591340 NES, J.G.TH. VAN, Prepareren. Methoden voor het prepareren van allerlei planten en dieren. Zutphen, Thieme, 1956 (5e). 135 pp. ingenaaid. Illustraties. Euro 10,00
591417 ABBOTT, A.T., ALLEN, D.L., AMOS, W.H., De fascinerende wereld van oceanen en eilanden. Voorwoord van J.Y. Cousteau.Amsterdam, Reader's Digest, 1973. 367 pp. linnen. Illustraties.Deze uitgave is gebaseerd op 'The fascinating secrets of oceans and islands' uitgegeven door The Reader's Digest Association Limited, Londen Euro 11,50
576091 ABEL, O., Lebensbilder aus der Tierwelt der Vorzeit. Mit 1 farbigen Titelbild und 507 Abbildungen im Text.Jena, Fischer, 1922. (VIII) 643 pp. linnen. Illustraties. *gekleurde titelprent ontbreekt* Euro 30,00
590887 ABRAHAMSE, J., JOENJE, W., LEEUWEN-SEELT, N. VAN, (RED.), Waddenzee. Natuurgebied van Nederland, Duitsland en Denemarken.Harlingen, Landelijke vereniging tot behoud van de Waddenzee, 1976. 368 pp. linnen + omslag. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: H. Veenstra, N.K. Jacobsen, H.T. Waterbolk. Met drie losse kaarten Euro 16,00
597463 ABRAHAMSE, J., JOENJE, W., LEEUWEN-SEELT, N. VAN, (RED.), Waddenzee. Natuurgebied van Nederland, Duitsland en Denemarken.Harlingen, Landelijke vereniging tot behoud van de Waddenzee, 1976. 368 pp. linnen + omslag. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: H. Veenstra, N.K. Jacobsen, H.T. Waterbolk. Met drie losse kaarten Euro 16,00
594955 ADAMSON, J., Elsa's vrije leven. De leeuwin die het mensenhart vond. Geautoriseerde vertaling van E.H. Bunte.Den Haag, Stok, z.j. 240 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Forum boekerij) *omslag licht beschadigd* Euro 12,50
572127 ADRIANI, M.J., GONGGRIJP, G.P., NIJKAMP, J.A., Nederlandse landschappen. Ontdek de duinen. Illustraties: Chiel, Rein, Taco Westra e.a.Hilversum, I.V.N., 1981 (2e). 288 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
596650 ALLING, A., NELSON, M., Leven onder glas. De 'inside' story van Biosfeer 2. Vertaling: M. Hofstede.Rijswijk, Elmar, 1993. 255 pp. paperback. Illustraties. Euro 10,00
591453 ANTHONY, J., The gardens of Britain 6. Derbyshire, Leicestershire, Lincolnshire, Northampshire and Nottinghamshire.London, Batsford, 1978. 175 pp. linnen + omslag. Illustraties.In association with the Royal Horticultural Society Euro 10,00
591411 AXELROD, H.R., Handboek tropische aquariumvissen. Verzorging en kweek van vissen, andere dieren en planten. Vertaling en bewerking: W.A. Tomey.Wageningen, Veen, 1976. 624 pp. gebonden. Illustraties. *pagina's 25-32 gekreukt* Euro 12,50
598709 AXELROD, H.R., Handboek tropische aquariumvissen. Verzorging en kweek van vissen, andere dieren en planten. Vertaling en bewerking: W.A. Tomey.Ede, Zomer, 1976 (3e). 624 pp. gebonden. Illustraties. *band licht gebutst* Euro 12,50
594485 BAKER, R. ST. B., Green glory. The story of the forest of the world. With a foreword by H. Spring. London, Lutterworth, 1948. 239 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 10,00
591416 BENNETT, H.H., Soil conservation.New York, McGraw-Hill, 1939 (7e). (XVIII) 993 pp. linnen. Illustraties. (McGraw-Hill series in geography) *bovenzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad* Euro 17,50
594979 BERG, B., De laatste arenden. Geautoriseerde bewerking van R. Tolman.'s-Gravenhage, Leopold, 1930. 138 pp. linnen. Illustraties. Euro 12,50
591260 BEUSEKOM, G. VAN, Over de orientatie van de bijenwolf (Philanthus triangulum Fabr.).Leiden, IJdo, 1946. (XII) 162 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *band licht roestvlekkig* Euro 15,00
567940 BIENFAIT, A.G., Oude Hollandsche tuinen. Met medewerking van M. Kossmann en een voorwoord van Prof.dr. J.Q. van Regteren Altena. 2 delen. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1943. (XII) 301, (XVI) 317 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, banden geplastificeerd*Deel 1: Tekst, Deel 2: 367 afbeeldingen op 317 pagina's Euro 400,00
578361 BIERENS DE HAAN, J.A., Die tierischen Instinkte und ihr Umbau durch Erfahrung. Eine Einführung in die allgemeine Tierpsychologie. Mit 132 Abbildungen. Leiden, Brill, 1940. (XII) 478 pp. ingenaaid. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* Euro 25,00
591450 BISGROVE, R., The gardens of Britain 3. Berkshire, Oxfordshire, Buckinghamshire, Bedfordshire and Hertfordshire.London, Batsford, 1978. 208 pp. linnen + omslag. Illustraties.In association with the Royal Horticultural Society Euro 10,00
592053 BOOM, B.K., Nederlandse dendrologie. Geillustreerde handleiding bij het bepalen van de in Nederland voorkomende soorten en varieteiten der gekweekte houtgewassen.Wageningen, Veenman, 1942 (2e herz.). 366 pp. linnen. Illustraties. *band iets verkleurd, papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 12,50
591385 BREHM, A.E., Brehms dierenleven in kleuren. Bewerkt door T. Jahn. Ned. vert. van K. Spierings. Helmond, Helmond, z.j. 524 pp. linnen. Illustraties. *band licht beduimeld* Euro 10,00
