![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 583437 | A.B.C. VOM STEIN DER WEISEN, Hermetisches A.B.C. derer ächten Weisen älter und neuer Zeiten vom Stein der Weisen. Ausgegeben von einem wahren Gott- und Menschenfreunde. 4 delen.Berlin, Barsdorf, 1921 (Nachdr. 1778-79). (II) (VIII) 318, (IV) 348, (IV) 299, (II) 325 pp. halflinnen. (Geheime Wissenschaften, 5, 6, 7, 8) Frakturschrift | Euro 225,00 |
| 590502 | AGRIPPA, HENRICUS CORNELIS, La philosophie occulte ou la magie de Henri-Corneille Agrippa (1486-1535). Divisée en trois livres et augmentée d'un quatrième, apocryphe, attribué à l'auteur. Précédée, dans le premier livre, d'une étude sur la vie et l'oeuvre de l'auteur, ornée de son portrait. Première traduction francaise complète. Livre premier.Paris, Éditions traditionelles, 1989. (XXX) 219 pp. ingenaaid. Portret. (Les classiques de l'occultisme) *band licht vlekkig*Deel 1 van de vierdelige uitgave | Euro 10,00 |
| 597099 | AMRITO, SWAMI DEVA (J. FOUDRAINE), 'Bhagwan...'. Notities van een discipel. Met foto' s van Swami Krishna Bharti. Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 183 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597098 | AMRITO, SWAMI DEVA (J. FOUDRAINE), 'Bhagwan...'. Notities van een discipel. Met foto's van swami Krishna Bharti. Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 183 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597097 | AMRITO, SWAMI DEVA (J. FOUDRAINE), 'Bhagwan...'. Notities van een discipel. Met foto's van swami Krishna Bharti. Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 183 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589731 | ANDREAS, P., KILIAN, C., PSI. Parapsychologisch onderzoek naar fantastische verschijnselen. Vert. door P.J. Romeijn.Deventer, Ankh-Hermes, 1974. 247 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587142 | ANDREAS, P., KILIAN, C., PSI. Parapsychologisch onderzoek naar fantastische verschijnselen. Vert. door P.J. Romeijn.Deventer, Ankh-Hermes, 1974. 247 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587133 | ANDREAS, P., KILIAN, C., PSI. Parapsychologisch onderzoek naar fantastische verschijnselen. Vert. door P.J. Romeijn.Deventer, Ankh-Hermes, 1974. 247 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 596387 | ANDREWS, R., SCHELLENBERGER, P., De tombe van God. Het lichaam van Jezus en de ontknoping van een 2000 jaar oud mysterie. Vertaling: Experttext, I. Budhod-Girard.Baarn, Tirion, 1996. 463 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 595155 | ARNAU, F., Macht und Geheimnis der Magie. Hannover, Fackelträger, 1965. 327 pp. linnen + omslag. Illustraties. *ex libris, omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 595660 | ASHLEY, L., De wondere wereld van bijgeloof, voorspelling & geluk. Vertaling en bewerking: J. Pollman, W. Rodenburg.Hazerswoude, Mondria, 1985. 160 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 582717 | AUREUS, W., Geheimnisvolles Wissen. Lexikon der Welträtsel. Mit über 250 Bildern und 32 Kunstdrucktafeln. Salzburg, Sirius, 1959. 510 pp. linnen. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 598253 | BAILEY, A.A., Initiation, human and solar.New York, Lucis, 1944 (4e). (XIV) 225 pp. linnen. *ex libris, tekst op schutblad* | Euro 12,50 |
| 596353 | BAKER EDDY, M., A complete concordance to science and health with key to the scriptures. Together with an index to the marginal headings and a list of the scriptural quotations contained in that book as finally revised by its author.Boston, The first church of Christ, 1961 (4e). 1107 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 595154 | BAUER, P., Horoskop und Talisman. Die Mächte des heutigen Aberglaubens und die Macht Stuttgart, Quell, 1963. 284 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 595149 | BESSY, M., A pictorial history of magic and the supernatural. London, Spring, 1965 (3e). 317 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 15,00 |
| 582756 | BEZEMER, F., De gangliën-psyche. Inleiding tot de studie der occulte wetenschappen. 4 delen.Amersfoort, Wink, 1906. 112, 113-224, 225-320, 321-416 pp. ingenaaid. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, omslagen zijn gemaakt van kaftpapier* | Euro 20,00 |
| 587476 | BHAGWAN SHREE RAJNEESH, BHARTA, MA SATYA, Bhagwan shree Rajneesh: de laatste gok. Inl. Swami Deva Amrito (J. Foudraine). Een blik achter de schermen van het meest invloedrijke spirituele en psychologische groeicentrum van deze eeuw. Geautor. vert. Ma Prem Pushpa. Wassenaar, Mirananda, 1979. 247 pp. paperback. Illustraties. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 598457 | BHAGWAN SHREE RAJNEESH, Ik ben de poort. Over de betekenis van inwijding en discipelschap. Geredigeerd door Ma Satya Bharti. Vertaling Swami Anand Ragen.Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 215 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 598612 | BHAGWAN SHREE RAJNEESH, Mijn weg de weg van de witte wolk. Toespraken in antwoord op vragen, verzameld door Swami A. Pathik. Redaktie: Swami A. Teertha. Vertaling: Swami Premgeet.Amsterdam, Arcanum, 1979. 264 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 597082 | BHAGWAN SHREE RAJNEESH, Het mosterdzaad. Toespraken naar gezegden van Jezus uit het Thomas Evangelie. Verzameld door Swami Amrit Pathik. Tweede reeks. Geautoriseerde vertaling: M. Plettenburg.Wassenaar, Mirananda, 1979. 279 pp. paperback. (Bhagwan rajneesh boekerij) | Euro 10,00 |
| 600286 | BHAGWAN SHREE RAJNEESH, Tantra. Het allerhoogste inzicht. Gesprekken over Tilopa's Lied van Mahamudra, samengesteld door Swami A. Pathik onder eindredactie van Ma Yoga Anurag. Vertaling van Ma Prem Pushpa.Deventer, Ankh-Hermes, 1980 (3e). 258 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 599347 | BHAGWAN SHREE RAJNEESH, Tantra. Het allerhoogste inzicht. Gesprekken over Tilopa's Lied van Mahamudra, samengesteld door Swami A. Pathik onder eindredactie van Ma Yoga Anurag. Vertaling van Ma Prem Pushpa.Deventer, Ankh-Hermes, 1981 (4e). 258 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 595655 | BHAGWAN SHREE RAJNEESH, The book of the secrets-I. Discourses on 'Vigyana Bhairava Tantra'. Compilation: Ma Yoga Astha. Editors: Ma Ananda Prem, Swami Ananda Teerth.New York, Harper, 1977. (VIII) 402 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 595156 | BINDER, P., Magic symbols of the world. London, Hamlyn, 1972. 127 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 008298 | BINET, C., L'Homoeopathie pratique. Ce 'Guide homoeopathique' donne l'explication claire et precise des médicaments homoeopathiques, leurs indications, leur mode d'emploi, et la façon dont ils agissent. St Jean de Braye, Dangles, 1979. 355 pp. linnen. | Euro 16,00 |
| 001262 | BINET, C., Therapeutique homoeopatique. Recuil de traitements homoeopathiques appropriés pour chaque affection. Une ordonnance-type pour chaque maladie à adapter à chaque cas maladier. St Jean de Braye, Dangles, 1977 (4e herz.). 500 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 20,00 |
| 598818 | BLAVATSKY LODGE, Transactions of the Blavatsky Lodge of the Theosophical Society. Discussions on the stanzas of the first volume of 'The secret doctrine'.Pasadena, Theosophical UP, 1946. (VI) 118 pp. linnen. *vlek op boekblok, naam op schutblad, band licht geschaafd* | Euro 10,00 |
| 587407 | BLAVATSKY, H.P., KINGSLAND, W., De ware Blavatsky (The real Blavatsky). Een studie in theosofie en een nagedachtenis aan een grote ziel. Vert. door G.L. en J.W. Boissevain. Amsterdam, Theosofische Ver. Ned., z.j. (X) 336 pp. linnen. Portret. *ex libris* | Euro 12,50 |
| 597012 | BLAVATSKY, H.P., H.P. Blavatsky aan de Amerikaanse conventies 1888-1891. Met een historisch perspectief door K. van Mater.Den Haag, Theosophical UP, 1980. 90 pp. ingenaaid. *ex libris* | Euro 10,00 |
| 587127 | BLAVATSKY, H.P., Rätselhafte Volksstämme (Mysterious tribes). Einzige autorisierte deutsche Ausgabe von A. Weber. Den Haag, Couvreur, z.j. (Reprint 1908). (XII) 255 pp. linnen. Illustraties. *schutbladen licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 589607 | BLAVATSKY, H.P., Rätselhafte Volksstämme (Mysterious tribes). Einzige autorisierte deutsche Ausgabe von A. Weber. Den Haag, Couvreur, z.j. (Reprint 1908). (XII) 255 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 595021 | BLAVATSKY, H.P., Rätselhafte Volksstämme (Mysterious tribes). Einzige autorisierte deutsche Ausgabe von A. Weber. Den Haag, Couvreur, z.j. (Reprint 1908). (XII) 255 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 597014 | BLAVATSKY, H.P., The theosophical glossary.Krotona, Theosophical publishing house, 1918 (2e). (IV) 360 pp. linnen. *stickerresten op rug, sticker binnenzijde voorplat* | Euro 16,00 |
