![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 578670 | ALIMONDA, N. DE, ALIMONDA, F. DE, Het menschelijk organisme en zijne genezing door middel van electriciteit. Theorie en praktijk. Door de auteurs uit het Italiaansch in het Duitsch vert. Uit het Duitsch vert. door D. Kouwenhoven. Rotterdam, Gids, 1930 (4e herz.). 214 pp. half linnen. Illustraties. *binding iets los, platten geschaafd* | Euro 15,00 |
| 581343 | AMSTERDAM PHARMACOPOEIA, Facsimile of the first Amsterdam pharmacopoeia 1636 with an introd. by D.A. Wittop Koning. Nieuwkoop, De Graaf, 1961. 126, (6) pp. ingenaaid. Portret. (Dutch classics on history of science, 1) *bibliotheekstempel, rug licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 576737 | ANDEL, M.A. VAN, Chirurgijns, vrije meesters, beunhazen en kwakzalvers. De chirurgijnsgilden en de practijk der heelkunde (1400-1800). Voorzien van een voorwoord door H.L. Houtzager. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1981 (2e). (XVI) 151 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 7,00 |
| 590436 | ARIËNS KAPPERS, C.U., Reiziger in breinen. Herinneringen van een hersenonderzoeker. Red. F. van Kolfschooten. Voorwoord: D.F. Schwaab en M.A. Hofman. Amsterdam, Veen, z.j. 253 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 596071 | AUKES, L., Personal reflection in medical education.Groningen, z.u., 2008. 140 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 14,00 |
| 587405 | AXHAUSEN, G., Operationsübungen an der menschlichen Leiche und am Hund. Mit einem Geleitwort von O. Hildebrand. Mit 317 farbigen Abbildungen auf 132 Tafeln, sowie 132 zum Teil farbigen Text-Abbildungen nach Originalen von Maler Franz Kotzian. München, Lehmann, 1919. (XII) 308 pp. half linnen. Illustraties. (Lehmanns medizinische Atlanten, 13) | Euro 35,00 |
| 574223 | BACH, J., (HRSG.), Handbuch der Zahnersatzkunde. Mit über 800 Abbildungen und 36 Tafeln. 3 delen.Berlin, Meusser, 1920 (2e herz.). (XXIV) 534, (X) 535-1023, (XII) 1025-1556 pp. half linnen. Illustraties. *ruggen beschadigd* | Euro 75,00 |
| 590393 | BADDELEY, A., Your memory. A user's guide.London, Penguin, 1982. 222 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *potloodstrepen, naam op titelblad* | Euro 10,00 |
| 598927 | BAILEY, H., (ED.), Surgery of modern warfare. Parts one, two, four, five and six. 5 delen.Edinburgh, Livingstone, 1944 (3e). (XVI) 151, (II) 153-328, (II) 506-716, (II) 717-896, (II) 897-1108 pp. linnen. Illustraties. *part three ontbreekt, banden verkleurd en licht gevlekt* | Euro 60,00 |
| 580066 | BAILEY, H., Demonstrations of operative surgery. A manual for general practioners, medical students and nurses.Edinburgh, Livingstone, 1954 (2e). (XII) 387 pp. linnen. Illustraties. *platten lichte waterschade* | Euro 25,00 |
| 598928 | BAILEY, H., Demonstrations of physical signs in clinical surgery. With 318 illustrations, some of which are in colour.Bristol, Wright, 1931 (3e herz.). (XX) 277 pp. linnen. Illustraties. *rug licht geschaafd, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 592651 | BAKKER, C., Volksgeneeskunde in Waterland. Een vergelijkende studie met de geneeskunde der Grieken en Romeinen. Amsterdam, Paris, 1928. (XIV) 631 pp. linnen. *platten iets roestvlekkig* | Euro 85,00 |
| 580881 | BARDELEBEN, K. VON, HAECKEL, H., Atlas der topographischen Anatomie des Menschen. Für Studierende und Ärzte. 128 grösstenteils mehrfarbige Holzschnitte und 1 lithographische Doppeltafel mit erlaüterdem Text. Jena, Fischer, 1894. (X) linnen. Illustraties. *rug verkleurd en licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 007200 | BAUMANN, E.D., Uit drie eeuwen Nederlandse geneeskunde. Geïllustreerd met 46 afbeeldingen. Amsterdam, Meulenhoff, z.j. 320 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. Illustraties. *omslag beschadigd, naam op schutblad*Evert Dirk Baumann was geneesheer en historicus der geneeskunde. Poortman, 1, 181 | Euro 17,50 |
| 572109 | BEAUMONT, W., Experiments and observations on the gastric juice and the physiology of digestion. Facsimile of the original edition of 1833 together with a biographical essay 'A pioneer American physiologist' by sir W. Osler. New York, Dover, 1959. (XL) 280 pp. paperback. (DBS, 527) | Euro 15,00 |
| 594798 | BEEK, H.H., Waanzin in de middeleeuwen. Beeld van de gestoorde en bemoeienis met de zieke.Antwerpen, Ontwikkeling, 1969. 327 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594182 | BEEK, H.H., Waanzin in de middeleeuwen. Beeld van de gestoorde en bemoeienis met de zieke.Antwerpen, Ontwikkeling, 1969. 327 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag en schutblad licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 592027 | BEHRING, E. VON, MAYER, T., (HRSG.), Behring zum Gedächtnis. Reden und wissenschaftliche Vorträge anlässlich der Behring-Erinnerungsfeier Marburg an der Lahn 4. bis 6. Dezember 1940. Hrsg. von der Philipps-Universität Marburg an der Lahn.Berlin-Grunewald, Bruno Schultz, 1942. (VI) 200 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: W. Pfannenstiel, G. Bessau, R. Rössle | Euro 25,00 |
| 576713 | BENTHIN, W., Diagnostiek en differentiëele diagnostiek van de ziekten der vrouw. Met 100 afbeeldingen tusschen den tekst en 48 gekleurde platen. 'Het herkennen en de behandeling van stoornissen in het geslachtsstelsel, verband houdende met de inwendige afscheiding'. Met toestemming van den schrijver in het Nederlandsch vertaald door E. Arrias. 2 delen in 1 band.Leverkusen, Therapeutische mededeelingen, 1933-35. 482, 32 pp. half linnen. *nieuw gebonden, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 598956 | BERDMORE, T., Verhandeling over de gebreken en wangesteldheden der tanden en van het tandvleesch. Ingeleid door C. Gysel.Alphen aan den Rijn, Stafleu, 1981 (Herdr. 1796). (XX) (X) 163 (1) pp. gebonden + omslag. (Librije der geneeskonst, 5) *omslag licht roestvlekkig*Fotomechanische herdr. van de oorspr. uitg., Amsterdam: Albert van de Kroe, 1796 | Euro 12,50 |
| 598033 | BIEDERMANN, H., Medicina magica. Metaphysische Heilmethoden in spätantiken und mittelalterlichen Handschriften. Mit dreißig Faksimile-Tafeln.Graz, ADV, 1978 (2e). 107 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd*Oblong formaat | Euro 15,00 |
| 578519 | BIER, A., RIET, A. VAN 'T, August Bier en de homoeopathie. Eindhoven, Gema, 1978. (XII) 320 pp. paperback. Dissertatie. Portret. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 580875 | BING, R., Kompendium der topischen Gehirn- und Rückenmarckdiagnostik. Kurzgefasste Anleitung zur klinischen Lokalisation der Erkrankungen und Verletzungen der Nervenzentren. Mit 114 zum Teil mehrfarbigen Abbildungen im Text. Berlin, Urban, 1927 (7e herz.). (VIII) 259 pp. linnen. Illustraties. *onderzijde rug beschadigd* | Euro 25,00 |
| 584570 | BISHOP, W.J., The early history of surgery. London, Oldbourne, 1962. 192 pp. paperback. Illustraties. (OSL) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 572106 | BLEKER, J., Die Geschichte der Nierenkrankheiten. Mannheim, Boehringer, 1972. 147 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 590421 | BLES, C., (RED.), Moleschott. Weekblad voor gezondheidsleer, populaire geneeskunde en ter bestrijding der kwakzalverij. Orgaan van het Nederlandsch Hygiënisch Genootschap. 8e jaargang. Z.p., Nunes, 1915. (VIII) 500 pp. half linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd en verkleurd* | Euro 25,00 |
| 568399 | BLOCK, W., Die normale und gestörte Knochenbruchheilung. Mit 98 Abbildungen und 2 Tabellen.Stuttgart, Enke, 1940. [XII], 373, (7) pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 62) *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 40,00 |
| 590396 | BOERHAAVE, H., Boerhaave's brieven aan Bassand. Vert. en geannoteerd door G.A.Lindeboom. Haarlem, Bohn, 1957. (XVI) 273 pp. gebonden. Portret. *rug geplastificeerd, naam op schutblad, band licht vlekkig* | Euro 15,00 |
| 599448 | BOERHAAVE, H., Boerhaave's brieven aan Bassand. Vertaald en geannoteerd door G.A.Lindeboom.Haarlem, Bohn, 1957. (XVI) 273 pp. gebonden. Portret. *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 590395 | BORST, P., De vioolspelende koe en andere muizenissen. Essays over kanker, evolutie en de menselijke natuur. Amsterdam, Bakker, 1999. 248 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 582819 | BOYS, JOHANNES DU, Methodus miscendorum medicamentorum (Paris - 1572). Facsimile reprint. Ghent, De Backer, 1973. (VI) (XVI) 134 (19) linnen. (Opera pharmaceutica rariora, 4) The present edition is limited to a thousand copies | Euro 16,00 |
| 591455 | BREMER, G.J., Hora est. Proefschriften van huisartsen 1900-1995.Rotterdam, Erasmus, 2000. 256 pp. linnen. Dissertatie. | Euro 17,50 |
| 597734 | BRUIJN, J. DE, Geschiedenis van de abortus in Nederland. Een analyse van opvattingen en discussies 1600-1979. Amsterdam, Van Gennep, 1979. 330 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Fotocopie A4-formaat | Euro 11,50 |
| 594690 | BRUIJN, J. DE, Geschiedenis van de abortus in Nederland. Een analyse van opvattingen en discussies 1600-1979. Amsterdam, Van Gennep, 1979. 330 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 568400 | BURCKHARDT, H., Arthritis deformans und chronische Gelenkkrankheiten. Mit 70 Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1932. [XII], 464, (4) pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 52) *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 40,00 |
| 584571 | BURGESS, R., Portraits of doctors & scientists in the Wellcome Institute of the history of medicine. Foreword by F.N.L. Poynter. London, Wellcome Institute, 1973. (XXIV) 459 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, pp. 151-154 los* | Euro 50,00 |
| 568446 | BYRAM, J.Q., Principles and practice of filling teeth with porcelain. With 132 illustrations. New York, Consolidated dental manufacturing company, 1908. 120 pp. linnen. | Euro 40,00 |
