568649 AALDERS, W.J., De grond der zedelijkheid.Groningen, Wolters, 1930. (VIII) 272 pp. ingenaaid. *omslag los, naam op schutblad, enkele potloodstrepen* Euro 9,00
568185 AALDERS, W.J., Handboek der ethiek. Amsterdam, Holland, 1941. 470 pp. linnen. Euro 12,50
583169 ADAMS, E.M., Ethical naturalism and the modern world-view.Chapel Hill, North Carolina UP, 1960. (XII) 229 pp. ln + omsl. *omsl. licht besch., potl.str., naam op omsl.* Euro 11,50
595773 AGAZZI, E., Right, wrong and science. The ethical dimensions of the techno-scientific enterprise. Ed. by C. Dilworth. Amsterdam, Rodopi, 2004. 354 pp. gebonden. (PSPSH, 81) Euro 50,00
586496 ALLEN, L., VOSS, D., Ethics in technical communication. Shades of gray.New York, Wiley, 1997. (XXII) 410 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
581722 ALLIHN, F.H.TH., De grondbeginselen der algemeene ethica, benevens eene verhandeling over de verhouding der godsdienst tot de zedelijkheid. Naar het Hoogduitsch vrij bewerkt, met eene inleiding en eenige aanteekeningen en bijvoegselen, verkort uitgegeven door A.J. Sandberg.Utrecht, Kemink, 1865. (X) 194 pp. ing. *omsl. en rug licht besch.* Euro 25,00
572563 ANDREWS, L.B., FULLARTON, J.E., HOLTZMAN, N.A., (ED.), Assessing genetic risks. Implications for health and social policy. Washington, NAP, 1994. (XII) 338 pp. gebonden. Euro 15,00
580374 ANSHEN, R.N., (ED.), Moral principles of action. Man's ethical imperative. New York, Harper, 1952. (XII) 720 pp. linnen. (SC, 6) *schutblad roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: K. Jaspers, J. Maritain, E. Fromm Euro 16,00
009963 ARNTZ, J., De ander tegemoet. Ethische verkenningen.Kampen, Kok, 1985. 221 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
593145 ASPEREN, G.M. VAN, Het bedachte leven. Beschouwingen over maatschappij, zingeving en ethiek. Amsterdam, Boom, 1998 (3e). 247 pp. paperback. Euro 10,00
595382 ASPEREN, G.M. VAN, Het bedachte leven. Beschouwingen over maatschappij, zingeving en ethiek. Amsterdam, Boom, 1993. 247 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
588243 ASPEREN, G.M. VAN, Het bedachte leven. Beschouwingen over maatschappij, zingeving en ethiek. Amsterdam, Boom, 1993. 247 pp. paperback. Euro 10,00
591125 AUDI, P., Supériorité de l'éthique. De Schopenhauer à Wittgenstein.Paris, PUF, 2000 (2e herz.). 302 pp. paperback. (Quadrige) Euro 11,50
590506 AXELOS, K., Pour une éthique problématique. Paris, Minuit, 1972.117 pp. ingenaaid. (Arguments, 54) Euro 10,00
003595 BACH, H. VOM, Das Unmittelbare in der Philosophie der Moral. Nebst einer Einleitung zur Philosophie. Mit einem Anhang.Amsterdam, z.u., 1940. 145 pp. gebonden + omslag. *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
570087 BAHM, A.J., Why be moral? New Delhi, Manoharlal, 1980. (X) 472 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 10,00
017376 BAKKER, R., GRAAF, J. DE, Wijsgerige ethiek van de twintigste eeuw. Hoofdlijnen in het huidige denken over mens en moraal.Utrecht, Bijleveld, 1979. 188 pp. paperback. (Labyrint) *naam op schutblad* Euro 8,00
012854 BAKKER, R., GRAAF, J. DE, Wijsgerige ethiek van de twintigste eeuw. Hoofdlijnen in het huidige denken over mens en moraal.Utrecht, Bijleveld, 1979. 188 pp. paperback. (Labyrint) Euro 8,50
004756 BARROW, R., Injustice, inequality and ethics. A philosophical introduction to moral problems.Totowa, Barnes, 1982. (XII) 204 pp. linnen + omslag. Bibliografie.*vlekjes op omslag* Euro 10,00
579785 BAYER, R., (RED.), La valeur: les normes et la réalité. Travaux du IXe congrès international de philosophie. 2 delen. Paris, Hermann, 1937. 192, 140 pp. ingenaaid. (Actualités scientifiques et industrielles, 539, 540) *bibliotheekexemplaar*Deel 1: Generalités, Valeur et realité, Connaissance, action et valeur, Deel 2: Valeur et cosmologie, normes logique, Normes morales et sociales. Met bijdragen van o.a.: L. Polak, F. Heinemann, J. Guitton, G. Gurvitch, L. Landgrebe Euro 15,00
005597 BAYERTZ, K., (ED.), The concept of moral consensus. The case of technological interventions in human reproduction.Dordrecht, Kluwer, 1994. (VIII) 249 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (PM,46) Met bijdragen van o.a.: H.T. Engelhardt, L. Honnefelder, H. Kuhse, W.M. Catenhusen, A. Bondolfi, L.R. Tancredi Euro 25,00
584672 BAYLES, M.D., (ED.), Contemporary utilitarianism. Ed. wirth an introd.Gloucester, Smith, 1978. (VI) 305 pp. linnen. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: J.O. Urmson, J. Rawls, A. Donagan Euro 12,50
567097 BEAUFORT, I. DE, Ethiek en medische experimenten met mensen.Assen, Van Gorcum, 1985. (X) 248 pp. paperback. Dissertatie. *omslag licht sleets* Euro 12,50
004667 BECKER, L.C., On justifying moral judgments.London, Routledge, 1973. (XII) 199 pp. gebonden + omslag. (ILPSM) Euro 16,00
005155 BEEHLER, R., Moral life.Oxford, Blackwell, 1978. (X) 226 pp. gebonden + omslag. (Values and philosophical inquiry) Euro 14,00
595388 BEEHLER, R., Moral life.Oxford, Blackwell, 1978. (X) 226 pp. gebonden + omslag. (Values and philosophical inquiry) Euro 14,00
579827 BELD, A. VAN DEN, Is geloof een deugd? Studies over God, deugd en het eeuwige leven. Baarn, Ten Have, 1990. 175 pp. paperback. Euro 7,50
587457 BELSEY, A., CHADWICK, R., (ED.), Ethical issues in journalism and the media.London, Routledge, 1994 (2e). (XIV) 179 pp. paperback. Bibliografie. (PE) Met bijdragen van o.a.: J. O'Neill, B.Hanlin, D.Burnet Euro 11,50
593016 BESSELINK, L.F.M., (RED.), Goed en kwaad in de samenleving. Vindplaatsen van publieke moraal. Baarn, Ambo, 1994. 197 pp. paperback. (AT, 82, 1)Met bijdragen van o.a.: J.A. Bornwasser, T. Meijers, G.J.M. van Wissen Euro 9,00
598176 BLOCH, M.A., Philosophie de l'éducation nouvelle.Paris, PUF, 1948. 143 pp. ingenaaid. (BPC) *papier en omslag licht gebruind, enkele potloodstrepen, deels onafgesneden* Euro 11,50
016530 BLOCH, M.A., Les tendances et la vie morale. Paris, PUF, 1948. (VIII) 302 pp. ingenaaid. (BPC) *onopengesneden* Euro 15,00
582569 BOER-VAN DEN BERG, H. VAN DEN, De juiste keuze... Morele dilemma's van toekomstige ouders. Baarn, Ten Have, 1997. 329 pp. pb. Euro 11,50
579010 BRADY, F.N., Ethical managing. Rules and results. New York, Macmillan, 1990. (XIV) 218 pp. paperback. Euro 11,50
589257 BRAND, A.F., KIMMAN, E., LUIJK, H.J.L. VAN, (RED.), Bedrijfsethiek in Nederland. Onderneming en verantwoordelijkheid.Utrecht, Spectrum, 1989. 240 pp. linnen + omslag. (Intermediair) Met bijdragen van o.a.: J.F.Wempe, H.J. van Zuthem, P.Fentener van Vlissingen Euro 12,50
587459 BRAND, A.F., KIMMAN, E., LUIJK, H.J.L. VAN, (RED.), Bedrijfsethiek in Nederland. Onderneming en verantwoordelijkheid.Utrecht, Spectrum, 1989. 240 pp. linnen + omslag. (Intermediair) Met bijdragen van o.a.: J.F.Wempe, H.J. van Zuthem, P.Fentener van Vlissingen Euro 12,50
007559 BRENNAN, J.M., The open-texture of moral concepts.London, Macmillan, 1977. 171 pp. linnen + omslag. (New studies in practical philosophy) Euro 12,50
002984 BROM, F.W.A., BERGH, B.J. VAN DEN, HUIBERS, A.K., (RED.), Beleid en ethiek. Uitgave in samenwerking met het centrum voor bio-ethiek en gezondheidsrecht.Assen, Van Gorcum, 1993. (X) 234 pp. pb.Met bijdragen van o.a.: L. Sterrenberg, R.H. Oudkerk, H.A.M.J. ten Have Euro 12,50
582671 BROM, F.W.A., Waarom is biotechnologie bij dieren moreel problematisch? Een inventarisatie en analyse van de argumenten uit het publiek debat. Utrecht, Centrum voor bio-ethiek en gezondheidsrecht, 1995. 127 pp. ing. Euro 10,00
