572758 ATTRIDGE, D., Peculiar language. Literature as difference from the renaissance to James Joyce. London, Methuen, 1988. (XIV) 262 pp. paperback. (UP, 990) Euro 11,50
589881 AUDEN, W.H., OSBORNE, C., W.H. Auden. The life of a poet.London, Methuen, 1979. 336 pp. linnen + omlag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, hoekje uit schutblad geknipt* Euro 12,50
594766 BALDWIN, J., HIRS, F.J., De prediking van James Baldwin. Kampen, Kok Agora, 1995. 304 pp. paperback. Euro 11,50
589870 BARRIE, J.M., BIRKIN, A., J.M. Barrie and the lot boy. Research: A. Birkin, S. Goode.London, Constable, 1979. (XII) 323 pp. linnen + omslag. Illustraties. *hoekje uit schutblad geknipt* Euro 12,50
589883 BENNET, A., DRABBLE, M., Arnold Bennett. A biography.London, Weidenfeld, 1974. (XII) 397 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
600589 BINNS, J.W., (ED.), The Latin poetry of English poets.London, Routledge, 1974. (X) 198 pp. linnen + omslag.Met bijdragen van o.a.: R.W. Condee, M. Storey, W. Hilton Kelliher Euro 15,00
580848 BOSKER, A., Literary criticism in the age of Johnson. Groningen, Wolters, 1930. (X) 294 pp. linnen. Bibliografie. Portret. *stempel op schutblad, rug licht beschadigd* Euro 15,00
593471 BRADBURY, M., The history man. London, Observer, 1979 (4e). (IV) 201 pp. halflinnen + omslag. *omslag beschadigd en vlekkig* Euro 10,00
574381 BRANDES, G., Der Naturalismus in England. Die Seeschule. Byron und seine Gruppe. Übers. und eingel. von A. Strodtmann. Einzig autor. deutsche Ausgabe. Jubliäums-Ausgabe. Leizpig, Barsdorf, 1897 (5e herz.). (VIII) 395 pp. linnen. (Die Hauptströmungen der Literatur des neunzehnten Jahrhunderts, 4) *enkele penstrepen*Frakturschrift Euro 11,50
586746 BRANDL, A., Forschungen und Charakteristiken. Zum 80. Geburtstag hrsg. von dem Englischen Seminar der Universität Berlin und der Berliner Gesellschaft für das Studium der neueren Sprachen. Berlin, De Gruyter, 1936. (IV) 228 pp. ingenaaid. *onopengesneden, omslag iets beschadigd* Euro 15,00
574383 BRANDL, A., Forschungen und Charakteristiken. Zum 80. Geburtstag hrsg. von dem Englischen Seminar der Universität Berlin und der Berliner Gesellschaft für das Studium der neueren Sprachen. Berlin, De Gruyter, 1936. (IV) 228 pp. ingenaaid. *onopengesneden, omslag licht gevlekt en iets beschadigd* Euro 15,00
580847 BRAUN, J.T., The apostrophic gesture. The Hague, Mouton, 1971. 217 pp. linnen + omslag. (De proprietatibus litterarum, 17) *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
593472 BRINK, A., The ambassador. London, Faber, 1985. 288 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
599893 BROWN, D., De Da Vinci code. Nederlandse vertaling: J. RuitenbergAmsterdam, Luitingh, 2004 (11e). 429 pp. paperback. Euro 10,00
595779 BROWN, D., De Da Vinci code. Nederlandse vertaling: J. Ruitenberg.Amsterdam, Luitingh, 2004 (10e). 429 pp. paperback. Euro 10,00
600856 BROWN, D., De Da Vinci code. Nederlandse vertaling: J. Ruitenberg.Amsterdam, Luitingh, 2005 (29e). 429 pp. paperback. Euro 10,00
597094 BROWNING, R., Poems of Robert Browning. Containing dramatic lyrics, dramatic romances, men and women, dramas, Pauline, Paracelsus, Christmas-Eve and Easter-Day, and Sordello. Oxford edition.London, Henry Frowde, 1905. (VIII) 623 pp. gebonden. Portret.Boekblok verguld Euro 11,50
593498 BROWNING, R., The poetical works of Robert Browning. London, Ward, z.j. (XVI) 991 pp. linnen. Portret. *schutbladen roestvlekkig, naam op schutblad* Euro 12,50
580846 BUCK, G., Die Vorgeschichte des historischen Romans in der modernen englischen Literatur. Hamburg, Friederichsen, 1931. (IV) 115 pp. ingenaaid. (Britannica, 2) Euro 12,50
589833 BUNT, G.H.V., (ED.), William of Palerne. An alliterative romance. Re-edited from ms. King's College Cambridge 13.Groningen, Bouma, 1985. (XII) 492 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Euro 18,50
593720 BUNT, G.H.V., (ED.), William of Palerne. An alliterative romance. Re-edited from ms. King's College Cambridge 13.Groningen, Bouma, 1985. (XII) 492 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Euro 18,50
595706 BUNYAN, J., The pilgrim's progress from this world to that which is to come. A new edition, with a memoir, and notes, by George Offor. Illustrated with one hundred and ten designs by J.D. Watson, engraved on wood by the brothers Dalziel. London, Routledge, 1861. (VIII) (XXII) 408 pp. leer. Illustraties. *bovenzijde rug beschadigd, rug en platten licht geschaafd, papier hier en daar licht roestvlekkig, enkele pagina's achterin onderzijde papier licht watervlekkig, tekst op schutblad, binding iets los*Platten fraai gestempeld, boekblok verguld Euro 75,00
593467 BURGESS, A., You've had your time. Being the second part of the confessions. London, Heinemann, 1990. (XII) 403 pp. gebonden + omslag. Euro 10,00
600686 BURNEY, F., The famous miss Burney. The diaries and letters of Fanny Burney. Edited by B.G. Schrank and D.J. Supino.New York, Minerva, 1976. (X) 334 pp. paperback. *papier licht roestvlekkig* Euro 10,00
600503 BYRON, G.G. LORD, MAYNE, E.C., Byron. In two volumes. With eighteen illustrations.London, Methuen, 1912. (XVI) 336, (VIII) 344 pp. linnen. Portret. Illustraties. *schutbladen gebruind* Euro 20,00
593667 BYRON, G.G. LORD, SYMON, J.D., Byron in perspective.London, Secker, 1924. (XIV) 298 pp. linnen. Portret. *band deels verkleurd, naam op (gebruind) schutblad, enkele potloodstrepen* Euro 12,50
