.W., SMOUT, T.C., (ED.), Essays in social history. Ed. for the Economic history society. Oxford, OUP, 1974. (XII) 289 pp. paperback. *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.:E.J. Hobsbawn, E.P. Thompson, M. Blaug | Euro 12,50 |
| 574043 | FORRESTER, V., De terreur van de economie. Vert. door D. Schyns. Amsterdam, Ambo, 1997. 179 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 8,00 |
| 591289 | FORRESTER, V., Der Terror der Ökonomie. Aus dem Französischen von T. Scheffel.Wien, Zsolnay, 1997. 216 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 583147 | FUSFELD, D.R., The age of the economist. Glenview, Scott, 1977 (3e). (XII) 201 pp. pb. *enkele potl.str.* | Euro 11,50 |
| 577133 | GALBRAITH, J.K., BEISHUIZEN, J., John Kenneth Galbraith. Het economisch denken van een dissident. Amsterdam, Boom, 1994. 320 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. | Euro 12,50 |
| 583557 | GALBRAITH, J.K., The age of uncertainty. London, BCA, 1977. 366 pp. ln + omsl. Ills. *naam op schutbl.* | Euro 12,50 |
| 577824 | GALBRAITH, J.K., The age of uncertainty. London, BBC, 1977. 366 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 592986 | GALBRAITH, J.K., Armoede. Eigenzinnige opvattingen van een eminent econoom over een wereldomvattend probleem. Vert. G. Groot. Amsterdam, Elsevier, 1979. 135 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 597859 | GALBRAITH, J.K., Economie in perspectief. Economische geschiedenis als spiegel van de toekomst. Nederlandse vertaling.Baarn, Anthos, 1989. 288 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 572307 | GALBRAITH, J.K., De eeuw der onzekerheden. Een nieuwe en kritische visie op de macht en onvoorspelbare invloed van de grote economen. Vert. J. Noordermeer. Amsterdam, Elsevier, 1978. 352 pp. paperback. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 588334 | GALBRAITH, J.K., De eeuw der onzekerheden. Een nieuwe en kritische visie op de macht en onvoorspelbare invloed van de grote economen. Vert. J. Noordermeer. Amsterdam, Elsevier, 1978. 352 pp. paperback. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 575108 | GALBRAITH, J.K., The liberal hour.London, Hamilton, 1961 (2e). 192 pp. linnen. *rug licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 577132 | GALBRAITH, J.K., Name-dropping. From F.D.R. on.Boston, Houghton, 1999. (X) 194 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 568920 | GIDE, C., RIST, C., Histoires des doctrines économiques depuis les physiocrates jusqu'a nos jours.Paris, Sirey, 1929 (5e herz.). (XVI) 814 pp. half linnen. *naam op schutblad, nieuw gebonden, papier licht gebruind* | Euro 20,00 |
| 584446 | GILPIN, R., The political economy of international relations. With the assistance of J.M. Gilpin.Princeton, UP, 1987. (XI) 449 pp. pb. *enkele markeerstiftstr.* | Euro 16,00 |
| 598090 | GODELIER, M., Rationalität und Irrationalität in der Ökonomie. Aus dem Französischen übertragen von M. Noll und R. Schubert.Frankfurt a. M., EVA , 1972. 368 pp. paperback. (Politische Ökonomie Geschichte und Kritik) *rug licht verkleurd*Originalausgabe erschienen unter dem Titel 'Rationalité et irrationalité en économie', 1966 | Euro 11,50 |
| 588022 | GRAAFF, J.J. DE, Developing interactive systems. A perspective on supporting ill-structured work. Delft, DUP science, 2001. (XVI) 251 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 588035 | GROOT, J.S. DE, Behavioral aspects of decision models in asset management with evidence from Dutch private banks. Capelle a/d ISssel, Labyrint, 1998. (VI) 240 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 588015 | GROTENHUIS, F.D.J., Patterns of acculturation in technology acquisitions. Groningen, z.u., 2001. (VI) 258 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 571110 | GRUCHY, A.G., Contemporary economic thought. The contribution of neo-institutional economics. London, Macmillan, 1973. (X) 360 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd, enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 578834 | HABAKKUK, H.J., POSTAN, M., (ED.), The industrial revolutions and after: incomes, population and technological change. 2 delen. Cambridge, UP, 1965. (XII) 601, (XII) 603-1040 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Cambridge econ. history of Europe, 6) *potloodaantekeningen, omslag licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: W.A. Cole, P. Deane, D. North, G.C. Allen | Euro 35,00 |
| 576414 | HABAKKUK, H.J., Population growth and economic development since 1750. Leicester, UP, 1972 (2e). 110 pp. paperback. *naam op schutblad*This volume is based upon the Arthur Pool memorial lectures delivered in the university of Leicester in 1968 | Euro 7,00 |
| 571354 | HABERLER, G., Prosperity and depression. A theoretical analysis of cyclical movements. Lake Success, UN, 1946 (3e herz.). (XXIV) 532 pp. linnen. *rug verkleurd*This edition, (...), is a reprint of the 1943 League edition | Euro 20,00 |
| 588140 | HALM, G.N., Economic systems. A comparative analysis. New York, Rinehart, 1955 (3e). (X) 438 pp. linnen. (FSSIA) | Euro 16,00 |
| 578461 | HAMBERG, D., Economic growth and instability. A study in the problem of capital accumulation, employment, and the business cycle. New York, Norton, 1956. (XII) 340 pp. linnen. *enkele potloodaantekeningen* | Euro 15,00 |
| 598962 | HAMMINGA, B., MARCHI, N.B. DE, (ED.), Idealization VI: Idealization in economics. Amsterdam, Rodopi, 1994. 337 pp. gebonden. (PSPSH, 38) Met andere bijdragen van o.a.: K.D. Hoover, B. Walliser, N. Cartwright | Euro 35,00 |
| 578213 | HARTOG, F., MAKS, J.A.H., WESTER, E., (RED.), Met het oog op de werkelijkheid. Opstellen over economie en beleid voor F. Hartog. Leiden, Stenfert Kroese, 1983. (VIII) 245 pp. ingenaaid. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: A. van Doorn, H. de Haan, S.K. Kuipers | Euro 12,50 |
| 588311 | HARVEY, B., (ED.), Business ethics. A European approach. New York, Prentice-Hall, 1994. (VIII) 258 pp. paperback. Met bijdragen van o.a. H. van Luijk, P.F. Koslowski, G. Corbetta | Euro 12,50 |
| 589274 | HARVEY, B., (ED.), Business ethics. A European approach. New York, Prentice-Hall, 1994. (VIII) 258 pp. paperback. Met bijdragen van o.a. H. van Luijk, P.F. Koslowski, G. Corbetta | Euro 12,50 |
| 576226 | HEALEY, N.M., (ED.), The economics of the new Europe. From community to union. London, Routledge, 1995. (XVI) 317 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 578826 | HEATON, H., Economic history of Europe.New York, Harper, 1948 (2e herz.). (XIV) 792 pp. linnen. Illustraties. (HHS) *rug licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 588288 | HEATON, H., Economic history of Europe.New York, Harper, 1948 (2e herz.). (XIV) 792 pp. linnen. Illustraties. (HHS) *rug verkleurd* | Euro 15,00 |
