596992 ABEL, B., Grundlagen der Erklärung menschlichen Handelns. Zur Kontroverse zwischen Konstruktivisten und kritischen Rationalisten. Mit einem Vorwort von H. Albert.Tübingen, Mohr, 1983. (XII) 210 pp. ingenaaid. (Die Einheit der Gesellschaftswissenschaften, 34) Euro 12,50
590879 ACHINSTEIN, P., (ED.), The concept of evidence.Oxford, OUP, 1983. (VIII) 182 pp. paperback. Bibliografie. (ORP) Met bijdragen van o.a.: C.G. Hempel, R.B. Braithwaite, N. Goodman Euro 10,00
016867 ACZEL, P., Non-well-founded sets. Foreword by J. Barwise. Menlo Park, CSLI, 1988. (XX) 137 pp. paperback. (CSLI lecture notes, 14) *schutblad licht beschadigd* Euro 15,00
593510 ADLER, I., Zo denken machines. Een introductie tot de logica, de algebra van Boole en de rekenmachines. Ned. vert. van D.C. van Reyendam.Eindhoven, Centrex, 1964. (VIII) 130 pp. paperback. (Kader reeks, 10) *omslag licht verkleurd* Euro 10,00
595556 ADLER, I., Zo denken machines. Een introductie tot de logica, de algebra van Boole en de rekenmachines. Ned. vert. van D.C. van Reyendam.Eindhoven, Centrex, 1964. (VIII) 130 pp. paperback. (Kader reeks, 10) *omslag licht verkleurd* Euro 10,00
600345 ADLER, M.J., Some questions about language. A theory of human discourse and its objects.La Salle, Open Court, 1991. (XIV) 189 pp. paperback. Euro 12,50
595845 AGAZZI, E., ECHEVERRIA, E.J., RODRIGUEZ, A.G., (ED.), Epistemology and the social. Amstrerdam, Rodopi, 2008. 231 pp. paperback. (PSPSH, 96) Met bijdragen van o.a.: H. Barreau, A. Cordero, P. Kemp Euro 30,00
004003 AGOSTINO, G. D', Modal logic and non-well founded set-theory: translation, bisimulation, interpolation. Amsterdam, z.u., 1998. (VIII) 157 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (ILLC, 4) Euro 15,00
578304 AJDUKIEWICZ, K., POLI, R., (RED.), Kazimierz Ajdukiewicz: lingua et linguaggi. Atti del convegnodi Trento, 8-10 maggio 1991. Trento, Centro studi per la filosofia Mitteleuropa, 1991. 202 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Quaderni, 7-9) Met bijdragen van o.a.: W. Marciszewski, L. Albertazzi, L. Dappiano Euro 15,00
595850 AJDUKIEWICZ, K., SINISI, V., WOLENSKI, J., (ED.), The heritage of Kazimierz Ajdukiewicz. Amsterdam, Rodopi, 1995. 368 p. gebonden. Bibliografie. (PSPSH, 40) Met bijdragen van o.a.: T. Batóg, J.J. Jadacki, L. Nowak Euro 125,00
592253 ALBERTAZZI, L., POLI, R., Topics in philosophy and artificial intelligence. Papers from the International Summer Schools in Bozen 1989-1990. Bolzano, Istituto Mitteleuropeo di cultura, 1991. (VIII) 105 pp. gebonden. Met bijdragen van o.a.: R. McIntyre, A.C. Varzi, J. Wolenski Euro 20,00
002405 ALEXANDER, P., An introduction to logic. The criticism of arguments.London, Allen, 1969. (X) 278 pp. paperback. (Unwin university books, 77) *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
001526 ALMÁSI, M., The philosophy of appearances. Translated by A. Vitanyi. Translation revised by N. Horton Smith.Dordrecht, Kluwer, 1989. (XVIII) 294 pp. gebonden + omslag. (BSPS, 106) *omslag iets verkleurd* Euro 25,00
598302 ALMÁSI, M., The philosophy of appearances. Translated by A. Vitanyi. Translation revised by N. Horton Smith.Dordrecht, Kluwer, 1989. (XVIII) 294 pp. gebonden. (BSPS, 106) Euro 25,00
596370 ANDRESEN, J.T., Linguistics in America 1769-1924. A critical history. London, Routledge, 1990. (VI) 308 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. (RHLTS) Euro 20,00
596790 ANSCOMBE, G.E.M., Faith in a hard ground. Essays on religion, philosophy and ethics. Edited by M. Geach and L. Gormally.Exeter, Imprint academic, 2008. (XXVI) 273 pp. paperback. (SASPPA) Euro 15,00
566714 APEL, K.O., BERGER, H., Woord en werkelijkheid. Metafysiek in gesprek met Karl Otto Apel. Nijmegen, Gottmer, z.j. 142 pp. ingenaaid. Euro 11,50
592245 APEL, K.O., WOUDENBERG, R. VAN, Transcendentale reflecties. Een onderzoek naar transcendentale argumenten in de contemporaine filosofie, met bijzondere aandacht voor de transcendentale pragmatiek van Karl-Otto Apel. Amsterdam, VU, 1991. 264 pp. paperback. Bibliografie. *rug licht beschadigd* Euro 12,50
594774 APEL, K.O., WOUDENBERG, R. VAN, Transcendentale reflecties. Een onderzoek naar transcendentale argumenten in de contemporaine filosofie, met bijzondere aandacht voor de transcendentale pragmatiek van Karl-Otto Apel. Amsterdam, VU, 1991. 264 pp. paperback. Bibliografie. *rug licht beschadigd* Euro 12,50
600352 APEL, K.O., WOUDENBERG, R. VAN, Transcendentale reflecties. Een onderzoek naar transcendentale argumenten in de contemporaine filosofie, met bijzondere aandacht voor de transcendentale pragmatiek van Karl-Otto Apel. Amsterdam, VU, 1991. 264 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
595980 APEL, K.O., Analytic philosophy of language and the Geisteswissenschaften. Transl. from the German by H. Holstelilie.Dordrecht, Reidel, 1967. (X) 63 pp. linnen. Bibliografie. (FL, 4) Euro 15,00
596189 APEL, K.O., Transformation der Philosophie. 2 delen.Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1973. 378, 446 pp. linnen. *enkele potloodaantekeningen, naam op schutblad*Dl 1: Sprachanalytik, Semiotik, Hermeneutik, Dl 2: Das Apriori der Kommunikationsgemeinschaft Euro 30,00
000600 APEL, K.O., Transformation der Philosophie. 2 dln.Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1976. 378, 446 pp. paperback. (STW, 164, 165) Dl 1: Sprachanalytik, Semiotik, Hermeneutik, Dl 2: Das Apriori der Kommunikationsgemeinschaft Euro 20,00
590262 ARBIB, M.A., HESSE, M.B., (ED.), The construction of reality.Cambridge, UP, 1986. (XII) 286 pp. linnen + omslag. *ex libris* Euro 15,00
588149 ARBIB, M.A., Computers en de cybernetische samenleving. Vert. A.J.J. van Veen en Th. Gerritsen. Den Haag, Academic service, 1978. (XVIII) 492 pp. ingenaaid. Illustraties. Euro 16,00
008194 ARMOUR, L., Logic and reality. An investigation into the idea of a dialectical system.Assen, Van Gorcum, 1972. (X) 248 pp. linnen + omslag Euro 20,00
570923 ARMSTRONG, D.M., MALCOLM, N., Consciousness and causality. A debate on the nature of mind.Oxford, Blackwell, 1984. (VI) 222 pp. paperback. (Great debates in philosophy) *omslag licht verkleurd* Euro 11,50
008380 ARMSTRONG, D.M., A materialist theory of the mind.London, Routledge, 1968. (XII) 372 pp. linnen + omslag. (ILPSM) *omslag licht vlekkig, naam op schutblad* Euro 27,50
569584 ARRINGTON, R.L., BURKHOLDER, P.M., DUBOSE, S., (E.A.), Philosophical logic.New Orleans, Tulane university, 1967. (VIII) 161 pp. ingenaaid. (TSP, 16) *omslag verkleurd, vlekjes op omslag*Andere bijdragen van o.a.: J.W. Dye, B.P. Helm, D.H. Weiss Euro 11,50
592256 ATTEN, M.S.P.R. VAN, Phenomenology of choice sequences. Fenomenologie van de keuzerij (met een samenvatting in het Nederlands) (avec un résumé en Français). Utrecht, Zeno, 1999. (VIII) 143 pp. ingenaaid. Dissertatie. (Questiones infinitae, 31) Euro 20,00
595831 AUGUSTYNEK, Z., JADACKI, J.J., Possible ontologies. Amsterdam, Rodopi, 1993. 193 pp. gebonden. (PSPSH, 29) With discussions by K. Paprzycka, P. Przybysz Euro 45,00
595343 AUNE, B., Metaphysics. The elements.Oxford, Blackwell, 1986. (XIV) 235 pp. paperback. Euro 12,50
008537 AUWERA, J. VAN DER, Language and logic. A speculative and condition-theoretic study.Amsterdam, Benjamins, 1985. (XIV) 256 pp. gebonden. (Pragmatics & beyond, 2) Euro 15,00
003243 AYER, A.J., (ED.), Logical positivism.New York, FP, 1959. (VIII) 455 pp. paperback. Bibliografie. (LPM) *rug licht verkleurd, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: B. Russell, M. Schlick, R. Carnap, C.G. Hempel. The essays by leading logical positivists included along with an introduction by Ayer and an extensive bibliography, are the best introduction to the movement as a whole. Edwards. Euro 16,00
578814 AYER, A.J., ROGERS, B., A.J. Ayer. A life.London, Chatto, 1999. (XII) 402 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
589969 AYER, A.J., The central questions of philosophy.London, Weidenfeld, 1973. (X) 243 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
002228 AYER, A.J., Filosofie in de twintigste eeuw. Vert. door J. van den Hoven.Kampen, Kok Agora, 1986. 330 pp. paperback. Euro 10,00
008707 AYER, A.J., The foundations of empirical knowledge.London, Macmillan, 1964. (X) 276 pp. paperback. (St Martin's library) *naam op schutblad, papier iets gebruind* Euro 10,00
002182 AYER, A.J., De kernproblemen van de filosofie. Vertaald door H. Plantenga, T. Reinsma, A. Schogt.Utrecht, Spectrum, 1976. 250 pp. paperback. (Aula, 40) Euro 11,50
593660 AYER, A.J., De kernproblemen van de filosofie. Vertaald door H. Plantenga, T. Reinsma, A. Schogt.Utrecht, Spectrum, 1976. 250 pp. paperback. (Aula, 40) Euro 11,50
573572 AYER, A.J., Language, truth and logic.London, Gollancz, 1964 (20e). 160 pp. linnen. *potloodstrepen, rug licht verkleurd* Euro 11,50
600673 AYER, A.J., Language, truth and logic.London, Gollancz, 1967 (17e). 160 pp. linnen + omslag. *omslag licht gebruind* Euro 11,50
590632 AYER, A.J., Language, truth and logic.London, Gollancz, 1967 (17e). 160 pp. linnen. *naam op schutblad, rug verkleurd* Euro 11,50
008688 AYER, A.J., More of my life.Oxford, UP, 1985. 224 pp. paperback. Illustraties. *papier licht gebruind* Euro 8,00
015369 AYER, A.J., Part of my life.Oxford, UP 1978. 319 pp. paperback. Illustraties. *band licht verkleurd* Euro 12,50
593750 AYER, A.J., Part of my life.Oxford, UP, 1978. 319 pp. paperback. Illustraties. *rug licht verkleurd* Euro 12,50
014506 AYER, A.J., Philosophy in the twentieth century.New York, Random, 1982. (XII) 283 pp. halflinnen + omslag. Euro 12,50
593756 AYER, A.J., Philosophy in the twentieth century.New York, Random, 1982. (XII) 283 pp. halflinnen + omslag. Euro 15,00
597409 AYER, A.J., Philosophy in the twentieth century.London, Unwin, 1984. (VIII) 280 pp. paperback. (Counterpoint) Euro 10,00
580378 AYER, A.J., Russell and Moore. The analytical heritage. London, Macmillan, 1973 (2e). (X) 254 pp. paperback. *tekst op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 12,50
570873 AYERS, M.R., The refutation of determinism. An essay in philosophical logic. London, Methuen, 1968. (VIII) 188 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* Euro 15,00
591833 AYERS, M.R., The refutation of determinism. An essay in philosophical logic. London, Methuen, 1968. (VIII) 188 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00


naar boven
004774 BAAIJENS, N., Het denkende ding. De toekomst van robots, supercomputers en het namaakbrein.Utrecht, Spectrum, 1981. 208 pp. paperback. Illustratiess. (Paperback, 97) Euro 7,00
567783 BACH, K., Thought and reference. Oxford, UP, 1987. (X) 305 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 20,00
588905 BACHTIN, M., SIMONS, A., Het groteske van de taal. Over het werk van Michail Bachtin.Amsterdam, SUA, 1990. 190 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
597765 BAHM, A.J., Epistemology. Theory of knowledge.Las Lomas, World Books, 1995. (VIII) 261 pp. paperback. Euro 9,00
590700 BAIN, A., Logic. 2 delen.London, Longmans, 1870. (XVI) 279, (XXII) 445 pp. linnen. *ruggen licht beschadigd en verkleurd, beide delen iets los in band*Dl 1: Deduction, Dl 2: Induction Euro 35,00
575796 BALK-SMIT DUYZENTKUNST, F., GUÉPIN, J.P., MOOIJ, J.J.A., Controversen in de taal- en literatuurwetenschap.Wassenaar, Servire, 1974. 168 pp. ingenaaid.Andere bijdragen van: G. Nuchelmans, C.J. van Rees, H. Verdaasdonk, E.M. Uhlenbeck Euro 7,50
002762 BAR-HILLEL, Y., (ED.), Pragmatics of natural languages.Dordrecht, Reidel, 1971. (VIII) 23 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL)Met bijdragen van o.a.: L. Apostel, N.E. Christiansen, R.L. Martin, C. Perelman Euro 20,00
569386 BAR-HILLEL, Y., KASHER, A., (ED.), Language in focus: foundations, methods and systems. Essays in memory of Yehoshua Bar-Hillel.Dordrecht, Reidel, 1976. (XXVIII) 679 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. (SL, 89) (BSPS, 43) *band verschoten*Met bijdragen van o.a.: A. Ayer, P.T. Geach, J. Hintikka, J.J. Katz, N. Chomsky, J. Agassi, F. von Kutschera, D.M. Gabbay Euro 25,00
001103 BAR-HILLEL, Y., KASHER, A., (ED.), Language in focus: foundations, methods and systems. Essays in memory of Yehoshua Bar-Hillel.Dordrecht, Reidel, 1976. (XXVIII) 679 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. (SL, 89) (BSPS, 43) Met bijdragen van o.a.: A. Ayer, P.T. Geach, J. Hintikka, J.J. Katz, N. Chomsky, J. Agassi, F. von Kutschera, D.M. Gabbay Euro 35,00
570252 BAR-HILLEL, Y., Language and information. Selected essays on their theory and application. Reading, Addison-Wesley, 1964. (X) 388 pp. linnen + omslag. (Adiwes international series) *naam en stempel op schutblad* Euro 30,00
588358 BARR, A., FEIGENBAUM, E.A., (ED.), The handbook of artificial intelligence. 2 delen. London, Pitman, 1982-83 (1e, 2e). (XIV) 409, (XIV) 428 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslagen licht beschadigd en verkleurd* Euro 30,00
577831 BARRELL, J., A philosophical study of the human mind. New York, PL, 1954. (XII) 575 pp. linnen. *stempel op titelpagina, rug verkleurd* Euro 16,00
595862 BARTH, E.M., KRABBE, E.C.W., DALITZ, R.J., SMIT, P.A., (ED.), Empirical logic and public debate. Essays in honour of Else M. Barth. Amsterdam, Rodopi, 1993. 337 pp. gebonden. (PSPSH, 35) Met bijdragen van o.a.: G. Nuchelmans, J.D. North, C. Goossens Euro 45,00
596711 BARTH, E.M., MARTENS, J.L., (ED.), Argumentation. Approaches to theory formation. Containing the contributions to the Groningen conference on the theory of argumentation, october 1978. Amsterdam, Benjamins, 1982. (XVIII) 333 pp. gebonden. Bibliografie. (SLCS, 8)Met bijdragen van o.a.: L. Apostel, E.W. Krabbe, A. Naess. Met opdracht van E.M. Barth Euro 25,00
572280 BARTH, E.M., Empiristische en empirische logica.Amsterdam, NHUM, 1987. 23 pp. ingenaaid. (MKNAW, 50, 3) Euro 6,00
008118 BARTH, E.M., The logic of the articles in traditional philosophy. A contribution to the study of conceptual structures.Dordrecht, Reidel, 1974. (XXVI) 533 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SHL, 10) *omslag licht beschadigd* Euro 37,50
014314 BARTHES, R., BURNIER, M.A., RAMBAUD, P., Le Roland-Barthes sans peine. Z.p., Balland, 1978. 118 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
005039 BARTHES, R., CALVET, L.J., Roland Barthes. Een biografie. Vertaald door J. Holierhoek.Amsterdam, Van Gennep, 1992. 274 pp. paperback. Bibliografie. Euro 14,00
590059 BARTHES, R., CALVET, L.J., Roland Barthes. Een biografie. Vertaald door J. Holierhoek.Amsterdam, Van Gennep, 1992. 274 pp. paperback. Bibliografie. Euro 14,00
590058 BARTHES, R., CALVET, L.J., Roland Barthes. Een biografie. Vertaald door J. Holierhoek.Amsterdam, Van Gennep, 1992. 274 pp. paperback. Bibliografie. Euro 14,00
599796 BARTHES, R., CALVET, L.J., Roland Barthes. Een biografie. Vertaald door J. Holierhoek.Amsterdam, Van Gennep, 1992. 274 pp. paperback. Bibliografie. *omslag licht verkleurd* Euro 12,50
014307 BARTHES, R., HENSCHEN, H.H., (HRSG.), Roland Barthes. Mit Beiträgen zu seinem Werk von Jacques Derrida, Jean-Pierre Richard, François Flahault, Gérard Genette u.a. sowie einem unveröffentlichten Beitrag von Roland Barthes. München, Boer, 1988. 244 pp. paperback. Oorspronkelijke titel: Roland Barthes, Poétique 47 Euro 11,50
595869 BARTHES, R., MORIARTY, M., Roland Barthes. Stanford, UP, 1991. (XII) 255 pp. paperback. Bibliografie. (Key contemporary thinkers) Euro 15,00
601662 BARTHES, R., Critique et vérité. Paris, Seuil, 1966. 79 pp. ingenaaid. (Tel Quel) *omslag verkleurd, hoekje uit schutblad geknipt* Euro 10,00
599006 BARTHES, R., Critique et vérité. Paris, Seuil, 1966. 79 pp. ingenaaid. (Tel Quel) Euro 11,50
015280 BARTHES, R., Le grain de la voix. Entretiens 1962-1980.Paris, Seuil, 1981. 394 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Essais, 395) Euro 8,00
588417 BARTHES, R., Le grain de la voix. Entretiens 1962-1980.Paris, Seuil, 1981. 394 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties.(Essais, 395) *hoekje uit schutbladen geknipt* Euro 8,00
006839 BARTHES, R., Het plezier van de tekst. Vert. uit het Frans door F. van den Pol.Nijmegen, SUN, 1986. 84 pp. paperback. Euro 10,00
002763 BARTHES, R., Michelet. Aus dem Franz. von P. Geble. Frankfurt a.M., EVA , 1980. 247 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. (EB, 3) *naam uit schutblad geknipt* Euro 10,00
017285 BARTHES, R., De nulgraad van het schrijven gevolgd door een inleiding in de semiologie. Vertaling E.A. van Caspel.Amsterdam, Meulenhoff, 1970. 183 pp. paperback. (Permanente kritiek) *omslag iets verkleurd* Euro 10,00
598565 BARTHES, R., Le plaisir du texte. Paris, Seuil, 1973. 105 pp. ingenaaid. (Tel Quel) *achterzijde band licht roestvlekkig* Euro 11,50
000625 BARTHES, R., Sade, Fourier, Loyola. Vert. door M. Luccioni.Amsterdam, AP, 1984. 200 pp. paperback. (Synopsis) Euro 10,00
598771 BARTHES, R., Système de la mode. Paris, Seuil, 1967. 327 pp. ingenaaid. *omslag deels verkleurd* Euro 15,00
567406 BARTHES, R., De taal der verliefden. Vertaald door M. Luccioni. Amsterdam, AP, 1980. 246 pp. paperback. (Synopsis) Euro 11,50
599723 BEARDSLEY, M.C., Thinking straight. Principles of reasoning for readers and writers.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1975 (4e). (X) 256 pp. paperback. *omslag licht vlekkig* Euro 10,00
592747 BECHTEL, W., GRAHAM, G., (ED.), A companion to cognitive science.Malden, Blackwell, 1999. (XVIII) 791 pp. paperback.(BCP) Met bijdragen van o.a.: D. Gentner, O. Flanagan, L.J. Rips, M. Tomasello, J.T. Bruer Euro 30,00
598698 BECHTEL, W., GRAHAM, G., (ED.), A companion to cognitive science.Malden, Blackwell, 1999. (XVIII) 791 pp. paperback.(BCP) Met bijdragen van o.a.: D. Gentner, O. Flanagan, L.J. Rips, M. Tomasello, J.T. Bruer Euro 30,00
588906 BELOFF, J., The existence of mind.London, MacGibbon ,1962. 263 pp. gebonden + omslag. *bibliotheekexemplaar*Eerste druk. 'An attempt to reconsider (...) some of the oldest and most fundamental questions about the nature of mind and its relationship to the material world.' Euro 14,00
598967 BEM, S.H.M., Denken om te doen. Een studie over cognitie en werkelijkheid.Leiden, z.u., 1989. (VI) 216 pp. ingenaaid. Dissertatie. *enkele potloodstrepen* Euro 16,00
018296 BENESCH, H., Der Ursprung des Geistes. Wie entstand unser Bewußtsein - Wie wird Psychisches in uns hersgestellt?Stuttgart, DVA, 1977. 248 pp. geb. + omsl. Ills. *naam op schutbl.* Euro 12,50
598015 BENNETT, J., Linguistic behaviour.Cambridge, UP, 1979. (X) 292 pp. paperback. Bibliografie. *rug omslag verkleurd, boekblok licht roestvlekkig* Euro 15,00
572236 BENTHEM, J. VAN, DEKKER, P., EIJCK, J. VAN, Logic in action. Z.p., ILLC, 2001. (VI) 153 pp. ingenaaid. Illustraties. Andere bijdragen van: M. de Rijke, Y. Venema. This book contains some research impressions from the Spinoza project 'Logic in action' (1996-2001) (...) Euro 11,50
570829 BENTHEM, J. VAN, A manual of intensional logic. Stanford, CSLI, 1988 (2e herz.). (X) 135 pp. paperback. (Lecture notes, 1) *enkele penstrepen* Euro 11,50
599176 BENTHEM, J. VAN, A manual of intensional logic. Stanford, CSLI, 1985. (IV) 74 pp. paperback. (Lecture notes, 1) *enkele penstrepen* Euro 10,00
004909 BERG, I.J.M. VAN DEN, Beginselen der logica.Bilthoven, Nelissen, 1963 (3e herz.). 132 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad, omslag beschadigd* Euro 8,50
600359 BERG, I.J.M. VAN DEN, Beginselen der logica.Bilthoven, Nelissen, 1963 (3e herz.). 132 pp. linnen. Euro 8,50
567655 BERG, I.J.M. VAN DEN, In het voorportaal der wetenschappen. Beginselen der logica.Assen, Born, 1959 (2e). 111 pp. ing. *naam op schutbl., hoekje uit schutbl. geknipt, omsl. verkleurd* Euro 8,00
015464 BERG, I.J.M. VAN DEN, In het voorportaal der wetenschappen. Compendium der logica ad usum scholarum.Z.p., z.u., 1952. 91 pp. ingenaaid. *naam op schutblad* Euro 8,00
007542 BERG, T.A. VAN DEN, Het hypothetisch denken.Nijmegen, z.u., 1954. (VI) 92 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag iets gebruind* Euro 11,50
591709 BERGER, F.R., Studying deductive logic. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1977. (XII) 156 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 11,50
590587 BERGHUYS, J.J.W., Grondslagen van de aanschouwelijke meetkunde.Groningen, Noordhoff, 1952. (VI) 231 pp. ingenaaid. *omslag verkleurd, stempel op titelpagina*Suivi d'un resumé en Francais; with a summary in English Euro 16,00
001316 BERGMAN, S.H., BAR-ON, A.Z., (ED.), On Shmuel Hugo Bergman's philosophy.Amsterdam, Rodopi, 1986. (VIII) 134 pp. ingenaaid. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: N. Rotenstreich, R. Haller, J. Agassi, Y. Yovel Euro 11,50


naar boven
598860 BERGMANN, G., Meaning and existence.Madison, Wisconsin UP, 1960. (XII) 274 pp. paperback. *omslag licht geschaafd, rug licht verkleurd* Euro 12,50
015202 BERGMANN, G., The metaphysics of logical positivism.Madison, Wisconsin UP, 1967. (XII) 340 pp. paperback. *boekblok licht roestvlekkig* Euro 15,00
566387 BERGSTRA, T.A., Leren kennen. Wijsgerige studie over het verband tussen de bovenpersoonlijke geldigheid en de individuele aanvaarding van abstracte kennis.Rotterdam, Koning, 1970. (IV) 146 pp. ingenaaid. Dissertatie. *enkele pen- en potloodaantekeningen, naam op schutblad* Euro 12,50
587577 BERK, U., Konstruktive Argumentationstheorie. Stuttgart, Frommann, 1979. 248 pp. paperback. (Problemata, 72) *boekblok licht roestvlekkig* Euro 11,50
003353 BERKEL, A. VAN, Cognitieve aspecten van handelingsbeschrijvingen.Groningen, z.u., 1991. (VI) 192 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 11,50
591648 BERMUDEZ, J.L., The paradox of self-consciousness.Cambridge, MIT, 2000 (2e). (XII) 338 pp. paperback. (Representation and mind) Euro 20,00
590278 BERMUDEZ, J.L., The paradox of self-consciousness.Cambridge, MIT, 2000 (2e). (XII) 338 pp. paperback. (Representation and mind) Euro 20,00
570787 BETH, E.W., DANTZIG, D. VAN, STUTTERHEIM, C.F.P., De functie der wetenschap. Drie voordrachten met discussie.'s-Gravenhage, Leopold, 1948. 88 pp. ingenaaid. *hoekje uit schutblad geknipt*Tweede symposion der societeit voor culturele samenwerking Euro 8,00
588478 BETH, E.W., PIAGET, J., Mathematical epistemology and psychology. Translated from the French by W. Mays.Dordrecht, Reidel, 1966. (XXII) 326 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL) *omslag licht verkleurd en beschadigd, enkele potloodstreepjes* Euro 85,00
599086 BETH, E.W., PIAGET, J., Mathematical epistemology and psychology. Translated from the French by W. Mays.Dordrecht, Reidel, 1966. (XXII) 326 pp. linnen. Bibliografie. (SL) *band verkleurd* Euro 75,00
566499 BETH, E.W., Aspects of modern logic. Transl. from the Dutch by D.H.J. de Jongh and S. de Jongh-Kearl. Ed. by E.M. Barth and J.J.A. Mooij.Dordrecht, Reidel, 1970. (XII) 176 pp. linnen. Bibliografie. (SL) Euro 18,50
577970 BETH, E.W., Beschouwingen over het logische denken. Amsterdam, NHUM, 1960. 25 pp. ingenaaid. Bibliografie. (MKNAW, 23, 1) *omslag licht vlekkig*Voordracht gehouden in de vergadering van 14 december 1959 Euro 7,00
588286 BETH, E.W., Beschouwingen over het logische denken. Amsterdam, NHUM, 1960. 25 pp. ingenaaid. Bibliografie. (MKNAW, 23, 1) *omslag iets gerbuind*Voordracht gehouden in de vergadering van 14 december 1959 Euro 7,00
577971 BETH, E.W., La crise de la raison et la logique. Conferences, faites à l'université de Liège dans le cadre des échanges culturels belgo-néerlandais au mois de mai 1956. Paris, Gauthier-Villars, 1957. (IV) 50 pp. ingenaaid. (Collection de logique mathématique, 12) *papier hier en daar licht roestvlekkig, omslag verkleurd* Euro 11,50
588546 BETH, E.W., Door wetenschap tot wijsheid. Verzamelde wijsgerige studiën.Assen, Van Gorcum, 1964. (X) 146 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. *omslag iets beschadigd en verkleurd, enkele potloodstrepen* Euro 17,50
580735 BETH, E.W., Door wetenschap tot wijsheid. Verzamelde wijsgerige studiën.Assen, Van Gorcum, 1964. (X) 146 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
595428 BETH, E.W., Door wetenschap tot wijsheid. Verzamelde wijsgerige studiën.Assen, Van Gorcum, 1964. (X) 146 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. *omslag iets beschadigd en verkleurd* Euro 17,50
575022 BETH, E.W., Formal methods. An introduction to symbolic logic and to the study of effective operations in arithmetic an logic. Dordrecht, Reidel, 1962. (XIV) 170 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL) *omslag licht verkleurd en iets beschadigd, schutbladen licht gebruind, papier hier en daar roestvlekkig* Euro 25,00
000348 BETH, E.W., Moderne logica.Assen, Van Gorcum, 1969 (2e). (X) 184 pp. linnen + omslag. Bibliografie.*enkele potloodaantekeningen, vlekjes op omslag* Euro 11,50
575390 BETH, E.W., Moderne logica.Assen, Van Gorcum, 1967. (X) 184 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht gebruind, gaatje rug omslag* Euro 12,50
570651 BETH, E.W., Natuurphilosophie. Gorinchem, Noorduijn, 1948. 230 pp. ingenaaid. Illustraties. (NWR, 30) Euro 11,50
571150 BETH, E.W., De wijsbegeerte der wiskunde van Parmenides tot Bolzano.Antwerpen, Standaard, 1944. 204 pp. halflinnen. Bibliografie. (PB)*schutbladen licht roestvlekkig* Euro 16,00
595590 BETH, E.W., De wijsbegeerte der wiskunde van Parmenides tot Bolzano.Antwerpen, Standaard, 1944. 204 pp. halflinnen. Bibliografie. (PB)*band licht verkleurd* Euro 16,00
588476 BETH, E.W., Wijsgerige ruimteleer. Antwerpen, Standaard, 1950. 148 pp. linnen. Bibliografie. (PB) *band verkleurd* Euro 16,00
590846 BICCHIERI, C., JEFFREY, R., SKYRMS, B., (ED.), The dynamics of norms.Cambridge, CUP, 1997. (X) 222 pp. linnen + omslag. (CSPIDT) *naam op titelpagina*Met bijdragen van o.a.: R. Axelrod, P.L. Sacco, D. Canning Euro 25,00
000533 BIJKERK, R.J., Psycho-logica. Een historisch arrangement.Amsterdam, Van Soest, 1962. 511 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 17,50
591629 BILGRAMI, A., Belief and meaning. The unity and locality of mental content. Oxford, Blackwell, 1992. (X) 301 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 20,00
601593 BLACK, M., Critical thinking. An introduction to logic and scientific method. Second edition.New York, Prentice-Hall, 1955 (4e). (XVIII) 459 pp. linnen. (PHPS) *papier licht gebruind, omslag licht vlekkig* Euro 15,00
568747 BLACKBURN, S., SAINSBURY, M., (ED.), Mind and content. Oxford, UP, 1991. pp. (IV) 437-634. ingenaaid. (Mind, 100, 4) Met bijdragen van o.a.: R.G. Millikan, A. Millar, A. Woodfield Euro 10,00
579012 BLACKBURN, S., Essays in quasi-realism. New York, OUP, 1993. (VI) 262 pp. paperback. Euro 16,00
576579 BLACKBURN, S., Spreading the word. Groundings in the philosophy of language.Oxford, OUP, 1988 (3e). (XII) 368 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 16,00
575824 BLAKEMORE, C., Mechanics of the mind. BBC Reith lectures 1976.Cambridge, UP, 1977. (VIII) 208 pp. paperback. Illustraties. *papier onderaan lichte waterschade, naam op schutblad* Euro 10,00
600490 BLANSHARD, B., Reason & analysis. La Salle, Open Court, 1991 (2e). 505 pp. paperback. (The Paul Carus Lectures, 12) Euro 15,00
008880 BLOKHUIS, P., Kennis en abstraktie.Amsterdam, VU, 1985. (VIII) 256 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 13,50
592791 BLOOM, A.H., The linguistic shaping of thought: a study in the impact of language on thinking in China and the West.Hillsdale, Erlbaum, 1981. (X) 106 pp. linnen. Euro 15,00
000984 BLOOMFIELD, L., BRINKE, J.S. TEN, Onafhankelijke en afhankelijke grootheden in het taalgebruik. Een beschouwing van de theorie van Bloomfield betreffende de 'Lexical' en 'Grammatical forms'.. (With summary in English).Groningen, Wolters, 1963. (VIII) 139 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 11,50
588912 BLOOMFIELD, L., BRINKE, J.S. TEN, Onafhankelijke en afhankelijke grootheden in het taalgebruik. Een beschouwing van de theorie van Bloomfield betreffende de 'Lexical' en 'Grammatical forms'.. (With summary in English).Groningen, Wolters, 1963. (VIII) 139 pp. ingenaaid. Dissertatie. *naam op titelpagina* Euro 11,50
573140 BLOOMFIELD, L., Language. London, Allen, 1961 (6e). (X) 566 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *enkele penstrepen, omslag licht beschadigd en gevlekt* Euro 16,00
568683 BOASSON, C., The use of logic in legal reasoning.Amsterdam, NHUM, 1966. 23 pp. ingenaaid. (MKNAW, 29, 3) *omslag licht beschadigd.* Euro 6,00
580398 BOCHENSKI, I.M., Formale Logik. Mit 4 Tafelbeilagen. Freiburg i.Br., Alber, 1970 (3e). (XXIV) 646 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (Orbis Academicus, 3, 2) *ex libris* Euro 25,00
598582 BOCHENSKI, I.M., Grundriss der formalen Logik. Aus dem Französischen übersetzt, neu bearbeitet und erweitert von A. Menne.Paderborn, Schöningh, 1983( 5e). 179 pp. paperback. (UTB) *naam op titelpagina* Euro 9,00
566182 BODEN, M.A., Artificial intelligence and natural man. London, MIT, 1987 (2e herz.). (XII) 576 pp. paperback. Bibliografie. Euro 20,00
599054 BODEN, M.A., Artificial intelligence and natural man. London, MIT, 1987 (2e herz.). (XII) 576 pp. paperback. Bibliografie. Euro 20,00
579178 BODEN, M.A., Computer models of mind. Computational approaches in theoretical psychology. Cambridge, UP, 1991 (3e). (XII) 289 pp. paperback. (PBS) Euro 12,50
589273 BODEN, M.A., Computer models of mind. Computational approaches in theoretical psychology. Cambridge, UP, 1988. (XII) 289 pp. paperback. (PBS) *potloodstrepen* Euro 12,50
598912 BOFFA, M., DALEN, D. VAN, MCALOON, K., (ED.), Logic colloquium '78. Proceedings of the colloquium held in Mons, august 1978.Amsterdam, NHPC, 1979. (X) 434 pp. linnen. Portret. (SLFM, 97) *band geplastificeerd, typoscript*Met bijdragen van o.a.: M. Beeson, G. Cherlin, J. Väänänen Euro 50,00
010331 BOGDAN, R.J., (ED.), Local induction.Dordrecht, Reidel, 1976. (XIV) 340 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL, 93) Met o.a. bijdragen van I. Levi, K. Lehrer, R. Rosenkrantz, J.H. Fetzer, L.J. Cohen, R. Tuomela Euro 23,00
006092 BOLTON, N., (ED.), Philosophical problems in psychology.London, Methuen, 1979. (XIV) 207 pp. paperback. (Psychology in progress) (UP, 669) *rug verkleurd*Met bijdragen van o.a.: P. Petit, W. Mays, M. Morgan, M.A. Boden Euro 10,00
005218 BOMAN, L., Criticism and construction in the philosophy of the American new realism.Stockholm, Almqvist, 1955. 195 pp. linnen. Bibliografie. Euro 16,00
580443 BONNET, A., Kunstmatige intelligentie. Verwachtingen en werkelijkheid. Vert. uit het Frans.Amsterdam, Addison-Wesley, 1987. (XVIII) 253 pp. paperback. Illustraties. *naam binnenzijde omslag* Euro 12,50
598669 BOOLOS, G.S., JEFFREY, R.C., BURGESS, J.P., Computability and logic.Cambridge, UP, 2002 (4e herz.). (XII) 356 pp. paperback. Euro 20,00
002021 BORG, E., (ED.), Meaning and representation. Oxford, Blackwell, 2002. 117 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: J. Hyman, T. Crane, J. Fodor Euro 12,50


