![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 598471 | AHMAD, M.M.Z., An examination of the mystic tendencies in islam in the light of the Qur'an and traditions.Bombay, z.u., 1932. (XIV) 248 (3) pp. linnen. *rug licht verkleurd, boekblok licht roestvlekkig, ex libris*First edition | Euro 75,00 |
| 598720 | AL-ALAWI, A., LINGS, M., A moslem saint of the twentieth century Shaikh Ahmad al-'Alawi. His spiritual heritage and legacy.London, Allen, 1961. 224 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Ethical and religious classics of east and west, 23) | Euro 16,00 |
| 587255 | AL-AZM, S., Kritiek op godsdienst en wetenschap. Vijf essays over islamitische cultuur. Vert. door S. Alers, R.Kon, E. Visser.Amsterdam, El Hizjra, 1996. 287 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 594164 | AL-DJAZÁ'IRÍ, T., De edelgesteenten der geloofsleer. Geschrift over het moslimse geloof. Uit het Arabisch vertaald en van inleiding en aantekeningen voorzien door G.F. Pijper. Leiden, Brill, 1948. 45 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, omslag lichte waterschade, enkele potloodaantekeningen* | Euro 7,00 |
| 598719 | ALI SHAH, S.I., Islamic sufism.London, Rider, 1933. 299 pp. linnen. *band licht verkleurd, rug licht beschadigd, papier hier en daar roestvlekkig, ex libris* | Euro 20,00 |
| 594176 | ALI, A.Y., The meanings of the illustrious Qur'ân. With footnotes and an introduction to the Qur'ân.New York, Al Arqam Dawa, 2004 (herdr.) (XII) 623 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 598538 | ALI, A.Y., The message of Islam. Being a résumé of the teaching of the Qur-an: with special reference to the spiritual and moral struggles of the human souls.London, Murray, 1940. 127 pp. linnen.(Wisdom of the east) *band verkleurd, ex libris* | Euro 11,50 |
| 601225 | AL-SUHRAWARDY, A., The Sayings of Muhammad. With foreword by Mahatma Gandhi.London, Murray, 1941. 128 pp. linnen. (Wisdom of the east) *band licht verkleurd, ex libris* | Euro 12,50 |
| 572632 | AMIN, A., MAZYAD, A.M.H., Ahmad Amin (Cairo 1886-1954). Advocate of social and literary reform in Egypt. Leiden, Brill, 1963. (X) 107 pp. ingenaaid. Dissertatie. Portret. *rug licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 580156 | ANONIEM, Aus den Aufzeichnungen eines deutschen Buddhisten.München, Schloss, z.j. 25 pp. gebonden. (Buddhistische Volksbibliothek, 19) *rug licht beschadigd, vlek op voorplat, naam op titelpagina, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 570228 | ANWANDER, A., Die Religionen der Menschheit. Einführung in Wesen und Geschichte der ausserchristlichen Gottesvorstellungen. Nebst einem religionsgeschichtlichem Lesebuch. Mit einer Religionskarte in 11 Farben und 29 Bildern auf 16 Tafeln. Freiburg i.Br., Herder, 1927. (XVIII) 567 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, binding iets los* | Euro 16,00 |
| 594151 | ARMSTRONG, K., Mohammed. Een westerse poging tot begrip van de islam. Vertaald door A. Heckman en A. de Vries. Amsterdam, Anthos, 2006 (5e). 412 pp. paperback. | Euro 8,50 |
| 581890 | ARNOLD, E., Het licht van Azië. Leven en leer van Gautama Boeddha. Nederlandse vertaling: J.A. Blok.Amsterdam, Ankh-Hermes, 1991 (2e). 172 pp. linnen + omslag | Euro 8,00 |
| 580084 | ARNOLD, E., Het licht van Azië. Leven en leer van Buddha. Naar het Engelsch door H.U. Meyboom.Amsterdam, Becht, z.j. (8e). (XVI) 157 pp. linnen. | Euro 7,00 |
| 579551 | ARNOLD, P., Bei den Weisen Japans. Aus dem Französischen von I. Schauer.Tübingen, Bergh, 1975. 283 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, enkele penstrepen* | Euro 8,50 |
| 598676 | ARNOLD, T., GUILLAUME, A., (ED.), The legacy of islam.London, OUP, 1945 (4e). (XVI) 416 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 601132 | BAKKER, H., (RED.), De leer van de wind. Een natuurfilosofie uit de Upanishaden. Ingeleid, vertaald en geannoteerd.Kampen, Kok Agora, 1989. 102 pp. paperback. (Editie)Met opdracht van de vertaler | Euro 8,00 |
| 568792 | BANCROFT, A., Religions of the east. London, Heinemann, 1974. 256 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 577785 | BAPAT, P.V., (ED.), 2500 years of buddhism. Foreword by S. Radakrishnan. Delhi, Ministry of information and broadcasting, 1956. (XXIV) 503 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd, schutbladen verkleurd*Met bijdragen van o.a.: C.V. Joshi, P.C. Bagchi, V.V. Gokhale | Euro 15,00 |
| 581690 | BARDO THÖDOL, Bardo Thödol. Le livre des morts Tibétain ou les expériences d'après la mort dans le plan du 'Bardo'. Suivant la version anglaise du Lama Kazi Dawa Samdup éditée par W.Y. Evans-Wentz. Traduction française de M. La Fuente précédée d'une préface de J. Bacot.Paris, Maisonneuve, 1971 (herdr. 1933). (VIII) 227 pp. Ills. hlf ln. *nieuw gebonden* | Euro 20,00 |
| 601227 | BASAVA., The Lord of the meeting rivers. Devotional poems of Basavanna. Translated with an introduction and postscript by K.V. Zvelebil.Delhi, Banarsidass, 1984. (XX) 176 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd* | Euro 11,50 |
| 599158 | BASHO, The narrow road to the deep north and other travel sketches. Translated from the Japanese with an introduction by N. Yuasa.Harmondworth, Penguin, 1986 (10e). 167 pp. paperback. (Classics) *papier gebruind* | Euro 7,50 |
| 585451 | BATCHELOR, S., The awakening of the west. The encounter of buddhism and western culture: 543 BCE - 1992.London, Aquarian, 1994. (XVI) 416 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *knikje in omslag* | Euro 40,00 |
| 601375 | BATCHELOR, S., Boeddhisme zonder geloof. Een leidraad door een nieuwe cultuur van het ontwaken. Uit het Engels vertaald door R. van Hengel.Nieuwekerk a.d. IJssel, 1998. 136 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 598646 | BECK, L.A. (E. BARRINGTON), The life of the buddha. Introduction by G.F. Maine. Illustrated by M. Anderson.London, Collins, z.j. 287 pp. leer. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 016048 | BECK, L.A. (E. BARRINGTON), The story of oriental philosophy.Philadelphia, Blakiston, 1928. (VIII) 429 pp. linnen. (The new home library) *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 005772 | BECK, L.A. (E. BARRINGTON), Wijsheid uit het Oosten. Een overzicht van de oosterse wijsbegeerte. Vertaald door R. Limburg.Den Haag, Servire, z.j. (2e). 394 pp. linnen. Bibliografie. *ex libris, binding iets los, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 577895 | BERGEN, L.F.M. VAN, Licht op het leven van religieuzen. Sannyasa - dipika.Nijmegen, z.u., 1975. 408 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 589160 | BERGERON, M.I., Ciel/terre/homme. Le Yi Jing. Introduction à la métaphysique chinoise.Paris, Trédaniel, 1986. 155 pp. ingenaaid. Bibliografie. | Euro 11,50 |
| 599119 | BERNARD, T., Hindu philosophy.New York, PL, 1947). (XII) 207 pp. linnen. *ex libris* | Euro 17,50 |
| 597520 | BERNARD, T., Hindu philosophy.Delhi, Banarsidass, 1981 (Reprint 1947). (XII) 207 pp. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 599043 | BERNBAUM, E., The way to Shambhala. A search for the mythical kingdom beyond the Himalayas. Garden City, Anchor, 1980. (XVI) 316 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 596688 | BERNBAUM, E., The way to Shambhala. A search for the mythical kingdom beyond the Himalayas. Garden City, Anchor, 1980. (XVI) 316 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594297 | BERNBAUM, E., The way to Shambhala. A search for the mythical kingdom beyond the Himalayas. Garden City, Anchor, 1980. (XVI) 316 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 594168 | BERTHOLET, A., Die gegenwartige Gestalt des Islams.Tübingen, Mohr, 1926. 39 pp. ingenaaid. (Sammlung Gemeinverständlicher Vorträge, 118) *rug beschadigd* | Euro 8,00 |
| 585449 | BERVAL, R. DE, (ED.), Présence du bouddhisme.Saigon, France-Asie, 1959. (XXVIII) 181-1024 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. ( France-Asie. Revue mensuelle de culture et de synthèse, 16, 153-157). *opdracht op titelblad*Met bijdragen in het Engels en Frans van o.a.: G. Tucci, T. Tendzin, F. Schuon | Euro 65,00 |
| 599315 | BHAGAVADGITA, Bhagavad gita. Het lied van de Heer. Vertaling: School voor Filosofie, Amsterdam.Amsterdam, Ars floreat, 1996. (XVI) 111 pp. linnen + omslag. *vlekje op omslag* | Euro 10,00 |
| 016046 | BHATTACHARYYA, N.N., Jain philosophy. Historical outline.New Dehli, Manoharlal, 1976. (XX) 220 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* | Euro 13,50 |
| 591791 | BISSCHOP, P.C., Early saivism and the 'Skandapurana'. Sects and centres.Groningen, z.u., 2004. (IV) 354 pp. ringband. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 601667 | BLOFELD, J., iHet diamanten voertuig. Een praktische handleiding tot de Tantrische mystiek van Tibet.Amsterdam, WU, 1975. 280 pp. paperback. *boekblok licht roestvlekkig, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 584192 | BLOFELD, J., De goden te boven. Taöistische en boeddhistische mystiek. Vertaling: S. Vinkenoog.Amsterdam, Bres, 1999. 189 pp. paperback. | Euro 9,00 |
| 584186 | BLOFELD, J., Taoism. The road to immortality.Boulder, Shambhala, 1978. (X) 195 pp. paperback. *enkele potloodstrepen, naam op schutblad* | Euro 9,50 |
| 576641 | BOLLE, K.W., The persistence of religion. An essay on tantrism and Sri Aurobindo's philosophy. With a preface by M. Eliade.Leiden, Brill, 1965. (XVIII) 134 pp. linnen. Bibliografie. (SHR, 8) | Euro 15,00 |
| 594153 | BOMMEL, A. VAN, Kom tot gebed. Een korte inleiding tot de praktijk van de islam. 's-Gravenhage, Het laatste kwartier, 1989 (3e). 128 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597521 | BONEVAC, D., PHILLIPS, S., (ED.), Understanding non-western philosophy. Introductory readings.Mountain View, Mayfield, 1993. (XIV) 350 pp. paperback. | Euro 15,00 |
| 595207 | BOREL, H., Wijsheid en schoonheid uit China. Amsterdam, Van Kampen, z.j. 162 pp. linnen. *rug roestvlekkig, ex libris* | Euro 10,00 |
| 579491 | BOREL, H., Wijsheid en schoonheid uit China. Amsterdam, Van Kampen, z.j. (4e). 144 pp. linnen. *rug verkleurd, binding iets los, papier licht roestvlekkig, naam op titelpagina* | Euro 7,00 |
| 578161 | BRAKELL BUYS, W.R. VAN, Goden en menschen van India. Met XI strophen van de dichteres Lalla. Vertaald door A. Klumper. Naarden, In den toren, z.j. 195 pp. linnen. Illustraties. *boekblok licht roestvlekkig, ex libris* | Euro 11,50 |
| 595799 | BROTHERSTON, G., Book of the fourth world. Reading the native Americas through their literature.Cambridge, UP, 1992. (XIV) 478 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 598681 | BROWN, J.P., The darvishes or oriental spiritualism. Edited with introduction and notes by H.A. Rose. With 23 illustrations.London, OUP, 1927. (XXIV) 496 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 35,00 |
