582115 ACHTNER, W., KUNZ, S., WALTER, T., Dimensionen der Zeit. Die Zeitstrukturen Gottes, der Welt und des Menschen. Darmstadt, WB, 1998. 198 pp. paperback. Euro 9,00
595133 ADELMANN, F.J., (ED.), Authority. Chestnut Hill, Boston College, 1974. (XIV) 118 pp. ingenaaid. (BCSP, 3) *deel omslag licht verkleurd*Met andere bijdragen van o.a.: J. Wild, B. Lonergan, J.M. Bochenski, K. Rahner Euro 12,50
595563 ADELMANN, F.J., From dialogue to epilogue. Marxism and catholicism tomorrow. The Hague, Nijhoff, 1968. (XIV) 89 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag verkleurd* Euro 12,50
592535 ADRIAANSE, H.J., KROP, H.A., (RED.), Theologie en rationaliteit. Godsdienstwijsgerige bijdragen.Kampen, Kok, 1988. 330 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: H.H. Berger, A.L. Molendijk, H. de Vries Euro 12,50
568519 ADRIAANSE, H.J., KROP, H.A., LEERTOUWER, L., Het verschijnsel theologie. Over de wetenschappelijke status van de theologie. Meppel, Boom, 1987. 138 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 8,00
600681 AHLERS, B., Die Unterscheidung von Theologie und Religion. Ein Beitrag zur Vorgeschichte der praktischen Theologie im 18. Jahrhundert.Gütersloh, Mohn, 1980. 167 pp. ingenaaid. *naam op binnenzijde omslag* Euro 11,50
003846 ALBERTZ, J., (HRSG.), Wissen - Glaube - Aberglaube.Wiesbaden, Freie Akademie, 1987. 212 pp. ingenaaid. (Schriftenreihe der freien Akademie, 7)Met bijdragen van o.a.: R. Bauer, K. Wellner, W. Deppert, M. Dierks Euro 10,00
584470 ANBEEK, C.W., Denken over de dood. De boeddhist K. Nishitani en de christen W. Pannenberg vergeleken. Kampen, Kok, 1994. (VIII) 277 pp. ing. Diss. (SLWS) Euro 15,00
566406 ANGUS, S., The mystery-religions and christianity. A study in the religious background of early christianity.London, Murray, 1928 (3e). (XVI) 359 pp. linnen. Bibliografie. *rug verkleurd, schutblad licht roestvlekkig* Euro 14,50
570352 ARAI, S., Die Christologie des Evangelium Veritatis. Eine religionsgeschichtliche Untersuchung.Leiden, Brill, 1964. (VIII) 141 pp. linnen. *band licht verkleurd* Euro 15,00
597050 ARMSTRONG, K., Een geschiedenis van God. Vierduizend jaar jodendom, christendom en islam. Vertaald door R. Cohen.Baarn, Anthos, 1995. 511 pp. paperback. Euro 15,00
585389 ARMSTRONG, K., Een geschiedenis van God. Vierduizend jaar jodendom, christendom en islam. Vertaald door R. Cohen.Baarn, Anthos, 1995. 511 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* Euro 15,00
588589 ARMSTRONG, K., De grote transformatie. Het begin van onze religieuze tradities. Vertaling K. van Santen, M. Vosmaer en E. Vijzelaar. Amsterdam, Bezige Bij, 2005 (3e). 544 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
585388 ARMSTRONG, K., De grote transformatie. Het begin van onze religieuze tradities. Vertaling K. van Santen, M. Vosmaer en E. Vijzelaar. Amsterdam, Bezige Bij, 2005 (2e). 544 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 12,50
600692 ARMSTRONG, K., De grote transformatie. Het begin van onze religieuze tradities. Vertaling K. van Santen, M. Vosmaer en E. Vijzelaar. Amsterdam, Bezige Bij, 2005 (2e). 544 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *vouwtje in omslag* Euro 12,50
593311 ARMSTRONG, K., In the beginning. A new interpretation of Genesis.New York, Knopf, 1996. (VIII) 195 pp. gebonden. Euro 12,50
588583 ARMSTRONG, K., Jeruzalem. Een geschiedenis van de Heilige Stad. Vert. R. Berlang-Verlaan, S. Lachmann e.a.Amsterdam, Anthos, 1998 (2e). 530 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 11,50
593053 ARMSTRONG, K., Jeruzalem. Een geschiedenis van de Heilige Stad. Vert. R. Berlang-Verlaan, S. Lachmann e.a.Amsterdam, Anthos, 1996. 530 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *enkele potloodstrepen* Euro 11,50
594773 ARMSTRONG, K., Jeruzalem. Een geschiedenis van de Heilige Stad. Vert. R. Berlang-Verlaan, S. Lachmann e.a.Amsterdam, Anthos, 1996. 530 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Euro 12,50
599140 ARMSTRONG, K., Mythen. Een beknopte geschiedenis. Vertaling L. Teixeira de Mattos.Amsterdam, Bezige Bij, 2005. 128 pp. gebonden + omslag. Euro 9,00
588582 ARMSTRONG, K., De strijd om God. Een geschiedenis van het fundamentalisme. Vert. door C. Kloos, A. Witteveen en S. Lachmann.Amsterdam, Bezige Bij, 2000 (2e). 493 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 12,50
578509 ASHBY, P.H., History and future of religious thought. Christianity, hinduism, buddhism, islam.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1963. (X) 171 pp. paperback. (Spectrum, 64) *ex libris* Euro 8,50
566392 ATKINSON, C.W., BUCHANAN, C.H., MILES, M.R., (ED.), Immaculate and powerful. The female in sacred image and social reality.Z.p., Crucible, 1987. (VIII) 328 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: J.A. Hackett, A.C. Klein, D.C. Bass Euro 8,50
598179 AUBERT, J.M., Recherche scientifique et foi chrétienne.Paris, Fayard, 1962. 126 pp. ingenaaid. (Jalons) *bibliotheekexemplaar* Euro 9,00
567237 AULÉN, G., Het christelijk godsdbeeld. Geautoriseerde vertaling uit het Zweedsch door J. Henzel.Amsterdam, Paris, 1929. (VIII) 387 pp. ingenaaid. *omslag iets beschadigd, boekblok licht roestvlekkig, onafgesneden* Euro 11,50
569095 BAAL, J. VAN, De boodschap der drie illusies. Overdenkingen over religie, kunst en spel.Assen, Van Gorcum, 1972. (VIII) 135 pp. paperback. Euro 8,00
573950 BAAL, J. VAN, Boodschap uit de stilte. Mysterie als openbaring. Baarn, Ten Have, 1996 (3e). 150 pp. paperback. Euro 7,00
600552 BAAL, J. VAN, Boodschap uit de stilte. Mysterie als openbaring. Baarn, Ten Have, 1991. 150 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 7,00
004300 BAAREN, T.P. VAN, DRIJVERS, H.J.W., (ED.), Religion, culture and methodology. Papers of the Groningen working-group for the study of fundamental problems and methods of science of religion.The Hague, Mouton, 1973. 172 pp. linnen + omslag. (Religion and reason, 8) Met bijdragen van o.a.: H.G. Hubbeling, L. Leertouwer, J.G. Oosten, J.D.J. Waardenburg Euro 20,00
596617 BAAREN, T.P. VAN, Uit de wereld der religie.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1956. 184 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd, papier hier en daar roestvlekkig* Euro 10,00
580349 BAAREN, T.P. VAN, Uit de wereld der religie.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1956. 184 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
010845 BAAREN, T.P. VAN, Uit de wereld der religie.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1956. 184 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
600333 BAAREN, T.P. VAN, Uit de wereld der religie.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1956. 184 pp. linnen + omslag. *omslag vlekkig en licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 12,50
587739 BAAREN, T.P. VAN, Voorstellingen van openbaring phaenomenologisch beschouwd. Proeve van een inleidend onderzoek, voornamelijk aan de hand der primitieve en oude godsdiensten. Conceptions of revelation phenomenologically considered. An introductory essay based principally upon primitive and ancient religions.Utrecht, Schotanus, 1951. 139 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* Euro 15,00
010378 BAAREN, T.P. VAN, Voorstellingen van openbaring phaenomenologisch beschouwd. Proeve van een inleidend onderzoek, voornamelijk aan de hand der primitieve en oude godsdiensten. Conceptions of revelation phenomenologically considered. An introductory essay based principally upon primitive and ancient religions.Utrecht, Schotanus, 1951. 139 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
579227 BAAREN, T.P. VAN, Wij mensen. Religie en wereldbeschouwing bij schriftloze volken.Utrecht, Bijleveld, 1960. 263 linnen + omslag. Illustraties. *potloodstrepen, omslag beschadigd* Euro 11,50
599803 BAAREN, T.P. VAN, Wij mensen. Religie en wereldbeschouwing bij schriftloze volken.Utrecht, Bijleveld, 1960. 263 linnen. Illustraties. *potlloodstrepen* Euro 11,50
581711 BAELDE, R., Studiën over godsdienstdelicten.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1935. (XVI) 255 pp. linnen. (Strafrechtelijke en criminologische onderzoekingen, 5) *enkele potloodstrepen, papier licht roestvlekkig* Euro 12,50
587740 BAELDE, R., Studiën over godsdienstdelicten.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1935. (XVI) 255 pp. ingenaaid. Dissertatie. *potloodstrepen, bovenzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 14,00
007220 BAELDE, R., Studiën over godsdienstdelicten.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1935. (XVI) 255 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 16,00
567236 BAKEL, H.A. VAN, Circa sacra. Historische studiën. Haarlem, Tjeenk Willink, 1935. (X) 354 pp. ingenaaid. Illustraties. Euro 14,00
589315 BAKER EDDY, M., Science and health with key to the Scriptures.Boston, Trustees under the will of Mary Baker G. Eddy, 1934 (7e). (XII) 700 pp. linnen. *enkele potloodaantekeningen, naam op schutblad* Euro 10,00
587758 BAKKER, N.T., Geschiedenis in opspraak. Over de legitimatie van het concept geschiedenis. Een theologische verhandeling. Kampen, Kok, 1996. 343 pp. gebonden. *naam en tekst op schutblad* Euro 15,00
007377 BAKKER, R., MELSEN, A.G.M. VAN, PEURSEN, C.A. VAN, Inleiding tot de wijsbegeerte in christelijk perspectief.Kampen, Kok, z.j. 260 pp. ingenaaid. Euro 10,00
587712 BAKKER, R., MELSEN, A.G.M. VAN, PEURSEN, C.A. VAN, Inleiding tot de wijsbegeerte in christelijk perspectief.Kampen, Kok, z.j. 260 pp. ingenaaid. *sticker binnenzijde omslag* Euro 10,00
590686 BALTHASAR, H.U. VON, Das Ganze im Fragment. Aspekte der Geschichtstheologie.Einsiedeln, Benzinger, 1963. 357 pp. linnen + omslag. Euro 16,00
580056 BALTHASAR, H.U. VON, De moderne mens op zoek naar god. Ned. vert. G. Steffens.Brugge, De Brouwer, 1957. 168 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd en gevlekt* Euro 7,00
570681 BALTHASAR, H.U. VON, Vijf bronnen van christelijke geest. Ned. vert. van L. van den Eeden-Visser. Haarlem, Spaarnestad, 1957. 287 pp. linnen + omslag. (Standaardboekerij) *omslag licht beschadigd*Sint Basilius, Sint Augustinus, Sint Benedictus, Sint Franciscus, Sint Ignatius Euro 15,00
587711 BALTHASAR, H.U. VON, Vijf bronnen van christelijke geest. Ned. vert. van L. van den Eeden-Visser. Haarlem, Spaarnestad, 1957. 287 pp. linnen + omslag. (Standaardboekerij) *omslag licht beschadigd*Sint Basilius, Sint Augustinus, Sint Benedictus, Sint Franciscus, Sint Ignatius Euro 15,00
585441 BANNING, W., VOS, H. DE, JONGH, J.F. DE, De nieuwe maatschappij en de democratie.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1935. (X) 119 pp. linnen. (Religieus-socialistische studiën, 4) *rug verkleurd, enkele penaantekeningen*Andere bijdragen van: P. Kuin, M.J.A. Moltzer Euro 8,00
567992 BANNING, W., ZUNNEBERG, H., Willem Banning 1888-1971. Een onderzoek naar de verhouding van zijn spiritualiteit tot zijn sociaal-politiek engagement. A study on the relation between his spirituality and his social-political engagement.Utrecht, z.u., 1978. (XIV) 226 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Portret. *bibliotheekexemplaar* Euro 10,00
587703 BANNING, W., Het communisme als politiek-sociale wereldreligie. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1951. 239 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *sticker op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* Euro 8,50


naar boven
569005 BANNING, W., Het communisme als politiek-sociale wereldreligie. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1951. 239 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 8,50
007216 BANNING, W., Maatschappij, kerk en evangelie in drie perioden der europese geschiedenis. Een sociologische studie.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1957. 195 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig* Euro 8,00
570970 BANNING, W., Theologie en sociologie. Een terreinverkenning en inleiding. Assen, Van Gorcum, 1936. 174 pp. linnen. (Het handboek) Euro 10,00
585826 BANNING, W., Typen van zedeleer. Grepen uit de geschiedenis der niet in godsdienstig geloof gefundeerde ethiek. Een eerste inleiding. Haarlem, Bohn, 1958 (2e herz.). 243 pp. linnen. *naam op schutblad* Euro 10,00
601418 BANNING, W., Typen van zedeleer. Grepen uit de geschiedenis der niet in godsdienstig geloof gefundeerde ethiek. Een eerste inleiding. Haarlem, Bohn, 1965 (3e). 243 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
599855 BARBOTIN, E., Humanité de l'homme. Étude de philosophie concrète. Paris, Aubier, 1970. 322 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Théologie, 77) *omslag iets gebruind* Euro 20,00
004467 BARENDSE, B.A.M., Zich door het leven heendenken. Keuze uit het werk van Prof.dr. B.A.M. Barendse in leven bijzonder hoogleraar in de Thomistische wijsbegeerte aan de Universiteit van Amsterdam. Met een inleiding van Th. van Velthoven.Kampen, Kok, 1982. 250 pp. paperback. Bibliografie. Portret. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
570219 BARNA, G., (ED.), Religious movements and communities in the 19th -20th centuries.Szeged, Atilla UP, 1999. (X) 174 pp. paperback. Illustraties. (BRPS) *naam op schutblad*Papers of 11th Finnish-Hungarian Folklore Symposium Szeged, 3-5 april 1998. Met bijdragen van o.a.: J. Plaat, I.R. Järvinen, V. Anttonen Euro 11,50
570051 BARTH, HEINRICH, BREEK, B., Critische existentiephilosophie en christelijk geloof. Een studie over de ethische en godsdienstwijsgerige geschriften van Heinrich Barth.Assen, Van Gorcum, 1953. 172 pp. ingenaaid. Bibliografie. (PR, 5) Euro 11,50
003440 BARTH, HEINRICH, BREEK, B., Critische existentiephilosophie en christelijk geloof. Een studie over de ethische en godsdienstwijsgerige geschriften van Heinrich Barth.Assen, Van Gorcum, 1953. 172 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 13,50
587710 BARTH, HEINRICH, BREEK, B., Critische existentiephilosophie en christelijk geloof. Een studie over de ethische en godsdienstwijsgerige geschriften van Heinrich Barth.Assen, Van Gorcum, 1953. 172 pp. ingenaaid. Bibliografie. (PR, 5) Euro 11,50
587709 BARTH, HEINRICH, BREEK, B., Critische existentiephilosophie en christelijk geloof. Een studie over de ethische en godsdienstwijsgerige geschriften van Heinrich Barth.Assen, Van Gorcum, 1953. 172 pp. ingenaaid. Bibliografie. (PR, 5) Euro 11,50
590601 BARTH, HEINRICH, HUBER,G., (HRSG.), Philosophie und christliche Existenz. Festschrift für Heinrich Barth zum 70. Geburtstag am 3. Februar 1960.Basel, Helbing, 1960. (VIII) 261 pp. linnen. Bibliografie. Portret.Met bijdragen van o.a.: K. Jaspers, K. Barth, H. Diem, E. Brunner Euro 25,00
599477 BARTH, K., BEINTKER, M., LINK, C., TROWITZSCH, M., (HRSG.), Karl Barth in Deutschland (1921-1935). Aufbruch, Klärung, Widerstand. Beiträge zum internationalen Symposion vom 1. bis 4. Mai 2003 in der Johannes a Lasco Bibliothek Emden.Zürich, Theologischer Verlag, 2005. 506 pp. gebonden. Met andere bijdragen van o.a.: B.L. McCormack, E. Jüngel, C. van der Kooi, H. Stoevesandt Euro 25,00
578467 BARTH, K., BRINKMAN, M.E., Karl Barths socialistische stellingname. Over de betekenis van het socialisme voor de ontwikkeling van zijn theologie.Baarn, Ten Have, 1982. 127 pp. paperback. Euro 7,00
600067 BARTH, K., BUSCH, E., Karl Barth. His life from letters and autobiographical texts. Translated by J. Bowden.Grand Rapids, Eerdmans, 1994. (XXVIII) 569 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 16,00
571214 BARTH, K., BUSCH, E., Karl Barths Lebenslauf. Nach seinen Briefen und autobiographischen Texten. München, Kaiser, 1978. 559 pp. paperback. Illustraties. (Kaiser extra) Euro 12,50
587770 BARTH, K., BUSCH, E., Karl Barths Lebenslauf. Nach seinen Briefen und autobiographischen Texten. München, Kaiser, 1976 (2e herz.). 555 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 12,50
581123 BARTH, K., DEKKER, A., Homines bonae voluntatis. Das Phänomen der profanen Humanität in Karl Barths kirchlicher Dogmatik. Ein analytischer Kommentar zu einem Satzteil: (...). Kampen, Kok, 1969. 177 pp. paperback. Euro 9,00
577996 BARTH, K., DIJK, M.P. VAN, De mens in het gebeuren van de godsopenbaring. Plaats en betekenis van de mens in de 'Kirchliche Dogmatik' van Karl Barth. Kampen, Kok, 1963. 248 pp. linnen. Euro 12,50
009440 BARTH, K., GROOT, J.C., Karl Barth en het theologische kernprobleem.Heiloo, Kinheim, 1946. (VIII) 426 pp. linnen. *band licht verkleurd, naam op schutblad* Euro 12,50
578474 BARTH, K., HASSELAAR, J.M., Karl Barth. Theologisch geboortebewijs in een briefwisseling tussen 1913 en 1930 meegelezen.Kampen, Kok, 1986. 183 pp. paperback. (Befaamde theologen) Euro 7,00
580274 BARTH, K., MARQUARDT, F.W., De christen in de maatschappij 1919. Tambach nu. Vert. H. Meijer en J. Steetskamp.Zeist, NCSV, 1978. 191 pp. paperback. Lustrumuitgave Euro 10,00
601055 BARTH, K., MCCORD, J.I., PARKER, T.H.L., (ED.), Service in Christ. Essays presented to Karl Barth on his 80th birthday.Grand Rapids, Eerdmans, 1966. (VI) 223 pp. linnen + omslag.Met bijdragen van o.a.: J.B. Skemp, B. Hall, F. Herzog Euro 20,00
578067 BARTH, K., MISKOTTE, K.H., Karl Barth. Inspiratie en vertolking: inleidingen, essays, briefwisseling. Verzorgd door A. Geense, H. Stoevesandt. Kampen, Kok, 1987. 554 pp. linnen + omslag. (VW, 2) *omslag verkleurd* Euro 20,00
587757 BARTH, K., MISKOTTE, K.H., Karl Barth. Inspiratie en vertolking: inleidingen, essays, briefwisseling. Verzorgd door A. Geense, H. Stoevesandt. Kampen, Kok, 1987. 554 pp. linnen + omslag. (VW, 2) *omslag verkleurd* Euro 20,00
568604 BARTH, K., NIFTRIK, G.C. VAN, Zie, de mens! Beschrijving en verklaring van de anthropologie van Karl Barth. Nijkerk, Callenbach, 1951. 520 pp. linnen. *band licht verkleurd* Euro 11,50
601053 BARTH, K., RUNIA, K., De theologische tijd bij Karl Barth. Met name in zijn anthropologie.Franeker, Wever, 1955. 257 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd, papier licht gebruind* Euro 15,00
580004 BARTH, K., SPIJKERBOER, A.A., De nieuwe kern en Karl Barth.Kampen, Kok, 1980.(VI) 153 pp. paperback. *naam op schutblad, enkele potloodstrepen* Euro 8,50
581124 BARTH, K., WEBER, O., Karl Barths Kirchliche Dogmatik. Ein einführender Bericht zu den Bänden 1,1 bis IV, 3,2. Mit einem Nachtrag von H.J. Kraus zu Band IV, 4. Neukirchen-Vluyn, NV, 1975 (7e herz.). 348 pp. paperback. Euro 10,00
588598 BARTH, K., Belofte en verantwoordeljkheid der christelijke gemeente in het huidige tijdsgebeuren. Vert. A.C.J. van der Poel.Nijkerk, Callenbach, z.j. 40 pp. linnen.Voordracht gehouden op het kerkelijk districtsfeest te Oberaargau, op zondag 23 juli 1944, in de kerk te Dürrenroth Euro 10,00
596633 BARTH, K., Dogmatik im Grundriß. Vorlesungen gehalten im Sommersemester 1946 an der Universität Bonn.Zollikon, EV, 1947. 183 pp. ingenaaid. *papier gebruind, band licht verkleurd*Frakturschrift Euro 10,00
600041 BARTH, K., Dogmatik im Grundriß. Vorlesungen gehalten im Sommersemester 1946 an der Universität Bonn.Zollikon, EV, 1947. 183 pp. ingenaaid. *rug verkleurd, papier langs randen gebruind*Frakturschrift Euro 10,00
574164 BARTH, K., De levende God. Preeken en voordrachten van Karl Barth. Uitgezocht en ingeleid door W.J. Aalders. Vertaling van P.G. van den Hooff. Amsterdam, Ten Have, 1936. 168 pp. linnen. *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 8,00
003817 BARTH, K., Die protestantische Theologie im 19. Jahrhundert. Ihre Vorgeschichte und ihre Geschichte.Zürich, EV, 1960 (3). (VIII) 611 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, potloodstrepen* Euro 25,00
003927 BARTHOLMÈSS, C., Oordeelkundige geschiedenis van de godsdienstleer der nieuwere wijsbegeerte. Uit het Fransch vert. door J. Visscher. 2 delen in 1 band.Utrecht, Kemink, 1862. (XII) 362, 466 pp. half linnen. (De godgeleerde bibliotheek) * titelpagina 2e deel en pagina 463 zijn in handschrift* Euro 20,00
601074 BAVINCK, H., MEIJERS, S., Objectiviteit en existentialiteit. Een onderzoek naar hun verhouding in de theologie van Herman Bavinck en in door hem beïnvloede concepties.Kampen, Kok, 1979. (XXIV) 452 pp. ingenaaid. Dissertatie. *vouwtje voorzijde omslag* Euro 20,00
578410 BECK, H.L., MERKS, K.W., (RED.), Fundamentalisme. Ethisch fundamentalisme in wereldgodsdiensten.Baarn, Ambo, 1994. 128 pp. paperback. (TG, 82, 3) Met bijdragen van o.a.: H.W. de Kniff, R.G. Fuks-Mansfeld, O. Ike Euro 7,50
578464 BEEK, W.E.A. VAN, Spiegel van de mens. Religie en antropologie. Assen, Van Gorcum, 1982. (XII) 144 pp. paperback. Euro 8,00
587708 BELLON, K.L., Inleiding tot de natuurlijke godsdienstwetenschap.Antwerpen, Standaard, 1948 (3e). 383 pp. linnen + omslag (PB) *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
013664 BELLON, K.L., Inleiding tot de natuurlijke godsdienstwetenschap.Antwerpen, Standaard, 1948 (3e). 383 pp. linnen + omslag (PB) *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
008787 BENNETT, J.C., The radical imperative. From theology to social ethics.Philadelphia, Westminster, 1975. 208 pp. paperback. Euro 7,00
596726 BENTHEM, W. VAN, Das Ethos der technischen Arbeit und der Technik. Ein Beitrag zur personalen Deutung. Essen, Wingen, 1965. 183 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd, enkele potloodaantekeningen* Euro 15,00
013097 BERENDSEN, D., Waarom geloven mensen? De antropologische basis van geloof volgens Karl Rahner, Gerhard Oberhammer, David Tracy, John Hick, Garret Green en George Lindbeck. Kampen, Kok, 2001. 234 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. (Studies over levensbeschouwing, wetenschap en samenleving) Euro 15,00
600714 BERENDSEN, D., Waarom geloven mensen? De antropologische basis van geloof volgens Karl Rahner, Gerhard Oberhammer, David Tracy, John Hick, Garret Green en George Lindbeck. Kampen, Kok, 2001. 234 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. (Studies over levensbeschouwing, wetenschap en samenleving)Met brief van auteur aan prof. H.J. Adriaanse Euro 15,00
597143 BERGER, P.L., Er zijn nog altijd engelen. Vertaling: W. Veugelers.Utrecht, Ambo, 1969. 123 pp. paperback. *enkele penstrepen* Euro 7,00
595551 BERGER, P.L., The social reality of religion. Harmondsworth, Penguin, 1973. 235 pp. paperback. (PUB) Euro 11,50
570759 BERGH VAN EYSINGA, G.A. VAN DEN, Voorchristelijk christendom. De voorbereiding van het evangelie in de hellenistische wereld. Zeist, Ploegsma, 1918. (VIII) 187 pp. ingenaaid. *omslag deels verkleurd, enkele potloodstrepen* Euro 11,50
568967 BERGH VAN EYSINGA, G.A. VAN DEN, De wereld van het Nieuwe Testament. Huis ter Heide (U.), Wachttoren, 1929. 237 pp. ingenaaid. Illustraties. *papier licht roestvlekkig* Euro 8,00
006222 BERGH VAN EYSINGA, H.W.PH.E. VAN DEN, Levensbeschouwing. Elementen tot de vorming eener religieus filosofische wereldbeschouwing.Zutphen, Thieme, z.j. (IV) 172 pp. halflinnen. *rug licht verkleurd, naam op inhoudspagina* Euro 13,50
568714 BERGH VAN EYSINGA, H.W.PH.E. VAN DEN, Psyche. Amsterdam, Versluys, 1909. (VIII) 175 pp. linnen. *rug verschoten, band licht gevlekt, deel schutblad ontbreekt* Euro 11,50
568713 BERGH VAN EYSINGA, H.W.PH.E. VAN DEN, Revolutionnaire cultuur. Leiden, Sijthoff, 1919. (IV) 221 pp. linnen. Portret. *papier licht gebruind* Euro 11,50