naar boven
015166 BORST, C.V., (ED.), The mind-brain identity theory. A collection of papers compiled, edited and furnished with an introduction. Contributors: D.M Armstrong, K. Baier, R. Coburn, J. Cornman, H. Feigl, P. Feyerabend a.o.London, Macmillan, 1979 (5e). 261 pp. paperback. Bibliografie. (Controversies in philosophy) Euro 15,00
014891 BOSANQUET, B., The essentials of logic. Being ten lectures on judgment and inference.London, Macmillan, 1903 (3e). (X) 167 pp. linnen. Euro 22,50
567834 BOSCH, A.P.M. VAN DEN, Rationality in discovery. A study in logic, cognition, computation and neuropharmacology. Amsterdam, ILLC, 2001. (XII) 171 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (ILLC, 2001, 2) Euro 15,00
599172 BOSCH, A.P.M. VAN DEN, Rationality in discovery. A study in logic, cognition, computation and neuropharmacology. Amsterdam, ILLC, 2001. (XII) 171 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (ILLC, 2001, 2) Euro 15,00
598767 BOSCH, A.P.M. VAN DEN, Rationality in discovery. A study in logic, cognition, computation and neuropharmacology. Amsterdam, ILLC, 2001. (XII) 171 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (ILLC, 2001, 2) Euro 15,00
599171 BOSCH, A.P.M. VAN DEN, Rationality in discovery. A study in logic, cognition, computation and neuropharmacology. Amsterdam, ILLC, 2001. (XII) 171 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (ILLC, 2001, 2) Euro 15,00
596171 BOTTERILL, G., CARRUTHERS, P., The philosophy of psychology.Cambridge, UP, 1999. (XII) 297 pp. paperback. Euro 16,00
590053 BOUVERESSE, J., ROSAT, J.J., (RED.), Philosophies de la perception. Phénoménologie, grammaire et sciences cognitives.Paris, Jacob, 2003. 320 pp. paperback. Illustraties. (Collection Collège de France) Met bijdragen van o.a.: L. Allix, J. Benoist, P. Engel Euro 15,00
019363 BRACKEN, H.M., Mind and language. Essays on Descartes and Chomsky.Dordrecht, Foris, 1984. (XIV) 154 pp. ingenaaid. Bibliografie. (PLS, 14) Euro 15,00
599096 BRACKEN, H.M., Mind and language. Essays on Descartes and Chomsky.Dordrecht, Foris, 1984. (XIV) 154 pp. ingenaaid. Bibliografie. (PLS, 14) Euro 15,00
008680 BRADBURY, F.R., (ED.), Words and numbers. A students' guide to intellectual methods.Edinburgh, UP, 1969. (X) 190 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: G.H. Bird, M.S. Markover, J. Leech Euro 10,00
574151 BRAFFORT, P., SCHEEPEN, F. VAN, (ED.), Automation in language translation and theorem proving. Some applications of mathematical logic. Brussels, Euratom, 1968. (XVI) 295 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: S.C. van Westrhenen, P.A.M. Seuren, R.P.G. de Rijk Euro 25,00
566105 BRAINERD, B., Introduction to the mathematics of language study.New York, Elsevier, 1971. (X) 313 pp. gebonden. (MLALP, 8) *band licht verkleurd* Euro 20,00
588907 BRAINERD, B., Introduction to the mathematics of language study.New York, Elsevier, 1971. (X) 313 pp. gebonden. (MLALP, 8) Euro 20,00
592474 BRENNER, W.H., Logic and philosophy. An integrated introduction.Notre Dame, UP, 1993. 217 pp. paperback. Illustraties. Euro 12,50
595803 BREZINSKI, J., NUOVO, S. DI, MAREK, T., (ED.), Creativity and consciousness. Philosophical and psychological dimensions. Amsterdam, Rodopi, 1993. 412 pp. gebonden. (PSPSH, 31) Met bijdragen van o.a.: RL. Franklin, K.V. Wilkes, M. Bunge Euro 95,00
595757 BRINCK, I., The indexical 'I'. The first person in thought and language. Dordrecht, Kluwer, 1997. (XII) 178 pp. gebonden + omslag. (SL, 265) Euro 50,00
600887 BROAD, C.D., Broad's critical essays in moral philosophy. Ed. by D.R. Cheney.London, Allen, 1971. 370 pp. linnen + omslag. (ML) Euro 17,50
578008 BROAD, C.D., Lectures on physical research. Incorporating the Perrott lectures given in Cambridge university in 1959 and 1960. London, Routledge, 1966 (2e). (XII) 450 pp. linnen. (ILPSM) *naam op schutblad* Euro 20,00
576972 BRODIE, M.L., MYLOPOULOS, J., SCHMIDT, J.W., (ED.), On conceptual modelling. Perspectives from artificial intelligence, databases, and programming languages. With 25 illustrations.New York, Springer, 1986 (2e). (XII) 510 pp. gebonden. (TIS) *rug licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: A. Borgida, C.Rich, C. Hewitt Euro 30,00
588635 BRONOWSKI, J., The common sense of science. Foreword by H. Bondi. London, Heinemann, 1978 (8e). 159 pp. paperback. (HEB) *rug licht verkleurd* Euro 10,00
007783 BRONOWSKI, J., The origins of knowledge and imagination.New Haven, Yale UP, 1979 (6e). (XIV) 144 pp. paperback. (YP, 342) Euro 8,50
592294 BRONOWSKI, J., The origins of knowledge and imagination.New Haven, Yale UP, 1979 (5e). (XIV) 144 pp. paperback. (YP, 342) *omslag iets smoezelig* Euro 8,50
594458 BRONOWSKI, J., A sense of the future. Essays in natural philosophy. Selected and edited by P. E. Ariotti in collaboration with R. Bronowski.Cambridge, MIT, 1979 (4e). (X) 286 pp. paperback. Euro 11,50
576770 BROUWER, L.E.J., DALEN, D. VAN, L.E.J. Brouwer 1881-1966. Een biografie. Het heldere licht van de wiskunde.Amsterdam, Bakker, 2002 (2e). 562 pp.ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. Euro 25,00
600389 BROUWER, L.E.J., Het wezen der meetkunde. Openbare les gehouden 12 october 1909.Amsterdam, J. Clausen, z.j. 20 pp. geniet. *omslag licht verkleurd* Euro 95,00
588142 BROUWER, L.E.J., Het wezen der meetkunde. Rede uitgesproken 12 october 1909.Groningen, Noordhoff, z.j. 23 pp. ingenaaid. *omslag gebruind en iets vlekkig*Uit 'Wiskunde, waarheid, werkelijkheid' (1919, Poorterman, Repertorium der Nederlandse wijsbegeerte, p. 201). Licht gewijzigd t.o.v. de oorspronkelijke uitgave Amsterdam, J. Clausen, 1909 Euro 50,00
588141 BROUWER, L.E.J., De onbetrouwbaarheid der logische principes (uit Tijdschrift voor wijsbegeerte, tweede jaargang). Groningen, Noordhoff, z.j. 12 p. ingenaaid. *omslag licht gebruind* Euro 95,00
579183 BRUGMANS, H.J.F.W., Een bijdrage tot het begrip van het psychische. Z.p., z.u., 1941. 32 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd*Uit 'Tijdschrift voor philosophie' 3e jrg.- nr. 4 - november Euro 6,00
601595 BRUNER, J., Acts of meaning. Cambridge, HUP, 1990. (XVIII) 181 pp. paperback. (The Jerusalem-Harvard lectures) Euro 11,50
010460 BRUNER, J., On knowing. Essays for the left hand. Expanded edition. Cambridge, Belknap, 1979 (2e herz.). (XII) 189 pp. paperback. Illustraties. (HP, 143) Euro 11,50
576971 BRUNER, J.S., Beyond the information given. Studies in the psychology of knowing. Selected, ed., and introd. by J.M. Anglin.New York, Norton, 1973. (XXIV) 502 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 20,00
017225 BRUYNE, E. DE, Grondproblemen van de wijsgerige logica. 2 delen.Brussel, Paleis der Academiën, 1959. (VIII) (VIII) 889 pp. ingenaaid. (VKVAWLSKB, 34) Euro 35,00
002307 BUNGE, M., (ED.), Exact philosophy. Problems, tools, and goals.Dordrecht, Reidel, 1973. (X) 214 pp. linnen. (SL) *naam op titelpagina*Met bijdragen van o.a.: H. Leblanc, N.D. Belnap, R. Tuomela, B.C. van Fraassen, H.C. Castaneda Euro 20,00
600318 BUNGE, M., Causality and modern science. New York, Dover, 1979 (3e herz.). 394 pp. paperback. (DCSM) *omslag voorkant beschadigd*Unbridged and corrected republication of the second (1963) edition Euro 14,00
595296 BUNGE, M., Causality and modern science. New York, Dover, 1979 (3e herz.). 394 pp. paperback. (DCSM) Unbridged and corrected republication of the second (1963) edition Euro 16,00
594923 BUNGE, M., Semantics II: Interpretation and truth. Dordrecht, Reidel, 1974. (XII) 210 pp. linnen. Bibliografie. (Treatise on basic philosophy, 2) Euro 20,00
592896 BURKITT, I., Bodies of thought. Embodiment, identity and modernity. London, Sage, 1999. (VIII) 163 pp. paperback. Euro 12,50
594281 BURTON, A., RADFORD, J., (ED.), Thinking in perspective. Critical essays in the study of thought processes.London, Methuen, 1978. (XXII) 232 pp. paperback. (Psychology in progress) (UP, 646) *omslag licht vlekkig* Euro 10,00
003469 BURTON-ROBERTS, N., The limits to debate. A revised theory of semantic presupposition.Cambridge, UP. 1989. (X) 272 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (CSL, 51) Euro 30,00
009709 BUTCHVAROV, P., The concept of knowledge.Evanston, Northwestern UP, 1970. (VIII) 325 pp. linnen. *rug licht beschadigd* Euro 22,50
578389 BUTLER, C., Interpretation, deconstruction, and ideology. An introduction to some current issues in literary theory. Oxford, UP, 1984. (VIII) 159 pp. paperback. Bibliografie. *markeerstiftstrepen* Euro 8,50
000310 BUTTS, R.E., BROWN, J.R., (ED.), Constructivism and science. Essays in recent German philosophy. Dordrecht, Kluwer, 1989. (XXVI) 287 pp. gebonden + omslag. (WOS, 44) Met bijdragen van o.a.: K. Lorenz, F. Kambartel, J. Mittelstrass Euro 40,00
598394 BUTTS, R.E., BROWN, J.R., (ED.), Constructivism and science. Essays in recent German philosophy. Dordrecht, Kluwer, 1989. (XXVI) 287 pp. gebonden. (WOS, 44) Met bijdragen van o.a.: K. Lorenz, F. Kambartel, J. Mittelstrass Euro 40,00
000351 BUTTS, R.E., HINTIKKA, J., (ED.), Basic problems in methodology and linguistics. Part three of the proceedings of the fifth international congress of logic, methodology and philosophy of science. London, Ontario, Canada - 1975.Dordrecht, Reidel, 1977. (X) 321 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (WOS, 11) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: C.A. Hooker, M.V. Popovich, H.A. Simon, V. Rantala, A. Kasher, D. Wunderlich, S. Peters Euro 20,00
000347 BUTTS, R.E., HINTIKKA, J., (ED.), Foundational problems in the special sciences. Part two of the proceedings of the fifth international congress of logic, methodology and philosophy of science. London, Ontario, Canada - 1975.Dordrecht, Reidel, 1977. (X) 427 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (WOS, 10) Met bijdragen van o.a.: J.A. Wheeler, J. Bub, D.L. Hull, G.S. Stent, O.L. Zangwill, P. Suppes, A. Sen, J.C. Harsanyi, J.J. Leach Euro 20,00
000346 BUTTS, R.E., HINTIKKA, J., (ED.), Historical and philosophical dimensions of logic, methodology and philosophy of science. Part four of the proceedings of the fifth international congress of logic, methodology and philosophy of science, London, Ontario, Canada-1975.Dordrecht, Reidel, 1977. (X) 336 pp. linnen. Bibliografie. (WOS, 12)Met bijdragen van o.a.: L. Laudan, L.A. Markova, M. Strauss, E. Agazzi, J.D. Sneed, J. Mittelstrass, I. Supek, W. Stegmüller, T.S. Kuhn Euro 30,00
592266 CAHN, S.M., Fate, logic, and time. Atascadero, Ridgeview, 1967. (VIII) 150 pp. gebonden. Bibliografie. Euro 15,00
581918 CAMERON, D., Feminism and linguistic theory. New York, St. Martin, 1992 (2e). (X) 247 pp. pb. Bibliogr. *naam op schutbl.* Euro 10,00
571444 CAMPBELL, J., Homo grammaticus. De informatietheorie als de grammatica van de natuur. Vertaling: W. Dijkhuis. Amsterdam, Agon, 1988. 269 pp. paperback. Euro 11,50
599979 CARNAP, R., Einführung in die Philosophie der Naturwissenschaft. Herausgegeben von M. Gardner. Aus dem Amerikanischen von W. Hoering.München, Nymphenburger, 1969. 295 pp. paperback. (Sammlung Dialog, 36) *omslag iets beschadigd, enkele potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 12,50
016659 CARNAP, R., Introduction to symbolic logic an its applications. Transl. by W.H. Meyer and J. Wilkinson.New York, Dover, 1958. (XIV) 241 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50


naar boven
595575 CARNAP, R., An introduction to the philosophy of science. Edited by M. Gardner. New York, Basic, 1974 (XII) 300 pp. paperback. Bibliografie. Euro 15,00
578957 CARNAP, R., Meaning and necessity. A study in semantics and modal logic. Chicago, UP, 1975 (7e). (VIII) 258 pp. paperback. Bibliografie. (Phoenix, 30) Euro 11,50
588374 CARNAP, R., Schijnproblemen in de filosofie. Het vreemd-psychische en de realismestrijd. Met een nawoord van G. Patzig. Vert. A. van den Heuvel.Meppel, Boom, 1971. 97 pp. ingenaaid. Bibliografie. (TW) *tekst op schutblad* Euro 8,00
006362 CARNAP, R., Schijnproblemen in de filosofie. Het vreemd-psychische en de realismestrijd. Met een nawoord van G. Patzig. Vert. A. van den Heuvel.Meppel, Boom, 1971. 97 pp. ingenaaid. Bibliografie. (TW) *naam op schutblad* Euro 8,00
595589 CARNAP, R., Schijnproblemen in de filosofie. Het vreemd-psychische en de realismestrijd. Met een nawoord van G. Patzig. Vert. A. van den Heuvel.Meppel, Boom, 1971. 97 pp. ingenaaid. Bibliografie. (TW) Euro 8,00
600559 CARNAP, R., Schijnproblemen in de filosofie. Het vreemd-psychische en de realismestrijd. Met een nawoord van G. Patzig. Vertaling A. van den Heuvel.Meppel, Boom, 1971. 97 pp. paperback. Bibliografie. (TW) Euro 8,00
597988 CARNAP, R., Schijnproblemen in de filosofie. Het vreemd-psychische en de realismestrijd. Met een nawoord van G. Patzig. Vertaling A. van den Heuvel.Meppel, Boom, 1971. 97 pp. paperback. Bibliografie. (TW) Euro 8,00
012159 CARNEY, J.D., SCHEER, R.K., Fundamentals of logic.New York, Macmillan, 1967 (5e). (XVI) 474 pp. linnen. Euro 14,00
592756 CARROLL, J.B., Language and thought.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1965 (2e). (X) 118 pp. ingenaaid. (FMPS) *naam op schutblad* Euro 10,00
593749 CARRUTHERS, P., Human knowledge and human nature. A new introduction to an ancient debate.Oxford, UP, 1995 (2e). (VIII) 199 pp. paperback. Euro 11,50
577078 CARRUTHERS, P., Introducing persons. Theories and arguments in the philosophy of mind. London, Helm, 1986. (X) 265 pp. paperback. Euro 12,50
589169 CASSAM, Q., (ED.), Self-knowledge.Oxford, UP, 2000 (4e). (VI) 218 pp. paperback. (ORP) Met bijdragen van o.a.: G. Ryle, D. Davidson, G.E.M. Anscombe, P.F. Strawson Euro 16,00
574934 CASTAÑEDA, H.N., Intentionality, modality and supervenience. Ed. by M.J. van den Hoven and G.J.C. Lokhorst. Rotterdam, z.u., 1990. 94 pp. ingenaaid. Bibliografie. (RFS, 12) Euro 10,00
591586 CASTAÑEDA, H.N., Intentionality, modality and supervenience. Ed. by M.J. van den Hoven and G.J.C. Lokhorst. Rotterdam, z.u., 1990. 94 pp. ingenaaid. Bibliografie. (RFS, 12) Euro 10,00
596170 CATALANO, J.S., Thinking matter. Consciousness from Aristotle to Putnam and Sartre.New York, Routledge, 2000. (VIII) 224 pp. paperback. Bibliografie. *schutblad ontbreekt* Euro 15,00
005088 CHABROL, C., Le récit féminin. Contribution à l'analyse sémiologique du courrier du coeur et des entrevues ou 'enquêtes' sur la femme dans la presse féminine actuelle.The Hague, Mouton, 1971. 142 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (AS, 15) Euro 14,00
595776 CHAKRABARTI, A., Denying existence. The logic, epistemology and pragmatics of negative existentials and fictional discourse. Dordrecht, Kluwer, 1997. (X) 251 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. (SL, 261) Euro 75,00
004020 CHAO, Y.R., Language and symbolic systems. London, CUP, 1968. (XVI) 240 pp. paperback. (CAM, 457) *rug verkleurd en licht beschadigd* Euro 12,50
601657 CHAO, Y.R., Language and symbolic systems. London, CUP, 1968. (XVI) 240 pp. paperback. (CAM, 457) *omslag licht roestvlekkig* Euro 12,50
588201 CHAPPELL, V.C., (ED.), The philosophy of mind.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1962. (X) 178 pp. paperback. Bibliografie. (Spectrum, 43) *vouw in voorplat, naam binnenzijde omslag*Met bijdragen van o.a.: B.A. Farrell, J. Wisdom, N. Malcolm, P.F. Strawson, J.J.C. Smart Euro 10,00
018703 CHAPPELL, V.C., (ED.), The philosophy of mind.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1962. (X) 178 pp. paperback. Bibliografie. (Spectrum, 43) *omslag licht beschadigd.*Met bijdragen van o.a.: B.A. Farrell, J. Wisdom, N. Malcolm, P.F. Strawson, J.J.C. Smart Euro 10,00
593363 CHAPPELL, V.C., (ED.), The philosophy of mind.New York, Dover, 1981 (Reprint 1962). (X) 178 pp. paperback. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: B.A. Farrell, J. Wisdom, N. Malcolm, P.F. Strawson, J.J.C. Smart. Unabridged and unaltred republication of the work originally published by Prentice-Hall, Englewood Cliffs Euro 10,00
588519 CHARNIAK, E., MCDERMOTT, D., Introduction to artificial intelligence.Reading, Addison-Wesley, 1985. (XVIII) 701 pp. paperback. Illustraties. Euro 17,50
579145 CHEEPEN, C., The predictability of informal conversation. London, Pinter, 1988. (VI) 132 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht verkleurd* Euro 12,50
583815 CHERRY, C., On human communication. A review, a survey, and a criticism.Cambridge, MIT, 1978 (3e). (XVI) 374 pp. linnen + omslag. (Studies in communication) *omslag licht geschaafd, naam op schutblad* Euro 16,00
014631 CHIARA, M.L. DALLA, DOETS, K., MUNDICI, D., (ED.), Structures and norms in science. Volume two of the tenth international congress of logic, methodology and philosophy of science, Florence, august 1995.Dordrecht, Kluwer, 1997. (XVIII) 492 pp. linnen + omslag. (SL, 260) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: P. Achinstein, G.H. Moore, T.D. Parsons, U. Eco, J. Pelc, R. Qiu, C.H. Lin Euro 50,00
571585 CHOMSKY, N., LEIBER, J., Noam Chomsky. A philosophic overview. Boston, Twayne, 1975. 192 pp. linnen. Bibliografie. Portret. (TWLS) Based on lectures given at Lehman college of the city university of New York in the 1973 spring term Euro 15,00
584026 CHOMSKY, N., Aspects of the theory of syntax.Cambridge, MIT, 1969. (X) 251 pp. paperback. Bibliografie *naam op schutblad, rug verkleurd* Euro 8,50
010403 CHOMSKY, N., Aspects of the theory of syntax.Cambridge, MIT, 1972 (8e). (X) 251 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, enkele potloodstrepen* Euro 8,50
600330 CHOMSKY, N., Aspects of the theory of syntax.Cambridge, MIT, 1965 (2e). (X) 251 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
589204 CHOMSKY, N., Aspects of the theory of syntax.Cambridge, MIT, 1966 (3e). (X) 251 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 15,00
593316 CHOMSKY, N., New horizons in the study of language and mind.Cambridge, UP, 2000. (XVIII) 230 pp. paperback. Euro 15,00
593645 CHOMSKY, N., New horizons in the study of language and mind.Cambridge, UP, 2000 (2e). (XVIII) 230 pp. paperback. Euro 15,00
007255 CHOMSKY, N., Over de taal. De taal als spiegel van de geest. Vertaling: M.E. Heesen.Baarn, Ambo, 1977 . 222 pp. paperback. Bibliografie. *rug licht verkleurd* Euro 10,00
596051 CHOMSKY, N., Over de taal. De taal als spiegel van de geest. Vertaling: M.E. Heesen.Baarn, Ambo, 1977 . 222 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 10,00
599788 CHOMSKY, N., Over de taal. De taal als spiegel van de geest. Vertaling: M.E. Heesen.Baarn, Ambo, 1977 . 222 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
597978 CHOMSKY, N., Over de taal. De taal als spiegel van de geest. Vertaling: M.E. Heesen.Baarn, Ambo, 1977 . 222 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
015362 CHOMSKY, N., Questions of form and interpretation.Lisse, De Ridder, 1975. 40 pp. ingenaaid. (PL, 4) *omslag licht beschadigd*Repr. from 'The scope of American linguistics' ed. by R. Austerlitz pp. 159-96 Euro 7,00
015363 CHOMSKY, N., Reflections on language.New York, Pantheon, 1976. (VIII) 272 pp. paperback. Bibliografie. *omslag iets beschadigd, papier licht gebruind* Euro 11,50
596701 CHOMSKY, N., Reflections on language.Z.p., Fontana, 1979 (2e). (VI) 269 pp. paperback. Bibliografie. *omslag en papier licht gebruind* Euro 10,00
005127 CHOMSKY, N., Regels en representaties. De grammatica als mentaal orgaan. Vertaling: H. Corver.Utrecht, Bohn, 1981. 245 pp. paperback. Euro 12,50
601359 CHOMSKY, N., Regels en representaties. De grammatica als mentaal orgaan. Vertaling: H. Corver.Utrecht, Bohn, 1981. 245 pp. paperback. *omslag licht verkleurd, naam op schutblad* Euro 12,50
580298 CHOMSKY, N., Rules and representations. New York, CUP, 1980. (VIII) 299 pp. linnen + omslag. (Woodbridge lectures, 11) *naam op schutblad, omslag licht beschadigd, enkele potloodstrepen, markeerstiftstrepen* Euro 10,00
581062 CHOMSKY, N., Syntactic structures.The Hague, Mouton, 1966 (6e). 118 pp. ing. Bibliogr. (JL, 4) *omsl. verkleurd* Euro 11,50
003485 CHOMSKY, N., Syntactic structures.The Hague, Mouton, 1969 (8e). 117 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 4) *naam op schutblad* Euro 11,50
579923 CHOMSKY, N., Taal en mens. Taalkundige bijdragen aan het onderzoek van de menselijke geest. Vert. door A. Kraak.Deventer, Van Loghum Slaterus, 1972 (2e). 158 pp. ing. *omsl. iets verkleurd* Euro 8,50
015371 CHOMSKY, N., Topics in the theory of generative grammar.The Hague, Mouton, 1966. 95 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 56) *enkele potloodstrepen, stickertje op rug* Euro 9,50
584197 CHOMSKY, N., Understanding power. The indispensable Chomsky. Ed. by P.R. Mitchell and J. Schoeffel. London, Vintage, 2003. (XIV) 416 pp. paperback. Explanatory footnotes available at www.understandingpower.co.uk Euro 12,50
577084 CHURCHLAND, P.M., Matter and consciousness. A contemporary introduction to the philosophy of mind.Cambridge, MIT, 1988 (2e herz.). (XII) 184 pp. paperback. (Bradford books) Euro 11,50
000326 CLARK, E.V., The ontogenesis of meaning.Wiesbaden, Athenaion, 1979. 267 pp. paperback. (LF, 27) Euro 12,50
592265 CLARK, J.H., A map of mental states. Foreword by G. Pask. London, Routledge, 1983. (XXIV) 242 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 11,50
586216 COATES, J., The claims of common sense. Moore, Wittgenstein, Keynes and the social sciences. Cambridge, UP 1996. (XIV) 178 pp. linnen + omslag. *schutblad voorin ontbreekt* Euro 15,00


naar boven
595793 COCCHIARELLA, N.B., Formal ontology and conceptual realism. Dordrecht, Springer, 2007. (XXIV) 316 pp. gebonden. Bibliografie. (SL, 339) Euro 95,00
579968 COHEN, A., NOOTEBOOM, S.G., (ED.), Structure and process in speech perception. Proceedings of the symposium on dynamic aspects of speech perception held at the I.P.O., Eindhoven, Netherlands, august 4-6, 1975.Berlin, Springer, 1975. (X) 353 pp. linnen. (CC, 11) *vlekjes op band*Met bijdragen van o.a.: M.P. Haggard, Q. Summerfield, A.W.F. Huggins, H. Fujisaki Euro 15,00
588846 COHEN, M.R., A preface to logic.New York, Holt, 1945 (3e). (XII) 209 pp. linnen. Euro 15,00
593330 COHEN, M.R., A preface to logic.New York, Dover, 1977. (XII) 209 pp. ingenaaid. Ongewijzigde herdruk van de oorspronkelijke uitgave 1944 Euro 12,50
590317 CONTE, R., CASTELFRANCHI, C., Cognitive and social action. London, UCL, 1995. (VIII) 215 pp. gebonden. Bibliografie. *potloodaantekening* Euro 30,00
004656 CONTINI-MORAVA, E., GOLDBERG, B.S., (ED.), Meaning as explanation. Advances in linguistic sign theory.Berlin, Mouton, 1995. (XII) 487 pp. gebonden. (TL, 84) Met bijdragen van o.a.: W. Diver, A. Huffman, T.A.J.M. Janssen, T. Aoyama, Y. Tobin, F. Klein-Andreu, C. Yumin Euro 30,00
601343 COOPER, D.E., Metaphor.Oxford, Blackwell, 1989. (IV) 282 pp. paperback. (Aristotelian society series, 5) *enkele penstrepen, papier licht gebruind, naam op titelpagina* Euro 11,50
003423 COOPER, W.S., Foundations of logico-linguistics. A unified theory of information, language, and logic.Dordrecht, Reidel, 1978. (XVI) 249 pp. paperback. (SLL) *enkele penaantekeningen* Euro 15,00
599270 COOPER, W.S., Foundations of logico-linguistics. A unified theory of information, language, and logic.Dordrecht, Reidel, 1978. (XVI) 249 pp. paperback. (SLL, 2) Euro 15,00
003477 COPELAND, J.E., (ED.), New directions in linguistics and semiotics.Amsterdam, Benjamins, 1984. (XII) 269 pp. gebonden. (CILT, 32)Met bijdragen van o.a.: S.M. Lamb, W.P. Lehmann, M.A.K. Halliday, M.R. Haas, C.J. Filmore, T.A. Sebeok, S. Shaumyan Euro 15,00
584341 COPI, I.M., Introduction to logic. Seventh edition.New York, Macmillan, 1986. (XIV) 617 pp. gebonden. *enkele potloodstrepen* Euro 20,00
600358 COPI, I.M., Introduction to logic. Third edition.New York, Macmillan, 1969 (4e). (XIV) 482 pp. linnen. *enkele potloodstrepen* Euro 20,00
598113 COPI, I.M., Introduction to logic.New York, Macmillan, 1972 (4e). (XII) 540 pp. paperback. *enkele potloodstreepjes* Euro 15,00
598861 CORRADI FIUMARA, G., The symbolic function. Psychoanalysis and the philosophy of language. English translation by B. Keys.Oxford, Blackwell, 1992. (VIII) 230 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
591095 CORRADI, G., The other side of language. A philosophy of listening. Transl. by C. Lambert.London, Routledge, 1995. (VIII) 231 pp. paperback. Bibliografie. *naam op titelblad* Euro 12,50
000975 COVAL, S.C., CAMPBELL, P.G., Agency in action. The practical rational agency machine.Dordrecht, Kluwer, 1992. (XVIII) 206 pp. gebonden. Bibliografie. (SCS, 11) Euro 25,00
590091 CRAPANZANO, V., Hermes' dilemma and Hamlet's desire. On the epistemology of interpretation.Cambridge, HUP, 1992. (X) 386 pp. paperback. Euro 15,00
592030 CZECH, A., Grundkurs der Logik. Bonn, Bouvier, 1970. (X) 133 pp. ingenaaid. Euro 10,00
566204 DAHL, Ö., (ED.), Logic, pragmatics and grammar. Göteborg, UP, 1977. 295 pp. paperback. *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: J. Allwood, J. Järborg, R. Källström Euro 15,00
599205 DAHL, Ö., (ED.), Logic, pragmatics and grammar. Göteborg, UP, 1977. 295 pp. paperback. *band licht geschaafd, naam op schutblad, enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: J. Allwood, J. Järborg, R. Källström Euro 12,50
003455 DAHL, V., SAINT-DIZIER, P., (ED.), Natural language understanding and logic progamming. Proceedings of the first international workshop on natural language understanding and logic progamming. Rennes, France, 18-20 september, 1984.Amsterdam, NHPC, 1985. (XII) 243 pp. gebonden.Met bijdragen van o.a.: P. Lubonski, M. Courant, K. Uehara, H. Miyoshi, W. Frey, C. Sedogbo, S. Tazi, A. Daladier Euro 17,50
592269 DALEN, D. VAN, Formele logica. Een informele inleiding. Utrecht, Oosthoek, 1971. 92 pp. ingenaaid. Illustraties. (AP) Euro 8,50
600193 DALEN, D. VAN, Formele logica. Een informele inleiding. Utrecht, Oosthoek, 1971. 92 pp. ingenaaid. Illustraties. (AP) *band iets verkleurd* Euro 8,50
590189 DAMASIO, A.R., Spinoza avait raison. Joie et tristesse, le cerveau des émotions. Traduit de l'anglais (États-Unis) par J.L. Fidel.Paris, Jacob, 2003. 346 pp. paperback. Euro 16,00
578376 DANCE, F.E.X., (ED.), Human communication therory.Original essays.New York, Holt, 1967. (X) 332 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: G. Gebner, J.A.M. Meerloo, J. Searle Euro 14,00
595868 DANCY, J., (ED.), Perceptual knowledge.Oxford, UP, 1988. (VI) 226 pp. paperback. (ORP) *tekst op schutblad*Met bijdragen van o.a.: R. Nozick, P.F. Strawson, W. Sellars Euro 11,50
590818 DAVIDSON, D., Inquiries into truth and interpretation. Oxford, UP, 1984. (XX) 292 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
568629 DAVIS, P.W., Modern theories of language. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1973. (XII) 404 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd, potloodstrepen* Euro 15,00
576181 DEEMTER, K. VAN, PETERS, S., (ED.), Semantic ambiguity and underspecification.Stanford, CSLI, 1996. (XXIV) 272 pp. paperback. (Lecture notes, 55) Met bijdragen van o.a.: G.M. Green, J.R. Hobbs, A.M. Mineur, P. Buitelaar Euro 11,50
569990 DEGEN, J.W., Systeme der kumulativen Logik.München, Philosophia, 1983. 265 pp. linnen + omslag. (Analytica) *omslag licht beschadigd* Euro 30,00
596811 DELIUS, H., Untersuchungen zur Problematik der sogenannten synthetischen Sätze apriori.Göttingen, Vandenhoeck, 1963. 338 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd, enkele potloodstrepen* Euro 20,00
568515 DERWING, B.L., Transformational grammar as a theory of language acquisition. A study in the empirical, conceptual and methodological foundations of contemporary linguistics. London, CUP, 1973. (XII) 346 pp. paperback. Bibliografie. (CSL, 10) Euro 14,00
580695 DESCOMBES, V., La denrée mentale.Paris, Minuit, 1995. 349 pp. ingenaaid. (Critique) *naam op schutblad* Euro 12,50
592947 DESCOMBES, V., La denrée mentale.Paris, Minuit, 1995. 349 pp. ingenaaid. (Critique) Euro 12,50
016042 DESCOMBES, V., Grammaire d'objets en tous genres. Paris, Minuit, 1983. 289 pp. ingenaaid. (Critique) *omslag licht gevlekt* Euro 15,00
600888 DESCOMBES, V., Grammaire d'objets en tous genres. Paris, Minuit, 1983. 289 pp. ingenaaid. (Critique) Euro 15,00
598265 DESCOMBES, V., L'inconscient malgré lui. Paris, Minuit, 1977. 179 pp. ingenaaid. (Critique) *omslag licht gevlekt* Euro 12,50
002130 DESCOMBES, V., Objects of all sorts. A philosophical grammar. Transl. by L. Scott-Fox and J. Harding.Baltimore, JHUP, 1986. (VIII) 231 pp. gebonden + omslag. Originally published as 'Grammaire d'objets en tous genres' Euro 25,00
575398 DEVAUX, P., GOUHIER, H., PERELMAN, C., (RED.), L'analogie.Bruxelles, RIP, 1969. 150 pp. ingenaaid. (Revue internationale de philosophie, 87, 1) *onopengesneden*Met bijdragen van o.a.: M. Bunge, A. Charles, L. de Raeymaker Euro 10,00
575377 DEVAUX, P., GOUHIER, H., PERELMAN, C., (RED.), Forme et pensée.Bruxelles, RIP, 1967. (II) 231-392 pp. ingenaaid. (Revue internationale de philosophie, 81, 3)Met bijdragen van o.a.: U. Eco, J. Derrida, M. Loreau Euro 10,00
575399 DEVAUX, P., GOUHIER, H., PERELMAN, C., (RED.), Hypothèse et confirmation.Bruxelles, RIP, 1971. 251 pp. ingenaaid. (Revue internationale de philosophie, 95-96, 1-2)Met bijdragen van o.a.: A.J. Ayer, M. Merleau-Ponty, K.R. Popper Euro 10,00
575400 DEVAUX, P., GOUHIER, H., PERELMAN, C., (RED.), Logique et méthodologie des sciences en U.R.S.S.Bruxelles, RIP, 1971. (VI) 431-628 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Revue internationale de philosophie, 98, 4) *onafgesneden*Met bijdragen van o.a.: N.I. Rodni, V.A. Smirnov, V.N. Sadovsky Euro 10,00
589693 DEVLIN, K., The math gene. How mathematical thinking evolved and why numbers are like gossip.Z.p., Basic, 2000. (XVIII) 329 pp. paperback. Euro 12,50
588254 DIJK, T.A. VAN, Taal, tekst, teken. Bijdragen tot de literatuurtheorie.Amsterdam, APG, 1971. 251 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
005974 DONALDSON, M., Human minds. An exploration.London, Penguin, 1992. (VI) 308 pp. paperback. Euro 11,50
001297 DOPP, J., Formale logik. Aus dem Französischen übertragen und bearbeitet von G. Küng. Zürich, Benziger, 1969. 327 pp. linnen. (Philosophia Lovaniensis, 3) Euro 12,50
597358 DOPP, J., Formale logik. Aus dem Französischen übertragen und bearbeitet von G. Küng. Zürich, Benziger, 1969. 327 pp. linnen. (Philosophia Lovaniensis, 3) *naam op schutblad* Euro 12,50
598312 DOPP, J., Formale logik. Aus dem Französischen übertragen und bearbeitet von G. Küng. Zürich, Benziger, 1969. 327 pp. linnen + omslag. (Philosophia Lovaniensis, 3) *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
567985 DOPP, J., Leçons de logique formelle. 3 delen. Louvain, ISP, 1950. (XII) 166, (XII) 216, (XVI) 274 pp. ingenaaid. *enkele penstrepen*Deel 1: Logique ancienne. La logique des jugements prédicatifs, Deel 2: Logique moderne I. Le calcul des propositions inanalysées, Deel 3: Logique moderne II. Logique des propositions à une ou plusieurs mentions d'objets Euro 25,00
592434 DÖRNER, D., Bauplan für eine Seele.Reinbek, Rowohlt, 2001. 831 pp. paperback. Illustraties. (RS, 61193) Euro 10,00
575438 DRAAISMA, D., Waarom het leven sneller gaat als je ouder wordt.Groningen, HU, 2002 (3e). 285 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Euro 16,00
582938 DRAAISMA, D., Waarom het leven sneller gaat als je ouder wordt.Groningen, HU, 2002 (4e). 285 pp. gebonden. Illustraties. *naam op schutblad, rug gebutst* Euro 15,00