600376 CAMERON, K.N., (ED.), Shelley and his circle 1773-1822. The Carl H. Pforzheimer Library. Volumes I and II.Cambridge, HUP, 1961. (XLVIII) 474, (XIV) 475-1020 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, ruggen licht geschaafd*Being an edition of the manuscripts of P.B. Shelley, Sir T. Shelley, W. Godwin, M. Wollstonecraft, L. Hunt, T.L. Peacock, Lord Byron, H. Grove, E.J. Trelawny, H. Shelley, M. Wollstonecraft Shelley, C. Clairmont and others between 1773 and 1822 in The Carl H. Pforzheimer Library.Contributing ed. vol. I E.L. Nicholes, vol. II F.L. Jones Euro 40,00
594759 CAPOTE, T, CLARKE, G., Truman Capote. Een biografie. Vertaling van J. van Helmond. Utrecht, Veen, 1989. 624 pp. paperback. Illustraties. Euro 12,50
012646 CAUDWELL, C., Poems. London, Lawrence, 1965 (3e). 86 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd*This selection of the poems of Christopher Caudwell was first published by The Bodley Head, London, in 1939, and reprinted in 1949 Euro 10,00
582308 CHAPMAN, G.W., (ED.), Literary criticism in England, 1660-1800. With introductions.New York, Knopf, 1966. (X) 618 (9) pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Borzoi series in eighteenth-century literature) *omslag licht beschadigd, naam op schutblad*Met teksten van o.a.: T. Hobbes, W. Dryden, E. Burke, S. Johnson Euro 15,00
583170 CHAUCER, G., DRAGSTRA, H.H., Methods in twentieth-century Chaucer studies. An inquiry into critical practice, 1915-1980.Groningen, z.u., 1991. (XX) 393 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht beschadigd.* Euro 12,50
593672 CHAUCER, G., MILLER, R.P., Chaucer. Sources and backgrounds.New York, OUP, 1977. (XVI) 507 pp. paperback. Illustraties. Euro 11,50
599144 CHAUCER, G., Chaucer's major poetry. A.C.Baugh editor.London, Routledge, 1963. (XLVII) 616 pp. linnen. Bibliografie. *enkele potloodaantekeningen, papier hier en daar licht roestvlekkig, vlekjes achterzijde band* Euro 16,00
593499 CHAUCER, G., The works of Geoffrey Chaucer. Edited by F.N. Robinson. Second edition. London, OUP, 1974. (XLIV) 1002 pp. linnen + omslag. Portret.*omslag beschadigd, pagina 3 enkele markeerstiftstrepen* Euro 16,00
593671 CHAUCER, G., The works of Geoffrey Chaucer. Edited by F.N. Robinson. Second edition. London, OUP, 1974. (XLIV) 1002 pp. paperback. Portret.*papier langs randen licht gebruind* Euro 12,50
593479 COLERIDGE, S.T., HOLMES, R., Coleridge. Early visions. London, Penguin, 1989. (XVIII) 409 pp. halflinnen + omslag. Portret. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 11,50
582766 CORPORAAL, M.C.M., Wicked words, virtuous voices. The reconstruction of tragic subjectivity by renaissance and early restoration women dramatists.Groningen, z.u., 2003. (XIV) 336 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Euro 15,00
598792 COX, B.S., Cruces of 'Beowulf'.The Hague, Mouton, 1971. 192 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag vlekkig en beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* Euro 11,50
593500 CROCKETT, D., The tall tales of Davy Crockett. The second Nashville series of Crockett almanacs 1839-1841. An enlarged facsimile edition, with an introduction by M.A. Lofaro. Knoxville, UP of Tennessee, 1987. (XLVIII) 116 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 12,50
600788 CROMBIE, W., Free verse and prose style. An operational definition and description.London, Croom Helm, 1987. (VIII) 160 pp. linnen + omslag. Euro 11,50
579531 CROWQUILL, A., Strange surprising adventures of the venerable Gooroo Simple and his five disciples, Noodle, Doodle, Wiseacre, Zany, and Foozle. Adorned with fifty illustrations, drawn on wood. London, Trübner, 1861. Met 1 gekleurde afbeelding + 50 houtgravures. linnen. 223 pp. *papier hier en daar licht roestvlekkig, rug licht verkleurd, platten iets vlekkig* Euro 25,00
583173 DEFOE, DANIEL, ROORDA, G., Realism in Daniel De Foe's narratives of adventure.Wageningen, Veenman, 1929. (VIII) 142 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag iets verkleurd en beschadigd, naam op omslag* Euro 12,50
595905 DEFOE, DANIEL, Robinsono Kruso. Legolibro por geknaboj lau campe kompilata de H.J. Bulthuis.Zutphen, Thieme, 1931 (2e). (XII) 130 pp. ingenaaid. Illustraties.Esperanto Euro 12,50
570212 DELASANTA, R., The epic voice. The Hague, Mouton, 1967. 140 pp. linnen + omslag. Euro 11,50
593673 DICKENS, C.J.H., MANKOWITZ, W., Het leven van Charles Dickens (1812-1870). Vertaling: A. Hoevers.Wageningen, Veen, 1977. 251 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* Euro 10,00
595034 DICKENS, C.J.H., PRIESTLEY, J.B., Charles Dickens and his world.London, Thames, 1978 (2e). 144 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht bechadigd* Euro 10,00
595037 DICKENS, C.J.H., WILSON, A., The world of Charles Dickens.Harmondsworth, Penguin, 1972. 302 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht geschaafd* Euro 10,00
585353 DONOGHUE, D., The third voice. Modern British and American verse drama. New York, PUP, 1959. (VI) 286 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
593668 DREISER, T., Sister Carrie.Cleveland, WPC, 1946. (VI) 557 pp. linnen + omslag. *naam binnenzijde voorplat* Euro 10,00
593731 ELIOT, T.S., The cocktail party. A comedy.London, Faber, 1950 (3e). 168 pp. linnen. *band verkleurd, naam op schutblad, schutbladen licht roestvlekkig*Eerste druk Euro 10,00