| 577954 | BRUNDAGE, B.C., The fifth sun. Aztec gods, Aztec world.Austin, Texas UP, 1979. (XIV) 269 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (The Texas Pan American series) *omslag beschadigd* | Euro 15,00 |
| 601443 | BRYANT, B., The wheel of time. Sand Mandala. Visual scripture of Tibetan buddhism. Foreword by the XIV Dalai Lama. In cooperation with Namgyal Monastery.San Franscisco, Harper, 1992. (XII) 272 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 601441 | BUDDHIST STUDIES AT NYINGMA INSTITUTE, Ways of enlightenment.Berkeley, Dharma, 1993. (XXII) 371 pp. paperback. Bibliografie. *vouwtje in omslag* (Nyingma) | Euro 15,00 |
| 599235 | BÜHLER, G., (ED.), The laws of Manu. Translated with extracts from seven commentaries.Delhi, Banarsidass, 1988 (8e). (CXXXVIII) 620 pp. gebonden.(SBE, 25) | Euro 12,50 |
| 590647 | BUITELAAR, M., HAAR, J. TER, (RED.), Mystiek. Het andere gezicht van de islam.Bussum, Coutinho, 1999. 134 pp. paperback. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: B. Flemming, G.J. van Gelder, A. van Oostrum | Euro 10,00 |
| 588982 | BURNS, K., Oosterse filosofie. De grootste denkers van de oudheid tot de moderne tijd. Vertaling: J. de Bakker, H. Bos, J. Gommers.Rijswijk, Elmar, 2004. 208 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 589018 | CARUS, P., Het evangelie van Boeddha. Naar oude berichten verhaald. Naar de 7e Amerikaansche uitgave vertaald door F. Ortt.Deventer, Kluwer, z.j. 276 pp. half linnen. *naam op schutblad (gedateerd 1944), foto op schutblad geplakt* | Euro 11,50 |
| 601377 | CHANG, PO-TUAN, Understanding reality. A taoist alchemical classic. With a concise commentary by Liu I-ming. Translated from the Chinese by T. Cleary.Honolulu, UP of Hawaii, 1987. (XIV) 202 pp. paperback. *papier lichte waterschade* | Euro 11,50 |
| 585195 | CHUANG TZU, Rijdend op een wolk. Vertaling: R. Hartzema. Amsterdam, Karnak, 1991 (3e). 91 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 8,00 |
| 601681 | CLEARY, T., (ED.), The Essential Tao. An Initiation into the Heart of Taoism Through the Authentic "Tao Te Ching" and the Inner Teachings of "Chuang-tzu". Translated and presented byThomas Cleary Castle Books, 1998. 168 pp. halfleer + omslag. | Euro 11,50 |
| 576640 | COLE, W.O., SAMBHI, P.S., The Sikhs. Their religious beliefs and practices.London, Routledge, 1978. (XXVIII) 210 pp. pb. Bibliogr. (LBP) | Euro 11,50 |
| 588806 | COLLINSON, D., PLANT, K., WILKINSON, R., Fifty eastern thinkers.London, Routledge, 2000. (XVIII) 425 pp. paperback. Bibliografie. (Routledge key guides) Zoroastrianism, and Islamic, Indian, Tibetan, Chnise, Korean, and Japanese philosophy | Euro 15,00 |
| 596823 | CONFUCIUS, LIU WU-CHI, La philosophie de Confucius. Le courant le plus marquant de la pensée chinoise. Traduit de l'anglais par R. Baude.Paris, Payot, 1963. 214 pp. paperback. (PBP, 38) | Euro 7,50 |
| 572309 | CONFUCIUS, SOULIÉ DE MORANT, G., La vie de Confucius (Krong Tse).Paris, Piazza, 1929. (VI) 214 pp. ingenaaid. Portret. (La sagesse antique) *omslag beschadigd, ex libris* | Euro 7,00 |
| 601120 | CONFUCIUS, The analects of Confucius: a philosophical translation. A new translation based on the Dingzhou fragments and other recent archaeological finds. Translated, with an introduction by R.T. Ames and H. Rosemont.New York, Ballantine, 1999. (XV) 326 pp. paperback. Bibliografie. (Classics of ancient China) | Euro 12,50 |
| 589161 | COWARD, H.G., Sphota theory of language. A philosophical analysis.Columbia, South Asia, 1980. (XX) 158 pp. linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 599234 | COWELL, E.B., MÜLLER, M., TAKAKUSU, J., Buddhist mahayana texts. Part I 'The Buddha-carita of Asvaghosha'. Translated by E.B. Cowell. Part II 'The larger Sukhavati-vyucha', 'The smaller Sukhavati-vyuha', 'The Vajracchedika', 'The larger Prajna-paramita-hrdaya-sutra', The smaller Prajna-paramita-hrdaya-sutra'. Translated by F.M. Müller. 'The Amitayur-dhyana-sutra'. Translated by J. Takakusu.Delhi, Banarsidass, 1985 (5e). 207, (XXVI) 208 pp. gebonden. (SBE, 49) | Euro 11,50 |
| 600947 | CRAGG, K., The dome and the rock. Jerusalem studies in islam.London, S.P.C.K., 1964. (X) 262 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 598680 | CRAGG, K., The event of the qur'an. Islam in its scripture. London, Allen, 1971. 208 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* | Euro 12,50 |
| 601444 | DAHLKE, P., (HRSG.), Buddha. Auswahl aus dem Palikanon. Übersetzt.Wiesbaden, Fourier, 1979. 894 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Die vorliegende Auswahl von 49 Lehrreden ist dem Sutta-pitaka entnommen. | Euro 11,50 |
| 580655 | DANIÉLOU, A., Hindu polytheism.London, Routledge, 1964. (XXXII) 537 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. | Euro 40,00 |
| 598330 | DAVID-NEEL, A. Le bouddhisme. Ses doctrines et ses méthodes.Paris, Plon, 1936 (7e). 257 pp. ingenaaid. *naam op titelpagina, ex libris, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 589163 | DAY, C.B., The philosophers of China. Classical and contemporary.Secaucus, Citadel, 1978 (2e). 426 pp. paperback. *rug licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 589219 | DAYAL, H., The bodhisattva doctrine in buddhist sanskrit literature.New York, Weiser, 1978 (4e). (XX) 392 pp. paperback. *omslag licht beschadigd* | Euro 13,50 |
| 581673 | DEMIÉVILLE, P., Choix d'études sinologiques (1921-1970).Leiden, Brill, 1973. (XLII) 633 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Illustraties. *achterplat licht beschadigd, vlekje op rug* | Euro 65,00 |
| 601331 | DENNY, F.M., An introduction to Islam. New York, Macmillan, 1994 (2e). (XVI) 405 pp. paperback. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 596663 | DERMENGHEM, E., Mohammed. Vertaald door R.J.L. ter Laan.Utrecht, Kwadraat, 1991. 187 pp. paperback. Illustraties. (Monografie) *vlekje op omslag* | Euro 8,50 |
| 578821 | DESHPANDE, N.A., The Padma-Purana. Transl. and annotated. Parts I-VIII. 8 delen.Delhi, Banarsidass, 1988-91. linnen. (Ancient Indian tradition and mythology, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46) *lijmrestjes op binnenzijde banden, deel 5 band iets gevlekt, deel 3 op rug abusievelijk '4', deel 7 op rug abusievelijk '6'*Parts IX en X ontbreken | Euro 75,00 |
| 007444 | DEVARAJA, N.K., Philosophy, religion and culture. Essays in search of definitions & directions.Delhi, Banarsidass, 1974. 223 pp. ingenaaid. | Euro 8,00 |
| 601446 | DHAMMAPADA, The dhammapada. A collection of verses. Being one of the canonical books of the buddhists. Translated from pali by F.M. Müller.Delhi, Banarsidass, 1988 (6e). (LXIV) 212 pp. kunstleer. (Sacred books of the east, 10) *tekst op schutblad* | Euro 11,50 |
| 598637 | DHAMMAPADA, Dhammapada. Wijsheid van de Boeddha. Nederlandse versie gebaseerd op de Engels-Pali editie van H. Kaviratna.Pasadena, Theosophical UP, 1985. (XXXVI) 177 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 598638 | DHAMMAPADA, Dhammapada. Wijsheid van de Boeddha. Nederlandse versie gebaseerd op de Engels-Pali editie van H. Kaviratna.Pasadena, Theosophical UP, 1985. (XXXVI) 177 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 598440 | DHAMMAPADA, Dhammapada. Wijsheid van de Boeddha. Nederlandse versie gebaseerd op de Engels-Pali editie van H. Kaviratna.Pasadena, Theosophical UP, 1985. (XXXVI) 177 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd* | Euro 11,50 |
| 588992 | DIKSHIT, S.S., Oosterse wijsheid westerse renaissance. I am all - a cosmic vision of man. Vert. en van inleidingen en kanttekeningen voorzien door H. Leeuwens.Den Haag, Synthese, 2006. 253 pp. ingenaaid. | Euro 11,50 |
| 585146 | DIMMITT, C., BUITENEN, J.A.B. VAN, (ED.), Classical Hindu mythology. A reader in the Sanskrit puranas. Translated.Philadelphia, Temple UP, 1978. (XIV) 373 pp. half linnen. | Euro 20,00 |
| 601673 | DRIESSEN, H., (RED.), In het huis van de islam. Geografie, geschiedenis, geloofsleer, cultuur, economie, politiek.Nijmegen, SUN, 2004 (3e). 447 pp. paperback. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: W. Raven, E. Bartels, R. Hoogland | Euro 16,00 |
| 572308 | DVORAK, R., Chinas Religionen. 2 delen. Münster i.W., Aschendorff, 1895-1903. (VIII) 244, (VIII) 216 pp. halfleer. (Darstellungen aus dem Gebiete der nichtchristlichen Religionsgeschichte 12, 15) *bibliotheekexemplaar*Deel 1: Confucius und seine Lehre, Deel 2: Lao-tsï und seine Lehre | Euro 35,00 |
| 601232 | EASWARAN, E., Dialogue with death. The spiritual psychology of the Katha Upanishad.Petaluma, Nilgiri, 1981 (2e). 276 pp. paperback. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 588221 | ENSINK, J., De grote weg naar het licht. Een keuze uit de literatuur van het Mahãyãna-buddhisme. Uit het sanskrit vertaald en toegelicht. Amsterdam, WU, 1973. 183 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 601135 | ERNST, C.W., The shambhala guide to sufism. An essential introduction to the philosophy and practice of the mystical tradition of islam.Boston, Shambhala, 1997. (XXII) 264 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *datum op schutblad* | Euro 15,00 |
| 597356 | EVANS-WENTZ, W.Y., (ED.), Tibetan yoga and secret doctrines. Or 'Seven books of wisdom of the great path', according to the late Lama Kazi Dawa-Samdup's English rendering. Arranged and edited with introductions and annotations to serve as a commentary. With forword by R.R. Marett and yogi commentary by Chen-Chi Chang.London, OUP, 1973 (2e). (XLII) 389 pp. paperback. (GB, 212) *naam op schutblad, stickerspoor binnenzijde voorplat* | Euro 12,50 |
| 599222 | EVANS-WENTZ, W.Y., (HRSG.), Das tibetanische Totenbuch. Aus der englischen Fassung des Lama Kazi Dawa Samdup. Übersetzt und eingeleitet von L. Göpfert-March. Mit einem psychologischen Kommentar von C.G. Jung.Zürich, Rascher, 1938. 163 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 12,50 |
| 597816 | EVANS-WENTZ, W.Y., Het Tibetaanse dodenboek volgens Lama Kazi Dawa-Samdup's Engelse vertaling van het Bardo Thödol. Voorwoord van Lama Anagarika Govinda. In het Nederlands vertaald door E.A. Rutgers. Inleiding B. van der Meer.Deventer, Ankh-Hermes, 1973 (3e). 239 pp. linnen + omslag. *band iets verkleurd, omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 598503 | EVANS-WENTZ, W.Y., The Tibetan book of the great liberation. Or the method of realizing 'Nirvana' through knowing the mind. Preceded by an epitome of Padma-Sambhava's biography and followed by guru Phadampa Sangay's teachings. According to English renderings by Sardar Bahadur S.W. Laden La, and by the Lamas Karma Sumdhon Paul Lobzang Mingyur Dorje, and Kazi Dawa-Samdup. Introductions, annotations and editing. With a psychological commentary by C.G. Jung.London, OUP, 1968 (2e). (LXIV) 261 pp. paperback. Illustraties. (GB, 260) *rug verkleurd, omslag licht geschaafd* | Euro 11,50 |