| 590397 | CAMPER, P., Catalogus van de tentoonstelling ter herdenking van den 150sten sterfdag van Petrus Camper 1722-1789 gehouden te Groningen van 30 april tot 7 mei 1939. Groningen, Wolters, 1939. 50 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 590398 | CANTONNET, A., Oogheelkunde voor den praktizeerenden geneesheer. Naar de derde Fransche uitgave vert. door E. Marx. Amsterdam, Scheltema, z.j. (XVI) 127 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 576719 | CAROL, W.L.L., Leerboek der huidziekten. Met 322 afbeeldingen, waarvan 32 in kleuren.Amsterdam, Scheltema, 1944. (XIV) 619 pp. linnen. Illustraties. *los in band, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 580469 | CELSUS, A.C., LIMMER, L., KRIEGLSTEIN, G.K., Augenheilkunde im Rom der frühen Kaiserzeit. A.C. Celsus 'De medicina libri octo'.Heidelberg, Kaden, 1992. (X) 171 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. 'De medicina' des A.C. Celsus, eine umfassende Wissensdarstellung der alexandrinisch-hellenistichen Medizin, geschrieben zwischen 25 und 35 nach Christus | Euro 20,00 |
| 568396 | CHIARI, O., Chirurgie des Kehlkopfes und der Luftröhre. Mit 244 Textabbildungen. Stuttgart, Enke, 1916. [XVIII], 470, (8) pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 19) | Euro 40,00 |
| 598945 | CHILD, C.G., The hepatic circulation and portal hypertension. In collaboration with W.D. O'Sullivan a.o.Philadelphia, Saunders, 1954. (XIV) 444 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *rug licht geschaafd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 580870 | CHOMEL, A.F., Éléments de pathologie générale. Paris, Masson, 1856 (4e herz.). (VIII) 692 pp. half leder. *papier hier en daar licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 35,00 |
| 580468 | CLEMENTSCHITSCH, F., Die Röntgendarstellung des Gesichtsschädels. Mit 229 Abbildungen. Wien, Urban, 1951 (2e). (VIII) 214 pp. half linnen. Illustraties. *voorplat vlekkig en licht beschadigd., naam op schutblad* | Euro 30,00 |
| 015793 | COE, R.M., Sociology of medicine.New York, McGraw-Hill, 1970. (VIII) 388 pp. linnen. (Series in sociology) *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 567691 | COEBERGH, P.J.J., Handleiding voor de conserveerende tandheelkunde. 2 delen. Utrecht, G.J. & D. Tholen, 1939. (VIII) 144, 120 pp. linnen.Deel 1: Tekst, Deel 2: Afbeeldingen | Euro 50,00 |
| 580878 | CORNET, G., Die Tuberculose. Wien, Hölder, 1899. (XII) 674 pp. half leder. (Specielle Pathologie und Therapie, 14, 3) | Euro 35,00 |
| 587404 | DEMEL, R., Diagnostik chirurgischer Erkrankungen mit Einschluss der Differentialdiagnostik und Röntgendiagnostik. Lehrbuch für Studierende und Ärzte. Mit 847 Abbildungen. Wien, Maudrich, 1935. (XXIV) 863 pp. linnen. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 580432 | DEWEY, M., Dental anatomy. Illustrated. St. Louis, Mosby, 1929 (8e). 291 pp. linnen. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 600943 | DIEMONT, A., Electrometrisch vleeschonderzoek.Utrecht, Van Boekhoven, 1925. (XII) 147 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *rug licht beschadigd, omslag licht verkleurd, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 576715 | DOESSCHATE, G. TEN, JANSMA, M.A.J., LANGE, C.C. DE, (RED.), Gedenkboek der koninklijke nederlandsche maatschappij tot bevordering der geneeskunst ter gelegenheid van haar honderd-jarig bestaan 7-8-9 juli 1949.Amsterdam, De Bussy, 1949. (VIII) 308 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: J.J. Brutèl de la Rivière, F.A. Schalij, E.J. van der Linden | Euro 15,00 |
| 580386 | DONDERS, F.C., LEERSUM, E.C. VAN, Het levenswerk van Franciscus Cornelis Donders. Met medewerking van C.C. Delprat, W. Einthoven, C. Eijkman e.a.Haarlem, Bohn, 1932. (XVI) 408 pp. linnen. Bibliografie. Portret. *papier licht roestvlekkig* | Euro 30,00 |
| 587193 | DONDERS, F.C., LEERSUM, E.C. VAN, Het levenswerk van Franciscus Cornelis Donders. Met medewerking van C.C. Delprat, W. Einthoven, C. Eijkman e.a.Haarlem, Bohn, 1932. (XVI) 408 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. *rug licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 593794 | DONDERS, F.C., PRAKKEN, J.R., (ED.), Donders. Opuscula selecta Neerlandicorum de arte medica. Fasciculus undevicesimus (XIX).Amsterdam, z.u., 1963. (XVI) 294 pp. linnen. Portret. Illustraties.Met een bijdrage van M.C. Colenbrander | Euro 25,00 |
| 593795 | DONDERS, F.C., PRAKKEN, J.R., (ED.), Donders. Opuscula selecta Neerlandicorum de arte medica. Fasciculus undevicesimus (XIX).Amsterdam, z.u., 1963. (XVI) 294 pp. linnen. Portret. Illustraties.Met een bijdrage van M.C. Colenbrander | Euro 25,00 |
| 576383 | DONGEN, J. VAN, De zieke mens in de beeldende kunst. Delft, Mycofarm, 1967. 277 pp. paperback. Illustraties. *onderzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 576723 | DONKERS, J., Hier hangt de gaper...Enschede, Bronsema, 1958. 75 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 580887 | DORST, C.L., Bijdrage tot de pathologische anatomie der streepvormig uitgbreide huidtumoren. Leiden, IJdo, 1902. (X) 94 pp. linnen. Dissertatie. Illustraties. *band licht beschadigd*Boekblok verguld | Euro 50,00 |
| 583080 | DROOGLEVER-FORTUYN, H.J.W., Kwakzalverij, bijgeloof en geneeskunst.Amsterdam, AP, 1940. 100 pp. half linnen. (Practische gids voor medische en hygiënische vraagstukken, 12) *hoek band gebutst, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 579542 | DUCHENNE, G.B., Physiologie der Bewegungen nach electrischen Versuchen und klinischen Beobachtungen mit Anwendungen auf das Studium der Lähmungen und Entstellungen. Aus dem Franz. übers. von C. Wernicke. Mit 100 Abbildungen.Cassel, Fischer, 1885. (XXVIII) 663 pp. hlf ln. 'Guillaume Benjamin Amand Duchenne de Boulogne, 1806-1875. Duchenne classified the electrophysiology of the entire muscular system and summed up his findings in the above work. The application of his results to pathological conditions marks him as the founder of electrotherapy. Morton's medical bibliography (5e), 1991, 614 | Euro 250,00 |
| 590401 | DUNNING, A.J., Betoverde wereld. Over ziek en gezond in onze tijd. Amsterdam, Meulenhoff, 1999. 224 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 590402 | DUNNING, A.J., Stof van dromen. Over de verbeelding van het ongeziene. Amsterdam, Meulenhoff, 1997 (4e). 224 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 594119 | DUNNING, A.J., Stof van dromen. Over de verbeelding van het ongeziene. Amsterdam, Meulenhoff, 1997 (4e). 224 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 590400 | DUNNING, A.J., Uitersten. Beschouwingen over menselijk gedrag. Amsterdam, Meulenhoff, 1990. 174 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 586709 | DUPUIS, H.M., NAAKTGEBOREN, C., NOORDAM, D.J., Een kind onder het hart. Verloskunde, volksgeloof, gezin, seksualiteit en moraal vroeger en nu. Amsterdam, Meulenhoff, 1987. 212 pp. ingenaaid. Illustraties. Andere bijdragen van: J. Spanjer, F.W.van der Waals | Euro 11,50 |
| 572678 | DUPUIS, H.M., NAAKTGEBOREN, C., NOORDAM, D.J., Een kind onder het hart. Verloskunde, volksgeloof, gezin, seksualiteit en moraal vroeger en nu. Amsterdam, Meulenhoff, 1987. 212 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beschadigd*Andere bijdragen van: J. Spanjer, F.W.van der Waals | Euro 11,50 |
| 017276 | DUVAL, J.J., Dissertatio medica de inhalatione externa. Lugduni Batavorum, apud Joannem Bos et Cornelium de Pecker, 1761. Ingenaaid. 4°. 43, (3) pp. *omslag licht beschadigd en iets vlekkig, papier hier en daar licht vlekkig*'Includes verses (in French) by J.J. Willer. Although Duval is described on the title page as 'Med. Doct.' , The verses are dedicated to him 'sur sa reception au doctorat en medicine'. Muller, 522 | Euro 50,00 |
| 576741 | EDEN, P.H. VAN, Verbandleer. Met 290 afbeeldingen en 7 houtsneden in den tekst. Haarlem, Bohn, 1930 (10 herz.). (XIV) 224 pp. linnen. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 571976 | EIJKMAN, C., JANSEN, B.C.P., Het levenswerk van Christiaan Eijkman 1858-1930. Haarlem, Bohn, 1959. (VIII) 205 pp. gebonden. Bibliografie. Portret. Uitgegeven tgv van het honderdjarig bestaan der vereniging Nederlandsch tijdschrift voor geneeskunde | Euro 16,00 |
| 586707 | EINTHOVEN, W., WAART, A. DE, Het levenswerk van Willem Einthoven 1860-1927. Haarlem, Bohn, 1957. (XII) 258 pp. gebonden. Bibliografie. Portret. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 599447 | EINTHOVEN, W., WAART, A. DE, Het levenswerk van Willem Einthoven 1860-1927. Haarlem, Bohn, 1957. (XII) 258 pp. gebonden. Bibliografie. Portret. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 16,00 |
| 571977 | EINTHOVEN, W., WAART, A. DE, Het levenswerk van Willem Einthoven 1860-1927. Haarlem, Bohn, 1957. (XII) 258 pp. gebonden. Bibliografie. Portret. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 572337 | ENDTZ, L.J., HASSELT M. VAN, MENSONIDES, H.M., De Hage-professoren. Geschiedenis van een chirurgische school. Met een voorwoord van G.A. Lindeboom. Amstelveen, Specia, 1972. 172 pp. ingenaaid. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 586708 | ENDTZ, L.J., HASSELT M. VAN, MENSONIDES, H.M., De Hage-professoren. Geschiedenis van een chirurgische school. Met een voorwoord van G.A. Lindeboom. Amstelveen, Specia, 1972. 172 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 598740 | EULENBURG, A., (HRSG.), Real-Encyclopädie der gesamten Heilkunde. Medicinisches-chirurgisches Handwörterbuch für praktische Ártzte. Mit zahlreichen Illustrationen in Holzschnitt und Farbendrucktafeln. Dritte, umgearbeitete und vermehrte Auflage. 26 delen. + Encyclopädische Jahrbücher der gesamten Heilkunde. Mit zahlreichen Illustrationen in Holzschnitt. 5 delen. Wien, Urban, 1894-1901, 1904-1908 (3e herz.) halfleder. Illustraties. *bovenzijde ruggen delen 1, 4, 9, 15, 25 licht beschadigd, rug deel 12 beschadigd, sommige hoekjes platten licht geschaafd*Deel XXVI bevat het General-Register. De Encylopädische Jahrbücher omvatten de delen XXVIII t/m XXXII (Neue Folge: Zweiter bis Sechster Jahrgang). Deel XXVII. Neue Folge. Erster Jahrgang ontbreekt | Euro 650,00 |
