![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 581746 | ABEELE, M. VAN DEN, VANDENPUT, R., De voornaamste cultures van Belgisch-Congo. In het Nederlands bewerkt door F. Brouwers en U. Maes. Brussel, z.u., 1951 (2e). 605 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *band verkleurd, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 595506 | AKIO MORITA, REINGOLD, E.M., MITSUKO SHIMOMURA, Made in Japan - Akio Morita, de man achter Sony. Vertaling: T.H.J. Tromp.Utrecht, Veen, 1986. 317 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 588532 | AKURGAL, E., MANGO, C., ETTINGHAUSEN, R., Les trésors de Turquie. L'Anatolie de premiers empires. Byzance. Les siècles de l'islam. Traduit par P. Secrétan et M. Sciama.Genève, Skira, 1966. 252 pp. linnen. Illustraties. (Les trésors du monde) *band licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 596357 | ANAK AGUNG GDE AGUNG, I., 'Renville' als keerpunt in de Nederlans-Indonesische onderhandelingen. The Renville agreement. A turning-point in the Dutch-Indonesian negotiations (with a summary in English). Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1980. 403 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 578729 | ANAK AGUNG GDE AGUNG, I., 'Renville' als keerpunt in de Nederlans-Indonesische onderhandelingen. The Renville agreement. A turning-point in the Dutch-Indonesian negotiations (with a summary in English). Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1980. 403 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 579657 | ANDRÉE, S.A., Dem Pol entgegen. Auf Grund der während Andrées Polarexpedition 1897 geführten und 1930 auf Vito gefundenen Tagebücher S.A.Andrées, N. Strindbergs und K. Fraenkels herausgegeben von der Schwedischen Gesellschaft für Anthropologie und Geographie. Mit 122 Abbildungen und 5 Karten.Leipzig, Brockhaus, 1930. (XIV) 278 pp. linnen. Portret. Illustraties. *band verkleurd*Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 575688 | ANKERSMIT, N., De robusta-koffiecultuur in Nederlandsch-Indië. Deventer, Van Hoeve, z.j. 107 pp. halflinnen. Illustraties. *nieuw gebonden* | Euro 10,00 |
| 599196 | ANONIEM, Chinesische Novellen. Aus dem Urtext übertragen von H. Rudelsberger.Wien, Schroll, 1924. (XX) 296 pp. halflinnen. Illustraties. *ex libris, rug verkleurd, hoeken licht gestoten* | Euro 11,50 |
| 583082 | ANONIEM, Soldaat overzee.Hengelo, Smit, 1948 (2e). 144 pp. ringband. Illustraties. *achterplat beschadigd., enkele pagina's langs randen gerafeld, tekst op schutblad* | Euro 20,00 |
| 599188 | ANONIEM, Zhong Kui Bezwinger der Teufel. Altchinesisches Volksbuch. Leipzig, Kiepenheuer, 1987. 277 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd en verkleurd* | Euro 10,00 |
| 596725 | ARKEL, R.E. VAN, MARANG, G.P., NOORDTZIJ, A., Langs Nijl en Jordaan. Reisindrukken uit Egypte en Palestina. Met platen.'s-Gravenhage, Daamen, 1926. (VIII) 263 pp. linnen. Illustraties. *papier licht roestvlekkig*Jubileum uitgave der Bibliotheek voor hoofd en hart. Fraaie band. | Euro 12,50 |
| 577294 | BAAL, J. VAN, Ontglipt verleden. Tot 1947: Indisch bestuursambtebaar in vrede en oorlog. Franeker, Wever, 1985. 510 pp. linnen + omslag. Portret. *tekst op schutblad* | Euro 12,50 |
| 579932 | BACKER, C.A., Atlas of 220 weeds of sugar-cane fields in Java. Ed. for Greshoff's Rumphius Fund, Amsterdam by C.G.G.J. van Steenis.Deventer, Ysel Press, 1973. 240 pp. ingenaaid. Illustraties. (Handbook for the cultivation of sugar-cane and manufacturing of cane-sugar in Java, 7, atlas) | Euro 15,00 |
| 575687 | BANK, J., Katholieken en de Indonesische revolutie.Dieren, Bataafsche Leeuw, 1984 (2e). 576 pp. linnen + omslag. Illustraties. *ex libris* | Euro 25,00 |
| 587790 | BANK, J., Katholieken en de Indonesische revolutie.Dieren, Bataafsche Leeuw, 1984 (2e). 576 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 582870 | BANK, J., Katholieken en de Indonesische revolutie.Baarn, Ambo, 1983. 576 pp. paperback. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 012934 | BANSE, E., Große Forschungsreisende. Ein Buch von Abenteurn, Entdeckern und Gelehrten. Mit 62 Abbildungen. München, Lehmann, 1933. 284 pp linnen. Bibliografie. Illustraties. *enkele potloodstrepen*Frakturschrift | Euro 16,00 |
| 576992 | BARRETT, C., Isle of mountains. Roaming through Tasmania.London, Cassell, 1950 (4e). (XIV) 263 pp. linnen. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 597458 | BAUDET, H., BRUGMANS, I.J., Balans van beleid. Terugblik op de laatste halve eeuw van Nederlandsch-Indië. Met medewerking van A.P.A.A. Besnard, H.J. Friedericy, P.J. Gerke, J.F. Haccoû, W.H. van Helsdingen, P.J.A. Idenburg, A.D.A. de Kat Angelino, J. Keuning, H. Kraemer, J.W. Meyer Ranneft, R. Nieuwenhuys, G.F. Pijper, P.W. van der Veur, E. de Vries, J. Wills.Assen, Van Gorcum, 1984 (2e). (XVIII) 374 pp. paperback. Illustraties. (Ons XXste eeuwse verleden, 3) *omslag verkleurd, naam op schutblad*Heruitgave met nieuwe inleiding | Euro 12,50 |
| 577298 | BAUDET, H., BRUGMANS, I.J., Balans van beleid. Terugblik op de laatste halve eeuw van Nederlandsch-Indië. Met medewerking van A.P.A.A. Besnard, H.J. Friedericy, P.J. Gerke, J.F. Haccoû, W.H. van Helsdingen, P.J.A. Idenburg, A.D.A. de Kat Angelino, J. Keuning, H. Kraemer, J.W. Meyer Ranneft, R. Nieuwenhuys, G.F. Pijper, P.W. van der Veur, E. de Vries, J. Wills.Assen, Van Gorcum, 1961. (XIV) 374 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Ons XXste eeuwse verleden, 3) | Euro 12,50 |
| 591608 | BAUDET, H., BRUGMANS, I.J., Balans van beleid. Terugblik op de laatste halve eeuw van Nederlandsch-Indië. Met medewerking van A.P.A.A. Besnard, H.J. Friedericy, P.J. Gerke, J.F. Haccoû, W.H. van Helsdingen, P.J.A. Idenburg, A.D.A. de Kat Angelino, J. Keuning, H. Kraemer, J.W. Meyer Ranneft, R. Nieuwenhuys, G.F. Pijper, P.W. van der Veur, E. de Vries, J. Wills.Assen, Van Gorcum, 1984 (2e). (XVIII) 374 pp. paperback. Illustraties. (Ons XXste eeuwse verleden, 3) *omslag verkleurd, naam op schutblad*Heruitgave met nieuwe inleiding | Euro 12,50 |
| 577299 | BAUDET, H., FENNEMA, M., Het Nederlands belang bij Indië. Ook werkten mee aan dit boek: T. van den Berge, F. van Dijk, M. Hisschenmöller, R. Hofstede e.a.Utrecht, Spectrum, 1983. 255 pp. paperback. (Aula, 90) *naam op schutblad* | Euro 7,00 |
| 595023 | BAUDIN, L., Zo leefden de Inca's voor de ondergang van hun rijk.Baarn, Hollandia, 1958. 266 pp. linnen + omslag. Illustraties *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 592668 | BAUDUIN, D.C.M., Het Indische leven. 's-Gravenhage, Leopold, 1927. (VIII) 220 pp. linnen. *papier roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 581099 | BEEBE, W., Galápagos das Ende der Welt. Mit 95 bunten und einfarbigen Abbildungen und 3 Karten. Aus dem Englischen von M. Müller. Leipzig, Brockhaus, 1928 (2e). 352 pp. linnen. Illustraties. *boekblok iets roestvlekkig, tekst op schutblad*Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 575686 | BEEKMAN, H.A.J.M., Boschbeschadigingen en boschbescherming in Indonesië. Wageningen, Veenman, 1947. 164 pp. ingenaaid. (Fonds landbouw exportbureau 1916-1918, 30) *potloodstrepen, rug licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 575685 | BEL, I. VAN, De ring van Takoe'ang. Utrecht, Bruna, 1974. 302 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 8,00 |
| 585111 | BERG, N. VAN DEN, WACHLIN, S., Het album voor Mientje. Een fotoalbum uit 1862 in Nederlandsch-Indië.Bussum, Thoth, 2005. 248 pp. half linnen. Illustraties. | Euro 45,00 |
| 582828 | BERGH-MARGGRAFF, R. DE, In het land van oostersche pracht. Indrukken uit Britsch-Indië en zwerftochten door Kashmir en Sikkim. Met 64 illustraties en een kaart.Den Haag, Van Stockum, 1925. 200 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd, rug licht gevlekt, papier roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 574160 | BERGMANN, B., Nomadische Streifereien unter den Kalmüken in den Jahren 1802 und 1803. Mit einer Einführung von S. Hummel. Oosterhout, AP, 1969 (Nachdr. Riga 1804-05). (VIII) 355 pp. linnen. Frakturschrift | Euro 35,00 |
| 587413 | BERGMANN, B., Nomadische Streifereien unter den Kalmüken in den Jahren 1802 und 1803. Mit einer Einführung von S. Hummel. Oosterhout, AP, 1969 (Nachdr. Riga 1804-05). (VIII) 355 pp. linnen. Frakturschrift | Euro 35,00 |
| 587414 | BERGMANN, B., Nomadische Streifereien unter den Kalmüken in den Jahren 1802 und 1803. Mit einer Einführung von S. Hummel. Oosterhout, AP, 1969 (Nachdr. Riga 1804-05). (VIII) 355 pp. linnen. Frakturschrift | Euro 35,00 |
| 576988 | BERING, V.J., MURPHY, R., The haunted journey. An account of Vitus Bering's voyages of discovery.London, Cassell, 1962. 212 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, schutblad licht roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 577386 | BESTERMAN, T., Early printed books to the end of the sixteenth century. A bibliography of bibliographies. Second edition revised and much enlarged Genève, Societas Bibliographica, 1961 (2e herz.). 344 pp. linnen. | Euro 25,00 |
| 599313 | BEVERIDGE, H., India called them.London, Allen, 1947. (X) 418 pp. linnen. Illustraties. *rug licht vlekkig, binding iets los* | Euro 15,00 |
| 584874 | BEZEMER, T.J., Indonesische kunstnijverheid. Platen-atlas. Met inleiding. 's-Gravenhage, Ten Hagen, z.j. 170 pp. gebonden. Illustraties. *rug licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 599399 | BHAKTIVEDANTA SWAMI PRABHUPADA, A.C., (RED.), Het Srimad Bhagavatam. Tweede canto. 'De kosmische openbaring'. Met de oorspronkelijke Sanskrit-tekst, transkriptie in westers schrift, woord-voor-woord vertaling, vertaling en uitgebreide betekenisverklaring. Vertaling; Hayesvara dasa (H. van Teylingen).Amsterdam, Bhaktivedanta book trust, 1985. (XII) 625 pp. gebonden. Illustraties. (De grote klassieken van India, 5) | Euro 12,50 |
| 599398 | BHAKTIVEDANTA SWAMI PRABHUPADA, A.C., (RED.), Het Srimad Bhagavatam. Eerste canto. 'De schepping'. Met de oorspronkelijke Sanskrit-tekst, transkriptie in westers schrift, woord-voor-woord vertaling, vertaling en uitgebreide betekenisverklaring. Vertaling; Hayesvara dasa (H. van Teylingen).Amsterdam, Bhaktivedanta book trust, 1983. (LVI) 1088 pp. gebonden. Illustraties. (De grote klassieken van India, 4) | Euro 12,50 |
| 599459 | BHARTRHARI, De spreuken Bhartrhari's. Uit het Sanskrit vertaald door H.G. van der Waals.Blaricum, Waelburgh, 1927.131 pp. linnen. *rug beschadigd, band verkleurd* | Euro 10,00 |
| 586434 | BHATTACHARYA, D., The mirror of the sky. Songs of the Bãuls from Bengal. Translated from the original Bengali with introduction and notes.London, Unwin, 1969. 120 pp. gebonden + omslag. Illustraties. (Unesco collection) | Euro 15,00 |
| 596658 | BIJKERK, J.C., Vaarwel, tot betere tijden! Documentaire over de ondergang van Nederlands-Indië.Franeker, Wever, 1974. 283 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 577362 | BIJKERK, J.C., Vaarwel, tot betere tijden! Documentaire over de ondergang van Nederlands-Indië.Franeker, Wever, 1974. 283 pp. linnen + omslag. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 580624 | BIJL DE VROE, C.L.M., Rondom de Buitenzorgse troon. Indisch dagboek C.L.M. Bijl de Vroe 1914-1919. Ingeleid en bewerkt door M. Schouten. Met een woord vooraf door A. Alberts.Haarlem, Van Dishoeck, 1980. 186 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag verkleurd, vlekje op voorkant* | Euro 15,00 |
| 573416 | BIRKNER, F., Die Rassen und Völker der Menschheit. Mit 32 Tafeln und 565 Textabbildungen. Berlin, Allgemeine Verlags-Gesellschaft, 1913. (X) 548 pp. linnen + geniet. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, aantal katernen los in band*Frakturschrift | Euro 35,00 |
| 578668 | BLAAUW, A.H., De tropische natuur in schetsen en kleuren. Met 4 kaartjes, 35 zwarte en 28 gekleurde afbeeldingen naar opnamen van den schrijver. Amsterdam, KI, 1917 (2e). (XII) 192 pp. linnen. Illustraties.*bibliotheekexemplaar, rug los* | Euro 25,00 |
| 575684 | BLANKENSTEIN, M. VAN, Indonesië nu. Nieuwe indrukken. 's-Gravenhage, Van Hoeve, 1953. 122 pp. linnen + omslag. Illustraties. *blad 61-62 besch., boekblok iets roestvlekkig* | Euro 7,00 |
| 575683 | BLUMBERGER, J.T.P., De communistische beweging in Nederlandsch-Indië. Haarlem, Tjeenk Willink, 1928. (VIII) 163 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, rug licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 588990 | BODARD, L., Bloedbad der indianen. De ondergang van de indianen in Brazilië. Vert. van I.H. Grader-Oly. Baarn, Hollandia, 1973. 302 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 588512 | BODARD, L., Bloedbad der indianen. De ondergang van de indianen in Brazilië. Vert. van I.H. Grader-Oly. Baarn, Hollandia, 1973. 302 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 596881 | BOEKHOLT, R., De staat, dr. L. de Jong en Indië. Het proces van het Comité Geschiedkundig Eerherstel Nederlands-Indië tegen de Staat der Nederlanden over deel 11A van 'Het koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorog' 29 maart 1986 - 10 april 1990. Met een beschouwing van dr. Th. Stevens. Den Haag, Moesson, 1992. 416 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad, vlekje op omslag* | Euro 16,00 |
| 575550 | BONSELS, W., Indienfahrt. Frankfurt a.M., Rütten & Loening, 1922 (201.-230.T). 259 pp. gebonden. | Euro 10,00 |
| 575682 | BONTEKOE, WILLEM IJSBRANTSZ., Journael ofte gedenckwaerdige beschrijvinghe van de Oost-Indische reijse van Willem Ysbrantsz. Bontekoe van Hoorn. Opnieuw uitgegeven en van aanteekeningen voorzien door G.J. Hoogerwerff. Utrecht, Oosthoek, 1930 (2e herz.). (XLII) 171 pp. ingenaaid. Illustraties. (Herdrukken van de maatschappij der Nederlandsche letterkunde, 1) *omslag geplastificeerd* | Euro 25,00 |
| 575681 | BOON, H.N., WIEBES, C., ZEEMAN, B., Indonesische dagboeknotities van dr. H.N. Boon 1946-1949. Houten, De Haan, 1986. 228 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 8,50 |
| 572038 | BOSCH, F.D.K., De gouden kiem. Inleiding in de Indische symboliek. Amsterdam, Elsevier, 1948. (XX) 310 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, doorgestreepte naam op schutblad*Met 72 platen | Euro 30,00 |
| 582780 | BOSCH, J. VAN DEN, BAUD, J.C., Briefwisseling tussen J. van den Bosch en J.C. Baud 1829-1832 en 1834-1836. Uitgegeven door J.J. Westendorp-Boerma. 2 dln.Utrecht, Kemink, 1956. 224, 273 pp. halflinnen. Illustraties. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 3, 80, 81) *bibliotheekexemplaar*Deel 1: Brieven van Van den Bosch, Deel 2: Brieven van Baud | Euro 25,00 |
| 575637 | BOSCH, J. VAN DEN, BAUD, J.C., Briefwisseling tussen J. van den Bosch en J.C. Baud 1829-1832 en 1834-1836. Uitgegeven door J.J. Westendorp-Boerma. 2 dln.Utrecht, Kemink, 1956. 224, 273 pp. ingenaaid. Ills. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 3, 80, 81)Deel 1: Brieven van Van den Bosch, Deel 2: Brieven van Baud | Euro 25,00 |
| 575638 | BOSCH, J. VAN DEN, EERENS, D.J. DE, Particuliere briefwisseling tussen J. van den Bosch en D.J. de Eerens 1834-1840 en enige daarop betrekking hebbende andere stukken. Uitgegeven door F.C. Gerretson en W.P. Coolhaas. Groningen, Wolters, 1960. (XII) 327 pp. ingenaaid. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 3, 83) | Euro 12,50 |
| 586937 | BOSCH, J. VAN DEN, EERENS, D.J. DE, Particuliere briefwisseling tussen J. van den Bosch en D.J. de Eerens 1834-1840 en enige daarop betrekking hebbende andere stukken. Uitgegeven door F.C. Gerretson en W.P. Coolhaas. Groningen, Wolters, 1960. (XII) 327 pp. half linnen. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 3, 83) *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 596015 | BOSCH, J. VAN DEN, EERENS, D.J. DE, Particuliere briefwisseling tussen J. van den Bosch en D.J. de Eerens 1834-1840 en enige daarop betrekking hebbende andere stukken. Uitgegeven door F.C. Gerretson en W.P. Coolhaas. Groningen, Wolters, 1960. (XII) 327 pp. ingenaaid. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 3, 83) | Euro 12,50 |
| 586938 | BOSSCHER, D., WAALDIJK, B., Ambon eer & schuld. Politiek en pressie rond de republiek Zuid-Molukken. Weesp, Van Holkema, 1985. 254 pp. paperback. Illustraties. *datum op binnenzijde omslag* | Euro 8,00 |
| 577303 | BOSSCHER, D., WAALDIJK, B., Ambon eer & schuld. Politiek en pressie rond de republiek Zuid-Molukken. Weesp, Van Holkema, 1985. 254 pp. paperback. Illustraties. | Euro 8,00 |
| 575636 | BOTHAS, D., Tropenwelt Java. Reiseeindrücke und Bilder. Mit 106 Fotos und einer Karte. Berlin, DBG, 1941. 115 pp. halflinnen. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 595634 | BOURGES, H., WAUTHIER, C., Les 50 Afriques. Préface de J. Ki-Zerbo. Postface de S. Ain. Cartographie originale de R. Segond. 2 delen.Paris, Seuil, 1979. 679, 678 pp. linnen + omslag. (L'hisoire immediate) *deel 1 enige penaantekeningen, deel 2 omslag licht beschadigd*Deel 1: Maghreb, Afrique de Nord-Est, Corne de l'Afrique, Afrique sahéla-soudanienne, Golfe du Bénin, Deel 2: Afrique centrale, Afrique des Grands Lacs, Afrique astrae, Ocean Indien | Euro 25,00 |
| 581826 | BOUWER, J., Het vermoorde land. Franeker, Van Wijnen, 1988. 405 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 587624 | BOUWMAN, C.E., (RED.), Een bron die nooit dooft. Stemmen van tegenspraak in proza en poëzie uit Indonesië. Vertaald uit het Indonesisch door C.A. Bouwman. Amsterdam, Amnesty International, 1995. 180 pp. paperback | Euro 8,00 |
| 584535 | BOVENE, G.A. VAN, 'Hier is Indië...!'Utrecht, Bruna, 1941(2e). 379 pp. linnen. Illustraties. *voorplat licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 575635 | BOVENE, G.A. VAN, 'Hier is Indië...!'Utrecht, Bruna, 1941(3e). 379 pp. halflinnen + omslag. Ills. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 592468 | BRENDGEN, J.H.J., Belevenissen van een K.N.I.L.-officier in de periode 1942-1950. Militaire ervaringen vóór en bij politiële acties. Z.p., z.u., z.j. 148 pp. paperback. Illustraties. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 581755 | BRINK, J.H. VAN DEN, The Haida indians. Cultural change, mainly between 1876-1970. Leiden, Brill, 1974. (X) 289 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594514 | BRUIN, T.D. DE, Orgaan der Nederlandsch-Indische officiersvereeniging (1915-1942/1949-1951). A selective and annotated bibliography. The Hague, Army historical section, 1990. (XXX) 242 pp. ingenaaid. (Bijdragen van de sectie militaire geschiedenis, 20) (Intercontinenta, 13) *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 575663 | BRUIN, T.D. DE, Orgaan der Nederlandsch-Indische officiersvereeniging (1915-1942/1949-1951). A selective and annotated bibliography. The Hague, Army historical section, 1990. (XXX) 242 pp. ingenaaid. (Bijdragen van de sectie militaire geschiedenis, 20) (Intercontinenta, 13) | Euro 11,50 |
| 599335 | BRUNNERT, H.S., HAGELSTROM, V.V., Present day political organization of China. Revised by N.T. Kolesoff. Translated from the Russian with the authors' sanction by A. Beltchenko and E.E. Moran.Taipei, Ch'eng Wen, 1971 (Repr. 1911). (XIV) 572 (81) pp. linnen. *naam op titelpagina* | Euro 12,50 |
