![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 594837 | AAGE BAY, S., Bonde og viking. Samfundsliv og tro i nordens vikingetid. Z.p., Reitzels, 1954. 222 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 599431 | ALDRED, C., Die Juwelen der Pharaonen. Ägyptischer Schmuck der dynastischen Zeit. Mit Fotos von A. Shoucair. Aus dem Englischen von P. Behrens.Herrsching, Schuler, 128 pp. paperback. Illustraties. *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 599288 | BAUER, T., Akkadische Lesestücke. 3 delen.Roma, Pontificium institutum biblicum, 1953. (VI) 104, (IV) 56, (IV) 50 pp. ingenaaid. *omslagen licht verkleurd, ruggen licht beschadigd*Deel 1: Heft I. Keilschrifttexte, Deel 2: Heft II. Zeichenliste und Kommentar, Deel 3: Heft III. Glossar | Euro 40,00 |
| 598988 | BECK, H., (HRSG.), Germanenprobleme in heutiger Sicht.Berlin, De Gruyter, 1986. (VIII) 412 pp. linnen. (Ergänzungsbände zum Reallexikon der Germanischen Altertumskunde, 1) *enkele potloodstreepjes*Met bijdragen o.a.: R. Wenskus, G. Neumann, H. Fromm | Euro 50,00 |
| 598805 | BECK, H., JANKUHN, H., (HRSG.), Reallexikon der germanischen Altertumskunde von Johannes Hoop. Zweite, völlig neu bearbeitete und stark erweiterte Auflage unter Mitwirkung zahlreicher Fachgelehrter. Band 1-10. 10 delen.Berlin, De Gruyter, 1973-1997 (2e herz.). halfleer + omslag. Illustraties. *Lieferung 5 van deel 4 niet ingebonden, de drie Lieferungen van deel 10 nog niet ingebonden, omslag deel 1 licht beschadigd* Tot en met lemma 'Gelübde' (deel 10 Lieferung 5/6) | Euro 1250,00 |
| 587679 | BEEK, M.A., Aan Babylons stromen. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesopotamië in het oud-testamentische tijdvak. Amsterdam, Kosmos, 1955. 260 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 594822 | BLEEKER, C.J., De beteekenis van de Egyptische godin Ma-a-t. Leiden, IJdo, 1929. (XII) 85 pp. linnen. Illustraties. Dissertatie. *nieuw gebonden, bibliotheekexemplaar* | Euro 50,00 |
| 597192 | BOITANI, F., CATALDI, M., PASQUINUCCI, M., Etruscan cities. With an introduction by M. Torelli. General editor: F. Coarelli. Engliswh translation: C. Atthill, E. Evans, S. Pleasance, P. Swinglehurst.New York, Putnam, 1975. 336 pp. linnen. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 579849 | BREASTED, J.H., Geschichte Aegyptens. Deutsch von H. Ranke. Stuttgart, Parkland, z.j. 598 pp. gebonden. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 579848 | BREASTED, J.H., Geschichte Aegyptens. Deutsch von H. Ranke-Heidelberg. Mit einem Bilderanhang: Die Ägyptische Kunst. Wien, Phaidon, 1936. 632 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 25,00 |
| 587286 | BREASTED, J.H., Geschichte Aegyptens. Deutsch von H. Ranke-Heidelberg. Mit einem Bilderanhang: Die Ägyptische Kunst. Wien, Phaidon, 1936. 632 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, rug verkleurd, platten licht vlekkig, plaat voorin ontbreekt (Horusfalke), rug bovenzijde licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 587287 | BREASTED, J.H., Geschichte Aegyptens. Deutsch von H. Ranke-Heidelberg. Mit einem Bilderanhang: Die Ägyptische Kunst. Wien, Phaidon, 1936. 632 pp. linnen. Illustraties. *rug verkleurd, naam op schutblad, platten licht vlekkig, bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 587288 | BREASTED, J.H., Geschichte Aegyptens. Deutsch von H. Ranke-Heidelberg. Mit einem Bilderanhang: Die Ägyptische Kunst. Wien, Phaidon, 1936. 632 pp. linnen. Illustraties. *band en papier licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 594821 | BUCK, A. DE, De Egyptische voorstellingen beteffende den oerheuvel. Leiden, IJdo, 1922. (X) 104 pp. linnen. Illustraties. Dissertatie.*bibliotheekexemplaar* | Euro 50,00 |