| 568299 | EVANS, G., A practical treatise on artificial crown-, bridge-, and porcelain-work. With 754 illustrations.Philadelphia, White Dental, 1905 (7e herz.). [XXII], 448, (2) pp. linnen. Illustraties. *voorplat licht gevlekt* | Euro 45,00 |
| 595654 | EVERDINGEN, J.J.E. VAN, MEULENBERG, F.A.E.M., (RED.), De loden last. Beroemdheden en hun ziekten. Amsterdam, Boom, 1994. 240 pp. paperback. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: A.J. Dunning, H.E. Fokke, F. Eijgenraam | Euro 10,00 |
| 590399 | EVERDINGEN, J.J.E. VAN, MEULENBERG, F.A.E.M., (RED.), De loden last. Beroemdheden en hun ziekten. Amsterdam, Boom, 1994. 240 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: A.J. Dunning, H.E. Fokke, F. Eijgenraam | Euro 10,00 |
| 587408 | FABRE, P., Alles over de huid. Bewerkt door D. Atsma en vert. door P. Lensink. 's-Gravenhage, Sdu, 1991. 288 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 573929 | FESTEN, H., 125 jaar geneeskunst en maatschappij. Geschiedenis van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij ter bevordering der Geneeskunst. Z.p., z.u., 1974. 591 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 589003 | FINKELNBURG, R., Die Therapie an den Bonner Universitätskliniken.Bonn, Marcus, 1914. (XVI) 614 pp. linnen. *rug licht beschadgd* | Euro 16,00 |
| 589729 | FISCHER, A., De vrouw als huisdokter. Een overzicht der gezondheidsleer en der familiale geneeskunde voornamelijk wat betreft vrouwen- en kinderziekten, de bevalling en de zorgen te verlenen aan de kinderen. Geïllustreerd met 438 oorspronkelijke gravures, 53 platen en een artistiek bijvoegsel. Met een voorwoord van dr Bonnaymé (Lyon). Nieuwe en volledig herziene en uitgebreide uitgave bewerkt door P. Feles.Brussel, Medicina, 1950. (X) 994 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 592686 | FLEXNER, J.T., Doctors on horseback. Pioneers of American medicine. New York, Viking, 1944 (8e). (XIV) 370 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 568286 | FRANGENHEIM, P., Die Krankheiten des Knochensystems im Kindesalter. Mit 95 Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1913. [XII], 349, (3) pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 10) *naam op titelblad, hier en daar penstrepen* | Euro 40,00 |
| 576740 | FRITZ-NIGGLI, H., Vererbung bei Mensch und Tier.Zürich, Gutenberg, 1948. 304 pp. linnen. Illustraties. (Forschung und Leben) *tekst op schutblad* | Euro 15,00 |
| 576709 | FUCHS, E., Lehrbuch der Augenheilkunde. Mit 392 Abbildungen.Leipzig, Deuticke, 1910 (12e herz.). (XX) 1023 pp. half leder. *bovenzijde rug licht beschadigd, band licht geschaafd, naam op schutblad* | Euro 35,00 |
| 580889 | GAREL, J., Diagnostic et traitement des maladies du nez. 'Rhinoscopie'. Avec 76 figures dans le texte & 3 planches hors texte.Paris, Rueff, 1901 (2e). 334 pp. half linnen. Illustraties. *rug vlekkig, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 30,00 |
| 576705 | GARRÈ, C., BORCHARD, A., Lehrbuch der Chirurgie. Neu bearb. von A. Borchard und R. Stich. Mit 583 zum Teil farbigen Abbildungen.Berlin, Vogel, 1935 (8e herz.). (XIV) 789 pp. linnen. Illustraties. *band licht roestvlekkig, bovenzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 572112 | GARRISON, F.H., MORTON, L.T., Medical bibliography. An annotated check-list of texts illustrating the history opf medicine. London, Deutsch, 1961 (2e). (XIV) 655 pp. linnen + omslag. | Euro 35,00 |
| 568393 | GEBELE, H., Die Laparotomie und ihre Behandlung. Mit 22 Abbildungen. Stuttgart, Enke, 1927. [XII], 382 pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 38) *voor- en nawerk licht roestvlekkig* | Euro 40,00 |
| 589616 | GEDEON, W.M., Erfahrungsheilkunde und Naturheilverfahren. Eine Einführung in die biologische Medizin. Mit 63 Abbildungen und 5 Tabellen.Heidelberg, Haug, 1991 (2e herz.). 490 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 584533 | GEGENBAUR, C., Lehrbuch der Anatomie des Menschen. Mit 619 zum Theil farbigen Holzschnitten. Leizpig, Engelmann, 188 (3e herz.). (XVIII) 1057 pp. half leder. Illustraties. *boekblok iets vlekkig, papier hier en daar licht vlekkig, platten licht geschaafd* | Euro 50,00 |
| 593493 | GELDER, R. VAN, Het brein in beweging. Wat doen de hersenen, als we goed/slecht presteren? Wat doen wij, als de hersenen goed/slecht presteren? Bij sporten, bewegen, denken, spreken, voelen en nog veel meer. Utrecht, Kosmos, z.j. 223 pp. paperback. Illustraties. (Lifetime) | Euro 10,00 |
| 577571 | GÉLIS, J., De boom en de vrucht. Zwangerschap en bevalling voor de medicalisering. Vert. uit het Frans door K. van Dorsselaar. Nijmegen, SUN, 1987. 351 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Sporen) | Euro 12,50 |
| 579443 | GESCHICKTER, C.F., COPELAND, M.M., Tumors of bone. 642 Illustrations.Philadelphia, Lippincott, 1949 (3e). (XVIII) 810 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 40,00 |
| 601155 | GILMAN, S.L., Making the body beautiful. A cultural history of aesthetic surgery.Princeton, UP, 2001 (2e). 396 pp. paperback. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 003269 | GREEP, J.M., SOETERS, P.B., WESDORP, R.I.C., (ED.), Current concepts in parenteral nutrition. The Hague, Nijhoff, 1977. (X 368 pp. gebonden. Met bijdragen van o.a.: S.J. Dudrick, H.N. Munro, J.E. Fischer | Euro 16,00 |
| 568380 | GULEKE, N., Chirurgie der Nebenschilddrüsen (Epithelkörper). Mit 22 teils farbigen Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1913. [XVI], 200 pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 9) *band licht verschoten* | Euro 40,00 |
| 571568 | HAAB, O., Atlas und Grundriss der Ophthalmoscopie und ophthalmoscopischen Diagnostik. Mit 149 farbigen & 7 schwarzen Abbildungen. München, Lehmann, 1904 (4e herz.). [XII], 82, (92) pp. linnen. (Atlas und Grundriss der gesamten Augenheilkunde, 2) (Lehmann's medizinische Handatlanten, 7) *rug licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 568442 | HAAB, O., Atlas und Grundriss der Ophthalmoscopie und ophthalmoscopischen Diagnostik. Mit 149 farbigen & 7 schwarzen Abbildungen. Dritte stark vermehrte Auflage. München, Lehmann, 1900 (3e herz.). [X], 82, (92), (19) pp. linnen. (Lehmann's medizinische Handatlanten, 7) *rug licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 582188 | HAGGARD, H.W., Devils, drugs and doctors. The story of the science of healing from medicine-man to doctor. With many illustrations from original sources. New York, Halcyon, 1929. (XXII) 405 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, binding iets los* | Euro 25,00 |
| 576730 | HAGGARD, H.W., Van medicijnman tot geneesheer. Vijftig eeuwen strijd voor zieke en kraamvrouw. Vert. en bewerkt door W. Schuurmans Stekhoven. Amsterdam, Ruys, 1951. 287 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 598246 | HARST, P.L. VAN DER, Poging tot inleiding in de practische homoeopathie voor artsen.Zaandam, Schwabe, 1980 (7e). 232 pp. ingenaaid. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 598245 | HARST, P.L. VAN DER, Poging tot inleiding in de practische homoeopathie voor artsen.Zaandam, Schwabe, 1960 (3e). 232 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, enkele penstreepjes* | Euro 10,00 |
| 578513 | HARST, P.L. VAN DER, Poging tot inleiding in de practische homoeopathie voor artsen.Zaandam, Schwabe, 1960 (3e). 232 pp. ingenaaid. *naam op binnenzijde omslag* | Euro 10,00 |
| 580102 | HEITZMANN, C., Die descriptive und topographische Anatomie des Menschen in 637 Abbildungen. Mit 169 colorirten Figuren. Wien, Braumüller, 1890 (6e). (XXII) 528 pp. half leder. Illustraties. *rug geschaafd en beschadigd, naam op schutblad en titelpagina* | Euro 40,00 |
| 592680 | HELFAND, W.H., Medicine & pharmacy in American political prints (1765-1870).Madison, American institute of the history of pharmacy, 1978. 84 pp. paperback. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 576714 | HELFERICH, H., Atlas und Grundriss der traumatischen Frakturen und Luxationen. Mit 79 Tafeln und 158 Figuren im Text von Maler B. Keilitz. München, Lehmann, 1901 (5e herz.). (XXII), 316, (3), (24) pp. linnen. Illustraties. (Lehmann's medizinische Handatlanten, 8) *voor- en achterplat licht geschaafd* | Euro 50,00 |
| 568443 | HELFERICH, H., Atlas und Grunriss der traumatischen Frakturen und Luxationen. Mit 78 Tafeln von Maler B. Keilitz und 392 Figuren im Text. München, Lehmann, 1914 (9e herz.). (VIII), 433, (3), (24) pp. linnen. (Lehmann's medizinische Handatlanten, 8) *voor- en achterplat licht geschaafd; hier en daar lichte roestvlekjes, rug licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 577448 | HEMKER, C.W., De ontdekking van het prothrombine. Amsterdam, Meesters, 1981. (XII) 236 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties.*rug licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 584532 | HENOCH, E., Vorlesungen über Kinderkrankheiten. Ein Handbuch für Aerzte und Studirende.Berlin Hirschwald, 1899 (10e). (XII) 917 pp. half leder. *naam op schutblad* | Euro 50,00 |
| 590420 | HERWERDEN, M. VAN, HERWERDEN, C.A.B. VAN, Marianne van Herwerden 16 februari 1874 - 26 januari 1934. Rotterdam, Brusse, 1948. 240 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *band licht verkleurd, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 576727 | HEYNEN, J., Raadgevingen voor minkundigen, tot conservatie van het gezigt, en over het gebruik en misbruik van brillen, oogglazen, enz. Met platen. Z.p, z.u., z.j. (Herdruk 1859). (VIII) 74 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag gevlekt* | Euro 15,00 |