| 577160 | HEILBRONER, R.L., (ED.), Economic means and social ends. Essays in political economics by A. Lowe, A. Gurwitsch, E. Nagel, H. Jonas, A. Edel, F. Machlup, A.P. Lerner, C. Kaysen, H.C. Wallich. With an introduction.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1969. (X) 204 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* | Euro 11,50 |
| 003553 | HEILBRONER, R.L., THUROW, L.C., Economics explained. New York, Simon, 1986. (VI) 256 pp. paperback. (Touchstone) | Euro 11,50 |
| 599334 | HEILBRONER, R.L., The wordly philosophers. The lives, times, and ideas of the great economic thinkers.London, Penguin, 1980 (5e). 268 pp. paperback. (Pelican) | Euro 10,00 |
| 571056 | HEIMANN, E., History of economic doctrines. An introduction to economic theory. London, OUP, 1947 (3e). (X) 263 pp. linnen. Bibliografie *potloodstrepen, rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 583782 | HEIMANN, E., History of economic doctrines. An introduction to economic theory. London, OUP, 1972. (X) 263 pp. ln. Bibliogr. *omsl. licht verkleurd* | Euro 8,50 |
| 567470 | HEIMANN, E., Soziale Theorie der Wirtschaftssysteme.Tübingen, Mohr, 1963. (XIV) 341 pp. linnen + omslag. (VAWPH) *omslag licht verkleurd, bibliotheekstempel* | Euro 15,00 |
| 592134 | HENDERSON, W., DUDLEY-EVANS, T., BACKHOUSE, R., (ED.), Economics and language.London, Routledge, 1993. paperback. (Economics as social theory) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: B. Gerrard, J. Mehta, R. Backhouse | Euro 12,50 |
| 601391 | HENDON, D.W., HENDON, R.A., World-class negotiating. Dealmaking in the global marketplace.New York, Wiley, 1990. (XVIII) 270 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 574042 | HENNIPMAN, P., HEERTJE, A., LAMBERS, H.W., WOLFF, P. DE, (RED.), Schaarste en welvaart. Opstellen aangeboden aan prof.dr. P. Hennipman ter gelegenheid van zijn vijfentwintig-jarig hoogleraarschap aan de universiteit van Amsterdam. Leiden, Stenfert Kroese, 1971. (XIV) 240 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. *naam op schutblad.*Met bijdragen van o.a.: A.P. Barten, H.S. Houthakker, J. Pen | Euro 15,00 |
| 588181 | HENNIPMAN, P., HEERTJE, A., LAMBERS, H.W., WOLFF, P. DE, (RED.), Schaarste en welvaart. Opstellen aangeboden aan prof.dr. P. Hennipman ter gelegenheid van zijn vijfentwintig-jarig hoogleraarschap aan de universiteit van Amsterdam. Leiden, Stenfert Kroese, 1971. (XIV) 240 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. *naam op schutblad, enige potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: A.P. Barten, H.S. Houthakker, J. Pen | Euro 15,00 |
| 580742 | HERKNER, H., Die Arbeiterfrage. Eine Einführung. 2 delen.Berlin, De Gruyter, 1921 (7e herz.). (XVI) 584, (XIV) 624 pp. halflinnen. *ruggen licht verkleurd en iets vlekkig, ex libris, voorplat deel 1 licht beschadigd, papier licht gebruind*Frakturschrift. Deel 1: Arbeiterfrage und Sozialreform, Deel 2: Soziale Theorien und Parteien | Euro 35,00 |
| 585780 | HESSEL, W., Kapitaal- en vermogensvorming in een gesloten volkshuishouding. Een bijdrage tot een algemene theorie van inzetten, afzetten en aanhoudingen. With a summary in English. Amsterdam, z.u., 1962. 233 pp. ingenaaid. Dissertatie. *enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 577768 | HICKS, J.R., A contribution to the theory of the trade cycle.London, OUP, 1951 (2e). (VIII) 201 pp. linnen. *kleurpotloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 577767 | HICKS, J.R., The social framework. An introduction to economics.London, OUP, 1948 (7e). (XII) 212 pp. linnen. *naam op schutblad, potloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 584227 | HOBSON, J.A., FREEDEN, M., (ED.), Reapraising J.A. Hobson. Humanism and welfare. London, Hyman, 1990. (XII) 185 pp. ln + omsl. Met bijdragen van o.a.: P.J. Cain, J. Allett, A. Kadish | Euro 16,00 |
| 578744 | HODGART, A., The economics of european imperialism.London, Arnold, 1977. (X) 88 pp. paperback. Bibliografie. (FMH) *rug verkleurd* | Euro 6,00 |
| 577172 | HOLLIS, M., NELL, E.J., Rational economic man. A philosophical critique of neo-classical economics. London, CUP, 1978 (3e). (VIII) 279 pp. ln + omsl. Bibliogr. *omsl. licht besch.* | Euro 20,00 |
| 588019 | HOMBURG, V.M.F., The political economy of information management. A theoretical and empirical analysis of decision making regarding interorganizational information systems. Capelle a/d IJssel, Labyrint, 1999. (XII) 248 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 588055 | HOOGEVEEN, M.J., The viability of multimedia retrieval systems for marketing and sales Delft, z.u., 1994. (XVI) 266 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 571123 | HOSELITZ, B.F., (ED.), Theories of economic growth. New York, FP, 1965. (VIII) 344 pp. pb. Met bijdragen van o.a.: J.J. Spengler, H.J. Bruton, J. Buttrick | Euro 11,50 |
| 584224 | HUETING, R., Nieuwe schaarste en economische groei. Amsterdam, Agon, 1974. (IV) 281 pp. ing. Diss. *rug en voorplat licht verkleurd* | Euro 16,00 |
| 585621 | HUNT, E.K., SHERMAN, H.J., Economics. An introduction to tradtional and radical views.New York, Harper, 1978 (3e). (XXXII) 608 pp. paperback. *rug verkleurd* | Euro 15,00 |
| 585618 | HUPPES, T., (ED.), Economics and sociology: towards an integration. Contributors: N.J. Smelser, T. Huppes, A.G. Gruchy, K.W. Kapp, I, Gadourek, A. Szirmai. Leiden, Nijhoff, 1976. (VIII) 178 pp. paperback. *rug verkleurd*0 | Euro 10,00 |
| 578866 | HUPPES, T., The western edge. Work and management in the information age. Dordrecht, Kluwer, 1987. (VIII) 141 pp. gebonden. Opdracht van schrijver aan T. Kastelein | Euro 15,00 |
| 590509 | HUTCHINSON, W.K., (ED.), History of economic analysis. A guide to information sources.Detroit, Gale, 1976. (XII) 243 pp. linnen. (Gale information guide library) | Euro 15,00 |
| 596262 | HUTCHISON, T.W., Knowledge and ignorance in economics. Oxford, Blackwell, 1977. (X) 186 pp. paperback.*naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 592940 | HUUSSEN, G.M., Economisch evenwicht. Een vakwijsgerig-methodologisch onderzoek naar de betekenis en funktie van het evenwichtsbegrip in de economie. Amsterdam, VU, 1985 (VI) 183 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag iets verkleurd* | Euro 16,00 |
| 583218 | INGRAM, J.K., A history of political economy. Edinburgh, Adam, 1888. (X) 250 pp. linnen. *binding iets los, band licht beschadigd* | Euro 35,00 |
| 600554 | INGRAM, J.K., A history of political economy. Edinburgh, Adam, 1888. (X) 250 pp. linnen. *naam op schutblad, hoekje uit titelpagina geknipt, enkele kleurpotloodstrepen* | Euro 30,00 |