naar boven
592159 BERGH VAN EYSINGA, H.W.PH.E. VAN DEN, Wereld-rede. Uitgewerkte aanteekeningen naar voordrachten van H.W.E. Ph. E. van den Bergh van Eysinga aan de internationale school voor wijsbegeerte te Amersfoort gehouden door C. Veenstra-Sparnaay. Met een woord ter inleiding door G.A. van den Bergh van Eysinga.Baarn, Hollandia, 1923. (XI) 122 pp. linnen. *rug licht verkleurd* Euro 10,00
600031 BERKHOF, H., GENNEP, F.O. VAN, GRAAF, J. DE, Geloven in God. Studies op instigatie van de Raad voor de zaken van Kerk en Theologie van de Nederlandse Hervormde Kerk.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1970. 261 pp. paperback. *scheurtje bovenzijde omslag*Andere bijdragen van: H.G. Hubbeling, P.J. Roscam Abbing Euro 10,00
579824 BERNANOS, G., Vorhut der Christenheit. Eine Auswahl aus den polemischen Schriften. Berechtigte Übertr. aus dem Französischen und Nachwort von W. Warnach. Düsseldorf, Schwann, 1950. 245 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
566400 BERTHOLET, A., Grundformen der Erscheinungswelt der Gottesverehrung. Eine nachgelassene Vorlesung, gehalten an der Universität Basel. Für den Druck durchgesehen von J. Hempel.Tübingen, Mohr, 1953. 68 pp. ingenaaid. (SGV, 205/6) *onafgesneden, omslag iets verschoten* Euro 10,00
571280 BETTANY, G.T., De godsdiensten der wereld. Voor Nederland bewerkt en op vele punten herzien en uitgebreid door J.G. Boekenoogen. 2 delen.Amsterdam, Cohen, 1903. (IV) 527, (IV) 620 pp. linnen. Illustraties. *potloodtekst op titelpagina* Euro 30,00
590956 BIANCHI, U., Il dualismo religioso. Saggio storico ed etnologico.Roma, Bretschneider, 1958. 214 pp. ingenaaid. *band verkleurd* Euro 30,00
599470 BIEZEVELD, K., BOER, T. DE, VOS, M. DE, In Iets geloven. Ietsisme en het christelijk geloof.Kampen, Kok, 2006. 169 pp. paperback. (Leidse lezingen) Met andere bijdragen van o.a.: G. Dingemans, R. Benjamins, F. de Lange Euro 11,50
580285 BITTER, W., (HRSG.), Meditation in Religion und Psychotherapie. Ein Tagungsbericht. Stuttgart, Klett, 1958. 371 pp. linnen. *naam op schutblad*Vorträge und Aussprachen auf zwei Tagungen der Stuttgarter Gemeinschaft 'Arzt und Seelsorger' im Mai und Oktober 1957. Mit Beiträgen von u.a.: H. Rahner, K.B. Ritter,O. Haendler Euro 11,50
593240 BLAAKMEER, F., HUISER, P.J., PLAS, N. VAN DER, Philosophy of religion. A select bibliography (1974-1986).Groningen, Faculty of theology, 1988. (VIII) 114 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
580030 BLAAKMEER, F., HUISER, P.J., PLAS, N. VAN DER, Philosophy of religion. A select bibliography (1974-1986).Groningen, Faculty of theology, 1988. (VIII) 114 pp. paperback. Bibliografie. *naam op binnenzijde omslag, ex libris* Euro 10,00
008821 BLANSHARD, P., Freedom and catholic power.London, Secker, 1951. 318 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *stempel op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 10,00
566385 BLEEKER, C.J., DREWES, G.W.J., HIDDING, K.A.H., (ED.), Proceedings of the 7th congress for the history of religions Amsterdam, 4th-9th september 1950. Amsterdam, NHPC, 1951. 193 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd en verkleurd*Met bijdragen van o.a.: H.C. Puech, A.D. Nock, R. Pettazoni, C.J. Bleeker Euro 11,50
568795 BLEEKER, C.J., Het geheim van de godsdienst. Wassenaar, Servire, 1973 (3e). 208 pp. ingenaaid. Euro 7,00
569119 BLEEKER, C.J., Godsdienst: voorheen en thans. Beschouwingen over de structuur van het geloof.Den Haag, Servire, z.j. 186 pp. paperback. (Servire-boekerij, 96) Euro 6,00
001134 BLEEKER, C.J., Godsdienst: voorheen en thans. Beschouwingen over de structuur van het geloof.Den Haag, Servire, z.j. 186 pp. half kunstleder. + omslag *omslag licht beschadigd* Euro 7,00
017149 BLEEKER, C.J., Grondlijnen eener phaenomenologie van den godsdienst.Den Haag, Servire, 1943. 83 pp. half linnen. (EM, 11) Euro 6,00
570863 BLEEKER, C.J., De moedergodin in de oudheid.Den Haag, Bakker, 1960. 143 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
016986 BLEEKER, C.J., Op zoek naar het geheim van de godsdienst. Inleiding tot de godsdienstwetenschap.Amsterdam, NHUM, 1952. (VI) 224 pp. linnen. Euro 11,50
568437 BLEEKER, C.J., Het wezen en de funktie van de godsdienst. Vuur van de hemel. Het gulden vlies.Katwijk, Servire, 1982. 256 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
593688 BLOK, J., Denkend en zoekend geloven. Speurtocht van een bèta-gelovige. Amsterdam, Vesuvius, 2006. 301 pp. paperback. Euro 13,50
566390 BOEKE, E., Hoogte en diepte. Bijbelse symboliek van dualisme en kringloop.Wassenaar, Servire, 1969. 231 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 14,00
593657 BOEKE, E., Hoogte en diepte. Bijbelse symboliek van dualisme en kringloop.Wassenaar, Servire, 1969. 231 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag verkleurd en beschadigd* Euro 12,50
578335 BOELE VAN HENSBROEK, P., KOENIS, S., WESTERMAN, P., (RED.), Naar de letter. Beschouwingen over fundamentalisme.Utrecht, Grafiet, 1991. 274 pp. paperback. *potloodstrepen, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: A.H. van de Beek, F. Lechner, M. Riesebrodt Euro 8,00
588413 BOELE VAN HENSBROEK, P., KOENIS, S., WESTERMAN, P., (RED.), Naar de letter. Beschouwingen over fundamentalisme.Utrecht, Grafiet, 1991. 274 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: A.H. van de Beek, F. Lechner, M. Riesebrodt Euro 8,50
576916 BOER, D., HENNECKE, S., BROUWER, R.R., (RED.), Afdalingen. Werkstukken en vriendendiensten voor Dick Boer. Gorichem, Narratio, 1999. (VI) 226 pp. ingenaaid. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: T. Witvliet, H. Dane, T. Salemink Euro 12,50
598914 BÖHME, W., (HRSG.), Evolution und Gottesglaube. Eine Lese- und Arbeitsbuch zum Gespräch zwischen Naturwissenschaft und Theologie. Göttingen, Vandenhoeck, 1988. 405 pp. linnen. Illustraties.Met andere bijdragen van o.a.: R. Ebert, B. Rensch, H. Mohr Euro 20,00
009768 BOITEN, R.G.H., Tussen angst en ekstase. Een godsdienstphaenomenologisch onderzoek naar de samenhang tussen angst en ekstase.Amsterdam, Van Campen, 1975. (X) 227 pp. ingenaaid. Dissertatie *enkele potloodstrepen, rug licht gevlekt* Euro 11,50
567033 BOLKESTEIN, M.H., Het ik-gij schema in de nieuwere philosophie en theologie.Wageningen, Veenman, 1941. 173 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht roestvlekkig, enkele penstrepen* Euro 10,00
592803 BOLLE, K.W., The freedom of man in myth. Nashville, Vanderbilt UP, 1968. (XIV) 199 pp. linnen + omslag. *potloodstrepen, naam op titelpagina, omslag licht beschadigd* Euro 12,50
601060 BONHOEFFER, D., ROTHUIZEN, G.TH., Aristocratisch christendom. Over Dietrich Bonhoeffer. Leven, verzet, ecumene, theologie.Kampen, Kok, 1969. 392 pp. linnen + omslag. *scheurtje in omslag, omslag licht verkleurd* Euro 15,00
601056 BONHOEFFER, D., Ethik. Zusammengestellt und herausgegeben von E. Bethge.München, Kaiser, 1956. 300 pp. linnen. Euro 15,00
600129 BONHOEFFER, D., Résistance et soumission. Nouvelle édition. Lettres et notes de captivité. Edité par E. Bethge. Traduction de L. Jeanneret.Genève, Labor et fides, 1973. 444 pp. ingenaaid. Euro 12,50
597491 BONHOEFFER, D., Verzet en overgave. Brieven en aantekeningen uit de gevangenis. Verzameld en gerangschikt door E. Bethge. Geautoriseerde vertaling van M.A.H. Stomps. Amsterdam, Paris, z.j. 216 pp. gebonden + omslag. *omslag en papier licht gebruind, naam op schutblad* Euro 10,00
578102 BONHOEFFER, D., Widerstand und Ergebung. Briefe und Aufzeichnungen aus der Haft. Hrsg. von E. Bethge. Neuausgabe. München, Kaiser, 1970 (2e). 464 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
590501 BONSOR, J.A., Athens and Jerusalem. The role of philosophy in theology.New York, Paulist, 1993. (VI) 183 pp. paperback. Bibliografie. *naam op titelpagina* Euro 11,50
591275 BONTING, S.L., Schepping & evolutie. Poging tot synthese. Kampen, Kok, 1996. 230 pp. paperback. Euro 11,50
578462 BOONZAAIER, S., Thuiskomen bij God. Een relationele ontvouwing van het christelijk geloof. Kampen, Kok, 1994. 339 pp. paperback. Euro 10,00
592469 BOYD, G.A., God of the possible. A biblical introduction to the open view of God.Grand Rapids, Baker, 2001 (3e).175 pp. paperback. *potloodstrepen* Euro 8,50
008877 BRENNER, J., Mystik, Ethik und Logik. Ein Beitrag zum Verständnis unserer Kulturkrisis.Zürich, Rascher, 1932. 302 pp. linnen. *bibliotheekstempel, naam op schutblad* Euro 11,50
592001 BRINK, G. VAN DEN, Oriëntatie in de filosofie 2. Zoetermeer, Boekencentrum, 1997. 236 pp. paperback. (Theologie in reformatorisch perspectief, 7b) Euro 12,50
013722 BROEKMAN, R.W., Het vraagteken achter de horizon van ons leven. Verkenningen in het grensgebied tussen wetenschap en religie.Assen, Van Gorcum, 1957. (VIII) 313 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 8,50
018135 BROERE, C., HESKES, P.J.M., Broere 1803-1860. Christen, wijsgeer, emancipator.Bussum, Brand, 1953. 237 pp. ingenaaid + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
600682 BROM, L.J. VAN DEN, Creatieve twijfel. Een studie in de wijsgerige theologie. Kampen, Kok, 1990. 152 pp. paperback. Euro 11,50
579205 BROM, L.J. VAN DEN, God alomtegenwoordig. God omnipresent (with a summary in English). Kampen, Kok, 1982. 245 pp. ingenaaid. Dissertatie. (Dissertationes neerlandicae, 7) Euro 12,50
566807 BROSCH, H.J., Das Übernatürliche in der katholischen Tübinger Schule. Essen, Wingen, 1962. (XXII) 193 pp. ingenaaid. (Beitr. zur neueren Gesch. der kath. Theol., 3) *bibliotheekexemplaar, iets los in band, omslag licht beschadigd* Euro 15,00
576264 BRUGGER, W., Kleine Schriften zur Philosophie und Theologie.München, Berchmans, 1984. 632 pp. linnen + omslag. Euro 25,00
579156 BRÜMMER, V., BRINK, G. VAN DEN, BROM, L.J. VAN DEN, (ED.), Christian faith and philosophical theology. Essays in honour of Vincent Brümmer. Presented at the occasion of the twenty-fifth anniversary of his professorship in the philosophy of religion in the university of Utrecht.Kampen, Kok Pharos, 1992. (VIII) 295 pp. paperback. Bibliografie. Portret. *rug licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: H.J. Adriaanse, P. Helm, M. Sarot Euro 12,50
601079 BRÜMMER, V., BRINK, G. VAN DEN, BROM, L.J. VAN DEN, (ED.), Christian faith and philosophical theology. Essays in honour of Vincent Brümmer. Presented at the occasion of the twenty-fifth anniversary of his professorship in the philosophy of religion in the university of Utrecht.Kampen, Kok Pharos, 1992. (VIII) 295 pp. paperback. Bibliografie. Portret. *rug licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: H.J. Adriaanse, P. Helm, M. Sarot Euro 12,50
000669 BRÜMMER, V., Theology and philosophical inquiry. An introduction.London, Macmillan, 1981. (VIII) 306 pp. paperback. Euro 11,50
600310 BRÜMMER, V., Theology and philosophical inquiry. An introduction.London, Macmillan, 1981. (VIII) 306 pp. paperback. *paginanummers met pen toegevoegd in inhoudsopgave* Euro 11,50
589171 BRÜMMER, V., Wijsgerige begripsanalyse. Een inleiding voor theologen en andere belangstellenden.Kampen, Kok, 1983 (2e). 293 pp. paperback. Euro 11,50
569042 BRUNETIÈRE, F., LUGT, J.M.H. VAN DER, L'action religieuse de Ferdinand Brunetière.Paris, De Brouwer, 1936. 248 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Portret. Illustraties. *omslag licht verkleurd en beschadigd* Euro 15,00


naar boven
572820 BRUNNER, E., HUBBELING, H.G., Natuur en genade bij Emil Brunner. Een beoordeling van het conflict Barth-Brunner. Assen, Van Gorcum, 1956. (X) 163 pp. ingenaaid. (PR, 7) *vlek op voorplat, potloodstrepen* Euro 11,50
568729 BRUNNER, E., Das Gebot und die Ordnungen. Entwurf einer protestantisch-theologischen Ethik. Zürich, Zwingli, 1939 (4e). (XII) 696 pp. linnen + omslag *omslag licht verkleurd*Photomechanisch gedruckte Auflage Euro 20,00
572764 BRUNNER, E., Der Mensch im Widerspruch. Die christliche Lehre vom wahren und vom wirklichen Menschen. Zürich, Zwingli, 1941 (3e). (XVI) 572 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd, schutbladen iets gebruind, naam op schutblad* Euro 16,00
589417 BUBNER, R., Christologie und Evolution. Entwicklungsschritte vom Reich der Menschen zum Reich des Christus.Stuttgart, Urachhaus, 1985. 151 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen* Euro 11,50
016586 BUBNOFF, N. VON, (HRSG.), Russische Religionsphilosophen. Dokumente. Hrsg. und übers.Heidelberg, Schneider, 1956. 494 pp. linnen + omslag.Met teksten van o.a.: I. Kirejewskij, K.L. Leontjew, W.W. Rosanow, J.N. Trubezkoj, L.I. Schestow Euro 14,00
573697 BULTMANN, R., KEGLEY, C.W., (ED.), The theology of Rudolf Bultmann. New York, Harper, 1966. (XXVI) 320 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd, schutblad gebruind*Mete bijdragen van o.a.: G. Bornkamm, H. Ott, H. Schulte Euro 15,00
596286 BULTMANN, R., SCHMITHALS, W., Die Theologie Rudolf Bultmanns.Tübingen, Mohr, 1967 (2e herz.). (VIII) 335 pp. ingenaaid. *bibliotheekstempel, omslag iets verkleurd* Euro 15,00
584916 BULTMANN, R., Geschichte und Eschatologie. Von Studienrätin E. Kraft besorgte deutsche Übers. der vom 7. Februar bis 2. März 1955 in Edinburgh gehaltenen Gifford Lectures nach der englischen Originalausgabe 'History and Eschatology', Edinburgh University Press 1957. Tübingen, Mohr, 1958. (VIII) 188 pp. ingenaaid. *potloodstrepen, omslag licht verkleurd* Euro 16,00
572290 BULTMANN, R., Glauben und Verstehen. Gesammelte Aufsätze. Tübingen, Mohr, 1933. (VI) 336 pp. linnen. *naam op schutblad* Euro 20,00
572363 BULTMANN, R., Marburger Predigten. Tübingen, Mohr, 1956. (VIII) 226 pp. ingenaaid. *enkele potoodstreepjes, rug verkleurd* Euro 12,50
593797 BULTMANN, R., Theologie des Neuen Testaments. Hrsg. von O. Merk.Tübingen, Mohr, 1977 (7e herz.). (XVIII) 692 pp. paperback. (UTB, 630) *hoeken met plakband verstevigd* Euro 10,00
007419 BUREN, P.M. VAN, The secular meaning of the gospel. Based on an analysis of its language.London, SCM, 1966 (3e). (XVIII) 205 pp. paperback. Euro 7,50
600098 BUREN, P.M. VAN, The secular meaning of the gospel. Based on an analysis of its language.London, SCM, 1965 (2e). (XVIII) 205 pp. paperback. *naam op schutblad, rug licht beschadigd* Euro 7,50
570971 CAIRD, J., An introduction to the philosophy of religion. Glasgow, Maclehose, 1891 (2e). (XII) 343 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd, gaatje in schutblad achterin* Euro 10,00
595274 CARNELL, E.J., A philosophy of the christian religion.Grand Rapids, Baker, 1980 (2e). 523 pp. paperback. (Twin brooks series) Euro 15,00
585786 CASALIS, G., Les idées justes ne tombent pas du ciel. Élements de 'théologie inductive'.Paris, Cerf, 1977. 230 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 11,50
592699 CASE, S.J., The Christian philosophy of history. Chicago, UP, 1943. (VIII) 222 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd* Euro 10,00
592639 CHALKER, W.H., Science and faith. Understanding meaning, method, and truth.Louisville, Westminster, 2006. (XIV) 218 pp. paperback. Euro 12,50
019362 CHAMBERLAIN, H.S., Mensch und Gott. Betrachtungen über Religion und Christentum.München, Bruckmann, 1921. (VIII) 305 pp. half linnen. Portret. *rug licht beschadigd* Euro 15,00
571719 CHAMBERLAIN, H.S., Mensch und Gott. Betrachtungen über Religion und Christentum. Ungekürzte Volksausgabe.München, Bruckmann, 1933. (X) 311 pp. linnen. *rug licht verkleurd, ex libris* Euro 12,50
600195 CHARLESWORTH, M.J., Philosophy of religion: the historic approaches.London, Macmillan, 1972. (XIV) 216 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Philosophy of religion) *omslag licht beschadigd* Euro 8,00
009049 CHARLESWORTH, M.J., Philosophy of religion: the historic approaches.London, Macmillan, 1972. (XIV) 216 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Philosophy of religion) *omslag licht beschadigd* Euro 8,00
579357 CHARLESWORTH, M.J., Religious inventions: four essays. Cambridge, UP, 1997. (X) 157 pp. paperback. Euro 10,00
593945 CHARPIN, F., (RED.), Ontbinding of evolutie. Het vraagstuk van den godsdienst beantwoord door de grootste denkers der wereld.Amsterdam, Kruyt, 1908. (XII) 335 pp. linnen. *nieuw gebonden*Met tekstfragmenten van o.a.: H. Bergson, E. Durkheim, M. Gorki, I. Querido, I. Zangwill Euro 10,00
601068 CLARK, G.H., Religion, reason and revelation.Philadelphia, PRPC, 1961. (X) 241 pp. linnen + omslag. (ILPHS) *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
596461 CLARK, K.J., When faith is not enough.Grand Rapids, Eerdmans, 1997. (XIV) 190 pp. paperback. Euro 11,50
003434 CLEOBURY, F.H., God, man and the absolute.London, Hutchinson, z.j. 150 pp. linnen. * papier licht roestvlekkig* Euro 7,00
567821 COINTRE, W.M. LE, Het Jezusbeeld in de wijsgeerig-wetenschappelijke litteratuur. Amsterdam, Holland, 1931. 122 pp. linnen. *papier licht roestvlekkig, band licht vlekkig* Euro 10,00
000665 COLLINS, J., God in modern philosophy.London, Routledge, 1960. (XII) 476 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* Euro 16,00
592556 COLLINS, J., God in modern philosophy.London, Routledge, 1960. (XII) 476 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 16,00
578453 COOEY, P.M., Religious imagination and the body. A feminist analysis.New York, OUP, 1994. (XIV) 184 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *stempel op schutblad* Euro 12,50
009218 COUWENBERG, S.W., (RED.), Karma, reïncarnatie en de roep om zingeving.Kampen, Kok Agora, 1997. 165 pp. paperback. *ex libris*Met bijdragen van o.a.: P.B. Cliteur, H. Kimmerle, D. Tiemersma, H.S. Verbrugh, H.M. Vroom Euro 11,50
587746 COUWENBERG, S.W., (RED.), Karma, reïncarnatie en de roep om zingeving.Kampen, Kok Agora, 1997. 165 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: P.B. Cliteur, H. Kimmerle, D. Tiemersma, H.S. Verbrugh, H.M. Vroom Euro 11,50
007627 CREMER, K.J., De Duitsche godsdienstpsychologie.Delft, Meinema, 1934. (XII) 390 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* Euro 14,00
592574 CROIX, R.R. LA, What is God? The selected essays. Edited by K.G. Lucey.Buffalo, Prometheus, 1993. 200 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
583023 CROIX, R.R. LA, What is God? The selected essays. Edited by K.G. Lucey.Buffalo, Prometheus, 1993. 200 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
587771 CULLMANN, O., Die Christologie des Neuen Testaments. Tübingen, Mohr, 1957. (VIII) 352 pp. linnen + omslag. *omslag en titelpagina licht beschadigd* Euro 15,00
581156 CULLMANN, O., Die Christologie des Neuen Testaments. Tübingen, Mohr, 1957. (VIII) 352 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
580628 CULLMANN, O., Urchristentum und Gottesdienst. Basel, Majer, 1944. 88 pp. ingenaaid. (ATANT, 3) *omslag verkleurd* Euro 8,00
581589 CULLMANN, O., Urchristentum und Gottesdienst. Zürich, Zwingli, 1950 (2e herz.). 120 pp. ingenaaid. (ATANT, 3) *omslag verkleurd, rug licht beschadigd, papier gebruind* Euro 10,00
566505 CUNRADI, C., The phenomenon of evil. Its scientific exposition and realistic deterrent.London, Mitre, 1966. 126 pp. linnen + omslag. Euro 11,50
576949 CUPITT, D., The leap of reason. London, Sheldon, 1976. (XII) 145 pp. linnen + omslag. (SPR) *naam op schutblad* Euro 11,50
568863 CUPITT, D., The sea of faith. London, BBC, 1984 (2e) 286 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Euro 12,50
568766 DAHM, K.W., DREHSEN, V., KEHRER, G., Godsdienst en maatschappijkritiek. De betekenis van de godsdienst in de moderne samenleving. Vert. J. van Os. Baarn, Ambo, z.j. 312 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 8,00
600139 DAVIES, B., An introduction to the philosophy of religion.Oxford, UP, 1982. (X) 144 pp. paperback. (Opus) *papier gebruind* Euro 10,00
566992 DAWSON, C., Progress and religion. An historical enquiry. London, Sheed, 1945 (2e). (XVIII) 254 pp. linnen. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar* Euro 10,00
007024 DEWAR, L., Man and God. An essay in the psychology and philosophy of religious experience.London, Society for promoting christian knowledge, 1935. (VIII) 244 pp. linnen. Euro 11,50
589078 DILLENBERGER, J., Protestant thought and natural science. A historical interpretation. New York, Doubleday, 1960. 310 pp. half linnen. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 16,00
592142 DILLISTONE, F.W., Christianity and symbolism.London, Collins, 1955. 320 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht vlekkig* Euro 12,50
567520 DIPPEL, C.J., DIJK, P. VAN, Waar zijn we in vredesnaam mee bezig? Kernbewapening, kerk en cultuur bij C.J. Dippel. 's-Gravenhage, Boekencentrum, 1983. 175 pp. ingenaaid. Portret. *namen op schutblad* Euro 8,00
587756 DIPPEL, C.J., JONG, J.M. DE, HULST, H.C. VAN DE, Geloof en natuurwetenschap. 2 delen.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1965-67. (XXII) 232, (XII) 355 pp. linnen + omslag. *naam op schutbladen, enkele potloodstrepen, omslagen licht beschadigd*Andere bijdragen van: A.E. Loen, J. Segaar, J.B. Ubbink, J. Volger. Dl 1: Scheppingsgeloof, natuur, natuurwetenschap, Dl 2: Wijsgerige en ethische aspecten der natuurwetenschap Euro 20,00
576645 DIPPEL, C.J., Verkenning en verwachting. Cultuurkritische opstellen.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1962. 223 pp. paperback. Euro 12,50