| 597013 | BLAVATSKY, H.P., The theosophical glossary.Krotona, Theosophical publishing house, 1918 (2e). (IV) 360 pp. linnen. *band vlekkig* | Euro 16,00 |
| 595151 | BOTJE, H., (RED.), Zwarte magie. Waargebeurde verhalen over bovennatuurlijke krachten. Amsterdam, Prometheus, 1995. 194 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 582984 | BOUISSON, M., La magie. Ses grands rites, son histoire. La magie mimétique. La magie incantatrice. La magie talismanique. Les grandes heures de la magie. L'esprit et le milieu magiques. Paris, Debresse, 1958. 316 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd, ex libris, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 583497 | BRANDLER-PRACHT, K., Astrologische Kollektion zum Selbstudium. Band I. Die astrologische Technik.Berlin, Linser, 1932 (11e). 252 pp. linnen. *ex libris, naam op schutblad, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 584355 | BRANDLER-PRACHT, K., Astrologische Kollektion zum Selbstudium. Band II. Die astrologische Prognose. Die Interpretation und Ausdeutung des Horoskops.Berlin, Linser, 1926 (5e). 278 pp. ingenaaid. *ex libris, omslag beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 583468 | BROEK, R. VAN DEN, QUISPEL, G., (RED.), Corpus Hermeticum. Ingeleid, vertaald en toegelicht.Amsterdam, In de Pelikaan, 1991 (2e). 209 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 595656 | BRUNTON, P., De geheime weg. Een methode tot geestelijke zelfontdekking voor de moderne wereld. Geautor. vert. van H.S. van Hall. Amsterdam, Spieghel, z.j. 212 pp. gebonden + omslag. *enkele pen-potloodstrepen, omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 598469 | BRUNTON, P., Heremiet in de Himalaya. In Nederlandse bewerking van H.P. van den Aardweg.Antwerpen, Parsifal, 1984. 232 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 595631 | BRUNTON, P., Hoger dan yoga. Geautoriseerde vertaling door H.S. van Hall. Amsterdam, Spieghel, 1951 (2e). 390 pp. gebonden + omslag. *naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 589147 | BRUNTON, P., Hoger dan yoga. Geautoriseerde vertaling door H.S. van Hall. Amsterdam, Spieghel, z.j. 390 pp. gebonden + omslag. | Euro 11,50 |
| 598259 | BRUNTON, P., The inner reality.London, Rider, z.j. 287 pp. linnen. *band verkleurd* | Euro 10,00 |
| 595532 | BRUNTON, P., Het super-ego. Geautoriseerde vertaling van J.T. Moussault-van der Lee.Amsterdam, Spieghel, 1948. 438 pp. linnen. *naam op schutblad, papier iets gebruind* | Euro 12,50 |
| 587244 | BRUNTON, P., Verborgen wijsheid bij de jogi's van Voor-Indië. Geautor. vert. door J.H. van Klooster. Amsterdam, Spieghel, z.j. (3e). 360 pp. half linnen. *ex libris* | Euro 12,50 |
| 587290 | BRUNTON, P., Verborgen wijsheid bij de jogi's van Voor-Indië. Geautor. vert. door J.H. van Klooster. Amsterdam, Spieghel, z.j. 347 pp. linnen. *rug verkleurd en licht vlekkig, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 600905 | BRUNTON, P., Verborgen wijsheid bij de jogi's van Voor-Indië. Geautoriseerde vertaling door J.H. van Klooster. Amsterdam, Spieghel, z.j. 347 pp. half linnen. *papier licht gebruind* | Euro 10,00 |
| 587117 | BRUNTON, P., Verborgen wijsheid bij de jogi's van Voor-Indië. Geautoriseerde vertaling door J.H. van Klooster. Amsterdam, Spieghel, z.j. 347 pp. half linnen. *ex libris* | Euro 12,50 |
| 595153 | BURLAND, C.A., Keerpunten in ons leefmilieu. Het bovennatuurlijke. Oorspr. titel: Beyond science. Ned. bewerking: M.W. Blok. Den Haag, Gaade, 1972. 125 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599351 | BUTTER, M., De tarot als synthese van westerse mystiek.Deventer, Ankh-Hermes, 1986.189 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 583769 | CAGLIOSTRO, A. (GIUSEPPE BALSAMO), GERVASO, R., Cagliostro. A biography. Transl. by C. Ó Cuilleandín.London, Gollancz, 1974. 272 pp. linnen + omslag. Illustraties. *rug omslag verkleurd, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 585899 | CAGLIOSTRO, A. (GIUSEPPE BALSAMO), GRILL, É., Cagliostro le magicien. Paris, La nouvelle société d'édition, 1938. 288 pp. ingenaaid. *omslag en papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 585790 | CAGLIOSTRO, A. (GIUSEPPE BALSAMO), SILVA, R., Die Geheimnisse des Cagliostro. Übertragung aus dem Französischen.Genf, Ariston, 1975. 230 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 595150 | CAYCE, E., BRO, H.H., Traumdeutungen in Trance des grössten Propheten der Gegenwart Edgar Cayce. Einzig berechtigte Übertragung aus dem Amerikanischen von H. Künzel. Genf, Ariston, 1982 (4e). 279 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 595146 | CAYCE, E., LEARY, D.M., (ED.), Edgar Cayce's photographic legacy. Compiled, correlated, and captioned. New York, Doubleday, 1978. (XVIII) 232 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, ex libris, naam op schutblad*Over 300 photographs and clippings from the Cayce family album | Euro 15,00 |
| 594708 | CAYCE, E., MILLARD, J., Edgar Cayce profeet in trance. Geïllustreerd. Vertaald door M. Ferguson. Deventer, Ankh-Hermes, 1981 (2e). 235 pp. linnen. Portret. Illustraties. *papier licht gebruind, naam op schutblad, rug verkleurd* | Euro 11,50 |
| 595141 | CAYCE, E., MILLARD, J., Edgar Cayce profeet in trance. Geïllustreerd. Vertaald door M. Ferguson. Deventer, Ankh-Hermes, 1972. 235 pp. linnen. Portret. Illustraties. *naam op schutblad, band licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 597936 | CHANDU, J.F., Kosmodiagnostiek. Leerboek van de wetenschappelijke astrologie. 2 delen.Den Haag, Stichting Totaliteitsdiagnostiek, 1974. (IV) 160, (II) 62 pp. linnen. (Grenswetenschappen voor de moderne mens)Deel 1: Theorie & techniek, Deel 2: Tabellen. Oplage beperkt tot 250 genummerde eksemplaren. Het nummer van dit eksemplaar is 157 (met paraaf Chandu) | Euro 35,00 |
| 589613 | CHETWYND, T., A dictionary for dreamers. London, Allen, 1972. (XIV) 239 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 595925 | CLOW, B.H., Catastrophobia. The truth behind earth changes in the coming age of light. Illustrations by C.C. Clow.Rochester, Bear, 2001. (XX) 299 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 578247 | CONWAY, D., Verborgen wijsheid. De occulte traditie door de eeuwen heen. Vertaald uit het engels door B. van Rijswijk.Amsterdam, Bres, 1986. 297 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 7,50 |
| 595145 | CROWLEY, A., Das Buch des Gesetzes. Liber AL vel legis. Sub figura CCXX wie es gegeben ward von XCIII = 418 an DCLXVI. Aus dem Englischen von Philip. Basel, Sphinx, 1981. 147 pp. gebonden + omslag. Portret. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 589646 | DA LOVE ANANDA (FRANKLIN JONES), De knie van luisteren. Vertaald uit het Engels.Amsterdam, Dawn horse, 1987. (XVIII) 265 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599920 | DAM, H. TEN, Een ring van licht. Praktische en actuele visie op reincarnatie. 2 delen.Amsterdam, Bressotheek, 1983. 254, 261 pp. paperback. *boekblokken licht roestvlekkig, potloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 599597 | DAMIEN, M., (RED.), Les corps a prodiges. Extase. Photographie Kirlian. Transe et sexualité. Lévitation. Stigmates. Chamanisme. Luminescence. Parfums mystiques.Z.p., Tchou, 1977. 316 pp. gebonden. Illustraties. (Les pouvoirs inconnus de l'homme) *ex libris*Met bijdragen van o.a.: M. Eliade, G. Devereux, R. Ambelain. | Euro 15,00 |
| 595649 | DÄNIKEN, E. VON, Terug naar de sterren. Mogelijkheden van het onwaarschijnlijke. Geïllustreerd met 70 foto's en tekeingen. Vert. uit het Duits door D. Verroen. Deventer, Kluwer, 1970. 199 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587270 | DÄNIKEN, E. VON, Waren de goden kosmonauten? Herinneringen aan de toekomst. Vertaald uit het Duits door E. van Verwehringen Danval. Met een voorwoord van prof.dr. F.L. PolakDeventer, Ankh-Hermes, 1987 (29e). 221 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 595635 | DÄNIKEN, E. VON, Waren de goden kosmonauten? Herinneringen aan de toekomst. Vertaald uit het Duits door E. van Verwehringen Danval. Met een voorwoord van prof.dr. F.L. PolakDeventer, Ankh-Hermes, 1969 (7e). 221 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 594997 | DEIMANN, G., (HRSG.), Die anthroposophischen Zeitschriften von 1903 bis 1985. Bibliographie und Lebensbilder. Unter Mitarbeit von N. Deuchert, C. Lindenberg, J. Pohl und M. Zadow.Stuttgart, Freies Geistesleben, 1987. 573 pp. paperback. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 587145 | DELACOUR, J.B., Over de drempel van de dood. Berichten van 'klinisch' gestorvenen. Bewijzen van een voortbestaan. Vert. M. Bakker.Deventer, Ankh-Hermes, 1975 (3e). 192 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 8,00 |
| 587146 | DELACOUR, J.B., Over de drempel van de dood. Berichten van 'klinisch' gestorvenen. Bewijzen van een voortbestaan. Vert. M. Bakker.Deventer, Ankh-Hermes, 1974. 192 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 8,00 |