000241 BRUYNE, E. DE, Ethica. 3 dln. Antwerpen, Standaard, 1934-1936. 526, 608, 558 pp. ing. Bibliogr. (PB) *ruggen licht besch., delen 2 en 3 onopengesn.*Dl 1: De structuur van het zedelijk phenomeen, Dl 2: De ontwikkeling van het zedelijk bewustzijn, Dl 3: De diepere zin van de zedelijkheid Euro 35,00
584270 BULGER, R.E., HEITMAN, E., REISER, S.J., (ED.), The ethical dimensions of the biological sciences.Cambridge, UP, 1996 (3e). (XII) 294 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: S. Arieti, A. Kuhn, R. Dresser Euro 12,50
590134 BUTCHVAROV, P., Skepticism in ethics. Bloomington, IUP, 1989. (VIII) 225 pp. paperback. (MB, 522) Euro 11,50
571191 BUTCHVAROV, P., Skepticism in ethics. Bloomington, IUP, 1989. (VIII) 225 pp. paperback. (MB, 522) *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
004835 CAMENISCH, P.F., (ED.), Religious methods and resources in bioethics.Dordrecht, Kluwer, 1994. (XVIII) 344 pp. gebonden. (TM, 2) Met bijdragen van o.a.: K.K. Young, R.F. Campany, J. Kelsay, A.R. Jonsen, A. Verhey, T.F. Sedgwick, P. Lauritzen Euro 25,00
577718 CARRITT, E.F., The theory of morals. An introduction to ethical philosophy.London, OUP, 1952 (5e). (XII) 144 pp. linnen. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
584459 CASMIR, F.L., (ED.), Ethics in intercultural and international communication. Mahwah, Erlbaum, 1997. (XII) 296 pp. pb. (LCS) *enkele markeerstiftstr.*Met bijdragen van o.a.: B.J. Hall, D. Elliott, L. Steiner Euro 12,50
003000 CATHREIN, V., Moralphilosophie. Eine wissenschaftliche Darlegung der sittlichen, einschliesslich der rechtlichen Ordnung. 2 delen.Freiburg i.Br, Herder, 1899 (3e herz.). (XX) 613, (XVI) 728 pp. halfleer. *bibliotheekexemplaar, papier iets roestvlekkig, leer licht geschaafd*Frakturschrift Euro 45,00
007504 CELA-CONDE, C.J., On genes, gods and tyrants. The biological causation of morality. Transl. by P. Lock.Dordrecht, Reidel, 1987. (XII) 201 pp. gebonden. Bibliografie. Euro 20,00
587458 CHRYSSIDES, G., KALER, J., Essentials of business ethics.London, McGraw-Hill, 1996. (XII) 201 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
570383 CLARK, S.R.L., The nature of the beast. Are animals moral?Oxford, UP, 1984 (2e). (VIII) 127 pp. paperback. Bibliografie. Euro 7,00
568648 COENRAAD, W., De erfelijkheid in de nieuwere ethiek.Amsterdam, Kruyt, 1917. (XII) 142 pp. linnen. Dissertatie. *rug licht verkleurd, schutblad licht roestvlekkig* Euro 11,50
009288 COHN, G., Ethik und Soziologie.Leipzig, Barth, 1916. (X) 316 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd, rug verstevigd* Euro 14,00
584371 COICAUD, J.M., WARNER, D., (ED.), Ethics and international affairs: extent and limits.Tokyo, United nations UP, 2001. (VIII) 287 pp. pb. *vlekje op boekblok*Met bijdragen van F. Kratochwil, D. Campbell, N. Rengger Euro 11,50


naar boven
009577 COMMERS, R., De overbodigheid en de noodzakelijkheid van de moraal. Bericht aan de kinderen van Prometheus.Bussum, WV, 1982. (X) 275 pp. paperback. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar* Euro 10,00
595129 CONN, W.E., Conscience: development and self-transcendence.Birmingham, Rep, 1981. (XII) 230 pp. paperback. *enkele potloodstrepen, stempels op zijkanten boekblok, mededeling ingeplakt op achterzijde omslag*Review copy Euro 10,00
598402 COOPER, N., The diversity of moral thinking.Oxford, UP, 1981. (VIII) 303 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (CLLP) *naam op schutblad* Euro 20,00
585751 CROMBAG, H.F.M., De man uit Susquehanna. Over psychologie, recht en moraal.Amsterdam, Contact, 2000. 255 pp. paperback. *enkele markeerstiftstrepen* Euro 10,00
583847 DEHNOW, F., Ethik der Zukunft. Beiträge von P. Barth, H. v. Beaulieu, A. Forel, A. Grotjahn, J. Petzoldt, W. Rathenau, F.Reusche, T.Rumpf, R. Wahle, H. Wehberg, H.E. Ziegler. Leipzig, Reisland, 1922. (IV) 146 pp. hlf ln. *bibl.st., band gerepareerd* Euro 12,50
017192 DEPENDER, W., IKEDA-CHANDLER, W., Clinical ethics. An invitation to healing professionals.New York, Praeger, 1990. (X) 142 pp. linnen. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar* Euro 12,50
009212 DESHUMBERT, M., De zedeleer gegrondvest op de wetten der natuur. Vertaald met toestemming van den schrijver door A.S.H. Booms.Amsterdam, Van Loo, 1913. 150 pp. linnen. Euro 7,50
009210 DUBOIS, P., Le problème moral dans la philosophie anglaise de 1900 à 1950.Paris, Vrin, 1967. 254 pp. ingenaaid. Bibliografie. (BHP) Euro 12,50
600314 DUPUIS, H.M., Op het scherp van de snede. Goed en kwaad in de geneeskunde. Z.p., Balans, 1998 (3e). 222 pp. paperback. Euro 11,50
572751 DUPUIS, H.M., Op het scherp van de snede. Goed en kwaad in de geneeskunde. Z.p., Balans, 1998 (2e). 222 pp. paperback. Euro 11,50
599087 DUPUIS, H.M., Op het scherp van de snede. Goed en kwaad in de geneeskunde. Z.p., Balans, 1998 (2e). 222 pp. paperback. Euro 11,50
579113 DUPUIS, H.M., Over moraal.Amsterdam, Nieuwezijds, 1998. 127 pp. paperback. (Perspectief) Euro 8,00
005260 EDEL, A., Method in ethical theory.Indianapolis, Bobbs, 1963. (VI) 369 pp. linnen. (EMS) *ex libris* Euro 14,00
005273 EDEL, A., Science and the structure of ethics.Chicago, UP, 1969 (2e). (IV) 101 pp. paperback. (FUS, 2, 3) *titelpagina los, ex libris*Foundations of the unity of science: volumes I-II of the International Encyclopedia of Unified Science Euro 10,00
013548 EGONSSON, D., Dimensions of dignity. The moral importance of being human.Dordrecht, Kluwer, 1998. (X) 256 pp. gebonden. Euro 40,00
584299 ENDERLE, G., (ED.), International business ethics. Challenges and approaches. Notre Dame, UP, 1999. (VIII) 446 pp. pb. *enkele markeerstiftstr.*Met bijdragen van o.a.: A. Sen, S. Webley, H. Küng Euro 15,00
584477 ENGELMAYER, O., Einführung in die Wertpsychologie. Darmstadt, WB, 1977. (VIII) 182 pp. ing. (Die Psychologie) *omsl. licht roestvlekkig* Euro 10,00
003557 ERISMANN, T., Sein und Wollen. Drei Gespräche über das Gute und Böse.Wien, Sexl, 1953. 296 pp. linnen + omslag. (Denken-Wollen-Sein,2) *omslag licht beschadigd* Euro 9,00
572724 ERWIN, E., GENDIN, S., KLEIMAN, L., (ED.), Ethical issues in scientific research. An anthology. New York, Garland, 1994. (XII) 413 pp. linnen. (GSAE, 2) (GRLSS, 814) Met bijdragen van o.a.: C.G. Hempel, M. Scriven, R. Hare Euro 12,50
595775 EZRA, O., The withdrawal of rights. Rights from a different perspective. Dordrecht, Kluwer, 2002. (XX) 270 pp. gebonden + omslag. (SL, 314) Euro 50,00
004120 FARUQI, I.R.A. AL, Christian ethics. A historical and systematic analysis of its dominant ideas.Den Haag, Djambatan, 1967. (XVI) 333 pp. linnen + omslag. *potloodstrepen, omslag licht verkleurd, stempel op schutblad* Euro 15,00
581991 FEEZELL, R.M., HANCOCK, C.L., How should I live?. Philosophical conservations about moral life. St. Paul, Paragon, 1991. (VI) 218 pp. pb. Euro 10,00
590702 FISK, M., Ethics and society. A marxist interpretation of value.Brighton, Harvester, 1980. (XX) 272 pp. linnen + omslag. (HSP, 13) Euro 15,00
595851 FORESTER, T., MORRISON, P., Computer ethics. Cautionary tales and ethical dilemmas in computing. Cambridge, MIT, 1994 (2e). (X) 347 pp. paperback. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
589856 FRENCH, P.A., UEHLING, T.E., WETTSTEIN, H.K., (ED.), Ethical theory: character and virtue. Notre Dame, UP, 1988. (VIII) 443 pp. paperback. (MSP, 13) *ex libris*Met bijdragen van o.a.: A. MacIntyre, G. Taylor, D. Solomon Euro 15,00