naar boven
596838 DOKTER, T., Het mythologische, het theoretische en het bijbelse wereldbeeld. 's-Gravenhage, Boekencentrum, 1951. 127 pp. halflinnen. Euro 7,00
568765 DOKTER, T., Het mythologische, het theoretische en het bijbelse wereldbeeld. 's-Gravenhage, Boekencentrum, 1951. 127 pp. ingenaaid. Euro 7,00
568836 DOOYEWEERD, H., EIKEMA HOMMES, H.J. VAN, Inleiding tot de wijsbegeerte van Herman Dooyeweerd.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1982. (XII) 151 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Euro 10,00
594594 DOOYEWEERD, H., MARCEL, P.C., Le criticisme transcendental de la pensée théorique. Prolégomènes à la philosophie de l' idée de loi de Herman Dooyeweerd.Montpellier, Faculté libre de théologie protestante, 1956. (XXIV) 293 pp. halflinnen. Bibliografie. Dissertatie. *gestencilde A4 uitgave* Euro 50,00
601059 DOOYEWEERD, H., VERBURG, M.E., Herman Dooyeweerd. Leven en werk van een Nederlandse christen-wijsgeer.Baarn, Ten Have, 1989. 447 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Portret. (Passage) Euro 20,00
567555 DOOYEWEERD, H., Grenzen van het theoretisch denken. Uitgegeven, ingeleid en van aantekeningen voorzien door M.E. Verburg.Baarn, Ambo, 1986. 160 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. (GWN, 20) Euro 8,50
566764 DREES, W.B., (RED.), Denken over God en wereld. Theologie, natuurwetenschap en filosofie in wisselwerking. Kampen, Kok, 1994. 159 pp. paperback. (Studies over levensbeschouwing, wetenschap en samenleving)Met bijdragen van o.a.: A.R. Peacocke, P.M.F. Oomen, W.J. van der Steen Euro 10,00
591297 DREES, W.B., (RED.), De mens: meer dan materie? Religie en reductionisme.Kampen, Kok, 1997. (VIII) 247 pp. ingenaaid. (Studies over levensbeschouwing, wetenschap en samenleving)Met bijdragen van o.a.: W.J. van der Steen, K. van der Kooi, B. Jongeling Euro 10,00
005553 DREES, W.B., Beyond the big bang. Quantum cosmologies and God.Groningen, z.u., 1989. (VIII) 236 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 25,00
580411 DREES, W.B., Heelal, mens en God. Vragen en gedachten. Kampen, Kok, 1996 (3e). 149 pp. paperback. Euro 10,00
574924 DREES, W.B., Van niets tot nu: een wetenschappelijke scheppingsvertelling. Kampen, Kok, 1997 (2e). (VIII) 86 pp. paperback. (Interacties) Euro 7,00
568791 DREWERMANN, E., Geloven in vrijheid. Dieptepsychologie en dogmatiek. Dogma, angst en symboliek. Vert. uit het Duits door C. Visschers.Zoetermeer, Meinema, 1995. 326 pp. pb. *rug verkleurd* Euro 10,00
568794 DREWERMANN, E., Kleriker. Psychogramm eines Ideals.Olten, Walter, 1990 (8e). 900 pp. linnen + omslag. Euro 20,00
570527 DREWS, A., Die Religion als Selbst-Bewusstsein Gottes. Eine philosophische Untersuchung über das Wesen der Religion.Jena, Diederichs, 1906. (XIV) 517 pp. half leder. *rug en achterplat beschadigd., ex libris, enkele (kleur)potloodstrepen* Euro 25,00
587736 DUMÉRY, H., BRABANDER, R.F. DE, Religion and human autonomy. Henry Duméry's philosophy of christianity.The Hague, Nijhoff, 1972. (XVI) 184 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag vlekkig, ex libris* Euro 14,00
595380 DUMÉRY, H., LUIJK, H. VAN, Philosophie du fait chrétien. L'analyse critique du christianisme de Henry Duméry. Texte Français de R. Andrianne.Paris, Desclée, 1964. 316 pp. linnen + omslag. (Museum Lessianum, 60) *scheurtje achterzijde omslag* Euro 20,00
570575 DUMÉRY, H., Critique et religion. Problèmes de méthode en philosophie de la religion.Paris, SEDES, 1957. 358 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Collection pensée) *omslag verschoten en licht beschadigd, bibiotheekexemplaar, naam op schutblad* Euro 12,50
595536 DUMÉRY, H., Foi et interrogation. Paris, Téqui, 1953 (2e). ((XIV) 157 pp. ingenaaid. (Notre monde) *naam op schutblad, plakbandsporen op rug* Euro 10,00
587737 DUMÉRY, H., Regards sur la philosophie contemporaine.Tournai, Casterman, 1956. 259 pp. ingenaaid. Euro 11,50
016439 DUMÉRY, H., Regards sur la philosophie contemporaine.Tournai, Casterman, 1956. 259 pp. ingenaaid. *onopengesneden* Euro 11,50
600664 DUMÉRY, H., Regards sur la philosophie contemporaine.Tournai, Casterman, 1956. 259 pp. ingenaaid. *omslag iets beschadigd* Euro 11,50
567333 DUNNE, F.P., (ED.), The world religions speak on 'the relevance of religion in the modern world'. The Hague, Junk, 1970. (XVIII) 220 pp. linnen + omslag. Illustraties. (World academy of art and science, 6)Met bijdragen van o.a.: V. Raghavan, T. Merton, R. Yuki, H.F. Snyder Euro 15,00
000485 DUPRÉ, W., BOCKEN, I., DUCLOW, D., ERP, S. VAN, (ED.), On cultural ontology. Religion, philosophy and culture. Essays in honour of Wilhelm Dupré. Maastricht, Shaker, 2002. (IV) 294 pp. paperback. Bibliografie. (Veröffentlichungen des CSC, 3) Met bijdragen van o.a.: J.P. Wils, F. Jespers, H. Vetter Euro 17,50
592037 DYROFF, A., FECKES, K., SCHNEIDER, A., Probleme der Gotteserkenntnis. Abhandlungen. Münster, Aschendorff, 1928. (VIII) 224 pp. halflinnen. (Veröffentlichungen des katholischen Institutes für Philosophie Albertus-Magnus-Akademie zu Köln, 2, 3) *naam op schutblad, bovenzijde rug licht beschadigd*Andere bijdragen van: A. Elfes, J. Gredt, G. Söhngen Euro 16,00
590615 EASTMAN, R., (RED.), The ways of religion. An introduction to the major traditions. New York, OUP, 1993 (2e). (XIV) 489 pp. paperback. Euro 16,00
592268 EGMOND, D. VAN, Body, subject and self. The possibilities of survival after death (met een samenvatting in het Nederlands). Utrecht, Faculteit der Godgeleerdheid, 1993. 281 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (UTR, 20) *omslag achterzijde licht beschadigd* Euro 16,00
570791 EILDERMANN, H., Die Urgesellschaft. Ihre Verwandtschaftsorganisationen und ihre Religion. Berlin, Dietz, 1950. (VIII) 431 pp. half linnen. *ex libris, band beduimeld* Euro 11,50
596128 ELIADE, M., ALLEN, D., Mircea Eliade et le phénomène religieux. Traduit de l'américain par C.N. Grigoresco. Préface de M. Eliade.Paris, Payot, 1982. 275 pp. paperback. Bibliografie. (BS) Euro 15,00
579209 ELIADE, M., From primitives to zen. A thematic sourcebook of the history of religions.London, Collins, 1983 (3e). (XXVI) 645 pp. paperback. Bibliografie. (Fount) *papier licht gebruind, rug licht vlekkig* Euro 11,50
597111 ELIADE, M., From primitives to zen. A thematic sourcebook of the history of religions.London, Collins, 1983 (3e). (XXVI) 645 pp. paperback. Bibliografie. (Fount) *papier licht gebruind* Euro 11,50
584733 ELIADE, M., Shamanism. Archaic techniques of ecstasy. Translated from the French by W.R. Task. Princeton, UP, 1974 (2e). (XXIV) 610 pp. paperback. (Bollingen series, 76) Euro 25,00
014562 ELIADE, M., Traité d'histoire des religions. Préface de G. Dumézil.Paris, Payot, 1986 (2e). 393 pp. paperback. (BH) Euro 20,00
592624 ESSER, W.G., Gott reift in uns. Lebensphasen und religiöse Entwicklung.München, Kösel, 1991. 338 pp. gebonden. Euro 15,00
567544 EVANS, D., Struggle and fulfillment.The inner dynamics of religion and morality. Cleveland, Collins, 1980 (2e). (VIII) 238 pp. halflinnen + omslag. Bibliografie. *rug omslag verkleurd* Euro 11,50
589230 FERNHOUT, R., Woord en naam in de religies. Een vergelijkend onderzoek. Kampen, Kok, 1979. (XIV) 364 pp. ingenaaid. Euro 15,00
568828 FERNHOUT, R., Woord en naam in de religies. Een vergelijkend onderzoek. Kampen, Kok, 1979. (XIV) 364 pp. ingenaaid. Euro 15,00
000412 FERRÉ. F., Basic modern philosophy of religion.London, Allen, 1968. (VIII) 465 pp. linnen + omslag. *naam op schutbad, omslag licht beschadigd* Euro 13,50
009375 FRANCKE, K., Metanoetik. Die Wissenschaft von dem durch die Erlösung veränderten Denken.Leipzig, Deichert, 1913. (IV) 169 pp. ingenaaid. *papier licht roestvlekkig, omslag beschadigd* Euro 10,00
599739 FRÖBE-KAPTEYN, O., (HRSG.), Mensch und Frieden. Zürich, Rhein, 1959. 499 pp. linnen + omslag. (Eranos-Jahrbuch, 1958, 27) *rug omslag licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: E. Neumann, M. Eliade, G. Scholem, H. Read Euro 20,00
584329 FRÖBE-KAPTEYN, O., (HRSG.), Mensch und Wandlung. Mit 10 Kunstdrucktafeln.Zürich, Rhein, 1955. 454 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Eranos-Jahrbuch 1954, 23) *naam op schutblad en titelpagina, omslag licht vlekkig*Met bijdragen van o.a.: E. Neumann, H. Corbin, L.L. Whyte Euro 20,00
584328 FRÖBE-KAPTEYN, O., (HRSG.), Mensch und Zeit. Mit 6 Illustrationen und 6 Tabellen.Zürich, Rhein, 1952. 458 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Eranos-Jahrbuch 1951, 20) *naam op schutblad en titelpagina, scheurtje in omslag, omslag licht vlekkig*Met bijdragen van o.a.: H.C. Puech, L. Massignon, C.G. Jung Euro 20,00
599738 FRÖBE-KAPTEYN, O., (HRSG.), Die Mysterien.Zürich, Rhein, 1945. 449 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Eranos-Jahrbuch, 1944, 11) *naam op schutblad en titelpagina, omslag iets beschadigd* Euro 20,00
599736 FRÖBE-KAPTEYN, O., (HRSG.), Vorträge über die Symbolik der Wiedergeburt in der religiösen Vorstellung der Zeiten und Völker.Zürich, Rhein, 1940. 447 pp. linnen. Illustraties. (Eranos-Jahrbuch, 1939) *omslag licht verkleurd, papier licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: L. Massignon, C. Virolleaud, H. Zimmer, C.G. Jung Euro 20,00
599737 FRÖBE-KAPTEYN, O., (HRSG.), Yoga und Meditation im Osten und im Westen. Zürich, Rhein, 1934. 348 pp. linnen. Illustraties. (Eranos-Jahrbuch, 1933) *omslag iets beschadigd, papier licht gebruind*Met bijdragen van o.a.: H. Zimmer, E. Rousselle, C.G. Jung, E. Buonaiuti Euro 16,00
599142 FUCHS, E., Hermeneutik.Bad Cannstatt, Müllerschön, 1963 (3e herz.). (VI) 271 pp. linnen. *enkele pen- en potloodstrepen*Losse bijlage: Ergänzungsheft mit Registern Euro 12,50
587702 FÜRSTENBERG, E. VON, Der Selbstwiderspruch des philosophischen Atheismus.Regensburg, Habbel, 1960. 167 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
006660 FÜRSTENBERG, E. VON, Der Selbstwiderspruch des philosophischen Atheismus.Regensburg, Habbel, 1960. 167 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
571471 GALLWITZ, H., Religion und Magie der Menschen in der Altsteinzeit. Eine Skizze mit 29 Abbildungen. Berlin, Wichern, 1960. 31p. ingenaaid. Illustraties. (Erkenntnis und Glaube, 18) *omslag licht beschadigd* Euro 7,00
566241 GARNETT, A.C., A realistic philosophy of religion.Chicago, Willett, 1942 (2e). (XII) 331 pp. linnen. Bibliografie. *enkele penstrepen* Euro 11,50
582996 GENNEP, F.O. VAN, Mensen hebben mensen nodig. Een studie over seksualiteit en nieuwe moraal.Baarn, Bosch, 1972. 176 pp. paperback. (Oekumene, 4, 2) Euro 7,50
587704 GIEBEN, S., Christian sacrament and devotion. Leiden, Brill, 1980. (X) 30 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (IR, 24, 5) *omslag licht verkleurd* Euro 11,50
568857 GIEBEN, S., Christian sacrament and devotion. Leiden, Brill, 1980. (X) 30 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (IR, 24, 5) *omslag licht verkleurd* Euro 11,50


naar boven
597047 GIEBEN, S., Christian sacrament and devotion. Leiden, Brill, 1980. (X) 30 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (IR, 24, 5) Euro 11,50
592078 GILKEY, L., Naming the whirlwind. The renewal of God-language. Indianapolis, Bobbs, 1969. (X) 483 pp. paperback. Euro 15,00
568759 GOLDMAN, R., Religious thinking from childhood to adolescence.London, Routledge, 1964. (XII) 276 pp. linnen. Bibliografie. Euro 11,50
596606 GOLLWITZER, H., SCHELHAAS, N., De politieke theologie van Helmut Gollwitzer. Van Luther tot Marx. Kampen, Kok, 1984. 162 pp. ingenaaid. Euro 10,00
576755 GOLLWITZER, H., SCHELHAAS, N., De politieke theologie van Helmut Gollwitzer. Van Luther tot Marx. Kampen, Kok, 1984. 162 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 10,00
568728 GOLLWITZER, H., Die Existenz Gottes im Bekenntnis des Glaubens. München, Kaiser, 1964 (3e). 199 pp. ingenaaid. (Beiträge zur evangelischen Theologie, 34) *omslag licht verkleurd, enkele potloodstrepen* Euro 12,50
576561 GOLLWITZER, H., Krummes Holz - aufrechter Gang. Zur Frage nach dem Sinn des Lebens. München, Kaiser, 1973 (6e). 388 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 15,00
003718 GONDOS GRÜNHUT, L., Metaphysische Wirklichkeit. Ihre Entdeckung und ihre Wissenschaft. Philosophische Wanderungen im All.Baja, z.u., 1939. 125 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd, pp 113 licht beschadigd* Euro 11,50
592599 GORRINGE, T.J., A theology of the built environment. Justice, empowerment, redemption. Cambridge, UP, 2002. (X) 282 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* Euro 11,50
008345 GRAAF, H.T. DE, FABER, H., Het christelijk humanisme van H.T. de Graaf.Assen, Van Gorcum, 1963. 192 pp. linnen. Bibliografie. (PR, 10) *naam op schutblad* Euro 15,00
572685 GRAAF, H.T. DE, Geloof en arbeid. Verzamelde opstellen. Met een inleiding van G. Horreüs de Haas. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1931. 199 pp. linnen. Portret. *titelpagina en boekblok roestlvekkig, rug verkleurd* Euro 12,50
597495 GRAVES, R., The white goddess. A historical grammar of poetic myth. New York, Farrar, 1986 (8e). 511 pp. paperback. *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
599162 GRAVES, R., The white goddess. A historical grammar of poetic myth. London, Faber, 1961 (4e). 511 pp. paperback. *rug licht beschadigd, schutblad voorin ontbreekt* Euro 10,00
568757 GREEN, R.M., (ED.), Religion and sexual health. Ethical, theological, and clinical perspectives.Dordrecht, Kluwer, 1992. (XIV) 232 pp. gebonden. (TM, 1)Met bijdragen van o.a.: J.B. Nelson, W. Stackhouse, M. Dwyer Euro 25,00
008390 GRIFFITHS, A.P., (ED.), Knowledge and belief.London, OUP, 1973 (3e). (VI) 169 pp. paperback. Bibliografie. (ORP) *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: R.B. Braithwaite, H.H. Price, N. Malcolm, A.D. Woozley Euro 8,00
598294 GRIFFITHS, A.P., (ED.), Knowledge and belief.London, OUP, 1968 (2e). (VI) 169 pp. paperback. Bibliografie. (ORP)Met bijdragen van o.a.: R.B. Braithwaite, H.H. Price, N. Malcolm, A.D. Woozley Euro 8,00
599102 GRIFFITHS, A.P., (ED.), Knowledge and belief.London, OUP, 1967. (VI) 169 pp. paperback. Bibliografie. (ORP)Met bijdragen van o.a.: R.B. Braithwaite, H.H. Price, N. Malcolm, A.D. Woozley Euro 8,00
570140 GROOT, J.V. DE, Levenswijding. Drie voordrachten uitgesproken te Leuven voor het Sint Thomasgenootschap der studenten van de katholieke hoogeschool. Wedergeboorte. Drie voordrachten uitgesproken te Leuven voor het Sint Thomasgenootschap der studenten van de katholieke hoogeschool. 2 dln in 1 band.Amsterdam, Van Langenhuysen, 1913 (4e herz., 3e herz.). 125, 112 pp. leder. *papier licht roestvlekkig, rug licht beschadigd*Gestempelde band. Goud op snee Euro 16,00
593582 GUARDINI, R., BABOLIN, A., Romano Guardini filosofo dell'alterità. 2 delen. Bologna, Zanichelli, 1968-69. (XIV) 324, (XII) 348 pp. ingenaaid. Portret. *onopengesneden*Deel 1: Realtà e persona, Deel 2: Situazione umana ed esperienza religiosa Euro 25,00
591211 GUARDINI, R., Besinnung vor der Feier der heiligen Messe. Mainz, Matthias-Grünewald, 1949 (4e herz.). 292 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar* Euro 10,00
598233 GUARDINI, R., Besinnung vor der Feier der heiligen Messe. 2 delen.Mainz, Matthias-Grünewald, 1939. 173, 138 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, rug deel 1 beschadigd, band deel 2 licht roestvlekkig*Deel 1: Die Haltung, Deel 2: Die Messe als Ganzes Euro 11,50
579427 GUARDINI, R., De Heer. Beschouwingen over de persoon en het leven van Jezus Christus. Ned. van G. Smit.Utrecht, Spectrum, 1962 (7e). 710 pp. linnen. *naam op schutblad, enkele penstrepen* Euro 11,50
580005 GUARDINI, R., De menselijke werkelijkheid van de Heer. Bijdragen tot een psychologie van Jezus. Vertaling H. Wagemans.Bussum, Brand, 1960 (2e). 152 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
599823 GUARDINI, R., Religie en openbaring. Vertaling: H. Wagemans.Hilversum, Brand, 1963. 194 pp. ingenaaid. Euro 8,00
591198 GUARDINI, R., Unterscheidung des Christlichen. Gesammelte Studien 1923-1963. Hrsg. von H. Waltmann.Mainz, Grünewald, 1963. 620 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* Euro 16,00
597144 GUARDINI, R., Van heilige symbolen. Een inleiding in de levende werkelijkheid der liturgie. Vertaald door V. Leemans en C.A. Bouman.Heemstede, Toorts, 1940 (2e herz.). 83 pp. linnen. *band verkleurd, papier roestvlekkig, naam op schutblad* Euro 8,00
568271 GUARDINI, R., Welt und Person. Versuche zur christlichen Lehre vom Menschen.Würzburg, Werkbund, 1940 (2e). 159 pp. linnen. *rug licht beschadigd* Euro 10,00
597048 GUARDINI, R., Welt und Person. Versuche zur christlichen Lehre vom Menschen.Würzburg, Werkbund, 1950 (3e). 159 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd, potloodstrepen* Euro 10,00
003002 GUIRAUD, A., Philosophie catholique de l'histoire, ou l'histoire expliquée. 2 delen. Paris, Debécourt, 1841(2e). (XXII) 424, (XIV) 435 pp. halfleer. *papier hier en daar licht roestvlekkig*Mooie set Euro 50,00
568756 GUITTON, J., BOGDANOV, G., BOGDANOV, I., Dieu et la science. Vers le métaréalisme. Paris, Grasset, 1991. 196 pp. paperback. Euro 7,00
599986 GUNNING, J.H., LANGE, A. DE, De verhouding tussen dogmatiek en godsdienstwetenschap binnen de theologie. Een onderzoek naar de ontwikkeling van het theologiebegrip van J.H. Gunning Jr. (1829-1905).Kampen, Mondiss, 1987. 294 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
599485 GUNNING, J.H., MIETUS, L., Gunning en de theosofie. Een onderzoek naar de receptie van de christelijke theosofie in het werk van J.H. Gunning Jr. van 1863-1876. Gorinchem, Narratio, 2006. 352 pp. paperback. Dissertatie. Euro 17,50
580127 GUNNING, J.H., MISKOTTE, K.H., Johannes Hermanus Gunning. Rotterdam, Bredée, 1929. 207 pp. linnen. Portret. *papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 11,50
585299 GUNTON, C.E., Theology through the theologians. Selected essays 1972-1995. Edinburgh, Clark, 1996. (XII) 248 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
592619 GUTENSON, C.E., Reconsidering the doctrine of God.New York, Clark, 2005. (VIII) 260 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
576285 HAANTJES, J., HOEVEN, A. VAN DER, (RED.), Kerkelijke klassieken. Inleidende beschouwingen over geschriften van oude en nieuwe kerkvaders. Met medewerking van H. Berkhof, A.F.N. Lekkerkerker, C.C. de Bruin, P.J. Meertens, W.J. Kooiman, G.C. van Niftrik, H. Mondt, O. Noordmans.Wageningen, Veenman, 1949. 390 pp. linnen. Illustraties. Bijdragen over o.a.: Augustinus, Pascal, Kohlbrügge Euro 15,00
588205 HAK, D.H., Stagnatie in de Nederlandse godsdienstwetenschap 1920-1980. De bijdrage van Gerardus van der Leeuw, Fokke Sierksma en Theo P. van Baaren aan de godsdienstwetenschap. Amsterdam, Thesis, 1994. (VI) 283 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
009569 HARDY, A., The divine flame. A essay towards a natural history of religion. London, Collins, 1966. 254 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* Euro 15,00
573682 HÄRING, B., Macht und Ohnmacht der Religion. Religionssoziologie als Anruf. Salzburg, Müller, 1956. 447 pp. linnen + omslag. (STMP, 1) *bibliotheekexemplaar, omslag licht beschadigd* Euro 12,50
592038 HÄRLIN, P., Die Setzung des defizienten Gottes. München, z.u., 1965. (IV) 212 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 16,00
008397 HARTOG, A.H. DE, WICHEN, M. VAN, Realistische theologie. De visie van A.H. de Hartog.Apeldoorn, Geestkracht, 1955. (VIII) 170 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. *omslag licht verkleurd* Euro 11,50
579718 HARTOG, A.H. DE, Zekerheid. Amsterdam, Holland, 1929. (VIII) 156 pp. linnen. *papier en boekblok licht roestvlekkig, ex libris, foto binnenzijde voorplat geplakt* Euro 10,00
006072 HARTSHORNE, C., REESE, W.L., (ED.), Philosophers speak of God.Chicago, UP, 1965 (3e). (XIV) 536 pp. paperback. (Phoenix, 142) *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 16,00
015061 HARTSHORNE, C., The logic of perfection and other essays in neoclassical metaphysics.Lasalle, Open Court, 1973 (3e). (XVI) 335 pp. paperback. (OCP) *band licht geschaafd* Euro 15,00
002184 HASENHÜTTL, G., Glaube ohne Mythos. 2 delen. Mainz, Grünewald, 2001 (2e). 802, 808 pp. gebonden. (Schriften der Internationalen Paulusgesellschaft)Deel 1: Offenbarung, Jesus Christus, Gott, Deel 2: Mensch, Glaubensgemeinschaft, Symbolhandlungen, Zukunft Euro 40,00
595142 HASTINGS, J., (ED.), Encyclopaedia of religion and ethics. With the assistance of J.A. Selbie and other scholars. 13 delen.Edinburgh, T. & T. Clark, 1910-30. linnen. Illustraties. *delen 1, 2, 8 en 9 tweede druk, overige delen eerste druk, bibliotheekstickers, ruggen verkleurd, boekblokken soms licht roestvlekkig, delen 3, 4, 5, 6 en 7 waterschade, ruggen licht beschadigd* Euro 250,00
598146 HAUER, J.W., Der abendländische Mensch. Selbstverständnis und Selbstverwirklichung.Stuttgart, Balzer, 1964. 234 pp. linnen + omslag. Euro 12,50
595121 HAUER, J.W., Verfall oder Neugeburt der Religion? Ein Symposion über Menschsein, Glauben und Unglauben.Stuttgart, Kohlhammer, 1961. 375 pp. linnen + band. Portret. *omslag licht beschadigd, papier licht gebruind* Euro 15,00
007371 HAWKINS, D.J.B., The essentials of theism.London, Sheed, 1949. (VI) 151 pp. linnen + omslag. *boekblok licht roestvlekkig* Euro 10,00
596396 HEBBLETHWAITE, B., The ocean of truth. A defence of objective theism.Cambridge, UP, 1989 (2e). (X) 165 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
587713 HEEL, D. VAN, (RED.), Theologische en philosophische theses gedurende de 17e en 18e eeuw verdedigd in verschillende kloosters van de Nederduitsche minderbroedersprovincie. Verzameld en met een voorrede uitgegeven.'s-Gravenhage, z.u., 1931. 210 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar* Euro 14,00
006612 HEEL, D. VAN, (RED.), Theologische en philosophische theses gedurende de 17e en 18e eeuw verdedigd in verschillende kloosters van de Nederduitsche minderbroedersprovincie. Verzameld en met een voorrede uitgegeven.'s-Gravenhage, z.u., 1931. 210 pp. ingenaaid. *bibliotheekstempel, rug licht beschadigd* Euro 14,00