| 571522 | ITOH, M., Waarde en krisis. Een Japanse bijdrage aan de marxistische politieke economie. Vert. H. Damman.Groningen, Konstapel, 1983. 240 pp. paperback. *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 588036 | JACOBS, J.P.A.M., Econometric business cycle research with an application to the Netherlands. Capelle a/d/ IJssel, Labyrint, 1998. (IV) (X) 233 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 578867 | JAGER, H., De behoefte aan internationale monetaire reserves als uitvloeisel van optimale economische politiek. Een comparatief-statische en dynamische analyse. Groningen, z.u., 1981. (IV) 271 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 600371 | JANSSEN, M.C.W., Micro and macro in economics. An inquiry into their relation. Groningen, WN, 1990. (X) 182 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 566772 | JANSSEN, M.C.W., Micro and macro in economics. An inquiry into their relation. Groningen, WN, 1990. (X) 182 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 576213 | JAY, P., STEWART, M., Apocalypse 2000. Economic breakdown and the suicide of democracy 1989-2000.London, Sidgwick, 1987. (X) 254 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 578266 | JONG, A.M. DE, Geschiedenis van de Nederlandsche bank beschreven in opdracht van de directie. De Nederlandsche bank van 1864 tot 1914. Met een voorwoord van G. Vissering en M.W. Holtrop. 4 delen in 5 banden.Z.p., z.u., 1967. (XVIII) 530, (II) 531-1249, (XVI) 637, (XIV) 765, (XVI) 746 pp. linnen. Illustraties.Dl 1: Eerste en tweede stuk 2e uitgave. | Euro 80,00 |
| 588123 | JONG, F.J. DE, De werking van een volkshuishouding. Een eerste inleiding tot het economische denken. 2 delen. Leiden, Stenfert Kroese, 1957-59 (3e, 2e). (XVI) 424, (XII) 465 pp. ingenaaid. (Theorie en practijk) Deel 2: Bijlagen | Euro 35,00 |
| 588026 | JONG, G. DE, Causal loops in long-term supply relationships. Theory and evidence from the United States, Japan, and Europe. Capelle a/d IJssel, Labyrint, 1999. (XIV) 164 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 578870 | JUNIUS, T., Shephard technologies and neoclassical production functions.Leiden, Nijhoff, 1977. (X) 130 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 10,00 |
| 578871 | KALDOR, N., The source of monetarism. Part 1: The Radcliffe report and monetary policy. The Radcliffe lectures delivered at the university of Warwick. Part 2: Monetary policy in the United Kingdom. Evidence to the treasury and civil service committee july 1980. Oxford, UP, 1982. (XIV) 114 pp. paperback. *omslag verkleurd, naam op schutblad, hoekje uit schutblad gescheurd* | Euro 7,00 |
| 591092 | KAMARCK, A.M., Economics and the real world.Oxford, Blackwell, 1983. (X) 165 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 588732 | KAMP, J., Omdat mensen ertoe doen. Naar een economie voor iedereen. Z.p., Lemniscaat, 2000. 119 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 588069 | KANTER, R.M., When giants learn to dance. New York, Simon, 1989. 415 pp. paperback. (Touchstone) *enkele potloodstrepen* | Euro 11,50 |
| 583155 | KASTELEIN, T.J., BAUDET, H., KOOIJ, P., DRUKKER, J.W., (RED.), Uit sympathie. Vijftien opstellen, aangeboden aan Taco Kastelein ter gelegenheid van zijn afscheid als universitair hoofddocent in de faculteit der economische wetenschappen, op 1 maart 1989. Groningen, Sectie E.S.G., 1989. 170 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. Andere bijdragen van o.a.: G. Collenteur, E. Schoorl, R. Paping | Euro 11,50 |
| 579632 | KASTELEIN, T.J., BIJSTERVELD, K., MEULEN, H. VAN DER, Een eigenzinnige koers. 40 jaar Faculteit der economische wetenschappen in Groningen. 1948-1988.Groningen, RUG, 1988. (XII) 503 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 585615 | KASTELEIN, T.J., KUIPERS, S.K., NIJENHUIS, W.A., (ED.), 25 years of economic theory. Retrospect and prospect. Leiden, Nijhoff, 1976. (VIII) 143 pp. paperback. *rug verkleurd*Papers delivered at the 25th anniversary of the Faculty of Economics of the university of Groningen. Met bijdragen van o.a.: A.P. Barten, J. Pen, F.J. de Jong | Euro 10,00 |
| 591576 | KATOUZIAN, H., Ideology and method in economics. London, Macmillan, 1980. (XIV) 240 pp. paperback. (New studies in economics) *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 001554 | KEIZER, P.K., Inflatie, een institutionele benadering. Een theoretisch en empirisch onderzoek naar de invloed van ideologie en militantie op inflatie. Leiden, Stenfert Kroese, 1982. (XII) 420 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 591335 | KENWOOD, A.G., LOUGHEED, A.L., The growth of the international economy 1820-1960. An introductory text. London, Allen, 1971. 319 pp. paperback. *enkele potloodstrepen, rug verkleurd* | Euro 11,50 |
| 585617 | KERR, C., Marshall, Marx and modern times. The multi-dimensional society. The Marshall lectures 1967-68.Cambridge, UP, 1969. (VI) 138 pp. linnen + omslag. *rug omslag licht verkleurd en vlekkig, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 576933 | KEYNES, J.M., HARRIS, S.E., (ED.), The new economics. Keynes' influence on theory and public policy. With introductions. New York, Knopf, 1948 (3e). (XXII) 686 (10) pp. linnen. Bibliografie. Portret. *rug licht verkleurd en iets beschadigd* | Euro 16,00 |
| 588269 | KEYNES, J.M., HARROD, R.F., The life of John Maynard Keynes. Harmondsworth, Penguin, 1972. (XX) 807 pp. paperback. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 577158 | KEYNES, J.M., HESSION, C.H., John Maynard Keynes. A personal biography of the man who revolutionized capitalism and the way we live. New York, Macmillan, 1984. (XVI) 400 pp. half linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 577167 | KEYNES, J.M., LEKACHMAN, R., The age of Keynes. New York, Random, 1966. (VIII) 324 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 588591 | KEYNES, J.M., LINDEN, J.T.J.M. VAN DER, ADRIAANSEN, W.L.M., (ED.), Post-Keynesian thought in perspective.Z.p., Wolters, 1991. 156 pp. ingenaaid.Bevat voordrachten zoals gehouden op de tiende conferentie van de Association of Post-Keynesian Studies door o.a. L.L. Pasinetti, M.C. Sawyer, C. van Ewijk | Euro 10,00 |
| 568114 | KEYNES, J.M., MOGGRIDGE, D.E., Keynes. Nederlandse vertaling: J. Noordermeer. Voorwoord: J. Beishuizen.Nieuwkoop, Heureka, 1978. 202 pp. paperback. | Euro 9,50 |
| 571004 | KEYNES, J.M., NENTJES, A., Van Keynes tot Keynes. De ontwikkeling van het denken over geld en werkloosheid bij Keynes.Groningen, z.u., 1977. (XIV) 357 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd, enkele penstrepen* | Euro 17,50 |
| 576814 | KEYNES, J.M., PUGH, P., GARRATT, C., Introducing Keynesian economics. Duxford, Icon, 2000. 174 pp. paperback. Illustraties. Keynes uitgelegd in stripvorm | Euro 10,00 |