599588 BRUNS, F., Die Zeichenkunst im Dienst der beschreibenden Naturwissenschaften. Mit 6 Abbildungen im Text und 44 Tafeln.Jena, Fischer, 1922. (VIII) 100 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag verkleurd en beschadigd* Euro 35,00
581385 BUFFON, G.L.L. DE, Schoonheden uit de natuurlijke historie. Uit het Fransch vertaald. Utrecht, Van Paddenburg en zoon, 1808. Halflinnen. 8°. (XVI) 378, (2) pp. *nieuw gebonden* Euro 35,00
591262 BÜRGER, M., (HRSG.), Lexikon der Hundehaltung.Leipzig, Edition Leipzig, 1988. 456 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 20,00
595902 CALDER, N., De weermachine en de dreiging van het ijs.Nederlandse vertaling en bewerking:J.C. van der Steen en J. Buisman.Baarn, Bosch, 1974. 143 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Sesam-special) Euro 10,00
596535 CARSEN, R.L., Cette mer qui nous entoure.Z.p., Club du Meilleur Livre, 1954.358 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties.Exemplaire nº 4056 Euro 20,00
593424 COTGREAVE, P., FORSETH, I., Introductory ecology. Oxford, Blackwell, 2002. (VIII) 278 pp. paperback. Illustraties. Euro 15,00
596971 COX, I., (ED.), The scallop. Studies of a shell and its influences on humankind by eight authors.London, Shell transport and trading company, 1957. 135 pp. linnen. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: B. Woledge, C. Hohler, A. Digby Euro 15,00
572342 DAUM, J., KUHN, M., Pflanzenbilder aus alten Büchern und auf historischen Krügen. Braunschweig, z.u., 1985. 211 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd*Die Pflanzenbilder sind aus den Beständen der Universitätsbibliothek Braunschweig entnommen, die Krüge aus der Sammlung der Brauerei Feldschlößchen AG Braunschweig und von Herrn Michael Munte, Braunschweig Euro 25,00
599230 DICKERSON, M.C., The frog book. North American toads and frogs, with a study of the habits and life histories of those of the northeastern states. With a new preface and appendix of nomenclatural changes by J.D. Anderson.New York, Dover, 1969. (XXXII) 253 pp. paperback. Illustraties.*boekblok licht roestvlekkig*This Dover edition (...) is an unabridged republication of the work orignally published by Doubleday (...) in 1906. This edition contains a new preface with table of changes of nomenclature Euro 11,50
595715 DIX, J.F.C., Uw tuin een lusthof. De verzorging van de tuin. Bomen en struiken. Bloemen - fruit - groenten.Amsterdam, Kosmos, 1950 (3e). 219 pp. linnen. Illustraties. *band licht verkleurd* Euro 11,50
575908 DOFLEIN, F., KÜHN, A., ZIEGLER, H.E., SCHMIDT, J., HERTWIG, O., Der Ameisenlöwe. Eine biologische, tierpsychologische und reflexbiologische Untersuchung. Mit 10 Tafeln und 43 Abbildungen im Text. Die Orientierung der Tiere im Raum. Mit 40 Abbildungen im Text. Der Begriff des Instinktes einst und jetzt. Eine Studie über die Geschichte und die Grundlagen der Tierpsychologie. Zweite verbesserte und vermehrte auflage. Mit einem Anhang: Die Gehirne der Bienen und Ameisen. Mit 16 Abbildungen im Text und zwei Tafeln. Der Zeugungswert des Individuums beurteilt nach den Verfahren kreuzweiser Paarung. Übers. aus dem dänischen Manuskript. Zur Abwehr des ethischen, des sozialen, des politischen Darwinismus. Jena, Fischer, 1910-19. (VI) 138, (IV) 71, (VI) 112, 119 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, tekst op schutblad*Convoluut Euro 50,00
596491 DONGEN-VAN LAWICK, K. VAN, Pastorietuinen in Nederland. Utrecht, Kwadraat, 1989. 175 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* Euro 10,00
595781 DORSMAN, L., Langs strand en duinen. Met ± 200 illustraties van den schrijver.Amsterdam, Scheltens, z.j. 279 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, enkele pagina's los* Euro 11,50
587373 DRÖSCHER, V.B., Dieren gedragen zich. Nieuwste ontdekkingen in het rijk der dieren. Met foto's en tekeningen. Ingeleid door B. Garthoff. Vertaling: M. Holst-Dekker. Baarn, WV, 1969. 242 pp. linnen. Illustraties. *hoekje uit schutblad geknipt* Euro 10,00
594972 DRÖSCHER, V.B., Dieren gedragen zich. Nieuwste ontdekkingen in het rijk der dieren. Met foto's en tekeningen. Ingeleid door B. Garthoff. Vertaling: M. Holst-Dekker. Baarn, WV, 1969. 242 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 10,00
595789 DRÖSCHER, V.B., Magie der zintuigen. Nieuwe ontdekkingen in het rijk der dieren. Met foto's, o.m. in kleur en tekeningen. Vertaling: M. Holst-Dekker.Baarn, WV, 1967. 309 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 11,50
572030 ELIZABETH, C., Chapters on flowers. London, Seeleys, 1848 (7e). Met 26 platen. (X) 324 pp. linnen. *hoekje uit schutblad geknipt, naam op titelpagina, papier licht roestvlekkig, sticker op voorplat* Euro 25,00
573967 ENGLISH, D., A book of nimble beasts. Bunny rabitt, squirrel, toad, and 'those sort of people'. With over 200 illustrations from photographs of living animals taken by the author. London, Nash, 1910. 319 pp. linnen. *1 schutblad voorin ontbreekt, naam op schutblad, bovenzijde rug licht beschadigd, vlekje op voorplat* Euro 15,00