| 588211 | CALVANI, V., Lost cities. Translated by B. Bailey-Galeotti.Genève, Minerva, 1976. 144 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 599430 | CALVANI, V., Lost cities. Translated by B. Bailey-Galeotti.Genève, Minerva, 1976. 144 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599433 | CAPART, J., Pour faire aimer l'art égyptien.Bruxelles, Fondation égyptologique, 1949. 76 pp. ingenaaid. Illustraties.80 figures | Euro 10,00 |
| 599434 | CARTER, H., The tomb of Tutankhamen. With 17 colour plates and 65 monochrome illustrations and two appendices.London, Barrie, 1972. 236 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 002520 | CARTER, M., De gouden pharao. Toetanchamon. De man achter het masker. Geïllustreerd met foto's. Vertaling D. Koning. Baarn, Hollandia, 1973. 138 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 9,00 |
| 599450 | CLEOPATRA, LUDWIG, E., Cleopatra. Geschichte einer Königin.Amsterdam, Querido, 1937. 304 pp. linnen. Illustraties.Exilausgabe. Sternfeld-Tiedemann, 209 | Euro 12,50 |
| 580663 | DANNHEIMER, H., GEBHARD, R., (HRSG.), Das keltische Jahrtausend. Mainz am Rhein, Von Zabern, 1993. (XVI) 400 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Ausstellungskataloge der prähistorischen Staatssammlung) *naam op schutblad* | Euro 30,00 |
| 579496 | DIJKSTRA, J.H.F., Religious encounters on the southern egyptian frontier in late antiquity (ad. 298-642)Groningen, z.u., 2005. 242 pp. paperback. Dissertatie. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 598989 | DÜWEL, K., (HRSG.), Runische Schriftkultur in kontinental-skandinavischer und -angelsächsischer Wechselbeziehung. Internationales Symposium in der Werner-Reimers-Stiftung vom 24.-27. Juni 1992 in Bad Homburg. Unter Mitarbeit von H. Neumann und S. Nowak.Berlin, De Gruyter, 1994. (X) 408 pp. linnen. Illustraties. (Ergänzungsbände zum Reallexikon der Germanischen Altertumskunde, 10) | Euro 125,00 |
| 601126 | EDWARDS, I.E.S., GADD, C.J., HAMMOND, N.G.L., (ED.), The Cambridge ancient history. Third edition. Volume II. Part 1. History of the middle east and the Aegean region c. 1800-1380 B.C.Cambridge, UP, 1980. (XXII) 868 pp. paperback. Bibliografie. *naam op titelpagina, enkele potloodaantekeningen* | Euro 15,00 |
| 567385 | ERMAN, A., Die Religion der Ägypter. Ihr Werden und Vergehen in vier Jahrtausenden. Mit 10 Tafeln und 186 Abbildungen im Text. Berlin, De Gruyter, 1934. (XVI) 465 pp. linnen. Illustraties. *band licht verkleurd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 599486 | FAGAN, B.M., Waar bleven de schatten van de farao's. Over rovers, schatgravers en archeologen. Nederlandse vertaling: H.J. Bergmans.Amerongen, Gaade, 1977. 238 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 587126 | FECHHEIMER, H., Kleinplastik der Ägypter. Mit 158 Abbildungen. Berlin, Cassirer, 1922. (VIII) 40 pp. halflinnen. Illustraties. *rug beschadigd* | Euro 15,00 |
| 599393 | FECHHEIMER, H., Kleinplastik der Ägypter. Mit 158 Abbildungen. Berlin, Cassirer, 1921. (VIII) 40 pp. halflinnen. Illustraties. (Die Kunst des Ostens, 3) *rug licht beschadigd, stukje uit pp. 33-34 gescheurd (iets tekstverlies p. 34)* | Euro 14,00 |
| 597585 | FECHHEIMER, H., Die Plastik der Ägypter. Mit 168 Abbildungen. Berlin, Cassirer, 1923. (VI) 168 pp. halflinnen. Illustraties. (Die Kunst des Ostens, 1) *rug beschadigd, platten licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 601004 | FITZMYER, J.A., The Aramaic inscriptions of Sefire.Rome, Pontifical Biblical Institute, 1967. (XIV) 207 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Biblica et orientalia, 19) | Euro 20,00 |
| 578480 | GALESTIN, M.C., Etruscan and Italic bronze statuettes. Groningen, z.u., 1987. (XII) 208 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 600950 | GARBINI, G., De oude wereld. Nederlandse bewerking: F.R.A. Henkels.Amerongen, Gaade, 1975 (2e). 176 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599429 | GOTTSCHALK, G., Die großen Pharaonen. Die bedeutendsten Gottkönige Ägyptens in Bildern, Berichten und Dokumenten. Ihr Leben, ihre Zeit, ihre Kunstwerke.Bern, Scherz, 1979.272 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad, ex libris* | Euro 12,50 |