naar boven
575259 HEERING, G.J., KLEIJN, F., NOORDHOFF, W.R.M., POORTMAN, E.B.A., (RED.), 'In koninklijke dienst'. Opstellen aangeboden aan professor dr. G.J. Heering op zijn zeventigste verjaardag 15 maart 1949.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1949. 123 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. Andere bijdragen van o.a.: J.W. Wery, P.D. Tjalsma, A.C.D. de Graeff Euro 12,50
009409 HEERING, G.J., De christelijke godsidee.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1945. 186 pp. linnnen. *ex libris, rug licht beschadigd* Euro 10,00
570360 HEERING, G.J., Geloof en openbaring. 2 delen in 1 band.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1944 (2e herz.). 566 pp. linnen. *band iets geschaafd, enkele potloodstrepen*Deel 1: Kritische beschouwing over dogmatiek en moderne theologie, Deel 2: Richtlijnen voor een dogmatiek op den grondslag van evangelie en reformatie Euro 20,00
582085 HEERING, G.J., Geloof en openbaring. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1950. 495 pp. linnen. *enkele potloodstrepen, boekblok iets roestvlekkig* Euro 15,00
568525 HEERING, G.J., Militia Christi. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1936. 157 pp. ingenaaid. *enkele kleurpotloodstrepen* Euro 9,50
004916 HEERING, G.J., Onderzoek naar het wezen van het zedelijk oordeel.Leiden, Sijthoff, 1906. (XIV) 178 (8) pp. gebonden. Dissertatie. *rug licht verkleurd, ex libris* Euro 20,00
568524 HEERING, G.J., De zondeval van het christendom. Een studie over christendom, staat en oorlog. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1933 (3e herz.). 334 pp. linnen. *ex libris, band licht roestvlekkig* Euro 11,50
004975 HEERING, H.J., ADRIAANSE, H.J., BERKHOF, H., (RED.), God, goed en kwaad. Feestbundel ter ere van de vijfenzestigste verjaardag van prof.dr. H.J. Heering.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1977. 332 pp. ingenaaid. Portret. *omslag verkleurd*Met bijdragen van o.a.: G.J. Hoenderdaal, H.G. Hubbeling, H. de Vos, J. de Graaf, G. T. Rothuizen, C.A. van Peursen, T. de Boer Euro 12,50
569104 HEERING, H.J., Ethiek der voorlopigheid.Nijkerk, Callenbach, 1969. 128 pp. paperback. (EV) *ex libris* Euro 6,00
016613 HEERING, H.J., God ter sprake. Beschouwingen over de taal van de religie.Meppel, Boom, 1984. 192 pp. paperback Euro 10,00
013671 HEERING, H.J., Inleiding tot de godsdienstwijsbegeerte.Meppel, Boom, 1976. 231 pp. ingenaaid. *naam op schutblad* Euro 8,50
020336 HEERING, H.J., Over het boze als macht en als werkelijkheid.Meppel, Boom, 1974. 154 pp. paperback. *rug verkleurd, naam op schutblad* Euro 7,50
571509 HEERING, H.J., Tragiek. Van Aeschylus tot Sartre.'s-Gravenhage, Boucher, 1961. 241 pp. ingenaaid. Euro 10,00
588965 HEIM, K., The transformation of the scientific world view. Transl. from the German by W.A. Whitehouse.New York, Harper, 1953. 262 pp. linnen. *los in band, lichte slijtage aan band, vlekken op boekblok, recensie op binnenzijde voorplat geplakt* Euro 10,00
592491 HEIM, S.M., The depth of the riches. A trinitarian theology of religious ends.Grand Rapids, Eerdmans, 2001. (XII) 312 pp. gebonden + omslag. (Sacra doctrina) *potloodstrepen, enkele markeerstiftstrepen, naam op schutblad* Euro 16,00
002754 HEIMBECK, R.S., Theology and meaning. A critique of metatheological scepticism.London, Allen, 1969. 276 pp. linnen. Bibliografie. Euro 11,50
573097 HELFAER, P.M., The psychology of religious doubt. Boston, Beacon, 1972. (XIV) 345 pp. paperback. Bibliografie. (BP, 472) *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
568819 HELM, J., (ED.), Symposium on new approaches to the study of religion. Proceedings of the 1964 annual spring meeting of the American ethnological society. Seattle, Washington UP, 1964. (IV) 124 pp. ingenaaid. Bibliografie. *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: V.W. Turner, I. Kopytoff, R.J. MiIller Euro 10,00
601463 HENDRIKSE, K., Geloven in een God die niet bestaat. Manifest van een atheïstische dominee. Met een voorwoord van H. Kuitert. Amsterdam, Nieuw Amsterdam, 2007 (5e). 2004 pp. paperback. Euro 11,50
596237 HENGSTENBERG, H.E., Evolution und Schöpfung. Eine Antwort auf den Evolutionismus Teilhard de Chardins.München, Pustet, 1963. 256 pp. ingenaaid. (SSP, 3) *bibliotheekexemplaar, band beduimeld* Euro 11,50
567012 HENGSTENBERG, H.E., Grundlegungen zu einer Metaphysik der Gesellschaft.Nürnberg, Glock, 1949. 201 pp. ingenaaid. (Schriften aus dem Kreis der Besinnung) *bibliotheekexemplaar* Euro 8,50
566982 HENGSTENBERG, H.E., Tod und Vollendung. Regensburg, Pustet, 1938. 216 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, los in band, naam op schutblad, rug licht beschadigd* Euro 8,50
582026 HENSEN, R., Houtskoolschetsen. Theologische duidingen in een wankel bestaan. Een keuze uit zijn werk ingeleid door W.B.Drees. Utrecht, Ploeg, 1991. 256 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 11,50
016350 HEPP, V., Calvinism and the philosophy of nature. The Stone lectures delivered at Princeton in 1930.Grand Rapids, Eerdmans, 1930. 223 pp. linnen. Euro 14,50
582032 HICK, J., Death and eternal life. London, Collins, 1976. 495 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 12,50
587700 HIDDING, K.A.H., Mens en godsdienst. Levende godsdiensten phaenomenologisch belicht.Delft, Gaade, 1954. (VI) 114 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 8,50
589121 HIDDING, K.A.H., Mens en godsdienst. Levende godsdiensten phaenomenologisch belicht.Delft, Gaade, 1954. (VI) 114 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 9,50
007373 HIDDING, K.A.H., Mens en godsdienst. Levende godsdiensten phaenomenologisch belicht.Delft, Gaade, 1954. (VI) 114 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, ex libris* Euro 9,50
587699 HIDDING, K.A.H., Mens en godsdienst. Levende godsdiensten phaenomenologisch belicht.Delft, Gaade, 1954. (VI) 114 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad, papier licht roestvlekkig* Euro 8,50
593928 HILPERT, K., HASENHÜTTL, G., (HRSG.), Schöpfung und Selbstorganisation. Beiträge zum Gespräch zwischen Schöpfungstheologie und Naturwissenschaften.Paderborn, Schöningh, 1999. 310 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: R. Theis, U. Rudnick, E. Steitz Euro 17,50
580169 HOCKING, W.E., LUTHER, A.R., Existence as dialectical tension. A study of the first philosophy of W.E. Hocking. The Hague, Nijhoff, 1968. (X) 154 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 15,00
586606 HOCKING, W.E., ROUNER, L.S., (ED.), Philosophy, religion and the coming world civilization. Essays in honour of W.F. Hocking.The Hague, Nijhoff, 1966. (XXII) 504 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Met bijdragen van o.a.: G. Marcel, C. Hartshorne, H.P. van Dusen, F.S.C. Northrop Euro 30,00
593148 HOCKING, W.E., ROUNER, L.S., (ED.), Philosophy, religion and the coming world civilization. Essays in honour of W.F. Hocking.The Hague, Nijhoff, 1966. (XXII) 504 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Met bijdragen van o.a.: G. Marcel, C. Hartshorne, H.P. van Dusen, F.S.C. Northrop Euro 30,00
016749 HOEKSTRA, S., Het geloof des harten volgens het evangelie. Studiën en beelden.Rotterdam, Altmann, 1858 (2e herz.). (XIV) 411 pp. gebonden. *band verstevigd met linnen*'In this book Hoekstra was a supranaturalist, closely related to the ethicist Chantepie de la Saussaye'. The Mennonite Encyclopedia, 2, 774 Euro 20,00
016750 HOEKSTRA, S., Zedenleer. 3 delen.Amsterdam, Van Kampen, 1894. (XII) 440, (VIII) 466, (VIII) 459 pp. linnen. *naam op schutblad, papier hier en daar roestvlekkig* Euro 40,00
582994 HOENDERDAAL, G.J., Het esthetische, een weg tot geloof? Gedachten over godsdienstige en esthetische ervaring.Baarn, Ten Have, 1982. 93 pp. paperback. Euro 8,00
568958 HOLK, L.J. VAN, Wijsgeerige inleiding tot de godsdienstwetenschap. Haarlem, Tjeenk Willink, 1936. (VIII) 92 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, omslag iets vlekkig, enkele potloodstrepen, omslag iets los, rug licht beschadigd* Euro 10,00
567606 HOLM, S., Das Ende der Vergangenheit. Denken und Glauben im 20. Jahrhundert. Ins Deutsche übertr. von H.F. Börnsen.Tübingen, Katzmann, 1963. (XVI) 214 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
007404 HOMMEL, J., Umkämpfter Glaube. Ein Beitrag zur Religionsphilosophie.München, Kissener, 1971. 344 pp. linnen + omslag. *ex libris* Euro 10,00
592157 HÖNIGSWALD, R., Vom erkenntnistheoretischen Gehalt alter Schöpfungserzählungen. Im Auftrag des Hönigswald-Archivs. Herausgegeben von G. Wolandt.Stuttgart, Kohlhammer, 1957. 191 pp. ingenaaid. (Schriften aus dem Nachlass, 1) *papier licht gebruind* Euro 15,00
582260 HONKO, L., (ED.), Science of religion. Studies in methodology. Proceedings of the study conference of the international association for the history of religions, held in Turku, Finland august 27-31, 1973. The Hague, Mouton, 1979. (XXX) 632 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Religion and reason, 13) *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: J. Bergmann, J. Kitagawa, H. Wissman Euro 25,00
596575 HONKO, L., (ED.), Temenos. Studies in comparitive religion.Helsinki, SUS, 1970. 176 pp. ingenaaid. (Temenos, 6) Met andere bijdragen van o.a.: E. Allardt, J.P. Asmussen, A. Hultkrantz Euro 7,50
576956 HOROSZ, W., CLEMENTS, T., (ED.), Religion and human purpose. A cross disciplinary approach.Dordrecht, Nijhoff, 1987. (X) 307 pp. linnen. (SPR, 6) Met bijdragen van o.a.: J.N. Mohanty, W.S. Wurtzburger, S.P. Banerjee Euro 25,00
002786 HORREÜS DE HAAS, G., De godsdienstige gedachte in de XXe eeuw.Assen, Van Gorcum, 1935. 175 pp. ingenaaid. (In de branding, 6) *omslag licht verkleurd* Euro 11,50
595087 HORREÜS DE HAAS, G., Moderne theologie. Beginselen en problemen.Assen, Van Gorcum, 1940. 180 pp. ingenaaid. (VGTB, 11) *omslag licht verkleurd*Een zelfstandig vervolg op 'De godsdienstige gedachte in de XXe eeuw' Euro 11,50
584923 HUBBELING, H.G., KIPPENBERG, H.G., (ED.), On symbolic representation of religion. Groninger contributions to theories of symbols. Zur symbolischen Repräsentation von Religion. Groninger Abhandlungen zu verschiedenen Symboltheorien. Berlin, De Gruyter, 1986. (VIII) 118 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: H. te Velde, Y.B. Kuiper, W. Hofstee Euro 12,50
009078 HUBBELING, H.G., Denkend geloven. Inleiding tot de wijsbegeerte van de godsdienst.Assen, Van Gorcum, 1976. 140 pp. paperback. Bibliografie. (Terreinverkenningen in de filosofie, 2) *enkele penstreep* Euro 8,50
583854 HUBBELING, H.G., Principles of the philosophy of religion.Assen, Van Gorcum, 1987. (X) 285 pp. gebonden. Bibliografie. (PR, 25) Euro 25,00
599860 HÜBNER, J., (HRSG.), Der Dialog zwischen Theologie und Naturwissenschaft. Ein bibliographischer Bericht.München, Kaiser, 1987. (XII) 522 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (FBES, 41) Euro 25,00
593940 HÜBNER, J., Theologie und biologische Entwicklungslehre. Ein Beitrag zum Gespräch zwischen Theologie und Naturwissenschaft.München, Beck, 1966. (XVI) 324 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
589672 HUMMEL, G., Die Begegnungen zwischen Philosophie und evangelischer Theologie im 20. Jahrhundert.Darmstadt, WB, 1989. (X) 499 pp. linnen. (Die philosophischen Bemühungen des 20.Jh.) Euro 20,00
595497 HUXLEY, A., Ends and means. An inquiry into the nature of ideals and into the methods employed for their realization. New York, Harper, 1937. (VI) 386 pp. linnen. *enkele potloodstrepen,band iets gevlekt* Euro 20,00


naar boven
583882 HUXLEY, A., Die ewige Philosophie (Philosophia perennis). Übers. von H.R. Conrad.Zürich, Steinberg, 1949. 432 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, enkele kleurpotloodstrepen* Euro 25,00
576152 HUXLEY, A., Unser Glaube.Stockholm, Bermann, 1939. 59 pp. ingenaaid. (Ausblicke) *papier roestvlekig, naam op schutblad* Euro 10,00
579501 HUXLEY, F., HUXLEY, F., The way of the sacred.London, Aldus, 1974. 320 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, hoekje uit schutblad geknipt* Euro 12,50
590148 HUXLEY, F., HUXLEY, F., The way of the sacred.London, Aldus, 1974. 320 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
579504 HUXLEY, F., Symbolen van het mysterie. Vertaling: Amsterdams vertalerskollektief.Amsterdam, Amsterdam Boek, 1978. 306 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
566805 ISENKRAHE, C., Experimental-Theologie. Behandelt vom Standpunkte eines Naturforschers. Bonn, Marcus, 1922 (2e herz.). (XVI) 186 pp. ingenaaid Portret. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd., deels onopengesneden* Euro 14,00
593519 JAMES, G.A., Interpreting religion. The phenomenological approaches of P.D. Chantepie de la Saussaye, W. B. Kristensen, and G. van der Leeuw.Washington, CUAP, 1995. (XIV) 304 pp. linnen. Bibliografie. Euro 16,00
593171 JANSEN, H., Relationality and the concept of God.Amsterdam, Rodopi, 1995. (XII) 257 pp. paperback. Dissertatie. (Currents of encounter, 10) *naam op schutblad* Euro 15,00
593520 JAQUET, A., Wissen und Glauben. Drei Essays.Basel, Schwabe, 1933. (XXIV) 336 pp. linnen. *rug verkleurd* Euro 15,00
594929 JEANROND, W.G., Text und Interpretation als Kategorien theologischen Denkens.Tübingen, Mohr, 1986. (X) 163 pp. linnen + omslag. (HUT, 23) *pen- en potloodaantekeningen, omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 15,00
000375 JENSEN, A.E., Mythos und Kult bei Naturvölkern. Religionswissenschaftliche Betrachtungen.Wiesbaden, Steiner, 1960 (2e herz.). (X) 406 pp. linnen. (Studien zur Kulturkunde, 10) *rug licht verkleurd, naam op schutblad* Euro 20,00
600169 JENSEN, A.E., Mythos und Kult bei Naturvölkern. Religionswissenschaftliche Betrachtungen.Wiesbaden, Steiner, 1951. (VIII) 423 pp. halflinnen. (Studien zur Kulturkunde, 10) *naam op schutblad* Euro 20,00
574533 JÜNGEL, E., Gott als Geheimnis der Welt. Zur Begründung der Theologie des Gekreuzigten im Streit zwischen Theimus und Atheismus. Tübingen, Mohr, 1977 (2e herz.). (XVI) 564 pp. linnen. Euro 25,00
007222 KAMLAH, W., Christentum und Geschichtlichkeit. Untersuchung zur Entstehung des Christentums und zu Augustins 'Bürgerschaft Gottes'. Zweite, neubearbeitete und ergänzte Auflage. Stuttgart, Kohlhammer, 1951 (2e herz.). 348 pp. linnen. *potloodstreepjes*Der Titel der ersten Auflage hieß: 'Christentum und Selbstbehauptung' Euro 17,50
004237 KAUFMANN, W., Critique of religion and philosophy.New York, Harper, 1972. (XXII) 453 pp. paperback. Bibliografie. (TB, 1661) *boekblok licht roestvlekkig* Euro 12,50
600910 KELLNER, E., Christentum und Marxismus - Heute. Wien, EV, 1966. 350 pp. linnen + omslag. (GPG, 2) *enkele potloodstrepen, omslag licht beschadigd, naam op schutblad*Met andere bijdragen van o.a.: R. Garaudy, J.B. Metz, G. Mury Euro 12,50
007410 KINDT, K., Vorschule christlicher Philosophie.Hamburg, Wittig, 1951. 262 pp. gebonden + omslag. *enkele potloodstrepen, omslag licht beschadigd, bovenzijde rug licht beschadigd* Euro 9,00
587715 KING-FARLOW, J., CHRISTENSEN, W.N., Faith and the life of reason.Dordrecht, Reidel, 1972. (XIV) 253 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
587716 KING-FARLOW, J., CHRISTENSEN, W.N., Faith and the life of reason.Dordrecht, Reidel, 1972. (XIV) 253 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
003436 KING-FARLOW, J., CHRISTENSEN, W.N., Faith and the life of reason.Dordrecht, Reidel, 1972. (XIV) 253 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
568094 KIRJAVAINEN, H., KOISTINEN, T., LEHTONEN, T., (ED.), Philosophical studies in religion, metaphysics, and ethics. Essays in honour of Heikki Kirjavainen.Helsinki, Luther-Agricola-society, 1997. 327 pp. paperback. Bibliografie. Portret. (SLAG, 38) Met bijdragen van o.a.: V. Brümmer, V. Rantala, G. Klima, S. Andersen Euro 14,00
016589 KLAPWIJK, J., GRIFFIOEN, S., GROENEWOUD, G., (RED.), Vrede met de rede? Over het vraagstuk van rede en religie, van autonomie en heil.Assen, Van Gorcum, 1976. (X) 115 pp. ingenaaid. (Bijdragen tot de filosofie, 7)Met bijdragen van o.a.: H. Berkhof, G. Rohrmoser, J van der Hoeven, F.J. Marlet Euro 7,00
587698 KLEIN WASSINK, B., Credo quia absurdum? Het belang van de existentiephilosophie voor de eristische theologie.Assen, Van Gorcum, 1949. 159 pp. ingenaaid. Dissertatie. *naam op titelpagina en schutblad* Euro 11,50
001973 KLEIN WASSINK, B., Credo quia absurdum? Het belang van de existentiephilosophie voor de eristische theologie.Assen, Van Gorcum, 1949. 159 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* Euro 11,50
579957 KLEIN WASSINK, B., Credo quia absurdum? Het belang van de existentiephilosophie voor de eristische theologie.Assen, Van Gorcum, 1950. 195 pp. linnen. (PR, 2) Euro 11,50
600909 KLEIN WASSINK, B., Credo quia absurdum? Het belang van de existentiephilosophie voor de eristische theologie.Assen, Van Gorcum, 1950. 195 pp. ingenaaid. (PR, 2) *omslag gebruind, papier licht gebruind* Euro 11,50
592937 KLEIN, K.H., Positivism and christianity. A study of theism and verifiability.The Hague, Nijhoff, 1974. (XII) 183 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag iets verkleurd* Euro 12,50
575078 KLEIN, K.H., Positivism and christianity. A study of theism and verifiability.The Hague, Nijhoff, 1974. (XII) 183 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag iets verkleurd* Euro 12,50
597867 KLOSTERMAIER, K., BOCKEN, I., DUPRÉ, W., VELDE, P. VAN DER, (ED.), The persistent challenge. Religion, truth, and scholarship. Essays in honour of Klaus Klostermaier.Maastricht, Shaker, 2004. (IV) 289 pp. paperback. Bibliografie. (Veröffentlichungen des CSC, 4) Met bijdragen van o.a.: H. Coward, A. Mertens, P. Bsteh Euro 15,00
594188 KOCHER, R., Herausgeforderter Vorsehungsglaube. Die Lehre von der Vorsehung im Horizont der gegenwärtigen Theologie.St. Ottilien, EOS, 1999 (2e). 386 pp. ingenaaid. Dissertatie. *enkele potloodaantekeningen, naam op schutblad* Euro 11,50
002903 KOHNSTAMM, P.A., HOFSTEE, H., Het bijbels personalisme van Prof.dr. Ph.A. Kohnstamm. Deel 1: Ontstaan en grondslagen.Assen, Van Gorcum, 1973. (XIV) 200 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. (TB, 46) *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
569798 KOHNSTAMM, P.A., HOFSTEE, H., Het bijbels personalisme van Prof.dr. Ph.A. Kohnstamm. Ontstaan en grondslagen.Assen, Van Gorcum, 1973. (XIV) 202 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Illustraties. Dissertatie. *potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 12,50
587714 KOHNSTAMM, P.A., VERMEER, A.L.R., Philipp A. Kohnstamm over democratie. Philipp A. Kohnstamm on democracy (with a summary in english).Kampen, Kok, 1987. 255 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *naam op schutblad* Euro 14,50
016451 KOOIJ, J. VAN DER, Het oorzakelijkheidsbeginsel.Antwerpen, Standaard, 1950. 227 pp. linnen. (PB) *band deels verkleurd* Euro 14,00
588470 KOOIJ, J. VAN DER, Het oorzakelijkheidsbeginsel.Antwerpen, Standaard, 1950. 227 pp. linnen + omslag. (PB) *band en rug omslag lichte waterschade* Euro 12,50
577137 KRAEMER, H., OKHUIZEN, J.E., Hendrik Kraemers wetenschappelijke methode in zijn opera minora. Gorinchem, Narratio, 2000. 256 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 12,50
001655 KRISTENSEN, W.B., Het leven uit den dood. Studiën over egyptischen en oud-griekschen godsdienst. Olaus Petri lezingen aan de universiteit te Uppsala.Haarlem, Bohn, 1926. 254 pp. linnen. Illustraties. *band vlekkig, naam op schutblad* Euro 11,50
007956 KRISTENSEN, W.B., The meaning of religion. Lectures in the phenomenology of religion. With an introd. by H. Kraemer. Transl. by J.B. Carman.The Hague, Nijhoff, 1960. (XXVIII) 532 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag verkleurd* Euro 25,00
583904 KRISTENSEN, W.B., Symbool en werkelijkheid. Godsdiensthistorische studiën.Zeist, De Haan 1962. 360 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. (Palladium, 4) *iets los in band, enkele penstrepen, naam op schutblad, scheurtje in schutblad* Euro 10,00
008353 KRÜGER, G., BORNKAMM, H., (HRSG.), Imago Dei. Beiträge zur theologischen Anthropologie. Gustav Krüger zum siebzigsten Geburtstage am 29. Juni 1932 dargebracht im Auftrage der Theologischen Fakultät hrsg.Giessen, Töpelmann, 1932. (VIII) 232 pp. ingenaaid. *band licht beschadigd, potloodstrepen*Frakturschrift. Met bijdragen van o.a.: A. von Gall, G. Bertram, R. Bultmann, L. Cordier, F.K. Schumann, A. Dell Euro 15,00
592389 KUITERT, H.M., BRINKMAN, M.E., VIJVER, H., (RED.), Harry Kuitert: zijn God. Schrijvers, theologen en filosofen over de God van Kuitert.Kampen, Ten Have, 2004. 144 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: T. de Boer, P. Cliteur, G. Manenschijn Euro 9,00
593243 KUITERT, H.M., BRINKMAN, M.E., VIJVER, H., (RED.), Harry Kuitert: zijn God. Schrijvers, theologen en filosofen over de God van Kuitert.Kampen, Ten Have, 2004. 144 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: T. de Boer, P. Cliteur, G. Manenschijn Euro 9,00
593226 KUITERT, H.M., FIOLET, H.A.M., (RED.), Uit tweeën één. Tussentijds balans van het gesprek Rome-Reformatie.Rotterdam, Lemniscaat, 1966. 269 pp. ingenaaid. Met bijdragen van o.a.: A. Leenhouwers, G.T. Rothuizen, J.F. Lescrauwaet Euro 10,00
581244 KUITERT, H.M., GOVAART, C., (RED.), Heeft Kuitert gelijk? Geloven na de deconstructie.Baarn, Ambo, 1994. 131 pp. ingenaaid. (AT, 81, 4) Andere bijdragen van o.a.: H.H. Berger, V. Kal, G.W. Neven Euro 7,00
593306 KUITERT, H.M., Aan God doen. Een vingerwijzingBaarn, Ten Have, 1997. 74 pp. paperback. Euro 6,00
597514 KUITERT, H.M., Het algemeen betwijfeld christelijk geloof. Een herziening. Baarn, Ten Have, 1992 (3e). 300 pp. paperback. Euro 8,00
597419 KUITERT, H.M., Het algemeen betwijfeld christelijk geloof. Een herziening. Baarn, Ten Have, 1997 (17e). 300 pp. paperback. Euro 10,00
581147 KUITERT, H.M., Het algemeen betwijfeld christelijk geloof. Een herziening. Baarn, Ten Have, 1997 (17e). 300 pp. paperback. Euro 10,00
593308 KUITERT, H.M., Het algemeen betwijfeld christelijk geloof. Een herziening. Baarn, Ten Have, 1993 (14e). 300 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* Euro 8,00
588421 KUITERT, H.M., Het algemeen betwijfeld christelijk geloof. Een herziening. Baarn, Ten Have, 1997 (17e). 300 pp. paperback. Euro 10,00
584021 KUITERT, H.M., Het algemeen betwijfeld christelijk geloof. Een herziening. Baarn, Ten Have, 1992 (3e). 300 pp. paperback. *enkele penstreepjen, naam op schutblad* Euro 8,00
593694 KUITERT, H.M., Alles is politiek maar politiek is niet alles. Een theologisch perspectief op geloof en politiek. Baarn, Ten Have, 1988 (5e). 219 pp. paperback. Euro 8,00