| 589143 | DENAERDE, S., Buitenaardse beschaving. De planeet Iarga. Naar aanwijzingen van de schrijver geïllustreerd door R. Das.Deventer, Kluwer, 1969 (2e en 3e). 215 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600806 | DETHLEFSEN, T., Esoterische psychologie. Het lot als levenskans. Nederlandse vertaling F. Oosterbaan. Deventer, Ankh-Hermes, 1985 (2e). 208 pp. gebonden + omslag. | Euro 10,00 |
| 598239 | DETHLEFSEN, T., Esoterische psychologie. Het lot als levenskans. Nederlandse vertaling F. Oosterbaan. Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 208 pp. gebonden + omslag. | Euro 10,00 |
| 587361 | DETHLEFSEN, T., Esoterische psychologie. Het lot als levenskans. Nederlandse vertaling F. Oosterbaan. Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 208 pp. gebonden. | Euro 9,00 |
| 587089 | DEWDNEY, A.K., Het planiversum. Computercontact met een tweedimensionale wereld. Vert.: B. van Laerhoven.Rijswijk, Delfia, 1986. 254 pp. paperback. Illustraties. | Euro 9,00 |
| 575166 | DIEGENBACH, C., Astro-technica met teekeningen van den schrijver.Lochem, Tijdstroom, 1943. 282 pp. linnen. Illustraties. *stempel op schutblad, rug licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 587160 | DIETZ, P.A., Verschijningen en verschijnselen. Een studie van het physische mediumschap. Leiden, NUM, 1948. 295 pp. linnen. Portret. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 598464 | DÜRCKHEIM-MONTMARTIN, K. GRAF VON, WEHR, G., Karlfried Graf Dürckheim. Ein Leben im Zeichen der Wandlung. Los bijgevoegd: 'Das Mündigwerden des Menschen in unserer Zeit' (Sonderdruck aus dem Sammelband 'Zur Rettung des menschlichen in unserer Zeit' Herausgegeben von W. Bitter) en 'Religious experience beyond religions' (Reprint from 'Modern trends in world religions'). München, Kösel, 1988. 320 pp. linnen + omslag. Illustraties.In de twee brochures staan opdrachten van Karlfried Dürckheim aan N. Kluwer | Euro 50,00 |
| 595651 | DÜRCKHEIM-MONTMARTIN, K. GRAF VON, Hara. Die Erdmitte des Menschen. München, Barth, 1956. 254 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, band licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 590315 | DÜRCKHEIM-MONTMARTIN, K. GRAF VON, Hra. Het dragende midden van de mens. Deventer, Ankh-Hermes, z.j. (3e). 285 pp. linnen + omslag. Illustraties. *boekblok vlekkig, omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 598458 | DÜRCKHEIM-MONTMARTIN, K. GRAF VON, Im Zeichen der grossen Erfahrung.München, Barth, 1951. 212 pp. linnen. *rug verkleurd*Met opdracht van Karlfried Dürckheim aan N. Kluwer | Euro 30,00 |
| 581276 | EDGER, L., Grondbeginselen der theosofie. Uit het Engelsch vertaald door W.E. Asbeek Brusse. Geautoriseerde uitgave. Amsterdam, Theosofische uitgevers-maatschappij, 1921 (2e). (IV) 107 pp. gebonden. *naam op schutblad, band licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 587264 | EVANS, H., SPENCER, J., (ED.), UFO's 1947-1987. The 40-year search for an explanation. Compiled and edited for the British UFO research association.London, Fortean Tomes, 1987.384 pp. paperback. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: M. Bougard, E. Vicente, R. Haines | Euro 11,50 |
| 596973 | FANKHAUSER, A., Horoscopie. Een leer- en handboek voor astrologen en leeken, met vele figuren en formules. Bewerkt door W.B. Vreugdenhil.Amsterdam, Gulden Ster, z.j. 463 pp. halflinnen. *rug licht beduimeld, boekblok gebruind* | Euro 10,00 |
| 575430 | FANKHAUSER, A., Horoskopie. Mit 38 Figuren. Zürich, Füssli, 1946 (2e). 277 pp. linnen. Illustraties. *potloodstrepen, rug licht verkleurd en iets beschadigd* | Euro 12,50 |
| 589678 | FANKHAUSER, A., Das ware Gesicht der Astrologie. Zürich, Füssli, 1932. 293 pp. linnen. Illustraties. *rug bovenzijde licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 587124 | FARADAY, A., Het spel van onze dromen. Hoe met dromen persoonlijke problemen op te lossen, buitenzintuiglijk waar te nemen en hogere bewustzijnsniveaus te betreden. Vert. uit het Engels door P. & R. van Antwerpen. Baarn, Nelissen, 1989 (5e). 341 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 587443 | FERGUSON, M., De aquarius samenzwering. Persoonlijke en maatschappelijke transformatie in de tachtiger jaren. Met een woord voorf door H. van Praag.Deventer, Ankh-Hermes, 1983 (3e). 307 pp. paperback. *omslag licht beschadigd* | Euro 8,00 |
| 583487 | FLAMMARION, C., Rätsel des Seelenlebens. Autorisierte Übersetzung von G. Meyrink. Stuttgart, Hoffmann, 1908 (2e). (XX) 428 pp. gebonden. *rug verkleurd, sticker op schutblad*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 583486 | FLAMMARION, C., Unbekannte Naturkräfte. Mit achtzehn Abbildungen im Text und zehn Tafeln. Übersetzt.Stuttgart, Hoffmann, 1906 (3e). (XII) 380 pp. gebonden. Illustraties. *rug licht verkleurd, naam op schutblad*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 599546 | FLAMMARION, C., Het vergaan der wereld. Naar het Fransch door B.C. Goudsmit.Zutphen, Thieme, z.j. (3e). (VIII) 380 pp. linnen. Illustraties.*bovenzijde rug en hoeken platten licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 583490 | FLAMMEL, N., Alchemical hieroglyphics which were caused to be painted upon an arch in St. Innocents church yard in Paris by Nicholas Flammel (Flamel). Transl. out of the French in 1624 by: Eirenaeus Orandus. Preface by W.W. Westcott. Berkeley Heights, Heptangle, 1980. (XXII) 89 pp. half linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, ex libris, vouw in pp. 60-88* | Euro 75,00 |
| 587122 | FONTANA, D., The elements of meditation. Shaftesbury, Element, 1993 (3e). (VIII) 119 pp. paperback. Illustraties. | Euro 7,00 |
| 598269 | FRANKENBERG, G. VON, Nommo. Der wiederkehrende Sonnenmensch. Das verlorene Wissen der Zukunft.Freiburg i.Br., Aurum, 1981. 362 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 589884 | FREMERY, H.N. DE, Een spiritistisiche levenbeschouwing. Met afbeeldingen.Bussum, Van Dishoeck, 1907. 384 pp. linnen. *rug los, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 582729 | GÉRIN-RICARD, L. DE, Histoire de l'occultisme. Égypte. Chaldée. Les juifs. Grèce. Rome. Du paganisme au christianisme. Les premiers alchemistes. Le régne du diable. Les astrologues du XVIe siècle. Les sciences occultes au XVIIe siècle. Le XVIIIe siècle. Les temps actuels. Avec 17 gravures. Paris, Payot, 1939. 322 pp. ingenaaid. (BH) *rug met tape verstevigd, omslag licht beschadigd en vlekkig, ex libris* | Euro 15,00 |
| 587085 | GIDEON, E., Homerus, zanger der Kelten. Odysseus op Schouwen-Duiveland.Deventer, Ankh-Hermes, 1973. 198 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 8,50 |
| 587262 | GILBERT, A.G., Magi. The quest for a secret tradition.London, Bloomsbury, 1996. (VI) 328 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 582641 | GINKEL, H.J. VAN, THIERENS, A.E., VREEDE, J.E., (RED.), BEERR, L.C. DE, Urania. Officieel orgaan van het Nederlandsch genootschap voor astronomie en moderne astrologie. 19 jaargangen in 18 delen.Amsterdam, Duwaer, 1907-1925. linnen. Illustraties. *ex libris, boekblokken licht roestvlekkig, naam op schutblad, titel ruggen sleets* | Euro 250,00 |
| 582720 | GRABINSKI, B., Neuere Mystik. Eine Darstellung und Untersuchung der okkulten Phänomene. Hildesheim, Borgmeyer, 1924 (2e herz.). (XII) 495 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd, ex libris*Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 589150 | GRANT, J., KELSEY, D., Many lifetimes. London, Gollancz, 1972. 275 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Concerning reincarnation and the origins of mental illness | Euro 11,50 |
| 587281 | GROSFELD, F., Het mysterie van de Bermuda driehoek. Amsterdam, Amsterdam Boek, 1978 (3e). 191 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 601176 | GURDJIEFF, G.I., BENNETT, J.G., BENNETT, E., Idiots in Paris. Diaries of J.G. Bennett and Elizabeth Bennett 1949.Glos, CSP, 1980. (X) 110 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 598248 | HAGELAND, A. VAN, (RED.), Toekomstvoorspellingen.Rotterdam, Lekturama, 1978. 255 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 595152 | HAINING, P., (ED.), An illustrated history of witchcraft. London, New English Library, 1975. 126 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 582778 | HALL, M.P., Collected writings. 3 delen.Los Angeles, PRS, 1958-62. 332, 316, 303 pp. linnen + omslag. *omslagen licht beschadigd*First edition. Deel 1: Early works, Deel 2: Sages and seers, Deel 3: Essays and poems | Euro 75,00 |
| 601163 | HA'NISH, O.Z., Wiedergeburt (Innere Studien). Autorisierte Übersetzung von D. Ammann. 2. vermehrte und verbesserte Auflage.Leipzig, Mazdaznan-Verlag, z.j. (VI) 161 pp. gebonden. Portret. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd, kneep ingescheurd* | Euro 10,00 |