| 008115 | HIPPOKRATES, HOEVEN, J.A. VAN DER, Hippokrates. Arts en ethiek. Leiden, Stafleu, 1963. 171 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 568289 | HIRSCHFELD, H., MÜHSAM, R., Chirurgie der Milz. Mit 32 teils farbigen Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1930. [XII], 274, (2) pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 46) *boekblok en schutblad licht roestvlekkig* | Euro 40,00 |
| 599417 | HIRSCHFELD, M., Geschlechtskunde auf Grund dreißigjähriger Forschung und Erfahrung bearbeitet. 5 delen.Stuttgart, Püttmann, 1926-1930. (XVI) 638, (VI) 659, (VI) 780, (IV) 903, (IV) 232 pp. linnen. Portret. Illustraties. *naam op schutblad, papier hier en daar licht roestvlekkig, deel 1 binding iets los, deel 4 pp. 448-449 licht beschadigd*Deel 1: Die körperseelischen Grundlagen, Deel 2: Folgen und Folgerungen, Deel 3: Einblicke und Ausblicke, Deel 4: Bilderteil, Deel 5: Registerteil | Euro 200,00 |
| 576728 | HOONAKKER, E.W., Geschiedenis van de contraceptie. Geboortenbeperking van de oudheid tot nu. 's-Gravenhage, BZZTôH, 1992. 160 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 579959 | HOPPE-SEYLER, F., THIERFELDER, H., Handbuch der physiologisch- und pathologisch-chemischen Analyse. Für Ärzte, Biologen und Chemiker. Hrsg. von K. Lang, E. Lehnartz unter Mitarbeit von G. Siebert. Mit Abbildungen. 6 delen in 10 banden. Berlin, Springer, 1953-66 (10e). linnen. *enkele platten licht vlekkig, enkele pagina's in deel 1 en 4.1 iets vlekkig, naam op schutbladen*Deel 1 + 2: Allgemeine Untersuchungsmethoden, Deel 3.1 + 3.2: Bausteine des Tierkörpers I, Deel 4.1 - 4.2: Bausteine des Tierkörpers II, Deel 5: Untersuchung der Organe, Körperflüssigkeiten und Ausscheidungen, Deel 6 A-B-C: Enzyme | Euro 350,00 |
| 568379 | HOSEMANN, G., SCHWARZ, E., LEHMANN, J.C., Die Echinokokkenkrankheit. Mit 118 Abbildungen und 2 farbigen Tafeln. Stuttgart, Enke, 1928. [XII], 418 pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 40) | Euro 40,00 |
| 580570 | HUET, E., De la chorée chronique. Paris, Lecrosnier, 1889. (IV) 260 pp. half leder. (Progrès medical) *naam op schutblad, leer rug licht geschaafd* | Euro 50,00 |
| 600451 | HUIZENGA, E., Eene nuttelike practijke van cirurgien. Geneeskunde en astrologie in het Middelnederlandse handschrift Wenen, Österreichische Nationalbibliothek, 2818.Hilversum, Verloren, 1997. 537 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. (MSB, 64) *hoekje uit schutblad geknipt* | Euro 25,00 |
| 574224 | IMMING, E., Die Behandlung pulpa- und wurzelkranker Zähne. Mit 217 Abbildungen und 8 farbigen Tafeln. Berlin, Meusser, 1920 (4e herz.). 387 pp. half linnen. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 595311 | ISRAËL, L., Cerveau droit, cerveau gauche. Cultures et civilisations.Paris, Plon, 1995. 317 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 010838 | JELGERSMA, G., Atlas anatomicum cerebri humani. 168 sections of the human brain. One hundred and eight prints in helio after photographic records of original sections.Amsterdam, Scheltema & Holkema, (1931). 108 platen met transparante schutbladen. Groot folio. 12, 14 (1), 2 pp. *plaat 1 aan de randen licht beschadigd*'Gerbrandus Jelgersma, Doeveren 1859-Oegstgeest 1942. Jelgersma was the son and a grandson of a minister. He studied medicine at Amsterdam. Still being 'semi-arts' he was appointed at the psychiatric asylum 'Meerenberg'. He was qualified in 1885, and was admitted as a privatdocent of criminal anthropology to Amsterdam University two years later. In 1894 J. was appointed medical superintendent of the 'Sanatorium voor Zenuwlijders' at Arnhem. During these years he performed scientific research on the microscopical structure of the brain in various diseases, publishing the results in Dutch and foreign periodicals. On 25 May 1899, he was appointed professor of medicine at Leiden in order to teach psychiatry and neurology. Jelgersma had a profound influence on psychiatry in The Netherlands. He studies in particular the influence of emotion and religion on the picture of psycho-pathological processes'. G.A. Lindeboom. Dutch medical biography. A biographical dictionary of Dutch physicians and surgeons 1475-1975. pp. 980-981. Voor een bibliografie van Jelgersma's werken zie: Carp, E.A.D.E., Jelgersma. Leven en werken van een verdienstelijk Nederlander. Lochem, De Tijdstroom, (1942). | Euro 680,00 |
| 598944 | JOKL, E., Nutrition, exercise and body composition.Springfield, Thomas, 1964. (VIII) 115 pp. linnen + omslag. Illustraties. (American lecture series, 574) (American lectures in sportsmedicine) *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 580880 | JONGH, D.K. DE, Critische beschouwingen over de homoeopathie. Ontstaan, ontwikkeling en wezen van dit therapeutische stelsel. Met een voorwoord van S.E. de Jongh.Amsterdam, NHUM, 1943 (2e). (XII) 479 pp. ingenaaid. *rug verkleurd en beschadigd* | Euro 16,00 |
| 587400 | JÜNGLING, O., Röntgenbehandlung chirurgischer Krankheiten zugleich Einführung in die physikalischen und biologischen Grundlagen der Röntgentherapie. Mit 86 Abbildungen im Text un einer Tafel. Leipzig, Hirzel, 1924. (XII) 468 pp. half linnen. Illustraties. *papier watervlekkig* | Euro 25,00 |
| 590418 | KAADEN, J.E. VAN DER, Moderne behandeling van varices en ulcis cruris. Amsterdam, Van Rossum, 1934. (VI) 101 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 576680 | KAISER, L., KLUYVER, A., PINKHOF, H., Taal, spelling, stijl in geneeskundige geschriften. Twintig herdrukken van opstellen. Haarlem, Bohn, 1940. 105 pp. ingenaaid. *omslag verschoten*Andere bijdragen van: G. van Rijnberk, E. Sluiter | Euro 11,50 |
| 591682 | KALK, H., Das Geschwür des Magens und Zwölffingerdarmes und das Geschwür des operierten Magens. Mit 5 Abbildungen im Text.Berlin, Urban, 1931. (VIII) 214 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594856 | KELDERMAN, C., Ampt ende plicht der vroed-vrouwen. Ingeleid door P. Boeymans. Alphen aan den Rijn, Stafleu, 1981 (Reprint 1697). (X) (XX) 82 pp. gebonden + omslag. Portret. (Librije der geneeskonst, 7) | Euro 20,00 |
| 575907 | KIRK, E.C., (ED.), The dental cosmos: a monthly record of dental science. Devoted to the interests of the profession. Volume XLVIII.Philadelphia, White Dental Manufacturing Co., 1906. (XIV) 720 pp. half linnen. Illustraties. *schutbladen en titelpagina gebruind* | Euro 50,00 |
| 586702 | KITTEL, W., SCHREIBER, W., ZIEGELMAYER, W., Soldatenernährung und Gemeinschaftsverpflegung. Mit einem Vorwort von A. Waldmann und F. Karmann. Mit 57 Abbildungen im Text und auf einer farbigen Tafel und zahlreichen Tabellen. Dresden, Steinkopf, 1939. (VIII) 337 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 14,00 |
| 568394 | KLOSE, H., Chirurgie der Thymusdrüse. Mit 99 Textabbildungen, 2 Kurven und 3 farbigen Tafeln. Stuttgart, Enke, 1912. [XII], 284 pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 3) *rug iets vlekkig* | Euro 40,00 |
| 568290 | KÖRTE, W., Die Chirurgie des Peritoneums.Stuttgart, Enke, 1927. [XII], 244 pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 39) | Euro 40,00 |
| 590419 | KOUWER, .J., Kraamverpleging. Groningen, Wolters, 1920 (4e herz.). (VIII) 208 pp. linnen. Illustraties. *band licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 580431 | KRANZ, P., Einführung in die Orthodontie. Berlin, Meusser, 1921. 164 pp. ingenaaid. Illustraties. (Leitfaden der Zahnheilkunde), 6) *rug en omslag licht roestvlekkig, enkele (kleur)potloodstrepen* | Euro 25,00 |
| 580562 | KRANZ, P.P., Klinische Zahnheilkunde und ihre Grenzgebiete. Mit 287 schwarzen und farbigen Abbildungen im Text auf 4 Tafeln. München, Lehmann, 1934. 349 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd en verkleurd* | Euro 35,00 |
| 568386 | KRAUSE, F., (Red.), Die allgemeine Chirurgie der Gehirnkrankheiten. 2 delen.Stuttgart, Enke, 1914. [XVIII], 580, [XVIII], 492, (2) pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 11,12) *naam op titelpagina, potloodaantekeningen*Deel 1: Bearb. von A. Knoblauch, K. Brodmann, A. Hauptmann. Mit 149 teils farbigen Textabbildungen und 12 Kurven, Deel 2: Bearb. von G. Anton, L. Bruns, F. Haasler, A. Hauptmann, W. Holzmann, F. Krause, F. Müller, M. Nonne, A. Schüller. Mit 106 teils farbigen Textabbildungen | Euro 200,00 |
| 568298 | KREHL, L., Pathologische Physiologie. Ein Lehrbuch für Studierende und Ärtzte. Mit einem Beitrag von E. Levy in Strassburg.Leipzig, Vogel, 1910 (6e herz.). [XX], 708, (8) pp. linnen. *enkele potloodaantekeningen, naam op titelpagina, rug licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 568280 | KRESS, H. VON, KITTLER, W., Innere Medizin in der Chirurgie. Stuttgart, Enke, 1938. [VIII], 144, (8) pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 59) | Euro 25,00 |
| 578514 | KUHNE, L., Die neue Heilwissenschaft oder die Lehre von der Einheit der Krankheiten und deren darauf begründete einheitliche, arzneilose und operationslose Heilung. Ein Lehrbuch und Ratgeber für Gesunde und Kranke.Leipzig, Kuhne, 1896 (18e herz.). (X) 482 pp. linnen. Portret. Illustraties. *band licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig, stempel* | Euro 15,00 |
| 006677 | KUIP, A. VAN DER, Medische instrumenten-ziekenverplegingsartikelen. Catalogus van Adr. van Kuip medische instrumenten B.V. Met losse prijslijst.Utrecht, Van der Kuip, 1973. 328, 23 pp. kunstleer + geniet. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 577450 | LAENNEC, R.T.H., KNEGTEL, A.P.C.H., Laennec. Met een woord vooraf van N.G.M. Orie. Assen, Van Gorcum, 1966. (XII) 217 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. (HB, 77) *tekst op schutblad* | Euro 20,00 |