naar boven
593242 KUITERT, H.M., Anders gezegd. Een verzameling theologische opstellen voor de welwillende lezer. Kampen, Kok, 1970. 210 pp. paperback. *potloodstrepen, vlek op boekblok* Euro 7,00
584006 KUITERT, H.M., Anders gezegd. Een verzameling theologische opstellen voor de welwillende lezer. Kampen, Kok, 1970. 210 pp. paperback. Euro 7,00
585249 KUITERT, H.M., Filosofie van de theologie.Baarn, Ten Have, 1996. 117 pp. paperback. *ex libris* Euro 7,50
600307 KUITERT, H.M., Filosofie van de theologie.Baarn, Ten Have, 1996. 117 pp. paperback. *omslag iets verkleurd, naam op schutblad* Euro 7,50
593307 KUITERT, H.M., Jezus: nalatenschap van het christendom. Schets voor een christologie. Baarn, Ten Have, 1998 (2e). 320 pp. paperback. *potloodstrepen* Euro 11,50
579431 KUITERT, H.M., Jezus: nalatenschap van het christendom. Schets voor een christologie. Baarn, Ten Have, 1998. 320 pp. paperback. Euro 11,50
578907 KUITERT, H.M., Jezus: nalatenschap van het christendom. Schets voor een christologie. Baarn, Ten Have, 1999 (5e). 320 pp. paperback. Euro 11,50
601058 KUITERT, H.M., Mag alles wat kan? Ethiek en medisch handelen. Baarn, Ten Have, 1989. 259 pp. paperback. *vouwtje in omslag* Euro 12,50
584041 KUITERT, H.M., De mensvormigheid Gods. Een dogmatisch-hermeneutische studie over de anthropomorfismen van de Heilige Schrift. Kampen, Kok, 1967 (2e). (IV) 319 pp. paperback. Euro 11,50
600037 KUITERT, H.M., De mensvormigheid Gods. Een dogmatisch-hermeneutische studie over de anthropomorfismen van de Heilige Schrift. Kampen, Kok, 1967 (2e). (IV) 319 pp. paperback. Euro 11,50
581245 KUITERT, H.M., Om en om. Een bundel theologie en geloofsbezinning.Kampen, Kok, 1972. 223 pp. paperback. *naam op schutblad, rug verkleurd* Euro 7,50
600040 KUITERT, H.M., Om en om. Een bundel theologie en geloofsbezinning.Kampen, Kok, 1972. 223 pp. paperback. *boekblok licht roestvlekkig* Euro 7,50
581098 KUITERT, H.M., Over religie. Aan de liefhebbers onder haar beoefenaars. Baarn, Ten Have, 2000. 314 pp. paperback. Euro 10,00
588416 KUITERT, H.M., Over religie. Aan de liefhebbers onder haar beoefenaars. Baarn, Ten Have, 2000 (2e). 314 pp. paperback. Euro 10,00
593691 KUITERT, H.M., De realiteit van het geloof. Over de anti-metafysische tendens in de huidige theologische ontwikkeling. Kampen, Kok, 1966. 228 pp. linnen. Euro 10,00
584025 KUITERT, H.M., De realiteit van het geloof. Over de anti-metafysische tendens in de huidige theologische ontwikkeling. Kampen, Kok, 1966. 228 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
584051 KUITERT, H.M., Schiften. Wat er in de christelijke geloofswereld toe doet en wat niet. Kampen, Ten Have, 2004. 253 pp. ingenaaid. Euro 10,00
601057 KUITERT, H.M., Suicide: wat is er tegen? Zelfdoding in moreel perspectief. Baarn, Ten Have, 1983. 205 pp. paperback. *rug licht verkleurd* Euro 10,00
594764 KUITERT, H.M., Verstaat gij wat gij leest? Over de uitleg van de bijbel.Kampen, Kok, 1968 (2e). 85 pp. ingenaaid. (Cahiers voor de gemeente, 4) *omslag licht roestvlekkig, naam op schutblad* Euro 7,00
593227 KUITERT, H.M., Verstaat gij wat gij leest? Over de uitleg van de bijbel.Kampen, Kok, 1968 (2e). 85 pp. ingenaaid. (Cahiers voor de gemeente, 4) Euro 7,00
584079 KUITERT, H.M., Voor een tijd een plaats van God. Een karakteristiek van de mens.Baarn, Ten Have, 2002 (4e). 240 pp. ingenaaid. *naam op schutblad* Euro 10,00
581987 KUITERT, H.M., Voor een tijd een plaats van God. Een karakteristiek van de mens.Baarn, Ten Have, 2002. 240 pp. ingenaaid. Euro 10,00
584022 KUITERT, H.M., Wat heet geloven? Structuur en herkomst van de christelijke geloofsuitspraken.Baarn, Ten Have, 1977 (2e). 232 pp. paperback. Euro 10,00
581246 KUITERT, H.M., Wat heet geloven? Structuur en herkomst van de christelijke geloofsuitspraken.Baarn, Ten Have, 1977 (2e). 232 pp. paperback. *rug verkleurd* Euro 10,00
592551 KUITERT, H.M., Wat heet geloven? Structuur en herkomst van de christelijke geloofsuitspraken.Baarn, Ten Have, 1977 (3e). 232 pp. paperback. Euro 10,00
589259 KUITERT, H.M., Zeker weten. Voor wie geen grond meer onder de voeten voelt.Baarn, Ten Have, 1995 (7e). 207 pp. paperback. Euro 10,00
593241 KUITERT, H.M., Zeker weten. Voor wie geen grond meer onder de voeten voelt.Baarn, Ten Have, 1994. 205 pp. paperback. Euro 10,00
588804 KUITERT, H.M., Zeker weten. Voor wie geen grond meer onder de voeten voelt.Baarn, Ten Have, 1995 (7e). 207 pp. paperback. *sticker binnenzijde omslag* Euro 10,00
592812 KUITERT, H.M., Zonder geloof vaart niemand wel. Een plaatsbepaling van christendom en kerk.Baarn, Ten Have, 1974. 111 pp. paperback. *papier licht gebruind* Euro 7,00
582980 KUKKONEN, T., (ED.), The future of religion - the future of suspicion. Proceedings of the 13th biennial European conference on the philosophy of religion. Järvenpää, Finland. 25-28 august 2000.Helsinki, Yliopistopaino, 2000. 205 pp. paperback. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: D. Hedley, D. Korsch, B. Vedder Euro 10,00
595871 KÜNG, H., GREINACHER, N., HAAG, H., (HRSG.), Der Fall Küng. Eine Dokumentation. München, Piper, 1980. 545 pp. paperback. *rug licht verkleurd* Euro 11,50
014445 KÜNG, H., HÄRING, H., KUSCHEL-K.J., (HRSG.), Hans Küng. Weg und Werk. Mit einer Bibliographie von M. Gentner. München, Piper, 1978. 236 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 11,50
595874 KÜNG, H., JENS, W., (HRSG.), Um nichts als die Wahrheit. Deutsche Bischofskonferenz contra Hans Küng. Eine Dokumentation hrsg. und eingeleitet. München, Piper, 1978. 394 pp. paperback. *rug licht verkleurd* Euro 10,00
580205 KÜNG, H., Christ sein. München, Piper, 1976 (8e). 676 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, tekst op schutblad* Euro 11,50
595876 KÜNG, H., Wat is kerk? Vert. H. Wagemans. Roermond, Brand, 1970. 158 pp. paperback. Euro 7,00
573717 LABOOY, G.H., Vrijheid en disposities. Een wijsgerig-theologische begripsanalyse met het oog op de biologische psychiatrie. Zoetermeer, Boekencentrum, 2000. (X) 274 pp. ingenaaid. Euro 12,50
600665 LACOSTE, J.Y., Note sur le temps. Essai sur les raisons de la mémoire et de l'espérance. Paris, PUF, 1990. 218 pp. ingenaaid. (Théologiques) Euro 12,50
003482 LANGMEAD CASSERLEY, J.V., The christian in philosophy.London, Faber, 1949. 266 pp. linnen. *rug licht verkleurd* Euro 8,00
567111 LEESE, K., Recht und Grenze der natürlichen Religion. Zürich, Morgarten, 1954. 368 pp. linnen + omslag. (Erkenntnis und Leben, 6) *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
020280 LEEUW, G. VAN DER, (RED.), De godsdiensten der wereld. 2 delen.Amsterdam, Meulenhoff, 1948 (2e herz). (VIII) 560, (VI) 546 pp. linnen. Illustraties. *papier licht roestvlekkig, enkele potloodstrepen, platten iets vlekkig*Met bijdragen van o.a.: M.A. Beek, M. Buber, J.J.L. Duyvendak, J. Lindeboom, H. Wagenvoort Euro 40,00
570048 LEEUW, G. VAN DER, (RED.), De godsdiensten der wereld. 2 delen.Amsterdam, Meulenhoff, 1940-1941. (VIII) 495 (VI) 440 pp. linnen. Illustraties. *enkele kleurpotloodaantekeningen, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: M.A. Beek, M. Buber, J.J.L. Duyvendak, J. Lindeboom, H. Wagenvoort Euro 40,00
587745 LEEUW, G. VAN DER, (RED.), De godsdiensten der wereld. 2 delen.Amsterdam, Meulenhoff, 1948 (2e herz). (VIII) 560, (VI) 546 pp. linnen. Illustraties. *enkele potloodaantekeningen*Met bijdragen van o.a.: M.A. Beek, M. Buber, J.J.L. Duyvendak, J. Lindeboom, H. Wagenvoort Euro 40,00
587724 LEEUW, G. VAN DER, (RED.), De godsdiensten der wereld. 2 dln.Amsterdam, Meulenhoff, 1948 (2e herz). (VIII) 560, (VI) 546 pp. linnen. Illustraties. *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: M.A. Beek, M. Buber, J.J.L. Duyvendak, J. Lindeboom, H. Wagenvoort Euro 40,00
587768 LEEUW, G. VAN DER, HOFSTEE, W., Goden en mensen. De godsdienstwetenschap van Gerardus van der Leeuw 1890-1950. Kampen, Kok Agora, 1997. (X) 271 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Euro 16,00
587763 LEEUW, G. VAN DER, HOFSTEE, W., Goden en mensen. De godsdienstwetenschap van Gerardus van der Leeuw 1890-1950. Kampen, Kok Agora, 1997. (X) 271 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Euro 16,00
584292 LEEUW, G. VAN DER, HOFSTEE, W., Goden en mensen. De godsdienstwetenschap van Gerardus van der Leeuw 1890-1950. Kampen, Kok Agora, 1997. (X) 271 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Euro 16,00
570089 LEEUW, G. VAN DER, Balans van Nederland. Amsterdam, Paris, 1945, (VIII) 181 pp. halflinnen. *naam op schutblad, band smoezelig* Euro 9,00
569244 LEEUW, G. VAN DER, Dogmatische brieven.Amsterdam, Paris, 1955 (2e). 150 pp. linnen. *band verschoten en licht roestvlekkig* Euro 8,00
017227 LEEUW, G. VAN DER, Inleiding tot de phaenomenologie van den godsdienst.Haarlem, Bohn, 1948 (2e). (VIII) 179 pp. linnen. (Theologia, 2) *papier gebruind, enkele potloodstrepen* Euro 11,50
592557 LEEUW, G. VAN DER, Inleiding tot de theologie.Amsterdam, Paris, 1935. 223 pp. linnen. *rug licht beschadigd* Euro 12,50
592558 LEEUW, G. VAN DER, Inleiding tot de theologie.Amsterdam, Paris, 1938 (2e herz.). 274 pp. gebonden. *naam uit schutblad geknipt, band licht verkleurd* Euro 12,50
010597 LEEUW, G. VAN DER, Phänomenologie der Religion.Tübingen, Mohr, 1933. (XII) 669 pp. half linnen. (NTG) *naam op schutblad, rug licht beschadigd*Eerste druk Euro 40,00


naar boven
001126 LEEUW, G. VAN DER, De primitieve mensch en de religie. Anthropologische studie.Groningen, Wolters, 1952 (2e). 187 pp. linnen. *potloodstrepen* Euro 12,50
592289 LEEUW, G. VAN DER, De primitieve mensch en de religie. Anthropologische studie.Groningen, Wolters, 1952 (2e). 187 pp. linnen. *papier licht roestvlekkig* Euro 12,50
001441 LEEUW, G. VAN DER, La religion dans son essence et ses manifestations. Phénoménologie de la religion. Edition française refondue et mise à jour par l'auteur avec la collaboration du traducteur J. Marty.Paris, Payot, 1955 (3e). 692 pp. ingenaaid. (BS) *omslag licht verkleurd, onopengesneden* Euro 25,00
578142 LEEUWEN, A.T. VAN, Het christendom in de wereldgeschiedenis. Met een voorwoord van H. Kraemer. Geautor. bewerking door J.A.M. Weterman.Hilversum, Brand, 1966. 391 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, enkele potloodaantekeningen* Euro 12,50
576649 LEEUWEN, A.T. VAN, Christianity in world history. The meeting of the faiths of east and west. Foreword by H. Kraemer. Transl. by H.H. Hoskins. London, Edinburgh house, 1964. 487 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *vlekjes op omslag* Euro 12,50
567900 LEEUWEN, A.T. VAN, Critique of earth. The second series of the Gifford lectures entitled 'Critique of heaven and earth'. Guildford, Lutterworth, 1974. 295 pp. linnen. Euro 11,50
572819 LEEUWEN, A.T. VAN, De nacht van het kapitaal. Door het oerwoud van de economie naar de bronnen van de burgerlijke religie. Nijmegen, SUN, 1985 (2e). 839 pp. pb. *rug verkleurd* Euro 16,00
007812 LEEUWEN, P.J. VAN, Het christelijk onsterfelijkheidsgeloof. Een bijbels-dogmatische studie.'s-Gravenhage, Boekencentrum , z.j. 387 pp. ingenaaid. Euro 14,00
587772 LEEUWEN, P.J. VAN, Het christelijk onsterfelijkheidsgeloof. Een bijbels-dogmatische studie.'s-Gravenhage, Boekencentrum , z.j. 387 pp. ingenaaid. *ex libris* Euro 14,00
566953 LÉGAUT, M., Meine Erfahrung mit dem Menschen. Der Mensch auf der Suche nach seiner Menschlichkeit. Übers. von E. Darlap. Freiburg i.Br., Herder, 1973 (2e). 298 pp. paperback. *bibliotheekexemplaar* Euro 10,00
597903 LÉGAUT, M., Meine Erfahrung mit dem Menschen. Der Mensch auf der Suche nach seiner Menschlichkeit. Übers. von E. Darlap. Freiburg i.Br., Herder, 1979 (5e). 298 pp. paperback. *enkele penstrepen* Euro 10,00
568597 LEVER, J., Creatie en evolutie. Wageningen, Zomer, 1956. 198 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 11,50
596585 LEVER, J., Creatie en evolutie. Wageningen, Zomer, 1958 (2e). 198 pp. linnen. Illustraties. *band licht vlekkig* Euro 12,50
580195 LIEB, F., Sophia und Historie. Aufsätze zur östlichen und westlichen Geistes- und Theologiegeschichte. Hrsg. von M. Rohrkrämer. Zürich, EVZ, 1962. (VIII) 380 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. Euro 25,00
599002 LILJE, H., Das technische Zeitalter. Grundlinien einer christlichen Deutung. Berlin, Furche, 1932 (3e herz.). 198 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Frakturschrift Euro 12,50
580273 LINDENBERG, W., Zo bidt de mensheid. Een universele benadering. Vert. uit het Duits door B. Teesing-Koster. Bewerkt door H.K. Engelmoer. 's-Gravenhage, East-west, 1985 (3e). 242 pp. paperback. Euro 10,00
600657 LONG, E.T., (ED.), God, reason and religions. New essays in the philosophy of religion.Dordrecht, Kluwer, 1995. (VI) 227 pp. gebonden. (SPR, 18) Met andere bijdragen van o.a.: W.L. Rowe, W.P. Alston, R. Swinburne Euro 20,00
579852 LUSTIGER, J.M., Gotteswahl. Jüdische Herkunft, Übertritt zum Katholizismus, Zukunft von Kirche und Gesellschaft. Gespräche mit J.L. Missika und D. Wolton. Aus dem Franz. von T. Schmidt. München, Piper, 1992. 470 pp. linnen + omslag. *bibliotheekexemplaar* Euro 11,50
589773 MACLAREN, E., The nature of belief. London, Sheldon, 1979 (2e). (X) 117 pp. ingenaaid. (IRS) Euro 7,50
000880 MANN, U., (HRSG.), Theologie und Religionswissenschaft. Der gegenwärtige Stand ihrer Forschungsergebnisse und Aufgaben im Hinblick auf ihr gegenseitiges Verhältnis.Darmstadt, WB, 1973. (XIV) 481 pp. linnen.Met bijdragen van o.a.: K. Oberhuber, S. Morenz, W. Röllig, S.S. Hartmann Euro 11,50
587752 MANN, U., (HRSG.), Theologie und Religionswissenschaft. Der gegenwärtige Stand ihrer Forschungsergebnisse und Aufgaben im Hinblick auf ihr gegenseitiges Verhältnis.Darmstadt, WB, 1973. (XIV) 481 pp. linnen.Met bijdragen van o.a.: K. Oberhuber, S. Morenz, W. Röllig, S.S. Hartmann Euro 12,50
569040 MANN, U., Das Christentum als absolute Religion. Darmstadt, WB, 1970. (VI) 220 pp. ingenaaid. Euro 7,00
587707 MANN, U., Das Christentum als absolute Religion. Darmstadt, WB, 1970. (VI) 220 pp. ingenaaid. Euro 7,00
599251 MANN, U., Das Christentum als absolute Religion. Darmstadt, WB, 1970. (VI) 220 pp. ingenaaid. Euro 7,00
567552 MANN, U., Theogonische Tage. Die Entwicklungsphasen des Gottesbewußtseins in der altorientalischen und biblischen Religion. Stuttgart, Klett, 1970. 708 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 20,00
583260 MANSUETO, A.E., Knowing God. Restoring reason in an age of doubt. Aldershot, Ashgate, 2002. (VIII) 237 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *potloodstrepen* Euro 14,00
581370 MARINGER, J., The gods of prehistoric man. Transl. from the German by M. Ilford. London, Weidenfeld, 1960. (XVIII) 219 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag beschadigd*First published in Switzerland under the title 'Vorgeschichtliche Religion'. Euro 11,50
587747 MARINGER, J., De godsdienst der praehistorie. Ned. tekst van A. van den Born.Roermond, Romen, 1952. 267 pp. linnen. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) *naam op schutblad* Euro 10,00
571232 MARINGER, J., De godsdienst der praehistorie. Ned. tekst van A. van den Born.Roermond, Romen, 1952. 267 pp. linnen. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) Euro 11,50
567133 MARINGER, J., Vorgeschichtliche Religion. Religionen im steinzeitlichen Europa.Einsiedeln, Benziger, 1956. 328 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Erweiterte und durchgesehene deutsche Ausg. der holländischen Erstausgabe: 'De godsdienst der praehistorie' Euro 12,50
599808 MARION, J.L., Dieu sans l'être. Hors-texte.Paris, Fayard, 1982. 280 pp. paperback. (Communio) *papier iets gebruind* Euro 10,00
017823 MARION, J.L., L'idole et la distance. Cinq études. Paris, Grasset, 1977. 330 pp. paperback. (Figures) *omslag verklurd, vouwtje in voorplat* Euro 12,50
570007 MARTIN, E.W., (RED.) Op zoek naar geloof. Denkers van deze tijd over God en godsdienst. Een symposium. Uit het Eng. vert. door J.A. Schröeder.Amsterdam, Van Campen, 1947. 300 pp. ingenaaid.. Met bijdragen van o.a.: G.B. Shaw, C.E.M. Joad, M.R.. Anand Euro 11,50
599007 MARTY, M.E., The modern schism. Three paths to the secular.New York, Harper, 1969. 191 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 12,50
011016 MASIH, Y., Introduction to religious philosophy.Delhi, Banarsidass, 1971. (XII) 330 pp. linnen. *omslag ingeplakt, enkele potloodstrepen* Euro 9,00
570220 MCGRATH, A.E., Christian theology. An introduction. Oxford, Blackwell, 1997 (2e). (XX) 603 pp. paperback. *enkele markeer- en potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 15,00
596369 MCLEAN, G.F., (ED.), An annotated bibliography of philosophy in catholic thought 1900-1964. New York, Ungar, 1967. XIV) 371 pp. linnen + omslag. (Philosophy in the 20th century: catholic and christian, 1) Euro 20,00
579992 MEERUM TERWOGT, P.C.E., Het nut der wijsbegeerte.Leiden, Van der Hoek, 1926. (IV) 101 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd, achterzijde band smoezelig* Euro 9,00
588595 MEESTER, F., MEESTER, M., Meesters in religie.Diemen, Veen, 2006. 190 pp. paperback. Illustraties. *markeerstiftstrepen* Euro 10,00
599781 MEESTER, F., MEESTER, M., Meesters in religie.Diemen, Veen, 2006. 190 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
568959 MENSCHING, G., Gut und Böse im Glauben der Völker. Stuttgart, Klotz, 1950 (2e herz.). (VIII) 132 pp. ingenaaid. *omslag verkleurd en licht beschadigd* Euro 10,00
008295 MERSCH, E., La théologie du corps mystique. 2 dln.Paris, De Brouwer, 1946 (2e). (XLII) 387, 402 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. (Museum Lessianum, 38, 39) *papier gebruind, bibliotheekexemplaren*Dl 1: Introduction théologique et philosophique. La venue du christ. Le christ Dl 2: La trinité. Dans le christ. Euro 20,00
001846 MEURERS, J., Die Frage nach Gott und die Naturwissenschaft.München, Pustet, 1962. 294 pp. linnen. *bibliotheekstempel* Euro 11,50
593463 MEYNELL, H., God and the world. The coherence of christian theism.London, SPCK, 1971. (VI) 152 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
007326 MICHALSON, C., The rationality of faith. An historical critique of the theological reason.London, SCM, 1964. 160 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 8,00
017081 MIRANDA, F. DE, Het heilige en de mens. Religieuze en priesterlijke werkelijkheidsbenadering. Religie als richtingbepaling.Wassenaar, Mirananda, 1979. 124 pp. paperback. Illustraties. *rug licht beschadigd* Euro 7,00
589534 MISKOTTE, K.H., Bijbels ABC.Baarn, Ten Have, 1992 (7e). 200 pp. paperback. Euro 10,00
581107 MISKOTTE, K.H., De blijde wetenschap. Nijkerk, Callenbach, 1947. 204 pp. linnen. *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
578078 MISKOTTE, K.H., Geloof en kennis. Theologische voordrachten.Haarlem, Holland, 1966. 323 pp. linnen. *naam op schutblad* Euro 15,00
578059 MISKOTTE, K.H., Hoofdsom der historie. Voordrachten over de visioenen van den apostel Johannes. Nijkerk, Callenbach, 1945. 467 pp. linnen. *penaantekeningen op schutblad, enkele potlood- en penaantekeningen in tekst, band licht verkleurd* Euro 11,50
578469 MISKOTTE, K.H., In de waagschaal. Gekozen en ingeleid door W. Barnard en J.J. Buskes.Amsterdam, Holland, 1960. 261 pp. linnen. Portret. *naam op schutblad, enkele potloodstrepen* Euro 11,50
588394 MISKOTTE, K.H., Messiaansch verlangen. Het lyrisch werk van Henriette Roland Holst. Amsterdam, Holland, 1941. 311 pp. linnen. Euro 11,50