593730 ELIOT, T.S., The cocktail party. A comedy.London, Faber, 1950 (3e). 168 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 10,00
580845 FAAS, K.E., Schein und Sein in der frühelisabethanischen Lyrik und Prosa (1550-1590). München, z.u., 1965. (VIII) 211 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Euro 15,00


naar boven
571566 FEUCHTWANGER, L., Stories from far and near. Translators of the foregoing stories: G. Sinclair, B. Creighton, R. Oppenheimer, R. Norden, H. and R. Norden, J.A. Galston, New York, Viking, 1945. (X) 179 pp. linnen + omslag *omslag beschadigd*Most of these stories have appeared in British and American magazines, and some of them in 'Marianne in India', a volume of short stories copyright by the Viking press Euro 12,50
015308 FORESTER, C.S., Lord Hornblower. Boston, Little, 1946. 318 pp. linnen.*band licht verkleurd, naam op titelpagina* Euro 11,50
599917 FRISWELL, J.H., The gentle life. Essays in aid of the formation of character.London, Sampson Low, 1870. (VIII) 406 pp. linnen. Illustraties. *band en boekblok vlekkig*This edition of the 'Gentle life' contains the substance of the two existing volumes known as the first and second series. The whole has been carefully revised, and some portions of each volume rendered unnecessary when brought together removed Euro 15,00
593478 FUENTES, C., The yeras with Laura Díaz. Transl. from the Spanish by A. M. Adam. New York, Farrar, 2000. (X) 518 pp. halflinnen + omslag. Euro 11,50
594907 GALDON, J.A., Typology and seventeenth-century literature. The Hague, Mouton, 1975. 164 pp. linnen. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar* Euro 16,00
583172 GALSWORTHY, J., SMIT, J.H., The short stories of John Galsworthy.Amsterdam, z.u., 1947. 157 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *bibliotheekexemplaar* Euro 10,00
589841 GARDNER, H., (ED.), The new Oxford book of English verse 1250-1950.London, OUP, 1973 (3e). (XII) 974 pp. linnen + omslag. *namen op schutblad, boekblok licht verkleurd* Euro 15,00
586126 GILROY, A., (ED.), Green and pleasant land. English culture and the romantic countryside.Leuven, Peeters, 2004. (XVIII) 201 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (GSCC, 8) Met bijdragen van o.a.: D. Landry, K. Brillenburg-Wurth, N. Roe Euro 25,00
568326 GOLDSMITH, OLIVER, The deserted village. A poem. Illustrated by H.L. Richardson. London, Aldin House, 1898. 55 pp. linnen. With 12 nice illustrations Euro 60,00
571552 GRAY, THOMAS, An elegy written in a country churchyard. London, Joseph Cundall, 1854. Leer. 24 (2) pp. *rug licht geschaafd*Doorschoten pagina's en verguld boekblok Euro 60,00
593473 GREENBLATT, S., Hamlet in purgatory. Princeton, UP, 2001. (XII) 322 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 12,50
573415 GROOT, H.J. DE, Quiet moments. Amsterdam, z.u., 1937. (VI) 15 pp. linnen. *naam op schutblad, titelpagina licht gevlekt, voorplat licht geschaafd*Herman J. de Groot, 1909-1968. This book has been printed in Holland by H. Hesseler, Amsterdam, on handemade paper of Van Gelder Zonen. Hundred copies, numbered 1 to 100 have been made; of these ninety are for sale, numbered 11 to 100. This copy is no. ... Euro 15,00
582927 GULIK, R. VAN, The Chinese maze murders. A Chinese detective story suggested by three original ancient Chinese plots. With nineteen plates drawn by the author in Chinese style.The Hague, Van Hoeve, 1956. (XIV) 322 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd*Eerste druk Euro 75,00
588650 GULIK, R. VAN, The Chinese maze murders. A Chinese detective story suggested by three original ancient Chinese plots. With nineteen plates drawn by the author in Chinese style.The Hague, Van Hoeve, 1956. (XIV) 322 pp. linnen. Illusraties. *rug verkleurd*Eerste druk Euro 85,00
593474 HALL, R., DICKSON, L., Radclyffe Hall at the well of loneliness. A Sapphic chronicle. New York, Scribner, 1975. 236 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 10,00
006014 HARRIS, F., My life and loves. Ed. and with an introduction by J.F. Gallagher. New York, Grove, 1963. (XVIII) 983 pp. linnen. Portret.5 delen in 1 band Euro 16,00
600242 HARTOG, J. DE, Het koninkrijk van de vrede. Geautoriseerde vertaling: D. Koning m.m.v. T. de Vries. 4 delen.Amsterdam, Elsevier, 1972-75. 345, 338, 309, 389 pp. gebonden + omslag. *omslagen licht beschadigd*Deel 1: De kinderen van het licht, Deel 2: Het heilig experiment, Deel 3: Het uitverkoren volk, Deel 4: De oorlog van het lam Euro 25,00
589839 HARVEY, P., (ED.), The Oxford companion to English literature. Fourth edition revised by D. Eagle.London, OUP, 1975 (4e herz.). (X) 961 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 30,00
595293 HELLER, J., VOGEL, S., No laughing matters.New York, Putnam, 1986. 335 pp. halflinnen + omslag. *naam op schutblad* Euro 10,00
595291 HEMINGWAY, E., Eilanden in de golfstroom.Geautoriseerde Nederlandse vertaling: J.F. Kliphuis.Hilversum, Publiboek, 1984. 442 pp. linnen + omslag. *boekblok gebruind* Euro 10,00
020346 HEMINGWAY, E., Haben und nichts-haben. Roman. Aus dem Amerikanischen übertr. von A. Horschitz-Horst. Umschlagentwurf von G. Böhmer. Zürich, Steinberg, 1951. 227 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Titel der Originalausgabe: To have and have not Euro 15,00
015130 HEMINGWAY, E., In einem andern Land. Roman. Einzig autor. Übertragung von A. Horschitz-Horst. Berlin, DBG, 1966. 315 pp. linnen. Titel der Am. Ausgabe: A farewell to arms Euro 10,00