| 599411 | BUDHASVAMIN, MATEN, E.P., Budhasvamin's Brhatkathaslokasamgraha. A literary study of an ancient Indian narrative.Leiden, Brill, 1973. (XII) 115 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 576396 | BUISKOOL, J.A.E., HEEKEREN, M.A. VAN, DRIJBER, B.H., De verkrijging van de onafhankelijkheid der Philippijnen. Bijgeb.: De Philippijnsche zelfstandigheid. Amsterdam, Paris, 1935. (VI) 174, 50 pp. halflinnen. | Euro 15,00 |
| 577390 | BUITENWEG, H., Java. Droom en herinnering. Den Haag, Servire, z.j. 116 pp. ingenaaid. Illustraties. *los in band, naam op schutblad* | Euro 6,00 |
| 576994 | BURDON, R.M., The new dominion. A social and political history of New Zealand 1918-39.Wellington, Reed, 1965. (X) 382 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 589664 | BUURMAN, P., Wayang-Golek. De fascinerende wereld van het klassieke West-Javaanse poppenspel. Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1980. 160 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 599408 | CALAND, W., (RED.), Een onbekend Indisch tooneelstuk (gopalakelicandrika). Tekst met inleiding.Amsterdam, Müller, 1917. 158 pp. ingenaaid. (VKAWL, nieuwe reeks 17,3) *papier iets gebruind | Euro 12,50 |
| 599409 | CALAND, W., (RED.), Die Vaitanasutra des Atharvaveda. Übersetzt.Amsterdam, Müller, 1910. (X) 135 pp. ingenaaid. (VKAWL, nieuwe reeks, 11,2) *deels los in de band* | Euro 12,50 |
| 582914 | CAMPBELL, A.S., (ED.), Geology and history of Turkey.Tripoli, Petroleum exploration society of Libya, 1971. (XIV) 511 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag verkleurd en beschadigd, naam op schutblad, rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: L. Craig, G. Mathew, D.W. Baird, K.D. Jones, E. Izdar, R. Brinkmann | Euro 35,00 |
| 594975 | CAPEK, K., Over Scandinavië. Illustraties van den schrijver. Geautoriseerde vertaling van W.A. Fick-Lugten.Amsterdam, Van Holkema, z.j. 256 pp. linnen. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 579594 | CARMAGNANI, M., Les mécanismes de la vie économique dans une société coloniale: le Chili (1680-1830).Paris, S.E.V.P.E.N., 1973. 392 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Monnaie, prix, conjoncture, 11) | Euro 12,50 |
| 010636 | CATLIN, G., La vie chez les Indiens. Scènes et avontures de voyage parmi les tribus des deux Amériques. Ouvrage ecrit pour la jeunesse par G. Catlin. Traduit de l'anglais et illustré de 25 gravures.Paris, Hachette, 1881 (5e). Ln. Met 25 binnen- en buitentekstgravures. [IV], 336 pp. *boekblok verguld; papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 65,00 |
| 579591 | CHAGNON, N.A., Yanomamö. De nadagen van het paradijs. Met een voorwoord van E.O. Wilson. Vert. door M. Lameris, P. Out en T. Stheeman.Amsterdam, Prometheus, 1993. 358 pp. pb. Ills. | Euro 12,50 |
| 576391 | CHAMBERLAIN, B.H., Allerlei Japanisches (Things Japanese). Notizen über verschiedene Japanische Gegenstände für Reisende und Andere. Übers. von B. Kellerman.Berlin, Bondy, 1912. 596 pp. halflinnen. *rug licht beschadigd, bibliotheekexemplaar, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 599316 | CHANDRA, B., MUKHERJEE, A., MUKHERJEE, M., India after independence.New Delhi, Penguin, 1999. (X) 549 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. (Viking) *band en omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 010625 | CHARLEVOIX, P. DE, Histoire et description du Japon d'après le P. de Charlevoix.Tours, Mame et Cie, 1844 (4e). 2 frontispices + 3 gegraveerde platen. Papieren band + versieringen. [X], 288 pp. (Bibliothèque des écoles chrétiennes) *rug licht besch.*Fraai geornamenteerd bandje | Euro 80,00 |
| 567439 | CHEN, YUNG PING, Chinese political thought. Mao Tse-Tung and Liu Shao-chi. The Hague, Nijhoff, 1971 (2e herz.). (VIII) 129 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 579585 | CHI, TSUI, Geschichte Chinas und seiner Kultur. Mit einem vorwort von E.H. v. Tscharner, zahlreichen Karten und Anhang. Aus dem Engl. übertr. von W.M. Treichlinger. Zürich, Pan, 1946. (XX) 492 pp. linnen. Illustraties. *stempels binnenzijde band* | Euro 12,50 |
| 584070 | CLERCQ, F.S.A. DE, Nieuw plantkundig woordenboek voor Nederlandsch Indië. Met korte aanwijzingen van het nuttig gebruik der planten en hare beteekenis in het volksleven en met registers der inlandsche en wetenschappelijke benamingen. Na het overlijden van den schrijver voor den druk bewerkt en uitgegeven door M. Greshoff. Amsterdam, De Bussy, 1909. (XX) 395 pp. linnen. Portret. *band licht geschaafd* | Euro 150,00 |
| 577723 | COLIJN, H., Koloniale vraagstukken van heden en morgen. Amsterdam, Standaard, 1928 (3e). (X) 145 pp. linnen. *schutblad voorin ontbreekt* | Euro 10,00 |
| 577418 | COLIJN, H., Koloniale vraagstukken van heden en morgen. Amsterdam, Standaard, 1928. (X) 145 pp. linnen. *rug beschadigd., papier hier en daar licht roestvlekkig, ex libris* | Euro 10,00 |
| 596571 | COLIJN, H., De kracht van een lied. Overleven in een vrouwenkamp. Franeker, Van Wijnen, 1989. 232 pp. paperback. Illustraties. *naam en foto Indisch monument op schutblad* | Euro 12,50 |
| 575707 | COLLISON, K.B., Merdeka square. Hartwell, Sid Harta, 1997. 554 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 596360 | CONSTANDSE, A.L., Mexico en Midden-Amerika. Erflanden van Maja's en Azteken.Meppel, Boom, 1957. 223 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Terra) *omslag beschadigd* | Euro 11,50 |
| 580369 | CORN, C., Sporen van het paradijs. Het verhaal van de specerijenhandel. Vert. door J. Mars.Amsterdam, Bakker, 1998. 351 pp. pb. Ills. | Euro 12,50 |
| 575674 | COURT, A. DE LA, Een staat in wording. Fotoreportage over het Indonesië van heden door Cas Oorthuys.Amsterdam, Contact, z.j. gebonden. *rug beschadigd, platten en rug verkleurd, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 599311 | COWAN, F., (RED.), Adivasi. Het andere India.Amsterdam, KIT, 1992. 128 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad*Adivasi, het andere India verschijnt naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in het Tropenmuseum te Amsterdam, van 18 december 1992 t/m 22 augustus 1993. Met bijdragen van o.a. B. Meulenbeld, K. van Brakel, F. van Lamsweerde | Euro 10,00 |
| 579593 | CUTRUFELLI, M.R., Women of Africa. Roots of oppression. Translated by N. Romano.London, Zed, 1983. (VI) 186 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, papier langs randen licht gebruind, rug verkleurd* | Euro 7,00 |
| 578777 | CZEIKE, F., Unbekanntes Wien 1870-1920. Einführung und Bildlegenden. Luzern, Bucher, 1979. 110 pp. linnen + omslag. (Photogalerie Bucher) *omslag beschadigd*Ongepagineerd | Euro 65,00 |
| 593543 | DALAI LAMA XIV, Mijn volk en mijn leven door zijn heiligheid de Dalai Lama van Tibet. Vertaling van J.W. Schotman. Zwolle, Tijl, 1962. 253 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 591250 | DALAI LAMA XIV, La voie de la sérénité. Méditations quotidiennes. Compilées par R. Singh. Traduit de l'anglais par D. Thomas. Montpellier, Gange, 2001. (IV) 407 pp. gebonden. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 595669 | DAM, C.F. VAN, ELIAS, E., Spiegel van staten en steden. Tekeningen: Anton Pieck.Nijkerk, Callenbach, z.j. 191 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, band vlekkig, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 589309 | DAMIAN-KNIGHT, G., The I Ching on business and decision-making. Succesful management strategy based on the ancient oracle of China. London, Century, 1986. 287 pp. paperback. (Rider) | Euro 10,00 |
| 575620 | DANKMEYER, J.W., Vergelijkingen in Maleische literatuur. Amstelveen, Teerhuis, 1945. 125 pp. ing. Diss. *voorplat ontbreek, rug besch.* | Euro 11,50 |
| 579639 | DARBOIS, D., Yanamale. Village of the Amazon. Transl. from the French by J.Selby-Lowndes.London, Collins, 1956. 63 pp. ln + omsl. Ills. *omsl. besch.* | Euro 17,50 |
| 599413 | DASS, R., BUSH, M., Compassion in action. Social and spiritual growth and healing on the path of service.London, Rider, 1992. 301 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 583665 | DEBENHAM, F., Nyasaland. The land of the lake. London, Her majesty's stationery office, 1955. (XII) 239 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 577423 | DEELMAN, A.G., Ali bin Joesoep. Roman uit de nadagen van Nederlands-Indië.Franeker, Wever, z.j. 361 pp. ln. Ills. | Euro 7,00 |
| 577425 | DELLEMAN, T., (RED.), Sinaï en Ardjoeno. Het Indonesische volksleven in het licht der tien geboden. Met medewerking van J.H. Bavinck, H. van den Brink, A.C. Kruijt, W.J.A. Kernkamp, P.J. Lambooij, C.W. Nortier.Aalten, Graafschap, 1946. 293 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, rug geplastificeerd* | Euro 12,50 |
| 577405 | DEVENTER, C.T. VAN, COLENBRANDER, H.T., STOKVIS, J.E., Leven en arbeid van Mr. C.TH. van Deventer. Beschreven en verzameld. 3 dln. Amsterdam, Van Kampen, 1916. (VIII) 433, (VIII) 444, (VIII) 448 pp. ing. Portr. Ills. *Dl 1 rug gebroken en omsl. besch., achterzijde omsl. dl 3 ontbreekt, deels onopengesn., naam op schutbl.*Dl 1: Leven van Mr. C.Th. van Deventer, Dl 2: Van Deventer's voornaamste artikelen, Dl 3: Van Deventer's kleinere artikelen en zijne redevoeringen. Met registers op het gehele werk | Euro 35,00 |
| 580945 | DIAS, E., Árabes e muçulmanos. 3 delen. Lisboa, Livraria clássica editora, 1940. (XII) 232, 324, 308 pp. ingenaaid. Illustraties.*omslagen licht beschadigd, naam op titelpagina's*Dl 1: A lei e as hostes de Mafoma, Dl 2: A invasao da Hispania e o aspecto cultural do islamismo, Dl 3: Greis sarracenas e o islao contemporaneo | Euro 25,00 |
| 577335 | DJOJOPOESPITO, S., Buiten het gareel. Indonesische roman. Met een inl. van E. du Perron.Utrecht, De Haan, 1947 (3e). 247 pp. hlf ln. *band deels verkleurd, paier langs randen gebruind* | Euro 7,00 |
| 599238 | DREKMEIER, C., Kingship and community in early India. Stanford, UP, 1962. (XII) 369 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 15,00 |
| 589152 | DROOGH, T.C., De koelie wordt toean.Voorhout, Foreholte, 1959. 140 pp. gebonden. Illustraties. *band iets beduimeld* | Euro 8,00 |
| 579148 | DROOGLEVER, P.J., SCHOUTEN, M.J.B., (RED.), Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betekkingen 1945-1950. Negentiende deel 1 juni 1949 - 15 september 1949. Twintigste deel 16 september 1949 - 31 december 1949. 2 dln. 's-Gravenhage, Instituut voor Nederlandse geschiedenis, 1994-96. (XXVIII) 839, (XXXII) 929 pp. ln. (RGP, 77, 80) *enkele potl.str.* | Euro 50,00 |
| 582841 | DROOGLEVER, P.J., De vaderlandse club 1929-1942. Totoks en de Indische politiek (with a summary in English). Franeker, Wever, 1980. (VI) 423 pp. ing. Diss. Ills. | Euro 20,00 |
| 587626 | DROSSAARD, W., Indonesië, land van ons hart. Ervaringen en gedachten, opgedaan tijdens een reis door Indonesië.Haarlem, Gottmer, 1982. 224 pp. paperback. Illustraties. | Euro 8,50 |
| 591107 | DUIJS, J.E.W., De vervolging tegen de Indonesische studenten. Mohammad Hatta, Mr. Ali Sastroamidjojo, Raden Mas Abdul Madjid Djojoadhiningrat en Mohammad Nazir Pamontjak. Verdedigings-rede gehouden in de zitting der arr. rechtbank te s'Gravenhage op 8 maart 1928. Amsterdam, Ontwikkeling, 1928. 43 pp. geniet. *stempel op omslag* | Euro 10,00 |
| 577403 | DUIJS, J.E.W., De vervolging tegen de Indonesiche studenten. Mohammad Hatta, Mr. Ali Sastroamidjojo, Raden Mas Abdul Madjid Djojoadhiningrat en Mohammad Nazir Pamontjak. Verdedigings-rede gehouden in de zitting der arr. rechtbank te s'Gravenhage op 8 maart 1928. Amsterdam, Ontwikkeling, 1928. 43 pp. geniet. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 580696 | DUNSELMAN, D., Kana sera. Zang der zwangerschap.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1955. 283 pp. ingenaaid. Illustraties. (VKITLV, 17) *rug verkleurd, naam binnenzijde omslag* | Euro 25,00 |
| 597340 | DUYNSTEE, F.J.F.M., Nieuw-Guinea als schakel tussen Nederland en Indonesië.Amsterdam, Bezige Bij, 1961. 431 pp. paperback. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 577276 | DUYVENDAK, J.PH., Inleiding tot de ethnologie van de Indische archipel. Groningen, Wolters, 1946 (3e). 207 pp. linnen. Illustraties. (Indische cultuur-historische bibliotheek, 1) *bibliotheekstempel* | Euro 10,00 |
| 597364 | DUYVENDAK, J.PH., Inleiding tot de ethnologie van de Indonesische archipel. Groningen, Wolters, 1940 (2e herz.). 207 pp. halflinnen. Illustraties. (Indonesische cultuur-historische bibliotheek, 1) *binbliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 577277 | DUYVENDAK, J.PH., Inleiding tot de ethnologie van de Indonesische archipel. Groningen, Wolters, 1955 (6e herz.). 211 pp. halflinnen. Illustraties. (Indonesische cultuur-historische bibliotheek, 1) *band licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 008351 | EERDEWIJK, A.H.J.M. VAN, The abc of unsafe sex. Gendered sexualities of young people in Dakar (Senegal). Nijmegen, z.u., 2007. (XII) 287 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 579577 | EGGAN, F., The American Indian. Perspectives for the study of social change. The Lewis Henry Morgan Lectures/1964.Chicago, Aldine, 1966. (XII) 193 pp. ln + omsl. Bibliogr. *omsl. licht besch.* | Euro 11,50 |
| 580641 | EGGEBRECHT, A., EGGEBRECHT, E., (HRSG.), Versunkene Königreiche Indonesiens. Mainz, Von Zabern, 1995. (XII) 688 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 577358 | ELIAS, W.H.J., Indië onder Japanschen hiel. Deventer, Van Hoeve, 1946. 244 pp. ln. Ills. *voorplat en boekblok roestvlekkig* | Euro 7,00 |
| 583664 | ELIOVSON, S., South Africa. Land of sunshine. Photographs by E. Eliovson. Cape Town, Timmins 1953. (XXVIII) 100 pp. ln. *bibl.ex. band geplastificeerd* | Euro 20,00 |
| 599337 | ELISSEEFF, V., The ancient civilization of Japan. Translated from the French by J. Hogarth. 43 illustrations in colour, 103 in black and white.London, Barrie, 1974. 237 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht gebruind* | Euro 12,50 |
| 585775 | ELLIAN, A., Een onderzoek naar de waarheids- en verzoeningscommissie van Zuid-Afrika. Tilburg, z.u., 2003. (XX) 703 pp. gebonden. Dissertatie. *naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 003680 | ESSEN, H. VON, Samenspraken met Yokita. 's-Gravenhage, Stols, 1947.201 pp. linnen. *stempel op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 590267 | ESTERIK, C. VAN, TWIST, K. VAN, Daar werd iets grootsch verricht. Of hoe het koninkrijk der Nederlanden zijn grootste kolonie verloor.Weesp, Heureka, 1980. 112 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 591599 | ESTERIK, C. VAN, TWIST, K. VAN, Daar werd iets grootsch verricht. Of hoe het koninkrijk der Nederlanden zijn grootste kolonie verloor.Weesp, Heureka, 1980. 112 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 596951 | EVERSDIJK SMULDERS, L., Anderen zijn anders.Utrecht, Ons huis, z.j. 127 pp. paperback. Illustraties. *omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 575625 | EXODUS, A. (M.H. DU CROO), Het land van bij-ons-buiten. Herinneringen van een officier-gezaghebber in de Indische buitengewesten. Met een voorwoord van J.W. Meijer Ranneft. Met teekeningen van M. van Meeteren Brouwer. Maastricht, Leiter-Nypels, z.j. (XII) 288 pp. hlf ln. Ills. *lichte waterschade, tekst op schutbl.* | Euro 11,50 |
| 577392 | FABIUS, J., Zwart op wit. Liquidatie van een imperium. Vermeerderd met een artikel over Nieuw-guinea. Een beeld van het na-oorlogse regeringsbeleid in Nederland, ontleend aan de Nieuwsbrief.Amsterdam, Buijten, 1954 (2e herz.). 180 pp. geb. | Euro 7,00 |
| 577373 | FABRICIUS, J., De hoed met de struisveer. Of hoe mijn moeder in 1894 als 'handschoentje' naar Indië reisde.Den Haag, Leopold, 1979. 46 pp. ln. Ills. | Euro 6,00 |
| 588932 | FABRICIUS, J., Hopheisa, in regen en wind. Den Haag, Leopold, 1979 (2e). 189 pp. paperback. | Euro 7,50 |
| 587636 | FABRICIUS, J., Mensen, die ik gekend heb.Assen, Van Gorcum, 1960. 114 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 7,00 |
| 596563 | FABRICIUS, J., Uit mijn tijd. Assen, Torenlaan, 1961. 118 pp. linnen. Illustraties. *naam op titelpagina, band licht beduimeld* | Euro 12,50 |
| 577357 | FABRICIUS, J., Een wereld in beroering. Verdere mémoires (1936-1946). 's-Gravenhage, Leopold, 1960 (2e). 234 pp. paperback. *naam op schutblad, enkele potloodstrepen* | Euro 6,00 |
| 584551 | FABRIZIUS, P., WESTERLINGK, T., Het Indische dagboek van Dr. Peter Fabrizius. Deventer, Van Hoeve, z.j. 153 pp. geb. *rug licht besch.* | Euro 7,00 |
| 584527 | FASSEUR, C., De indologen. Ambtenaren voor de Oost 1825-1950. Amsterdam, Bakker, 1994. 552 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 16,00 |
| 577428 | FEBER, L.J.M., De groote Indische cultures. Inleidend woord door D. Fock. Nijmegen, Anker, 77 pp. hlf ln. Ills. (De wereld in beeld, 2) *naam op titelpagina, schutbl. roestvlekkig*Uitgave: N.V. Zeepfabrieken 'Het anker' v.h. gebr. Dobbelmann Nijmegen. De foto's zijn afkomstig uit het Koloniaal Instituut te Amsterdam | Euro 25,00 |
| 576390 | FEENSTRA KUIPER, J., Japan en de buitenwereld in de achttiende eeuw. Met acht afbeeldingen. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1921. (XXII) (XX) 330 pp. linnen. Illustraties. (Werken uitgegeven door de vereeniging het Nederlandsch economisch-historisch archief, 3) *rug gevlekt en licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 588923 | FELMAN, Het 'Java Aero' mysterie. Detective-verhaal uit het na-oorlogse Indië. Geïllustreerd door O. Cramer. Hengelo, Loek, z.j. 237 pp. half linnen. *papier gebruind, binding iets los, band licht verkleurd en beschadigd* | Euro 10,00 |
| 585245 | FERGUSON, M., Angst op Java. Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1991. 240 pp. paperback. *potloodaantekeningen* | Euro 8,00 |
| 585244 | FERGUSON, M., Elias in Batavia en Jakarta. Den Haag, Leopold, 1977. 261 pp. paperback. | Euro 9,00 |
| 585246 | FERGUSON, M., Nu wonen daar andere mensen...Terug op Java.Den Haag, Leopold, 1974. 250 pp. paperback. *ex libris, plakbandsporen op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 8,00 |
| 596948 | FERGUSON, M., Nu wonen daar andere mensen...Terug op Java.Den Haag, Leopold, 1974. 250 pp. paperback. *namen op titelpagina* | Euro 8,00 |
| 575705 | FEUILLETAU DE BRUYN, W.K.H., Het politieke en militaire beleid van de Nederlandsche regeering ten aanzien van Nederlandsch-Indië.Z.p., z.u., 1945. 27 pp. geniet. | Euro 6,00 |
| 575696 | FEUILLETAU DE BRUYN, W.K.H., Welk aandeel heeft Dr. van Mook gehad in de gezagsschemering in Nederlandsch-Indië?'s-Gravenhage, Van Stockum, 1946. 31 pp. ing. Ills. | Euro 7,00 |
| 581181 | FIERRO, M., (RED.), Repertorio bibliográfico de derecho islámico. Primera y segunda partes.Murcia, Universidad, 1999. 355 pp. pb. | Euro 12,50 |
