![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 596929 | ABADZIJEVA-DIMITROVA, S., ARSIC, M., DENEGRI, J., Jugoslovenska grafika 1950-1980.Beograd, Muzej savremene umetnosti, 1985. 354 pp. ingenaaid. Illustraties. (Jugoslovenska umetnost XX veka) *rug licht verkleurd*English summary | Euro 20,00 |
| 594345 | ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S., Kunstenaar en samenleving. De plaats van den kunstenaar in zijn volk en zijn tijd van 500 voor Christus tot op onze dagen. Rotterdam, Brusse, 1922.(XX) 556 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag en rug licht beschadigd, onopengesneden*B. Essers sneed zes prenten in hout ter versiering van dit boek | Euro 20,00 |
| 585043 | ADAMA VAN SCHELTEMA, C.S., Kunstenaar en samenleving. De plaats van den kunstenaar in zijn volk en zijn tijd van 500 voor Christus tot op onze dagen. Rotterdam, Brusse, 1922.(XX) 556 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, enkele (kleur) potloodstrepen*B. Essers sneed zes prenten in hout ter versiering van dit boek | Euro 20,00 |
| 574325 | ADAMI, DAMISCH, H., MARTIN, H., Adami. Didaskalien von V. Adami. Mit drei drucksignierten Original-Lithographien und 160 Abbildungen, davon 32 in Farbe. München, Bruckmann, 1974. 196 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 80,00 |
| 006673 | ADHÉMAR, J., La gravure originale au XVIIIe siècle. Paris, Somogy, 1963. 255 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593034 | ADHÉMAR, J., Meesters der prentkunst in de 18e eeuw. Nederlandse bewerking: A.J. Richel.Den Haag, Gaade, z.j. 255 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594257 | AKINSJA, K., KOZLOV, G., Operatie kunstroof. De lotgevallen van het goud van Troje, de Koenigscollectie en andere Russische oorlogsbuit. Met medewerking van S. Hochfield. Vert. H. Driessen, B. de Jong en E. Lauret. Amsterdam, Mets, 1996. 317 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 600438 | AKKERMAN, P., BIRZA, R., BROUWN, S., Du concept à l'image. Art Pays-Bas XXe siècle. 25 mars - 21 juin 1994 Musée d'Art Moderne de la Ville de Paris.Paris, Paris-Musées, 1994. 150 pp. ingenaaid. Illustraties.Tentoonstelling met werken van verder o.a.:R. Daniëls, G. van Elk, J.C.J. Vanderheyden | Euro 11,50 |
| 596942 | ALECHINSKY, P., Pierre Alechinsky: middelpunt en kantlijn.Brussel, Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, 1988. 174 pp. gebonden. Illustraties.Tentoonstelling, in 1987 opgezet door The Solomon R. Guggenheim Museum, New York. Tentoonstelling Brussel 6 mei - 26 juni 1988 | Euro 25,00 |
| 579455 | ALTINK, J., COUVÉE, D.H., GRUYTER, W.J. DE, Jan Altink. 21 october 1885 - 6 december 1971. 2 delen.Heemskerk, Jan Altink Stichting, 1978. 104 pp. linnen + cassette. Illustraties.Tweetalige editie, Engels-Nederlands. Deel 1: D.H. Couvée, 'Jan Altink and expressionism'/'Jan Altink en het expressionisme', W.J. de Gruyter, 'Jan Altink', Deel 2: 105 platen | Euro 75,00 |
| 599310 | ANANTH, S., Vaastu. A path to harmonious living. New Delhi, Roli, 2001. 84 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 596526 | ANDER, H., (RED.), Dokumenta Magazine No 1, 2007. Modernity?Köln, Taschen, 2007. 223 pp. paperback. Illustraties.Tekst in Duits en Engels | Euro 15,00 |
| 591744 | ANDERSON, W.J., SPIERS, R.P., Die Architektur von Griechenland und Rom. Eine Skizze ihrer historischen Entwickelung. Autor. Übers. aus dem Engl. von K. Burger. Mit 185 Abbildungen. Leizpig, Hiersemann, 1905. (VIII) 374 pp. linnen. Illustraties. (Hiersemanns Handbücher, 1) *papier licht watervlekkig, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 594626 | ANDRIES, P., AERTS, W., (RED.), Camera Gothica. Gotische kerkelijke architectuur in de 19de-eeuwse Europese fotografie. Architecture religieuse gothique dans la photographie européenne du 19e siècle. Gothic church architecture in the 19th century European photography. Tentoonstelling georganiseerd door het Provinciebestuur van Antwerpen naar aanleiding van de heropening van de gerestaureerde Onze-Lieve-Vrouwekathedraal van Antwerpen op 2 april 1993. Antwerpen, z.u., 1993. 274 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 596934 | ANGELINI, L., Disegni di viaggio. I. Estero e Trentino Alto Adige 1903-1968. A cura del figlio Sandro. Con uno scritto di G. Gavazzeni.Bergamo, Poligrafiche Bolis, 1982. 267 pp. linnen. Illustraties. *binnenzijde band met tape verstevigd* | Euro 11,50 |
| 600012 | ANONIEM, Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten nach Gemälden und Skulpturen berühmter Meister der Gegenwart. XIV. Band.Berlin, Bong, z.j. 424 pp + buitentekstplaten. linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, scheurtjes in aantal pagina's, lichte waterschade, boven- en onderzijde rug licht beschadigd*Fraai geornamenteerde band. Met houtsnedes van o.a.: A. Lynch, H. Le Roux, H. Sperling, R. Konopa, en met tekstbijdragen van o.a.: H. Brandenfels, E. Gorgy, R. Misch | Euro 75,00 |
| 594815 | ANSCOME, I., Omega and after. Bloomsbury and the decorative arts. Photographs by H. Grey. With 124 illustrations, 20 in colour. Foreword by J. Lehmann.London, Thames, 1989 (2e). 176 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 590928 | APOLLINAIRE, G., Le bestiaire ou cortège d'Orphée. Illustrated with woodcuts by Raoul Dufy. Translations by L. Shakely. New York, Metropitan Museum of Art, 1977 (Reprint 1911). linnen + cassette. Illustraties. *cassette licht vlekkig*Reprint of the edition published by Deplanche, Paris, with new English translations and foreword | Euro 75,00 |
| 598823 | ARCHER, M., English Delftware. Engels Delfts aardewerk. Catalogue. Catalogus.Amsterdam, Rijksmuseum, z.j. 100 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht beschadigd*Tentoonstelling 23 maart-8 juli | Euro 10,00 |
| 584538 | ARENDS, T., ZWAVING, M., (RED.), Salut au monde. 2 delen.Leeuwarden, Fries Museum, 1995. 175, 143 pp. halflinnen + cassette. Illustraties.Deel 1: Het Friese landschap in de schilderkunst van 1900 tot nu / Die friesische Landschaft in der Malerei von 1900 bis heute, Deel 2: Het Friese landschap: eerste indrukken en herinneringen / Die friesische Landschaft: erste Eindrücke und Erinnerungen. Overzichtstentoonstelling / Übersicht | Euro 50,00 |
| 574234 | ARNOLD, U., SCHMIDT, W., (HRSG.), Barock in Dresden. Kunst und Kunstsammlungen unter der Regierung des Kurfürsten Friedrich August I. von Sachsen und Königs August II. von Polen genannt August der Starke 1694-1733 und des Kurfürsten Friedrich August II. von Sachsen und Königs August III. von Polen 1733-1763. Dresden, Edition Leipzig, 1986. 459 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag lichte waterschade, voorplat licht watervlekkig*Eine Ausstellung aus der Deutschen Demokratischen Republik in der Villa Hügel zu Essen vom 8. Juni bis 2. November 1986 | Euro 25,00 |
| 588208 | ARNOLD, U., SCHMIDT, W., Barock in Dresden. Kunst und Kunstsammlungen unter der Regierung des Kurfürsten Friedrich August I. von Sachsen und Königs August II. von Polen genannt August der Starke 1694-1733 und des Kurfürsten Friedrich August II. von Sachsen und Königs August III. von Polen 1733-1763.Leipzig, Edition Leipzig, 1986. 459 pp. linnen + omslag. Illustraties. *knipsel op schutblad geplakt*Eine Ausstellung aus der Deutschen Demokratischen Republik in der Villa Hügel zu Essen vom 8. Juni bis 2. November 1986 | Euro 25,00 |
| 597066 | ARNOLD, U., SCHMIDT, W., Barock in Dresden. Kunst und Kunstsammlungen unter der Regierung des Kurfürsten Friedrich August I. von Sachsen und Königs August II. von Polen genannt August der Starke 1694-1733 und des Kurfürsten Friedrich August II. von Sachsen und Königs August III. von Polen 1733-1763.Leipzig, Edition Leipzig, 1986. 459 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd*Eine Ausstellung aus der Deutschen Demokratischen Republik in der Villa Hügel zu Essen vom 8. Juni bis 2. November 1986 | Euro 15,00 |
| 593441 | ARNOLDS, G., (RED.), Malerei des Abendlandes. Eine Bildersammlung von der frühchristlichen bis zur zeitgenössisschen Malerei. Berlin, Herbig, 1955. (LXIV) 232 pp. linnen. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: F. A. Dargel, E. Redsloh, P. Metz | Euro 20,00 |
| 589718 | ARWAS, V., Art deco sculpture. Chryselephantine statuettes of the twenties and thirties. London, Academy, 1975. 107 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 75,00 |
| 594580 | ASPEREN DE BOER, J.R.J. VAN, BOERSMA, A., BURGERS, J., Impressionisme: een schone kijk. De stroming en de aanloop.Rotterdam, Boymans-van Beuningen, 1992. 228 pp. linnen + omslag. Illustraties.Tentoonstelling 19 september - 29 november 1992. Andere bijdragen van o.a.: M. de Haan, A. Kerkhof, M. Sellink | Euro 16,00 |
| 583096 | AUER, A., ARNOLD, P., ARNOLD, U., Im Lichte des Halbmonds. Das Abendland und der türkische Orient.Leipzig, Edition Leipzig, 1995. 412 pp. linnen + omslag. Illustraties.Ausstellung Staatliche Kunstsammlungen Dresden, Kunst- und Ausstellungshalle der Bundesrepublik Deutschland Bonn. Weitere Beiträgen von u.a.: J. Bäumel, G. Helmecke, K. Schütz | Euro 35,00 |
| 589984 | AUZAS, P.M., MAUPEOU, C. DE, MÉRINDOL, C. DE, L'Apocalypse d'Angers. Chef-d'oevre de la tapisserie médiévale.Fribourg-en-Brisgau, Office du livre, 1985. 195 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 60,00 |
| 568331 | AVRAMOV, D., Fifth international print biennale Varna '89. Sofia, Houdozhnik, 1989. 384 pp. ingenaaid. Illustraties. Bulgaars-Engelse tekst | Euro 15,00 |
| 594629 | BAARD, H.P., Kunst in schuilkelders. De odyssee der nationale kunstschatten gedurende de oorlogsjaren 1939-1945. 's-Gravenhage, Daamen, 1946. 70 pp. halflinnen. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 600699 | BACHMANN, M., Dresdener Gemäldegalerie. Alte und neue Meiser. Unter Mitarbeit von A. Walther, H. Marx, H.J. Neidhardt, W. Schumann.Leipzig, Seemann, 1978. 20 pp + 200 buitentekstillustraties. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 574238 | BACKER, R. DE, Roger de Backer. Waregem, z.u., 1972. 333 pp. linnen + omslag. Illustraties. In eigen beheer uitgegeven | Euro 25,00 |
| 595677 | BAKER, C., The innocent artists. Student art from Papua New Guinea.Poole, Blandford, 1980. (VIII) 127 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 017721 | BALL, P.E., GILBERT, I., The sculptures of Peter Eugene Ball. A kind of madness. Edinburgh, Speedwell, 1993. 112 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 579096 | BANDEL, E. VON, SCHMIDT, H., Ernst von Bandel. Ein deutscher Mann und Künstler. Mit 6 Abbildungen. Hannover, Meyer, 1892. (IV) 214 (10) pp. linnen. Portret. Illustraties. *bibliotheekstempel, binding iets los, papier licht roestvlekkig*Frakturschrift | Euro 30,00 |
| 002991 | BANHAM, R., The new brutalism. Ethic or aesthetic?Stuttgart, Kramer, 1966. 196 pp. linnen. Illustraties. (Docments of modern architecture) *stempel op titelpagina, schutblad en voorplat, voorplat iets gevlekt* | Euro 125,00 |
| 571845 | BANTZINGER, C.A.B., C.A.B. Bantzinger. Tekenaar. Amsterdam, Elsevier, 1964. linnen map met 57 losse afbeeldingen. | Euro 30,00 |
| 595512 | BAQUÉ, D., Mauvais genre(s). Érotisme, pornographie, art contemporainParis, Regard, 2002. 199 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 594625 | BÄR, N., Kunst 1900-1945. Een handleiding bij het bestuderen van schilder- beeldhouw- en schilderkunst. De Bilt, Cantecleer, 1984. 192 pp. paperback. Illustraties. (Nieuw handboek voor de kunstgeschiedenis) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 600217 | BARILLI, R., Die Präraffaeliten. Übersetzt von L. Birk.München, Schuler, 1974. 95 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 593097 | BARNARD, M., Introduction to print buying.London, Blueprint, 1989 (2e). (XII) 212 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 017926 | BASTET, F.L., Pot en penseel. Gids voor de verzameling Griekse ceramiek in het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden. Leiden, Rijksmuseum van Oudheden, 1985. 115 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 591720 | BASTET, F.L., Pot en penseel. Gids voor de verzameling Griekse ceramiek in het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden. Leiden, Rijksmuseum van Oudheden, 1985. 117 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594624 | BAUER, H., Barock. Kunst einer Epoche. Berlin, Reimer, 1992. 292 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600244 | BAUR, O., Bestiarium Humanum. Mensch-Tier-Vergleich in Kunst und Karikatur.München, Moos, 1974. 164 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag vlekkig en licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 600693 | BAZIN, G., The museum age. Translated from the French by J. van Nuis Cahill.New York, Universe, 1967. 302 pp. linnen. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 596153 | BEEK, B. VAN, Geld. De geschiedenis en het verzamelen van munten, penningen en papiergeld.Surhuisterveen, Spaar en Voorschotbank, 1987. 112 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593220 | BEEK, W. VAN DER, Cheops. Salon curieux. Rob Brandt. Tjitske Dijkstra. Marja Hooft. Michel Kuipers. Jan van Leeuwen. Zwolle, Waanders, 1998. 112 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 574257 | BENESCH, O., AUER, E.M., Die Historia Friderici et Maximiliani. Berlin, Deutscher Verein für Kunstwissenschaft, 1957. 142 pp. linnen. Illustraties. (Denkmaler deutscher Kunst) *naam op schutblad* | Euro 35,00 |
| 587257 | BENNETT, I., (ED.), The European fine art fair handbook 1989 I. The Maastricht international arts festival. Maastricht exhibition and congress centre 11-19 march 1989.Maastrcht, The European fine art foundation, 1989. 301 pp. ingenaaid. Illustrates. | Euro 13,00 |
| 597528 | BENOIST, L., YOYOTTE, J., DEVAMBEZ, P., Die Malerei aller Zeiten. Von der Höhlenmalerei bis zur Moderne. Mit 1000 Farbbildern. Aus dem Franz. übertr. von N. Timofiewitsch.Eltville am Rhein, Rheingauer, 1977. (VIII) 320 pp. linnen + omslag. Illustraties.Andere bijdragen van o.a.: J.A. Keim, A. Chastel, P. du Colombier | Euro 11,50 |
| 594205 | BENTALL, J., Science and technology in art today. With 95 illustrations.London, Thames, 1972. 180 pp. linnen + omslag. Illustraties. (The world of art library) *naam op schutblad, hoekje uit omslag gescheurd* | Euro 10,00 |
| 566132 | BERDEN, J.W.H., De kunstnijverheid. Hand- en studieboekje tevens vademecum voor bezoekers van musea en tentoonstellingen naar Dr. Bruno Bucher's 'Kunst im Handwerk'. Omgewerkt uitgebreid en geïllustreerd. Haarlem, Tjeenk Willink, 1922 (5e herz.). 385 (18) pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 600698 | BERGER, R., La mutation des signes.Paris, Denoël, 1972. 425 pp. linnen + omslag. Illustraties. *band en omslag lichte waterschade* | Euro 25,00 |
| 595019 | BERGHAUS, P., BÜRGER, T., SCHINKEL, E., (RED.), Porträt 1. Der Herrscher. Graphische Bildnisse des 16.-19. Jahrhunderts aus dem Porträtarchiv Diepenbroick. 20.11.1977 - 8.1.1978.Münster, Westfälisches Landesmuseum für Kunst und Kulturgeschichte, 1977. 252 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 594500 | BERINGER, R., HOFSTEENGE, C., Rien Beringer. 'Soms denk ik oranje en grijp ik groen'.Z.p., z.u., 2000. 15 pp. gekartonneerd. Illustraties. Oplage 500 exemplaren | Euro 12,50 |
| 594813 | BERKHOF, J., (RED.), Beeld en evenbeeld. Een Leidse parade.Leiden, Stedelijk museum De Lakenhal, 2002. 138 pp. paperback. Illustraties. *bibliotheekstempels* | Euro 10,00 |
| 008485 | BERLAGE, H., KEPPLER, A., KROMHOUT, W., WILS, J., Arbeiderswoningen in Nederland. Vijftig met rijkssteun, onder leiding van architecten uitgevoerde plannen met de financieele gegevens bijeengebracht. Rotterdam, Brusse, 1921. (XXIV) 156 pp. linnen. IllustratiesFraaie band | Euro 175,00 |
| 589653 | BERLAGE, H., Over stijl in bouw- en meubelkunst. Met 38 reproducties naar teekeningen den schrijver en 50 afbeeldingen naar fotografieën. Rotterdam, Brusse, 1917 (3e). (VI) 143 pp. linnen. Illustraties. *platten iets roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 589654 | BERLAGE, H., Schoonheid in samenleving. Met teekeningen van den schrijver. Rotterdam, Brusse, 1919. 169 pp. half linnen. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 45,00 |
| 600218 | BERNATH, M., Die Malerei des Mittelalters. Neu bearbeitet. Mit 432 Abbildungen.Leipzig, Kröner, 1916. (XVI) 300, 184 pp. linnen. Illustraties.(Woltmann und Woermann Geschichte der Malerei) *rug licht verkleurd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 593438 | BEUNINGEN, D.G. VAN, HANNEMA, D., Meesterwerken uit de verzameling D.G. van Beuningen. Rotterdam, Donker, 1949. 32 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht bechadigd*Met 255 afbeeldingen. | Euro 16,00 |
| 598033 | BIEDERMANN, H., Medicina magica. Metaphysische Heilmethoden in spätantiken und mittelalterlichen Handschriften. Mit dreißig Faksimile-Tafeln.Graz, ADV, 1978 (2e). 107 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd*Oblong formaat | Euro 15,00 |
| 001769 | BIERMANN, A.W., Zwerge, Hofzwerge, Gartenzwerge. Eine Genealogie des Gartenzwerges. Ausstellung im Niederrheinischen Freilichtmuseum, Grefrath 2. September - 28. Oktober 1973. Grefarth-Dorenburg, z.u., 1973. 81 pp. ingenaaid. Illustraties. (Schriften des Niederrheinsichen Freilichtmuseums, 1) *naam op schutblad*Met 60 afbeeldingen van kabouters | Euro 15,00 |
| 593196 | BINDING, G., LEGNER, A., (RED.), Monumenta Annonis. Köln und Siegburg. Weltbikd und Kunst im hohen Mittelalter. Eine Ausstellung des Schnütgen-Museums der Stadt Köln in der Cäcilienkirhce vom 30. Aril bis zum 27 .Juli 1975. Köln, z.u., 1975. 248 pp. ingenaaid. Illustraties. *ex libris, rug licht beschadigd* | Euro 14,00 |
| 585802 | BIONDA, R., BLOTKAMP, C., (ED.), The age of Van Gogh. Dutch painting 1880-1895. Zwolle, Waanders, 1991. 261 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 594633 | BIONDA, R., BLOTKAMP, C., (ED.), The age of Van Gogh. Dutch painting 1880-1895. Rijksmuseum Vincent van Gogh, Amsterdam 1 march - 26 may 1991. Zwolle, Waanders, 1991. 261 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 005076 | BLACKMORE, H.L., Guns and rifles of the world. London, Chancellor, 1965. (X) 134 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 010676 | BLANC, C., Grammaire des arts décoratifs. Décoration intérieure de la maison. Nouvelle édition. Ornée de 255 gravures.Paris, Librairie Renouard, z.j. (IV), 392 pp. halfleer. *bibliotheekstempel op titelpagina; bibliotheeksticker op voorplat; rug licht geschaafd, ex libris* | Euro 65,00 |
| 594814 | BLOM, A. VAN DER, KURPERSHOEK, E., THUNISSEN, C., Nederlandse schilderkunst tussen detail en grandeur.Alphen aan den Rijn, ICOB, 1997. 304 pp. gebonden + omslag. Illustraties. (Atrium) | Euro 17,50 |
| 594817 | BLOM, A. VAN DER, Kunst die partij koos. Een eeuw sociale strijd in de Nederlandse beeldende kunst.Amsterdam, Kosmos, 1980. gebonden. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig*Ongepagineerd. Cadeau-uitgave Industriebond FNV | Euro 10,00 |
| 597710 | BLOM, A. VAN DER, Kunst die partij koos. Een eeuw sociale strijd in de Nederlandse beeldende kunst.Amsterdam, Kosmos, 1980. gebonden. Illustraties. Ongepagineerd. Cadeau-uitgave Industriebond FNV | Euro 10,00 |
| 571857 | BLOTKAMP, C., BOOT, C., CORNIPS, M.H., (E.A.), Kunstenaren der idee. Symbolistische tendenzen in Nederland, ca. 1880-1930. Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 1978. 200 pp. ingenaaid. Illustraties. *voorplat iets gekreukt* | Euro 25,00 |
| 597285 | BLOTKAMP, C., BOOT, C., CORNIPS, M.H., (E.A.), Kunstenaren der idee. Symbolistische tendenzen in Nederland, ca. 1880-1930. Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 1978. 200 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 574318 | BODE, W. VON, Die Meister der höllandischen und vlämischen Malerschulen. Leizpig, Seemann, 1919 (2e herz.). (VI) 457 pp. gebonden. Illustraties. *schutblad licht roestvlekkig, stempel binnenzijde voorplat*Kop verguld | Euro 25,00 |
| 594371 | BODE, W. VON, Rembrandt und seine Zeitgenossen. Charakterbilder der grossen Meister der holländischen und vlämischen Malerschule im siebzehnten Jahrhundert.Leipzig, Seemann, 1907 (2e herz.). (VIII) 294 pp. linnen. Portret. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 574278 | BODE, W. VON, Rembrandt und seine Zeitgenossen. Charakterbilder der grossen Meister der holländischen und vlämischen Malerschule im siebzehnten Jahrhundert. Mit einer Vorrede von H. Posse. Leipzig, Seemann, 1923. (XIV) 457 pp. linnen. Illustraties. *band en papier licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 594204 | BODE, W., Die italienische Plastik. Mit 103 Abbildungen. Berlin, De Gruyter, 1922 (6e). (IV) 207 pp. linnen. Illustraties. (Handbücher der staatlichen Museen zu Berlin) *bibliotheekeemplaar, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 594818 | BODT, S. DE, BOVEN, M. VAN, VERMET, B., (RED.), Flora's schatkamer. Het bloemmotief in de Europese kunst en kunstnijverheid.'s-Hertogenbosch, Noordbrabants museum, 1990. 62 pp. paperback. Illustraties.Catalogus bij de tentoonstelling 15 december 1990 tot 10 maart 1991 | Euro 10,00 |
| 574248 | BOECK, U., Plastik am Bau. Beispiele europäischer Bauplastik vom Altertum bis zur Neuzeit. Tübingen, Wasmuth, 1961. (XXX) 208 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 594628 | BOEHN, M. VON, Das Empire. Die Zeit. Das Leben. Der Stil. Berlin, Askanischer Verlag, 1925. (VI) 432 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 579453 | BOEKMAN, E., Overheid en kunst in Nederland.Amsterdam, Hertzberger, 1939. 218 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht beschadigd, verkleurd en licht gevlekt* | Euro 30,00 |
| 593299 | BOERNER, C.G., 400 years of Swiss drawing. The Kurt Meissner collection. New York, Boerner, 2001. 68 pp. ingenaaid Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594323 | BOERNER, C.G., Landschaft & Architektur. Düsseldorf, Boerner, 2002. 88 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 593203 | BOHEEMEN, P. VAN, DIRKSE, P., Duivels en demonen. De duivel in de Nederlandse beeldcultuur. Utrecht, Museum Het Catharijneconvent, 1994. 152 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 596937 | BOJKO, S., New graphic design in revolutionary Russia. Translated from the Polish by R. Strybel and L. Zembrzuski.New York, Praeger, 1972.156 pp. linnen. Illustraties. *band deels verkleurd*Oblong formaat | Euro 11,50 |
| 587343 | BOL, L.J., Bekoring van het kleine. Nederlands kunstbezit uit openbare verzamelingen. Z.p., Stichting Openbaar Kunstbezit, z.j. 34 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 584658 | BOL, L.J., 'Goede onbekenden'. Hedendaagse herkenning en waardering van verscholen, voorbijgezien en onderschat talent. Utrecht, Tableau, 1982. 111 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594860 | BOLTEN, J., (RED.), Nederlandse en Vlaamse tekeningen uit de zeventiende en achttiende eeuw. Keuze van tekeningen in de verzameling van het Groninger museum voor Stad en Lande. Geselecteerd en ingeleid.Groningen, Museum voor Stad en Lande, 1965. 30 pp. + 193 afbeeldingen. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 593197 | BOM, A. VAN DER, Ontwikkeling en karakter der oude monumentale glasschilderkunst. Met vijftig afbeeldingen.Amsterdam, Strengholt, z.j. 174 pp. halflinnen. Illustraties. (Rembrandt-Reeks) *rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 595939 | BON, W.F., SPAANS, E., Willem Frederik Bon (1904-1990).Amsterdam, z.u., 1991. 24 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594254 | BONGARD, W., Is de moderne kunst corrupt? Verkorte uitgave. Bewerking: W.H. Hueting-Ditlof Tjassens. Den Haag, Gaade, z.j. 191 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 596085 | BOOM, A. VAN DER, De kunst der glazeniers in Europa 1100-1600. Amsterdam, WB, 1960. 262 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *deukje in band* | Euro 25,00 |
| 596001 | BOOMSTRA, A., WALINGA, I., (RED.), Silvia B. in Groningen.Groningen, CBK, 2004. 46 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 598803 | BOON CZN, D., KONINGSVELD, A., MEYER, F.G., (RED.), Grafisch Nederland 1978. ...en een tijd om te spelen.Z.p., z.u., 1978. 103 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 595046 | BOON, D., (RED.), Grafisch Nederland 1981.Amsterdam, Koninklijk verbond van grafische ondernemingen, 1981. 104 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597460 | BORGERS, G., SCHROFER, J., VINKENOOG, S., (RED.), De beweging van vijftig.Amsterdam, Bezige Bij, 1965. 104 pp. paperback. Illustraties. (Schrijversprentenboek, 10)Uitgave van het Nederlands letterkundig museum en documentatiecentrum te 's-Gravenhage | Euro 10,00 |
| 593179 | BORST, P., CLEERDIN, J.A.M., (RED.), Drukkersweekblad autolijn. Kerstnummer 1960. Z.p., z.u., 1960. 101 pp. ingenaaid. Illustraties. Nummer 52 | Euro 15,00 |
| 594528 | BOSBOOM, J., JELTES, H.F.W., Johannes Bosboom. 1817 - 18 februari - 1917. Korte schets van zijn ontwikkelingsgang. Met 21 afbeeldingen van schilderijen, aquarellen en teekeningen van den meester.Amsterdam, Elsevier, 1917. (IV) 20 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug beschadigd, omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 590641 | BOSBOOM, J., MARIUS, G.H., MARTIN, W., Johannes Bosboom. Met 80 heliogravuren en lichtdrukken in toon en kleuren.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1917. (VIII) 162 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd, band licht geschaafd* | Euro 60,00 |
| 571869 | BOSBOOM, J., MARIUS, G.H., MARTIN, W., Johannes Bosboom. Met 80 heliogravuren en lichtdrukken in toon en kleuren.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1917. (VIII) 162 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd, naam op schutblad* | Euro 60,00 |
| 593186 | BOSCH, JEROEN, BOON, K.G., BRUYN, J., (RED.), Jheronimus Bosch. Noordbrabants museum, 's-Hertohgenbosch, 17 september t/m 15 november 1967. 's-Hertogenbosch, Noordbrabants museum, 1967. 243 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 594275 | BOSCH, JEROEN, FRAENGER, W., Die Hochzeit zu Kana. Ein Dokument semitischer gnosis bei Hieronymus Bosch. Berlin, Mann, 1950. 127 pp. gebonden. Illustraties. (Kunstwerk und Deutung, 6) | Euro 10,00 |
| 593676 | BOSCH, JEROEN, GIBSON, W.S., Hieronymus Bosch. Deutsche ÜbersetzungFrankfurt a.M., Ullstein, 1974. 179 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600495 | BOSCH, JEROEN, OUDHEUSDEN, J. VAN, VOS, A., (RED.), Die Welt von Bosch. Autoren R. Glaudemans, J. Koldeweij, J. van Oudheusden, E. Vink, A. Vos. Übersetzung B. van Doorn-Kreutzer und A. van Doorn.'s-Hertogenbosch, Heinen, 2001. 161 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600494 | BOSCH, JEROEN, SCHÜRMEYER, W., Hieronymus Bosch. Mit einer Auswahl seiner Werke in siebenundfünfzig Lichtdrucktafeln.München, Piper, 1923. 71 pp + platen. halflinnen. Portret. Illustraties. *band iets gevlekt* | Euro 16,00 |
| 600564 | BOSCH, JEROEN, TOLNAY, C. DE, Hieronymus Bosch. Übersetzung von L. Voelker.Baden-Baden, Holle, 1973 (2e). 452 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag iets beschadigd* | Euro 25,00 |
| 589845 | BOSCHKOV, A., Die bulgarische Volkskunst. Aufnahmen J. Tomanov. Aus dem bulgarischen Manuskript übersetzt von M. Matliev.Recklinghausen, Bongers, 1972. 384 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag verkleurd en licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 574087 | BOSMAN, A., Drie decennia avant-garde kunst. Z.p., Odyssea, 1945. 36 pp. geniet. *omslag los en licht verkleurd*'Drie decennia avant-garde kunst', een studie van Anthony Bosman werd voor de Odyssea pers in het voorjaar van 1945 gezet uit de Romaanse letter en gedrukt op de handpers in een oplaag van 150 exemplaren. Zij werden genummerd van I-XV en van 16 - 150. Dit is no. 105. Gedrukt door drukkerij 'De Álblasserwaard' te Bleskensgraaf. Deze studie verscheen eerst in 'Den Gulden Winckel', juli 1940-januari 1941. D. de Jong. Het vrije boek in onvrije tijd. Schiedam, 1978, 100 | Euro 15,00 |
| 580379 | BOSSERT, H.TH., (HRSG.), Geschichte des Kunstgewerbes aller Zeiten und Völker. In Verbindung mit zahlreichen Fachgelehrten herausgegeben. 6 delen. Berlin, Wasmuth, 1928-1935. halflinnen. Illustraties. *titelschildjes licht geschaafd, ex libris* | Euro 250,00 |