naar boven
578101 MISKOTTE, K.H., Messiaansch verlangen. Het lyrisch werk van Henriette Roland Holst. Amsterdam, Holland, 1941. 311 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 11,50
584116 MISKOTTE, K.H., Om het levende woord. Opstellen over de praktijk der exegese. Kampen, Kok, 1973 (2e). 378 pp. ingenaaid. Euro 9,00
578083 MISKOTTE, K.H., Om het levende woord. Opstellen over de praktijk der exegese. Kampen, Kok, 1973 (2e). 378 pp. linnen. *potlood- en penaantekeningen op schutblad* Euro 11,50
583541 MISKOTTE, K.H., Om het levende woord. Opstellen over de praktijk der exegese. 's-Gravenhage, Daamen, 1948. 381 pp. gebonden. *rug verkleurd* Euro 10,00
579800 MISKOTTE, K.H., Om het levende woord. Opstellen over de praktijk der exegese. 's-Gravenhage, Daamen, 1948. 381 pp. ln. Euro 11,50
578109 MISKOTTE, K.H., Het onbeschrijfelijk gebeuren. Predikatie, bij het afscheid van de Ned. herv. gemeente te Amsterdam, gehouden in de Nieuwe Kerk op 14 october 1945. Amsterdam, Ten Have, 1945. 30 pp. geniet. Euro 6,00
582624 MISKOTTE, K.H., Uit de dagboeken 1917-1930, 1930-1934, 1935-1937. Samengesteld en toegelicht door E. Kuiper-Miskotte, H.H. Miskotte, A.C. den Besten, H. Breebaart-Miskotte. 3 delen.Kampen, Kok, 1985-2001. 616, 655, 565 pp. linnen + omslag. Portret. (VW, 4, 5A, 5B) *omslagen 4, 5A verkleurd, potloodaantekeningen op schutbladen 4, 5A* Euro 60,00
587753 MISKOTTE, K.H., Uit de dagboeken 1917-1930. Samengesteld en toegelicht door E. Kuiper-Miskotte, H.H. Miskotte. Kampen, Kok, 1985. 616 pp. linnen. Portret. (VW, 4) Euro 20,00
578077 MISKOTTE, K.H., Uit de dagboeken 1917-1930. Samengesteld en toegelicht door E. Kuiper-Miskotte, H.H. Miskotte. Kampen, Kok, 1985. 616 pp. linnen + omslag. Portret. (VW, 4) *omslag verkleurd* Euro 20,00
013699 MITCHELL, B., (ED.), The philosophy of religion.London, OUP, 1971. (VI) 200 pp. paperback. Bibliogafie. (ORP) Met bijdragen van o.a.: A. Flew, J. Hick, R.B. Braithwaite, J.L. Mackie, A. Plantinga, D.Z. Phillips Euro 7,00
007342 MÖHLER, J.A., GEISELMANN, J.R., Die theologische Anthropologie Johann Adam Möhlers. Ihr geschichtlicher Wandel.Freiburg, Herder, 1955. (XX) 438 pp. linnen. *bibliotheekstempels* Euro 15,00
598218 MOL, H., Identity and the sacred. A sketch for a new scoial-scientific theory of religion. New York, FP, 1977. (XVI) 326 pp. linnen. Bibliografie. Euro 15,00
000839 MOLTMANN, J., GEERTSEMA, H.G., Van boven naar voren. Wijsgerige achtergronden en problemen van het theologische denken over geschiedenis bij Jürgen Moltmann.Kampen, Kok, 1980. 339 pp. paperback. Euro 15,00
575803 MOLTMANN, J., Geloof in de toekomst. Vert. J.C. Dekkers.Utrecht, Ambo, 1969. 188 pp. paperback. *naam op schutblad* Oorspr. titel: 'Religion, Revolution und die Zukunft' Euro 8,00
570168 MOLTMANN, J., Theologie der Hoffnung. Untersuchungen zur Begründung und zu den Konsequenzen einer christlichen Eschatologie. München, Kaiser, 1968 (7e). 340 pp. linnen + omslag. (BET, 38) *omslag licht verkleurd* Euro 15,00
593937 MOLTMANN, J., Zukunft der Schöpfung. Gesammelte Aufsätze.München, Kaiser, 1977. 182 pp. paperback. Euro 10,00
004469 MONOD, W., ROYEN, J.F. VAN, Het vraagstuk der theodicee bij Wilfred Monod.Amsterdam, Ploegsma, 1941. 208 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *vlekje op omslag* Euro 15,00
596390 MOODY, T.C., Does God exist? A dialogue.Indianapolis, Hackett, 1996. (X) 96 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 10,00
585374 MORRIS, J., A new natural theoloy based upon the doctrine of evolution. London, Rivington, 1896. (XXIV) 347 pp. linnen. *papier hier en daar licht watervlekkig, ex libris* Euro 30,00
590270 MORRISON, M.S., The politics of sin. Practical theological issues in lesbian feminist perspective.Groningen, z.u., 1998. (XII) 272 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Euro 12,50
018589 MORRISON, M.S., The politics of sin. Practical theological issues in lesbian feminist perspective.Groningen, z.u., 1998. (XII) 272 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Euro 12,50
567876 MOUROUX, J., Le mystère du temps. Approche théologique. Paris, Aubier, 1962. 292 pp. ingenaaid. (Théologie, 50) *deels onopengesneden, rug licht beschadigd* Euro 11,50
596395 MOUW, R.J., The God who commands. Notre Dame, UP, 1990. (VIII) 214 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen, naam op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 11,50
567302 MÜLLER-SCHWEFE, H.R., Existenzphilosophie. Das Verständnis von Existenz in Philosophie und christlichem Glauben. Eine Begegnung.Zürich, Vandenhoeck, 1961. 238 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
016637 MUNSON, T.N., Religious consciousness and experience.The Hague, Nijhoff, 1975. (VIII) 190 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 12,50
594971 MURPHY, N., Theology in the age of scientific reasoning.Ithaca, Cornell UP, 1990. (XII) 215 pp. linnen + omslag. (CSPR) *enkele potloodstrepen* Euro 16,00
567996 MUSSCHENGA, A.W., (RED.), De dialoog kritisch bezien. Studies over de plaats van de waarheidsvraag in de dialoog met gelovigen uit andere kulturen.Baarn, Ten Have, 1983. 239 pp. paperback. (Bezinningscentrum van de VU, 3) Met bijdragen van o.a.: M.C. Doeser, G.M.N. Verschuuren, H.M. Vroom Euro 10,00
002702 NAUMANN, F., VOET, M. VAN DER, Friedrich Naumann. Een hoofdstuk uit de sociale ethiek.Leiden, Groen, 1934. (XII) 305 pp. ingenaaid. Dissertatie. *enkele potloodstrepen, rug licht beschadigd* Euro 11,50
579136 NEUMANN, E., Dieptepsychologie en de ontwikkeling der religie. Vertaling van J. Dutric en C.L. de Ligt-van Rossem. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1954. 231 pp. linnen + omslag. (Beweging om het middelpunt, 1) *omslag licht verkleurd en beschadigd* Euro 11,50
587719 NEWMAN, J.H., GUNNING, J.H., John Henry kardinaal Newman. Een boek voor protestanten en roomsch-katholieken. Met een woord ter inleiding van W.J. Aalders + Aantekeningen. Personenregister. Verklaring van eenige minder bekende woorden.Amsterdam, Paris, 1933. (XVIII) 755, 68 pp. half linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* Euro 17,50
007617 NEWMAN, J.H., GUNNING, J.H., John Henry kardinaal Newman. Een boek voor protestanten en roomsch-katholieken. Met een woord ter inleiding van W.J. Aalders + Aantekeningen. Personenregister. Verklaring van eenige minder bekende woorden.Amsterdam, Paris, 1933. (XVIII) 755, 68 pp. half linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *schutblad iets vlekkig, naam op schutbad* Euro 18,50
601240 NEWMAN, J.H., KER, I., John Henry Newman. A biography. Oxford, UP, 2009 (2e). (XIV) 772 pp. linnen + omslag. Portret. Euro 25,00
597354 NEWMAN, J.H., POL, W.H. VAN DE, De kerk in het leven en denken van Newman.Nijkerk, Callenbach, 1936 (2e). (XVI) 304 pp. linnen. Portret. Euro 15,00
017858 NEWMAN, J.H., WIEDMANN, F., Theorie des realen Denkens nach John Henry Newman.München, z.u., 1959. (IV) 144 (V) pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* Euro 10,00
009359 NEWMAN, J.H., ZENO, Our way to certitude. An introduction to Newman's psychological discovery: the illative sense, and his grammar of assent.Leiden, Brill, 1957. (XIV) 280 pp. ingenaaid. Bibliografie. *naam op schutblad, onafgesneden* Euro 15,00
593926 NEWMAN, J.H., The idea of a university defined and illustrated. I. In nine discourses delivered to the catholics of Dublin. II. In occasional lectures and essays addressed to the members of the catholic university. New impression.London, Longmans, 1931. (XXII) 527 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig, enkele potloodstrepen* Euro 10,00
580192 NIEBUHR, R., MINNEMA, T., The social ethics of Reinhold Niebuhr. A structural analysis. Kampen, Kok, 1958. (X) 124 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 20,00
010595 NIEBUHR, R., VELDHUIS, R., Realism versus utopianism? Reinhold Niebuhr's christian realism and the relevance of utopian thought for social ethics.Assen, Van Gorcum, 1975. (VIII) 176 pp. paperback. Bibliografie. *enkele penstrepen* Euro 10,00
599164 NIEBUHR, R., VELDHUIS, R., Realism versus utopianism? Reinhold Niebuhr's christian realism and the relevance of utopian thought for social ethics.Assen, Van Gorcum, 1975. (VIII) 176 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Euro 11,50
584423 NIFTRIK, G.C. VAN, De vooruitgang der mensheid. Nijkerk, Callenbach, 1966. 268 pp. paperback. *enkele stiftstreepjes* Euro 10,00
587718 OBBINK, H.TH., De godsdienst in zijn verschijningsvormen.Groningen, Wolters, 1947 (2e). 288 pp. linnen. Illustraties. *ex libris* Euro 11,50
016984 OBBINK, H.TH., De godsdienst in zijn verschijningsvormen.Groningen, Wolters, 1947 (2e). 288 pp. linnen. Illustraties. Euro 11,50
587717 OBBINK, H.TH., De godsdienst in zijn verschijningsvormen.Groningen, Wolters, 1947 (2e). 288 pp. linnen. Illustraties. Euro 11,50
000388 OBBINK, H.W., BAAREN, T.P. VAN, BOUMAN, J., HAK, H.J., Verbum. Essays on some aspects of the religious function of words dedicated to Dr. H.W. Obbink.Utrecht, Kemink, 1964. (VIII) 157 pp. ingenaaid. Portret. (Studia theologica Rheno-Traiectina) , 6) *naam op schutblad, omslag licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: J. Zandee, J. Hoens, H. Wagenvoort, J.H. Hospers Euro 14,00
600130 OGDEN, S.M., The reality of God and other essays. New York, Harper, 1966. (XIV) 237 pp. linnen + omslag. *naam op titelpagina* Euro 15,00
003266 OLTHETEN, G.J., BRAUN, C.G.F., Hij die is. Proeve van een wijsgerige godsleer.Utrecht, Dekker, 1963. 268 pp. ingenaaid. Euro 7,00
587701 OLTHETEN, G.J., BRAUN, C.G.F., Hij die is. Proeve van een wijsgerige godsleer.Utrecht, Dekker, 1963. 268 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar* Euro 6,00
570136 OOSTEN, J.J., Magie en rede. Een onderzoek naar de invloed van magische denkwijzen binnen onze op het verstand georiënteerde cultuur.Assen, Van Gorcum, 1983. (X) 117 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
007028 ORTEGAT, P., Intuition et religion. Le problème existentialiste.Paris, Vrin, 1947. 248 pp. ingenaaid. (BPL, 6) *deels onopengesneden* Euro 10,00
580357 ORTEGAT, P., Philosophie de la religion. Synthèse critique des systèmes contemporains en fonction d'un réalisme personnaliste et communautaire. 2 delen. Louvain, ISP, 1948. 421, (IV) 429-846 pp. ingenaaid. (BPL) *deel 2 onopengesneden, banden iets verkleurd* Euro 30,00
002632 OTTO, R., BOEKE, R., Divinatie. Met name bij Rudolf Otto.Leeuwarden, Dijkstra, 1957. (VIII) 252 pp. ingenaaid. Portret. *omslag licht roestvlekkig* Euro 10,00
596222 OTTO, R., The idea of the holy. An inquiry into the non-rational factor in the idea of the divine and its relation to the rational. Translated by J.W. Harvey.London, OUP, 1958. 232 pp. paperback. (GB, 14) Euro 10,00


naar boven
004998 OTTOLANDER, P. DEN, Deus immutabilis. Wijsgerige beschouwing over onveranderlijkheid en veranderlijkheid volgens de theo-ontologie van Sint-Thomas en Karl Barth.Assen, Van Gorcum, 1965. (VIII) 263 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 12,50
568880 PADEN, W.E., Interpreting the sacred. Ways of viewing religion.Boston, Beacon, 1992. (XII) 157 pp. half linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
576756 PANNENBERG, W., BRINKMAN, M.E., Het gods- en mensbegrip in de theologie van Wolfhart Pannenberg. Een schets van de ontwikkeling van zijn theologie vanaf 1953 tot 1979. Kampen, Kok, 1979. 118 pp. ingenaaid. Bibliografie. *enkele penstreepjes in de marge, omslag iets verkleurd, naam op schutblad* Euro 10,00
601080 PANNENBERG, W., BRINKMAN, M.E., Het gods- en mensbegrip in de theologie van Wolfhart Pannenberg. Een schets van de ontwikkeling van zijn theologie vanaf 1953 tot 1979. Kampen, Kok, 1979. 118 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 10,00
600109 PANNENBERG, W., The idea of God and human freedom. Translated from the German by R.A. Wilson.Philadelphia, Westminster, 1973. (X) 213 pp. linnen + omslag. *naam op titelpagina, rug omslag iets beschadigd* Euro 12,50
592212 PEACOCKE, A.R., Van DNA tot God. Een begaanbare weg? Met een uitleiding van W.B. Drees. Vertaling: K. Kuyvenhoven en W.B. Drees.Kampen, Kok, 1996. ingenaaid. (Interacties) *potloodstrepen* Euro 10,00
595424 PEDERSEN, O., God en de techniek. Commentaar op de problemen van het atoom-tijdperk. Nederlands van J. Winkler.Amsterdam, WV, z.j. 163 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, enkele potloodaantekeningen* Euro 8,00
570793 PEDERSEN, O., God en de techniek. Commentaar op de problemen van het atoom-tijdperk. Nederlands van J. Winkler.Amsterdam, WV, z.j. 163 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 8,00
600677 PHILLIPS, D.Z., BLOEMENDAAL, P.F., Grammars of faith. A critical evaluation of D.Z. Phillips's philosophy of religion.Leuven, Peeters, 2006. (XIV) 444 pp. paperback. Bibliografie. (SPT, 31) Euro 20,00
571339 PHILLIPS, R.P., Modern Thomistic philosophy. An explanation for students. 2 delen. London, Burns, 1933-35. (XIV) 346, (XII) 400 pp. linnen. Bibliografie. *naam op schutblad, papier licht roestvlekkig, bibliotheekexemplaren, band deel 2 licht beschadigd*Dl 1: The philosophy of nature, Dl 2: Metaphysics Euro 20,00
589530 PHIPPS, W.E., Muhammad and Jesus. A comparison of the prophets and their teachings.New York, Continuum, 1996. (XII) 304 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
585340 PIERSON, A., BOERSEMA, K.H., Allard Pierson. Eene cultuur-historische studie.Den Haag, Nijhoff, 1924. (XII) 506 pp. halfleer. Portret. Illustraties. *nieuw gebonden*Bevat overzicht van de geschriften en nagelaten manuscripten van A. Pierson. Euro 30,00
576098 PIERSON, A., Onuitgegeven manuscripten. Niet in den handel. Amsterdam, Van Kampen, 1919. (IV) 315 pp. linnen. Illustraties. *band vlekkig* Euro 20,00
575906 PIERSON, A., Zwakheid en kracht. Overgenomen uit den tweeden druk van 'De oorsprong der moderne rigting'.Haarlem, Kruseman, 1862. 64 pp. halflinnen. *nieuw gebonden, potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 11,50
580930 PIETRUSCHKA, U., (HRSG.), Gemeinsame kulturelle Codes in koexistierenden Religionsgemeinschaften. Leucorea-Kolloquium 2003.Halle (Saale), z.u., 2005. (VIII) 162 pp. paperback. (HBO, 38) Met bijdragen van o.a.: D. Baudy, S. Demaria, G. Gabra Euro 10,00
006488 PIKE, E.R, Ethics of the great religions. With some account of their origins, scriptures, & practices.London, Watts, 1948. (VIII) 247 pp. linnen. Illustraties. * band geplastificeerd* Euro 11,50
571942 PLANTINGA, T., Christian philosophy within biblical bounds.Neerlandia, Inheritance, 1991. 114 pp. paperback. Euro 10,00
587766 POHIER, J., KRIKILION, W.E.R.G., De merkwaardige alliantie van dood en leven. Theologie en psychoanalyse bij Jaques Pohier.Leuven, Garant, 1998. 357 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
587767 POHIER, J., KRIKILION, W.E.R.G., De merkwaardige alliantie van dood en leven. Theologie en psychoanalyse bij Jaques Pohier.Leuven, Garant, 1998. 357 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
597513 POL, W.H. VAN DE, Het wereldprotestantisme. Roermond, Romen, 1956. 356 pp. linnen + omslag. (De godsdiensten der mensheid, 16) * Euro 11,50
572813 POL, W.H. VAN DE, Het wereldprotestantisme. Roermond, Romen, 1956. 356 pp. linnen + omslag. (De godsdiensten der mensheid, 16) *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
576951 POLKINGHORNE, J., Science and providence. God's interaction with the world.Boston, Shambhala, 1989. (XII) 114 pp. paperback. (NSL) Euro 10,00
007338 POPMA, K.J., SMIT, M.C., WOLDRING, H.E.S., (RED.), Het leven beschouwd. Facetten van het werk van Prof.dr. K.J. Popma. Feestbundel ter gelegenheid van zijn afscheid op 1 juni 1974 als bijzonder hoogleraar in de reformatorische wijsbegeerte aan de Rijksuniversiteit te Groningen en te Utrecht.Amsterdam, Buijten, 1974. 291 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portr. *omslag beschadigd*Met bijdragen van o.a.: G. Puchinger, J. Klapwijk, D.J. Buwalda, O. Jager Euro 11,50
002752 PORTER, B.F., Deity and morality. With regard to the naturalistic fallacy.London, Allen, 1968. 176 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
004344 PORTMANN, A., (HRSG.), Das menschliche Drama in der Welt der Ideen.Zürich, Rhein, 1965. 432 pp. linnen + omslag. (Eranos-Jahrbuch 1964, 33) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: G. Scholem, H. Read, H. Corbin, V. Zuckerkandl Euro 20,00
599730 PORTMANN, A., RITSEMA, R., (HRSG.), Tradition und Gegenwart.Zürich, Rhein, 1970. 557 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Eranos-Jahrbuch, 1968, 37) *omslag iets beschadigd*Met andere bijdragen van o.a.: G. Scholem, P. Hadot, P. Citroen, G. Quispel Euro 20,00
585489 POSTHUMA, H., Vrees niet. Een brug tussen boeddhisme en christendom.Zoetermeer, Meinema, 2005. 419 pp. paperback. Bibliografie. Euro 17,50
566623 PREE, W.A. DE, Maatschappijkritiek en theologiekritiek. Een onderzoek naar hun onderlinge samenhang.Assen, Van Gorcum, 1971. (X) 203 pp. paperback. Dissertatie. Euro 15,00
595342 PRUYSER, P.W., Between belief and unbelief.New York, Harper, 1974. (XVIII) 301 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
599259 PRZYWARA, E., BEHN, S., (HRSG.), Der beständige Aufbruch. Festschrift für Erich Przywara. Nürnberg, Glock, 1959. 238 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, band licht vlekkig*Met bijdragen van o.a.: G. von le Fort, C. Schmitt, K. Rahner Euro 20,00
593222 PUGH, J.C., Entertaining the triune mystery. God, science, and the space between.Harrisburg, Trinity, 2003. (XIV) 194 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
588225 PYE, M., Macmillan dictionary of religion. London, Macmillan, 1994. (XIV) 319 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 20,00
567479 QUERVAIN, A. DE, Gesetz und Freiheit.Stuttgart, Frommann, 1930. 274 pp. linnen. *rug licht beschadigd* Euro 10,00
015187 RADEMAKER, L.A., Lente in de logica. Van materie tot mysterie, van mysterie tot religie.Amsterdam, Strengholt, z.j. 270 pp. gebonden. *schutblad licht roestvlekkig, naam op titelpagina, enkele potloodstrepen* Euro 11,50
567084 RAHNER, K., METZ. J.B., KERN, W., DARLAPP, A., (HRSG.), Gott in Welt. Festgabe für Karl Rahner. Schriftleitung H. Vorgrimler. 2 delen. Freiburg i.Br., Herder, 1964. 667, 964 pp. linnen. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar*Met bijdragen van o.a.: E. Zellinger, J.B. Lotz, H. Krings, B. Welte, E. Schillebeeckx, J. Kälin. Band I: Philosophische Grundfragen. Theologische Grundfragen. Biblische Themen. Band II: Zur Theologie von Christus und Kirche. Zum Problem der Religionen und Konfessionen. Philosophisch-theologische Grenzprobleme der Geisteswissenschaften. Philosophisch-theologische Grenzprobleme der Naturwissenschaften Euro 60,00
601065 RAHNER, K., VERHOEVEN, J., Dynamiek van het verlangen. De godsdienstfilosofische methode van Rahner tegen de achtergrond van Maréchal en Blondel. Dynamik der Sehnsucht. Die religionsphilosophische Methode Rahners auf dem Hintergrund von Maréchal und Blondel (mit einer Zusammenfassung in deutscher Sprache)Z.p., z.u., 1996. (X) 194 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *enkele potloodstrepen* Euro 15,00
003438 RAST, M., Welt und Gott. Philosophische Gotteslehre.Freiburg i.Br., Herder, 1952. (VIII) 211 pp. linnen. (Mensch, Welt, Gott, 6) Euro 8,00
596406 RHIJN, M. VAN, LEKKERKERKER, A.F.N., NIFTRIK, G.C. VAN, Ernst en vrede. Opstellen rondom de ethische theologie aangeboden aan prof. mr. M.van Rhijn op 15 november 1951.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1951. (VI) 225 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Andere bijdragen van o.a.: H.W. Obbink, J.J. Stam, A. de Willigen Euro 12,50
581373 RIEMSCHNEIDER, M., Augengott und heilige Hochzeit. Leipzig, Koehler, 1953. (VIII) 316 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. (Fragen zur vorgeschichtlichen Religion, 1) *omslag licht beschadigd, ex libris* Euro 12,50
588548 RIEMSCHNEIDER, M., Der Wettergot. Leipzig, Koehler, 1956. 185 pp. half linnen + omslag. Illustraties. (Fragen zur vorgeschichtlichen Religion, 2) *omslag licht beschadigd, ex libris* Euro 15,00
581847 RISPENS, J.A., De geest over de wateren. Literaire en wijsgerige essays. Kampen, Kok, 1950. 280 pp. linnen. Euro 10,00
007725 ROBBERS, H., Menschelijk weten over God en schepping. Hoofdstukken uit een wijsgerige theologie in den geest van S. Thomas.Utrecht, Spectrum, z.j. 164 pp. linnen. (BTW) *band licht roestvlekkig* Euro 8,00
592781 ROBERTS, R.H., Religion, theology and the human sciences. Cambridge, UP, 2002. (XIV) 334 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
568968 ROBINSON, N.H.G., HICK, J., HUDSON, W.D., Talk of God. London, Macmillan, 1969. (XXIV) 256 pp. linnen + omslag. (RIPL, 2, 1967-68) *naam op schutblad*Foreword by G.N.A. Vesey. Andere bijdragen van o.a.: P. van Buren, P. Ricoeur, C. de Deugd Euro 16,00
596384 ROONEY, P., Divine command morality.Aldershot, Avebury, 1996. (VI) 128 pp. gebonden. Bibliografie. (ASP) Euro 12,50
579823 ROSENKRANZ, G., Religionswissenschaft und Theologie. Aufsätze zur Evangelischen Religionskunde. München, Kaiser, 1964. 360 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 12,50
600685 RUDOLPH, E., (HRSG.), Mythos zwischen Philosophie und Theologie. Darmstadt, WB, 1994. (IV) 235 pp. paperback. Met andere bijdragen van o.a.: W.D. Hartwich, J. von Soosten, D. Kaegi Euro 12,50
568507 RÜSSEL, H.W., Gestalt eines christlichen Humanismus.Amsterdam, Pantheon, 1940. 194 pp. ingenaaid. *ex libris, papier hier en daar roestvlekkig* Euro 10,00
588822 RÜSSEL, H.W., Gestalt eines christlichen Humanismus.Amsterdam, Pantheon, 1940. 194 pp. ingenaaid. *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
569716 RÜSSEL, H.W., Das Lob der rechten Einsamkeit.Z.p., Pantheon, 1940. 98 pp. ingenaaid. *ex libris, papier licht roestvlekkig, rug licht beschadigd* Euro 8,00
568508 RÜSSEL, H.W., Schets van een christen-humanisme. Vert. door J.A. Schröeder.Antwerpen, Pantheon, 1945. 161 pp. half linnen. (WB) *band licht beschadigd* Euro 8,00
008567 SABATIER, A., Outlines of a philosophy of religion based on psychology and history. Author. transl. by T.A. Seed.London, Hodder, 1897. (XVI) 348 pp. linnen. *naam op schutblad, band licht beschadigd* Euro 14,00