| 578287 | EVOLA, J., Le yoga tantrique. Sa métaphysique, ses pratiques. Traduction de G. Robinet.Paris, Fayard, 1980. 319 pp. ingenaaid. (Documents spirituels, 4) | Euro 10,00 |
| 598541 | FAUSSET, H.I., The flame and the light. Meaning in vedanta and buddhism.London, Abelard-Schuman, 1959 (2e). 232 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag iets verkleurd, stempel op schutblad* | Euro 11,50 |
| 578440 | FENNER, P., Reasoning into reality. A system-cybernetics model and therapeutic interpretation of buddhist middle path analysis.Boston, Wisdom, 1995. (XXII) 264 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodstrepen, ex libris* | Euro 10,00 |
| 590733 | FLØISTAD, G., (ED.), African philosophy.Dordrecht, Nijhoff, 1987. (X) 312 pp. linnen. (Contemporary philosophy, 5) *schutblad ontbreekt*Met bijdragen van o.a.: L. Outlaw, L. Keita, D.N. Kaphagawani | Euro 95,00 |
| 577772 | FRANCKE, A.H., Der Frühlings- und Wintermythus der Kesarsage. Beiträge zur Kenntnis der vorbuddhistischen Religion Tibets und Ladakhs. Osnabrück, Zeller, 1968 (Nachdr. 1902). (VI) 34, 31, (IV) (VIII) 77 pp. ingenaaid. (Memoires de la sociéte Finno-Ougrienne, 15, 1, 2) | Euro 15,00 |
| 600605 | FROMM, E., SUZUKI, D.T., MARTINO, R. DE, Zen-boeddhisme en het westen. Vertaald door A.J. Richel.Utrecht, Bijleveld, 1973 (3e). 176 pp. paperback. *vouwtje in voorplat, boekblok roestvlekkig* | Euro 7,00 |
| 581878 | FROMM, E., SUZUKI, D.T., MARTINO, R. DE, Zen-boeddhisme en het westen. Vertaald door A.J. Richel.Utrecht, Bijleveld, 1971 (2e). 176 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 583385 | FROMM, E., SUZUKI, D.T., MARTINO, R. DE, Zen-boeddhisme en het westen. Vertaald door A.J. Richel.Utrecht, Bijleveld, 1973 (3e). 176 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 585403 | FRÝBA, M., The art of happiness. Teachings of buddhist psychology. Transl. from the German by M.H. Kohn. Foreword by C. Naranjo. Boston, Shambhala, 1989. (XVI) 301 pp. paperback. *enkele markeerstiftstrepen* | Euro 12,50 |
| 601136 | FUNG YU-LAN, A history of Chinese philosophy. Vol. II: The period of classical learning (from the second century b.c. to the twentieth century a.d.). Translated by D. Bodde. With introduction, notes, bibliography and index.Princeton, UP, 1983. (XII) 783 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 25,00 |
| 597523 | GANERI, J., Philosophy in classical India. The proper work of reason.London, Routledge, 2001. (VI) 207 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 578808 | GANGADHARAN, N., The Agni-Purana. Transl. and annotated. 4 delen.Delhi, Banarsidass, 1984-87. (XXIV) 305, (XVI) 307-649, (XIV) 651-861, (XXXVI) 863-1183 pp. linnen. (Ancient Indian tradition and mythology, 27, 28, 29, 30) *lijmrestjes op binnenzijde voorplatten* | Euro 50,00 |
| 578554 | GANGADHARAN, N., The Agni-Purana. Transl. and annotated. 4 delen.Delhi, Banarsidass, 1986-98 (2e, 2e, 1e, 1e). (XXIV) 305, (XVI) 307-649, (XIV) 651-861, (XXXVI) 863-1183 pp. linnen. (Ancient Indian tradition and mythology, 27, 28, 29, 30) *deel 1 band licht beschadigd, deel 3 katern los, lijmrestjes op binnenzijde banden, naam op schutblad* | Euro 50,00 |
| 576345 | GARD, R.A., Der Buddhismus. Aus dem Englischen übertragen von A. Markus. Mit einem Vorwort von N. Bouvier.Stuttgart, Fackel, 1985. 335 pp. paperback. Illustraties. (Die großen Religionen der Welt) | Euro 9,50 |
| 599506 | GELE KEIZER, De vier geschriften van de gele keizer. Richtsnoer wet, zestien richtsnoeren, naamgeving, de weg de bron. Uit het Chinees vertaald, ingeleid en becommentarieerd door B.J. Mansvelt Beck.Utrecht, Kosmos, 1995. 239 pp. linnen + omslag. (wijsheid van alle tijden) *omslag licht verkleurd* | Euro 16,00 |
| 597687 | GELE KEIZER, De vier geschriften van de gele keizer. Richtsnoer wet, zestien richtsnoeren, naamgeving, de weg de bron. Uit het Chinees vertaald, ingeleid en becommentarieerd door B.J. Mansvelt Beck.Utrecht, Kosmos, 1995. 239 pp. linnen + omslag. (wijsheid van alle tijden) *omslag licht verkleurd* | Euro 16,00 |
| 585411 | GETHIN, R.M.L., The buddhist path to awakening. A study of the Bodhi-Pakkhiya Dhamma.Leiden, Brill, 1992. (XII) 382 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Brill's Indological library, 7) *enige markeerstiftstrepen* | Euro 50,00 |
| 601382 | GETTY, A., The Gods of northern buddhism. Their history, iconography and progressive evolution through the northern buddhist countries. With a general introduction on buddhism translated from the French of J. Deniker. Illustrations from the collections of H.H. Getty.New Delhi, Manoharlal, 1978. (LIV) 220 pp. + 67 afbeeldingen. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *binding iets los, omslag licht beschadigd*First Indian edition | Euro 25,00 |
| 594169 | GIBB, H.A.R., De islam. Vertaling van L.O. Schuman. Amsterdam, Boom, 1985 (2e). 180 pp. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 567416 | GLASENAPP, H. VON, (HRSG.), Indische Geisteswelt. Eine Auswahl von Texten in deutscher Übersetzung. Eingel. und hrsg. 2 dln in 1 bd.Wiesbaden, Vollmer, 1958. 334, 348 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Bd. 1: Glaube und Weisheit der Hindus. Bd. 2: Weltliche Dichtung, Wissenschaft und Staatskunst der Hindus | Euro 16,00 |
| 599025 | GLASENAPP, H. VON, Der Buddhismus - eine atheistische Religion. Mit einer Auswahl buddhistischer Texte, zusammengestelt van H. Bechert. München, Szczesny, 1966. 272 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 577773 | GLASENAPP, H. VON, Buddhistische Mysterien. Die geheimen Lehren und Riten des Diamant-Fahrzeugs. Stuttgart, Spemann, 1940 (5.-8.T). 201 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. (Sammlung Völkerglaube) | Euro 10,00 |
| 580649 | GLASENAPP, H. VON, Der Hinduismus. Religion und Gesellschaft im heutigen Indien. Mit 43 Abbildungen.München, Wolff, 1922. (XVI) 504 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, ex libris, enkele potloodaantekeningen, papier hier en daar licht roestvlekkig.* | Euro 20,00 |
| 572273 | GLASENAPP, H. VON, Von Buddha zu Gandhi. Indisches Denken im Wandel der Jahrhunderte. Tübingen, Mohr, 1934. 36 pp. ingenaaid. (Sammlung gemeinverständlicher Vorträge und Schriften aus dem Gebiet der Theologie und Religionsgeschichte, 177) | Euro 7,00 |
| 572011 | GONDA, J., Deiknymi. Semantische studie over den indo-germaanschen wortel deik-.Amsterdam, Paris, 1929. (VIII) 242 pp. ingenaaid. Dissertatie. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 35,00 |
| 016062 | GONDA, J., Hymns of the rgveda not employed in the solemn ritual.Amsterdam, NHPC, 1978. 138 pp. ingenaaid. (VKNAW, 95) *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 570941 | GONDA, J., De indische godsdiensten. De vedische godsdienst. Het hindoeisme. Het boedhisme. Den Haag, Servire, z.j. 147 pp. linnen. *potloodstreepjes* | Euro 11,50 |
| 598679 | GONDA, J., Inleiding tot het indische denken.Antwerpen, Standaard, 1948. 319 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. (FB) *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 016056 | GONDA, J., The mantras of the agnyupasthana and the sautramani.Amsterdam, NHPC, 1980. 202 pp. ingenaaid. | Euro 23,00 |
| 595594 | GONDA, J., The mantras of the agnyupasthana and the sautramani.Amsterdam, NHPC, 1980. 202 pp. ingenaaid + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 597544 | GOOR, M.E.L. VAN, De buddhistische non geschetst naar gegevens der Pali-literatuur.Leiden, Brill, 1915. (X) 247 pp. linnen. Dissertatie. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 35,00 |
| 577786 | GOVINDA, A., Die psychologische Haltung der frühbuddhistischen Philosophie und ihre systematische Darstellung nach der Tradition des Abhidhamma. Mit Diagrammen und Tabellen. Zürich, Rascher, 1962. (XIV) 263 pp. linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 592105 | GOVINDA, A., The psychological attitude of early buddhist philosophy and its systematic representation according to Abhidhamma tradition.London, Rider, 1969. 192 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 588550 | GOVINDA, A., The way of the white clouds. A buddhist pilgrim in Tibet.Bombay, BI, 1977. 305 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht beschadigd, stempel op schutblad* | Euro 10,00 |
| 579543 | GOVINDA, A., Der Weg der weissen Wolken. Erlebnisse eines buddhistischen Pilgers in Tibet. Mit 16 Tafeln und Illustrationen im Text. Nach der englischen Ausgabe vom Autor übersetzt und erweitert. Bern, Scherz, 1975 (3e). 439 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 015527 | GRAEBNER, F., Das Weltbild der Primitiven. Eine Untersuchung der Urformen weltanschaulichen Denkens bei Naturvölkern.München, Reinhardt, 1924. 175 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. (GPE, 1) *platten vlekkig* | Euro 9,00 |
| 599028 | GRIMM, G., Die Botschaft des Buddha. Der Schlüssel zur Unsterblichkeit. Pfullingen, Baum, z.j. 85 pp. linnen. *band en papier licht verkleurd, rug licht beschadigd, enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 596683 | GUENTHER, H.V., Tibetan buddhism in western perspective. Collected articles.Emeryville, Dharma, 1977. (XII) 261 pp. paperback. *vlekjes op boekblok* | Euro 15,00 |
| 601683 | GUENTHER, H.V., Treasures on the Tibetan middle way. Second edition of "Tibetan buddhism without mystification".Leiden, Brill, 1971 (3e). (X) 156 pp. ingenaaid.The second (1969) edition is a photomechanical reprint of the text of the first (1966) edition. The facsimiles, the plates and the index of the first edition have not been included. | Euro 11,50 |
| 599117 | GÜNTHER, H., Der Buddha und seine Lehre. Nach der Überlieferung der Theravadins.Zürich, Rascher, 1956. 460 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 601224 | GURU TEGH BAHADUR, SINGH ANAND, B., Guru Tegh Bahadur. A biography.New Delhi, Sterling, 1979. (X) 235 pp. gebonden + omslag. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 601440 | GYÄLTSEN, PÄNCHEN LOSANG CHÖKYI, Lamrim Delam. "Der angenehme Weg zur Erkenntnis aller Phänomene". Die wesentliche Unterweisungen des Stufenwegs zur Erleuchtung. Mit einer Einleitung von S.E. Dagyab Kyabgön Rinpoche.Langenfeld, Chödzong, 1992. (VI) 110 pp. paperback. *ex libris, enkele potloodaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 601665 | GYATSO, GESHE KELSANG, Clear light of bliss. A commentary to the practice of Mahamudra in Vajrayana buddhism.London, Tharpa, 1992 (2e herz.) (XII) 308 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 590067 | HAAR, J.G.J. TER, KONINGSVELD, P.S. VAN, (RED.), Schriftgeleerden in de moderne islam.Muiderberg, Coutinho, 1990. 157 pp. paperback. Bibliografie. (PNVSMOI, 8)Met bijdragen van o.a.: S. Zubayda, R. Schulze, R. Soeterik, K. Wagtendonk | Euro 7,00 |