| 591782 | BOTTEMA, T., Mijn leven. Buitenpost, Jansma, z.j. 207 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 590457 | BOTTEMA, T., Mijn leven. Buitenpost, Jansma, z.j. 207 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 583724 | BÖTTGER, J.F., HOFFMANN, K., Johann Friedrich Böttger. Vom Alchemistengold zum weissen Porzellan. Berlin, Neues Leben , 1986 (2e). 540 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594632 | BOTTINEAU, Y., Barock. Westeuropa und Lateinamerika. Foto's: Yvan Butler. Fribourg, Office du livre, 1969. (VI) 190 pp. gebonden. Illustraties. (Architectur der Welt) | Euro 11,50 |
| 574865 | BOUCHOT, H., Un ancêtre de la gravure sur bois. Études sur un xylographe taillé en Bourgogne vers 1370. Paris, Lévy, 1902. (XII) 131 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd, enkele kleurpotloodstrepen* | Euro 35,00 |
| 594498 | BOUVY, D.P.R.A., Kerkelijke kunst. 3 delen. Bussum, Van Dishoeck, 1965-1967. 80, 80, 72 pp. ingenaaid. Illustraties. Deel 1: Schilderkunst, Deel 2: Beeldhouwkunst, Deel 3: Edelsmeedkunst | Euro 15,00 |
| 600202 | BOWNESS, A., LULLE, F. DE, EBBINGE WUBBEN, J.C., (RED.), Het symbolisme in Europa. Rotterdam Museum Boymans-van Beuningen november 1975-januari 1976. Brussel Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van Belgie januari-maart 1976. Baden-Baden Staatliche Kunsthalle maart-mei 1976. Parijs Grand Palais mei-juli 1976.Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1975. 274 pp. ingenaaid. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594391 | BRAAKENSIEK, JOHAN, Bijvoegsel van De Amsterdammer. Weekblad voor Nederland. 213 platen getekend door Braakensiek uit de periode 14 januari 1912 tot 16 januari 1916. Z.p., z.u. De platen zijn in een map, oblong formaat, met strookjes bevestigd. Afkomstig uit de bibliotheek van het Missiehuis SVD Deurne. 1e plaat deels gescheurd. Andere platen in goede staat. | Euro 950,00 |
| 594393 | BRAAT, L.P.J., (RED.), Kroniek van kunst en kultuur. Een keuze uit de jaargangen 1935-1952. Amsterdam, Contact, 1977. 192 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 574315 | BRAAT, W.C., KLASENS, A., (RED.), Artefact. 150 jaar rijksmuseum van oudheden 1818-1968. Een keuze uit de verzamelingen. Leiden, z.u., 1968. 82 pp. linnen. Illustraties.Met 150 afbeeldingen | Euro 16,00 |
| 594599 | BRAND, J., CATE, R. TEN, COLENBRANDER, A., (ED.), The art academy of the 21st century. Bedum, Profiel, 1999. 327 pp. ingenaaid. Illustraties. (AMC, 13)Met bijdragen van o.a.: J. Brodsky, I. Dammers, V. Acconci | Euro 11,50 |
| 584869 | BRANDT, R.J.B., TANJA, S., ANSENK, E., 40 jaar Realisten in galerie Mokum. Z.p., Art revisited, 2002. 216 pp. gebonden. Illustraties. Andere bijdragen van H. Buijs en E.C. Pennington. Uitgegeven naar aanleiding van het veertigjarig bestaan van Galerie Mokum | Euro 50,00 |
| 580167 | BRANGWYN, F., PRESTON, H., Windmills.London, Lane, 1923. 126 pp. linnen. Illustraties. *voorplat iets vlekkig, rug beschadigd, tekst op schutblad*Met 16 gekleurde afbeeldingen | Euro 25,00 |
| 593191 | BREDIUS, A., Dr. Abraham Bredius 1855-1925. Album hem aangeboden op 18 april 1925. Amsterdam, Roeloffzen, 1925. 71 pp. halflinnen. Bibliografie. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 20,00 |
| 583336 | BREITNER, G.H., POLS, I.V., George Hendrik Breitner.Amsterdam, z.u., 1966. (X) 185 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *omslag iets verkleurd*Afrikaanse tekst. Samenvatting in het Nederlands. English summary | Euro 15,00 |
| 584558 | BREMMER, H.P., Delftsch aardewerk in het rijksmuseum te Amsterdam. 97 lichtdrukken naar de merkwaardigste origineelen in deze verzameling. Amsterdam, Versluys, 1907. 8 pp. halflinnen map met sluitlinten. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 594550 | BRESDIN, R., GELDER, D. VAN, SILLEVIS, J., Rodolphe Bresdin 1822-1885. 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1978. 201 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag verkleurd*Tentoonstellingscatalogus Haags gemeentemuseum 27/10/78 - 14/1/79/ | Euro 15,00 |
| 567737 | BRIEGER, L., Das Pastell. Seine Geschichte und seine Meister. Mit 262 Abbildungen und 9 Mehrfarbendrucken.Berlin, Verlag für Kunstwissenschaft, z.j. 430 pp. halflinnen. Illustraties *band en schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 45,00 |
| 588308 | BRINKER, H., GOEPPER, R., (HRSG.), Kunstschätze aus China. 5000 v. Chr. bis 900 n. Chr. Neuere archäologische Funde aus der Volksrepublik China. Katalog.Zürich, Kunsthaus, 1980. (XVI) 370 pp. gebonden. Illustraties.Kunsthaus Zürich, Museum für Ostasiatische Kunst, Berlin, Staatliche Museen Preußischr Kulturbesitz, Roemer- und Pelizaeus-Museum, Hildesheim, Museum für Ostasiatische Kunst der Stadt Köln. 2. Oktober 1980 - 3. Januar 1982 | Euro 15,00 |
| 583910 | BRION, M., De bijbel in de kunst. Miniaturen. Tekeningen. Schilderijen en beeldhouwwerken geïnspireerd door het Oude Testament. Met een inleiding. Voorwoord van F. van der Meer. Met 240 reproducties waarvan 12 in kleuren. Opmerkingen bij de platen van H. Heimann. Nederlandse vertaling door S. Elte en J.C. Bouws-van Heyningen.Zeist, De Haan, 1957. 247 pp. linnen. Illustraties. *ex libris* | Euro 15,00 |
| 584882 | BRÖHAN, T., BERG, T., Design classics 1880-1930. Köln, Taschen, 2001. 176 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 585956 | BROWN, C., '...Niet ledighs of ydels...'. Nederlandse genreschilders uit de zeventiende eeuw. Vert. A. Houwink ten Cate m.m.v. I. den Boer. Amsterdam, De Bussy, 1984. 240 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 584951 | BRUEGHEL DE JONGE, PIETER, BRUEGHEL DE OUDE, JAN, Piet Breughel de Jonge (1564-1637/8) - Jan Brueghel de Oude (1568-1625). Een Vlaamse schildersfamilie rond 1600. Lingen, Luca Verlag, 1998. 439 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Tentoonstelling Kulturstiftung Ruhr, Villa Hügel Essen 16 augustus-16 noember 1997, Kunsthistorisches Museum, Wenen, 9 december 1997 - 14 april 1998, Koninklijk museum voor schone kunsten, Antwerpen, 3 mei-26 juli 1998 | Euro 55,00 |
| 600456 | BRUEGHEL DE OUDE, PIETER, CLAESSENS, B., ROUSSEAU, J., Onze Bruegel. Nederlandse versie van B. de Corte.Antwerpen, Mercatorfonds, 1969. 233 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd*Ter gelegenheid van de vierhonderdste verjaardag van het overlijden van Pieter Bruegel de Oude | Euro 30,00 |
| 593099 | BRUEGHEL DE OUDE, PIETER, GLÜCK, G., Pieter Brueghel the Elder. Translated from the German by E.B. Shaw.London, Commodore, 1937. 34 pp. linnen. Illustraties. *rug iets gevlekt*Met 64 bladen met afbeeldingen | Euro 20,00 |
| 600618 | BRUEGHEL DE OUDE, PIETER, SELLINK, M., Pieter Bruegel de Oude, meestertekenaar.Rotterdam, NAi, 2001. 103 pp. gebonden. Illustraties. Tentoonstelling Museum Boijmans Van Beuningen 24 mei tot en met 5 augustus 2001. Oblong formaat | Euro 11,50 |
| 600455 | BRUEGHEL DE OUDE, PIETER, STECHOW, W., Pieter Bruegel the Elder.New York, Abrams, 1969. 158 pp. linnen + omslag. Illustraties. (The library of great painters) | Euro 15,00 |
| 572128 | BRUGGENCATE, C. TEN, BUSCHMAN, K., De Ploeg 75. Een kroniek van de Groninger kunstkring. Groningen, Profiel, 1993. (VIII) 168 pp. linnen + omslag. Illustraties. Met opdracht voorin en gesigneerd door Jan ten Hoope (voorzitter van de Ploeg), Willem Corsius (bestuurslid van de Ploeg en vormgever) en Carolien ten Bruggencate (auteur) | Euro 50,00 |
| 597818 | BRUSATIN, M., CLAIR, J., (ED.), Identity and alterity. Figures of the body 1895/1995. La Biennale di Venezia 46. esposizione internationale d'arte. Venice, Marsilio,1995. (XXXII) 589 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 75,00 |
| 589719 | BUCHHEIM, L.G., (HRSG.), Knaurs Lexikon moderner Kunst. 321 meist farbige Abbildungen.München, Knaur, 1955. 336 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600203 | BUCHHEIM, L.G., (HRSG.), Knaurs Lexikon moderner Kunst. 321 meist farbige Abbildungen.München, Knaur, 1955. 336 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 590906 | BUDDE, H., MÜLLER-HOFSTEDE, C., SIEVERNICH, G., (RED.), Europa und die Kaiser von China. 12. Mai bis 18. August. Eine Ausstellung der Berliner Festspiele.Frankfurt a.M., Insel, 1985. 389 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: D.F. Lach, B. Harrison, S. Legouix-Sloman | Euro 25,00 |
| 016061 | BUHL, F., (RED.), Grafika Polska okolo roku 1900. Muzeum narodowe w Krakowie. Krakow, MKN, 1968. 71 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589814 | BULDER, N., NIEMEIJER, J.A., Nico Bulder de houtgraveur. Groningen, Vuurbaak, 1979 (2e). 176 pp. gebonden + omslag. Portret. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 589734 | BULDER, N., NIEMEIJER, J.A., Nico Bulder de houtgraveur. Groningen, Vuurbaak, 1979 (2e). 176 pp. gebonden + omslag. Portret. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 594206 | BULLA, J.M., An introduction to Florentine sculpture in the XV century. Preface by the marqués de Lozoya. London, Rockliff, 1957. 112 pp. linnen + omslag. Illustraties. *bibliotheekstempel, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 566054 | BULLA, J.M., An introduction to Florentine sculpture in the XV century. Preface by the marqués de Lozoya. London, Rockliff, 1957. 112 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 600108 | BUSHNELL, G.H.S., Oude kunst van Amerika. Nederlandse bewerking: D. Ouwendijk.Den Haag, Gaade, z.j. 288 pp. paperback. Illustraties. (Gaade's kunst galerij) | Euro 10,00 |
| 582318 | BUSSET, M., La technique moderne du bois gravé et les procédés anciens des xylographes du XVIe siècle et des maîtres graveurs japonais, recueillis et mis à la portée des artistes et des amateurs. Édition ornée de bois gravés par l'auteur et de nombreuses reproductions de gravures de maîtres.Paris, Delagrave, 1925. 172 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag geplastificeerd* | Euro 40,00 |
| 596915 | BUTLER, A., CLEAVE, C. VAN, STIRLING, S., Het kunstboek. Vertaald uit het Engels.Zwolle, Waanders, 1997. 516 pp. paperback. Illustraties. *enkele penstrepen op pp. 2 en 3* | Euro 10,00 |
| 596152 | BÜTTNER, M., Postzegels vertellen verhalen, avonturen, anecdotes. Geillustreerd door 216 afbeeldingen van postzegels (waarvan er 68 gekleurd zijn) op fijn kunstdruk-papier.Amsterdam, Breughel, z.j. 80 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, papier hier en daar iets gebruind* Oorspronkelijke titel: Romantik der Briefmarken | Euro 10,00 |
| 593219 | BUYSSE-DHONDT, C., REDEKER, H., VANBESELAERE, W., De generatie van 1900 in Nederland en België. Venlo, Van Spijk, 1979. 192 pp. ingenaaid. Illustraties. Tentoonsteling Venlo, Cultureel Cenrum enMuseum Van Bommel-Van Dam, 14 september - 12 november 1979 | Euro 15,00 |
| 589367 | CAMPEN, JACOB VAN, SWILLENS, P.T.A., Jacob van Campen. Schilder en bouwmeester 1595-1657. Arnhem, Gysbers, 1979. (XVI) 301 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht geschaafd* | Euro 14,00 |
| 594757 | CARBONELL I ESTELLER, E., SUREDA I PONS, J., Tesoros medievales del Museu Nacional d'Art de Catalunya.Barcelona, Lunwerg, 1997. 443 pp. linnen + omslag + cassette. Bibliografie. Illustraties. Los bijgeleverd Engelse vertaling door C. de Búrca 'The medieval treasures of the Museu Nacional d'Art de Catalunya', 47 pp. paperback | Euro 95,00 |
| 595672 | CARR, F., European erotic art. London, Luxor, 1972. 128 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 596962 | CARSON, P., Fascinating Flanders. Vlaanderen. La Flandre. Flandern. Photography D. Leroy.Tielt, Lannoo, 2003. 133 pp. gebonden. Illustraties.Tekst in het Engels, Nederlands, Frans en Duits | Euro 11,50 |
| 593439 | CASSIRER, ELSE, (HRSG.), Künstlerbriefe aus dem neunzehnten Jahrhundert. Mit 176 Abbildungen. Berlin, Cassirer, 1919. (IV) 669 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad *rug beschadigd*Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 584973 | CATTEAU, CHARLES, BILLEN, C., BROUWERS, D., (RED.), Catteau. Schenking Claire de Pauw - Marcel Stal. Vertaling: E. Tack. Brussel, Koning Boudewijnstichting, 2001. 120 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 597164 | CELLINI, B., Het leven van Benvenuto Cellini. Vertaald door H. van Dam van Isselt en C. van Schendel.Amsterdam, Querido, 1969. 535 pp. paperback. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 600164 | CÉZANNE, P., BRION-GUERRY, L., Cézanne et l'expression de l'espace.Paris, Michel, 1966. 283 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 596860 | CÉZANNE, P., RAYNAL, M., Cézanne.Paris, Skira, 1939. losbladig + omslag. Illustraties. (Les trésors de la peinture française, 9) *papier om omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 600458 | CÉZANNE, P., Cézanne. Nederlandse versie.Utrecht, De Haan, 1948. 17 pp + 113 platen. linnen. Illustraties. (Phaidon) *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 600459 | CHABOT, H., VOLLEMANS, K., Chabot. The moon and the eye. De maan en het oog. J. van den Akker (photos).Amsterdam, Duizend & Een, 1991. (XII) 70 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. (I maestri del celare, 4)Tekst in het Nederlands en Engels. Engelse vert.: D. GArdner | Euro 25,00 |
| 583671 | CHAGALL, B., SAN LAZZARO, G. DI, (ED.), Homage to Marc Chagall. Translated into English by J. Fernaud, J. Reeves, N. Burch.London, Ebeling, z.j. 136 pp. linnen + omslag. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, omslag licht beschadigd* | Euro 60,00 |
| 583970 | CHAGALL, M., FORESTIER, S., De gebrandschilderde ramen. Vertaling: E. Dabekaussen. Haarlem, Becht, 1987. 208 pp. linnen + omslag + cassette. Illustraties. | Euro 90,00 |
| 596791 | CHAGALL, M., FORESTIER, S., De gebrandschilderde ramen. Vertaling: E. Dabekaussen. Haarlem, Becht, 1987. 208 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 85,00 |
| 012413 | CHAGALL, M., GAUSS, U., (ED.), Marc Chagall. The lithographs. La collection Sorlier. C. Conrad, H. Deschamps, U. Gauss, H. Kinkel, C. Marq. The lithographs C. Conrad. Ostfildern-Ruit, Hatje, 1998. 413 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Published on the occasion of the exhibition Marc Chagall. The lithographs. La collection Sorlier. Staatsgalerie Stuttgart Grahische Sammlung september 19, 1998 - january 10, 1999 | Euro 75,00 |
| 596975 | CHAGALL, M., MARTEAU, R., Les vitraux de Chagall 1957-1970. Post-face de C. Marq. Paris, Mazo, 1972. 167 pp. linnen. Illustraties. | Euro 75,00 |
| 008350 | CHAGALL, M., SORLIER, C., Marc Chagall. Le livre des livres. The illustrated books. Transl. from the French by T. Leslie. Paris, Sauret, 1990. 248 pp. linnen + omslag. Illustraties. *boekblok iets vlekkig* | Euro 80,00 |
| 596903 | CHAGALL, M., VOOLEN, E. VAN, WOUTHUYSEN, E., (RED.), Marc Chagall en het Joods theater.Zwolle, Waanders, 2002. 124 pp. ingenaaid. Illustraties.Tentoonstelling Joods Historisch Museum, Amsterdam, 13 oktober 2002 - 12 januari 2003. Met bijdragen van Z. Amishai-Maisels, M. Bohm-Duchen, A. Shatskikh | Euro 16,00 |
| 600163 | CHAMPIGNEULLE, B., L'art nouveau.Paris, Somogy, 1972. 288 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 596914 | CHODOWIECKI, D., FUHRICH-GRUBERT, U., DESEL, J., (HRSG.), Daniel Chodowiecki (1726-1801). Ein hugenottischer Künstler und Menschenfreund in Berlin. Begleitbuch mit Katalog zur Ausstellung.Bad Karlshafen, Verlag der Deutschen Hugenotten-Gesellschaft, 2001. 393 pp. ingenaaid. Illustraties. (Geschichtsblätter der Deutschen Hugenotten-Gesellschaft, 34)Met bijdragen van o.a.: V. Rosen-Prest, G. Vogelberg, C. Berger | Euro 15,00 |
| 590575 | CHOUNG-FUX, E., Menschen über Leben 1945 1995. Survivers on live 1945 1995. Ci co przezyli, o zyciu 1945 1995. Wien, z.u., 1995. (VIII) 401 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht beduimeld*Dreisprachig | Euro 25,00 |
| 596825 | CHRISTIE'S, Mobilier et objets d'art, orfèvrerie, céramiques européennes, art d'Asie. Lundi 8 avril 20022.Paris, Christie's, 2002. 183 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 000205 | CLABBURN, P., Maserpieces of embroidrey. Oxford, Phaidon, 1981. 80 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597168 | CLAERHOUT, A.G., Afrikaanse kunst.Z.p., Openbaar kunstbezit, 1971. 87 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593433 | CLARK, K., Civilisatie. Een persoonlijke visie. Vertaling D. Verroen, E. Altena. Bussum, Van Dishoeck, 1970. (XVIII) 360 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 600161 | CLARK, K., Civilisatie. Een persoonlijke visie. Vertaling D. Verroen, E. Altena. Bussum, Van Dishoeck, 1970. (XVIII) 360 pp. paperback. Illustraties. *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 587474 | CLARK, K., Civilisatie. Een persoonlijke visie. Vertaling: D. Verroen, E. van Altena.Bussum, Van Dishoeck, 1989 (2e). (XIV) 359 pp. paperback. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 596800 | CLAUDEL, C., DELBÉE, A., Camille Claudel, een vrouw. Uit het Frans vertaald door M. Perquy.Breda, Geus, 1989 (6e). 467 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 593181 | CLEERDIN, J.A.M., MEYER, F.G., (RED.), Drukkersweekblad en autolijn. Kerstnummer 1968. Z.p., z.u., 1968. 98 pp. ingenaaid. Illustraties. *band licht geschaafd* | Euro 10,00 |
| 594806 | COBRA, Cobra 1948-1998.Amsterdam, Gallery Lasés, 1998. 48 pp. paperback. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Catalogue published to mark the occasion of the 50th anniversary of the 'Cobra movement' | Euro 10,00 |
| 584888 | COLENBRANDER, T.A.C., ELIËNS, T.M., T.A.C. Colenbrander (1841-1930) ontwerper van de Haagse Plateelbakkerij Rozenburg. Zwolle, Waanders, 1999. 95 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 590664 | COLLENIUS, H., VELDMAN, F.J., Hermannus Collenius 1650-1723. Redacteur: L. Veldman-Planten.Zwolle, Waanders, 1997. 192 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594630 | COLLINS BAKER, C.H., Dutch painting of the seventeenth century. London, Studio, 1926. (XIV) 62 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd, ex libris* | Euro 11,50 |
| 586930 | COLLINS, J., WELCHMAN, J., CHANDLER, D., Techniques of the modern masters.London, Greenwich, 1997. 192 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 600826 | COLLINS, P., Concrete. The vision of a new architecture. A study of Auguste Perret and his precursors.London, Faber, 1959. 307 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, penstrepen*104 buitentekstillustraties | Euro 15,00 |
| 594801 | COLMJON, G., De Haagse school. De vernieuwing van onze schilderkunst sinds het midden der negentiende eeuw. Met tachtig afbeeldingen bijeengebracht door P.A. Scheen.Rijswijk, LUM, 1950. (XIV) 85 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 11,50 |
| 584971 | COMMENT, B., The painted panorama. Transl. from the French by A.M. Glasheen. New York, Abrams, 2000 (2e herz.). 272 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 574285 | CORNEILLE, Het complete grafische werk 1948-1975. Met een essay van G. Birtwistle en een catalogue raissoné door P. Donkersloot-Van den Berghe. Met een voorwoord van E. Baj en een inleiding op het grafische werk door M. Cassé. Amsterdam, Meulenhoff, 1992. 319 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. Illustraties. *boekblok iets vlekkig* | Euro 200,00 |
| 579608 | COSTA, G., Boegbeelden. Vertaling: J. van 't Hof.Bussum, Unieboek, 1980. 173 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (De Boer Maritiem) *schutblad licht roestvlekkig* | Euro 30,00 |
| 598620 | COUCKE, J., DAUW, N. DE, VEIRE, F. VAN DE, (RED.), Chambres d'amis. Gent 21 juni - 1 september 1986. Museum van hedendaagse kunst. Gent, Museum van hedendaagse kunst, 1986. 367 pp. gebonden + omslag. *rug omslag verkleurd, omslag licht beschadigd*Hommage aan Joseph Beuys en Meret Oppenheim | Euro 125,00 |
| 594604 | CRANACH DE OUDERE, LUCAS, KOEPPLIN, D., FALK, T., Lukas Cranach. Gemälde Zeichnungen Druckgraphik. Ausstellung im Kunstmuseum Basel 15. Juni bis 8. September 1974. 2 delen.Basel, Birkhäuser, 1974. 432, (IV) 437-844 pp. paperback. Illustraties.Deel 1: Met bijdragen van K. Bühler-Oppenheim, H. Börsch-Suppan und W. Schade, Deel 2: Met bijdragen van o.a. J. Beuys, P. Cadoin und M. Veillon. Unter Mitarbeit von Y. Boerlin-Brodbeck, T. Falk und E.M. Krafft | Euro 25,00 |
| 574284 | CRANE, W., SCHLEINITZ, O. VON, Walter Crane. Mit 145 Abbildungen nach Gemälden und Zeichnungen. Bielefeld, Velhagen, 1902. (IV) 151 pp. linnen. Illustraties. (Künstler-Monographien, 62) *ex libris*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 594797 | CROIX, H. DE LA, TANSEY, R.G., Gardner's art through the ages. II. Renaissance and modern art.San Diego, Harcourt, 1986 (8e). (XII) 20, 521-1008 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 594543 | CZÓBEL, B., KRATOCHWILL, M., Czóbel. Introduction by J. Frank. Illustrations selected, and biography and bibliography compiled. Traduit par E. Böhm, translated by I. Jánosi, übertragen von L. Udvari. Budapest, Corvina Kiadó, 1983. 32 pp. + talrijke illustraties. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Drietalige editie | Euro 15,00 |
| 598878 | DAAN, G., Platte ruimte. Een inleiding in het perspektieftekenen.Z.p., z.u., 1982. 60 pp. gelijmd. llustraties. *achterplat los*Typoscriptkopie A4-formaat | Euro 10,00 |
| 021010 | DANGOVA, R., Rajne Dangova. Einige Momente von Ruhe. Waalwijk, Dijkstra, 1980. ingenaaid. Illustraties. Duits-Nederlandse tekst. Katalogus over het werk van Dangova die pas is gaan schilderen in 1975. | Euro 10,00 |
| 596896 | DAUMIER, H., ROTHE, H., (HRSG.), Daumier und das Theater. 64 Tiefdruckreproduktionen nach Originallithographien. Mit einer Einleitung und Bildtexten.Leipzig, List, 1925. 15 pp + reproducties. halflinnen. Illustraties. (Daumier und wir, 1) *ex libris, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 574249 | DAVIES, R., (ED.), Black's dictionary of pictures. A guide to the best work of the best masters. Selected and edited. London, Black, 1921. (VI) 191 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, rug iets verkleurd en licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 599254 | DE 8 EN OPBOUW, De 8 en Opbouw. 14-daagsch tijdschrift voor architectuur en stedebouw van de Ver. Architectengroep "De 8" te Amsterdam en de Vereeniging "Opbouw" te Rotterdam. 11. jaarg. '40 no. 1, 2, 5, 6, 9, 17/18, 21/22, 23/24, 12. jaarg. '41 no. 10, 11. 10 afleveringen.Amsterdam, Van Holkema, 1940-41. geniet. Illustraties. *omslagen iets verkleurd*Afl 11,1: Uit de portefeuille van de "8", 11,2: De opleiding van de jonge generatie, 11,5: Fabrieken, 11,6: Herdenkingsuitgave J.B. van Loghem overleden te Haarlem 26 februari 1940, 11,9: Het Rijnlands lyceum te Wassenaar, 11,17/18: Noodwinkels Rotterdam, 11,21/22: M. Stam over: Nieuwe taken in de lage landen, 11,23/24: Nederlandsche inzendingen van de economische voorlichtingsdienst (E.V.D.) op de jaarbeurs te Leipzig - Weenen en Utrecht 1939-1940, 12,10: Het nationaal luchtvaart-laboratorium, 12,11: Najaarsbeurs Utrecht 1941 | Euro 125,00 |
| 599256 | DE 8 EN OPBOUW, De 8 en Opbouw. 14-daagsch tijdschrift voor architectuur en stedebouw van de Ver. Architectengroep "De 8" te Amsterdam en de Vereeniging "Opbouw" te Rotterdam. 11. jaarg. '40 no. 5: Fabrieken.Amsterdam, Van Holkema, 1940. 41-50 pp. geniet. Illustraties. *omslag iets verkleurd* | Euro 15,00 |
| 599371 | DEGUER, A., Ikonen.Ramerding, Berghaus, 1976. 22 pp. + 73 foto's. gebonden + omslag. Illustraties. *band iets vlekkig*Duitse tekst | Euro 12,50 |
| 596021 | DEIJK, A. VAN, Romaans vademecum. Een tocht langs het Romaans in de Eems Dollard regio.Nieuweschans, EDR, 1993. 144 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594800 | DELEN, A.J.J., De Vlaamsche kunst. Met 186 foto's.Amsterdam, Contact, 1946. 136 pp. linnen. Illustraties. (De schoonheid van ons land, 2) *ex libris* | Euro 15,00 |
| 600952 | DELVAUX, P., Paul Delvaux. Museum Boymans-van Beuningen Rotterdam 13 april-17 juni 1973 georganiseerd in het kader van het Belgisch-Nederlands cultureel verdrag.Rotterdam, Boymans-van Beuningen, 1973. 164 pp. paperback. Illustraties. *aantekeningen op schutblad* | Euro 15,00 |
| 591654 | DEMMIN, A., Geschichtliche, archäologische, biographische, chronologische, monogrammatische und technische Enzyklopaedie der Schriftenkunde, Bilderkunde, Wappenkunde, geistlichen Trachten, kirchlichen Geräte, Gefässe und dergl., der bürgerlichen und kirchlichen Baukunst, Kriegsbaukunst und Schiffsbaukunst. Unter Mitwirkung des Verfassers ins Deutsche übertragen von O. Mothes. Mit über 1000 Abbildungen.Leipzig, Zentralantiquariat, 1980 (Neudruck 1877-78). (VIII) 574 linnen. Illustraties. (Handbuch der bildenden & gewerblichen Künste, 1)Unveränderter fotomechanischer Neudruck der Originalausgabe 1877-78 nach dem Exemplar der Berliner Stadbibliothek. Sonderausgabe für PRISMA Verlag, Gütersloh | Euro 20,00 |
| 584953 | DERAIN, A., André Derain. Institut Valencia d'art modern, Valencia. Fondation de l'hermitage Lausana. IVAM 12-XII-2002/ 23-11-2003, Hermitage 14-III/9-VI-2003. Valencia, IVAM, 2003. 241 pp. gebonden. Illustraties. Spanish and English text | Euro 45,00 |
| 600172 | DESARGUES, P., Hoogtepunten der schilderkunst in de Hermitage te Leningrad. Nedelandse bewerking: R.E. Penning.Den Haag, Gaade, z.j. 320 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 002900 | DEUNFF, J., Tabacs et pipes en Bretagne autrefois. Bruselles, Sodim, 1977. 123 pp. linnen. Illustrations. *schutbladen licht roestvlekkig, ex libris* | Euro 15,00 |
| 601172 | DEVAMBEZ, P., Great sculpture of ancient Greece. Translated by H. Tunikowska.New York, Morrow, 1978. 191 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Reynal's world history of great sculpture) | Euro 15,00 |
| 595783 | D'HAEN, T., (ED.), Verbal/visual crossings 1880-1980.Amsterdam, Rodopi, 1990. 384 pp. paperback. Illustraties. (Restant, 18, 1) *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: R. Druce, A. Cook, S. Metzidakis | Euro 12,50 |
| 593210 | DIEDRICH, H.H., Keysers grosses Künstlerlexikon. München, Keyser, 1963. 448 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 574246 | DIETMAN, E., HENTSCHEL, M., (HRSG.), Erik Dietman. Sculptor classicus. Württembergischer Kunstverein Stuttgart. Musée d'art moderne de Saint-Etienne. Ostfildern-Ruit, Cantz, 1996. 123 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 600461 | DOBBENBURGH, A. VAN, Aart van Dobbenburgh. Ofwel van vreugde en verdriet. Ingeleid door G. Luidinga. Met een voorwoord van T. de Vries.'s Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1976. 107 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594347 | DOCUMENTA, Documenta 7. Band 1/Volume 1. Kassel, Dierichs, z.j. (XXXII) 447 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 576383 | DONGEN, J. VAN, De zieke mens in de beeldende kunst. Delft, Mycofarm, 1967. 277 pp. paperback. Illustraties. *onderzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 574240 | DONGEN, K. VAN, Tentoonstelling Kees van Dongen. Werken van 1894 tot 1949. Museum Boymans Rotterdam 28 mei - 10 juli 1949. Z.p., z.u., 1949. 20 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 574319 | DONGEN, K. VAN, Van Dongen 1877-1937. Eere-tentoonstelling Stedelijk Museum Amsterdam 1937.Z.p., z.u., 1937. 24 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag verkleurd*Met 24 afbeeldingen | Euro 12,50 |
| 582420 | DONY, F., Antieke meubels. Amsterdam, Elsevier, 1978 (2e). 310 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593217 | DOOIJES, D., Over typografie en grafische kunst. Bloemlezing uit artikelen verschenen in de jaren 1953/66 hoofdzakelijk in het Drukkersweekblad. Amsterdam, z.u., 1966. 121 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 10,00 |
| 588699 | DORFLES, G., Der Kitsch. Übers. aus dem Italienischen von B. Mayr.Gütersloh, Prisma, 1977. 313 pp. gebonden. Illustraties. *naam op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 594811 | DORFLES, G., Kitsch. The world of bad taste. With contributions by J. McHale, K. Pawek, L. Giesz (...) and essays by H. Broch and C. Greenberg. English translation.New York, Bell, 1969.313 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 594809 | DOUWES, W.F., Beschouwingen over beeldende kunst. Met een inleiding van W. Vogelsang. Met 37 afbeeldingen en een portret van den schrijver.Amsterdam, Van Munster, z.j. (2e druk). (XVI) 259 pp. linnen. Portret. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 600706 | DRIEL, D. VAN, KRAAIJPOEL, D., BOS, E., BIERLING, A., Dorothé. Leven en werk van Dorothé van Driel.Groningen, Elchers, 2006. 127 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 600187 | DROSTE, M., (RED.), Bauhaus 1919-1933. Vertaling: A. Berentsen.Hedel, Librero, 1990. 256 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *omslag iets verkleurd* | Euro 16,00 |