naar boven
595770 SALAMUCHA, J., Knowledge and faith. Ed. by K. Swietorzecka and J.J. Jadacki. Amsterdam, Rodopi, 2003. 419 pp. gebonden. Bibliografie. (PSPSH, 77) (PAP, 4) Euro 45,00
016564 SAMUEL, V., DINGLE, H., A threefold cord. Philosophy, science, religion. A discussion between viscount Samuel and professor Herbert Dingle.London, Allen, 1961. 280 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 14,00
593693 SAROT, M., Living a good life in spite of evil. Frankfurt a.M., Lang, 1999. 167 pp. paperback. Bibliografie. (CPT, 3) Euro 11,50
569055 SAWICKI, F., Der Sinn des Lebens. Paderborn, Bonifacius, 1937 (6e herz.). (XII) 330 pp. linnen. (Katholische Lebenswerte, 1) *naam op schutblad, band licht roestvlekkig*Frakturschrift Euro 11,50
600658 SCHAAFSMA, P., Reconsidering evil. Confronting reflections with confessions.Leuven, Peeters, 2006. (X) 304 pp. paperback. Bibliografie. (SPT) Euro 20,00
000771 SCHAEFFLER, R., Was dürfen wir hoffen? Die katholische Theologie der Hoffnung zwischen Blochs utopischem Denken und der reformatorischen Rechtfertigungslehre.Darmstadt, WB, 1979. (XVI) 333 pp. linnen. Euro 10,00
587705 SCHAEFFLER, R., Was dürfen wir hoffen? Die katholische Theologie der Hoffnung zwischen Blochs utopischem Denken und der reformatorischen Rechtfertigungslehre.Darmstadt, WB, 1979. (XVI) 333 pp. linnen. Euro 10,00
587706 SCHAEFFLER, R., Was dürfen wir hoffen? Die katholische Theologie der Hoffnung zwischen Blochs utopischem Denken und der reformatorischen Rechtfertigungslehre.Darmstadt, WB, 1979. (XVI) 333 pp. linnen. Euro 10,00
566857 SCHEBESTA, P., (HRSG.), Ursprung der Religion. Ergebnisse der vorgeschichtlichen und völkerkundlichen Forschungen. Berlin, Morus, 1961. 264 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met bijdragen van o.a.: K. Klostermaier, H. Loiskandl, J. Thiel, Euro 14,50
570960 SCHEEBEN, M.J., Die Mysterien des Christentums. Wesen, Bedeutung und Gesamtschau. Kaldenkirchen, Steyler, 1956. 261 pp. linnen + omslag. *bibliotheekexemplaar* Euro 12,50
571502 SCHEGGET, G.H. TER, Het beroep op de stad der toekomst. Praktisch-dogmatische studie van de revolutie.Haarlem, Bohn, 1970. (XVI) 222 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 12,50
566820 SCHELL, H., Religion und Offenbarung. Paderborn, Schöningh, 1907 (3e). (XLII) 577 pp. halfleer. (Apologie des Christentums, 1) *bibliotheekexemplaar, rug licht geschaafd* Euro 50,00
593216 SCHIFFERS, N., Fragen der Physik an die Theologie. Die Säkulisierung der Wissenschaft und das Heilsverlangen nach Freiheit.Düsseldorf, Patmos, 1968. 271 pp. paperback. *enkele pen- en potloodstrepen en -aantekeningen, naam op schutblad* Euro 10,00
577757 SCHLETTE, H.R., Einführung in das Studium der Religionen.Freiburg, Rombach, 1971. 204 pp. paperback. (RHP, 31) Euro 7,50
572913 SCHMIDT, P.W., BORNEMANN, F., Verzeichnis der Schriften von P.W. Schmidt S.V.D. (1868-1954). Freiburg, Paulusdruckerei, 1954. pp. 385-432. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, omslag licht beschadigd*Sonderabdruck. Internationale Zeitschrift für Völker- und Sprachenkunde Anthropos. Band 49. 1954 Euro 20,00
572912 SCHMIDT, P.W., KOPPERS, W., (HRSG.), Festschrift. Publication d'hommage offerte au P.W. Schmidt. 76 sprachwissenschaftliche, ethnologische, religionswissenschaftliche, prähistorische und andere Studien. Recueil de 76 études de linguistique, d'ethnologie, de science religieuse, de préhistoire et autres. Mit 41 Tafeln, 158 Textillustrationen, 2 Karten. Avec 41 planches, 158 gravures de texte, 2 cartes. Wien, z.u., 1928. (XXX) 977 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd en verkleurd*Met bijdragen van o.a.: F. Hommel, C.C. Uhlenbeck, V. Lebzelter, R.H. Lowie, P. Rivet, G. Wunderle, P. Honigsheim, F. Kern Euro 60,00
566864 SCHMIDT, P.W., Menschheitswege zum Gotterkennen. Rationale, irrationale, superrationale. Eine religionsgeschichtliche und religionspsychologische Untersuchung.München, Kösel, 1923. (X) 228 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar* Euro 12,50
572914 SCHMIDT, P.W., Die Uroffenbarung als Anfang der Offenbarungen Gottes. Aus: Religion, Christentum, Kirche. Eine Apolegetik für wissenschaftlich Gebildete. Kempten, Kösel, 1913. (VI) 154 pp. halflinnen. *nieuw gebonden, bibliotheekexemplaar* Euro 12,50
592417 SCHMITT, K.R., Death and after-life in the theologies of Karl Barth and John Hick. A comparative study.Amsterdam, Rodopi, 1985. (VI) 230 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht verkleurd, naam op schutblad* Euro 15,00
578331 SCHMITZ, C.A., (HRSG.), Religions-Ethnologie. Frankfurt a.M., AVG, 1964. 461 pp. paperback. Bibliografie. (AR) Met bijdragen van. o.a.: G. v.d. Leeuw, C. Lévi-Strauss, K.Th. Preuss Euro 11,50
601063 SCHOLTEN, J.H., Dogmatices christianae initia. In auditorum usum. Lugduni-Batavorum, Engels, 1858 (2e). (II) 272 pp. halflinnen. *rug licht beschadigd, papier iets roestvlekkig* Euro 20,00
009368 SCHOLTEN, J.H., Geschiedenis der godsdienst en wijsbegeerte ten gebruike bij de akademische lessen.Leiden, Engels, 1859 (2e herz.). (XII) 296 pp. ingenaaid. *los in de band, scheurtjes*J.H. Scholten (1811-1885). Hoogleraar te Franeker (1840) en te Leiden (1843). Met Opzoomer een der voormannen van de moderne richting in de theologie (...). 'Het door Scholten in zijn Geschiedenis der godsdienst en wijsbegeerte (1853) ingenomen wijsgerig standpunt is dat van een realistische filosofie op empirische basis (...)'. Sassen, 324-325. Poortman, 350-351 Euro 25,00
601062 SCHOLTEN, J.H., De leer der Hervormde Kerk in hare grondbeginselen, uit de bronnen voorgesteld en beoordeeld. 2 delen. Leiden, Engels, 1870 (4e herz.). (LXXXIV) 419, (XIV) 764 pp. linnen. Portret. *papier iets roestvlekkig, opnieuw gebonden* Euro 50,00
003079 SCHOLTEN, J.H., De vrije wil. Kritisch onderzoek.Leiden, Engels, 1859. (XLVIII) 400 pp. Halflinnen. *papier licht roestvlekkig'Johannes Hendrik Scholten, 1811-1885, was hoogleraar in de theologie te Leiden (1843) en een der grondleggers van de moderne richting in de protestanse theologie.' Poortman, 350 Euro 25,00
566963 SCHULTZ, H.J., (HRSG.), Tendenzen der Theologie im 20. Jahrhundert. Eine Geschichte in Porträts. Stuttgart, Kreuz, 1967 (2e). 662 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd en verkleurd*Met bijdragen van o.a.: F. Rodi, B. Lohse, F. Heiler, M. Seckler Euro 16,00
016380 SCHUMANN, F.K., Der Gottesgedanke und der Zerfall der Moderne.Tübingen, Mohr, 1929. (XII) 380 pp. ingenaaid. *enkele potloodaantekeningen, omslag licht beschadigd*Eerste druk. Fakturschrift. 'Schumann ist Schüler von Johannes Rehmke'.Ziegenfuss, 498 Euro 16,00
003668 SCHÜTZ, A., Gott in der Geschichte. Eine Geschichtsmetaphysik und -theologie.Salzburg, Pustet, 1936. 292 pp. linnen. *enkele potloodstrepen* Euro 11,50
575466 SCHÜTZ, P., Das Mysterium der Geschichte. Von der Anwesenheit des Heilenden in der Zeit. Hamburg, Furche, 1975. 579 pp. paperback. *enkele potloodstrepen*Sonderausgabe von Band II der Gesammelten Werke Euro 16,00
578166 SCHWARZ, H., Grundfragen der Weltanschauung. Zweite erweiterte Auflage der Schrift 'Der Materialismus als Weltanschauung und Geschichtsprinzip' nebst Abhandlungen über die Willensfreiheit und das Gottesproblem. Leipzig, Dieterich, 1912. (XII) 298 pp. linnen. *enkele (kleur)potloodaantekeningen, boekblok licht roestvlekkig, bibliotheekexemplaar* Euro 15,00
578111 SCHWARZ, H., Das Ungegebene. Eine Religions- und Wertphilosophie. Tübingen, Mohr, 1921. (VIII) 291 pp. ingenaaid. *enkele kleurpotloodstrepen, achterzijde omslag los, omslag licht beschadigd, bibliotheekstempel* Euro 15,00
009180 SCHWEITZER, A., BABEL, H.A., La pensée d'Albert Schweitzer. Sa signification pour la théologie et la philosophie contemporaine.Leiden, z.u., 1954. 239 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht beschadigd en roestvlekkig, naam op band* Euro 11,50
571993 SCHWEITZER, A., EIGENHUIS, J., Albert Schweitzer.Haarlem, Tjeenk Willink, 1929. (XII) 261 pp. linnen. Portret. *boekblok roestvlekkig* Euro 8,50
597484 SCHWEITZER, A., GÖTTING, G., Albert Schweitzer. Pionier der Menschlichkeit. Berlin, Union, 1970. 174 pp. linnen + omslag. Illustraties. *scheurtje in omslag* Euro 10,00
587748 SCHWEITZER, A., LIND, E., Albert Schweitzer. Leven en werk. Met een voorwoord van S. Zweig en vert. door J. Poortenaar.Naarden, In den toren, 1950 (2e). 222 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *schutblad licht roestvlekkig, tekst op schutblad, enkele penstrepen* Euro 10,00
572265 SCHWEITZER, A., LIND, E., Albert Schweitzer. Leven en werk. Met een voorwoord van S. Zweig en vert. door J. Poortenaar.Naarden, In den toren, 1950 (2e). 222 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *schutblad licht roestvlekkig, omslag beschadigd, naam op schutblad* Euro 10,00
576201 SCHWEITZER, A., MARSHALL, G., POLING, D., Schweitzer. A biography.Garden City, Doubleday, 1971. (XVIII) 342 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *potloodstrepen, bovenzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 12,50
573819 SCHWEITZER, A., SEAVER, G., Albert Schweitzer. The man and his mind. London, Black, 1948 (2e). (VIII) 346 pp. linnen. Portret. Illustraties. Euro 14,00
585158 SCHWEITZER, A., VEEN, J.M. VAN, Albert Schweitzer.Baarn, Bosch, 1975. 103 pp. paperback. (Oekumene) Euro 7,50
568220 SCHWEITZER, A., WINNUBST, B., Das Friedensdenken Albert Schweitzers. Seine Antwort auf die Bedrohung des Lebens, besonders des menschlichen Lebens, durch die Kernrüstung. Amsterdam, Rodopi, 1974. (VI) 219 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Euro 12,50
572068 SCHWEITZER, A., Aan den zoom van het oerwoud. Ervaringen en opmerkingen van een arts in het oerwoud van aequatoriaal Afrika. Geautor. vert. van J. Eigenhuis.Haarlem, Tjeenk Willink, 1928 (5e). 230 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, papier licht roestvlekkig* Euro 10,00
569193 SCHWEITZER, A., Kultur und Ethik. Kulturphilosophie. Zweiter Teil. Olaus Petri Vorlesungen an der Universität Upsala.München, Beck, 1923 (3e). (XXVIII) 280 pp. half linnen. *band geplastificeerd en verkleurd* Euro 11,50
573029 SCHWEITZER, A., Kultur und Ethik. Kulturphilosophie. Zweiter Teil. Olaus Petri Vorlesungen an der Universität Upsala.München, Beck, 1923 (4e). (XXVIII) 280 pp. linnen. *band licht verkleurd* Euro 11,50
590012 SCHWEITZER, A., Kultur und Ethik. Sonderausgabe mit Einschluß von 'Verfall und Wiederaufbau der Kultur'. Kulturphilosophie. Erster und zweiter Teil. Olaus Petri Vorlesungen an der Universität Upsala.München, Beck, 1960 (3e). 372 pp. linnen + omslag.m Euro 15,00
587749 SCHWEITZER, A., Opnieuw naar Lambarene. Nieuwe ervaringen en opmerkingen van een arts in aequatoriaal Afrika. Geautor. vert. van H.M. Eigenhuis-Van Gendt.Haarlem, Tjeenk Willink, 1928 (2e). 216 pp. linnen. Euro 8,00
571991 SCHWEITZER, A., Opnieuw naar Lambarene. Nieuwe ervaringen en opmerkingen van een arts in aequatoriaal Afrika. Geautor. vert. van H.M. Eigenhuis-Van Gendt.Haarlem, Tjeenk Willink, 1928 (2e). 216 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, papier licht roestvlekkig, naam op schutblad* Euro 8,00
579609 SCHWEITZER, A., Uit mijn jeugd. Vertaald door H. Bervoets.Haarlem, Tjeenk Willink, 1925. (XII) 108 pp. linnen. *papier licht roestvlekkig, vlekje op band* Euro 8,00
572067 SCHWEITZER, A., Verval en weder-opbouw der cultuur. Cultuur-philosophie - eerste deel. Vert. door J. Eigenhuis. Olaus Petri-lezingen aan de universiteit van Upsala.Haarlem, Tjeenk Willink, 1928. 115 pp. linnen. *papier licht roestvlekkig, naam op schutblad en titelpagina, enkele penstrepen* Euro 8,50
567307 SCHWEITZER, A., Die Weltanschauung der indischen Denker. Mystik und Ethik.München, Beck, 1935 (9.-12.T). (XII) 201 pp. linnen. Euro 8,50
003617 SCHWEITZER, A., De wereldbeschouwing der Indische denkers. Mystiek en ethiek. Vertaald door J. Eigenhuis.Haarlem, Tjeenk Willink, 1935. (X) 180 pp. ingenaaid. *papier licht roestvlekkig, enkele potloodaantekeningen, rug licht beschadigd* Euro 8,00
572635 SCHWEITZER, A., Zwischen Wasser und Urwald. Erlebnisse und Beobachtungen eines Artztes im Urwalde Äquatorialafrikas. München, Beck, 1926. (VIII) 169 pp. linnen. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig* Euro 10,00
592587 SCOTT, P., A political theology of nature.Cambridge, UP, 2003. (XIV) 275 pp. paperback. Bibliografie. (CSCD, 9) Euro 11,50
000921 SEGUNDO, J.L., Liberation of theology Translated by J. Drury. New York, Maryknoll, 1976. (VI) 240 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00


naar boven
008619 SEIDEL, G.J., Being, nothing and God. A philosophy of appearance.Assen, Van Gorcum, 1970. (VIII) 118 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd en verkleurd* Euro 11,50
006061 SEILER, J., Das Dasein Gottes als Denkaufgabe. Darlegung und Bewertung der Gottesbeweise.Luzern, Räber, 1965. 328 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad* Euro 15,00
580799 SEILER, J., Philosophie der unbelebten Natur. Eine Auseinandersetzung mit den Ergebnissen der Naturwissenschaft.Olten, Walter, 1948. 509 pp. linnen. Euro 25,00
566978 SEITZ, A., Natürliche Religionsbegründung. Eine grundlegende Apologetik. Regensburg, Manz, 1914. (VIII) 642 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, binding iets los* Euro 30,00
587744 SENDEN, G.H. VAN, Uit den strijd om nieuwe levenswaarden. Voordrachten en verhandelingen tot vernieuwing van het religieus bewustzijn.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1922. (X) 350 pp. linnen. *band licht beschadigd*Gerhard Hendericus van Senden. Vrijzinnig theoloog en wijsgeer. Ned. hervormd predikant (1911-1917), sindsdien privaatgeleerde. Werd Hegeliaan. Poortman, 1, 354 Euro 11,50
593918 SERTILLANGES, A.D., L'idée de création et ses retentissements en philosophie.Paris, Aubier, 1949. 229 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, onderzijde rug beschadigd, onopengesneden* Euro 12,50
596596 SEVENSTER, G., Ethiek en eschatologie in de synoptische evangeliën. Een studie over het typische in Jezus' zedeleer. Leiden, IJdo, 1929. (X) 221 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 14,00
570025 SEVENSTER, G., Ethiek en eschatologie in de synoptische evangeliën. Een studie over het typische in Jezus' zedeleer. Leiden, IJdo, 1929. (X) 221 pp. ingenaaid. Dissertatie. *naam op schutblad*Met opdracht van auteur Euro 12,50
587754 SEVENSTER, G., Ethiek en eschatologie in de synoptische evangeliën. Een studie over het typische in Jezus' zedeleer. Leiden, IJdo, 1929. (X) 221 pp. ingenaaid. Dissertatie. *rug licht beschadigd* Euro 14,00
571655 SHERMER, M., How we believe. The search for God in age of science. New York, Freeman, 2000 (2e). (XVIII) 302 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. Euro 15,00
008009 SIEGMUND, G., Naturordnung als Quelle der Gotteserkenntnis. Neubegründung des teleologischen Gottesbeweises.Freiburg, Herder, 1950 (2e herz.). 445 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, omslag verkleurd* Euro 15,00
600136 SIERKSMA, F., The Gods as we shape them. Translated from the Dutch by G.E. van Baaren-Pape.London, Routledge, 1960. 192 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. Euro 20,00
593309 SIERKSMA, F., Grensconflict. Amsterdam, AP, 1970 (2e). 123 pp. paperback. (Grote ABC, 159) De eerste druk van 'Grensconflict' is verschenen onder het pseudoniem Frank Wilders in 1948 bij A.A.M. Stols Euro 10,00
567706 SIERKSMA, F., Een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Messianistische en eschatologische bewegingen en voorstellingen bij primitieve volken.'s-Gravenhage, Mouton, 1961. 312 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen* Euro 11,50
016083 SIERKSMA, F., Religie, sexualiteit en agressie. Een cultuurpsychologische bijdrage tot de verklaring van de spanning tussen de sexen. Met een voorwoord van T.P. van Baaren.Groningen, Konstapel, 1979. (VIII) 341 pp. paperback. *naam op titelpagina, schutblad ontbreekt* Euro 8,50
587755 SIERKSMA, F., Religie, sexualiteit en agressie. Een cultuurpsychologische bijdrage tot de verklaring van de spanning tussen de sexen. Met een voorwoord van T.P. van Baaren.Groningen, Konstapel, 1979. (VIII) 341 pp. paperback. *naam op titelpagina* Euro 8,50
000442 SIERKSMA, F., De religieuze projectie. Een antropologische en psychologische studie over de projectie-verschijnselen in de godsdiensten.Delft, Gaade, 1957 (2e herz.). (X) 202 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
598303 SIERKSMA, F., De religieuze projectie. Een antropologische en psychologische studie over de projectie-verschijnselen in de godsdiensten.Delft, Gaade, 1957 (2e herz.). (X) 202 pp. linnen + omslag. *omslag iets gevlekt, naam op schutblad* Euro 12,50
598314 SIERKSMA, F., Schoonheid als eigenbelang. Essays. 's-Gravenhage, Stols, 1948. 191 pp. gebonden + omslag. *omslag verkleurd, naam op schutblad* Euro 7,00
568701 SIERKSMA, F., Testbeeld. Essays over mens en televisie.Amsterdam, Van Oorschot, 1963. 266 pp. linnen + omslag. *potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 10,00
581490 SIERKSMA, F., Tussen twee vuren. Een pamflet en een essay.Amsterdam, Bezige Bij, 1952. 144 pp. ingenaaid. *omslag en boekblok licht roestvlekkig* Euro 12,50
592537 SILVA-TAROUCA, A., Praxis und Theorie des Gottbeweises.Wien, Herder, 1950. (VI) 210 pp. linnen. Euro 12,50
568850 SIMON, P., Zur natürlichen Gotteserkenntnis. Zwei Aufsätze. Paderborn, Bonifacius, 1940. 90 pp. ingenaaid. *omslag roestvlekkig* Euro 10,00
592554 SLOB, W.H., Verily, I say unto thee; rhetorical normativity after postmodern theologies.Groningen, z.u., 2002. (XII) 266 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *stiftstrepen, naam op schutblad* Euro 11,50
576650 SLOB, W.H., Verily, I say unto thee; rhetorical normativity after postmodern theologies.Groningen, z.u., 2002. (XII) 266 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 16,00
568222 SMART, N., The phenomenon of religion. London, Macmillan, 1973. (VI) 157 pp. linnen. Bibliografie. *bovenzijde rug licht beschadigd, enkele potloodstrepen* Euro 11,50
599022 SMEDES, T.A., Avoiding Balaam's mistake. Exploring divine action in an age of scienticism.Groningen, z.u., 2004. (XII) 186 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
599775 SMEDES, T.A., Avoiding Balaam's mistake. Exploring divine action in an age of scienticism.Groningen, z.u., 2004. (XII) 186 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
593914 SMETHURST, A.F., Modern science and christian beliefs.New York, Abingdon, 1955. (XX) 300 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, recensie op schutblad geplakt* Euro 10,00
015327 SMIT, H.W., De natuurphilosophie en het theïsme.Goes, Oosterbaan, 1917. 171 pp. ingenaaid. *enkele penstrepen, omslag en papier hier en daar roestvlekkig* Euro 11,50
593323 SMITH, H., Niet zonder religie. Het belang van religie in de postmoderne maatschappij. Vertaling: V. Franken.Utrecht, Servire, 2001. 269 pp. gebonden. Euro 12,50
568847 SMITH, H., De religies van de wereld. Ons grote wijsheidstradities. Vertaling: V. Franken. Utrecht, Servire, 1993. 446 pp. gebonden. Euro 15,00
591114 SMITS, C., SAGAERT, O., LAMPEN, W., Natuur en bovennatuur.'s-Hertogenbosch, Teulings, 1937. (IV) 108 pp. ingenaaid. (Collectanea Franciscana Neerlandica, 3, 7) Vierde bijdrage van M. Soens Euro 11,50
598374 SNETHLAGE, J.L., Herinneringen en perspectieven.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1949. 229 pp. ingenaaid. *rug iets vlekkig* Euro 10,00
568845 SNETHLAGE, J.L., Moraalfilosofie en christendom. Wat moet ik doen? Wat mag ik hopen? Wat is de mens? Den Haag, Kruseman, 1980. 100 pp. paperback. Bibliografie. *rug licht verschoten* Euro 7,00
598373 SNETHLAGE, J.L., Moraalfilosofie en christendom. Wat moet ik doen? Wat mag ik hopen? Wat is de mens? Den Haag, Kruseman, 1980. 100 pp. paperback. Bibliografie. Euro 7,00
598370 SNETHLAGE, J.L., Moraalfilosofie en christendom. Wat moet ik doen? Wat mag ik hopen? Wat is de mens? Den Haag, Kruseman, 1980. 100 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 7,00
004200 SÖLLE, D., Stellvertretung. Ein Kapitel Theologie nach dem 'Tode Gottes'.Berlin, Kreuz, 1965 (2e). 208 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig* Euro 10,00
593342 SONG, I.K., Divine foreknowledge and necessity. An Ockhamist response to the dilemma of God's foreknowledge and human freedom.Lanham, UPA, 2002. (XII) 194 pp. gebonden. Bibliografie. Euro 20,00
583550 SOPPER, A.J. DE, Dwaalwegen. De mens in het materialistisch en in het vitalistisch naturalisme. Den Haag, Voorhoeve, z.j. 164 pp. linnen. *rug verkleurd* Euro 8,00
592839 SOUTHGATE, C., The groaning of creation. God, evolution, and the problem of evil.Louisville, Westminster, 2008. (XII) 196 pp. paperback. Euro 12,50
585656 SPERNA WEILAND, J., (ED.), Antwoord. Gestalten van geloof in de wereld van nu.Amsterdam, Meulenhoff, 1989 (3e). 264 pp. paperback. (Informatief) *rug verkleurd*De vijf grote wereldgodsdiensten in perspectief. Met bijdragen van o.a.: Th. P.van Baaren, D.C. Mulder, M.A. Beek Euro 11,50
600701 SPERNA WEILAND, J., (ED.), Antwoord. Gestalten van geloof in de wereld van nu.Amsterdam, Meulenhoff, 1975. 216 pp. linnen + omslag. (Informatief) *rug verkleurd*Beschrijving van de grote levende godsdienstenf. Met bijdragen van o.a.: Th. P.van Baaren, D.C. Mulder, M.A. Beek Euro 12,50
016471 SPERNA WEILAND, J., TIEMERSMA, D., (RED.), Wijsbegeerte, universiteit en maatschappij. Liber amicorum voor Jan Sperna Weiland.Baarn, Ambo, 1990. 262 pp. paperback. Bibliografie. Portret.Met bijdragen van o.a.: L. Nauta, T. de Boer, O.J. de Jong, B. Peper Euro 8,00
577876 SPERNA WEILAND, J., Oriëntatie. Nieuwe wegen in de theologie. Baarn, WV, 1967 (2e). 231 pp. linnen + omslag. (TM) *naam op schutblad* Euro 10,00
587722 SPIER, J.M., Inleiding in de wijsbegeerte der wetsidee.Kampen, Kok, 1946 (3e herz.). 237 pp. linnen. Euro 10,00
572431 SPIER, J.M., Inleiding in de wijsbegeerte der wetsidee.Enschede, P.P.E., 1938. 250 pp. linnen. *rug verkleurd, band licht roestvlekkig* Euro 10,00
002439 SPIER, J.M., Inleiding in de wijsbegeerte der wetsidee.Kampen, Kok, 1946 (3e herz.). 237 pp. linnen. Euro 10,00
570389 SPIER, J.M., Inleiding in de wijsbegeerte der wetsidee.Kampen, Kok, 1940 (2e herz.). 240 pp. linnen. Euro 10,00
005377 SPRINGER, J.L., Waar, wat en wie is God? De vraag naar God als godsdienstwijsgerig probleem.Wageningen, Veenman, 1969. 304 pp. ingenaaid. (CNTT, 4) *band licht verkleurd* Euro 12,50
593144 SPRINGER, J.L., Waar, wat en wie is God? De vraag naar God als godsdienstwijsgerig probleem.Wageningen, Veenman, 1969. 304 pp. ingenaaid. (CNTT, 4) *band licht gevlekt* Euro 12,50
589692 STAFLEU, M.D., De verborgen structuur. Wijsgerige beschouwingen over natuurlijke structuren en hun samenhang.Amsterdam, Buijten, 1989. 136 pp. ingenaaid. (Verantwoording, 4) "Het doel is om na te gaan of de structuurtheorie van de wijsbegeerte van de wetsidee te gebruiken is om (...) inzicht te verwerven in de natuurlijke structuren, zoals die bestudeerd worden in de wiskunde en natuurwetenschappen." Euro 10,00