589410 FRENCH, P.A., UEHLING, T.E., WETTSTEIN, H.K., (ED.), Studies in ethical theory.Minneapolis, Minnesota UP, 1980 (2e herz.). (VIII) 363 pp. ingenaaid. (MSP, 3) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: A. Montefiore, G.E.M. Anscombe, A. Flew Euro 15,00
589758 FRENCH, P.A., UEHLING, T.E., WETTSTEIN, H.K., (ED.), Studies in ethical theory.Minneapolis, Minnesota UP, 1980 (2e herz.). (VIII) 363 pp. ingenaaid. (MSP, 3) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: A. Montefiore, G.E.M. Anscombe, A. Flew Euro 15,00
588590 FROST, M., Ethics in international relations. A constitutive theory.Cambridge, UP, 1996. (X) 251 pp. paperback. Bibliografie. (CSIR, 45) Euro 12,50
570571 FRYE, N., HAMPSHIRE, S., O'BRIEN, C.C., The morality of scholarship. Ed. by M. Black.Ithaca, Cornell UP, 1967. (XIV) 88 pp. linnen. (Studies in the humanities, 1) *(kleur-)potloodstrepen* Euro 10,00
004952 FUCHS, E., Gut und Böse. Wesen und Werden der Sittlichkeit. Tübingen, Mohr, 1906. (VI) 308 pp. linnen. (Lebensfragen, 12) *ex libris*Frakturschrift Euro 16,00
584243 GERT, B., Morality. Its nature and justification.New York, OUP, 1998. (XIV) 408 pp. pb. Euro 14,00
007826 GOOSSENS, C., Het recht van de moraal. De structuur van moraalrechtvaardiging en van moraalkritiek: Aquinas en Nietzsche.Amsterdam, Rodopi, 1980. (X) 106 pp. ingenaaid. *omslag verkleurd, naam op schutblad* Euro 10,00
571308 GOOSSENS, C., Voor een empirische ethiek. Assen, Van Gorcum, 1985. (X) 115 pp. paperback. Euro 7,00
003452 GÖRLAND, A., Ethik als Kritik der Weltgeschichte.Leipzig, Teubner, 1914. (XII) 404 pp. linnen. (Wissenschaft und Hypothese, 19) *band en papier licht roestvlekkig* Euro 12,50
006268 GRAAF, J. DE, BAKKER, R., De mondige mens tussen goed en kwaad. Van Petrarca tot Sartre.Utrecht, Bijleveld, 1961. 176 pp. linnen + omslag. *tekst op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 8,00
594965 GRAAF, J. DE, KLIJN, W.C.M., MEER, C. VAN DER, Euthanasie. Recht, ethiek en medische praktijk.Z.p., Kluwer, 1985. (X) 181 pp. paperback. (Beschouwingen Rechtskundige Afdeling, 10) *enkele penstrepen, vouw voorzijde omslag*Andere bijdragen van: C.J. Enschedé en T.M. Schalken. Beschouwingen voor een gezamenlijke vergadering van de Rechtskundige Afdeling van het Thijmgenootschap en de Calvinistische Juristen Vereniging op vrijdag 1 maart 1985 te Amsterdam Euro 11,50
569426 GRAAF, J. DE, De ethiek van een gekerstende levensorde. Van Ambrosius tot Dante.Utrecht, Bijleveld, 1964. 159 pp. linnen + omslag. (Geschiedenis der wijsgerige ethiek, 2) *naam op schutblad, enkele potloodstrepen* Euro 8,50
588236 GRAAF, J. DE, De ethiek van een gekerstende levensorde. Van Ambrosius tot Dante.Utrecht, Bijleveld, 1964. 159 pp. linnen + omslag. (Geschiedenis der wijsgerige ethiek, 2) Euro 10,00
579963 GRAAF, J. DE, De ethiek van het immoralisme. Nijkerk, Callenbach, z.j. (7e). 64 pp. paperback. (EV) Euro 6,00
572616 GRAAF, J. DE, De ethiek van het immoralisme. Nijkerk, Callenbach, z.j. 64 pp. ln + omsl. (EV) Euro 8,00
016209 GRAAF, J. DE, In dienst van de vrede. Opstellen bijeengebracht ter gelegenheid van de vijfenzeventigste verjaardag van Prof. dr. J. de Graaf op 14 juli 1986. Samenstelling: P.A. Tichelaar, H. Zeldenrust. Kampen, Kok, 1987. 193 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
584369 GRAHAM, G., Ethics and international relations. Oxford, Blackwell, 1998 (2e). (VIII) 183 pp. pb. Bibliogr. Euro 11,50
572333 GRAU, G.G., (HRSG.), Probleme der Ethik zur Diskussion gestellt auf der wissenschaftliche Tagung 1971 des Engeren Kreises der Allgemeinen Gesellschaft für Philosophie in Deutschland e.V.Freiburg i. Br., Alber, 1972. 111 pp. paperback. *enkele markeerstiftstrepen*Met bijdragen van o.a.: I. Fetscher, O. Pöggeler, K.H. Ilting Euro 6,00
000830 GRIER, P.T., Marxist ethical theory in the Soviet Union.Dordrecht, Reidel, 1978. (XVIII) 276 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Sovietica, 40) *omslag licht verkleurd* Euro 20,00
600694 GRISEBACH, E., Gegenwart. Eine kritische Ethik.Halle, Niemeyer, 1928. (XVI) 608 pp. linnen. *enkele penstrepen, naam op schutblad en binnenzijde omslag, rug verkleurd* Euro 25,00
584442 GRISERI, P., Managing values. Ethical change in organisations. Houndmills, Macmillan, 1998. (X) 230 pp. pb. Bibliogr. *enkele markeerstiftstr.* Euro 11,50
569081 GRISEZ, G., SHAW, R., Beyond the new morality. The responsibilities of freedom. Notre Dame, UP, 1974. (XX) 220 pp. paperback. *rug licht beschadigd* Euro 7,50
596432 GUINDON, A., L'habillé et le nu. Pour une éthique du vêtir et du dénuder.Ottawa, PU, 1997. 307 pp. paperback. Bibliografie. Euro 15,00
012908 GUPTA, R.K., Studien zur Ethik.Bonn, Bouvier, 1967. (VIII) 62 pp. ing. (MPF, 2) Euro 7,00
582664 HAAN, J. DE, The possibility of moral dilemmas. Amsterdam, z.u., 2000. (X) 275 pp. ing. Diss. *enkele markeerstiftstr.* Euro 12,50
582668 HAMPSHIRE, S., (ED.), Public and private morality. Cambridge, UP, 1978. (X) 143 pp. pb. *enkele potl.str.* Euro 8,00
572289 HAMPSHIRE, S., Innocence and experience. London, Penguin, 1992. 195 pp. pb. Euro 7,00


naar boven
004504 HAMPSHIRE, S., Thought and action.London, Chatto, 1982 (5e). 298 pp. ln + omsl. *potl.str.* Euro 15,00
583764 HAMPSHIRE, S., Thought and action.London, Chatto, 1965 (3e). 276 pp. ln + omsl. *omsl. licht besch.* Euro 15,00
004115 HAMPSHIRE, S., Two theories of morality. Thank-offering to Britain fund lectures 1976.Oxford, UP, 1977. (VI) 95 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad*Eerste druk Euro 14,00
003627 HARE, J.E., The moral gap. Kantian ethics, human limits, and God's assistance. Oxford, UP, 1997. (X) 292 pp. paperback.Bibliografie. (OSTE) Euro 15,00
582588 HARE, R.M., Essays on philosophical method. London, Macmillan, 1972 (2e). (VIII) 135 pp. ln + omsl. (New studies in practical philosophy) *naam op schutbl.* Euro 10,00
595585 HARE, R.M., Freedom and reason.London, OUP, 1967 (2e). (VIII) 228 pp. paperback. (OP, 92) Euro 10,00
598310 HARE, R.M., Freedom and reason.London, OUP, 1980 (5e). (VIII) 228 pp. paperback. (OP) Euro 8,00
004596 HARRISON, J., Our knowledge of right and wrong.London, Allen, 1971. 407 pp. linnen. (MLP) Euro 12,50
596297 HARRISON, J., Our knowledge of right and wrong.London, Allen, 1971. 407 pp. linnen + omslag. (MLP) *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
583848 HARTKAMP, S.F., Equality; a moral realistic view (Towards a simple measure of inequality). With Dutch summary. Groningen, z.u., 1999. (XII) 330 (9) pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *naam op schutblad, potloodstrepen* Euro 16,00
597877 HARTOGH, G.A. DEN, Wederkerige verwachtingen. Konventie, norm, verplichting.Amsterdam, z.u., 1985. (VIII) 440 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 16,00
588903 HAUSMANNINGER, T., Kritik der medienethischen Vernunft. Die ethische Diskussion über den Film in Deutschland im 20. Jahrhundert.München, Fink, 1992. (XVI) 647 pp. gebonden. Bibliografie. Euro 25,00
591585 HEEGER, F.R., WILLIGENBURG, T. VAN, (ED.), The turn to applied ethics: practical consequences for research, education, and the role of ethicists in public debate. Proceedings of the 1992 conference of the European society for research in ethics (Societas ethica). Woudschoten/Utrecht 24-28 august 1992.Kampen, Kok Pharos, 1993. 117 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: F. Jacobs, P. Covey, P. Lucas Euro 8,50