| 593182 | DRUKKERSWEEKBLAD, Drukkersweekblad & autolijn. Kerstnummer 1964/52. Z.p., z.u., 1964. 113 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 594544 | DRUKKERSWEEKBLAD, Drukkersweekblad & Autolijn. Kerstnummer 1965/52. Z.p., z.u., 1965. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 10,00 |
| 594549 | DRUKKERSWEEKBLAD, Drukkersweekblad & Autolijn. Kerstnummer 1966/53. Het teken. Z.p., z.u., 1966. 75 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 10,00 |
| 594546 | DRUKKERSWEEKBLAD, Drukkersweekblad & Autolijn. Kerstnummer 1968/52. Z.p., z.u., 1968. 98 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 10,00 |
| 594554 | DRUKKERSWEEKBLAD, Drukkersweekblad Auto-lijn. Kerstnummer 1956. No. 52.Z.p., z.u., 1956. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 11,50 |
| 594555 | DRUKKERSWEEKBLAD, Drukkersweekblad Auto-lijn. Kerstnummer 1957.Z.p., z.u., 1957. 112 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 10,00 |
| 594551 | DRUKKERSWEEKBLAD, Drukkersweekblad Autolijn. Kerstnummer 1960/52.Z.p., z.u., 1960. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 11,50 |
| 594553 | DRUKKERSWEEKBLAD, Drukkersweekblad en Autolijn. Kerstnummer 1962/53. Print around the clock. Geen uur zonder drukwerk. Z.p., z.u., 1962. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 11,50 |
| 584857 | DUCO, D.H., Koninklijke Goedewaagen (1779-1982). Een veelzijdig ceramisch bedrijf.Leiden, Primavera, 1999. 224 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 60,00 |
| 594799 | DUTHUIT, G., Les Fauves. Braque. Derain. Van Dongen. Dufy. Friesz. Manguin. Marquet. Matisse. Puy.Vlaminck.Genève, Trois Collines, 1949. 254 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, omslag geschaafd* | Euro 50,00 |
| 600104 | DUVEEN, J., BEHRMAN, S.N., Duveen. With illustrations by S. Steinberg.London, Readers union, 1953. (X) 171 pp. linnen. Illustraties. *schutbladen en boekblok roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 585219 | DYCK, A. VAN, BROWN, C., VLIEGHE, H., Van Dyck 1599-1641. Met bijdragen van F. Baudouin, P. Bocardo, J. Egerton, K. Gibson, G. Mendola, M. Rogers, K. van der Stighelen.Antwerpen, Royal Academy Publications, 1999. 359 pp. ingenaaid. Illustraties. Tentoonstellingscatalogus 'Antoon van Dyck 1599-1641' Koninklijk Museum voor Schone Kunsten, Antwerpen, 15 mei - 15 augustus 1999, Royal Academy of Arts, Londen, 11 september - 10 december 1999 | Euro 35,00 |
| 574239 | DYCK, A. VAN, HULST, R.A. D', VEY, H., (RED.), Antoon van Dyck. Tekeningen en olieverfschetsen. Catalogus 1 juli - 31 augustus 1960 Rubenshuis - Antwerpen, 10 september - 6 november 1960 Museum Boymans-Van Beuningen Rotterdam.Z.p., z.u., 1960. 170 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd*Met 80 afbeeldingen | Euro 15,00 |
| 589822 | EBELING, J., HELDRING, H., HENDRIKSE, P., (RED.), Elseviers grote antiek encyclopedie.Amsterdam, Elsevier, 1977. 400 pp. kunstleer + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, schutbladen en binnenzijde omslag verkleurd*Vertaling en bewerking van 'Collins encyclopedia of antiques' | Euro 16,00 |
| 596150 | EBELING, J., HELDRING, H., HENDRIKSE, P., (RED.), Elseviers grote antiek encyclopedie.Amsterdam, Elsevier, 1977. 400 pp. kunstleer + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad*Vertaling en bewerking van 'Collins encyclopedia of antiques' | Euro 16,00 |
| 591466 | EBERLEIN, H.D., RAMSDELL, R.W., The practical book of Chinaware. With 205 reproductions and diagrams including 12 in full color.New York, Halcyon, 1925. (XX) 325 pp. linnen. Illustraties. *band licht beschadigd, bibliotheekexemplaar, 1 illustratiepagina voorin los* | Euro 35,00 |
| 584662 | EEGHEN, C.P. VAN, BAKKER, B., FLEURBAAY, E., GERLAGH, A.W., De verzameling Van Eeghen. Amsterdamse tekeningen 1600-1950. Zwolle, Waanders, 1988. 510 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 40,00 |
| 594324 | EIBINK, A., GERRETSEN, W.J., HENDRIKS, J.P.L., Hedendaagsche architectuur in Nederland. Architecture hollandaise d'aujourd'hui. Holländische Baukunst von heute. Dutch architecture of today. 225 afbeeldingen onder auspiciën van den Bond van Nederlandse Architecten: B.N.A. verzameld. Amsterdam, Kosmos, 1937. 155 pp. linnen. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594627 | EICHLER, R.W., Der gesteuerte Kunstverfall. Ein Prozess mit 129 Bildbeweisen. München, Lehmann, 1965. 240 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 593187 | EKKART, R.E.O., OTTERSPEER, W., SCHULLER TOT PEUSUM-MEIJER, Knappe koppen. Vier eeuwen Nederlands professorenportret. Zutphen, Walburg, 1991. 112 pp.ingenaaid. Illustraties. Verschenen ter gelegenheid van de tentoonsteling in het Centraal Museum Utrecht, van 30 november 1999 tot en met 12 januari 1992 | Euro 12,50 |
| 593206 | ELBERN, V.H., (RED.), Christus und Maria. Menschensohn und Gottesmutter. Ausstellung anläßlich des 86. Deutschen Katholikentages 1980 in Zusammenhang mit der Ausstellung 'Bilder vom Menschen in der Kunst des Abendlandes' zum 150jährigen Jubiläum der Preußischen Museen Berlin 1830-1980. Berlin, Staatliche Museen Preußischer Kulturbesitz, 1980. 128pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 569700 | ELKAN, BENNO, Spanien gesehen von einem Künstler. Mit 32 Federzeichnungen des Verfassers. München, Delphin, 1926. 211 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 581079 | ELLWOOD, G.M., English furniture and decoration 1680 to 1800.Stuttgart, Hoffmann, 1909. (X) 201 pp. halflinnen. *rug licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 580019 | ELSKEN, E. VAN DER, Bagara. Met begeleidend boekje in het Nederlands. Tekst: E. van der Elsken en J. Vrijman.(Amsterdam), (Bezige Bij), (1958). 176 pp. linnen + omslag. *omslag met tape vastgeplakt* | Euro 65,00 |
| 594816 | ENGELMAN, J., (RED.), Nederlandsche schilderkunst in beeld. 250 afbeeldingen, waarvan 12 in kleuren.Amsterdam, Van Holkema, z.j. 280 pp. linnen. Illustraties. *band verschoten, ex libris* | Euro 12,50 |
| 592674 | ENSOR, J., FARMER, J.D., Ensor.New York, Braziller, 176. 48 pp. ingenaaid. Illustraties.Met 113 platen | Euro 12,50 |
| 598811 | ENSOR, J., SCHOONBAERT, L., CARDYN-OOMEN, D., (RED.), James Ensor. Kunsthaus Zürich 20 mei tot 31 juli 1983. Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen 20 augustus tot 30 oktober 1983.Z.p., Museumfonds, 1983. 233 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 583754 | ERNST, M., SAN LAZZARO, G. DI, (ED.), Homage to Max Ernst. London, Ebeling, 1976. 135 pp. linnen + omslag. Illustraties. *boekblok iets roestvlekkig* | Euro 60,00 |
| 592382 | ESCHER, M.C., HAZEU, W., M.C. Escher. Een biografie. Amsterdam, Meulenhoff, 1998. 560 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 598422 | ESCHER, M.C., LOCHER, J.L. (RED.) De werelden van M.C. Escher. Het werk van M.C. Escher, toegelicht door J.L. Locher, C.H.A. Broos, M.C. Escher, G.W. Locher, H.S.M. Coxeter.Amsterdam, Meulenhoff, 1972 (2e). 63 (12) pp. ingenaaid. Illustraties.Met 8 kleuren- en 270 zwartwitreproducties | Euro 12,50 |
| 593104 | ESCHER, M.C., Grafiek en tekeningen. Ingeleid en toegelicht door de graficus.Zwolle, Tijl, 1971 (11e). 22 pp. gebonden. Illustraties. *schutbladen iets gebruind, naam op schutblad*Met 76 repruducties | Euro 10,00 |
| 600015 | EUROPEESCH MUSEUM, Europeesch museum van schilder- en beeldhouwkunst, voorstellende de beroemste schilderstukken en beelden uit de eerste kabinetten van Europa. 8 delen.Breda, F.P. Sterk, 1842. halflinnen. Illustraties. *boven- en onderzijde ruggen licht beschadigd, ruggen licht verkleurd, platten licht geschaafd, knepen iets ingescheurd, deel 2 los in de band en prent los, deel 4 eerste en laatste katern los, deel 7 laatste katern los en schutblad achterin ontbreekt, naam op schutbladen, papier hier en daar licht roestvlekkig* Deel 1: Mythologie (litho's 1-65), Deel 2: Beeldhouwkunst (litho's 66-184), Deel 3: Gedenkzuilen (litho's 185-271), Deel 4: Gewijde geschiedenis. Oude geschiedenis (litho's 272-354bis plus 6 extra litho's aan het eind), Deel 5: Nieuwe geschiedenis (litho's 355-432), Deel 6: Wereld-oorlogen (litho's 1-87), Deel 7: Landschappen (litho's 1-79), Deel 8: Allerlei (litho's 80-151) | Euro 500,00 |
| 589543 | EUW, A. VON, LEGNER, A., PLOTZEK, J.M, (RED.), Monumenta Annonis. Köln und Siegburg. Weltbild und Kunst im hohen Mittelalter. Eine Ausstellung des Schnütgen-Museums der Stadt Köln in der Cäcilienkirche vom 30. April bis zum 27. Juli 1975.Köln, Greven & Bechtold, 1975. 248 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 14,00 |
| 597714 | EVERARD,JOHN, Portrait of a model. With an introduction by Charles Simpsin, R.I. London, Routledge, 1939. 9 pp. + 48 foto's. linnen. *schutbladen licht roestvlekig*First editon. 'Everard was a notable British photographer of nudes from the late 1920s until the early 1960s. He was a fellow of the British Institute of Professional Photography (FBIPP). He had a studio in Orange Street, London and was self-taught'. | Euro 600,00 |
| 587558 | EX, N., Het brokaten paradijs. De wanden van de Japanse kamer in paleis Huis ten Bosch gerestaurerrd.Rotterdam, 010, 1997. 104 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 571835 | EYCK, H. VAN, EYCK, J. VAN, DURAND-GRÉVILLE, E., Hubert et Jean van Eyck. 2 delen. Bruxelles, Van Oest, 1910. 189 pp. halfleer. Illustraties. *ex libris, ruggen verkleurd*Deel 1: Tekstgedeelte (boekblok verguld), Deel 2: Cassette met platen | Euro 75,00 |
| 596303 | FACCHETTI, P.L., Nu exotiques. Paris, Société parisienne d'éditions artistiques, z.j. geniet. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 65,00 |
| 594631 | FEUCHTMÜLLER, R., KOVÁCS, E., (HRSG.), Welt des Barock. Oberösterreichische Landesaustellung 1986 25. April bis 26. Oktober 1986 im Augustiner Chorherrenstift St. Florian. 2 delen. Wien, Herder, 1986. 336, 356 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 008192 | FEUERBACH, A., Ein Vermächtnis. Hrsg. von seiner Mutter Henriette Feuerbach. Berlin, Propyläen, z.j. (2e). 193 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 567747 | FICKER, F., Geschichtlicher Ueberblick der gesammten schönen Kunst nach ihren einzelnen Sphären. Wien, Gerold, 1837. (VIII), 368 pp. Gekartonneerd + titelschildje. *tekst licht roestvlekkig* | Euro 30,00 |
| 584450 | FIEDLER, C., Schriften über Kunst. Hrsg. von H. Marbach. Leipzig, Hirzel, 1896. (VIII) 462 pp. half kunstperkament. *rug gevlekt, naam op schutblad* | Euro 50,00 |
| 589683 | FILEDT KOK, J.P., (RED.), 's Levens felheid: de meester van het Amsterdams kabinet of de Hausbuch-meester ca. 1470 - 1500. Inleidingen en bijdragen van K.G. Boon, J.P. Filedt Kok, M.D. Haga, J.C. Hutchison, M.J.H. Madou, K.P.F. Moxey en P. Moraw. Amsterdam, Rijksprentenkabinet, 1985. 304 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 588278 | FILEDT KOK, J.P., (RED.), 's Levens felheid: de meester van het Amsterdams kabinet of de Hausbuch-meester ca. 1470 - 1500. Inleidingen en bijdragen van K.G. Boon, J.P. Filedt Kok, M.D. Haga, J.C. Hutchison, M.J.H. Madou, K.P.F. Moxey en P. Moraw. Amsterdam, Rijksprentenkabinet, 1985. 304 pp. ingenaaid. Illustraties. *ex libris, schutblad licht gebruind* | Euro 20,00 |
| 574870 | FILEDT KOK, J.P., (RED.), 's Levens felheid: de meester van het Amsterdams kabinet of de Hausbuch-meester ca. 1470 - 1500. Inleidingen en bijdragen van K.G. Boon, J.P. Filedt Kok, M.D. Haga, J.C. Hutchison, M.J.H. Madou, K.P.F. Moxey en P. Moraw. Amsterdam, Rijksprentenkabinet, 1985. 304 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd, schutblad beschadigd* | Euro 20,00 |
| 580947 | FILEDT KOK, J.P., (RED.), 's Levens felheid: de meester van het Amsterdams kabinet of de Hausbuch-meester ca. 1470 - 1500. Inleidingen en bijdragen van K.G. Boon, J.P. Filedt Kok, M.D. Haga, J.C. Hutchison, M.J.H. Madou, K.P.F. Moxey en P. Moraw. Amsterdam, Rijksprentenkabinet, 1985. 304 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 591944 | FISHER, S.W., Fine porcelain & pottery. The best of the world's beautiful china.London, Octopus, 1995. 96 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 017971 | FOCILLON, H., La vie des formes. Henri Focillon et les arts. Lyon, Musée des Beaux-Arts, 2004. 314 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. L'exposition est présentée au musée des Beaux-Arts de Lyon du 22 janvier au 26 avril 2004 | Euro 50,00 |
| 596147 | FORMENTON, F., Het oosterse tapijt. Nederlandse vertaling van F.M. Vernie-Klinkenberg met advies van J.P. Perez.Helmond, Uitgeverij Helmond, 1975. 247 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *bovenzijde boekblok gevlekt* | Euro 20,00 |
| 596927 | FOSSIER, F., Il fiore dell'impressionismo. La fleur de l'impressionisme. Testo e schede. Con un testo introduttivo di R. BArilli.Milano, Fabbri, 1990. 388 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht verkleurd*Tentoonstelling te Aosta, Centro Saint-Benin, 13 juli - 31 oktober 1990 van grafische werken uit de collectie van de Bibliothèque Nationale te Parijs. Italiaanse en Franse tekst | Euro 25,00 |
| 597288 | FRAMPTON, K., Moderne architectuur. Een kritische geschiedenis. Vert. uit het Engels door G. Hovingh e.a.Nijmegen, SUN, 1995 (3e herz.). 477 pp. paperback. Illustraties. (Teksten architectuur) | Euro 17,50 |
| 596138 | FRANK, J.A., Pijpenbrevier. Voor allen die de kunst van het roken beminnen. Nederlandse bewerking G.A. Brongers.Rotterdam, Donker, 1973. 331 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594216 | FREDERIKS, J.A., HILLESUM, J.M., KALF, J., De oude kerkelijke kunst in Nederland. Gedenkboek van de nationale tentoonstelling te 's-Hertogenbosch in 1913. Afbeeldingen der belangrijkste voorwerpen. Met toelichtenden tekst. L'art religieux ancien aux pays-bas. Mémorial de l'exposition nationael de Bois-le-duc 1913. Reproduction des objets exposés les plus importants. Texte. 's-Hertogenbosch, Teulings, 1914. 102, 100 (4) pp. linnen map + losse katernen + losbladige platen. Illustraties. *rug beschadigd, platten licht vlekkig*Met 72 platen | Euro 50,00 |
| 594865 | FREEZER, H., Spieghel der Jonckheydt. 31 tekeningen uit de 16de tot de 19e eeuw. Ingeleid.Utrecht, Haentjens Dekker, 1962. 8 pp. + 31 afbeeldingen. linnen + omslag. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 10,00 |
| 593576 | FRIEDMAN, M., Bilder zur Bibel. Altes Testament. Übertragen ins Deutsche von G. Schuster, G. Lachner und E. Meyer.Wien, Poseidon, 1985. 204 pp. gebonden + cassette. Illustraties. *cassette licht beschadigd*Biblische Ikonographie verschiedener Perioden | Euro 15,00 |
| 594224 | FROMENTIN, E., De meesters van weleer. Les maîtres d'autrefois. Vertaald, ingeleid en van aantekeningen voorzien door H. van de Waal. Rotterdam, Donker, 1976. (XXXIV) 385 pp. paperback. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 600949 | FROSSARD, A., Het evangelie volgens Ravenna. Vertaling: L. Vandemeulebroecke.Brussel, Elsevier, 1985. 114 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad*Mozaïeken uit de 5e en 6e eeuw | Euro 12,50 |
| 585876 | FUNAKOSHI, K., Water...its transformation. Text by A. Suga and T. Mizusawa. Transl. by K. Steiner.Kyoto, Kyoto Shoin, 1995. 159 pp. gebonden + omslag. Illustraties.Japanse en Engelse tekst | Euro 50,00 |
| 594319 | FUSCO, R. DE, Architektur als Massenmedium. Anmerkungen zu einer Semiotik der gebauten Formen. Aus dem It. übers. von A. Giachi. Gütersloh, Bertelsmann, 1972. 178 pp. paperback. Illustraties. (Bauwelt Fundamente, 33) | Euro 10,00 |
| 573522 | GABRIELLI, A., Het fantastische in de kunst. Geïllusteerd door O. Docters van Leeuwen. Utrecht, Teleac, 1989. 189 pp. papeback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594621 | GASSNER, H., GILLEN, E., Zwischen Revolutionskunst und Sozialistischen Realismus. Dokumente und Kommentare. Kunstdebatten in der Sowjetunion von 1917 bis 1934. Köln, DuMont, 1979. 560 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 567868 | GATZ, K., Farbige Räume. Farbige Raumgestaltung. Malerei in Räumen. Ausgewählt und erläutert von Konrad Gatz. München, Callwey, 1956. 240 pp. linnen. Illustraties. *rug beschadigd, band iets smoezelig* | Euro 45,00 |
| 597848 | GEEL, C.J. VAN, WAARD, E. DE, AKKERMAN, K., DEEL, T. VAN, (RED.), Chr. J. van Geel. 'De ene kunst leeft nooit zonder de andere, althans bij mij'. Amsterdam, Meulenhoff, 1977. 95 pp. paperback. Portret. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 572176 | GEERTGEN TOT SINT JANS, BALET, L., Der Frühholländer Geertgen tot Sint Jans. Mit 11 Tafeln. Haag, Nijhoff, 1910. (XII) 160 pp. ingenaaid. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, ex libris* | Euro 30,00 |
| 597429 | GELDER, H.E. VAN, (RED.), Kunstgeschiedenis der Nederlanden. Samenvattende kunstgeschiedenis van Nederland en Vlaanderen van begin tot heden. Met medewerking van N. Beets, G. Brom, A.W. Bijvanck e.a.Utrecht, De Haan, z.j. (X) 568 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd, stempel op schutblad* | Euro 16,00 |
| 594591 | GELDER, H.E. VAN, In ons gemeente-museum. 51 platen met toelichting.'s-Gravenhage, Afd. onderwijs, 1936. halflinnen. Illustraties. *band geschaafd en vlekkig* | Euro 10,00 |
| 593100 | GELDER, J.J. DE, Honderd teekeningen van oude meesters in het prentenkabinet der rijks-universiteit te Leiden. Uitgezocht en voorzien van een beschrijving.Rotterdam, Brusse, 1920. (VIII) 40 pp. linnen Illustraties. *rug verkleurd, stempel binnenzijde band* | Euro 12,50 |
| 600181 | GERHARD, H.P., Welt der Ikonen.Recklinghausen, Bongers, 1972 (4e herz.). 251 pp. linnen + omslag. Illustraties. *rug omslag verkleurd, omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 598451 | GERHARD, H.P., Welt der Ikonen.Recklinghausen, Bongers, 1980 (7e herz.). 251 pp. linnen. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 594592 | GERSON, H., De Nederlandse schilderkunst. 2 delen.Amsterdam, Contact, 1950-1952. 72, 68 pp. linnen. Illustraties. (De schoonheid van ons land, 8, 11) *banden geschaafd*Dl 1: Van Geertgen tot Frans Hals met 172 foto's Dl 2: Het tijdperk van Rembrandt en Vermeer met 183 foto's. | Euro 20,00 |
| 589009 | GERWEN, J. VAN, Goede wijn ... behoeft een krans. Reclame van verzekeraars in Nederland vanaf de tweede helft van de negentiende eeuw tot heden. Den Haag, Verbond van verzekeraars/NEHA, 1996. 158 pp. halflinnen. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 596935 | GERWEN, J. VAN, Goede wijn ... behoeft een krans. Reclame van verzekeraars in Nederland vanaf de tweede helft van de negentiende eeuw tot heden. Den Haag, Verbond van verzekeraars/NEHA, 1996. 158 pp. halflinnen. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 590943 | GESTEL, L., ESTOURGIE-BEIJER, M.E.T., HEUVES, E., Leo Gestel. Schilder en tekenaar. Zwolle, Waanders, 1994. 143 pp. ingenaaid. Illustraties. Publikatie ter gelegenheid van de tentoonstelling in het Singer Museum, Laren 28 november 1993 - 30 januari 1994 | Euro 35,00 |
| 574250 | GHEYN, J. DE, MEIJ, A.W.F.M., (RED.), Jacques de Gheyn II als tekenaar 1565-1629. Museum Boymans-van Beuningen, Rotterdam 14 december 1985 tot 10 februari 1986. National Gallery of Art, Washington 9 maart tot 12 mei 1986. Rotterdam, z.u., 1985. 103 pp. ing. Ills. | Euro 15,00 |
| 596516 | GIDS RIJKSPRENTENKABINET, Gids voor het Rijksprentenkabinet. Een overzicht van de verzamelingen met naamlijsten van graveurs en tekenaars.Amsterdam, Rijksmuseum, 1964. 244 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 579846 | GILLET, L., La cathédrale de Chartres. Eaux-fortes originales de Henri le Riche.Paris, Collection des merveilles d'art du monde, 1929. 68 pp. band + cassette. Illustraties. *rug cassette licht beschadigd*Achevé d'imprimer pour la typographie sur les presses de Frazier-Soye avec le concours du prote J.-E. Schaeppely, le 15 juin 1929. Il a été 20 exemplaires sur papier japon blanc nacré numérotés de I à XX. 100 exemplaires sur papier japon impérial, numérotés de 21 à 121. 500 exemplaires sur papier vélin de Rives, à la forme, numérotés de 122 à 622, plus dix exemplaires de collaborateurs, lettrés de A à J. Exemplaire n° 371 | Euro 150,00 |
| 596938 | GILMOUR, P., Artists in print. An introduction to prints and printmaking.London, BBC, 1981. 144 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 601043 | GIOVANNI DI PAOLO, PANDERS, J., The underdrawing of Giovanni di Paolo. Characteristics and development.Groningen, z.u., 1997. 171 pp. paperback. Dissertatie. Illustraties. *enkele potloodaantekeningen* | Euro 12,50 |
| 016226 | GITTINGS, C., Brasses and brass rubbing. Poole, Blandford, 1978 (4e). 104 pp. gebonden. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 10,00 |
| 601156 | GLAUDES, P., La représentation dans la littérature et les arts. Anthologie.Toulouse, PU du Mirail, 1999. 635 pp. paperback. (Cribles) *sticker op rug*Met teksten van o.a.: T.W. Adorno, Aristoteles, W. Benjamin, H. de Balzac, J. Calvijn, D. Diderot, G. Flaubert, Plato, J. Romains, É. Zola | Euro 16,00 |
| 596544 | GOGH, V. VAN, DOUWES, W.F., Vincent van Gogh. Verlucht met 62 afbeeldingen. Bandteekening door Nico Baak.Amsterdam, Van Munster, 1930. 112 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 594459 | GOGH, V. VAN, FORRESTER, V., Van Gogh begraven in het koren. Vertaald door P. Ph. Klinkenberg. Amsterdam, AP, 1984. 343 pp. ingenaaid. (Open Domein, 9) *onderzijde rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 593101 | GOGH, V. VAN, HAVELAAR, J., Vincent van Gogh. Met veertig illustraties en vier reproducties in vierkleurendruk.Amsterdam, MGGL, 1929 (2e herz.). 47 pp. linnen. Illustraties. *band roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 594511 | GOGH, V. VAN, HULSKER, J., 'Dagboek' van Van Gogh. Amsterdam, Meulenhoff, z.j. 167 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 600460 | GOGH, V. VAN, TRALBAUT, M.E., Vincent van Gogh. English translation.Amsterdam, Becht, 1981 (2e). 350 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 587312 | GOGH, V. VAN, UITERT, E. VAN, TILBORGH, L. VAN, HEUGTEN, S. VAN, Vincent van Gogh. Schilderijen. Rijksmuseum Vincent van Gogh Amsterdam. 30 maart - 29 juli 1990. Milaan, Arnoldo Mondadori, 1990. 292 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 600631 | GOGH, V. VAN, WALLACE, R., De wereld van Van Gogh. Nederlandse vertaling: L. van Dam.Z.p., Spaarbank, 1979. 190 pp. gebonden. Illustraties.Redactie Time-Life boeken | Euro 10,00 |
| 587311 | GOGH, V. VAN, WOLK, J. VAN DER, PICKVANCE, R., PEY, E.B.F., Vincent van Gogh. Tekeningen. Rijksmuseum Kröller-Müller Otterlo. 30 maart - 29 juli 1990.Milaan, Arnoldo Mondadori, 1990. 330 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 584868 | GOGH, V. VAN, WOLK, J. VAN DER, De schetsboeken van Vincent van Gogh. Amsterdam, Meulenhoff, 1986. 320 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 594562 | GOLLWITZER, G., Die Kunst als Zeichen. 1. Teil. Der Ruf der Kunst mit ihr zu leben. Briefe aus dem Atelier. 2. Teil. Eigene Schritte ins Reich der Kunst. Praktische Anleitungen. Mit 150 Bildern und vielen Zeichnungen. 2 delen in 1 band.München, Kaiser, 1958. 113, 39 pp. linnen. Illustraties. *band licht roestvlekkig, penstrepen* | Euro 10,00 |
| 589170 | GOLUBIEWOWA, Z., (RED.), Muzeum narodowe w Krakowie. V miedzynarodowe biennale grafiki. Katalog wystawy grafika w Krakowie 1945-1974. Musee national de Cracovie. V biennale internationale de la gravure. Catalogue de l'exposition l'art graphique a racovie 1945-1974.Krakowie, z.u., 1974. ingenaaid. Illustraties. Pools-Franse tekst | Euro 10,00 |
| 008382 | GÖLZENLEUCHTER, H.D., Radierungen, Linol- und Holzschnitte. Texte von 1975-1983. Mit einem Vorwort von D. Laue. Bochum-Langendreer, Wort und Bild, 1983. 78 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 587913 | GOMBRICH, E.H., Eeuwige schoonheid. Inleiding tot de kunstgeschiedenis. Vert. M.E. Houtzager en M.G. Kruimel-Stonebrink.Bussum, De Haan, 1959 (3e). (IV) 450 pp. linnen. Illustraties. *band iets.verkleurd* | Euro 12,50 |
| 594600 | GOOD, P., KEMR, K., (ED.), Hermes oder die Philosophie der Insel Hombroich. Hermes or the philosophy of the island of Hombroich. Übersetzung D. Leighton.Neuss, Hombroich, 1987. 65 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag beduimeld* | Euro 10,00 |
| 594203 | GOUDSTIKKER, J., Catalogus der tentoonstelling 'Het stilleven' ten bate van de vereeniging 'Rembrandt' in de zalen van den kunsthandel J. Goudstikker N.V. Heerengracht 458 en 472, Amsterdam. 18 februari tot en met 26 maart 1933. Amsterdam, z.u., 1933. ingenaaid. Illustratraties. *omslag licht beschdigd, potloodaantekeningen* | Euro 15,00 |
| 571791 | GOYA, DERWENT, LORD, Goya. An impression of Spain. With nineteen illustrations. London, Methuen, 1930. (XII) 135 pp. halflinnen. *voor- en achterplat licht geschaafd, rug iets vlekkig* | Euro 20,00 |
| 573457 | GRASWINCKEL, D.P.M., (RED.), Repertorium betreffende Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst (voornamelijk van tijdschriftartikelen) uitgegeven door den Nederlandschen oudheidkundigen bond. 3 delen. 's-Gravenhage, z.u., 1940-62. (XX) 582, (XXIV) 294, (XVI) 492 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, banden geplastificeerd*Deel 1: 1901-1934, Deel 2: 1935-1940 (met aanvulling op Deel 1), Deel 3: 1941-1950 | Euro 125,00 |
| 594700 | GRASWINCKEL, D.P.M., (RED.), Repertorium betreffende Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst (voornamelijk van tijdschriftartikelen) uitgegeven door den Nederlandschen oudheidkundigen bond. 4 delen. 's-Gravenhage, z.u., 1940-62. (XX) 582, (XXIV) 294, (XVI) 492, (XVIII) 263 pp. linnen. *naam op schutblad, ruggen licht verkleurd*Deel 1: 1901-1934, Deel 2: 1935-1940 (met aanvulling op Deel 1), Deel 3: 1941-1950, Deel 4: 1951-1960 with an introduction and table of contents in English | Euro 150,00 |
| 591842 | GRAY, B., Early Chinese pottery and porcelain. London, Faber, 1953. (XVI) 48 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad, linnen licht roestvlekkig, hoekjes uit schutblad geknipt* | Euro 20,00 |
| 601171 | GREVENSTEIN, A. VAN, WILDE, E. DE, SCHAMPERS, K., (RED.), La grande parade. Hoogtepunten van de schilderkunst na 1940. Highlights in painting after 1940.Amsterdam, Stedelijk museum, 1984. 349 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht verkleurd*Tentoonstelling 15.12.1984 - 15.4.1985 | Euro 25,00 |
| 591948 | GREYGOOSE, F., Chessmen.Newton Abbot, David, 1979. 160 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 574288 | GRIESHABER, H., ROTHE, W., (HRSG.), Schnittlinien für Hap Grieshaber. Düsseldorf, Claassen, 1979. 268 pp. gebonden. Illustraties. *rug licht beschadigd*Met teksten en bijdragen van o.a.: H. Mayer, H. Böll, E. Jünger.Einmalige Sonderausgabe zum siebzigsten Geburtstag von Hap Grieshaber | Euro 20,00 |
| 594211 | GRÖBER, K., Schwäbische Skulptur der Spätgotik. München, Riehn, 1922. (VIII) 96 (16) pp. halflinnen. Illustraties. (Sammelbände zur Geschichte der Kunst und des Kunstgewerbes, 2) *bibliotheekexemplaar, band licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 594427 | GROCHOWIAK, T., SCHRÖDER, A., Polariteit. Het appolinsiche en het dionysische in de kunst. Stedelijk Museum Amsterdam 22 juli - 18 sept. '61 cat. 277. Amsterdam, Stedelijk museum, 1961. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 005335 | GRÖNINGER, G., JÁSZAI, G., Das Werk des Bildhauers Gerhard Gröninger 1582-1652. Münster, Westfalisches Landesmuseum, 1989. 207 pp. ingenaaid. Illustraties. (Bildhefte des Westfälischen Landesmuseums für Kunst und Kulturgeschichte, 28) | Euro 15,00 |
| 593051 | GROSFELD, J., MEUTGEERT, H., TEUNISSEN, P., Pophoes & symboliek. Over stijl en mode in publiciteit. Groningen, Martinipers , 1982. 84 pp. paperback. Illustraties. Verschenen ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in het Groninger Museum, van 15 januari tot 22 februari 1982 | Euro 11,50 |
| 000664 | GROTE-HASENBALG, W., Teppiche aus dem Orient. Ein kurzer Wegweiser. Leipzig, Schmidt, 1936. 22 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met 48 gekleurde platen | Euro 11,50 |
| 597707 | GRUIJTER, W.J. DE, Beeld en interpretatie. Den Haag, Bakker, 1964. 194 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd, papier aan randen licht gebruind* | Euro 12,50 |
| 597623 | GRÜNEWALD, M., Complete editie van zijn schilderijen. Met een inleidende beschouwing van J.K. Huysmans en een catalogue-raisonné door E. Ruhmer. Zeist, De Haan, 1958. 128 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 594606 | GRUYTER, J. DE, De Haagse school. 2 delen in 1 band.Amsterdam, Letteren en kunst, 1972. 117, 106 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad*Uitgegeven met steun van het wetenschappelijk fonds van Zuid-Holland, het Anjerfonds Zuid-Holland, het Anjerfonds 's-Gravenhage, het Haags cultureel centrum. With summaries in English by Patricia Wardle and Alan Griffiths | Euro 25,00 |