| 601157 | LAIRESSE, G. DE, DUMAITRE, P., La curieuse destinée des planches anatomiques de Gérard de Lairesse peintre en Hollande. Lairesse, Bidloo, Cowper. Avec la collaboration de J. Samion-Contet. Préface de M. Florkin.Amsterdam, Rodopi, 1982. (XVIII) 107 pp. paperback. Illustraties.(NNBGGN, 6) | Euro 10,00 |
| 579444 | LEJARS, F., Exploration clinique et diagnostic chirurgical. 907 photographes et dessins orginaux inédits. Paris, Masson, 1923. (X) 778 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 590416 | LENZMANN, R., Die Pathologie und Therapie der plötzlich das Leben gefährdenden Krankheitszustände. Jena, Fischer, 1909 (2e herz.). (XVIII) 584 pp. linnen. *rug verkleurd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 574162 | LINDEBOOM, G.A., Geschiedenis van de medische wetenschap in Nederland. Bussum, Van Dishoeck, 1972. 198 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. (Grote Fibula serie, 2) *enkele penstreepjes, omslag en recensie op binnenzijde voorplat en schutblad geplakt, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 572113 | LINDEBOOM, G.A., Inleiding tot de geschiedenis der geneeskunde. Haarlem, Bohn, 1971 (2e). 346 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *voor- en achterin extra documentatie geplakt, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 579437 | LINT, J.G. DE, Geneeskundige volksprenten in de Nederlanden. Met 78 afbeeldingen naar oude prenten. Schiedam, Interbook, 1977 (Repr. 1918). (IV) 122 pp. linnen. Illustraties.*bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 20,00 |
| 590415 | LINT, J.G. DE, Geneeskundige volksprenten in de Nederlanden. Met 78 afbeeldingen naar oude prenten. Schiedam, Interbook, 1977 (Repr. 1918). (IV) 122 pp. linnen. Illustraties.*nieuw gebonden* | Euro 20,00 |
| 585601 | LÖBKER, K., Chirurgische Operationslehre. Ein Leitfaden für die Operationsübungen an der Leiche. Mit Berücksichtigung der chirurgischen Anatomie für Studirende und Ärzte. Mit 264 Holzschnitten. Wien, Urban, 1885. (VIII) 488 pp. half linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, stempel op schutblad* | Euro 40,00 |
| 600941 | LOOS, J.W., Schijndood, kunstmatige ademhaling en reanimatie. Leiddraad voor artsen, verplegenden en E.H.B.O.-cursisten. Met 26 afbeeldingen.Amsterdam, Kosmos, 1949. 63 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 590417 | LUST, F., Diagnostik und Therapie der Kinderkrankheiten. Mit speziellen Arzneiverordnungen für das Kinderalter. Ein Wegweiser für den praktischen Arzt. Berlin, Urban, 1934. (VIII) 573 pp. linnen. *rug licht beschadigd, platten licht vlekkig* | Euro 15,00 |
| 581285 | MACFADDEN, B., Macfaddan's encyclopedia of physical culture. A work of reference, providing complete instructions for the cure of all diseases through physcultopathy, with general information on natural methods of health-building and a description of the anatomy and physiology of the human body. 5 dln.New York, Macfaddan, 1924 (6e herz.). (XX) 620, (XII) 621-1202, (X) 1203-1797, (X) 1799-2407, (X) 2409-2914 pp. linnen. Portret. Illustraties. (deel 3 binding iets los, deel 4 schutblad en titelpagina lichte waterschade* | Euro 75,00 |
| 568372 | MADELUNG, O.W., Die Chrirurgie des Abdominaltypus. 2 delen. Stuttgart, Enke, 1923. [VIII], 459, [X], 411, (3) pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 30a,30b) *ruggen licht gevlekt*x | Euro 65,00 |
| 576676 | MARKS, G., BEATTY, W.K., The precious metals of medicine. Illustrated with photopgraphs. New York, Scribner, 1975. (XXVI) 294 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 576677 | MARLE, W., (HRSG.), Lexikon der gesamten Therapie des praktischen Artztes mit Einschluß der therapeutischen Technik. Unter Mitarbeit zahlreicher Fachgenossen. Mit 490 und 335 Abbildungen im Text.Berlin, Urban, 1929-30 (3e herz.). (VIII) 772, (IV) 773-1579 pp. linnen. Illustraties. | Euro 50,00 |
| 590413 | MCNEILL, W.H., De pest in de geschiedenis. Vert. door T. Davids. Amsterdam, AP, 1986. 372 pp. linnen. (Synopsis) | Euro 15,00 |
| 576675 | MEEKEREN, J. VAN, Heel- en geneeskonstige aenmerkingen. Ingel. door D. de Moulin. Alphen aan den Rijn, Stafleu, 1979. (XVIII) (XIV) 501 (11) (8) pp. gebonden + omslag. (Librije der geneeskonst, 2) *omslag en band licht beduimeld*Fotomechanische herdruk van de tweede uitgave 1728 | Euro 16,00 |
| 580601 | MEHNERT, E., Ueber topographische Altersveränderungen des Atmungsapparates und ihre mechanischen Verknüpfungen an der Leiche und am Lebenden untersucht. Mit 3 Tafeln und 29 Figuren im Text.Jena, Fischer, 1901. (VI) 151 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, omslag beschadigd, deels onopengesneden* | Euro 25,00 |
| 568278 | MELCHIOR, E., Die Chirurgie des Duodenum. Mit 88 teils farbigen Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1917. [XVIII], 566, (8) pp. linnen. Illustraties.(Neue Deutsche Chirurgie, 25) *iets los in band, schutblad licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 590414 | MENDEL, G., HENIG, R.M., Een monnik en twee erwten. Gregor Mendel, vader van de genetica. Ned. vert. J. Mars. Amsterdam, Ambo, 2001. 319 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 592916 | MENDES DA COSTA, S., Leerboek der geslachtsziekten. Met 106 afbeeldingen tusschen den tekst. Haarlem, Bohn, 1929 (3e). (X) 556 pp. halfleer. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 577107 | MESDAG, M.J, Bibliographie van de werken van Nederlandsche schrijvers op het gebied der neurologie en psychiatrie en aanverwante vakken. II. Systematisch gedeelte. Z.p., z.u., 1923. (VIII) 543 pp. ingenaaid. *omslag iets gevlekt, stempel op titelpagina* | Euro 35,00 |
| 600839 | METCHNIKOFF, É., De onevenredige ontwikkeling der menschelijke natuur. Grondoorzaak van ons gebrek aan levensgeluk. Vertaling van H. Eshuys. Met afbeeldingen buiten den tekst.Amsterdam, Veldt, z.j. 288 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 573480 | MEURS, B. VAN, De slaap. Lezing. Utrecht, Van Rossum, 1876. 93 pp. ing. *omslag beschadigd, bibliotheekstempel op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 576742 | MEZ-MANGOLD, L., Aus der Geschichte des Medikaments. Basel, Hoffmann, 1971. 175 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 580843 | MILLER, T.S., The birth of the hospital in the Byzantine empire. Baltimore, JHUP, 1985. (XVI) 288 pp. linnen. (The Henry E. Sigerist supplements to the bulletin of the history of medicine, 10) *vlekje op boekblok* | Euro 20,00 |
| 591847 | MOL, A., LIESHOUT, P. VAN, Ziek is het woord niet. Medicalisering, normalisering en de veranderende taal van huisartsgeneeskunde en geestelijke gezondheidszorg, 1945-1985. Nijmegen, SUN, 1989. 300 pp. ingenaaid. Dissertatie. *paperclipsporen, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 599910 | MOL, A., LIESHOUT, P. VAN, Ziek is het woord niet. Medicalisering, normalisering en de veranderende taal van huisartsgeneeskunde en geestelijke gezondheidszorg, 1945-1985. Nijmegen, SUN, 1989. 300 pp. ingenaaid.Handelseditie van dissertatie Groningen | Euro 10,00 |
| 598755 | MOLL, A., ELDIK, C. VAN, Practisch tijdschrift voor de geneeskunde in al haren omvang, uit de nieuwste buitenlandsche werken, uit oorspronkelijke bijdragen van Nederlandsche geneeskundigen en uit eigene waarnemingen, inzonderheid ook ten dienste van jonge artsen en van heelmeesters ten platten lande, verzameld. Registers van den I. tot den X. jaargang en den I. en II. supplement-band. Gorinchem, Jacobus Noorduyn, 1832. Gekartonneerd. (II), 349 pp. | Euro 25,00 |
| 568293 | MOMBURG, F., Die künstliche Blutleere. Mit 37 Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1922. [XII], 89, (3) pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 28) *schutblad licht roestvlekkig* | Euro 30,00 |
| 572372 | MURPHEY, L.R., Enter the physician. The transformation of domestic medicine 1760-1860. Tuscaloosa, Alabama UP, 1991. (XXII) 312 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (History of American science and technology series) | Euro 25,00 |
| 568277 | NAEGELI, O., Unfalls- und Begehrungsneurosen. Mit 2 Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1917. [XIV], 201, (9) pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 22) | Euro 40,00 |
| 580876 | NIEMEYER, F. VON, Lehrbuch der speciellen Pathologie und Therapie mit besonderer Rücksicht auf Physiologie und pathologische Anatomie. Neu bearb. von E. Seitz. 2 delen. Berlin, Hirschwald, 1884-85 (11e herz.). (VIII) 878, (XII) 1004 pp. half leder. *naam op schutblad, randen platten licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 590483 | NOORDMAN, J., Om de kwaliteit van het nageslacht. Eugenetica in Nederland 1900-1950. Nijmegen, SUN, 1989. 302 pp. ingenaaid. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 590422 | NOVAK, J., Die Menstruation und ihre Störungen. Mit 6 Textabbildungen. Wien, Springer, 1928. 93 pp. ingenaaid. (Bücher der ärtztlichen Praxis, 11) | Euro 10,00 |
| 587793 | OOSTERBAAN, G., De gezondheidswet en de woningwet. Met inleidingen, aanteekeningen en alphabetisch register. Ontleend aan de schriftelijke en mondelinge gedachtenwisseling tusschen regeeering en staten-generaal. Groningen, Wolters, 1901. (VIII) 294 (8) pp. linnen. | Euro 20,00 |
| 592917 | OSLER, W., CUSHING, H., The life of sir William Osler. Complete in one volume. London, OUP, 1946 (2e). (XVIII) 1417 pp. linnen. Portret. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 594478 | OTTINGER, H.U., Ottinger's Homöopathie. Diese vereinfachte, zusammengesetzte Homöopathie ist das Resultat einer sehr grossen Heilpraxis und bewährte sich in Tausenden von Krankheitsfällen. Für den Volksgebrauch dargestellt. Mit einem Vorwort von G.W. Surya. Berlin, Linser, 1921. 208 pp. linnen. Portret. (Okkulte Medizin, 9) *nieuw gebonden, ex libris, papier hier en daar gerestaureerd*Ottinger's verbesserte Komplex-Homöopathie | Euro 15,00 |