naar boven
008678 DRANGE, T., Type crossings. Sentential meaninglessness in the border area of linguistics and philosophy.The Hague, Mouton, 1966. 218 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 44) Euro 11,50
592951 DRETSKE, F., Naturalizing the mind. The 1994 Jean Nicod lectures. Cambridge, MIT, 1997. (XVI) 208 pp. paperback. (Bradford books) Euro 11,50
600346 DUCROT, O., BOURCIER, D., BRUXELLES, S., Les mots du discours. Danièle Bourcier, Sylvie Bruxelles, Anne-Marie Diller, Éric Fouquier, Jean Gouazé, Luc Maury, Thanh binh Nguyen, Géraldo Nunes, Laurence Ragunet de Saint-Alban, Anna Rémis, Christine Sirdar-Iskandar.Paris, Minuit, 1981. 241 pp. ingenaaid. (Le sens commun) Euro 11,50
580308 DUMMETT, M., TAYLOR, B.M., (ED.), Michael Dummett. Contributions to philosophy.Dordrecht, Nijhoff, 1987. (XII) 339 pp. linnen. Bibliografie. (NIPS, 25) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: C. Wright, B. Loar, J. Rex Euro 125,00
584338 DUMMETT, M., Elements of intuitionism. With the assistance of R. Minio. Oxford, UP, 1977. (XII) 467 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (OLG) Euro 50,00
566531 DÜRR, K., Lehrbuch der Logistik. Basel, Birkhäuser, 1954. (VIII) 181 pp. linnen. (Lehrbücher und Monogr. aus dem Gebiete der exakten Wiss., 2) Euro 16,00
601361 DÜRR, K., Lehrbuch der Logistik. Basel, Birkhäuser, 1954. (VIII) 181 pp. linnen. (Lehrbücher und Monogr. aus dem Gebiete der exakten Wiss., 2) *naam op schutblad en titelpagina* Euro 16,00
588338 DWINGER, P., Introduction to Boolean algebras. Würzburg, Physica, 1961. (VI) 60 p. linnen. (HME, 40) Euro 12,50
007282 ECCLES, J.C., Facing reality. Philosophical adventures by a brain scientist. With 36 figures.New York, Springer, 1970. (XII) 210 pp. paperback. Illustraties. (HSL, 13) Euro 20,00
593362 ECCLES, J.C., The understanding of the brain. Based on the thirty-third series of lectures on the Patten foundation delivered at the Bloominton campus Indiana university from february 22 to April 4, 1972. New York, McGraw-Hill, 1977 (2e). (XII) 244 pp. paperback. Illustraties. Euro 12,50
570448 ECO, U., SANTAMBROGIO, M., VIOLI, P., (ED.), Meaning and mental representations. Bloomington, IUP, 1988. (VI) 237 pp. paperback. (AS) (MB, 496) *naam op schutblad, potloodaantekeningen*Met bijdragen van o.a.: J. Barwise, G. Lakoff, B. van Fraassen Euro 14,00
573099 ECO, U., Europa en de volmaakte taal. Vert. uit het Italiaans door Y. Boeke en P. Krone. Amsterdam, Agon, 1995. 368 pp. paperback. Illustraties. (Europese contouren) Euro 12,50
584840 ECO, U., De grenzen van de interpretatie. Vertaald door Y. Boeke en P. Krone.Amsterdam, Bakker, 1993. 376 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodaantekeningen* Euro 12,50
581131 ECO, U., Kant et l'ornithorynque. Trad. de l'italien par J. Graynard. Paris, Grasset, 1999. 470 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 15,00
600387 ECO, U., Lector in fabula. `De rol van de lezer in narratieve teksten'. Amsterdam, Bakker, 1989. 333 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
009364 ECO, U., The role of the reader. Explorations in the semiotics of texts. London, Hutchinson, 1979. (VIII) 273 pp. paperback. Bibliografie. (HUL) *boekblok licht roestvlekkig* Euro 15,00
593913 ECO, U., Sémiotique et philosophie du langage. Traduit de l'italien par M. Bouzaher.Paris, PUF, 1993 (2e). 285 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Formes sémiotiques) Euro 12,50
003394 ECO, U., Travels in hyperreality Essays. Translated from the Italian by W. Weaver. London, Pan 1987. (XII) 307 pp. paperback. (Picador) *boekblok licht roestvlekkig* Euro 10,00
593237 EDELMAN, G.M., Klare lucht, louter vuur. Over de stoffelijke oorsprong van denken en bewustzijn. Nederlandse vertaling P. Diderich.Amsterdam, Bakker, 1993. 330 pp. paperback. Illustraties. *lichte waterschade* Euro 10,00
596236 EEMEREN, F.H. VAN, (ED.), Advances in pragma-dialectics.Amsterdam, Sic Sat, 2002. (VIII) 339 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: D.J. O'Keefe, M. Aakhus, P. Houtlosser Euro 25,00
595537 EEMEREN, F.H. VAN, GROOTENDORST, R., BLAIR, J.A., (ED.), Special fields and cases. Proceedings of the third ISSA conference on argumentation (University of Amsterdam, june 21-24, 1994). Volume IV. Amsterdam, Sic Sat, 1995. (XII) 631 pp. ingenaaid. In volume IV various studies of special fields of argument and case studies are brought together. It includes sections on Argumentation in law, Politics and public argumentation, and other fields and cases (argumentation in science, medicine, philosophy and history, religion, education, business, culture and organisations, decision-making and meditation). Met bijdragen van o.a.: M. Aakhus, M. Garrett, J. Hart, D.H. Lammers Euro 30,00
576571 EEMEREN, F.H. VAN, GROOTENDORST, R., KRUIGER, T., Argumenteren. Groningen, WN, 1984. 164 pp. paperback. Illustraties. Euro 11,50
585017 EEMEREN, F.H. VAN, GROOTENDORST, R., Speech acts in argumentative discussions. A theoretical model for the analysis of discussions directed towards solving conflicts of opinion. Dordrecht, Foris, 1984. (VI) 215 pp. gebonden. Bibliografie. (SAPDA) *naam op schutblad* Euro 30,00
590618 EEMEREN, F.H. VAN, HOUTLOSSER, P., (ED.), Dialectic and rhetoric. The warp and woof of argumentation analysis.Dordrecht, Kluwer, 2002. (VI) 167 pp. gebonden. (Argumentation library, 6) Met bijdragen van o.a.: E.C.W. Krabbe, H. Hohmann, J. Goodwin Euro 75,00
002296 EEMEREN, F.H. VAN, KONING, W.K.B., (RED.), Studies over taalhandelingen. J.L. Austin, T. Cohen, R.N. Gaines, H.P. Grice, J.R. Searle, P.F. Strawson, D. Wunderlich. Vertaling: H.J. Bonnemaijers, H. Plantenga, T. Kruiger e.a.Meppel, Boom, 1981. 278 pp. ingenaaid. Bibliografie. *rug verkleurd, vouw in omslag* Euro 13,50
598628 EIJCK, D.J.N. VAN, Aspects of quantification in natural language. Groningen, z.u., 1985. 367 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 20,00
016918 EKSTEIN, R., The language of psychotherapy.Amsterdam, Benjamins, 1989. (XVIII) 336 pp. linnen. Portret. (FOS, 11) Euro 20,00
576673 ELEY, L., Philosophie der Logik. Mit einem Beitrag von H. van den Boom. Darmstadt, WB, 1985. (XXX) 273 pp. paperback. (EF, 230) Euro 10,00
588577 ELITHORN, A., JONES, D., (ED.), Artificial and human thinking. Amsterdam, Elsevier, 1973. (XVI) 385 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *rug omslag licht verkleurd*Proceedings of the NATO symposium on human thinking-computer techniques for its evaluation, met bijdragen van o.a.: B. Meltzer, I. Pohl, P.J. Hayes Euro 25,00
591915 EMMECHE, C., The garden in the machine. The emerging science of artificial life. Translated by S. Sampson.Princeton, UP, 1994. (XIV) 199 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
001529 ERDE, E.L., Philosophy and psycholinguistics.The Hague, Mouton, 1973. 237 pp. paperback. Bibliografie. (JL, 160) *band licht geschaafd* Euro 10,00
593630 EVANS, D., Emotie. De wetenschap van het gevoel. Vert. door R. van Kappel.Rotterdam, Lemniscaat, 2002. 178 pp. paperback. (Levende filosofie) Euro 11,50
005997 EWING, A.C., The fundamental questions of philosophy.London, Routledge, 1980 (2e). 260 pp. ingenaaid. Bibliografie. *rug verkleurd, naam op schutblad* Euro 11,50
589578 FAHNESTOCK, J., SECOR, M., A rhetoric of argument.Boston, McGraw-Hill, 1990 (2e). (XIV) 385 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* Euro 15,00
006724 FEIBLEMAN, J.K., The new materialism.The Hague, Nijhoff, 1970. (VI) 190 pp. ingenaaid. Euro 15,00
588122 FEIGENBAUM, E.A., MCCORDUCK, P., The fifth generation. Artificial intelligence and Japan´s computer challenge to the world. Reading, Addison-Wesley, 1983. (X) 275 pp. linnen + omslag. *potloodstrepen* Euro 15,00
594192 FEIGL, H., SELLARS, W., (ED.), Readings in philosophical analysis. Selected and edited.New York, Appleton, 1949. (X) 626 pp. gebonden. Bevat teksten van o.a.: W.V. Quine, A. Tarski, G. Frege, R. Carnap, M. Schlick Euro 20,00
001346 FENSTAD, J.E., HALVORSEN, P.K., LANGHOLM, T., BENTHEM, J. VAN, Situations, language and logic.Dordrecht, Reidel, 1987. (VIII) 186 pp. linnen + omslag. (SLAP, 34) Euro 23,00
598282 FENSTAD, J.E., HALVORSEN, P.K., LANGHOLM, T., BENTHEM, J. VAN, Situations, language and logic.Dordrecht, Reidel, 1987. (VIII) 186 pp. paperback. (SLAP, 34) Euro 16,00
018733 FENSTAD, J.E., HINMAN, P.G., (ED.), Generalized recursion theory. Proceedings of the 1972 Oslo symposium. Amsterdam, NHPC, 1974. (VIII) 456 pp. linnen. Bibliografie.(SLFM, 79) *naam op schutbladMet bijdragen van o.a.: L. Harrington, K.J. Barwise, F. Ville Euro 30,00
009379 FETZER, J.H., Philosophy and cognitive science. New York, Paragon, 1991. (XVIII) 170 pp. paperback. (PIP) *enige penstrepen* Euro 10,00
569585 FEYS, R., Logistiek. Geformaliseerde logica 1. Algemeen overzicht. Propositie- en klassenlogica.Antwerpen, Standaard, 1944. 340 pp. ingenaaid. (PB) *band verschoten, onafgesneden, omslag iets los* Euro 10,00
596115 FEYS, R., Logistiek. Geformaliseerde logica 1. Algemeen overzicht. Propositie- en klassenlogica.Antwerpen, Standaard, 1944. 340 pp. ingenaaid. (PB) *rug gebruind* Euro 15,00
571291 FEYS, R., Modal logics. Edited with some complements by J. Dopp. Louvain, Nauwelaerts, 1965. (XIV) 219 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Collection de logique mathématique, 4) *onopengesneden* Euro 20,00
592144 FINKE, R.A., WARD, T.B., SMITH, S.M., Creative cognition. Theory, research, and applications.Cambridge, MIT, 1992. (VI) 239 pp. linnen + omslag. (Bradford books) *enkele potloodstrepen* Euro 15,00
588722 FISCHLER, M.A., FIRSCHEIN, O., Intelligence. The eye, the brain, and the computer.Reading, Addison-Wesley, 1987. (XIV) 331 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag vergeeld, enkele potloodstrepen* Euro 15,00
567802 FISHER, A., The logic of real arguments. Cambridge, UP, 1994 (6e). (XII) 190 pp. paperback. Bibliografie. *enkele penonderstrepingen* Euro 11,50
581299 FLACH, P.A., MEERSMAN, R.A., (ED.), Future directions in artificial intelligence. IFIP TC12 founding workshop collected papers. Amsterdam, NHPC, 1991. (XIV) 190 pp. ln. Met bijdragen van oa.: R.B. Banerji, J. Gruska, J.F. Sowa Euro 16,00
572468 FLETCHER, P., Truth, proof, and infinity. A theory of constructions and constructive reasoning.Dordrecht, Kluwer, 1998. (X) 469 pp. linnen + omslag. (SL, 276) *pp. 409 t/m 469 bovenzijde licht beschadigd* Euro 85,00
581743 FLEW, A., (ED.), Logic and language (second series). Essays by J.L. Austin, D. Gasking, G.E. Moore, G. Ryle a.o. With an introduction.Oxford, Blackwell, 1979 (6e). (VIII) 242 pp. paperback. Euro 12,50
003493 FODOR, J.A., KATZ, J.J., (ED.), The structure of language. Readings in the philosophy of language.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1964. (XII) 612 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: W.V. Quine, N. Chomsky, Z.S. Harris, P. Ziff, R. Carnap, E.S. Klima, M. Halle Euro 25,00
003565 FODOR, J.A., VELARDE-MAYOL, V., On Fodor. Belmont, Wadsworth, 2001. (IV) 90 pp. paperback. Bibliografie. (WPS) Euro 10,00


naar boven
577094 FODOR, J.A., The modularity of mind. An essay on faculty psychology. Cambridge, MIT, 1996 (10e). (XII) 145 pp. paperback. (Bradford books) Euro 12,50
595752 FORRAI, G., Reference, truth and conceptual schemes. A defense of internal realism. Dordrecht, Kluwer, 2001. (VIII) 150 pp. gebonden + omslag. (SL, 296) Euro 75,00
595549 FOSTER, L., SWANSON, J.W., (ED.), Experience & theory. London, Duckworth, 1970. (XII) 160 pp. paperback. *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: W.V. Quine, N. Goodman, P.F. Strawson Euro 11,50
570490 FREGE, G., ANGELELLI, I., Studies on Gottlob Frege and traditional philosophy. Dordrecht, Reidel, 1967. (XVI) 291 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 40,00
573038 FREGE, G., GÖDEL, K, Frege and Gödel. Two fundamental texts in mathematical logic. Ed. by J. van Heijenoort.Cambridge, HUP, 1970. (X) 116 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd*These texts, in English translation, originally appeared in 'From Frege to Gödel: a source book in mathematical logic, 1879-1931'. Euro 20,00
018783 FREGE, G., De grondslagen der aritmetica. Een logisch-mathematisch onderzoek van het getalbegrip. Ingeleid, vertaald en geannoteerd door A. Phalet.Bussum, WV, 1981. 288 pp. paperback. Bibliografie. (Dixit) *rug verkleurd* Euro 11,50
573131 FREGE, G., Logical investigations. Edited with a preface by P.T. Geach. Translated by P.T. Geach and R.H. Stoothoff. Oxford, Blackwell, 1977. (X) 82 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (LPL) *naam op schutblad* Euro 30,00
601096 FREGE, G., Philosophical and mathematical correspondence. Edited by G. Gabriel, H. Hermes, F. Kambartel, C. Thiel, A. Veraart. Abridged for the English edition by B. McGuinness and translated by H. Kaal.Oxford, Blackwell, 1980. (XVIII) 214 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad*First English edition Euro 95,00
589784 FRENCH, P.A., UEHLING, T.E., WETTSTEIN, H.K., (ED.), Causation and causal theories.Minneapolis, Minnesota UP, 1984. (VIII) 624 pp. paperback. (MSP, 9) *ex libris*Met bijdragen van o.a.: H. Putnam, J. Dupré, C. McGinn Euro 17,50
590485 FRENCH, P.A., UEHLING, T.E., WETTSTEIN, H.K., (ED.), Contemporary perspectives in the philosophy of language II.Notre Dame, UP, 1989. (VI) 423 pp. paperback. (MSP, 14) Met bijdragen van o.a.: C. Peacocke, S. Blackburn, G. Forbes Euro 16,00
589689 FRENCH, P.A., UEHLING, T.E., WETTSTEIN, H.K., (ED.), Studies in metaphysics.Minneapolis, Minnesota UP, 1979. (VI) 445 pp. paperback. (MSP, 4) *enkele potloodstrepen, ex libris*Met bijdragen van o.a.: P. Strawson, J.L. Mackie, H. Putnam Euro 16,00
589411 FRENCH, P.A., UEHLING, T.E., WETTSTEIN, H.K., (ED.), Studies in the philosophy of mind.Minneapolis, Minnesota UP, 1986. (VI) 680 pp. paperback. (MSP, 10) Met bijdragen van o.a.: J.A. Fodor, P. Unger, R. Swinburne Euro 16,00
589925 FRENCH, P.A., UEHLING, T.E., WETTSTEIN, H.K., (ED.), Studies in the philosophy of mind.Minneapolis, Minnesota UP, 1986. (VI) 680 pp. paperback. (MSP, 10) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: J.A. Fodor, P. Unger, R. Swinburne Euro 16,00
570225 FREUDENTHAL, H., Exacte logica. Haarlem, Bohn, 1967 (2e). 119 pp. ingenaaid. (VUB, 67) *naam op titelpagina* Euro 10,00
569207 FREY, G., Theorie des Bewußtseins.Freiburg i. Br., Alber, 1980. 202 pp. paperback. (Broschur Philosophie) *papier lichte waterschade* Euro 8,00
572747 FROMKIN, V.A., HYMAN, L.M., LI, C.N., (ED.), Language, speech and mind. Studies in honour of Victoria A. Fromkin. London, Routledge, 1988. (XVI) 352 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: S. Curtiss, J.H.V. Gilbert, H.A. Whitaker Euro 25,00
579614 GABRIEL, G., Definitionen und Interessen. Über die praktischen Grundlagen der Definitionslehre. Stuttgart, Frommann, 1972. 136 pp. ingenaaid. (Problemata, 13) *omslag verkleurd en beschadigd* Euro 10,00
006003 GABRIEL, L., Logik der Weltanschauung.Graz, Pustet, 1949. 192 pp. gebonden + omslag. *omslag iets gevlekt* Euro 11,50
004762 GARELICK, H.M., Modes of irrationality. Preface to a theory of knowledge.The Hague, Nijhoff, 1971. (XII) 97 pp. ingenaaid. Euro 10,00
576549 GARSSEN, B.J., Argumentatieschema's in pragma-dialectisch perspectief. Een theoretisch en empirisch onderzoek. Amsterdam, IFOTT, 1997. (X) 259 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (SLLU, 32) *naam op schutblad* Euro 15,00
595568 GAZZANIGA, M.S., (ED.), Conversations in the cognitive neurosciences. Cambridge, MIT, 1997. (VIII) 193 pp. paperback. (Bradford books) Met bijdragen van o.a.: F.E. Bloom, M.I. Posner, S. Pinker Euro 11,50
592109 GAZZANIGA, M.S., Le cerveau social. Traduit de l'américain par J. Polanis.Paris, Jacob, 1996. 286 pp. paperback. (Opus, 43) Euro 10,00
566780 GAZZANIGA, M.S., Reis door het brein. De magische wegen van de geest. Met een voorwoord van P. Vroon. Vertaald en bewerkt door S. Visser en P. van Harte. Utrecht, Kosmos, 1991. 215 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
598227 GAZZANIGA, M.S., Reis door het brein. De magische wegen van de geest. Met een voorwoord van P. Vroon. Vertaald en bewerkt door S. Visser en P. van Harte. Utrecht, Kosmos, 1991. 215 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
006005 GEACH, P.T., Reason and argument.Berkeley, UCP, 1976. (XII) 99 pp. paperback. Euro 10,00
589062 GEACH, P.T., Reason and argument.Oxford, Blackwell, 1979 (2e). (XII) 99 pp. paperback.*rug verkleurd* Euro 10,00
018742 GEORGE, F.H., Cognition.London, Methuen, 1962. 309 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Manuals of modern psychology) *enkele potloodaantekeningen* Euro 15,00
594587 GERSHENFELD, N., Als de dingen gaan denken. De digitalisering van het dagelijks leven. Vertaald door R. Beek en R. Rodrigues.Amsterdam, Prometheus, 2000. 239 pp. paperback. Euro 10,00
572460 GIBSON, Q., The existence principle. Dordrecht, Kluwer, 1998. (VIII) 194 pp. gebonden. (PSS, 75) Euro 45,00
594902 GIPPER, H., Bausteine zur Sprachinhaltsforschung. Neuere Sprachbetrachtung im Austausch mit Geistes- und Naturwissenschaft. Dusseldorf, Pädagogischer Verlag, 1963. 552 pp. linnen. (Sprache und Gemeinschaft, 1) *bibliotheekexemplaar*Met teksten over o.a.: Der Wiener Kreis, Wittgenstein, G. Frege, B.L. Whorf Euro 25,00
597088 GLANVILLE, R., ZEEUW, G. DE, (ED.), Mutual uses of cybernetics and science. 2 delen.Amsterdam, Thesis, 1991. (IV) 210, (IV) 455 pp. paperback. Illustraties. (Systemica, 8) *deel 2 enkele markeerstiftstrepen*Deel 1: Keynote papers, Deel 2: Papers. Met bijdragen van o.a.: R. Ascott, J. Powell, D. Wylie, J.M. Akkermans, R. Kaehr Euro 17,50
597089 GLANVILLE, R., ZEEUW, G. DE, (ED.), Problems of support, survival and culture.Amsterdam, Thesis, 1993. (IV) 343 pp. paperback. Illustraties. (Systemica, 9)Met bijdragen van o.a.: G. Broekstra, D.C. Hildum, G. Muchnik Euro 10,00
597090 GLANVILLE, R., ZEEUW, G. DE, (ED.), Problems of values and (in)variants. Prcedings of a conference held in Amsterdam, The Netherlands 12-16 april 1993.Amsterdam, Thesis, 1995. (VI) 249 pp. paperback. Illustraties. (Systemica, 10)Met bijdragen van o.a.: G. Barnes, H. van Haaser, A.F.W. Klukhuhn Euro 10,00
591625 GLYNN, I., An anatomy of thought. The origin and machinery of the mind. London, Phoenix, 2000. (XII) 532 pp. paperback. Illustraties. Euro 12,50
586328 GOLLER, H., Das Rätstel von Körper und Geist. Eine philosophisiche Deutung. Darmstadt, WB, 2003. 176 pp. paperback. Euro 11,50
595405 GOODMAN, N., Of mind and other matters. Cambridge, HUP, 1984. (XII) 210 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 12,50
588440 GRANGER, G.G., Het rationele denken. Vertaling A. van den Heuvel. Met een nawoord van de vertaler.Meppel, Boom, 1971. 127 pp. paperback. Bibliografie. (TW) Euro 7,00
016700 GRANGER, G.G., Het rationele denken. Vertaling A. van den Heuvel. Met een nawoord van de vertaler.Meppel, Boom, 1971. 127 pp. paperback. Bibliografie. (TW) *naam op schutblad* Euro 7,00
588435 GRANGER, G.G., Het rationele denken. Vertaling A. van den Heuvel. Met een nawoord van de vertaler.Meppel, Boom, 1971. 127 pp. paperback. Bibliografie. (TW) *naam op schutblad* Euro 7,00
598384 GRANGER, G.G., Het rationele denken. Vertaling A. van den Heuvel. Met een nawoord van de vertaler.Meppel, Boom, 1971. 127 pp. paperback. Bibliografie. (TW) *naam op schutblad* Euro 7,00
600059 GRANGER, G.G., Het rationele denken. Vertaling A. van den Heuvel. Met een nawoord van de vertaler.Meppel, Boom, 1971. 127 pp. paperback. Bibliografie. (TW) *ex libris* Euro 7,00
596830 GRANGER, G.G., Het rationele denken. Vertaling A. van den Heuvel. Met een nawoord van de vertaler.Meppel, Boom, 1971. 127 pp. paperback. Bibliografie. (TW) Euro 7,00
593018 GRAUBARD, S.R., (ED.), The artificial intelligence debate. False starts, real foundations. Cambridge, MIT, 1988. (VI) 311 pp. paperback. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: R. Sokolowski, D.L. Waltz, H. Putnam Euro 15,00
006499 GRAYLING, A.C., An introduction to philosophical logic.Brighton, Harvester, 1982. 300 pp. paperback. *ex libris* Euro 20,00
573604 GREENBERG, J.H., (ED.), Universals of language. Second edition. Report of a conference held at Dobbs Ferry, New York april 13-15, 1961.Cambridge, MIT, 1968 (2e). (XXVIII) 337 pp. paperback. Bibliografie. (MIT, 37) *rug licht gebruind*Met bijdragen van o.a.: H.M. Hoenigswald, S. Saporta, R. Jakobson Euro 12,50
000858 GREENFIELD, S., Journey to the centers of the mind. Toward a science of consciousness. New York, Freeman, 1995. (XII) 221 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. *enkele potloodstrepen* Euro 15,00
576214 GREENLAW, R., HOOVER, H.J., RUZZO, W.L., Limits to parallel computation: P-completeness theory. New York, OUP, 1995. (XIV) 311 pp. linnen. Bibliografie. Euro 25,00
020289 GREGORY, R.L., Mind in science. A history of explanations in psychology and physics.Harmondsworth, Penguin, 1984. (XVIII) 641 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Peregrine) *naam op titelpagina* Euro 15,00
567303 GREIMAS, A.J., PARRET, H., RUPRECHT, H.G., (ED.), Exigences et perspectives de la sémiotique. Recueil d'hommages pour Algirdas Julien Greimas. Aims and prospects of semiotics. Essays in honour of Algirdas Julien Greimas. I. Le paradigme théorique/The theoretical paradigm. Amsterdam, Benjamins, 1985. (LXXXVI) 549 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Met bijdragen van o.a.: J. Pelc, U. Eco, C. Chabrol Euro 40,00
598083 GREIMAS, A.J., Sémiotique et sciences sociales. Paris, Seuil, 1976. 216 pp. ingenaaid. *boekblok en omslag roestvlekkig* Euro 10,00
579666 GRICE, P., Studies in the way of words.Cambridge, HUP, 1991. (VIII) 394 pp. paperback. Euro 20,00
590719 GRIFFIN, D.R., The question of animal awareness. Evolutionary continuity of mental experience.Los Altos, Kaufmann, 1981 (2e herz.). (XII) 209 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50


naar boven
588359 GRIMSON, W.E.L., PATIL, R.S., (ED.), AI in the 1980s and beyond. An MIT survey. Cambridge, MIT, 1987. (XII) 374 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Series in artificial intelligence) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: P.H. Winston, R. Davis, C. Rich Euro 25,00
601467 GROENBOOM, R., Formalizing knowledge domains. Static and dynamic aspects.Maastricht, Shaker, 1997. (X) 204 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
002407 GROOT, A.D. DE, MEDENDORP, F.L., Term, begrip, theorie. Inleiding tot signifische begripsanalyse.Meppel, Boom, 1986. 235 pp. linnen + omslag. Euro 16,00
566150 GROSSBERG, S., Studies of mind and brain. Neural principles of learning, perception, development, cognition, and motor control. Dordrecht, Reidel, 1988 (4e). (XVIII) 662 pp. gebonden. Bibliografie. (BSPS, 70) Euro 45,00
598324 GROSSBERG, S., Studies of mind and brain. Neural principles of learning, perception, development, cognition, and motor control. Dordrecht, Reidel, 1988 (4e). (XVIII) 662 pp. gebonden. Bibliografie. (BSPS, 70) Euro 45,00
566091 GUENTHNER, F., SCHMIDT, S.J., (ED.), Formal semantics and pragmatics for natural languages.Dordrecht, Reidel, 1979. (VIII) 380 pp. linnen + omslag. (SLL, 4)Met bijdragen van o.a.: J. Hintikka, E. Keenan, J.S. Petöfi Euro 25,00
578405 GUIRAUD, P., Semiology. Transl. by G. Gross.London, Routledge, 1975. (X) 106 pp. linnen + omslag. Euro 10,00
595837 GUMANSKI, L., To be or not to be? Is that the question? and other studies in ontology, epistemology and logic. Amsterdam, Rodopi, 1999. 324 pp. gebonden. (PSPSH, 66) Euro 95,00
012187 GUMB, R.D., Rule-governed linguistic behavior.The Hague, Mouton, 1972. 139 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 141) Euro 7,00
592085 GUSTAFSON, D.F., (ED.), Essays in philosophical psychology.London, Macmillan, 1967. (X) 413 pp. linnen + omslag. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: G.E.M. Anscombe, G. Ryle, A.J. Ayer Euro 12,50
568435 GUTTENPLAN, S.D., (ED.), Mind and language. Wolfson college lectures 1974.Oxford, UP, 1977 (2e). (X) 158 pp. ingenaaid. Met bijdragen van o.a.: G.E.M. Anscombe, D. Davidson, P.T. Geach Euro 10,00
592377 GUTTENPLAN, S.D., (ED.), Mind and language. Wolfson college lectures 1974.London, OUP, 1975. (X) 158 pp. linnen + omslag.Met bijdragen van o.a.: G.E.M. Anscombe, D. Davidson, P.T. Geach Euro 11,50
589105 HAACK, S., Philosophy of logics.Cambridge, UP, 1980 (3e). (XVI) 276 pp. paperback. Bibliografie. Euro 15,00
598948 HAAN, A. DE, Connected codes. An exercise in human computer understanding.Nijmegen, NICI, 1994. (VIII, X) 206 pp. ingenaaid. Dissertatie. *enkele potloodaantekeningen, naam op titelpagina, omslag licht vlekkig* Euro 15,00
588575 HABEL, C., Prinzipien der Referentialität. Untersuchungen zur propositionalen Repräsentation von Wissen.Berlin, Springer, 1986. (X) 308 pp. ingenaaid. (Informatik Fachberichte, 122) *enkele potloodstrepen* Euro 20,00
596346 HACKING, I., The taming of chance.Cambridge, UP, 1990. (XIV) 264 pp. linnen + omslag. (Ideas in context, 17) Euro 20,00
588178 HACKING, I., Wat heeft filosofie met taal te maken? Vertaling van Z. Swijtink.Meppel, Boom, 1980. 240 pp. paperback. *naam op schutblad, omslag geschaafd* Euro 10,00
000754 HACKING, I., Wat heeft filosofie met taal te maken? Vertaling van Z. Swijtink.Meppel, Boom, 1980. 240 pp. paperback. *rug verkleurd, enkele penstrepen* Euro 10,00
599583 HACKING, I., Wat heeft filosofie met taal te maken? Vertaling van Z. Swijtink.Meppel, Boom, 1980. 240 pp. paperback. *omslag iets verkleurd* Euro 10,00
008623 HACKING, I., Why does language matter to philosophy?Cambridge, CUP, 1976 (2e). (VIII) 200 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodstrepen, rug verkleurd* Euro 10,00
576426 HAMBLIN, C.L., Elementary formal logic. A progammed course. London, Methuen, 1967. 182 pp. paperback. (UP, 212) *naam op schutblad* Euro 10,00
573941 HAMLYN, D.W., Experience and the growth of understanding.London, Routledge, 1979 (2e). (XII) 159 pp. paperback. Bibliografie. (ILPE) *rug verkleurd* Euro 11,50
577090 HAMLYN, D.W., Metaphysics. Cambridge, UP, 1984.(VI) 230 pp. paperback. Bibliografie. *rug verkleurd, enkele potloodstrepen* Euro 12,50
009270 HAMLYN, D.W., The theory of knowledge.London, Macmillan, 1974 (4e). (X) 308 pp. paperback. Bibliografie. (Modern introductions to philosophy) Euro 10,00
596712 HARRIS, J.F., SEVERENS, R.H., (ED.), Analyticity. Selected readings. Chicago, Quadrangle, 1970. (VIII) 196 pp. paperback. Bibliografie. (QP, 117)Met teksten van o.a.: W.V. Quine, J.L. Austin, R. Carnap Euro 11,50
596020 HARRIS, J.F., SEVERENS, R.H., (ED.), Analyticity. Selected readings. Chicago, Quadrangle, 1970. (VIII) 196 pp. paperback. Bibliografie. (QP, 117)Met teksten van o.a.: W.V. Quine, J.L. Austin, R. Carnap Euro 11,50
573311 HARRIS, R., The language conncection. Philosophy and linguistics. Preface by R. Monk.Bristol, Thoemmes, 1996. (XX) 193 pp. paperback. (Bristol introductions) *naam op schutblad* Euro 12,50
596023 HARRIS, R., The language-makers. London, Duckworth, 1980. (VIII) 194 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
569820 HARRIS, Z.S., PLÖTZ, S., (HRSG.), Transformationelle Analyse. Die Transformationstheorie von Zellig Harris und ihre Entwicklung. Transformational analysis. The transformational theory of Zellig Harris and its development.Frankfurt a.M., Athenäum, 1972. 511 pp. paperback. Bibliografie. (LF, 8) *band iets verschoten*Met bijdragen van o.a.: J. Munz, M. Gross, Z. Vendler Euro 15,00
587574 HARRISON, B., Form and content. Oxford, Blackwell, 1973. (XII) 147 pp. gebonden + omslag. (LPL) *boekblok licht roestvlekkig* Euro 15,00
599287 HARRISON, B., Form and content. Oxford, Blackwell, 1973. (XII) 147 pp. paperback. (LPL) Euro 12,50
570151 HARTIG, W., Moderne Rhetorik. Rede und Gespräch im technischen Zeitalter.Heidelberg, Sauer, 1988 (11e herz.). 254 pp. paperback. Bibliografie. (HFPS) *hoekje uit schutblad geknipt* Euro 12,50
577805 HARTMANN, P., Sprache und Erkenntnis. Zur Konstitution des explizierenden Bestimmens.Heidelberg, Winter, 1958. 160 pp. linnen. Euro 15,00
568467 HARTNACK, J., Language and philosophy.The Hague, Mouton, 1972. 140 pp. paperback. Bibliografie. (JL, 157) *los in de band, band licht beschadigd* Euro 8,00
575535 HASENJAEGER, G., Introduction to the basic concepts and problems of modern logic. Translated from the German by E.C.M. Mays.Dordrecht, Reidel, 1972. 180 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 16,00
009348 HASTEDT, H., Das Leib-Seele-Problem. Zwischen Naturwissenschaft des Geistes und kultureller Eindimensionalität.Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1988. 367 pp. gebonden + omslag. *ex libris* Euro 15,00
596331 HAUGELAND, J., Artificial intelligence: the very idea.Cambridge, MIT, 1985. 287 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (Bradford) *omslag beschadigd, potloodstrepen* Euro 15,00
021023 HAUSER-BOLTERAUER, Logik und Anfangsgründe der Philosophie.Wien, Herder, 1937. 133 pp. ingenaaid. (Einführung in die Philosophie, 2) Euro 11,50
568803 HAYAKAWA, S.I., (ED.), Our language and our world. Selections from ETC.: a review of general semantics 1953-1958.New York, Harper, 1959. (XII) 402 pp. linnen. Portret. *band beschadigd, verkleurd, schutblad licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: L.B. Salomon, W.H. Pemberton, W. Embler, C. Tung-sun Euro 11,50
016647 HAYDEN, D.E., ALWORTH, E.P., (ED.), Classics in semantics. London, Vision, 1965. (X) 382 pp. linnen. Met teksten van o.a.: Plato, Hume, Peirce, De Saussure, Einstein Euro 20,00
002419 HEIDRICH, C.H., (ED.), Semantics and communication. Proceedings of the 3rd colloquium of the Institute for Communications Research and Phonetics. University of Bonn, february, 17th-19th, 1972.Amsterdam, NHPC, 1974. (VIII) 367 pp. linnen.Met bijdragen van o.a.: Bar-Hillel, Staal, Lorenzer, Lorenz, Watzlawick, Apel, Essler, Barth, Suppes Euro 20,00
003708 HEIL, J., Philosophy of mind. A contemporary introduction. London, Routledge, 1998. (XII) 238 pp. paperback. Bibliografie. *potloodstrepen* Euro 15,00
593201 HEIM, M., The metaphysics of virtual reality.New York, OUP, 1993. (XXIV) 175 pp. halflinnen. Euro 12,50
594473 HEIM, M., Virtual realism.New York, OUP, 1998. (XVI) 238 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. Euro 15,00
588143 HELMER, O., RESCHER, N., On the epistemology of the inexact sciences. Project Rand. February, 1960. R-353.Santa Monica, Rand, (VI) 40 pp. ingenaaid. *omslag gebruind* Euro 30,00
592834 HELMREICH, S., Silicon second nature. Culturing artificial life in a digital world.Berkeley, UCP, 1998. (XII) 313 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. Euro 14,00
575328 HERIK, H.J. VAN DEN, Computerschaak, schaakwereld en kunstmatige intelligentie. 's-Gravenhage, Academic service, 1983. (X) 630 pp. ingenaaid. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 20,00
598338 HERIK, H.J. VAN DEN, Computerschaak, schaakwereld en kunstmatige intelligentie. 's-Gravenhage, Academic service, 1983. (X) 630 pp. ingenaaid. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 20,00
570331 HERMANN, I., Psychoanalyse und Logik. Individuell-logische Untersuchungen aus der psychoanalytischen Praxis. Leipzig, IPV, 1924. 110 pp. half linnen. (Imago, 7) *bibiotheekexemplaar* Euro 25,00
578397 HERVEY, S.G.J., Axiomatic semantics. A theory of linguistic semantics.Edinburgh, SAP, 1979. (XXVIII) 313 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
569951 HEYER, G., Generische Kenzeichnungen. Zur Logik und Ontologie generischer Bedeutung. München, Philosophia, 1987. 289 pp. linnen + omslag. (Analytica) Euro 35,00
001771 HICKMAN, L., Modern theories of higher level predicates. Second intentions in the Neuzeit.München, Philosophia, 1980. 191 pp. linnen + omslag. Bibliogafie. (Analytica) Euro 22,50


naar boven
586069 HILTON, D.J., (ED.), Contemporary science and natural explanation. Commonsense conceptions of causality.Brighton, Harvester, 1988. (XII) 244 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: G. Hesslow, W. Turnbull, D.R. Shanks Euro 15,00
590829 HINTIKKA, J., (ED.), Aspects of metaphor.Dordrecht, Kluwer, 1994. (VIII) 263 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL, 238) *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: S. Haack, R.J. Fogelin, N. Carroll Euro 65,00
596783 HINTIKKA, J., AUXIER, R.E., HAHN, L.E., (ED.), The philosophy of Jaakko Hintikka.Chicago, Open Court, 2006. (XXIV) 971 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. (Library of living philosophers, 30) Met bijdragen van o.a.: S. Knuuttila, K.O. Apel, H. Sluga Euro 100,00
595820 HINTIKKA, J., SINTONEN, M., (ED.), Knowledge and inquiry. Essays o n Jaakko Hintikka's epstemology and philosophy of science. Amsterdam, Rodopi, 1997. (VI) 338 pp. gebonden. Bibliografie.(PSPSH, 51)Met bijdragen van o.a.: M. Kusch, T.A.F. Kuipers, J. Wolenski Euro 40,00
008861 HOCHGESANG, M., Mythos und Logik im 20. Jahrhundert. Eine Auseinandersetzung mit der neuen Naturwissenschaft, Literatur, Kunst und Philosophie.München, Beck, 1965. 162 pp. paperback. (BSR, 38) Euro 7,50
004104 HOCKNEY, D., HARPER, W., FREED, B., (ED.), Contemporary research in philosophical logic and linguistic semantics. Proceedings of a conference held at the university of western Ontario, London, Canada.Dordrecht, Reidel, 1975. (VIII) 332 pp. linnen + omslag. (WOS, 4) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: R. Stalnaker, Z. Vendler, B. Partee, G. Lakoff, B.C. van Fraassen, H. Lasnik Euro 25,00
009606 HODGES, M., LACHS, J., Thinking in the ruins. Wittgenstein and Santayana on contingency. Nashville, Vanderbilt UP, 2000. (XIV) 128 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
006030 HOESEL, A.F.G. VAN, Zindelijk samenleven. De rol van het vooroordeel in ons leven.Bloemendaal, Nelissen, 1977 (6e). 160 pp. paperback. Illustraties. Oorspronkelijke titel: De Kleindenker Euro 7,00
588018 HOFFMAN, R., Language, minds and knowledge.London, Allen, 1970. 165 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht geschaafd* Euro 15,00
589974 HOFSTADTER, D., Fluid concepts and creative analogies. Computer models of the fundamental mechanisms of thought.London, Penguin, 1998. (X) 518 pp. paperback. Illustraties. Euro 16,00
566218 HOFSTADTER, D.R., DENNETT, D.C., (ED.), The mind's I. Fantasies and reflections on self and soul.Toronto, Bantam, 1982 . (VIII) 501 pp. paperback. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: S. Lem, R. Dawkins, R. Rucker, J.R. Searle, T. Nagel Euro 12,50
570874 HOFSTADTER, D.R., DENNETT, D.C., (ED.), The mind's I. Fantasies and reflections on self and soul.Harmondsworth, Penguin, 1985 (2e). (X) 501 pp. paperback. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: S. Lem, R. Dawkins, R. Rucker, J.R. Searle, T. Nagel Euro 12,50
600592 HOFSTADTER, D.R., DENNETT, D.C., (ED.), The mind's I. Fantasies and reflections on self and soul.Harmondsworth, Penguin, 1982. (X) 501 pp. paperback. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: S. Lem, R. Dawkins, R. Rucker, J.R. Searle, T. Nagel Euro 12,50
590060 HOFSTADTER, D.R., DENNETT, D.C., Einsicht in Ich. Fantasien und Reflexionen über Selbst und Seele. Ausgewählt und in Szene gesetzt. Aus dem Amerikanischen von U. Enderwitz. München, DTV, 1986. 485 pp. paperback. Illustraties *bibliotheekexemplaar* Euro 15,00
568041 HOFSTADTER, D.R., Gödel, Escher, Bach: an eternal golden braid. Harmondsworth, Penguin, 1981 (2e). (XXII) 777 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
575380 HOFSTADTER, D.R., Gödel, Escher, Bach: an eternal golden braid. New York, Vintage, 1980. (XXII) 777 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 15,00
592381 HOFSTADTER, D.R., Gödel, Escher, Bach: an eternal golden braid. New York, Vintage, 1980. (XXII) 777 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
590253 HOFSTADTER, D.R., Gödel, Escher, Bach: an eternal golden braid. New York, Vintage, 1980. (XXII) 777 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *tekst op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 15,00
588382 HOFSTADTER, D.R., Gödel, Escher, Bach: een eeuwige gouden band. Ned. vert. R. Jonkers.Amsterdam, Contact, 1988 (5e). (XXIV) 899 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
599085 HOFSTADTER, D.R., Gödel, Escher, Bach: een eeuwige gouden band. Nederlandse vertaling R. Jonkers.Amsterdam, Contact, 1985. (XXIV) 899 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 17,50
584378 HOFSTADTER, D.R., Gödel, Escher, Bach: een eeuwige gouden band. Vert. door R. Jonkers.Amsterdam, Contact, 1985. (XXIV) 899 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. *boekblok iets gevlekt* Euro 17,50
573157 HOLDCROFT, D., Words and deeds. Problems in the theory of speech acts. Oxford, UP, 1978. (XII) 178 pp. linnen + omslag. *rug omslag verkleurd* Euro 15,00
596247 HOLDCROFT, D., Words and deeds. Problems in the theory of speech acts. Oxford, UP, 1978. (XII) 178 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
015160 HOLLENBERG, M.J., Logic and bisimulation. Met een samenvatting in het Nederlands.Utrecht, Zeno, 1998. (IV) 180 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (QI, 24) Euro 16,00
004076 HOOK, S., (ED.), Language and philosophy. A symposium.New York, UP, 1969. (XII) 302 pp. linnen + omslag. *rug omslag verkleurd*Met bijdragen van o.a.: M. Black, S. Ruddick, N. Chomsky, W.V. Quine, A. Danto, N. Goodman, T. Nagel, P. Ziff, Euro 20,00
006150 HOPE, R., How man thinks.Pittsburgh, UP, 1949. (XIV) 479 pp. linnen. Euro 15,00
579143 HÖRMANN, H., Meinen und Verstehen. Grundzüge einer psychologischen Semantik. Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1976. 553 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* Euro 15,00
592630 HORWICH, P., Meaning. Oxford, UP, 1998. (XII) 241 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
579933 HUEMER, M., Skepticism and the veil of perception. Lanham, Rowman, 2001. (XX) 207 pp. paperback. (SECT) Euro 15,00
598133 HUGHES, G.E., CRESSWELL, M.J., An introduction to modal logicLondon, Methuen, 1972. (XII) 388 pp. paperback. Bibliografie. (UP, 431) Euro 12,50
596298 HUGHES, G.E., CRESSWELL, M.J., An introduction to modal logicLondon, Methuen, 1977 (3e). (XII) 388 pp. paperback. Bibliografie. (UP, 431) *band licht vlekkig, stempel op schutblad* Euro 12,50
597869 HUMPHREY, N., Consciousness regained. Chapters in the development of mind. Oxford, UP, 1984 (2e). (X) 222 pp. paperback. Illustraties. *achterkant omslag licht beschadigd* Euro 10,00
596168 HUMPHREY, N., A history of the mind. London, Vintage, 1993. (XX) 230 pp. paperback. Euro 9,00
593300 HUNDERT, E.M., Lessons from an optical illusion. On nature and nurture, knowledge and values.Cambridge, HUP, 1995. (XIV) 258 pp. paperback. Illustraties. Euro 12,50
012192 HUNT, M., Het innerlijk universum. Een nieuwe wetenschap onderzoekt de menselijke geest. Vert. uit het Eng. door T. Maas en C. Oks.Amsterdam, Contact, 1987. 454 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 11,50
600427 HUNT, M., The universe within. A new science explores the human mind.New York, Simon, 1982. 415 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 15,00
596230 HURLEY, S.L., Consciousness in action. Cambridge, HUP, 1998. (XII) 506 pp. paperback. Bibliografie. Euro 20,00
578320 IONGH, J. DE, SWART, H.C.M., BERGMAN, L.J.M., (ED.), Perspectives on negation. Essays in honour of Johan de Iongh on his 80th birthday. Tilburg, UP, 1995. (X) 219 pp. paperback. Portret. Met bijdragen van o.a.: E. Cornélis, R.E. Vesley, P.A.M. Seuren Euro 25,00
596401 ITO, M, MIYASHITA, Y., ROLLS, E.T., (ED.), Cognition, computation, and consciousness.Oxford, UP, 1997. (X) 266 pp. linnen + omslag. Met andere bijdragen van o.a.: D.C. Dennett, O. Flanagan, H. Barlow Euro 15,00
590736 JACKENDOFF, R., Consciousness and the computational mind.Cambridge, MIT, 1987. (XVI) 356 pp. linnen + omslag. (ECS, 3) *enkele potloodstrepen, rugzijde omslag licht verkleurd* Euro 17,50
597218 JACKSON, S.A., Connectionism and meaning: from truth conditions to weight representations.Norwood, Ablex, 1996. (X) 360 pp. paperback. (ASAI) Euro 12,50
019553 JACQUETTE, D., Philosophy of mind.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1994. (X) 166 pp. paperback. (FPS) Euro 10,00
589384 JACQUETTE, D., Philosophy of mind.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1994. (X) 166 pp. paperback. (FPS) Euro 10,00
595849 JADACKI, J.J., PASNICZEK, J., (ED.), The Lvov-Warsaw school - The new generation.Amsterdam, Rodopi, 2006. 503 pp. gebonden. (PSPSH, 89) Met bijdragen van o.a.: B. Smith, J.T. Kearns, J. Wolenski Euro 75,00
595771 JADACKI, J.J., From the viewpoint of the Lvov-Warsaw school. Amsterdam, Rodopi, 2003. 278 pp. gebonden. (PSPSH, 78) Euro 45,00
570816 JAKOBSON, R., POMORSKA, K., Dialogues. Initial transl. from the French by C. Hubert. Cambridge, UP, 1983. (XII) 186 pp. linnen + omslag. Bibliografie. 'In these dialogues with Krystyna Pomorska, (...) Jakobson recalls and reflects upon the work that has had such a dramatic and often controversial impact on modern thinking about linguistics and literature, and also provides a vivid memoir of the unique cultural and social background against which his career unfolded'. Euro 16,00
568558 JAKOBSON, R., SANGSTER, R.B., Roman Jakobson and beyond: language as a system of signs. The quest for the ultimate invariants in language. Berlin, Mouton, 1982. (XIV) 207 pp. gebonden. Bibliografie. (JL, 109) Euro 20,00
599869 JAKOBSON, R., Essais de linguistique générale. 2. Rapports internes et externes du langage.Paris, Minuit, 1973. 317 pp. ingenaaid. (Arguments, 57) *omslag licht beduimeld* Euro 11,50
019523 JAKOBSON, R., Essais de linguistique. Traduit de l'anglais et préfacé par N. Ruwet. 2 delen.Paris, Minuit, 1978-79. 260, 317 pp. ingenaaid. Illustraties. (Arguments, 57) Deel 1: Les fondations du langage, Deel 2: Rapports internes et externes du langage Euro 25,00
597220 JAKOBSON, R., Six leçons sur le son et le sens. Préface de C. Lévi-Strauss. Paris, Minuit, 1976. 125 pp. paperback. (Arguments) *omslag licht vlekkig* Euro 11,50
592149 JEFFREY, R.C., (ED.), Studies in inductive logic and probability. Deel 2.Berkeley, UCP, 1980. (VI) 305 pp. linnen + omslag.Met bijdragen van o.a.: R. Carnap, J. Hintikka, T.A.F. Kuipers Euro 20,00
573143 JESPERSEN, O., Language. Its nature, development and origin. London, Allen, 1964 (12e). 448 pp. linnen + omslag. Euro 15,00