| 597778 | KEYNES, J.M., SKIDELSKY, R., John Maynard Keynes. Volume three. Fighting for Britain 1937-1946.London, Papermac, 2001. (XXIV) 580 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *vouwtje voorzijde omslag* | Euro 15,00 |
| 585606 | KIRZNER, I.M., The economic point of view. An essay in the history of economic thought. Kansas City, Sheed, 1976. (XX) 228 pp. paperback. (SET) | Euro 12,50 |
| 576303 | KITCHING, G., Development and underdevelopment in historical perpective. Populism, nationalism and industrialization. London, Methuen, 1982. (X) 196 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Development and underdevelopment) *rug verkleurd* | Euro 8,00 |
| 579348 | KLAMER, A., In hemelsnaam! Over de economie van overvloed en onbehagen. Kampen, Ten Have, 2005. 175 pp. paperback. Illustraties. | Euro 9,00 |
| 015055 | KLANT, J.J., Filosofie van de economische wetenschappen.Leiden, Nijhoff, 1987. 87 pp. ingenaaid. (Wetenschapsfilosofie) *enkele potlood- en penaantekeningen* | Euro 8,00 |
| 572329 | KLOMPMAKER, H., Studiën over de geschiedenis van het kapitalisme. Groningen, Wolters, 1949. (IV) 286 pp. ingenaaid. *bibliotheekstempels* | Euro 12,50 |
| 583128 | KNIGHT, F., MERRIAM, T.W., The economic order and religion. London, Kegan Paul, 1947. (VIII) 221 pp. ln + omsl. (ILSSR) *omsl. besch.* | Euro 15,00 |
| 576436 | KOOY, T.P. VAN DER, Op het grensgebied van economie en religie. Wageningen, Zomer, 1953. 184 pp. linnen + omslag. (SEB) | Euro 11,50 |
| 595557 | KOOY, T.P. VAN DER, Op het grensgebied van economie en religie. Wageningen, Zomer, 1953. 184 pp. linnen + omslag. (SEB) *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 576435 | KOOY, T.P. VAN DER, Tussen beginsel en belang. Wageningen, Zomer, 1955. 198 pp. linnen + omslag. (SEB) | Euro 11,50 |
| 597401 | KORNAI, J., Anti-equilibrium. On economic systems theory and the tasks of research.Amsterdam, NHPC, 1971. (XX) 402 pp. paperback. *rug en achterzijde omslag licht verkleurd* | Euro 20,00 |
| 574046 | KORTEWEG, S., HAAN, H. DE, KUIPERS, S.K., POSTMA, J.K.T., (RED.), Mens en keuze. Opstellen aangeboden aan prof.drs. S. Korteweg ter gelegenheid van de voltooiing van zijn zeventigste levensjaar. Amsterdam, NHUM, 1972. (VIII) 221 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, schutbladen gebruind*Met bijdragen van o.a.: J.Tinbergen, F. Hartog, H. Baudet | Euro 15,00 |
| 575880 | KOSLOWSKI, P., (HRSG.), Europa imaginieren. Der europäische Binnenmarkt als kulturelle und wirtschaftliche Aufgabe.Berlin, Springer, 1992. (XVI) 438 pp. linnen. (Studies in economic ethics and philosophy) Met bijdragen van o.a.: L. Dyczewski, J. Rovan, M. Honecker | Euro 16,00 |
| 584203 | KOUWENHOVEN, A., Inleiding in de economische ethiek. Nijkerk, Callenbach, 1989 (2e herz.). 176 pp. pb. | Euro 8,00 |
| 578036 | KOUWENHOVEN, A., Vrijheid en gelijkheid. Bijdrage tot de critiek op de immanentie-filosofie als grondslag van de economische wetenschap.Kampen, Kok, 1964. (VIII) 268 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 588258 | KOUWENHOVEN, A., Vrijheid en gelijkheid. Bijdrage tot de critiek op de immanentie-filosofie als grondslag van de economische wetenschap.Kampen, Kok, 1965. (VI) 268 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*English summary | Euro 11,50 |
| 571265 | KOUWENHOVEN, A., Vrijheid en gelijkheid. Bijdrage tot de critiek op de immanentie-filosofie als grondslag van de economische wetenschap.Kampen, Kok, 1965. (VI) 268 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen*English summary | Euro 11,50 |
| 594765 | KOUWENHOVEN, A., Vrijheid en gelijkheid. Bijdrage tot de critiek op de immanentie-filosofie als grondslag van de economische wetenschap.Kampen, Kok, 1964. (VIII) 268 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 571111 | KRABBE, J.J., Historisme in economisch denken. Opvattingen van de historische school in de economie. Assen, Van Gorcum, 1983. (X) 180 pp. pb. *enkele potl.aant.* | Euro 10,00 |
| 018740 | KRUGMAN, P., The return of depression economics and the crisis of 2008. New York, Norton, 2009. (IV) 191 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 598091 | LANGE, O., Politische Ökonomie. Herausgegeben von P. Hess und H. Maier. Übersetzt von M. Müller nach der 4. polnischen Ausgabe. 2 delen.Frankfurt a. M., EVA, 1968. 416, 233 pp. paperback. (Politische Ökonomie Geschichte und Kritik) *rug licht verkleurd, Deel 1 en 2: Allgemeine Probleme | Euro 16,00 |
| 583135 | LATSIS, S.J., (ED.), Method and appraisal in economics. Cambridge, UP, 1976. (VIII) 230 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: A.W. Coats, M. Blaug, J.R. Hicks | Euro 20,00 |
| 588275 | LATSIS, S.J., (ED.), Method and appraisal in economics. Cambridge, UP, 1976. (VIII) 230 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd, pen- potloodaantekeningen*Met bijdragen van o.a.: A.W. Coats, M. Blaug, J.R. Hicks | Euro 17,50 |
| 571254 | LETICHE, J.M., (ED.). A history of Russian economic thought: ninth through eighteenth centuries. With a foreword. Transl. with the collaboration of B. Dmytryshyn and R.A. Pierce. Berkeley, UCP, 1964. (XVI) 690 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Publications of the institute of business and economic research) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: A.I. Pashkov, I.S. Bak, E.V. Prikazchikova. Original Russian edition ed. by corresponding member of the Academy of Sciences of the USSR, A.I. Pashkov | Euro 30,00 |
| 591047 | LIEFTINCK, P., Inleiding tot de geldtheorie. Leiden, Stenfert Kroese, 1946. (X) 295 pp. linnen + omslag. (Capita selecta der economie, 3) *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 570423 | LIST, F., GEHRIG, H., Friedrich List und Deutschlands politisch-ökonomische Einheit. Leipzig, Koehler, 1956. 450 pp. linnen + omslag. Portret. | Euro 15,00 |
| 570404 | LIST, F., GEHRING, P., Friedrich List. Jugend- und Reifejahre 1789-1825. Mit einem Geleitwort von O. Kalbfell. Tübingen, Mohr, 1964. (XVI) 510 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 584416 | LORIA, A., Die wirtschaftlichen Grundlagen der herrschenden Gesellschaftsordnung. Autorisirte deutsche Ausgabe. Aus dem Franz. von C. Grünberg. Freiburg i.Br., Mohr, 1895. (XII) 290 pp. ln. *rug iets verkleurd, titelpagina licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 588579 | MACHLUP, F., DREYER, J.S., (ED.), Breadth and depth in economics. Fritz Machlup: the man and his ideas.Lexington, Heath, 1978. (XIV) 319 pp. linnen. Bibliografie. Portret. (Lexington books) Met bijdragen van o.a.: R. Eisner, B.G. Malkiel, A. Coats | Euro 65,00 |
| 007923 | MACHLUP, F., Essays in economic semantics. Edited by M.H. Miller. New York, Norton, 1967. (XII) 304 pp. paperback. (NPE, 407) | Euro 12,50 |