004545 HELLER, A., A philosophy of morals.Oxford, Blackwell, 1990. (XIV) 245 pp. ln + omsl. *enkele markeerstiftstr.* Euro 15,00
596782 HELM, P., (ED.), Divine commands and morality. Oxford, UP, 1981. (IV) 186 pp. paperback. Bibliografie. (ORP) *papier licht gebruind*Met bijdragen van o.a.: R.G. Swinburne, B. Williams, P. Geach Euro 10,00
002949 HENSEL, P., Hauptprobleme der Ethik. Sieben Vorträge.Leipzig, Teubner, 1903. (VI) 106 pp. linnen. *band licht beschadigd, naam op schutblad, stempels*'In seinen 'Hauptprobleme der Ethik' arbeitet H. den Begriff der Gesinnungsethik im Unterschied von der Erfolgsethiek heraus'. Ziegenfuss, 506, 507 Euro 14,00
577215 HERMAN, B., The practice of moral judgment.Cambridge, HUP, 1996 (2e). (XII) 252 pp. paperback. Euro 12,50
005920 HEYMANS, P.G., Wikken en wegen. Enkele verkennende studies ten behoeve van theorievorming over de ontwikkeling van het moreel oordeel.Meppel, z.u., 1979. (XII) 180 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 11,50
589114 HODGSON, D.H., Consequences of utilitarianism. A study in normative ethics and legal theory.London, OUP, 1967. (X) 187 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *rug omslag licht verkleurd* Euro 15,00
002998 HONECKER, M., Sozialethik zwischen Tradition und Vernunft. Tübingen, Mohr, 1977. (IV) 287 pp. linnen. *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 15,00
012309 HONNETH, A., The struggle for recognition. The moral grammar of social conflicts. Transl. by J. Anderson. Cambridge, MIT, 1995. (XXII) 215 pp. paperback. Bibliografie. *potloodstrepen* Euro 12,50
594968 HOOGERWERF, A., Denken over sterven en dood in de geneeskunde. Overwegingen van artsen bij medische beslissingen rond het levenseinde.Utrecht, Van der Wees, 1999. 358 pp. paperback. Dissertatie. Euro 16,00
017521 HUBBELING, H.G., VELDHUIS, R., (RED.), Ethiek in meervoud.Assen, Van Gorcum, 1985. (X) 219 pp. ingenaaid. *rug verkleurd*Met bijdragen van o.a.: I. de Beaufort, R. Heeger, G. Manenschijn, G.M. van Asperen Euro 8,00
589059 HUDSON, S.D., Human character and morality. Reflections from the history of ideas. London, Routledge, 1986. (XVIII) 164 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* Euro 12,50
590830 HYLKEMA, G.W., Homo duplex. Het geweten als kern der ethiek.Haarlem, Bohn, 1963. (VI) 200 pp. ingenaaid.Bekroond antwoord op de prijsvraag uitgeschreven door Teylers Godgeleerd Genootschap in het jaar 1962 Euro 15,00
584745 JACOBS, F.C.L.M., WAL, G.A. VAN DER, (RED.), Medische schaarste en het menselijk tekort. Baarn, Ambo, 1988. 199 pp. paperback. (Gezondheidsethiek, 3) Met bijdragen van o.a.: H.J. Achterhuis, G.M. van Asperen, I.D. de Beaufort Euro 10,00
589269 JANSEN, T., RUITER, F., HAKEMULDER, J., (RED.), De lezer als burger. Over literatuur en ethiek.Kampen, Kok Agora, 1994. 272 pp. paperback. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: H. Mooij, T. van Asperen, L. Dasberg, G. de Vries Euro 11,50
016376 JANSEN, T., RUITER, F., HAKEMULDER, J., (RED.), De lezer als burger. Over literatuur en ethiek.Kampen, Kok Agora, 1994. 272 pp. paperback. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: H. Mooij, T. van Asperen, L. Dasberg, G. de Vries Euro 11,50
017550 JEUKEN, M., Ethiek.Assen, Van Gorcum, 1977. (VIII) 95 pp. ingenaaid. (Terreinverkenningen in de filosofie, 3) Euro 7,50
597359 JEUKEN, M., Ethiek.Assen, Van Gorcum, 1977. (VIII) 95 pp. ingenaaid. (Terreinverkenningen in de filosofie, 3) *omslag verkleurd* Euro 7,50
572250 JODL, F., Allgemeine Ethik. Hrsg. von W. Börner.Stuttgart, Cotta, 1918 (1e-2e). (XII) 417 pp. halflinnen. Euro 17,50
569084 JODL, F., Geschichte der Ethik als philosophischen Wissenschaft. 2 delen. Stuttgart, Magnus, z.j. (Reprint 1929). (XII) 687, (XII) 724 pp. linnen + omslag. Deel 1: Bis zum Schlusse des Zeitalters der Aufklärung. Deel 2: Von Kant bis zur Gegenwart. 'Jodl ist Positivist und wesentlich beeinflusst von Feuerbach (...). Sein metaphysischer Standpunkt ist ein naturalistischer Monismus, in der Erklenntnislehre neigt er zum kritischen Realismus'. Ziegenfuss, Philosophen-Lexikon, 597-98 Euro 35,00
583941 JOHNSON, B., (ED.), Freedom and interpretation. The Oxford Amnesty lectures 1992. New York, Basic, 1993. (VIII) 226 pp. pb. Met bijdragen van o.a.: P. Ricoeur, E.W. Said, J. Kristeva Euro 8,00
016525 JOHNSON, O.A., Rightness and goodness. A study in contemporary ethical theory.The Hague, Nijhoff, 1969. (VI) 163 pp. ingenaaid. (ISF, 13) Euro 12,50
600239 JOUHANDEAU, M., Bausteine. Elemente einer Ethik. Übersetzung von A. Voill.Wien, Wancura, z.j. 283 pp. linnen. *band vlekkig* Euro 12,50
584453 KAMENKA, E., The ethical foundations of marxism. London, Routledge, 1962. (XVI) 208 pp. ln + omsl. Bibliogr. *naam op schutbl., rug omslag verkleurd en iets vlekkig* Euro 16,00
582690 KAMM, F.M., Morality, mortality. 2 dln.Oxford, UP, 1993-2001. (VIII) 344, (VIII) 389 pp. ln + omsl. + pb. Bibliogr. (Oxford ethics series) *dl 1 potl.str.*Dl 1: Death and whom to save from it, Dl 2: Rights, duties, and status Euro 40,00
017617 KAPTEIN, H.J.R., Ethiek tussen twijfel en theorie.Amsterdam, Rodopi, 1985. (XXXII) 192 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 11,50
596816 KATKOV, G., Untersuchungen zur Werttheorie und Theodizee. Brünn, Rohrer, 1937. (XII) 164 pp. ingenaaid. (Veröffentlichungen der Brentanogesellschaft, 3) *los in band, omslag gevlekt, stempel op omslag* Euro 20,00
018446 KATTSOFF, L.O., Making moral decisions. An existential analysis.The Hague, Nijhoff, 1965. (X) 280 pp. ingenaaid. Euro 12,50
588159 KEKES, J., Pluralism in philosophy. Changing the subject.Ithaca, Cornell UP, 2000. (XII) 225 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad* Euro 16,00
593011 KEMP, P., Das Unersetzliche. Eine Technologie-Ethik. Aus dem Dänischen von H. Kulas. Berlin, Wichern, 1992. 323 pp. paperback. Euro 12,50
588438 KERNER, G.C., The revolution in ethical theory.London, OUP, 1966. (VIII) 254 pp. linnen. + omslag. *rug omslag licht verkleurd* Euro 12,50
589596 KERNER, G.C., The revolution in ethical theory.London, OUP, 1966. (VIII) 254 pp. linnen. + omslag. *omslag deels licht roestvlekkig, naam op schutblad* Euro 12,50
589597 KERNER, G.C., The revolution in ethical theory.London, OUP, 1966. (VIII) 254 pp. linnen. + omslag. *rug omslag iets gevlekt* Euro 12,50
008457 KERNER, G.C., The revolution in ethical theory.London, OUP, 1966. (VIII) 254 pp. linnen. + omslag. *rug omslag licht verkleurd* Euro 12,50
595251 KIMMAN, E.J.J.M., Marktethiek. Assen, Van Gorcum, 1990. 148 pp. paperback. Euro 10,00
590463 KIMMAN, E.J.J.M., Organisatie-ethiek.Assen, Van Gorcum, 1991.179 pp. ingenaaid. Illustraties. Euro 10,00
586459 KIMMEL, A.J., Ethical issues in behavioral research. A survey. Oxford, Blackwell, 1996. (XXII) 405 pp. paperback. Bibliografie. Euro 20,00
001617 KING, N.M.P., Making sense of advance directives.Dordrecht, Kluwer, 1991. (X) 214 pp. gebonden. Bibliografie. (CME, 2) Euro 17,50
600557 KUPPERMAN, J.J., Ethical knowledge.London, Allen, 1970. 156 pp. linnen + omslag. (MLP) Euro 11,50
004106 KUPPERMAN, J.J., Ethical knowledge.London, Allen, 1970. 156 pp. linnen + omslag. (MLP) Euro 11,50


naar boven
583353 LAIRD, J., The idea of value. Cambridge, UP, 1929. (XX) 884 pp. linnen. *ex libris* Euro 25,00
596631 LANGE, F. DE, (RED.), De nieuwe mens. Maakbaarheid van lijf en leven.Kampen, Gooi en Sticht, 2000. 128 pp. ingenaaid. Illustraties. Met andere bijdragen van o.a.: P. van Tongeren, B. Pasveer, K. Davis Euro 8,50