| 601139 | GUSSEN, P.J.G., Het leven in Alexandrië volgens de cultuurhistorische gegevens in de Paedagogus (boek II en III) van Clemens Alexandrinus.Assen, Van Gorcum, 1955. (XVI) 140 pp. ingenaaid. Bibliografie. (HB, 46) *bibliotheekexemplaar, omslag iets verkleurd en licht beschadigd*Résumé en langue française | Euro 11,50 |
| 579606 | HEEREN, A.H.L., Ideën over de staatkunde, onderlinge verkeering en den handel van de voornaamste volken der oudheid. Eerste deel. Volken van Azië. Perzen. Tweede deel. Volken van Azië. Phoenicers, Babyloniërs, Scythen. Naar de vierde zeer verbeterde uitgaaf, met platte gronden en kaarten, vertaald en met eenige aanmerkingen en platen voorzien, door G. Dorn Seiffen. 2 dlnRotterdam, A.F.H. Smit, 1825. Gekartonneerd. Met uitvouwbare kaart + 8 buitentekstgravures (waarvan 7 uitvouwbaar). 8°. (XIV), 511, (XX), 417 pp. *platen in deel 2 watervlekkig, stempeltjes op titelpagina's*Oorspronkelijke gemarmerde platten | Euro 75,00 |
| 569408 | HEERMA VAN VOS, M.S.H.G., Ägypten, die 21. Dynastie.Leiden, Brill, 1982. (VIII) 18 pp. ingenaaid. Illustraties. (IR, 16, 9) | Euro 11,50 |
| 599386 | HEYDEN, A. VAN DER, Kijk op het land langs de Nijl. Tekst en foto's.Amsterdam, Elsevier, 1981. ongepagineerd. gebonden + omslag. Illustraties.254 genummerde illustraties | Euro 10,00 |
| 597844 | HROZNÝ, B., Ancient history of western Asia, India and Crete. Translated by J. Procházka.Prague, Artia, z.j. (XIV) 260 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 597071 | HROZNÝ, B., Ancient history of western Asia, India and Crete. Translated by J. Procházka.Prague, Artia, z.j. (XIV) 260 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 574968 | JANKUHN, D., Bibliographie der hieratischen und hieroglyphischen Papyri. Wiesbaden, Harrassowitz, 1974. (XII) 114 pp. ingenaaid. (Göttinger Orientforschungen, 2) *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 599121 | KAISER, W., (HRSG.), Ägytisches Museum Berlin. Staatliche Museen Preussischer Kulturbesitz.Berlin, Staatliche Museen, 1967. 143 pp + 1181 foto's. ingenaaid. | Euro 11,50 |
| 599394 | KAYSER, H., Die ägyptischen Altertümer im Roemer-Pelizaeus-Museum in Hildesheim.Hildesheim, Mann & Bartels, z.j. 167 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 13,50 |
| 600157 | KEES, H., Der Götterglaube im alten Ägypten. Mit 14 Abbildungen im Text und 20 Abbildungen auf 10 Tafeln.Berlin, AV, 1983 (5e). (XIV) 501 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 594824 | KEES, H., Totenglauben und Jenseits-Vorstellungen der alten Ägypter. Grundlagen und Entwicklung bis zum Ende des mittleren Reiches. Mit 5 Abbildungen (davon 3 auf Tafeln). Leipzig, Hinrichs, 1926. (X) 459 pp. linnen. Illustraties. *(kleur-)potloodstrepen, band deels geplastificeerd, bibliotheekexemplaar* | Euro 25,00 |
| 582317 | KLUGKIST, A.C., Midden-Aramese schriften in Syrië, Mesopotamië, Perzië en aangrenzende gebieden.Groningen, z.u., 1982. (VI) 321 pp. paperback. Dissertatie. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 17,50 |
| 598743 | KOLPAKTCHY, G., Livre des morts des anciens Égyptiens. Nouvelle version française avec 60 pages d'introduction et des notes explicatives (éditée en français, italien et allemand). Avec 60 illustrations.Paris, Champs-Elysées, 1967. 319 pp. ingenaaid. Illustraties. (Omnium littéraire) | Euro 12,50 |