naar boven
566653 STAUDINGER, J., Das Schöne als Weltanschauung im Lichte der platonisch-augustinischen Geisteshaltung. Wien, Herder, 1948. 334 pp. half linnen + omslag. Euro 11,50
566539 STECHOW, L. VON, Philosophisch-religiöse Betrachtungen und Fernblicke. Heidelberg, Winter, 1904. (IV) 583 pp. ingenaaid. *onafgesneden, papier hier en daar licht roestvlekkig, omslag licht beschadigd*Frakturschrift Euro 20,00
018045 STEINBÜCHEL, T., BALLE, T., Dialogische Existenz. Gestalt und Ethos der christlichen Humanitas in der Philosophie Theodor Steinbüchels.Bamberg, Rodenbusch, 1967. (IV) 98 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 10,00
596700 STEPHENSON, G., (HRSG.), Der Religionswandel unserer Zeit im Spiegel der Religionswissenschaft.Darmstadt, WB, 1976. (XIV) 354 pp. gebonden.Met bijdragen van o.a.: P. Weidkuhn, E. Benz, E. Dammann Euro 10,00
018460 STEPHENSON, G., (HRSG.), Der Religionswandel unserer Zeit im Spiegel der Religionswissenschaft.Darmstadt, WB, 1976. (XIV) 354 pp. gebonden.Met bijdragen van o.a.: P. Weidkuhn, E. Benz, E. Dammann Euro 10,00
600581 STEPHENSON, G., (HRSG.), Der Religionswandel unserer Zeit im Spiegel der Religionswissenschaft.Darmstadt, WB, 1976. (XIV) 354 pp. gebonden.Met bijdragen van o.a.: P. Weidkuhn, E. Benz, E. Dammann Euro 10,00
016583 STEPHENSON, G., (HRSG.), Leben und Tod in den Religionen. Symbol und Wirklichkeit.Darmstadt, WB, 1980. (XIV) 350 pp. gebonden. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: J. Waardenburg, O.F. Bollnow, B. Uhde, W. Kohler Euro 11,50
587721 STEPHENSON, G., (HRSG.), Leben und Tod in den Religionen. Symbol und Wirklichkeit.Darmstadt, WB, 1980. (XIV) 350 pp. gebonden. Illustraties. *naam binnenzijde voorplat*Met bijdragen van o.a.: J. Waardenburg, O.F. Bollnow, B. Uhde, W. Kohler Euro 11,50
590235 STONE, M., Ancient mirrors of womanhood. A treasury of goddess and heroine lore from around the world. Illustrated by C. Stone.Boston, Beacon, 1984. (XX) 425 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd en verkleurd* Euro 12,50
006352 STRUYKER BOUDIER, C.E.M., Morgen is het zondag. Verkenningen in hedendaags scheppingsdenken.Kampen, Kok Agora, 1990. 322 pp. paperback. *plakbandresten binnenzijde band* Euro 12,50
578343 STUART, E., Spitting at dragons. Towards a feminist theology of sainthood.London, Mowbray, 1996. (XII) 144 pp. paperback. Bibliografie. Euro 8,00
570186 SZCZESNY, G., Die Antwort der Religionen auf 31 Fragen. Z.p., Bertelsmann, z.j. 320 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
002330 TAKEDA, S., Die subjektive Wahrheit und die Ausnahme-Existenz. Ein Problem zwischen Philosophie und Theologie.Amsterdam, Rodopi, 1982. 190 pp. ingenaaid. (Elementa, 23) Euro 11,50
601588 TAKEDA, S., Die subjektive Wahrheit und die Ausnahme-Existenz. Ein Problem zwischen Philosophie und Theologie.Amsterdam, Rodopi, 1982. 190 pp. ingenaaid. (Elementa, 23) Euro 11,50
571500 TAWNEY, R.H., Religie en de opkomst van het kapitalisme. Een historische studie (Holland Memorial Lectures 1922). Met een inleidend woord van C. Gore. Vert. door W. Gortzak. Hilversum, De Boer, 1964. 262 pp. paperback. (Sterrenserie, 12) *hoekje uit schutblad geknipt* Euro 8,50
592566 TAWNEY, R.H., Religie en de opkomst van het kapitalisme. Een historische studie (Holland Memorial Lectures 1922). Met een inleidend woord van C. Gore. Vert. door W. Gortzak. Hilversum, De Boer, 1964. 262 pp. paperback. (Sterrenserie, 12) *naam uit schutblad* Euro 8,50
001938 TEMPLE, W., PADGETT, J.F., The christian philosophy of William Temple.The Hague, Nijhoff, 1974. (XII) 312 pp. ingenaaid. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 14,00
001021 THEUNIS, F., (HRSG.), Religion und Gottesfrage in der Philosophie. Neue Deutungen und Probleme der Religionsphilosophie.Hamburg, Reich, 1978. 194 pp. ingenaaid. (Kerygma und Mythos, 6, 10) (Theologische Forschung, 62) *omslag licht verkleurd, potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: M.M. Olivetti, M. Boutin, E. Levinas, K. Hammacher, H. Gouhier Euro 10,00
581360 THIELICKE, H., SCHREY, H.H., Christliche Daseinsgestaltung. Äusserungen evangelischer Ethik zu Fragen der Gegenwart. Ausgewählt und mit einer Einleitung. Bremen, Schünemann, 1961 (2e). (XXXII) 584 pp. linnen + omslag. (SD, 187) *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
590998 THIELICKE, H., Das Bilderbuch Gottes. Reden über die Gleichnisse Jesu.Stuttgart, Quell, 1959 (3e). 320 pp. linnen. *band licht verkleurd* Euro 12,50
580359 THIELICKE, H., Geschichte und Existenz. Grundlegung einer evangelischen Geschichtstheologie. Gütersloh, Mohn, 1935. (XVI) 369 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, schutblad licht roestvlekkig*Frakturschrift Euro 20,00
573708 THIELICKE, H., Geschichte und Existenz. Grundlegung einer evangelischen Geschichtstheologie. Gütersloh, Mohn, 1964 (2e). (XXVI) 369 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad*Frakturschrift Euro 16,00
581148 THIELICKE, H., Das Leben kann noch einmal beginnen. Ein Gang durch die Bergpredigt. Stuttgart, Quell, 1958 (4e herz.). 246 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
579621 THIELICKE, H., Theologie und Zeitgenossenschaft. Gesammelte Aufsätze. Tübingen, Wunderlich, 1967. 318 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 16,00
568721 THIELICKE, H., Theologische Ethik. 3 delen in 4 banden.Tübingen, Mohr, 1955-1964 (Dl 1 2e herz.). (XVI) 746, (XVIII) 644, (XXIV) 787, (XXXII) 972 pp. linnen + omslag *omslagen beschadigd, enkele potloodstrepen*Dl 1: Prinzipienlehre. Dogmatische, philosophische und kontroverstheologische Grundlegung, Dl 2.1: Entfaltung, Dl 2.2: Entfaltung. Ethik des Politischen, Dl 3: Entfaltung. Ethik der Gesellschaft, des Rechtes, der Sexualität und der Kunst Euro 90,00
013617 THIELICKE, H., De verborgen vraag naar God. De achtergrond van ons geestelijk leven. Vertaling van E.K. Klement. Den Haag, Voorhoeve, 1974. 192 pp. paperback. *rug verkleurd* Euro 10,00
581149 THIELICKE, H., Wie die Welt begann. Der Mensch in der Urgeschichte der Bibel. Stuttgart, Quell, 1960 (2e). 327 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
592461 TILGHMAN, B.R., An introduction to the philosophy of religion.Oxford, Blackwell, 1994. (XII) 235 pp. paperback. (IP, 1) Euro 11,50
009219 TILLICH, P., DEUGD, C. DE, Paul Tillich's filosofische theologie. Een beperkt commentaar.Utrecht, Oosthoek, 1961. 67 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 10,00
598296 TILLICH, P., DEUGD, C. DE, Paul Tillich's filosofische theologie. Een beperkt commentaar.Utrecht, Oosthoek, 1961. 67 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag iets verschoten en licht beschadigd* Euro 10,00
006153 TILLICH, P., HAMILTON, K., The system and the gospel. A critique of Paul Tillich. Grand Rapids, Eerdmans, 1963. 249 pp. paperback. Euro 12,50
013701 TILLICH, P., HENSEN, R., Paul Tillich. Wijsgeer, theoloog.Baarn, WV, 1967. 232 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (TM) *scheurtje in omslag* Euro 10,00
007638 TILLICH, P., KILLEN, R.A., The ontological theology of Paul Tillich.Kampen, Kok, 1956. (XII) 279 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 17,50
004994 TILLICH, P., KUIPER, E.J., Symboliek en hermeneutiek. Beschouwingen over expressie en mededeling in de theologie van Paul J. Tillich.Leiden, z.u., 1975. 200 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 12,50
598204 TILLICH, P., KUIPER, E.J., Symboliek en hermeneutiek. Beschouwingen over expressie en mededeling in de theologie van Paul J. Tillich.Leiden, z.u., 1975. 200 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 12,50
017980 TILLICH, P., LAI, PAN-CHIU, Towards a trinitarian theology of religions: a study of Paul Tillich's thought. Kampen, Kok Pharos, 1994. 181 pp. paperback. Bibliografie. (SPT, 8) Euro 12,50
585587 TILLICH, P., LEE, P., The meaning of health. The relation of religion and health. Ed. and introd. by.Richmond, North Atlantic, 1981. 60 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 10,00
568161 TILLICH, P., OSBORNE, K.B., New being. A study on the relationship between conditioned and unconditioned being according to Paul Tillich.The Hague, Nijhoff, 1969. (XII) 228 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 11,50
004898 TILLICH, P., SCHIPPER, J., Eternal life. De eschatologie in de theologie van Paul Tilllich. Nijmegen, z.u., 1971. 246 pp. ingenaaid. Dissertatie. *rug iets verkleurd* Euro 15,00
017766 TILLICH, P., De dynamiek van het geloof. Met een beschouwing over Tillich door C.B. Burger. Vertaling C.B. Burger.Utrecht, Bijleveld, 1958. 155 pp. linnen + omslag. (Wetenschap en bezinning) *potloodaantekeningen, omslag licht beschadigd* Euro 9,00
001056 TILLICH, P., De dynamiek van het geloof. Met een beschouwing over Tillich en vertaling door C.B. Burger.Utrecht, Bijleveld, 1958. 160 pp. linnen + omslag. (Wetenschap en bezinning) *omslag licht verkleurd* Euro 8,50
579550 TILLICH, P., De moed om te zijn. Over de redding der menselijke persoonlijkheid. Vertaling C.B. Burger.Utrecht, Bijleveld, 1955. 168 pp. linnen.(Wetenschap en bezinning) *potloodstrepen* Euro 9,00
001635 TILLICH, P., Morality and beyond. London, Routledge, 1964. 95 pp. linnen + omslag. (Religious perspectives, 9) *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
005071 TILLICH, P., Op de grens. Studies over theologie, filosofie en cultuur. Vertaald door C.B. Burger.Utrecht, Bijleveld, 1965. 183 pp. paperback. Bibliografie. *boekblok vlekkig, rug verkleurd, enkele penstrepen* Euro 9,00
001128 TILLICH, P., Systematic theology. 3 delen.London, Nisbet, 1960-1964 (4e, 2e, 1e). (XIV) 330, (XII) 216, (XVI) 464 pp. linnen + omslag. *potloodstrepen, omslag deel 1 ontbreekt, omslagen delen 2 en 3 licht beschadigd* Euro 35,00
574113 TILLICH, P., Teksten van Paul Tillich. Gekozen, vert. en ingel. door R. Hensen. Zoetermeer, Meinema, 1998. 225 pp. pb. (Sleutelteksten in godsdienst en theologie, 12) *naam op schutbl.* Euro 10,00
018143 TRETHOWAN, I., An essay in christian philosophy.London, Longmans, 1954. 186 pp. linnen + omslag. * papier licht roestvlekkig* Euro 10,00
586063 TROELTSCH, E., KÖHLER, W., Ernst Troeltsch. Tübingen, Mohr, 1941.(VIII) 421 pp. half linnen + omslag. Portret. *omslag en bovenzijde rug licht beschadigd* Euro 16,00
567064 TROELTSCH, E., REITSEMA, G.W., Ernst Troeltsch als godsdienstwijsgeer. Assen, Van Gorcum, 1974. (XIV) 185 pp. ingenaaid. (PR, 15) Euro 10,00
003980 TROELTSCH, E., REITSEMA, G.W., Ernst Troeltsch als godsdienstwijsgeer.Assen, Van Gorcum, 1974. (XIV) 184 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 11,50
600562 TROELTSCH, E., REITSEMA, G.W., Ernst Troeltsch als godsdienstwijsgeer. Assen, Van Gorcum, 1974. (XIV) 185 pp. ingenaaid. (PR, 15) *naam op schutblad* Euro 10,00
594198 TROELTSCH, E., Die Bedeutung des Protestantismus für die Entstehung der modernen Welt.München, Oldenbourg, 1911. (IV) 103 pp. halflinnen. (HB, 24) *potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 50,00


naar boven
586066 TROELTSCH, E., Der Historismus und seine Überwindung. Fünf Vorträge. Eingeleitet von F. von Hügel-Kensington. Berlin, Heise, 1924. (XII) 108 pp. half linnen. *papier licht gebruind, pagina's voorwerk aan de rand licht bschadigd, voorplat licht beschadigd*Eerste druk Euro 50,00
013271 TROELTSCH, E., The social teaching of the christian churches. Translated by O. Wyon. With an introduction by H.R. Niebuhr. 2 delen.New York, Harper, 1960. 1019 pp. paperback. (TB, 71, 72) *boekblok roestvlekkig, ruggen licht geschaafd* Euro 16,00
566944 TYCIAK, J., Wege östlicher Theologie. Geistesgeschichtliche Durchblicke. Bonn, Buchgemeinde, 1946. 205 pp. gebonden. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd* Euro 11,50
581103 UNDERHILL, E., Mysticism. A study in th nature and development of man's spiritual consciousness. London, Methuen, 1960. (XVIII) 519 pp. paperback. Bibliografie. (UP, 8) *omslag licht vlekkig* Euro 12,50
587738 UNEN, H.J. VAN, Prodeonisme. 2 delen in 1 band.Muiderberg, Pro Deo, 1984. 493 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd*Dl 1: De wijsbegeerte van grond en zin, Dl 2: De theologie van God en zijn rijk Euro 14,00
594189 VEN, H. VAN DER., (RED.), Geloof en verlichting. Oordelen over religie.Budel, Damon, 2007. 191 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: G. Manenschijn, J.P. Wils, P. Juffermans Euro 10,00
579649 VERGOTE, A., Bekentenis en begeerte in de religie. Psychoanalytische verkenning. Vert. door P. van Ginneken.Antwerpen, DNB, 1978. 372 pp. paperback. *potloodaantekeningen en -strepen, naam op schutblad* Euro 11,50
593586 VERGOTE, A., Explorations de l'espace théologique. Études de théologie et de la philosophie de la religion. Leuven, UP, 1990. (XVI) 713 pp. ingenaaid. (BETL, 90) *bibliotheekexemplaar* Euro 25,00
590188 VERGOTE, A., Godsdienstpsychologie. In samenwerking met de auteur naar het manuscript uit het Frans vert. door O. de Nobel.Tielt, Lannoo, 1971 (2e). 416 pp. paperback. *enkele potloodaantekeningen, ex libris* Euro 11,50
601002 VERGOTE, A., Het huis is nooit af. Gedachten over mens en religie.Antwerpen, DNB, 1974. 255 pp. paperback. *rug licht verkleurd, potloodstrepen, ex libris* Euro 10,00
578048 VERGOTE, A., Het meerstemmige leven. Gedachten over mens en religie. Kapellen, DNB, 1987. 254 pp. ingenaaid. Euro 11,50
592593 VERNON, M., After atheism. Science, religion and the meaning of life.Basingstoke, Palgrave, 2008. (X) 198 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
587997 VISSCHER, H., Inleiding op de godsdienstgeschiedenis van de natuurvolken.Utrecht, Ruys, z.j. 238 (5) pp. half leder. Illustraties. *rug licht geschaafd* Euro 15,00
597901 VOLLENHOVEN, D.H.T., Proeve eener ordening van wijsgeerige consepties. I. Niet irrationalistische richtingen. Referaat voor de vier-en-twintigste wetenschappelijke samenkomst der Vrije Universiteit op 12 juli 1939. Assen, Hummelen, 1939. (II) 76 pp. ingenaaid. *enkele potloodstrepen, omslag licht vlekkig, naam op schutblad* Euro 11,50
589137 VORSTER, D.A., Protestantse Nederlandse mystiek. Amsterdam, Meulenhoff, 1948. 296 pp. linnen + omslag. Illustratie. (Nederlandse mystiek, 2) *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 15,00
587769 VOS, H. DE, Het christendom en de andere godsdiensten. Nijkerk, Callenbach, 1962. 133 pp. linnen + omslag. *omslag iets verschoten* Euro 8,00
569044 VOS, H. DE, Het christendom en de andere godsdiensten. Nijkerk, Callenbach, 1962. 133 pp. linnen + omslag. *omslag iets verschoten* Euro 8,00
569045 VOS, H. DE, Verdraagzaamheid. Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van gewoon hoogleraar aan de Rijksuniversiteit te Groningen op zaterdag 29 januari 1949. Nijkerk, Callenbach, 1949. 31 pp. ingenaaid. *papier licht roestvlekkig* Euro 6,00
589130 VRANCKX, J., De zinzoekers. Leuven, Davidsfonds, 1993 (2e). 303 pp. paperback. Euro 11,50
572827 VYNCKE, F., De godsdienst der Slaven.Roermond, Romen, 1969. 200 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) Euro 10,00
587742 VYNCKE, F., De godsdienst der Slaven.Roermond, Romen, 1969. 200 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) *ex libris* Euro 11,50
599784 VYNCKE, F., De godsdienst der Slaven.Roermond, Romen, 1969. 200 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
592901 WACH, J., KITAGAWA, J.M., Gibt es ein Verstehen fremder Religionen? Mit einer Biographie Joachim Wachs und einer vollständigen Bibliographie seiner Werke.Leiden, Brill, 1963. (VIII) 66 pp. linnen. Bibliografie. (Joachim Wach-Vorlesungen, 1) (Beihefte der Zeitschrift für Religions- und Geistesgeschichte, 6) Euro 15,00
567882 WACH, J., Sociology of religion.London, Kegan Paul, 1947. (XII) 429 pp. linnen. (ILSSR) *bibliotheekstempel op schutblad* Euro 15,00
567971 WACH, J., Sociology of religion.Chicago, UP, 1958 (8e). (XII) 418 pp. paperback. Bibliografie. (Phoenix, 25) Euro 10,00
004251 WACH, J., Sociology of religion.Chicago, UP, 1946 (3e). (XII) 412 pp. linnen.. Euro 15,00
592902 WACH, J., Understanding and believing. Essays by Johannes Wach. Edited with an introduction by J.M. Kitagawa.New York, Harper, 1968. (XVIII) 204 pp. paperback. (TB, 1399) Euro 10,00
569065 WALSH, M., The triumph of the meek. Why early christianity succeeded.San Francisco, Harper, 1986. 256 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 11,50
569043 WALSTRA, J., Tegen beter weten in. Een proeve van christelijke identiteit. Franeker, Wever, 1983. 248 pp. ingenaaid. Euro 8,00
592606 WARD, K., Divine action. London, Collins, 1990. (VI) 274 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 11,50
002747 WARD, K., Ethics and christianity.London, Allen, 1970. 290 pp. linnen + omslag. (MLP) Euro 11,50
567293 WATTS, A., Mythus und Ritus des Christentums. Autor. Übers. von U. von Mangoldt.München-Planegg, Barth, 1956. 272 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
577822 WEIMA, J., Autoritaire persoonlijkheid en antipapisme.Hilversum, Brand, 1963. 265 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
578045 WEIMA, J., De religie, de mens en de geseculariseerde samenleving. Kampen, Kok Agora, 1989. 233 pp. paperback. (Studies op het terrein van de godsdienstpsychologie, 2) Euro 8,00
006505 WENDLAND, J., Handbuch der Sozialethik. Die Kulturprobleme des Christentums.Tübingen, Mohr, 1916. (XII) 355 pp. half linnen. *ex libris, rug licht beschadigd*Frakturschrift Euro 15,00
568842 WENZL, A., Philosophie als Weg. Von den Grenzen der Wissenschaft an die Grenzen der Religion.Leipzig, Meiner, 1939. (VIII) 186 pp. ingenaaid. *omslag verkleurd, rug licht beschadigd* Euro 15,00
587578 WERBLOWSKY, R.J.Z., BLEEKER, C.J., (ED.), Types of redemption. Contributions to the theme of the study-conference held at Jerusalem 14th to 19th july 1968. Leiden, Brill, 1970. (VI) 261 pp. linnen. (SHR) Met bijdragen van o.a.: K. Kerényi, D. Flusser, H. Dumoulin Euro 20,00
566668 WERNER, C., Études de philosophie morale.Genève, Kundig, 1917 (VIII) 249 pp. ingenaaid. *geplastificeerd, iets roestvlekkig* Euro 10,00
585143 WIDENGREN, G., Religionsphänomenologie. Berlin, De Gruyter, 1969. (XVI) 684 pp. linnen. (de Gruyter Lehrbuch) *vlekjes op band*Die deutsche Ausgabe ist eine vom Verfasser überarbeitete und bedeutend erweiterte Fassung des 1953 in 2. Auflage im Svenska Kyrkans Diakonistyrelses Bokförlag, Stockholm, unter dem Titel 'Religionens värld' erschienenen schwedischen Originals Euro 35,00
578445 WIEMAN, H.N., BROYER, J.A., MINOR, W.S., (ED.), Creative interchange.Carbondale, Southern Illinois UP, 1982. (XXVI) 540 pp. linnen. Portret.Essays in honor of H.N. Wieman. Met bijdragen van o.a.: B.E. Meland, L.E. Hahn, J.W. Davis, H.L. Parsons Euro 25,00
576958 WIEMAN, H.N., Religious experience and scientific method. Carbondale, Southern Illinois UP, 1971. 387 pp. paperback. (AB, 89) Euro 11,50
593692 WINSTON, R., The story of God. London, Bantam, 2005. (XIV) 354 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 13,50
593689 WINSTON, R., Het verhaal van God. Vertaling: S. Castermans-Nelleke. Kampen, Kok, 2007. 400 pp. paperback. Euro 13,50
575095 WOLFF, P., (HRSG.) Christliche Philosophie in Deutschland 1920 bis 1945. Ausgewählte Texte. Mit einer Einführung von P. Wolff. Regensburg, Habbel, 1949. 342 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, band licht beschadigd*Met teksten van o.a.: M. Scheler, F. Ebner, J. Geyser Euro 15,00
592005 WOUDENBERG, R. VAN, Gelovend denken. Inleiding tot een christelijke filosofie.Amsterdam, Buijten, 1992. 232 pp. paperback. Bibliografie.(Verantwoording, 7) *enkele potloodstreepjes* Euro 11,50
587720 WÜNSCH, G., Evangelische Wirtschaftsethik.Tübingen, Mohr, 1927. (XVI) 740 pp. linnen. *hoekje uit schutblad gescheurd, schutblad licht roestvlekkig* Euro 20,00
589122 WÜNSCH, G., Evangelische Wirtschaftsethik.Tübingen, Mohr, 1927. (XVI) 740 pp. linnen. *ex libris, enkele kleurpotloodstrepen* Euro 20,00
587723 WUST, P., Naivität und Pietät. Tübingen, Mohr, 1925. (XVI) 238 pp. linnen. Euro 14,00
583696 YANDELL, K.E., Philosophy of religion. A contemporary introduction.London, Routledge, 1999. (XVIII) 406 pp. paperback. Bibliografie.(RCIP) Euro 16,00
578559 ZAEHNER, R.C., (RED.), Zo zoekt de mens zijn God. Ned. vert. en bewerking van R. Limburg. M.m.v. J. van Kilsdonk en J. Sperna Weiland.Rotterdam, Donker, 1960. 430 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Horizon boeken) *omslag licht beschadigd, schutblad licht roestvlekkig* Oorspr. titel: Concise encyclopaedia of living faiths. Met bijdragen van o.a.: A.L. Basham, W. Eichhorn, R.H. Robinson Euro 15,00
576416 ZEHREN, E., Goden aan het firmament. Met vele afbeeldingen op kunstdruk en in de tekst. Geautoriseerde vertaling: A. van Onck. Den Haag, Servire, z.j. 427 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
578338 ZIMMERMANN, W., Ich bin. Erkenntnis. Jenseitiges wissen.Tat. München, Drei Eichen, 1952 (6.-10.T). 317 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, aantekening binnenzijde band* Euro 10,00


naar boven
587697 ZUIDEMA, S.U., Communication and confrontation. A philosophical appraisal and critique of modern society and contemporary thought.Assen, Van Gorcum, 1972. (X) 432 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Euro 12,50
007872 ZUIDEMA, S.U., Communication and confrontation. A philosophical appraisal and critique of modern society and contemporary thought.Assen, Van Gorcum, 1972. (X) 432 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Euro 12,50
584263 ZUURDEEG, W.F., An analytical philosophy of religion.London, Allen, 1959. 320 pp. ln. Bibliogr. *enkele potl.str., naam op schutbl.* Euro 13,50
003758 ZUURDEEG, W.F., An analytical philosophy of religion.New York, Abingdon, 1958. 320 pp. linnen. Bibliografie. *potloodaantekeningen, recensies achterin geplakt* Euro 13,50


naar boven