| 599361 | FILLIOZAT, J., Political history of India from the earliest times to the 7th centuary A.D. Translated from the French by P. Spratt.Calcutta, Gupta, 1957. (VIII) 199 pp. linnen + omslag. (Classical India, 2) *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 572029 | FINKE, A., LIEBAU, W., STEIN, E., (HRSG.), Die Stadt Hagen (Westf.). Mit zahlreichen Abbildungen.Berlin, Kommunal-Verlag, 1928. (XII) 428 pp. linnen. Illustraties. (Monographien deutscher Städte, 26) *band roestvlekkig, rug verkleurd, boven- en onderzijde rug licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 50,00 |
| 599346 | FISCHLE, E., Zestien maanden in gevangenschap bij Chineesche communisten. Uit het Duitsch vertaald door H.J. van der Munnik.Kampen, Kok, 1932. 177 pp. linnen. Illustraties. *rug lichte waterschade* | Euro 11,50 |
| 575458 | FORBES, R., Naar Koefara. Het geheim van de Sahara. Vertaald door H.J. van Balen. Met 45 autotypieën en een kaart. Amsterdam, Querido, 1923. 327 pp. linnen. Portret. Illustraties. *rug vlekkig* | Euro 16,00 |
| 577364 | FRANKEN, M., Het land aan de overkant.Amsterdam, Strengholt, z.j. 190 pp. linnen. Illustraties. (Boekerij der beide Indiën) | Euro 10,00 |
| 582195 | FRASCA, R.A., The theater of the Mahabharata. Terukkuttu performances in south India.Honolulu, Hawaii UP, 1990. (XVIII) 265 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 594614 | FRIIS, A., De Danskes land. 2 delen in 4 banden.København, Grafisk forlag, 1980 (3e). 508, 335, 363, 525 pp. gebonden + omslag + cassette. Illustraties. *naam op schutblad*Deel 1 (band 1-2): De Jyders land. Illustrationer af J. Larsen of forfatteren, Deel 2 (band 3-4): Danmarks store øer. Illustrationer af J. Larsen, A. Friis, K. Kyhn og forfatteren, Deel 3 (band 5-7) ontbreekt | Euro 85,00 |
| 596890 | FRUIN MEES, W., Geschiedenis van Java. Met een inleidend woord van raden dr. Hoessein Djajadiningrat. 2 delen. Weltevreden, Commissie voor de volkslectuur, 1919-20. 110, (VIII) 127 pp. gebonden. Illustraties. *rug deel 1 los*Deel 1: Het hindoetijdperk (met 30 platen en 3 kaarten), Deel 2: De mohammedaansche rijken tot de bevestiging van de macht der compagnie (met 24 platen en 1 kaart). Met een voorwoord van de schrijfster | Euro 35,00 |
| 577356 | FRUIN, T.A., Het economische aspect van het Indonesische vraagstuk.Amsterdam, VN, 1947. 114 pp. gebonden. (Kantjil-reeks, 1) | Euro 6,00 |
| 579584 | FUHRMANN, E., Tlinkit u. Haida. Indianerstämme der westküste von Nordamerika. Kultische Kunst und Mythen es Kulturkreises.Hagen i.W., Folkwang, 1922. 46 (61) pp. ln. Ills.(Kulturen der Erde, 22) *rug licht besch., enkele potl.aant.* | Euro 25,00 |
| 590609 | FUKUZAWA, Y., De poorten gaan open. Autobiografie. Vertaald uit het Engels van E. Kiyoöka door R. van Baarle.Amsterdam, Meulenhoff, 1978. 335 pp. paperback. (Editie) *eerste katern onderzijde iets los* | Euro 10,00 |
| 600734 | FUNCKE, O., Reisebilder und Heimathklänge. Erste Reihe. Zweite Reihe. Dritte Reiche. 3 delen in 1 band.Bremen, Müller, 1876 (6e, 4e, 3e). (XVI) 276, (XX) 267, (XVI) 248 (15) pp. halfleer. *rug beschadigd, platten licht geschaafd, schutblad voorin half los, papier hier en daar licht roestvlekkig*Frakturschrift | Euro 30,00 |
| 596957 | GALEANO, E., Gezichten en maskers. Kroniek van het vuur 2. Vertaald door D. Bloemraad.Amsterdam, Van Gennep, 1987. 344 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 579598 | GALJART, B.F., Itaguaí. Old habits and new practices in a Brazilian land settlement.Wageningen, Centre for agricultural publishing and documentation, 1968. (X) 170 pp. ln. *enkele penstr., papier licht gebruind* | Euro 12,50 |
| 598996 | GANDHI, M.K., ROLAND HOLST-VAN DER SCHALK, H., Gandhi.Amsterdam, Ploegsma, 1947. 210 pp. halflinnen + omslag. (Daad en droom, 3) *omslag beschadigd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 580527 | GARDI, R., Sepik. Fotodocumenten van een stervende cultuur. Ingeleid en toegelicht door A. Bühler. Nederlandse vertaling van S. Kooijman. Zwolle, Tijl, 1958. 138 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, meerdere pagina's los, bibliotheekstempel op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 599367 | GASCOIGNE, B., The great moghuls. Photographs by C. Gascoigne.New Delhi, B.I., 1979 (3e). 264 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 588130 | GASKELL, G., Algerien wie es ist. Aus dem Englischen in's Deutsche übertragen von M. von Weißenthurn.Wien, Faesy & Frick, 1877. (XXVIII) 356 pp. half linnen. *band verkleurd, papier hier en daar licht roestvlekkig*Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 583196 | GENIN, R., Die ferne Insel. Aufzeichnungen von meiner Fahrt nach Bali in Wort und Bild. Berlin, Wegweiser, 1928. 316 pp. geb. Ills. *tekst op schutbl., naam op titelpagina* | Euro 25,00 |
| 575615 | GERBRANDY, P.S., Indonesia. With 28 illustrations. London, Hutchinson, 1950. 224 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 11,50 |
| 596548 | GERRITSEN, H., De hinderlaag bij Sindoeradja. Militaire acties op Java 1948-1950. Met een woord vooraf door H.L. Zwitzer. Baarn, Hollandia, 1987. 152 pp. paperback. Illustraties. (Oorlogsgeschiedenis) *namen op titelpagina, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 599366 | GERVIS, P., Naked they pray. With 2 colour plates and 24 pages of photographs by the author.London, Cassell, 1956. 217 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd, schutbladen gebruind* | Euro 10,00 |
| 018173 | GIFFEN-DUYVIS, GE.G., De Azteken. Amsterdam, Holland, z.j. 208 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, naam op schutblad*Met kaarten | Euro 10,00 |
| 575614 | GOEDHART, A., De onmogelijke vrijheid. Het gouvernement als koffieondernemer. Utrecht, Oosthoek, 1948. (VIII) 242 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht roestvlekkig en iets beschadigd* | Euro 25,00 |
| 577377 | GONGGRIJP, G., Schets ener economische geschiedenis van Indonesië.Haarlem, Bohn, 1957 (4e). (VIII) 239 pp. (VUB, 23) *omsl. licht besch., naam op schutbl., enkele kleurpotl.str.* | Euro 10,00 |
| 586936 | GONGGRIJP, G.L., Brieven van Opheffer aan de redactie van het Bataviaasch handelsblad. Maastricht, Leiter-Nypels, 1944 (3e herz.). (XVIII) 355 pp. half linnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 577341 | GONGGRIJP, G.L., Brieven van Opheffer aan de redactie van het Bataviaasch handelsblad. Maastricht, Leiter-Nypels, 1944 (3e herz.). (XVIII) 355 pp. halfinnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 594422 | GOOR, J. VAN, (ED.), Trading companies in Asia 1600-1830.Utrecht, HES, 1986. 167 pp. paperback. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: O. Prakash, L.W. Nagtegaal, P.B.R. Carey | Euro 10,00 |
| 589157 | GOOR, J. VAN, (ED.), Trading companies in Asia 1600-1830.Utrecht, HES, 1986. 167 pp. paperback. Illustraties. *stickerspoor op voorplat*Met bijdragen van o.a.: O. Prakash, L.W. Nagtegaal, P.B.R. Carey | Euro 10,00 |
| 571996 | GORKOM, K.W. VAN, Oost-Indische cultures. Opnieuw uitgegeven onder redactie van H.C. Prinsen Geerligs. 3 delen.Amsterdam, De Bussy, 1917-19. (VIII) 470, (VI) 979, (VI) 1040 (40) pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, deel 2 en 3 los in de band, rug deel 2 ingescheurd* | Euro 100,00 |
| 577304 | GOUDOEVER, W.A. VAN, Malino maakt historie. Een overzichtelijke bewerking van notulen en tekstueele redevoeringen ter conferentie van Malino 15-25 juli 1946. Batavia, z.u., 1946. 63 pp. ing.Ills. *rug licht besch.* | Euro 7,00 |
| 599280 | GOULLART, P., De geheimzinnige Lolo's. Het leven in het Tibetaanse grensgebied. Vertaald door: E.A. van Leent-Sieburgh. 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. 255 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd*Stofomslag Eppo Doeve. | Euro 10,00 |
| 596545 | GRAAFF, A.P. DE, Vertel het je kinderen, veteraan!Franeker, Van Wijnen, 1999 (2e). 167 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 596543 | GRAAFF, A.P. DE, Zeg, Hollandse soldaat...Gebaseerd op originele brieven en rapporten van Indië-soldaten van het voormalige 425e Bataljon Infanterie in de periode 1949/1950 op Midden-Java. Franeker, Van Wijnen 1995 (3e). 144 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 577319 | GRAAFF, S. DE, Parlementaire geschiedenis van de wet tot hervorming van het gewestelijk en plaatselijk bestuur in Nederlandsch-Indië, 1922 (Indische bestuurshervorming). 's-Gravenhage, Nijhoff, 1939. (XII) 254 pp. ing. *onopengesn.* | Euro 15,00 |
| 579323 | GRAMONT, S. DE, The strong brown god. The story of the Niger river.London, BCA, 1975. 350 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 569690 | GRANDJEAN, M., En Tyrol. Paysages, moeurs, histoire, légendes. Lille, De Brouwer, 1893. 288 pp. halfleer. Illustraties. *rug verkleurd, leren hoeken iets geschaafd, pagina 125-126 gerepareerd, bibliotheekexemplaar* | Euro 30,00 |
| 579114 | GROENEBOER, K., Gateway to the west. The Dutch language in colonial Indonesia 1600-1950. A history of language policy. Transl. by M. Scholz.Amsterdam, UP, 1998. (XIV) 400 pp. geb. Bibliogr. Ills. *ex libris* | Euro 16,00 |
| 599402 | GUHA, B.S., SAHU, L.N., SYIEM, J.M., Tribes of India. Part II. Articles contributed by eminent anthropologists and social workers with 24 illustrations and foreword by R. Prasad.Delhi, Bharatiya Adimjati Sevak Sangh, 1951. (VI) 207 pp. paperback. Illustraties. (Publication no. 13) *omslag licht beduimeld*Andere bijdragen van o.a.: V. Raghaviah, K.A. Gafoor, K.L.N. Rao | Euro 11,50 |
| 599348 | GULIK, R.H. VAN, Hayagriva. The mantrayanic aspect of horse-cult in China and Japan.Z.p., z.u., z.j (Reprint 1935). (X) 103 pp. linnen. Illustraties. Dissertatie.Fotokopie in nieuwe band van het proefschrift, Rijksuniversiteit Utrecht 1935 | Euro 25,00 |
| 596826 | GULIK, W.R. VAN, BLUSSÉ, J.L., LUNSINGH SCHEURLEER, T.H., (RED.), In het spoor van de liefde. Japans-Nederlandse ontmoetingen sinds 1600.Amsterdam, Bataafsche Leeuw, 1986. 206 pp. ingenaaid. Illustraties. Tentoonstellingscatalogus Museum voor Volkenkunde Rotterdam | Euro 15,00 |
| 587694 | GUNAWAN, B., Kudetá. Staatsgreep in Djakarta. De achtergronden van de 30 september-beweging in Indonesië.Meppel, Boom, 1968. 216 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 8,50 |
| 577318 | HAAN, J.C., (RED.), Nederlanders over de zeeën. 350 jaar Nederlandsche koloniale geschiedenis. Met medewerking van G. Gonggrijp, J. de Graaf, J.C. van Leur, W.R. Menkman, P.J. van Winter.Utrecht, De Haan, 1942 (2e). (IV) 351 pp. hlf ln. Ills. *voorplat iets roestvlekkig, naam op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 581372 | HAAS-ENGEL, R.H. DE, Het indonesisch nationaliteitsrecht.Deventer, Kluwer, 1993. (XXII) 449 pp. ing.Dit boek werd als proefschrift verdedigd aan de Rijksuniversiteit Limburg te Maastricht op 30 juni 1993 | Euro 15,00 |
| 599226 | HAGEN, T., WAHLEN, F.T., CORTI, W.R., Nepal. The kingdom in the Himalayas. Translated by: B.M. Charleston.Berne, Kümmerly, 1961. 116 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 17,50 |
| 595170 | HAGEN, V.W. VON, Azteken. De opkomst en ondergang van een krijgersvolk. Vert. Z.p., Elmar, z.j. 219 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *binnenzijde omslag gebruind* | Euro 10,00 |
| 576397 | HAGENBECK, J., Fünfundzwanzig Jahre Ceylon. Erlebnisse und Abenteuer im Tropenparadies. Bearb. und hrsg. von V. Ottman. Mit 33 Bildtafeln. Dresden, Deutsche Buchwerkstätten, 1922. (VIII) 227 pp. hlf ln. Ills. *naam op schutbl.*Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 579627 | HALL, C.J.J. VAN, KOPPEL, C. VAN DE, (RED.), De landbouw in den Indischen archipel. 2 dln in 3 banden.'s-Gravenhage, Van Hoeve, 1946-1949. 423, 905, 784 pp. ln. Ills.*Dl III ontbreekt, schutbl. iets gebruind*Dl I: Algemeen gedeelte, Dl IIA: Voedingsgewassen en geneesmiddelen, Dl IIB: Genotmiddelen en specerijen. Met bijdragen van o.a.: E.C.J. Mohr, G.J. Vink, K. van der Veer, A.J. Koens, A.J. Ultée, P.J. van den Broek | Euro 45,00 |
| 577380 | HALL, C.J.J. VAN, Insulinde. Werk en welvaart.Naarden, In den toren, 1944 (3e). 192 pp. hlf ln. Ills. *rug licht roestvlekkig | Euro 7,00 |
| 006261 | HALLIDAY, J., MCCORMACK. G., Het Japanse imperialisme. 'Gedeelde welvaart' in Oost-Azië. Vertaling: H. Hom. Amsterdam, Van Gennep, 1973. 280 pp. paperback. Illustraties. *naam op titelpagina* | Euro 10,00 |
| 587622 | HAMEL, J.C., Soldatendominee. Ervaringen van een legerpredikant in Japanse krijgsgevangenschap. Met een woord vooraf van I.H. Enklaar.Franeker, Wever, z.j. (2e herz.). 222 pp. paperback. Portret. Illustraties. *foto voorin geplakt, tekst op schutblad* | Euro 10,00 |
| 577430 | HAMZAH, A., SALLEH YAAPAR, M., Mysticism & poetry. A hermeneutical reading of the poems of Amir Hamzah. Kuala Lumpur, Kementerian Pindidikan, 1995. (XIV) 239 pp. ln + omsl. Bibliogr. | Euro 10,00 |
| 599326 | HANSSEN, E.A., Norway calling. Phototechnical assistance N.A. Jacobson. Translation A. Gordon.Oslo, Mittet, z.j. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag waterschade, band en schutbladen licht roestvlekkig, naam op schutblad | Euro 11,50 |
| 599292 | HARRER, H., Sieben Jahre in Tibet. Mein Leben am Hofe des Dalai Lama. Mit 8 mehr- und 35 einfarbigen Abbildungen nach Aufnahmen des Autors und einer Kartenskizze.Stuttgart, Europäische Bildungsgemeinschaft, z.j. 299 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 596570 | HARRER, H., Zeven jaar in Tibet. Mijn leven aan het hof van de Dalai Lama. Nederlandse vertaling F. van Oldenburg Ermke.'s-Gravenhage, Pax, z.j. (3e). 347 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 575648 | HASSELMAN, C.J., The royal colonial institute at Amsterdam. Origin, scope and future.Amsterdam, Colonial institute, 1926. 104 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 595508 | HAUSER, E.O., Gemaskerde menschen. Uit het Engelsch vertaald door W.H.C. Boellaard.Den Haag, Stok, z.j. 189 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 12,50 |
| 576389 | HAUSHOFER, K., Japan und die Japaner, Eine Landes- und Volkskunde. Mit 28 Karten im Text und 29 Abbildungen auf 15 Tafeln.Leipzig, Teubner, 1933 (2e). (VIII) 240 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 601111 | HAUSSIG, H.W., Die Geschichte Zentralasiens und der Seidenstraße in islamischer Zeit.Darmstadt, WB, 1992 (2e herz.). (XII) 322 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 598044 | HAUSSIG, H.W., Die Geschichte Zentralasiens und der Seidenstraße in islamischer Zeit.Darmstadt, WB, 1988. (XVIII) 318 pp. paperback. (Grundzüge, 73) *naam op binnenzijde omslag* | Euro 10,00 |
| 573432 | HAVARD, H., La Flandre a vol d'oiseau. Illustrations d'après nature par Maxime Lalanne. Paris, Decaux, 1883. Met 25 platen. (VIII) 404 pp. ln. *papier hier en daar licht roestvlekkig en licht besch., bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 90,00 |
| 584541 | HEDIN, S., Transhimalaja. Entdeckungen und Abenteuer in Tibet. Mit 397 Abbildungen nach photographischen Aufnahmen, Aquarellen und Zeichnungen des Verfassers und mit 10 Karten. 2 dln.Leipzig, Brockhaus, 1917 (5e). (XVIII) 405, (X) 406 pp. halflinnen. Illustraties. *banden licht geschaafd, iets los in de band, eerste katern beide delen los, rug dl 2 los*Frakturschrift | Euro 35,00 |
| 587120 | HEEK, F. VAN, Westersche techniek en maatschappelijk leven in China. Enschede, Van der Loeff, 1937 (2e herz.). (XIV) 507 pp. linnen. Illustraties. *ex libris* | Euro 20,00 |
| 575654 | HEEREN, H.J., Transmigratie in Indonesië. Interne migratie en de verhouding van immigranten/autochtonen speciaal met betrekking tot zuid- en midden Sumatra. Internal migration in Indonesia. Internal migration and the relationship between immigrants and autochtonous population, with special reference to south and central Sumatra. (With summary in English). Meppel, Boom, 1967. (VIII) 227 pp. ing. Diss. Ills. *naam op schutbl.* | Euro 11,50 |
| 583660 | HEEVER, C.M. VAN DER, PIENAAR, P. DE V., (RED.), Kultuurgeskiednis van die Afrikaner. Die eerste beskrywing van die boere-volkslewe in al sy vertakkinge. Deel II. Met medewerking van 37 Afrikaanse gesaghebbendes. Kaapstad, Nasionale pers Beperk, 1947. (VI)465 pp. ln. Ills. *bibl.ex.*Met bijdragen van o.a.: S.A. Louw, B. Kok, S.P. Engelbrecht | Euro 50,00 |
| 579396 | HEISSIG, W., Ein Volk sucht seine Geschichte. Die Mongolen und die verlorenen Dokumente ihrer großen Zeit. Düsseldorf, Econ, 1964. 321 pp. ln. Ills. *naam op schutbl.* | Euro 15,00 |
| 596301 | HELFFERICH-KOCH, H., Een dal in Ambarawa.Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1981. 254 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 575690 | HELSDINGEN, W.H. VAN, HOOGENBERK, H., (ED.), Mission interrupted. The Dutch in the East Indies and their work in the XXth century. A symposium. Abridged English version by J.J.L. Duyvendak. Amsterdam, Elsevier, 1945. (VIII) 254 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: F.C. Gerretson, F.W, Stapel, A. van Dooren | Euro 11,50 |
| 596908 | HELSDINGEN, W.H. VAN, HOOGENBERK, H., (RED.), Daar wèrd wat groots verricht....Nederlandsch-Indië in de XXste eeuw. Met talrijke zwarte en gekleurde afbeeldingen in en buiten den tekst.Amsterdam, Elsevier, 1941. (VIII) 528 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 586916 | HELSDINGEN, W.H. VAN, HOOGENBERK, H., (RED.), Daar wèrd wat groots verricht....Nederlandsch-Indië in de XXste eeuw. Met talrijke zwarte en gekleurde afbeeldingen in en buiten den tekst.Amsterdam, Elsevier, 1941. (VIII) 528 pp. linnen. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 579863 | HELSDINGEN, W.H. VAN, HOOGENBERK, H., (RED.), Daar wèrd wat groots verricht...Nederlandsch-Indië in de XXste eeuw. Met talrijke zwarte en gekleurde afbeeldingen in en buiten den tekst.Amsterdam, Elsevier, 1941. (VIII) 528 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, binding iets los* | Euro 11,50 |
| 575644 | HENGEVELD, G.J.N., Geologische onderzoekingen ten behoeve van 's lands waterstaat, gewestelijke- en gemeentewerken in Nederlandsch-Indië. Deel 1: 1914-1915. Weltevreden, z.u., 1920. 103 pp. ingenaaid. Illustraties. (Mededeelingen en rapporten van het departement der burgerlijke openbare werken, 1) *rug licht beschadigd, bibliotheekstempel* | Euro 12,50 |
| 572402 | HERSKOVITS, M.J., The human factor in changing Africa. New York, Knopf, 1962. (XIV) 500 (55) pp. linnen. Bibliografie. *papier iets gebruind* | Euro 15,00 |
| 577280 | HEUTSZ, J.B. VAN, LAMSTER, J.C., J.B. van Heutsz als gouverneur-generaal 1904-1909. Amsterdam, Van Kampen, z.j. 312 pp. hlf ln. Ills. | Euro 11,50 |
| 600927 | HEYERDAHL, T., Aku-aku. Het mysterie van Paaseiland. Geautoriseerde vertaling uit het Noors door N.G. Visser, H.D. Baars en G. Baars-Jelgersma.Lochem, Tijdstroom, z.j. 353 pp. linnen. Illustraties. *datum op schutblad* | Euro 10,00 |
| 599480 | HEYERDAHL, T., Aku-aku. Het mysterie van Paaseiland. Geautoriseerde vertaling uit het Noors door N.G. Visser, H.D. Baars en G. Baars-Jelgersma.Lochem, Tijdstroom, 1959 (3e). 353 pp. linnen. Illustraties. *boekblok licht beduimeld* | Euro 10,00 |
| 598821 | HEYERDAHL, T., De Kon-Tiki expeditie. 8000 kilometers per vlot over de Grote Oceaan. Geautoriseerde vertaling uit het Noors van A. van Marken.Amsterdam, Scheltens, z.j. 239 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 583663 | HEYMANS, RICQUIER, G., GILSON, J., MALLEGHEM, VAN, Urbanisme in Belgisch Kongo. Brussel, Visscher, z.j. (XII) 219 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 35,00 |