naar boven
000321 JESPERSEN, O., The philosophy of grammar.London, Allen, 1963 (9e). 359 pp. linnen + omslag. *omslag iets verkleurd* Euro 20,00
595541 JOAD, C.E.M., How our minds work. New York, PL, z.j. (VIII) 116 pp. linnen + omslag. *papier hier en daar roestvlekkig* Euro 11,50
579793 JOERGENSEN, J., The development of logical empiricism. Postscript by N.M. Martin.Chicago, UP, 1951. (IV) 100 pp. ingenaaid. Bibliografie. (FUS, 2, 9) First edition. Foundations of the unity of science: volumes I-II of the International Encyclopedia of Unified Science Euro 45,00
596116 JOERGENSEN, J., The development of logical empiricism. Postscript by N.M. Martin.Chicago, UP, 1970 (5e). (IV) 100 pp. ingenaaid. Bibliografie. (FUS, 2, 9) Foundations of the unity of science: volumes I-II of the International Encyclopedia of Unified Science Euro 11,50
596456 JOHNSON, A.B., A treatise on language. Ed. by D. Rynin.Berkeley, UCP, 1959 (2e). (VI) 312 pp. paperback. *band smoezelig* Euro 10,00
020166 JOHNSON, D.M., ERNELING, C.E., (ED.), The future of the cognitive revolution.New York, OUP, 1997. (X) 401 pp. paperback. *naam op schutblad*Met bijdragen van N. Chomsky, H. Putnam, M. Boden Euro 16,00
004171 JOHNSON, M., Philosophical perspectives on metaphor. Minneapolis, Minnesota UP, 1981. (XIV) 361 pp. paperback. Bibliografie. *boekblok iets roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: M. Black, N. Goodman, G. Lakoff Euro 17,50
000176 JOHNSON, O.A., The problem of knowledge. Prolegomena to an epistemology.The Hague, Nijhoff, 1974. (VI) 131 pp. ingenaaid. *omslag licht roestvlekkig* Euro 12,50
575864 JOHNSON-LAIRD, P.N., The computer and the mind. An introduction to cognitive science. London, Fontana, 1988. 444 pp. paperback. Illustraties. (Masterguides) Euro 8,00
595592 JOHNSON-LAIRD, P.N., The computer and the mind. An introduction to cognitive science. London, Fontana, 1988. 444 pp. paperback. Illustraties. (Masterguides) Euro 8,50
599088 JOHNSON-LAIRD, P.N., The computer and the mind. An introduction to cognitive science. London, Fontana, 1993 (2e). 450 pp. paperback. Illustraties. (Masterguides) *enkele penstrepen* Euro 8,00
591622 JOHNSON-LAIRD, P.N., De computer en de menselijke geest. Een inleiding in de cognitiewetenschap. Vertaald door: V. van der Linden.Utrecht, Spectrum, 1997. 448 pp. paperback. Illustraties. Euro 13,50
592560 JOHNSON-LAIRD, P.N., De computer en de menselijke geest. Een inleiding in de cognitiewetenschap. Vertaald door: V. van der Linden.Utrecht, Spectrum, 1997. 448 pp. paperback. Illustraties. Euro 13,50
588561 JONG, W.R. DE, PATER, W.A. DE, Van redenering tot formele struktuur. Enige hoofdstukken uit de logika. Assen, Van Gorcum, 1981. (VIII) 130 pp. paperback. (Terreinverkenningen in de filosofie) *naam op schutblad* Euro 7,50
575531 JONG, W.R. DE, Formele logika. Een inleiding. Muiderberg, Coutinho, 1988. 196 pp. paperback. Euro 10,00
577389 JONGEN, R., (RED.), La métaphore. Approche pluridisciplinaire. Bruxeles, Facultés universitaires Saint-Louis, 1980. 191 pp. ingenaaid. (PFUSL, 15) Met bijdragen van o.a.: R. Celis E. de Keyser, P. Marchal Euro 12,50
588372 JORNA, R.J.J.M., Kennisrepresentaties en symbolen in de geest. Een analyse van het reperesentatiebegrip en het symboolbegrip in de cognitieve psychologie. Groningen, z.u., 1989. (VIII) 225 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 12,50
591653 JORNA, R.J.J.M., Kennisrepresentaties en symbolen in de geest. Een analyse van het reperesentatiebegrip en het symboolbegrip in de cognitieve psychologie. Haarlem, Thesis, 1989. (VIII) 225 pp. ingenaaid. Euro 10,00
590138 JORNA, R.J.J.M., Kennisrepresentaties en symbolen in de geest. Een analyse van het reperesentatiebegrip en het symboolbegrip in de cognitieve psychologie. Groningen, z.u., 1989. (VIII) 225 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd** Euro 12,50
018153 JOSEPH, H.W.B., An introduction to logic.Oxford, UP, 1957 (7e). (XVI) 608 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 25,00
008245 JULIARD, P., Philosophies of language in eighteenth-century France.The Hague, Mouton, 1970. 111 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 18) Euro 8,50
601532 JULIARD, P., Philosophies of language in eighteenth-century France.The Hague, Mouton, 1970. 111 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 18) *naam op schutblad, enkele penstrepen op p. 11* Euro 8,50
581706 KAHANE, H., Logic and philosophy. A modern introduction. Belmont, Wadsworth, 1978 (3e). (XII) 419 pp. linnen. Bibliografie. *aantekening op titelpagina* Euro 15,00
598129 KAHANE, H., Logic and philosophy. A modern introduction. Belmont, Wadsworth, 1969 (3e). (XVI) 441 pp. linnen. Bibliografie. Euro 15,00
591070 KARAGIANNIS, D., (ED.), Information systems and artificial intelligence: integration aspects. First workshop Ulm, FRG, march 19-21, 1990. Proceedings. Berlin, Springer, 1991. (X) 293 pp. paperback. (LNCS, 44)Met bijdragen van o.a.: S. Böttcher, N. Mattos, G. Saake Euro 25,00
009127 KATZ, J.J., POSTAL, P.M., An integrated theory of linguistic descriptions.Cambridge, MIT, 1974 (6e). (X) 178 pp. pb. Bibliogr. (RM, 26) *naam op schutbl., omsl. licht besch.* Euro 11,34
577072 KATZ, J.J., Cogitations. A study of the cogito in relation to the philosophy of logic and language and a study of them in relation tot the cogito. New York, OUP, 1988. (XII) 206 pp. paperback. Euro 12,50
002398 KATZ, J.J., The philosophy of language.New York, Harper, 1966. (XIV) 326 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Studies in language) *omslag licht beschadigd*Eerste druk Euro 30,00
595540 KATZ, J.J., The philosophy of linguistics. Oxford, UP, 1985. (VI) 259 pp. paperback. Bibliografie. (ORP) Euro 12,50
582121 KATZ, J.J., Realistic rationalism. Cambridge, MIT, 2000. (XXXIV) 226 pp. paperback. Euro 12,50
572731 KATZ, J.J., The underlying realitity of language and its philosophical import. New York, Harper, 1971. (VIII) 189 pp. paperback. (TB, 1633) (HEP) Euro 10,00
595593 KATZ, J.J., The underlying realitity of language and its philosophical import. New York, Harper, 1971. (VIII) 189 pp. paperback. (TB, 1633) (HEP) Euro 10,00
581796 KAUPPI, N., The making of an avant-garde: Tel Quel. Berlin, Mouton, 1994. (XX) 515 pp. ln. (AS, 113) Euro 50,00
567803 KAYZER, W., Vertrouwd en o zo vreemd. Over geheugen en bewustzijn. Eindredactie G. Wallinga. Amsterdam, Contact, 1995. 606 pp. paperback. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: J. Brodsky, Armando, H. Bloemendaal Euro 15,00
590705 KEARNS, J.T., The principles of deductive logic.Albany, SUNY, 1988. (XII) 471 pp. paperback. Euro 11,50
596231 KEARNS, J.T., Reconceiving experience. A solution to a problem inherited from Descartes.Albany, SUNY, 1996. (VI) 474 pp. paperback. (SUNY series in logic and language) Euro 14,00
595619 KEENE, G.B., Language and reasoning. Toronto, Van Nostrand, 1961. (X) 136 pp. linnen. Euro 15,00
586077 KEIL, F.C., WILSON, R.A., (ED.), Explanation and cognition.Cambridge, MIT, 2000. (X) 396 pp. linnen + omslag. (BB) Met bijdragen van o.a.: H.A. Simon, R.N. McCauley, R. Cummins. Euro 30,00
016989 KEMPEN, G.A.M., SPRANGERS, C., (RED.), Kennis, mens en computer.Lisse, Swets, 1984. (VI) 138 pp. paperback. *enkele penstrepen*Met bijdragen van o.a.: A. Jameson, N.H. Frijda, J.A. Michon. Euro 10,00
591634 KENNY, A., The anatomy of the soul. Historical essays in the philosophy of mind. Oxford, Blackwell, 1973. (X) 146 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *naam binnenzijde voorplat* Euro 15,00
598568 KENNY, A.J.P., LONGUET-HIGGINS, H.C., LUCAS, J.R., WADDINGTON, C.H., The development of mind. Edinburgh, UP, 1973. (VI) 152 pp. gebonden + omslag. The Gifford Lectures 1972/1973 Euro 15,00
598567 KENNY, A.J.P., LONGUET-HIGGINS, H.C., LUCAS, J.R., WADDINGTON, C.H., The nature of mind. Edinburgh, UP, 1972. (VI) 155 pp. gebonden + omslag. The Gifford Lectures 1971/1972 Euro 15,00
001883 KESSELS, J., KAM, A. VAN DER, TOLLENAAR, J., De zaak Arlet. Inleiding in de kennistheorie.Meppel, Boom, 1989. 148 pp. ingenaaid. Euro 10,00
578398 KEVELSON, R., The inverted pyramid: An introduction to a semiotics of media language.Bloomington, IUP, 1977. (VIII) 137 pp. paperback.(SiS, 7) Euro 10,00
581113 KIEFER, F., (HRSG.), Phonologie und generative Grammatik. 2 dln.Frankfurt a.M., Athenaion, 1975. (VIII) 239, (VI) 237 pp. pb. (LF, 34) Met bijdragen van o.a.: M. Bierwisch, N. Chomsky, J.D. McCawley Euro 15,00
008036 KIM, J., Mind in a physical world. An essay on the mind-body problem and mental causation. Cambridge, MIT, 2000. (VIII) 146 pp. paperback. (Bradford books) Euro 11,50
577880 KIM, J., Philosophy of mind. Boulder, Westview, 1998. (XII) 258 pp. paperback. Bibliografie. (Dimensions of philosophy series) Euro 12,50
598058 KIRK, R., Relativism and relativity. A contemporary introduction. London, Routledge, 1999. (X) 192 pp. paperback. Bibliografie. Euro 15,00
580399 KITTAY, E.F., Metaphor. Its cognitive force and linguistic structure. Oxford, UP, 1989. (X) 358 pp. paperback. Bibliografie. (CLLP) *potloodaantekeningen, naam op titelpagina* Euro 12,50
568748 KLAUS, G., Moderne Logik. Abriss der formalen Logik.Berlin, DVW, 1972 (6e herz.). (XIV) 501 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad* Euro 15,00
002388 KMITA, J., Problems in historical epistemology. Transl. from the Polish by M. Turner.Dordrecht, Reidel, 1988. (X) 185 pp. linnen + omslag. (SL, 191) Euro 20,00
589383 KMITA, J., Problems in historical epistemology. Transl. from the Polish by M. Turner.Dordrecht, Reidel, 1988. (X) 185 pp. linnen + omslag. (SL, 191) Euro 20,00


naar boven
576572 KNEALE, W., KNEALE, M., The development of logic. Oxford, UP, 1984 (8e). (VIII) 783 pp. paperback. Bibliografie. *omslag verkleurd* Euro 35,00
597785 KNEALE, W., KNEALE, M., The development of logic. Oxford, UP, 1984 (8e). (VIII) 783 pp. paperback. Bibliografie. *omslag verkleurd* Euro 35,00
592370 KOBRINSKII, N.E., TRAKHTENBROT, B.A., Introduction to the theory of finite automata. Translated from the Russian. Translation ed. by J.C. Shepherdson.Amsterdam, NHPC, 1965. (X) 337 pp. linnen + omslag. (SLFM) *rug omslag licht verkleurd* Euro 20,00
590837 KOENIG, J.P., (ED.), Discourse and cognition: bridging the gap.Stanford, CSLI, 1998. (XII) 444 pp. paperback. (CSLI publications) Based on papers presented at the 2nd Conceptual Structure, Discourse, and Language Conference, april 1996, University at Bufffalo. Met bijdragen van o.a.: P. Farrell, V. Fong, A.E. Goldberg Euro 20,00
008747 KOERNER, E.F.K., Contribution au débat post-saussurien sur le signe linguistique. Introduction génerale et bibliographie annotée.The Hague, Mouton, 1972. 103 pp. paperback. Bibliografie. (AS, 2) *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
588911 KOERNER, E.F.K., Contribution au débat post-saussurien sur le signe linguistique. Introduction génerale et bibliographie annotée.The Hague, Mouton, 1972. 103 pp. paperback. Bibliografie. (AS, 2) *omslag licht beschadigd* Euro 10,00
583766 KÖNIG, J., DELIUS, H., PATZIG, G., (HRSG.), Argumentationen. Festschrift für Josef König. Göttingen, Vandenhoeck, 1964. (VI) 277 pp. ln. Portr. Met opdracht van Delius aan Lolle Nauta. Met bijdragen van o.a.: T. Adorno, O.F. Bollnow, R. Dahrendorf, H. Plessner Euro 70,00
601472 KOOI, B.P., Knowledge, chance, and change.Amsterdam, ILLC, 2003. (X) 172 pp. ingenaaid. Dissertatie. (ILLC, DS-2003-01) Euro 12,50
570165 KOPPE, F., Sprache und Bedürfnis. Zur sprachphilosophischen Grundlage der Geisteswissenschaften. Stuttgart, Frommann, 1977. 187 pp. ingenaaid. (Problemata, 56) *naam op schutblad* Euro 12,50
007451 KORNBLITH, H., (ED.), Naturalizing epistemology.Cambridge, MIT, 1997 (3e herz.). (VIII) 478 pp. paperback. Bibliografie. (Bradford books) Met bijdragen van o.a.: W.V.O. Quine, M. Friedman, A.I. Goldman Euro 20,00
591583 KORNBLITH, H., (ED.), Naturalizing epistemology.Cambridge, MIT, 1997 (3e herz.). (VIII) 478 pp. paperback. Bibliografie. (Bradford books) Met bijdragen van o.a.: W.V.O. Quine, M. Friedman, A.I. Goldman Euro 20,00
591027 KÖRNER, S., (ED.), Explanation. Papers and discussions by: P. Achinstein, B. Bambrough, L.J. Cohen, P. Geach, R. Harré a.o.Oxford, Blackwell, 1975. (VIII) 219 pp. linnen + omslag. *naam op omslag* Euro 15,00
019397 KÖRNER, S., (ED.), Practical reason. Papers and discussions.Oxford, Blackwell, 1974. (VIII) 264 pp. gebonden + omslag. *enkele pen- en potloodstrepen, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: G.E.M. Anscombe, R. Chisholm, R.M. Hare, J. Hintikka, W.H. Walsh Euro 15,00
001756 KÖRNER, S., HALLER, R., (HRSG.), Beiträge zur Philosophie von Stephan Körner.Amsterdam, Rodopi, 1983. (X) 305 pp. ingenaaid. (GPS) , 20)Met bijdragen van o.a.: M. Hollis, W. Sauer, R.M. Chisholm, R. Kleinknecht Euro 20,00
588910 KÖRNER, S., HALLER, R., (HRSG.), Beiträge zur Philosophie von Stephan Körner.Amsterdam, Rodopi, 1983. (X) 305 pp. ingenaaid. (GPS) , 20)Met bijdragen van o.a.: M. Hollis, W. Sauer, R.M. Chisholm, R. Kleinknecht Euro 20,00
001684 KÖRNER, S., SRZEDNICKI, J., (ED.), Stephan Körner - Philosophical analysis and reconstruction. Contributions to philosophy.Dordrecht, Nijhoff, 1987. (XII) 171 pp. linnen. Bibliografie. (NIPS, 28)Met bijdragen van o.a.: R.M. Chisholm, K. Lehrer, L.W. Beck Euro 20,00
568730 KÖRNER, S., Categorial frameworks. Oxford, Blackwell, 1970. (X) 85 pp. ingenaaid. (LPL) Euro 10,00
587571 KÖRNER, S., Experience and conduct. A philosophical enquiry into practical thinking. Cambridge, UP, 1976. (X) 268 pp. linnen + omslag. Euro 20,00
000587 KÖRNER, S., Fundamental questions of philosophy. One philosopher's answers.Harmondsworth, Penguin, 1973 (2e). (XIV) 290 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
589600 KÖRNER, S., Fundamental questions of philosophy. One philosopher's answers.Harmondsworth, Penguin, 1973 (2e). (XIV) 290 pp. ingenaaid. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 10,00
589601 KÖRNER, S., Fundamental questions of philosophy. One philosopher's answers.Harmondsworth, Penguin, 1973 (2e). (XIV) 290 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag licht beschadigd, enkele potloodstrepen* Euro 10,00
576530 KÖRNER, S., What is philosophy? One philosopher's answer.London, Penguin, 1969. (XIV) 290 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
597819 KRAJICEK, J., Bounded arithmetic, propositional logic, and complesxity theory. Cambridge, UP 1995. (XIV) 343 pp. linnen + omslag (EMA, 60) Euro 95,00
581939 KRISTEVA, J., BOEKRAAD, H.C., BRINK, G. VAN DEN, WEL, F. VAN, (RED.), Julia Kristeva.Nijmegen, Te Elfder Ure, 1986. (II) 254 pp. ingenaaid. (Te elfder ure, 40) *hoekje uit inhoudsopgave geknipt*Met bijdragen van o.a.: L. Brouwer, J. Kristeva, M. van Mechelen Euro 10,00
580324 KRISTEVA, J., Histoires d'amour. Paris, Denoël, 1983. 358 pp. paperback. *band aan binnenzijde met tape verstevigd* Euro 12,50
601110 KRISTEVA, J., Pouvoirs de l'horreur. Essai sur l'abjection. Paris, Seuil, 1980. 247 pp. ingenaaid. (Tel Quel) *omslag en papier licht verkleurd, omslag licht roestvlekkig* Euro 15,00
600687 KRISTEVA, J., 'Séméiotiké. Recherches pour une sémanalyse. Paris, Seuil, 1978. 318 pp. paperback. (Points, 96) Euro 11,50
586659 KRISTEVA, J., 'Séméiotiké. Recherches pour une sémanalyse. Essais.Paris, Seuil, 1969. 380 pp. paperback. (Tel Quel) *band vlekkig, rug licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 15,00
573327 KRISTEVA, J., De toekomst van een revolte. Vertaling N. Ysebaert.Amsterdam, Boom, 1999. 96 pp. ingenaaid. (Essay) Euro 8,00
590312 KRISTEVA, J., De toekomst van een revolte. Vertaling N. Ysebaert.Amsterdam, Boom, 1999. 96 pp. ingenaaid. (Essay) Euro 8,00
599182 KRISTEVA, J., De toekomst van een revolte. Vertaling N. Ysebaert.Amsterdam, Boom, 1999. 96 pp. ingenaaid. (Essay) Euro 8,00
593677 KRISTEVA, J., De toekomst van een revolte. Vertaling N. Ysebaert.Amsterdam, Boom, 1999. 96 pp. ingenaaid. (Essay) Euro 8,00
593567 KRISTEVA, J., De toekomst van een revolte. Vertaling N. Ysebaert.Amsterdam, Boom, 1999. 96 pp. ingenaaid. (Essay) Euro 8,00
593587 KRISTEVA, J., De toekomst van een revolte. Vertaling N. Ysebaert.Amsterdam, Boom, 1999. 96 pp. ingenaaid. (Essay) Euro 8,00
593588 KRISTEVA, J., De toekomst van een revolte. Vertaling N. Ysebaert.Amsterdam, Boom, 1999. 96 pp. ingenaaid. (Essay) Euro 8,00
590313 KRISTEVA, J., De toekomst van een revolte. Vertaling N. Ysebaert.Amsterdam, Boom, 1999. 96 pp. ingenaaid. (Essay) Euro 8,00
590875 KROGH, G. VON, ROOS, J., Organizational epistomology.New York, St. Martin, 1995. (X) 214 pp. linnen + omslag. *naam op titelpagina* Euro 16,00
578403 KROY, M., Mentalism and modal logic. A study in the relations between logical and metaphysical systems. Wiesbaden, Athenaion, 1976. (X) 279 pp. paperback. (ASL, 15) Euro 16,00
596428 KUHN, D., The skills of argument.Cambridge, UP, 1991. (VIII) 324 pp. paperback. Euro 12,50
589633 KÜNG, G., Ontology and the logistic analysis of language. An enquiry into the contemporary views on universals. Revised ed. Transl. from the German by E.C.M. Mays and rev. by the author.Dordrecht, Reidel, 1967 (2e herz.). (XII) 210 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL) *omslag licht verkleurd*First published as: 'Ontologie und logistische Analyse der Sprache' Euro 30,00
591177 KÜNG, G., Ontology and the logistic analysis of language. An enquiry into the contemporary views on universals. Revised ed. Transl. from the German by E.C.M. Mays and rev. by the author.Dordrecht, Reidel, 1967 (2e herz.). (XII) 210 pp. linnen. Bibliografie. (SL) *bibliotheekstempels op titelpagina, schutblad voorin verwijderd, plakbandsporen binnenzijde platten*First published as: 'Ontologie und logistische Analyse der Sprache' Euro 25,00
579365 KURTONINA, N.J., Frames and labels. A modal analysis of categorial inference. Amsterdam, ILLC, 1995. (XII) 174 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
019322 KUTSCHERA, F. VON, Einführung in die Logik der Normen, Werte und Entscheidungen.Freiburg, Alber, 1973. 140 pp. paperback. (Kolleg Philosophie) Euro 7,50
581068 KYTLE, R., Clear thinking for composition.New York, Random, 1969. (X) 114 pp. pb. Euro 8,50
573541 LAAR, J.A. VAN, The dialectic of ambiguity. A contribution to the study of argumentation. Groningen, z.u., 2003. (XII) 214 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
590853 LAKOFF, G., JOHNSON, M., Metaphors we live by.Chicago, UP, 1980. (XIV) 242 pp. paperback. *boekblok iets roestvlekkig* Euro 12,50
576969 LAKOFF, G., Women, fire, and dangerous things. What categories reveal about the mind.Chicago, UP, 1987. (XVIII) 614 pp. paperback. Euro 20,00
575353 LAMEERE, J., (RED.), La notion de vérification. Bruxelles, RIP, 1951. (IV) (II) 243-422 pp. ingenaaid. (Revue internationale de philosophie, 17-18, 3-4) Met bijdragen van o.a.: G. Ryle, R.M. Chisholm, H. Feigl, A. Pap Euro 10,00
575363 LAMEERE, J., (RED.), Psychologie de la pensée.Bruxelles, RIP, 1957. (II) 151-250 pp. ingenaaid. (Revue internationale de philosophie, 40, 2) *onopengesneden*Met bijdragen van o.a.: P. Oppenheim, C. Morris, F.R. Kling Euro 10,00
586656 LANGER, S.K., An introduction to symbolic logic. New York, Dover, 1967 (3e herz.). 367 pp. paperback. Euro 12,50
589919 LANGER, S.K., An introduction to symbolic logic. New York, Dover, 1967 (3e herz.). 367 pp. paperback. Euro 12,50
588860 LAWSON, C.A., Language, thought, and the human mind.East Lansing, Michigan SUP, 1958. (VI) 117 pp. linnen + omslag. *omslag en schutblad licht verkleurd* Euro 15,00


naar boven
589262 LEACH, J., BUTTS, R.E., PEARCE, G., (ED.), Science, decision and value. Proceedings of the fifth university of Western Ontario philosophy colloquium, 1969.Dordrecht, Reidel, 1973. (VIII) 213 pp. paperback. Bibliografie. (WOS, 1) Euro 15,00
589461 LEE, H.N., Symbolic logic. An introductory textbook for non-mathematicians.London, Routledge, 1962. (X) 356 pp. linnen + omslag. *potloodstrepen, naam op titelpagina, omslag licht beschadigd* Euro 15,00
595413 LEILICH, J., REYNAERT, P., VELDEMAN, J., (RED.), Het bewustzijn in de fysische wereld. Filosofische essays over materialisme en fenomenaal bewustzijn.Leuven, Peeters, 2002. (X) 306 pp. paperback. (Tertium Datur)Met andere bijdragen van o.a.: E. Myin, W. de Muynck, H. Dooremalen Euro 12,50
594262 LEILICH, J., REYNAERT, P., VELDEMAN, J., (RED.), Het bewustzijn in de fysische wereld. Filosofische essays over materialisme en fenomenaal bewustzijn.Leuven, Peeters, 2002. (X) 306 pp. paperback. (Tertium Datur) *enkele koffievlekken, m.n. op schutblad*Met andere bijdragen van o.a.: E. Myin, W. de Muynck, H. Dooremalen Euro 12,50
016573 LEINFELLNER, W., Einführung in die Erkenntnis- und Wissenschaftstheorie.Mannheim, BI, 1967 (2e herz.). 226 pp. paperback. (Hochschultaschenbücher, 41, 41a) *enkele potloodstrepen* Euro 7,00
569674 LEINFELLNER, W., Einführung in die Erkenntnis- und Wissenschaftstheorie.Mannheim, BI, 1980 (3e). 227 pp. paperback. (Hochschultaschenbücher, 41) Euro 7,00
596588 LEINFELLNER, W., Einführung in die Erkenntnis- und Wissenschaftstheorie.Mannheim, BI, 1967 (2e herz.). 226 pp. paperback. (Hochschultaschenbücher, 41, 41a) Euro 7,50
598187 LEITH, D., MYERSON, G., The power of address. Explorations in rhetoric.London, Routledge, 1989. (XVI) 272 pp. linnen. Bibliografie. Euro 15,00
592964 LENK, H., Interpretationskonstrukte. Zur Kritik der interpretatorischen Vernunft.Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1993. 698 pp. linnen + omslag. Euro 17,50
592753 LENK, H., Schemaspiele. Über Schemainterpretationen und Interpretationskonstrukte.Frankfurt a. M., Suhrkamp, 1995. 279 pp. linnen + omslag. (SV) Euro 15,00
566243 LENTZ, L., MAAT, H.P., (ED.), Discourse analysis and evaluation: functional approaches.Amsterdam, Rodopi, 1997. (VI) 175 pp. paperback. (USLC, 9) Met bijdragen van o.a.: A. Verhagen, T. Koole, H. Hoeken Euro 12,50
598141 LEONARD, H.S., Principles of reasoning. An introduction to: logic, methodology, and the theory of signs.New York, Dover, 1967 (2e herz.). (XVIII) 620 pp. paperback. (DBP, T1786) *voorplat licht beschadigd*Revised version of the work originally published in 1957 under the title 'Principles of right reason' Euro 14,00
588685 LESAGE, D., Namen als gezichten (Essay over de naam). Leuven, Peeters, 1996. 194 pp. paperback. Bibliografie. (Accent) Euro 10,00
003782 LESNIEWSKI, S., SRZEDNICKI, J., RICKEY, V.F., (ED.), Lesniewski's systems. Ontology and mereology.The Hague, Nijhoff, 1984. 262 pp. paperback. Bibliografie. (NIPS, 13) *rug vlekkig, voorplat licht beschadigd* Euro 20,00
574143 LEVIN, S.R., Metaphoric worlds. Conceptions of a romantic nature. New Haven, Yale UP, 1988. (XVI) 251 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
013205 LEWIS, C.I., Mind and the world-order. Outline of a theory of knowledge.New York, Dover, z.j. (Reprint 1929). (XVI) 446 pp. paperback.This Dover edition, first published in 1956, is an unabridged republication of the work originally published by Charles Scribner's Sons in 1929 Euro 12,50
002654 LEWIS, H.D., (ED.), Contemporary British philosophy. Personal statements. Third series.London, Allen, 1961 (2e). (XIV) 501 pp. linnen. (MLP) Met bijdragen van o.a.: A.J. Ayer, J.N. Findlay, H.A. Hodges, K.R. Popper Euro 20,00
600356 LIEVERS, M., Mens-machine. Onder redactie van de begeleidingscommissie filosofie in het voortgezet onderwijs.Amsterdam, Boom, 2005 (2e). 147 pp. paperback. Illustraties.(Eindexamencahier Filosofie Havo 2004-2006 Domein wijsgerige antropologie) Euro 10,00
589575 LINCOLN, Y.S., GUBA, E.G., Naturalistic inquiry.Newbury Park, Sage, 1990 (7e). 416 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 35,00
574140 LINDER, B. VAN, Model logics for rational agents.Utrecht, z.u., 1996. (VI) 204 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 11,50
580744 LINSKY, L., Referring. London, Routledge, 1967. (XVIII) 139 pp. linnen + omslag. (ILPSM) *omslag licht beschadigd*The main part of the book is a presentation of Russell's essay 'On denoting'. Euro 16,00
571345 LOHBERG, R., LUTZ, T., Wat is cybernetica? Een populaire inleiding tot een moderne wetenschap. Vert. uit het Duits door T.J.M. Hille. Deventer, Kluwer, 1970. 185 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 10,00
598142 LOKHORST, G.J.C., Brein en bewustzijn. De geest-lichaam theorieën van moderne hersenonderzoekers (1956-1986). Delft, Eburon, 1986. (IV) 150 pp. paperback. (RFS, 5) Euro 10,00
596134 LOKHORST, G.J.C., Brein en bewustzijn. De geest-lichaam theorieën van moderne hersenonderzoekers (1956-1986). Delft, Eburon, 1986. (IV) 150 pp. paperback. (RFS, 5) Euro 10,00
581912 LOO, KJ.M. VAN DE, MELSEN, A.G.M. VAN, JEUKEN, M., Stof en geest. Bijdragen tot het thema van de bezielde materie. Baarn, Ambo, 1983. 127 pp. pb. (AT, 71, 2) Andere bijdragen van o.a.; H.G.M. de Groot, C.E.M. Struyker-Boudier Euro 7,00
600135 LORENZEN, P., SCHWEMMER, O., Konstruktive Logik, Ethik und Wissenschaftstheorie.Mannheim, BI, 1975 (2e herz.). 331 pp. paperback. (BI, 700) *naam op schutblad* Euro 10,00
585919 LURIJA, A.R., Een teveel aan geheugen. Een neurologisch geval. Met een voorwoord van J.S.Bruner. Uit het Russisch vert. door F. Stapert.Amsterdam, Bakker, 1990. 119 pp. paperback. Illustraties. Euro 9,00
590096 LURIJA, A.R., De man met een kogel in zijn hoofd. De geschiedenis van een neurologisch geval. Met een voorwoord van O. Sacks. Nederlandse vertaling F. Stapert. Nederlandse vertaling voorwoord C. Jonkheer.Amsterdam, Bakker, 1989. 161 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
008002 LUTHER, W., Sprachphilosophie als Grundwissenschaft. Ihre Bedeutung für die wissenschaftliche Grundlagenbildung und die sozialpolitische Erziehung.Heidelberg, Quelle, 1970. 454 pp. gebonden. Euro 16,00
569789 LYONS, J., Einführung in die moderne Linguistik. Aus dem Engl. übertr. von W. und G. Abraham. Für den deutschen Leser eingerichtet von W. Abraham. München, Beck, 1971. (XX) 538 pp. ingenaaid. Bibliografie. Met opdracht van Werner Abraham Euro 15,00
021026 LYONS, J., Introduction to theoretical linguistics.London, CUP, 1972 (5e). (X) 519 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* Euro 11,50
568018 LYONS, J., Introduction to theoretical linguistics.Cambridge, UP, 1968. (X) 519 pp. linnen. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* Euro 17,50
594295 LYONS, J., Linguistic semantics. An introduction.Cambridge, UP, 1996 (2e). (XVI) 376 pp. paperback. Bibliografie.Succeeds and replaces 'Language, meaning and context', first published in 1981 Euro 15,00
001507 LYONS, J., Structural semantics. An analysis of part of the vocabulary of Plato. Oxford, Blackwell, 1963.(X) 237 pp. linnen. Bibliografie. (PPS, 20) *rug verkleurd* Euro 16,00
004259 LYONS, W., Approaches to intentionality. Oxford, UP, 1998. (XIV) 261 pp. paperback. Bibliografie. Euro 15,00
596215 LYONS, W., Emotion.Cambridge, UP, 1980. (XII) 230 pp. linnen + omslag. (CSP) *enkele potloodstrepen* Euro 14,00
595261 LYONS, W., Matters of the mind. Edinburgh, UP, 2001. (XXX) 288 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 16,00
594107 MAC CORMAC, E.R., A cognitive theory of metaphor.Cambridge, MIT, 1988 (2e). (X) 254 pp. paperback. (Bradford books) Euro 12,50
596710 MAC CORMAC, E.R., A cognitive theory of metaphor.Cambridge, MIT, 1988 (2e). (X) 254 pp. paperback. (Bradford books) *naam op schutblad, potloodaantekeningen* Euro 10,00
009684 MACE, C.A., (ED.), British philosophy in the mid-century. A Cambridge symposium.London, Allen, 1957. 396 pp. linnen. Met bijdragen van o.a.: C.D. Broad, A.C. Ewing, S. Körner, K.R. Popper, G.E. Moore, A.J. Ayer, G. Ryle, S. Hampshire Euro 30,00
591623 MALCOLM, N., GINET, C., SHOEMAKER, S., (ED.), Knowledge and mind. Philosophical essays.New York, OUP, 1983. (X) 267 pp. halflinnen + omslag. Bibliografie. *omslag beschadgd*Met bijdragen van o.a.: G.H. von Wright, G.E.M. Anscome, T. Nagel en een bibliografie van publicaties van N. Malcolm Euro 30,00
595425 MALCOLM, N., Problems of mind. Descartes to Wittgenstein.New York, Harper, 1971. (XII) 103 pp. paperback. (Essays in philosophy) (TB, 1585) *rug licht verkleurd* Euro 8,50
004950 MANNOURY, G., Mathesis en mystiek. Een signifiese studie van kommunisties standpunt.Amsterdam, WB, 1925. 116 pp. ingenaaid. (Elck 't beste) *rug licht bechadigd* Euro 10,00
012763 MANNOURY, G., Relativisme en dialektiek. Schema ener filosofisch-sociologische grondslagenleer.Bussum, Kroonder, 1946. 136 pp. halflinnen + omslag. *omslag licht beschadigd, band en papier licht gebruind* Euro 11,50
594771 MANNOURY, G., Relativisme en dialektiek. Schema ener filosofisch-sociologische grondslagenleer.Bussum, Kroonder, 1946. 136 pp. halflinnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam binnenzijde band en titelpagina, papier licht gebruind* Euro 11,50
595800 MARCISZEWSKI, W., MURAWSKI, R., Mechanization of reasoning in a historical perpsective. Amsterdam, Rodopi, 1995. 267 pp. gebonden. (PSPSH, 43) Euro 30,00
601337 MARCONI, D., La philosophie du langage au XXe siècle. Traduit de l' italien par M. Valensi. Paris, Éclat, 1997. 138 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Tiré à part) Euro 12,50
015999 MARCUS, R.B., Modalities. Philosophical essays. New York, OUP, 1993. (XIV) 266 pp. paperback. Euro 16,00
577141 MARRES, R., Filosofie van de geest. Een kritisch overzicht.Muiderberg, Coutinho, 1985. 178 pp. paperback. Bibliografie. *omslag deels verkleurd* Euro 8,50
577083 MARRES, R., Persoonlijke identiteit na het verval van de ziel. Muiderberg, Coutinho, 1991. 235 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
568255 MARTIN, R.M., Logico-linguistic papers.Dordrecht, Foris, 1981. (X) 202 pp. ingenaaid. (PLS, 6) *omslag iets verkleurd* Euro 13,50
601642 MARTIN, R.M., Logico-linguistic papers.Dordrecht, Foris, 1981. (X) 202 pp. ingenaaid. (PLS, 6) Euro 15,00