580114 LANGE, F. DE, JANS, J., (RED.), De dood in het geding. Euthanasiewetgeving en de kerken. Kampen, Kok, 2000. 120 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: T. Boer, G. de Kruijff, J.P. Wils Euro 7,00
572802 LANGE, F. DE, Gevoel voor verhoudingen. God, evolutie en ethiek.Kampen, Kok, 1997. 245 pp. ingenaaid. (Kamper cahiers) *potloodstrepen* Euro 10,00
575508 LAVOLLÉE, R., La morale dans l'histoire. Étude sur les principaux systèmes de philosophie de l'histoire depuis l'antiquité jusqu'a nos jours. Paris, Plon, 1892. (IV) 412 pp. halfleer. Euro 25,00
591135 LEA, F.A., The ethics of reason. An essay in moral philosophy.London, Brentham, 1975. (VIII) 275 pp. ingenaaid. (Uncontemporay studies, 1) *los in band, lichte waterschade, deels onafgesneden*Met teksten van o.a.: Plato, Locke, Kant, Marx Euro 11,50
596593 LEENDERTZ, W., JONG, F.J. DE, Beknopte inleiding tot de ethiek.Deventer, Van Loghum Slaterus, 1976 (2e). 175 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar* Euro 8,50
005793 LEFEBVRE, V.A., Algebra of conscience. A comparative analysis of western and soviet ethical systems. With a foreword by A. Rapoport.Dordrecht, Reidel, 1982. (XXVIII) 194 pp. linnen + omslag. (TDL, 26) Euro 12,50
580752 LLAMZON, B.S., A humane case for moral intuition. Amterdam, Rodopi, 1993. (X) 376 pp. paperback. Bibliografie. (VIBS, 5) Euro 14,00
576979 LOUDEN, R.B., Morality and moral theory. A reappraisal and reaffirmation.New York, OUP, 1992. (X) 230 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* Euro 11,50
566936 LÜCK, U., Das Problem der allgemeingültigen Ethik. Heidelberg, Kerle, 1963. 109 pp. ingenaaid. (SP, 16) *bibliotheekexemplaar, omslag licht verkleurd* Euro 11,50
598972 LUIJK, H. VAN, KIMMAN, E., SCHILDER, A., JACOBS, F., (RED.), Drieluijk. Godsdienst, samenleving, bedrijfsethiek. Liber amicorum voor Henk van Luijk.Amsterdam, Thela, 1999. 237 pp. paperback. *naam op schutblad*Met andere bijdragen van o.a.: H. Oosterhuis, T.A.F. Kuipers, A.F. Brand Euro 15,00
583675 LUIJK, H. VAN, Het kan ook anders. Ethiek van binnenuit. Assen, Van Gorcum, 2004. (VIII) 148 pp. ing. Ills. Opdracht auteur Euro 10,00
579406 LUIJPEN, W., Ethiek in de politiek. Baarn, WV, 1973. 66 pp. paperback. *naam binnenzijde omslag, enkele penstrepen* Euro 6,00
007501 LUSTIG, B.A., (ED.), Regional developments in bioethics: 1991-1993.Dordrecht, Kluwer, 1995. (VI) 431 pp. gebonden. (Bioethics yearbook, 4) Met bijdragen van o.a.: J.R. Williams, H.M. Sass, K. Hoshino, M. Charlesworth Euro 30,00
012942 LUSTIG, B.A., BRODY, B.A., ENGELHARDT, H.T., (ED.), Regional developments in bioethics: 1989-1991.Dordrecht, Kluwer, 1992. (XII) 434 pp. gebonden. (Bioethics yearbook, 2) Met bijdragen van o.a.: J.R. Williams, H.M. Sass, R. Nicholson, I.C. Verma, R. Angeles Tan Alora, K. Hoshino Euro 30,00
589065 LÜTTERFELDS, W., (HRSG.), Evolutionäre Ethik zwischen Naturalismus und Idealismus. Beiträge zu einer modernen Theorie der Moral. Unter Mitarbeit von T. Mohrs.Darmstadt, WB, 1993. (VI) 249 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: W. Kuhlmann, K. Bayertz, A. Knapp Euro 11,50
571147 MABBOTT, J.D., An introduction to ethics. London, HUL , 1974 (4e). 159 pp. paperback. (Philosophy) Euro 7,00
595378 MACINTYRE, A., A short history of ethics.London, Routledge, 1971 (3e). (VIII) 280 pp. paperback. *omslag licht gekreukt, potloodaantekeningen* Euro 10,00
000689 MACKIE, J.L., Ethics. Inventing right and wrong. London, Penguin, 1990. 249 pp. paperback. Euro 10,00
568479 MACQUARRIE, J., (ED.), A dictionary of christian ethics.London, SCM, 1967. (XII) 366 pp. linnen. *stempel op schutblad en titelpagina* Euro 20,00
595333 MAGUIRE, D., The moral choice. Minneapolis, Winston, 1979. (XVIII) 477 pp. paperback. *vouw in omslag* Euro 15,00
595843 MANENSCHIJN, G., Alleen het verbodene lokt. Seksualiteit en moraal in een postmoderne cultuur. Baarn, Ten Have, 1988. 317 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
585125 MANENSCHIJN, G., Alleen het verbodene lokt. Seksualiteit en moraal in een postmoderne cultuur.Baarn, Ten Have, 1998. 317 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 11,50
590324 MANENSCHIJN, G., Burgerlijke ongehoorzaamheid. Over grenzen aan politieke gehoorzaamheid in een democratische rechts- en verzorgingsstaat.Baarn, Ten Have, 1984. 230 pp. paperback. Euro 8,00
590323 MANENSCHIJN, G., Burgerlijke ongehoorzaamheid. Over grenzen aan politieke gehoorzaamheid in een democratische rechts- en verzorgingsstaat.Baarn, Ten Have, 1984. 230 pp. paperback. Euro 8,00
016772 MANENSCHIJN, G., Burgerlijke ongehoorzaamheid. Over grenzen aan politieke gehoorzaamheid in een democratische rechts- en verzorgingsstaat.Baarn, Ten Have, 1984. 230 pp. paperback. Euro 8,00
597270 MARTENS, B., Het elfde gebod. Beschouwingen over informatietechnologie, ethiek en samenleving.Leuven, Acco, 2000. 143 pp. paperback. Euro 10,00
584417 MARTINEAU, J., DRUMMOND, J., UPTON, C.B., The life and letters of James Martineau. 2 dln. London, Nisbet, 1902. (VIII) 453, (VI) 519 pp. ln. Portr. Euro 75,00
002524 MARTINEAU, J., Types of ethical theory. 2 delen.Oxford, UP, 1901 (3e herz.). (XXXII) 526, (VIII) 596 pp. linnen. (Clarendon press series) *enkele (kleur-)potloodstrepen, schutblad licht roestvlekkig*'Religious philosophy in England was stimulated and advanced by the work of three men (...) These were Maurice, Newman, and Martineau. The philosophy of Martineau (1805-1900) was essentially religious philosophy; individual freedom and the being and presence of God were his fundamental certainties, and these he defended in many writings during his long life. He was eighty years old, or upwards, when his chief books appeared, 'Types of ethical theory' (1885), 'A study of religion' (1888), and 'The seat of authority in religion' (1890). The first of these is the most notable, and works out the moral criterion which had been previously indicated by him. Sorley, 265-266, 362. Eisler, 454-455. Ziegenfuss, 125 Euro 20,00
579166 MARX, W., Ethos und Lebenswelt. Mitleidenkönnen als Maß. Hamburg, Meiner, 1986. (X) 108 pp. linnen + omslag. Euro 12,50
596294 MASSON-OURSEL, P., La morale et l'histoire.Paris, PUF, 1955. (IV) 190 pp. ingenaaid. (BPC) *omslag licht verkleurd, naam op schutblad* Euro 12,50
001619 MATHIEU, D., Preventing prenatal harm. Should the state intervene?Dordrecht, Kluwer, 1991. (VIII) 153 pp. gebonden. Bibliografie. (CME, 1) Euro 11,50
015534 MCCLOSKEY, H.J., Meta-ethics and normative ethics. The Hague, Nijhoff, 1969. (X) 252 pp. ingenaaid. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 16,00
591049 MEIDEN, A. VAN DER, TOLEDO, K. VAN, Reclame en ethiek.Leiden, Stenfert Kroese, 1988. (X) 172 pp. paperback. Euro 10,00
589060 MEILAENDER, G.C., The theory and practice of virtue. Notre Dame, UP, 1984. (XII) 191 pp. paperback. Euro 11,50
572467 MELO-MARTÍN, I. DE, Making babies: biomedical technologies, reproductive ethics, and public policy. Dordrecht, Kluwer, 1998. (XIV) 199 pp. gebonden. Euro 25,00
001069 MENTZEL, M.A., KOHNSTAMM, G.A., BECKER, H.A., (RED.), Ethische vragen bij sociaal-wetenschappelijk onderzoek. A.J.F. Köbben, P.G. Swanborn, H.A. Becker, G.A. Kohnstamm, M.A. Mentzel, W.A. Wagenaar, A.J. Hoekema, J. Bennekoek Gravenhorst. Met een woord vooraf door P.J.D. Drenth. Assen, Van Gorcum, 1985. 186 pp. ingenaaid. (Werkdocument, 13) Euro 10,00
567091 MESSNER, J., Ethik. Kompendium der Gesamtethik. Innsbruck, Tyrolia, 1955. (XVI) 531 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad* Euro 18,50