596573 ENTROP, G., Schelpen vinden en herkennen.Zutphen, Thieme, z.j. 324 pp. linnen. Illustraties. *band geschaafd*Oblong formaat Euro 12,50
588794 FABRE, J.H., Souvenirs enomologiques (première série). Études sur l'instinct et les moeurs des insectes. Paris, Delagrave, z.j. (10e). (IV) 323 pp. ingenaaid. *omslag beschadigd, bibliotheekexemplaar, namen op schutblad* Euro 15,00
592540 FILLIS, J., Grundsätze der Dressur und Reitkunst. Mit dem Bilde des Verfassers und 70 Abbildungen auf 36 Tafeln. Aus dem Franz.Stuttgart, Schickhardt, 1929 (5e). (XVI) 427 pp. linnen. Illustraties. Euro 95,00
591261 FOGLE, B., The dog's mind. Illustrations by A.B. Wilson.London, Pelham, 1990 (2e). (XVIII) 201 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 10,00
591386 FRANCÉ, R.H., Heelal, aarde en menschheid. Een reis door het wonderland der schepping. Voor Nederland bewerkt door M. Neven onder toezicht van H. van Laar. Amsterdam, Blitz, z.j. 242 pp. linnen. Illustraties. *omslag voorin geplakt, band verkleurd*Met opdracht van Henk van Laar, 30 mei 1934. Euro 11,50
591402 FRANKENBERG, G. VON, Zo gedragen planten en dieren zich. Geïllustreerd met 155 tekeningen en 71 foto's. Nederlandse vertaling: K. Spierings.Helmond, Helmond, z.j. 248 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, boekblok roestvlekkig* Euro 10,00
567939 GAYER, K., Die Forstbenutzung. Mit 297 in den Text gedruckten Holzschnitten.Berlin, Parey, 1894 (8e herz.). (X) 676 pp. linnen. Illustraties.*bibliotheeksticker*Frakturschrift Euro 50,00
591256 GENETICUS (M. WEIJLING), Het boek voor den kleurkanariekweker.Tilburg, Mertens, 1941. 176 pp. halflinnen. Illustraties. *naam op schutblad, vlekjes op voorplat* Euro 10,00
580867 GOETTE, A., Lehrbuch der Zoologie. Mit 512 Abbildungen im Text. Leizpig , Engelmann, z.j. (XII) 504 pp. linnen. Illustraties. *ex libris* Euro 25,00
595734 GOOD, R., The geography of the flowering plants. Illustrated by 71 line drawings 9 maps in colour and 16 photogravure plates. London, Longmans, 1947. 403 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *rug licht verkleurd* Euro 20,00
594362 HAANSTRA, B., KOOLHAAS, A., BAERENDS, G.P., Bij de beesten af. Overeenkomsten in gedrag van mens en dier. Gefilmd en toegelicht.Amsterdam, Ploegsma, 1972. 156 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, boekblok roestvlekkig* Andere bijdragen van: A.J. van Dijk, D. Hillenius Euro 12,50
590547 HAAR, D. TER, Onze vlinders. Tweede uitgave bewerkt naar Lampert 'Grossschmetterlinge und Raupen Mittel-Europa's' door P.M. Keer. 95 platen in kleuren- en zwartdruk met meer dan 2000 vormen en 70 afbeeldingen in den tekst. Zutphen, Thieme, z.j. (2e). (VIII) 476 pp. linnen. Illustraties. *rug beschadigd en verkleurd, voorin mist een schutblad, papier hier en daar licht roestvlekkig, binding iets los* Euro 125,00
597727 HANCE, J.E., School for horse and rider. Foreword by viscount Ebrington. London, Country Life, 1946 (6e). (XVI) 91 pp. linnen. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig* Euro 11,50
591263 HEGENDORF (LUDWIG VON MEREY), Der Gebrauchshund. Seine Erziehung und Dressur. Mit 79 Textabbildungen.Berlin, Parey, 1935 (5e herz.). (XII) 328 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd, stickerspoor op rug*Frakturschrift Euro 25,00


naar boven
600158 HEIMANS, E., HEINSIUS, H.W., THIJSSE, J.P., Geillustreerde flora van Nederland. Handleiding voor het bepalen van de naam der in Nederland in het wild groeiende en verbouwde gewassen en van een groot aantal sierplanten. Met meer dan zesduizend figuurtjes. Negentiende druk bewerkt door J. Heimans, met medewerking van J.H. Kern, G. Kruseman en Th.J. Reichgelt. Amsterdam, Versluys, 1960 (20e). (VIII) 1182 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, enkele kleurpotloodstreepjes*Oblong formaat Euro 15,00
591899 HEIMANS, E., HEINSIUS, H.W., THIJSSE, J.P., Geillustreerde flora van Nederland. Handleiding voor het bepalen van de naam der in Nederland in het wild groeiende en verbouwde gewassen en van een groot aantal sierplanten. Met meer dan zesduizend figuurtjes. Negentiende druk bewerkt door J. Heimans, met medewerking van J.H. Kern, G. Kruseman en Th.J. Reichgelt. Amsterdam, Versluys, 1956 (19e). (VIII) 1182 pp. linnen. *rug licht beschadigd, vlekjes op boekblok, papier licht gebruind, binding iets los* Euro 15,00
588793 HEIMANS, E., THIJSSE, J.P., Wandelboekje voor natuurvrienden. Met een kleine flora in atlasvorm en vele andere afbeeldingen. Amsterdam, Versluys, 1938 (11e). (VIII) 246 pp.ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad, papier hier en daar iets vlekkig* Euro 10,00
591420 HEINIGER, E.A., Pusta-Pferde. Ein Bildbuch mit 107 Aufnahmen. Text von E.A. Heiniger und K. Stäheli. Vorwort von A. Schreck.Zürich, Fretz, 1937 (6.-10. T.). linnen. Illustraties. *rug beschadigd, naam op schutblad, 1 blad met tape gerepareerd*Ongepagineerd Euro 10,00