598787 HOPKINS, G.M., BREMER, R., Gerald Manley Hopkins: The sonnets of 1865.Groningen, z.u., 1978. (XVI) 208 pp. paperback. Biliografie. Dissertatie. *vlekje op voorplat* Euro 14,00
001963 HOPKINS, G.M., NOPPEN, L.M. VAN, Gerald Manley Hopkins. The wreck of the Deutschland. Groningen, z.u., 1980. (XII) 241 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Dissertatie. Euro 15,00
600833 HOPKINS, G.M., NOPPEN, L.M. VAN, Gerald Manley Hopkins. The wreck of the Deutschland. Groningen, z.u., 1980. (XII) 241 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Dissertatie. *enkele penaantekeningen* Euro 12,50
590944 HUGHES, LANGSTON, The weary blues. Z.p., z.u., z.j. 93 (2) pp. gebonden. Typoscript. Gebonden in suède Euro 75,00
593475 HULME, K., The bone people. Auckland, Spiral, 1984 (2e). (X) 450 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
593476 HUMPHREY, W., The collected stories of William Humphrey. London, Secker, 1986. (VIII) 371 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad* Euro 10,00
580830 JAMES, H., KOSSMANN, R.R., Henry James: dramatist. Groningen, WN, 1969. (XIV) 136 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 11,50
572056 JAY, G.S., America the scrivener. Deconstruction and the subject of literary history.Ithaca, CUP, 1990. (XIV) 342 pp. paperback. Euro 11,50
581003 JOYCE, J., JAURRETCHE, C., The sensual philosophy. Joyce and the aesthetics of mysticism. Madison, Wisconsin UP, 1997. (XII) 156 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
580849 KINGHORN, A.M., The chorus of history. Literary-historical relations in renaissance Britain. London, Blandford, 1971. 329 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (BHS) *hoekje uit schutblad geknipt* Euro 12,50
580944 KINGSLEY, C., The water-babies. A fairy tale for a land-baby. With one-hundred illustrations by Linley Sambourne. London, Macmillan, 1904. (VIII) 330 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 75,00
578875 KIPLING, R., Le livre de la jungle. Traduction de Louis Fabulet et Robert d'Humières. Préface de S. de Sacy. Paris, Le club Français du livre, Mercure, 1961. (XVIII) 248 (6) pp. linnen. Cette ouvrage composé d'après les maquettes de Jacques Daniel en caractère bodoni corps 10, a été achevé d'imprimer le dix septembre mil neuf cent soixante et un sur les presses de l'Imprimerie Wallon à Vichy et relié par Engel à Malakoff. Cette édition, hors commerce, est reservée aus membres du Club Français du Livre. Elle comprend vingt-six exemplaires marqués A à Z, cent exemplaires numérotés de I à C destinés aux animateurs du Club et huit mille exemplaires numérotés de 1 à 8.000. No 2611 Euro 25,00
002722 KOOMEN, M., De literaten van de linkeroever. Engelstalige schrijvers in Parijs 1900-1944. Amsterdam, Tabula, 1983. 200 pp. paperback. Illustraties. *potloodstrepen* Euro 10,00
583029 KRIEGER, M., Poetic presence and illusion. Essays in critical history and theory.Baltimore, JHUP, 1979. (XVIII) 326 pp. linnen + omslag *omslag licht beschadigd, enkele markeerstiftstrepen* Euro 12,50
580829 LAWRENCE, D.H., PARMENTER, R., Lawrence in Oaxaca. A quest for the novelist in Mexico. Layton, Smith, 1984. (XXXII) 384 pp. gebonden. Illustraties. Euro 12,50
580828 LAWRENCE, D.H., VEEN, B.K. VAN DER, The development of D.H. Lawrence's prose themes 1906-1915. Groningen, z.u., 1983. 232 pp. linnen. Bibliografie. Dissertatie. *band licht verkleurd* Euro 12,50
590271 LAWRENCE, D.H., VEEN, B.K. VAN DER, The development of D.H. Lawrence's prose themes 1906-1915. Groningen, z.u., 1983. 232 pp. linnen. Bibliografie. Dissertatie. Euro 12,50
582511 LAWRENCE, D.H., VERHOEVEN, W.M., D.H. Lawrence's duality concept: its development in the novels of the early and major phase.Groningen, Phoenix, 1987. (X)246 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. *omslag verkleurd, rug licht beschadigd* Euro 11,50
584505 LAWRENCE, D.H., Lady Chatterly's lover. Including 'My skirmish with Jolly Roger' written especially and exclusively as an introduction to this popular edition.Z.p, Privately printed, 1930. (VI) 260 pp. linnen. *band vlekkig, papier langs randen gebruindThe author's unabridged popular edition Euro 50,00
590004 LEAVIS, F.R., MULHERN, F., The moment of 'Scrutiny'.London, Verso, 1981. (X) 354 pp. paperback. Bibliografie.*boekblok roestvlekkig* Euro 11,50
573267 LESLIE, J., Perahera. London, Gollancz, 1983. 192 pp. gebonden + omslag.Met opdracht van auteur Euro 10,00
594899 LESSING, D., Canopus in Argos: Archives 4. The making of the representative for planet 8.London, Cape, 1982. 144 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
593650 LEVI, PRIMO, The monkey's wrench. Translated from the Italian by W. Weaver.New York, Summit, 1986. 171 pp. halflinnen + omslag. Euro 10,00
583022 LODGE, D., Working with structuralism. Essays and reviews on nineteenth- and twentieth-century literature.London, Routledge, 1991 (3e). (XII) 207 pp. paperback. Euro 10,00
566270 LODGE, D., Working with structuralism. Essays and reviews on nineteenth- and twentieth-century literature.London, Routledge, 1981. (XII) 207 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* Euro 11,50
574689 LONDON, J., LONDON, C., Jack London. Sein Leben und Werk. Geschildert von seiner Frau. Vorwort von A. Holitscher. Bearbeitet und übers. von K. Hellwig. Mit zwanzig Bildern. Berlin, Gutenberg, 1934. 297 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *rug licht verkleurd*Einzige vom deutschen Originalverlag genehmigte Volksausgabe der Werke von Jack London Euro 11,50