| 008489 | HANUSSEN, Mach mehr aus deinem Leben. Klosterneuburg/Wien, Aktuell, z.j. (6e). 245 pp. gebonden. Portret. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 587810 | HANUSSEN, Unser Zweites Leben. Klosterneuburg/Wien, Aktuell, z.j. (1.-10.T). 245 pp. gebonden. Portret. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599923 | HARING, P. DEN, De belofte. Spirituele fantasy.Hollandscheveld, Ring, 1995. 448 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 585898 | HARTLAUB, G.F., Der Stein der Weisen. Wesen und Bildwelt der Alchemie. München, Prestel, 1959. 52 pp. gebonden. Illustraties. (Bibliothek des germanischen National-Museums zur deutschen Kunst- und Kulturgeschichte, 12) *ex libris* | Euro 11,50 |
| 582730 | HARTMANN, F., Magic white and black or the science of finite and infinite life containing practical hints for students of occultism. London, Redway, 1888 (3e herz.). 324 pp. linnen. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd, rug verkleurd en iets gevlekt, ex libris* | Euro 80,00 |
| 598260 | HENSCHEL, J., HENSCHEL, M., Wedergeboorte der mensheid.Amsterdam, Strengholt, 1959. 232 pp. linnen. *rug verkleurd, enkele potloodstreepjes* | Euro 11,50 |
| 595294 | HEUER, H.M., Hax pax max. Wunder und Geheimnisse des Okkultismus.Hamburg, Merlin, 1973. 296 pp. gebonden + omslag. | Euro 10,00 |
| 587121 | HEYN, F.A., MULCKHUYSE, J.J., Vorderingen en problemen van de parapsychologie. Delft, Waltman, 1950. 103 pp. linnen. Illustraties. | Euro 8,00 |
| 587116 | HEYN, F.A., MULCKHUYSE, J.J., Vorderingen en problemen van de parapsychologie. Delft, Waltman, 1950. 103 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 8,00 |
| 587265 | HILL, D., Magie en bijgeloof. Nederlandse bewerking.Amsterdam, Amsterdam Boek, 1973. 141 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 8,50 |
| 595148 | HILL, D., Magie en bijgeloof. Nederlandse bewerking.Amsterdam, Amsterdam Boek, 1973. 141 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587086 | HOBANA, I., WEVERBERGH, J., Ufo's from behind the iron curtain. Transl. A.D. Hills.London, Souvenir, 1974. (XVIII) 307 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 587140 | HOLROYD, S., Psi en de bewustzijnsexplosie. Ned. vert.: D. Bish. Baarn, Fontein, 1977. 247 pp. paperback. | Euro 9,00 |
| 587138 | HOLZER, H., Alternatieve geneeswijzen (Beyond medicine). Vert. Amsterdam, Teleboek, 1978. 197 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 589651 | HOWES, M., Amulets. London, Hale, 1975. 190 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 595199 | HOWES, M., Amulets. London, Hale, 1975. 190 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 600647 | HUFFINES, L., Genezen door contact met engelen. Jezelf helen met licht. Vertaling: A. Doeven.Deventer, Ankh-Hermes, 2000 (2e). 287 pp. paperback. *enkele penstrepen* | Euro 10,00 |
| 589440 | HÜSKEN, D., Groot mandala basisboek. Een boek dat de veelzijdigheid van de mandala weergeeft en tot zelfwerkzaamheid en groei inspireert.Eeserveen, Akasha, 2000. 351 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 17,50 |
| 589297 | ILLIG, J., Zwijgen de dooden? Het raadsel van het voortbestaan der gestorvenen en hun verhouding tot de levenden. Nederlandsche bewerking van H.P. van Walt. Middelburg, Den Boer, 1935. 342 pp. linnen. *nieuw gebonden, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 597011 | JINARAJADASA, M.A., Eerste beginselen der theosofie. Geautoriseerde vertaling door M. Westendorp.Amsterdam, Theosofische vereenigings uitgevers maatschappij, 1928. (XVI) 283 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd, binding achterin zwak, ex librs* | Euro 11,50 |
| 594570 | JINARAJADASA, M.A., Grondbeginselen der theosofie. Vert. M. Westendorp en H. van der Stok-Schalkwijk.Amsterdam, Theosofische Ver. Ned., 1951 (4e). (X) 212 pp. linnen. Portret. Illustraties. *enkele penstrepen, tekst op schutblad, rug licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 020168 | JOUANNY, J., Notions essentielles de matière médicale homéopathique. Sainte-Foy-lès Lyon, Les laboratoires Boiron, 1981 (7e). 454 pp. linnen. | Euro 30,00 |
| 007700 | JOUANNY, J., Notions essentielles de thérapeutique homéopathique. Sainte-Foy-lès-Lyon, Les laboratoires Boiron, 1981. 418 pp. linnen. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 597008 | JUDGE, W.Q., De oceaan der theosofie. 2e herziene uitgave naar de Point Loma editie.Utrecht, Theosofisch genootschap, 1931. (XVI) 197 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 597007 | JUDGE, W.Q., The ocean of theosophy.Los Angeles, The united lodge of theosophists, 1922 (11e). (XII) 153 pp. linnen. Portret. | Euro 11,50 |
| 587268 | KAMPEN, H. VAN, Vliegende schotels. Waan of wetenschap?Baarn, Meulenhoff, 1973. 180 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 8,50 |
| 587267 | KEEL, J.A., UFO's. Operatie paard van Troje. Een diepgaande studie over UFO's. Vert.: J. Faber.Haarlem, Gottmer, 1971. 351 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 595761 | KING, F.X., Handboek voor waarzeggers. Nederlandse uitgave.Alphen aan den Rijn, Atrium, 1989. 191 pp. gebonden. Illustraties. *naam op schutblad, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 598355 | KING, F.X., Handboek voor waarzeggers. Nederlandse vertaling.Alphen aan den Rijn, Atrium, 1989. 191 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 587094 | KOLOSIMO, P., Zij kwamen van andere planeten. Een fascinerend verhaal over alles wat op aarde 'niet-aards' is. Met 45 foto's. Vert. van K.I. Willemier Westra-van Ingen Schenau.Baarn, Hollandia, 1970. 240 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 9,00 |
| 583081 | KRITZINGER, H.H., Todesstrahlen und Wünschelrute. Beiträge zur Schicksalskunde.Leipzig, Grethlein, 1929. (VIII) 362 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, naam op schutblad, enkele potloodstrepen, binding iets los* | Euro 20,00 |
| 583755 | KRUMM-HELLER, A., Osmologische Heilkunde. Die Magie der Duftstoffe. Berlin, Schikowski, 1955. 148 pp. linnen. | Euro 20,00 |
| 594457 | KUNZ, G.F., The curious lore of precious stones. Being a description of their sentiments and folk lore, superstitions, symbolism, mysticism, use in medicine, protection, prevention, religion, and divination, crystal gazing, birthstones, lucky stones and talismans, astral, zodiacal, and planetary. New York, Dover, 1971. (XIV) 406 pp. paperback. Illustraties. *ex libris* | Euro 12,50 |
| 589656 | LAARSS, R.H., Das Geheimnis der Amulette und Talismane. Z.p., z.u., z.j. (2e herz.). (VIII) 214 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 595160 | LAARSS, R.H., Das Geheimnis der Amulette und Talismane. Z.p., z.u., z.j. (2e herz.). (VIII) 214 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 582909 | LAARSS, R.H., Das Geheimnis der Amulette und Talsimane. Zweite vollständig neubearbeitete Auflage mit 52 Abbildungen. Den Haag, Couvreur, z.j. (Reprint 1926). (VIII) 214 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht geschaafd* | Euro 10,00 |
| 587280 | LAMMER, H., SIDLA, O., Het geheimboek UFO. Geborgen UFO-wrakken, experimenten met dieren, ontvoeringen door buitenaardse wezens, vrijgegeven geheime dossiers. Vert.: J. Smit.Baarn, Tirion, 1998 (5e). 317 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 582721 | LANKES, O., Das Weltbild der Astrologie nach den Quellen des Altertums dargestellt. Mit 37 Bildern und 12 Zeichnungen. Diessen vor München, Huber, 1956. 356 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 581265 | LEADBEATER, C.W., The hidden life in freemasonry. Adyar, Theosophical publishing house, 1926. (XVI) 352 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 95,00 |
| 587363 | LEHMANN, A., Aberglaube und Zauberei von den ältesten Zeiten an bis in die Gegenwart. Dritte deutsche Auflage. Nach der zweiten umgearbeiteten dänischen Auflage übersetzt und nach dem Tode des Verfassers bis in die Neuzeit ergänzt von D. Petersen I. Mit 4 Tafeln und 72 Textabbildungen. Stuttgart, Enke, 1925. (XVI) 752 pp. half linnen. Illustraties.*bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd, boekblok licht roestvlekkig, vlekkig* | Euro 30,00 |
| 595158 | LEVI, The aquarian gospel of Jesus the Christ. The philosophic and practical basis of the religion of the aqauarian age of the world and of the church universal. Transcribed from the book of God's remembrances, known as the Akashic records. With introduction by E.S. Dowling. London, Fowler, 1919 (5e). 260 pp. linnen. *ex libris* | Euro 15,00 |