586387 HEINSIUS, H.W., THIJSSE, J.P., Geillustreerde flora van Nederland. Handleiding voor het bepalen van de naam der in Nederland in het wild groeiende en verbouwde gewassen en van een groot aantal sierplanten. Mert ruim vijfduizend figuurtjes. Amsterdam, Versluys, 1942 (12e). (VIII) 1180 pp. halflinnen. Illustraties. *naam uit schutblad geknipt*Oblong formaat Euro 15,00
595719 HERWIG, A.J., Ik kan tuinieren. Practisch handboek voor de tuinliefhebber. Geïllustreerd met 20 gekleurde platen, 53 zwart-wit platen en 112 tekeningen tussen de tekst.Leiden, Sijthoff, 1959 (9e herz.). 334 pp. linnen. Illustraties. *band licht verkleurd* Euro 11,50
587436 HERWIG, R., 350 kamerplanten en hun toepassing in het interieur.Wageningen, Zomer, 1975. 192 pp. gebonden. Illustraties. (Groenboekerij) Euro 7,50
579782 HESSE, R., DOFLEIN, F., Tierbau und Tierleben in ihrem Zusammenhang betrachtet. 2 delen. Leipzig, Teubner, 1910-1914. (XVIII) 789, (XVI) 960 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Dl 1: Der Tierkörper als selbständiger Organismus. Mit 480 Abbildungen im Text und 15 Tafeln in Schwarz-, Bunt- und Lichtdruck nach Originalen von H. Genter, M. Hoepefel, E.L. Hoess, E. Kissling, W. Kuhnert, C. Merculiano, L.Müller-Mainz, O. Vollrath und dem Verfasser, Dl 2: Das Tier als Glied des Naturganzen. Mit 740 Abbildungen im Text und 20 Tafeln in Schwarz- und Buntdruck nach Originalen von W. Engels, W. Heubach, M. Hoepfel, E. Kissling, B. Liljefors, C. Merculiano, D. Neuenborn, R. Oeffinger, W. Schroeder, F. Skell u.a. Frakturschrift Euro 75,00
595920 HEUKELS, H., Geillustreerde schoolflora voor Nederland. Negende verbeterde en vermeerderde druk. Met 1656 afbeeldingen.Groningen, Noordhoff, 1924. (VIII) 922 pp. linnen. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig* Euro 15,00
588555 HEUVELMANS, B., Le grand serpent-de-mer. Le problème zoologique et sa solution. Paris, Plon, 1975 (2e herz.). 710 pp. linnen. Illustraties. Bibliografie. (Histoire des betes ignorées de la mer) *bovenzijde rug licht beschadigd* Euro 35,00
595922 HILGARD, E.W., Soils. Their formation, properties, composition, and relations to climate and plant growth in the humid and arid regions.New York, Macmillan, 1921. (XXVIII) 593 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig, bibliotheekstempel op schutblad* Euro 25,00
593735 HOLDEN, E., De vreugde van het landleven. Dagboek van een Engelse dame uit 1906. Impressies in tekst en aquarellen van de flora en fauna op het Britse platteland gedurende de wisseling der jaargetijden. Aan de Nederlandstalige uitgave werkten mee: M.J. Daan-Stiemens, K. Schuur, C. Storbeck-Huytker.Ede, Zomer, 1980 (2e). (IV) 176 pp. linnen + omslag. Oorspronkelijke titel: 'The country diary of an Edwardian lady' Euro 12,50
572926 JENNINGS, H.S., Das Verhalten der niederen Organismen unter natürlichen und experimentellen Bedingungen. Autor. deutsche Übersetzung von E. Mangold. Mit 144 Figuren im Text.Leizpig, Teubner, 1910. (XIV) 578 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexexplaar* Euro 35,00
597002 JOHNSON, H., Het bomenboek. Bomen en struiken n onze tuinen en parken, bossen en landschappen. Vert. uit het Engels. Wageningen, Zomer, 1974. 288 pp. linnen + omslag. Illustaties. *omslag licht beschadigd*Aan de Nederlandse uitgave werkte een redactieteam bestaande uit: B.K. Boom, M.J. Daan-Stiemens, G. Elzenga, A.A. Kruijne e.a. Euro 15,00
587787 JONES, O., Ten years of game-keeping. With illustrations. London, Arnold, 1910 (3e). (XII) 306 pp. linnen. Illustrations. *schutbladen roestvlekkig* Euro 20,00
595126 JONG, E. DE, Natuur en kunst. Nederlandse tuin- en landschapsarchitectuur 1650-1740. Amsterdam, Thoth, 1993. 260 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Euro 30,00
595245 JONGE, J. DE, Neerlandsch bosschen en groene weiden. 2 delen. Groningen, Tiktak, 1932 (2e, 1e). 77, 74 pp. geniet. *rug album 1 deel gerepareerd*Beide albums compleet Euro 75,00
598701 KEBLE MARTIN, W., The concise British flora in colour. With nomenclature edited and revised by D.H. Kent. And Foreword by H.R.H. the prince Philip, Duke of Edinburgh.London, Ebury, 1971 (3e). 254 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht verkleurd, tekst op schutblad* Euro 10,00
579654 KERNER VON MARILAUN, A., HANSEN, A., Pflanzenleben. 3 delen. Leipzig, BI, 1913-1921 (1e, 3e, 3e). (XII) 495, (XII) 543, (XII) 555 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, 1 katern in deel 1 los, platten iets vlekkig en geschaafd*Deel 1: Der Bau und die lebendigen Eigenschaften der Pflanzen (Zellenlehre und Biologie der Ernährung). Mit 159 Abbildungen im Text, 21 farbigen, 4 schwarzen Tafeln und 3 doppelseitigen Tafeln nach Photographien von Ferd. Cohn, Ernst Haeckel, Adolf Hansen, Ernst Heyn, Adele, Anton und Fritz von Kerner, H. von Königsbrunn, E. von Ransonnet, J. Seelos, J. Selleny und Olof Winkler, Deel 2: Die Pflanzengestalt und ihre Wandlungen (Organlehre und Biologie der Fortpflanzung). Mit 250 Abbildungen im Text, 20 farbigen, 10 schwarzen Tafeln und 4 doppelseitigen Tafeln nach Originalen und Photographien von A. Hansen, E. Heyn, Adele usw., Deel 3: Die Pflanzenarten als Floren und Genossenschaften (Abstammungslehre und Pflanzengeographie). Mit 63 Abbildungen im Text, 9 farbigen Tafeln von A. Grimm, H. v. Königsbrunn usw., 29 doppelseitigen schwarzen Tafeln nach Zeichnungen und Photographien und 3 farbigen Karten. Frakturschrift Euro 125,00