| 594413 | OTTINGER, H.U., Ottinger's Homöopathie. Diese vereinfachte, zusammengesetzte Homöopathie ist das Resultat einer sehr grossen Heilpraxis und bewährte sich in Tausenden von Krankheitsfällen. Für den Volksgebrauch dargestellt. Mit einem Vorwort von G.W. Surya. Berlin, Linser, 1921. 208 pp. halflinnen. Portret. *naam op schutblad, papier gebruind*Ottinger's verbesserte Komplex-Homöopathie | Euro 15,00 |
| 579511 | PANCOAST, H.K., PENDERGRASS, E.P., SCHAEFFER, J.P., The head and neck in roentgen diagnosis.Springfield, Thomas, 1942 (2e). (XXXII) 976 pp. linnen. Illustraties. *schutblad verkleurd* | Euro 35,00 |
| 586705 | PARÉ, A., ROGGE, C.W.L., De betekenis van Ambroise Paré (1510-1590) mens, leermeester en chirurg.Groningen, z.u., 1973. (XII) 251 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 586704 | PARÉ, A., ROGGE, C.W.L., De betekenis van Ambroise Paré (1510-1590) mens, leermeester en chirurg.Groningen, z.u., 1973. (XII) 251 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 584614 | PARÉ, A., ROGGE, C.W.L., De betekenis van Ambroise Paré (1510-1590) mens, leermeester en chirurg.Groningen, z.u., 1973. (XII) 251 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 586706 | PARÉ, A., ROGGE, C.W.L., De betekenis van Ambroise Paré (1510-1590) mens, leermeester en chirurg.Groningen, z.u., 1973. (XII) 251 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 579483 | PEPFENHAUSER, H., Dissertatio medica de sabinae usu in osteocopis. Utrecht, C. van der Post, 1835. 56 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd en verkleurd* | Euro 35,00 |
| 568385 | PERTHES, G., BORCHERS, E., Verletzungen und Krankheiten der Kiefer. Mit 234 teils farbigen Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1932. [XVI], 623 pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 53) | Euro 50,00 |
| 580606 | PIQUER, A., Homenaje al doctor Andrés Piquer. La medicina de los Árabes. Discurso leído en la Real Academia Médica Matritense el dia 9 de marzo de 1770.Madrid, z.u., 1935. (XXX) 46 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht beduimeld*X Congreso internacional de historia de la medicina publicaciones | Euro 15,00 |
| 003425 | POLLAK, K., Oude geneeskunst. Vertaling J.A. Maas Geesteranus. Leiden, Stafleu, 1970. 347 pp. linnen. Illustraties. *enkele penstreepjes, recensie binnenzijde voorplat geplakt, naam op schutblad*Geneeskunst van Egypte, Babylonië, Perzië, India, China, Mexico, Peru | Euro 12,50 |
| 572338 | PORGES, O., Darmkrankheiten. Ihre Diagnose und Therapie in vierzehn klinischen Vorlesungen. Berlin, Urban, 1938 (2e herz.). (VI) 256 pp. linnen. | Euro 20,00 |
| 579961 | PROUST, R., CHARRIER, J., Chirurgie de l'appareil génital de la femme. Paris, Masson, 1922 (5e herz.). (VIII) 300 pp. linnen. Illustraties. (Précis de technique opératoire) *rug licht beschadigd, titelpagina en enkele pagina's licht watervekkig, naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 598929 | PUCH, J., A treatise on the science of muscular action.Z.p., Editions Medicina Rara, z.j. (Facsimile reprint 1974). (X) (XVI)106 pp. halfleer + cassette. Illustraties.Facsimile. Twenty-eight hundred copies were printed for the members of Editions Medicina Rara Ltd. on Esparto paper at The Curwen Press Ltd., London. England. The plates for this printing were made from a copy of the original 1794 London edition. (...). Twenty-five hundred copies have been bound in three-quarters leather and buckram and are numbered in arabi numerals 1-2500. (...). This copy in number 569. Los bijgeleverd: 'Introduction' , 14 pp. ingenaaid | Euro 65,00 |
| 587210 | QUERIDO, A., Werk in uitvoering. Een keur uit de geschriften. Samenstellers: M.A.J.Romme, W.J.Z.Gorter-Willemse.Leiden, Stenfert Kroese, 1970. (VIII) 279 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 15,00 |
| 587398 | QUERVAIN, F. DE, Spezielle chirurgische Diagnostik für Studierende und Ärtzte. Mit 680 Abbildungen im Text und 7 Tafeln.Leipzig, Vogel, 1919 (6e herz.). (XXIV) 879 pp. half linnen. Illustraties. *band licht geschaafd, achterin lichte waterschade* | Euro 25,00 |
| 587399 | QUERVAIN, F. DE, Spezielle chirurgische Diagnostik für Studierende und Ärtzte. Mit 750 Abbildungen im Text und 7 Tafeln.Leipzig, Vogel, 1922 (8e herz.). (XVI) 930 pp. linnen. Illustraties. *naam op titelpagina* | Euro 30,00 |
| 570567 | QUERVAIN, F. DE, Spezielle chirurgische Diagnostik für Studierende und Ärtzte. Mit 833 Abbildungen im Text und 6 Tafeln.Leipzig, Vogel, 1931 (9e herz.). (XVI) 916 pp. linnen. Illustraties. | Euro 35,00 |
| 587403 | QUERVAIN, F. DE, Spezielle chirurgische Diagnostik für Studierende und Ärtzte. Mit 833 Abbildungen im Text und 6 Tafeln.Leipzig, Vogel, 1931 (9e herz.). (XVI) 916 pp. linnen. Illustraties. *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 30,00 |
| 568397 | QUERVAIN, F. DE, Die Struma maligna. Mit einem Geleitwort von Prof.dr. Carl Wegelin. Mit 81 teils farbigen Abbildungen. Stuttgart, Enke, 1941. [VIII], 160, (4) pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 64) | Euro 30,00 |
| 601146 | RAFFLER-ENGEL, W. VON, (ED.), Doctor-patient interaction. Amsterdam, Benjamins, 1990. (XXVIII) 294 pp. ingenaaid. (Pragmatics & beyond, 4) Met bijdragen van o.a.: J. Beuerlein, H.S. Herzka, A.B. Robillard | Euro 20,00 |
| 568288 | RAHM, H., Die Röntgentherapie des Chirurgen. Mit 205 Abbildungen.Stuttgart, Enke, 1927. [XVIII], 547, (3) pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 37) *schutblad licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 576744 | RAPSON, H., The circulation of blood. A history. London, Muller, 1982. (VIII) 132 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 568296 | REDWITZ, E., FUSS, H., Die Pathogenese des peptischen Geschwürs des Magens und der oberen Darmabschnitte. Mit 76 teils farbigen Abbildungen.Stuttgart, Enke, 1928. [XIV], [II], 387, (1) pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 42) | Euro 40,00 |
| 580430 | REHM, H., Abdruckverfahren beim Lückengebiß einschließlich der Unterfütterung partieller Prothesen. Mit 70 Abbildungen im Text. Leipzig, Meusser, 1938. (VI) 52 pp. linnen + omslag. Illustraties. *schutblad licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 587353 | REHM, H., Vermeidung und Behebung von Mißerfolgen bei totalen Prothesen. Mit 73 Abbildungen. München, Lehmann, 1939 (3e herz.). 82 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht vlekkig* | Euro 10,00 |
| 568401 | REICHEL, P., STAEMMLER, M., Die Neubildungen des Darmes. 2 delen. Stuttgart, Enke, 1924-33. [XIV], 380, (4), [XII], 487, (5) pp. linnen. Portret. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 33a, 33b) *schutbladen licht roestvlekkig*Deel 1: Pathologisch-anatomischer Teil. Mit 108 Textabbildungen und 5 Kurven, Deel 2: Klinischer Teil. Mit 27 Textabbildungen und 25 Tabellen | Euro 50,00 |
| 600004 | RÉVÉSZ, G., (RED.), Het persoonlijke en sociale leven van de blinden. Met medewerking van W.P.C. Zeeman, C. Strehl en J. Vis.Leiden, Stenfert Kroese, 1955. (XII) 240 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 582476 | RICON-FERRAZ, A., (ED.), Actes du 10e colloque des conservateurs des musées d'histoire des sciences médicales 6-9 septembre 2000, Porto, Portugal. 'Collections et musées d'histoire des sciences médicales'. 'L'expérience scientifique et pédagogique des collections et musées d'histoire des sciences médicales'. Organisé par le musée d'histoire de la médecine 'Maximiano Lemos'.Lyon, Fondation Marcel Merieux, z.j. 277 pp. ingenaaid. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: X.C. Otero, E. Plomp, A. Corvi, W.J. Mulder, V. Pundure | Euro 11,50 |
| 580871 | RIJNBERK, G. VAN, Een greep uit het werk van G. van Rijnberk. Bussum, Van Dishoeck, 1934. (XXIV) 1002 pp. linnen. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 590423 | RIJNBERK, G. VAN, Physiologische brieven. 3 delen. Haarlem, Bohn, 1926-32 (2e, 1e, 1e). (VIII) 220, (VIII) 266, (VIII) 253 pp. linnen. (VUB, 27, 33, 37) *banden verkleurd en ruggen licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 574228 | ROBASCHIK, R., Handbuch der Gußtechnik gemeinsam bearbeitet von A. Both, A. John und R. Robaschik, Dentisten in Breslau. Mit 137 Abbildungen und 2 Tafeln im Text.Berlin, Zahntechnischer-Verlag, 1921 (3e). (VIII) 163 pp. half linnen. Illustraties | Euro 30,00 |
| 568383 | SAAR, G. VON, Die Sportverletzungen. Mit 53 Textabbildungen. Stuttgart, Enke, 1914. [XVI], 325, (3) pp. linnen. Illustraties.(Neue Deutsche Chirurgie, 13) | Euro 40,00 |
| 590426 | SACKS, O., Een antropoloog op Mars. Zeven paradoxale verhalen. Uit het Engels vert. door H. Visserman. Amsterdam, Meulenhoff, 1999 (7e). 351 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 590424 | SACKS, O., Migraine. Inzicht in beleving, diagnose en therapie. Vert. M. van Hummel. Amsterdam, Meulenhoff, 1990. 293 pp. paperback. Illustraties. (Pocket editie) | Euro 9,00 |
| 590427 | SACKS, O., Ontwaken in verbijstering. Stemmen zien. Vert. J. den Bekker.Amsterdam, Meulenhoff, 1989. 549 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 576710 | SAJET, B.H., DREES, W., HAAS, J.H. DE, BARUCH, J.Z., Het boek Sajet. Opstellen over aspecten der sociale geneeskunde door vrienden aangeboden aan dr B.H. Sajet ter gelegenheid van zijn tachtigste verjaardag.Amsterdam, z.u., 1967. 191 pp. linnen. Bibliografie. Portret.Andere bijdragen van o.a.: S. Broekman, J.J. Groen, P. Muntendam. Dit boek werd in opdracht van het werkcomité gedrukt in 800 genummerde exemplaren door Holland-Breumelhof N.V. te Amsterdam, onder verantwoordelijkheid van prof. dr A. Maartje E. Draak. Dit is nummer 019 | Euro 15,00 |
| 580888 | SÄNGER, W.M.H., Handboek der verloskunde. Groningen, Wolters, 1881 (2e herz.). (XIV) 416 pp. half linnen. Illustraties. *voorplat los*Met 3 uitvouwbare platen | Euro 30,00 |