| 588353 | MACHLUP, F., Methodology of economics and other social sciences. New York, AP, 1978. (XIV) 567 pp. linnen. (Economic theory, econometrics, and mathematical economics) *rug licht verkleurd* | Euro 50,00 |
| 577131 | MACHLUP, F., Selected economic writings of Fritz Machlup. Ed. by G. Bitros.New York, UP, 1976. (XIV) 603 pp. linnen. Bibliografie. Portret. (NYUSSEW) *naam op titelpagina* | Euro 40,00 |
| 585623 | MAILLET, J., Histoire des faits économiques des origines au XXe siècle. Paris, Payot, 1952. 362 pp. ingenaaid. (BH) *omslag verkleurd* | Euro 16,00 |
| 596104 | MAKS, J.A.H., Empirical preference orderings and applied demand analysis. Groningen, z.u., 1980. (IV) 108 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 009699 | MARBACH, F., Theorie des Mittelstandes. Bern, Francke, 1942. 425 pp. linnen. | Euro 25,00 |
| 013459 | MATTICK, P., Marx und Keynes. Die Grenzen des 'gemischten Wirtschaftssystems'. Nach der amerikanischen Originalausgabe übersetzt von R. Diederich und K. Hermann Frankfurt a.M., EVA, 1971. 350 pp. paperback. (Politische Ökonomie Geschichte und Kritik) *naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 585604 | MCCLELLAND, P.D., Causal explanation and model building in history, economics, and the new economic history. Ithaca, Cornell UP, 1975. 290 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht verkleurd* | Euro 16,00 |
| 583134 | MCCLOSKEY, D.N., The rhetoric of economics. Brighton, Wheatsheaf, 1986. (XX) 209 pp. linnen. *enkele potloodstrepen* | Euro 30,00 |
| 584204 | MCCLOSKEY, D.N., The rhetoric of economics. Brighton, Wheatsheaf, 1986. (XX) 209 pp. pb. *enkele markeerstiftstr.* | Euro 12,50 |
| 595220 | MCGUIRE, J.W., Theories of business behavior. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1964. (XX) 268 pp. linnen + omslag. (PBSBS) *naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 588037 | MEEL, J.W. VAN, The dynamics of business engineeering. Reflections on two case studies within the Amsterdam police force. Delft, University of technology, 1993. (X) 236 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 590167 | MEIJER, G., Het neoliberalisme. Neoliberalen over economische orde en economische theorie. Neoliberalism. Neoliberals on economic order and economic theory. Assen, Van Gorcum, 1988. (X) 357 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 17,50 |
| 581440 | MEIJER, G., Het neoliberalisme. Neoliberalen over economische orde en economische theorie. Neoliberalism. Neoliberals on economic order and economic theory. Assen, Van Gorcum, 1988. (X) 357 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 17,50 |
| 595258 | MENGER, C., CALDWELL, B.J., (ED.), Carl Menger and his legacy in economics.Durham, Duke UP, 1990. (VIII) 407 pp. linnen. Annual supplement to volume 22, History of political economy. Met bijdragen van o.a.: E.W. Streissler, M. Blaug, M. Alter | Euro 25,00 |
| 595219 | MENSCH, G., Stalemate in technology. Innovations overcome the depression. Transl. from the German. Cambridge, Ballinger, 1979. (XX) 241 pp. paperback. *omslag licht verkleurd* | Euro 12,50 |
| 585612 | MERK, G., Grundbegriffe der Erkenntnislehre für Ökonomen. Berlin, Duncker, 1985. 122 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 571256 | MINI, P.V., Philosophy and economics. The origins and development of economic theory. Gainesville, Florida UP, 1974. (X) 305 pp. linnen + omslag. *omslag iets verkleurd, naam op schutblad* | Euro 17,50 |
| 567306 | MUELLER, D.C. (ED.), The political economy of growth. New Haven, Yale UP, 1983. (VIII) 285 pp. ln + omsl. *enkele potl.str.*Met bijdragen van o.a.: J. Hicks, P. Murrell, F. Lehner | Euro 14,00 |
| 588068 | MULLER, P.C., Team-based conceptualization of new products. Creating shared realities using information technological support. Groningen, z.u., 1999. 446 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 571104 | MUYSKEN, J., SCHREUDER, H.W., (RED.), Economische wetenschappen: eenheid in verscheidenheid? Met een voorwoord van H.W. Lambers. Assen, Van Gorcum, 1985. (X) 224 pp. ingenaaid.Met bijdragen van o.a.: W. Albeda, J.L. Bouma, J.J. Klant | Euro 11,50 |
| 592769 | NASH, J.F., NASAR, S., Een schitterend brein. Een biografie van John Forbes Nash jr., winnaar van de Nobelprijs voor de economie 1994. Vertaald door H. Moerdijk. Amsterdam, Bezige Bij, 2002. 459 pp. paperback. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 591655 | NEERVEN, J.G. VAN, Moderne bedrijfsleer voor den handeldrijvenden en industrieelen middenstand. Met een voorwoord van N.J. Polak.Amsterdam, Van der Marck, 1931. 216 pp. linnen. | Euro 15,00 |
| 001817 | NELL, E.J., Making sense of a changing economy. Technology, markets and morals. London, Routledge, 1996. (XVIII) 222 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 591329 | NENTJES, A., De ontwikkeling van de economische theorie. Groningen, Tjeenk Willink, 1979 (3e herz). (XVIII) 290 pp. ingenaaid. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 597985 | NENTJES, A., De ontwikkeling van de economische theorie. Groningen, WN, 1971. (XVI) 229 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 8,00 |
| 571054 | NENTJES, A., De ontwikkeling van de economische theorie. Groningen, Tjeenk Willink, 1974 (2e). (XVIII) 269 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 8,00 |
| 585624 | NICOLAÏ, A., Compartement économique et structures sociales. Avant propos de J. Lhomme. Paris, PUF, 1960. (VIII) 322 pp. ingenaaid. Bibliografie. (BSE) *rug licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 583153 | NOGARO, B., La méthode de l'économie politique. Paris, Librairie générale de droit et de jurisprudence, 1939. (VI) 275 pp. ing. (L'économie politique contemporaine, 1) *potl.str.* | Euro 25,00 |
| 583152 | NOGARO, B., Traité élementaire d'économie politique. Paris, Giard, 1921 (2e herz.). (VI) 598 pp. ing. *enkele potl.str., van extra omslag voorzien* | Euro 50,00 |
| 583154 | NOGARO, B., La valeur logique des théories économiques. Paris, PUF, 1947. (VIII) 185 pp. ing. (BPC) *rug licht besch.* | Euro 20,00 |
| 590823 | O'SULLIVAN, P.J., Economic methodology and freedom to choose.London, Allen, 1987. (XVIII) 265 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 30,00 |
| 578191 | PARKER, W.N., (ED.), Economic history and the modern economist. Oxford, Blackwell, 1987. (XII) 105 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: K.J. Arrow, P.A. David, W.W. Rostow | Euro 7,00 |
| 578784 | PATERSON, J.H., Land, work and resources. An introduction to economic geography.London, Arnold, 1974 (3e). (XIV) 266 pp. paperback. Illustraties. *papier licht gebruind* | Euro 11,50 |
| 583122 | PEARCE, D.W., (ED.), The dictionary of modern economics. London, Macmillan, 1983 (2e herz.). (VI) 481 pp. pb. | Euro 15,00 |