566689 MESSNER, J., Kulturethik mit Grundlegung durch Prinzipienethik und Persönlichkeitsethik. Innsbruck, Tyrolia, 1954 (2e). (VI) 681 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 23,50
572570 MESSNER, J., Kulturethik mit Grundlegung durch Prinzipienethik und Persönlichkeitsethik. Innsbruck, Tyrolia, 1954. (VI) 681 pp. linnen. Euro 15,00
598943 MICHIELSE, H., VERTEGAAL, H., (RED.), Hoe normloos zijn wij eigenlijk? Moraal in een geïndividualiseerde samenleving.Amsterdam, Nivon, 1995. 212 pp. ingenaaid. Illustraties. (CCV, 9) *naam op titelpagina*Met andere bijdragen van o.a.: L. Nauta, J. Bussemaker, T. Salemink Euro 11,50
592984 MIDGLEY, M., The ethical primate. Humans, freedom and morality. London, Routledge, 1996. (X) 193 pp. paperback. Euro 10,00
588875 MIDGLEY, M., Mens, moraal en vrijheid. Over goed en kwaad bij een denkende primaat. Vert. door A. Smilde.Baarn, Ten Have, 1998. 255 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 12,50
598942 MIDGLEY, M., Utopias, dolphins and computers. Problems of philosophical plumbing.London, Routledge, 2000. (X) 182 pp. paperback. Euro 10,00
588878 MINTZ, S.M., Cases in accounting ethics and professionalism.New York, McGraw-Hill, 1992 (2e). (XIV) 145 pp. paperback. Euro 10,00
573676 MOHR, H., Natur und Moral. Ethik in der Biologie. Darmstadt, WB, 1987. (VIII) 191 pp. gebonden + omslag. (Dimensionen der modernen Biologie, 4) Euro 15,00
006300 MORGAN, D.N., Love. Plato, the bible and Freud.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1964. (XII) 174 pp. paperback. (Spectrum, 82) *band licht geschaafd* Euro 10,00
001621 MORREIM, E.H., Balancing act. The new medical ethics of medicine's new economics.Dordrecht, Kluwer, 1991. (XIV) 184 pp. gebonden. (CME, 3) Euro 15,00
572465 MORSCHER, E., NEUMAIER, O., SIMONS, P., (ED.), Applied ethics in a troubled world. Dordrecht, Kluwer, 1998. (XXII) 315 pp. gebonden. (PSS, 73)Met bijdragen van o.a.: D. Birnbacher, P. Singer, R.F. Chadwick Euro 30,00
600126 MORTIER, F., RAES, K., Een kwestie van behoren. Stromingen in de hedendaagse ethiek.Gent, Mys, 1997.(VIII) 252 pp. ingenaaid. *enkele markeerstiftstrepen* Euro 12,50
583113 MOTHERSHEAD, J.L., Ethics. Modern conceptions of the principles of right. New York, Holt, 1955. (X) 329 pp. ln.Bibliogr. *naam op schutbl., enkele potl.str., rug licht besch.* Euro 11,50


naar boven
018642 MUSSCHENGA, A.W., JACOBS, F.C.L.M., (RED.), De liberale moraal en haar grenzen. Recht, ethiek en politiek in een democratische samenleving.Kampen, Kok, 1992. 351 pp. ingenaaid. (Studies over levensbeschouwing, wetenschap en samenleving)Met bijdragen van o.a.: P.J.M. van Tongeren, G. Manenschijn, C.W. Maris Euro 13,50
599257 NABERT, J., Essai sur le mal. Introduction de P. Levert.Paris, Aubier, 1970. 188 pp. ingenaaid. (Présence et pensée, 18) Euro 10,00
016519 NAJDER, Z., Values and evaluations.Oxford, UP, 1975. (VI) 186 pp. paperback. Bibliografie. *papier licht gebruind* Euro 10,00
587451 NASH, L.L., Good intentions aside. A manager's guide to resolving ethical problems.Boston, HBS Press, 1993 (2e). (XX) 259 pp. paperback. Euro 12,50
589249 NORMAN, R., Reasons for actions. A critique of utilitarian rationality. Oxford, Blackwell, 1971. (VIII) 181 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (LPL) Euro 12,50
584172 NORMAN, R., Reasons for actions. A critique of utilitarian rationality. Oxford, Blackwell, 1971. (VIII) 181 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (LPL) *pen-potloodstr., naam op schutblad* Euro 12,50
596092 OELMÜLLER, W., (HRSG.), Normen und Geschichte. Mit Beiträgen von R. Alexy, U. Anacker, H.M. Baumgartner, R. Dölle, P. Eicher, CF. Gethmann, F. Kambartel u.a.Paderborn, Schöningh, 1979. 435 pp. paperback. Bibliografie. (Materialien zur Normendiskussion, 3) (UTB, 896) Euro 10,00
576587 OELMÜLLER, W., (HRSG.), Normenbegründung - Normendurchsetzung. Mit Beitragen von R. Alexy, H.M. Baumgartner, R. Dölle, P. Eicher, C.F. Gethmann, N. Hoerster, F.Kambartel u.a.Paderborn, Schöningh, 1978. 299 pp. paperback. Bibliografie. (Materialien zur Normendiskussion, 2) (UTB, 836) Euro 10,00
006815 OFSTADT, H., An inquiry into the freedom of decision.Oslo, UP, 1961. (XVI) 392 pp. linnen. Bibliografie. Euro 16,00
590089 OGIEN, R., Le rasoir de Kant et autres essais de philosophie pratique.Paris, Éclat, 2003. 222 pp. paperback. (Tiré à part) Euro 12,50
009240 OLAFSON, F.A., Ethics and twentieth century thought.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1973. (X) 134 pp. paperback. (Context of thought) *sticker op schutblad* Euro 7,00
588472 OLAFSON, F.A., Ethics and twentieth century thought.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1973. (X) 134 pp. paperback. (Context of thought) Euro 8,50
583369 OSSOWSKA, M., Moral norms. A tentative systematization.Amsterdam, NHPC, 1980. (VIII) 264 pp. ln + omsl. Euro 20,00
014489 OTT, K., Ipso Facto. Zur ethischen Begründung normativer Implikate wissenschaftlicher Praxis. Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1997. 830 pp. gebonden + omslag. Euro 20,00
592995 PARMENTIER, C., Het dier en zijn mensenrechten. Kapellen, Pelckmans, 1996 (2e). 160 pp. paperback. Euro 10,00
009237 PAULSEN, F., System der Ethik mit einem Umriß der Staats- und Gesellschaftslehre. 2 delen.Stuttgart, Cotta, 1906 (7e-8e herz.). (XIV) 477, (VIII) 654 pp. linnen. *potloodstrepen, naam op schutblad*Frakturschrift Euro 20,00
584255 PERRY, T.D., Moral reasoning and truth. An essay in philosophy and jurisprudence. Oxford, UP, 1976. (VIII) 229 pp. ln + omsl. Bibliogr. Euro 12,50
005277 PETERS, R.S., Ethics and education.London, Allen, 1974 (4e). 333 pp. paperback. (UUB, 98) *vouwtje in voorplat omslag* Euro 11,50
018267 PLACK, A., Die Gesellschaft und das Böse. Eine Kritik der herrschenden Moral.München, List, 1969 (6e). 430 pp. paperback. Euro 11,50
567287 POJMAN, L.P., Ethics. Discovering right and wrong. Belmont, Wadsworth, 1990. (XIV) 210 pp. paperback. *bovenzijde rug licht beschadigd* Euro 11,50
009184 PRELL, H.H., Das Unmittelbare in der Philosophie der Moral. Nebst einer Einleitung zur Philosophie mit einem Anhang. Mit einer Einleitung von N. Westendorp Boerma.Amsterdam, Paris, 1941. (VI) 145 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd*H.H. Prell, 1901-?. Uitgever van kunstreproducties en importeur te Amsterdam. Poortman, 1, 334. De Brie, 37292 Euro 10,00
569804 PRELL, H.H., Das Unmittelbare in der Philosophie der Moral. Nebst einer Einleitung zur Philosophie mit einem Anhang. Mit einer Einleitung von N. Westendorp Boerma.Amsterdam, Paris, 1941. (VI) 145 pp. linnen. *band licht beduimeld* Euro 11,50
588718 PRINS, B., Ethiek als tekstuele praktijk. Over vrouwen, moraal en uitsluiting. Vert. uit het Engels.Amsterdam, Krisis, 1990. (XVIII) 83 pp. ingenaaid. (Krisis-onderzoek, 2) *omslag licht beschadigd* Euro 7,00
587452 PUNCH, M, The politics and ethics of fieldwork.Beverly Hills, Sage, 1988 (2e). 93 pp. ingenaaid. Bibliografie. (QRMS, 3) *naam op schutblad* Euro 7,00
583901 PUNZO, V.C., Reflective natutralism. An introduction to moral philosophy.New York, Macmillan, 1972 (4e). (XII) 387 pp. ln. Bibliogr. Euro 15,00
582605 PURTILL, R.L., Thinking about ethics.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1976. (X) 147 pp. pb. Euro 9,50
596605 RACHELS, J., Created from animals. The moral implications of darwinism.Oxford, UP, 1990. (IV) 245 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