| 599452 | HILLEBRANDT, A., (HRSG.), Upanishaden. Altindische Weisheit aus Brahmanas und Upanishaden. Übertragen und eingeleitet.Düsseldorf, Diederichs, 1958 (6.-9. T.). 240 pp. linnen. *boekblok en schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 583578 | HILLEN, E., Kampjongen. Herinneringen aan Java. Vert. H. Martherus. Haarlem, Becht, 1994. 182 pp. ln + omsl. | Euro 10,00 |
| 595663 | HIMMELHEBER, U., Zonder muziek waren wij slaven. Leven en liefde onder de negers. Ingeleid door J.W. Schulte Nordholt. In het Nederlands vertaald door L. Coutinho-Frensdorf.Baarn, WV, z.j. 219 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 594961 | HITOPADEÇA VAN NARAYANA, Hitopadeça van Narayana. Spreuken en sproken uit het Sanskrit vertaald door H.G. van der Waals. Amsterdam, Delsman, 1910. (VIII) 218 pp. linnen. *naam op titelpagina, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 577282 | HOEN, P. 'T, Terug uit Djokja. Amsterdam, Parool, 1946. 128 pp. ing. *omsl. licht bsch.* | Euro 10,00 |
| 597281 | HOFF, R., Het Midden-Oosten. Een politieke geschiedenis.Utrecht, Spectrum, 1991. 344 pp. paperback. (Aula, 204) | Euro 10,00 |
| 572401 | HOFSTRA, S., Differenzierungserscheinungen in einigen afrikanischen Gruppen. Ein Beitrag zur Frage der primitiven Individualität.Amsterdam, Scheltema, 1933. (VIII) 214 pp. ingenaaid. *ex libris, enkele potloodstrepen, vouw in omslag* | Euro 15,00 |
| 599362 | HONDIUS, J.M., Pelgrimstocht door India.Den Haag, Mouton, 1962. 255 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 596541 | HOOGH, G.J.M. DE, Mijn Indische mariniersjaren.Kaft en illustraties T. de Hoogh-Sierat. Naar herinneringen van B.J. van Gils. Z.p., Liberty, z.j. 380 pp. paperback. *vouw in omslag, vlekje op boekblok* | Euro 15,00 |
| 587627 | HOOYKAAS, C., (RED.), De kluizenaar. Doekoeh Siladri. Balisch volksverhaal, vertaald en ingeleid.Amsterdam, Meulenhoff, 1982. 117 pp. linnen + omslag. (Oosterse bibliotheek, 20) | Euro 7,50 |
| 600921 | HOOYKAAS, C., (RED.), De kluizenaar. Doekoeh Siladri. Balisch volksverhaal, vertaald en ingeleid.Amsterdam, Meulenhoff, 1982. 117 pp. linnen + omslag. (Oosterse bibliotheek, 20) | Euro 7,50 |
| 587625 | HORNMAN, W., De mariniersbrigade. De geschiedenis. De mariniersbrigade in Oost-Java in de jaren 1946, 1947, 1948 en 1949. Hoevelaken, Verba, 1995.448 pp. linnen + omslag. Illustraties. Dit boek verscheen eerder onder de titel: De geschiedenis van de mariniersbrigade | Euro 20,00 |
| 577284 | HOVINGA, H., Dodenspoorweg door het oerwoud. Het vergeten drama van de Pakan Baroe-spoorweg op Sumatra, aangelegd door krijgsgevangenen onder de Japanse bezetting. Franeker, Wever, 1976. 157 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 586774 | HOVINGA, H., Dodenspoorweg door het oerwoud. Het vergeten drama van de Pakan Baroe-spoorweg op Sumatra, aangelegd door krijgsgevangenen onder de Japanse bezetting. Franeker, Wever, 1976. 157 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 596730 | HOYER, N. (ERNST HARTHERN), Heimwärts.Haag, Kruseman, 1936. 344 pp. linnen. *band verkleurd*Dieses Buch entstand als Ergebnis der ersten Palästinafahrt im Jahre 1933 und 1934 | Euro 11,50 |
| 576373 | HSÜN, LU, SUNG-K'ANG, HUANG, Lu Hsün and the new culture movement of modern china. Djambatan, z.u., 1957. (X) 158 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *stempel op omslag, omslag iets beschadigd* | Euro 15,00 |
| 583512 | HUGGER, P., (HRSG.), Handbuch der schweizerischen Volkskultur. 3 delen. Zürich, Offizin, 1992. (X) 497, (VI) 501-970, (VI) 971-1534 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutbl.*Met bijdragen van o.a.: P. von Matt, P. Centlivres, M. Gschwend | Euro 40,00 |
| 595648 | HULSBUS, J., Cirkels in de regen. De terreur van een onverwerkt oorlogsverleden en de opkomst van Japan als supermacht 1948-1989. Baarn, Hollandia, 1989. 120 pp. paperback. (Oorlogsgeschiedenis) | Euro 10,00 |
| 572411 | HUNTER, M., Reaction to conquest. Effects of contact with Europeans on the Pondo of South africa. With an introd. by J.C. Smuts. London, OUP, 1964 (2e). (XXIV) 582 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 599349 | I TJING, REIFLER, S., I Tjing. Een interpretatie voor deze tijd. Vertaling K. Lorteije.Deventer, Ankh-Hermes, 1980. 288 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599223 | I TJING, SHERRILL, W.A., CHU, W.K.C., An anthology of I Ching.London, Routledge, 1977. (XII) 245 pp. linnen + omslag. Illustraties. *ex libris* | Euro 12,50 |
| 599224 | I TJING, SHERRILL, W.A., CHU, W.K.C., The astrology of I Ching. Translated from the 'Ho map lo map rational number' by W.K. Chu. Edited, and commentaries added by W.A. Sherrill.London, Routledge, 1976. (X) 445 pp. linnen. *ex libris, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 597741 | I TJING, I Tjing. Het boek der veranderingen. Naar de Duitse vertaling met toelichting van R. Wilhelm. Met een voorwoord van C.G. Jung overgenomen en vertaald uit de Engelse uitgave. Vertaald door A. Hochberg-van Wallinga.Amsterdam, Veen, z.j.. (XLVI) 494 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, schutbladen en boekblok roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 589623 | I TJING, I Tjing. Het boek der veranderingen. Naar de Duitse vertaling met toelichting van R. Wilhelm. Met een voorwwoord van C.G. Jung overgenomen en vertaald uit de Engelse uitgave. Vertaald door A. Hochberg-van Wallinga.Deventer, Ankh-Hermes, 1989 (15e). (XLVI) 494 pp. linnen + omslag. (Grote klassieken) *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 577285 | IDEMA, H.A., Parlementaire geschiedenis van Nederlandsch-Indië 1891-1918. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1924. (VIII) 380 pp. ingenaaid. *onopengesneden* | Euro 20,00 |
| 595645 | IDEMA, W.L., RAS, J.J., (RED.), De kraanvogel en de schildpad. Vijf No en vier Kyogen. Vert. uit het Japans en ingel. door E.de Poorter. Amsterdam, Meulenhoff, 1978. 178 pp. linnen + omslag. (Oosterse bibliotheek, 12) | Euro 10,00 |
| 599231 | ILLION, T., Geheim Thibet. Vertaald door G. Zorab.Den Haag, Boucher, 1938. 229 pp. linnen. *rug deels verkleurd, naam op schutblad, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 595704 | IZIKOWITZ, K.G., Musical and other sound instruments of the South American indians. A comparative ethnographical study. Göteborg, Wettergren, 1935. (XII) 433 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Göteborgs kungl. vetenskaps- och vitterhets-samhälles handlingar. Femte földjen. Ser. A. Band 5. N:o 1) *tekst op omslag, omslag beschadigd* | Euro 75,00 |
| 575658 | JAARSMA, S., Grond voor den Nederlander. Soerabaja, z.u., 1936. (VIII) 120 pp. ing. Ills. | Euro 10,00 |
| 575657 | JACOBS, G.F., Wedloop met de moesson. Verslag van een reddingsoperatie op Sumatra. Vert: J. de Rooy.Franeker, Wever, 1982. 251 pp. paperback. Illustraties. *enkele penstrepen* | Euro 7,00 |
| 587629 | JACOBS, H., POSTEMA, K., WIGBOLD, H., (RED.), Nederlandsch Indie 1945. Indonesie 1949. Achter het Nieuws 1969.Hilversum, Vara, 1969. 109 pp. paperback.Volledige teksten van de drie Achter het Nieuws uitzendingen over de gebeurtenissen tijdens de twee politionele akties in het voormalig Nederlands Indië | Euro 7,00 |
| 577287 | JAQUET, L.G.M., Aflossing van de wacht. Bestuurlijke en politieke ervaringen in de nadagen van Nederlandsch-Indië,Rotterdam, Donker, 1978. 320 pp. ln. *potl.aant., boekblok iets vlekkig* | Euro 11,50 |
| 577326 | JASPER, J.E., PIRNGADIE, M., De inlandsche kunstnijverheid in Nederlandsch Indië. I. Het vlechtwerk.Monnickendam, Waringin, 1998 (Repr. 1912). (IV) 240 (40) pp. ln + omsl. Ills.Deze facsimile uitgave is in een oplage van 1000 genummerde exemplaren gedrukt door drukkerij Bevrijding b.v. te Amsterdam. Het lithowerk is verzorgd door BV&R lithografen te Zaandijk. Stokkink b.v te Amsterdam verzorgde het bindwerk. Oorspronkelijk uitgegeven te 's-Gravenhage door Mouton & Co | Euro 70,00 |
| 599305 | JOHARI, H., Leela. Spel der kennis. Vertaling: R. Hartzema.Amsterdam, Karnak, 1979. 174 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad, omslag licht roestvlekkig*Spelbord aanwezig | Euro 10,00 |
| 571710 | JOHNSTON, H., Toward the sunrise; being sketches of travel in Europe & the east. To which is added a memorial sketch of the rev. William Morley Punshon. With illustrations.Toronto, Briggs, 1881. [XIV] 459 pp. linnen. Illustraties. *band iets gevlekt, iets los in de band, eigendomssticker op binnenzijde voorplat, potloodaantekeningen op schutblad* | Euro 20,00 |
| 577288 | JONG, J. DE, Het geestesleven der volken van Indonesië.Groningen, Wolters, 1947 (2e). 119 pp. ing. Ills. (Insulinde, 3) *omsl. verkleurd* | Euro 10,00 |
| 595123 | JONKMAN, J.A., Nederland en Indonesië beide vrij. Memoires van mr. J.A. Jonkman. Assen, Van Gorcum, 1977. 298 pp. linnen. Portret. | Euro 15,00 |
| 587803 | JORRITSMA, H.E.J., Damergou. Een historische en sociaal-ekonomische studie van een landstreek in midden-Niger. Utrecht, z.u., 1979. (VIII) 338 pp. paperback. Dissertatie. Illustraties. | Euro 17,50 |
| 569364 | JOSSELIN DE JONG, P.E. DE, (RED.), Indonesie als anthropologisch studieveld. Een interdisciplinaire benadering. Een bundel opstellen. Leiden, ICA, 1985. (VIII) 202 pp. paperback. (ICA publikaties, 73) Met bijdragen van o.a.: A. Teeuw, J.G. de Casparis, B.J. Boland | Euro 11,50 |
| 598021 | JULIEN, P., Kampvuren langs den evenaar. Herinneringen aan tien jaar bloedonderzoek in west- en centraal Afrika. Verlucht met 40 oorspronkelijke foto's van den schrijver en 15 vignetten door C. Julien.Eindhoven, Pelgrim, 1946 (40e-47e duizendtal). 253 pp. linnen. Illustraties. *band en schutbladen deels gebruind* | Euro 11,50 |
| 597949 | JULIEN, P., Kampvuren langs den evenaar. Herinneringen aan tien jaar bloedonderzoek in west- en centraal Afrika. Verlucht met 40 oorspronkelijke foto's van den schrijver en 15 vignetten door C. Julien.Eindhoven, Pelgrim, 1941 (27e duizendtal). 253 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, binding iets los, rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 597365 | JULIEN, P., Kampvuren langs den evenaar. Herinneringen aan tien jaar bloedonderzoek in west- en centraal Afrika. Verlucht met 40 oorspronkelijke foto's van den schrijver en 15 vignetten door C. Julien.Eindhoven, Pelgrim, 1943 (33e-39e duizendtal). 253 pp. halflinnen. Illustraties. *platten licht geschaafd* | Euro 11,50 |
| 598020 | JULIEN, P., Kampvuren langs den evenaar. Herinneringen aan tien jaar bloedonderzoek in west- en centraal Afrika. Verlucht met 40 oorspronkelijke foto's van den schrijver en 15 vignetten door C. Julien.Eindhoven, Pelgrim, 1941 (27e duizendtal). 253 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, binding iets los, rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 599307 | JUNGBLUT, L., 'Misdadige' stammen.Heide-Kalmthout, Soverdi, 1945. 376 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekstickers en -stempels* | Euro 15,00 |
| 579421 | KADDOURI, A., SAÏB, J., ZEGGAF, A., (ED.), Le Maroc et la Hollande. Etudes sur l'histoire, la migration, la linguistique et la sémiologie de la culture.Rabat, Université Mohammed V, 1988. 358 (96) pp. paperback. (Colloques et séminaires, 8)Met bijdragen van o.a.: B.J. Slot, P.S. van Koningsveld, M. Boudoudou, F. Hajjarabi, J. L.K. de Voogd. Actes du 1er colloque maroco-néerlandais qui s'est tenu, du 6 au 13 avril 1986, à la Faculté des letteres et des sciences humaines de Rabat | Euro 12,50 |
| 575680 | KALFF, S., De 'loffelycke compagnie'. Historisch overzicht der O.I. compagnie. Amsterdam, Meulenhoff, 1916. 121 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 587889 | KALIDASA, Urvaçi, een oud-Indisch tooneelstuk van Kalidasa. Uit den oorspronkelijken text vertaald, en van een inleiding voorzien door R.H. van Gulik.'s-Gravenhage, Adi Poestaka, 1932. 84 pp. ingenaaid. *omslag iets verkleurd en licht beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 125,00 |
| 577290 | KAMERLING, R.N.J., Indonesië toen en nu. Amsterdam, Intermediair, 1980. 304 pp. paperback. Illustraties. (IB) *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: P. van 't Veer, W.R. Hugenholtz, E. Utrecht | Euro 11,50 |
| 596295 | KAMPEN, A. VAN, Hart zonder haat. Roman.Hilversum, De Boer, 1960 (2e). 282 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 600005 | KAMPEN, A. VAN, Het laatste bivak. In aansluiting op 'Jungle Pimpernel, controleur B.B.'.Amsterdam, De Boer, 1950. 296 pp. linnen. *band verkleurd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587623 | KAN, W., Burmadagboek 1942 - 1945. Onder redaktie van F. Rühl.Amsterdam, AP, 1986. 271 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 570173 | KAPLONY, A., The Haram of Jerusalem 324-1099. Temple, friday mosque, area of spiritual power. Stuttgart, Steiner, 2002. (XVIII) 789 pp. ingenaaid. Illustraties. (Freiburger Islamstudien, 22) | Euro 100,00 |
| 577292 | KARTINI, R.A., VIERHOUT, M., Raden Adjeng Kartini 1879-1904. Een Javaansche over de nooden en behoeften van haar volk. Den Haag, Oceanus, 1944 (2e). 191 pp. gebonden + omslag. Portret. Illustraties. (Door alle eeuwen, 5) *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 587967 | KARTINI, R.A., VIERHOUT, M., Raden Adjeng Kartini 1879-1904. Een Javaansche over de nooden en behoeften van haar volk. Den Haag, Oceanus, 1944 (2e). 191 pp. gebonden + omslag. Portret. Illustraties. (Door alle eeuwen, 5) *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 577324 | KAT ANGELINO, A.D.A. DE, Staatkundig beleid en bestuurszorg in Nederlandsch-Indië. 3 dln. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1930 (2e). (VIII) 644, (VIII) 645-1395, (XII) 763 pp. ln. *tekst op schutbl. dl 1.1.*Dl 1.1. en 1.2.: Grondslagen en richtlijnen van koloniaal beleid, Dl 2: De overheidszorg in Nederlandsch-Indië | Euro 50,00 |
| 590966 | KATS, J., (RED.), Programma van de Wajang-Wong-opvoering in den Kraton te Jogjakarta op 3, 4, 5 en 6 september 1923. In opdracht van z.h. den sultan Hamengkoe Boewana VIII. Bewerkt en en met een inleiding voorzien. Met medewerking van R. Sastrawidjana. Weltevreden, Kolff, 1923. 54 pp. ingenaaid + 30 foto's. *rug en omslag licht beschadigd, tekst op titelpagina* | Euro 85,00 |
| 596969 | KATS, J., Het Javaansche toneel. I Wajang poerwa. Weltevreden, Commissie voor de volkslectuur, 1923. 446 pp. gebonden. Illustraties. *rug licht beschadigd en iets vlekkig*Met 37 gekleurde platen en tal van zwart/wit afbeeldingen + gekleurde kaart + geslachtslijst + geslachtstabel. Alles wat gepubliceerd is | Euro 400,00 |
| 595647 | KEENE, D., Japanische Literatur. Eine Einführung für westliche Leser. Aus dem Engl. übers. von M. Humbert. Zürich, Füssli, 1962. 132 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 595414 | KEMPERMAN, J., (RED.), De Japanse bezetting in dagboeken. Buiten de kampen. Amsterdam, Bakker, 2002. 672 pp. paperback. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 575653 | KIELSTRA, J.C., Het koloniale vraagstuk van dezen tijd. Haarlem, Bohn, 1928. (VI) 77 pp. ing. *rug met tape verstevigd* | Euro 7,00 |
| 589670 | KIN PING MEH, Kin Ping Meh oder die abenteuerliche Geschichte von Hsi Men und seiner sechs Frauen. Aus dem Chinesischen übertragen von F. Kuhn. Z.p., Insel, 1961 (56. bis 65. T.). 863 pp. linnen. *rug licht verkleurd, naam op schutblad*Dundrukuitgave | Euro 12,50 |
| 569830 | KI-ZERBO, J., Histoire de l'Afrique noire. D'hier et demain.Paris, Hatier, 1972. 702 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadid* | Euro 15,00 |
| 570263 | KLAUSEN, A.M., Kerala fisherman and the Indo-Norwegian pilot project. Oslo, Universitetsforlaget, 1968. 201 pp. gebonden. Illustraties. (PMIPRI, 1) *band licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 585284 | KLEIAN, J., Deliplanter. Deventer, Van Hoeve, z.j. 272 pp. half linnen. *band licht geschaafd, papier licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 577305 | KLEIWEG DE ZWAAN, J., De oudste mensheid van de Indische archipel. Den Haag, Servire, 1943. 112 pp. hlf ln. Ills. (EM) | Euro 6,00 |
| 575652 | KLEYMANS, D.J.M., Het Trojaanse paard. Voorgeschiedenis der gemeentelijke en gewestelijke raden in Nederlandsch-Indië 1856-1897. Rotterdam, z.u., 1948. (XII) 180 pp. ing. Diss. | Euro 16,00 |
| 575651 | KNOOP, W.J., Het probleem Nederland-Indonesië. Hoe kan de band tusschen Nederland en Indonesië behouden blijven?'s-Gravenhage, Adi Poestaka, 1925. (X) 199 pp. ing. | Euro 12,50 |
| 594855 | KOCH, D.M.G., Om de vrijheid. De nationalistische beweging in Indonesië. Djakarta, Pembangunan, 1950. 160 pp. ingenaaid. | Euro 12,50 |
| 599456 | KOKKOKA, Koka Shastra en andere geschriften uit India over de liefde. Ingeleid en van aantekeningen voorzien door A. Comfort. Met een voorwoord van W.G. Archer. De Nederlandse vertaling is van J.F. Kliphuis.IAmstelveen, Nieuwe wieken, z.j. 238 pp. paperback. *band licht geschaafd* | Euro 10,00 |
| 576388 | KOL, H.H. VAN, Oud en nieuw Japan. Grepen uit het leven. Met een voorrede van M.W. Visser en met 118 illustraties buiten den tekst. Rotterdam, Brusse, 1921. (XII) 268 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, rug verkleurd* | Euro 25,00 |
| 587630 | KOPPEN, G.A., Holland - Indië - Holland in storm en zonnebrand. Met een voorwoord van C.J. Snijders.Z.p., Telegraaf, 1927. 60 pp. ingenaaid. Illustraties. *iets los in de band* | Euro 7,50 |
| 591352 | KOUSBROEK, R., Het Oostindisch kampsyndroom. Anathema's 6. Amsterdam, Meulenhoff, 1992 (2e). 494 pp. paperback. Illustraties. (ME, 714) | Euro 12,50 |
| 577308 | KOUSBROEK, R., Het Oostindisch kampsyndroom. Anathema's 6. Amsterdam, Meulenhoff, 1992. 494 pp. pb. Ills. (ME, 714) | Euro 12,50 |
| 579946 | KOUSBROEK, R., Het Oostindisch kampsyndroom. Anathema's 6. Amsterdam, Meulenhoff, 1992 (3e). 494 pp. paperback. Illustraties. (ME, 714) *naam op titelpagina* | Euro 12,50 |
| 577307 | KOUSBROEK, R., Terug naar Negri Pan Erkoms. Amsterdam, Meulenhoff, 1996 (2e). 256 pp. paperback. Illustraties | Euro 11,50 |
| 577210 | KRAYENBELT, J., Het heilige land. Reis door Egypte, Palestina en Syrië. Met platen. Rotterdam, Wenk, 1895 (3e herz.). 338 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, rug deels los* | Euro 30,00 |
| 599511 | KROB, M., KROB JR., M., Praha. Prag. Prague. Prague. Praga. Photography. Text M. Mzykóva.Praha, Kvarta, 1993. ongepagineerd. gebonden + omslag. Illustraties.209 foto's. Begeleidende tekst in het Tjechisch, Duits, Engels, Frans, en Italiaans | Euro 10,00 |
| 596950 | KROSS, M., MEGENS, E., PAËRL, E., (RED.), De uitbuiting van Suriname.Nijmegen, SUN, 1970. 219 pp. paperback. Illustraties. *omslag deels verkleurd, naam op schutblad, enkele penaantekeningen pp. 218 en 219* | Euro 10,00 |
| 599548 | KUBISTA, I., Minnesota. Photography by R. van Zee.Portland, Graphic arts center, 1976. 128 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 575703 | KUIJK, O., VELDKAMP, A.C., Weerzien met Indonesië. Amsterdam, Becht, z.j. 192 pp. pb. Ills. | Euro 7,00 |