| 583141 | SCARBOROUGH, J., (ED.), Symposium on Byzantine medicine.Washington, Dumbarton Oaks research library and collection, 1984. (XVI) 282 pp. linnen. Illustraties. (Dumbarton Oaks papers, 38).Met bijdragen van o.a.: V. Nutton, A. Kazhdan, S.A. Harvey, A.M. Doyen-Higuet, G. Baader | Euro 50,00 |
| 576745 | SCHLEICH, C.L., Die Weisheit der Freude und andere ausgewählte Schriften. Stuttgart, Rowohlt, 1925. 421 pp. linnen. Portret. *rug licht roestvlekkig*Frakturschrift | Euro 11,50 |
| 596484 | SCHLEICH, C.L., Vom Schaltwerk der Gedanken. Neue Einsichten und Betrachtungen über die Seele.Berlin, Fischer, 1923 (38.-40.). 287 pp. halflinnen. *tekst binnenzijde band, bibliotheekstempel* | Euro 11,50 |
| 581702 | SCHLEIP, K., ADLER, A., Atlas der Blutkrankheiten. Zweite, völlig neu bearbeitete Auflage. Mit 108 farbigen Bildern. Berlin, Urban, 1928 (2e herz.). 174 pp. halfleer. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 580877 | SCHMIDT, M., Die Krankheiten der oberen Luftwege. Aus der Praxis für die Praxis. Mit 182 Abbildungen im Text und 7 Tafeln. Berlin, Springer, 1903 (3e herz.). (XVI) 955 pp. linnen. Illustraties. *rug gebruind* | Euro 25,00 |
| 580883 | SCHMIEDENBERG, O., Grundriss der Arzneimittellehre. Leipzig, Vogel, 1883. (VIII) 279 pp. linnen. *naam op schutblad, band licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 590429 | SCHOENMAKERS, T., JAS, J., Slang, esculaap en gaper. Medisch-farmnaceutische symbolen. Foto's: U. Schachenmann. Mijdrecht, Roche, 1993. 173 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 592871 | SCHOO, H.J.M., Bekroond antwoord op de prijsvraag over 'Malaria in Noord-Holland' uitgeschreven door de N.-H. Vereeniging 'Het Witte Kruis'.Haarlem, Bohn, 1905. XII) 361 pp. halfleer. Illustraties. *band licht geschaafd* | Euro 50,00 |
| 576725 | SCHOUTEN, J., Het pentagram als medisch teken. Een iconologische studie.Z.p., z.u., z.j. 79 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 8,00 |
| 572131 | SCHOUTEN, J., The rod and serpent of Asklepios. Symbol of medicine. Transl. from the Dutch by M.E. Hollander. With 77 illustrations.Amsterdam, Elsevier, 1967. (X) 260 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 586722 | SCHOUTEN, J., The rod and serpent of Asklepios. Symbol of medicine. Transl. from the Dutch by M.E. Hollander. With 77 illustrations.Amsterdam, Elsevier, 1967. (X) 260 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *bibliotheekstempel* | Euro 25,00 |
| 599569 | SCHOUTEN, J., De slangestaf van Asklepios, symbool der geneeskunde. Ingel. door G.A. Lindeboom. Amsterdam, Brocades, z.j. 216 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *band en schutbladen licht vlekkig* | Euro 25,00 |
| 576724 | SCHOUTEN, J., De slangestaf van Asklepios, symbool der geneeskunde. Ingel. door G.A. Lindeboom. Amsterdam, Brocades, z.j. 216 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *voorplat beduimeld* | Euro 25,00 |
| 601161 | SCHOUTEN, J., De slangestaf van Asklepios, symbool der geneeskunde. Ingeleid door G.A. Lindeboom. Amsterdam, Brocades, z.j. 216 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 587186 | SCHRIFTLEITUNG DER DEUTSCHEN MEDIZINISCHEN WOCHENS, (HRSG.), Vor 20 Jahren. Zweite Folge. Von den Dardanellen zum Sues. Mit Marineärtzten im Weltkrieg durch die Türkei. Mit einem Geleitwort von Admiral Souchon. Mit 1 Übersichtskarte und 15 Abbildungen. Leipzig, Thieme, 1935. 277 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, ex libris, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 35,00 |
| 584531 | SCHWALBE, J., (HRSG.), Diagnostische Technik für die ärztliche Praxis. Ein Handbuch für Ärzte und Studierende. Bearb. von K. Amersbach, A. Bacmeister, O. David, P. Fürbringer u.a. Mit 380 Abbildungen. Leipzig, Thieme, 1923. (XVI) 851 pp. half linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, vouwen in pp.I t/m VIII) | Euro 30,00 |
| 590430 | SCHWALBE, J., (HRSG.), Therapeutische Technik für die ärtztliche Praxis. Ein Handbuch für Ärztle und Studierende. Bearb. von S. Betmann, J. Boas, A. Fernau, E.P. Friedrich u.a. Mit 685 Abbildungen. Leipzig, Thieme, 1923 (6e herz.). (XVI) 1182 pp. half linnen. Illustraties. *vouw in titelblad en schutblad* | Euro 30,00 |
| 571497 | SEIFFERT, W., Die Erbgeschichte des Menschen. Stuttgart, Enke, 1935. (IV) 176 pp. linnen. lllustraties. *voorplat iets gevlekt* | Euro 15,00 |
| 585599 | SELTER, H., (HRSG.), Handbuch der deutschen Schulhygiene. Unter Mitwirkung von W. von Drigalski, R.Flachs, FR.W. Fröhlich, H. Graupner, G. Leubuscher, F.A. Schmidt, Dr. Wehrhahn. Dresden, Steinkopff, 1914. (VIII) 759 pp. half linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, band licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 50,00 |
| 576721 | SHILTS, R., And the band played on. Politics, people and the aids epidemic. New York, St. Martin, 1987. (XXIV) 630 pp. half linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 576720 | SHORTER, E., Geschiedenis van het vrouwelijk lichaam. Vert: A.J. Koekkoek. Baarn, Ambo, 1984. 367 pp. paperback. *naam op schutblad, omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 592678 | SIGERIST, H.E., Anfänge der Medizin. Von der primitiven und archaischen Medizin bis zum Goldenen Zeitalter in Griechenland. Vorwort von E.H. Ackerknecht.Zürich, EV, 1963. (XIV) 783 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar*Titel der Originalausgabe: 'A history of medicine' | Euro 20,00 |
| 568297 | SIMON, H., Die Sarkome. Mit 162 teils farbigen Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1928. [XX], 640 pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 43) | Euro 50,00 |
| 590431 | SIRKS, M.J., WAARDENBURG, P.J., (RED.), Geneeskunde en erfelijkheid. Met medewerking van: G.P. Frets, P.H.G. van Gilse, M.R. Heynsius van den Berg e.a.Lochem, Tijdstroom, 1949 (3e herz.). 484 pp. linnen. Illustraties. *kleurpotloodstrepen, naam op schublad* | Euro 15,00 |
| 592859 | SNELLEN, H.A., History of cardiology. A brief outline of the 350 years' prelude to an explosive growth.Rotterdam, Donker, 1984. 191 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 588558 | STERIADE, M., The intact and sliced brain. Cambridge, MIT, 2001. (XIV) 366 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 576718 | STOECKEL, W., (HRSG.), Lehrbuch der Geburtshilfe. Bearb. von G. Bessau, A. Döderlein, O. von Franqué, O. Hoehne, RT. von Jaschke, F. von Mikulicz-Radecki, B. Ottow, E. Philipp, L. Seitz, W. Stoeckel, M. Walthard. Mit 620 zum grössten Teil farbigen Abbildungen im Text. Jena, Fischer, 1935 (4e herz.). (XVI) 1036 pp. linnen. Illustraties. *stuk uit schutblad geknipt* | Euro 35,00 |
| 576702 | STÖHR, P., Lehrbuch der Histologie und der mikroskopischen Anatomie des Menschen mit Einschluss der mikroskopischen Technik. Bearb. von O. Schultze. Mit 396 Abbildungen.Jena, Fischer, 1912 (15e herz.). (XIV) 499 pp. linnen. Illustraties. *band licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 576732 | STOKVIS, B.J, DANIËLS, C.E., BURGER, H., Gedenkschrift bij het honderd-jarig bestaan van den geneeskundigen kring te Amsterdam. Amsterdam, De Bussy, 1948. 111 pp. linnen. *schutblad gebruind*Andere bijdragen van: C.T. van Valkenburg, J.G.G. Borst, L.A. Faber | Euro 11,50 |
| 576708 | STRÜMPELL, A., SEYFARTH, C., Lehrbuch der Speziellen Pathologie und Therapie der inneren Krankheiten. Für Studierende und Ärzte. Mit 172 und 212 Abbildungen im Text und 10 und 6 Tafeln. 2 delen.Leipzig, Vogel, 1928 (27e herz.). (XIV) 872, (XII) 989 pp. linnen. Portret. *schutblad roestvlekkig, voorplat deel 2 lichte waterschade* | Euro 40,00 |
| 576746 | STUMPFF, J.E., Voorlezingen over ziekenverpleging. Met 422 afbeeldingen tusschen den tekst. Haarlem, Bohn, 1923 (9e herz.). (VIII) 698 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 25,00 |
| 590433 | SYKES, B., The seven daughters of Eve. London, Bantam, 2001. (X) 306 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 576711 | TAPPEINER, H. VON, Lehrbuch der Arzneimittellehre und Arzneiverordnungslehre. Unter besonderer Berücksichtigung der deutschen und österreichischen Pharmakopoe.Leipzig, Vogel, 1910 (8e herz.). (VIII) 394 pp. linnen. *schutblad licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 590432 | TARBELL, H.E., ROLLE, J.B., Here's power. Practical physiognomy. Based on the Metaphor system of colors, numbers and languages (Harry Daniels).Chicago, Metaphor system college, 1923. 128 pp. linnen. Illustraties. *ex libris* | Euro 10,00 |
| 601182 | TERRUWE, A.A.A., De neurose in het licht der rationeele psychologie.Z.p., z.u., 1949. 124 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 10,00 |
| 568375 | THÖLE, F., Chirurgie der Lebergeschwülste. Mit 25 Textabbildungen. Stuttgart, Enke, 1913. [XVI], 374, (2) pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 7) | Euro 40,00 |
| 568395 | THÖLE, F., Die Verletzungen der Leber und der Gallenwege.Stuttgart, Enke, 1912. [XIV], 204 pp. linnen. (Neue Deutsche Chirurgie, 4) *voorplat licht gevlekt* | Euro 35,00 |
| 585972 | THOMAS, R., Natuurlijk pijn verlichten. Veilige en effectieve zelfhulp voor alledaagse kwaaltjes. Vertaling: L. Pot.Hedel, Librero, 1999.160 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 582826 | THORWALD, J., Heelmeesters. Macht en geheimen in de oude geneeskunst. Egypte, Babylonië, China, Mexico, Peru, Indië. Vert. D. Ouwendijk en G.J.L. Offerhaus.Den Haag, Gaade, 1962. 331 pp. linnen Bibliogafie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 576748 | THORWALD, J., Macht und Geheimnis der frühen Ärzte. Ägypten, Babylonien, Indien, China, Mexiko, Peru. 370 Abbildungen und 8 Farbtafeln. München, Droemer, 1968 (repr. 1962). 331 pp. linnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 595616 | THORWALD, J., Macht und Geheimnis der frühen Ärzte. Ägypten, Babylonien, Indien, China, Mexiko, Peru. 370 Abbildungen und 8 Farbtafeln. München, Droemer, 1962. 331 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekstempels* | Euro 15,00 |