595282 LONDON, J., STONE, I., Sailor on horseback. The biography of Jack London.London, Collins, 1938. 327 pp. linnen. Portret. Illustraties. Euro 12,50
574688 LONDON, J., Wolfsblut. Übertragung: F. Benke. Linz, Ibis, 1947. 258 pp. halflinnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Frakturschrift Euro 10,00
572190 LONGFELLOW, H.W., Evangeline. A tale of acadie. With illustrations by Foc Darley. Boston, Houghton 1896. Frontispice + 15 afbeeldingen. 157 pp. linnen. *bovenzijde rug licht beschadigd, schutblad voorin los* Euro 25,00
010807 LOWRY, M., DAY, D., Malcolm Lowry. A biography. Oxford, UP, 1984. (XIV) 483 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 10,00


naar boven
572170 LYTTON, E.G. BULWER, De laatste dagen van Pompeji. Naar het Engelsch. 3 delen. Amsterdam, G.J.A. Beijerinck, 1835. Frontispices. 289, 248, 248 pp. Gekartonneerd. *ruggen licht beschadigd*Edw. G. Bulwer Lytton (Earle Lytton). Engels dichter, romanschrijver en staatsman, Londen 1803 - Torquay, Devonshire 1873. Gaf blijk van een vroegrijp talent en publiceerde op 17-jarige leeftijd 'Ismahel and other poems' (...). Na een studieverblijf in Cambridge maakte hij een avontuurlijke rondreis door Schotland en Noord-Engeland en belandde tenslotte in de Parijse 'salons' waar hij zich als een dandy leerde gedragen. (...) Om in zijn onderhoud te voorzien zet hij zich aan het schrijven van een reeks romans, die verrassen door hun veelzijdigheid. (...) Internationale beroemdheid verwerft hij zich door een reeks historische fresco's: 'The last days of Pompeï' (1834) (...).Moderne encyclopedie der wereldliteratuur. Hilversum, 1968, pp. 207-08 Euro 50,00
593477 MAILER, N., The gospel according to the son. New York, Random, 1997. 242 pp. gebonden + omslag. Euro 10,00
579438 MALORY, T., Caxton's Malory. A new edition of sir Thomas Malory's 'Le morte Darthur' based on the Pierpont Morgan copy of William Caxton's edition of 1485. Ed. with an introd. and critical apparatus by J.W. Spisak based on work begun by the late W. Matthews. With a dictionary of names and places by B. Dillion. 2 delen. Berkeley, UCP, 1983. (VIII) 600, (VI) 601-920 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 45,00
580855 MCMILLAN, D., Transition. The history of a literary era 1927-1938. Amsterdam, Meulenhoff, 1975. (VIII) 303 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
580826 MIDDLETON, T., KISTNER, A.L., KISTNER, M.K., Middleton's tragic themes. New York, Lang, 1984. (XII) 166 pp. gebonden. (AUS, 4, 10) Euro 11,50
597917 MILLER, HENRY, Mein Leben und meine Welt. Aus dem Amerikanischen von K. Behrens.München, Praeger, 1972. 206 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, schutblad achterin lichte waterschade* Euro 15,00
579605 MILLER, HENRY, The rosy crucifixion. Book one Sexus volumes one to three. Book one Sexus volumes four and five. 2 delen. Paris, Obelisk, 1949. 368, 326 pp. linnen. *tekst op schutbladen, ruggen en platten licht verkleurd, schutbladen licht roestvlekkig*This edition printed for private circulation, is limited to three thousand copies. These are the copies no. 2698 and 2697 Euro 175,00
599995 MILTON, J., BLESSINGTON, F.C., Paradise Lost and the classical epic.Boston, Routledge, 1979. (XIV) linnen + omslag. Bibliografie. Euro 12,50
590967 MURDOCH, I., The sea, the sea. London, Chatto, 1978. (VIII) 501 pp. linnen + omslag. *klein stukje geknipt uit binnenzijde omslag*Mooi exemplaar. First edition Euro 50,00
599567 MYERS, R., A dictionary of literature in the English language from Chaucer to 1940. Compiled and edited for the National Book League. 2 delen.Oxford, Pergamon, 1970. (XVIII) 968, (XII) 969-1497 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, banden licht verkleurd, deel 1 knepen ingescheurd* Euro 40,00
593466 NAIPAUL, V.S., A way in the world. A novel. New York, Knopf, 1994. (VIII) 380 pp. halflinnen + omslag. *omslag licht beschadigd*First edition Euro 15,00
580825 OATES, J.C., NORMAN, T., Isolation and contact: a study of character relationships in Joyce Carol Oates's short stories 1963-1980. Göteborg, Acta universitatis Gothoburgenses, 1984. 261 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Gothenborg studies in English, 57) Euro 12,50
593674 OKRI, B., Songs of enchantment.New York, Doubleday, 1993. (VI) 297 pp. halflinnen + omslag. Euro 10,00
590699 O'LOUGHLIN, M., The garlands of repose. The literary celebration of civic and retired leisure. The tradition of Homer and Vergil, Horace and Montaigne.Chicago, UP, 1978. (XX) 36 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 12,50
015204 ORWELL, G., BOLTON, W.F., The language of '1984'. Orwell's English and ours. Oxford, Blackwell, 1984. 252 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *rug omslag licht verkleurd* Euro 12,50
580823 OTTWAY, S.M., Desring disencumbrance. The representation of the self in autobiographical writings by seventeenth-century Englishwomen. Groningen, z.u., 1998. (VIII) 418 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
572981 OUIDA (MARIE LOUISE DE LA RAMÉE), Wanda. 3 delen in 1 band. Leizpig, Tauchnitz, 1883. 288, 287, 286 pp. halfleer. (Collection of British authors, 2145, 2146, 2147) Euro 15,00