| 567766 | KUNHARDT, O., Wanderjahre eines jungen Hamburger Kaufmannes. Eine Reise um die Erde in 1000 Tagen. Mit Abbildungen und Uebersichtskarten. Berlin, Reimer, 1902 (3e). (X) 470 pp. linnen. Portret. *achterplat vlekkig, rug vlekkig en beschadigd* | Euro 30,00 |
| 590559 | KUPERUS, G., Het cultuurlandschap van West-Soembawa. Groningen, Wolters, 1936. (VIII) 220 pp. ingenaaid. Illustraties. Dissertatie. *rug heel licht beschadigd*Met 3 kaarten als bijlage | Euro 25,00 |
| 572623 | LAMBEL, M. LE COMTE DE, Illustrations d'Afrique.Tours, Mame, 1876. 238 pp. linnen. Illustraties.*papier hier en daar roestvlekkig, rug licht beschadigd, tekst op schutblad*Boekblok verguld | Euro 25,00 |
| 592667 | LAMBERTZ, L., Taboe op Bali. Breda, Geus, 1987. 171 pp. paperback. *rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 596547 | LAURENS, B., De vreetpatrouille. Verhalen. Rotterdam, Donker, 1987. 132 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 577311 | LEFFELAAR, H.L., De Japansche regeering betaalt aan toonder. Een oorlog die niet verdween. Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1980. 172 pp. ing. Ills. *naam op schutbl.* | Euro 7,00 |
| 599333 | LEITER, S.L., The art of kabuki. Famous plays in performance. Translated, with commentary.Berkeley, UCP, 1979. (XXII) 298 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 589308 | LÉVI, J., Tj'in. Vert. door M. van Dijk en T. van Dijk.Amsterdam, Arena, 1985. 290 pp. paperback. *omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 580603 | LEWIS, B., Los Árabes en la historia. Traducción del inglés por G.S. Huelin. Madrid, Espasa-Calpe, 1956. 235 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag licht beduimeld* | Euro 12,50 |
| 570262 | LEWIS, O., Five families. Mexican case studies in the culture of poverty. With a new introd. by M. Mead. Foreword by O. La Farge.London, Souvenir, 1976. (XIV) 351 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Condor) | Euro 14,00 |
| 599457 | LEYDEN, R. VON, Ganjifa. The playing cards of India. A general survey, with a catalogue of the Victoria and Albert museum collection. With contributions by M. Dummett.London, Victoria and Albert Museum, 1982. (XIV) 128 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *plakbandresten op schutbladen*Oblong formaat | Euro 10,00 |
| 587274 | LIMAN, I., Upptäck Sverige. Discover Sweden. Transl. Swedish: A. Hening, English: D. McDuff.Malmö, Illustris, 1989. 190 pp. gebonden + omslag. Illustraties.Tweetalige editie | Euro 12,50 |
| 599202 | LIN YUTANG, Levenswijsheid met een glimlach. Uit het Engelsch vertaald door W.H.C. Boellaard.Den Haag, ZHUM, z.j. (4e). (XVIII) 473 pp. linnen. *rug verkleurd, papier hier en daar licht roestvlekkig, naam op schutblad, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 596354 | LIN YUTANG, Levenswijsheid met een glimlach. Uit het Engelsch vertaald door W.H.C. Boellaard.Den Haag, ZHUM, z.j. 473 pp. linnen. *rug lichte waterschade* | Euro 11,50 |
| 599304 | LIPTON, M., FIRN, J., The erosion of a relationship. India and Britain since 1960.London, OUP, 1975. (XVI) 427 pp. linnen + omslag. *bibliotheekexemplaar, omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 580482 | LITTMANN, E., Der deutsche Beitrag zur Wissenschaft vom vorderen Orient.Stuttgart, Kohlhammer, 1942. (IV) 43 pp. ingenaaid. (Der deutsche Beitrag zur Gestaltung und Erforschung der englischen Kultur) *omslag deels verkleurd, naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 580480 | LOMBARD, M., L'islam dans sa première grandeur (VIIIe-XIe siècle).Paris, Flammarion, 1971. 245 pp. ing. *vouw in voorplat* | Euro 11,50 |
| 590033 | LORENTZ, H.A., Eenige maanden onder de papoea's. Leiden, Brill, 1905. (VIII) 310 pp. linnen. Illustraties. *2 illustraties los, oude naam en tekst op schutblad*Fraai versierde band. Kaart Noord-Nieuw-Guinea achterin | Euro 100,00 |
| 575691 | LOUTER, J. DE, Handboek van het staats- en administratief recht van Nederlandsch Indie. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1914 (6e herz.). (XIV) 695 pp. ln. | Euro 16,00 |
| 576385 | LOWE, C., Wage patterns and wage policy in modern China 1919-1972. London, CUP, 1973. (XVI) 171 pp. linnen. Bibliografie. (CSCHLI) *voorplat en rug licht verkleurd* | Euro 12,50 |
| 584550 | LUBIS, M., Schemer over Djakarta. Vert. door P.H. Fruithof. Baarn, Hollandia, 1963. 319 pp. linnen + omslag *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 598051 | LUYENDIJK, J., Het zijn net mensen. Beelden uit het Midden-Oosten.Amsterdam, Podium, 2007 (17e). 220 pp. paperback. *omslag iets beduimeld* | Euro 10,00 |
| 600916 | MAIER, H.M.J., (RED.), Sjeik Abdullah en de bloemen. Hikayat Merong Mahawangsa. Vertaald uit het Maleis en ingeleid.Amsterdam, Meulenhoff, 1978. 137pp. linnen + omslag. (Oosterse bibliotheek, 11) | Euro 7,50 |
| 587632 | MAIER, H.M.J., (RED.), Sjeik Abdullah en de bloemen. Hikayat Merong Mahawangsa. Vertaald uit het Maleis en ingeleid.Amsterdam, Meulenhoff, 1978. 137pp. linnen + omslag. (Oosterse bibliotheek, 11) | Euro 7,50 |
| 600920 | MAIER, H.M.J., (RED.), Sjeik Abdullah en de bloemen. Hikayat Merong Mahawangsa. Vertaald uit het Maleis en ingeleid.Amsterdam, Meulenhoff, 1978. 137pp. linnen + omslag. (Oosterse bibliotheek, 11) *omslag licht beschadigd* | Euro 7,50 |
| 579327 | MANSVELT, W.M.F., (ED.), Changing economy in Indonesia. A selection of statistical source material from the early 19th century up to 1940. Re-edited and continued by P. Creutzberg. Editorial committee P.I. van Dooren, J.B.D. Derksen, J.A. de Jong, P.W. Klein, I. Schöffer. 5 delen.The Hague, Nijhoff, 1975-79. 149, 94, 95, 86 (24), 133 pp. paperback. Bibliografie.Dl 1: Indonesia's export crops 1816-1940, Dl 2: Public finance 1816-1939, Dl 3: Expenditure on fixed assets, Dl 4 Rice prices. E.F. Drion, A. Kooistra, Rice prices in Java and Madura from 1921 to 1940: an analysis of seasonal fluctuations, Dl 5: National income | Euro 25,00 |
| 599201 | MARCUS, A., De blauwe draak. Levenswijsheid en kunst in het oude China. Uit het Deens vertaald door M. de Gelder-Jansen. Leiden, Stenfert Kroese, 1949. 212 pp. gebonden. Illustraties. *schutblad achterin ontbreekt, binding iets los* | Euro 10,00 |
| 020555 | MARMIER, X. Du Rhin au Nil. Tyrol. Hongrie. Provinces danubiennes. Syrie. Palestine. Egypte. Souvenirs de voyage.Ixelles chez Bruxelles, Delevingne et Callewaert, 1852. 3 delen in 1 band. Met 6 staalgravures. Hlfldr. 268, 252, 268 pp. *band licht geschaafd; mooi exemplaar* | Euro 155,00 |
| 588133 | MARMOROSCH, A., Alte und neue Stätten in Palästina und Südsyrien. Ein neuer Führer. Mit 42 Abbildungen und 1 Karte.Jerusalem, z.u., 1934 (2e herz.). (VI) 231 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag verkleurd*Printed in Jerusalem by the Azriel press | Euro 20,00 |
| 595470 | MASUMI JUNNOSUKE, Contemporary politics in Japan. Translated by L.E. Carlile.Berkeley, UCP, 1995. 514 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 587470 | MATTHIESSEN, P., De rivier van de negenkoppige draak. Zen dagboeken 1969-1985. Vert. door A.C. Swierenga. Amsterdam, Contact, 1987. 314 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 578698 | MAYER, P., MAYER, I., Townsmen or tribesmen. Conservatism and the process of urbanization in a South African city. Cape Town, OUP, 1974 (6e). (X) 329 pp. paperback. Bibliografie. *papier licht gebruind* | Euro 10,00 |
| 599461 | MÉE, J. LE, Hymns from the Rig-veda. Translation and Sanskrit calligraphy. Photography by I. Grüttner.London, Cape, 1975. (XVI) 216 pp. paperback. Illustraties. *vouw in achterplat, enkele pagina's licht roestvlekkig*Oblong formaat | Euro 10,00 |
| 571492 | MEHNERT, K., China nach dem Sturm. Bericht und Kommentar. Stuttgart, DVA, 1971. 349 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 586945 | MEIJER RANNEFT, J.W., Het land dat verdween. Uitwerking van een rede over Indië in de laatste vijftig jaar. Maastricht, Leiter-Nypels, 1949. 88 pp. half linnen. *boekblok licht roestvlekkig, enkele potloodstrepen* | Euro 7,00 |
| 577347 | MEIJER RANNEFT, J.W., De weg voor Indië. Amsterdam, Elsevier, 1945. *enkele potl.str.* | Euro 6,00 |
| 577312 | MELATI VAN JAVA, De ring der grootvorstin. Groningen, z.u., z.j. 120 pp. ingenaaid. (Romanuitgave, 1)Aangeboden door de handelsonderneming Nobel, Groningen | Euro 7,00 |
| 586944 | MELATI VAN JAVA, De ring der grootvorstin. Groningen, z.u., z.j. 120 pp. ingenaaid. (Romanuitgave, 1) *tekst op binnenzijde achterplat*Aangeboden door de handelsonderneming Nobel, Groningen | Euro 7,00 |
| 577313 | MERLIJN, H.J., Bontorio. De laatste generaal. Amsterdam, Contact, 1947. 207 pp. half linnen. *band (licht) roestvlekkig* | Euro 8,00 |
| 577361 | MEULEN, D. VAN DER, Hoort gij de donder niet? Begin van het einde der Nederlandse gezagvoering in Indië. Een persoonlijke terugblik. Franeker, Wever, 1977. 365 pp. linnen. Illustraties. *potloodstrepen, rug licht geschaafd* | Euro 10,00 |
| 593320 | MEULEN, D. VAN DER, Ik stond erbij. Het einde van ons koloniale rijk.Baarn, Bosch, z.j. 263 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 010653 | MEULENBELD, G.J., WUJASTYK, D., (ED.), Studies on Indian medical history. Papers presented at the international workshop on the study of Indian medicine held at the Welcome Institute for the History of Medicine 2-4 september 1985. Groningen, Forsten, 1987. (VIII) 247 pp. paperback. (GOS, 2) Met bijdragen van o,a.: R.P. Das, A. Comba, T.J.S. Patterson | Euro 15,00 |
| 575598 | MEYER RANNEFT, J.W., Het land dat verdween. Uitwerking van een rede over Indië in de laatste vijftig jaar. Maastricht, Leiter-Nypels, 1949. 88 pp. half linnen. *naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 7,00 |
| 584552 | MEYER RANNEFT, J.W., Het land dat verdween. Uitwerking van een rede over Indië in de laatste vijftig jaar. Maastricht, Leiter-Nypels, 1949. 88 pp. hlf ln. *papier licht roestvlekkig* | Euro 8,00 |
| 595480 | MEYVIS, L., VANDEWALLE, W., Japan. Het onvoltooide experiment.Tielt, Lannoo, 1989. 224 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 595505 | MICHIHIKO HACHIYA, Hiroshima dagboek 6 augustus / 30 september 1945. Bewerkt door W. Wells. Nederlandse vertaling (van de Amerikaanse uitgave) J. Landooy.Amsterdam, Bezige Bij, 1955. 199 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, plakbandsporen op schutbladen* | Euro 10,00 |
| 019454 | MIEROW, D., Thirty years in Pokhara. Kathmandu, Pilgrims Book House, 1997. (X) 126 pp. paperback. Ilustraties. *hoek uit schutblad geknipt* | Euro 10,00 |
| 573866 | MILNER, A., (ED.), African penal systems.London, Routledge, 1969. (XIV) 501 pp. linnen. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: A. Rubbens, J.S. Read, D. Welsh | Euro 12,50 |
| 580502 | MISHIMA, Y., Yukio Mishima on Hagakure: The Samurai ethic and modern Japan. Transl. by K. Sparling. London, Souvenir, 1977. (X) 166 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, band licht verkleurd, naam op schutblad* | Euro 35,00 |
| 569256 | MOERMAN, J., In en om het Chineesche kamp. Met een voorwoord van den oud-directeur van het Departement van Onderwijs en Eeredienst J. Hardeman. Batavia, Kolff, 1929 (2e herz.). 319 pp. linnen. Illustraties. *omslag los bijgevoegd, enkele potloodstrepen, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 65,00 |
| 592605 | MOLEN, J.R. TER, UITZINGER, E., (RED.), De verboden stad. Hofcultuur van de Chinese keizers (1644-1911)Rotterdam, Boymans-van Beuningen, 1990. 245 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Tentoonstellingscatalogus Museum Boymans-van Beuningen Rotterdam 16/9-25/11/90. | Euro 15,00 |
| 581789 | MOLEWIJK, G.C., (RED.), 't Verwaerloosde Formosa, of waerachtig verhael, hoedanigh door verwaerloosinge der Nederlanders in Oost-Indien, het eylant Formosa, van den Chinesen mandorijn, ende zeeroover Coxinja, overrompelt, vermeestert, ende ontweldight is geworden. Ingeleid en geannoteerd. Zutphen, Walburg, 1991. 243 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Linschoten-Vereeniging, 90) *omslag licht verkleurd* | Euro 25,00 |
| 578844 | MOLLEMA, J.C., De ontwikkeling van het eiland Billiton en van de Billiton-maatschappij. Met 1 kaart en 44 afbeeldingen.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1918. (VIII) 170 pp. halflinnen. Illustraties. *stempel op titelpagina* | Euro 25,00 |
| 583518 | MONTANCLOS, MME DE, Récits d'un bon oncle sur l'Europe, l'Asie, l'Afrique, l'Amérique et l'Océanie. Imités de l'anglais. Deuxième édition, complément refondue ornée de 25 gravures. Lille, Lefort, 1875 (2e herz.). 324 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig, schutblad los* | Euro 30,00 |
| 575678 | MOOIJ, W., Het Indonesische avontuur tegemoet. Als officier van gezondheid naar voormalig Nederlands-Indië. Den Haag, Robinson, 1978. (IV) 71 pp. pb. Ills. | Euro 7,00 |
| 577317 | MOOK, H.J. VAN, BIJKERK, J.C., De laatste landvoogd. Van Mook en het einde van de Nederlandse invloed in Indië. Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1982. 295 pp. paperback. Portret. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 592949 | MOOK, H.J. VAN, BIJKERK, J.C., De laatste landvoogd. Van Mook en het einde van de Nederlandse invloed in Indië. Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1982. 295 pp. paperback. Portret. Illustraties. *naam op schutblad, potloodstrepen* | Euro 9,00 |
| 597342 | MOOK, H.J. VAN, BIJKERK, J.C., De laatste landvoogd. Van Mook en het einde van de Nederlandse invloed in Indië. Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1982. 295 pp. paperback. Portret. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594509 | MOOR, J.A. DE, (ED.), Indisch militair tijdschrift (1870-1942). A selective and annotated bibliography. The Hague, z.u., 1983. (XV) 237 pp. paperback. (Bijdragen van de sectie militaire geschiedenis, 15) (Intercontinenta, 4) *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 599345 | MORLEY, J.D., Pictures from the water trade. An Englishman in Japan.London, Deutsch, 1985. (VIII) 259 pp. linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 576990 | MOUNTEVANS, ADMIRAL LORD, From husky to sno-cat. A short survey of polar exploration yesterday and today.London, Staples, 1957. 173 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *rug verkleurd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 595127 | MULDER, D., MARTIN, J., (RED.), Welkom in Holland! Indische Nederlanders in kamp Westerbork, 1950-1951. Assen, Van Gorcum, 2001. 94 pp. ingenaaid. Illustraties. (Westerbork cahiers, 8) | Euro 10,00 |
| 600850 | MULLER, H.R.A., Javanese terracottas. Terra incognita. Lochem, Tijdstroom, 1978. 108 pp. linnen + omslag. Illustraties. *stickerrest op omslag, omslag licht geschaafd* | Euro 12,50 |
| 014597 | MULLER, H.R.A., Javanese terracottas. Terra incognita. Lochem, Tijdstroom, 1978. 108 pp. linnen + omslag. Illustraties. *stickerrest op omslag, omslag licht geschaafd* | Euro 12,50 |
| 600851 | MULLER, H.R.A., Javanese terracottas. Terra incognita. Lochem, Tijdstroom, 1978. 108 pp. linnen + omslag. Illustraties. *stickerrest op omslag, omslag licht geschaafd* | Euro 12,50 |
| 568303 | MURRAY, J.F., Environs of London. Western division. Illustrated with upwards of one hundred engraving on wood, from original drawings by W.L. Leitch and others. London, William Blackwood and sons, 1842. [XII], 356 pp. half linnen. 3 kaarten (Map of the river Thames from Hampton to Staines, Bird's eye view of Hampton Court Palace, Windsor Park and Vicinage) + 100 binnentekstgravures *schutblad licht roestvlekkig* | Euro 125,00 |
| 575677 | MYLIUS, N., Kulturhistorische Abhandlungen. Indonesien. Ein kulturhistorischer Überblick. (1960). Antlitz und Geheimnis der überseeischen Maske. (1961). Indonesische Textilkunst. Batik, Ikat und Plangi. (1964). Amsterdam, Nabrink, 1970 (Nachdr. 1960-1964). 46, 53, 93 pp. ln. Ills. | Euro 25,00 |
| 576394 | MYTINGER, C., Head hunting in the Solomon islands.London, Macmillan, 1943. (VI) 335 pp. linnen. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 580938 | NAEEM, M., (RED.), Muslim military history. A preliminary bibliography. Islamabad, Islamic research institute, z.j. (IV) 88 pp. geniet. (PIRI, 61) | Euro 10,00 |
| 592665 | NAEFF, F., (ED.), Het aanzien. Nederlands Indië. Herinneringen aan een koloniaal verleden. Utrecht, Amsterdam Boek, 1978. 212 pp. gebonden. Illustraties. *1 pagina los* | Euro 10,00 |
| 599225 | NEBESKY-WOJKOWITZ, R. VON, Where the gods are mountains. Three years among the people of the Himalayas. Translated from the German by M. Bullock.London, Weidenfeld, 1956. 256 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 569198 | NECK, JACOB CORNELISZ. VAN, WARWIJCK, WYBRANT, De tweede scheepvaart der Nederlanders naar Oost-Indië 1598-1600. Journalen, documenten en andere bescheiden uitgegeven en toegelicht door J. Keuning. V, eerste stuk: De reis naar Ternate, A. Het journaal van H.D. Jolinck. Met 97 afbeeldingen.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1947. (X) 235 pp. halflinnen. (Linschoten-Vereeniging, 50) | Euro 25,00 |
| 578348 | NEIJNDORFF, F., Achterom gekeken. Mijn jeugd in Nederlands-Indië 1929-1949. Den Haag, z.u., 1995. (VIII) 100 pp. pb. *enkele markeerstiftstr.*Opdracht auteur | Euro 6,00 |
| 577267 | NICOLSON, H., Reis naar Java. Vertaling H. Stolk. Utrecht, Veen, 1985. 280 pp. ingenaaid (Op schrijvers voeten) *omslag iets smoezelig, naam op schutblad* | Euro 7,50 |
| 589316 | NIELSEN, A.K., China. De draak ontwaakt. Naar het Deensch door C.L. Bienfait. Met 65 autotypieën en 1 kaart. Amsterdam, Querido, 1928. 204 pp. linnen Illustraties. *naam op schutblad, foto Nielsen op schutblad geplakt, band licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 577424 | NIEMANN, G.K., Bloemlezing uit Maleische geschriften. Eerste stuk.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1906 (5e). ingenaaid. *onopengesneden* | Euro 10,00 |
| 579955 | NIEUWENHUYS, R., Leven tussen twee vaderlanden.Amsterdam, Engelbewaarder, 1982. 175 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Engelbewaarder, 25) *rug licht verkleurd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 586942 | NIEUWENHUYS, R., Tussen twee vaderlanden.Amsterdam, Van Oorschot, 1959. 229 pp. ingenaaid + omslag. (Stoa) *omslag licht beschadigd, naam opschutblad* | Euro 7,50 |
| 584549 | NIEUWENHUYS, R., Tussen twee vaderlanden.Amsterdam, Van Oorschot, 1967 (2e). 232 pp. ingenaaid + omslag. (Stoa) | Euro 7,50 |
| 577268 | NIEVELT, C. VAN, Onder de palmen. Een keuze uit de 'Indische' verhalen van C. van Nievelt (1843-1913). Ingel. door J. van den Berg. Utrecht, Bestebreurtje, 1983. 194 pp. pb. Portr. (Oost-Indische reeks, 1) *enkele potl.str., naam op schutbl.* | Euro 7,00 |
| 577269 | NISPEN TOT SEVENAER, O. VAN, De ronde tafel-conferentie inzake de overdracht der souvereiniteit aan Indonesië. Haar voorgeschiedenis en haar gevolgen. 's-Gravenhage, Van Stockum, 1950. 93 pp. ingenaaid. *bibliotheekstempel* | Euro 7,00 |