naar boven
573308 MARTIN, R.M., The meaning of language. Cambridge, MIT, 1995 (6e). (VIII) 230 pp. paperback.(Bradford books) Euro 12,50
591094 MARX, M., POLOS, L., MASUCH, M., (ED.), Arrow logic and multi-modal logic.Stanford, CSLI, 1996. (XIV) 247 pp. paperback. (SLLI) Met bijdragen van o.a.: Y. Venema, V. Gyuris, M. de Rijke Euro 16,00
601645 MATES, B., Elementary logic. New York, OUP, 1980 (second edition,sixth printing). (XII) 237 pp. linnen. Bibliografie. Euro 15,00
591671 MATES, B., Elementary logic. New York, OUP, 1965. (X) 227 pp. linnen + omslag. Bibliografie.*omslag licht beschadigd, enkele potloodaantekeningen* Euro 15,00
595747 MAURIN, A.S., If tropes. Dordrecht, Kluwer, 2002. (XII) 183 pp. gebonden + omslag. (SL, 308) Euro 50,00
580057 MAURIN, K., MICHALSKI, K., RUDOLPH, E., (HRSG.), Offene Systeme II. Logik und Zeit.Stuttgart, Klett, 1981. 415 pp. linnen. (FBES, 35)Met bijdragen van o.a.: R. Thom, J. Komorowski, C. Link Euro 20,00
584238 MAYER, R.E., Thinking, problem solving, cognition. New York, Freeman, 1983. (XII) 426 pp. pb. Ills. *boekblok iets roestvlekkig* (Books in psychology) Euro 12,50
566142 MCCAWLEY, J.D., Everything that linguists have always wanted to know about logic but were ashamed to ask.Oxford, Blackwell, 1981. (XVI) 508 pp. paperback. Euro 12,50
592555 MCCAWLEY, J.D., Everything that linguists have always wanted to know about logic but were ashamed to ask.London, UCP, 1993. (XXI) 508 pp. paperback. *schutblad lichte waterschade* Euro 16,00
596368 MCDONELL, D., Theories of discourse. An introduction. Oxford, Blackwell, 1986. (VI) 146 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
577070 MCGINN, C., The subjective view. Secondary qualities and indexical thoughts.Oxford, UP, 1983. (VIII) 164 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
591894 MCINERNY, R., Studies in analogy.The Hague, Nijhoff, 1968. (X) 137 pp. ingenaaid. Euro 12,50
005585 MEIJSING, M.A.M.M., Mens of machine. Het lichaam-geest probleem in de cognitieve psychologie. Lisse, Swets, 1986. (X) 281 pp. ingenaaid. *enkele penstrepen*English summary Euro 12,50
580306 MEINONG, A., GROSSMANN, R., Meinong.London, Routledge, 1974. (X) 262 pp. linnen + omslag. (The arguments of the philosophers) *ex libris* Euro 50,00
004148 MENNE, A., (ED.), Logico-philosophical studies. Partly transl. by H.S. Glover.Dordrecht, Reidel, 1962. (X) 136 pp. linnen + omslag.(SL) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: I.M. Bochenski, P. Banks, I. Thomas Euro 12,50
588909 MENNE, A., (ED.), Logico-philosophical studies. Partly transl. by H.S. Glover.Dordrecht, Reidel, 1962. (X) 136 pp. linnen + omslag.(SL) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: I.M. Bochenski, P. Banks, I. Thomas Euro 12,50
596408 MENNE, A., FREY, G., (HRSG.), Logik und Sprache.Bern, Francke, 1974. 246 pp. paperback. Bibliografie. (Exempla logica, 1) *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: J.L. Austin, K. Döhmann, R. Freundlich Euro 11,50
592133 MENSCH, J. R., Knowing and being. A postmodern reversal.University Park, Pennsylvania State UP, 1996. (VIII) 232 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
004770 MESSER, A., Einführung in die Erkenntnistheorie.Leipzig, Meiner, 1927 (3e herz.). (VIII) 270 pp. linnen. (WF, 11) *rug licht beschadigd* Euro 10,00
001037 MEYER, H., Le rôle médiateur de la logique. Étude métathéorique.Assen, Van Gorcum, 1956. (IV) 237 pp. ingenaaid. Bibliografie. *onafgesneden, band licht vlekkig* Euro 15,00
588924 MEYER, H., Le rôle médiateur de la logique. Étude métathéorique.Assen, Van Gorcum, 1956. (IV) 237 pp. ingenaaid. Bibliografie. *rug verkleurd* Euro 15,00
002007 MEYER, M., De la problématologie. Philosophie, science et langage.Bruxelles, Mardaga, 1986. 308 pp. paperback. (Philosophie et langage) Euro 15,00
572791 MEYER, M., Logique, langage et argumentation. Paris, Hachette, 1982 142 pp. paperback. (LLC) Euro 11,50
580694 MEYER, M., Of problematology. Philosophy, science, and language. Transl. by D. Jamison in collaboration with A. Hart.Chicago, UP, 1995. (VIII) 310 pp. paperback. Euro 12,50
600210 MEYER, M., Pour une critique de l'ontologie.Bruxelles, EU, 1991. 172 pp. paperback. Euro 12,50
020302 MEYERING, T.C., Historical roots of cognitive science. The rise of a cognitive theory of perception from antiquity to the nineteenth century.Dordrecht, Kluwer, 1989. (XX) 250 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. (SL, 208) Euro 30,00
001904 MILKOV, N., Kaleidoscopic mind: an essay in post-Wittgensteinian philosophy.Amsterdam, Rodopi, 1992. (X) 412 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 20,00
596371 MILLAR, A., Reasons and experience. Oxford, UP, 1991. (X) 227 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
568098 MILLER, G.R., NILSEN, T.R., (ED.), Perspectives on argumentation.Chicago, Scott, 1966. (VI) 206 pp. linnen.Met bijdragen van o.a.: W.R. Fisher, J. Ray, H. Zavos Euro 12,50
586673 MILLER, J.W., The midworld of symbols and functioning objects. New York, Norton, 1982. 192 pp. paperback. Euro 12,50
584704 MINSKY, M., Het denken. De menselijke geest als maatschappij. Ned. vert. M. Morreau. Amsterdam, Bakker, 1988. 358 pp. paperback. Illustraties. *omslag verkleurd, rug licht beschadigd* Euro 12,50
580040 MINSKY, M., The society of mind.New York, Simon, 1986. 339 pp. paperback. Illustraties. Euro 13,50
573919 MISCHEL, T., (ED.), Cognitive development and epistemology. New York, AP, 1971. (XVI) 423 pp. linnen. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: D.W. Hamlyn, S. Toulmin, M.W. Wartofsky Euro 25,00
589412 MISCHEL, T., (ED.), The self. Psychological and philosophical issues.Oxford, Blackwell, 1977. (XIV) 359 pp. paperback. *potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: C. Taylor, D.W. Hamlyn, S.E. Toulmin Euro 11,50
580373 MISES, R. VON, Positivism. A study in human understanding. New York, Dover, 1968. (XII) 404 pp. paperback. *rug verkleurd*Unabridged republication, with minor corrections, of the work originally published by Harvard university press in 1951 Euro 15,00
600571 MISES, R. VON, Positivism. A study in human understanding. New York, Dover, 1968. (XII) 404 pp. paperback. *achterplat iets verkleurd*Unabridged republication, with minor corrections, of the work originally published by Harvard university press in 1951 Euro 15,00
581048 MITCHELL, D., An introduction to logic. London, Hutchinson, 1967 (3e). 192 pp. paperback. (Philosophy, 87) *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
591797 MITCHELL, D., An introduction to logic. London, Hutchinson, 1964 (2e). 192 pp. linnen + omslag. (Philosophy) *bovenzijde boekblok licht roestvlekkig* Euro 12,50
014938 MITCHELL, S., ROSEN, M., (ED.), The need for interpretation. Contemporary conceptions of the philosopher's task.London, Athlone, 1983. (VIII) 182 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: D. Kirsh, C.M. Leich, C. Taylor Euro 15,00
599207 MITCHELL, S., ROSEN, M., (ED.), The need for interpretation. Contemporary conceptions of the philosopher's task.London, Athlone, 1983. (VIII) 182 pp. linnen + omslag. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: D. Kirsh, C.M. Leich, C. Taylor Euro 16,00
589468 MÖNNICH, U., (ED.), Aspects of philosophical logic. Some logical forays into central notions of linguistics and philosophy.Dordrecht, Reidel, 1981. (VIII) 283 pp. linnen. (Synthese, 147) *naam op titelpagina*Met bijdragen van o.a.: J.F.A.K. van Benthem, A. Bressan, A. von Stechow Euro 20,00
598162 MONNOYEUR, F., (RED.), Infini des mathématiciens, infini des philosophes. Ouvrage collectif. Préface de J. Dieudonné. Postface de H. Sinaceur.Paris, Belin, 1992. 215 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Regards sur la science) Met andere bijdragen van o.a.: J. Biard, C. Frontisi, P. Magnard Euro 11,50
593114 MOODY, T.C., Philosophy and artificial intelligence.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1993. (VIII) 175 pp. paperback. Euro 10,00
003237 MOOIJ, J.J.A., A study of metaphor. On the nature of metaphorical expressions, with special reference to their reference.Amsterdam, NHPC, 1976. (X) 196 pp. ingenaaid. Bibliografie. (NHLS, 27) *rug verkleurd, tekst op schutblad* Euro 15,00
005958 MOORE, G.E., HILL, J., The ethics of G.E. Moore: a new interpretation.Assen, Van Gorcum, 1976. (X) 144 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 13,50
015228 MOORE, G.E., OLTHUIS, J.H., Facts, values and ethics. A confrontation with twentieth century British moral philosophy in particular G.E. Moore.Assen, Van Gorcum, 1968. (XIV) 214 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
580750 MOORE, G.E., OLTHUIS, J.H., Facts, values and ethics. A confrontation with twentieth century British moral philosophy in particular G.E. Moore.Assen, Van Gorcum, 1968. (XIV) 214 pp. Bibliografie. Dissertatie. *rug licht verkleurd* Euro 12,50
598702 MOORE, G.E., OLTHUIS, J.H., Facts, values and ethics. A confrontation with twentieth century British moral philosophy in particular G.E. Moore.Assen, Van Gorcum, 1968. (XIV) 214 pp. Bibliografie. Dissertatie. *rug licht verkleurd* Euro 17,50
583788 MOORE, G.E., Philosophical studies. London, Routledge, 1960. (VIII) 342 pp. pb. *rug licht besch. en verkleurd* Euro 15,00
596444 MORRIS, C.R., Idealistic logic. A study of its aim, method and achievement.London, Macmillan, 1933. (X) 338 pp. linnen. *iets lossig in band, rug licht geschaafd* Euro 25,00
581458 MORTON, A., A guide through the theory of knowledge. Malden, Blackwell, 2003 (3e). (X) 192 pp. paperback. Euro 11,50
001806 MOSER, P.K., Empirical justification.Dordrecht, Reidel, 1985. (X) 263 pp. gebonden. Bibliografie. (PSSP, 34) Euro 25,00


naar boven
003043 MUNITZ, M.K., Contemporary analytic philosophy.New York, MacMillan, 1981. (VIII) 434 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, boekblok licht gevlekt* Euro 15,00
016657 NAESS, A., Elementaire argumentatieleer. Met een inleiding in de filosofie van Naess door E.M. Barth. Vertaling S. Ubbink.Baarn, Ambo, 1979 (2e). 166 pp. ingenaaid. (Basisboeken) *rug verkleurd* Euro 8,00
600327 NAESS, A., Elementaire argumentatieleer. Met een inleiding in de filosofie van Naess door E.M. Barth. Vertaling S. Ubbink.Baarn, Ambo, 1978. 166 pp. ingenaaid. (Basisboeken) Euro 8,00
601608 NAESS, A., Elementaire argumentatieleer. Met een inleiding in de filosofie van Naess door E.M. Barth. Vertaling S. Ubbink.Baarn, Ambo, 1978. 166 pp. ingenaaid. (Basisboeken) Euro 8,00
566187 NARSKI, I.S., Positivismus in Vergangenheit und Gegenwart. Aus dem Russ. übers.Berlin, Dietz, 1967. 625 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen, omslag licht beschadigd* Euro 15,00
012217 NASR, R.T., The essentials of linguistic science. Selected and simplified readings.Harlow, Longman, 1980. (VIII) 183 pp. pb. Bibliogr. Euro 7,50
588610 NATIONAL PHYSICAL LABORATORY, Mechanisation of thought processes. Proceedings of a symposium held at the national physical laboratory on 24th, 25th, 26th and 27th november 1958. 2 delen.London, Her majesty's stationery office, 1962 (2e). (X) 531, 533-980 pp. gebonden. (Symposium, 10) *banden licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: M.L. Minsky, D.M.Mackay, N.S. Sutherland Euro 35,00
588285 NAUTA, D., Logica en model.Bussum, De Haan, 1970. 288 pp. linnen + omslag. (Het modelbegrip in de wetenschappen) Euro 11,50
588420 NAUTA, D., Logica en model.Bussum, De Haan, 1970. 288 pp. linnen + omslag. (Het modelbegrip in de wetenschappen) *ex libris* Euro 11,50
003369 NAUTA, D., Logica en model.Bussum, De Haan, 1970. 288 pp. linnen + omslag. (Het modelbegrip in de wetenschappen) Euro 11,50
601619 NAUTA, D., Logica en model.Bussum, De Haan, 1970. 288 pp. linnen + omslag. (Het modelbegrip in de wetenschappen) *ex libris* Euro 10,00
592573 NAUTA, D., Logica en model.Bussum, De Haan, 1970. 288 pp. linnen + omslag. (Het modelbegrip in de wetenschappen) *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
595107 NAUTA, D., Logica en model.Bussum, De Haan, 1970. 288 pp. linnen + omslag. (Het modelbegrip in de wetenschappen) Euro 11,50
019611 NAUTA, D., The meaning of information.The Hague, Mouton, 1972. 314 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (AS, 20) *omslag licht beschadigd* Euro 20,00
598088 NEISSER, U., (ED.), Concepts and conceptual development: ecological and intellectual factors in categorization.Cambridge, UP, 1989. (X) 317 pp. paperback. (ESC, 1) *naam op schutblad*Met andere bijdragen van o.a.: G. Lakoff, L.R. Brooks, E.M. Markman Euro 25,00
572436 NELSON, R.J., The logic of mind. Dordrecht, Reidel, 1982. (XVI) 392 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL, 155) Euro 40,00
572482 NERLICH, B., CLARKE, D.D., Language, action, and context. The early history of pragmatics in Europe and America, 1780-1930. Amsterdam, Benjamins, 1996. (XII) 497 pp. linnen. (ASTHLS, 80) Euro 50,00
020278 NEWELL, A., Unified theories of cognition.Cambridge, HUP, 1990. (XVIII) 549 pp. linnen + omslag. (The William James lectures, 1987) *omslag licht beschadigd, enkele potoodstrepen* Euro 25,00
596367 NEWMEYER, F.J., Linguistic theory in America. The first quarter-century of transformational generative grammar. New York, AP, 1980. (XIV) 290 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 25,00
577807 NEWMEYER, F.J., The politics of linguistics. Chicago, UP, 1986. (VIII) 171 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00
572583 NIDDITCH, P.H., Elementary logic of science and mathematics. London, UTP, 1960. (VIII) 371 pp. linnen. Euro 16,00
572483 NIEDEREHE, H.J., KOERNER, K., (ED.), History and historiography of linguistics. Papers from the fourth international conference on the history of language sciences (ICHoLS IV). Trier, 24-28 august 1987. 2 dln. Amsterdam, Benjamins, 1990. (XXVI) 396, (X) 399-873 pp. linnen. (ASTHLS, 51, 52) *ruggen licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: V. Heeschen, T.J. Taylor, L.G. Kelly, A. Scaglione Euro 75,00
575857 NIELSEN, H.A., Methods of natural science: an introduction.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1967. (XVI) 70 pp. paperback. (Fundamentals of logic series) Euro 8,00
584372 NIINILUOTO, I., Truthlikeness.Dordrecht, Kluwer, 1987. (XVIII) 518 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL, 185) Euro 225,00
588349 NILSSON, N.J., Principles of artificial intelligence. Berlin, Springer, 1982. (XVI) 476 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. (Symbolic computation) Euro 16,00
566185 NILSSON, N.J., Principles of artificial intelligence. Berlin, Springer, 1982. (XVI) 476 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. (Symbolic computation) Euro 25,00
566809 NOËL, L., Le réalisme immédiat. Louvain, ISP, 1938. (VIII) 298 pp. ingenaaid. (BISP) *bibliotheekexemplaar, naam op schutblad, omslag los* Euro 15,00
592788 NORMAN, D.A., The invisible computer. Why good products can fail, the personal computer is so complex, and information appliances are the solution.Cambridge, MIT, 1999 (2e). (XII) 302 pp. gebonden. Euro 16,00
002348 NORMAND, C., Métaphore et concept. Paris, Complexe, 1976. 164 pp. ingenaaid. (Dialectiques) Euro 12,50
596221 NORRIS, C., Against relativism. Philosophy of science, deconstruction and critical theory.Oxford, Blackwell, 1997. (X) 330 pp. paperback. Euro 16,00
597243 NORRIS, C., The contest of faculties. Philosophy and theory after deconstruction.London, Methuen, 1985. (VIII) 247 pp. paperback. (UP, 902) Euro 11,50
576137 NORRIS, C., Deconstruction. Theory and practice.London, Methuen, 1982. (XIV) 157 pp. paperback. Bibliografie. (New accents) *rug en deel omslag licht verkleurd* Euro 10,00
589772 NORRIS, C., New idols of the cave. On the limits of anti-realism.Manchester, UP, 1997. (X) 253 pp. paperback. Euro 17,50
597984 NORRIS, C., New idols of the cave. On the limits of anti-realism.Manchester, UP, 1997. (X) 253 pp. paperback. Euro 17,50
591233 NORRIS, C., Reclaiming truth. Contribution to a critique of cultural relativism.Durham, UP, 1996. (XVI) 256 pp. paperback. (Post-contemporary interventions) Euro 15,00
598770 NOWAK, L., BRZEZINSKI, J., KLAWITER, A., KUIPERS, T.A.F., (ED.), The courage of doing philosophy. Essays presented to Leszek Nowak.Amsterdam, Rodopi, 2007. 471 pp. gebonden. Bibliografie.Met andere bijdragen van o.a.: I. Hanzel, M.J. Schaffer, E. Agazzi, T.A.F. Kuipers Euro 70,00
001801 NOWAKOSKA, M., Language of motivation and language of actions.The Hague, Mouton, 1973. 272 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (JL, 67) *scheurtje in omslag* Euro 20,00
003275 NUCHELMANS, G., Proeven van analytisch filosoferen.Hilversum, De Haan, 1967. 128 pp. ingenaaid. (WV) *naam op schutblad* Euro 7,50
595399 NUCHELMANS, G., Proeven van analytisch filosoferen.Hilversum, De Haan, 1967. 128 pp. ingenaaid. (WV) *naam op schutblad* Euro 7,50
588232 NUCHELMANS, G., Wijsbegeerte en taal. Twaalf studies.Meppel, Boom, 1976. 192 pp. paperback. (BP, 82) *omslag iets verkleurd* Euro 8,00
020990 NUCHELMANS, G., Wijsbegeerte en taal. Twaalf studies.Meppel, Boom, 1976. 192 pp. paperback. (BP, 82) *naam op schutbad., rug licht beschadigd* Euro 8,00
595970 NUCHELMANS, G., Wijsbegeerte en taal. Twaalf studies.Meppel, Boom, 1976. 192 pp. paperback. (BP, 82) *voorplat licht verkleurd, boekblok licht roestvlekkig Euro 8,00
592580 NUCHELMANS, G., Wijsbegeerte en taal. Twaalf studies.Meppel, Boom, 1976. 192 pp. paperback. (BP, 82) *naam op schutblad* Euro 8,00
597224 NUYTS, J., PEDERSON, E., (ED.), Language and conceptualization.Cambridge, UP, 1997. (VIII) 281 pp. linnen + omslag. (LCC, 1) Met andere bijdragen van o.a.: P. Werth, M. Carroll, D. Mcneill Euro 17,50
571299 OGDEN, C.K., RICHARDS, I.A., The meaning of meaning. A study of the influence of language upon thought and of the science of symbolism. With supplementary essays by B. Malinowski and F.G. Crookshank. London, Kegan Paul, 1969 (10e). (XXII) 363 pp. linnen + omslag. (ILPPSM) Euro 20,00
598644 OGDEN, C.K., RICHARDS, I.A., The meaning of meaning. A study of the influence of language upon thought and of the science of symbolism. With supplementary essays by B. Malinowski and F.G. Crookshank. London, Kegan Paul, 1966 (10e). (XXII) 363 pp. linnen + omslag. (ILPPSM) *omslag beschadigd* Euro 20,00
015027 OLLONGREN, A., HERIK, H.J. VAN DEN, Filosofie van de informatica.Leiden, Nijhoff, 1989. 136 pp. ingenaaid. (Wetenschapsfilosofie) Euro 8,00
566302 OMBREDANE, A., L' aphasie et l' élaboration de la pensée explicite.Paris, PUF, 1951. (IV) 440 pp. ingenaaid Bibliografie. Illustraties. (BPC) *enkele potloodstrepen, band geplastificeerd, naam op schutblad* Euro 15,00
585302 OOMEN, P.M.F., OSSE, J.W.M., KIRKELS, V.G.H.J., (RED.), Hersenen. Bewustzijn. Zicht op onszelf.Nijmegen, Valkhof, 2001. 125 pp. paperback. (Thijmgenootschap, 89,1) *potloodaantekeningen* Euro 7,50
589106 O'SHAUGNESSY, B., The will. A dual aspect theory. 2 delen. Cambridge, UP, 1980. (LXVI) 259, (XXIV) 368 pp. paperback. (CPL) *enkele potloodstrepen* Euro 25,00
588517 O'SHEA, T., EISENSTADT, M., (ED.), Artificial intelligence. Tools, techniques, and applications.New York, Harper, 1984. 497 pp. paperback. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: W.F. Clocksin, A. Bundy, J. Mayhew Euro 17,50
568704 OSHERSON, D.N., Logical abilities in children. 2 delen.Potomac, Erlbaum, 1974. (X) 162, (X) 178 pp. linnen + omslag.(Child psychology) *bibliotheekexemplaar, omslag iets beschadigd*Dl 1: Organization of length and class concepts: empirical consequences of a piagetian formalism, Dl 2: Logical inference: underlying operations Euro 20,00


naar boven
015488 OTTO, H.R., TUEDIO, J.A., (ED.), Perspectives on mind.Dordrecht, Reidel, 1988. (X) 419 pp. linnen + omslag. Bibliogafie. (SL, 194)Met bijdragen van o.a.: Y. Lurie, F. Williams, R. McIntyre, R. van Gulick, J.W. Bender, S. Fuller, H. Hall, R.C. Richardson, J. Munz Euro 30,00
568561 PALTRIDGE, B., Genre, frames and writing in research settings. Amsterdam, Benjamins, 1997. (VI) 192 pp. gebonden. Bibliografie. (Pragmatics & beyond, 45) Euro 20,00
015710 PANDER MAAT, H.L.W., Harmonie en onenigheid in informele discussies.Groningen, z.u., 1988. (VI) 321 pp. paperback. Dissertatie. *rug licht verkleurd* Euro 12,50
600534 PARKINSON, G.H.R., (ED.), The theory of meaning.London, OUP, 1968. 188 pp. paperback. Bibliografie. (ORP) *omslag geplastificeerd*Met bijdragen van o.a.: I. Berlin, F. Waismann, G. Ryle Euro 9,00
002933 PARRET, H., (RED.), Le langage en contexte. Etudes philosophiques et linguistiques de pragmatique.Amsterdam, Benjamins, 1980. 790 pp. gebonden. Bibliografie. (LIS, 3)Met bijdragen van o.a.: L. Apostel, P. Gochet, M. van Overbeke, O. Duscrot Euro 35,00
001864 PARRET, H., SBISA, M., VERSCHUEREN, J., (ED.), Possibilities and limitations of pragmatics. Proceedings of the conference on pragmatics, Urbino, july 8-14, 1979.Amsterdam, Benjamins, 1981. (X) 854 pp. gebonden. (SLCS, 7) Met bijdragen van o.a.: T.T. Ballmer, R.N. Campbell, D.E. Cooper, G. Grewendorf, S.C. Levinson, D. Stampe, C. Travis Euro 40,00
003136 PARRET, H., Filosofie en taalwetenschap.Assen, Van Gorcum, 1979. (VIII) 124 pp. paberback. Bibliografie.(Terreinverkenningen in de filosofie, 7) Euro 8,00
595404 PARRET, H., Filosofie en taalwetenschap.Assen, Van Gorcum, 1979. (VIII) 124 pp. paberback. Bibliografie.(Terreinverkenningen in de filosofie, 7) Euro 8,00
600039 PARRET, H., Filosofie en taalwetenschap.Assen, Van Gorcum, 1979. (VIII) 124 pp. paberback. Bibliografie.(Terreinverkenningen in de filosofie, 7) *omslag iets verkleurd* Euro 8,00
568366 PARRET, H., Language and discourse.The Hague, Mouton, 1971. 292 pp. paperback. Bibliografie. (JL, 119) *rug licht beschadigd* Euro 11,50
020434 PATER, W.A. DE, Filosofische taalanalyse in Engeland na 1900. Een overzicht. Leuven, Acco, 1984 (3e). 91 pp. paperback. Euro 10,00
002993 PATER, W.A. DE, Taalanalytische perspektieven op godsdienst en kunst.Antwerpen, DNB, 1970. 312 pp. paperback. (Filosofie en kultuur, 12) *rug verkleurd* Euro 12,50
015356 PATZIG, G., Sprache und Logik.Göttingen, Vandenhoeck, 1970. (II) 105 pp. paperback. (KVR, 281, 282, 282a) *omslag licht beschadigd* Euro 7,50
002046 PAVKOVIC, A., (ED.), Contemporary Yugoslav philosophy: the analytic approach.Dordrecht, Kluwer, 1988. (VI) 320 pp. gebonden. Bibliografie. (NIPS, 36)Met bijdragen van o.a.: J. Babic, N. Grahek, M. Hajdin, A. Kron Euro 35,00
598060 PEACOCKE, C., Sense and content. Experience, thought, and their relations. Oxford, UP, 1983. (X) 221 pp. paperback. Euro 12,50
596386 PEACOCKE, C., Thoughts: an essay on content.Oxford, Blackwell, 1986. (X) 174 pp. linnen. (ASS, 4) *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 15,00
002253 PEARCE, D., Roads to commensurability.Dordrecht, Reidel, 1987. (XII) 253 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL, 187) Euro 25,00
015354 PEARS, D., What is knowledge?London, Allen, 1972. (VIII) 106 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Essays in philosophy) Euro 9,00
584302 PEIJNENBURG, A.J.M.P., Acting against one's best judgement. An enquiry into practical reasoning, dispositions and weakness of will. Groningen, z.u., 1996. (XIV) (VI) 335 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 25,00
588241 PEIJNENBURG, A.J.M.P., Acting against one's best judgement. An enquiry into practical reasoning, dispositions and weakness of will. Groningen, z.u., 1996. (XIV) (VI) 335 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 25,00
595973 PEIJNENBURG, A.J.M.P., Acting against one's best judgement. An enquiry into practical reasoning, dispositions and weakness of will. Groningen, z.u., 1996. (XIV) (VI) 335 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 25,00
590358 PEIJNENBURG, A.J.M.P., Acting against one's best judgement. An enquiry into practical reasoning, dispositions and weakness of will. Groningen, z.u., 1996. (XIV) (VI) 335 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 25,00
601602 PEIRCE, C.S., MARTIN, R.M., Peirce's logic of relations and other studies.Dordrecht, Foris, 1980. 156 pp. ingenaaid. *omslag iets beschadigd* Euro 11,50
586679 PEIRCE, C.S., TIERCELIN, C., La pensée-signe. Études sur C.S. Peirce. Nîmes, Chambon, 1993. 399 pp. paperback. Bibliografie. (Rayon philo) Euro 15,00
595829 PELC, J., JADACKI, J.J., STRAWINSKI, W., (ED.), In the world of signs. Essays in honour of professor Jerzy Pelc. Amsterdam, Rodopi, 1998. 459 pp. gebonden. (PSPSH, 62) Met bijdragen van o.a.: S. Marcus, E. Agazzi, K. Heger, E.M. Barth Euro 50,00
595746 PEREGRIN, J., Doing worlds with words. Formal semantics without formal metaphysics. Dordrecht, Kluwer, 1995. (XVI) 236 pp. gebonden + omslag. (SL, 253) Euro 85,00
582207 PERELMAN, C., OLBRECHTS-TYTECA, L., Traité de l'argumentation. La nouvelle rhétorique. Bruxelles, EU, 1970 (2e). (IV) 734 pp. ingenaaid. (Sociologie génerale et philosophie sociale) *naam op schutblad, rug licht verkleurd* Euro 25,00
593163 PERELMAN, C., The new rhetoric and the humanities. Essays on rhetoric and its applications. With an introduction by H. Zyskind.Dordrecht, Reidel, 1979. (XXIV) 174 pp. gebonden. (SL, 140) *band geplastificeerd* Euro 25,00
599284 PERRY, T.D., Professional philosophy. What it is and why it matters.Dordrecht, Reidel, 1986. (XVIII) 236 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Pallas) *naam op titelpagina* Euro 15,00
597248 PETERS, J.D., Speaking into the air. A history of the idea of communication.Chicago, UP, 2000. (X) 293 pp. paperback. Euro 14,00
012229 PETERSON, P.L., Concepts and language. An essay in generative semantics and the philosophy of language.The Hague, Mouton, 1973. 186 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 132) Euro 11,50
595543 PHELAN, P., REYNOLDS, P., Arguments and evidence. Critical analysis for the social sciences. London, Routledge, 1996. (X) 247 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 11,50
005446 PIAGET, J., BRINGUIER, J.C., Gesprekken met Jean Piaget. Met een voorw. van A. Sunier. Bewerking W.E. Nooteboom. Vert. M.W. Blok.Amsterdam, Meulenhoff, 1982. 175 pp. pb. Bibliogr. (Informatief) *enkele potl.str.* Euro 7,00
002027 PIAGET, J., DUMONT, J.J., De ontwikkeling van de intelligentie. Een monografie over de psychologie van J. Piaget.Nijmegen, z.u., 19766. (X) 394 pp. ing. Bibliogr. Diss. *st. op schutbl., rug licht gebruind* Euro 15,00
005530 PIAGET, J., FLAVELL, J.H., The developmental psychology of Jean Piaget. With a foreword by J. Piaget.Princeton, Van Nostrand, 1965 (4e). (XVI) 472 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (USP) *omslag licht vlekkig* Euro 25,00
600263 PIAGET, J., GARCIA, R., Psychogenesis and the history of science. Translated by H. Feider.New York, CUP, 1989. (XII) 309 pp. linnen + omslag. Euro 25,00
592298 PIAGET, J., GORMAN, R.M., Discovering Piaget. A guide for teachers. Columbus, Merrill, 1972. (VIII) 119 pp. paperback. *omslag licht roestvlekkig* Euro 11,50
590322 PIAGET, J., INHELDER, B., De psychologie van het kind. Vert.: F. de Graaff.Rotterdam, Lemniscaat, 1972. 157 pp. paperback. Bibliografie. *naam op titelpagina en schutblad, omslag en enkele pagina's licht vlekkig* Euro 10,00
590085 PIAGET, J., NICOLAS, A., Jean Piaget. Présentation, biographie, bibliographie.Paris, Seghers, 1976. 230 pp. paperback. Bibliografie. (Seghers philosophie) Euro 10,00
590329 PIAGET, J., The child's conception of number. Translated by C. Cattegno and F.M. Hodgson.London, Routledge, 1961 (2e) (X) 248 pp. linnen + omslag. (ILPPSM) *omslag licht beschadigd en iets roestlvlekkig*'La genèse du nombre chez l'enfant'. First published in Switzerland from the French, 1941 Euro 15,00
018323 PIAGET, J., La construction du réel chez l'infant.Neuchâtel, Delachaux, 1971 (5e). 342 pp. paperback. (Actualités pédagogiques et psychologiques) *papier gebruind, omslag licht vlekkig* Euro 15,00
598094 PIAGET, J., Le développement de la notion de temps chez l'enfant.Paris, PUF, 1946. (VIII) 298 pp. ingenaaid. (BPC) *omslag los, papier gebruind en bros* Euro 15,00
018874 PIAGET, J., Genetische epistemologie. Een studie van de ontwikkeling van denken en kunnen. Vert., oriënterende inl. en glossarium van A. Sunier.Meppel, Boom, 1976. 142 pp. ingenaaid. Bibliografie. (TW) *naam op schutblad* Euro 9,00
590213 PIAGET, J., La prise de conscience. Avec la collaboration de A. Blanchet, J.P. Bronckart, N. Burdet e.a.Paris, PUF, 1974. 282 pp. ingenaaid. (Psychologie d'aujourd'hui) Euro 12,50
578837 PIAGET, J., De psychologie van de intelligentie. Met een inl. van N.H. Frijda. Vert. J.A. Meijers. Amsterdam, De Bussy, 1970. 178 pp. paperback. (AP) *omslag licht verkleurd* Euro 10,00
015132 PIAGET, J., Sagesse et illusions de la philosophie.Paris, PUF, 1965. (IV) 286 pp. ingenaaid. (A la pensée) *laatste pagina enkele penaantekeningen* Euro 8,50
584496 PIAGET, J., Structuralism. Transl. and ed. by C. Maschler. London, Routledge, 1973 (2e). (VI) 153 pp. paperback. Bibliografie. Euro 10,00
592400 PIAGET, J., Structuralism. Transl. and ed. by C. Maschler. London, Routledge, 1971. (VI) 153 pp. paperback. Bibliografie. *rug verkleurd* Euro 10,00
587485 PIAGET, J., Strukturalisme. Vertaling van L. Rijkens. Meppel, Boom, 1969. 124 pp. paperback. Bibliografie. (BP, 31). Euro 8,50
005538 PIAGET, J., Strukturalisme. Vertaling van L. Rijkens.Meppel, Boom, 1969. 124 pp. paperback. Euro 7,00
590239 PIAGET, J., Strukturalisme. Vertaling van L. Rijkens. Meppel, Boom, 1969. 124 pp. paperback. Bibliografie. (BP, 31) *omslag licht roestvlekkig* Euro 8,50
601531 PIAGET, J., Strukturalisme. Vertaling van L. Rijkens. Meppel, Boom, 1969. 124 pp. paperback. Bibliografie. (BP, 31) Euro 8,50