589838 OUSBY, I., (ED.), The Cambridge guide to literature in English. Foreword by M. Atwood.London, Guild, 1988. (X) 1109 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 25,00
571706 PLATH, S., Johnny Panic and the bible of dreams. Short stories, prose and diary excerpts.New York, Harper, 1979. [VI] 313 pp. halflinnen + omslag. *omslag licht beschadigd, tekst op schutblad*Eerste druk Euro 25,00
601143 POUND, E., WOODWARD, A., Ezra Pound and 'The Pisan Cantos'.London, Routledge, 1980. (XII) 128 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 10,00
593729 PROULX, E.A., Accordion crimes.New York, Scribner, 1996. 381 pp. halflinnen + omslag. Euro 10,00
594302 RUSHDIE, S., The satanic verses.London, Viking, 1988. (X) 547 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 11,50
600114 SAMPSON, G., The concise Cambridge history of English literature.Cambridge, UP, 1945 (6e). (XIV) 1094 pp. linnen. *band verkleurd* Euro 12,50
589835 SCATTERGOOD, V.J., Politics and poetry in the fifteenth century.London, Blandford, 1971. 415 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
590455 SCHMIDT, M., Lives of the poets. London, Weidenfeld, 1998. (XII) 939 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. *tekst op schutblad* Euro 20,00
583306 SCOTT, W., De abt. Een tafereel uit den tijd van Maria Stuart. 2 delen. Nijmegen, J.F. Thieme, 1834. (IV), 294, (II), 319 pp. halflinnen. *bovenzijde ruggen licht beschadigd, bibliotheekstempels, papier hier en daar roestvlekkig* Euro 25,00
583305 SCOTT, W., Anna van Geijerstein of het meisje van den nevel. Uit het Engelsch. 3 delen. Amsterdam, Diederichs, 1830. Frontispices. Met 3 platen. (II), 282, (II), 284, (II), 318 pp. halflinnen. *titelpagina's licht watervlekkig, papier hier en daar licht watervlekkig en gebruind, bibliotheekstempels, platten licht geschaafd* Euro 35,00
583061 SCOTT, W., De bruid van Lammermoor. Uit het Engelsch. 2 delen. Groningen, W. van Boekeren, 1826. Frontispices. (IV), 308, (II), 350 pp. halflinnen. *bibliotheekstempels, titelpagina's iets vlekkig* Euro 25,00
583303 SCOTT, W., Graaf Robert van Parijs. Uit het Engelsch. 2 delen. Groningen, W. van Boekeren, 1832. Frontispices. (IV) 381, (II) 308 pp. halflinnen. *titelpagina's licht watervlekkig, ruggen licht beschadigd, los in de band, bibliotheekstempels, platten geschaafd* Euro 20,00
583067 SCOTT, W., Het hart van Mid-Lothian, of de gevangenis van Edenburg. Uit het Engelsch. 3 delen.Groningen, W. van Boekeren, 1825. Frontispices. (IV), (XII), 352, (IV), 364, (IV), 354 pp. halflinnen. *bibliotheekstempels, titelpagina's gevlekt, papier hier en daar licht roestvlekkig*Met 'Voorberigt van den vertaler' W.L.H. Köster Henke Euro 45,00
583066 SCOTT, W., Levens van de romanschrijvers. Uit het Engelsch. 2 delen. Groningen, W. van Boekeren, 1826. (IV), 270, (IV), 268 pp. half linnen. *bibliotheekstempel, papier hier en daar licht roestvlekkig, binding iets los, ruggen licht beschadigd* Euro 35,00
583063 SCOTT, W., Lord Nigel of de Schot in Londen. Naar het Engelsch door G.L. v. o. v. S. 2 delen. Leyden, A. & J. Honkoop, 1833. Frontispices. (IV), 436, (II), 436 pp. halflinnen. *bibliotheekstempel, titelpagina's licht vlekkig, papier hier en daar licht watervlekkig* Euro 35,00
583060 SCOTT, W., Montrose. Uit het Engelsch. Groningen, W. van Boekeren, 1825. Frontispice. (IV), 391 pp. halflinnen. *platten geschaafd, achterplat iets los, enkele pagina's voorin licht vlekkig, bibliotheekstempel* Euro 20,00
583309 SCOTT, W., De oudheidskenner. Uit het Engelsch. 3 delen. Groningen, W. van Boekeren, 1825. Frontispices. (IV), (IV), 266, (IV), 262, (IV), 252 pp. halflinnen. * papier hier en daar watervlekkig en roestvlekkig, platten licht geschaafd, bibliotheekstempels, binding iets los* Euro 30,00
583068 SCOTT, W., Redgauntlet. Uit het Engelsch. 3 delen. Groningen, W. van Boekeren, 1825. Frontispices. (IV), 304, (II), 312, (IV), 305 pp. halflinnen. *bibliotheekstempels, titelpagina's licht gevlekt, papier hier en daar licht roest- en watervlekkig* Euro 45,00
583307 SCOTT, W., Robbert Roodhaar. Uit het Engelsch. 3 delen. Groningen, W. van Boekeren, 1826. Frontispices. (VIII), 254, (IV), 260, (IV), 223 pp. halflinnen. *titelpagina's licht watervlekkig, papier hier en daar licht roest- en watervlekkig, platten licht geschaafd, bibliotheekstempels, ruggen delen 1 en 3 licht beschadigd, iets los in de band* Euro 30,00
579523 SCOTT, W., St Ronan's well. In three volumes. Edinburgh, London, Archibald Constable and Hurst, Robinson, 1824. Halfleer. (IV), 310, (IV), 325, (IV), 323 pp. *rug deel 1 los, rug bovenzijde deel 2 los, rug deel 3 licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 35,00
583302 SCOTT, W., St. Valentijns dag of het schoone meisje van Perth. Uit het Engelsch. 2 delen.Amsterdam, Diederichs, 1828. Frontispices. (II), 413, (II), 411 pp. halflinnen. *titelpagina's licht watervlekkig, papier hier en daar licht watervlekkig, platten geschaafd, bibliotheekstempels* Euro 30,00
583310 SCOTT, W., Vertellingen van de kruisvaarders. Uit het Engelsch door W.L.H. Köster Henke. 2 delen. Groningen, W. van Boekeren, 1826. (II), (XVI), 306, (IV), 330 pp. halflinnen. *papier hier en daar licht water- en roestvlekkig, platten licht geschaafd, bibliotheekstempels* Euro 25,00
583304 SCOTT, W., Waverleij, of zestig jaar geleden. Naar het Engelsch. 2 delen. Amsterdam, G.J.A. Beijerinck, 1824. Frontispices. (X) 352, (IV), 406 pp. halflinnen. *titelpagina's licht watervlekkig, papier hier en daar licht roestvlekkig, platten licht geschaafd, bibliotheekstempels, rug deel 1 licht beschadigd* Euro 30,00