| 010738 | NORDENSKIÖLD, A.E., Nordenskiölds Vegafahrt um Asien und Europa. Nach Nordenskiölds Berichten für weitere Kreise bearbeitet von C. Erman.Leipzig, Brockhaus, 1886. Portret + 1 kaart + 200 afbeeldingen. Halfleer. (XX), 395 pp. *3 bibliotheekstempels, oude bibliotheeksticker op rughoek, voorplat licht beschadigd, papier licht roestvlekkig*(Nils) Adolf Erik Nordenskiöld, Helsinki 1832 - Dalbyö (Sweden) 1901. 'Educated at the University of Helsinki, where his outspoken liberalism brought him into conflict with the Russian administration of the country; he was therefore compelled to leave Finland shortly after his graduation. In 1858 he departed for Sweden (...). In 1857 he made his first Arctic voyage, accompanying Otto Torell to Spitsbergen. He either participated in or led four more voyages to Spitsbergen in the course of the next fifteen years, as well as leading eight other expeditions between 1864 and 1886. His explorations culminated in the voyage of the Vega; this expedition, carried out under his command in 1879-1879, penetrated the seas north of Asia to reach the Pacific, thus achieving the longsought north eastern passage to the Orient'. C.C. Gillispie. Dictionary of scientific biography, 10, pp. 148-149 | Euro 50,00 |
| 589319 | NOURSE, M.A., A short history of the Chinese. The four hundred million.Philadelphia, Blakiston, 1944 (3e). 413 pp. linnen. (New home library) *band licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 599247 | NYDAHL, O., Entering the diamond way. My path among the Lamas.Nevada City, Blue dolphin, 1985. 251 pp. paperback. Illustraties. *rug licht verkleurd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 596507 | O'HANLON, R., Naar het hart van Borneo. Het verslag van een reis met J. Fenton in 1983 naar de bergen van Batu Tiban. Vert. door T. Davids.Amsterdam, AP, 1989 (5e). 243 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties.*hoekje uit schutblad geknipt* | Euro 7,50 |
| 587695 | O'HANLON, R., Naar het hart van Borneo. Het verslag van een reis met J. Fenton in 1983 naar de bergen van Batu Tiban. Vert. door T. Davids.Amsterdam, AP, 1989 (5e). 243 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 7,50 |
| 575671 | OVERDIJKINK, G.W., Het Indonesische probleem. De feiten. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1946. 123 pp. ing. *omsl. en papier iets gebruind* | Euro 10,00 |
| 576393 | PELZER, K.J., Pioneer settlement in the Asiatic tropics. Studies in land utilization and agricultural colonization in southeastern Asia. New York, American geographical society, 1948 (2e). (XVIII) 290 pp. ln. Ills. (AGS, 29) *naam op schutbl., voorplat iets vlekkig* | Euro 20,00 |
| 579638 | PENA, G. DE LA, A legacy of promises. Agriculture, politics, and ritual in the Morelos highlands of Mexico.Austin, Texas UP, 1981. (X) 289 pp. ln. | Euro 12,50 |
| 595960 | PERRON, E. DU, (RED.), De muze van Jan Companjie. Overzichtelike verzameling van Nederlands-Oostindiese belletrie uit de companjiestijd (1600-1780). Geïllustreerd met reprodukties van oude gravures en portretten, en met tekeningen van Thomas Nix.Bandoeng, Nix, 1948 (2e herz.). 220 pp. linnen. Illustraties. *papier licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 580936 | PERRON, E. DU, (RED.), De muze van Jan Companjie. Overzichtelike verzameling van Nederlands-Oostindiese belletrie uit de companjiestijd (1600-1780). Geïllustreerd met reprodukties van oude gravures en portretten, en met tekeningen van Thomas Nix.Bandoeng, Nix, 1948 (2e herz.). 220 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd en verkleurd* | Euro 20,00 |
| 011036 | PESTMAN, P.W., (RED.), Vreemdelingen in het land van Pharao. Een bundel artikelen samengesteld ter gelegenheid van het vijftigjarig berstaan van het Papyrologisch Instituut van de Rijksuniversiteit van Leiden. Zutphen, Terra, 1985. 128 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam uit schutblad geknipt*Met bijdragen van o.a.: W.Clarysse, R.W. Daniel, P. van Minnen | Euro 10,00 |
| 587564 | PHILLIPS, A., (ED.), Survey of African marriage and family life.London, OUP, 1953. (XLVI) 462 pp. linnen. Bibliografie. Met bijdragen van: L.P. Mair, L. Harries | Euro 20,00 |
| 007099 | PHILLIPS, A., (ED.), Survey of African marriage and family life.London, OUP, 1953. (XLVI) 462 pp. linnen. Bibliografie. *rug licht beschadigd, iets los in de band, papier licht roestvlekkig*Met bijdragen van: L.P. Mair, L. Harries | Euro 20,00 |
| 579910 | PIEN, C.L., HAFT, L.L., Pien Chih-Lin. Leiden, z.u., 1981. (II) 196 pp. ingenaaid. Dissertatie. Bibliografie. *papier hier en daar licht roestvlekkig*English text | Euro 11,50 |
| 576380 | PIERIS, R., Sinhalese social organization. The Kandyan period. Colombo, Ceylon UP, 1956. (VIII) 311 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 597327 | PIJL, L. VAN DER, (RED.), Wandelgids voor den G. Tangkoeban Prahoe met kaart, samengesteld in opdracht van het bestuur der vereeniging 'Bandoeng Vooruit'.Bandoeng, Nix, 1932. 18 pp. geniet. *los in de band* | Euro 20,00 |
| 599547 | PILIPENKO, W., Sankt-Petersburg. Ein Symbol von Schönheit und Größe. Deutsche Übersetzung: J. Tschekmarewa.Fotos: P. Demidow, W. Sawik, O. Trubski.Sankt-Petersburg, Kometa-2, 2001. 103 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 583662 | PLESSIS, I.D. DU, LÜCKHOFF, C.A., The Malay quarter and its people. Photography: E. van Zyl Hofmeyr and J. Lückhoff. Amsterdam, Balkema, 1953. 90 pp. ln. Bibliogr. Ills. (The race relations series of the sub-department of coloured affairs, 1) *bibl.ex., recensie op schutblad geplakt* | Euro 40,00 |
| 586775 | PLUVIER, J.M., Indonesië: kolonialisme, onafhankelijkheid, neo-kolonialisme. Een politieke geschiedenis van 1940 tot heden. Nijmegen, SUN, 1978. 381 pp. ingenaaid. Illustraties. (Sunschrift, 31) *rug verkleurd* | Euro 11,50 |
| 577350 | PLUVIER, J.M., Indonesië: kolonialisme, onafhankelijkheid, neo-kolonialisme. Een politieke geschiedenis van 1940 tot heden. Nijmegen, SUN, 1978. 381 pp. ingenaaid. Illustraties. (Sunschrift, 31) *rug verkleurd, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 577271 | PLUVIER, J.M., Overzicht van de ontwikkeling der nationalistische beweging in Indonesië in de jaren 1930 tot 1942. 's-Gravenhage, Van Hoeve, 1953. (X) 234 pp. ingenaaid. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 591609 | PLUVIER, J.M., Overzicht van de ontwikkeling der nationalistische beweging in Indonesië in de jaren 1930 tot 1942. 's-Gravenhage, Van Hoeve, 1953. (X) 234 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, bovenzijde boekblok licht watervlekkig* | Euro 15,00 |
| 598272 | PLUVIER, J.M., Overzicht van de ontwikkeling der nationalistische beweging in Indonesië in de jaren 1930 tot 1942. 's-Gravenhage, Van Hoeve, 1953. (X) 234 pp. ingenaaid. *omslag iets verkleurd, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 577342 | POEZE, H.A., (RED.), Politiek-politioneele overzichten van Nederlandsch-Indië. Bronnenpublikatie. Deel IV 1935-1941. Bewerkt en ingeleid.Leiden, KITLV, 1994. (C) 485 pp. ing. | Euro 15,00 |
| 582990 | POL, D., Midden-Java ten zuiden.Utrecht, Zendingsstudie-raad, 1922. (X) 337 pp. ln. Ills. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 577426 | POLL, M.J.M. VAN, TEULINGS, F., Rapport over de eerste, in opdracht van het bestuur der R.K. staatspartij gemaakte studie- en contactreis naar Nederlandsch-Indië, door de daartoe uitgezonden heeren (...) uitgebracht aan het partijbestuur 23 mei - 16 juli 1938.'s-Gravenhage, z.u., 1939. 93 pp. ing. Ills. *bibl.st., los in band* | Euro 11,50 |
| 577360 | POLL, W. VAN DE, Kerels van de daad. Onze oorlogsvrijwilligers in Malakka en Indië. 's-Gravenhage, Van Hoeve, 1947. linnen. Illustraties. *band licht geschaafd* | Euro 15,00 |
| 577336 | POLLMANN, T., SELEKY, J., Istori-istori Maluku. Het verhaal van de Molukkers.Amsterdam, AP, 1979. 254 pp. ln. Ills. *band licht besch., schutbl. beduimeld* | Euro 12,50 |
| 598829 | POTT, P.H., Naar wijder horizon. Kaleidoscoop op ons beeld van de buitenwereld.'s-Gravenhage, Mouton, 1962. 216 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 12,50 |
| 597372 | PRESCOTT, W.H., Die Eroberung von Peru. Kultur und Untergang der Inkas. Übers. von H. Eberty. Grosse Bilderbeigabe von F. Röck.Wien, Belf, 1937. 478 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 30,00 |
| 571749 | PRIMS, F., De reis van den St. Carolus, kap. Cayphas 1724. Uit den tijd der Oostendsche Compagnie op de oorspronkelijke stukken bewerkt. Met illustratiën door M. Pauwaert. Antwerpen, Leeslust, 1926. 189 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, onafgesneden, rug licht beschadigd*Voor het eerst uitgegeven bij het jubelfeest der B.P. Antwerpsche zee-scouts hen aangeboden als een voorbeeld van ondernemingen uit harde tijden | Euro 15,00 |
| 572412 | PRINS, A.H.J., East african age-class systems. An inquiry into the social order of Galla, Kipsigis and Kikuyu.Groningen, Wolters, 1953. (VIII) 135 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 579556 | PRUSEK, J., Die Literatur des befreiten China und ihre Volkstraditionen. Übersetzt von P. Eisner und W. Gampert.Prag, Artia, 1955. 736 pp. linnen. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 577331 | PUCHINGER, G., Landvoogd en minister.Leiden, Groen, 1993. 318 pp. pb. Ills. *rug verkleurd, naam op schutbl.* | Euro 11,50 |
| 579831 | PUDOR, H., Nordland-Fahrten. Wie ein deutscher Forscher und Streiter für den germanischen Hochgedanken das Land seiner Sehnsucht, die Urheimat seiner Ahnen, die Wiege einer schöneren zukunft, den Norden bis Finland, Island und den Lofoten hinauf aussuchte und dadurch sein Herz beglückte. Zum Miterleben, Nachdenken und Dafür-Streiten allen germanischen Blutsverwandten, in denen diegleiche Sehsucht lebt, erzählt und mit vielen Lichtbildern ausgestattet. Hellerau bei Dresden, Hakenkreuz, 1923. (IV) 215 pp. halflinnen. Illustraties. *rug gevlekt, schutblad en titelpagina roestvlekkig, scheurtjes in titelpagina*Frakturschrift | Euro 40,00 |
| 599122 | PURIN, S., LAMBRECHT, M., RUYSSINCK, M., (RED.), De Azteken. Kunstschatten uit het oude Mexico. 2 delen.Mainz, Von Zabern, 1987. 238, 586 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Tentoonstelling in de Koninklijke Musea voor Kunst en Geschiedenis van Brussel. Met bijdragen van o.a.: W. Haberland, E.M. Moctezuma, M. Graulich | Euro 25,00 |
| 014546 | QUISPEL, H.V., Nederlandsch-Indië in den Tweeden Wereldoorlog. Amsterdam, Scheffer, 1945. 247 pp. linnen. Illustraties. *band deels verkleurd* | Euro 12,50 |
| 572399 | RADCLIFFE-BROWN, A.R., FORDE, D., African systems of kinship and marriage. London, OUP, 1956 (3e). (VIII) 399 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd en iets vlekkig*Met bijdragen van o.a.: H. Kuper, I. Schapera, M. Gluckman | Euro 16,00 |
| 599343 | REED, W., Shodo. The art of coordinating mind, body and brush.Tokyo, Japan, 1989. 197 pp. paperback. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 577368 | REINSMA, R., Het verval van het cultuurstelsel.'s-Gravenhage, Van Keulen, 1955. 189 pp. ing. Diss. *bibl.st., penaant. | Euro 12,50 |
| 599481 | REY, L., (ED.), Unveiling the arctic. Co-editors: C. Reed Upton, M. Falk.Calgary, The arctic institute of North America, 1984. (VIII) 321-613 pp. linnen. Illustraties. (Arctic, 37,4)Papers presented at the conference 'The history of the discovery of the arctic regions as seen through the descriptions of travellers and the work of cartographers from early antiquity to the 18th century', organized by the Comité arctique international and held in Rome in 1981. Met bijdragen van o.a.: E. Pognon, Chr. Meriot, J. Braat | Euro 20,00 |
| 582842 | RIKIN, W.M., Ngabersihan als knoop in de tali paranti. Bijdrage tot het verstaan van de besnijdenis der Sundanezen. Leiden, z.u., 1973, 194 pp. ing. Diss. *omsl. licht vlekkig* | Euro 15,00 |
| 573700 | RITTER, G.A., Das Buch der Entdeckungen. Populäre Schilderung der Erschließung des Erdballs von den ältesten Zeiten bis zu Nansen und Andrée. Allgemein faßlich dargestellt. Mit mehreren hundert Abbildungen, Karten, Porträts.Berlin, Herlet, 1898. (VIII) 992 pp. linnen. *voorplat geschaafd, onderzijde rug licht beschadigd, naam op titelpagina, papier licht gebruind*Frakturschrift | Euro 50,00 |
| 575708 | ROBINSON, H.C., RIDLEY, H.N., DIXON, H.N., Results of an expedition to Korinchi Peak, Sumatra. Part IV: Botany. Singapore, z.u., 1917. (IV) 145 pp. halflinnen. (Journal of the federated Malay states museums, 8) *bibliotheekexemplaar, titelpagina beschadigd* | Euro 15,00 |
| 582193 | RONCIÈRE, C. DE LA, Histoire de la découverte de la terre. Explorateurs et conquérants. 586 gravures et cartes, 8 planches hors texte en couleurs. Paris, Larousse, 1938. (VIII) 304 pp. half leder. Ills. *bovenzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 30,00 |
| 567736 | ROßMANN, W., Vom Gestade der Cyklopen und Sirenen. Briefe. Leipzig, Grunow, 1869. (XII), 288 pp. halflinnen. *ex libris, rug onderzijde beschadigd*Leipzig, Grunow Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 599403 | RUDRAKAVI, BRUYNE, J.L. DE, The great poem of the dynasty of Rastraudha.Leiden, Brill, 1968. (XIV) 161 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht beduimeld*Introduction and translation | Euro 15,00 |
| 577365 | RUMPHIUS, G.E., BALLINTIJN, G., Rumphius. De blinde ziener van Ambon.Utrecht, De Haan, 1944. (VIII) 192 pp. hlf ln. Ills. *naam op schutbl., papier gebruind, band licht besch.* | Euro 7,50 |
| 579813 | RUTGERS, F.L., Idenburg en de sarekat islam in 1913.Amsterdam, NHUM, 1939. (XII) 105 pp. ing. Diss. *boekblok en schutbl. licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 599404 | SADHU, M., Ways to self-realization. A modern evaluation of occultism and spiritual paths.London, Allen, 1962. (XII) 242 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd en roestvlekkig, naam op schutblad, enkele penstrepen* | Euro 11,50 |
| 592724 | SAMIVEL (PAUL GAYET-TANCRÈDE), L'or de l'Islande.Photographies de P. Plumet. Z.p., Arthaud, 1963. 337 pp. linnen + omslag. Illustraties. *band licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 571927 | SANTEUL, A. DE, NODIER, C., MARMIER, X., Le landscape français. France. Paris, Janet, 1834. (VI) 240 pp. halflinnen. Met 7 gravures. *kneep voorin zwak*Boekblok verguld. Ander bijdragen van: A. de Chesnel, F. Bodin, L.C. de Belleval | Euro 25,00 |
| 599151 | SARGENT, W., Mijn leven onder de koppensnellers. Nederlandse vertaling: D. Ouwendijk.Bloemendaal, Nelissen, 1974. 304 pp. paperback. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 575629 | SARGENT, W., Mijn leven onder de koppensnellers. Nederlandse vertaling: D. Ouwendijk.Bloemendaal, Nelissen, 1974. 304 pp. paperback. Illustraties. | Euro 8,00 |
| 599915 | SARTRE, J.P., (RED.), Le conflit israélo-arabe. Dossier.Paris, Les temps modernes, 1967. 991 pp. paperback. (Les temps modernes, 22e année, Nº 253 bis) *omslag verkleurd en licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: C. Lanzmann, S. Hadawi, K. Mohieddine, A. Elsamman, S. Peres, N. Goldmann, S. Zarhi | Euro 17,50 |
| 576372 | SCALAPINO, R.A., (ED.), Elites in the people's republic of China. Seattle, Washington UP, 1972. (XXII) 669 pp. paperback. (Studies in Chinese government and politics, 3) *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: G.A. Bennett, T.W. Robinson, R. Baum | Euro 12,50 |
| 590971 | SCHALEK, A., Japan. Das Land Nebeneinander. Eine Winterreise durch Japan, Korea und die Mandschurei. Mit 193 eigenen Aufnahmen. Breslau, Hirt, 1925. (VIII) 404 pp. halflinnen. Illustraties. *rug en platten licht vlekkig, illustratie uit pp. 25-26 geknipt* | Euro 40,00 |
| 577334 | SCHERMERHORN, W., SMIT, C., Het akkoord van Linggadjati. uit het dagboek van prof.dr.ir. W. Schermerhorn voorzitter der commissie-generaal voor Nederland-Indië 14 september 1946 - 18 september 1947.Amsterdam, Elsevier, 1959. 264 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 591598 | SCHERMERHORN, W., SMIT, C., Het akkoord van Linggadjati. uit het dagboek van prof.dr.ir. W. Schermerhorn voorzitter der commissie-generaal voor Nederland-Indië 14 september 1946 - 18 september 1947.Amsterdam, Elsevier, 1959. 264 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 577330 | SCHERMERHORN, W., Het dagboek van Schermerhorn. Geheim verslag van prof.dr.ir. W. Schermerhorn als voorzitter der commissie-generaal voor Nederlands-Indië 20 september 1946 - 7 oktober 1947. Uitg. door M. Smit. 2 delen.Groningen, WN, 1970. (XXX) 452, (IV) 453-954 pp. linnen. Portret. Illustraties. *bovenzijde rug deel 1 licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 578438 | SCHERMERHORN, W., Het dagboek van Schermerhorn. Geheim verslag van prof.dr.ir. W. Schermerhorn als voorzitter der commissie-generaal voor Nederlands-Indië 20 september 1946 - 7 oktober 1947. Uitg. door M. Smit. 2 delen.Utrecht, NHG, 1970. (XXX) 452, (IV) 453-954 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 5, 5) *ruggen verkleurd, deel 1 vouwen in omslag* | Euro 22,50 |
| 599918 | SCHERMERHORN, W., Het dagboek van Schermerhorn. Geheim verslag van prof.dr.ir. W. Schermerhorn als voorzitter der commissie-generaal voor Nederlands-Indië 20 september 1946 - 7 oktober 1947. Uitg. door M. Smit. 2 delen.Utrecht, NHG, 1970. (XXX) 452, (IV) 453-954 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 5, 5) *ruggen verkleurd, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 591415 | SCHERMERHORN, W., Het dagboek van Schermerhorn. Geheim verslag van prof.dr.ir. W. Schermerhorn als voorzitter der commissie-generaal voor Nederlands-Indië 20 september 1946 - 7 oktober 1947. Uitg. door C. Smit. 2 delen.Utrecht, NHG, 1970. (XXX) 452, (IV) 453-954 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 5, 5) *omslagen verkleurd* | Euro 25,00 |
| 597744 | SCHERMERHORN, W., Het dagboek van Schermerhorn. Geheim verslag van prof.dr.ir. W. Schermerhorn als voorzitter der commissie-generaal voor Nederlands-Indië 20 september 1946 - 7 oktober 1947. Uitg. door C. Smit. 2 delen.Utrecht, WN, 1970. (XXX) 452, (IV) 453-954 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 5, 5) *omslagen licht beschadigd, naam op schutblad, deel 1 kaarten op binnenzijde band en schutblad geplakt* | Euro 30,00 |
| 596509 | SCHERMERHORN, W., Het dagboek van Schermerhorn. Geheim verslag van prof.dr.ir. W. Schermerhorn als voorzitter der commissie-generaal voor Nederlands-Indië 20 september 1946 - 7 oktober 1947. Uitg. door C. Smit. 2 delen.Utrecht, WN, 1970. (XXX) 452, (IV) 453-954 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 5, 5) *omslagen licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 575608 | SCHILT, J., Soldaatje spelen onder de smaragden gordel. Amsterdam, Van Gennep, 1969. 196 pp. pb. | Euro 7,00 |
| 600923 | SCHIPPER, M., Afrikaanse letterkunde. Tradities, genres, auteurs en ontwikkelingen in de literatuur van Afrika ten zuiden van de Sahara. Baarn, Ambo, 1990 (2e herz.). 279 pp. paperback. | Euro 8,50 |
| 600922 | SCHIPPER, M., Afrikaanse letterkunde. Tradities, genres, auteurs en ontwikkelingen in de literatuur van Afrika ten zuiden van de Sahara. Baarn, Ambo, 1990 (2e herz.). 279 pp. paperback. | Euro 8,50 |