| 594622 | GUALDONI, F., MASCHERONI, S., (RED.), Miracoli a Milano. 1955/1965 Artisti Gallerie Tendenze. Milano, Museo della Permanente, 2000. 292 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 593431 | GUIFFREY, J., (RED.), La peinture au Musée du Louvre. 2 delen. Paris, L'Illustration, 1929. halflinnen. Illustraties. *titelschildjes op ruggen licht beschadigd, stempel binnenzijde voorplatten*Deel 1: École française, Deel 2: Écoles étrangères | Euro 45,00 |
| 579844 | GUITTON, R., Quand sonne l'heure. Préface de M. de Montaigne.Z.p., z.u., 1958. 449 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *onderzijde rug en voorplat met tape gerepareerd* | Euro 25,00 |
| 000675 | GUNNIS, R., Dictionary of British sculptors. London, Odhams, 1953. 514 pp. linnen + omslag. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 30,00 |
| 596887 | GURATZSCH, H., Drie eeuwen schilderkunst in de Lage Landen 1400-1700. Nederlandse vertaling: R.M.H. Overbeek.Amerongen, Gaade, 1979. 304 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 594414 | GUTEKUNST, H.G., 1864-1977. 112.5 Jahre seit der Gründung des Hauses H.G. Gutekunst. H.G. und Richard Gutekunst, Stuttgart und London, 1864-1919. Gutekunst und Klipstein, Bern, 1919-1951. Kornfeld und Klipstein, Bern, seit 1951. 112.5 Kunstwerke von 1440 bis zur Gegenwart. Bilder - Aquarelle - Zeichnungen - Graphik - Skulpturen. Bern, Kornfeld und Klipstein, 1977. ingenaaid. Portret. Illustraties | Euro 12,50 |
| 584879 | HAAK, B., Hollandsche schilders in de Gouden Eeuw. Amsterdam, Meulenhoff, 1984. 536 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *enkele pagina's in bibliografie lichte waterschade, omslag achterzijde lichte waterschade* | Euro 50,00 |
| 587301 | HAAK, T., (ED.), Industral design in pictures.The Hague, Sdu, 1990. 160 pp. ingenaaid. Illustraties. (Teacherswork)Akademie industriële vormgeving Eindhoven. Met bijdragen van o.a.: J. Lucassen, A. Beeke, U. Moritz | Euro 11,50 |
| 596149 | HAAN, T.W.R. DE, (RED.), Onze volkskunst.Amsterdam, Elsevier, 1079. 319 pp. linnen. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: S.J. van der Molen, H.B. Vos, M. de Meyer | Euro 14,00 |
| 594248 | HADJINICOLAOU, N., Kunstgeschiedenis en ideologie. Vertaling: P. Berkers/P.J. Gijberts.Nijmegen, SUN, 1977. 238 pp. ingenaaid. Illustraties. (Sunschrift, 10) (Marxisme en kultuur) | Euro 10,00 |
| 598000 | HADJINICOLAOU, N., Kunstgeschiedenis en ideologie. Vertaling: P. Berkers/P.J. Gijberts.Nijmegen, SUN, 1977. 238 pp. ingenaaid. Illustraties. (Sunschrift, 10) (Marxisme en kultuur) | Euro 10,00 |
| 587915 | HAHN, A., WERINGH, K. VAN, Albert Hahn. Tekenen om te ontmaskeren. Amsterdam, AP, 1969. 252 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag beschadigd, ex libris* | Euro 15,00 |
| 597065 | HAHN, A., WERINGH, K. VAN, Albert Hahn. Tekenen om te ontmaskeren. Amsterdam, AP, 1975 (2e). 252 pp. paperback. Portret. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 590862 | HALLER, R., Volkstümliche Schnitzerei. Profane Kleinplastiken aus Holz. Aufnahmen H. Schmidt-Glassner.München, Callwey, 1981. 188 pp. linnen. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 593102 | HALS, FRANS, DANTZIG, M.M. VAN, Frans Hals. Echt of onecht.Amsterdam, Paris, 1937. (VI) 115 pp. halflinnen. Illustraties. *stempel binnenzijde band*Naar aanleiding van de Frans Hals-tentoonstelling te Haarlem 1937 | Euro 15,00 |
| 593214 | HAMANN, R., Geschichte der Kunst von der altchristlichen Zeiten bis zur Gegenwart. 1110 Abbildungen. 12 farbige Tafeln. Berlin, Knaur, 1933. 968 pp. linnen. Illustraties. *stmpel op schutblad* | Euro 20,00 |
| 587911 | HAMANN, R., Geschichte der Kunst von der altchristlichen Zeiten bis zur Gegenwart. 1110 Abbildungen. 12 farbige Tafeln. Berlin, Knaur, 1933. 968 pp. linnen. Illustraties. *systeemkaartje met namen op binnenzijde voorplat* | Euro 20,00 |
| 594313 | HAMLIN, D., Greek revival architecture in America: being an account of important trends in American architecture and American life prior to The war between the states. Together with a list of articles on architecture in some American periodicals prior to 1850 by S. H. Jenkins Simpson Hamlin (1887-1930) and an introduction by L. Arnaud. New York, Dover, 1964 (Reprint 1944). (XL) 439 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Dover books on architecture) | Euro 15,00 |
| 593435 | HAMMACHER, A.M., Amsterdamsche impressionisten en hun kring. Amsterdam, Meulenhoff, 1941. (VIII) 124 pp. linnen. Illustraties. *stempel binnenzijde voorplat* | Euro 25,00 |
| 595941 | HANEGEM, A. VAN, JANSEN, B., Ab van Hanegem schilderijen. Breda, Beyerd, 2000. 42 pp. gebonden. Illustraties. Oplage 750 exemplaren | Euro 10,00 |
| 596148 | HANSEN, H.J., (RED.), Europese volkskunst. Met medewerking van: P. Anker, T. Banateanu, A. Böe, L.C. Vázques, R. Creux e.a. Nederlandse bewerking: T.W.R. de Haan.Den Haag, Gaade, 1967. 288 pp. linnen + omslag + cassette. Bibliografie. Illustraties. *rug omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 574259 | HANSEN, W., BRINGEMEIER, M., PIEPER, P., SCHIER, B., (HRSG.), Museum und Kulturgeschichte. Festschrift für Wilhelm Hansen. Münster, Aschendorff, 1978. (XVI) 415 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. Illustraties. (Schriften der Volkskundlichen Kommission für Westfalen, 25) *ex libris*Met opdracht aan Reeskamp. Met bijdragen van o.a.: H. Rasmussen, I. Balassa, G. Schmitz | Euro 25,00 |
| 593440 | HANSMANN, W., Zauber des Barock und Rokoko. Fotografien von F. Moheim. Köln, DuMont, 2000. 351 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594542 | HARKEMA, R., (RED.), De veelheid. Nederlandse figuratieve kunst na '45 I. Met een voorwoord door J. van Groeningen-Hazenberg en J. van Groeningen en een inleiding door D. Kraaijpoel.Haren, Knoop, 1996. 124 pp. linnen + omslag. Illustraties. Museum voor figuratieve kunst De Buitenplaats te Eelde 14 september t/m/ 8 december 1996 | Euro 11,50 |
| 597953 | HARKEMA, R., (RED.), De veelheid. Nederlandse figuratieve kunst na '45 I. Met een voorwoord door J. van Groeningen-Hazenberg en J. van Groeningen en een inleiding door D. Kraaijpoel.Haren, Knoop, 1996. 124 pp. linnen + omslag. Illustraties. Museum voor figuratieve kunst De Buitenplaats te Eelde 14 september t/m/ 8 december 1996 | Euro 11,50 |
| 594416 | HARRIS, N., De geschiedenis van het impressionisme. Vert. J. Smit. Z.p., ICOB, 1984 (2e). 319 pp. paperback. Illustraties. *potloodaantekeningen* | Euro 12,50 |
| 583094 | HARRISON, B., Swatow in Het Princessehof. The analysis of a museum collection of Chinese trade wares from Indonesia with 31 colour plates and 274 black and white illustrations. Studie over een museumcollectie Chinees exportkeramiek uit Indonesië. Met 31 afbeeldingen in kleur en 274 in zwart wit.Leeuwarden, Gemeentelijk museum Het Princessehof, 1979. 131 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 35,00 |
| 590542 | HARTUNG, H.H.E., DESCARGUES, P., Hartung. Barcelona, Ediciones Poligrafa, 1977. 356 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 65,00 |
| 593209 | HAUSER, A., Van grotschildering tot filmbeeld. De geschiedenis van kunst en literatuur als maatschappelijke verschijnselen. Vertaling: C. de Dood. Amsterdam, WB, 1957. 686 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 594317 | HAWKES, N., Voor de eeuwigheid gebouwd. Geniale vormen, bouwwerken en constructies. Vert. H.J.V. van den Bijtel. Houten, Unieboek, z.j. 240 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 584661 | HEEM, J.D. DE, SEGAL, S., Jan Davidsz de Heem en zijn kring. Met een bijdrage van L. Helmus. 's-Gravenhage, Sdu, 1991. 248 pp. paperback. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 591855 | HEEMSKERCK DÜKER, W.F. VAN, HOUTEN, H.J. VAN, Zinnebeelden in Nederland. Amsterdam, Hamer,z.j. (3e). 156 pp. halflinnen. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 597060 | HEFTING, V., BEGEMANN, N., Victorine.Amsterdam, Bakker, 1988 (2e). 390 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594492 | HEFTING, V., Kinderportretten. Rotterdam, Lemniscaat, 1969. 269 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 574838 | HEIDIN, J., COBB, L., CHAMPAGNE, K., (ED.), ADLA five. Art directors club of Los Angeles. The 42nd annual competition.New York, Madison Square press, 1989. 231 pp. linnen + omslag. Illustraties. *bovenzijde rug omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594338 | HEIJBROEK, J.F., THIEL, P.J.J. VAN, SCHOLTEN, F., Voor Nederland. De verzamelingen van het Koninklijk Oudheidkundig Genootschap in het rijksmuseum bewaard. Baarn, Prom, 1995. 479 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Leids Kunsthistorisch Jaarboek, 10) Andere bijdragen van o.a.: R.J.A. te Rijdt, J.D. van Dam, B. Gerlagh | Euro 25,00 |
| 593199 | HELBIG, J., Meesterwerken van de glasschilderkunst in de oude Nederlanden. Antwerpen, Sikkel, 1941. 43 pp. halflinnen. Illustraties. (Maerlantbibliotheek, II) Met 55 afbeeldingen | Euro 10,00 |
| 596895 | HELNWEIN, G., Gottfried Helnwein. Ein trend-profil-Buch. Met Beiträgen von H.C. Artmann, W. Bauer, B. Frischmuth, B. Strauss.Wien, Orac, 1981 (2e). 303 pp. linnen. Illustraties. *band licht beduimeld* | Euro 25,00 |
| 013131 | HENDERSON, M., WILKINSON, E., Whatnot. A compendium of Victorian crafts & other matters. Being a compilation of authentic home & hand crafts popular in the era of (...) Victoria (...) assembled from the original 19th century edition of Cassell's Household Guide, London and enlarged and expounded by the present authors. (...). New York, Morrow, 1977. 223 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 600447 | HENRIC, J., La peinture et le mal.Paris, Grasset, 1983. 246 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 593286 | HEPWORTH, B., Barbara Hepworth. 8 mei - 18 juli in het Rietveldpaviljoen/Rijksmuseum Kröller-Müller/Otterlo. Z.p., z.u., z.j. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 591946 | HETTES, K., Venezianisches Glas. Photographien und Buchgestaltung von W. und B. Forman. Deutsch von O. Vogel.Praha, Artia, 1960. 72 pp. linnen. Illustraties. *band vlekkig* | Euro 15,00 |
| 571815 | HEUSDEN, W. VAN, Wouter van Heusden. Haags Gemeentemuseum 30 mei - 16 augustus 1970. Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 1970. 80 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 15,00 |
| 597173 | HEYBOER, A., MEYDEN, H. VAN DER, De drie bruiden van Anton Heyboer. Met foto's gemaakt door Maria, Lotti, Marike en Anton Heyboer.Amsterdam, Teleboek, 1974. 298 pp. paperback. Illustraties. *band licht geschaafd* | Euro 10,00 |
| 594213 | HIBBARD, H., Masterpieces of western sculpture from medieval to modern. Secaucus, Chartwell, z.j. 239 pp. linnen omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd en iets verkleurd* | Euro 17,50 |
| 593434 | HILDEBRANDT, H., Wandmalerei. Ihr Wesen und ihre Gesetze. Mt 462 Abbildungen, darunter 266 Hilfszeichnungen des Verfassers. Stuttgart, DVA, 1920. (X) 351 pp. linnen. Illustraties. *titel op voorplat en rug geplakt* | Euro 45,00 |
| 594222 | HITTERS, E., Patronen van patronage. Mecenaat, protectoraat en markt in de kunstwereld (with a summary in English). Utrecht, Van Arkel, 1996. 271 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. *naam op schutblad doorgestreept* | Euro 12,50 |
| 596930 | HOFFMANN, F., Bilderbibel. Hundert Lithographien von Felix Hoffmann.Zürich, Zwingli, 1961. losse platen in cassette. Illustraties. *cassette licht verkleurd* | Euro 25,00 |
| 584866 | HOFFMANN, J., Der moderne Stil. The modern style 1899-1905. Jugendstil/Art Nouvau. Mit einer Einleitung und einem Register (Künstler-/Firmenbiographien) with an introduction and an index (biographies of artists and manufactories von/by H. Markus. Stuttgart, Arnoldsche, 2006. 463 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Mit 2.500 Fotos und 3.500 Objekten. With 2.500 photographs and 3.500 objects | Euro 125,00 |
| 013841 | HOFSTEENGE, C., De Ploeg 1918-1941. De hoogtijdagen. Onder redactie van H.J.W. Drijvers. Groningen, Benjamin, 1993. 240 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 150,00 |
| 571868 | HOGARTH, W., The works of William Hogartth, including the analysis of beauty, elucidatd by descriptions, critical, moral, and historical; founded on the most approved authorities. to which is prefixed some account of his life. 3 delen in 1 band. London, Black and Armstrong, 1837. Met ca 90 gravures. Halfleer. (VIII), 160, 140, (IV), 167 pp. *papier hier en daar licht vlekkig, ex libris beschadigd, naam op schutblad | Euro 150,00 |
| 600440 | HOLT, E.G., (ED.), The triumph of art for the public. The emerging role of exhibitions and critics. Selected and edited.Garden City, Anchor, 1979. (XXVIII) 530 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties.Met teksten van o.a.: J.H.W. Tischbein, F. Milizia, H. von Kleist, F. von Schlegel, A. Thiers | Euro 10,00 |
| 591901 | HOLZHAUSEN, W., Lackkunst in Europa. Ein Handbuch für Sammler und Liebhaber. Mit 208 Abbildungen und 26 Farbtafeln. Braunschweig, Klinkhardt, 1959. 320 pp. linnen. Illustraties. (Bibliothek für Kunst- und Antiquitätenfreunde, 38) *nieuw gebonden* | Euro 20,00 |
| 594417 | HONNEF, K., Contemporary art.Köln, Taschen, 1990. 238 pp. paperback. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 014070 | HONOUR, H., FLEMING, J., A world history of art. London, Papermac, 1984. 639 pp. paperback. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 583868 | HOOP SCHEFFER, D. DE, KLANT-VLIELANDER-HEIN, A.J., (RED.), Vorstenportretten uit de eerste helft van de 16de eeuw. Houtsneden als propaganda. 16 augustus/29 oktober Rijksprentenkabinet/Rijksmuseum Amsterdam. Amsterdam, z.u., 1972. 68 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594327 | HOOTZ, R., (HRSG.), Kunstdenkmäler in den Niederlanden. Ein Bildhandbuch. München, Deutscher Kunstverlag, 1971. (XX) 421 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 581747 | HORST, C., Die Architektur der Renaissance in den Niederlanden und ihre Ausstrahlungen. Erste Abteilung Architektur in den Niederlanden. Erster Teil Architektur in der Malerei und Innenarchitektur. Mit 1 Lichtdrucktafel und 149 Abbildungen. Haag, Nijhoff, 1930. (XVI) 205 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 35,00 |
| 596013 | HOTZ, W., Kleine Kunstgeschichte der deutschen Schlösser.Darmstadt, WB, 1970. 236 pp. paperback. Illustraties. *datum op schutblad*Met 208 foto's | Euro 11,50 |
| 567884 | HOUWINK, R., Koekplanken als volkskunst. Met een hoofdstuk 'De symboliek der koekplankenkunst'. Assen, Van Gorcum, 1943. 32 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 594420 | HUEBNER, F.M., De romantische schilderkunst in de Nederlanden (1780-1840). Met tachtig afbeeldingen. Den Haag, Oceanus, 1943 (2e). 115 pp. halflinnen. Illustraties. Met 80 platen | Euro 11,50 |
| 594634 | HÜFLER, B., (RED.), Bilder vom Menschen in der Kunst des Abendlandes. Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz Berlin 5.7. - 28.9. 1980 in der Nationalgalerie. Jubiläumsausstellung der Preussischen Museen Berlin 1830-1980. Berlin, z.u., 1980. 400 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 592985 | HUISMAN, JOPIE, KOPLAND, RUTGER, Zoals het daar lag. Rutger Kopland. Over schilderen en schrijven. Haarlem, Toorts, 1981. 157 pp. ingenaaid. Illustraties. :Op titelpagina signatuur van Jopie Huisman met tekst: '12 april 1986 Veel geluk! Jopie | Euro 50,00 |
| 587507 | HUIZENGA-ONNEKES, E.J., Het boek van Minne Koning. Groninger volksvertellingen. Verzameld door E.J. Huizenga-Onnekes. Deel II. Met vele prenten en intitialen in hout gesneden door Johan Dijkstra. Bijgevoegd: Prospectus voor Minne Koning.Groningen, Noordhoff, 1930. (VI) 115 (3) pp. ingenaaid. Illustraties. (Groninger volksvertellingen deel II) *rug heel licht beschadigd, omslag heel licht gevlekt, ex libris*Dit boek is in februari 1930 verschenen bij P. Noordhoff te Groningen. Het is uit de Egyptienne gezet en gdrukt ter drukkerij van H.N. Werkman te Groningen, in zeshonderd exemplaren | Euro 425,00 |
| 587508 | HUIZENGA-ONNEKES, E.J., Het boek van Trijntje Soldaats. Groninger volksvertellingen. Verzameld door Mevrouw E.J. Huizenga-Onnekes. Eerste deel. Met prenten en initialen, in hout gesneden door Johan Dijkstra. Een woord ter inleiding van Herman Poort.Groningen, Noordhoff, 1928. (VIII) 75 pp. linnen. Illustraties. *schutbladen licht gebruind*Dit boek is in december 1928 verschenen bij P. Noordhoff te Groningen. Het is uit de Egyptienne gezet en gedrukt ter drukkerij van H.N. Werkman te Groningen in zeshonderd exemplaren. Mooi exemplaar | Euro 450,00 |
| 589716 | HULTEN, P., (RED.), Berlin - Paris. Rapports et contrastes France-Allemagne 1900-1933. Art. Architecture. Graphisme. Littérature. Objets industriels. Cinéma. Théâtre. Musique. 12 juillet - 6 novembre 1978. Paris, Centre national d'art et de culture Georges Pompidou, 1978. 576 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 594419 | HULTON, P., SMITH, L., Flowers in art from east and west. London, British Museum, 1979. (X) 150 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 014109 | HUSA, V., PETRÁN, J., Hommes et métiers dans l'art: du XIIe au XVIIe siècle en Europe centrale. Texte traduit par H. Daussy. Paris, Gründ, 1967. 226 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Ilustraties. *omslag beschadigd* | Euro 20,00 |
| 592102 | HUSTINX, P.J.W.A., (RED.), Antiquairs international & Pictura fine art fair. Eurohal Maastricht NL. 23-31 march 1985.Maastricht, z.u., 1985. 191 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594482 | HUSZÁR, VILMOS, EX, S., HOEK, E., Vilmos Huszár. Schilder en ontwerper 1884-1960. De grote onbekende van De Stijl. Urecht, Reflex, 1985. 229 pp. paperback. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 592087 | HYNCKES, R., REDEKER, H., In mijn ogen. Raoul Hynckes als schilder en schrijver.Amsterdam, Van Holkema, 1964. 64 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 593103 | HYNCKES, R., REDEKER, H., In mijn ogen. Raoul Hynckes als schilder en schrijver.Amsterdam, Van Holkema, 1964. 64 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 001436 | IKONEN, Ikonen-Museum. Recklinghausen, Bongers, 1968 (4e herz.). paperback. Illustraties. (Kunstsammlungen der Stadt Recklinghausen) *stempel op titelpagina* | Euro 11,50 |
| 600183 | IKONENMUSEUM RECKLINGHAUSEN, Ikonen-Museum. Recklinghausen, Bongers, 1981 (6e). 208 pp. paperback. Illustraties.6. Auflage des Katalogus, der den Bestand dieser in Westeuropa einzigartigen Sammlung ostkirchlicher Kunst dokumentiert | Euro 10,00 |
| 591685 | ISINGS, C., Antiek glas.Amsterdam, De Bussy, 1966. 278 pp. kunstleer + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 25,00 |
| 594879 | JACOBSEN, E., Sienesische Meister des trecento in der Gemäldegalerie zu Siena. Mit 55 Abbildungen auf 26 Tafeln. Strassburg, Heitz, 1907. 56 pp. gebonden. Illustraties. *biliotheekexemplaar*(Zur Kunstgeschichte des Auslandes, 51) | Euro 20,00 |
| 576287 | JAHRBUCH DES DEUTSCHEN WERKBUNDES, Der Verkehr. Mit 125 Tafeln und zahlreichen Beilagen. Jena, Diederichs, 1914 (1.-20.T). (VI) 122 pp. gebonden. Illustraties. *rug onderaan beschadigd, voor- en achterplat licht vlekkig*Druck des Textes und des Inseratenanhanges von Poeschel & Trepte in Leipzig, der Abbildungen von Fischer & Witte in Leipzig. Mit Beiträgen von u.a.: P. Behrens, W. Gropius, K. Scheffler, R. Bosselt | Euro 75,00 |
| 596966 | JANS, E., Burgerhuizen tussen IJssel en Eems 1400-1850.Zutphen, Walburg, 1989. 210 pp. paperback. Illustraties.Oorspronkelijk in het Duits verschenen als dissertatie 1984 | Euro 15,00 |
| 007580 | JANSEN, B., Catalogus van Haagse zilvermerken. Den Haag, Haags Gemeentemuseum, z.j. (IV) 116 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 20,00 |
| 001172 | JANSEN, B., Een rondgang door het poppenhuis. A guide to the doll's house. Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 1977 (2e herz.). 70 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 580016 | JARING, C., Amsterdam. Tekst E. Fallaux.Huizen, Tritonpers, 1969. 128 pp. gebonden. Illustraties. *stukje tape op bovenzijde en onderzijde rug, schutblad licht roestvlekkig, naam op titelpagina* | Euro 50,00 |
| 001216 | JASTRZEBSKI, Z.T., Scientific illustration. A guide for the beginning artist. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1985. 319 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 594395 | JENSEN, K.W., BUCH, H.A., HJORT, O., Louisiana. Samling og bygninger. The collection and the buildings. Translation: D. Hohnen. Humlebaek, Museum of modern art, 1992 (4e herz.). 366 pp. ingenaaid. Illustraties. Tweetalige editie Deens-Engels | Euro 20,00 |
| 590464 | JETSES, C., NIEMEIJER, J.A., Cornelis Jetses, schilder-illustrator. Groningen, Vuurbaak, 1978. 208 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 592864 | JETSES, C., NIEMEIJER, J.A., Cornelis Jetses, schilder-illustrator. Groningen, Vuurbaak, 1978. 208 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. *bovenzijde rug iets beschadigd* | Euro 20,00 |
| 577482 | JEWELL, B., Veteran scales and balances. Tunbridge Wells, Midas, 1978. 96 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 568275 | JOHNSON, A., How to repair and dress old dolls. Illustrated by A. Johnson. London, Bell, 1977 (6e). 128 pp. paperback. Illustraties. *omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 600162 | JONG, G. DE, Germ de Jong, een schildersleven. Overzichtsexpositie, ingeleid door F. Kelk-de Jong. Augustus-september 1973 in het gemeentelijk museum Het Pricessehof.Leeuwarden, Princessehof, 1973. 40 pp. paperback. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 15,00 |
| 598619 | JONG, J. DE, (ED.), The Situationist Times no. 6. Les Temps situationistes. Internatioal Parisian edition. Paris, Jacqueline de Jong, 1967. 33 litho's. The editor thanks herewith the 33 artists and the printers, who were willing to make this experiment. This issue was completed during the spring and automn 1967. It consists of 33 original lithographs in four colours. 2000 expl. plus 500 h.c.Bevat litho's van: Pierre Alechinsky, René Bertholo, Guido Biasi, Samuel Buri, Lourdes Castro, Martin Engelman, José Gamarra, Klaus Geissler, Theo Gerber, Reinhoud d'Haese, Hannelore, Maurice Henry, Mariano Hernandez, Jacqueline de Jong, Asger Jorn, Peter Klasen, Wilfredo Lam, Lea Lublin, Paul de Lussanet, Milvia Maglione, Alejandro Marcos, Cristina Martinez, Roberto Matta, Lucio del Pezzo, Hannes Postma, Antonio Saura, Antonio Segui, Arne H.-Soerensen, Yasse Tabuchi, Topor, Jack Vanarsky, Jan Voss, Ulf Trotzig (couverture) | Euro 275,00 |
| 584563 | JONG, J. DE, De nieuwe richting in de kunstnijverheid in Nederland. Schets eener geschiedenis der Nederlandsche kunstnijverheidsbeweging. Met 287 afbeeldingen buiten den tekst. Rotterdam, Brusse, 1929. (XIV) 115 pp. halflinnen. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 90,00 |
| 587191 | JONG, M. DE, GROOT, I. DE, Ornamentprenten in het Rijksprentenkabinet. 1, 15de & 16de eeuw. 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1988. 327 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 587914 | JONG, M. DE, GROOT, I. DE, Ornamentprenten in het Rijksprentenkabinet. 1, 15de & 16de eeuw. 's-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1988. 327 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 586636 | JONGH, E. DE, (RED.), Tot lering en vermaak. Betekenissen van Hollandse genrevoorstellingen uit de zeventiende eeuw. Rijksmuseum Amsterdam 16 september t/m 5 december 1976.Amsterdam, Rijksmuseum, 1976. 291 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 75,00 |
| 584891 | JONGH, E. DE, Portretten van echt en trouw. Huwelijk en gezin in de Nederlandse kunst van de zeventiende eeuw. Zwolle, Waanders, 1986. 333 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 594343 | JUYNBOLL, W.R., DENIS, V., (RED.), Winkler Prins van de kunst. Encyclopedie van de architrectuur/ beeldende kunst kunstnijverheid. 3 delenAmsterdam, Elsevier, 1958-59. 618, 618, 622 pp. linnen. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 571801 | KAAS, A.J.W., Een vergelijkend onderzoek naar de beeldende kunst van gezonden en geesteszieken. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1942. 237 pp. linnen. Illustraties. *styempel binnenzijde voorplat* | Euro 25,00 |
| 592281 | KALFF, L.C., Kunstlicht und Architektur. Eindhoven, z.u., 1943. 299 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. (Philips' technische bibliotheek) *naam op schutblad, omslag beschadigd* | Euro 25,00 |
| 574281 | KALFF, L.C., Kunstlicht und Architektur. Eindhoven, z.u., 1943. 299 pp. halflinnen. Illustraties. (Philips' technische bibliotheek) *bibiotheekstempel* | Euro 25,00 |
| 574232 | KARLINGER, H., Die Kunst der Gotik. Berlin, Propyläen, 1927. 679 pp. halflinnen. Illustraties. (Propyläen-Kunstgeschichte, 7) *rug beschadigd* | Euro 25,00 |
| 594396 | KARREMANS, J., KOKKE, P., (RED.), Zichtbaar eindeloos. Beeldende kunst in Tilburg 1945-1995. Tilburg, Gemeente Tilburg, 1995. 232 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 594288 | KEYSER, HENDRICK DE, Gedenkboek van de vereeniging Hendrick de Keyser. Oud-Hollandse bouwkunst en haar behoud. Uitgegeven ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der vereniging 'Hendrick de Keyser', tot behoud van archictectonisch of historisch belangrijke oude gebouwen 1918-1928. Amsterdam, z.u., 1928. 188 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 589749 | KEYSER, HENDRICK DE, Gedenkboek van de vereeniging Hendrick de Keyser. Oud-Hollandse bouwkunst en haar behoud. Uitgegeven ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan der vereniging 'Hendrick de Keyser', tot behoud van archictectonisch of historisch belangrijke oude gebouwen 1918-1928. Amsterdam, z.u., 1928. 188 pp. linnen. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 589726 | KHALTOURINE, A., HULTEN, P., (RED.), Paris-Moscou 1900-1930. Arts plastiques. Arts aplliqués et objets utilitaires. Architecture-urbanisme. Agitprop. Affiche. Théâtre-ballet. Littérature. Musique. Cinéma. Photo créative. 31 mai - 5 novembre 1979. Paris, Centre national d'art et de culture Georges Pompidou, 1979 (2e herz.). 583 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 600690 | KIDSON, P., MURRAY, P., THOMPSON, P., A history of English architecture. Revised edition for Penguin books. Harmondsworth, Penguin, 1979 (2e). 394 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 594496 | KIDSON, P., Romantik und Gotik. Architektur, Malerei, Plastik, Glasfenster, Buchmalerei. Übersetzung aus dem Englischen von S. Lücke.Gütersloh, Bertelsmann, 1968. 176 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Schätze der Weltkunst) | Euro 10,00 |
| 594418 | KINDT, H., (RED.), Stadsparadijs. Natuur versus cultuur. Een tentoonstelling van hedendaagse beeldende kunst in het Noorderplantsoen 27 augustus - 25 september 1993. Groningen, CBK, 1993. 124 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 582071 | KLESSE, B., MAYR, H., European glass from 1500-1800. The Ernesto Wolf collection. Transl.: P. Wood.Vienna, Kremayr & Scheriau, 1987. 152 pp + 220 Illustraties. gebonden. | Euro 65,00 |
| 599812 | KLINKENBERG, J.C.K., LAANSTRA, W., Johannes Christiaan Karel Klinkenberg 1852-1924 "de meester van het zonnige stadsgezicht".Laren, Rokin, 2000. 256 pp. gebonden. Illustraties. Bibliografie. *band geplastificeerd, bibliotheekexemplaar* | Euro 30,00 |
| 582244 | KLOMP, D.A., In en om de Bergensche school.Amsterdam, Strengholt, 1943. 290 pp. halflinnen. Illustraties. *band licht verkleurd, rug licht roestvlekkig*Bandversiering en omslagteekening: Frans Lammers | Euro 65,00 |
| 583261 | KNAPP, F., Die künstlerische Kultur des Abendlandes. Eine Geschichte der Kunst und der künstlerischen Weltanschauungen seit dem Untergang der alten Welt. 3 dln. Bonn, Schroeder, 1922 (2e herz.). 435, (II) 507, 410 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad*Deel 1: Vom architektonischen Raum zur plastischen Form. Mittelalter und Frührenaissance, Deel 2: Der Sieg der malerische Anschauung Hochrenaissance, Barock und Rokoko, Deel 3: Die malerische Problematik der Moderne. Vom Klassizismus zum Expressionismus | Euro 45,00 |
| 574242 | KNIP, J.A., BERGVELT, E., BOVEN, M. VAN, (RED.), J.A. Knip 1777-1847. Noordbrabants museum Bethaniëstraat 4, 's-Hertogenbosch 15 october - 12 december 1977.'s-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1977. 219 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 593213 | KNOEF, J., Een eeuw Nederlandse schilderkunst. Met 78 illustraties. Amsterdam, Querido, 1948. 167 pp. halflinnen. Illustraties. *rug deels los* | Euro 10,00 |