| 582919 | KOOPMANS, J.J., Aramäische Chrestomathie. Ausgewählte Texte (Inschriften, Ostraka und Papyri) bis zum 3. Jahrhundert n. Chr. Für das Studium der aramäischen Sprache gesammelt. I. Teil. Einleitungen, Literatur und Kommentare.Leiden, Nederlands instituut voor het nabije oosten, 1962. (X) 225 pp. pb. *boeblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 599881 | LAMY, L., Egyptian mysteries. New light on ancient knowledge. With 173 illustrations, 14 in colour.London, Thames, 1981. 96 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599384 | LANGE, K., Egypte. Wonderen en geheimen van een grote oude cultuur. Vertaling J. Kooy.Bussum, De Haan, 1972 (8e). 208 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 596161 | LANGE, K., Vreemdeling tussen dier en god. Het raadsel van de mens in het licht van oude cultuurperioden. Ned. bewerking: I. Nijkerk-Pieters.Zeist, De Haan, 1959. 246 pp. linnen. Illustraties.*papier gebruind, enkele potloodaantekeningen, opnieuw gebonden* | Euro 10,00 |
| 578992 | LIAGRE BÖHL, F.M.T. DE, Opera minora. Studies en bijdragen op Assyriologisch en oudtestamentisch terrein.Groningen, Wolters, 1953. (XVI) 570 pp. linnen. Portret. | Euro 17,50 |
| 576321 | LICHNOWSKY, M., Götter, Könige und Tiere in Ägypten. Berlin, Wolff, 1935. 233 pp. linnen. Illustraties. *titelpagina iets roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 600951 | LOMMEL, A., Prehistoric and primitive man.London, Hamlyn, 1966. 176 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Landmarks of the world's art) *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 578220 | MASSEY, G., Ancient Egypt. The light of the world. A work of reclamation and restitution in twelve books. 2 delen.New York, Weiser, 1970 Repr. (1907). (XII) (X) 944 pp. linnen + cassette. Illustraties. *cassette licht beschadigd*Edition limited to five hundred copies | Euro 160,00 |
| 599451 | MCHARGUE, G., Mummies. Stille getuigen uit het verleden. Vertaling: A.C. van der Ven.Delft, Elmar, 1977 (2e). 154 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 567874 | MÉNANT, J., Babylone et la Chaldée. Paris, Maisonneuve, 1875. (VIII) 303 pp. halfleer. Met 8 litho's. *rug licht geschaafd, tekst lichte waterschade* | Euro 40,00 |
| 597450 | MEYER, E., Geschichte des Altertums. Erster Band. Zweite Hälfte. Die ältesten geschichtlichen Völker und Kulturen bis zum sechzehnten Jahrhundert. Nachtrag: Die ältere Chronologie Babyloniens, Assyriens und Ägyptens. Achte Auflage.Darmstadt, WB, 1965 (Nachdruck 1913). (XXVI) 990 (IV, 70) pp. linnen.Diesem reprographischen Nachdruck wurde die 3. Auflage, Stuttgart und Berlin 1913, zugrunde gelegt | Euro 20,00 |
| 597451 | MEYER, E., Geschichte des Altertums. Zweiter Band. Erste Abteilung. Die Zeit der Ägyptischen Grossmacht. Vierte Auflage.Darmstadt, WB, 1965 (Nachdruck 1928). (XIV) 620 pp. linnen. *vlek op voorplat*Diesem reprographischen Nachdruck wurde die 2., völlig neubearbeitete Auflage, Stuttgart und Berlin 1928, zugrunde gelegt | Euro 15,00 |
| 594180 | MILDE, H., The vignettes in the book of the dead of Neferrenpet. Leiden, Nederlands Instituut voor het Nabije Oosten, 1991. (VIII) 284 pp. ingenaaid. Illustraties. (Egyptologische uitgaven, 7) *bibliotheekexemplaar*Met 48 platen | Euro 40,00 |
| 599428 | MOLEN, J.R. TER, Het goud der Thraciërs. Archeologische schatten uit het bezit van 25 musea in Bulgarije. Troje - Thracië. Archeologische schatten uit de DDR en Bulgarije. Museum Boymans-van Beuningen 23 september - 18 november 1984. Rotterdam, Boymans-van Beuningen, 1984. 261p. ingenaaid. Illustraties. *naam op schutblad, enkele penstrepen* | Euro 12,50 |
| 580935 | MOLEN, J.R. TER, Het goud der Thraciërs. Archeologische schatten uit het bezit van 25 musea in Bulgarije. Troje - Thracië. Archeologische schatten uit de DDR en Bulgarije. Museum Boymans-van Beuningen 23 september - 18 november 1984. Rotterdam, Boymans-van Beuningen, 1984. 261p. ingenaaid. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 599432 | MÜLLER, H.W., SETTGAST, J., (RED.), Nofretete. Echnaton.Berlin, Ägyptisches Museum, 1976. ongepagineerd. Illustraties. *naam op schutblad*Ausstellungskatalog 10. April - 16. Juni 1976 | Euro 11,50 |