| 018842 | HAAR, J.G.J. TER, KONINGSVELD, P.S. VAN, (RED.), Schriftgeleerden in de moderne islam.Muiderberg, Coutinho, 1990. 157 pp. paperback. Bibliografie. (PNVSMOI, 8)Met bijdragen van o.a.: S. Zubayda, R. Schulze, R. Soeterik, K. Wagtendonk | Euro 7,00 |
| 590066 | HAAR, J.G.J. TER, KONINGSVELD, P.S. VAN, (RED.), Schriftgeleerden in de moderne islam.Muiderberg, Coutinho, 1990. 157 pp. paperback. Bibliografie. (PNVSMOI, 8)Met bijdragen van o.a.: S. Zubayda, R. Schulze, R. Soeterik, K. Wagtendonk | Euro 7,00 |
| 004229 | HACKMANN, H., Chinesische Philosophie.München, Reinhardt, 1927. 406 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. (GPE, 5) *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 578673 | HARTMANN, F., Karma oder Wissen, Wirken und Werden. Enthaltend praktische Anweisungen in Bezug auf die okkulte Wissenschaft für diejenigen, welche nicht blos wissen, sondern auch werden wollen. Leipzig, Friedrich, z.j. 178 pp. halflinnen. *hoekje uit schutblad geknipt, enkele aantekeningen op schutblad, band licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 568809 | HEISLBETZ, J., Theologische Gründe der nichtchristlichen Religionen.Freisburg i.Br., Herder, 1967. 231 pp. paperback. Bibliografie. (QD, 33) *omslag licht beduimeld* | Euro 11,50 |
| 576424 | HERBERT, J., Wege zum Hinduismus. Aus dem Franz. und Engl. übertr. von E. von Pelet. Zürich, Rascher, 1951. (VIII) 123 pp. linnen. (Indische Weisheit) *rug verkleurd* | Euro 7,00 |
| 589540 | HEROLD, A.F., Het leven van Boeddha. Naar oud Indischen tekst. Vrij bewerkt door G. de Ridder. Met een inl. woord door N.J. Krom.Zutphen, Thieme, z.j. (XII) 246 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd, boekblok roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 601442 | HEROLD, A.F., La vie du Bouddha. D'après les textes de L'Inde ancienne.Paris, Piazza , 1960. 257 pp. ingenaaid.(L'édition d'art) *papier hier en daar roestvlekkig, deels onopengensneden, ex libris* | Euro 10,00 |
| 583296 | HIRIYANNA, M., The essentials of Indian philosophy. London, Allen, 1985 (2e). 216 pp. paperback. *stempels op schutblad* | Euro 10,00 |
| 585635 | HIXON, L., Living buddha zen.Burdett, Larson, 1995. 255 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 601230 | HOFFMANNN, H., Die Religionen Tibets. Bon und Lamaismus in ihrer geschichtlichen Entwicklung.München, Alber, 1956. 214 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 577952 | HOLM, E., Tier und Gott. Mythik, Mantik und Magie der südafrikanischen Urjäger. Mit 21 Abbildungen.Basel, Schwabe, 1965. 197 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Sammlung Klosterberg) | Euro 11,50 |
| 585634 | HOOKHAM, S.K., The buddha within. Tathagatagarbha doctrine according to the shentong interpretation of the ratnagotravibhaga.New York, SUNY, 1991. (XVI) 422 pp. paperback. Bibliografie.(SUNY series) *enkele markeerstiftstrepen* | Euro 12,50 |
| 584643 | HOPKINS, J., The tantric distinction. An introduction to Tibetan buddhism. Ed. by A.C. Klein.London, Wisdom, 1984. 176 pp. paperback. (Intermediate) *ex libris* | Euro 8,00 |
| 580128 | HOPKINS, J., The tantric distinction. An introduction to Tibetan buddhism. Ed. by A.C. Klein.London, Wisdom, 1985 (2e). 176 pp. paperback. (Intermediate) | Euro 8,00 |
| 594170 | HORRIE, C., CHIPPINDALE, P., What is islam? A comprehensive introduction. London, Virgin, 2003 (3e herz.). 282 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 589425 | HSU, F.L.K., Exorcising the trouble makers. Magic, science, and culture.Westport, Greenwood, 1983. (XVI) 164 pp. linnen. BIbliografie. Illustraties. (CSR, 11) | Euro 12,50 |
| 592337 | HUGHES, E.R., (ED.), Chinese philosophy in classical times. Edited and translated.London, Dent, 1954 (2e herz.). (XLVI) 336 pp. linnen. Bibliografie. (Everyman's library, 973) | Euro 11,50 |
| 598696 | HUMPHREYS, C., A western approach to Zen. An enquiry.London, Allen, 1971. 19 pp. paperback. (Quest) *recensie op binnenzijde band geniet* | Euro 10,00 |
| 592395 | HUMPHREYS, C., A western approach to Zen.Wheaton, Theosophical publishing house, 1987 (3e). 212 pp. paperback. (Quest) | Euro 8,50 |
| 599375 | INAYAT KHAN, H., Verruiming van bewustzijn. Geautoriseerde vertaling uit het Engels.Z.p., Servire, z.j. (2e). 233 pp. paperback. *omslag verkleurd, vouwtje in voorplat* | Euro 10,00 |
| 576330 | ISHERWOOD, C., (HRSG.), Vedanta und wir. Mit erläuternden Einführung. Aus dem Engl. übertragen von A. Wiegand und F. Dispeker.Zürich, Rascher, 1949. 512 pp. linnen. *rug licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: G. Heard, Prabhavananda, Adbhutananda, Vivekananda | Euro 15,00 |
| 594292 | ITAL, G., Der Meister, die Mönche und Ich im Zen-buddhistischen Kloster. Z.p., Barth, 1977 (4e). 308 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag verkleurd, vlek op band* | Euro 11,50 |
| 584646 | IYER, R., (ED.), The diamond sutra. With supplemental texts.London, Concord, 1987 (3e). 93 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 578796 | IYER, S.V., The Varaha Purana. Transl. and annotated. 2 delen.Delhi, Banarsidass, 1985. (XXX) 354, (XIV) 355-738 pp. linnen. (Ancient Indian tradition and mythology, 31, 32) *lijmrestjes op binnenzijde banden* | Euro 25,00 |
| 601445 | JACKSON, R.J., Buddhism and God.London, Buddhist society, z.j. 20 pp. geniet. (Foundations of peace, 4) *vlekjes achterzijde omslag* | Euro 6,00 |
| 585127 | JACOBI, H., Die Entwicklung der Gottesidee bei den Indern und deren Beweise für das Dasein Gottes. Bonn, Schroeder, 1923. (X) 136 pp. ingenaaid. (Geistesströmungen des Ostens, 1) *papier hier en daar licht roestvlekkig, omslag licht gevlekt* | Euro 25,00 |
| 588313 | JAKUSHITSU, G., BRAVERMAN, A., A quiet room. The poetry of Zen master Jakushitsu. Boston, Tuttle, 2000.(XVI) 101 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 577784 | JASINK, B., De mystiek van het boeddhisme. Vertaling: J. van de Velde. Deventer, Ankh-Hermes, 1977. 256 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 12,50 |
| 596450 | JULLIEN, F., MARCHAISSE, T., Penser d'un dehors ( La Chine). Entretiens d'Extrême-Occident.Paris, Seuil, 2000. 506 pp. paperback. | Euro 15,00 |
| 596849 | KAMSTRA, J.H., De Japanse religie. Een fenomenale godsdienst.Hilversum, Gooi en Sticht, 1988. 137 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 598527 | KAPLEAU, P., SIMONS, P., (ED.), The wheel of death. A collection of writings from zen buddhist and other sources on death, rebirth, dying. London, Allen, 1972. (XVIII) 110 pp. linnen + omslag. | Euro 7,50 |
| 601666 | KHEMA, AYYA, Boeddha zonder geheimen. De leer voor het dagelijks leven. Vertaald door M. Koren.Heemstede, Altamira, 1993. 167 pp. paperback. *enkele potloodaantekeningen * | Euro 8,00 |
| 601670 | KHEMA, AYYA, Geen zelf, geen ander. Praktische aanwijzigingen bij boeddhistische meditatie. Geautoriseerde vertaling L. van Velsen.Den Haag, East-west, 1991. 188 pp. paperback. *enkele potloodonderstrepingen* | Euro 8,00 |
| 599027 | KINSLEY, D., Hindu goddesses. Visions of the divine feminine in the hindu religious tradition. Berkeley, UCP, 1988. (VIII) 281 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *rug licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 598417 | KLEIVAN, I., SONNE, B., Eskimos. Greenland and Canada. With 48 plates.Leiden, Brill, 43 pp. ingenaaid. Illustraties. (IR, 8, 2) | Euro 11,50 |
| 599508 | KNAPP, S., The secret teachings of the vedas: the eastern answers to the mysteries of life.Mumbai, Jaico, 2000 (5e). (XIV) 311 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 576375 | KOHLER, W., Die Lotus-Lehre und die modernen Religionen in Japan. Zürich, Atlantis, 1962. 300 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 580269 | KONCHOG TÄNPÄ DÖNMÉ, Spiritual guide to the jewel island. Geistiger Führer zur Juweleninsel. Translated by - übersetzt von B.C. Olschak - T. Wangyal. Zürich, Institute for buddhist psychology, 1973. 224 pp. linnen. *ex libris*Tibetaans-Engelse-Duitse tekst | Euro 15,00 |
| 601636 | KORAN, De Koran. Uit het Arabisch vertaald door J.H. Kramers.Amsterdam, Elsevier, 1956. (XX) 728 pp. linnen. *lichte waterschade rug en achterzijde omslag, omslag licht verkleurd* | Euro 20,00 |
| 584764 | KORNFIELD, J., Living buddhist masters. Santa Cruz, Unity press, 1977. (XIV) 322 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht geschaafd, boekblok vlekkig* | Euro 12,50 |
| 588814 | KRAFT, K., (ED.), Zen: tradition and transition.New York, Grove, 1989. (X) 230 pp. paperback. (Evergreen) Met bijdragen van o.a.: M. Soko, E.T. Shimano, P. Yampolsky | Euro 10,00 |
| 601326 | KRAMRISCH, S., The presence of Siva. Photography by P.C. Patel.Princeton, UP, 1981. (XII) 514 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd, vlek op achterzijde* | Euro 20,00 |
| 601325 | KRAMRISCH, S., The presence of Siva. Photography by P.C. Patel.Princeton, UP, 1992 (2e). (XII) 514 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Mythos) | Euro 20,00 |
| 572313 | KRICKEBERG, W., TRIMBORN, H., De godsdiensten van de Azteken, Maya en Inca. Met 34 afbeeldingen. Roermond, Romen, 1969. 236 pp. linnen + omslag. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) Oorspronkelijke titel: 'Die Religionen des Alten Amerika' | Euro 11,50 |
| 598079 | KRISHNA, D., BROWN, R., AHMED, M., Teaching and research in philosophy: Asia and the pacific.Paris, Unesco, 1986. 423 pp. paperback. (Studies on teaching and research in philosophy throughout the world, 2) *omslag licht beschadigd*Andere bijdragen van o.a. R. Davari, M. Dinorshoev, W. Wisadavet | Euro 17,50 |
| 590623 | KULANANDA, Western buddhism.London, Harper, 1997. 234 pp. paperback. 234 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 599114 | LANG, D.M., The wisdom of Balahvar. A christian legend of the Buddha.London, Allen, 1957. 135 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. *omslag verkleurd, stempel op achterplat, recensie aan voorplat geniet*Legende van Barlaam en Ioasaph | Euro 15,00 |
| 596184 | LAU-TSE, LAST, J., Lau-tse en de tauïsten. Den Haag, Kruseman, 1962. 118 pp. paperback. (Helden van de geest, 20) *naam op schutblad* | Euro 7,50 |
| 601629 | LAU-TSE, Tao te king. Vertaling uit het Chinees, voorwoord, inleiding en toelichtingen van E.J. Welz.Bussum, Kroonder, 1949. 119 pp. linnen. *omslag vlekkig, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 601226 | LAU-TSE, Tau-te-Tsjing. Het boek van weg en deugd. Uit het Chineesch vertaald en toegelicht door J.J.L. Duyvendak.CArnhem, Van Loghum Slaterus, 1942. 190 pp. halflinnen. *schutbladen gebruind* | Euro 10,00 |