| 573698 | PEN, J., TINBERGEN, J., Naar een rechtvaardiger inkomensverdeling. Amsterdam, Elsevier, 1977. 210 pp. paperback. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 574044 | PEN, J., Dat stomme economenvolk met zijn heilige koeien. Utrecht, Spectrum, 1977 (2e). 254 pp. paperback. (SP, 19) | Euro 7,00 |
| 593236 | PEN, J., Dat stomme economenvolk met zijn heilige koeien. Utrecht, Spectrum, 1977 (2e). 254 pp. paperback. (SP, 19) *rug licht beschadigd, enkele potloodaantekeningen, omslag verkleurd* | Euro 7,00 |
| 597553 | PEN, J., Een harde wereld.Amsterdam, Bezige Bij, 1964. 154 pp. paperback. (KP, 16) | Euro 8,00 |
| 583121 | PERROUX, F., A new concept of development. Basic tenets. London, Croom, 1983. (VI) 212 pp. ln + omsl. | Euro 20,00 |
| 597360 | PIERSON, N.G., Leerboek der staathuishoudkunde. 2 delen. Haarlem, Bohn, 1884-90. (XXIV) 566, (XX) 627 pp. halflinnen. *bovenzijde ruggen licht beschadigd, naam op schutblad, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 35,00 |
| 574058 | PIERSON, N.G., Verspreide economische geschriften. Verzameld door C.A. Verrijn Stuart. De geschiedenis der staathuishoudkunde. Haarlem, Bohn, 1910. (IV) 544 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 588729 | PIERSON, N.G., Verspreide economische geschriften. Verzameld door C.A. Verrijn Stuart. V/VI. De financiën van rijk en gemeenten. Sociale vraagstukken. Haarlem, Bohn, 1911. (IV) 294 (IV) 318 pp.ingenaaid. *omslag achterzijde licht beschadigd, rug verkleurd, onopengesneden* | Euro 20,00 |
| 578419 | PIGOTT, S., Hollins. A study of industry 1784-1949. Nottingham, Hollins, 1949. 151 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 578201 | PITT, J.C., (ED.), Philosophy in economics. Papers deriving from and related to a workshop on testability and explanation in economics held at Virginia polytechnic institute and state university, 1979. Dordrecht, Reidel, 1981. (X) 210 pp. linnen + omslag. (WOS, 16) *omslag iets verkleurd*Met bijdragen van o.a.: E.J. Green, R.J. Wolfson, A. Rosenberg | Euro 25,00 |
| 588066 | PLANTINGA, A., Performance evaluation of investment portfolios: the measurement of forecasting abilities and the impact of liabilities. Leens, Marne, 1999. (XII) 154 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 581380 | POLAK, N.J., HUYSMANS, G.W.M., BREGSTEIN, M.H., (RED.), Weerspiegelde gedachten. Opstellen aangeboden aan N.J. Polak bij zijn vijfentwintigjarig ambtsjubileum als hoogleraar aan de Nederlandsche economische hoogeschool 1922 - 17 januari - 1947.Haarlem, Bohn, 1948. (VIII) 232 pp. ln. Portr. *papier licht gebruind* | Euro 15,00 |
| 591428 | PREISER, E., Politische Ökonomie im 20. Jahrhundert. Probleme und Gestalten.München, Beck, 1970. 260 pp. paperback. (BSR, 69) *naam op schutblad*Ausgewähle Arbeiten aus den Jahren 1924 bis 1966 | Euro 11,50 |
| 578197 | PRINS, C.J., De conjuncturele ontwikkeling van het Verenigd koninkrijk 1855-1965; een kwantitatieve analyse van een historisch proces. Tilburg, z.u., 1980. (VI) 198 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* | Euro 12,50 |
| 575137 | RECKTENWALD, H.C., (ED.), Political economy. A historical perspective. London, Collier, 1973. (XX) 444 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht verkleurd*Met bijdragen over o.a.: F. Quesnay, D. Hume, J.B. Say, D. Ricardo | Euro 15,00 |
| 588060 | RIEZEBOS, J., Design of a period batch control planning system for cellular manufacturing. Groningen, z.u., 2001. (IV) (VIII) 275 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 576304 | RIMA, I.H., Development of economic analysis. Homewood, Irwin, 1969 (3e). (XVI) 422 pp. linnen. (Irwin series in economics) | Euro 15,00 |
| 584202 | ROBINSON, J., SWEEZY, P.M., VOGT, W., De armoede van de ekonomiese wetenschap. Twaalf essays. Vert. Nijmegen, SUN, 1975. 253 pp. paperback. (Sunschrift, 81) *enkele markeerstiftstrepen*Andere bijdragen van o.a.: E. Nell, O. Conrad, W. Hofmann | Euro 10,00 |
| 595983 | ROBINSON, J., SWEEZY, P.M., VOGT, W., De armoede van de ekonomiese wetenschap. Twaalf essays. Vert. Nijmegen, SUN, 1975. 253 pp. paperback. (Sunschrift, 81) *omslag licht roestvlekkig, naam op schutblad*Andere bijdragen van o.a.: E. Nell, O. Conrad, W. Hofmann | Euro 10,00 |
| 588669 | ROGERS, J.E.T., The economic interpretation of history (Lectures delivered in Worcester College hall, Oxford, 1887-8). London, Unwin, 1888. (XVIII) 547 pp. linnen. *rug licht beschadigd, bibliotheekstickers op band, naam op titelpagina, enkele potloodstrepen* | Euro 17,50 |
| 588058 | ROGIER, J.J.H., De wisselwerking tussen organisatie en markt. Ontwerp van een instrument voor ondernemers die hun besturing willen balanceren. Capelle a/d IJssel, Labyrint, 1998. (VIII) 300 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 590453 | ROL, M.E.G.M., Conceptual progress in economics. Abstraction of social kinds versus idealization. Groningen, z.u., 2007. (X) 238 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 590451 | ROL, M.E.G.M., Conceptual progress in economics. Abstraction of social kinds versus idealization. Groningen, z.u., 2007. (X) 238 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 590452 | ROL, M.E.G.M., Conceptual progress in economics. Abstraction of social kinds versus idealization. Groningen, z.u., 2007. (X) 238 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 599042 | ROL, M.E.G.M., Conceptual progress in economics. Abstraction of social kinds versus idealization. Groningen, z.u., 2007. (X) 238 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 576292 | ROLL, E., A history of economic thought. London, Faber, 1983 (4e herz.). 626 pp. paperback. Bibliografie. *rug licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 592956 | ROSENBERG, ALEXANDER, Microeconomic laws. A philosophical analysis. Pittsburgh, UP, 1976. (XIV) 236 pp. linnen. *naam op schutblad, rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 571250 | ROUTH, G., The origin of economic ideas. New York, Vintage, 1977. (X) 321 pp. paperback. (V, 348) *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 573345 | RÜHL, A., Vom Wirtschaftsgeist in Amerika. Leipzig, Quelle, 1927. (X) 122 pp. linnen. (Studien über den Wirtschaftsgeist der Völker) | Euro 10,00 |