584039 KERNER VON MARILAUN, A., Pflanzenleben. Neubearb. von A. Hansen. 3 delen. Leipzig, BI, 1913-21 (3e herz.). (XII) 495, (XII) 543, (XII) 555 pp. halfleer. Illustraties. (Allgemeine Naturkunde) *naam op titelpagina, ruggen licht beschadigd*Deel 1: Der Bau und die lebendigen Eigenschaften der Pflanzen (Zellenlehre und Biologie der Ernährung). Mit 159 Abbildungen im Text, 21 farbigen, 4 schwarzen Tafeln und 3 doppelseitigen Tafeln nach Photographien (...), Deel 2: Die Pflanzenwelt und ihre Wandlungen (Organlehre und Biologie der Fortpflanzung). Mit 250 Abbildungen im Text, 20 farbigen, 10 schwarzen Tafeln und 4 doppelseitigen Tafeln nach Originalen und Photographien (...), Deel 3: Die Pflanzenarten als Floren und Genossenschaften (Abstammungslehre und Pflanzengeographie). Mit 63 Abbildungen im Text, 9 farbigen Tafeln (...), 29 doppelseitigen schwarzen Tafeln nach Zeichungen und Photographien und 3 farbigen Karten. Frakturschrift Euro 125,00
592858 KERS, MARTIN, Natuur in Holland. Natuurmonumenten in beeld. Martin Kers. Tekst: Marijke Kers.Warnsfeld, Terra, z.j. 157 pp. linnen + omslag. lllustraties. Euro 14,00
593285 KERS, MARTIN, Natuur in Holland. Natuurmonumenten in beeld. Martin Kers. Tekst: Marijke Kers.Warnsfeld, Terra, z.j. 157 pp. linnen + omslag. lllustraties. Euro 14,00
571995 KILLERMANN, S., (HRSG.), Das Buch der Natur. Entwurf einer kosmologischen Theodicee nach Fr. Corinsers Grundlage. Unter Mitwirkung von E. Wassmann, R. Handmann, J. Pohle, A. Weber. 3 delen. Regensburg, Manz, 1925-30 (2e, 2e herz., 1e). (XVI) 1078, (VIII) 1056, (VIII) 1012 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, bovenzijde deel 3 licht beschadigd*Frakturschrift. Deel 1: Allgemeine Gesetze der Natur. Mit 951 Illustrationen, 34 Kunstbeilagen und Farbenbildern, Deel 2: Die Erde und ihre Geschichte. Mit 1268 Illustrationen, Karten und Farbenbildern, Deel 3: Der Mensch und die organische Natur. Mit 1698 Illustrationen und 22 Kunstbeilagen und Farbenbildern Euro 100,00
592867 KILLINGBACK, S., Tulips. An illustrated identifier and guide to cultivation.Bolton, Aurora, 1996. 128 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Euro 10,00
592581 KIMMAN, J.H., Rijden over hindernissen. Geïllustreerd met 138 afbeeldingen waarvan 29 fotogravures. Pentekeningen van Toos Smeele. Amsterdam, Ahrend, 1952. 216 pp. linnen. Illustraties. Euro 20,00
594996 KLEVER, U., Knaurs grosses Hundebuch. Mit 460 meist farbigen Abbildungen und großem Rassenteil.München, Knaur, 1982 (1.-25. T.). 360 pp. linnen. Illustraties. *band iets geschaafd* Euro 14,00
592579 KLIMKE, R., Military. Het vademecum voor de driedaagse uithoudingsproef. Met 32 tekeningen in de tekst van Gisela Holstein en 83 foto's. Geautor. vert. van D. Siem. Inl. van C.F. Pahud de Mortanges. Den Haag, Stok, z.j. 187 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 12,50
581779 KLOPPENBURG-VERSTEEGH, J., Atlas van Indische geneeskrachtige planten bij wenken en raadgevingen betreffende het gebruik van Indische planten, vruchten, enz. Semarang, Van Dorp, 1933 (4e herz.). halflinnen. Illustraties. *naam op schutblad*Met 147 kleurafbeeldingen Euro 75,00
597083 KOEKKOEK, M.A., HILLENIUS, D., Wat is natuur nog? 24 schoolwandplaten van M.A. Koekkoek in kleur gereproduceerd met tekst van D. Hillenius.Alphen aan den Rijn, Sijthoff, 1978 (4e). 151 pp. gbonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* Euro 15,00
011495 KOLBE, H.J., Einführung in die Kenntnis der Insekten. Mit 324 Holzschnitten.Berlin, Riemann, 1899. (VIII) (XII) 709 pp. halfleer. Illustraties.*bibliotheeksticker op voorplat; rug iets ingescheurd* Euro 50,00
592052 KONING, M. DE, Boschbescherming. De leer der ziekten en beschadigingen der houtgewassen.Zutphen, Thieme, 1922. (XIV) 567 pp. linnen. Illustraties. *binding achterin iets ingescheurd* Euro 20,00
580869 KÜKENTHAL, W., Leitfaden für das zoologische Praktikum. Mit 169 Abbildungen im Text. Jena, Fischer, 1901 (2e herz.). (VIII) 304 pp. linnen. Illustraties. *naam op titelpagina, rug licht beschadigd* Euro 25,00
010656 LAMPERT, K., Das Leben der Binnengewässer.Leipzig, Tauchnitz, 1910 (2e herz.). Met 17 platen in chromolitho, lichtdruk en autotypie en 279 afbeeldingen in de tekst. Linnen. (XVIII) 856 pp. *papieren stickers op voorplat en rug*Frakturschrift Euro 65,00
591452 LEMMON, K., The gardens of Britain 5. Yorkshire and Humberside.London, Batsford, 1978. 207 pp. linnen + omslag. Illustraties.In association with the Royal Horticultural Society Euro 10,00