| 594803 | KNORRE, G. VON, (HRSG.), Barock in Baden-Württemberg. Vom Ende des Dreißigjährigen Krieges bis zur Französischen Revolution. Ausstellung des Landes Baden-Wurttemberg unter der Schirmherrschaft von Ministerpräsident L. Späth. Band 2. Aufsätze.Karlsruhe, Badisches Landesmuseum, 1981. 509 pp. paperback. Illustraties. *voorin 1 pagina los*Met bijdragen van o.a.: O.B. Roegele, G. Taddey, D. Narr. Schloß Bruchsal vom 27. Juni bis 25. Oktober 1981 | Euro 20,00 |
| 574241 | KOCH, P., ENGELMAN, J., Pyke Koch. Amsterdam, Elsevier, 1941. 36 pp. linnen. Portret. Illustraties. (Nederlandsche schilders van dezen tijd, A) *bibliotheekexemplaar, voorplat licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 585020 | KOEKKOEK, B.C., NOLLERT, A., WERD, G. DE, Barend Cornelis Koekkoek (1803-1862) seine Familie, seine Schule und das Haus Koekkoek in Kleve. Kleve, Freunde des Städtischen Museums Haus Koekkoek, 1994. 102 pp. linnen. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 583316 | KOLDEWEIJ, A.M., In Buscoducis 1450 1629. Kunst uit de Bourgondische tijd te 's-Hertogenbosch. De cultuur van late middeleeuwen en renaissance.Maarssen, Schwartz, 1990. 352 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 584823 | KOOI, J. VAN DER, BOS, E., KRAAIJPOEL, D., Jan van der Kooi. Schilder. Tekenaar.Marum, Art revisited, 2002. 159 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 594527 | KOP, DAVID VAN DE, Dagboeknotities 1962-1977. Den Haag, Nouvelles images, 1977. (VIII) 142 pp. paperback. Illustraties. *omslag iets verkleurd, stempel binnenzijde voorplat* | Euro 12,50 |
| 594558 | KOREN, SHLOMO, Innerlijke ruimte. Inner space. Beelden en tekeningen. Sculptures and drawings. Vertaling Nederlands/Engels. Translation Dutch English by A. Wright.Breda, De Beyerd, 2001. 60 pp. paperback. Illustraties.Tentoonstelling 28 augustus 28 oktober 2001 | Euro 10,00 |
| 596933 | KOSCHATZKY, W., SOTRIFFER, K., (HRSG.), Die Kunst vom Stein. Künstlerlithographien von ihren Anfängen bis zur Gegenwart. Eine Ausstellung der Graphischen Sammlung Albertina Wien. Museum Villa Stück München 24. Januar bis 16. März 1986. Wien, Herold, 1985. 264 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 594796 | KOSHIKAWA, M., (ED.), Florence and Venice. Italian renaissance paintings and sculpture from the State Hermitage Museum. 20 march - 20 june 1999. The National Museum of Western Art, Tokyo.Tokyo, National Museum of Western Art, 1999. 314 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties.Japanese and English text | Euro 17,50 |
| 597840 | KOSTER, K., VERBEEK, I., ABC - 2: Abraza. Drie verhalen van Koos Koster uit 1980 met inktschetsen van Irene Verbeek uit 1982. 'In de verte van de herinnering' van Irene Verbeek uit 1995, met citaten uit brieven van Koos Koster. Amsterdam, Grafisch Atelier I.V., Groningen, Elchers, 1995. Illustraties. De uitgave van ABRAZA van Irene Verbeek met drie verhalen van Koos Koster, verscheen in een eenmalige oplage van 125 gesigneerde en genummerde exemplaren, waarvan de nummers 16-125/125 de standaard editie en de nummers 1-15/125 de luxe editie vormen. De luxe editie is voorzien van een los bijgevoegde, gsigneerde origenele inktschets en twee verschillende replica's. Deze editie werd gebonden in linnen en in (door Irene Verbeek) bewerkt papier. Dit is nr. 27 | Euro 100,00 |
| 016966 | KOVÁCS, T.S., Hongaarse wapenpraal. Brussel, Jaspaert, 1999. 129 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 594552 | KOWTUN, J.F., Die Wiedergeburt der künstlerischen Druckgraphik. Aus der Geschichte der russischen Kunst zu Beginn des zwanzigsten Jahrhunderts. Dresden, VEB, 1984. 181 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 16,00 |
| 005097 | KRAAIJPOEL, D., De Nieuwe Salon. Officiële beeldende kunst na 1945. Groningen, Academie Minerva, 1990. 205 pp. paperback. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 590801 | KRIMMEL, B., (RED.), Tschechische Kunst der 20er + 30er Jahre. Avantgarde und Tradition. Mathildenhöhe Darmstadt 20. November 1988 bis 29. Januar 1989.Darmstadt, Mathildenhöhe, 1988. (XVI) 532 pp. ingenaaid. Illustraties. *vouwtje in achterplat* | Euro 30,00 |
| 594534 | KRISTELLER, P., Gravures sur bois. Illustrations de la Renaissance Florentine. Paris, L'aventurine, 1996. 90 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 591911 | KROPHOLLER, A.J., Bouwkunst als levensuiting. Met illustraties door R.J. Veendorp.Amsterdam, Spieghel, z.j. 114 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd, papier licht roestvlekkig, enkele penstrepen* | Euro 12,50 |
| 583361 | KROPHOLLER, A.J., Het licht en de kleuren in de bouwkunst en kunstnijverheid (bandvignet D. Nijland).Amsterdam, Spieghel, z.j. 51 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 600288 | KRUININGEN, H. VAN, Leven en willekeur in Amsterdam. 33 etsen geïnspireerd op middeleeuwse willekeuren, rechterlijke uitspraken en andere historische dokumenten. Met een inleiding van R.W. Scheller.Z.p., z.u., z.j. ongepagineerd. Illustraties.Reproducties van de 33 etsen met daarnaast reproducties en transcripties van de betreffende middeleeuwse documenten | Euro 15,00 |
| 002573 | KRZISNIK, Z., 17. mednarodni bienale grafike. Modern galerija Ljubljana Juguslavija 19. junij - 30. september 1987. Ljubljana, z.u., 1987. (XL) 352 (32) pp. ingenaaid. Illustraties. *handtekeningen op titelpagina*Sloveens-Franse tekst | Euro 15,00 |
| 571831 | KUGLER, F., Handbuch der Geschichte der Malerei seit Constantin dem Grossen. Unter Mitwirkung des Verfassers umgearbeitet und vermehrt von J. Burckhardt. 2 delen. Berlin, Duncker, 1847. (XII) 661, (VIII) 659 pp. halfleer. *bovenzijde rug deel 1 licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig, ex libris*Kop verguld | Euro 100,00 |
| 587338 | KUIJPER, J., De heraldiek in bouwkunst en aanverwante vakken. Amsterdam, Veen, 1910. (X) 147 pp. half linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, rug beschadigd, voorplat iets vlekkig* | Euro 20,00 |
| 594601 | KUIK, C.J., Helden op sokkels. Literaire standbeelden in Nederland.Baarn, Bosch, 1980. 254 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597334 | KUIK, C.J., Helden op sokkels. Literaire standbeelden in Nederland.Baarn, Bosch, 1980. 254 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 586962 | KUIPERS, M.C., Bouwen in beton. Experimenten in de volkshuisvesting voor 1940.Groningen, z.u., 1987. 219 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. (Rijksdienst voor de monumentenzorg) | Euro 15,00 |
| 597945 | KUNC, M., Milan Kunc. Neue Ikonen. Nieuwe ikonen. Arbeiten 1979-1984. 6. April bis 27. Mai 1984 Kunstverein für die Rheinlande und Westfalen Düsseldorf Grabbeplatz Kunsthalle. 9. Juni bis 22. Juli 1984 Groninger Museum Groningen.Düsseldorf, Kunstverein für die Rheinlande und Westfalen, 1984. paperback. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 589736 | KUSENBERG, K., Mit Bildern leben. 27 Kapitel über Malerei und Maler. Mit 84 Bildern und 4 Farbtafeln.München, Piper, 1955. 127 pp. linnen. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594346 | LACLOTTE, M., European paintings in the Louvre. Artists outside France. London, Scala, 1982. (VIII) 128 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 572023 | LACROIX, P., Les arts au moyen age et a l'époque de la renaissance. Ouvrage illustré de vingt planches chromolithographies exécutées par F. Kellerhoven et de quatrecents gravures sur bois. Paris, Firmin-Didot, 1880 (7e). (VIII) 576 pp. linnen. *1 pagina los, bibliotheekexemplaar, randen platten licht beschadigd, rug licht geschaafd, papier hier en daar licht roestvlekkig*Fraaie geornamenteerde band met verguld boekblok | Euro 60,00 |
| 594495 | LAET, A. DE, ROY, P. VAN, VICTOIR, J., WATERSCHOOT, H., De vulkaan der muzen. 30 eeuwen vorm en kleur in Italië.Amsterdam, Elsevier, 1986. 368 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 16,00 |
| 591547 | LAFONTAINE-DOSOGNE, J., (RED.), Splendeur de Byzance. Europalia 82 Hellas-Grece. 2 octobre-2 décembre 1982.Bruxelles, Musées royaux d'art et d'histoire, 1982. 283 pp. paperback. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 580873 | LAFONTAINE-DOSOGNE, J., Histoire de l'art byzantin et chrétien d'orient.Louvain-la-Neuve, Université catholique de Louvain, 1987. (XXVIII) 287 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (PIEM, 7) *omslag geplastificeerd* | Euro 25,00 |
| 601157 | LAIRESSE, G. DE, DUMAITRE, P., La curieuse destinée des planches anatomiques de Gérard de Lairesse peintre en Hollande. Lairesse, Bidloo, Cowper. Avec la collaboration de J. Samion-Contet. Préface de M. Florkin.Amsterdam, Rodopi, 1982. (XVIII) 107 pp. paperback. Illustraties.(NNBGGN, 6) | Euro 10,00 |
| 012856 | LALANNE, L., Les Lalanne. 11.8 - 16.9. 1984. Christian Fayt art gallery. Knokke-Heist, z.u., 1984. gebonden. Illustraties. Met 32 afbeeldingen | Euro 10,00 |
| 571836 | LAMPE, L., Signatures et monogrammes des peintres de toutes les écoles. Guide monogrammiste indispensable aux amateurs de peintures anciennes. 3 dln. Bruxelles, Castaigne, 1895-1898. 241, 242-692, 693-1147 pp. halflinnen. *nieuw gebonden*Deel 1: Portraits, Deel 2: Histoire, Deel 3: Genres divers | Euro 350,00 |
| 005554 | LASSUS, J., Byzantium en vroeg christendom. Ned. bewerking: Y.C. van Os.Den Haag, Gaade 1967. 176 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Gaade's wegwijzers door het rijk der kunst) | Euro 12,50 |
| 573294 | LECK, B. VAN DER, Bart van der Leck 1876-1958. A la recherche de l'image des temps modernes. 7 février - 23 mars 1980. Paris, Institut Néerlandais, 1980. 76 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *blad 25/26 los, omslag iets vlekkig* | Euro 40,00 |
| 593218 | LEEUWEN, R. VAN, (RED.), Hollandse meesters uit Amerika. Mauritshuis Den Haag 28 september 1990 - 13 januari 1991. Catalogus: Ben Broos. Biijdragen: E. Buijsen, SD. Kuretsky, W. Liedtke e.a.Zwolle, Waanders, 1990. 561 pp. paperback. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 598876 | LEEUWENBERG, J., (RED.), Beeldhouwkunst in het Rijksmuseum. Catalogus samengesteld met medewerking van W. Halsema-Kubes.'s-Grvenhage, Staatsuitgeverij, 1973. 554 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 574236 | LEHMANN, A., Die Kunst der jungen Kirchen. Mit über 175 Abbildungen. Berlin, EVA, 1955. 254 pp. linnen. Illustraties. *band geplastificeerd* | Euro 15,00 |
| 593430 | LEHMANN, K.D., (HRSG.), Schätze der Weltkulturen in den Sammlungen der Stiftung Preussischer Kulturbesitz. Konzeption und Redaktion Bernhard Fabian. Berlin, SPK, 2000. 607 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 587245 | LEHNING, A., SCHROFER, J., (RED.), De internationale avant-garde tussen de twee wereldoorlogen. Een keuze uit de internationale revue i 10 in 1963 uitgegeven.Den Haag, Bakker, 1974 (2e). 224 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 574271 | LEIBL, W., WOLFF, G.J., Leibl und sein Kreis. München, Bruckmann, 1923. 215 pp. halflinnen. Illustraties. *platten en rug iets vlekkig*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 584883 | LEIDELMEIJER, F., RAASSEN-KRUIMEL, E., (RED.), Leven in een verzameling. Toegepaste kunst 1890-1940 uit de collectie Meentwijck. Zwolle, Waanders, 2000. 239 pp. ingenaaid. Illustraties. Met teksten van o.a.: M. Bax, F.van Burkom, T.M. Eliëns | Euro 35,00 |
| 012084 | LEJARD, A., (ED.), French tapestry. London, Elek, 1946. 107 pp. halflinnen. Bibliografie. Illustraties. *schutbladen gebruind* | Euro 11,50 |
| 596156 | LENSELINK, J., Vuurwapens van 1840 tot heden. Bussum, Van Dishoeck, 1975. 255 pp. linnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 019358 | LERMANN, W., Altgriechische Plastik. Eine Einführung in die griechische Kunst des archaischen und gebundenen Stils. Mit 80 Textbildern und 20 farbigen Tafeln, enthaltend Nachbildungen von Gewandmustern der Mädchenstatuen auf der Akropolis zu Athen. München, Beck, 1907. (XIV) 231 pp. linnen. Illustraties. *voorplat gevlekt* | Euro 95,00 |
| 571793 | LEURS, S., (RED.), Geschiedenis van de Vlaamsche kunst. Met de medewerking van A.H. Cornette, M. Crick-Kuntziger, J. Gabriels, P. de Keyser, J. Lavalleye, L. Lebeer, R. Lemaire, Fr. Lyna, R. Maere, J. Muls, D. Roggen, A. Stubbe, A. Vermeylen. 2 delen. Antwerpen, Sikkel, z.j. 544, (IV) 551-978 pp. linnen. Illustraties. *ruggen verkleurd, ex libris* | Euro 75,00 |
| 573446 | LEURS, S., Lier. Met een inleiding door J.A. Goris. Antwerpen, Sikkel, 1935. 54 pp. halflinnen. Met 72 platen. (Ars Belgica, 3) *bibliotheekexemplaar, rug geplastificeerd, papier licht roestvlekkig*Dit boek werd gedrukt op 200 ex., genummerd 1 tot 200. Dit is nummer 110 | Euro 50,00 |
| 573441 | LEURS, S., De oude kerken van Gent. Sint-Niklaas en Sint-Baafs. Antwerpen, Sikkel, 1937. 63 pp. halflinnen. Met 72 platen. (Ars Belgica, 7) *bibliotheekexemplaar, rug geplastificeerd, 1 plaat los, papier licht roestvlekkig*Dit boek werd gedrukt op 200 ex., genummerd van 1 tot 200. Dit is nummer 110 | Euro 50,00 |
| 593193 | LEVALLOIS, P., (RED.), Les ébénistes du XVIIIe siècle français. Préface de P. Verlet. Paris, Hachette, 1963. 341 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Collection connoissance des arts 'grands artisans d'autrefois') *rug omslag licht verkleurd, omslag licht beschadigd* | Euro 35,00 |
| 598023 | LEVIE, S.H., Ó RÍORDÁIN, A.B., RYAN, M., O'CONNOR, N., Ierse kunst 3000 v. Chr.-1500 na Chr. Vertaling van de inleidingen: M. Blok.Mainz, Von Zabern, 1983.203 pp. ingenaaid. Illustraties.Tentoonstelling Rijksmuseum Amsterdam 19 nov. 1983 - 26 feb. 1984 | Euro 12,50 |
| 571930 | LIEBERMANN, M., FRIEDLÄNDER, M.J., (HRSG.), Max Liebermanns graphische Kunst. Mit 98 Abbildungen. Dresden, Arnold, 1920. 27 pp. halfleer. (Arnolds graphische Bücher, 1, 1) *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 40,00 |
| 574244 | LIEVENS, J., KIESSMANN, R., (RED.), Jan Lievens ein Maler im schatten Rembrandts. Ausstellung im Herzog Anton Ulrich-Museum Braunschweig von 6. September bis 11. November 1979. Braunschweig, z.u., 1979. 254 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 590537 | LILIENTHAL, H., KLOOS, W., Heinz Lilienthal. Werdegang und Werk. Gestaltung in Glas, Stein und Metall. Bremen, Schünemann, 1985. 95 pp. gebonden + omslag. Illustraties.Opdracht Lilienthal op schutblad | Euro 30,00 |
| 587335 | LIVINGSTONE, M., Vision and art. The biology of seeing. Foreword by D. Hubel. New York, Abrams, 2002. 208 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 572049 | LIVNI, ZVI, Landscapes in Israel. Eight original lithographs byt he artist. With a foreword by D.P. Goetz. Text accompanying the pictures by Mordechai Avi-Shaul. Tel-Aviv, Yavneh, 1967 (8e). map. *plastic van map laat iets los* | Euro 60,00 |
| 585061 | LIVRE DES TÊTES DE BOIS, Le livre des têtes de bois. Paris, G. Charpentier, 1883. Met 15 etsen en diverse houtgravures. (XVI) 445 pp. halfleer. *achterplat licht geschaafd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 125,00 |
| 586828 | LOCHER, J.L., Vormgeving en structuur. Over kunst en kunstbeschouwing in de negentiende en twintigste eeuw.Amsterdam, Meulenhoff, 1973. 255 pp. paperback. Illustraties. *rug iets geschaffd* | Euro 12,50 |
| 596894 | LOWE, R., Road to Erewhon.Amsterdam, Reflex modern art gallery, 2003. 55 pp. gebonden. Illustraties.Oblong formaat | Euro 10,00 |
| 596478 | LOZZATO-BILITZ, O., Antike Jaden. Übersetzt von J. Julier.München, Schuler, 1974. 160 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 571848 | LUCEBERT, Drie lagen diep. Tekeningen en gedichten. Amsterdam, Stedelijk Museum, 1969. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, omslag geplastificeerd, vlek op boekblok* | Euro 20,00 |
| 597587 | LUIKEN, J., LUIKEN, K., Spiegel van het menselyk bedrijf in kleuren vertoond met honderd verbeeldingen van ambachten, konsten, hanteeringen en bedryven, met verzen. Z.p., z.u., z.j. (Herdruk 1694). gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 592720 | LUNSINGH SCHEURLEER, C.W., Grieksche ceramiek. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1936. (VI) 208 pp. halflinnen. Illustraties. *rug los*Met 56 platen | Euro 15,00 |
| 016543 | LUNSINGH SCHEURLEER, D.F., De Chinese porseleinkast. Reizende tentoonstelling van Chinees porselein dat in de 17e en 18e eeuw door Nederland werd geïmporteerd. Met inleiding Z.p., z.u., z.j. 82 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *omslag enigszins beduimeld* | Euro 10,00 |
| 595006 | LUTTERVELT, R. VAN, (RED.), Album. Vaderlandsche geschiedenis in beeld. History of the Netherlands in pictures.Amsterdam, Rijksmuseum, z.j. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd* 96 afbeeldingen | Euro 10,00 |
| 600248 | LUTTERVELT, R. VAN, Holland's musea. Hoogtepunten der oude schilderkunst uit de collecties van het Rijksmuseum Amsterdam, Museum Boymans-van Beuningen Rotterdam, Frans Hals Museum Haarlem, Mauritshuis Den Haag.Den Haag, Gaade, z.j. 320 pp. linnen + omslag. Illustraties. *bovenzijde band licht roestvlekkig, schutbladen iets verschoten, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 016303 | LUZZATO-BILITZ, O., Oriental lacquer. Transl. by P.L. Philips from the Italian original. London, Hamlyn, 1966. 158 pp. linnen + omslag. Illustraties. *tekst op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 594214 | MACKAY, J., The dictionary of western sculptures in bronze. Z.p., Antique collector's club, 1977. 414 pp. gebonden. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 25,00 |
| 593190 | MADOU, J.B., WACH, N., J.B. Madou. Lithograaf. Tentoonstellingscatalogus. Brussel, KB, 1977. (XIV) 84 pp. paperback. Illustraties. Brussel, Koninklijke Bibliotheek Albert I Galerie Houyoux van 4 juni tot 19 augustus 1977 | Euro 15,00 |
| 596893 | MAGRITTE, R., Magritte. Retrospective Loan exhibition. October-november 1973.London, Marlborough Fine Art, 1973. 128 pp. ingenaaid. Illustraties.Met bijdragen van: L. Scutenaire, E. Langui, D. Sylvester | Euro 12,50 |
| 590797 | MAI, E., REPP-ECKERT, A., (HRSG.), Triumph und Tod des Helden. Europäische Historienmalerei von Rubens bis Manet. Eine Ausstellung des Wallraf-Richartz-Museums der Stadt Köln, des Kunsthauses Zürich und des Musée des Beaux-Arts Lyon.Milano, Electa, 1988. 437 pp. ingenaaid. Illustraties. *bovenzijde boekblok licht roestvlekkig* | Euro 35,00 |
| 571794 | MAK VAN WAAY, S.J., Lexicon van Nederlandsche schilders en beeldhouwers 1870-1940. Amsterdam, WB, 1944. 135 pp. halflinnen. *band verkleurd, rug licht beschadigd, ex libris* | Euro 30,00 |
| 014066 | MAKKUMER AARDEWERK, Makkumer aardewerk. Makkum, Stichting Tichelaars historisch bezit, z.j. (2e). 63 pp. ingenaaid. Illustraties. Ongewijzigde herdruk van de uitgave van 1970 | Euro 10,00 |
| 593173 | MALMBERG, B., Kijk! letters! de makers aan het woord. Vormgeving: G. Wernars.Fotografie: H. de Bouter, G. Wernars. Amsterdam, Koninklijk Verbond van Grafische Ondernemingen, 1983. 104 pp. paperback. Illustraties. Grafisch Nederland 1983 | Euro 10,00 |
| 601035 | MANET, E., HOFMANN, W., Nana. Eine Skandalfigur zwischen Mythos und Wirklichkeit. Überarb. Neuausgabe. Köln, DuMont, 1999. (2e herz.). 213 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594212 | MARINI, M., LANGUI, E., Mario Marini. Amsterdam, De Lange, 1954. ingenaaid. Illustraties. (Europese beeldhouwkunst) | Euro 10,00 |
| 600249 | MARTIN, J.R., Baroque.London, Lane, 1977. 367 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Style and civilization) | Euro 11,50 |
| 596889 | MARTIN, P., Paul Martin. With contributions by J. van Seventer and P. Archer.Groningen, Art revisited, z.j. 68 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag verkleurd, tekst op schutblad*Tekst in Engels en Nederlands | Euro 10,00 |
| 594589 | MARTINDALE, A., De Renaissance en de mens. Nederlandse bewerking: F.R.A. Henkels.Den Haag, Gaade, 1966. 176 pp. linnen. Illustraties. (Gaade's wegwijzers door het rijk an de kunst) *rug licht beschadigd | Euro 10,00 |
| 594525 | MARWAN, MERKERT, J., Marwan. Ein syrischer Maler in Berlin. Werke in der Sammlung der Berlinischen Galerie. Mit Texten von J. Merkert, A.R. Munif, E. Roters u.a. Sowie Gedichten von K. Siwus, J. Sartoris und Adonis.Berlin, Berlinische Galerie, 2001. 191 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 009417 | MASEREEL, F., AVERMAETE, R., Frans Masereel. Bibliografie P. Vorms en H.C.von der Gabelentz. Amsterdam, AP, 1975. 318 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Dit boek werd uitgegeven door het Mercatorfond N.V. te Antwerpen als tweeëndertigste kunstboek in de reeks op initiatief van de Bank van Parijs en de Nederlanden België. Voor de vormgeving zorgde Louis van den Eede. De teksten werden gezet in Baskerville. (...). Deze co-editie voor Nederland werd verzekerd door de BV Arbeiderspers, Amsterdam | Euro 75,00 |
| 574243 | MASEREEL, F., BUYENS, F., Frans Masereel. Ik houd van zwart en wit. Amsterdam, Contact, 1969. ingenaaid. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 593098 | MASSYS, QUENTIN, FRIEDLÄNDER, M.J., Die altniederländische Malerei. Siebenter Band. Quentin Massys.Berlin, Cassirer, 1929. 165 pp. halflinnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, stempel binnenzijde band* | Euro 20,00 |
| 590543 | MEERUM TERWOGT, H., Vrouwen van Amsterdam. Foto's van: Ed van der Elsken, Mattheus Engel, Claude van Heye, Cor Jaring, Suki Langereis, Henk van der Leeden, Philip Mechanicus, Marian Morris, Hans Pelgrom, Wim Renes, Jutka Rona, Matthjs Schrofer, Nick van der Stam, Chris Paul Stapels, Koen Wessing, Marian Zijlstra. Fotografen geïnterviewd door: Hanneke Meerum Terwogt. Amsterdam, Foton 1970. paperback. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 592342 | MEISS, M., French painting in the time of Jean de Berry. The late fourteenth century and the patronage of the duke. 2 delen.New York, Phaidon, 1969 (2e). (XII) 453 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag deel 2 licht beschadigd*Deel 1: Text volume, Deel 2: Plate volume (845 afbeeldingen) | Euro 150,00 |
| 001919 | MEISTERZEICHNUNGEN, Das 20. Jahrhundert. Eine Auswahl der besten Meisterzeichnungen von 1900 bis 1940. Die Einführung schrieb U.E. Johnson. Z.p., Bertelsmann, 1964. 142 pp. gebonden. Illustraties. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 001377 | MEISTERZEICHNUNGEN, Die Holländer und Flamen. Eine Auswahl der besten Meisterzeichnungen des fünfzehnten bis achtzehnten Jahrhunderts. Die Einführung schrieb C.T. Eisler vom Institute of Fine Arts, New York University. Übers. von B. Kahr. Z.p., Bertelsmann, 1963. 139 pp. gebonden. Illustraties. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 576168 | MEISTERZEICHNUNGEN, Italienische Meisterzeichnungen. Eine Auswahl der besten Meisterzeichnungen des fünfzehnten bis neunzehnten Jahrhunderts. Die Einführung schrieb Winslow Ames. Z.p., Bertelsmann, 1963. 141 pp. gebonden. Illustraties. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 594503 | MELLE, HILLENIUS, D., De wereld van Melle. 36 tekeningen. Ingeleid. Alphen a/d Rijn, Sijthoff, 1977. Illustraties. *omslag licht verkleurd en licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 594070 | MELLING, ANTOINE-IGNACE, Lettres de Hollande et des villes anséatiques. La correspondance d'un artiste-voyageur avec sa famille à Paris en 1812. Présentée et annotée par C. Boschma. Brieven uit Holland en de hanzesteden. De briefwisseling van een reizend kunstenaar met zijn familie in Parijs in 1812. Met inleiding en aantekeningen van C. Boschma. Zwolle, Waanders, 1997. 511 pp. linnen. Illustraties. *titelschildje heel licht beschadigd*Tweetalige uitgave | Euro 30,00 |
| 600141 | MENZ, H., Hoogtepunten der schilderkunst in de Galerij van Dresden. Nederlandse bewerking: A.J. Richel.Den Haag, Gaade, z.j. 311 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag en schutbladen iets verkleurd* | Euro 11,50 |
| 007676 | MÈREDIEU, F. DE, Histoire matérielle & immatérielle de l'art moderne. Paris, Bordas, 1994. (X) 406 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. (Cultures) | Euro 45,00 |
| 595209 | MERGL, J., PANKOVÁ, L., Moser 1857 1997. Karlovy Vary, Moser, 1997. 351 pp. ingenaaid. Illustraties. *enkele pagina's licht watervlekkig* | Euro 200,00 |
| 591950 | MEULENBELT-NIEUWBURG, A., (RED.), Merklapmotieven en hun symboliek. Tekenwerk A. Meulenbelt-Nieuwburg, E. van Vrijberghe de Coningh, B. Zijlstra.Amsterdam, Becht, 1978 (5e). 191 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 594794 | MICHELANGELO, ROLLAND, R., Das Leben Michelangelos. Hrsg. von W. Herzog. Die Übersetzung ist von W. Klette.Frankfurt a.M., Rütten & Loening, 1922 (61.-80. T.). (VIII) 242 pp. halflinnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 594277 | MIDDAG, I., FRITZ-JOBSE, J., (RED.), De Arnhemse School. 25 jaar monumentale kunst praktijk. Arnhem, Hogeschool voor de kunsten, 1994. 240 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 597817 | MIDDENDORF, H., HAKS, F., HERING, K.H., Helmut Middendorf. St. Gallen, Buchmann, 1982. 31 pp. + 104 afbeeldingen. Bibliografie. Diese Publikation erschien aus Anlass der Ausstellungen im Museum Groningen (Januar, Februar 1983), sowie im Kunstverein der Rheinlande und Westfalen in der Kunsthalle Düsseldorf (März, April 1983. Die Auflage beträgt 2000 Exemplare | Euro 75,00 |
| 594223 | MIEDEMA, H., Kunst historisch. Maarssen, Schwartz, 1989. 221 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594109 | MIEDEMA, R., Koptische kunst. Met 11 teekeningen en 8 platen tusschen den tekst. Amsterdam, Paris, 1929. 107 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd en deels los, papier licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 584886 | MILMAN, M., Das Trompe-l'Oeil. Aus dem Franz. übertr. von H. Wulf. Herrsching am Ammersee, Schuler, 1984. 127 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 584885 | MILMAN, M., Das Trompe-l'Oeil. Gemalte Architektur. Aus dem Franz. übertr. von H. Wulf. Herrsching am Ammersee, Schuler, 1986. 117 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 594565 | MILOW, KEITH, New work.New York, Nohra Haim Gallery, 1999. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 583670 | MIRÓ, J., SAN LAZZARO, G. DI, (ED.), Homage to Joan Miró. Translated into English by B. Wadia. London, Ebeling, 1976. 145 pp. linnen + omslag. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, omslag licht beschadigd* | Euro 60,00 |
| 574261 | MIRÓ, J., SOBY, J.T., Joan Miró. New York, Museum of modern art, 1959. 164 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 16,00 |
| 591468 | MOERMAN, I.W.L., PESKENS, J.T.A., Leven in miniatuur. Bavelaar's kijkkastjes. Diorama's in been en hout uit de eerste decennia van de negentiende eeuw. Met een bijdrage van R.E.O. Ekkart.Zutphen, Terra, z.j. 131 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 600185 | MØHLMANN-DE GRIJS, L., (RED.), Realisten 2002.Amsterdam, Van Soeren, 2002. 168 pp. linnen + omslag. Illustraties.Verschijnt n.a.v. de 'Vijfde onafhankelijke realisten tentoonstelling 2002'. Van de 53 deelnemende kunstenaars (o.a. P. Althuis, D. Kraaijpoel, F. Wohl) worden 3 werken in kleur afgebeeld | Euro 12,50 |
| 600186 | MØHLMANN-DE GRIJS, L., (RED.), Realisten 2005.Amsterdam, Van Soeren, 2005. 191 pp. gebonden. Illustraties.Verschijnt n.a.v. de 'Achtste onafhankelijke realisten tentoonstelling 2005'. Van de 60 deelnemende kunstenaars (o.a. D. Belga, H. Feyerabend, M. Kranendonk) worden 3 werken in kleur afgebeeld | Euro 15,00 |
| 587304 | MONAHAN, P., Gouache. Vert.: T. van Casteren.De Bilt, Cantecleer, 1993. 97 pp. ingenaaid. Illustraties. (Atelier Cantecleer) | Euro 9,00 |
| 592860 | MONDRIAAN, P., HENKELS, H., (RED.), Mondrian from figuration to abstraction.Tokyo, The Tokyo Shimbun, 1987. 237 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties.This exhibition was realized by the Tokyo Shimbun with the cooperation of the Haags gemeentemuseum | Euro 16,00 |
| 587431 | MONDRIAAN, P., HENKELS, H., (RED.), Mondrian from figuration to abstraction.Tokyo, The Tokyo Shimbun, 1987. 237 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties.This exhibition was realized by the Tokyo Shimbun with the cooperation of the Haags gemeentemuseum | Euro 16,00 |
| 577186 | MONDRIAAN, P., WELSH, R.P., JOOSTEN, J.M., Catalogue raisonné. 3 delen in 2 banden. Milano, Skira, München, Prestel, 1998. 482, 521, 148 pp. linnen + cassette. Illustraties. *ruggen licht beduimeld*Deel 1: Catalogue raisonné of the naturalistic works (until early 1911), Deel 2: Catalogue raisonné of the work of 1911-1944, Deel 3: Appendix | Euro 125,00 |