| 598385 | LAU-TSE, Wen-tzu. Verdere lessen van Lao-tzu. Uit het Chinees vertaald door T. Cleary. Nederlandse vertaling : A. Diemont.Utrecht, Kosmos, 1993. (XXVI) 192 pp. linnen + omslag. (wijsheid van alle tijden) *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 583161 | LEERTOUWER, L., Het beeld van de ziel bij drie Sumatraanse volken. Groningen, z.u., 1977. 247 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 598289 | LEERTOUWER, L., Het beeld van de ziel bij drie Sumatraanse volken. Groningen, z.u., 1977. 247 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 571225 | LEHMANN, E., ERMAN, A., BEZOLD, C., (E.A.), Die orientalischen Religionen.Berlin, Teubner, 1906. (VIII) 267 pp. linnen. (Die Kultur der Gegenwart, 1, 3, 1) *papier licht roestvlekkig* | Euro 17,50 |
| 585650 | LEIFER, R., Wegen naar geluk. Een boeddhistische visie op verlangen, lijden en onwetendheid.Rijswijk, Elmar, 1999. 365 pp. paperback. Bibliografie. (Boeddhisme en het westen) *markeerstiftstrepen* | Euro 11,50 |
| 597609 | LEIFER, R., Wegen naar geluk. Een boeddhistische visie op verlangen, lijden en onwetendheid.Rijswijk, Elmar, 1999. 365 pp. paperback. Bibliografie. (Boeddhisme en het westen) | Euro 12,50 |
| 591378 | LI YONG, BIRDWHISTELL, A.D., Li Yong (1627-1705) and epistemological dimensions of Confucian philosophy.Stanford, UP, 1996. (XIV) 285 pp. linnen + omslag. | Euro 25,00 |
| 588974 | LI YONG, BIRDWHISTELL, A.D., Li Yong (1627-1705) and epistemological dimensions of Confucian philosophy.Stanford, UP, 1996. (XIV) 285 pp. linnen + omslag. | Euro 25,00 |
| 601123 | LI, C., The Tao encounters the West. Explorations in comparative philosophy. Albany, SUNY, 1999. (XII) 234 pp. paperback. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 601222 | LIÈ TSE, YANG TSJOE, Het ware boek der volkomen leegte. Bloemlezing uit de geschriften van Lièh Tze en Yang Tsjoe. Vertaald en ingeleid door J.C.F. Last.Deventer, Kluwer, 1971. 100 pp. linnen + omslag. (Oriënt) *omslag licht beschadigd, namen op schutblad* | Euro 7,50 |
| 598332 | LING, T.O., Buddhism and the mythology of evil. A study in Theravada buddhism.London, Allen, 1962. 168 pp. paperback. Bibliografie. *omslag verkleurd, stempel of voorplat, titel op rug geschreven* | Euro 11,50 |
| 601374 | LONG, M.F., The secret science behind miracles. Unveiling the Huna tradition of the ancient Polynesians.Marina del Rey, Devorss, 1988 (17e). (X) 408 pp. paperback. Illustraties. *vouwtje in omslag* | Euro 20,00 |
| 577776 | LORENZO, G. DE, Het oude boeddhisme. Vertaling: M. de Gelder-Jansen. Amsterdam, WB, 1949. 342 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 598488 | LU K'UAN YÜ (CHARLES LUK), Ch'an and zen teaching. Edited, translated and explained. 3 delen.London, Rider, 1960-1962. 255, 254, 306 pp. linnen + omslag. Portret. *naam op schutblad, omslagen licht beschadigd*Deel 1: First series, Deel 2: Second series, Deel 3: Third series | Euro 85,00 |
| 598111 | LU K'UAN YÜ (CHARLES LUK), Practical buddhism.London, Rider, 1972 (2e). (X) 167 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 594314 | LU K'UAN YÜ (CHARLES LUK), Practical buddhism.London, Rider, 1971. (X) 167 pp. paperback. *lijmresten binnenzijde omslag* | Euro 8,00 |
| 596685 | LU K'UAN YÜ (CHARLES LUK), The secrets of Chinese meditation. Self-cultivation by mind control as taught in the Ch'an, Mahayana and Taoist schools in China.London, Rider, 1969 (2e). 239 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 601134 | MACY, J., Mutual causality in buddhism and general systems theory. The dharma of natural systems.New York, SUNY, 1991. (XVIII) 236 pp. paperback. Bibliografie. (SSBS) *ex libris* | Euro 12,50 |
| 597172 | MAHARISHI MAHESH YOGI, The science of being and art of living. London, SRM, 1966 (2e). 335 pp. linnen. | Euro 12,50 |
| 588615 | MANAVA DHARMA SASTRA, Manava dharma sastra. Lois de Manou comprenant les institutions religieuses et civiles des Indiens suivies d'une notice sur les védas. Traduites du sanscrit et accompagnées de notes explicatives par A. Loiseleur-Deslongchamps.Paris, Garnier, z.j. (XII) 460 pp. half linnen. *nieuw gebonden, papier hier en daar roestvlekkig, band licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594162 | MARTIN, R.C., Islam: a cultural perspective. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1982. (XIV) 178 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *vouw in omslag, rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 583193 | MASSIGNON, L., ROCALVE, P., Louis Massignon et l'islam.Damas, Institut français de Damas, 1993. 208 pp. ing. Bibliogr. (Témoignages et documents, 2) *omsl. licht besch.* | Euro 20,00 |
| 597054 | MA-TSU, De gesprekken. Ingeleid, vertaald en geannoteerd door B. Lievens met voorwoord van R. Boehm en nawoord van meester Nan Huai-chin.Bussum, WV, 1981. 135 pp. paperback. Bibliografie. (Dixit) | Euro 8,00 |
| 584306 | MCGOVERN, W.M., A manual of buddhist philosophy.Delhi, NAG, 1979. (VI) 205 pp. gebonden + omslag. (NP series, 34) *omslag licht beschadigd, ex libris*First published: London 1872 | Euro 17,50 |
| 595606 | MCNELEY, J.K., Holy wind in Navajo philosophy. Tucson, Arizona UP, 1981. (XVIII) 115 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 580097 | MEHLIG, J., (HRSG.), Weisheit des alten Indien. Aus dem Sanskrit übertragen und kommentiert von J. Mehlig. 2 delen.Leizpig, Kiepenheuer, 1987. 580, 802 pp. linnen + omslag. Bibliogr. (Orientalische Bibliothek) *omslag licht beschadigd*Deel 1: Vorbuddhistische und nichtbuddhistische Texte, Deel 2: Buddhistische Texte | Euro 20,00 |
| 594154 | MELLEMA, R.L., Een interpretatie van de islaam. Amsterdam, KIT, 1959 (2e). 163 pp. ingenaaid. Illustraties.(Mededeling, 81) | Euro 11,50 |
| 596696 | MELLEMA, R.L., Een interpretatie van de islaam. Amsterdam, KIT, 1958. 163 pp. ingenaaid. Illustraties.(Mededeling, 81) *omslag en boekblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 577777 | MENSCHING, G., (RED.), Buddhistische Geisteswelt. Vom Historischen Buddha zum Lamaismus. Texte ausgew. und eingel. Baden-Baden, Holle, z.j. 346 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 576877 | MILAREPA (MILARASPA), EVANS-WENTZ, W.Y., (ED.), Tibet's great yogi Milarepa. A biography from the Tibetan being the Jetsün-Kahbum or biographical history of Jetsün-Milarepa, according to the late Lama Kazi Dawa-Samdup's English rendering. Edited with introduction and annotations.London, OUP, 1974 (2e). (XXVIII) 315 pp. paperback. (GB, 294) *rug verkleurd* | Euro 12,50 |
| 599178 | MILAREPA (MILARASPA), Drinking the mountain stream. Further stories and songs of Milarepa, yogin, poet, and teacher of Tibet. Eighteen selections from the rare collection 'Stories and songs from the oral tradition of Jetsun Milarepa'. Translated by Lama Kunga Rimpoche and B. Cutillo.New York, Lotsawa, 1978. (X) 181 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 589166 | MILAREPA (MILARASPA), The hundred thousand songs of Milarepa. Translated and annotated by G.C.C. Chang. Boston, Shambhala, 1999. (XVIII) 730 pp. linnen + omslag. | Euro 35,00 |
| 601121 | MILAREPA (MILARASPA), The life of Milarepa. A new translation from the Tibetan by Lobsang P. Lhalungpa in collaboration with Far West Translations.London, Paladin, 1979. (XXIV) 220 pp. paperback. Illustraties. *vouw in omslag* | Euro 8,50 |
| 601327 | MILAREPA (MILARASPA), Miraculous journey. Further stories and songs of Milarepa, yogin, poet, and teacher of Tibet.Thirty-seven selections from the rare collection 'Stories and songs from the oral tradition of Jetsun Milarepa'. Translated by Lama Kunga Rimpoche and B. Cutillo.New York, Lotsawa, 1986. (XVIII) 232 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 577745 | MILAREPA (MILARASPA), Ses méfaits, ses épreuves, son illumination. Traduit du tibétain avec une introd. et un index par J. Bacot. Préface de M. Paillis.Paris, Fayard, 1971. 268 pp. ingenaaid. (Document spirituels, 5) *bibliotheekexemplaar** | Euro 10,00 |
| 589423 | MINOR, R.N., (ED.), Modern Indian interpreters of the Bhagavadgita.Albany, SUNY, 1986. (VIII) 273 pp. paperback. (SUNY series in religious studies) Met bijdragen van o.a.: R.W. Neufeldt, A. Ray, R.W. Stevenson | Euro 11,50 |
| 577892 | MKHAS-GRUB-RJE, A dose of emptiness. An annotated translation of the 'sTong tun chen mo' of mKhas grub dGe legs dpal bzang. J.I. Cabézon.Albany, SUNY, 1992. (XVIII) 590 pp. paperback. Bibliografie. (SSBS) | Euro 15,00 |
| 577758 | MKHAS-GRUB-RJE, Introduction to the buddhist tantric systems. Transl. from Mkhas-grub-rje's 'Rgyud sde spihi rnam par gzag pa rgyas par brjod' by F.D. Lessing and A. Wayman. With original text and annotation.Delhi, Banarsidass, 1978 (2e). (IV) 382 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 585036 | MKHAS-GRUB-RJE, Introduction to the buddhist tantric systems. Transl. from Mkhas-grub-rje's 'Rgyud sde spyhi rnam par gzag pa rgyas par brjod' by F.D. Lessing and A. Wayman. With original text and annotation.New York, Weiser, 1980 (2e). (IV) 382 pp. paperback. *band licht geschaafd* | Euro 11,50 |
| 601324 | MOADDEL, M., Islamic modernism, nationalism and fundamentalism. Episode and discourse.Chicago, UP, 2005. (X) 448 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 16,00 |
| 601094 | MONTGOMERY, D.B., Fire in the Lotus. The dynamic buddhism of Nichiren.London, Mandala, 1991. 322 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 589207 | MOOKERJEE, S., The Jaina philosophy of non-absolutism. A critical study of anekantavada. With a forword by S.N. Dasgupta.Delhi, Banarsidass, 1978 (2e). (XX) 289 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 13,50 |
| 601447 | MÜLLER, F.M., (ED.), Buddhist-sutras. Translated from Pali by T.W. Rhys Davids.Delhi, Banarsidass, 1980 (4e). (XLVIII) 320 pp. kunstleer. (Sacred books of the east, 11) 1. The Maha-Parinibbana Suttanta 2. The Dhamma-Kakka-Pppavattana Sutta 3. The Tevigga Suttanta 4. The Akankheyya Sutta 5. The Ketokhila Sutta 6. The Maha-Sudassana Suttanta 7. The Sabbasava Suta | Euro 11,50 |
| 600266 | MULLER, F.M., The six systems of Indian philosophy.With an introduction by J.P. Guha.New Delhi, Associated publishing house, 1986. (XXVIII) 435 pp. linnen + omslag. (Associated reprints) *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 598173 | NAIPAUL, V.S., Onder de gelovigen. Een reis door de islam. Vertaald door T. Davids.Amstedam, AP, 1993 (4e). 547 pp. paperback. *potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 589528 | NARAYANA GURU, NATARAJA GURU, An integrated science of the absolute. Based on the 'Darsana Mala' (Garland of visions) of Narayana Guru. Transl. with full introd. and commentary by N. Guru. 2 delen.New Delhi, Printworld, 2001 (2e herz.). ( XXIV) 627, (X) 537 pp. linnen + omslag. | Euro 27,50 |