| 595038 | LIETAERT PEERBOLTE, M., Poimandres. Grieks-hermetisch geschrift in het Nederlands vertaald met een transpersonalistische beschouwing.Deventer, Ankh-Hermes, 1974. 115 pp. linnen + omslag. *rug omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 589295 | LODGE, O.J., Het leven na den dood. Met voorbeelden welke getuigen dat herinnering en genegenheid na den dood voortleven. Naar de derde uitgave vertaald door J. W. Boissevain. Met voorrede van C.P. van Rossem. Zeist, Torentrans, 1931 (3e). (XII) 264 pp. linnen. *papier hier en daar gebruind, band licht beschadigd en verkleurd, binding iets los, naam op titelpagina* | Euro 10,00 |
| 600836 | LOWEMAN, E., Egoland. Opgeteekend door E. Loweman. Mediamiek ontvangen door haar vader van C. Flammarion. Geïllustreerd. Geautoriseerde bewerking: W.H. Takes en G.A.W. van Straaten. Baarn, Hollandia, z.j. 138 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, naam op schutblad, enkele penaantekeningen* | Euro 12,50 |
| 582883 | MACKENZIE, A., The unexplained. Some strange cases in psychical research. With an introd. by H.H. Price.London, Barker, 1966. (XX) 180 pp. linnenn + omslag. Illustraties. *ex libris* | Euro 11,50 |
| 589299 | MARLET, J.J.C., Paranormale verschijnselen. Met een geleidewoord door J.J.G Prick.Bilthoven, Nelissen, 1957. 207 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 588628 | MARQUÈS-RIVIÈRE, J., Histoire des doctrines ésotériques. Avec sept figures. Paris, Payot, 1950. 362 pp. ingenaaid. (BH) | Euro 20,00 |
| 590173 | MARTIN, W.G., Onze beide werelden. Het leven hier en aan gene zijde. Deventer, Ankh-Hermes, 1988 (2e). 191 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 582945 | MAURY, A., La magie et l'astrologie dans l'antiquité et au moyen age ou etude sur les superstitions païennes qui se sont perpétuées jusqu'a nos jours.Paris, Didier, 1860. (IV) 450 pp. halfleer. *rug beschadigd, ex libris* | Euro 125,00 |
| 582956 | MEISSNER, W.W., Chymia perennis. Eine ganzheitliche Betrachtung naturphilosophischer Prägung des stetig-ständigen Kreislaufes einer 'immerwährenden Chemie'. Mit 5 Abbildungen.Bielefeld, DHV, 1954. (XVI) 1012 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, ex libris* | Euro 30,00 |
| 589326 | MERTZ, B.A., Toekomst voorspellen met kaarten. Weert, M & P, 1987. 240 pp. gebonden. Illustraties. Uit het Duits vertaald. | Euro 10,00 |
| 598807 | MEYER, R., Het mysterie van de graal. Beschouwingen over een verborgen stroming in het christendom. Nederlandse vertaling van M.B.A. Laffrée. Twaalf pentekeningen van A. Zeylmans.Zeist, De Haan, 1962. 209 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag iets beschadigd | Euro 15,00 |
| 588316 | MOURIK BROEKMAN, M.C. VAN, Parapsychologie en onsterfelijkheid. 's-Gravenhage, Leopold, 1940. (VIII) 199 pp. linnen + omslag. (Parapsychologische bibliotheek, 5) *omslag licht beschadigd, naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 598028 | MOURIK BROEKMAN, M.C. VAN, Parapsychologie en onsterfelijkheid. 's-Gravenhage, Leopold, 1940. (VIII) 199 pp. linnen + omslag. (Parapsychologische bibliotheek, 5) *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 599509 | MUCK, O., Atlantis. Nieuwe feiten over een eeuwenoud raadsel. Vertaling: T. Pollmann-Vroom.Amsterdam, Amsterdam Boek, 1977. 319 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589302 | MUIR, G., Mediumschap. Inzicht in een andere wereld. Vert. uit het Engels: V. Franken.Deventer, Ankh-Hermes, 1995. 185 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 597748 | MULDER SCHALEKAMP, W.A.H., Op de grens van twee werelden. Het wondere leven na de dood.Naarden, Strengholt, 1987 (5e). 359 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 583159 | MUTUS LIBER, MCLEAN, A., A commentary on the Mutus liber.Edinburgh, Magnum opus hermetic sourceworks, 1982. (VI) 61 pp. leer. Illustraties. (Magnus opus hermetic sourceworks, 11) *ex libris, schutblad gevlekt*Produced as an edition bound by hand and limited to 250 copies only of which this is number 69. Gesigneerd door auteur | Euro 100,00 |
| 587079 | NARANJO, C., ORNSTEIN, R.E., Over de psychologie van meditatie. Technieken en implicaties.Amsterdam, Bakker, 1976. 254 pp. Bibliografie. *rug licht geschaafd* | Euro 8,00 |
| 587143 | NES, H.M. VAN, De nieuwe mystiek. Rotterdam, Bredée, 1901 (2e). (VI) 214 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 589156 | NES, H.M. VAN, De nieuwe mystiek. Rotterdam, Bredée, 1900. (VI) 212 pp. ingenaaid. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 589679 | NORMAN, E.L., The voice of Venus. Clairvoyantly and clairaudiently received. The first volume of 'The pulse of creation'.El Cajon, Unarius, z.j. (5e). 177 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, penaantekeningen op schutblad* | Euro 10,00 |
| 589556 | NOSTRADAMUS, CAPEL, S., Nostradamus. Zijn leven en voorspellingen. Met illustraties van D. Poli. Vert. K. Kamstra.Lisse, Zuid, 1995. 144 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 596905 | NOSTRADAMUS, FONTBRUNE, J.C. DE, Nostradamus historien et prophete. Les prophéties de 1555 à l'an 2000.Monaco, Rocher, 1980. 574 pp. paperback. Bibliografie. *ex libris* | Euro 15,00 |
| 598480 | NOSTRADAMUS, FONTBRUNE, J.C. DE, Nostradamus. Historiker und Prophet. Berechtigte Übersetzung aus dem Französischen von A. Aur, G. Barnett und M. Venjakob.Wien, Zsolnay, 1982. 539 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. *deukje in voorplat, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 598479 | NOSTRADAMUS, FRANCIS, D.P., Nostradamus. Prophecies of present times?Wellingborough, Aquarian, 1984. 303 pp. linnen + omslag. *ex libris* | Euro 10,00 |
| 598339 | NOSTRADAMUS, HEWITT, V.J., LORIE, P., Nostradamus. Voorspellingen voor de jaren 1992-2001. Vertaling: M. Hofstede.Rijswijk, Elmar, 1991. 207 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 598478 | NOSTRADAMUS, HOGUE, J., Nostradamus & the millennium. Predictions of the future.London, Bloomsbury, 1987. 208 pp. linnen + omslag. Illustraties. *ex libris* | Euro 10,00 |
| 598356 | NOSTRADAMUS, KING, F.X., SKINNER, S., Nostradamus. Prophecies fulfilled and predictions for the millennium & beyond.London, BCA, 1993. 176 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 598475 | NOSTRADAMUS, LORIE, P., Nostradamus. Het jaar 2000 en daarna. Voorspellingen tot 2016. Met astrologische adviezen van L. Greene. Vertaling: M. Hofstede.Rijswijk, Elmar, 1993. 223 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 598348 | NOSTRADAMUS, PATRIAN, C., Nostradamus. Die Prophezeiungen. Autorisierte Übersetzung aus dem Italienischen: von H.P. Glücker und U. Hartmann.Fribourg, Touraco, 1982. 463 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. *ex libris* | Euro 12,50 |
| 575892 | NOSTRADAMUS, WARD, C.A., Oracles of Nostradamus. New York, Dorset, 1986. (X) 375 pp. halflinnen + omslag. *tekst en sticker op schutblad* | Euro 12,50 |
| 596904 | NOSTRADAMUS, WENTHOLT, L.R., DAELE, A.S. VAN, Het waterman-tijdperk gezien & gevoeld door Michel de Nostre-Dame. Verluchtingen van de hand en uit de pen van F.I. van Damme.Kapellen, Nieuwe-tijdse uitgeverij Tijl & Nelle, 1984. 750 pp. linnen. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 598361 | NOSTRADAMUS, The elixers of Nostradamus. Nostradamus' original recipes for elixers, scented water, beauty potions and sweetmeats ed. by K. Boeser. Translation by G. Slatter.London, Bloomsbury, 1995. (XXX) 162 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 589557 | NOSTRADAMUS, De profetieën van Nostradamus. Nederlandsche vertaling, voorafgegaan door een levensschets en een inleiding, en van aanteekeningen voorzien door W.L. Vreede.Den Haag, Servire, z.j.. 205 pp. linnen. Portret. *tekst op schutblad*'De hier aanbevolen uitgave is een volledige Nederlandse vertaling (...)' | Euro 10,00 |
| 598358 | NOSTRADAMUS, Les vrayes centuries et propheties de maistre Michel Nostradamus. Texte intégral de Nostradamus. Reproduction agrandie en phototypie de l'édition d'Amsterdam, 1668. Lettre à Henri II. Centuries, présages en sixains. Précédée de la réimpression de la Lettre à César, son fils d'après l'édition de Lyon, 1558. Avec une préface de P.V. Piobb.Paris, Adyar, z.j. (XXXII) 158 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. *band licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 582738 | OESTERREICH, T.K., Der Okkultismus im modernen Weltbild. Dresden, Sibyllen, 1921 (2e herz.). (IV) 198 pp. gebonden. *ex libris, naam op schutblad, voorplat licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 601023 | OLCOTT, H.S., Old diary leaves. The only authentic history of The Theosophical Society. Fourth series, 1887-1892.London, Theosophical publishing society, 1910. (X) 520 pp. linnen. Portret. Illustraties. *papier gebruind* | Euro 16,00 |