| 593429 | MONRO, I.S., MONRO, K.M., Index to reproductions of European paintings. A guide to pictures in more than three hundred books.New York, Wilson, 1956. 668 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 30,00 |
| 594490 | MOOR, C. DE, HEFTING, V., Christiaan de Moor. Amsterdam, WB, 1977. 95 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 596151 | MOOR, C. DE, Postzegelkunst. De vormgeving van de Nederlandse postzegel.'s-Gravenhage, PTT, 1960. (XIV) 294 pp. gebonden. Illustraties. *band geplastificeerd, binding zwak*Sommaire en langue française. Summary in English. Zusammenfassung in Deutscher Sprache | Euro 12,50 |
| 594563 | MOORTGAT, ACHILLES, WIBBELT, A., Achilles Moortgat. Des Künstlers Werke und ihre Deutung.Z.p., z.u., z.j. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, omslag licht beschadigd*31 Bilder. Druckerei H. Ganter Köln | Euro 15,00 |
| 594210 | MÜLLER, T., SCHÖNBERGER, A., Deutsche Plastik der Renaisance bis zum Dreissigjährigen Krieg. Aufnahmen von Helga Schmidt-Glassner. Deutsche Plastik des Barock. Zwei Teile in einem Band. Königstein im Taunus, Langewiesche, z.j. 100, 100 (4) pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 574847 | MUNGENAST, C., (HRSG.), Deutsche Druckkunst. Band 1.Müchen, Südwest, 1964. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: A. Schmidt, H. Illert, K. Ott. | Euro 25,00 |
| 599552 | MYERS, B.L., COPPLESTONE, T., (RED.), Kunstgeschiedenis in vogelvlucht. Met medewerking van H. Redeker. Vertaling Amsterdams vertalerskollektief.Amsterdam, Becht, 1977. 318 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 600177 | NANNEN, H., SCHREIBER, H., Henri Nannen. Drei Leben.Münche, Bertelsmann, 1999 (2e). 448 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 576697 | NARBETH, C., HENDY, R., STOCKER, C., Collecting paper money and bonds. London, Cassell, 1979. 119 pp. gebonden + omslag. Illustraties. (Studio Vista) | Euro 10,00 |
| 596154 | NARBETH, C., HENDY, R., STOCKER, C., Historische bankbiljetten en aandelen. Vertaling: J. Kröner.Baarn, Moussault, 1979. 119 pp. linnen + omslag. Illustraties (Christie's collectionneurs serie) | Euro 10,00 |
| 600180 | NARKISS, B., (HRSG.), Armenische Kunst. Die faszinierende Sammlung des Armenischen Patriarchats in Jersalem. In Zusammenarbeit mit M.E. Stone. Historische Einführung von A.K. Sanjian. Übersetzung: S. Kreuels.Stuttgart, Belser, 1980. 175 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 17,50 |
| 600179 | NARKISS, B., (HRSG.), Armenische Kunst. Die faszinierende Sammlung des Armenischen Patriarchats in Jersalem. In Zusammenarbeit mit M.E. Stone. Historische Einführung von A.K. Sanjian. Übersetzung: S. Kreuels.Stuttgart, Belser, 1980. 175 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 17,50 |
| 594526 | NAUTA, M., MULLER, M., Max Nauta. Voorwoord van W. van der Pluym. Toegelicht door M. Muller. Engelse tekst E. van Loo. Met honderd vijf en twintig afbeeldingen waarvan negentien in méér-kleurendruk. Amsterdam, Hollandsche uitgevershuis, 1949.168 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekstempels, rug bovenzijde licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594819 | NEIGEMONT, O., (HRSG.), Der Blaue Reiter.München, Südwest, z.j. 28 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 581546 | NEUGEBAUER, K.A., Antike Bronzestatuetten. Mit 8 Text- und 67 Tafelbildern. Berlin, Schoetz, 1921. 132 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 580436 | NEUGEBAUER, R., ORENDI, J., Handbuch der orientalischen Teppichkunde. Mit einer Einführung von R. Graul. Mit 152 teilweise ganzseitigen Text-Abbildungen, 1 Titelbild, 16 mehrfarbigen Tafeln, Motivblättern, 1 Karte. Leipzig, Hiersemann, 1920. (XI) 246 pp. halflinnen. Illustraties. (Hiersemanns Handbücher, 4) *tekst op band sleets, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 593428 | NEUMEYER, A., Glanz des Schönen. Gespräche mit Bildern. Heidelberg, Schneider, 1959. 115 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *voorplat licht verkleurd, omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 593427 | NIEHAUS, K., Levende Nederlandsche kunst. Amsterdam, Bigot, z.j. (XII) 264 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd*Met talrijke afbeeldingen in kleur en zwart/wit | Euro 16,00 |
| 597915 | NIEHAUS, K., Levende Nederlandsche kunst. Amsterdam, Bigot, z.j. (XII) 264 pp. linnen. Illustraties. *band waterschade*Met talrijke afbeeldingen in kleur en zwart/wit | Euro 12,50 |
| 006868 | NORTH, A., Schwerter. Victoria & Albert Museum. Ins Deutsche übertr. von B. van der Heyde. Bern, Haupt, 1982. 46 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594501 | NUYEN, W.J.J., SILLEVIS, J., JONKER, N., Wijnand Nuyen 1813-1839 romantische werken.Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 1977. 153 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht geschaafd* | Euro 15,00 |
| 571811 | OCHS, J., BOSMANT, J., Jacques Ochs. Antwerpen, Sikkel, 1949. 13 pp. + 24 platen. halflinnen. Illustraties. (Monographien over Belgische kunst, 4) *naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 599553 | OELE, A., RIJSINGEN, M. VAN, DONK, H. VAN DEN, (RED.), Bloemen uit de kelder. Negen kunstenaressen rond de eeuwwisseling.Zwolle, Waanders, 1989. 96 pp. paperback. Illustraties. (Kunsthistorische reeks, 4) Met bijdragen van o.a.: L. Alleman (over Maria Vos), R. Huber (Sientje Mesdag-van Houten), T. Scholte (C. Ritsema). Gelijknamige expositie Gemeentemuseum Arnhem 2-12-1989 t/m 11-2-1990 en Zeeuws Museum Middelburg 19-3 t/m 30-4-1990 | Euro 25,00 |
| 596874 | OELZE, R., HOPFENGART, C., (HRSG.), Richard Oelze. Die Söhne des Junggesellen. Einzelgänger des Surrealismus.Ostfildern-Ruit, Cantz, 2000. 192 pp. ingenaaid. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: W. Herzogenrath, A. Schalhorn, R.B. Schossig | Euro 16,00 |
| 593426 | OKKONEN, O., Die finnische Kunst. 193 Abbildungen. Helsinki, Porvoo, 1943. 46 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad, omslag beschadigd* | Euro 12,50 |
| 584530 | OOSTING, JEANNE BIERUMA, REDEKER, H., Jeanne Oosting. Zutphen, Walburg, 1979. 175 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 594593 | OS, H. VAN, TREFFERS, A., (RED.), Het geheim. Duitse schilderkunst van allegorie en symboliek 1870-1900. Tentoonstelling ter gelegenheid van 300 jaar Groningens Ontzet. Groningen, Museum voor Stad en Lande 21 oktober - 3 december. Groningen, Wolters, 1972. 160 pp. ingenaaid. Illustraties. *gebruiksporen* | Euro 10,00 |
| 597959 | OS, H. VAN, Beeldenstorm 3. Close-ups van kunst uit Nederlandse musea. Onder redactie van T. Tromp en I. Middag.Amsterdam, UP, 1999. 182 pp. paprback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 587479 | OS, H. VAN, Beeldenstorm. Close-ups van kunst uit Nederlandse musea. Onder redactie van T. Tromp en I. Middag. Amsterdam, UP, 1977. (VIII) 184 pp. paperback. Illustraties. | Euro 9,00 |
| 579454 | OS, H. VAN, Marias Demut und Verherrlichung in der sienesischen Malerei 1300-1450.'s-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1969. (XII) 228 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. (KSNHIR, 1) *rug licht beschadigd*Los bijgevoegd: H.W. van Os, 'The Madonna and the mystery play', offprint from Simiolus, vol. V, nr 1/2 | Euro 35,00 |
| 577120 | OTTEMA, N., VIEWEG, M.W., DRAAISMA, D., Catalogus der tentoonstelling van antieke goud- en zilvermerken gehouden ter gelegenheid van het honderd-jarig bestaan van het Friesch Genootchap van Geschied-, Oudheid-en Taalkunde in het Friesch Museum te Leeuwarden 15 augustus-15 september 1927. Leeuwarden, Fries Museum, 1927. 160 pp. ingenaaid. | Euro 40,00 |
| 591105 | OUD, J.J.P., BROEKHUIZEN, A., De Stijl toen/ J.J.P. Oud nu. De bijdrage van archictect J.J.P. Oud aan herdenken, herstellen en bouwen in Nederland (1938-1963). Rotterdam, NAi, 2000. 384 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594258 | OUD, J.J.P., Holländische Architektur. Mit einem Nachwort von H.L.C. Jaffé. Mainz, Kupferberg, 1976 (Nachdr. 1926). 88 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Neue Bauhausbücher) *omslag beschadigd* | Euro 11,50 |
| 594537 | OXENAAR, R.W.D., LIEBERMAN, W.S., Honderd tekeningen uit het museum of modern art, New York. Een tentoonstelling in het Rijksmuseum Kröller-Müller, Otterlo van 15 april tot 18 juni 1973. Otterlo, Kröller-Müller, 1973. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 593071 | OZINGA, M.D., De gotische kerkelijke bouwkunst. Bouwkunst. Met medewerking van R. Meischke. 124 foto's van H. Sibbelee en de Rijksdienst voor Monumentenzorg. Amsterdam, Contact, 1953. 116 pp. linnen. Illustraties. (De schoonheid van ons land, 12) | Euro 15,00 |
| 593072 | OZINGA, M.D., De romaanse kerkelijke bouwkunst. Bouwkunst. 124 foto's van H. Sibbelee en de Rijksdienst voor de Monumentenzorg. Amsterdam, Contact, 1949. 143 pp. linnen. Illustraties. (De schoonheid van ons land, 4) | Euro 15,00 |
| 593062 | PALET SERIE, Palet serie. Een reeks monografieën over Hollandsche en Vlaamsche schilders. Vijftiende en zestiende eeuw.Amsterdam, Becht, z.j. (IV) 60, (IV) 60, (IV) 60, (IV) 60, (IV) 60 pp. linnen. lllustraties. *rug verkleurd*Bevat: 'Dirck Bouts' door M.J. Schretlen, 'Gerard David' door K.G. Boon, 'Geertgen tot Sint Jans' door W. Vogelsang, 'Quinten Massys' door K.G. Boon, 'Antonio Moro' door L.C.J. Frerichs, 'Pieter Bruegel de Oude' door J.. Knipping | Euro 15,00 |
| 574247 | PALMER, G.G., Sculpture in the kingdom of Quito. Albuquerque, New Mexico UP, 1987. (XVIII)164 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 005650 | PANDER, P., WIERSMA, J.P., Pier Pander. Een Friese beeldhouwer in Rome (1864-1919). Met een woord vooraf van A.M. Hammacher. Drachten, Laverman, 1966. 269 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht verkleurd, schutblad gebruind* | Euro 50,00 |
| 005896 | PASKALEVA, K., Die bulgarische Ikone. Aufnahmen: Stojko Kozucharov. Übers. G. Minkova. Sofia, Sofia-Press, 1981. 269 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 574837 | PASSERON, R., Die Graphik der Impressionisten. Die Übersetzung aus dem Französischen besorgte A.P. Zeller.Fribourg, Office du livre, 1974. (VI) (VI) (14) pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd*Mit 101 Tafeln | Euro 25,00 |
| 001185 | PAUL. CARLO, Mappe I. Rothenburg o. Tauber. Sechs Gravüren auf der Handpresse gedruck und verlegt im Dürerhaus.Rothenburg o. T., z.u., z.j. Map met 6 gravures. *papier licht roestvlekkig, map licht beschadigd en licht verkleurd* | Euro 125,00 |
| 594349 | PAVERT, J. VAN DE, Huis tape muur. House tape wall.Utrecht, Centraal museum, 1998. 92 pp. paperback. Illustraties. *bibliotheekstempel*Tweetalige uitgave. Engelse vertaling N. Martin | Euro 10,00 |
| 579435 | PÈLERIN, J., MONTAIGLON, A. DE, Notice historique et bibliographique sur Jean Pèlerin dit le viateur chanoine de Toul et sur son livre 'De artificiali perspectiva'.Paris, Tross, 1861. 74 pp. half linnen. *rug licht beschadigd, iets los in band, papier licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 591465 | PENKALA, M., European porcelain. A handbook for the collector.Amsterdam, Haentjens Dekker, 1947. 314 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band iets ingescheurd* | Euro 25,00 |
| 594049 | PETERSEN, A., De Ploeg. 's-Gravenhage, BZZTôH, 1982. 132 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 597366 | PETERSEN, A., De Ploeg. 's-Gravenhage, BZZTôH, 1982. 132 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *penstrepen* | Euro 25,00 |
| 013921 | PETERSON, H.L., The book of the gun. London, Hamlyn, 1967 (4e). 262 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 594274 | PEVSNER, N., Pioneers of modern design from William Morris to Walter Gropius. Harmondsworth, Penguin, 1978 (10e). 264 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 573508 | PHIDIAS, COLLIGNON, M., Phidias.Paris, J. Rouam, z.j. 127 pp. linnen. Illustraties. (Les artistes célèbres) *ex libris, bibliotheekstempel op titelpagina*Voorplat geornamenteerd; boekblok verguld | Euro 50,00 |
| 584873 | PIANTONI, G., LEEMAN, F., (RED.), Ottocento/Novecento. Italiaanse kunst 1870-1910. Met bijdragen van A.P. Quinsac, F. Leeman, H. Pennock.Zwolle, Waanders, 1988. 272 pp. paperback. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 596867 | PICASSO, PABLO, CASTILLO, M. DEL, FERMIGIER, A., GRENIER, J., Picasso. Genie en wereld. Nederlandse vertaling: J.H.P. Jacobs.Hasselt, Heideland, 1977. 294 pp. gebonden. Illustraties.Andere bijdragen van o.a.: D. Milhau, P. Guinard, C. Roy | Euro 12,50 |
| 600165 | PICASSO, PABLO, ELGAR, F., MAILLARD, R., Picasso. Sein Werk. Sein Leben. Aus dem Französischen übertragen von A.P. Zeller.München, Droemer, 1956.316 pp. linnen. Illustraties. *band en schutbladen licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 596873 | PICASSO, PABLO, Picasso. Préface de J. Sabartés.Paris, Braun, 1946. linnen. Illustraties. (Couleurs des maitres) *band licht verkleurd, hoek voorplat gebroken* | Euro 10,00 |
| 596145 | PICCO, A., Geschiedenis van het wapen. Zwaarden en houwdegens. Nederlandse vertaling: T. Asser.Den Haag, Van Goor, 1970. 90 pp. gebonden. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 589699 | PIECK, A., EYSSELSTEIN, B. VAN, VOGELESANG, H., Anton Pieck. Zyn leven - zyn werk. Den Haag, Stok, 1973. 258 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 20,00 |
| 589700 | PIECK, A., EYSSELSTEIN, B. VAN, VOGELESANG, H., Anton Pieck. Zyn leven - zyn werk. Den Haag, Stok, 1973. 258 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag licht beschadigd, enkele pagina's licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 597287 | PIECK, A., VOGELESANG, H., De wereld van Anton Pieck.Kampen, Rivière, 1988 (2e). 205 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 578449 | PIJZEL-DOMMISSE, J., 't is poppe goet en anders niet. Het popenhuis in het Frans Halsmuseum. Haarlem, De Haan, 1980. 112 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 579866 | PIPER, R., Das Tier in der Kunst. Mit 240 Abbildungen. Wesentlich vermehrte Neubearbeitung.München, Piper, 1922 (9.-11.T). 302 pp. halflinnen. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 16,00 |
| 576999 | PISTERS, I., VANHAECKE, F., (RED.), America. Bruid van de zon. 500 jaar Latijns-Amerika en de Lage Landen. 1.2-31.5.92. Koninklijk museum voor schone kunsten Antwerpen.Gent, Imschoot, 1991. 528 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd*Tentoonstellingscatalogus | Euro 35,00 |
| 592611 | PITA ANDRADE, J.M., BOROBIA GUERRERO, M.M., Old masters Thyssen-Bornemisza museum. Barcelona, Lunwerg, 1992. 813 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 125,00 |
| 590378 | PLOEG, K. VAN DER, Art, architecture and liturgy. Siena cathedral in the middle ages. Groningen, z.u., 1993. (XII) 200 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 595009 | PLOEG, S.M., Staged experiences. Architecture and rhetoric in the work of sir Henry Wotton, Nicholas Hawksmoor and sir John VanbrughGroningen, z.u., 2006. 393 pp. paperback. Dissertatie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 594388 | POL, R., MOLENAAR, F., MEIJER, W.L., Rein Pol. Schilderijen.Groningen, Art revisited, 1997. 72 pp. gebonden. Illustraties.Met opdracht van mede-auteur F. Molenaar aan H.W. van Os. | Euro 15,00 |
| 591959 | POLLITT, J.J., Art and experience in classical Greece.London, CUP, 1978 (6e). 205 pp. paperback. Illustraties. *omslag verkleurd, stickertjes op achterplat* | Euro 10,00 |
| 594493 | POOL, P., Impressionisme. Nederlandse vertaling: Y.C. van Oss.Veenendaal, Gaade, 1987. 285 pp. gebonden + omslag. Illustraties. (GKK) | Euro 11,50 |
| 594560 | PORCÙ, MARIO, La scultura. Una vita.Albisola, Museo civico d'arte contemporanea, 2002. 69 pp. paperback. Illustraties.Retrospettiva 12 luglio - 20 agosto 2002 | Euro 10,00 |
| 594209 | PORCÙ, MARIO, Mario Porcú sculture. Dal 14 settembre al 13 ottobre 2002. Tigliole d'Asti, z.u., 2002. 61 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 596866 | PORTOCARRERO, R., POGOLOTTI, G., VÁZQUEZ DÍAZ, R., René Portocarrero. Mit fünfundzwanzig farbigen und vierzig einfarbigen Abbildungen.Berlin, Henschel, 1987. 19 pp + platen. gebonden. Illustraties. (Welt der Kunst) | Euro 10,00 |
| 594268 | POUILLON, F., Mémoires d'un architecte. Paris, Seuil, 1968. 481 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 582416 | PRANTL, K., Steinmeditationen. 3. Juni bis 3. Juli 1983. Hamburger Kunsthalle. Hamburg, z.u., 1983. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met 22 afbeeldingen + biografie | Euro 10,00 |
| 600462 | PRINS, R., Verwondering.Wolvega, De Kijkzaal, 1990. ongepagineerd. gebonden. Illustraties.Tentoonstelling Wolvega, De Kijkzaal, 18 april - 26 mei 1990 van deze tekenaar, schilder, typograaf en fotograaf | Euro 25,00 |
| 571789 | PRINZHORN, H., Bildnerei der Gefangenen. Studie zur bildnerischen Gestaltung Ungeübter. Mit 176 Abbildungen. Berlin, Juncker, 1926. 60 pp. halflinnen. Illustraties. *band verkleurd, rug beschadigd, ex libris* | Euro 120,00 |
| 600955 | PRONK, C., Cornelis Pronk in Friesland. Pentekeningen.Leeuwarden, Handelsdrukkerij, 1978. ongepagineerd. geniet. *naam op schutblad*Oblong formaat. De in deze brochure gereproduceerde veertien schetsen zijn gekozen uit de Topografische Atlas van Friesland, deel uitmakend van het Prentenkabinet van het Fries Museum te Leewarden. | Euro 10,00 |
| 593172 | PRUYS, S.M., Terug naar het natuurlijke. Vormgeving Otto van Eersel. Back to the natural. Transl. G.A.M. Frey. Z.p., Koninklijk Nederlands Verbond van Drukkerijen en de Vereniging van Grafische Reproduktie Ondernemingen, 1975. 103 pp. paperback. Illustraties. Grafisch Nederland 1975 | Euro 10,00 |
| 600201 | RABE, M., SCHULTZ, G., (RED.), Schoonheid in beeld. 25 eeuwen Europese kunst. Vertaling: A. Rottenberg-Hirsch.Bussum, De Haan, 1978. 240 pp. linnen. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: J. Driehaus, G. Koch, C. Wetzel | Euro 11,50 |
| 601045 | RAFAËL (RAFFAELLO SANZIO), Raffael. Des Meisters Gemälde in 275 Abbildungen. Mit einer biographischen Einleitung von A. Rosenberg. Vierte Auflage hrsg. von G. Gronau.Sturrgart, DVA, 1909. (XLII) 268 pp. linnen. Illustraties. (Klassiker der Kunst, 1) *ex libris, boekblok licht roestvlekkig*Los bijgevoegd: O. Fischel, 'Zu Raphaels Gedächtnis. Rede zur deutschen Raphael-Feier am 6. April 1920', Berlin, 1920, 11 pp. geniet. (Frakturschrift) | Euro 25,00 |
| 597428 | RAMOS, M., Mel Ramos. With a text by E. Claridge.London, Mathews Miller Dunbar, 1975.158 pp. linnen. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 574310 | REDEKER, H., De dagen der artistieke vertwijfeling. Een essay over de crisis van het kunstenaarschap. Amsterdam, Bezige Bij, 1950. 266 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 584166 | REDON, O., DRUICK, D.W., GROOM, G., LEEMAN, F., SHARP, K., Odilon Redon 1840-1916.London, Thames and Hudson, 1994. 464 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. This book was published in conjunction with with the exhibition 'Odilon Redon 1840-1916', The art institute of Chicago, 2 july-18 september 1994, Van Gogh museum, Amsterdam, 20 october 1994-15 january 1995, Royal academy of arts, London, 16 february-21 may 1995. Other contributions by: M. Stevens, H.K. Stratis, P.K. Zegers. | Euro 125,00 |
| 593215 | REGTEREN ALTENA, I.Q. VAN, Vereeuwigde stad. Rome door Nederlanders getekend 1500-1900. Z.p., Stichting Openbaar Kunstbezit, 1964. 116 pp. linnen. Ilustraties. | Euro 10,00 |
| 586901 | REMBRANDT, ANONIEM, Rembrandt als Erzieher. Von einem Deutschen. Autorisierte Neuausgabe. Geordnet und gesichtet nach Anweisungen des Verfassers. Leipzig, Hirschfeld, 1922 (77.-84. Aufl.). (VI) 380 pp. linnen. Portret. Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 600464 | REMBRANDT, BREDIUS, A., (RED.), Rembrandt. Schilderijen. 630 afbeeldingen. Inleiding en bewerking van A. Bredius.Utrecht, De Haan, 1935. linnen. Illustraties. *band iets gebruind* | Euro 25,00 |
| 597440 | REMBRANDT, BREDIUS, A., Rembrandt 1606-1906. Achttien afbeeldingen in photogravure naar meesterwerken van den schilder, aangewezen en van beschrijvenden tekst voorzien, voorafgegaan door een levensschets van den meester.Amsterdam, Elsevier, 1906. losbladig in 6 afleveringen in linnen map. Illustraties. *rug map beschadigd, map roestvlekkig | Euro 30,00 |
| 585218 | REMBRANDT, BROWN, C., KELCH, J., THIEL, P. VAN, Rembrandt: de meester & zijn werkplaats. 2 delen. Zwolle, Waanders, 1991-92. 396, 288 pp. ingenaaid. Illustraties. Deel 1: Schilderijen, Deel 2: Tekeningen & etsen. Tentoonstellingscatalogus: Kupferstichkabinett SMPK in het Altes Museum Berijn: 12 september 1991-27 oktober 1991, Rijksmuseum Amsterdam: 4 december 1991-19 januari 1992, The National Gallery, Londen (alleen etsen): 26 maart 1992 -24 mei 1992 | Euro 30,00 |
| 597632 | REMBRANDT, BROWN, C., KELCH, J., THIEL, P. VAN, Rembrandt: de meester & zijn werkplaats. 2 delen. Zwolle, Waanders, 1991-92. 396, 288 pp. ingenaaid. Illustraties. Deel 1: Schilderijen, Deel 2: Tekeningen & etsen. Tentoonstellingscatalogus: Kupferstichkabinett SMPK in het Altes Museum Berijn: 12 september 1991-27 oktober 1991, Rijksmuseum Amsterdam: 4 december 1991-19 januari 1992, The National Gallery, Londen (alleen etsen): 26 maart 1992 -24 mei 1992 | Euro 30,00 |
| 600219 | REMBRANDT, GELDER, H.E. VAN, Rembrandt. Tweede, herziene druk. Met drie honderd en veertien afbeeldingen.Amsterdam, Becht, z.j. 367 pp. linnen. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 589714 | REMBRANDT, HAAK, B., Rembrandt. Zeichnungen. Übers. aus dem Holländischen: H. Frank.Schauberg, DuMont, 1974. 223 pp. paperback. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 574245 | REMBRANDT, HENKEL, M.D., Catalogus van de Nederlandsche teekeningen in het Rijksmuseum te Amsterdam. Deel 1. Teekeningen van Rembrandt en zijn school. Uitgegeven in opdracht van het departement van opvoeding, wetenschap en kultuurbescherming.'s-Gravenhage, z.u., 1943 (2e). (XIV) 108 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, band licht roestvlekkig, ex libris*Met 179 afbeeldingen | Euro 30,00 |
| 597064 | REMBRANDT, HENKEL, M.D., Catalogus van de Nederlandsche teekeningen in het Rijksmuseum te Amsterdam. Deel I. Teekeningen van Rembrandt en zijn school.'s-Gravenhage, Algemeene Landsdrukkerij, 1943. (XIV) 108 + 179 platen. Bibliografie. Illustraties. *band vlekkig, rug licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 574279 | REMBRANDT, MULLER, M., De etsen van Rembrandt. Toegelicht. Met een woord vooraf door den secretaris der stichting 'Het Rembrandt-huis' J.C.J. Bierens de Haan.Baarn, Hollandia, 1946. 218 pp. linnen + omslag. Illustraties. (De pampiere waerelt) | Euro 25,00 |
| 593723 | REMBRANDT, POORTENAAR, J., Rembrandt. Zijn kunst en zijn leven. Met 82 afbeeldingen naar schilderijen, etsen en teekeningen.Antwerpen, Sikkel, z.j. (VIII) 132 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd, stempel binnenzijde voorplat* | Euro 12,50 |
| 585194 | REMBRANDT, WHITE, C., BUVELOT, Q., (RED.), Rembrandt zelf. Essays: E. van de Wetering, V. Monuth en M. de Winkel. Catalogus: E. Buijsen, P. Schatborn, B. Broos en A. van Suchtelen. Zwolle, Waanders, 1999. 272 pp. ingenaaid. Illustraties.Deze publicatie is verschenen ter gelegenheid van de tentoonstelling 'Rembrandt zelf' georganiseerd door het Koninklijk Kabinet van Schilderijen Mauritshuis te Den Haag en The National Gallery te Londen. | Euro 16,00 |
| 597427 | RENDERS, H., Verijdelde dromen. Een surrealistisch avontuur tussen De Stijl en Cobra.Haarlem, Enschedé, 1989. 216 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 596863 | RENOIR, P.A., HAESAERTS, P., Renoir beeldhouwer. Nederlands van H.R. Boulan.Daamen, Hermes, z.j. 56 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag iets verkleurd, rug licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 587277 | REWALD, J., Studies in post-impressionism. Ed. by I. Gordon and F. Weitzenhoffer.New York, Abrams, 1986. 295 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 587909 | RICHTER, G., Kitsch-Lexicon von A bis Z. Erbauliches, belehrendes, wie auch vergnügliches. Zu Nutz und Frommen eines geschmackvollen Lesers präsentiert und kommentiert. Gütersloh, Bertelsmann, 1972. 240 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 583271 | RICHTER, L., Das Ludwig Richter Album. Sämtliche Holzschnitte. Einl. von W. Stubbe. 2 delen.München, Rogner, 1971 (2e). 863, (IV) 869-1725 pp. linnen. Illustraties. *deel 2 achterin lichte waterschade* | Euro 30,00 |
| 596155 | RIDLEY, J., Onderhoud en reparatie van antiek. Illustraties van D. Dowland en J. Smith. Uit het Engels vertaald door J. Doets-de Wit.Baarn, Moussault, 1980. 173 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594529 | RINKLEFF, M., (RED.), Romantische liefde. Een droombeeld vereeuwigd.Nijmegen, SUN, 1985.143 pp. paperback. Illustraties.Catalogus bij de gelijknamige tentoonstelling van maart 1985 tot februari 1986. Met bijdragen van o.a.: L. van der Linden, A. van Berkum, F. Smolders | Euro 10,00 |
| 571790 | ROBINSON, C.N., Old naval prints. Their artists and engravers. Ed. by G. Holme.London, Studio limited, 1924. (X) 36 pp. linne. Illustraties. *rug licht verkleurd, tekst op schutblad*With 96 illustrations. This edition is limited to one thousand five hundred copies of which this is number 265 | Euro 125,00 |
| 600170 | RODIN, A., Die Kathedralen Frankreichs. Mit Handzeichnungen Rodins auf 32 Tafeln. Berechtigte Übertragung von M. Brod.Leipzig, Wolff, 1917. (VIII) 207 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band iets beschadigd en verkleurd, grote vlek op boekblok* | Euro 12,50 |
| 571846 | ROGIER VAN DER WEYDEN, DESTRÉE, J., Roger de la Pasture van der Weyden. 2 delen. Paris, Van Oest, 1930. 218, (IV) pp. halfleer. Illustraties. Met 156 afbeeldingen. Achevé d'imprimer le deux ocobre mil neuf cent trente par l'imprimerie Protat frères a Macon pour les éditions G. van Oest a Paris. Planches hors texte en héliotypie des établisements Vigier en Brunissen a Paris | Euro 225,00 |
| 598746 | ROGIER VAN DER WEYDEN, Rogier van der Weyden. Rogier de le Pasture. Officiële schilder van de stad Brussel. Portretschilder aan het hof van Bourgondië. 6 october - 18 november 1979.Brussel, Stedelijk museum, 1979. 234 pp. ingenaaid. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: J. Bartier, L. Campbell, P. Cockshaw | Euro 12,50 |
| 593212 | ROH, F., Holländische Malerei. 200 Nachbildungen mit geschichtlicher Einführung und Erläuterungen. Jena, Diederichs, 1921 (1.-15.T). (IV) 335 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. (Die Kunst in Bildern) *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 594266 | ROHE, MIES VAN DER, COHEN, J.L., Mies van der Rohe. London, Spon, 1996. 143 pp. paperback. Illustraties. (Architecture collection) | Euro 12,50 |
| 592924 | RÖLING, M., Mimesis. Schilderijen en tekeningen. Redactie: H. TupanZwolle, Waanders, 2005. 176 pp. ingenaaid. Illustraties. (Monografieën van het Drents Museum over hedendaagse figuratieve kunstenaars, 7)Met bijdragen van o.a.: D. Kraaijpoel, B. Rikken, L. Balkema. Verschenen t.g.v. de gelijknamige tentoonstelling in het Drents Museum, Assen (22 maart - 4 juli 2005) en het Frisia Museum, Spanbroek (24 juli - 14 november 2005) | Euro 35,00 |
| 573443 | ROLLAND, P., De parochiekerken van Doornik. Met een inleiding door S. Leurs. Antwerpen, Sikkel, 1936. 77 pp. halflinnen. Met 72 platen. (Ars Belgica, 5) *bibliotheekexemplaar, rug geplastificeerd, papier licht roestvlekkig*Dit boek werd gedrukt op 200 ex., genummerd 1 tot 200. dit is nummer 110 | Euro 50,00 |
| 593287 | RONKHOLZ, I., GOLINSKI, H.G., UELSBERG, G., (HRSG.), Ingo Ronkholz. Skulptur Zeichnung 1995-2003. Museum Bochum 2003. Museum Alte Post Mülheim 2004. Bochum, Museum Bochum, 2003/4. 156 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 593033 | ROOS, S.H. DE, DOOIJES, D., Sjoerd H. de Roos zoals ik hem mij herinner. 's-Gravenhage, Meermanno-Westreenianum, 1976. 43 pp. ingenaaid. Portret. | Euro 10,00 |
| 587190 | ROOS, S.H. DE, HUBREGTSE, S., (RED.), Sjoerd H. de Roos. Typografische geschriften 1907 - 1920. 's-Gravenhage, Sdu, 1989. 153 pp. ingenaaid. Bibliografie. *sticker op omslag, omslag licht beduimeld* | Euro 15,00 |
| 587189 | ROOS, S.H. DE, HUBREGTSE, S., (RED.), Sjoerd H. de Roos. Typografische geschriften 1907 - 1920. 's-Gravenhage, Sdu, 1989. 153 pp. ingenaaid. Bibliografie. *sticker op omslag, vlekjes achterzijde omslag* | Euro 15,00 |