| 594718 | NASR, S.H., Ideals and realities of Islam.London, Allen, 1975 (2e).188 pp. paperback. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 598721 | NICHOLSON, R.A., The idea of personality in sufism. Three lectures delivered in the university of London.Cambridge, UP, 1923. 77 pp. linnen. | Euro 20,00 |
| 578817 | NICOLÁS, A.T. DE, Meditations through the Rg Veda. Four-dimensional man.Boulder, Shambhala, 1978. (XVIII) 284 pp. papaerback. *band licht geschaafd* | Euro 12,50 |
| 598542 | NIKHILANANDA, Essence of hinduism.Boston, Beacon, 1948.118 pp. linnen. *band verkleurd* | Euro 10,00 |
| 601684 | NISARGADATTA MAHARAJ, BALSEKAR, S, Pointers from Nisargadatta Maharaj. Maharaj points to the eternal truth that IS- before time ever was. Edited by S.S. Dikshit.Bombay, Chetana, 1984 (2e). (XVI) 223 pp. ingenaaid. *vouw in omslag, stempel op schutblad, lichte waterschade* | Euro 10,00 |
| 601668 | NORBU, N., Dzokchen de volmaakte staat van zijn. Samengesteld door A. Clemente. Vertaling: L. van Velsen.Amsterdam, Karnak, 1994. 108 pp. paperback. Portret. | Euro 8,50 |
| 585455 | NYANAPONIKA, Satipatthana. Der Heilsweg Buddhistischer Geistesschulung. Die Lehrrede von der Vergewärtigung der Achtsamkeit (Satipatthana - Sutta). Text und Kommentar übersetzt, eingeleitet, und erläutert.Konstanz, Christiani, 1950. (X) 239 pp. linnen. *band licht roestvlekkig* | Euro 30,00 |
| 600526 | OBERHAMMER, G., Offenbarungsgeschichte als Text. Religionshermeneutische Bemerkungen zum Phänomen in hinduistischer Tradition.Wien, Banarsidass, 1994. 109 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Nobili, 5) *tekst op schutblad* | Euro 16,00 |
| 577778 | OLDENBERG, H., Buddha. Sein Leben, seine Lehre, seine Gemeinde. Stuttgart, Cotta, 1923 (10-12e). (VIII) 445 pp. halflinnen. *naam op schutblad, rug licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 583295 | OLSON, P., The discipline of freedom. A Kantian view of the role of moral precepts in Zen practice. Albany, SUNY, 1993. (XX) 217 pp. pb.(SSBS) | Euro 11,50 |
| 568859 | OOSTHUIZEN, G.C., Afro-christian religions. Leiden, Brill, 1979. (X) 40 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (IR, 24, 12) *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 597105 | OOSTHUIZEN, G.C., Afro-christian religions. Leiden, Brill, 1979. (X) 40 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (IR, 24, 12) *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 601323 | PANNIKAR, R., Het zwijgen van de Boeddha. Inleiding tot het religieus atheïsme. Vertaald door G. Brongers.Rotterdam, Asoka, 2002. 410 pp. Ingenaaid. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 594172 | PARET, R., (RED.), De wereld van de islam in onze tijd. Met een voorwoord van H. Kraemer. Vertaling: W.P.J. Wesseldijk.Z.j., z.u., z.j. 224 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd en licht beschadigd, bibliotheekstempels*Met bijdragen van o.a: J. Kraemer, H. von Wissmann, G.E. von Grunebaum, | Euro 8,50 |
| 596502 | PLEYTE, C.M., Die Buddha-Legende in den Skulpturen des Tempels von Bôrô-Budur.Amsterdam, De Bussy, 1901. (XVI) 183 pp. linnen. Illustraties. *band waterschade, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 35,00 |
| 572828 | POLLAK-ELTZ, A., Afro-amerikaanse godsdiensten en culten. Met 30 afbeeldingen. Nederlandse vertaling: J. Mertens.Roermond, Romen, 1970. 221 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) | Euro 11,50 |
| 594731 | POWEL, R., The great awakening. Reflections on zen and reality. Wheaton, Theosophical publishing house, 1983. (XIII) 179 pp. paperback. (Quest) *rug verkleurd*Formely published under the title "Zen and reality" | Euro 10,00 |
| 598328 | PREBISH, C.S., KEOWN, D., Introducing buddhism.New York, Routledge, 2006. (XVIII) 299 pp. paperback. Illustrations. | Euro 12,50 |
| 578457 | PYE, M., Skilful means. A concept in Mahayana buddhism. London, Duckworth, 1978. (VIII) 211 pp. linnen. Bibliografie. *papier op band geplakt* | Euro 15,00 |
| 580512 | RADHAKRISHNAN, S., (HRSG.), Die Bhagavadgita. Sanskrittext mit Einleitung und Kommentar. Mit dem indischen Urtext verglichen und ins Deutsche übersetzt von S. Lienhard.Baden-Baden, Holle, 1958. 448 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* | Euro 14,00 |
| 576332 | RADHAKRISHNAN, S., (HRSG.), Die Bhagavadgita. Sanskrittext mit Einleitung und Kommentar. Mit dem indischen Urtext verglichen und ins Deutsche übersetzt von S. Lienhard.Wiesbaden, Löwit, z.j. 448 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 596366 | RADHAKRISHNAN, S., Indian philosophy. 2 delen. New York, Macmillan, 1951 (6e). 738, 807 pp. linnen. (MLP) *enkele potloodstrepen, ruggen geschaafd* | Euro 35,00 |
| 598678 | RAJU, P.T., The philosophical traditions of India. London, Allen, 1971. 256 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 596686 | RAMANA MAHARISHI, The collected works. Edited and annotated by A. Osborne.London, Rider, 1986 (6e). 192 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 018208 | RAO, R.K., Religion, society and state. A theoretical survey of an epistemological non-encounter of India.New Dehli, Indian council of social science research, 1985. (X) 75 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 8,00 |
| 589220 | REGAMEY, C., Buddhistische Philosophie.Bern, Francke, 1950. 86 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Bibliographische Einführungen in das Studium der Philosophie, 20/21) *rug gebruind, onopengesneden* | Euro 12,50 |
| 003318 | RIEPE, D., Indian philosophy since independence.Amsterdam, Grüner, 1979. (IV) 360 (37) pp. linnen. Bibliografie. (Philosophical currents, 25) *rug verkleurd* | Euro 12,50 |
| 601435 | RINPOCHE, PABONGKA, RINPOCHE, TRIJANG, (ED.), Liberation in the palm of your hand. A concise discourse on the path to enlightenment. Translated by M. Richards.Boston, Wisdom, 1997 (3e). 978 pp. paperback.Bibliografie. Illustraties. *papier achterin lichte waterschade* | Euro 15,00 |
| 582462 | ROBINSON, R.H., JOHNSON, W.L., The buddhist religion. A historical introduction. Belmont, Wadsworth, 1993 (3e). (XII) 290 pp. pb. (RLMS) *potl.str.* | Euro 10,00 |
| 577779 | ROBINSON, R.H., JOHNSON, W.L., The buddhist religion. A historical introduction. Encino, Dickenson, 1977 (2e). (XII) 243 pp. paperback. Illustraties. (RLMS) | Euro 10,00 |
| 576633 | ROCHEDIEU, E., Der Schintoismus und die neuen Religionen Japans. Aus dem Franz. übertr. von G. Grothe.Genf, Edito, 1973. 267 pp. gebonden + omslag. Illustraties. (Die großen Religionen der Welt) *omslag licht geschaafd* | Euro 11,50 |
| 594174 | RONDOT, P., L'islam et les musulmans d'aujourdhui. 2 delen.Paris, Ed. de L'orante, 1959-1960. 365, 250 pp. gebonden. *nieuw gebonden, naam op schutblad, kaart met plakband gerepareerd*Deel 1: La communauté musulmane: ses bases, son état présent, son évolution, Deel 2: De Dakar a Djakarta. L'islam en devenir. | Euro 15,00 |
| 596684 | ROSS, N.W., (ED.), The world of zen. An east-west anthology. Compiled, edited, and with an introduction.New York, Random, 1960. (XX) 362 pp. paperback. (Vintage, 301) *omslag licht geschaafd* Met teksten van o.a.: D.T. Suzuki, L. Warner, A. Watts, Chang Chen-chi, R. Linssen | Euro 15,00 |
| 591487 | RUBEN, W., Geschichte der indischen Philosophie.Berlin, DVW, 1954. (X) 351 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd* | Euro 20,00 |
| 566298 | RUBEN, W., Die Philosophen der Upanishaden.Bern, Francke, 1947. 338 pp. linnen + omslag. *papier onderaan lichte waterschade* | Euro 20,00 |
| 590045 | SADDHALOKA (DAVID LUCE), Ontmoetingen met de boeddha. Vert.: G.J. Kramer.'s-Gravenhage, BZZTôH, 2002. 159 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 601138 | SADDHATISSA, H., The Buddha's way. London, Allen, 1985 (3e). 139 pp. paperback. Illustraties. *stempels of schutblad* | Euro 10,00 |
| 598722 | SA'DI VAN SHIRAZ, Stories from the 'Bustán' of Shaykh Sa'dí together with selections from Francis Gladwin's translation of Sa'dí's 'Gulistán', the former translated and the latter revised by R. Levy. With a frontispiece by C. Kent.London, Chapman, 1928. (XX) 159 pp. linnen. (The treasure house of eastern story) *band verkleurd, ex libris, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 597518 | SAEED, A., Islamic thought. An introduction.London, Routledge, 2006. (X) 204 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 11,50 |
| 577780 | SANGHARAKSHITA, B., A survy of buddhism. Bombay, The Indian institute of world culture, 1966 (3e). (XII) 527 pp. linnen. Bibliografie. *rug licht beschadigd, boekblok iets watervlekkig* | Euro 10,00 |
| 588521 | SANGHITA, S.D., SHASTRI, H.P., Shri Dada Sanghita. The heart of the eastern mystical teaching. London, Shanti Sadan, 1948. 320 pp. linnen. Portret. *band licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 598448 | SASO, M., The gold pavilion. Taoist ways to peace, healing and long life.Boston, Tuttle, 1995. (XIV) 204 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594299 | SCHULTZE, T., (HRSG.), Das Dhammapada. Eine Verssammlung, welche zu den kanonischen Büchern der Buddhisten gehört. Aus der englischen Uebersetzung von F.M. Müller, 'Sacred books of the east, vol. X', metrisch ins Deutsche uebertragen. Mit Erläuterungen.Leipzig, Schulze, 1885. XX) 123 pp. ingenaaid. *omslag licht roestvlekkig, naam op schutblad, enkele potloodaantekeningen*Eerste druk | Euro 30,00 |
| 577782 | SCHUMANN, H.W., Buddhismus. Ein Leitfaden durch seine Lehren und Schulen. Darmstadt, WB, 1973 (Nachdr. 1971). (VIII) 164 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 9,00 |
| 577783 | SEIDENSTÜCKER, K., Pali-Buddhismus in Übersetzungen. Texte aus dem buddhistischen Pali-Kanon und dem Kammavaca. Aus dem Pali übers. nebst erläuterungen und einer Tabelle. München, Schloss, 1923 (2e herz.). (XVI) 394 pp. linnen. *papier licht gebruind, nieuw gebonden* | Euro 16,00 |
| 598506 | SEKIDA, K., Zen training. Methods and philosophy. Edited, with an introduction, by A.V. Grimstone.New York, Weatherhill, 1975 (4e). 258 pp. paperback. Illustraties. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 599034 | SENZAKI, N., Like a dream, like a fantasy. The zen writings and translations of Nyogen Senzaki. Edited and with an introduction by E.S. Roshi.Tokyo, Japan, 1978. 128 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 601137 | SEUNG SAHN, SUNIM, H.G., (ED.), The compass of zen. Zen master Seung Sahn. Compiled and edited. Preface by M. Ghosananda. Foreword by S. Mitchell.Boston, Shambhala, 1997. (XX) 394 pp. paperback. Portret.(Dragon editions) | Euro 15,00 |