| 601025 | OLCOTT, H.S., Old diary leaves. The only authentic history of The Theosophical Society. Fourth series, 1887-1892.London, Theosophical publishing society, 1931 (2e). (X) 557 pp. halflinnen. Portret. Illustraties. *ex libris, band roestvlekkig, bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 601018 | OLCOTT, H.S., Old diary leaves. The only authentic history of The Theosophical Society. Third series, 1883-1887.London, Theosophical publishing society, 1904. (VIII) 444 pp. halfleer. Portret. *papier gebruind, rug beschadigd en deels los* | Euro 16,00 |
| 601017 | OLCOTT, H.S., Old diary leaves. The true story of The Theosophical Society. New York, Putnam , 1895. (XII) 491 pp. halfleer. Illustraties. *band licht geschaafd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 597194 | OLIVET, F. D', The Hebraic tongue restored. And the true meaning of the Hebrew words re-established and proved by their radical analysis.Translated by N.L. Redfield.Kila, Kessinger, z.j. (Reprint 1918). (XVI) 346 pp. paperback. | Euro 25,00 |
| 595657 | OSTRANDER, S., SCHROEDER, L., Astrologische geboortenregeling. Een verslag van de ontdekkingen gedaan door dr. E. Jonas. Vert. door J.F.Brouwer.Haarlem, Gottmer, 1974. 228 pp. ingenaaid + omslag. Bibliografie. *naam op schutblad* | Euro 9,00 |
| 587223 | OSTRANDER, S., SCHROEDER, L., Astrologische geboortenregeling. Een verslag van de ontdekkingen gedaan door dr. E. Jonas. Vert. door J.F.Brouwer.Haarlem, Gottmer, 1974. 228 pp. ingenaaid + omslag. Bibliografie. | Euro 9,00 |
| 596932 | OUSPENSKY, P.D., Tertium organum. The third canon of thought. A key to the enigmas of the world. Translated from the Russian by N. Bessaraboff and C. Bragdon. With an introduction by C. Bragdon.New York, Knopf, 1945 (3e herz.). (XVI) 306 pp. linnen. | Euro 15,00 |
| 595033 | PAKRADUNY, T., Die Welt der geheimen Mächte. Graphologie. Chiromantie und Handexpertise. Gesichtsausdruckskunde und Schädellehre. Suggestion und Hypnose. Siderisches Pendel. Wünschelrute. Parapsychologie. Spiritismus. Biorhythmik. Astrologie. Astrologische Psychogramme. Symbolik, Mystik und Traditionskraft der Farben. Prophetie. Magie. Yoga und Psychosomatik.Wiesbaden, Löwit, z.j. (XVI) 852 (11) pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, band deels verkleurd, laatste katern los* | Euro 20,00 |
| 598350 | PANETH, L., Zahensymbolik im Unbewusstsein. Mit 3 Tafeln.Zürich, Rascher, 1952. (XII) 235 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 12,50 |
| 596058 | PAPENTIN, F., Ordnung Intelligenz und Evolution. Ein interdisziplinärer Umriß der Wissenschaften auf der Grundlage von Maharishi Mahesh Yogi's Wissenschaft der Kreativen Intelligenz.Bremen, MERU, 1978. 131 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 582723 | PAPUS (GÉRARD ENCAUSSE), Traité élémentaire de science occulte. Mettant chacun a même de comprendre et d'expliquer les théories et les symboles employés par les anciens, par les alchemistes, les astrologes, les E. de la V., les kabbalistes. Refondue et considérablement augmenté avec nombreux tableaux et figures. Reproduction integrale de la septième édition.Paris, Dangles, z.j. (7e). (IV) 628 pp. ingenaaid. *omslag vlekkig en licht beschadigd, ex libris, enkele pagina's licht watervlekkig* | Euro 25,00 |
| 597100 | PAUWELS, J., BERGIER, J., De dageraad der magiërs.Vert. A. Maclaine-Pont en H.F. Arnold.Amsterdam, Bezige Bij, 1970 (4e). 404 pp. paperback. (Kwintessens, 3) | Euro 10,00 |
| 589555 | PAUWELS, J., BERGIER, J., De dageraad der magiërs.Vert. A. Maclaine-Pont en H.F. Arnold.Amsterdam, Bezige Bij, 1978 (9e). 404 pp. paperback. (Kwintessens, 3) | Euro 10,00 |
| 595918 | PENNINCK, N., Die alte Wissenschaft der Geomantie. Der Mensch im Einklang mit der Erde. Übersetzung und Lektorat: A. Lentz.München, Trikont, 1982. 191 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 597749 | PERCIVAL, H.W., Thinking and destiny. With a brief account of the descent of man into this human world, and, how he will return to the eternal order of progression. Symbols, illustrations and charts, and definitions and explanations of terms and phrases, as used in this book.New York, Word, 1961 (4e). (XXXII) 1014 pp. linnen. *ex libris, naam op titelpagina* | Euro 30,00 |
| 597810 | PLATON, L'instruction du verseur d'eau. Moyens de communication inter-planétaire.Paris, Le point d'eau, 1988. 584 pp. paperback. *ex libris* | Euro 15,00 |
| 589639 | POLLACK, R., De 78 graden der wijsheid. Een boek over de tarot. Ned. vert. J.P. Schoone. 2 delen.Amsterdam, Schors, 1986(2e), 1985. (VI) 173, 239 pp. paperback. Illustraties. *potloodaantekeningen*Deel 1: De grote arcana, Deel 2: De kleine arcana met voorbeeld leggingen | Euro 12,50 |
| 595640 | PRAAG, H. VAN, Paranormale identiteit. Leven na de dood, reïncarnatie, spiritisme, bezetenheid, individuatie.Baarn, Meulenhoff, 1974. 152 pp. paperback. (Parapsychologische bibliotheek, 5) | Euro 10,00 |
| 587123 | PRAAG, H. VAN, Parapsychologie en religie. Hogere machen, primitieve religie, mystiek, kosmische religie, openbaringsreligie. Baarn, Meulenhoff, 1975. 159 pp. paperback. Bibliografie. (Parapsychologische bibliotheek, 8) *omslag geplasificeerd, naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 600014 | PRAAG, H. VAN, Parapsychologie en religie. Hogere machen, primitieve religie, mystiek, kosmische religie, openbaringsreligie. Baarn, Meulenhoff, 1975. 159 pp. paperback. Bibliografie. (Parapsychologische bibliotheek, 8) | Euro 8,00 |
| 595637 | PRAAG, H. VAN, Parapsychologie en religie. Hogere machten, primitieve religie, mystiek, kosmische religie, openbaringsreligie. Baarn, Meulenhoff, 1975. 159 pp. paperback. Bibliografie. (Parapsychologische bibliotheek, 8) | Euro 10,00 |
| 600044 | PRAAG, H. VAN, Parapsychologie en transformatie. Het masker der goden, de dans der zeven sluiers, de alchemistische bruiloft, de sprong over de eigen schaduw, de poort van het paradijs.Baarn, Meulenhoff, 1980 (2e). 160 pp. paperback. (Parapsychologische Bibliotheek, 10) *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 595638 | PRAAG, H. VAN, Parapsychologie en transformatie. Het masker der goden, de dans der zeven sluiers, de alchemistische bruiloft, de sprong over de eigen schaduw, de poort van het paradijs.Amsterdam, Meulenhoff, 1980 (2e). 160 pp. linnen + omslag. (Parapsychologische Bibliotheek, 10) | Euro 10,00 |
| 599598 | PREL, K. DU, Studiën uit het gebied der geheime wetenschappen. Vertaald door P.M. Wink, met een inleidend woord van P. de Koning. 2 delen in 1 band.Amsterdam, Spiritist. boekh. en uitg.-maatschappij, 1921 (2e). (VIII) 236, (II) 226 pp. linnen. Illustraties.Deel 1: Feiten en problemen, Deel 2: Proefondervindelijke psychologie en proefondervindelijke metaphysiek | Euro 15,00 |
| 597006 | PURUCKER, G. DE, Levensvragen in het licht der esoterische wijsheid. Geautoriseerde Nederlandsche vertaling.Bussum, Van Dishoeck, 1932. (XIV) 144 pp. *stempel op schutblad* | Euro 10,00 |
| 582950 | PURUCKER, G. DE, The esoteric tradition. 2 delen.Point Loma, Theosophical UP, 1935. (XVI) 592, (X) 593-1109 (71) pp. linnen. *cijfers op ruggen geschreven* | Euro 50,00 |
| 595036 | RAALTE, F. VAN, RADEMAKER, L.A., De tuin der geheimenissen. Uit de occulte wereld.Amsterdam, Van Embden, 1950. 236 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 600402 | RAMAN, D., De hermetische tarot. De 22 treden van het menselijk bewustzijn.Deventer, Ankh-Hermes, 1973. 310 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* Met 22 kaarten en handleiding | Euro 12,50 |
| 590865 | RAMAN, D., De hermetische tarot. De 22 treden van het menselijk bewustzijn.Deventer, Ankh-Hermes, 1973. 310 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 12,50 |
| 583757 | RANDOLPH, P.B., Magia sexualis. Traduction française par Maria de Nagowska. Édition originale. Paris, Robert Télin, 1931. 218 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag beschadigd*La présente édition a été établie sur le manuscrit inédit laissé par P.B. Randolph (1825-1874). Magia Sexualis fut écrit à Boston en 1872. Ce livre a été achevé d'imprimer le 7 novembre 1931 sur les presses de l'union typographique, à Villeneuve-Saint-Georges. Il constitue l'édition originale limitée à: 7 exemplaires sur Japon, au nom du souscripteur, numérotés de 1 à 7. 1000 exemplaires sur velin d'Arches, numérotés de 8 à 1.007. Les dessins de Randolph ont été établis d'après les maquettes originales par Robert Bonnet. Exemplaire no. 670 | Euro 85,00 |
| 587282 | READER'S DIGEST, De wereld van het ongrijpbare. Geheimen en raadselen van het bovennatuurlijke en het buitenaardse.Amsterdam, Reader's Digest, 1984. 349 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 594238 | REINCOURT, A. DE, Het oog van Sjiva. Wetenschap en oosterse mystiek. Vert. uit het Engels door C.M.M. Mouwen. Katwijk, Servire, 1985. 223 pp. paperback. *enkele potloodaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 599815 | ROBERTS, J., De opleiding van Overziel 7. Vertaling: A. van Lambalgen.Deventer, Ankh-Hermes, 1993. 234 pp. paperback. (Mystieke verhalen) | Euro 10,00 |