| 575606 | ROOZEMOND-VAN GINHOVEN, H.J., Ikon. Inspired art. Icons from 'De Wijenburgh'. Echteld, Wijenburgh, 1980. 32 pp. gebonden. Illustraties. Naast 32 pagina's tekst 95 afbeeldingen van ikonen + beschrijvingen | Euro 20,00 |
| 595937 | ROTHKIRCH, W. GRAF VON, Deutsche Kunst. Eine Auswahl ihrer schönsten Werke. Mit einem Geleitwort von W. Pinder.Berlin, Propyläen, 1934. 435 pp. linnen. Illustraties. *band gebruind, papier hier en daar licht roestvlekkig, ex libris*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 593436 | ROTTERDAMSCHE KUNSTKRING, Gedenkboek 1893 - 1913. Rotterdam, Brusse, 1913. 156 pp. ingenaaid. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 600478 | ROY, LOUIS G., Retourtje Mondriaan.Heerenveen, Stichting TIJD, 2003. 227 pp. gebonden. Illustraties.Oblong formaat. Met opdracht van auteur | Euro 17,50 |
| 574256 | RUBENS, P.P., BURCKHARDT, J., Rubens. Olten-Bern, Delphi, 1946. 206 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekstempel, ex libris* | Euro 10,00 |
| 594901 | RUETER, P.G., BOSTERS, C., Werk van Pam G. Rueter. Zutphen, Walburg, 1990. 96 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 571842 | RUHEMANN, H., The cleaning of paintings. Problems and potentialities. With bibliography and supplementary material by Joyce Plesters. London, Faber, 1969 (2e). 508 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *ex libris* | Euro 65,00 |
| 571858 | RUPRICH-ROBERT, V., Flore ornementale. Essai sur la compostion de l'ornament. Éléments tirés de la nature et principes de leur application. Ouvrage contenant 150 pages de texte avec 105 vignettes et 152 planches composées et dessinées par l'auteur. Gravure de Cl. Sauvageot. Herbier artistique. Contenant plus de 500 plantes. Paris, Dunod, 1876. Folio. 150 pp. halflinnen. *map beschadigd, sommige platen licht roestvlekkig*De platen 107, 119, 122, 123 en 127 ontbreken | Euro 750,00 |
| 594261 | RUTTEN, J., (RED.), Ministerie van VROM. Rotterdam, 010, z.j. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 593444 | RUTTER, F., Modern masterpieces. An outline of modern art. With one hundred and forty-two reproductions of famous paintings in black and white. London, Allen, z.j. (IV) 348 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 12,50 |
| 600250 | RYBA, M., The pig in art. English translation.London, Orbis, 1983. 56 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600841 | SACK, M., (RED.), Zurück in die Zukunft. Kunst und Gesellschaft 1900 bis 1914.Hamburg, Freie Akademie der Künste, 1981.143 pp. paperback. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: A. Sandig, R. Meinel, H. Emons.Veranstaltungsreihe April und Mai 1981 | Euro 10,00 |
| 586030 | SAENREDAM, PIETER, GILTAIJ, J., JANSEN, G., Perspectives: Saenredam and the architectural painters of the 17th century.Rotterdam, Museum Boymans-van Beuningen, 1991. 326 pp. linnen + omslag. Illustraties. Tentoonstelling 15/9-24/11/91 | Euro 50,00 |
| 000764 | SALAMON, F., A collector's guide to prints and printmakers from Dürer tot Picasso. 271 illustrations 18 in colour. London, Thames, 1972. (VIII) 303 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 590970 | SANDON, H., The illustrated guide to Worcester porcelain 1751-1793. London, Barrie, 1974 (2e). (XVIII) 96 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 591964 | SAUERLANDT, M., Griechische Bildwerke. Mit 140, darunter etwa 50 ganzseitigen, Abbildungen.Düsseldorf, Langewiesche, 1911 (5e). (XVI) (11) pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 574277 | SAVERY, R., MAI, E., (RED.), Roelant Savery in seiner Zeit (1576-1639). Wallraf-Richartz-Museum Köln 28. september bis 24. November 1985. Centraal Museum Utrecht 21. Dezember 1985 bis 16. Februar 1986. Köln, Wallraf-Richartz-Museum, 1985. 238 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 588753 | SAVERY, R., MAI, E., (RED.), Roelant Savery in seiner Zeit (1576-1639). Wallraf-Richartz-Museum Köln 28. september bis 24. November 1985. Centraal Museum Utrecht 21. Dezember 1985 bis 16. Februar 1986. Köln, Wallraf-Richartz-Museum, 1985. 238 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 593184 | SCHEEPMAKER, N., (RED.), Grafisch Nederland 1976. Vrijheid van drukpers. Z.p., Koninklijk verbond van drukkerijen en de vereniging van grafische reproduktie ondernemingen, 1976. 104 pp. ingenaaid. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: S. Carmiggelt, P. Grijs, J.L.J. Heldring | Euro 10,00 |
| 594567 | SCHENDEL, A. VAN, (RED.), Hollandse schilderijen uit Franse musea. Tentoonstelling georganiseerd met medewerking van de Réunion des Musées Nationaux. 6 maart-23 mei 1971.Amsterdam, Rijksmuseum, 1971. 172 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 598991 | SCHENDEL, A. VAN, (RED.), Hollandse schilderijen uit Franse musea. Tentoonstelling georganiseerd met medewerking van de Réunion des Musées Nationaux. 6 maart-23 mei 1971.Amsterdam, Rijksmuseum, 1971. 172 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 592710 | SCHENDEL, A. VAN, (RED.), Opgegraven schatten uit de volksrepubliek China.Amsterdam, Rijksmuseum, 1974. 106 pp. paperback. Illustraties. Tentoonstelling 4 december 1974-26 januari 1975 | Euro 10,00 |
| 599554 | SCHENDEL, A. VAN, Face à face avec les maîtres hollandais.Bruxelles, Connaissance, 1949. 22 pp. + 152 foto's. linnen. | Euro 15,00 |
| 582742 | SCHEUNEMANN, D., (ED.), European avant-garde: new perspectives. Avantagarde - Avantgardekritik - Avantgardeforschung.Amsterdam, Rodopi, 2000. 274 pp. gebonden. Illustraties. (Critical studies, 15) *tekst op schutblad*Met bijdragen van o.a.: S.C. Forster, B. Kiefer, G. Stein. Opdracht op schutblad | Euro 20,00 |
| 010624 | SCHLÜTER, A., LADENDORF, H., Andreas Schlüter. Mit Einhundertsiebzig Abbildungen darunter über Hundert Neuafnahmen von Erich Kirsten. Berlin, Rembrandt, 1937. 142 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 600216 | SCHNEIDER, N., Stilleben. Realität und Symbolik der Dinge. Die Stillebenmalerei der frühen Neuzeit.Köln, Taschen, 1989. 215 pp. paperback. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 573505 | SCHOLTEN, F., Zilver.'s-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1986. 70 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600019 | SCHOLTEN, F., Zilver.'s-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1986. 70 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600020 | SCHOLTEN, F., Zilver.'s-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1986. 70 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 574821 | SCHRADE, H., FEGERS, H., (HRSG.), Das Werk des Künstlers. Studien zur Ikonographie und Formgeschichte. Hubert Schrade zum 60. Geburtstag dargebracht von Kollegen und Schülern. Stuttgart, Kohlhammer, 1960. (VIII) 366 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: H.G. Evers, D. de Chapeaurouge, G. Scheja | Euro 25,00 |
| 589628 | SCHRIJVER, E., Glas en kristal.Haarlem, De Haan, 1980. 236 pp. paperback. Illustraties. *rug licht verkleurd, vouwtje in omslag* | Euro 15,00 |
| 584520 | SCHRÖDER, SIERK, Sierk Schröder. Een keuze uit het werk van Sierk Schröder met een inl. van J.N. van Wessem. Leiden, Spruyt, 1966. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht besch.*Met opdracht van Sierk Schröder | Euro 50,00 |
| 584867 | SCHULTZE, J., Prag um 1600. Kunst und Kultur am Hofe Rudolfs II. Übers. der Texte von R.J.W. Evans und J. Spicer aus dem Engl.: P. Kruse. Frere, Luca, 1988. 624 pp. gebonden. + omslag. Illustraties. | Euro 40,00 |
| 567938 | SCHWEINFURTH, P., Geschichte der russischen Malerei im Mittelalter. Mit 8 Lichtdrucktafeln und 169 Abbildungen. Haag, Nijhoff, 1930. (XII) 506 pp. linnen + omslag. *band licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 594852 | SEGAL, M., Dolly on the dais. The artist's model in perspective. London, Gentry, 1972. 184 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht vlekkig* | Euro 15,00 |
| 584659 | SEGAL, S., Een bloemrijk verleden. Overzicht van de Noord- en Zuidnederlandse bloemschilderkunst, 1600 - heden. Kunsthandel de Boer, Amsterdam 13 maart - 11 april 1982. Noorbrabants museum, 's-Hertogenbosch 29 april - 30 mei 1982. Z.p., z.u., 1982. (X) 128 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 596523 | SEGAL, S., Flowers and nature. Netherlandish flower painting of four centuries. Amstelveen, Hijnk, 1990. 302 pp. paperback. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 584956 | SEGAL, S., Flowers and nature. Netherlandish flower painting of four centuries. Amstelveen, Hijnk, 1990. 302 pp. paperback. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 584660 | SEGAL, S., A fruitful past. A survey of the fruit still lifes of the northern and southern Netherlands from Brueghel till Van Gogh. Gallery P. de Boer, Amsterdam april 22 - may 31, 1983. Herzog Anton Ulrich-Museum, Braunschweig june 15 - july 31, 1983. Transl. by P.M. van Tongeren-Woodland. Z.p., z.u., 1983. (VIII) 148 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 584872 | SEMBACH, K.J., Jugendstil. Die Utopie der Versöhnung. Köln, Taschen, 2000. 240 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 571830 | SEUBERT, A., Allgemeines Künstler-Lexikon oder Leben und Werke der berühmtesten bildenden Künstler. 3 delen. Frankfurt a.M., Rütten & Loening, 1882 (2e herz.). (XVI) 588, (II) 658, (VI) 689 pp. halflinnen. *titelpagina deel 1 vlekkig, titelpagina deel 3 gerestaureerd met tekstverlies, papier in alle delen licht gebruind* | Euro 125,00 |
| 579905 | SEUPHOR, M., Die abstrakte Malerei in Flandern. Unter Mitarbeit von M. Bilcke, L.L. Sosset, J. Walravens. Einleitung von É. Langui. Deutsche Übers. von G. und P. Bloch. Brüssel, Arcade, 1964. 315 pp. linnen. Illustraties. *voorplat licht gevlekt* | Euro 50,00 |
| 574316 | SEYN, E.M.H. DE, Dessinateurs graveurs et peintres des anciens Pays-Bas. Écoles flamande et hollandaise.Turnhout, Brepols, z.j. (VI) 302 pp. linnen. Illustraties. *voorplat iets gevlekt* | Euro 35,00 |
| 597063 | SEYN, E.M.H. DE, Dessinateurs graveurs et peintres des anciens Pays-Bas. Écoles flamande et hollandaise.Turnhout, Brepols, z.j. (VI) 302 pp. linnen. Illustraties. *band licht beschadigd, papier lichte waterschade* | Euro 25,00 |
| 593443 | SHERMAN, D.J., Worthy monuments. Art musums and the politics of culture in nineteenth-century France. Cambridge, HUP, 1989. (XIV) 337 pp. linnen + omslag. Illustraties. *bibliotheeksticker op rug omslag, stempel op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 010830 | SIEPMAN VAN DEN BERG, E., SIZOO, H., STRUYCKEN, P., Eja Siepman van den Berg. Beelden. 3 september t/m 29 september 1966 parktuin 'Oosterhouw'. Leens, z.u., 1996. 75 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 596956 | SILLEVIS, J., KRAAN, H., (RED.), De school van Barbizon. Franse meesters van de 19e eeuw.Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 1985. 216 pp. ingenaaid. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: J. Foucart, D. Dekkers, R. Hoozee | Euro 20,00 |
| 594415 | SILVER, L., Art in history. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1993. 496 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 588679 | SIRET, A., Dictionnaire historique des peintres de toutes les écoles depuis l'origine de la peinture jusqu'a nos jours. (...). Nouvelle édition. 2 delen. Paris, Lacroix, 1874 (2e). 576, (IV) 577-1155 pp. halfleer. *deel 2 los in de band, titelpagina deel 2 gerepareerd, papier in beide delen hier en daar licht roestvlekkig, boekblok deel 1 iets vlekkig*Bijgevoegd: 12 (gerepareerde) bladen met signaturen en monogrammen | Euro 45,00 |
| 589112 | SLEVOGT, M., Max Slevogt. 96 Reproduktionen nach seine Gemälden. Mit einem Vorwort von K. Voll.München, Müller, 1912. 30 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. *iets los in de band, rug licht beschadigd* | Euro 35,00 |
| 568419 | SLUYTER, GERARD, De moderne grafiek in Nederland en Vlaanderen. Met technische inleiding van Erich Wichman, een artikel over droge-naald-kunst van Lodewijk Schelfhout en 11 origineele houtsneden, 59 reproducties naar etsen, lithos's en houtsneden. Amsterdam, Nederlandsche uitgevers-maatschap, 1928. (IV) 57 (3) pp. linnen. *voorplat vlekkig, rug iets sleets* | Euro 150,00 |
| 582948 | SLUYTERMAN, K., Huisraad en binnenhuis in Nederland in vroeger eeuwen. Met 470 afbeeldingen.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1947 (2e herz.). (X) 355 pp. halflinnen. Illustraties. *platten licht verkleurd, bovenzijde rug licht beschadigd, schutblad licht roestvlekkig* | Euro 35,00 |
| 590861 | SMET, R. DE, (RED.), Jugendstil. 1 oktober - 27 november 1977. Paleis voor Schone Kunsten - Brussel. Nederlandse vertaling F. Boenders, E. de Smedt, A. Buelens, O. Goossens.Brussel, Paleis voor Schone Kunsten, 1977. 317 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *rug verkleurd, hoekje uit voorplat gescheurd*Tentoonstelling Europalia 1977 Bundesrepublik Deutschland. Met bijdragen van o.a.: G. Bott, T. Buddensieg, E. Köllmann | Euro 35,00 |
| 571792 | SMITS, K., De iconografie van de Nederlandse primitieven. Amsterdam, Spieghel, 1933. (XII), 267 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 75,00 |
| 590854 | SNODIN, M., MONCRIEFF, E., (ED.), Rococco. Art and design in Hogarth's England. 16 May - 30 september 1984. The Victoria and Albert Museum.London, Trefoil, 1984. 333 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 585955 | SPAENDONCK, G. VAN, SPAENDONCK, C. VAN, BOVEN, M. VAN, SEGAL, S., Gerard & Cornelis van Spaendonck. Twee Brabantse schilders in Parijs. Maarssen, Schwartz, 1988 (2e herz.). 224 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 574272 | SPAENDONCK, G. VAN, SPAENDONCK, C. VAN, BOVEN, M. VAN, SEGAL, S., Gerard & Cornelis van Spaendonck. Twee Brabantse schilders in Parijs. Maarssen, Schwartz, 1980. 222 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 591683 | SPAR, F., (RED.), Le style anglais 1750-1850.Paris, Hachette, 1959. 231 pp. gebonden. Illustraties. (Collection connaissance des arts) *schutbladen roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 587337 | SPELTZ, A., Das romanische und gotische Ornament mit Einschluss des alchristlichen, byzantinischen, keltischen, russischen, arabischen, maurischen, sarazenischen, türkischen, persischen, indischen, chinesischen und japanischen Ornaments. Ein Handbuch für Architekten, Zeichner, Maler, Bildhauer, Holzschnitzler, Ciseleure, Modelleure, Kunsttischler, Kunstschlosser, Fachschulen, Bibliotheken und zum Selbststudium. 100 Volltafeln mit illustriertem Texte. Separatausgabe des Werkes 'Der Ornamentstil'.Berlin, Hessling, z.j. 259 pp. half linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 595322 | SPIER, JO, Teekeningen. Met een voorwoord van R.N. Roland Holst.Amsterdam, Blitz, 1933. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 584875 | SPIJKER, W.D.H., Nederlandse keramiek vanaf de jugendstil tot 2000. Hilversum, Spijker, 2001. 479 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. Privé-uitgave echtpaar Spijker-Verwijmeren | Euro 100,00 |
| 594259 | SPIJKERMAN, P., (RED.), Ministerie van VWS. Rotterdam, 010, 1999. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 585904 | SPITZEN, O.A., WEIJER, P.W. VAN DE, GRAAF, J.J., Het gildeboek. Tijdschrift voor kerkekijke kunst en oudheidkunde, uitgegeven door het St. Bernulphus-gilde te Utrecht. Derde deel.Utrecht, Beijers, 1881. (IV) 178 pp. half linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd en gevlekt*Met 22 platen. Met bijdragen van o.a. O.A.. Spitzen (Biblia pauperum), P. van den Weijer (Typographie), J.J. Graaf (Bloemensier) | Euro 40,00 |
| 574275 | SPITZWEG, C., ALBRECHT, M., Carl Spitzwegs Malerparadies.München, Schüler, 1974. 176 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, band lichte waterschade* | Euro 10,00 |
| 579777 | SPRONK, R.H.J., Examining materials and techniques of easel paintings: ten technical studies (1996-2005).Groningen, z.u., 2005. (XXVIII) 433 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 589655 | SPRUIT-LEDEBOER, M.G., Nederlandse keramiek 1900-1975. Assen, Van Gorcum, 1976. (X) 397 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 200,00 |
| 594426 | STEENSMA, R., (RED.), Met loden vleugels. Zoektocht naar zingeving bij Groninger kunstenaars. Groningen, Instituut voor liturgiewetenschap, 1994. 104 pp. paperback. Illustraties. (Religie en kunst, 1) Catalogus vande tentoonstelling in de kerken van Feerwerd, Garnwerd en Oostum van 5 juni tot 10 juli 1994 t.g.v. het 25-jarig bestaan van de Stichting Groninger Kerken en het 380-jarig bestaan van de Rijksuniversiteit Groningen | Euro 10,00 |
| 591439 | STEENSMA, R., Verbeeld vertrouwen. De mens tussen kruishout en doodskop.Baarn, Bosch, 1975. 170 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 571755 | STEINER-PRAG, HUGO, FRENZEL, H., (HRSG.), Hugo Steiner-Prag. Einführung von M. Osborn. Berlin, Phönix, 1928. 168 (6) pp. linnen. Portret. Illustraties. *band en schutbladen iets roestvlekkig, rug licht beschadigd, ex libris* | Euro 100,00 |
| 597348 | STEINMETZ, J., LOUP, W. LE, John Steinmetz 1795-1883 Brugs prentenverzamelaar.Brugge, Antiquariaat Marc van de Wiele, 1979. 83 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *vlekje op omslag* | Euro 10,00 |
| 597350 | STEINMETZ, J., LOUP, W. LE, John Steinmetz 1795-1883 Brugs prentenverzamelaar.Brugge, Antiquariaat Marc van de Wiele, 1979. 83 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *vlekje op omslag* | Euro 10,00 |
| 597349 | STEINMETZ, J., LOUP, W. LE, John Steinmetz 1795-1883 Brugs prentenverzamelaar.Brugge, Antiquariaat Marc van de Wiele, 1979. 83 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *vlekje op omslag* | Euro 10,00 |
| 596678 | STEINMETZ, J., LOUP, W. LE, John Steinmetz 1795-1883 Brugs prentenverzamelaar.Brugge, Antiquariaat Marc van de Wiele, 1979. 83 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *vlekje op omslag* | Euro 10,00 |
| 574320 | STERNER, A., FLINT, R., Albert Sterner. His life and his art. New York, Payson, 1927. 37 pp. halflinnen. Portret. Illustraties. (Contemporary American artists)Met 64 afbeeldingen | Euro 14,50 |
| 594572 | STEUR, J.A.G. VAN DER, KALF, J., (RED.), Nederlandsche monumenten van geschiedenis en kunst in beeld.Amsterdam, Van Kampen, 1941. (XII) 18 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 584871 | STOFFELS, J.C., RIJCKE, P. DE, Johannes Cornelis Stoffels 1878-1952. Zwolle, Waanders, 2001. 120 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 595047 | STOKKOM, H.C. VAN, (RED.), De tijden veranderen. De mens als informatie-individu. Kerstnummer Grafisch Nederland 1989/1990.Amstelveen, Koninklijk Verbond van Grafische Ondernemingen, 1989. 103 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 598801 | STOKKOM, H.C. VAN, JONGSMA, J.J., SPEE, R.W., (RED.), Grafisch Nederland 1987. Honderd jaar rond.Amstelveen, Koninklijk verbond van grafische ondernemingen, 1987. 103 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 595025 | STOKKOM, H.C. VAN, STEIJN, A.H. VAN, SPEE, R.W., (RED.), Kerstnummer Grafisch Nederland 1990.Amsteveen, Koninklijk Verbond van Grafische Ondernemingen, 1990. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 008924 | STRAATEN, P. VAN, JACOBS, J., (RED.), Peter van Straaten. Zwolle, Waanders, 1997. 288 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met bijdragen van S. Woldhek, J. Jansen van Galen, E. Timmerman | Euro 15,00 |
| 594425 | STRIEDER, P., Deutsche Malerei der Dürerzeit. Königstein i. Taunus, Langewiesche, 1966. 80 pp. ingenaaid. Illustraties. (Die blauen Bücher) | Euro 10,00 |
| 591936 | STUCKI, J., SCHNEIDER, A., (HRSG.), Der Töpfer Jakob Stucki. Mit Aufnahmen von F. Rausser.Bern, Haupt, 1979. 108 pp. linnen + omslag. Illustraties. *tekst en tekening op titelpagina*Met bijdragen van o.a.: P. Friedli, W. Bickel, V. Ellwanger | Euro 25,00 |
| 592075 | STÜTZER, H.A., Römische Kunst der Spätantike im Reich der christlichen Kaiser.Nürnberg, Glock, 1962. 178 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 574265 | SUCCA, A. DE, COMBLEN-SONKES, M., BERGEN-PANTENS, C. VAN DEN, Memoriën van Anthonio de Succa. Catalogus. Tentoonstelling georganiseerd in de Koninklijke Bibliotheek Albert I. 2 delen. Brussel, KB, 1977. (XXXIV) 264, (IV) 102 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Bijdragen tot de studie van de Vlaamse primitieven, 3, 7) *ruggen licht beschadigd, deel 2 vouwtje in omslag*Deel 1: Inleidingen, catalogus, Deel 2: Transcriptie, platen | Euro 30,00 |
| 594424 | SWANENBURG, B.D., (RED.), Algemeene kunstencyclopedie. Beknopte samenvatting der beeldende kunsten. Met medewerking van: M.J.A.M. Schretlen, F.W.S. van Thienen, J.J.M. Timmers, A. Vermeylen e.a.Utrecht, De Haan, 1950. (V) 453 pp. linnen. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 10,00 |
| 600120 | SWANN, P., Art of China, Korea and Japan.London, Thames, 1974 (3e). 285 pp. paperback. Illustraties.259 plates, 51 in colour | Euro 10,00 |
| 593284 | SWINNEN, M., LABRO, H., Surface/Malou Swinnen. Leuven, P, 1999. 64 pp. linnen. Illustraties. *band licht vlekkig* | Euro 10,00 |
| 592090 | SWIRNOFF, L., Dimensional color. With 2383 illustrations, mostly in color.Boston, Birkhäuser, 1988. (XIV) 160 pp. linnen. Illustraties. Design science collection)A 'Pro scientia viva' title | Euro 15,00 |
| 600182 | TALBOT RICE, T., Russian icons.London, Spring, 1964 (2e herz.). 40 pp + 48 buitentekstplaten. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, band licht vlekkig* | Euro 11,50 |
| 597290 | TAN, M.K., (RED.), Caleidoscoop. 10 jaar Centrum Beeldende Kunst Groningen. Tekst: D. Dekkers. Foto's: A. Blonk, P. Boonstra, J. Buwalda e.a.Groningen, CBK, 1997. 71 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594588 | TAVEL, H.C. VON, LANDERT, M., (HRSG.), Ich lebe - ich sehe.Bern, Kunstmuseum, 1998. 255 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad*Künstler der achziger Jahre in Moskau. Ausstellung vom 11. Juni bis 14. August 1998. Met bijdragen van o.a.: J. Barabanow, B. Groys, N. Alexejew | Euro 12,50 |
| 594541 | TERBORGH, G., HANNEMA, FR., Gerard Terborgh. Amsterdam, Gulden Ster, 1943. 199 pp. halflinnen. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 584887 | TERLOUW, W.J., De Stanya collectie. Een particuliere verzameling Rozenburg keramiek. Leeuwarden, Museum Princessehof, 2001. 83 pp. paperback. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 586966 | TERLOUW, W.J., De Stanya collectie. Een particuliere verzameling Rozenburg keramiek. Leeuwarden, Museum Princessehof, 2001. 83 pp. paperback. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 593425 | TERRASSE, C., La peinture française au XXe siècle. Paris, Hypérion, 1939. 37 pp. linnen. Illustraties. *rug iets roestvlekkig*Met 99 zwart-wit afbeeldingen + 12 afbeeldingen in kleur | Euro 20,00 |
| 594265 | THAYER, R.L., Gray world, green hart. Technology, nature, and the sustainable landscape. New York, Wiley, 1994. (XVIII) 352pp. paperback. Illustraties. (The Wiley series in sustainable design) | Euro 12,50 |
| 018827 | THEUNISSEN, W.P., Ikonen. Vensters op de eeuwigheid. Alphen aan den Rijn, ICOB, 1983. 43 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 574264 | THOMA, H., STORCK, W.F., (HRSG.), Zeichnungen von Hans Thoma. Mit einem Geleitwort des Künstlers. Mit 100 Abbildungen.Dresden, Arnold, 1921. 17 pp. halflinnen. (Arnolds graphische Bücher, 2, 2) *naam uit schutblad geknipt, platten licht roestvlekkig*Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 566284 | THOMAS, B., GAMBER, O., SCHEDELMANN, H., Die schönsten Waffen und Rüstungen aus europäischen und amerikanischen Sammlungen. Wiesbaden, Löwit, z.j. 251 pp. linnen. Illustraties. *vlek op voorplat * | Euro 16,00 |
| 596515 | THOMAS, K., Bis Heute: Stilgeschichte der bildenden Kunst im 20. Jahrhundert.Köln, DuMont, 1972 (2e herz.). 400 pp. paperback. Illustraties. *hoekje uit schutblad geknipt* | Euro 11,50 |
| 589750 | TIESKENS, R.W., SNOEP, D.P., WEZEL, G.W.C. VAN, (ED.), Het kleine bouwen. Vier eeuwen maquettes in Nederland. Centraal museum Utrecht, 1 mei 26 juni 1983. Zutphen, Terra, 1983. (IV) 211 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 589815 | TIESKENS, R.W., SNOEP, D.P., WEZEL, G.W.C. VAN, (ED.), Het kleine bouwen. Vier eeuwen maquettes in Nederland. Centraal museum Utrecht, 1 mei 26 juni 1983. Zutphen, Terra, 1983. (IV) 211 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 593198 | TIMMERS, J.J.M., Atlas van het Romaans. Amsterdam, Elsevier, 1965. 240 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 587681 | TIMMERS, J.J.M., Kleine atlas van de vroege middeleeuwen. Het Romaans.Baarn, Tirion, 1989. 240 pp. paperback. Illustraties.Eerder verschenen als 'Atlas van het Romaans' | Euro 8,00 |
| 594613 | TISNIKAR, JOZE, TOMASEVIC, N., Tisnikar. Painter of death.Beograd, Jugoslovenska revija, 1978. 204 pp. linnen + omslag. Illstraties. *omslag beschadigd* | Euro 16,00 |
| 596871 | TITIAAN, Titiaan. Ingeleid door G. Stepanow. Bevattende 180 afbeeldingen in koperdiepdruk en 3 in kleuren.'s-Gravenhage, Holle, z.j. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, schutbladen gebruind* Nederlandse tekst. Omslag heeft 'Tizian' in plaats van 'Titiaan' | Euro 10,00 |
| 592607 | TOMAN, R., (RED.), De kunst van de Gotiek. Architectuur. Beeldhouwkunst. Schilderkunst. Fotografie: Achim Bednorz. Vertaling: I. Buthod-Girard, H. Halbertsma, A. de Jong, J.B. Kanon, J. Wynsen.Keulen, Könemann, 1999. 521 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 596792 | TOMAN, R., (RED.), De kunst van de Gotiek. Architectuur. Beeldhouwkunst. Schilderkunst. Fotografie: Achim Bednorz. Vertaling: I. Buthod-Girard, H. Halbertsma, A. de Jong, J.B. Kanon, J. Wynsen.Keulen, Könemann, 1999. 521 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 592603 | TOMAN, R., (RED.), Romaanse kunst. Architectuur. Beeldhouwkunst. Schilderkunst. Foto's: Achim Bednorz. Vertaling: J. Wynsen. Keulen, Könemann, 1996. 481 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag met drukfout: 'Romaanese'* | Euro 25,00 |
| 597483 | TOMAN, R., (RED.), Romaanse kunst. Architectuur. Beeldhouwkunst. Schilderkunst. Foto's: Achim Bednorz. Vertaling: J. Wynsen. Keulen, Könemann, 1996. 481 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag met drukfout: 'Romaanese'* | Euro 25,00 |
| 596793 | TOMAN, R., (RED.), Romaanse kunst. Architectuur. Beeldhouwkunst. Schilderkunst. Foto's: Achim Bednorz. Vertaling: J. Wynsen. Keulen, Könemann, 1996. 481 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 010634 | TRAUTMANN, F., Kunst und Kunstgewerbe vom frühesten Mittelalter bis Ende des achtzehnten Jahrhunderts. Ein Hand- und Nachschlagebuch zur leichten Orientierung in Fächern und Schulen, Meistern, Nachahmungen, Mustern, Technik, Zeichen und Literatur.Nördlingen, Beck, 1869. (XIV), (II), 420 pp. halfleer. *papier hier en daar roestvlekkig; bibliotheekstempels op titelpagina, bibliotheekstickers op voorplat en benedenzijde rug* | Euro 115,00 |
| 598745 | TRIGT, J. VAN, Kinderen kijken u aan.Baarn, Free spirit, 1979. 203 pp. gebonden. Illustraties.Tentoonstelling 'Vereniging Spiegelkwartier Amsterdam'. Oblong formaat | Euro 10,00 |
| 569259 | TROOST, CORNELIS, NIEMEIJER, J.W., Cornelis Troost 1696-1750. Assen, Van Gorcum, 1973. (VIII) 450 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 45,00 |
| 591845 | TROSSÈL, H.L., Glas en marmer. Utrecht, Ons huis, z.j. 250 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, schutbladen gebruind* | Euro 25,00 |
| 594339 | TRÜMPER, H., (HRSG.), Allgemeine Grundlagen der Kunstpädagogik. Mit Beiträgen von: H. Amersdorffer, E. Betzler, K.C. von Bezold, H. Frost, H.F. Geist u.a. Mit 328 Abbildungen, darunter 20 farb. Tafeln. Berlin, Rembrandt, 1953 (2e). 498 pp. linnen + omslag. Illustraties.(Handbuch der Kunst- und Werkerziehung, 1) *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594342 | TRÜMPER, H., (HRSG.), Zeichnung, Schrift und Druck in der bildenden Kunst und als Gegenstand im Kunstunterricht. Fachliche und didaktische Grundlagen des gesamten graphischen Bereiches mit Abhandlungen von R. cuvay, G. Gaiser, D. Helms, H.D. Junker, W. Kaul u.a. und mit Unterrichtsbeipsielen von J. Dencker, L. Fischer, J. Funhoff, G. Hardon u.a. Mit 425 Abbildungen, davon 23 farbig. Berlin, Rembrandt, 1970. (XX) 409 pp. gebonden + omslag. Illustraties. (Handbuch der Kunst- und Werkerziehung, 4, 3) | Euro 20,00 |
| 571955 | TYTGAT, EDGAR, MULS, J., Edgard Tytgat. Bruxelles, Apollo, 1943. 40 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag beduimeld, rug licht beschadigd*Met 59 afbeeldingen. Ex libris Siep van den Berg | Euro 20,00 |