| 573347 | RÜHL, A., Vom Wirtschaftsgeist in Spanien. Leizpig, Quelle, 1928 (2e herz.). (X) 90 pp. linnen. (Studien über den Wirtschaftsgeist der Völker) *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 585613 | SACHS, I., (ED.), Main trends in economics. London, Allen, 1973. 79 pp. paperback. (Main trends in the social sciences, 3) *rug verkleurd, naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 578180 | SAMPSON, A., Company man. The rise and fall of corporate life.London, Harper, 1996. (XIV) 353 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 588808 | SAMUELSSON, K., Religion and economic action. Transl. from the Swedish by E.G. French. Ed. and with an introd. by D.C. Coleman. Stockholm, Svenska bokförlaget, 1961. (XII) 156 pp. linnen + omslag. (SUB) *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 597861 | SANDERS, T.I., Strategic thinking and the new science. Planning in the midst of chaos, complexity, and change.New York, FP, 1998. (VI) 184 pp. halflinnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 580106 | SCHOENKE, E., (HRSG.), Wirtschaftskommentare. Textlinguistische Analysen - kontrastive Untersuchungen. Bremen, z.u., 1996. 191 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: I. Klopper, M. Lehker | Euro 8,00 |
| 588008 | SCHOUTETEN, R.L.J., Balances in well-being at work. Measurements, determinants and improvements of the quality of working life. Capelle a/d Ijssel, Labyrint, 2001. (XIV) 191 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 589531 | SCHULZ, D.H., Die Initiative zu Entscheidungen.Tübingen, Mohr, 1977. (XII) 155 pp. linnen + omslag. (ETU, 10) | Euro 12,50 |
| 592107 | SCHUMACHER, E.F., KUMAR, S., (ED.), The Schumacher lectures. Edited with an introduction.London, Blond, 1980. (XVI) 198 pp. linnen + omslag.Met bijdragen van o.a.: R.D. Laing, F. Capra, L. Kohr | Euro 12,50 |
| 579126 | SCHUMACHER, E.F., Hou het klein. Een economische studie waarbij de mens weer meetelt. Vert. J. Bernard.Bilthoven, Ambo, z.j. (5e). 287 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 574057 | SCHUMACHER, H., Weltwirtschaftliche Studien. Vorträge und Aufsätze. Leipzig, Veit, 1911. (VIII) 574 pp. linnen. *rug licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 577127 | SCHUMPETER, J.A., HEERTJE, A., (ED.), Schumpeter's vision. Capitalism, socialism and democray after 40 years. Eastbourne, Praeger, 1981. (XVI) 208 pp. gebonden. Met bijdragen van o.a.: R.L. Heilbroner, P.A. Samuelson, J. Zijlstra | Euro 25,00 |
| 585620 | SELIGMAN, E.R.A., The economic interpretation of history. New York, CUP, 1961 (2e herz.). (X) 166 pp. paperback. (CP, 26) | Euro 10,00 |
| 588057 | SIERMANN, C.L.J., Politics, instiutions and the economic perfomance of nations. Groningen, z.u., 1996. (VIII) 261 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 586867 | SINGER, H.W., ANSARI, J.A., Rich and poor countries.London, Allen, 1977. 228 pp. linnen + omslag. (Studies in economics, 12) *omslag licht vlekkig* | Euro 12,50 |
| 597780 | SOROS, G., De crisis van het mondiale kapitalisme. De ondergang van de vrije wereld. Vertaling P. Janssens, R. van Kappel en M. Vroege.Amsterdam, Contact, 1998. 288 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 597779 | SOROS, G., Globalisering. Vertaling H. van den Broek.Amsterdam, Contact, 2002. 206 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 597989 | SOROS, G., Globalisering. Vertaling H. van den Broek.Amsterdam, Contact, 2002. 206 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 588559 | SOTO, H. DE, The other path. The invisible revolution in the third world. Foreword by M.V. Llosa. Transl. by J. Abbott.London, Tauris, 1989. (XXVIII) 271 pp. linnen + omslag. Illustraties. *schutblad voorin verwijderd, naam op titelpagina* | Euro 20,00 |
| 588010 | SPRING, P.N., Statistical methods in datebase marketing. Capelle a/d/ IJssel, Labyrint, 2001. (XIV) 177 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 571247 | STARK, W., Die Geschichte der Volkswirtschaftslehre in ihrer Beziehung zur sozialen Entwicklung. Übertr. von E. Abt. Dordrecht, Reidel, 1960. (VIII) 86 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 572330 | STRACHEY, J., Kapitalismus. Heute und morgen. Übertr. aus dem Engl. von R. Hahn. Düsseldorff, Econ, 1957. 291 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 588059 | STURM, J.E., Public capital spending: development and impact. Capelle a/d/ IJssel, Labyrint, 1997. (XVI) 222 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Titelpagina vermeldt per abuis J.E. Messchendorp als auteur | Euro 15,00 |
| 583130 | SURÁNYI-UNGER, T., Economic philosophy of the twentieth century. Transl. from the German by W. Wolf, A.K. Dittmann, V. Deutsche, R. Schnasse, E.D. Herzberg, J. Osborn, J.V. Brodau.NIUP DeKalb, NIUP, 1972. (X) 357 pp. ln + omsl. *omsl. licht besch., bibl.st.* | Euro 20,00 |
| 587640 | SZENTES, T., The political economy of underdevelopment. Transl. by I. Véges. Transl. revised by A. Gardiner.Budapest, Akadémiai Kiadó, 1983 (4e herz.). 426 pp. linnen + omslag. | Euro 16,00 |
| 576413 | SZIRMAI, A., Inequality observed. A study of attitudes towards income inequality. Groningen, z.u., 1986. (X) 534 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 582172 | TAUSSIG, F.W., Principles of economics. 2 dln.New York, Macmillan, 1928-29 (3e herz.). (XXIV) 545, (XX) 576 pp. ln. *naam op schutbl., bovenzijde rug licht besch., typex op schutbl.* | Euro 25,00 |
| 578135 | THUROW, L.C., Dangerous currents. The state of economics. New York, Vintage, 1984. (XX) 259 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 588009 | TILLEMA, K.H., Activity-based quality management. Een synthese van kwaliteitsmanagement en acitivity-based costing. Groningen, z.u., 2002. (X) 305 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 009342 | TINBERGEN, J., BERKOUWER, J., De toekomst van het demokratisch socialisme. Rotterdam, Barjesteh, 1994. 103 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 591046 | TINBERGEN, J., Beperkte concurrentie. Leiden, Stenfert Kroese, 1946. 152 pp. linnen + omslag. (Capita selecta der economie, 1) *omslag gebruind en licht beschadigd, sticker op schutblad*Los bijgevoegd: J. Tinbergen, 'Enkele problemen van centrale planning' (Nederlandsch instituut voor efficiency, publicatie nr. 247, 1945) 14 pp. geniet. | Euro 15,00 |
| 593919 | TINBERGEN, J., Conjunctuurpolitiek. Afzonderlijke uitgave van het derde gedeelte: 'Beïnvloeding der economische bewegingen' van 'Economische bewegingsleer'.Amsterdam, NHUM, 1946. (VIII) 98 pp. ingenaaid. *omslag deels gebruind* | Euro 10,00 |
| 588967 | TINBERGEN, J., Econometrie.Gorinchem, Noorduijn, 1949 (3e). 166 pp. ingenaaid. (NWR, 1) *papier gebruind, omslag licht verkleurd* | Euro 7,00 |
| 590648 | TINBERGEN, J., Economische bewegingsleer. Amsterdam, NHUM, 1943 (2e). (X) 379 pp. linnen. *rug verkleurd, naam op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 577124 | TINBERGEN, J., Economische bewegingsleer. Amsterdam, NHUM, 1946 (3e). (X) 379 pp. linnen. *band verkleurd, papier gebruind* | Euro 15,00 |
| 580679 | TINBERGEN, J., Income distribution. Analysis and policies. Amsterdam, NHPC, 1975. (X) 170 pp. linnen. *band deels verkleurd*Eerste druk | Euro 15,00 |