592576 LIJSSEN, H.J., De hooge school. Deel I: De hooge school in rijkunst en africhting. Deel II: De dressuur van het vrijheidspaard. Deel III: Manoeuvres, carousselrijden, voltige enz. Met 60 foto's, 50 figuren en 15 afbeeldingen. Zwolle, La rivière, 1949 (2e). 137 pp. halflinnen. Illustraties. Euro 15,00
592784 LINDNER, G., Elseviers gids van de zeeschelpen. Met 1300 afbeeldingen waarvan 1100 in kleuren. Vertaling en bewerking: E. Gittenberger.Amsterdam, Elsevier, 1977. 256 pp. linnen. Illustraties. Euro 12,50
593423 MACKENZIE, A., BALL, A.S., VIRDEE, S.R., Instant notes in ecology. Oxford, BIOS, 1998. (X) 321 pp. paperback. Illustraties. (The instant note series) Euro 15,00
568338 MARION, F., Les merveilles de la végétation. Ouvrage illustré de 46 gravures par E. Lancelot. Paris, Hachette, 1872 (3e). (IV) 316 pp. halfleer. (Bibliothèque des merveilles) *papier licht roestvlekkig* Euro 25,00
594980 MCGUIRE, B., A guide to the end of the world. Everything you never wanted to know.Oxford, UP, 2002. (XX) 191 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Euro 10,00
585800 MOL, W.E. DE, Samen de natuur in. Amsterdam, Hafkamp, 1947. 144 pp. half linnen. Illustraties. Euro 10,00
595792 MOREAU, F., (RED.), Botanique.Paris, Gallimard, 1960. (VIII) 1531 pp. kunstleder. Illustraties. (Pléiade, 10) *schutblad uitgeknipt* Euro 30,00
597826 MORRISON, T., Het Andesgebergte. Vertaald door: T. de Caspris.Amsterdam, Time-Life, 1979 (3e). 184 pp. halflinnen. Bibliografie. Illustraties. (De wereld der woeste natuur) Euro 10,00
589853 MORUS (RICHARD LEWINSOHN), Geschiedenis der dieren. Hun invloed op beschaving en cultuur. Ingeleid door E.J. Slijper. Nederlands van C. van Rijsinge.Baarn, WV, z.j. 368 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, schutbladen gebruind* Euro 11,50
012342 MOUCHA, J., Dagvlinders. Vertaling en bewerking B.J. Lempke. Illustraties B. Vancura. Amsterdam, Omega, 1980. 192 pp. gebonden. Illustraties. Euro 10,00
580523 MÜLLER, C.A., Die wichtigsten Rohstoffe des Pflanzenreichs. Kurzes Lehrbuch der Warenkunde für Fachschulen und zum Selbstunterricht. Mit 3 Tabellen und 4 Karten. Leipzig, Hirt, 1894. 172 pp. linnen. Illustraties. *sticker op rug, stempel op schutblad en titelpagina*Frakturschrift Euro 25,00
592589 MÜSELER, W., Reitlehre. Mit 35 Abbildungen nach Photographien und 39 Skizzenfolgen vom Verfasser. Berlin, Parey, 1934 (5e). 184 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, platten iets vlekkig* Euro 20,00
579864 NAALDWIJCK, P. VAN, De paardenvriend. Over de natuur, het uitkiezen, het opvoeden, de africhting en de geneeskundige behandeling van paarden (1631). Uit het Latijn vertaald door A.C. Oosterhuis. Van een inleiding en commentaar voorzien door J.B. Berns, A.C. Oosterhuis en A. Mathijsen.Rotterdam, Erasmus, 1995. 222 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 30,00
571777 NEWMAN, E., A familiar introduction to the history of insects; being a new and greatly improved edition of 'The grammar of entomology'. London, John van Voorst, 1841. (XII) 288 pp. linnen. Illustraties. *los in band, rug en platten licht gevlekt* Euro 35,00
597018 NOORDHUIS, K.T., Tuinieren het hele jaar. Lisse, Rebo, 1993. 480 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Euro 16,00
592583 OLIVER, A., Book of horsemanship. London, Muller, 1960. 126 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 12,50
591412 OUDEMANS, J.T., De Nederlandsche insecten. Met 38 steendrukplaten en 427 figuren in den tekst.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1900. (XVI) 836 pp. linnen. Illustraties. *los in de band, bibliotheekexemplaar, papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 45,00
591449 PATERSON, A., The gardens of Britain 2. Dorset, Hampshire & the Isle of Wight.London, Batsford, 1978. 176 pp. linnen + omslag. Illustraties.In association with the Royal Horticultural Society Euro 10,00


naar boven
591259 PHILIP DUKE OF EDINBURGH, Birds from Britannia.London, Longmans, 1962. 62 pp. linnen. Illustraties. Euro 10,00
592594 PICK, M., Ziekten van het paard. Een praktische handleiding. Vert. en bewerking: E. Commandeur-Demesmaker. Amsterdam, Kosmos, 1977. 164 pp. gebonden + omslag. Illustraties. Euro 12,50
588795 POCOCK, R.I., The fauna of British India including Ceylon and Burma. Arachnida. The Hague, Junk, 1976 (reprint 1900). (XII) 279 pp. linnen.Illustraties. Euro 15,00
591958 POORTVLIET, R., Te hooi en te gras.Busseum, Van Holkema, 1975. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 15,00
595632 POORTVLIET, R., Te hooi en te gras.Busseum, Van Holkema, 1975. linnen + omslag. Illustraties. *naam op titelpagina* Euro 15,00
589787 POORTVLIET, R., Te hooi en te gras.Busseum, Van Holkema, 1975. linnen + omslag. Illustraties. Euro 15,00