| 577411 | SCHMIDT, H., In de greep van Soekarno. Achtergronden van een proces tegen een Nederlander. Leiden, Sijthoff, 1961. 255 pp. ln. Ills. | Euro 7,00 |
| 579873 | SCHMIDT, P.J., Het koloniale gevaar. De beteekenis van het moderne imperialisme, zijn winstbronnen en machtsgebieden. Amsterdam, Querido, 1931. 115 pp. ln. *rug verkleurd, schutbl. gebruind* | Euro 10,00 |
| 587547 | SCHMIDT, R., Beiträge zur indischen Erotik. Das Liebesleben des Sanskritvolkes nach den Quellen dargestellt.Leipzig, Lotus, 1902. (VIII) 976 pp. half linnen. *rug licht beschadigd, vlekjes op voorplat, naam op titelpagina, pagina VII-VIII los* | Euro 85,00 |
| 599328 | SCHMIDT, R., Beiträge zur indischen Erotik. Das Liebesleben des Sanskritvolkes nach den Quellen dargestellt.Berlin, Barsdorf, 1922 (3e). (XII) 691 pp. halflinnen. *rug beschadigd, papier deels gebruind* | Euro 35,00 |
| 579575 | SCHNELL, F.T., KNIGHT, V.J., SCHNELL, G.S., Cemochechobee. Archaeology of a Mississippian ceremonial center on the Chattahoochee river. With contrib. by M.E. Dunn, M.C. Hill-Clark, B. Ruff, and G. Shapiro.Gainesville, Florida UP, 1981. (XIV) 290 pp. geb + omsl. Bibliogr. Ills. (Riply P. Bullen monographs in anthropology and history, 3) *tekst op schutbl., boekblok licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 575609 | SCHOLTE, L., Takadiran en andere verhalen. Amsterdam, Querido, 1977. 99 pp. paperback. | Euro 6,00 |
| 578859 | SCHOOP, W., Vergleichende Untersuchungen zur Agrarkolonisation der Hochlandindianer am Andenabfall und im Tiefland Boliviens. Mit 41 Figuren, 4 systematische Übersichten, 8 Bildern und 2 Kartenbeilagen (Resumen, Summary, Résume).Wiesbaden, Steiner, 1970. (X) 298 pp. ingenaaid. (Aachener Geographische Arbeiten, 4) *achterplat licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 575610 | SCHOOREL, A.F., (RED.), Mensen onder druk. (Ervaringen van Nederlanders in Zuid-Oost Azië beleefd tijdens de oorlog met Japan, tijdens de Japanse bezetting en tijdens de jaren van confrontatie met de Indonesische nationalisten). Verzameld en bewerkt.Franeker, Wever, 1986. 101 pp. ln. Ills. | Euro 7,00 |
| 577327 | SCHULTE NORDHOLT, N.G., Opbouw in opdracht of ontwikkeling in overleg? De 'camat-lurah' relatie binnen het spanningsveld tussen de norm voor en de uitvoering van rurale programma's in midden-Java, in het kader van de vijfjarenplannen van de overheid: een beschrijvende analyse.Amsterdam, z.u., 1981. (XVI) 539 pp. pb. Diss. | Euro 11,50 |
| 595501 | SCHUMACHER, P., Ogenblikken van genezing. Indonesische ervaringen. Amsterdam, Van Gennep, 1996. 294 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 598267 | SERRURIER, C., De wajang poerwa. Eene ethnologische studie. Uitgegeven op last van zijne execellentie den Minister van Binnenlandse Zaken. Leiden, Brill, 1896. (VIII) 250 pp. halfleer. Illustraties. *papier en kaarten hier en daar licht roestvlekkig, bibliotheekstempels Missiehuis SVD Deurne)Met afbeeldingen in de tekst, 6 dubbelbladigde litho's en 2 uitvouwbare kaarten (Tabel + gekleurde kaart met afbeeldingen waar de wajang poerwa voorkomt) | Euro 750,00 |
| 580077 | SHACKLETON, E.H., 21 Meilen vom Südpol. Die Geschichte der britischen Südpol-Expedition 1907/09. Mit einer Beschreibung der Reise zum magnetischen Südpol von T.W. Edgeworth David. Übers. und bearb. von F. Becker. 2 delen. Berlin, Süsserot, z.j. (x) 508, (VI) 321 pp. linnen. Illustraties. *rug van deel 1 los en licht beschadigd, plakband eerste 10 pagina's voorwerk*Frakturschrift | Euro 75,00 |
| 572089 | SHACKLETON, E.H., 21 Meilen vom Südpol. Die Geschichte der britischen Südpol-Expedition 1907/09. Übersetzt und bearbeitet von Fredrick Becker. Neue wohlfeile Ausgabe mit 77 Bildertafeln. Berlin, Süsserot, z.j. (VIII) 330 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd* | Euro 45,00 |
| 599475 | SHACKLETON, E.H., Arctic journeys. The story of the Oxford university Ellesmere land expedition 1934-5. With a preface by lord Tweedsmuir.London, Hodder, 1936. (XVI) 17-372 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band verkleurd en vlekkig* | Euro 25,00 |
| 576070 | SHEPPARD, F.H.W., (ED.), The museums area of South Kensington and Westminster. London, Athlone, 1975. (XXVI) 465 pp. ln + omsl. Ills. (Survey of London, 38) *omslag besch.* | Euro 75,00 |
| 595899 | SIBUNRUANG, J.K., (RED.), 'Khun chang, khun phèn'. La femme, le héros et le vilain. Poème populaire thaï traduit.Paris, PUF, 1960. (IV) 159 pp. ingenaaid. (Annales du Musée Guimet, 65) *omslag lichte waterschade* | Euro 15,00 |
| 598621 | SIDOROW, A.A., Moskau. Die Herausgabe dieses Bandes erfolgte unter Mitwirkung von M.P. Block. Berlin, Albertus, 1928. (XXII) 200 pp. geniet. Illustraties. (Das Gesicht der Städte) *omslag licht vlekkig en iets beschadigd, hoekje van voorplat rechts boven afgescheurd*Die Originalaufnahmen (200) stammen von Eremin, Grünberg, Klepikow u.a. | Euro 75,00 |
| 595310 | SILLERY, A., Founding a protectorate. History of Bechuanaland 1885-1895.The Hague, Mouton, 1965. 267 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 595379 | SIWPERSAD, J.P., De Nederlandse regering en de afschaffing van de Surinaamse slavernij (1833-1863). Groningen, Bouma, 1979. (XXII) 299 pp. ingenaaid. Illustraties. Dissertatie. *tekst op schutblad* | Euro 20,00 |
| 577408 | SJAHRAZAD, Indonesische overpeinzingen. Amsterdam, Bezige Bij, 1945. 182 pp. ingenaaid. | Euro 7,00 |
| 587964 | SJAHRAZAD, Indonesische overpeinzingen. Amsterdam, Bezige Bij, 1945. 182 pp. ingenaaid. *omslag iets los* | Euro 7,00 |
| 577407 | SJAHRIR, S., Onze strijd. Amsterdam, VN, 1946. 35 pp. ing. | Euro 6,00 |
| 589091 | SJOE TJING, Sjoe Tjing. Het boek der historiën. Een gemoderniseerde editie door C. Waham naar de vertaling van J. Legge. Met een ten geleide van H. van Praag. Vert. uit het Engels: J. en J. Pluvier.Deventer, Ankh-Hermes, 1981. 276 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 15,00 |
| 589093 | SJOE TJING, Sjoe Tjing. Het boek der historiën. Een gemoderniseerde editie door C. Waham naar de vertaling van J. Legge. Met een ten geleide van H. van Praag. Vert. uit het Engels: J. en J. Pluvier.Deventer, Ankh-Hermes, 1981. 276 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 15,00 |
| 589094 | SJOE TJING, Sjoe Tjing. Het boek der historiën. Een gemoderniseerde editie door C. Waham naar de vertaling van J. Legge. Met een ten geleide van H. van Praag. Vert. uit het Engels: J. en J. Pluvier.Deventer, Ankh-Hermes, 1981. 276 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 15,00 |
| 589127 | SJOE TJING, Sjoe Tjing. Het boek der historiën. Een gemoderniseerde editie door C. Waham naar de vertaling van J. Legge. Met een ten geleide van H. van Praag. Vert. uit het Engels: J. en J. Pluvier.Deventer, Ankh-Hermes, 1981. 276 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 15,00 |
| 589092 | SJOE TJING, Sjoe Tjing. Het boek der historiën. Een gemoderniseerde editie door C. Waham naar de vertaling van J. Legge. Met een ten geleide van H. van Praag. Vert. uit het Engels: J. en J. Pluvier.Deventer, Ankh-Hermes, 1981. 276 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 15,00 |
| 582038 | SLEEN, W.G.N. VAN DER, Zwerftochten door tropisch Britsch-Indië. Amsterdam, Querido, 1929. 236 pp. linnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 586726 | SLICHER VAN BATH, B.H., Bevolking en economie in Nieuw Spanje (ca 1570-1800).Amsterdam, NHPC, 1981. 263 pp. ingenaaid. (VKNAWL, 110) *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 581864 | SLICHER VAN BATH, B.H., Bevolking en economie in Nieuw Spanje (ca 1570-1800).Amsterdam, NHPC, 1981. 263 pp. ingenaaid. (VKNAWL, 110) *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 587635 | SLIK, J.W.F., Macaranga and Mallotus (Euphorbiaceae) as indicators for disturbance in the lowland dipterocarp forests of East Kalimantan, Indonesia.Wageningen, Tropenbos foundation, 2001. (VI) 224 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 577333 | SMIT, C., De dekolonisatie van Indonesië. Feiten en beschouwingen.Groningen, Tjeenk Willink, 1976. 154 pp. ingenaaid. *naam op schutblad* | Euro 7,00 |
| 587968 | SMIT, C., De dekolonisatie van Indonesië. Feiten en beschouwingen.Groningen, Tjeenk Willink, 1976. 154 pp. ingenaaid. | Euro 7,00 |
| 596669 | SMIT, C., De dekolonisatie van Indonesië. Feiten en beschouwingen.Groningen, Tjeenk Willink, 1976. 154 pp. ingenaaid. | Euro 7,50 |
| 577329 | SMIT, C., De liquidatie van een imperium. Nederland en Indonesië 1945-1962.Amsterdam, AP, 1962. 232 pp. ln + omsl. Bibliogr. Ills. (Achtergronden) | Euro 11,50 |
| 595907 | SNOUCK HURGRONJE, C., (RED.), Actes du XVIIIe congres international des orientalistes. Leiden 7-12 septembre 1931.Leiden, Brill, 1932. 271 pp. linnen. *rug verkleurd en licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: M.T. Jacobsen, F.J. Stephens, S. Karpelès, C.L. Fábri, S. Inayatullah | Euro 16,00 |
| 578347 | SOEHARTO, Mijn gedachten, woorden en daden. Co-auteurs K.H. Ramadhan en G. Dwipayana. Vert. Rookmaker & Van der Helm. Franeker, Van Wijnen, 1991. 392 pp. pb. Portr. Ills. | Euro 10,00 |
| 591321 | SOEKARNO, DAHM, B., Soekarno en de strijd om Indonesie's onafhankelijkheid. Vert. door T. Surie-Zethoven. Meppel, Boom, z.j. 399 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *vlekje op achterzijde en voorzijde omslag* | Euro 10,00 |
| 578345 | SOEKARNO, DAHM, B., Soekarno en de strijd om Indonesie's onafhankelijkheid. Vert. door T. Surie-Zethoven. Meppel, Boom, z.j. 399 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 596327 | SOEKARNO, Sukarno. Een autobiografie uit de mond van de president opgetekend door Cindy Adams. Nederlandse vertaling: N.G. Hazelhoff. 's-Gravenhage, Van Hoeve, 1967. 358 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 577406 | SOEROTO, N., Van overheersching naar zelfregeering. Een staatkundig stelsel voor Indonesië op aristo-democratischen grondslag. Deventer, Van Hoeve, 1931. (XIV) 155 pp. ingenaaid. (Van onderzoek en opbouw, 2) *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 577421 | SOEWARNO-VAN DER KAADEN, J.C., De weg naar Plantoengan. Roman.Leiden, Stafleu, 1948. 275 pp. gebonden. | Euro 7,00 |
| 599350 | SOGYAL RINPOCHE, Het Tibetaanse boek van leven en sterven. Bewerkt door P. Gaffney en A. Harvey. Vertaling in samenwerking met de Stichting Rigpa Nederland.Utrecht, Servire, 2000 (14e). (XIV) 417 pp. gebonden. Portret. *potloodaantekeningen* | Euro 15,00 |
| 596553 | SOUSTELLE, J., Zo leefden de Azteken bij de invasie van de conquistadores.Baarn, Hollandia, 1977 (5e). 308 pp. paperback. Illustraties. *stempel op titelpagina* | Euro 10,00 |
| 577410 | SPOOR, S.H., SCHILLING, T., (RED.), Spoor, onze generaal door zijn vrienden en soldaten. Geïllustreerd met 29 afbeeldingen. Amsterdam, Meulenhoff, 1953. 165 pp. linnen. Portret. Illustraties. *potloodstrepen, voorkant omslag op binnenzijde voorplat geplakt* | Euro 10,00 |
| 010659 | STAPEL, F.W., (RED.), Geschiedenis van Nederlandsch Indië. 5 delen.Amsterdam, Joost van den Vondel, 1938-40. (II) 380, 485 (3), 535, 406, 393 pp. linnen. Illustraties. *boekblokken licht roestvlekkig, deel 4 rug licht beschadigd*Alles wat verscheen. Ex libris Mr. F.C. Koch; boekmerkje Menno Hertzberger | Euro 225,00 |
| 587390 | STAPEL, F.W., (RED.), Geschiedenis van Nederlandsch Indië. 5 delen.Amsterdam, Joost van den Vondel, 1938-40. (II) 380, 485 (3), 535, 406, 393 pp. linnen. Illustraties. *deel 4 bovenzijde rug licht beschadigd*Alles wat verscheen | Euro 200,00 |
| 575699 | STAPEL, F.W., BUCH, W.J.M., (RED.), Catalogus der koloniale bibliotheek van het koninklijk instituut voor de taal-, land- en volkenkunde van Ned.-Indië. Derde supplement. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1937. (VIII) 438 pp. ln. | Euro 16,00 |
| 579850 | STAPEL, F.W., MARTIN, H., HOOGENBERK, H., (RED.), Indië schrijft zijn eigen geschiedenis. Amsterdam, Elsevier, 1943. 274 pp. hlf ln. Ills. *band verkleurd, en licht besch., roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 592948 | STAPEL, F.W., Geschiedenis van Nederlandsch-Indië. Amsterdam, Meulenhoff, 1930. (VI) 361 pp. linnen. Illustraties. (NHB, 16) *naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 592513 | STAPEL, F.W., Geschiedenis van Nederlandsch-Indië. Amsterdam, Meulenhoff, 1943 (2e herz.). (VI) 343 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. (NHB, 16) *omslag licht beschadigd en gebruind* | Euro 20,00 |
| 581775 | STEAD, A., Japan door Japanners. Een overzicht door zijn hoogste autoriteiten. Vertaald onder toezicht en met een inleiding van H. Kern. Leiden, Sijthoff, z.j. (XXXIV) 772 pp. linnen. Portret. *rug licht beschadigd, band beduimeld, binding iets los* | Euro 20,00 |
| 592512 | STEENHUIS, M., Onhoorbaar groeit de Padi. Frontsoldaten in een verloren oorlog Indonesië 1948-1950Z.p., M.A. Steenhuis, 2005 (2e). (VI) 216 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 577343 | STEIJLEN, F., (RED.), Memories of 'the east'. Abstracts of the Dutch interviews about the Netherland East Indies, Indonesia and New Guinea (1930-1962) in the oral history project collection. Leiden, KITLV, 2002. (VIII) 636 pp. ing. | Euro 15,00 |
| 574776 | STEINILBER-OBERLIN, HIDETAKÉ-IWAMURA, Chansons des geishas. Traduites pour la première fois du japonais. Frontispice de Foujita.Paris, Crès, 1926. (XXII) 199 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug beschadigd* | Euro 10,00 |
| 595646 | STEINILBER-OBERLIN, MATSUO, K., Le livre des nô. Drames légendaires du vieux Japon. Paris, Piazza, 1929 (3e). (XII) 171 pp. ingenaaid. | Euro 12,50 |
| 577325 | STIBBE, D.G., (RED.), Neerlands Indië. Land en volk, geschiedenis en bestuur, bedrijf en samenleving. Door tal van deskundigen. Met een voorwoord van H. Colijn. 2 delen. Amsterdam, Elsevier, 1929 (3e herz.). (IV) 386, (IV) 373 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, ruggen licht geschaafd*Met bijdragen van o.a.: W. van Bemmelen, N.J. Krom, P. Hövig, H. van Breen.Dl 1: Met een prent in kleuren, 282 afbeeldingen van photographieën, prenten, kaarten en teekeningen en 1 groote gekleurde kaart, Dl 2: Met een prent in kleuren en 255 afbeeldingen van photographieën, schilderijen, kaarten en teekeningen | Euro 80,00 |
| 599275 | STOPPELAAR, C. DE, De lotus-eters en andere nepalese zaken. Tekeningen E. Anema. Alpen a.d. Rijn, Sijthoff, 1983. 134 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad, papier licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 595710 | STRAELEN, H. VAN, Die heutige Lage Japans und dessen Missionsprobleme.Münster, Aschendorff, 1949.56 pp. ingenaaid. (Veröffentlichungen des missionswissenschaftlichen Instituts der westfälischen Landesuniversität zu Münster in Westfalen, 3) *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 574266 | STRAELEN, H. VAN, A missionary in the war net. Hadzor, World Press, 1945 (2e). 64 pp. gebonden. *rug licht beschadigd, bibliotheekstempel op schutblad* | Euro 10,00 |
| 577636 | STRAELEN, H. VAN, Terug uit Japansche interneering waaraan toegevoegd een beschouwing over de toekomst van de kerk in het verre oosten. Verlucht met 20 reproducties van Chineesche en Japanse religieue kunst. Vertaald door P. van Antwerpen. Amsterdam, Nelissen, 1945. 95 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekstempel* | Euro 10,00 |
| 599191 | SUYIN, H., ...and the rain my drink.London, Cape, 1956. 319 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 599192 | SUYIN, H., Destination Chungking.London, Cape, 1954 (9e). (X) 287 pp. linnen. *schutblad voorin ontbreekt, rug verkleurd* | Euro 8,50 |
| 592925 | SWART, H.N.A., CROO, M.H. DU, Generaal Swart. Pacificator van Atjeh. Met medewerking van H.J. Schmidt. Voorwoord van G.K. Dijkstra. Maastricht, Leiter-Nypels, 1943. (XII) 177 pp. halflinnen. Portret. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 584561 | SWART, H.N.A., CROO, M.H. DU, Generaal Swart. Pacificator van Atjeh. Met medewerking van H.J. Schmidt. Voorwoord van G.K. Dijkstra. Maastricht, Leiter-Nypels, 1943. (XII) 177 pp. halflinnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 577323 | SWELLENGREBEL, N.H., De anophelinen van Nederlandsch Oost-Indië. Amsterdam, De Bussy, 1916. (VIII) 182 pp. ingenaaid. Illustraties. (Koloniaal instituut van Amsterdam. Mededeling 7, afdeling tropische hygiene, 3) *rug beschadigd, omslag los, naam op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 579579 | TACOMA, J., American Indians from Suriname. A physical-anthropological study.Utrecht, z.u., 1963. 180 pp. pb. Diss. Ills. *omsl. deels verkleurd, naam op omsl.* | Euro 30,00 |
| 595509 | TAISHI HIROKAWA, Still crazy. Nuclear power plants as seen in Japanese landscapes.Kyoto, Korinsha, 1994. linnen. lllustraties. | Euro 30,00 |
| 586638 | TANAH AIR KITA, Tanah air kita. A book on the country and people of Indonesia.The Hague, Van Hoeve, z.j. (5e herz.) 334 pp. linnen. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 596802 | TANAH AIR KITA, Tanah air kita. A book on the country and people of Indonesia.The Hague, Van Hoeve, z.j. (5e herz.) 334 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 598930 | TARTHANG TULKU, Sacred art of Tibet. Introduction by H.V. Guenther.Berkeley, Dharma, 1972. paperback. Illustraties. *omslag iet verkleurd*36 plates | Euro 10,00 |
| 596897 | TAVERNE, N.J.M., Vulkaanstudiën op Java. 's-Gravenhage, z.u., 1926. (X) 132 pp. ingenaaid. Illustraties. (Vulkanologische mededeelingen, 7) *omslag licht verkleurd en iets vlekkig, boekblok licht roestvlekkig*Met 13 kaarten | Euro 30,00 |
| 582802 | TEITLER, G., GROEN, P.M.H., (RED.), De politionele acties. Amsterdam, Bataafsche Leeuw, 1988 (2e). 160 pp. linnen + omslag. Illustraties. *enkele potloodstrepen., naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: P.F. Maas, J.A.A. van Doorn, P.M.H. Groen | Euro 11,50 |
| 583540 | TERPSTRA, H., Buitenlandse getuigen van onze koloniale expansie. Amsterdam, Van Kampen, 1944 (2e). 189 pp. half linnen. Illustraties. (Patria, 20) *naam op schutblad, papier gebruind, vlekjes op rug* | Euro 7,00 |
| 577344 | TERPSTRA, H., Buitenlandse getuigen van onze koloniale expansie. Amsterdam, Van Kampen, 1940. 189 pp. linnen. Illustraties. (Patria, 20) *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 577345 | TERPSTRA, H., De Nederlanders in Voor-Indië. Amsterdam, Van Kampen, 1947. 205 pp. half linnen + omslag. Illustraties. (Patria, 39) *omslag beschadigd* | Euro 7,00 |
| 584523 | THOMASSEN À THUESSINK VAN DER HOOP, A.N.J., Door de lucht naar Indië. Met 112 foto's (...) en 38 kaarten en andere illustraties.Amsterdam, Scheltens, 1926 (2e). 342 pp. linnen. *rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 596735 | THOMASSEN À THUESSINK VAN DER HOOP, A.N.J., Door de lucht naar Indië. Met 112 foto's, meerendeels door den schrijver genomen, en 38 kaarten en andere illustraties.Amsterdam, Scheltens, 1925. 342 pp. halflinnen. *band verkleurd en licht beschadigd, iets los in de band* | Euro 15,00 |