| 599488 | ROGGE, IJ., Dood geen einde. Paranormale stemmen beschrijven een leven na de dood.Amsterdam, Driehoek, z.j. 238 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *naam op schutblad*Gebaseerd op de unieke Woods/Greene geluidsbandenverzameling van paranormale stemmen via het beroemde medium Leslie Flint. Met grammafoonplaat met stemmen van o.a. M. Gandhi en Tagore opgenomen na hun dood | Euro 12,50 |
| 593419 | ROSSEM, C.P. VAN, Twee occulte problemen. De mensch buiten zijn lichaam. Uitredingsverschijnselen. De mensch in den horoscoop. Experimenten op het gebied der astrologie. Den Haag, Van Stockum, 1933. (VIII) 213 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd* | Euro 10,00 |
| 595032 | ROSSEM, C.P. VAN, Twee occulte problemen. De mensch buiten zijn lichaam. Uitredingsverschijnselen. De mensch in den horoscoop. Experimenten op het gebied der astrologie. Den Haag, Van Stockum, 1933. (VIII) 213 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd, namen op schutblad* | Euro 10,00 |
| 589735 | RUSSEL, E.W., Plan van bestemming. Magnetische velden bepalen leven en denken. Vertaald door W. Gijsen.Deventer, Kluwer, 1972. 206 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 589732 | RUYS VAN DIEMEN, N., Het mysterieuze leven na de dood. Verhaald door J. Wattier.Deventer, Kluwer, z.j. (XIV) 220 pp. linnen. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 584827 | RÝZL, M., Buitenzintuiglijke waarneming. Vertaling: J. Faber. Haarlem, Gottmer, 1974. 254 pp. gebonden. *naam op binnenzijde band* | Euro 10,00 |
| 597746 | SAI BABA, DIJK, W.G.J. VAN, Bevrijding komt niet uit de hemel vallen. Leven en leringen van Sai Baba.Deventer, Ankh-Hermes, 1991. 343 pp. paperback. Illustraties. *stempel op schutblad* | Euro 10,00 |
| 598251 | SAI BABA, MURPHET, H., Sai Baba de wonderdoener. Nederlands: M. Koops.Haarlem, Gottmer, 1972. 248 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587481 | SAI BABA, SANDWEISS, S.H., Sai Baba. De heilige... ...en de pyschiater. Vert. C. Dokter. Deventer, Ankh-Hermes, 1988 (2e). 271 pp. paperback. Illustraties. *enkele markeerstiftstrepen* | Euro 9,00 |
| 598252 | SAI BABA, SANDWEISS, S.H., Spirit and the mind.San Diego, Birth Day, 1985. 320 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 598630 | SAN MIGUEL, M., De laatste zegels. Profetieen voor de komst van het duizendjarig rijk. Vertaald uit het Frans.Antwerpen, Romero, 1992. 445 pp. paperback. *omslag iets gevlekt, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 589663 | SATINOVER, J., De hemelse computer. De Bijbelcode ontrafeld. Vert. F. Hofsteenge en E. Bindervoet.Naarden, Strengholt, 1998. 272 pp. paperback. *enkele vlekjes op boekblok* | Euro 10,00 |
| 588842 | SCHMIEDER, K.C., Geschichte der Alchemie. Hrsg. und eingel. von F. Strunz. München, Barth, 1927 (Nachdruck 1832). (XXVIII) (X) 613 pp. leder. *nieuw gebonden, naam op titelpagina* | Euro 50,00 |
| 017040 | SCHMITZ, O.A.H., Der Geist der Astrologie. München, Müller, 1930. 385 pp. halflinnen. | Euro 15,00 |
| 587092 | SCHNEIDER, A., MALTHANER, H., Ufo-fotoboek. Documentatie over vliegende schotels. Met een voorwoord van J. Guieu. Vert. J.H. Esvelt.Deventer, Ankh-Hermes, 1977. 270 pp. linnen + omslag. Illustraties *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 589451 | SCHURÉ, E., Die grossen Eingeweihten. Geheimlehren der Religionen. Vorwort von R. Steiner. Übers. von M. Steiner-von Sivers.Z.p., Barth, 1979 (16e). 476 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, enkele potloodstreepjes* | Euro 12,50 |
| 601150 | SCHURÉ, E., Het toneel van de ziel. De kinderen van Lucifer. Drama uit de Oudheid in vijf bedrijven. Uit het Fransch vertaald door G.W. Soeter. Amsterdam, Licht en Waarheid, 1916. (IV) 139 pp. ingenaaid. *omslag beschadigd, deels onopengesneden, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 594328 | SEGAL, S., Collision with the infinite. A life beyond the personal self.San Diego, Blue dove, 1998. (XVI) 177 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587358 | SELHUS, W., Toch zijn ze er geweest. Kosmonautica ... op het wetenschappelijke af. Vert. R.A.B. van Houten. Deventer, Ankh-Hermes, 1976. 188 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 8,00 |
| 594147 | SELIGMANN, K., Das Weltreich der Magie. 5000 Jahre geheime Kunst. Mit einem Nachwort von G.F. Hartlaub. Ins Deutsche übertragen von H. Kissling. Wiesbaden, Löwit, z.j. 422 pp. linnen + omslag. Illustraties. *band verkleurd, omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 595027 | SELIGMANN, K., Das Weltreich der Magie. 5000 Jahre geheime Kunst. Mit einem Nachwort von G.F. Hartlaub. Ins Deutsche übertragen von H. Kissling. Wiesbaden, Löwit, z.j. 422 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 15,00 |
| 587366 | SELIGMANN, S., Die Zauberkraft des Auges und das Berufen. Ein Kapitel aus der Geschichte des Aberglaubens. Den Haag, Couvreur, z.j. (XL) 566 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 17,50 |
| 578011 | SELIGMANN, S., Die Zauberkraft des Auges und das Berufen. Ein Kapitel aus der Geschichte des Aberglaubens. Den Haag, Couvreur, z.j. (XL) 566 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 587365 | SELIGMANN, S., Die Zauberkraft des Auges und das Berufen. Ein Kapitel aus der Geschichte des Aberglaubens. Den Haag, Couvreur, z.j. (XL) 566 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 17,50 |
| 581262 | SEPHARIAL, A manual of occultism. London, Rider, 1911. (XIV) 356 pp. linnen. *rug licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 125,00 |
| 599590 | SILVA, J., MIELE, P., The Silva mind control method.New York, Simon, 1977. 205 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd, restant ex libris binnenzijde band* | Euro 10,00 |
| 589666 | SILVER, J., Prophezeiungen bis zur Schwelle des 3. Jahrtausends. Mit 12 Abbildungen im laufenden Text. 1 Mühlhiasl 'der Waldprophet', 2 Alte und neue Prophezeiungen, 3 Aus den Oracula Sibyllina.Genf, Ariston, 1975 (3e). 244 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 595026 | SINGER, A., SINGER, L., Mystiek & magie. De wereld van het bovennattuurlijke. Vertalers: E. Meiborg & S. van Harten.Utrecht, Kosmos, 1996. 192 pp. gebonden + omslag. Illustraties. (Teleac) *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 595031 | SLADEK, J., The new apocrypha. A guide to strange sciences and occult beliefs.New York, Stein, 1974. 375 pp. halflinnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 595641 | SLIKBOER, J., Graphodiagnostiek. Historische en theoretische grondslagen.Schiedam, Roelants, 1952. (VIII) 286 pp. linnen. *band licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 597690 | SOLOMON, P., De metamens. Over de bron van innerlijke leiding, ons hogere zelf.Vertaling: P. Meuws.Deventer, Ankh-Hermes, 1985. 136 pp. paperback. | Euro 8,50 |
| 598242 | SPRUYT, J., Wat de moderne levensbeschouwing ontbreekt.Den Haag, Servire, 1937. 144 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 598477 | STEWART, RJ., The Merlin tarot. Images, insight and wisdom from the age of Merlin.Wellingborough, Aquarian, 1988. 240 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597015 | STIBBE, F.M., Cosmische grondslagen der geneeskunde.Den Haag, z.u., z.j. 272 pp. linnen. (Zodiak) *ex libris* | Euro 12,50 |
| 582877 | STÖCKLE, F., Gold aus der Retorte. Die geheime Kunst der Alchemisten. Würzburg, Arena, 1981. 224 pp. linnen + omslag. Illustraties. *ex libris* | Euro 15,00 |
| 598243 | STORM, P., De oceaan in een druppel. Leven en leer van drie gurus. Abdul Gaffar Muradin, Swami Ramdas, Maharaj Charan Singh in Suriname, Kérala en de Punjab.Wassenaar, Mirananda, 1980. 321 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587364 | STRAUSS, A., Theurgische Heilmethoden. Heilung durch Gebete, kabbalistische Zeichen, Kraft der Worte. Die Wiedergeburt.Berlin, Linser, 1925. 233 pp. ingenaaid. (Okkulte Medizin, 15) *rug beschadigd, voorplat los* | Euro 25,00 |
| 582728 | STRAUSS, A., Theurgische Heilmethoden. Heilung durch Gebete, kabbalistische Zeichen, Kraft der Worte. Die Wiedergeburt.Berlin, Linser, 1925. 233 pp. ingenaaid. (Okkulte Medizin, 15) *omslag en rug licht beschadigd, naam op titelpagina* | Euro 30,00 |
| 583433 | SURYA, G.W., Ursprung, Wesen und Erfolge der okkulten Medizin. Einführung in die Geheimmedizin aller Zeiten. Band I: Der Mensch im Spiegel der Schulweisheit und im Lichte der Geheimwissenschaft. Berlin, Linser, 1921. 120 pp. linnen. Portret. *nieuw gebonden, ex libris* | Euro 15,00 |