| 593192 | TZONIS, A., Het architektonies denken. Ontwerp, rationaliering van de architectuur en maatschappelijke macht. Vert. L. van Duin. Nijmegen, SUN, 1982. 184 pp. paperback. (Sunschrift, 189) | Euro 10,00 |
| 596475 | UHL, F., De wereld in een kinderhand. Spel & speelgoed uit vroeger eeuwen. Geïllustreerd met foto's van P.D. van der Poel naar voorwerpen uit het museum mr. S. van Gijn te Dordrecht.Utrecht, Oosthoek, 1966. 102 pp. gebonden. Illustraties. *band licht geschaafd* | Euro 10,00 |
| 016113 | USHERWOOD, H., SMITH, B., Treasures of the Moscom Kremlin. Arsenal of the Russian tsars. A royal armouries exhibition HM Tower of London 13 june 1998 - 13 september 1998. Transl. by D. Collins. London, z.u., 1998. (XXIV) 192 pp. paperback. Illustraties. Russian-English text | Euro 15,00 |
| 600167 | VALLOTTON, F., JOURDAIN, F., Félix Vallotton. Mit einer Studie von E. Jaloux. Aus dem Französischen übertragen von K. Scheinfuß.Zürich, Limmat, 1967. 223 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag iets verkleurd* | Euro 12,50 |
| 581749 | VANBESELAERE, WALTHER , De Vlaamse schilderkunst van 1850 tot 1950 vAan Leys tot Permeke. Met inleiding van H. Teirlinck. Brussel, Arcade, 1961. 316 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 60,00 |
| 587336 | VECHT, N.J. VAN DE, De grondslag voor het ontwerpen van vlakke versiering. Een principieele beschouwing over het ontwerpen van vlakornament voor hen die belang stellen in de ontwikkeling van de toegepaste kunst in Nederland, alsmede voor hen die practisch daarin werkzaam zijn en ten dienste van het onderwijs, met 103 platen. Rotterdam, Brusse, 1927. 131 pp. half linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 594331 | VÉGH, J., Les primitifs Flamands. Les maitres du XVe siècle. Trad. du hongrois G. Kassai. Paris, Imprimerie des arts et manufactures, 1987. 58 pp. linnen + omslag. Illustaties. Met 48 platen | Euro 15,00 |
| 579458 | VENEMA, A., De Ploeg 1918-1930. Baarn, WV, 1978. 285 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag heel licht beschadigd* | Euro 85,00 |
| 599460 | VÉQUAUD, Y., Die Kunst von Mithila. Bildreportage E. Boubat. Deutsche Übersetzung C. Pechota und H. Weber.Genf, Weber, 1977.124 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 584512 | VER HUELL, A., Scherts en ernst uit de portefeuille van A. Ver Huell. Gedrukt bij J.J. Coers, Arnhem. Op steen gebracht door M. Bos.Arnhem, Gouda Quint, z.j. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 125,00 |
| 584969 | VERBRAEKEN, P., (RED.), 150 jaar monumentale animaliersculptuur. Antwerpen, Esco, 1993. 173 pp. paperback. Illustraties. Catalogus n.a.v. de internationale openluchttentoonstelling '150 jaar monumentale Europese animaliersculptuur' ('Dieren in brons en steen') door de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen v.z.w., van 3 juli tot 12 september 1993, t.g.v. het 150 jarig bestaan van de maatschappij | Euro 30,00 |
| 593663 | VERKADE, JAN, BOYLE-TURNER, C., Jan Verkade. Hollandse volgeling van Gauguin. Met bijdragen van A. Smitmans, J.A. van Beers en T. Huisman.Zwolle, Waanders, 1989. 190 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd*Vergezelt de gelijknamige tentoonstelling in het Rijksmuseum Vincent van Gogh te Amsterdam van 11 maart t/m 21 mei 1989 | Euro 15,00 |
| 594582 | VERMEER, J., BADT, K., Modell und Maler von Jan Vermeer. Probleme der Interpretation. Eine Streitschrift gegen Hans Sedlmayr. Köln, DuMont, 1961. 127 pp. ingenaaid. Illustraties. (Dokumente) | Euro 10,00 |
| 572046 | VERMEER, J., VANZYPE, G., Jan Vermeer de Delft. Nouvelle édition, revue et augmentée. Illustrée de 37 planches hors texte en héliogravure. Bruxelles, Van Oest, 1921. Folio. Halfleer. Bibliografie. *papier hier en daar licht roestvlekkig, leren hoeken platten licht geschaafd* | Euro 100,00 |
| 571795 | VERMEER, J., VANZYPE, G., Vermeer de Delft. Nouvelle édition, revue et corrigée.Paris, Van Oest, 1925. 95 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd en beschadigd* | Euro 15,00 |
| 588300 | VERMEER, J., VRIES, A.B. DE, Jan Vermeer van Delft. Amsterdam, Meulenhoff, 1939. (XII) 108 pp. linnen. Illustraties. (Bibliotheek der Nederlandsche kunst) *schutbladen gebruind* | Euro 15,00 |
| 574267 | VERMEER, J., VRIES, A.B. DE, Jan Vermeer van Delft. Amsterdam, Meulenhoff, 1939. (XII) 108 pp. linnen. Illustraties. (Bibliotheek der Nederlandsche kunst) *potloodaantekeningen, voorplat licht vlekkig* | Euro 15,00 |
| 592672 | VERMEER, J., WHEELOCK, A.K., BROOS, B., (RED.), Johannes Vermeer. Zwolle, Waanders, 1995. 229 pp. ingenaaid. Illustraties. Uitgave ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling 12 november 1995-11 februari 1996 (National Gallery of Art, Washington) en 1 maart-2 juni 1996 (Mauritshuis, Den Haag) | Euro 16,00 |
| 594334 | VERMEYLEN, A., Van de catacomben tot Greco. Geschiedenis der Europeesche plastiek en schilderkunst in de middeleeuwen en de renaissance. Geheel herziene en uitgebreide herdruk. Met 500 afbeeldingen. Bandontwerp van Georg Ruter. Amsterdam, WB, 1946 (2e herz.). 498 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 571806 | VERWEY, K., TEGENBOSCH, L., Kees Verwey. Venlo, Van Spijk, 1976. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad*Niet gepagineerd | Euro 35,00 |
| 571847 | VETH, C., Comic art in England. With an introduction by James Greig. Amsterdam, Hertzberger, 1930. 206 pp. linnen. Illustraties. Met 56 platen | Euro 60,00 |
| 590142 | VETH, C., Een eeuw Nederlansche caricatuur. Met 125 illustraties.Amsterdam, Querido, 1941. 170 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 589717 | VETH, J., Portretstudies en silhouetten.Amsterdam, Scheltema, z.j. (2e herz.). 298 pp. ingenaaid *laatste katern en achterplat los* | Euro 10,00 |
| 596517 | VIGNEAU WILBERG-SCHUURMAN, T., Hoofse minne en burgerlijke liefde in de prentkunst rond 1500. Met medewerking van R. Pigeaud.Leiden, Nijhoff, 1983. (VI) 159 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 597809 | VIGNEAU WILBERG-SCHUURMAN, T., Hoofse minne en burgerlijke liefde in de prentkunst rond 1500. Met medewerking van R. Pigeaud.Leiden, Nijhoff, 1983. (VI) 159 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 596886 | VINCI, LEONARDO DA, SEIDLITZ, W. VON, Leonardo da Vinci. Der Wendepunkt der Renaissance. Ausgabe letzter Hand besorgt von K. Zoege von Manteuffel.Wien, Phaidon, 1935. 728 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd en licht beschadigd, papier licht roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 594489 | VINNE, V.L. VAN DER, Dagelijckse aentekeninge van Vincent Laurensz van de Vinne. Reisjournaal van een Haarlems schilder 1652-1655. Ingeleid en bewerkt door B. Sliggers jr. Haarlem, Van Dishoeck, 1979. 207 pp. ingenaaid. (Fibula) | Euro 11,50 |
| 581097 | VISSER, H.F.E., Asiatic art in private collections of Holland and Belgium. Amsterdam, Spieghel, 1948. 511 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 594336 | VLAANDEREN, A., Het zien van kunst en de kunst van het zien. Amsterdam, Ahrend, 1952. 237 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekstempel, nummer op voorplat* | Euro 15,00 |
| 571809 | VOERMAN, J., WAGNER, A., Jan Voerman. IJsselschilder. Wageningen, Zomer, 1977. 100 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 573361 | VOET, E., GELDER, H.E. VAN, Merken van Haagsche goud- en zilversmeden voorafgegaan door Haagsche goud- en zilversmeden uit de XVIe, XVIIe en XVIIIe eeuw door H.E. van Gelder. Met 24 platen, facsimile's en afbeeldingen van merken.'s Gravenhage, Nijhoff, 1941. (X) 275 pp. halflinnen. Portr. *enkele penaantekeningen, licht roestvlekkig, stempel binnenzijde voorplat, band licht beschadigd* | Euro 150,00 |
| 586769 | VOS, R., OS, H. VAN, (ED.), Aan de oorsprong van de schilderkunst. The birth of panel painting. Vroege Italiaanse schilderijen in Nederlands bezit. Early Italian paintings in Dutch collections's-Gravenhage, Sdu, 1989. 288 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: J.R.J. van Asperen de Boer, A. Wallert, C.E. de Jong-Janssen | Euro 16,00 |
| 590808 | VOS, R., OS, H. VAN, (ED.), Aan de oorsprong van de schilderkunst. The birth of panel painting. Vroege Italiaanse schilderijen in Nederlands bezit. Early Italian paintings in Dutch collections's-Gravenhage, Sdu, 1989. 288 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: J.R.J. van Asperen de Boer, A. Wallert, C.E. de Jong-Janssen | Euro 16,00 |
| 574314 | VOS, R., OS, H. VAN, (ED.), Aan de oorsprong van de schilderkunst. The birth of panel painting. Vroege Italiaanse schilderijen in Nederlands bezit. Early Italian paintings in Dutch collections's-Gravenhage, Sdu, 1989. 288 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: J.R.J. van Asperen de Boer, A. Wallert, C.E. de Jong-Janssen | Euro 16,00 |
| 598754 | VOSKUIL-GROENEWEGEN, S.M., (RED.), Doorniks en Haags porselein. Hun onderlinge relatie.Den Haag, Haags Gemeentemuseum, 1977. ingenaaid. Illustraties.Tentoonstelling 4 maart - 1 mei 1977 | Euro 12,50 |
| 596960 | VRIEND, J.J., De bouwkunst van ons land. Deel 2. Het platteland. Met 143 afbeeldingen naar foto's en 30 schetsteekeningen.Amsterdam, Scheltema, 1942. 102 pp. linnen. Illustraties. *naam op titelpagina* | Euro 11,50 |
| 589703 | VRIEND, J.J., De bouwkunst van ons land. Delen 1 en 2 Amsterdam, Scheltema, 1942-50 (2, 1e, 1e). 224, 102 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig*Deel 1: De steden. Met 270 afbeeldingen naar foto's en 21 schetsteekeningen, Deel 2: Het platteland. Met 143 afbeeldingen naar foto's en 30 schetsteekeningen | Euro 25,00 |
| 593059 | VRIES, H. DE, (RED.), Foto grafie. Drukkersweekblad en autolijn. Kerstnummer 1963/52. Z.p., z.u., 193. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 15,00 |
| 597369 | VRIES, H. DE, HOFSTEDE, P. TER, (RED.), Hendrik de Vries. Dichter, schilder, tekenaar.Groningen, Groninger Museum, 1986. 80 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: H.W. van Os, D. Leutscher, W.R.H. Koops. Verschenen bij de tentoonstelling van schilderijen en tekeningen in het Groninger Museum van 14 september t/m 12 oktober 1986 en van zijn literaire werk in de Universiteitsbibliotheek van de RU Groningen van 15 september t/m 11 oktober 1986 en in het kader van de huldiging van Hendrik de Vries bij zijn 90ste verjaardag | Euro 12,50 |
| 600705 | VRIES, H. DE, HOFSTEDE, P. TER, (RED.), Hendrik de Vries. Dichter, schilder, tekenaar.Groningen, Groninger Museum, 1986. 80 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: H.W. van Os, D. Leutscher, W.R.H. Koops. Verschenen bij de tentoonstelling van schilderijen en tekeningen in het Groninger Museum van 14 september t/m 12 oktober 1986 en van zijn literaire werk in de Universiteitsbibliotheek van de RU Groningen van 15 september t/m 11 oktober 1986 en in het kader van de huldiging van Hendrik de Vries bij zijn 90ste verjaardag | Euro 12,50 |
| 600626 | VRIES, H. DE, HOFSTEDE, P. TER, (RED.), Hendrik de Vries. Dichter, schilder, tekenaar.Groningen, Groninger Museum, 1986. 80 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: H.W. van Os, D. Leutscher, W.R.H. Koops. Verschenen bij de tentoonstelling van schilderijen en tekeningen in het Groninger Museum van 14 september t/m 12 oktober 1986 en van zijn literaire werk in de Universiteitsbibliotheek van de RU Groningen van 15 september t/m 11 oktober 1986 en in het kader van de huldiging van Hendrik de Vries bij zijn 90ste verjaardag | Euro 12,50 |
| 594530 | VRIES, H. DE, Diseño Jondo. Pentekeningen uit de cyclus España. Groningen, Sasland, 1966. ingenaaid. *omslag verkleurd*Deze tekeningen van Hendrik de Vries, genomen uit de cyclus Espana, werden uitgegeven bij zijn zeventigste verjaardag. (...). Tekeningen en handschrift werden op ware grootte gereproduceerd (...). | Euro 20,00 |
| 600617 | VRIES, H. DE, Diseño Jondo. Pentekeningen uit de cyclus España. Groningen, Sasland, 1966. ingenaaid. *omslag verkleurd en licht beschadigd*Deze tekeningen van Hendrik de Vries, genomen uit de cyclus Espana, werden uitgegeven bij zijn zeventigste verjaardag. (...). Tekeningen en handschrift werden op ware grootte gereproduceerd (...). | Euro 15,00 |
| 571800 | VRIES, R.W.P. DE, Nederlandsche grafische kunstenaars uit het einde der negentiende en het begin van de twintigste eeuw. Met ruim honderd afbeeldingen. Den Haag, Oceanus, 1943 (2e). 145 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 597161 | VRIES, R.W.P. DE, Nederlandsche grafische kunstenaars uit het einde der negentiende en het begin van de twintigste eeuw. Met ruim honderd afbeeldingen. Den Haag, Oceanus, 1943 (2e). 145 pp. linnen. Illustraties. *stempel binnenzijde voorplat, rug licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 593221 | VURE, S., Circles of influence. Impressionism to modernism in southern California art 1910/1930. With an essay by K. Starr and a chronology by N. Moure. New Port Beach, Orange County Museum of Art, 2000. 135 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 593437 | WACKERBARTH, H., (HRSG.), Kunst und Medien. Materialien zur Documenta 6. Kassel, Stadtzeitung, 1977. 292 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 586925 | WAELE, F.J. DE, Veertig eeuwen antieke kunst. Antwerpen, Standaard, 1954 (3e). (VIII) 98 pp. ingenaaid. Illustraties. *enkele penaantekeningen* | Euro 7,00 |
| 595383 | WAL, J. DE, Kunst zonder kerk. Aspecten van religie in de Nederlandse autonome beeldende kunst tussen 1945 en 1990, met bijzondere aandacht voor de jaren tachtig. Groningen, z.u., 1999. (XIV) 373 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Dissertatie. | Euro 25,00 |
| 597344 | WAL, J. DE, Kunst zonder kerk. Aspecten van religie in de Nederlandse autonome beeldende kunst tussen 1945 en 1990, met bijzondere aandacht voor de jaren tachtig. Groningen, z.u., 1999. (XIV) 373 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Dissertatie. | Euro 25,00 |
| 568335 | WAL, THEO J. VAN DER, Divertimento. Verlucht met zeven met de hand gekleurde linoleumsneden van Joop Löbler. Amsterdam, Veen, z.j. 20 pp. halflinnen. Dit werk werd gezet uit de Atlas-letter en gedrukt op houtvrij Engels tekstpapier. de linosneden zijn handdrukken, door Joop Löbler gekleurd. Slechts 240 exemplaren, die alle genummerd en gesigneerd zijn, werden vervaardigd. Dit is no 136. Amsterdam, L.J. Veen, [1943]. Gerdrukt door J.J. Maas te Amsterdam. Bevat drie verhalen: De aarde; De rechter en De waterdruppel. D. de Jong. Het vrije boek in onvrije tijd. Bibliografie van illegale en clandestiene belletrie. Schiedam, 1978, 925 | Euro 35,00 |
| 583363 | WALCHA, O., Meißner Porzellan. Aufnahmen von U. Frewel und K.G. Beyer. Hrsg. und bearbeitet von H. Reibig.Dresden, Verlag der Kunst, 1973. 514 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 50,00 |
| 599229 | WALDSCHMIDT, E., WALDSCHMIDT, R.L., Nepal. Kunst aus dem Königreich im Himalaja.Recklinghausen, Bongers, 1967. 163 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 11,50 |
| 599228 | WALDSCHMIDT, E., WALDSCHMIDT, R.L., Nepal. Kunst aus dem Königreich im Himalaja. 16. Februar bis 9. April 1967 in Villa Hügel, Essen. Essen-Bredeney, Villa Hügel, 1967. 107 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 587135 | WALDSCHMIDT, E., WALDSCHMIDT, R.L., Nepal. Kunstschatten uit het koninkrijk Nepal. Haags gemeentemuseum 27 april - 25 juni 1967. Den Haag, Haags gemeentemuseum, 1967. 112 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599227 | WALDSCHMIDT, E., WALDSCHMIDT, R.L., Nepal. Kunstschatten uit het koninkrijk Nepal. Haags gemeentemuseum 27 april - 25 juni 1967. Den Haag, Haags gemeentemuseum, 1967. 112 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600142 | WALKER, J., Die National-Galerie Washington. Aus dem Englischen übertragen von L. v. Sauter. Mit 403 Abbildungen, davon 116 Farbtafeln.München, Droemer, 1964. 340 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594397 | WALTHER, I.F., (RED.), Paris - Paris 1937-1957. Malerei Graphik Skulptur Film Theater Literatur Architektur Design Photographie. Übersetzer und Mitarbeiter: E. Auffinger, R. von Bitter, B. Braun, S. Brügel u.a.München, Prestel, 1981. 543 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 25,00 |
| 596892 | WARHOL, A., BOCKRIS, V., Warhol.London, Penguin, 1989. (XII) 660 pp. paperback. Illustraties. *papier licht gebruind* | Euro 10,00 |
| 587673 | WASSING-VISSER, R., WOLFF, M.P., Met andere ogen. 400 jaar Europeanen afgebeeld door verre volken.Delft, Volkenkundig museum Nusantara, 1986. 159 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 596977 | WATTEAU, A., Antoine Watteau. Dessinateur de figures de différents caractères. Cent vingt-cinq reproductions accompagnées d'une notice par É. Dacier. Paris, Laurens, 1926. (IV) 16 pp. linnen. Illustraties. Met 80 platen | Euro 125,00 |
| 590005 | WAWERKA, P., (RED.), Moderne Vergangenheit Wien 1800-1900. Wien, Gesellschaft bildender Künstler Österreichs, 1981. 382 pp. ingenaaid. Illustraties.Möbel, Metall, Keramik, Glas, Textil, Entwürfe. Künstlerhaus Wien, 21. Mai 1981 bis 9. August 1981 | Euro 50,00 |
| 593096 | WECHSLER, H.J., Great prints & printmakers.New York, Amiel, 1977. 240 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 16,00 |
| 596847 | WECHSLER, H.J., Great prints & printmakers.New York, Amiel, 1977. 240 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 16,00 |
| 599443 | WECHSLER, H.J., Great prints & printmakers.New York, Amiel, 1977. 240 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 16,00 |
| 579469 | WEGNER, TOON, Mensen - portretten. Tekeningen 1945 - 1993. Orvelte, Pro-Graph, 1993. 47 pp. linnen + omslag. Illustraties.Tekst: Ad. van der Blom, Paul van de Lucht, Ton Peters. Vormgeving: Toon Wegener. Layout: Coen Tuerlings. Oplage: 100. Dit is no 5. Met opdracht van Toon Wegener 7-2-1994 voor Dirk Botje | Euro 30,00 |
| 579468 | WEGNER, TOON, Mensen - portretten. Tekeningen 1945 - 1993. Orvelte, Pro-Graph, 1993. 47 pp. linnen + omslag. Illustraties.Tekst: Ad. van der Blom, Paul van de Lucht, Ton Peters. Vormgeving: Toon Wegener. Layout: Coen Tuerlings. Oplage: 100. Dit is no 58 | Euro 30,00 |
| 015658 | WEINHOLD, R., The many faces of clay. Transl. from the German by A. Jaffa. Leipzig, Edition Leipzig, 1983. 238 pp. linnen + omslag + cassette. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 586861 | WEISSMAN, A.W., De gebakken steen. Aamsterdam, z.u., 1906 (2e). (XII) 184 pp. linnen. Illustraties. * linnen rug los (wel aanwezig), band smoezelig, potloodaantekeningen*Met 71 platen | Euro 35,00 |
| 591843 | WENHAM, E., Old clocks for modern use with a guide to their mechanism. Illustrated by E. Holloway. London, Spring, 1965 (2e). (XVI) 174 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd en beduimeld* | Euro 12,50 |
| 600480 | WERKMAN, H.N., MARTINET, J., (RED.), Hendrik Nicolaas Werkman 1882-1945. 'Druksels' en gebruiksdrukwerk. Een keuze uit de collecties van de Stichting H.N. Werkman, Amsterdam en het Stedelijk Museum, Amsterdam. / 'Druksel' prints and general printed matter. A selection from the collections of the H.N. Werkman Foundation, Amsterdam and the Stedelijk Museum, Amsterdam. Vertalingen/translations: J. Brockway and I. Rike.Amsterdam, Stedelijk museum, 1977. 72 pp. paperback. Illustraties. *omslag iets verkleurd* | Euro 15,00 |
| 600484 | WERKMAN, H.N., MARTINET, J., De schilder Hendrik Werkman.Groningen, Martinipers, 1982. 96 pp. gebonden. Illustraties.Verschenen ter gelegenheid van de gelijknamige tentoonstelling in het Groninger Museum, van 27 niovember 1982 tot 2 januari 1983 | Euro 15,00 |
| 586963 | WERKMAN, H.N., STRATEN, H. VAN, Hendrik Nicolaas Werkman. De drukker van het paradijs.Amsterdam, Meulenhoff, 1980 (3e herz.). (X) 293 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 578948 | WERKMAN, H.N., STRATEN, H. VAN, Hendrik Nicolaas Werkman. De drukker van het paradijs.Amsterdam, Meulenhoff, 1980 (3e herz.). (X) 293 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594423 | WERTHEIM AYMÈS, C.A., SCHILFGAARDE, P. VAN, De symboliek van haas en anjer vanaf de oudste beschavingen tot op heden. Wassenaar, Servire, 1972. 162 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 594858 | WERTHEIM AYMÈS, C.A., SCHILFGAARDE, P. VAN, De symboliek van haas en anjer vanaf de oudste beschavingen tot op heden. Wassenaar, Servire, 1972. 162 pp. linnen. Illustraties. *band licht beduimeld* | Euro 10,00 |
| 574313 | WESSELINK, J., Schilders van den Veluwezoom. Amsterdam, Strengholt, 1946 (2e herz.). 119 pp. halflinnen. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 574312 | WESSELINK, J., Schilders van den Veluwe-zoom. Amsterdam, Strengholt, 1943. 123 pp. halflinnen. Illustraties. *rug beschadigd, papier licht watervlekkig* | Euro 20,00 |
| 585236 | WESTERIK, C., BEEREN, W.A.L., Co Westerik. Schilder, peintre, maler, painter. Venlo, Van Spijk, 1981. 204 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Viertalige tekst | Euro 150,00 |
| 590939 | WESTRHEENE, T. VAN, (RED.), Kunstkronijk uitgegeven ter aanmoediging en bevordering der schoone kunsten. Nieuwe serie. Negende jaargang. Leiden, Sijthoff, 1868. Met 24 litho's. halflinnen. 95 pp. *papier en platen hier en daar licht roestvlekkig, schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 75,00 |
| 600184 | WHISTLER, M., Die artige Kunst sich Feinde zu machen. Mit einigen unterhaltenden Beispielen, wie ich die Ernsthaften dieser Erde zuerst mit Vorbedacht zur Raserei und dann in ihrem falschen Rechtsbewusstsein zu Unanständigkeit und Torheit gebracht habe. Deutsch von M. Mauthner.Berlin, Cassirer, 1909. (VIII) 284 pp. halflinnen. *rug licht beschadigd, papier licht gebruind* | Euro 20,00 |
| 590905 | WIEGERSMA, H., Volkskunst in de Nederlanden. Klein-beeldhouwwerk.Helmond, z.u., 1941. 245 pp. linnen. Illustraties. ('t Getouw) *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 25,00 |
| 598802 | WIERINGA, T., DIEREN, W. VAN, (RED.), Grafisch Nederland 1986. Mensenwereld dierenwereld.Amstelveen, Koninklijk verbond van grafische ondernemingen, 1986. 104 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594372 | WIGBOLDUS, A., Huizen en parken die ik tekende. Met 45 illustraties naar tekeningen van de schrijver.Z.p., Van Gorcum, 1961. 147 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 600696 | WILD, D., Ikonen. Kirchliche Kunst des OstensBern, Hallwag, 1946. 10 + XXII Tafeln. gebonden. (Orbis) *rug verkleurd en bovenzijde licht beschadigd* | Euro 7,50 |
| 596676 | WILDSCHUT, M., REIJNDERS, T., KRABBEN, A., Midden in het leven staan wij in de dood. Wat kan de kunstenaar toevoegen aan het uitvaartgebruik?Amsterdam, Arti et amicitiae, 1996. 166 pp. gebonden. Illustraties.Ander bijdragen van o.a.: T.T. Asselbergs, J. de Beus, J. Boer | Euro 12,50 |
| 577104 | WILKINSON, F., Arms and armour. London, Hamlyn, 1978. 156 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 587339 | WILLCOX, D.J., Nieuwe vormgeving in sieraden. Vert. I. Nijkerk-Pieters. De Bilt, Cantecleer, 1974. 117 pp. gebonden. Illustraties. *band deels verkleurd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 589715 | WILLIAMSON, A., Artists and writers in revolt. The pre-Raphaelites.Newton Abbot, David, 1976. 208 pp. linnen + omslag. Bibliographie. Illustraties. *rug omslag verkleurd, hoekje uit schutblad geknipt* | Euro 10,00 |
| 590907 | WILLINK, A.C., KRAMER, W., (RED.), Willink. Met een interview door M. Roscam Abbing's Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1973. 224 pp. paperback. Illustraties.*omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 594383 | WILLINK, A.C., KRAMER, W., (RED.), Willink. Met een interview door M. Roscam Abbing's Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1973. 224 pp. paperback. Illustraties.*omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 597441 | WILLINK, A.C., KRAMER, W., (RED.), Willink. Met een interview door M. Roscam Abbing's Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1973. 224 pp. paperback. Illustraties.*omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 599446 | WILLINK, A.C., KRAMER, W., (RED.), Willink. Met een interview door M. Roscam Abbing's Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1973. 224 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 600645 | WIND, E., Kunst en anarchie. De Reith Lectures van 1960, herzien en uitgebreid, met een inleiding van J.A. Emmens. Vertaald door N.H. Fuchs - van Maaren.Amsterdam, Meulenhoff, 1973. 185 pp. paperback. Illustraties. (Editie) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 600786 | WIND, F., (RED.), Vademecum voor de bouwkunde. Handboek voor architecten, bouwkundigen en studenten. (5e druk van het Technisch Vademecum voor Bouw- en Waterbouwkundigen). Met medewerking van P. Boersma, E.G.J. Brants, W.A.M. Cremers, A. Dirkse e.a.Amsterdam, NV, 1945. 1169 pp. linnen. Illustraties. *binding iets los, plakbandsporen op schutbladen, band licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 581963 | WINGEN, E., KOSTER, N., VLASBLOM, V., (RED.), De A van Cobra in beeld.Amsterdam, Jaski art gallery, z.j. 192 pp. linnen + omslag. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: C. List, S. Vinkenoog, H. Claus | Euro 40,00 |
| 594329 | WINGEN, E., KOSTER, N., Kijk op schilders. Portretten van 50 Nederlandse schilders. Amsterdam, Teleboek, z.j. 110 pp. gebonden. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 583614 | WINKLER, R.A., Wie sammle ich Lithographien. Eine Einführung. München, Moos, 1965. 72 pp. halflinnen. Illustraties. *platten licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 571541 | WIT, J. DE, STARING, A., Jacob de Wit 1695-1754. Amsterdam, Van Kampen, 1958. 197 pp. linnen. Portret. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 75,00 |
| 593073 | WITSEN ELIAS, J.S., Koorbanken, koorhekken en kansels. Beeldhouwkunst. 197 foto's van H. Sibbelee. Amsterdam, Contact, 1946. 82 pp. linnen. Illustraties. (De schoonheid van ons land, 1) | Euro 15,00 |
| 593204 | WOLTER, F., Het gelaat van Christus? Een vondst in Jeruzalem. Uit het Duitsch vertaald door R. Blijstra. Amsterdam, ENUM, 1932. 36 pp. halflinnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 586027 | WOUTERS, RIK, WOUTERS, NEL, BERTRAND, O., Rik Wouters. Visies op een levensloop. Nel Wouters. Onuitgegeven herinneringen. Brussel, Belgian art research institute, 2000. 525 pp. linnen + omslag + cassette. Bibliografie. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 584511 | WTEWAEL, J.A., LINDEMAN, C.M.A.A., Joachim Anthonisz Wtewael. Met een voorwoord van prof.dr. W. Vogelsang. Utrecht, Oosthoek, 1929. (VIII) 278 pp. ingenaaid. Illustraties. *boekblok en omslag licht roestvlekkig, schutblad roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 571783 | WTEWAEL, J.A., LINDEMAN, C.M.A.A., Joachim Anthonisz Wtewael. Met een voorwoord van prof.dr. W. Vogelsang. Utrecht, Oosthoek, 1929. (VIII) 278 pp. linnen. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 65,00 |
| 597073 | YARDIMCI, N., (RED.), Schatten uit Turkije. Türkiye'nin tarihi zenginkleri. Treasures from Turkey. Leiden, Rijksmuseum van Oudheden, 1986. 323 pp. ingenaaid. Illustraties.Tentoonstellingscatalogus. Nederlands-Turks-Engels | Euro 15,00 |
| 597431 | YARDIMCI, N., (RED.), Schatten uit Turkije. Türkiye'nin tarihi zenginkleri. Treasures from Turkey. Leiden, Rijksmuseum van Oudheden, 1986. 323 pp. ingenaaid. Illustraties.Tentoonstellingscatalogus. Nederlands-Turks-Engels | Euro 15,00 |
| 571781 | ZARNOWSKA, E., La nature morte Hollandaise. Les principaux représentants. Ses origines, son influence. .Bruxelles, Stols, 1929. (XXX) 30 pp. linnen. Illustraties. Le tirage de cet ouvrage, composé en caractères 'Garamond', d'après la maquette du maïtre-imprimeur A.A.M. Stols, est limité à 1070 exemplaires: 70 exemplaires de luxe (numérotes de 1 à 20 et de 21 à 70), dont la texte a été imprimé sur papier de Hollande des manufactures royales Pannekoek & Cie; 1000 exemplaires sur papier 'Astra' (numérotés de 71 à 570 et de 571 à 1070). Les exemplaires numérotés de 1 à 20 sont hors commerce; les exemplaires numérotés de 21 à 45 et de 71 à 570 ont été souscrits par le Palais des Beaux-Arts de Bruxelles. No. 54 | Euro 50,00 |
| 013896 | ZSCHIETZSCHMANN, W., Kunstgeschichte der Griechen und Römer. Stuttgart, Kohlhammer, 1957 (2e). 343 pp. linnen. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig, omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 584949 | ZYL, I. VAN, Ina van Zyl. Schilderijen. Aquarellen. Paintings. Water colours. Bussum, Thoth, 2006. 102 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 30,00 |