| 583906 | TICHELMAN, F., The social evolution of Indonesia. The Asiatic mode of production and its legacy. Transl. from the Dutch by J. Sanders.The Hague, Nijhoff, 1980. (XIV) 301 pp. linnen. (SSH, 5) *band licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 577888 | TIDEMAN, J., Djambi. Bewerkt. Met medewerking van P.F.L. Sigar.Amsterdam, De Bussy, 1938. (XII) 397 pp. ing. Ills. (Koninklijke vereeniging 'Koloniaal instituut' Amsterdam, mededeeling 42) | Euro 40,00 |
| 600918 | TIEKEN, H., (RED.), Sangam - Over helden en minnaars. Klassieke poëzie uit Zuid-India. Uit het Tamil vertaald en ingeleid.Amsterdam, Meulenhoff, 1979. 240 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 8,50 |
| 570259 | TISCHNER, H., Kulturen der Südsee. Einführung in die Völkerkunde Ozeaniens. Hamburg, Museum für Völkerkunde und Vorgeschichte, 1958. (IV) 150 pp. ingenaaid. Illustraties. *enkele potlloodaantekeningen, bovenzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 595472 | TOLAND, J., The rising sun. The decline and fall of the Japanese empire 1936-1945.London, Cassell, 1971. (XXXVI) 954 pp. linnen. Illustraties. *naam op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 577340 | TREUB, M.W.F., Nederland in de oost. Reisindrukken. Haarlem, Tjeenk Willink, 1923. (VI) 413 pp. ln. Ills. *bovenzijde rug licht besch., naam op schutbl.* | Euro 15,00 |
| 577339 | TROMP, P., Indische burgerschapskunde. Met een voorwoord van B.J.O. Schrieke.Groningen, Wolters, 1934. (XVI) 446 pp. ln. *bibl.st.* | Euro 20,00 |
| 599551 | TSCHABUSHNIG, L., Inside Florence. Photographs by G. Veggi and F. Nucci. Translated by P. Borlenghi.London, Tiger, 1991. 88 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 592679 | UTRECHT, E., Indonesië's nieuwe orde. Ontbinding en neokolonisatie.Amsterdam, Van Gennep, 1970. 208 pp. paperback. (KB) *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 591099 | UTRECHT, E., Twee zijden van een waterscheiding. Herinneringen aan Indonesië voor en na de onafhankelijkheid. Amsterdam, SUA, 1991. 250 pp. paperback. | Euro 8,50 |
| 595666 | VARENIUS, B. (BERNHARD VAREN), Descriptio regni Japoniae. Beschreibung des japanischen Reiches. Amsterdam 1649. Ins Deutsche übertragen von E.C. Volkmann. Unter Mitarbeit von L. Brüll hrsg. und kommentiert von M. Schwind und H. Hammitsch.Darmstadt, WB, 1974. (XL) 237 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 004475 | VEEMAN, J., Chinese schorpioenen. Speciale uitgave. Deel 1 t/m 4. Strijd tussen de geheime genootschappen in Azië. Heerenveen, Paracelsus, 2002 (3e). 287 pp. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 577383 | VEENSTRA, J.H.W., (E.A.), Als krijgsgevangene naar de Molukken en Flores. Relaas van een Japans transport van Nederlandse en Engelse militairen 1943-1945.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1982. (XII) 442 pp. ing. Ills. | Euro 14,50 |
| 591480 | VELDEN, D. VAN, De Japanse interneringskampen voor burgers gedurende de tweede wereldoorlog. The Japanese civil internment camps during the second world war. (with summary in english)Groningen, Wolters, 1963. (VIII) 628 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *band verkleurd en beduimeld* | Euro 65,00 |
| 574335 | VELTHEIM-OSTRAU, H.H. VON, Onbekend India. Ontmoetingen met yogi's, heiligen en wijzen. Vert. en rhytmische overzetting der verzen door L. Hoyack. Deventer, Kluwer, 1955. 407 pp. linnen. | Euro 12,50 |
| 576392 | VELTHEIM-OSTRAU, H.H. VON, Tagebücher aus Asien. Bombay/Calcutta/Kaschmir/Afghanistan/Die Himalayas/Nepal/Benares 1935-1939. Köln, Greven, 1951. 407 pp. ln. | Euro 20,00 |
| 599460 | VÉQUAUD, Y., Die Kunst von Mithila. Bildreportage E. Boubat. Deutsche Übersetzung C. Pechota und H. Weber.Genf, Weber, 1977.124 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 577348 | VERHEEM, R., Bevrijding zonder bevrijders. De 'Sinjo's' tussen Indië en Nederland. Baarn, Hollandia, 1980. 112 pp. ing. *enkele potl.-penstr., tekst op schutbl.* | Euro 6,00 |
| 586954 | VETALAPANTSCHAVINSATI, Vetalapantschavinsati. Die fünfundzwanzig Erzählungen eines Dämons. Deutsch von H. Uhle. Eingel. durch: Der König mit dem Leichnam von H. Zimmer. Darmstadt, WB, 1966 (Nachdr. 1924). (42) (XXVI) 232 pp. ingenaaid. Frakturschrift | Euro 8,00 |
| 580100 | VETALAPANTSCHAVINSATI, Vetalapantschavinsati. Die fünfundzwanzig Erzählungen eines Dämons. Deutsch von H. Uhle. Eingeleitet durch: 'Der König mit dem Leichnam' von H. Zimmer. Darmstadt, WB, 1966 (Nachdr. 1924). (42) (XXVI) 232 pp. ingenaaid. *rug licht verkleurd*Frakturschrift | Euro 8,00 |
| 017595 | VETH, B., Het leven in Nederlandsch-Indië. Amsterdam, Van Kampen, z.j. (IV) 167 pp. halflinnen. *naam op schutblad, platten smoezelig* | Euro 15,00 |
| 577370 | VETH, P.J., VELDE, P. VAN DER, Een Indische liefde. P.J. Veth (1814-1895) en de inburgering van Nederlands-Indië.Z.p., Balans, 2000. 451 pp. pb. Ills. | Euro 15,00 |
| 584524 | VIRULY, A., We vlogen naar Indië. Met 72 foto-illustraties. Boekversiering van T. Leeser.Amsterdam, Blitz, z.j. (9e). (IV) 263 pp. linnen. *schutblad en titelpagina licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 577402 | VIRULY, A., We vlogen naar Indië. Met 68 foto-illustraties. Boekversiering van T. Leeser.Amsterdam, Blitz, z.j. (IV) 263 pp. linnen. *rug licht vlekkig en iets beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 582829 | VISSER, P.C., Naar onbekend Midden-Azië. Tusschen Kara-Korum en Hindu-Kush.Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1926. 253 pp. ln. Ills. *ex libris, naam op schutbl., boekblok licht roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 571182 | VITTOZ, P., Goldene Dächer - schwarze Zelte. Sechs Jahre unter den Tibetern des Himalaja. Ins Deutsche übertragen von W. Thiemer. Konstanz, Bahn, 1958. 198 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd*Die Originalausgabe erschien unter dem Titel 'Un autre Himalaya' | Euro 10,00 |
| 572890 | VOLZ, B., Geographische Charakterbilder aus Afrika. Aus den Originalberichten der Reisenden gesammelt. Mit 80 Illustrationen, darunter 8 Doppelvollbilder. Leipzig, Reisland, 1903 (2e herz.). (X) 449 pp. linnen. Illustraties.(Geographische Charakterbilder, 4) *bibliotheekexemplaar, papier licht roestvlekkig, rug licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 75,00 |
| 572888 | VOLZ, B., Geographische Charakterbilder aus Amerika und Australien. Aus den Originalberichten der Reisenden gesammelt. Mit 122 Illustrationen. Leipzig, Fues, 1888. (X) 451 pp. linnen. Illustraties. (Geographische Charakterbilder, 5) *bibliotheekexemplaar, binding iets los, rug licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 75,00 |
| 572889 | VOLZ, B., Geographische Charakterbilder aus Europa. Aus den Originalberichten der Reisenden gesammelt. Mit 87 Illustrationen. Leipzig, Fues, 1888. (X) 314 pp. linnen. Illustraties. (Geographische Charakterbilder, 2) *bibliotheekexemplaar, licht roestvlekkig, titelpagina deels los*Frakturschrift | Euro 40,00 |
| 574914 | VOORNEMAN, E.A., Batavia als handels-, industrie- en woonstad. Samengesteld in opdracht van de stadsgemeente Batavia. Batavia as a commercial, industrial and residential center. Written for the city municipality of Batavia. Batavia, Kolff, 1937. 303 pp. linnen. Illustraties. *3 kaarten beschadigd en met tape gerepareerd* | Euro 50,00 |
| 590973 | VRIES, H.M. DE, (ED.), The importance of Java seen from the air. A book devoted to the interests of the island of Java. With the co-operation of the military air force, the state railways, the municipalities and numerous private concerns. Air photographs by the military air force. Text by the author with the assistance of data supplied by the Department of Agriculture, Industry and Commerce, the Central Statistical Bureau and the Chambers of Commerce. Translation by H.J. Bridge. Representative at Sourabaya R. Hendrix. Batavia, De Vries, 1928. 332 pp. linnen. Illustraties. *papier en boekblok licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 577435 | VRIJBURG, G.S., (RED.), Op 15 augustus 1970 werd een ereschuld ingelost. 25 jaar na de capitulatie van Japan: het einde van de tweede wereldoorlog. 's-Gravenhage, z.u., 1973 (2e). 144 (16) pp. geb. + omsl. Ills. | Euro 10,00 |
| 575604 | VUUREN, L. VAN, De beteekenis van straat Malaka. (Historisch beschouwd naar aanleiding van: Singapore - vlootbasis en onze vlootwet).Utrecht, Cohen, 1925. 16 pp. geniet. Illustraties. | Euro 6,00 |
| 578242 | VUUREN, L. VAN, Die Niederlande und ihr Kolonialreich. Utrecht, Oosthoek, 1932. 68 pp. ingenaaid. *bibliotheekstempel en sticker* | Euro 10,00 |
| 577354 | VUUREN, L. VAN, Openbare les gehouden op woensdag 18 januari 1922 bij de aanvaarding van het lectoraat in de koloniale landbeschrijving aan de universiteit van Amsterdam. Den Haag, Mouton, 1922. 41 pp. halflinnen. *nieuw gebonden*Mede verschenen in het 'Tijdschrift voor economische geographie', februari 1922 | Euro 7,00 |
| 577393 | VUYK, B., Het laatste huis van de wereld. Amsterdam, Van Oorschot, 1961. 151 pp. linnen. (De witte olifant) *naam op schutblad* | Euro 6,00 |
| 575605 | VUYK, B., Reis naar het vaderland in de verte. Utrecht, Veen, 1983. 88 pp. paperback. | Euro 6,00 |
| 596551 | WAAL, L. VAN DER, Loep. Oorlogsroman.Z.p., Balans, 1995. 240 pp. paperback. Illustraties. 'L. van der Waal (...) was een van de "Hollandse jongens" die, in dienst van Hare Majesteit, opstandige elementen moesten smoren met harde militaire interventies. Hij gaf zijn auobiografische relaas de vorm van een roman'. | Euro 10,00 |
| 577000 | WAGENVOORT, M., In het voetspoor der vaderen. Indrukken van modern Hindoestan.Santpoort, Mees, 1929. 152 pp. linnen. Illustraties. *enkele vlekjes op band* | Euro 16,00 |
| 599879 | WAGENVOORT, M., Tempel en paleis in Hindoestan.Den Haag, Hadi Poestaka, 1922. 36 pp. linnen. Illustraties. *knepen ingescheurd*Overgedrukt uit 'Nederlandsch-Indië, oud en nieuw', 6e jaargang, afl. 11 | Euro 15,00 |
| 577352 | WAL, S.L. VAN DER, (RED.), Besturen overzee. Herineringen van oud-ambtenaren bij het binnenlands bestuur in Nederlandsch-Indië.Franeker, Wever, 1977. 331 pp. linnen + omslag. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: J. van Baal, J.J. Hangelbroek, H.G. Schulte Nordholt | Euro 11,50 |
| 577321 | WAL, S.L. VAN DER, (RED.), Officiële bescheiden betreffende de Nederlands-Indonesische betrekkingen 1945-1950. Eerste deel 10 aug.-8 nov. 1945. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1971. (XXIV) 616 pp. linnen + omslag. (RGP, 36) | Euro 25,00 |
| 575618 | WALL, V.I. VAN DE, Oude Hollandsche buitenplaatsen van Batavia. Met 83 afbeeldingen en 6 plattegronden. Deel 1.Deventer, Van Hoeve, 1943 (2e herz.). 174 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd* | Euro 35,00 |
| 590450 | WALRAVEN, W., Brieven. Aan familie en vrienden 1919-1941. Amsterdam, Van Oorschot, 1966. 887 pp. linnen. Portret. *voorplat iets watervlekkig*Dundrukuitgave | Euro 17,50 |
| 581398 | WALSH, C.A., The master-singers of Japan. Being verse translations from the Japanese poets.London, Murray, 1914. 120 pp. linnen. (Wisdom of the east) *naam op schutblad, band licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 589527 | WALTERS, D., The T'ai Hsüan Ching. The hidden classic.Wellingborough, Aquarian, 1983. 224 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 591467 | WASSINK, H., 100 wereldwonderen. De grootste schatten der mensheid op 5 continenten. Nederlandse vertaling.Lisse, Rebo, 1999. 208 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 595689 | WEBB, H., An introduction to Japan. Under the direction of H. Borton and D.W. Overton.New York, CUP, 1955 (2e). (XV) 130 pp. linnen. *enkele kleurpotloodstreepjes* | Euro 10,00 |
| 587966 | WEERLEE, D. VAN, Indische koortsen. Confrontaties in een verloren paradijs. Amsterdam, Rap, 1988. 144 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 7,00 |
| 595198 | WEINBERG, P., Herovering van het paradijs. Reizen met inheemse volken van zuidelijk Afrika. Vert. uit het Engels door E. Peeters, R. Dorsman. Amsterdam, Mets, 2000. 175 pp. ingenaaid. Illustraties. Teksten van o.a.: D. Berger, C. Hove, M. Jacobsohn, A. Krog. Foto's P. Weiberg | Euro 10,00 |
| 583661 | WELLINGTON, J.H., Southern Africa. A geographical study. Volume 1: Physical geography. London, CUP, 1955. (XXIV) 529 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met vier kaarten | Euro 20,00 |
| 578630 | WENDEL, H., Von Marburg bis Monastir. Eine südslawische Reise.Frankfurt a.M., FSD, 1920. 126 pp. half linnen. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 592899 | WERTHEIM, W.F., Indonesië: van vorstenrijk tot neo-kolonie. Meppel, Boom, 1978. 276 pp. paperback. *potloodstrepen, rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 573870 | WHEELER-VOEGELIN, E., STOUT, D.B., Indians of Illinois and northwestern Indiana. Anthropological report on the Ottawa, Chippewa, and Potawatomi indians. Report on the Kickapoo, Illinois, and Potawatomi indians.New York, Garland, 1974. 414 pp. linnen. (American indian ethnohistory) *bibliotheekexemplaar* | Euro 25,00 |
| 597977 | WICKERT, E., China von innen gesehen. Stuttgart, DVA, 1985 (8e). 512 pp. gebonden + omslag. *krantenfoto op schutblad geplakt*Door auteur gesigneerd | Euro 12,50 |
| 597821 | WILMAR, H.A., (RED.), Met de mariniersbrigade in Oost-Java. Een fotoverhaal over de levensloop der mariniersbrigade. Samengesteld door de 2e luitenant der marns. H.A. Wilmar. Foto's van: 2e luitenant der marns. H. A. Wilmar, sergeant der marns. J.A. Vrugt, sergeant der marns. C.Th. Smits, marinier 1e klasse H. Hakens. Haarlem, Spaarnestad, z.j. 158 pp. halflinnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 596869 | WILMAR, H.A., (RED.), Met de mariniersbrigade in Oost-Java. Een fotoverhaal over de levensloop der mariniersbrigade. Samengesteld door de 2e luitenant der marns. H.A. Wilmar. Foto's van: 2e luitenant der marns. H. A. Wilmar, sergeant der marns. J.A. Vrugt, sergeant der marns. C.Th. Smits, marinier 1e klasse H. Hakens. Haarlem, Spaarnestad, z.j. 158 pp. halflinnen. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 599510 | WILSON, K., GILBERT, R., Classic walks. Mountain and moorland walks in Britain and Ireland. With editorial assistance from J. Perrin. Maps by D. Sargeant.London, Diadem, 1990 (2e). 272 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599189 | WION, F.,, Les symboles de la Chine. Paris, Courrier du livre, 1970. 207 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties.*omslag licht verkleurd, papier gebruind, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 579018 | WOLF, E.R., Sons of the shaking earth. The people of Mexico and Guatemala. Their land, history and culture.Chicago, UP, 1970 (8e). (XII) 302 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Phoenix) *boekblok roestvlekkig* | Euro 8,00 |
| 587293 | WOLFEREN, K. VAN, Japan. De onzichtbare drijfveren van een wereldmacht.Amsterdam, Balans, 1989. 614 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 016653 | WOOD, J.G., De onbeschaafde volken, beschreven in hun voorkomen, zeden, gewoonten, gebruiken enz. Voor Nederland bewerkt door G.H. Rissik. Met eene voorrede van H. Schlegel. Met houtgravuren naar oorspronkelijke teekeningen. Afrika. 2 delen. Rotterdam, Robbers, 1875. (IV) 416, 417-827 (2) pp. linnen. Illustraties. *nieuw gebonden in 2 banden, randen titelpagina en voorrede (keurig) gerepareerd* | Euro 75,00 |
| 590490 | WORMSER, C.W., (RED.), Wat Indië ontving en schonk. Met medewerking van K.J. Brouwer, J.A.M. Bruineman, L.J.J. Caron e.a. Met 91 afbeeldingen.Amsterdam, WB, 1946. 299 pp. linnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 578775 | WORMSER, C.W., (RED.), Wat Indië ontving en schonk. Met medewerking van K.J. Brouwer, J.A.M. Bruineman, L.J.J. Caron e.a. Met 91 afbeeldingen.Amsterdam, WB, 1946. 299 pp. linnen. Illustraties. *band licht beschadigd, papier gebruind* | Euro 12,50 |
| 577349 | WORMSER, C.W., Het graf op den Soembing. Een Javaansche roman. Kampen, Kok, z.j. (2e). 237 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 7,50 |
| 575619 | WORMSER, C.W., Het hooge heiligdom. Legenden, tempelruïnes en heilige graven van Java's bergen. Deventer, Van Hoeve, 1942. 134 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, boekblok roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 596743 | WORMSER, C.W., Het hooge heiligdom. Legenden, tempelruïnes en heilige graven van Java's bergen. Deventer, Van Hoeve, 1942. 134 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, naam op schutblad*Tekeningen van M. Eland | Euro 20,00 |
| 594672 | WORMSER, J.A., Van Amsterdam naar Pretoria. Acht maanden in Zuid-Afrika. Met 80 platen en portretten. Amsterdam, Höveker, z.j. (IV) 233 pp. halflinnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 40,00 |
| 018705 | WYDRA, N., Feng shui in the garden. Simple solutions for creating comforting, life-affirming gardens of the soul.Lincolnwood, Contemporary, 1997. (XIV) 175 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589311 | YÜAN-KUANG, MEESTER, I Ging. Das Buch der chinesischen Weissagung. Die deutsche übers. besorgte F. Werle.Z.p., Barth, 1975. 307 pp. linnen + omslag. Illustraties *enkele potloodstrepen, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 595725 | YUMOTO, N., ABIKO, R., Wiedergeburt der Mandschurei. Ihr Verhältnis zu China und Japan. Berlin, Nakakan, 1932. 91 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 582825 | ZEE, D. VAN DER, De S.D.A.P. en Indonesië.Amsterdam, Ontwikkeling, 1929. 184 pp. ingenaaid. *omslag verkleurd* | Euro 11,50 |
| 592473 | ZENTGRAAFF, H.C., GOUDOEVER, W.A. VAN, Sumatraantjes. 's-Gravenhage, Van Hoeve, 1947 (5e). 192 pp. ingenaaid. Illustraties. *enkele potloodstepen, omslag iets los, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 592467 | ZIKKEN, A., Gisteren gaat niet voorbij. Tempoe doeloe. Zwolle, La rivière, z.,j. 176 pp. gebonden + omslag. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 595289 | ZIKKEN, A., Gisteren gaat niet voorbij. Tempoe doeloe. Zwolle, La rivière, z.,j. 176 pp. gebonden + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 598726 | ZIMMER, H., Kunstform und Yoga im indischen Kultbild.Berlin, FVA, 1926. 191 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 599387 | ZIMMER, H., Kunstform und Yoga im indischen Kultbild.Berlin, FVA, 1926. 191 pp. linnen. Illustraties. *rug beschadigd, binding voorin zwak* | Euro 11,50 |
| 579894 | ZINKIN, M., ZINKIN, T., Britain and India. Requiem for an empire. London, Chatto, 1964. 191 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 578346 | ZWART, H., Er waren er die niet gingen. Vijftien eeuwen straf voor Indonesië-weigeraars. Z.p., Solidariteit, z.j. 173 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 572919 | ZWILLING, E.A., Unvergessenes Kamerun. Zehn jahre Wanderungen und Jagden 1928-1938. Mit 118 Abbildungen im Text nach Aufnahmen des Verfassers und einer Karte. Berlin, Parey, 1940 (13.-20.T). 395 pp. linnen. Illustraties. *vlek op voorplat, biblliotheekexemplaar, schutblad voorin ontbreekt*Frakturschrift | Euro 25,00 |