| 588853 | SHARMA, A., A Hindu perspective on the philosophy of religion.Houndmills, Macmillan, 1990. (X) 180 pp. linnen + omslag. (Library of philosophy and religion) | Euro 20,00 |
| 592111 | SHARMA, A., The philosophy of religion and Advaita Vedanta. A comparative study in religion and reason.University Park, Pennsylvania State UP, 1995. (VIII) 232 pp. linnen + omslag. (Hermeneutics) | Euro 16,00 |
| 578793 | SHASTRI, J.L., (ED.), The Garuda Purana. Transl. and annotated by a board of scholars. 3 delen.Delhi, Banarsidass, 1990-92 (2e). (XXXVI) 423, (XII) 425-828, (XII) 829-1163 pp. linnen. (Ancient Indian tradition and mythology, 12, 13, 14) *lijmrestjes op binnenzijde banden, naam op schutbl., banden 12 en 14 licht verkleurd* | Euro 30,00 |
| 590646 | SHERAB GYALTSEN AMIPA, (RED.), A waterdrop from the glorious sea: a concise account of the advent of Buddhism in general and the teachings of the Sakyapa tradition in particular. Rikon, Tibetan institute, 1976. (VIII) 91 pp. gebonden. Illustraties.Met opdracht van auteur | Euro 15,00 |
| 588817 | SIMPKINS, A.M., SIMPKINS, C.A., Zen around the world. A 2500-year journey from the Buddha to you.Boston, Tuttle, 1997. (XIV) 242 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 580270 | SINDHVANANDA, K., Atman. Nach dem ursprünglichen hinayana Buddhismus. Heidelberg, z.u., 1960. (IV) 186 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 581209 | SINGH, G., The religion of the Sikhs.London, Asia, 1971. (VIII) 191 pp. ln + omsl. *omsl. licht besch., naam op schutbl.* | Euro 11,50 |
| 599237 | SINGH, J., Pratyabhijnahrdayam. Sanskrit text with english translation, notes and introduction. Delhi, Banarsidass, 1977 (2e herz.). (VIII) 187 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 576899 | SINHA, P.N., A study of the Bhagavata-purana or esoteric hinduism.Madras, Theosophical publishing house, 1950 (2e). (XX) 681 pp. halflinnen. *plakbandspoor op band, hoekje uit titelpagina gescheurd* | Euro 12,50 |
| 589424 | SKINNER, S., The living earth manual of Feng-Shui. Chinese geomancy.London, Routledge, 1982. (XII) 129 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 588041 | SNELLING, J., The buddhist handbook. A complete guide to buddhist teaching, practice, history and schools.London, Century, 1987. 373 pp. paperback. Illustraties.*enkele markeerstiftstrepen* | Euro 12,50 |
| 598110 | SNELLING, J., The buddhist handbook. A complete guide to buddhist teaching, practice, history and schools.London, Century, 1989 (2e). 373 pp. paperback. Illustraties. (Rider) | Euro 12,50 |
| 584185 | SOPA, G.L., HOPKINS, J., (ED.), Practice and theory of Tibetan buddhism. Transl. and annotated.London, Rider, 1976. (XXVIII) 164 pp. paperback.*enkel potloodstrepen, naam op schutblad, ex libris* | Euro 11,50 |
| 576703 | SPEYER, J.S., De Indische theosophie en hare beteekenis voor ons.Leiden, Van Doesburgh, 1910. (VIII) 346 pp. halflinnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig, nieuw gebonden* | Euro 15,00 |
| 599306 | SRI KRISHNA, MEES, G.H., De boodschap van Sri Krishna. De dialoog tusschen Sri Krishna en Oeddhava. Met een voorwoord van Sri Vishwanath Keskar.Den Haag, Servire, 1931. 180 pp. gebonden. *naam op schutblad, opnieuw gebonden, voorplat iets los* | Euro 10,00 |
| 594291 | STEINKE, M. (TAO CHÜN), Das Lebensgesetz. Eine Antwort auf Lebensfragen aus buddhistischer Sicht. München, DV, z.j. (VIII) 248 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 567311 | STRAUSS, O., Indische Philosophie. München, Reinhardt, 1925. 286 pp. halflinnen. Bibliografie. Illustraties. (GPE, 2) *band licht verkleurd, enkele potloodaantekeningen* | Euro 11,50 |
| 594177 | STUTTERHEIM, W.F., De islam en zijn komst in den archipel.Groningen, WN, 1935. 140 pp. halflinnen. (Leerboek der indische cultuurgeschiedenis) *schutblad ontbreekt* | Euro 11,50 |
| 587959 | SUBBA ROW, T., The philosophy of the Bhagavad-gita. Four lectures delivered at the eleventh annual convention of the theosophical society, held at Adyar, on december 27, 28, 29 and 30, 1886.Adyar, Theosophical publishing house, 1931 (3e). (XX) 140 pp. linnen. *ex libris, boekblok licht roestvlekkig*Pp. I-XX: S. Subramaniem, 'T. Subba Row. An appreciation' | Euro 10,00 |
| 598508 | SUMNER, C., (ED.), Proceedings of the seminar on African philosophy. Addis Ababa, 1-3 december 1976. Actes du séminaire sur la philosophie africaine. Addis Abbéba, 1-3 décembre 1976.Addis Abbaba, University, 1980. (XXII) 473 pp. paperback. Illustraties. *omslag en boekblok licht beduimeld*Met bijdragen van o.a.: J.K.M. Arthur, D.E. Idoniboye, N. KoffyA.M. Sharakiya | Euro 16,00 |
| 598509 | SUMNER, C., The Book of the wise philosophers.Addis Ababa, z.u., 1974. (XVI) 455 pp. paperback. Bibliografie. (Ethiopian philosophy, 1) *omslag geplastificeerd* | Euro 16,00 |
| 597637 | SUMNER, C., Classical Ethiopian philosophy.Addis Ababa, Commercial Printing Press, 1985. (XIV) 318 pp. paperback. *rug verkleurd* | Euro 16,00 |
| 599110 | SUMNER, C., Classical Ethiopian philosophy.Addis Ababa, Commercial Printing Press, 1985. (XIV) 318 pp. paperback. *omslag geplastificeerd*Naam auteur op titelpagina geschreven | Euro 16,00 |
| 597795 | SUMNER, C., Classical Ethiopian philosophy.Addis Ababa, Commercial Printing Press, 1985. (XIV) 318 pp. paperback. *rug verkleurd* | Euro 16,00 |
| 599111 | SUMNER, C., Classical Ethiopian philosophy.Addis Ababa, Commercial Printing Press, 1985. (XIV) 318 pp. paperback. *omslag iets verkleurd*Naam auteur op titelpagina geschreven | Euro 16,00 |
| 598512 | SUMNER, C., The Fisalgwos.Addis Abbaba, University, 1982. (VIII) 362 pp. paperback. Bibliografie. (Ethiopian philosophy, 5) *omslag geplastificeerd* | Euro 16,00 |
| 599109 | SUMNER, C., The Fisalgwos.Addis Abbaba, University, 1982. (VIII) 362 pp. paperback. Bibliografie. (Ethiopian philosophy, 5) *omslag geplastificeerd* | Euro 16,00 |
| 598511 | SUMNER, C., The life and maxims of Skendes.Addia Abbaba, Ministry of culture and sports, 1981. (XIV) 499 pp. paperback. Bibliografie. (Ethiopian philosophy, 4) *omslag geplastificeerd* | Euro 17,50 |
| 599108 | SUMNER, C., The treatise of Zär'a Ya'eqob and of Wäldä Heywat. 2 delen.Addis Abbaba, University, 1976-78. (X) 352, (X) 367 pp. paperback. Bibliografie. (Ethiopian philosophy, 2, 3) *omslagen geplastificeerd*Met opdracht van auteur. Deel 1: Text and authorship, Deel 2: An analysis | Euro 30,00 |
| 598510 | SUMNER, C., The treatise of Zär'a Ya'eqob and of Wäldä Heywat. 2 delen.Addis Abbaba, University, 1976-78. (X) 352, (X) 367 pp. paperback. Bibliografie. (Ethiopian philosophy, 2, 3) *omslagen geplastificeerd*Deel 1: Text and authorship, Deel 2: An analysis | Euro 30,00 |
| 601231 | SUZUKI, D.T., Manual of zen buddhism. Foreword by C. Humphreys.London, Rider, 1974 (2e). 192 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht verkleurd, naam op schutblad* | Euro 7,50 |
| 598535 | SUZUKI, D.T., Manual of zen buddhism.New York, Grove, 1960. 192 pp. paperback. Illustraties. (Evergreen, 231) *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 7,50 |
| 598618 | SUZUKI, D.T., Studies in zen. Foreword by C. Humphreys.London, Rider, 1955. 212 pp. linnen + omslag. Portret. *stempel + naam op schutblad, omslag licht beschadigd*Eerste druk | Euro 15,00 |
| 007478 | SWAMINARAYAN, S., DAVE, H.T., Life and philosophy of Shree Swaminarayan 1781-1830. Ed. by L. Shepard. Foreword by C. Cunningham.London, Allen, 1974 (2e herz.). 274 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 578795 | TAGARE, G.V., The Brahmanda-Purana. Transl. and annotated. 5 delen.Delhi, Banarsidass, 1983-84. (LXXXII) 389, (XIV) 395-719, (XVI) 721-953, (XVI) 957-1223, (XXIV) 1227-1399 pp. linnen. (Ancient Indian tradition and mythology, 22, 23, 24, 25, 26) *lijmrestjes op binnenzijde banden en op voorplatten delen 1 en 3* | Euro 60,00 |
| 594373 | TAGORE, R., KLAVER, A., Rabindranath Tagore. Zijn leven, levenswerk en levenszending.Zeist, Ploegsma, 1921. (VIII) 168 pp. linnen. Illustraties. *band verkleurd* | Euro 11,50 |
| 599382 | TAGORE, R., Huis en waereld. Door Frederik van Eeden. Uitsluitend geautoriseerde vertaling. Amsterdam, Versluys, 1921. 336 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 576338 | TAGORE, R., Sadhana. The realisation of life.London, Macmillan, 1919 (10e). (XII) 164 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 588625 | T'AI-I CHIN-HUA TSUNG-CHI, Kreisen des Lichtes. Die Erfahrung der goldenen Blüte. Übersetzt und kommentiert von M. Miyuki. Die autorisierte Übersetzung besorgte E. Freivogel-Steffen. Weilheim, Barth, 1972. 247 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Der Titel der englischen Orginalarbeit lautet: The secret of the golden flower. Die autorisierte Übersetzung besorgte E. Freivogel-Steffen. | Euro 12,50 |
| 578956 | TARTHANG TULKU, (ED.), Reflections of mind. Western psychology meets Tibetan buddhism. Emeryville, Dharma, 1975. (XII) 198 pp. paperback. Illustraties. (Nyingma) *markeerstiftstrepen, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: A. Sherman, C. Naranjo, J. Shultz | Euro 10,00 |
| 594732 | TARTHANG TULKU, Hidden mind of freedom. Berkeley, Dharma, 1981.98 pp. paperback. (Nyingma) | Euro 10,00 |
| 594152 | TAWFIK, Y., Islam. Essentie van een geloof. Vertaling: W. van der Zwan. Abcoude, Uniepers, 1998. 143 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 601124 | TEEUWEN, M., Shinto. Een geschiedenis van Japanse goden en heiligdommen. Amsterdam, UP, 2004. 98 pp. paperback. Illustraties. (Licht op Japan) | Euro 8,50 |
| 585318 | TELANG, K.T., The anugita. Being a translation of sanscrit manuscripts from the asvamedha parvan of the Mahabharata, and being an natural adjunct to the Bhagavad-Gita. With copius footnotes by the translator drawing upon the manuscript commentaries of Arjuna Misra & Nilakantha. To wich is added an index of principles matters. San Diego, Wizards Bookshelf, 1981. 229-403 pp. gebonden. | Euro 15,00 |
| 577993 | TEMPLE, R.C., The legends of the Panjab. 3 delen.New York, Arno, 1977 (Repr. 1884-1900). (XXVIII) 546, (XXII) 580, (LXVIII) 481 pp. linnen. (International folklore) | Euro 45,00 |
| 601439 | TENZIN WANGYAL RINPOCHE, Het wonder van onze oorspronkelijke geest. Dzokchen in de böntraditie van Tibet. Nederlandse vertaling: E. van Velsen.Rijswijk, Elmar, 2001. 234 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 598654 | THOMAS, E.J., The quest of enligtenment. A selection of the buddhist scriptures translated from the sanskrit.London, Murray, 1950. (VI) 89 pp. linnen. (Wisdom of the east) | Euro 11,50 |