| 568407 | TIETZE, A., Dringliche Operationen. Mit Beiträgen von R. Asch, M. Goerke, W. Hirt, H. Legal, G. Lenz, C. Scheyer, H. Hauke, R. Reichle, K. Tietze. Mit 384 teils farbigen Textabbildungen. Stuttgart, Enke, 1924. [XX], 872, (4) pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 32) *voorplat rechtsonder licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 008949 | TIMMERMAN, H., Drugs in een plattelandsgemeente. Een vervolgonderzoek bij jonge hashisgebruikers. Groningen, z.u., 1977. (XII) 168 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 571980 | TOLDT, C., HOCHSTETTER, F., (HRSG.), Anatomischer Atlas für Studierende und Ärtzte. 3 delen.Berlin, Urban, 1928 (14e herz.). (VIII) 403, (IV) 408-748, (IV) 752-984 pp. linnen. Illustraties. *delen 1 en 2 nieuw gebonden (met behoud van het oorspronkelijke linnen), deel 3 rug beschadigd*Deel 1: A. Die Gegenden des menschlichen Körpers. B. Die Knochenlehre. C. Die Bänderlehre. D. Die Muskellehre. Mit 648 Abbildungen in Holzschnitt und 32 neuen Röntgenbildern, Deel 2: E. Die Eingeweidelehre. F. Die Gefäßlehre. Mit 488 Abbildungen in Holzschnitt und 9 neuen Röntgenbildern, Deel 3: G. Die Nervenlehre. H. Die Sinneswerkzeuge (Mit 389 Abbildungen in Holzschnitt) | Euro 70,00 |
| 580882 | TOLDT, C., Lehrbuch der Gewebelehre mit vorzugsweiser Berücksichtigung des menschlichen Körpers. Bearbeitet. Mit 195 Abbildungen in Holzschnitt. Stuttgart, Enke, 1884 (2e). (XIV) 679 pp. half linnen. Illustraties. *naam op schutblad, rug deels los* | Euro 30,00 |
| 576749 | TÓTH-UBBENS, M., Verloren beelden van miserabele bedelaars. Leprozen-armen-geuzen. Lochem, Tijdstroom, 1987. 118 pp. ingenaaid. Illustraties. *vouwtje in omslag* | Euro 10,00 |
| 580874 | TREUB, H., Leerboek der gynaecologie. 2 dln. Leiden, Van Doesburgh, 1892. (VI) 520, 8 pp. ln. Ills.*papier hier en daar licht roestvlekkig*Dl 1:Tekst, Dl 2: Platen (30 litho's) | Euro 95,00 |
| 012184 | TSCHIRCH, A., Handbuch der Pharmakognosie. Mit Abbildungen im Text, Tafeln, Karten. 5 dln.Leipzig, Tauchnitz, 1909-23. (VIII) 286, (X) 287-1072, (X) 776, (XII) 777-1626, (X) 748 pp. hlfln. *band 3.2 + registerband ontbreken, titelpagina + pp. 99-102 ontbreken in dl. 1.1, pp. 429-524 bovenzijde papier ingescheurd, rug band 2.1 ingescheurd*Dl 1.1 en 1.2 Allgemeine Pharmakognosie, Dl. 2.1 en 2.2. Spezielle Pharmakognosie, Dl 3.1 Spezielle Pharmakognosie | Euro 795,00 |
| 598934 | UHTHOFF, H.K., (ED.), Current concepts of internal fixation of fractures. Associate editor E. Stahl. With 287 figures.Berlin, Springer,1980. 452 pp. gebonden. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: B. McKibbin, W.C. Hayes, S.M. Perren | Euro 25,00 |
| 576726 | VANDEWIELE, L.J., Geschiedenis van de farmacie in België met een inleiding tot de algemene geschiedenis van de farmacie. Beveren, Orion, 1981. 379 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 586721 | VANDEWIELE, L.J., Geschiedenis van de farmacie in België met een inleiding tot de algemene geschiedenis van de farmacie. Beveren, Orion, 1981. 379 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd, tekst op schutblad* | Euro 25,00 |
| 576750 | VERNÈDE, C.H., Geschiedenis der ziekenverpleging. Met 112 afbeeldingen tusschen den tekst. Haarlem, Bohn, 1927. (XVIII) 400 pp. linnen. *potoodstrepen, biblioheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 15,00 |
| 014468 | VETH, C., De arts in de caricatuur. Met een inleiding an prof. G. van Rijnberk. Amsterdam, Van Munster, z.j. 35 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, bovenzijde rug licht beschadigd*Met veel illustraties | Euro 20,00 |
| 585600 | VIERORDT, H., Anatomische physiologische und physikalische Daten und Tabellen zum Gebrauche für Mediciner.Jena, Fischer, 1893 (2e herz.). (VI) 400 pp. linnen. *papier hier en daar roestvlekkig, rug licht beschadigd | Euro 35,00 |
| 585969 | VISSER, L., (RED.), Natuurlijke gezondheid. Verantwoord alternatief genezen. Vert. A. van der Graaff, M.L. Karel, T. Kivits.Amsterdam, Reader's Digest, 1994. 398 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 597081 | VOGEL, A., De kleine dokter. Een bonte reeks nuttige adviezen uit de Zwitserse volksgeneeskunde. Elburg, Biohorma, 1970 (20e). 839 pp. linnen. Portret. *boekblok licht roestvekkig* | Euro 12,50 |
| 592725 | VOORHOEVE, J., Homoeopathie in de praktijk. Medisch handboek. 11e geheel herziene druk, bewerkt door J.G. Menken. Geïllustreerd met 190 afb. en 8 kleurendruk platen.Zwolle, La rivière, 1956. 520 pp. linnen. Illustraties. *band geplastificeerd, iets los in de band, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 580560 | VRIES, J.J. DE, De gevoelloosmaking van de tanden en kiezen in de onder- en bovenkaak. Een boekje, bewerkt voor artsen in de algemeene praktijk en tandartsen. Met 24 afbeeldingen. Groningen, Hoitsema, 1928. 99 pp. linnen. *naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 590437 | VRIES, L. DE, Ha dokter ho dokter. Knotsgekke geneeskunde uit grootvaders tijd. Inleiding O.M. de Waal. Vormegeving I. van Amstel. Haarlem, De Haan, 1976 (2e). 176 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 572135 | WALDENSTRÖM, J., Studien über Porphyrie. Stockholm, Norstedt, 1937. 254 pp. half linnen. *rug licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 580879 | WALSEM, A.J. VAN, De huidziekten, gedurende de jaren 1886 en 1887 op de polikliniek van Prof. Van Haren Noman te Amsterdam voorgekomen, met bijzondere bespreking van de therapie van den lupus vulgaris. Haarlem, Bohn, 1888. (VIII) 107 pp. linnen. Dissertatie. *naam op schutblad, schutblad gebruind*Boekblok verguld | Euro 50,00 |
| 596200 | WESTENBROEK, C., Influence of gender and social environment in an animal model of affective disorders. Evidence for 'scoial support' in rats?Groningen, z.u., 2004. 156 pp. paperback. Dissertatie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 600942 | WIENER, E., Gezondheid en schoonheid. Een handleiding voor verstandige verzorging van huid, haar en nagels.Amsterdam, Van Holkema, z.j. 94 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 599911 | WIERSMA, T., Twee eeuwen zoeken naar medische bewijsvoering. De gespannen verhouding tussen experimentele fysiologie en klinische epidemiologie.Amsterdam, Boom, 1999. 317 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 575065 | WILLARD, F., The surgery of childhood including orthopaedic surgery. With 712 illustrations, including 17 in colors. Philadelphia, Lippincott, 1910. (XXXII) 800 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, band licht beschadigd, schutbladen gebruind* | Euro 50,00 |
| 590728 | WINKEL, E. TEN, (RED.), Elseviers medische encyclopdie. Samengesteld door de Winkler Prins redactie.Amsterdam, Elsevier, 1986. 480 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 574328 | WITTOP KONING, D.A., Compendium voor de geschiedenis van de pharmacie van Nederland. Lochem, Tijdstroom, 1986. 314 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 579024 | WITTOP KONING, D.A., De Nederlandsche maatschappij ter bevordering der pharmacie 1842-1942 benevens overzicht der Nederlandsche pharmaceutische tijdschriften van 1755 tot heden. In opdracht van het Opwyrdafonds bewerkt. Amsterdam, Centen, 1948. 251 pp. linnen. Illustraties. (Geschiedenis der pharmacie in Nederland, 2) | Euro 15,00 |
| 576734 | WITTOP KONING, D.A., Geneeskunde en farmacie in de Nederlandse politieke prent 1632-1932. Een publikatie ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van Merck Sharp & Dohme B.V.Haarlem, z.u., 1979. 161 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op titelpagina, vouw in omslag* | Euro 12,50 |
| 586724 | WITTOP KONING, D.A., De Nederlandsche maatschappij ter bevordering der pharmacie 1842-1942 benevens overzicht der Nederlandsche pharmaceutische tijdschriften van 1755 tot heen. In opdracht van het Opwyrdafonds bewerkt. Amsterdam, Centen, 1948. 251 pp. linnen. Illustraties. (Geschiedenis der pharmacie in Nederland, 2) | Euro 15,00 |
| 568327 | WOHLAUER, F., Atlas und Grundriss der Rachitis. Mit 2 farbigen und 108 schwarzen Abbildungen auf 34 autotypischen und 12 photographischen Tafeln und mit 10 Textabbildungen.München, J.F. Lehmann, 1911. [VIII], 154 (18) pp. linnen. Illustraties.(Lehmann's medizinische Atlanten, 10) *voorplat licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 578515 | WOLF, F., HETTEMA, IJ., De natuur als arts. Handboek voor de natuurgeneeswijze.Z.p., LUM, 1936 (2e herz.). 564 pp. linnen. Illustraties. *band licht roestvlekkig, rug bovenzijde licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 568365 | WOLFSOHN, G., Immunität, Immunodiagnostik und aktive Immunisierung im Dienste der Chirurgie. Mit 40 Teils farbigen Textabbildungen.Stuttgart, Enke, 1924. [XIV], 371, (3) pp. linnen. Illustraties. (Neue Deutsche Chirurgie, 31) *1 blad. los, rug licht verkleurd* | Euro 50,00 |
| 598946 | WRETLIND, A., FREY, R., EYRICH, K., (HRSG.), Fettemulsionen in der parenteralen Ernährung. Symposion im Juni 1976 in Stockholm. Mit 95 Abbildungen.Berlin, Springer, 1977. (X) 222 pp. paperback. Illustraties. (Anaesthesiology and resuscitation, 103) Met bijdragen van o.a.: P. Jürgens, I. Holm, G. Hartmann | Euro 11,50 |
| 006026 | ZIELER, K., JACOBI, E., Lehrbuch und Atlas der Haut- und Geschlechtskrankheiten für praktische Ärzte und Studierende. Auf der Grundlage von Prof. Jacobis Atlas der Hautkrankheiten textlich vollständig neu bearbeitet. Zweite vermehrte und verbesserte Auflage. Mit 325 farbigen und 2 schwarzen Bildern auf 173 Tafeln und 149 Bildern in Text. 2 delen. Berlin, Urban, 1928 (2 herz.). (XIV) 640 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, banden licht verkleurd, deel 2 binding iets los*Deel 1: Lehrbuch, Deel 2: Atlas | Euro 50,00 |