595131 RACHELS, J., The end of life. Euthanasia and morality.Oxford, UP, 1987 (2e). (VIII) 204 pp. paperback. (Studies in bioethics) *papier licht gebruind* Euro 8,00
598859 RAES, K., Verschaalde waarden. De onmin in een cultuur.Kapellen, Pelckmans, 2001. 185 pp. paperback. Euro 11,50
571148 RAPHAEL, D.D., Moral philosophy.Oxford, UP, 1990 (8e). (VIII) 120 pp. paperback. (Opus) Euro 7,50
007564 REDING, M., Metaphysik der sittlichen Werte. Eine Grundlegung der Ethik.Düsseldorf, Schwann, 1949. 306 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
007562 ROGERS, A.K., Morals in review.London, Macmillan, 1927. (XII) 456 pp. linnen. Bibliografie. *inktvlekken op boekblok* Euro 10,00
596420 ROOS, S.P. DE, De ethiek van de ongehuwde staat. Nijkerk, Callenbach, 1964. 203 pp. paperback. (Ethische verkenningen) *naam op schutblad* Euro 8,00
020402 ROSCAM ABBING, P.J., (RED.), Om de mens. Ethiek in wetenschap en beroep.Leiden, Sijthoff, 1968. (X) 361 pp. gebonden + omslag.Met bijdragen van o.a.: J.J. Broeze, H.J. Groenewold, T.T. ten Have, F.J. de Jong, K. Heeroma, J. de Wilde Euro 12,50
583989 ROSCAM ABBING, P.J., Actuele uitdagingen aan de christenheid. Over vragen die door onze tijd aan het christendom ter beantwoording worden voorgelegd.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1967. 319 pp. ing. Euro 11,50
598953 ROSENBERG, S., Good and evil in jewish thought. English translation by J. Glucker.Tel - Aviv, MOD, 1989. 122 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd* Euro 10,00
582666 RUNZO, J., (ED.), Ethics, religion, and the good society. New directions in a pluralistic world. Westminster, Knox, 1992. (XXIV) 200 pp. pb. *enkele potl.str.*Met bijdragen van o.a.: B.L. Hebblethwaite, A. Donagan, R.J. Mouw Euro 10,00
580147 RUNZO, J., MARTIN, N.M., (ED.), Ethics in the world religions. Oxford, Oneworld, 2001. (XVIII) 381 pp. paperback. Bibliografie. (The library of global ethics and religion, 3) Met bijdragen van o.a.: K. Ward, J. Kellenberger, E.N. Dorff Euro 10,00
582672 RUTGERS, L.J.E., Het wel en wee der dieren. Ethiek en diergeneeskundig handelen (with a summary in English). Utrecht, z.u., 1993. (XII) 211 pp. ing. Diss. Euro 12,50
594093 SAVATER, F., Het goede leven. Ethiek voor mensen van morgen. Vertaling A. Boon.Utrecht, Bijleveld, 1996. 158 pp. paperback. Euro 10,00
572398 SCHAVEMAKER, C., WILLEMSEN, H., (RED.), Over de moraal van de mens. Alphen aan den Rijn, Samsom, 1985. 188 pp. ingenaaid. Illustraties. (Symposion) Met teksten van o.a.: Plato, Spinoza, Kant, Wittgenstein Euro 10,00
588471 SCHAVEMAKER, C., WILLEMSEN, H., (RED.), Over de waardigheid van de mens.Alphen a.d. Rijn, Samsom, 1983. 109 pp. ingenaaid. Illustraties. (Symposion)Met teksten van o.a.: I. Kant, F. Nietzsche, S. Weil, C. Lévi-Strauss, E. Levinas Euro 10,00
588673 SCHLEGELMILCH, B.B., Marketing ethics: an international perspective. London, Thomson business press, 1998. (X) 468 pp. paperback. (Advanced marketing series) Euro 15,00
003712 SCHOENMAKERS, C.L.J., Techniek en ethiek. Een bezinning op de verantwoordelijkheid in de natuurwetenschappelijke techniek.Antwerpen, DNB, 1971. 251 pp. paperback. (Filosofie en kultuur, 15) Euro 10,00
597511 SCHREY, H.H., Einführung in die Ethik.Darmstadt, WB, 1977 (2e herz.). 178 pp. ingenaaid. (Philosophie) Euro 8,00
009486 SCHREY, H.H., Einführung in die Ethik.Darmstadt, WB, 1977 (2e herz.). 178 pp. ingenaaid. (Philosophie) *omslag licht beduimeld* Euro 8,00
013164 SHELP, E.E., (ED.), Secular bioethics in theological perspective.Dordrecht, Kluwer, 1996. (XlV) 224 pp. gebonden. (TM, 8) Met bijdragen van o.a.: C.S. Campbell, G.R. Winslow, B.A. Lustig, D.C. Thomasma Euro 25,00
002110 SIE, M., Responsibility, blameworthy actions & normative disagreements. A defence of practical semi-compatibilism.Utrecht, Zeno, 1999. (VIII) 254 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. (Quaestiones infinitae, 30) *opdracht op schutblad* Euro 16,00
566968 SIMON, R., Morale. Paris, Beauchesne, 1961. 290 pp. ingenaaid. (Cours de philosophie thomiste) *onafgesneden, bibliotheekexemplaar* Euro 11,50
579570 SINGER, P., WELLS, D., Het nieuwe nageslacht. Een ethische afweging bij revolutionaire voortplantingstechnieken. Vertaling: H. Toolens.Baarn, In den toren, 1985. 240 pp. paperback. Bibliografie. (Anthos) Euro 8,50
588746 SINGER, P., Een ethisch leven. Vert. C. Sykora-Hendriks.Utrecht, Spectrum, 2001. 440 pp. paperback. Euro 14,00
592412 SINGER, P., Writings on an ethical life.New York, Ecco, 2000. (XX) 361 pp. gebonden + omslag. Euro 20,00


naar boven
583709 SINGER, P., Writings on an ethical life.New York, Ecco, 2000. (XX) 361 pp. gebonden + omslag. Euro 20,00
576162 SMALBRUGGE, M., Het goede leven. Over schijn en schaduw van de moderne moraal. Tielt, Lannoo, 2007. 216 pp. paperback. *potloodstrepen* Euro 10,00
012956 SMELIK, E.L., GENNEP, F.O. VAN, RAALTEN, F. VAN , BEEK, M.A., Ethiek als waagstuk. Opstellen aangeboden aan Dr. E.L. Smelik, emeritus-hoogleraar van de Universiteit van Amsterdam.Nijkerk, Callenbach, 1969. 142 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 7,00
588653 SMITH, N.H., Strong hermeneutics. Contingency and moral identitiy.London, Routledge, 1997. (X) 197 pp. paperback. *enkele markeerstiftstrepen* Euro 11,50
596334 SMURL, J.F., Religious ethics. A systems approach. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1972. (X) 160 pp. paperback. *notitie op schutblad* Euro 10,00
592824 SNELLER, R., Hoe het vlees weer Woord wordt. Ethiek tussen incarnatie en desincarnatie.Zoetermeer, Meinema, 2002. 230 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
575547 SOLOMON, R.C., Ethics. A brief introduction. New York, McGraw-Hill, 1984. (XIV) 146 pp. ingenaaid. Euro 8,00
001373 SPICKER, S.F., BONDESON, W.B., ENGELHARDT, H.T., (ED.), The contraceptive ethos. Reproductive rights and responsibilities.Dordrecht, Reidel, 1987. (XXIV) 254 pp. linnen + omslag Bibliografie. (PM, 27)Met bijdragen van o.a.: J.T. Noonan, J. Reed, T. Halper, J. Lieberson Euro 20,00
012952 SPORKEN, P., Ethiek en gezondheidszorg.Baarn, Ambo, 1977 (2e). 296 pp. paperback. Euro 8,00
567356 STÄBLEIN, R., (HRSG.), Moral. Erkundungen über einen strapazierten Begriff. Die französischen Beiträge wurden von B.Wilczek übersetzt. Z.p., WB, 1993. 272 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: J. Baudrillard, P. Virilio, M. Blanchot Euro 15,00
000693 STALLAERT, L.M., Ethics, science and truth.Breukelen, Nijenrode, z.j. (VIII) 250 pp. ingenaaid.Met opdracht van de schrijver Euro 10,00
590963 STEPHEN, L., The science of ethics. London, Smith, 1882. (XXVIII) 462 pp. linnen. *enkele kleurpotloodstrepen, deels onopengesneden, 2 kleine bibliotheekstempels, schutbladen iets roestvlekkig*First edition Euro 65,00
583266 STÖRRING, G., Die sittlichen Forderungen und die Frage ihrer Gültigkeit. Leipzig, Meiner, 1919. (VI) 135 pp. ln. (Wissen und Forschen, 10) *platten iets roestvlekkig* Euro 10,00
008493 TAYLOR, P.W., Normative discourse.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1961. (XVIII) 360 pp. linnen + omslag. (PPS) *potloodstrepen, ex libris, omslag licht beschadigd* Euro 20,00
575470 TENENBAUM, S., (ED.), Moral psychology. Amsterdam, Rodopi, 2007. 343 pp. gebonden. (PSPSH, 94) Met bijdragen van o.a.: J. Doyle, C. Bagnoli, D. Sobel Euro 60,00
012866 TERBORGH-DUPUIS, H., Medische ethiek in perspectief. Een onderzoek naar normen en argumentaties in de (medische) ethiek.Leiden, Stafleu, 1976. 136 pp. ingenaaid. *naam op schutblad* Euro 7,50