naar boven
582237 PIAGET, J., Zes psychologische studies. Vert. door M. Delsing-Spoorenberg. Deventer, Van Loghum Slaterus, 1977 (2e). (VIII) 194 pp. paperback. *omslag licht vlekkig* Euro 10,00
001705 PIETARINEN, J., Lawlikeness, analogy, and inductive logic.Amsterdam, NHPC, 1972. 143 pp. ingenaaid. (APF, 26) Euro 11,50
599010 PILATOVA, A., A user's guide to proper names. Their pragmatics and semantics.Amsterdam, ILLC, 2005. (XVI) 324 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (ILLC, DS-2005-04) *naam op schutblad* Euro 17,50
577744 PINKER, S., The language instinct. The new science of language and mind.London, Penguin, 1994. 494 pp. paperback. Euro 12,50
592559 PINKER, S., Words and rules. The ingredients of language.New York, Basic, 1999. (XII) 348 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. Euro 17,50
576461 POLANYI, M., PROSCH, H., Meaning.Chicago, UP, 1975. (XIV) 246 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
595558 POLANYI, M., PROSCH, H., Meaning.Chicago, UP, 1975. (XIV) 246 pp. paperback. Bibliografie. *omslag verkleurd, naam op schutblad* Euro 11,50
576486 POLANYI, M., SANDERS, A.F., Michael Polanyi's post-critical epistemology. A reconstruction of some aspects of 'tacit knowing'.Amsterdam, Rodopi, 1988. (X) (IV) 295 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
599898 POLANYI, M., SANDERS, A.F., Michael Polanyi's post-critical epistemology. A reconstruction of some aspects of 'tacit knowing'.Amsterdam, Rodopi, 1988. (X) (IV) 295 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. *vouwtje in voorplat* Euro 15,00
599771 POLANYI, M., SANDERS, A.F., Michael Polanyi's post-critical epistemology. A reconstruction of some aspects of 'tacit knowing'.Amsterdam, Rodopi, 1988. (X) (IV) 295 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Euro 15,00
006066 POLTEN, E.P., Critique of the psycho-physical identity theory. A refutation of scientific materialism and an establishment of mind-matter dualism by means of philosophy and scientific method. Preface J. Eccles.The Hague, Mouton, 1973. (XVIII) 290 pp. linnen. Bibliografie. (New Babylon, 14) Euro 15,00
016605 POS, H.J., HARINCK, G., VALK-LE COINTRE, T., (RED.), Jeugdbrieven van H.J. Pos (1917-1927). Baarn, Ten Have, 2000. (XVI) 205 (XVII- XXXII) pp. paperback. Illustraties. (Passage) Euro 12,50
016606 POS, H.J., HOUTEN, T.B., Lijst der publicaties van Dr. H.J. Pos. Samengesteld.Z.p., z.u., z.j. 12 pp. ingenaaid. Euro 7,00
016604 POS, H.J., Algemeene taalwetenschap en subjectiviteit.Amsterdam, Paris, 1924. 40 pp. ingenaaid. *omslag licht gebruind, papier licht roestvlekkig*Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het hoogleeraarsambt aan de Vrije Universiteit te Amsterdam op vrijdag 30 mei 1924 Euro 11,50
588757 POS, H.J., Het apriori in de geesteswetenschappen. Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van gewoon hoogleraar in de theoretische wijsbegeerte en de geschiedenis der wijsbegeerte aan de Universiteit van Amsterdam, op 10 october 1932.Amsterdam, Swets, 1932. 32 pp. ingenaaid. *rug en voorplat licht beschadigd* Euro 7,00
588756 POS, H.J., Het apriori in de geesteswetenschappen. Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van gewoon hoogleraar in de theoretische wijsbegeerte en de geschiedenis der wijsbegeerte aan de Universiteit van Amsterdam, op 10 october 1932.Amsterdam, Swets, 1932. 32 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd* Euro 7,00
016598 POS, H.J., Het apriori in de geesteswetenschappen. Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van gewoon hoogleraar in de theoretische wijsbegeerte en de geschiedenis der wijsbegeerte aan de Universiteit van Amsterdam, op 10 october 1932.Amsterdam, Swets, 1932. 32 pp. ingenaaid. *bovenzijde rug licht beschadigd* Euro 7,00
580364 POS, H.J., Filosofie der wetenschappen. Vijf inleidende voordrachten. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1953 (4e). 127 pp. ingenaaid. Euro 7,00
570365 POS, H.J., Filosofie der wetenschappen. Vijf inleidende voordrachten.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1940. 101 pp. linnen + omslag. *schutblad licht roestvlekkig, omslag licht beschadigd* Euro 11,50
006946 POS, H.J., Filosofie der wetenschappen. Vijf inleidende voordrachten.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1940. 101 pp. ingenaaid. Euro 10,00
567058 POS, H.J., Filosofie der wetenschappen. Vijf inleidende voordrachten.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1947 (3e herz.). 127 pp. halflinnen + omslag. Euro 8,00
580922 POS, H.J., Filosofie der wetenschappen. Vijf inleidende voordrachten.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1940 (2e). 101 pp. linnen. *band licht roestvlekkig* Euro 10,00
599615 POS, H.J., Filosofie der wetenschappen. Vijf inleidende voordrachten.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1940. 101 pp. linnen. *doorschoten exemplaar, boekblok licht roestvlekkig* Euro 11,50
588928 POS, H.J., Filosofie der wetenschappen. Vijf inleidende voordrachten.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1940. 101 pp. linnen. *ex libris, naam op schutblad* Euro 11,50
588380 POS, H.J., Keur uit de verspreide geschriften van Dr. H.J. Pos. In leven hoogleraar in de theoretische wijsbegeerte en geschiedenis der wijsbegeerte aan de gem. universiteit van Amsterdam. 2 delen.Assen, Van Gorcum, 1957-1958. 260, 346 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret.Dl 1: Taal, mens en cultuur, Dl 2: Beginselen en gestalten Euro 27,50
599570 POS, H.J., Keur uit de verspreide geschriften van Dr. H.J. Pos. In leven hoogleraar in de theoretische wijsbegeerte en geschiedenis der wijsbegeerte aan de gem. universiteit van Amsterdam. 2 delen.Assen, Van Gorcum, 1957-1958. 260, 346 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. *omslagen licht verkleurd en licht beschadigd*Deel 1: Taal, mens en cultuur, Deel 2: Beginselen en gestalten Euro 30,00
016603 POS, H.J., Kritische Studien über philologische Methode.Heidelberg, Winter, 1923. (XIV) 138 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* Euro 22,50
597112 POS, H.J., Kritische Studien über philologische Methode.Heidelberg, Winter, 1923. (XIV) 138 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag verkleurd, namen op titelpagina* Euro 22,50
016601 POS, H.J., Structuur en situatie der geesteswetenschappen.Amsterdam, NHUM, 1953. 12 pp. ingenaaid. (MKNAW, 16, 12) Euro 7,00
016602 POS, H.J., Vrijheid, staat, mensheid.Assen, Van Gorcum, 1939. 31 pp. ingenaaid. (Waakzaamheid, 9) * papier licht roestvlekkig* Euro 7,00
016600 POS, H.J., De zin der wetenschap.Assen, Van Gorcum, 1936. 26 pp. ingenaaid. (Theoria, 2)Voordracht gehouden in de serie lezingen over de universiteit, (...), in december 1936 in de Universiteit van Amsterdam Euro 7,00
016327 POS, H.J., Zur Logik der Sprachwissenschaft.Heidelberg, Winter, 1922. 191 pp. gebonden. (Beiträge zur Philosophie, 8) *rug verschoten, naam op titelpagina, hoekje uit titelpagina geknipt, potloodstrepen*Handelseditie van Pos' dissertatie uit 1921 Euro 15,00
016170 POSNER, R., REINECKE, H.P., (HRSG.), Zeichenprozesse. Semiotische Forschung in den Einzelwissenschaften.Wiesbaden, Athenaion, 1977. 432 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (SLK, 14) *omslag iets verkleurd*Met bijdragen van o.a.: A. Carlini, O.J. Grüsser, B. Schneider, U. Eco Euro 12,50
595265 POTTER, V.G., COLAPIETRO, V.M., (ED.), Readings in epistemology from Aquinas, Bacon, Galileo, Descartes, Locke, Berkeley, Hume, Kant. Introduction, selection and study questions. New York, Fordham UP, 1991. (X) 297 pp. ingenaaid. *naam op titelpagina* Euro 12,50
585752 POUNDSTONE, W., Het labyrinth van het denken. Paradoxen, puzzels en de broosheid van kennis. Vertaald door P. Adelaar.Amsterdam, Contact, 1990. 288 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 11,50
598639 POUNDSTONE, W., Het labyrinth van het denken. Paradoxen, puzzels en de broosheid van kennis. Vertaald door P. Adelaar.Amsterdam, Contact, 1990. 288 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 11,50
598014 POUNDSTONE, W., Labyrinths of reason. Paradox, puzzles and the frailty of knowledge.London, Penguin, 1991. (X) 274 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* Euro 10,00
591897 PRICE, H.H., Thinking and experience.London, Hutchinson, 1977 (3e). 365 pp. linnen + omslag. (HUL) *scheur in omslag* Euro 15,00
601650 PRICE, H.H., Thinking and experience.London, Hutchinson, 1953. 365 pp. linnen. (HUL) *boekblok en schutbladen licht roestvlekkig* Euro 15,00
595774 PRIOR, A.N., HUGLY, P., SAYWARD, C., Intensionality and truth. An essay on the philosophy of A.N. Prior. Dordrecht, Kluwer, 1996. (XII) 422 pp. gebonden + omslag. (SL, 255) Euro 100,00
588773 PRIOR, A.N., Formal logic. Oxford, UP, 1962 (2e). (XII) 341 pp. linnen. Bibliografie. *enkele potloodaantekeningen* Euro 20,00
593936 PRZELECKI, M., The logic of empirical theories.London, Routledge, 1969. (VI) 108 pp. gebonden. Bibliografie. (MMLS) Euro 10,00
584910 PUNTEL, L.B., Wahrheitstheorien in der neueren Philosophie. Eine kritisch-systematische Darstellung.Darmstadt, WB, 1978. (XIV) 248 pp. paperback. (EF, 83) *naam op schutblad* Euro 10,00
595846 PUTNAM, H., MONROY, M.U.R., SILVA, C.C., VIDAL, C.M., (ED.), Following Putnam's trail. On realism and other issues. Amsterdam, Rodopi, 2008. 310 pp. gebonden. (PSPSH, 95) Met bijdragen van o.a.: C. Hookway, M. Eklund, R.B. Goodman Euro 75,00
580792 PUTNAM, H., Meaning and the moral sciences. London, Routledge, 1978. (X) 145 pp. linnen + omslag. (ILPSM) *enkele potloodstrepen, tekst op schutblad* Euro 12,50
595576 PUTNAM, H., Philosophical papers. 2 delen. Cambridge, UP, 1980-82 (3e). (XIV) 364, (XVIII) 457 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, ruggen licht verkleurd*Deel 1: Mathematics, matter and method, Deel 2: Mind, language and reality Euro 35,00
586355 PUTNAM, H., Raison, vérité et histoire. Trad. de l'anglais par A. Gerschenfeld.Paris, Minuit, 1994. 242 pp. paperback. (Propositions) Euro 12,50
578773 PUTNAM, H., Realism with a human face. Edited by J. Conant. Cambridge, HUP, 1992. (LXXIV) 348 pp. paperback. Euro 16,00
574950 PUTNAM, H., Renewing philosophy. Cambridge, HUP, 1992. (XII) 234 pp. paperback. Euro 11,50
601587 PUTNAM, H., Representation and reality.Cambridge, MIT, 1992 (4e). (XVI) 136 pp. paperback. (Respresentation and mind) (Bradford books) Euro 12,50
585754 QUINE, W.V., GOCHET, P., Quine en perspective. Essai de philosophie comparée. Préface de W.V.O. Quine.Paris, Flammarion, 1978. 225 pp. paperback. Bibliografie. (NBS) Euro 12,50
585758 QUINE, W.V., ROSSI, J.G., Le vocabulaire de Quine. Paris, Ellipses, 2001. 64 pp. paperback. (Vocabulaire de...) Euro 7,00


naar boven
577743 QUINE, W.V., Mathematical logic.New York, Harper, 1962. (XII) 346 pp. paperback. Bibliografie. (TB, 558) *naam op schutblad, enkele penaantekeningen* Euro 11,50
585771 QUINE, W.V., Le mot et la chose. Trad. de l' américain par J. Dopp et P. Gochet. Avant-propos de P. Gochet.Paris, Flammarion, 1977. 391 pp. paperback. (NBS) Euro 11,50
585716 QUINE, W.V., La philosophie de la logique. Trad. de l'américain par J. Largeault. Paris, Aubier, 1975. 158 pp. paperback. (Analyse et raisons, 21) Euro 10,00
570461 QUINE, W.V., Quintessenties. Een bij vlagen filosofisch abc. Vert. door E. Dabekaussen, B. de Lange en T. Maters.Amsterdam, Bakker, 1989. 267 pp. paperback. Euro 11,50
585770 QUINE, W.V., Relativité de l' ontologie et quelques autres essays. Trad. de l' américain par J. Largeault.Paris, Aubier, 1977. 187 pp. paperback. (Analyse et raisons, 24) Euro 11,50
597680 QUINE, W.V., Set theory and its logic. Revised edition.Cambridge, Belknap, 1970 (2e). (XVIII) 361 pp. paperback. (HP, 9) *rug licht verkleurd* Euro 15,00
592562 QUINTON, A., The nature of things. London, Routledge, 1980 (2e). (X) 394 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, vouw in omslag* Euro 12,50
600264 RANTALA, V., Aspects of definability.Amsterdam, NHPC, 1977. 236 pp. paperback.(Acta Philosophica Fennica, 29, 2-3) Euro 25,00
595759 RANTALA, V., Explanatory translation. Beyond the Kuhnian model of conceptual change. Dordrecht, Kluwer, 2002. (XX) 307 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. (SL, 312) Euro 50,00
567280 RAUCHE, G.A., Knowledge and experience. A typology of knowledge in hermeneutical perspective.Alice, Fort Hare UP, 1990. (XII) 274 pp. ingenaaid. Bibliografie. *rug licht beschadigd* Euro 12,50
012232 RAUCHE, G.A., Truth and reality in actuality.Durban, Westville, 1971. 110 pp. linnen. Bibliografie. (Monograph series, 1) *rug licht verkleurd* Euro 10,00
596982 RAYFIELD, D., Action: an analysis of the concept.The Hague, Nijhoff, 1972. (VIII) 96 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 11,50
592339 REENPÄÄ, Y., Über die Lehre vom Wissen. Darstellung und Kommentar der Wissenslehren von E. Husserl und V. von Weizsäcker sowie Hinweis auf diejenigen von R.B. Braithwaite, unsere zeitzentrierte Theorie und die Theorie von G. Günther.Helsinki, Suomalainen Tiedeakatemia, 1966. 114 pp. ingenaaid. (AASF, B, 145, 1) *stempel op omslag* Euro 15,00
016018 REISS, S., Language and psychology.New York, PL, 1959. (XII) 299 pp. linnen. *rug verkleurd, platten licht vlekkig* Euro 11,50
595827 RESCHER, N., WÜSTEHUBE, A., QUANTE, M., (ED.), Pragmatic idealism. Critical essays on Nicolas Rescher's system of pragmatic idealism. Amsterdam, Rodopi, 199. 261 pp. gebonden. (PSPSH, 64) Met bijdragen van o.a.: J. Kekes, R. Martin, M. Quante Euro 75,00
592150 RESCHER, N., A system of pragmatic idealism. Volume III: Metaphilosophical inquiries. Princeton, UP, 1994. (XVI) 269 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 16,00
571008 RESCHER, N., Cognitive systematization. A systems-theoretic approach to a coherentist theory of knowledge. Oxford, Blackwell, 1979. (XII) 211 pp. linnen + omslag *omslag deels verkleurd* Euro 20,00
588384 RESCHER, N., Cognitive systematization. A systems-theoretic approach to a coherentist theory of knowledge. Oxford, Blackwell, 1979. (XII) 211 pp. linnen + omslag *rug omslag verkleurd* Euro 20,00
571010 RESCHER, N., Conceptual idealism.Oxford, Blackwell, 1973. (XIV) 204 pp. linnen + omslag. *rug omslag verkleurd* Euro 20,00
019556 RESCHER, N., Introduction to logic.New York, St. Martin, 1969 (4e). (XVI) 360 pp. linnen. Euro 17,50
000930 RESCHER, N., Methodological pragmatism. A systems-theoretic approach to the theory of knowledge.Oxford, Blackwell, 1977. (XVI) 315 pp. linnen. *band licht verkleurd* Euro 25,00
596258 RESCHER, N., Methodological pragmatism. A systems-theoretic approach to the theory of knowledge.Oxford, Blackwell, 1977. (XVI) 315 pp. linnen + omslag. Euro 25,00
000584 RESCHER, N., The primacy of practice. Essays towards a pragmatically Kantian theory of empirical knowledge.Oxford, Blackwell, 1973. (XVI) 156 pp. gebonden + omslag. *omslag licht verkleurd* Euro 20,00
010658 RESCHER, N., Scientific explanation.New York, FP, 1970. (XVIII) 242 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 25,00
000708 RESCHER, N., Unpopular essays on technological progress.Pittsburgh, UP, 1980. (X) 122 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
003862 RÉVÉSZ, G., (ED.), Thinking and speaking. A symposium. With contributions by E. Buyssens, J. Cohen, W.C. Eliasberg, K. Goldstein, H.W. Gruhle, J. Jorgensen, F. Kainz, J. Piaget, B.L. v.d. Waerden.Amsterdam, NHPC, 1954. 205 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig*Naam H.J. Pos op schutblad Euro 20,00
582185 RIEDL, R., Mit dem Kopf durch die Wand. Die biologischen Grenzen des Denkens. Stuttgart, Klett, 1994. 309 pp. geb. + omsl. Euro 11,50
582181 RIEKE, R.D., SILLARS, M.O., Argumentation and critical decision making. Z.p., Harper, 1993 (3e). (XX) 284 pp. gebonden. Euro 15,00
594440 RIEKE, R.D., SILLARS, M.O., Argumentation and critical decision making. Z.p., Harper, 2001 (5e). (XX) 331 pp. gebonden. Euro 15,00
598056 RIEMSDIJK, J. VAN, De bestorming van het brein. Proeve van een biofilosofisch model. Kampen, Agora, 2000. 111 pp. paperback. Illustraties. Euro 9,00
007575 RIGHTER, W., Logic and criticism.London, Routledge, 1963. (X) 148 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen* Euro 13,50
567857 RISSE, W., Bibliographia Logica. Verzeichnis der Druckschriften zur Logik mit Angabe ihrer Fundorte II. 1801-1969.Hildesheim, Olms, 1973. 494 pp. linnen. ((Studien und Materialien zur Geschichte der Philosophie, 1) *band licht verkleurd* Euro 50,00
578391 ROBINS, R.H., A short history of linguistics. London, Longmans, 1967. (VIII) 248 pp. gebonden + omslag. (LLL) *omslag licht beschadigd* Euro 16,00
595749 ROJSZCZAK, A., From the act of judging to the sentence. The problem of truth bearers from Bolzano to Tarski. Ed. by J. Wolenski. Dordrecht, Springer, 2005. (XVI 240 pp. gebonden + omslag. (SL, 328) Euro 60,00
598042 ROSE, S., (ED.), From brains to consciousness? Essays on the new sciences of the mind. London, Penguin, 1998. (X) 278 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: T. Bliss, R. Bentall, T.J. Crow Euro 10,00
591215 ROSENBERG, M., The logic of survey analysis. New York, 1968. (XVIII) 283 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 15,00
007663 RUBATTEL, C., Fonctions sémantiques et fonctions grammaticales dans la théorie transformationelle.Bern, Lang, 1978. 258 pp. ingenaaid. Bibliografie. (PUE, 37, 1) Opdracht auteur Euro 11,50
568605 RUBINSTEIN, S.L., Sein und Bewusstsein. Die Stellung des Psychischen im allgemeinen Zusammenhang der Erscheinungen in der materiellen Welt. Bearb. und in deutscher Sprache hrsg. von H. Hiebsch. Berlin, AV, 1966 (3e). (VIII) 301 pp. linnen. Euro 20,00
598968 RUIJTER, B. DE, Reductionism and externalism in the philosophy of mind. An evaluation.Groningen, z.u., 2005. 229 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 16,00
005953 RUSSELL, B., AYER, A.J., Bertrand Russell as a philosopher. Lecture on a master mind. British Academy 1972.London, OUP, 1972. 28 pp. ingenaaid. *ex libris*From the Proceedings of the British academy, volume 58 Euro 10,00
569310 RUSSELL, B., CLACK, R.J., Bertrand Russell's philosophy of language.The Hague, Nijhoff, 1972 (Repr.). (VI) 100 pp. ingenaaid. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 10,00
588400 RUSSELL, B., CLACK, R.J., Bertrand Russell's philosophy of language.The Hague, Nijhoff, 1972 (Repr.). (VI) 100 pp. ingenaaid. Bibliografie. *plakbandsporen binnenzijde omslag en schutbladen* Euro 10,00
005354 RUSSELL, B., GRAYLING, A.C., Russell. Nederlandse vertaling: J. den Bekker. Rotterdam, Lemniscaat, 2001. 166 pp. paperback. (Kopstukken filosofie) Euro 10,00
570362 RUSSELL, B., RUSSELL, P., (ED.), The Amberley papers. Bertrand Russell's family background. 2 delen. New York, Simon, 1966 (2e). 552, 581 pp. linnen. Illustraties. *ruggen iets vlekkig* Euro 35,00
570717 RUSSELL, B., Het ABC der relativiteit. Vert. van J. Groot en G. Blok. Meppel, Boom, 1981 (2e). 167 pp. ingenaaid. (Klassiek, 2) Euro 11,50
570122 RUSSELL, B., Analyse de l'esprit. Trad. de l'anglais par M. Lefebvre. Paris, Payot, 1926. 309 pp. ingenaaid. (BS) *deels onafgesneden, band licht beschadigd* Euro 25,00
591142 RUSSELL, B., The autobiography of Bertrand Russell. London, Allen, 1978. 750 pp. paperback. (Unwin paperbacks) *rug licht verkleurd*One volume edition Euro 12,50
580355 RUSSELL, B., The basic writings of Bertrand Russell 1903-1959. Ed. by R.E. Egner and L.E. Denonn.New York, Simon, z.j. 736 pp. paperback. (Touchstone) *papier gebruind* Euro 20,00
569311 RUSSELL, B., Denker des Abendlandes. Eine allgemeinverständliche Geschichte der Philosophie in Wort und Bild. Deutsche Übers. und Bearbeitung: K. Földes-Papp. Deutsche Textredaktion: K. Balser.Stuttgart, Belser, 1962. 320 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
006200 RUSSELL, B., Einführung in die mathematische Philosophie. Einzig berechtigte Übertr. aus dem Englischen.Wiesbaden, Vollmer, z.j. 231 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* Euro 11,50
588277 RUSSELL, B., Geschiedenis der westerse filosofie in verband met politieke en sociale omstandigheden van de oudste tijden tot heden. Geautor. vert. van R. Limburg. Den Haag, Servire, 1948. 774 pp. linnen. *band deels verkleurd, naam op schutblad* Euro 16,00
569790 RUSSELL, B., Geschiedenis der westerse filosofie in verband met politieke en sociale omstandigheden van de oudste tijden tot heden. Geautor. vert. van R. Limburg. Den Haag, Servire, 1948. 774 pp. linnen. *rug verkleurd, enkele pen-potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 16,00


naar boven
590259 RUSSELL, B., Geschiedenis der westerse filosofie in verband met politieke en sociale omstandigheden van de oudste tijden tot heden. Geautor. vert. van R. Limburg.Katwijk, Servire, 1984 (7e). 774 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
584783 RUSSELL, B., Geschiedenis van de westerse filosofie in verband met politieke en sociale omstandigheden van de oudste tijden tot heden. Geautor. vert. van R. Limburg.Katwijk, Servire, 1991 (14e). 924 pp. linnen. *enkele potloodstrepen, vlekje op voorplat* Euro 17,50
012241 RUSSELL, B., Godsdienst en wetenschap. Vertaling van J. Aalbers.Rotterdam, Donker, 1947. 168 pp. linnen. *rug iets verkleurd, enkele potloodstrepen, schutbladen roestvlekkig* Euro 11,50
002361 RUSSELL, B., Human society in ethics and politics.London, Allen, 1954. 239 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Eerste druk Euro 15,00
014409 RUSSELL, B., Macht. Een nieuwe sociale analyse. Vertaling P. Verhagen en R. Beek.Amsterdam, Meulenhoff, 1978. 257 pp. paperback. (Ideeën) *enkel penstreepje* Euro 11,50
013272 RUSSELL, B., De menselijke kennis. Haar omvang en beperkingen. Geautoriseerde vertaling: R.J. Limburg.Katwijk, Servire, 1978 (2e). 509 pp. linnen. Euro 12,50
599943 RUSSELL, B., De menselijke kennis. Haar omvang en beperkingen. Geautoriseerde vertaling: R.J. Limburg.Katwijk, Servire, 1979 (3e). 509 pp. linnen. *band verkleurd* Euro 12,50
598128 RUSSELL, B., De menselijke kennis. Haar omvang en beperkingen. Geautoriseerde vertaling: R.J. Limburg.Katwijk, Servire, 1978 (2e). 509 pp. linnen. Euro 12,50
005360 RUSSELL, B., New hopes for a changing world.London, Allen, 1951. 218 pp. linnen. *ex libris, rug licht verkleurd*Eerste druk Euro 10,00
012247 RUSSELL, B., Nieuwe hoop voor een oude wereld. Vertaald door H. Redeker.Amsterdam, Bezige Bij, 1952. 203 pp. linnen. (Visie, 2) *band licht vlekkig* Euro 10,00
601658 RUSSELL, B., Nieuwe hoop voor een oude wereld. Vertaald door H. Redeker.Amsterdam, Bezige Bij, 1952. 203 pp. linnen. (Visie, 2) *band iets verkleurd, schutbladen iets gebruind, enkele potloodstrepen* Euro 10,00
571139 RUSSELL, B., Oorlogsmisdaden in Vietnam. Vert. H. Manger.Amsterdam, Bezige Bij, 1967. 230 pp. paperback. (KP, 41) *rug licht beschadigd, omslag verkleurd* Euro 10,00
597507 RUSSELL, B., Oorlogsmisdaden in Vietnam. Vert. H. Manger.Amsterdam, Bezige Bij, 1967. 230 pp. paperback. (KP, 41) *rug licht beschadigd, omslag verkleurd* Euro 10,00
586318 RUSSELL, B., The policy of the Entente, 1904-14. A reply to Gilbert Murray. Manchester, The National Labour Press, z.j. (VIII) 86 pp. ingenaaid. Euro 90,00
002624 RUSSELL, B., Power. A new social analysis.London, Allen, 1938. 328 pp. linnen. *schutblad gebruind, enkele potloodstrepen, papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 20,00
600604 RUSSELL, B., Power. A new social analysis.London, Allen, 1975. 206 pp. paperback. Portret. (Unwin books) Euro 7,50
598017 RUSSELL, B., Power. A new social analysis.London, Allen, 1962 (2e). 206 pp. paperback. (Unwin books) *omslag verkleurd* Euro 8,50
568872 RUSSELL, B., Problemen der filosofie. Vertaling J. de Vries.Meppel, Boom, 1972 (2e). 160 pp. paperback. Bibliografie. (BP, 6) *potloodstrepen, omslag licht verkleurd* Euro 8,00
598121 RUSSELL, B., Problemen der filosofie. Vertaling J. de Vries.Meppel, Boom, 1972 (3e). 160 pp. paperback. Bibliografie. (BP, 6) *omslag licht verkleurd* Euro 8,00
601387 RUSSELL, B., Problemen der filosofie. Vertaling van H. Plantenga.Meppel, Boom, 1980. 148 pp. paperback. Bibliografie. (Klassiek, 33) *omslag licht verkleurd* Euro 8,00
014049 RUSSELL, B., Satan in de buitenwijk. Mensen op de tweesprong van hun leven. Geautor. vert. van H. de Vries.Den Haag, Stok, z.j. 199 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 7,00
012240 RUSSELL, B., Waarom ik geen christen ben en andere essays over religie en verwante onderwerpen. Vertaald door A. Kayser.Amsterdam, Meulenhoff, 1966. 156 pp. paperback. (Ideeën) *boekblok en schutbladen licht roestvlekkig, folie omslag laat los* Euro 11,50
005505 RUSSELL, B., Waarom ik geen christen ben en andere essays over religie en verwante onderwerpen. Verzorgd en van een naschrift voorzien door P. Edwards. Vertaald door A. Kayser.Amsterdam, Moussault, 1966. 265 pp. paperback. Euro 12,50
601584 RYLE, G., The concept of mind.Harmondsworth, Penguin, 1970 (3e). 316 pp. paperback. (Peregrine) Euro 10,00
591314 RYLE, G., The concept of mind.Harmondsworth, Penguin, 1970 (3e). 316 pp. paperback. (Peregrine, Y 29) Euro 8,50
587529 RYLE, G., Dillemas. The Tarner lectures 1953. London, CUP, 1973 (6e). (VI) 129 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 10,00
577921 RYLE, G., De eenheid van lichaam en geest. Uit het Engels vertaald door G.A. van Klinkenberg.Amsterdam, APG, 1971. 345 pp. paperback. (LWS) *enkele potloodaantekeningen* Euro 15,00
590975 RYLE, G., De eenheid van lichaam en geest. Uit het Engels vertaald door G.A. van Klinkenberg.Amsterdam, APG, 1971. 345 pp. paperback. (LWS) *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
017326 SACKS, S., (ED.), On metaphor. Chicago, UP, 1981 (3e). (VI) 196 pp. paperback. *boekblok licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: D. Davidson, P. Ricoeur, W.V. Quine Euro 12,50
599184 SACKS, S., (ED.), On metaphor. Chicago, UP, 1979 (2e). (VI) 196 pp. paperback. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: D. Davidson, P. Ricoeur, W.V. Quine Euro 12,50
568566 SAILE, G., Sprache und Handlung. Eine sprachwissenschaftliche Untersuchung von Handhabe-Verben, Orts- und Richtungsadverbialen am Beispiel von Gebrauchsanweisungen. Braunschweig, Vieweg, 1984. 285 pp. ingenaaid Illustraties. (Schriften zur Linguistik, 10) Euro 15,00
569157 SALVERDA, R., Leading conceptions in linguistic theory. Formalist tendencies in structural linguistics. Dordrecht, z.u., 1985. (X) 157 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
595900 SAMINSKY, L., Physics and metaphysics of music and essays on the philosophy of mathematics. A green philosopher's peripeteia. Physics and metaphysics of music. The roots of arithmetic. Critique of new geometrical abstractions. The philosophical value of science.The Hague, Nijhoff, 1957. (X) 151 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd en verkleurd, schutbladen licht gebruind* Euro 25,00
590597 SAMINSKY, L., Physics and metaphysics of music and essays on the philosophy of mathematics. A green philosopher's peripeteia. Physics and metaphysics of music. The roots of arithmetic. Critique of new geometrical abstractions. The philosophical value of science.The Hague, Nijhoff, 1957. (X) 151 pp. linnen. *band licht vlekkig* Euro 25,00
590855 SAMPSON, G., Liberty and language.Oxford, OUP, 1979. (X) 251 pp. linnen + omslag. Euro 17,50
587486 SAMPSON, G., Making sense. Oxford, UP, 1980. (VIII) 215 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
009565 SANDT, R.A. VAN DER, Kontekst en presuppositie. Een studie van het projektieprobleem en de presuppositionele eigenschappen van de logische konnektieven.Nijmegen, NIS, 1982. (VIII) 236 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie.Met opdracht van auteur Euro 11,50
003948 SAPIR, E., Selected writings of Edward Sapir in language, culture, and personality. Edited by D.G. Mandelbaum.Berkeley, UCP, 1949. (XVI) 617 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd en iets gevlekt* Euro 35,00
591008 SASS, M.A., WILKINSON, W.D., (ED.), Symposium on computer augementation of human reasoning. June 16-17, 1964 Department of State Washington D.C.Washington, Spartan, 1965. (VI) 235 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht verkleurd, enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: E.S. Carter, N.S. Prywe, R.M. Fano Euro 20,00
570992 SAVAGE-RUMBAUGH, S., SHANKER, S.G., TAYLOR, T.J., Apes, language, and the human mind. New York, OUP, 1998. (X) 244 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 16,00
579573 SAVIGNY, E. VON, Die Philosophie der normalen Sprache. Eine kritische Einführung in die ordinary-language-philosophy.Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1969. 472 pp. paperback. *band licht beschadigd* Euro 12,50
569591 SCHA, R.J.H., Logical foundations for question answering.Eindhoven, Philips, 1983. (X) 149 pp. paperback. Dissertatie. Euro 12,50
597542 SCHA, R.J.H., Logical foundations for question answering.Eindhoven, Philips, 1983. (X) 149 pp. paperback. Dissertatie. Euro 12,50
593642 SCHACTER, D.L., De kunst van het geheugen. De herinnering, de hersenen en de geest. Vert.door L. Texeira de Mattos.Amsterdam, Anthos, 1997. 446 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 18,50
588576 SCHANK, R.C., CHILDERS, P., The cognitive computer. On language, learning and artificial intelligence.Reading, Addison-Wesley, 1985 (2e). (XIV) 268 pp. paperback. Euro 15,00
019348 SCHELLINX, H.A.J.M., The noble art of linear decorating. Amsterdam, z.u., 1994. (VI) 199 pp. ingenaaid. Dissertatie. (ILLC, 1994-1) *omslag licht vlekkig* Euro 25,00
569092 SCHER, J.M., (ED.), Theories of the mind. New York, FP, 1962. (XX) 748 pp. linnen. *binding iets los*Met bijdragen van o.a.: H. Feigl, C. Hartshorne, H.B. Veatch Euro 25,00
596380 SCHICK, K., Aussagenlogik. Eine leichtverständliche Einführung in elementare Probleme der modernen Logik.Freiburg, Herder, 1971. (XII) 195 pp. paperback. (MM) *bibliotheekexemplaar, omslag gebruind, naam op schutblad* Euro 10,00
575795 SCHIFFER, F., Of two minds. The revolutionary science of dual-brain psychology. New York, FP, 1998. (XXIV) 243 pp. halflinnen + omslag. *naam op schutblad* Euro 15,00
568565 SCHIRN, M., Identität und Synonymie. Logisch-semantische Untersuchungen unter Berücksichtigung der sprachlichen Verständigungspraxis. Stuttgart, Frommann, 1975, 260 pp. paperback. (Problemata, 41) *rug verschoten* Euro 11,50
007672 SCHLESINGER, I.M., Sentence structure and the reading process.The Hague, Mouton, 1968. 171 pp. ingenaaid. (JL, 69) Euro 11,50
580787 SCHMIDT-FABER, W., Argument und Scheinargument. Grundlagen und Modelle zu rationalen Begründungen im Alltag.München, Fink, 1986. 291 pp. ingenaaid. Euro 12,50


naar boven
596364 SCHNEIDER, E., Eigennamen. Eine sprachphilosophische Untersuchung. Würzburg, Königshausen, 1994. (VIII) 135 pp. paperback. (Epistemata, 157) Euro 11,50
594934 SCHNEIDER, F., Kennen und erkennen. Ein Lehrbuch der Erkenntnistheorie.Bonn, Bouvier, 1967 (2e herz.). (XII) 448 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd* Euro 15,00
598009 SCHOLES, R., Semiotics and interpretation. New Haven, Yale UP, 1982. (XIV) 161 pp. paperback. Bibliografie. (YP, 465) Euro 11,50
596578 SCHOLZ, H., Metaphysik als strenge Wissenschaft.Darmstadt, WB, 1965. 188 pp. linnen. *ex libris*Unveränderter reprografischer Nachdruck der Auflage Köln 1941. Euro 11,50
588505 SCHREITER, J., Zur Kritik der philosophischen Grundpositionen des Wiener Kreises.Berlin, AV, 1977. 154 pp. ingenaaid. (Zur Kritik der bürgerlichen Ideologie, 82) *rug verkleurd* Euro 10,00
579142 SCHREITER, R.J., Eschatology as a grammar of transformation. A study in speech act theory and structural semantics and their application to some problems in eschatology. Nijmegen, z.u., 1974. (X) 280 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. *potloodstrepen, enkele pagina's los* Euro 11,50
595208 SCHUH, J.F., Algemene theorie der automaten. Wat de robot wel en niet kan. Eindhoven, Centrex, 1963. (XII) 393 pp. linnen. Portret. Euro 20,00
008579 SCHULTZE, H., (RED.), Kommunikation. 11 Wissenschaftler berichten über technische, physiologische, psychologische, politische, soziologische und linguistische Aspekte. Vorwort K. Steinbuch.Frankfurt a.M., Umschau, 1973. 200 pp. paperback. Illustraties. (Umschau in Wissenschaft und Technik)Zuerst als Sonderheft von 'Scientific American', september 1972, sowie als Buch im Verlag W.H. Freeman and Company, San Francisco und London, erschienen. Met bijdragen van o.a.: J.R. Pierce, G.S. Stent, E.O. Wilson, R. Jakobson Euro 10,00
595758 SCHUSTER, P., BERGER, U., OSSWALD, H., (ED.), Reuniting the antipodes - constructive and nonstandard views of the continuum. Symposium proceedings, San Servolo, Venice, Italy, may 16-222, 1999. Dordrecht, Kluwer, 2001. (XII) 316 pp. gebonden + omslag. (SL, 306) Met bijdragen van o.a.: J.L. Bell, M. di Nasso, D. Laugwitz Euro 75,00
599165 SEARLE, J.R., The construction of social reality.London, Penguin, 1996. (XIV) 241 pp. paperback. Euro 12,50
586160 SEARLE, J.R., The rediscovery of the mind.Cambridge, MIT, 1994 (2e). (XVI) 270 pp. paperback. Bibliografie. (RM) *naam op schutblad* Euro 15,00
019458 SEARLE, J.R., The rediscovery of the mind.Cambridge, MIT, 1992. (XVI) 270 pp. paperback. Bibliografie. (RM) Euro 15,00
584232 SEIFERT, J., Das Leib-Seele-Problem in der gegenwärtigen philosophischen Diskussion. Eine kritische Analyse. Darmstadt, WB, 1979. (XIV) 182 pp. pb. (EF, 117) Euro 10,00
587488 SEIFFERT, H., Einführung in die Logik. Logische Propädeutik und formale Logik. München, Beck, 1973. 231 pp. paperback. (Elementarbücher) *rug licht verkleurd* Euro 12,50
598122 SEIFFERT, H., Einführung in die Logik. Logische Propädeutik und formale Logik. München, Beck, 1973. 231 pp. paperback. (Elementarbücher) *naam op schutblad* Euro 12,50
598222 SELDIN, J.P., Studies in illative combinatory logic. Amsterdam, z.u., 1968. 150 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* Euro 20,00
595847 SELLARS, W.F., WOLF, M.P., LANCE, M.N., (ED.), The self-correcting enterprise. Essays on Wilfrid Sellars. Amsterdam, Rodopi, 2006. 274 pp. gebonden. (PSPSH, 92) Met bijdragen van o.a.: T. Pinkard, D. Forman, M.O. Webb Euro 75,00
591006 SERRA, R., ZANARINI, G., Complex systems and cognitive processes. With 71 figures. Berlin, Springer, 1990. (X) 205 pp. gebonden. *enkele potloodstrepen* Euro 20,00
595088 SERRUS, C., Traité de logique. Paris, Aubier, 1945. 381 pp. ingenaaid. (Montaigne) *enkele potloodstrepen, papier en omslag licht gebruind* Euro 15,00
567468 SEUREN, P.A.M., Operators and nucleus. A contribution to the theory of grammar. Cambridge, UP, 1969. (X) 230 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (CSL, 2) Euro 15,00
003268 SEUREN, P.A.M., Tussen taal en denken. Een bijdrage tot de empirische funderingen van de semantiek.Utrecht, Oosthoek, 1975. (XXII) 345 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 10,00
585760 SÉVÉRAC, P., La perception. Paris, Ellipses, 2004. 80 pp. paperback. Bibliografie.(Philo - notions) Euro 8,00
009190 SHAFFER, J.A., Philosophy of mind.Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1968. (X) 117 pp. paperback. (FPS) Euro 10,00
011042 SHAFTO, M., (ED.), How we know.San Francisco, Harper, 1985. (XX) 171 pp. half linnen + omslag. (Nobel conference, 20)Met bijdragen van o.a.: G.M. Edelman, B. Milner, R.C. Schank, H.A. Simon Euro 11,50
566873 SHAPIRO, M., The sense of change. Language as history. Bloomington, IUP, 1991. (XII) 145 pp. linnen + omslag. (AS) Euro 12,50
583151 SHERWOOD, J.C., Discourse of reason. A brief handbook of semantics and logic. New York, Harper, 1964 (2e). (VIII) 132 pp. pb. *omsl. iets vlekkig* Euro 10,00
001492 SHIMONY, A., NAILS, D., (ED.), Naturalistic epistemology. A symposium of two decades.Dordrecht, Reidel, 1987. (VI) 384 pp. linnen + omslag. (BSPS, 100)Met bijdragen van o.a.: J. Webb, P. Skagestad, T.J. Kalikow, D.T. Campbell Euro 30,00
591137 SHIN, S.J., The logical status of diagrams.Cambridge, CUP, 1994. (XII) 197 pp. linnen + omslag. Euro 45,00
574157 SHWAYDER, D.S., Statement and referent. An inquiry into the foundations of our conceptual order. Statements are products of assertion. Dordrecht, Kluwer, 1992. (XVIII) 459 pp. linnen + omslag. (SL, 224) Euro 45,00
566869 SICHA, J., A metaphysics of elementary mathematics. Amherst, Massachusetts UP, 1974. (X) 444 pp. ingenaaid. Bibliografie. *rug licht verkleurd, omslag licht beschadigd* Euro 16,00
580974 SIGWART, C., Logik. Besorgt von H. Maier. 2 dln. Tübingen, Mohr, 1921 (4e herz.). (XXIV) 506, (VIII) 812 pp. hlf ln. *penonderstr. en penaant. op schutbladen, papier hier en daar roestvlekkig, ruggen licht besch.*Dl 1: Die Lehre vom Urteil, vom Begriff und vom Schluss. Dl 2: Die Methodenlehre Euro 50,00
001191 SILVERMAN, D., TORODE, B., The material word. Some theories of language and its limits.London, Routledge, 1980. (XIV) 354 pp. paperback. Bibliografie. Euro 12,50
598145 SILVERMAN, D., TORODE, B., The material word. Some theories of language and its limits.London, Routledge, 1980. (XIV) 354 pp. paperback. Bibliografie. *ex libris, enkele potloodstrepen* Euro 12,50
596119 SINOWJEW, A., WESSEL, H., Logische Sprachregeln. Eine Einführung in die Logik. Die Übersetzung des Textes von A. Sinowjew aus dem Russischen besorgte H. Wessel.München, Fink, 1975. 592 pp. linnen + omslag. *naam op titelpagina* Euro 17,50
004589 SLADEK, A., Aktionslogik und Erzähllogik.Tübingen, Narr, 1977. (VIII) 330 pp. paperback. (TBL, 69) *rug verkleurd* Euro 12,50
588908 SLADEK, A., Aktionslogik und Erzähllogik.Tübingen, Narr, 1977. (VIII) 330 pp. paperback. (TBL, 69) Euro 12,50
592928 SLAGLE, J.R., Artificial intelligence: the heuristic programming approach.New York, McGraw-Hill, 1971. (X) 196 pp. linnen. (McGraw-Hill series in systems science) *schutblad gebruind* Euro 15,00
008376 SLEUTELS, J.J.M., Real knowledge. The problem of content in neural epistemics.Nijmegen, z.u., 1994. 320 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *naam op schutblad* Euro 11,50
570595 SLOMAN, A., The computer revolution in philosophy: philosophy, science and models of mind. Hassocks, Harvester, 1978. (XVI) 304 pp. ingenaaid. Bibliografie. (HSCS) *rug verkleurd, naam op titelpagina, enkele potloodstrepen* Euro 15,00
014629 SMIRNOV, V.A., BYSTROV, P.I., SADOVSKY, V.N., (ED.), Philosophical logic and logical philosophy. Essays in honour of Vladimir A. Smirnov.Dordrecht, Kluwer, 1996. (X) 278 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. (SL, 257)Met bijdragen van o.a.: P. Suppes, J. Hintikka, S. Takahashi Euro 35,00
595963 SMIRNOV, V.A., BYSTROV, P.I., SADOVSKY, V.N., (ED.), Philosophical logic and logical philosophy. Essays in honour of Vladimir A. Smirnov.Dordrecht, Kluwer, 1996. (X) 278 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. (SL, 257)Met bijdragen van o.a.: P. Suppes, J. Hintikka, S. Takahashi Euro 35,00
591218 SMITH, B., (ED.), Structure and Gestalt: Philosophy and literature in Austria-Hungary and her successor states.Amsterdam, Benjamins, 1981. (X) 348 pp. linnen. Illustraties. (LLSEE, 7) *vlekjes op band* Met bijdragen van o.a.: P. McCormick, J.C. Nyíri, A. Janik Euro 50,00
007957 SMITH, B., Memory.London, Allen, 1966. 214 pp. linnen. (MLP) *bibliotheekstempel* Euro 15,00
593202 SMITH, B.C., On the origin of objects.Cambridge, MIT, 1996. (XII) 420 pp. linnen + omslag. (Bradford) Euro 25,00
589771 SMITH, L., DOCKRELL, J., TOMLINSON, P., (ED.), Piaget, Vygotsky and beyond. Future issues for developmental psychology and education.London, Routledge, 1997. (XII) 267 pp. gebonden. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: M. Beveridge, G. Duveen, P. Bryant Euro 50,00
595751 SOMMARUGA, G., History and philosophy of constructive type theory. Dordrecht, Kluwer, 2000. (X) 354 pp. gebonden + omslag. (SL, 290)This book offers a comprehensive overview of Martin-Löf's constructive type theory, considerable parts of which have only been presented by Martin-Löf in lecture form or as conference talks. Euro 95,00
567052 SOMMERS, F., The logic of natural language. Oxford, UP, 1984 (2e). (XX) 469 pp. paperback. Bibliografie. (CLLP) Euro 20,00
578840 SOSA, E., (ED.), Causation and conditionals. London, OUP, 1975. (VI) 202 pp. paperback. Bibliografie. (ORP) *papier hier en daar gebruind*Met bijdragen van o.a.: G.E.M. Anscombe, W.S. Sellars, N. Rescher Euro 12,50
600908 SOUBBOTNIK, M.A., La philosophie des actes de langage. La doublure mentale et l'ordinaire des langues. Paris, PUF, 2001. 246 pp. paperback. Bibliografie. (SMP) Euro 11,50
599804 SOULEZ, A., Comment écrivent les philosophes? (De Kant à Wittgenstein) ou le style Wittgenstein.Paris, Kimé, 2003. 310 pp. paperback. (Philosophie en cours) Euro 15,00
598165 SOULEZ, A., Comment écrivent les philosophes? (De Kant à Wittgenstein) ou le style Wittgenstein.Paris, Kimé, 2003. 310 pp. paperback. (Philosophie en cours) Euro 15,00
016115 SOUZA FILHO, D.M. DE, Language and action. A reassessment of speech act theory.Amsterdam, Benjamins, 1984. (X) 166 pp. paperback. (Pragmatics & beyond, 5:6) Euro 15,00