| 572378 | THOMPSON, L.G., Chinese religion in western languages: a comprehensive and classified bibliography of publications in English, French, and German through 1980.Tucson, Arizona UP, 1985. (L) 302 pp. linnen. (MAAS, 41) *hoekje uit schutblad geknipt* | Euro 30,00 |
| 581324 | TOMLIN, E.W.F., The eastern philosophers. An introduction. London, Hutchinson, 1969 (2e). 319 pp. pb. (Radius) | Euro 10,00 |
| 599729 | TOMLIN, E.W.F., The oriental philosophers. An introduction. New York, Harper, 1963. 323 pp. paperback. (CN, 22) *rug licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 588585 | TRUNGPA, CHÖGYAM, De mythe van vrijheid en het pad van meditatie. Samengesteld door J. Baker en M. Casper. Geïllustreerd door G. Eddy. Vertaald uit het engels door S. Kreffer.Katwijk, Servire, 1989. 168 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 580458 | ÜLKEN, H.Z., La pensée de l'islam. Traduction française par G. Dubois, M. Bilen et l'auteur.Istanbul, z.u., 1953. (VIII) 656 pp. ingenaaid. *omslag verkleurd en licht beschadigd, tekst achterzijde titelpagina* | Euro 40,00 |
| 576327 | VANNICELLI, L., De godsdiensten van China. Bewerkt door M. van Oss. Met een bijdrage over het christendom in China door B. Biermann.Roermond, Romen, 1957. 330 pp. linnen + omslag. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) *omslag beschadigd* | Euro 11,50 |
| 015282 | VARMA, V.P., Philosophical humanism and contemporary India.Delhi, Banarsidass, 1979. (VIII) 203 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 580658 | VECSEY, C., Imagine ourselves richley. Mythic narratives of North American Indians. New York, Crossroad, 1988. (XII) 304 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *naam op schutblad, band licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 601376 | VESSANTARA, Meeting the Buddhas. A guide to Buddhas, Bodhisattvas, and tantric deities.Glasgow, Windhorse, 1993. (VIII) 356 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 583908 | VIMALANANDA, T., Buddhism in Ceylon under the christian powers and the educational and religious policy of the British government in Ceylon 1797-1832.Colombo, Gunasena, 1963. (IX) 190 (11) pp. geb + omsl. *naam op omsl. en schutbl., omsl. licht besch, schutbl. gebruind* | Euro 12,50 |
| 569272 | VISSCHER, H., Religion und soziales Leben bei den Naturvölkern. 2 delen. Bonn, Schergens, 1911. (VI) 286, (VIII) 573 pp. linnen. *ex libris, enkele potoodaantekeningen, papier licht roestvlekkig, bovenzijde rug deel 2 licht beschadigd en licht gevlekt*Dl 1: Prolegomena, Dl 2: Die Hauptprobleme | Euro 35,00 |
| 573872 | VISSER, J.J., Pökoot religion. Pökoot religie (met een samenvatting in het Nederlands).Utrecht, z.u., 1989. (XIV) 317 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. *naam op schutblad, vlekje op band* | Euro 17,50 |
| 577789 | VISSER, M.W. DE, Buddha's leer in het verre oosten. Amsterdam, Paris, 1930. 84 pp. linnen. Illustraties. *band deels verkleurd* | Euro 8,00 |
| 599390 | VIVEKANANDA, ROLLAND, R., Das Leben des Vivekananda. Übertragen von P. Amann.Erlenbach-Zürich, Rotapfelverlag, 1930. 199 pp. linnen. Portret. (Der Götter-Mensch Ramakrishna und das universale Evangelium des Vivekananda. Eine Untersuchung über Mystik und Tat des lebendigen Indien, 2) *rug verkleurd, band en boekblok roestvlekkig* | Euro 8,00 |
| 579624 | VIVEKANANDA, ROLLAND, R., Het universeele evangelie van Vivekananda. Geautoriseerde vertaling van T. Jelgersma.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1931. 211 pp. linnen + omslag.(Studies over de mystiek en het actieve leven in het huidige Indië, 3) *omslag beschadigd, schutbladen gebruind* | Euro 11,50 |
| 601385 | VIVEKANANDA, SAHER, P.J., Lebensweisheit und creative Mystik. Religionshistorische Quellenstudien zur Universalschau Vivekanandas Neo-Vedanta. Ein Versuch introspektiver Friedensforschung.Remagen, Reichl, 1974. 244 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, tekst op schutblad* | Euro 12,50 |
| 599240 | VIVEKANANDA, Karma-, bhakti-, jnana- en raja-yoga.Deventer, Ankh-Hermes, z.j. 192, 159, 192 pp. gebonden. 'Karma-yoga' vertaald door H.J. Meyer, 'Bhakti-yoga' geautoriseerde bewerking van W. van der Werff, 'Jnana-yoga' Nederlandse bewerking van W. van der Worff, 'Raja-yoga' vertaald door G. van Suchtelen van de Haere | Euro 11,50 |
| 597697 | VIVEKANANDA, Raja-yoga met de yoga-aforismen van Patanjali.Deventer, Ankh-Hermes, 1975. (5e). 192 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, vlekken op band* | Euro 8,50 |
| 587273 | VIVEKANANDA, Raja-yoga.Deventer, Kluwer, 1971 (4e). 200 pp. linnen. | Euro 8,50 |
| 569098 | VLOEMANS, A., De wijsbegeerte van het oosten. Den Haag, Leopold, 1948 (2e herz.). 242 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, hoekje uit schutblad geknipt, papier licht gebruind* | Euro 11,50 |
| 601682 | VRIES, S. DE, Hindoeïsme voor beginners. Een heldere inleiding tot de oudste nog levende wereldgodsdienst.Amsterdam, Forum, 1996. 166 pp. Illustraties. *enkele potloodaantekeningen* | Euro 8,50 |
| 572829 | VROKLAGE, B.A.G., Algemene inleiding en 'De godsdienst der primitieven'.Roermond, Romen, 1949. 404 pp. linnen. Illustraties. (De godsdiensten der mensheid) | Euro 10,00 |
| 599029 | WALTERS, J., Mind unshaken. A modern approach to buddhism. London, Rider, 1961. 127 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 11,50 |
| 598534 | WANGYAL, G., (ED.), The door of liberation. Essential teachings of the Tibetan buddhist tradition. Prefatory note by his holiness Tenzin Gyatsho, the XIVth Dalai Lama. Translated under the supervision of Geshe Wangyal.New York, Girodias, 1973. 235 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, stempel op schutblad* | Euro 15,00 |
| 594161 | WATT, W.M., Islam and the integration of society.London, Routledge, 1966 (3e).(X) 293 pp. ingenaaid. (ILSSR) *omslag geschaafd, papier lichte waterschade, enkele potloodstrepen, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 601664 | WATTS, A.W., KEIGHTLEY, A., Een druppel zen in ieders beker. Geautoriseerde vertaling: I. van Wilsum-Huisjes.Den Haag, Mirananda, 1988. 205 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 598617 | WATTS, A.W., Behold the spirit. A study in the necessity of mystical religion.London, Murray, 1947. 254 pp. linnen. Bibliografie. Eerste druk | Euro 20,00 |
| 596705 | WATTS, A.W., Zen-boeddhisme. Vertaling R.H. Marijnissen Den Haag, Bakker, 1975. 158 pp. paperback. (Universum reeks) *boekblok licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 578284 | WAYMAN, A., SHARMA, R.K., (ED.), Researches in Indian and buddhist philosophy. Essays in honour of professor A. Wayman.Delhi, Banarsidass, 1993. (XXXVI) 285 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: A. Bareau, S. Kawasaki, C. Cox, Bhagwan Dash | Euro 12,50 |
| 579567 | WELZ, E.J., Uit de hal des langen levens. Chineesche levenswijsheid verzameld en uit het Chineesch vertaald.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1941. (XX) 114 pp. halflinnen + omslag. *omslag deels verkleurd, schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 8,50 |
| 598635 | WELZ, E.J., Uit de hal des langen levens. Chineesche levenswijsheid verzameld en uit het Chineesch vertaald.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1941. (XX) 114 pp. halflinnen. *band iets verkleurd, ex libris* | Euro 8,50 |
| 589877 | WHITE, G.M., KIRKPATRICK, J., (ED.), Person, self, and experience. Exploring Pacific ethnopsychologies.Berkeley, UCP, 1985. (VIII) 433 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: C. Lutz, E.R. Gerber, E.L. Schieffelin | Euro 20,00 |
| 589470 | WILHELM, H., Change. Eight lectures on the I Ching. Transl. from the German by C.F. Baynes.London, Routledge, 1975 (3e). (X) 111 pp. paperback. *band verschoten* | Euro 7,50 |
| 588975 | WIREDU, K., Philosophy and an African culture.Cambridge, UP, 1980. (XIV) 239 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 018775 | WOOD, E.E., The glorious presence. A study of the Vedanta philosophy and its relation to modern thought. Including a new translation of Shankara's 'Ode to the south-facing form'.New York, Dutton, 1951. 320 pp. linnen. *naam en enkele penaantekeningen op schutblad* | Euro 14,00 |
| 597106 | WRIGHT, B., Pueblo cultures.Leiden, Brill, 1986. (XII) 29 pp. ingenaaid. Illustraties. (IR, 10, 4) | Euro 11,50 |
| 598633 | WU HANG-LI, LOESER, N., De wijsheid van Wu Hang-li. Den Haag, Leopold, 1959. 87 pp. gebonden. *band iets gebruind, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 572272 | YALE J., (ED.), What vedanta means to me. A symposium. With a foreword by V. Sheean. London, Rider, 1961. 176 pp. linnen. Met bijdragen van o.a.: A. Huxley, C. Isherwood, K. Friedrichs | Euro 11,50 |
| 576381 | YANG HIONG TSÉ, Le catechisme philosophique. Introduction et traduction par B. Belpaire. Bruxelles, Editions de l'occident, z.j. 113 pp. ingenaaid. (Petits traités chinois inédits, 1) *onopengesneden*Traduction de 'Le fa yen' | Euro 8,00 |
| 598536 | YESHE, T., RINPOCHE, Z., Wisdom energy. Basic buddhist theachings. Edited by J. Landaw with A. Berzin.London, Wisdom, 1982 (2e). 151 pp. paperback. (orange series) *rug verkleurd* | Euro 8,50 |
| 580657 | YIMIKIRLI, Warlpiri dreamings and histories. Collected and translated by P.R. Napaljarri and L. Cataldi. San Francisco, Harper, 1994. (XXIOV) 193 pp. halflinnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 601381 | YIN-SHUN, The way to buddhahood. Translated by W.H. Yeung. Foreword by R.M. Gimello. Introduction by W. Lai.Boston, Wisdom, 1998. (XXII) 393 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 591790 | YOKOCHI, Y., The rise of the warrior goddess in ancient India. A study of the myth cycle of Kausiki-Vindhyavasini in the 'Skandapurana'.Groningen, z.u., 2005. (X) 361 pp. ringband. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 601133 | ZIMMER, H., The king and the corpse. Tales of the soul's conquest of evil. Edited by J. Campbell.Princeton, UP, 1973 (2e). (X) 338 pp. ingenaaid. Illustraties.(Bollingen series, 11) *rug verkleurd* | Euro 12,50 |
| 601477 | ZIMMER, H., Philosophies of India. Ed. by J. Campbell. New York, Meridian, 1956. (XVIII) 687 pp. paperback. (MG, 6) *omslag licht geschaafd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 592248 | ZIMMER, H., Philosophies of India. Ed. by J. Campbell. Princeton, UP, 1969. (XVIII) 687 pp. paperback. (Bollingen series, 26) *rug beschadigd* | Euro 16,00 |
| 598543 | ZÜRCHER, E., Het boeddhisme. Ontstaan en verbreiding in kaart, woord en beeld. Nederlandse vertaling van M. Schuchart. Amsterdam, Brug, 1961. 104, 24 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 590538 | ZÜRCHER, E., Buddhism. Its origin and spread in words, maps and pictures. Amsterdam, Djambatan, 1962. 97 pp. linnen + omslag. Illustraties. Met 22 kaarten | Euro 11,50 |