583062 SCOTT, W., Woodstock. Geschiedkundig tafereel uit de tijden van Cromwell. Naar het Engelsch. In twee deelen. Groningen, W. van Boekeren, 1831. (VI), 404, (II), 440 pp. halflinnen. *bibliotheekstempels, papier hier en daar licht watervlekkig en roestvlekkig, deell 1 los in band, platten geschaafd* Euro 30,00
593470 SEXTON, A., A self-portrait in letters. Ed. by L.G. Sexton and L. Ames. Illustrated with photographs. Boston, Houghton, 1977. (XIV) 390 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
600745 SHAKESPEARE, W., BAYLEY, J., Shakespeare and tragedy.London, Routledge, 1981. (VI) 228 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 11,50
580822 SHAKESPEARE, W., EMDE BOAS, C. VAN, Shakespeare's sonnetten en hun verband met de travesti-double spelen. Een medisch-psychologische studie. Amsterdam, WB, 1951. 528 pp. linnen. *binding iets los* Euro 15,00
593507 SHAKESPEARE, W., GREGOR, J., Shakespeare. Der Aufbau eines Zeitalters. Mit 136 Kupfertiefdruckbildern. Wien, Phaidon, 1935. 680 pp. linnen. Illustraties. Euro 12,50
005058 SHAKESPEARE, W., HALLIDAY, F.E., Shakespeare and his world. London, BCA, 1973. 147 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht verkleurd, naam op schutblad* Euro 10,00
580821 SHAKESPEARE, W., HARRIS, F., Shakespeare der Mensch und seine tragische Lebensgeschichte. Aus dem Engl. übertr. von A. Vallentin.Berlin, Fischer, 1928. 413 pp. linnen. *band licht verkleurd, boekblok licht roestvlekkig* Euro 15,00
574752 SHAKESPEARE, W., LOENING, R., Die Hamlet-Tragödie Shakespeares. Stuttgart, Cotta, 1893. (X) 418 pp. linnen. *nieuw gebonden, voorplat licht beschadigd*Frakturschrift Euro 15,00
599916 SHAKESPEARE, W., SHAPIRO, J., 1599. A year in the life of William Shakespeare.London, Faber, 2005. (XXIV) 429 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 13,50
597059 SHAKESPEARE, W., VENDLER, H., The art of Shakespreare's sonnets.Cambridge, Belknap, 1999 (6e). (XVIII) 672 pp. paperback. Euro 16,00
594460 SHAKESPEARE, W., Antony and Cleopatra. Leipzig, Grissel, 1925. 135 pp. halflinnen. Illustraties. *band verkleurd, rug gerepareerd*Dieses Buch mit Bildern nach den Radierungen von Max Ludwig wurde im Auftrage des Grissel-Verlages in Leipzig als 5. Band der 'Grissel-Reihe' im Frühjahr 1925 (...) gedruckt. Frakturschrift Euro 11,50
595278 SHAKESPEARE, W., The complete works. Edited, with a glossary by W.J. Craig.London, Pordes, 1978 (Reprint). (VIII) 1264 pp. linnen. *rug verkleurd, naam op schutblad* Euro 15,00


naar boven
593157 SHAKESPEARE, W., De werken van William Shakespeare. Vertaald door L.A.J. Burgersdijk. 12 delen.Leiden, Brill, 1886-88. linnen. *bovenzijde ruggen delen 7 en 12 licht beschadigd, delen 2, 7 en 10 naam op schutblad* Euro 200,00
591098 SHAKESPEARE, W., Shakespeare in deutscher Sprache. Hsg. zum Teil neu übers. von F. Gundolf. 10 delen. Berlin, Bondi, 1908-1918. Halfleer. Illustraties. *bovenkant delen 1, 4, 5, 7, 10 licht beschadigd, ex libris*Die folgenden Baende enthalten August Wilhelm Schlegels Shakespeare-Uebersetzungen mit Berichtigung einiger Fehler und Missverstaendnisse nach dem sprachlich gereinigten Text (...). Plan und Ausschmuck dieses Druckwerkes sind von Melchior Lechter. Die Bücher sind hergestellt bei Otto von Holten in Berlin. Fraaie set Euro 350,00
595277 SHAW, G. BERNARD, HOLROYD, M., (ED.), The genius of Shaw. A symposium.New York, Holt, 1979. 238 pp. linnen + omslag. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: J. O'Donovan, B. Brophy, B. Smoker Euro 10,00
012376 SHAW, G. BERNARD, HUMMERT, P.A., Bernard Shaw's marxian romance. Lincon, Nebraska UP, 1973. (XIV) 227 pp. linnen. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 15,00
593670 SHAW, G. BERNARD, The complete prefaces of Bernard Shaw.London, Hamlyn, 1965. (VIII) 948 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, naam op schutblad* Euro 20,00
595488 SHAW, G. BERNARD, Too true to be good, Village wooing & On the rocks. Three plays.London, Constable, 1934. (VI) 274 pp. linnen. *schutbladen roestvlekkig* Euro 10,00
580818 SHELLEY, M., VOHL, M., Die Erzählungen der Mary Shelley und ihre Urbilder. Heidelberg, Winter, 1913. (VIII) 158 pp. ingenaaid. (Anglistische Arbeiten, 4) *onopengesneden* Euro 15,00
580817 SHELLEY, M., VOHL, M., Die Erzählungen der Mary Shelley und ihre Urbilder. Heidelberg, Winter, 1913. (VIII) 158 pp. ingenaaid. (Anglistische Arbeiten, 4) *papier onopengesneden* Euro 11,50
576159 SHREVE, A., De kleur van de zee. Vertaling Y. Kloosterman. Vianen, The house of books, 2003. 288 pp. gebonden + omslag. Euro 9,00
009420 SHULMAN, A.K., Zeebanket. Vertaald door T. Stheeman. Amsterdam, Arena, 1996. 279 pp. gebonden + omslag. Euro 10,00
593505 SITWELL, E., GLENDINNING, V., Edith Sitwell. A unicorn among lions. New York, Knopf, 1981. (XIV) 393 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 15,00
583021 SMALL, I., (ED.), The aesthetes. A sourcebook.London, Routledge, 1979. (XXXII) 204 pp. linnen + omslag. Illustraties.Met teksten van o.a.: A. Swinburne, W. Pater, O. Wilde Euro 15,00
593504 STEGNER, W., Crossing to safety. New York, Random, 1987. 277 pp. halflinnen. Euro 10,00
593503 STEIN, G., MELLOW, J.R., Charmed circle. Gertrude Stein & company. London, Phaidon, 1974. (X) 528 pp. halflinnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