582682 TERBORGH-DUPUIS, H., Medische ethiek in perspectief. Een onderzoek naar normen en argumentaties in de (medische) ethiek.Leiden, z.u., 1976. 136 pp. ing. Diss. *enkele potl.str.* Euro 10,00
004082 THIROUX, J.P., Ethics. Theory and practice.Encino, Glencoe, 1980 (2e). (VIII) 392 pp. paperback. Euro 11,50
005914 THYS, W., De deugd weer in het midden. Van homo moralis naar homo ethicus. Inleiding in de participatie-ethiek.Kapellen, DNB, 1989. 204 pp. pb. Bibliogr. *naam op schutbl.* Euro 9,00
588672 TICHY, N.M., MCGILL, A.R., (ED.), The ethical challenge. How to lead with unyielding integrity. San Francisco, Jossey-Bass, 2003. (X) 293 pp. gebonden + omslag. (University of Michigan business school management series) *enkele markeerstiftstrepen*Met bijdragen van o.a.: C.W. Pollard, J. Ward, C.K. Prahalad Euro 17,50
004080 TIMUR, M., The theory of morals.New York, PL, 1965. (XII) 524 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
588581 TRIGG, R., Morality matters.Malden, Blackwell, 2005. (VIII) 179 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 10,00
573958 TRIGG, R., Reason and commitment. Cambridge, UP, 1982 (5e). (VI) 172 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
593957 TROOST, A., Casuïstiek en situatie-ethiek. Een methodologische terreinverkenning.Utrecht, Libertas, 1958. 438 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd en beschadigd, naam op schutblad*English summary. Deutsche Zusammenfassung Euro 11,50
569058 VEDDER, A.H., BURG, W. VAN DER, Aids en ethiek. Een verkenning van de sociaal ethische en rechtsfilosofische vragen rond HIV-infectie en aids. Utrecht, Centrum voor bio-ethiek en gezondheidsrecht, 1989. 72 pp. ingenaaid. (CBG, 1) Euro 6,00
570870 WALLACE, G., WALKER, A.D.M., (ED.), The definition of morality. With an introduction.London, Methuen, 1970. (VI) 262 pp. paperback.(UP) Met bijdragen van o.a.: C.C.W. Taylor, P.F. Strawson, P. Foot Euro 11,50
598780 WALLACE, J.D., Virtues and vices. Ithaca, Cornell UP, 1986. 170 pp. paperback. Bibliografie. (CP) Euro 12,50
588355 WALLACE, W.A., (ED.), Ethics in modelling. Oxford, Elsevier, 1994. (VIII) 266 pp. gebonden. (Pergamon) Met bijdragen van o.a.: J. Allison, J.M. Mulvey, S.E. Fienberg Euro 25,00
569466 WARNOCK, G.J., Contemporary moral philosophy.London, Macmillan, 1970 (4e). (VI) 81 pp. paperback. Bibliografie. (NSE) *omslag iets smoezelig, enkele pagina's licht roestvlekkig* Euro 7,00
571519 WARNOCK, G.J., Contemporary moral philosophy.London, Macmillan, 1970 (4e). (VI) 81 pp. paperback. Bibliografie. (NSE) Euro 7,00
596624 WARNOCK, M., Ethics since 1900.Oxford, UP, 1978 (3e). (X) 150 pp. paperback. Bibliografie. (Opus) Euro 7,50
008483 WARNOCK, M., Ethics since 1900.Oxford, UP, 1979 (3e). (X) 144 pp. paperback. Bibliografie. (Opus) Euro 6,00
571130 WARNOCK, M., Existentialist ethics. London, Macmillan, 1970 (4e). (VI) 57 pp. paperback. Bibliografie. (NSE) *omslag iets verkleurd* Euro 6,00
583226 WEINKE, K., Rationalität und Moral. Graz, Leykam, 1977. (II) 179 pp. ing. Bibliogr. *rug verkleurd* Euro 11,50
589064 WEINSTEIN, M.A., Finite perceptions. Reflections on virtue. Amherst, Massachusetts UP, 1985. (VIII) 168 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
582621 WEIR, R.F., (ED.), Ethical issues in death and dying.New York, CUP, 1986 (2e). (X) 388 pp. pb. Met bijdragen van o.a.: M. Lipkin, R.M. Veatch, J. Rachels, T.S. Szasz Euro 13,50
569068 WEISS, P., WEISS, J., Right and wrong. A philosophical dialogue between father and son.Carbondale, Southern Illinois UP, 1974. (X) 210 pp. paperback. (AB, 122) Euro 7,00
009253 WEISS, P., WEISS, J., Right and wrong. A philosophical dialogue between father and son.New York, Basic, 1967 (2e). (XII) 210 pp. linnen + omslag. (Culture & discovery) *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
587456 WEMPE, J., MELIS, K., Management en moraal. Theorieën en bedrijfscases.Leiden, Stenfert Kroese, 1991. 249 pp. paperback. *enkele markeerstiftstrepen* Euro 12,50
582659 WERT, G.M.W.R. DE, BEAUFORT, I.D. DE, (RED.), Op de drempel van het leven. Ethische problemen rond bevruchting, abortus en geboorte.Baarn, Ambo, 1991. 219 pp. pb. (Gezondheidsethiek, 7) Met bijdragen van o.a.: H.M. Kuitert, H.M. Dupuis, C. Versluys Euro 7,00
569066 WESTENDORP BOERMA, N., Neen en ja. Ethisch-religieuze studiën.Amsterdam, Paris, 1939. (VIII) 205 pp. linnen. *rug licht beschadigd, krantenknipsel op schutblad, potloodstrepen* Euro 9,50
004179 WESTENDORP BOERMA, N., Realistische ethiek. Omzwervingen op het terrein van moraal en zedelijk oordeel.Amsterdam, Paris, 1933. (VIII) 202 pp. hlf ln. *rug gevlekt* Euro 8,50
583301 WESTENDORP BOERMA, N., Realistische ethiek. Omzwervingen op het terrein van moraal en zedelijk oordeel.Amsterdam, Paris, 1933. (VIII) 202 pp. ln. *naam op schutbl., enkele potl.str.* Euro 8,50
575443 WIERSMA, J., Odyssee van de vrijheid. Ethiek voor(bij) de tweespalt. Budel, Damon, 2001. 208 pp. paperback. Euro 10,00
014524 WILDES, K.W. (ed.), Infertility. A crossroad of faith, medicine, and technology.Dordrecht, Kluwer, 1997. (VI) 243 pp. gebonden + omslag. (PM, 53) *omslag gescheurd*Met bijdragen van o.a.: J.A. Simon, J.F. Keenan, J. Porter, J.W. Carlson Euro 25,00
573499 WILLIAMS, B., Morality: An introduction to ethics.Cambridge, UP, 2000 (4e). (XXII) 98 pp. paperback. (Canto) Euro 10,00
584906 WILLIGENBURG, T. VAN, BELD, A. VAN DEN, HEEGER, F.R., Ethiek in praktijk. Assen, Van Gorcum, 1993. (X) 205 pp. paperback. *naam op schutblad, rug verkleurd* Euro 11,50
598841 WILS, J.P., De plaats van de mens. Ethische studies over zintuiglijkheid. Budel, Damon, 2002. 143 pp. ingenaaid. (CEKUN, 10) Euro 11,50
587525 WILSON, J., Reason and morals. Cambridge, UP, 1969 (2e). (VIII) 187 pp. paperback. Bibliografie. (Philosophy, 423) *boekblok iets gevlekt, naam op schutblad, achterzijde licht beschadigd* Euro 8,00
583259 WINGERT, L., Gemeinsinn und Moral. Grundzüge einer intersubjektivistischen Moralkonzeption. Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1993. 336 pp. geb. + omsl. *enkele markeerstiftstr.* Euro 11,50
584242 WINKLER, E.R., COOMBS, J.R., (ED.), Applied ethics: a reader.Oxford, Blackwell, 1993. (XII) 427 pp. pb. *enkele markeerstiftstr.*Met bijdragen van o.a.: B. Flyvbjerg, A. Baier, M. Philips Euro 15,00
589083 WOLGAST, E.H., Ethics of an artificial person. Lost responsibility in professions and organizations.Stanford, UP, 1992. (X) 161 pp. paperback. (SSP) Euro 10,00


naar boven
579972 ZBINDEN, H., De crisis der hedendaagsche moraal. Vertaald door J.A. Schröeder.Amsterdam, Veen, 1946. 148 pp. linnen + omslag. (DWB) *omslag licht beschadigd* Euro 7,50
008232 ZUURDEEG, W.F., A research for the consequences of the Vienna Circle philosophy for ethics.Utrecht, Kemink, 1946. (XII) 244 pp. ingenaaid. Dissertatie. *naam op schutblad* Euro 25,00
595978 ZWART, P.J., De achtergronden van de moraal.Assen, Van Gorcum, 1996. (VIII) 193 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
590269 ZWIERS, M.J., Levensbeëindiging bij pasgeborenen en gemeenschappelijke moraal. Een ethisch-theoretische evaluatie.Z.p., Ten Have, 1998. (X) 245 pp. paperback. Dissertatie. Euro 15,00
018592 ZWIERS, M.J., Levensbeëindiging bij pasgeborenen en gemeenschappelijke moraal. Een ethisch-theoretische evaluatie.Z.p., Ten Have, 1998. (X) 245 pp. paperback. Dissertatie. Euro 12,50


naar boven