592543 QUADEKKER, E.A.L., Het paard. Lichaamsbouw en inwendige organen. Voor fokkers, liefhebbers en bezitters van paarden, alsmede voor landbouw-onderwijs en cursussen in hoefbeslag. Met een gekleurd beweegbaar model en 99 afbeeldingen. Deventer, Kluwer, 1920 (6e herz.) (IV) 122 pp. gebonden. Illustraties. *band licht verkleurd, rug iets beschadigd* Euro 65,00
597135 QUADEKKER, E.A.L., Het paardenboek. Een geillustreerd handboek voorf iederen bezitter en liefhebber van paarden. Met ongeveer 900 fraaie afbeeldingen in den tekst 20 groote houtgravuren en 7 platen in kleurendruk. 3 delen. Zutphen, Schillemans, z.j. (IV) 570, (II) 606, (II) 421 pp. linnen. Illustraties. Fraaie set in rode linnen banden Euro 600,00
592541 QUADEKKER, E.A.L., Het paardenboek. Een geillustreerd handboek voorf iederen bezitter en liefhebber van paarden. Met ongeveer 900 fraaie afbeeldingen in den tekst 20 groote houtgravuren en 7 platen in kleurendruk. 3 delen. Zutphen, Schillemans, z.j. (IV) 570, (II) 606, (II) 421 pp. halflinnen. Illustraties. *nieuw gebonden in blinde banden, ruggen licht beschadigd* Euro 500,00
591253 ROBILLER, F., (HRSG.), Lexikon der Vogelhaltung. Zeichnungen: M. Lißmann und T. Müller.Leipzig, Edition Leipzig, 1986. 678 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 25,00
587340 RUTGERS VAN DER LOEFF, A., (RED.), Met mijn tuin in de wolken. Geschreven en in beeld gebracht door hen die veel plezier beleven aan grote en kleine tuinen op erf, balkon en schip, in bloempot, plantenbak of wat dan ook. Foto's van M. Heuff.Amsterdam, Ploegsma, 1982. 192 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 10,00
598712 RUTGERS, A., Die sittiche und andere Papageien Australiens. Mit 50 farbfotos, 40 schwarzweissfotoseiten und vielen Federzeichnungen. Übersetzung von J. Schatte.Gorssel, LSM, 1969 (2e). 192 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* Euro 12,50
591441 SCHAAP, D., BERG, T. VAN DEN, (RED.), Parken, tuinen en landschappen van Nederland.Baarn, Moussault, 1979. 275 pp. Illustraties. *bovenzijde boekblok iets waterschade* Euro 11,50
594356 SCHUHMACHER, E., De laatste paradijzen. Speurtocht naar zeldzame dieren. Met een woord vooraf van Z.K.H. de Prins der Nederlanden. Vertaling M.E.A. Thijssen-van den Bosch.Wageningen, Zomer, 1967. 319 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd*Uitgegeven in samenwerking met het Wereld Natuur Fonds Zeist Euro 11,50
598610 SCHUMANN, W., Elseviers gids voor stenen & mineralen. Meer dan 300 foto's in kleur van mineralen, edelstenen, gesteenten en ertsen.Amsterdam, Elsevier, 1973. 227 pp. gebonden. Illustraties. Euro 10,00
591257 SENDEN, L., Mooie vlinders. Hoogstraten, Haseldonckx, 1942 (2e). 222 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* Euro 12,50
592571 SEUNIG, W., Von der Koppel bis zur Kapriole. Die Ausbildung des Reitpferdes. Mit 105 Abbildungen. Zürich, Wasmuth, 1960 (3e herz.). 425 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 30,00
598812 SKAIFE, S.H., LEDGER, J., BANNISTER, A., Afrikanische Insekten. Übersetzung: E. Humer, W. Reiter, R. Zitek.Wörgl, Perlinger, 1981. 344 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad en titelpagina* Euro 25,00
588797 SMITH, G.M., Cryptogamic botany. International student edition. 2 delen.New York, McGraw-Hill, 1955 (2e). (X) 546, (VIII) 399 pp. paperbacks. (Publications in the botanical sciences)Deel 1: Algae and fungi, Deel 2: Bryophytes and pteridophytes Euro 25,00
593908 SOUTHWICK, C.H., Global ecology in human perspective.New York, OUP, 1996. (XXII) 392 pp. paperback. Illustraties. *enkele markeerstiftstrepen* Euro 11,50
591255 STAM, J.W.E., Een onderzoek naar de vitamine A behoefte bij de duif (Een vergelijkend onderzoek naar het voorkomen en gedrag van vitamine A bij duif, kuiken en rat).Utrecht, Schotanus, 1965. (XII) 122 pp. ingenaaid. Dissertatie. *band gevlekt* Euro 11,50
591410 STEENSMA, F.A., De wereld der microscopische wezens. Populaire schets van de nuttige en schadelijke werking der kleinste organismen. Met 16 afbeeldingen.Amsterdam, Scheltema, 1930. 194 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, boekblok roestvlekkig, grotendeels onopengesneden* Euro 10,00
580868 STEMPELL, W., Zoologie im Grundriss. Mit 676 Abbildungen und Abbildungsgruppen im Text und 100 Lichtbildern. Berlin, Borntraeger, 1926. (XX) 900 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* Euro 40,00
579540 STONEHENGE, The dog in health and disease. London, Longmans, 1867. (XVI) 468 pp. linnen. Illustraties. *rug beschadigd, achterplat los, voorin enkele pagina's licht beschadigd* Euro 35,00
592592 STRAITON, E.C., Paardeziekten in woord en beeld. Vert. door B.S. Dijstra met medewerking van Hippiater. De Meern, Euro Center, 1976. 192 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00
586812 STRIJBOS, JP., De vogels rondom ons huis. Met foto's en penteekeningen van den schrijver. Baarn, Bosch, z.j. 72 pp. ingenaaid. Illustraties. (Libellen-serie, 176-77) *papier hier en daar licht roestvlekkig* Euro 8,00