naar boven
566183 SOWA, J.F., Conceptual structures: information processing in mind and machine.Reading, Addison-Wesley, 1984. (XIV) 481 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. (The systems progamming series) *enkele potloodaantekeningen, omslag licht beschadigd* Euro 35,00
595901 SOWA, J.F., Conceptual structures: information processing in mind and machine.Reading, Addison-Wesley, 1984. (XIV) 481 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. (The systems progamming series) Euro 35,00
593769 SPERRY, R., ERDMANN, E., STOVER, D., Beyond a world divided. Human values in the brain-mind science of Roger Sperry.Foreword by D.H. Hubel. Boston, Shambhala, 1991. (XX) 208 pp. halflinnen + omslag. *omslag verkleurd* Euro 15,00
596636 SPISANI, F., Implicazione, endometria, universo del discorso. Implication, endometry, universe of discourse. Testo bilingue.Bologna, International logic review, 1977. 174 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 15,00
595381 SPRAGUE, E., Persons and their minds. A philosophical investigation. Boulder, Westview, 1999. (XIV) 191 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
593821 SPRAGUE, E., Persons and their minds. A philosophical investigation. Boulder, Westview, 1999. (XIV) 191 pp. paperback. Bibliografie. Euro 11,50
008369 SPRIGGE, T.L.S., Facts, words and beliefs.London, Routledge, 1970. (VIII) 351 pp. linnen + omslag. (ILPSM) *omslag licht beschadigd* Euro 25,00
000334 SPRINGORUM, T.P.A.F., Dialoogstructuur. Een onderzoek naar structuuraspecten van directiefdialogen.Amsterdam, z.u., 1982. (X) 227 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *penaantekeningen* Euro 10,00
007949 STAARGAARD, W.F., Logos. Logisch weten en centrale wetenschap (inleidend).Baarn, Hollandia, 1923. (XII) 742 pp. gebonden + omslag. *rug omslag licht beschadigd* Euro 25,00
596582 STAARGAARD, W.F., Logos. Logisch weten en centrale wetenschap (inleidend).Baarn, Hollandia, 1923. (XII) 742 pp. gebonden + omslag. *bovenzijde rug en omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 20,00
012364 STAARGAARD, W.F., Wat is logisch?Amsterdam, Versluys, 1925. 101 pp. ingenaaid. *rug beschadigd* Euro 8,00
588587 STACHOWIAK, H., Denken und Erkennen im kybernetischen Modell. Mit 10 Textabbildungen.Wien, Springer, 1965. (VIII) 247 pp. linnen + omslag. Euro 25,00
596707 STACHOWIAK, H., Denken und Erkennen im kybernetischen Modell. Mit 10 Textabbildungen.Wien, Springer, 1965. (VIII) 247 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* Euro 25,00
593150 STACHOWIAK, H., Denken und Erkennen im kybernetischen Modell. Mit 10 Textabbildungen.Wien, Springer, 1969 (2e herz.). (VIII) 277 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 25,00
001551 STALNAKER, R.C., Inquiry.Cambridge, MIT, 1984. (XII) 187 pp. linnen + omslag. (Bradford) *enkele potloodstrepen, omslag licht beschadigd* Euro 17,50
003361 STAMENOV, M., (ED.), Current advances in semantic theory.Amsterdam, Benjamins, 1992. (XII) 565 pp. gebonden. Illustraties. (CILT, 73) Met bijdragen van: C.O. Schrag, A. Stoevsky, N. Milkov Euro 35,00
005246 STEBBING, L.S., Ideals and illustions. With an introduction by A.E. Heath. London, Watts, 1948. (XII) 218 pp. linnen + omslag. (Thinker's library, 119) *omslag licht beschadigd, band licht verkleurd* Euro 10,00
567829 STEBBING, L.S., A modern elementary logic. Revised by C.W.K. Mundle. London, Methuen, 1961. (X) 214 pp. paperback. (UP, 16) *rug licht beschadigd* Euro 8,50
592712 STEBBING, L.S., A modern elementary logic. Revised by C.W.K. Mundle. London, Methuen, 1966 (3e). (X) 214 pp. paperback. (UP, 28) *rug licht beschadigd* Euro 8,50
592044 STEBBING, L.S., A modern elementary logic. Revised by C.W.K. Mundle. London, Methuen, 1961. (X) 214 pp. paperback. (UP, 16) *omslag licht roestvlekkig, naam op schutblad* Euro 8,50
016328 STEEN, H., Das Leib-Seele-Problem in der Philosophie Hollands im 19. und 20. Jahrhundert. 1. Teil: Von Schröder bis van der Wijck. Münster, z.u., 1937. (X) 106 pp. ingenaaid. Dissertatie. *rug licht beschadigd* Euro 16,00
595844 STEFFEN-BATÓG, M., BATÓG, T., MURAWSKI, R., POGONOWSKI, J., (ED.), Euphony and logos. Essays in honour of Maria Steffen-Batóg and Tadeusz Batóg. Amsterdam, Rodopi, 1997. (X) 534 pp. gebonden. Bibliografie. (PSPSH, 57) Met bijdragen van o.a.: P. Nowakowski, J.J. Jadacki, R. Zuber Euro 150,00
568986 STEGMÜLLER, W., Beobachtungssprache, theoretische Sprache und die partielle Deutung von Theorien. Diskussion von Carnaps Signifikanzkriterium für theoretische Terme. Der Zusammenbruch der Signifikanzidee. Funktionelle Ersetzung theoretischer Begriffe: Das Theorem von Craig. Der Ramsey-Satz. Quantenlogik. Was ist wissenschaftlicher Fortschritt?Berlin, Springer, 1970. (IV) 293-472 pp. paperback. Bibliografie. Studienausgabe, Teil C. Dieser band enthält die Kapitel V bis VII sowie Anhang und Nachwort der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, Theorie und Erfahrung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
596046 STEGMÜLLER, W., Beobachtungssprache, theoretische Sprache und die partielle Deutung von Theorien. Diskussion von Carnaps Signifikanzkriterium für theoretische Terme. Der Zusammenbruch der Signifikanzidee. Funktionelle Ersetzung theoretischer Begriffe: Das Theorem von Craig. Der Ramsey-Satz. Quantenlogik. Was ist wissenschaftlicher Fortschritt?Berlin, Springer, 1970. (IV) 293-472 pp. paperback. Bibliografie. Studienausgabe, Teil C. Dieser band enthält die Kapitel V bis VII sowie Anhang und Nachwort der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, Theorie und Erfahrung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
595535 STEGMÜLLER, W., Das ABC der modernen Logik und Semantik. Der Begriff der Erklärung und seine Spielarten. Verbesserte Nachdruck.Berlin, Springer, 1974. (XXIV) 153 pp. ingenaaid. Studienausgabe, Teil 1. Dieser Band enthält die Einleitung sowie Kapitel 0 und I der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band I, Wissenschaftliche Erklärung und Begründung' erschienenen gebunden Gesamtausgabe Euro 12,50
568980 STEGMÜLLER, W., Erfahrung, Festsetzung, Hypothese und Einfachkeit in der wissenschaftlichen Begriffs- und Theorienbildung. Von der Qualität zur Quantität. Variabele Deutungsmöglichkeiten von Theorien: Das Beispiel der Newtonschen Mechanik. Die kombinierte Raum-Zeit-Metrik. Reichenbachs Lichtgeometrie. Die wissenschaftstheoretische Stellung der allgemeinen Relativitätstheorie.Berlin, Springer, 1970. (IV) 177 pp. paperback. Bibliografie. Studienausgabe, Teil A. Dieser band enthält die Einleitung und die Kapitel I und II der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, 'Theorie und Erfahrung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
596047 STEGMÜLLER, W., Erfahrung, Festsetzung, Hypothese und Einfachkeit in der wissenschaftlichen Begriffs- und Theorienbildung. Von der Qualität zur Quantität. Variabele Deutungsmöglichkeiten von Theorien: Das Beispiel der Newtonschen Mechanik. Die kombinierte Raum-Zeit-Metrik. Reichenbachs Lichtgeometrie. Die wissenschaftstheoretische Stellung der allgemeinen Relativitätstheorie.Berlin, Springer, 1970. (IV) 177 pp. paperback. Bibliografie. Studienausgabe, Teil A. Dieser band enthält die Einleitung und die Kapitel I und II der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, 'Theorie und Erfahrung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
573923 STEGMÜLLER, W., Erklärung, Voraussage, Retrodiktion. Diskrete Zustandssyteme und diskretes Analogon zur Quantummechanik. Das ontologische Problem der Erklärung. Naturgesetze und irreale Konditionalsätze. Naturalistische Auflösung des Goodman-Paradoxons. Berlin, Springer, 1969. (IV) 191-388 pp. paperback.Studienausgabe, Teil B. Dieser Band enthält die Kapitel II-V der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band I, Erklärung-Begründung-Kausalität' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
568977 STEGMÜLLER, W., Erklärung, Voraussage, Retrodiktion. Diskrete Zustandssyteme. Das ontologische Problem der Erklärung. Naturgesetze und irreale Konditionalsätze. Berlin, Springer, 1969. (IV) 153-334 pp. paperback .*enkele potloodstrepen, enkele pagina's los*Studienausgabe, Teil 2. Dieser Band enthält die Kapitel II-V der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band I, Wissenschaftliche Erklärung und Begründung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
571377 STEGMÜLLER, W., Historische, psychologische und rationale Erklärung. Kausalitätsprobleme, Determinismus und Indeterminismus. Berlin, Springer, 1969. (IV) 335-517 pp. ingenaaid.Studienausgabe, Teil 3. Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band I, Wissenschaftliche Erklärung und Begründung Euro 12,50
568988 STEGMÜLLER, W., Logische Analyse der Struktur ausgereifter physikalischer Theorien. 'Non-statement view' von Theorien. Berlin, Springer, 1973. (XII) 152 pp. paperback. Studienausgabe, Teil D. Dieser band enthält die Einleitung und Kapitel VIII der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, Theorie und Erfahrung, Zweiter Halbband: Theorienstrukturen und Theoriendynamik' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
588927 STEGMÜLLER, W., Logische Analyse der Struktur ausgereifter physikalischer Theorien. 'Non-statement view' von Theorien. Berlin, Springer, 1973. (XII) 152 pp. paperback. Studienausgabe, Teil D. Dieser band enthält die Einleitung und Kapitel VIII der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, Theorie und Erfahrung, Zweiter Halbband: Theorienstrukturen und Theoriendynamik' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
588956 STEGMÜLLER, W., Logische Analyse der Struktur ausgereifter physikalischer Theorien. 'Non-statement view' von Theorien. Berlin, Springer, 1973. (XII) 152 pp. paperback. Studienausgabe, Teil D. Dieser band enthält die Einleitung und Kapitel VIII der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, Theorie und Erfahrung, Zweiter Halbband: Theorienstrukturen und Theoriendynamik' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
598308 STEGMÜLLER, W., Metaphysik, Skepsis, Wissenschaft. Berlin, Springer, 1969 (2e herz.). 460 pp. linnen + omslag. (Die Universität, 50)Die 1. Auflage erschien1954 unter dem Titel 'Metaphysik, Wissenschaft, Skepsis' im Humboldt-Verlag, Frankfurt/Main - Wien Euro 20,00
577130 STEGMÜLLER, W., Metaphysik, Wissenschaft, Skepsis. Frankfurt a.M., Humboldt, 1954. 396 pp. linnen. (Die Universität, 50) Euro 15,00
592963 STEGMÜLLER, W., Neue Betrachtungen über Aufgaben und Ziele der Wissenschaftstheorie. Warscheinlichkeit - Theoretische Begriffe - Induktion. Das ABC der modernen Wahrscheinlichkeitstheorie und Statistik.Berlin, Springer, 1973. (XVI) 284 pp. paperback. Bibliografie.Studienausgabe Teil A. Dieser Band enthält die Einleitung und Teil 0 der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band IV, Personelle und Statistische Wahrscheinlichkeit, Erster Halbband: Personelle Wahrscheinlichkeit und Rationale Entscheidung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 15,00
568993 STEGMÜLLER, W., Statistische Erklärungen. Deduktiv-nomologische Erklärungen in präzisen Modellsprachen. Offene Probleme.Berlin, Springer, 1983 (2e herz.). (IV) 774-939 pp. paperback. Studienausgabe, Teil F. Dieser band enthält die Kapitel 9 und 10 der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band 1, Erklärung-Begründung-Kausalität' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
568978 STEGMÜLLER, W., Statistische Erklärungen. Deduktiv-nomologische Erklärungen in präzisen Modellsprachen. Offene Probleme.Berlin, Springer, 1969. (IV) 624-811 pp. paperback. Bibliografie. *bibliografie in gekopieerde vorm aanwezig*Studienausgabe, Teil 5. Dieser band enthält die Kapitel 9, 10 und Anhang der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band I, Wissenschaftliche Erklärung und Begründung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
596045 STEGMÜLLER, W., Statistische Erklärungen. Deduktiv-nomologische Erklärungen in präzisen Modellsprachen. Offene Probleme. Verbesserte Nachdruck.Berlin, Springer, 1974. (IV) 624-811 pp. paperback. Bibliografie.Studienausgabe, Teil 5. Dieser band enthält die Kapitel 9, 10 und Anhang der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band I, Wissenschaftliche Erklärung und Begründung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
007163 STEGMÜLLER, W., Teleologie, Funktionalanalyse und Selbstregulation (Kybernetik).Berlin, Springer, 1969. (IV) 517-623 pp. ingenaaid. Studienausgabe, Teil 4. Dieser Band enthält das Kapitel 8 der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie. Band 1 Wissenschaftliche Erklärung und Begründung' erschienenen gebundenen Gesamtausgbe Euro 10,00
601640 STEGMÜLLER, W., Theorie und Erfahrung.Berlin, Springer, 1970. (XVI) 485 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und analytischen Philosophie, 2). *enkele potloodstrepen, naam op titelpagina, rug omslag licht beschadigd* Euro 45,00
568990 STEGMÜLLER, W., Theoriendynamik. Normale Wissenschaft und wissenschaftliche Revolutionen. Methodologie der Forschungsprogamme oder epistemologische Anarchie?Berlin, Springer, 1973. (VI) 153-327 pp. paperback. Bibliografie.Studienausgabe, Teil E. Dieser band enthält Kapitel IX, Bibliographie, Autorenregister und Sachverzeichnis der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, Theorie und Erfahrung, Zweiter Halbband: Theorienstrukturen und Theoriendynamik' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
583765 STEGMÜLLER, W., Das Wahrheitsproblem und die Idee der Semantik. Wien, Springer, 1957. (X) 328 pp. ln + omsl. *omsl. licht besch.*Eerste druk Euro 50,00
017251 STEGMÜLLER, W., Wissenschaftliche Erklärung und Begründung.Berlin, Springer, 1974 (2e herz.). (XXXII) 811 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, 1) *rug omslag licht verkleurd* Euro 60,00
568985 STEGMÜLLER, W., Wissenschaftssprache, Signifikanz und theoretische Begriffe. Das Problem der empirischen Signifikanz. Motive für die Zweistufentheorie der Wissenschaftssprache. Dispositionsprädikate und metrische Begriffe. Die Reichenbach-Nagel-Diskussion über die Grundlagen der Quantenmechanik. Die Braithwaite-Ramsey-Vermutung.Berlin, Springer, 1970. (VI) 181-289 pp. paperback. Bibliografie. Studienausgabe, Teil B. Dieser band enthält die Kapitel III und IV der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, Theorie und Erfahrung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
596044 STEGMÜLLER, W., Wissenschaftssprache, Signifikanz und theoretische Begriffe. Das Problem der empirischen Signifikanz. Motive für die Zweistufentheorie der Wissenschaftssprache. Dispositionsprädikate und metrische Begriffe. Die Reichenbach-Nagel-Diskussion über die Grundlagen der Quantenmechanik. Die Braithwaite-Ramsey-Vermutung.Berlin, Springer, 1970. (VI) 181-289 pp. paperback. Bibliografie. Studienausgabe, Teil B. Dieser band enthält die Kapitel III und IV der unter dem Titel 'Probleme und Resultate der Wissenschaftstheorie und Analytischen Philosophie, Band II, Theorie und Erfahrung' erschienenen gebundenen Gesamtausgabe Euro 10,00
590221 STEINER, G., Eros en idioom en andere essays over taal, literatuur en psychoanalyse. Vert. door H. van den Haute. Met een inl. van J. de Visscher.Kampen, Kok Agora, 1996. 196 pp. paperback. Euro 11,50
586166 STEINER, G., Extra-territorial. Papers on literature and the language revolution. London, Faber, 1972. (XIV) 210 pp. linnen. Euro 12,50
015623 STEINER, G., Grammaires de la création. Traduit de l'anglais par P.E. Dauzat. Paris, Gallimard, 2001. 430 pp. ingenaaid. (NRF essais) Euro 15,00
019597 STEINER, G., Heeft waarheid een toekomst? Essays. Vertaald door P. Bergsma en T. Davids. Ingeleid door J. de Visscher.Baarn, Ambo, 1991. 221 pp. paperback. Euro 10,00
593646 STEINER, G., Heeft waarheid een toekomst? Essays. Vertaald door P. Bergsma en T. Davids. Ingeleid door J. de Visscher.Baarn, Ambo, 1991. 221 pp. paperback. Euro 9,00
598054 STEINER, G., La culture contre l'homme. Traduit de l'anglais par L. Lotringer. Paris, Seuil, 1973. 156 pp. paperback. *omslag licht roestvlekkig*Oorspronkelijke titel: 'In Bluebeard's castle. Some notes towards the redefinition of culture'. Euro 10,00


naar boven
593659 STEINER, G., Language and silence. Essays 1958-1966.Harmondsworth, Penguin, 1979. 368 pp. paperback. (Peregrine) *omslag licht verkleurd, schutblad licht roestvlekkig*Abridged edition Euro 10,00
597551 STEINER, G., On difficulty. And other essays.Oxford, UP, 1980. (XII) 209 pp. paperback. Euro 10,00
595777 STEINHART, E.C., The logic of metaphor. Analogous parts of possible worlds. Dordrecht, Kluwer, 2001. (VI) 254 pp. linnen + omslag. (SL, 299) Euro 75,00
596029 STENIUS, E., PÖRN, I., (ED.), The philosophy of Erik Stenius. Lund, z.u., 1984. 68-320 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. (Theoria, 50, 2-3) *onopengesneden*Met bijdragen van o..a: J. van Benthem, S.T. Kuhn, J. Young Euro 15,00
595753 STEPIN, V., Theoretical knowledge. English translation by A.G. Gerogiev and E.D. Rumiantseva. Dordrecht, Springer, 2005. (XVI) 398 pp. gebonden + omslag. (SL, 326) Euro 95,00
579146 STEVENSON, G., World and word. Philadelphia, Dorrance, 1969. (VIII) 96 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
568068 STIEKEMA, E.I., Toward a developmental theory of meaning. Grounding mental representations in cognitive science. Groningen, z.u., 2002. (X) 189 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *vouwtje achterzijde omslag* Euro 16,00
599169 STIEKEMA, E.I., Toward a developmental theory of meaning. Grounding mental representations in cognitive science. Groningen, z.u., 2002. (X) 189 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 16,00
595791 STJERNFELT, F., Diagrammatology. An investigation on the borderlines of phenomenology, ontology, and semiotics. Dordrecht, Springer, 2007. (XXII) 507 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. (SL, 336) Euro 125,00
003447 STOUT, G.F., SCHAAR, M.S. VAN DER, G.F. Stout's theory of judgment and proposition.Leiden, z.u., 1991. 314 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* Euro 17,50
567310 STRAUSS, D.F.M., Begrip en idee. Assen, Van Gorcum, 1973. (X) 212 pp. ingenaaid. (Bijdragen tot de filosofie, 4)Tekst in het Afrikaans Euro 12,50
588914 STRAUSS, D.F.M., Begrip en idee. Assen, Van Gorcum, 1973. (X) 212 pp. ingenaaid. Dissertatie.Tekst in het Afrikaans Euro 15,00
578841 STRAWSON, P.F., (ED.), Philosophical logic. London, OUP, 1973 (3e). (VI) 177 pp. paperback. Bibliografie. (ORP) *papier licht gebruind*Met bijdragen van o.a.: M. Dummett, J.R. Searle, F. Sommers Euro 11,50
586580 STRAWSON, P.F., The bounds of sense. An essay on Kant's 'Critique of pure reason'.London, Methuen, 1982 (4e). 296 pp. paperback. (UP, 572) Euro 11,50
568813 STROMBACH, W., Die Gesetze unseres Denkens. Eine Einführung in die Logik.München, Beck, 1970. (XII) 149 pp. paperback. (BSR, 65) Euro 8,50
592223 STROUD, B., The significance of philosophical scepticism. Oxford, UP, 1984. (XIV) 277 pp. paperback. *band verkleurd, penaantekeningen, naam op schutblad* Euro 12,50
568815 STURTEVANT, E.H., An introduction to linguistic science. New Haven, Yale UP, 1961 (2e). (X) 173 pp. paperback. (YP, 17) Euro 7,00
004622 STUTTERHEIM, C.F.P., Inleiding tot de taal-philosophie.Antwerpen, Standaard, 1949. 177 pp. linnen + omslag. (PB) *omsla licht beschadigd* Euro 10,00
568707 STUTTERHEIM, C.F.P., Inleiding tot de taal-philosophie.Antwerpen, Standaard, 1949. 177 pp. ingenaaid. (PB) *onopengesneden* Euro 9,00
004587 STUTTERHEIM, C.F.P., Taalbeschouwing en taalbeheersing.Amsterdam, APG, 1970 (3e). 177 pp. paperback. (AP) Euro 7,50
595807 SUÁREZ-INIGUEZ, E., (ED.), The power of argumentation. Amsterdam, Rodopi, 2007. 217 pp. gebonden. (PSPSH, 93) Met bijdragen van o.a.: I.C. Jarvi, J. Agassi, A. Musgrave, M. Bunge Euro 35,00
568567 SWAIN, M., (ED.), Induction, acceptance, and rational belief. Dordrecht, Reidel, 1970. (VIII) 232 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: K. Lehrer, I. Levi, R.C. Jeffrey Euro 25,00
568731 SWART, H.A.P., Explanation in psychology.Amsterdam, z.u., 1985. (XII) 283 pp. ingenaaid. (FR, 14) Euro 15,00
588913 SWART, H.A.P., Explanation in psychology.Amsterdam, z.u., 1985. (XII) 283 pp. ingenaaid. (FR, 14) Euro 15,00
597724 SWART, H.C.M., HUBBELING, H.G., Inleiding tot de symbolische logica.Assen, Van Gorcum, 1976. (XII) 141 pp. paperback. (Terreinverkenningen in de filosofie, 1) *rug licht beschadigd* Euro 8,50
598136 SWART, H.C.M., HUBBELING, H.G., Inleiding tot de symbolische logica.Assen, Van Gorcum, 1976. (XII) 141 pp. paperback. (Terreinverkenningen in de filosofie, 1) Euro 8,50
574159 SZANIAWSKI, K., (ED.), The Vienna circle and the Lvov-Warsaw school. Dordrecht, Kluwer, 1989. (X) 464 pp. gebonden. (NIPS, 38) Met bijdragen van o.a.: M. Blegvad, G. Küng, L. Nowak Euro 50,00
598186 TAATGEN, N., AASMAN, J., (ED.), Proceedings of the third international conference on cognitive modeling (ICCM-2000), 23-25 March 2000, University of Groningen, Groningen, Netherlands.Veenendaal, Unipress, 2000. (VIII) 301 pp. ingenaaid. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: J.R. Anderson, A. Cleeremans, E. Altmann Euro 16,00
566870 TALASKA, R.A., (ED.), Critical reasoning in contemporary culture. Albany, SUNY, 1992. (XXXVIII) 422 pp. gebonden. (SSPSS) *achterplat licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: R.H. Ennis, R.H. Johnson, L. Langsdorf, M. Scriven Euro 20,00
574936 TAN, Y.H., Non-monotonic reasoning: logical architecture and philosophical applications. Amsterdam, z.u., 1992. (VI) 198 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 11,50
004460 TARSKI, A., Inleiding tot de logica en tot de methodeleer der deductieve wetenschappen. Nederlandse bewerking door E.W. Beth.Amsterdam, NHUM, 1964 (2e herz.). (XX) 259 pp. ingenaaid. *omslag iets vlekkig, rug licht beschadigd* Euro 20,00
018552 TARSKI, A., Introduction to logic and to the methodology of deductive sciences. Transl. by O. Helmer.New York, OUP, 1965 (3e herz.). (XVIII) 252 pp. paperback. (GB, 133) *band licht geschaafd, naam op schutblad* Euro 11,50
577069 TAYLOR, D.A., Mind. New York, Simon, 1982. 239 pp. halflinnen. Euro 15,00
000475 TEENSMA, E., The paradoxes.Assen, Van Gorcum, 1969. (IV) 44 pp. ingenaaid. Euro 7,00
588937 TEENSMA, E., The paradoxes.Assen, Van Gorcum, 1969. (IV) 44 pp. ingenaaid. *naam op omslag* Euro 7,00
000471 TEENSMA, E., Solipsism and induction.Assen, Van Gorcum, 1974. (IV) 59 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 7,00
590365 TEENSMA, E., Solipsism and induction.Assen, Van Gorcum, 1974. (IV) 59 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 7,00
590366 TEENSMA, E., Solipsism and induction.Assen, Van Gorcum, 1974. (IV) 59 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 7,00
579623 TEICHMAN, J., The mind and the soul. An introduction to the philosophy of mind.London, Kegan Paul, 1981 (2e). 110 pp. paperback. (SPP) Euro 6,50
598138 TEICHMAN, J., The mind and the soul. An introduction to the philosophy of mind.London, Kegan Paul, 1981 (2e). 110 pp. paperback. (SPP) Euro 6,50
015173 TERLOUW, J., Proof-theoretical analyses of transfinite recursion and inductive definitions (Met een samenvatting in het Nederlands). Utrecht, z.u., 1986. (VI) 141 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
598558 TERLOUW, J., Proof-theoretical analyses of transfinite recursion and inductive definitions. Utrecht, z.u., 1986. (VI) 141 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
598557 TERLOUW, J., Proof-theoretical analyses of transfinite recursion and inductive definitions. Utrecht, z.u., 1986. (VI) 141 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
598018 THALBERG, I., Perception, emotion and action. A componet approach. Oxford, Blackwell, 1977. (VIII) 142 pp. paprback. Bibliografie. (LPL) Euro 11,50
582655 THOMPSON, E., Colour vision. A study in cognitive science and the philosophy of perception. London, Routledge, 1995. (XVI) 354 pp. paperback. Euro 15,00
601591 TILES, J.E., Things that happen. Aberdeen, UP, 1981. (XVI) 116 pp. gebonden. Bibliografie. (Scots philosophical monographs, 1) *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* Euro 11,50
592241 TOULMIN, S., HEPBURN, R.W., MACINTYRE, A., Metaphysical beliefs. Three essays. With a preface by A. MacIntyre. London, SCM, 1970 (2e herz.). (XII) 206 pp. paperback. *omslag beduimeld* Euro 11,50
008529 TOULMIN, S., An examination of the place of reason in ethics.Cambridge, UP, 1970 (5e). (XIV) 228 pp. paperback. Euro 12,50
001014 TOULMIN, S., The philosophy of science. An introduction.New York, Harper, 1960. 176 pp. ingenaaid. (TB, 513) *omslag iets verschoten* Euro 10,00
000927 TRAVIS, C., Saying and understanding. A generative theory of illocutions.Oxford, Blackwell, 1975. (X) 182 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *ezelsoren* Euro 15,00
597832 TROELSTRA, A.S., Lectures on linear logic. Stanford, CSLI, 1992. (X) 200 pp. paperback. (Lecture notes, 29) Euro 20,00
007397 TURKLE, S., Het tweede ik. Computers en de menselijke geest. Vertaling en bewerking J. Verhulst. Groningen, WN, 1986. 252 pp. paperback. Euro 11,50


naar boven
595836 TWARDOWSKI, K., On actions, products and other topics in philosophy. Ed. by J.L. Brandl and J. Wolenski. Transl. and annotated by A. Szylewicz.Amsterdam, Rodopi, 1999. 297 pp. gebonden. Bibliografie. (PSPSH, 67) (PAP, 1) Euro 95,00
008574 ULLMANN, S., Meaning and style. Collected papers.Oxford, Blackwell, 1973. (X) 175 pp. linnen + omslag. (LS, 14) Euro 17,50
014226 ULLMANN, S., The principles of semantics. Oxford, Blackwell, 1967 (5e). (XII) 352 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *potloodstrepen, omslag licht verkleurd en iets vlekkig* Euro 16,00
003138 ULLMANN, S., Semantics. An introduction to the science of meaning. Oxford, Blackwell, 1967 (3e). (X) 278 pp. linnen + omslag. *omslag iets vlekkig, enkele potloodaantekeningen* Euro 15,00
013123 VAINA, L.M., (ED.), Matters of intelligence. Conceptual structures in cognitive neuroscience.Dordrecht, Reidel, 1987. (Xll) 495 pp. linnen + omslag. Illustraties. (SL, 188) Met bijdragen van o.a.: D. Marr, L.M. Parsons, H.B. Barlow, S. Cushing, S. Bromberger, D.M. Bear, H. Lieberman Euro 45,00
595755 VAINA, L.M., BEARDSLEY, S.A., RUSHTON, S.K., (ED.), Optic flow and beyond. Dordrecht, Kluwer, 2004. (XVI) 507 pp. gebonden + omslag. Illustraties. (SL, 324) Met bijdragen van o.a.: C.J. Duffy, M.H. Fischer, J.F. Barazza Euro 85,00
004299 VALESIO, P., Novantiqua. Rhetorics as a contemporary theory.Bloomington, IUP, 1980. (X) 321 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (AS) Euro 20,00
588925 VALESIO, P., Novantiqua. Rhetorics as a contemporary theory.Bloomington, IUP, 1980. (X) 321 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (AS) Euro 20,00
574627 VANDAMME, F., VANDEN BRANDE, R., Waarheid, taal & kunst. Ghent, Communication & cognition, 1984. (VIII) 268 pp. paperback. (SL) *vlekje op- en vouwtje in omslag* Euro 15,00
588834 VENDLER, Z., Res cogitans. An essay in rational psychology.Ithaca, Cornell UP, 1972. (X) 225 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd en licht beschadigd* Euro 20,00
579970 VENTOLA, E., MAURANEN, A., (ED.), Academic writing. Intercultural and textual issues.Amsterdam, Benjamins, 1996. (XII) 260 pp. linnen. (Pragmatics & beyond, 41) Met bijdragen van o.a.: G. Myers, M. Bloor, P. Riley Euro 35,00
000606 VERHAAR, J.W.M., Some relations between perception, speech and thought. A contribution towards the phenomenology of speech.Assen, Van Gorcum, 1963. (X) 168 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Euro 11,50
590234 VERHAAR, J.W.M., Some relations between perception, speech and thought. A contribution towards the phenomenology of speech.Assen, Van Gorcum, 1963. (X) 168 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *boekblok iets roestvlekkig* Euro 11,50
566359 VERSCHUEREN, J., (ED.), Pragmatics at issue. Selected papers of the international pragmatics conference, Antwerp, august 17-22, 1987. 1.Amsterdam, Benjamins, 1991. (VIII) 314 pp. linnen. (PB, 6, 1)Met bijdragen van o.a.: J.A. Becker, A.V. Cicourel, J. Delin Euro 20,00
005824 VESEY, G.N.A., (ED.), Knowledge and necessity.London, Macmillan, 1970. (XXII) 284 pp. linnen. (RIPL, 3) Met bijdragen van o.a.: R. Edgley, J.W. Yolton, B.A. Farrel, P. Alexander Euro 15,00
016908 VESEY, G.N.A., (ED.), The proper study.London, Macmillan, 1971. (XVI) 236 pp. linnen. (RIPL, 4) Met bijdragen van o.a.: P. Winch, P.L. Gardiner, H.B. Acton, R.S. Peters Euro 11,50
592498 VESEY, G.N.A., The embodied mind.London, Allen, 1965. 114 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
600817 VESEY, G.N.A., Personal identity. A philosophical analysis.Ithaca, Cornell UP, 1977. (VIII) 128 pp. paperback. (Problems of philosophy, CP, 162) *omslag iets beschadigd* Euro 9,00
568099 VIGNAUX, G., L'argumentation. Essai d'une logique discursive. Préface de J.B. Grize.Genève, Droz, 1976. (XII) 338 pp. ingenaaid. (Langue & cultures, 7) *naam op titelpagina, rug verkleurd* Euro 12,50
572469 VIJVER, G. VAN DE, (ED.), New perspectives on cybernetics. Self-organization, autonomy and connectionism. Dordrecht, Kluwer, 1992. (VI) 252 pp. linnen + omslag. (SL, 220)Met bijdragen van o.a.: H. Atlan, D. Andler, G. Pask Euro 40,00
588769 VISION, G., Modern anti-realism and manufactured truth.London, Routledge, 1988. (XVIII) 308 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (ILP) Euro 20,00
002565 VISSER BUNDER, M.W., Set theory based on combinatory logic Amsterdam, z.u., 1969. (VIII) 80 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht verkleurd, titelblad licht beschadigd* Euro 12,50
588257 VLEESCHAUWER, H.J. DE, Grondbeginselen der logica.Antwerpen, Sikkel, 1942 (2e). 252 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 8,00
012369 VLEESCHAUWER, H.J. DE, Grondbeginselen der logica.Antwerpen, Sikkel, 1942 (2e). 252 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd en met tape verstevigd, papier gebruind* Euro 8,00
004098 VOLKELT, J., Gewissheit und Wahrheit. Untersuchung der Geltungsfragen als Grundlegung der Erkenntnistheorie.München, Beck, 1918. (VIII) 579 pp. halflinnen. *naam op schutblad, iets los in de band* Euro 22,50
016660 VOLLENHOVEN, D.H.T., De noodzakelijkheid eener christelijke logica.Amsterdam, Paris, 1932. (VIII) 110 pp. ingenaaid. *bovenzijde rug licht beschadigd*Deze uitgave verscheen t.g.v. den 52sten dies natalis der Vrije Universiteit Euro 12,50
010951 VOORBRAAK, F.P.J.M., As far as I know. Epistemic logic and uncertainty. Met een samenvatting in het Nederlands.Utrecht, z.u., 1993. (VI) 219 pp. ingenaaid. Dissertatie. (QI, 7) Euro 20,00
585217 VROON, P.A., DRAAISMA, D., De mens als metafoor. Over vergelijkingen van mens en machine in filosofie en psychologie.Baarn, Ambo, 1985. 271 pp. paperback. Illustraties. Euro 12,50
592996 WAGNER, S.J., WARNER, R., (ED.), Naturalism. A critical appraisal. Notre Dame, UP, 1993. (VIII) 342 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: M. Bedau, R. Audi, I. Pratt Euro 15,00
008173 WAISMANN, F., Philosophical papers. Ed. by B. McGuinness. With an introduction by A. Quinton.Dordrecht, Reidel, 1977. (XXII) 190 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret.(VCC, 8) Euro 20,00
566408 WAISMANN, F., The principles of linguistic philosophy. Ed. by R. Harré.London, Macmillan, 1965. (XII) 422 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Euro 17,50
566086 WAISMANN, F., The principles of linguistic philosophy. Ed. by R. Harré.London, Macmillan, 1971 (3e). (XII) 422 pp. paperback. (Papermac, 243) *ex libris* Euro 15,00
007262 WALKER, A., MCCORD, M., SOWA, J.F., (ED.), Knowledge systems and prolog. A logical approach to expert systems and natural language processing.Reading, Addison-Wesley, 1987 (2e herz.). (XII) 476 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *bibliotheeksticker op rug, bibliotheekstempel op schutblad* Euro 20,00
571314 WALSH, W.H., Metaphysics.London, Hutchinson, 1966 (2e). 206 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Philosophy) Euro 12,50
008911 WALSH, W.H., Metaphysics.London, Hutchinson, 1963. 206 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Philosophy) First edition Euro 15,00
591133 WALTON, D., Appeal to pity. Argumentum ad misericordiam.Albany, SUNY, 1997. (XVI) 225 pp. paperback. Bibliografie. (SSLL) Euro 15,00
594101 WALTON, D.N., Practical reasoning. Goal-driven, knowledge-based, action-guiding argumentation.Savage, Rowman, 1990. (XVI) 395 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SECT, 2) Euro 25,00
566917 WARDHAUGH, R., How conversation works. Oxford, Blackwell, 1985. (VI) 230 pp. ingenaaid. Bibliografie. (LL) Euro 9,50
595297 WARNER, R., SZUBKA, T., (ED.), The mind-body problem. A guide to the current debate. Oxford, Blackwell, 1994. (XII) 407 pp. paperback. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: J. A. Fodor, T.Nagel, R. Rorty Euro 16,00
589080 WAY, E.C., Knowledge, representation and metaphor.Dordrecht, Kluwer, 1991. (XX) 271 pp. gebonden. Bibliografie. (SCS, 7) Euro 50,00
001333 WEIGAND, E., (ED.), Concepts of dialogue. Considered from the perspective of different disciplines.Tübingen, Niemeyer, 1994. (VIII) 170 pp. ingenaaid. (Beiträge zur Dialogforschung, 6) Met opdracht van editor aan W. Abraham. Met bijdragen van o.a.: B. Naumann, G. Hindelang, F. Hundsnurscher, H. Westheide Euro 20,00
575516 WEIN, H., BROEKMAN, J.M., KNOPF, J., (HRSG.), Konkrete Reflexion. Festschrift für Hermann Wein zum 60. Geburtstag. Den Haag, Nijhoff, 1975. (VI) 233 pp. ingenaaid. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: K. Schlechta, G.G. Iggers, D. Steffen Euro 15,00
004748 WEIN, H., Philosophie als Erfahrungswissenschaft. Aufsätze zur philosophischen Anthropologie und Sprachphilosophie. Ausgew. und eingel. von J.M. Broekman.Den Haag, Nijhoff, 1965. 256 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 14,00
598837 WEIN, H., Philosophie als Erfahrungswissenschaft. Aufsätze zur philosophischen Anthropologie und Sprachphilosophie. Ausgewählt und eingeleitet von J.M. Broekman.Den Haag, Nijhoff, 1965. 256 pp. ingenaaid. Bibliografie. *band licht gebruind* Euro 15,00
003227 WEIN, H., Sprachphilosophie der Gegenwart. Eine Einführung in die europäische und amerikanische Sprachphilosophie des 20. Jahrhunderts.Den Haag, Nijhoff, 1963. (VI) 84 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag licht beduimeld* Euro 12,50
593224 WEINBERG, G.M., An introduction to general systems thinking. Silver anniversary edition.New York, Dorset, 2001(2e). (XXII) 279 pp. paperback. Euro 12,50
005769 WEINGARTNER, P., SCHURZ, G., DORN, G., (HRSG.), The role of pragmatics in contemporary philosophy. Die Rolle der Pragmatik in der Gegenwartsphilosophie. Beiträge des 20. Internationalen Wittgenstein Symposiums 10. - 16. August, 1997 Kirchberg am Wechsel. 2 delen. Kirchberg am Wechsel, Die Österreichische Ludwig Wittgenstein Gesellschaft, 1997. (X) 512, (X) 513-1064 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: W. Beermann, L. Goldstein, F. Nemo Euro 60,00
601635 WEITZ, M., (ED.), Twentieth-century philosophy: the analytic tradition. With an introduction.New York, FP, 1966. (VI) 393 pp. paperback. Bibliografie. (RHP) *enkele potloodstrepen, omslag licht geschaafd, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: G.E. Moore, B. Russell, G. Ryle, R. Carnap, L. Wittgenstein, J. Austin Euro 12,50
591067 WESS, S., ALTHOFF, K.D., RICHTER, M.M., (ED.), Topics in case-based reasoning. First European workshop, EWCBR-93 Kaiserslautern, Germany, november 1-5, 1993. Selected papers. Berlin, Springer, 1994. (X) 469 pp. paperback. (LNAI, 837) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: M.T. Keane, E. Armengol, C. Bento Euro 50,00
005203 WHITE, A.R., (ED.), The philosophy of action.Oxford, UP, 1977 (4e). (IV) 171 pp. paperback. Bibliografie. (ORP)Met bijdragen van o.a.: J.L. Austin, H.A. Prichard, G.E.M. Anscombe Euro 9,00
599629 WHITE, A.R., (ED.), The philosophy of action.Oxford, UP, 1979 (5e). (IV) 171 pp. paperback. Bibliografie. (ORP)Met bijdragen van o.a.: J.L. Austin, H.A. Prichard, G.E.M. Anscombe Euro 9,00
000381 WHITE, A.R., Modal thinking.Oxford, Blackwell, 1975. (VIII) 190 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Euro 15,00