| 591126 | SURYA, G.W., Ursprung, Wesen und Erfolge der okkulten Medizin. Einführung in die Geheimmedizin aller Zeiten. Band V: Okkulte Diagnostik und Prognostik. Bijgebonden: Rationelle Krebs- und Lupuskuren. Auf Grund alter Erfahrungen tüchtiger Praktiker, sowie unter Berücksichtigung neuer Forschungen und der Verwendung bewährter Spezialmittel. Nebst einem Nachwort von Dr. med. Bachem. 2 delen in 1 band.Berlin, Linser, 1922, Lorch, Rohm, 1922 (2e herz.). 105, 60 pp. halflinnen. *papier gebruind* | Euro 16,00 |
| 583488 | SURYA, G.W., Ursprung, Wesen und Erfolge der okkulten Medizin. Einführung in die Geheimmedizin aller Zeiten. Band VII: Pflanzenheilkunde auf okkulter Grundlage und ihre Beziehungen zur Volksmedizin. Band VI: Die natürlichen Heilmethoden vom Okkulten Standpunkt betrachtet. 2 delen in 1 band.Berlin, Linser, 1922. 199, 105 pp. halflinnen. *papier gebruind, stempel op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 583432 | SURYA, G.W., Ursprung, Wesen und Erfolge der okkulten Medizin. Einführung in die Geheimnisse aller Zeiten. Band VI: Die natürlichen Heilmethoden vom okkulten Standpunkt betrachtet. Berlin, Linser, 1922. 105 pp. linnen. *nieuw gebonden, ex libris* | Euro 15,00 |
| 589300 | TARG, R., PUTHOFF, H., Zien met de geest. Paranormale vermogens wetenschappelijk onderzocht. Met een inleiding van Margaret Mead. Vert.: N. Kuipers.Amsterdam, Elsevier, 1977. 220 pp. paperback. *ex libris, rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587284 | TEMPLE, R.K.G., The Sirius mystery. Illustrated with plates and diagrams.London, BCA, 1976. (VIII) 290 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 587114 | TENHAEFF, W.H.C., Beknopte handleiding der psychical research. Met een inleiding van K.H.E. de Jong. 3 dln. 's-Gravenhage, Leopold, 1926. (VIII) 195, 192, 192 pp. linnen. *schutbladen gebruind, papier hier en daar roestvlekkig*Deel 1: Het astraallichaam, Deel 2: Occultisme en sexualiteit, Deel 3: Het ons onbewuste. De magie der archaïsche volkeren | Euro 20,00 |
| 007084 | TENHAEFF, W.H.C., De onzienlijke wereld. Een inleiding in het vraagstuk van het geestenzien. Den Haag, Leopold, 1940. 106 pp. ingenaaid. (Bibliotheek voor weten en denken) *omslag licht gebruind* | Euro 10,00 |
| 589658 | TENHAEFF, W.H.C., Magnetiseurs, somnambules en gebedsgenezers. Den Haag, Leopold, 1969 (2e herz.). 325 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 590788 | TENHAEFF, W.H.C., Oorlogsvoorspellingen. Een onderzoek met betrekking tot proscopie in verband met het wereldgebeuren. Den Haag, Leopold, 1948. 271 pp. linnen. (Parapsychologische bibliotheek, 6) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587141 | TENHAEFF, W.H.C., Oorlogsvoorspellingen. Een onderzoek met betrekking tot proscopie in verband met het wereldgebeuren. Den Haag, Leopold, 1948. 271 pp. linnen. (Parapsychologische bibliotheek, 6) *stempel op titelpagina en schutblad* | Euro 10,00 |
| 599594 | TENHAEFF, W.H.C., Oorlogsvoorspellingen. Een onderzoek met betrekking tot proscopie in verband met het wereldgebeuren. Den Haag, Leopold, 1948. 271 pp. linnen. (Parapsychologische bibliotheek, 6) *papier iets gebruind* | Euro 10,00 |
| 587480 | TENHAEFF, W.H.C., Parapsychologische verschijnselen en beschouwingen. Utrecht, Bijleveld, 1949. 225 pp. linnen. Illustraties. *schutbladen gebruind* | Euro 10,00 |
| 599653 | TENHAEFF, W.H.C., Parapsychologische verschijnselen en beschouwingen. Utrecht, Bijleveld, 1949. 225 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 567254 | TENHAEFF, W.H.C., Het spiritisme. '-s-Gravenhage, Leopold, 1972 (6e). 357 pp. ingenaaid. *rug verkleurd, vouw in omslag* | Euro 10,00 |
| 601178 | THIERENS, A.E., Cosmische wet.Amsterdam, Boek-, kunst-, en handelsuitgeverij, 1937. 63 pp. ingenaaid. *ex libris, lichte waterschade, enkele potloodaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 587482 | THIERENS, A.E., Cosmologie. Elementen der practische astrologie. Z.p., z.u., z.j. (XVI 201 pp. paperback. Illustraties. *papier licht watervlekkig, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 594836 | THURNEYSSER, L., PEUCKERT, W.E., (HRSG.), Der Alchymist und sein Weib. Gauner- und Ehescheidungsprozesse des Alchemisten Thurneysser. Stuttgart, Frommann, 1956. 186 pp. linnen + omslag. Illustraties. *ex libris, omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 587261 | TOMAS, A., Atlantis. Raasels van een verdwenen continent. Geïllustreerd met foto's en tekeningen. Vert. en bewerkt uit het Engels/Frans door R.J. Demarée.Deventer, Ankh-Hermes, 1976 (2e). 208 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 589457 | TYL, N., Teaching and study guide to the principles and practice of astrology.Saint Paul, Llewellyn, 1977. (VIII) 736 pp. gebonden. *rug verkleurd* | Euro 20,00 |
| 595528 | UYLDERT, M., De taal der kruiden.Naarden, Strengholt, 1980 (10e). 263 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 589138 | VELDE, P.H. VAN DER, Uit de wereld der onzienlijke dingen. Den Haag, Servire, 1930. 167 pp. halflinnen. *band licht beschadigd, papier hier en daar roestvlekkig, naam op titelblad* | Euro 10,00 |
| 599595 | VELDE, P.H. VAN DER, Uit de wereld der onzienlijke dingen. Den Haag, Servire, 1930. 167 pp. halflinnen. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 582803 | VERNEUIL, M., Dictionnaire pratique des sciences occultes. Introd. du R. Frétigny. Monaco, Les documents d'art, 1950. 489 pp. halflinnen. Illustraties. (La lanterne d'Hermes) *nieuw gebonden, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 589562 | VERSCHURE, Y., Met een open hart. Strijd en overgave als wegen naar inzicht, vreugde en liefde.Amsterdam, Schors, 1996. 267 (XII) pp. paperback. Illustraties.Ervarngen van een Reiki-meester | Euro 10,00 |
| 587357 | VISSER, F, Mysteries. Z.p., Elmar, 1980. 151 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 583412 | WALDSTEIN, A., L'alchimie. Z.p., Veyrier, 1987. 279 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Artefact) | Euro 15,00 |
| 599272 | WAMBACH, H., De mens heeft vele levens. Onze herinneringen aan een vorig bestaan. Vertaling W. Montanus. Deventer, Ankh-Hermes, z.j. 219 pp. paperback. *vouwtje in omslag* | Euro 7,50 |
| 595030 | WARING, P., (ED.), The dictionary of omens and superstitions.London, Treasure, 1985 (2e). 264 pp. gebonden. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 587093 | WEVERBERGH, J., HOBANA, I., Ufo's in oost en west. Deel I. Een nieuwe visie op vliegende schotels. Geïllustreerd met 80 foto's, tekeningen, kaarten, grafieken en tabellen.Deventer, Kluwer, 1971.268 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, schutbladen licht gebruind* | Euro 10,00 |
| 587087 | WEVERBERGH, J., Ufo's in het verleden. Een documentaire.Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 255 pp. linnen + omslag. Illustraties. *schutbladen en boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 598244 | WHITE, R., SWAINSON, M., Gildas communicates. The story and the scripts.London, Spearman, 1971. 222 pp. linnen + omslag. *enkele penstreepjes* | Euro 10,00 |
| 589620 | WIJFJES, T., GIER, O. DE, Maak je eigen astrologische mandalakaarten en raak vertrouwd met krachten in en buiten jezelf.Eeserveen, Akasha, 2001. 127 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 598241 | WILSON, C., GRANT, J., Handboek van het ongerijmde. Vertaling: S. Vinkenoog.Utrecht, Spectrum, 1982. 256 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 599356 | WOUDHUYSEN, J., Tarotmania of waarom alleen een 'idioot' een 'dwaas' wenst te worden. Geautoriseerde vertaling M. Plettenburg.Wassenaar, Mirananda, 1980. 197 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 601179 | YATRI., Unkown man. Original illustrations and photography by Yatri.New York, Fireside, 1988. 288 pp. ingenaaid. Illustraties. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 004320 | ZAEHNER, R.C., Mystiek. Sacraal en profaan. Een onderzoek betreffende een aantal bovennatuurlijke ervaringen. Vertaling E. Giphart.Amsterdam, Bezige Bij, 1969. 304 pp. paperback. (Kwintessens) *naam en koffievlekjes op schutblad* | Euro 10,00 |
| 589291 | ZEEUW, G. VAN DER, Helderziendheid in ruimte en tijd. Bewerkt door W. Gijsen.Deventer, Ankh-Hermes, 1975 (3e).229 pp. linnen. *stempel op titelpagina, vlekjes op pp. 176-177* | Euro 10,00 |
| 589565 | ZEEUW, G. VAN DER, Helderziendheid in ruimte en tijd. Bewerkt door W. Gijsen.Deventer, Ankh-Hermes, 1975 (3e). 229 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 589320 | ZEEUW, G. VAN DER, Wonderen of wetten. Occulte belevenissen en parapsychologische verklaringen. Herzien en bewerkt door W. Gijsen.Deventer, Kluwer, 1972 (3e). 189 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Dit boek is reeds eerder door de auteur zelf in de handel gebracht onder het pseudoniem 'de man in de gele mantel'. | Euro 10,00 |
| 598240 | ZOHRA (E.W. BERTRAND-NOACH), Evolutie door de nieuwe wereldreligie. In vrijheid wedergeboren.Hengelo, Anubis, z.j. 286 pp. paperback. | Euro 10,00 |