591448 SYNGE, P.M., The gardens of Britain 1. Devon and Cornwall.London, Batsford, 1977. 158 pp. linnen + omslag. Illustraties.In association with the Royal Horticultural Society Euro 10,00
593023 TEUNISSEN, P., Nederlandsche insecten. Alkmaar, J.C. Baan, 1915. 80 pp. ingenaaid. Illustraties. (Baan's album no 1) *rug beschadigd*Plaatjesalbum met 180 plaatjes op 15 bladen Euro 50,00
598711 THACKER, C., Tuinen door de eeuwen heen. Vertaling: A.G. van Melle en W.J. Melle-Meijer. Amsterdam, Ploegsma, 1979. 281 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 10,00
592586 THIJSSE, J.P., Het vogeljaar. Nederlandsche vogels in hun leven geschetst. Laren, Schoonderbeek, 1942 (5e). 355 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. Euro 30,00
592091 THOMAS, E.M., The tribe of tiger. Cats and their culture. Illustrated by J.T. Williams.New York, Simon, 194. 240 pp. halflinnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. Euro 10,00
591264 THOMAS, K., Het verlangen naar de natuur. De veranderende houding tegenover planten en dieren, 1500-1800. Uit het Engels vertaald door V. Verduin.Amsterdam, Agon, 1990. 431 pp. linnen. Illustraties. Euro 16,00
591907 TOEPOEL, P.M.C., Onze honden. Keuze-verzorging-fokken-opvoeding. Met foto's en rasbeschrijving van tweehonderdvijftig rassen. Amsterdam, Kosmos, 1953 (4e herz.). 372 pp. linnen. Illustraties. *papier roestvlekkig* Euro 10,00
595035 TREVIRANUS, L.C., Die Anwendung des Holzschnittes zur bildlichen DArstellung von Pflanzen. Nach Entstehung, Blüthe, Verfall und Restauration (Leipzig 1855).Utrecht, De Haan, 1949. (VI) 75 pp. ingenaaid. (Classics of natural history reprints, 1) Euro 15,00
597017 TRISKA, J., Flora van Europa. Nederlandse bewerking A.A. Kruyne. Amsterdam, Meulenhoff, 1975. 292 pp. linnen + omslag. Illustraties. *band lichte waterschade* Euro 11,50
572153 TÜMLER, B., Tierleben aus Süd und Nord, in Bild und Wort. I. Teil. Jagd- und Lebensbilder aus der Säugetierwelt. Mit 24 Vollbildern von F. Specht, E. Bayard, Friese nebst vielen Illustrationen.Steyl, St. Michael, 1903. (II) 316 pp. linnen. Illustraties.*bibliotheekexemplaar* Euro 35,00
573939 VRIEND, H.J., DE, The Old English 'Medicina de quadrupedibus'.Tilburg, Gianotten, 1972. (CVI) 162 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. Euro 25,00
581799 VRIES, H. DE, O Wies! 't Is hier zo mooi! Reizen in Amerika. Gekozen en ingeleid door E. Zevenhuizen.Amsterdam, Atlas, 1998. 367 pp. paperback. Illustraties. Euro 8,50
571780 VRIES, H. DE, Oorsprong en bevruchting der bloemen.Amsterdam, Tierie, 1904. (VI) 80 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* Euro 25,00
014046 VRIES, H. DE, Opera e periodicis collata. Vol. I-VI.Utrecht, Oosthoek, 1918-1920. (VIII) 630, (VIII) 566, (VI) 588, (VIII) 589, (VI) 589, (VIII) 593 pp. linnen. Portret. Illustraties. *boven- en onderzijde ruggen licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig, deel 7 ontbreekt*Vol. VII ontbreekt Euro 95,00
579356 VRIES, H. DE, Soorten en varieteiten. Hoe zij ontstaan door mutatie. Voordrachten gehouden aan de universiteit van Californië. Naar den tweeden druk in het Nederlandsch vert. door P.G. Buekers.Haarlem, Tjeenk Willink, 1913 (2e). (XVI) 535 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* Euro 25,00
597558 WALKER, B.S., De Rocky Mountains. Vertaald uit het Engels.Amsterdam, Time-Life, 1978 (4e). 184 pp. halflinnen. Bibliografie. Illustraties. (De wereld der woeste natuur) Euro 15,00
599219 WEEVERS, T., (RED.), Het leven der planten populair-wetenschappelijk behandeld. Met medewerking van W.M. Docters van Leeuwen, J.L. Funke, V.J. Koningsbergen en anderen.Utrecht, De Haan, z.j. 470 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd, rug bovenaan licht beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* Euro 15,00
598713 WESTHOFF, V., BAKKER, P.A., LEEUWEN, C.G. VAN, (E.A.), Wilde planten. Flora en vegetatie in onze natuurgebieden. 3 delen.Z.p., Vereniging tot behoud van natuurmonumenten in Nederland, 1970-1973. 320, 304, 359 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslagen beschadigd*Deel 1: Algemene inleiding, duinen, zilte gronden Deel 2: Het lage land Deel 3: De hogere gronden Euro 25,00
000938 WETTSTEIN, R., Handbuch der systematischen Botanik. Mit 2016 Figuren in 650 Abbildungen und 4 schematischen Darstellungen. Leizig, Deuticke, 1914 (3e herz.). (VIII) 1017 pp. linnen. Illustraties. *kleurpotloodstrepen, pagina's register 1013 tot 1017 gerepareerd, rug vernieuwd* Euro 35,00
597020 WIJLEN, T. VAN, Bossenatlas van Nederland. Boven de grote rivieren. Baarn, Bigot, 1984. 216 pp. linnen + omslag. Illustraties. Euro 11,50
591451 WRIGHT, T., The gardens of Britain 4. Kent, East and West Sussex and Surrey.London, Batsford, 1978. 256 pp. linnen + omslag. Illustraties.In association with the Royal Horticultural Society Euro 10,00
592569 WYNMALEN, H., Horse breeding & stud management. London, Country Life, 1950. 231 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Euro 15,00


naar boven