005747 STEIN, G., Dear Sammy. Letters from Gertrude Stein and Alice B. Toklas. Ed. with a memoir by S.M. Steward. Illustrated with photographs. Boston, Houghton, 1977. (X) 260 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
600838 STEIN, GERTRUDE, WINEAPPLE, B., Sister brother. Gertrude and Leo Stein.London, Bloomsbury, 1996. (XIV) 514 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
597023 TARTT, D., De kleine vriend. Vertaling C. Jonkheer, B. de Lange en B. Mossel. Amsterdam, Bezige Bij, 2002 (2e). 600 pp. gebonden + omslag. Euro 12,50
595762 TARTT, D., De kleine vriend. Vertaling C. Jonkheer, B. de Lange en B. Mossel.Amsterdam, Bezige Bij, 2002. 600 pp. gebonden + omslag. *omslag lichte waterschade* Euro 10,00
595790 TARTT, D., The secret history. London, Viking, 1992. 524 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
581902 TENNYSON, A., Tennyson as seen by his parodists. Amsterdam, Paris, 1926. (VIII) 199 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *bibliotheekstempel* Euro 11,50
581901 THACKERAY, W.M., CONRAD, H., William Makepeace Thackeray. Ein Pessimist als Dichter. Berlin, Reimer, 1887. 224 pp. ingenaaid. *onopengesneden, omslag beschadigd*Frakturschrift Euro 10,00
597096 THACKERAY, W.M., The history of Henry Esmond, esq. A colonel in the service of her majesty queen Anne written by himself. Ed. by W.M. Thackeray. London, Smith, 1886. 448 pp. halfleer. *leer rug en hoeken iets geschaafd* Euro 11,50
594195 THOMPSON, F., CONNOLLY, T.L., Francis Thompson: in his paths. A visit to persons and places associated with the poet.Milwaukee, Bruce, 1945 (2e). (XII) 203 pp. linnen. Portret. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, rug verkleurd, schutbladen licht roestvlekkig* Euro 10,00
579529 THOMSON, J., The seasons. With his life. London, George Cawthorn, 1801. Gegraveerd portret en titelpagina. Leer. (XXXII), 235 pp. *bovenzijde rug licht beschadigd, portret en titelpagina licht gevlekt, stukje papier uit Franse titelpagina ontbreekt* Euro 20,00
574905 VAISSIER, J.J., A deuout treatyse called the tree & xii. frutes of the holy goost. Edited from ms. McClean 132 Fitzwilliam museum Cambridge. With a collation of the other mss. and the printed edition of 1534/5 (stc 13608), together with notes on the mss, language and contents.Groningen, Wolters, 1960. (CLXXX) 294 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Euro 20,00
595280 VIDAL, G., Empire.London, Deutsch, 1978. (IV) 587 pp linnen. *naam op schutblad* Euro 10,00
587317 VRIEND, H.J., DE, The old english 'Medicina de Quadrupedibus'.Tilburg, Gianotten, 1972. (CVI) 162 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. Euro 25,00
003720 WATSON, G., (ED.), The new Cambridge bibliography of English literature. 5 delen. Cambridge, UP, 1972-1977. linnen. *bibliotheekexemplaar, ruggen verkleurd, deel 3 en 4 binding iets los, banden licht verkleurd*Deel 1: 600-1660, Deel 2: 1660-1800, Deel 3: 1800-1900, Deel 4: 1900-1950. Ed. by I.R. Willison. With the assistance of R.J. Roberts, M. Statham, K.J. Worth. Deel 5: Index. Compiled by J.D. Pickles Euro 175,00
599559 WATTERS, R.E., A checklist of Canadian literature and background materials 1628-1960. In two parts: first, a comprehensive list of the books which constitute Canadian literature written in English; and second, a selective list of other books by Canadian authors which reveal the backgrounds of that literature.Toronto, UP, 1972 (2e herz.). (XXIV) 1085 pp. linnen *bibliotheekexemplaar* Euro 20,00
599636 WAUGH, P., Practising postmodernism. Reading modernism.London, Arnold, 1992. (VI) 176 pp. paperback. (Interrogating texts) Euro 10,00
576160 WELLS, H.G., Bealby. Eine heiterer Roman. Autorisierte Übersetzung aus dem Englischen von E. Redtenbacher.Berlin Zsolnay, 1928 (1.-10.T). 307 pp. linnen. (GW in Einzelausgaben) Euro 10,00
589836 WHITE, T.H., The age of scandal. An excursion through a minor period.London, Penguin, 2000. 264 pp. paperback. Illustraties. (Classic history) First published by Cape 1950 Euro 10,00
595307 WILLARD, N., Things invisible to see. A novel.New York, Knopf, 1985. (VIII) 263 pp. halflinnen + omslag. *naam op schutblad* Euro 10,00
594197 WILSON, E., Letters on literature and politics 1912-1972. Edited by Elena Wilson. Introduction by D. Aaron. Foreword by L. Edel.New York, Farrar, 1977 (2e). (XXXVIII) 768 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, ex libris, naam op schutblad* Euro 15,00
593669 WILSON, E., Letters on literature and politics 1912-1972. Edited by Elena Wilson. Introduction by D. Aaron. Foreword by L. Edel.New York, Farrar, 1977 (2e). (XXXVIII) 768 pp. linnen + omslag. *omslag licht beduimeld* Euro 16,00
580852 WRIGHT, T., Biographia Britannica literaria; or biography of literary characters of Great Britain and Ireland. Arranged in chronological order. Anglo-Norman period. London, Parker, 1846. (XXIV) 491 pp. linnen. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar, rug beschadigd* Euro 20,00
597246 YEATS, W.B., JEFFARES, A.N., W.B. Yeats. Man and poet.London, Kyle Cathie, 1996 (3e). (X) 338 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 10,00
597247 YEATS, W.B., TUOHY, F., Yeats.London, Macmillan, 1976. 232 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 11,50
598059 ZAMEENZAD, A., Cyrus Cyrus. London, Fourth Estate, 1990. (VI) 578 pp. gebonden + omslag. *naam op schutblad* Euro 12,50


naar boven