naar boven
573806 WHITELEY, C.H., Mind in action. An essay in philosophical psychology. London, OUP, 1973. (VI) 122 pp. paperback. *enkele pen-potloodstrepen* Euro 7,00
599095 WHITELEY, C.H., Mind in action. An essay in philosophical psychology. London, OUP, 1973. (VI) 122 pp. paperback. *omslag iets verkleurd* Euro 7,00
012348 WICHE, R.T.P., Eén of twee negaties in filosofie en natuurlijke taal?Groningen, z.u., 1993. (XIV) 194 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 11,50
599170 WICHE, R.T.P., Eén of twee negaties in filosofie en natuurlijke taal?Groningen, z.u., 1993. (XIV) 194 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 11,50
595772 WIEGNER, A., Observation, hypotheses, introspection. Transl. by K. Paprzycka. Ed. by I. Nowakowa. Amsterdam, Rodopi, 2005. 230 pp. gebonden. (PSPSH, 87) (PAP, 5) Euro 45,00
593009 WIENER, N., The human use of human beings. Cybernetics and society. Boston, Houghton, 1950. (XII) 241 pp. linnen. First edition Euro 45,00
588357 WILENSKY, R., Planning and understanding. A computational approach to human reasoning. Reading, Addison-Wesley, 1983. (XIV) 167 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. *potloodaantekeningen* Euro 20,00
003012 WILKERSON, T.E., Minds, brains and people. London, OUP, 1974. (VIII) 194 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *enkele penstreepjes* Euro 15,00
577068 WILL, F.L., Induction and justification. An investigation of cartesian procedure in the philosophy of knowledge. Ithaca, Cornell UP, 1974. 371 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* Euro 25,00
599266 WILLIAMS, C.J.F., What is existence?Oxford, UP, 1981. (XX) 359 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (CLLP) *papier licht gebruind* Euro 17,50
574836 WILLIAMS, M., Unnatural doubts. Epistemological realism and the basis of scepticism. Princeton, UP, 1996. (XXIV) 386 pp. paperback. Euro 20,00
589806 WILSON, J., Thinking with concepts.Cambridge, UP, 1979 (9e). (X) 171 pp. paperback. *enkele potloodaantekeningen, rug licht verkleurd* Euro 10,00
588348 WINSTON, P.H., (ED.), The psychology of computer vision. With contributions from B. Horn, M. Minsky, Y. Shirai, D.Waltz.New York, McGraw-Hill, 1975. (VI) 282 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. (Computer science series) *omslag licht beschadigd en verkleurd* Euro 20,00
588520 WINSTON, P.H., Artificial intelligence.Reading, Addison-Wesley, 1984 (2e herz.). (XVIII) 524 pp. gebonden + omslag. *enkele potloodstreepjes* Euro 25,00
001411 WISDOM, J., Paradox and discovery.Oxford, Blackwell, 1965. (X) 166 pp. ln. *naam op schutbl.*Eerste druk Euro 25,00
585653 WISDOM, J., Philosophy and psycho-analysis.Berkeley, UCP, 1969. (VI) 282 pp. paperback. Euro 12,50
584407 WISNIEWSKI, A., The posing of questions. Logical foundations of erotetic inferences.Dordrecht, Kluwer, 1995. (XIV) 246 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL, 252) *omslag licht gevlekt* Euro 70,00
585039 WITTGENSTEIN, L., ARRINGTON, R.L., ADDIS, M., (ED.), Wittgenstein and philosophy of religion.London, Routledge, 2001. (XVI) 187 pp. gebonden.Met bijdragen van o.a.: J. Hyman, W.H. Brenner, K. Nielsen Euro 35,00
589948 WITTGENSTEIN, L., BEERLING, R.F., Wittgenstein geeft te denken. Zesentwintig commentaren en een inleiding.Meppel, Boom, 1974. 176 pp. ingenaaid. Bibliografie. Euro 10,00
585503 WITTGENSTEIN, L., BEL, J., BERTENS, H., NAAIJKENS, T., (RED.), Ludwig Wittgenstein.Amsterdam, WB, 1999. 127 pp. paperback. Illustraties. (Armada. Tijdschrift voor wereldliteratuur, 17) Met bijdragen van o.a.: E. van Eeden, K. Vermeiren, J.H. de Roder Euro 8,00
574186 WITTGENSTEIN, L., BERING, K., Die Rolle der Kunst in der Philosophie Ludwig Wittgensteins - Impulse für die Kunstgeschichte?Essen, Blaue Eule, 1986. 103 pp. paperback. Illustraties. (KGT, 6) Euro 10,00
595750 WITTGENSTEIN, L., BILETZKI, A., (Over) interpreting Wittgenstein. Dordrecht, Kluwer, 2003. (X) 237 pp. gebonden + omslag. (SL, 319) Euro 75,00
014988 WITTGENSTEIN, L., BILLOT, A., Le désaroi de l'élève Wittgenstein. Paris, Gallimard, 2003. 209 pp. ingenaaid. (L'un et l'autre) Euro 11,50
010406 WITTGENSTEIN, L., BLACK, M., A companion to Wittgenstein's 'Tractatus'.London, CUP, 1964. (XVI) 451 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag gebruin, naam op schutblad* Euro 30,00
588105 WITTGENSTEIN, L., BLOK, A., Wittgenstein en Elias. Een methodische richtlijn voor de antropologie.Amsterdam, APG, 1976. 80 pp. ingenaaid. Illustraties. (AP) *namen op schutblad, omslag licht beschadigd* Euro 7,00
572481 WITTGENSTEIN, L., BLOK, A., Wittgenstein en Elias. Een methodische richtlijn voor de antropologie. Rede, uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van gewoon hoogleraar in de culturele antropologie aan de Katholieke Universitiet te Nijmegen op donderdag 24 april 1975.Assen, Van Gorcum, 1975. 77 pp. ingenaaid. Illustratie. *naam op schutblad, omslag licht gebruind* Euro 7,00
588182 WITTGENSTEIN, L., BOENDERS, F., (RED.), Over Wittgenstein gesproken. Gesprekken met A. Hübner en A. Janik, B. McGuinness, F. Parak, E. Anscombe, A. Kenny, G.H. von Wright, M. Black, J. Hintikka, H. Spiegelberg, N. Malcolm, J. Bouveresse.Baarn, WV, 1978. 109 pp. paperback. Bibliografie. *tekst op schutblad* Euro 7,50
572869 WITTGENSTEIN, L., BOENDERS, F., (RED.), Over Wittgenstein gesproken. Gesprekken met A. Hübner en A. Janik, B. McGuinness, F. Parak, E. Anscombe, A. Kenny, G.H. von Wright, M. Black, J. Hintikka, H. Spiegelberg, N. Malcolm, J. Bouveresse.Baarn, WV, 1978. 109 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 7,50
585722 WITTGENSTEIN, L., BOUVERESSE, J., LAUGIER, S., ROSAT, J.J., (RED.), Wittgenstein, dernières pensées. Actes de colloque organisé au collège de France du 14 au 16 mai 2001. Marseille, Agone, 2002. 378 pp. ingenaaid. (Banc d'essais) Met bijdragen van o.a.:M. McGinn, J. Bouveresse, I. Hacking Euro 16,00
598661 WITTGENSTEIN, L., BOUVERESSE, J., Essais III. Wittgenstein et les sortilèges du langage. Textes rassemblés et organisés par J.J. Rosat.Marseille, Agone, 2003. (XX) 249 pp. ingenaaid. (Banc d'essais) Euro 12,50
019415 WITTGENSTEIN, L., BOUVERESSE, J., Wittgenstein: la rime et la raison. Science, éthique et esthétique.Paris, Minuit, 1980. 240 pp. ingenaaid. (Critique) *omslag iets roestvlekkig* Euro 15,00
580036 WITTGENSTEIN, L., CHAUVIRÉ, C., Ludwig Wittgenstein. De filosoof van de anti-theorie. Vert. uit het Frans door W. Hündl.Baarn, Tirion, 1991. 208 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 12,50
589950 WITTGENSTEIN, L., CHAUVIRÉ, C., Ludwig Wittgenstein. De filosoof van de anti-theorie. Vert. uit het Frans door W. Hündl.Baarn, Tirion, 1991. 208 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 12,50
601340 WITTGENSTEIN, L., CHAUVIRÉ, C., Ludwig Wittgenstein. Paris, Seuil, 1989. 282 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Les contemporains, 5) Euro 11,50
570998 WITTGENSTEIN, L., CHAUVIRÉ, C., Voir le visible: la seconde philosophie de Wittenstein. Paris, PUF, 2003. 128 pp. ingenaaid.. Bibliografie. (Philosophies) Euro 10,00
590054 WITTGENSTEIN, L., COMETTI, J.P., Ludwig Wittgenstein et la philosophie de la psychologie. Essai sur la signification de l'intériorité.Paris, PUF, 2004. 252 pp. paperback. Bibliografie. (L'interrogation philosophique) Euro 12,50
601338 WITTGENSTEIN, L., COMETTI, J.P., Philosopher avec Wittgenstein. Tours, Farrago, 2001 (2e herz.). ingenaaid. Bibliografie. Euro 15,00
002410 WITTGENSTEIN, L., DIETRICH, R.A., Sprache und Wirklichkeit in Wittgenteins Tractatus. Tübingen, Niemeyer, 1973. (VIII) 215 pp. ingenaaid. (Linguistische Arbeiten, 7) *naam op schutblad* Euro 15,00
601339 WITTGENSTEIN, L., DRURY, M., Conversations avec Ludwig Wittgenstein. Éditées par R. Rhees. Traduction de l'anglais et présentation par J.P. Cometti. Paris, PUF, 2002. 206 pp. ingenaaid. (Perspectives critiques) Euro 12,50
589604 WITTGENSTEIN, L., DUFFY, B., De wereld die ik aantrof. Vert. door E. Dabekaussen, B. de Lange, T. Maters.Amsterdam, WB, 1991 (2e). 523 pp. paperback. Euro 14,00
566060 WITTGENSTEIN, L., DUFFY, B., De wereld die ik aantrof. Vertaling: E. Dabekaussen, B. de Lange, T. Maters.Amsterdam, WB, 1991 (2e). 523 pp. paperback. Euro 14,00
572529 WITTGENSTEIN, L., ENGEL, S.M., Wittgenstein's doctrine of the tyranny of language. An historical and critical examination of his blue book. With an introd. by S. Toulmin.The Hague, Nijhoff, 1975. (XX) 144 pp. ingenaaid. Euro 16,00
601647 WITTGENSTEIN, L., ENGEL, S.M., Wittgenstein's doctrine of the tyranny of language. An historical and critical examination of his blue book. With an introd. by S. Toulmin.The Hague, Nijhoff, 1971. (XX) 144 pp. ingenaaid. *omslag iets verkleurd* Euro 16,00
589982 WITTGENSTEIN, L., FANN, K.T., Die Philosophie Ludwig Wittgensteins. Aus dem Englischen von G. Shaw.München, List, 1971. 167 pp. ingenaaid. Bibliografie. (LTW, 1642) Euro 8,00
581684 WITTGENSTEIN, L., FANN, K.T., Wittgenstein en zijn wereld. Een gids door het labyrint van zijn denken. Vertaling: J. Kooman.Baarn, WV, 1973. 135 pp. paperback. Euro 10,00
599625 WITTGENSTEIN, L., FANN, K.T., Wittgenstein en zijn wereld. Een gids door het labyrint van zijn denken. Vertaling: J. Kooman.Baarn, WV, 1973. 135 pp. gebonden. *nieuw gebonden, band geplastificeerd* Euro 10,00
601628 WITTGENSTEIN, L., FANN, K.T., Wittgenstein en zijn wereld. Een gids door het labyrint van zijn denken. Vertaling: J. Kooman.Baarn, WV, 1973. 135 pp. paperback. *iets los in de band, enkele potloodstrepen* Euro 8,00
599132 WITTGENSTEIN, L., GANDON, S., Logique et langage. Études sur le premier Wittgenstein. Paris, Vrin, 2002. 274 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Analyse et philosophie) Euro 12,50
585108 WITTGENSTEIN, L., GLOCK, H.J., (ED.), Wittgenstein: a critical reader.Malden, Blackwell, 2001. (XXVIII) 381 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, enkele potloodstreepjes*Met bijdragen van o.a.: H. Ishiguro, B. Rundle, A.C. Grayling Euro 16,00
001910 WITTGENSTEIN, L., GLOCK, H.J., A Wittgenstein dictionary. Oxford, Blackwell, 1996 (2e). (X) 405 pp. paperback. Bibliografie. (The Blackwell philosopher dictionaries) Euro 20,00
599805 WITTGENSTEIN, L., GRAYLING, A.C., Wittgenstein. Nederlandse vertaling T. Bos.Rotterdam, Lemniscaat, 1999. 160 pp. paperback. Bibliografie. (Kopstukken filosofie) Euro 10,00
597981 WITTGENSTEIN, L., GRAYLING, A.C., Wittgenstein. Nederlandse vertaling T. Bos.Rotterdam, Lemniscaat, 2004 (5e). 160 pp. paperback. Bibliografie. (Kopstukken filosofie) Euro 10,00


naar boven
590078 WITTGENSTEIN, L., GUEST, G., Wittgenstein et la question du livre. Une phénoménologie de l'extrême.Paris, PUF, 2003. 369 pp. paperback. (Perspectives critiques) Euro 15,00
595362 WITTGENSTEIN, L., HAGBERG, G.L., Art as language, Wittgenstein, meaning, and aesthetic theory. Ithaca, Cornell UP, 1995. (XII) 196 pp. paperback. Euro 12,50
586245 WITTGENSTEIN, L., HALLER, R., Questions on Wittgenstein. Lincoln, Nebraska UP, 1988. (X) 149 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad* Euro 11,50
588902 WITTGENSTEIN, L., HARTNACK, J., Wittgenstein and modern philosophy. Transl. by M. Cranston.Garden City, Doubleday, 1965.(X) 142 pp. paperback. (Anchor, 469) *naam op schutblad* Euro 7,00
601630 WITTGENSTEIN, L., HERMANS, W.F., Wittgenstein in de mode en Kazemier niet. Amsterdam, Bezige Bij, 1967 (2e herz.). 96 pp. paperback. (KP, 35) Euro 15,00
016683 WITTGENSTEIN, L., HERMANS, W.F., Wittgenstein in de mode. Amsterdam, Bezige Bij, 1967. 83 pp. paperback. (KP, 35) Euro 20,00
585712 WITTGENSTEIN, L., HINTIKKA, J., On Wittgenstein. Belmont, Wadsworth, 2000. (VI) 65 pp. paperback. (WPS) Euro 11,50
002216 WITTGENSTEIN, L., HOTTOIS, G., La philosophie du langage de Ludwig Wittgenstein. Préface de J. Bouveresse. Bruxelles, EU, 1976. 220 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Universite libre de Bruxelles, 63) *omslag iets gebruind Euro 16,00
585179 WITTGENSTEIN, L., JANIK, A., TOULMIN, S., Het Wenen van Wittgenstein. Vertaling H.W. Bakx en P. de Bruin.Meppel, Boom, 1976. 299 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 15,00
585057 WITTGENSTEIN, L., JANIK, A., TOULMIN, S., Wittgenstein's Vienna.New York, Simon, 1973. 314 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag lichte waterschade, enkele potloodstreepjes* Euro 20,00
601341 WITTGENSTEIN, L., LAUGIER, S., (RED.), Wittgenstein: métaphysique et jeux de langage.Paris, PUF, 2001. 186 pp. ingenaaid. (Débats philosophiques) Met andere bijdragen van o.a.: J.J. Rosat, J.P. Narboux, P. Faria Euro 10,00
587460 WITTGENSTEIN, L., MALCOLM, N., Ludwig Wittgenstein. A memoir. With a biographical sketch by G.H. von Wright.Oxford, UP, 1967 (4e). (IV) 100 pp. paperback. Portret. (OP, 46) *boekblok licht roestvlekkig* Euro 7,00
586360 WITTGENSTEIN, L., MALCOLM, N., Ludwig Wittgenstein. A memoir. With a biographical sketch by G.H. von Wright.London, OUP, 1966 (3e herz.). (VI) 100 pp. paperback. Portret. (OP) Euro 7,00
588819 WITTGENSTEIN, L., MALCOLM, N., Ludwig Wittgenstein. A memoir. With a biographical sketch by G.H. von Wright. Oxford, UP, 1967 (2e). (VI) 100 pp. paperback. Portret. (OP) *naam op schutblad* Euro 7,00
568136 WITTGENSTEIN, L., MALCOLM, N., Wittgenstein. Een biografisch essay. Met een kort levensbericht door G.H. von Wright. Vert. T. Bartels en B. DijkAmsterdam, Van Ditmar, 1968. 133 pp. paperback. Euro 7,00
588217 WITTGENSTEIN, L., MALCOLM, N., Wittgenstein. Een biografisch essay. Met een kort levensbericht door G.H. von Wright. Vert. T. Bartels en B. DijkAmsterdam, Van Ditmar, 1968. 133 pp. paperback. *omslag licht verkleurd* Euro 7,00
601646 WITTGENSTEIN, L., MALCOLM, N., Wittgenstein. Een biografisch essay. Met een kort levensbericht door G.H. von Wright. Vert. T. Bartels en B. DijkAmsterdam, Van Ditmar, 1968. 133 pp. paperback. *omslag iets gebruind, potloodaantekeningen* Euro 7,00
001540 WITTGENSTEIN, L., MARION, M., Ludwig Wittgenstein. Introduction au 'Tractatus logico-philosophicus'. Paris, PUF, 2004. 127 pp. paperback. Bibliografie. (Philosophies) Euro 10,00
570826 WITTGENSTEIN, L., MCGUINESS, B., Wittgenstein. A life. Young Ludwig 1889-1921. London, Duckworth, 1988. (XII) 322 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 25,00
584050 WITTGENSTEIN, L., NAGTEGAAL, C., Wittgenstein en Giddens: een institutionele handelingstheorie gefundeerd op de latere filosofie van Wittgenstein. Amsterdam, z.u., 1999. (VIII) 265 pp. ing. Diss. (Reeks proefschriften en bundels) Euro 16,00
570458 WITTGENSTEIN, L., PEARS, D., Ludwig Wittgenstein. Vertaald door M. Weijers. Amsterdam, Meulenhoff, 1973. 146 pp. paperback. Bibliografie. (Oriëntatie op morgen) *rug verkleurd* Euro 8,00
597355 WITTGENSTEIN, L., PEARS, D., Ludwig Wittgenstein. Vertaald door M. Weijers. Amsterdam, Meulenhoff, 1973. 146 pp. paperback. Bibliografie. (Oriëntatie op morgen) *rug verkleurd, naam op schutblad* Euro 8,00
584854 WITTGENSTEIN, L., PHILLIPS, D.L., Wittgenstein and scientific knowledge. A sociological perspective.London, Macmillan, 1977. (XIV) 248 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
566159 WITTGENSTEIN, L., PHILLIPS, D.L., Wittgenstein and scientific knowledge. A sociological perspective.London, Macmillan, 1979 (2e). (XIV) 248 pp. linnen + omslag. Euro 15,00
601621 WITTGENSTEIN, L., PHILLIPS, D.L., Wittgenstein and scientific knowledge. A sociological perspective.London, Macmillan, 1977. (XIV) 248 pp. linnen. *enkele potloodaantekeningen* Euro 15,00
587961 WITTGENSTEIN, L., PITCHER, G., (ED.), Wittgenstein. The Philosophical investigations. London, Macmillan, 1970 (2e). (X) 510 pp. paperback. Bibliografie. (MSP) *rug licht beschadigd, papier licht gebruind*Met bijdragen van o.a.: P.F. Strawson, P.Feyerabend, A. Kenny Euro 10,00
585119 WITTGENSTEIN, L., PITCHER, G., (ED.), Wittgenstein. The Philosophical investigations. London, Macmillan, 1968. (X) 510 pp. paperback. Bibliografie. (MSP) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: P.F. Strawson, P.Feyerabend, A. Kenny Euro 10,00
586630 WITTGENSTEIN, L., PITCHER, G., (ED.), Wittgenstein. The Philosophical investigations.London, Macmillan, 1968. (X) 510 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (MSP) *omslag licht beschadigd, enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: P.F. Strawson, P.Feyerabend, A. Kenny Euro 15,00
593146 WITTGENSTEIN, L., PITCHER, G., (ED.), Wittgenstein. The Philosophical Investigations. London, Macmillan, 1970 (2e). (X) 510 pp. paperback. Bibliografie. (MSP) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: P.F. Strawson, P.Feyerabend, A. Kenny Euro 10,00
595012 WITTGENSTEIN, L., PITCHER, G., (ED.), Wittgenstein. The Philosophical Investigations. London, Macmillan, 1970 (2e). (X) 510 pp. paperback. Bibliografie. (MSP) *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: P.F. Strawson, P.Feyerabend, A. Kenny Euro 10,00
579807 WITTGENSTEIN, L., PITCHER, G., The philosophy of Wittgenstein. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1964. (XII) 340 pp. linnen. Bibliografie. *penstrepen* Euro 12,50
601622 WITTGENSTEIN, L., PITCHER, G., The philosophy of Wittgenstein. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1964. (XII) 340 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd en verkleurd, enkele potloodstrepen* Euro 12,50
015215 WITTGENSTEIN, L., PITKIN, H.F., Wittgenstein and justice. On the significance of Ludwig Wittgenstein for social and political thought.Berkeley, UCP, 1972. (XVI) 360 pp. linnen. Bibliografie. *naam op schutbad* Euro 35,00
589955 WITTGENSTEIN, L., POLE, D., The later philosophy of Wittgenstein. A short introduction with an epilogue on John Wisdom.London, Athlone, 1963 (2e). (VI) 132 pp. paperback. Euro 10,00
001079 WITTGENSTEIN, L., QUILLIOT-BOUVERESSE, R., (RED.), Visages de Wittgenstein. Édité avec le concours du Centre le Cerisy-la-Salle. Paris, Beauchesne, 1995. 393 pp. paperback. Bibliografie. Portret.(BAP, 59) Met bijdragen van o.a.: P. Kampits, G.G. Granger, A. Janik Euro 17,50
570468 WITTGENSTEIN, L., RHEES, R., (ED.), Recollections of Wittgenstein. Hermine Wittgenstein. Fania Pascal. F.R. Leavis. John King. M.O'C. Drury. Oxford, UP, 1984. (XX) 236 pp. paperback. *enkele penstreepjes, papier iets gebruind* Euro 15,00
014071 WITTGENSTEIN, L., SCHULTE, J., Lire Wittgenstein. Dire et monter. Trad. de l'allemand par M. Charriere & J.P. Cometti. Combas, L'Éclat, 1992. 223 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Lire les philosophies) Euro 12,50
589970 WITTGENSTEIN, L., SPECHT, E.K., Die sprachphilosophischen und ontologischen Grundlagen im Spätwerk Ludwig Wittgensteins.Köln, KUV, 1963. 176 pp. ingenaaid. (Kant-Studien, 84) *papier licht gebruind* Euro 15,00
584122 WITTGENSTEIN, L., STENIUS, E., Wittgensteins Traktat. Eine kritische Darlegung seiner Hauptgedanken. Aus dem Englischen von W. Bader. Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1969. 311 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Theorie, 2) *enkele potloodstrepen, omslag geplastificeerd, titelpagina licht roestvlekkig* Euro 10,00
586220 WITTGENSTEIN, L., TANESINI, A., Wittgenstein. A feminist interpretation. Cambridge, Polity, 2004. (XIV) 164 pp. paperback. *naam op schutblad* Euro 11,50
588050 WITTGENSTEIN, L., VELDE, E. VAN DER, Oneindigheid bij Wittgenstein. Enkele hoofdlijnen van 'Tractatus' tot 'Philosophische Untersuchungen' (With a summary in English).Leiden, z.u., 1971. 130 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag lichtverkleurd* Euro 15,00
006918 WITTGENSTEIN, L., VELDE, E. VAN DER, Oneindigheid bij Wittgenstein. Enkele hoofdlijnen van 'Tractatus' tot 'Philosophische Untersuchungen' (With a summary in English).Leiden, z.u., 1971. 130 pp. ingenaaid. Dissertatie. Euro 15,00
601631 WITTGENSTEIN, L., VESEY, G., (ED.), Understanding Wittgenstein. London, Macmillan, 1976 (2e). (XXII) 285 pp. paperback. (RIPL, 7, 1972/73) *enkele potloodstrepen*Met andere bijdragen van o.a.: A. Kenny, B. Williams, B. McGuinness Euro 15,00
585054 WITTGENSTEIN, L., WAISMANN, F., Wittgenstein und der Wiener Kreis. Aus dem Nachlaß hrsg. von B.F. McGuinness.Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1967 (1.-4. T.). 266 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Schriften, 3) *rug omslag licht verkleurd* Euro 45,00
010558 WITTGENSTEIN, L., WIJDEVELD, P., Ludwig Wittgenstein. Architect. Amsterdam, Pepin, 2000 (2e). 184 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Engelse tekst Euro 20,00
591500 WITTGENSTEIN, L., ZEMACH, E.M., The reality of meaning the meaning of 'reality'.Hanover, BUP, 1992. (X) 220 pp. linnen + omslag. Euro 16,00
575080 WITTGENSTEIN, L., Leçons sur la liberté de la volonté. Lectures on the freedom of the will. Traduction de l'anglais par A. Soulez. Annotation par B. McGuiness et A. Soulez. Suivi de 'Esai sur le libre jeu de la volonté'. A. Soulez. Paris, PUF, 1998. (IV) 355 pp. ingenaaid. (Épiméthée) Euro 20,00
010584 WITTGENSTEIN, L., Losse opmerkingen. Een keuze uit de nalatenschap geredigeerd door G.H. von Wright met medewerking van H. Nyman. Uit het Duits vert. door W. de Ruiter en W. Stange.Baarn, WV, 1979. 165 pp. gebonden + omslag *omslag licht verkleurd, naam op titelpagina* Euro 12,50
588283 WITTGENSTEIN, L., Losse opmerkingen. Een keuze uit de nalatenschap geredigeerd door G.H. von Wright met medewerking van H. Nyman. Uit het Duits vert. door W. de Ruiter en W. Stange.Baarn, WV, 1979. 165 pp. gebonden + omslag. *naam op schutblad* Euro 12,50
589951 WITTGENSTEIN, L., Losse opmerkingen. Een keuze uit de nalatenschap geredigeerd door G.H. von Wright met medewerking van H. Nyman. Uit het Duits vert. door W. de Ruiter en W. Stange.Baarn, WV, 1979. 165 pp. gebonden + omslag Euro 12,50
601660 WITTGENSTEIN, L., Notebooks 1914-1916. Ed. by G.H. von Wright and G.E.M. Anscombe with an English translation by G.E.M. Anscombe. Oxford, Blackwell, 1969 (2e). (VI) 91 (93-131) pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* Tweetalige editie met parallelle paginering Euro 45,00
589945 WITTGENSTEIN, L., Notebooks 1914-1916. Ed. by G.H. von Wright and G.E.M. Anscombe with an English translation by G.E.M. Anscombe. Oxford, Blackwell, 1961. (VI) 91 (93-131) pp. linnen + omslag. Tweetalige editie met parallelle paginering Euro 45,00


naar boven
570927 WITTGENSTEIN, L., Notebooks 1914-1916. Ed. by G.H. von Wright and G.E.M. Anscombe. With an English transl. by G.E.M. Anscombe. New York, Harper, 1969. (VI) 131 pp. paperback. (TB, 1441) *naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig*Tweetalige editie Euro 16,00
594430 WITTGENSTEIN, L., On certainty. Über Gewissheit. Edited by G.E.M. Anscombe and G.H. von Wright. Translated by D. Paul and G.E.M. Anscombe. Oxford, Blackwell, 1977 (2e). (VIII) 105 pp. paperback. *potloodstrepen*Tweetalige editie met parallelle paginering Euro 12,50
588088 WITTGENSTEIN, L., Opmerkingen over de kleuren. Vertaling & nawoord P. Wijdeveld. Bezorgd door G.E.M. Anscombe. Amsterdam, Tabula , 1982. (VII) 82 (IX-XLII) pp. halflinnen. *band iets gevlekt*Tweetalige uitgave Euro 16,00
020982 WITTGENSTEIN, L., Over zekerheid. Inleiding van G.H. von Wright. Vertaling van S. Terwee.Meppel, Boom, 1988 (2e). 167 pp. ingenaaid. (Klassiek, 4) *enkele potloodstrepen* Euro 12,50
601661 WITTGENSTEIN, L., Over zekerheid. Inleiding van G.H. von Wright. Vertaling van S. Terwee.Meppel, Boom, 1977. 167 pp. ingenaaid. (Klassiek, 4) *potloodaantekeningen* Euro 10,00
594445 WITTGENSTEIN, L., Philosophical investigations. Philosophische Untersuchungen. Editors G.E.M. Anscome, R. Rhees. Translated by G.E.M. Anscombe.Oxford, Blackwell, 1968 (5e). (X) 272 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, enkele potloodstrepen*Duitse en Engelse tekst met parallelle paginering Euro 45,00
020989 WITTGENSTEIN, L., Philosophical investigations. Transl. by G.E.M. Anscombe.Oxford, Blackwell, 1963 (3e). (VIII) 232 pp. linnen + omslag. Illustraties.Alleen Engelse tekst Euro 25,00
589045 WITTGENSTEIN, L., Philosophical investigations. Translated by G.E.M. Anscombe.Oxford, Blackwell, 1974. (VIII) 250 pp. paperback. *omslag iets verkleurd, enkele potloodstrepen*English text alone Euro 15,00
572601 WITTGENSTEIN, L., Philosophical occasions 1912-1951. Ed. by J.C. Klagge and A. Nordmann. Indianapolis, Hackett, 1993. (XVI) 542 pp. paperback. Euro 25,00
020939 WITTGENSTEIN, L., Philosophische Bemerkungen. Aus dem Nachlaß hrsg. von R. Rhees.Oxford, Blackwell, 1964. 348 pp. linnen + omslag. *rug omslag iets verkleurd*This is the German text of a book that Wittgenstein prepared in the summer of 1930, from material he had written between the first of february 1929 (when he returned to Cambridge) and the beginning of may 1930 Euro 40,00
599626 WITTGENSTEIN, L., Philosophische Bemerkungen. Aus dem Nachlaß hrsg. von R. Rhees.Oxford, Blackwell, 1964. 348 pp. linnen.This is the German text of a book that Wittgenstein prepared in the summer of 1930, from material he had written between the first of february 1929 (when he returned to Cambridge) and the beginning of may 1930. Euro 35,00
588594 WITTGENSTEIN, L., Philosophische Grammatik. Hrsg. von R. Rhees. Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1978 (2e). 491 pp. paperback. (STW, 5) Euro 8,50
584421 WITTGENSTEIN, L., Philosophische Grammatik. Hrsg. von R. Rhees. Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1973. 491 pp. paperback. (STW, 5) *naam op schutblad* Euro 8,50
597357 WITTGENSTEIN, L., Philosophische Untersuchungen.Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1967 (1.-10.T). 268 pp. ingenaaid. *omslag deels verkleurd, naam op schutblad*Wissenschaftliche Sonderausgabe Euro 17,50
020976 WITTGENSTEIN, L., The blue and brown books. Preliminary studies for the 'Philosophical investigations'.Oxford, Blackwell, 1972 (5e). (XIV) 192 pp. paperback. *vouwtjes in omslag, enkele potloodstrepen* Euro 12,50
002743 WITTGENSTEIN, L., Tractatus logico-philosophicus. Tagebücher 1914-1916. Philosophische Untersuchungen.Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1969 (6.-9.T). 546 pp. linnen + omslag. (Schriften,1) Euro 40,00
585056 WITTGENSTEIN, L., Tractatus logico-philosophicus. The German text of Ludwig Wittgenstein's 'Logisch-philosophische Abhandlung' with a new edition of the translation by D.F. Pears & B.F. McGuiness and with the introduction by B. Russell. London, Routledge, 1974 (repr.). (XXII) 166 pp. linnen + omslag. (ILPSM) *enkele potloodstrepen* Euro 25,00
003374 WITTGENSTEIN, L., Tractatus logico-philosophicus. Vertaald en van een nawoord en aantekeningen voorzien door W.F. Hermans.Amsterdam, APG, 1989 (5e). 188 pp. paperback. *potloodaantekeningen en -strepen* Euro 16,00
000903 WITTGENSTEIN, L., Tractatus logico-philosophicus. Vertaald en van een nawoord en aanttekeningen voorzien door W.F. Hermans. Amsterdam, APG, 1975. 188 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen, omslag gevlekt* Euro 16,00
572771 WITTGENSTEIN, L., Vermischte Bemerkungen. Eine Auswahl aus dem Nachlaß. Hrsg. vom G.H. von Wright. Unter Mitarbeit von H. Nyman. Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1977. 170 pp. gebonden + omslag. (BS, 535) *naam op schutblad, omslag licht verkleurd* Euro 11,50
600300 WITTGENSTEIN, L., Vermischte Bemerkungen. Eine Auswahl aus dem Nachlaß. Hrsg. vom G.H. von Wright. Unter Mitarbeit von H. Nyman. Frankfurt a.M., Suhrkamp, 1977. 170 pp. gebonden + omslag. (BS, 535) *omslag licht verkleurd* Euro 11,50
569315 WITTGENSTEIN, L., Vorlesungen und Gespräche über Ästhetik, Psychologie und Religion. Hrsg. von C. Barrett. Übers. und eingel. von E. Bubser. Göttingen, Vandenhoeck, 1971 (2e herz.). 111 pp. ingenaaid. (KVR, 267,268,269) *naam op schutblad* Euro 11,50
570466 WITTGENSTEIN, L., The Wittgenstein reader. Ed. by A. Kenny.Oxford, Blackwell, 1994. (VIII) 312 pp. gebonden. Euro 20,00
020977 WITTGENSTEIN, L., Zettel. Ed. by G.E.M. Anscombe and G.H. von Wright. Transl. by G.E.M. Anscombe.Oxford, Blackwell, 1967. (VI) 124 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd en iets verkleurd*Tweetalige editie met parallelle paginering Euro 25,00
601623 WITTGENSTEIN, L., Zettel. Ed. by G.E.M. Anscombe and G.H. von Wright. Transl. by G.E.M. Anscombe.Oxford, Blackwell, 1967. (VI) 124 pp. paperback. *omslag iets verkleurd*Tweetalige editie met parallelle paginering Euro 15,00
012191 WRIGHT, G.H. VON, HUISJES, C.H., Norms and logic. An investigation of the links between normontology and deontic logic, especially in the work of G.H. von Wright.Kampen, Van de Berg, 1981. (XII) 332 pp. ingenaaid + omslag. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* Euro 16,00
588832 WRIGHT, G.H. VON, Explanation and understanding.London, Routledge, 1971. (XVIII) 230 pp. linnen + omslag. (ILPSM) *enkele potloodstrepen, rug omslag licht vlekkig, naam op schutblad* Euro 20,00
578852 WUNDERLICH, D., (HRSG.), Wissenschaftstheorie der Linguistik.Kronberg, Athenäum, 1976. (X) 315 pp. paperback. (FAT, 2104) Met bijdragen van o.a.: T.T. Balmer, E. Itkonen M. Lang Euro 8,00
589795 YNGVE, V.H., From grammar to science. New foundations for general linguistics.Amsterdam, Benjamins, 1996. (XII) 350 pp. gebonden. Euro 40,00
578390 YOLTON, J.W., Thinking and perceiving. A study in the philosophy of mind.LaSalle, Open Court, 1962. (XVI) 161 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag verkleurd* Euro 12,50
009955 ZABEEH, F., Universals. A new look at an old problem.The Hague, Nijhoff, 1972. (XII) 68 pp. ingenaaid. Bibliografie. Photomechanical reprint Euro 11,50
591497 ZASLAWSKY, D., Analyse de l'être. Essai de philosophie analytique. Paris, Minuit, 1982. 194 pp. ingenaaid. (Propositions) *omslag licht roestvlekkig* Euro 12,50
585073 ZEEGERS, L.TH., Logica. Amsterdam, Weijtingh & Brave, 1862. 81 pp. ingenaaid. (Volksbibliotheek, 64) *binding iets los, omslag beschadigd, bibliotheekstempels* 'Laurentius Theodorus Zeegers, Amsterdam 1818 - Amsterdam 1884. Kostschoolhouder. Hij schreef een "Nederlandse chrestomathie" (1847), een "Geschiedenis van Amsterdam" (1850) en "Bloemen van Nederlands proza en poëzie" (1873). Bovendien schreef hij opstellen in de "Vaderlandse letteroefeningen" en in "Europa", van welk tijdschrift hij een korte tijd (1861) redacteur was'. NNBW, 3, 1511 Euro 35,00
597091 ZEEUW, G. DE, (ED.), Knowledge (dis)appearance.Delft, UP, 1986. (XII) 240 pp. paperback. Illustraties. (Systemica, 6)Met bijdragen van o.a.: W.A. Verloren van Themaat, M. Thiollent, A. Cornelis Euro 10,00
595795 ZEIDLER-JANISZEWSKA, A., (ED.), Epistemology and history. Humanities as a philosophical problem and Jerzy Kmita's approach to it. Amsterdam, Rodopi, 1996. 630 pp. gebonden. Bibliografie. (PSPSH, 47) Met bijdragen van o.a.: K.O. Apel, J. Such, T.A.F. Kuipers Euro 50,00
014662 ZINOV'EV, A.A., Philosophical problems of many-valued logic. A revised edition, edited and translated by G. Küng and D.D. Comey. Dordrecht, Reidel, 1963. (XIV) 155 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (SL) *omslag iets verkleurd, stempels op schutblad* Euro 25,00
598847 ZWART, S.D., Approach to the truth. Verisimilitude and truthlikeness.Amsterdam, ILLC, 1998. (XII) 238 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (ILLC, 1998-2) Euro 16,00


naar boven