| 594574 | TINBERGEN, J., De konjunktuur.Amsterdam, AP, 1933. 194 pp. linnen. (NIB, 6) *band verkleurd en beschadigd, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 577129 | TINBERGEN, J., De les van dertig jaar. Economische ervaringen en mogelijkheden. Amsterdam, Elsevier, 1946 (2e). (XII) 257 pp. linnen + omslag. (EEB) *omslag licht verkleurd* | Euro 12,50 |
| 578148 | TINBERGEN, J., Lessons from the past. Amsterdam, Elsevier, 1963. (XII) 132p. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 580711 | TINBERGEN, J., Technische ontwikkeling en werkgelegenheid.Amsterdam, NHUM, 1940. 111 pp. gebonden. *voorplat licht roestvlekkig, naam op titelpagina* | Euro 10,00 |
| 588332 | TRAA, P.C. VAN, Geschiedenis van de economie. Evoluties in een gedachtenwereld. Amsterdam, De Bussy, 1969.(VIII) 198 pp. paperback. (AP) *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 580721 | TREUB, M.W.F., De economische branding.Haarlem, Tjeenk Willink, 1920. (VIII) 96 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 580722 | TREUB, M.W.F., De economische toekomst van Nederland.Haarlem, Tjeenk Willink, 1917. (VIII) 208 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 578130 | TREUB, M.W.F., Hoofstukken uit de geschiedenis der staathuishoudkunde. Haarlem, Tjeenk Willink, 1930 (5e). (X) 328 pp. linnen. *rug licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 600023 | TREUB, M.W.F., Sociale vragen. Verzamelde opstellen.Haarlem, Tjeenk Willink, 1904. (VI) 331 pp. linnen. *papier iets gebruind, naam op schutblad* | Euro 17,50 |
| 578143 | VANEK, J., The general theory of labor-managed market economies. Ithaca, Cornell UP, 1970. (XIV) 409 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 575289 | VERSHOFEN, W., Wirtschaft als Schicksal und Aufgabe.Darmstadt, Reichl, 1930. (X) 343 pp. linnen. *naam op schutblad, potloodstrepen* | Euro 11,50 |
| 588017 | VISSER, H.M., GOOR, A.R. VAN, Werken met logistiek. Groningen, WN, 2000 (3e). (XII) 396 pp. paperback. | Euro 15,00 |
| 588063 | VROOM, R.W., Zicht op product- en procesontwikkelingsinformatie in het bijzonder bij toeleveranciers aan de automobielindustrie. Delft, DUP science, 2001. (XVI) 230 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 588343 | WAGNER, M., Ökonomische Modelltheorie. Frankfurt a.M., Campus, 1979. 162 pp. paperback. Bibliografie. (Forschung, 53) *enkele penaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 598098 | WALLERSTEIN, I., Das moderne Weltsystem: kapitalistische Landwirtschaft und die Entstehung der europaïschen Weltwirtschaft im 16. Jahrhundert. Aus dem Amerikanischen von A. Schweikhart.Frankfurt a. M., Syndikat, 1986. 595 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 572397 | WARD, B., Die Idealwelten der Ökonomen. Liberale, Radikale, Konservative. Übers. aus dem Am. von K. de Sousa Ferreira unter Mitarbeit von H.G. Nutzinger. Frankfurt a.M., Campus, 1986. (XX) 544 pp. paperback. | Euro 15,00 |
| 577170 | WARD, B., What's wrong with economics?London, Macmillan, 1972. (X) 273 pp. linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 579312 | WEBER, A., Volkswirtschaftslehre. Eine Einführung. 2 delen.München, Duncker, 1933 (5e). (XII) 181, (XII) 411 pp. linnen. *naam op titelpagina*Deel 1: Einleitung in das Studium der Volkswirtschaftslehre, Deel 2: Allgemeine Volkswirtschaftslehre | Euro 20,00 |
| 592658 | WEEHUIZEN, R.M., (RED.), Toekomst@werk.nl. Reflecties op economie, technologie en arbeid.Den Haag, STT, 2000. 532 pp. paperback. (STT, 63) Met bijdragen van o.a.: B. Nooteboom, P. van den Besselaar, H. Achterhuis | Euro 16,00 |
| 567205 | WEHLER, H.U., (HRSG.), Geschichte und Ökonomie. Köln, Kiepenheuer, 1973. 397 pp. ingenaaid. Bibliografie. (NWB, 58)Met bijdragen van o.a.: M. Dobb, A. Gerschenkron, P. Vilar | Euro 14,50 |
| 583131 | WEINTRAUB, E.R., General equilibrium analysis. Studies in appraisal. Cambridge, UP, 1985. (X) 191 pp. ln + omsl. (Historical perspectives on modern economics) | Euro 25,00 |
| 578265 | WESTSTRATE, C., VISSER, T.J., Gedenkboek uitgegeven ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan der coöperatieve centrale raiffeissen-bank te Utrecht 1898-1948. Utrecht, z.u., 1948. 398 pp. linnen. *rug licht verkleurd, bibliotheekstempel* | Euro 25,00 |
| 588062 | WEZEL, W.M.C. VAN, Tasks, hierarchies, and flexibility. Planning in food processing industries. Capelle a/d IJssel, Labyrint, 2001. (X) 169 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 592960 | WHYNES, D.K., (ED.), What is political economy? Eight perspectives. Oxford, Blackwell, 1984. (X) 243 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: N.P. Barry, A. Bose, B.S. Frey | Euro 16,00 |
| 578269 | WILSON, C., Geschiedenis van Unilever. Een beeld van economische groei en maatschappelijke verandering. Ned. bew. van J. de Iongh. 2 delen. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1954. (XVI) 357, (VIII) 531 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekstempel* | Euro 25,00 |
| 578273 | WILSON, C., Unilever in de tweede industriële revolutie 1945-1965. Ned. bew. van H. Baudet. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1968. (XII) 323 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 571395 | WILTERDINK, N., Vermogensverhoudingen in Nederland. Ontwikkelingen sinds de negentiende eeuw. Amsterdam, AP, 1984. 557 pp. ingenaaid. (Synopsis) | Euro 12,50 |
| 594881 | WINKELMAN, P.H., Bibliografische gids voor de sociaal-economische geschiedenis (Bibliographical guide to the social and economic history) Nijmegen, z.u., 1977. 167 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 597633 | WITTEVEEN, H.J., Soefisme en economie. Vertaling: P. Roelofsen.Deventer, Ankh-Hermes, 2001. 170 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 591620 | WOLFF, J., Les grandes oeuvres économiques. I - De Xénophon a Adam Smith.Paris, Cujas, 1973. 378 pp. ingenaaid. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 577769 | YOUNGSON, A.J., Possibilities of economic progress.London, CUP, 1959. (X) 325 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 578192 | ZEUTHEN, F., Economic theory and method. London, Longmans, 1955. (XII) 364 pp. linnen. *enkele potloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 588264 | ZIJLSTRA, J., Economische orde en economische politiek. Een bundel opstellen.Leiden, Stenfert Kroese, 1956. (VI) 143 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 578198 | ZWEIG, F., 'Planning in een vrije maatschappij'. Geautor. vert. van W. van Doorn. Met een inleiding bij de Ned. uitgave van W.J. van de Woestijne.Utrecht, Oosthoek, 1949. (XVI) 263 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd., naam op schutblad, potloodstrepen* | Euro 11,50 |