| 599385 | MURNANE, W.J., The Penguin guide to ancient Egypt.Harmondsworth, Penguin, 1983. 367 pp. paperback. Illustraties. (Penguin handbooks) | Euro 11,50 |
| 594909 | NASHEF, K., Rekonstruktion der Reiserouten zur Zeit der altassyrischen Handelsniederlassungen. Wiesbaden, Reichert, 1987. (VIII) 82 pp. ingenaaid. Illustraties. (Beihefte zum Tübinger Atlas des vorderen Orients, 83) *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 577846 | NASTER, P., Chrestomathie accadienne.Louvain, Bureaux du muséon, 1941. (XVI) 104 pp. halflinnen. Bibliografie. (Bibliothèque du muséon, 12) *nieuw gebonden, rug licht beschadigd, naam op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 011036 | PESTMAN, P.W., (RED.), Vreemdelingen in het land van Pharao. Een bundel artikelen samengesteld ter gelegenheid van het vijftigjarig berstaan van het Papyrologisch Instituut van de Rijksuniversiteit van Leiden. Zutphen, Terra, 1985. 128 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam uit schutblad geknipt*Met bijdragen van o.a.: W.Clarysse, R.W. Daniel, P. van Minnen | Euro 10,00 |
| 596891 | PÖRTNER, R., (HRSG.), Alte Kulturen ans Licht gebracht. Neue Erkenntnisse der modernen Archäologie.Düsseldorf, Econ, 1975 (31.-50. T.). 495 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* Met bijdragen van o.a.: K. Schipperman, H. Döhl, R. Lange | Euro 12,50 |
| 001063 | RACHLEWITZ, B. DE, An introduction to Egyptian art. Translated by R.H. de Boothroyd. London, Spring, 1967 (2e). 256 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 597452 | RAGGHIANTI, C.L., (RED.), Nationaal Museum Cairo. Vertaald door T. Jelgersma.Utrecht, Spectrum, 1970. 170 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Beroemde musea van de wereld) *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 594820 | RATIÉ, S., La reine Hatchepsout. Sources et problèmes. Leiden, Brill, 1979. 372 pp. ingenaaid. Illustraties. (Orientalia Monspeliensia, 1) *bibliotheekexemplaar, vlek op omslag*Met 16 platen | Euro 95,00 |
| 586857 | REISNER, G.A., A provincial cemetery of the pyramid age. Naga-Ed-Dêr. Part III. Berkeley, UCP, 1932. (XIV) 386 pp. linnen. Illustraties. *onderkant achterplat licht watervlekkig, onderkant rug licht beschadigd*With 56 plates + 4 coloured plates | Euro 150,00 |
| 599463 | ROMER, J., Graven voor de farao. Het dagelijks leven in Oud-Egypte tijdens de 19de en 20ste dynastie. Vertaling: L. Mok en K.A.D. Smelik.Utrecht, Teleac, 1991. 232 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. *ex libris, naam op schutblad, potloodstrepen, envelop met Teleac Mediagids en krantenartikelen achterin geplakt*Cursusboek bij Teleaccurus | Euro 11,50 |
| 594173 | SÄVE-SÖDERBERGH, T., Ägypten und Nubien. Ein Beitrag zur Geschichte altägyptischer Aussenpolitik. Lund, z.u., 1941. (VIII) 276 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, onopengesneden, omslag verkleurd* | Euro 40,00 |
| 585804 | SCHARFF, A., MOORTGAT, A., Ägypten und Vorderasien im Altertum. Mit 2 Karten. München, Bruckmann, 1962 (3e). 535 pp. linnen + omslag. (Weltgeschichte in Einzeldarstellungen) *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 599391 | SCHNEIDER, H.D., Taffeh. Rond de wederopbouw van een Nubische tempel. Uitgave ter gelegenheid van de inauguratie van de tempel van Taffeh in het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden op 4 april 1979. Ingeleid door H.K.H. prinses Beatrix.'s-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1979. 129 pp. gebonden. Illustraties. *band licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 580745 | SCHNEIDER, V., Gilgamesch. Zürich, Origo, 1967. 217 pp. linnen. Illustraties. (Lehre und Symbol, 2) *naam op schutblad, vlek op band* | Euro 10,00 |
| 579989 | SCHORR, M., Urkunden des altbabylonischen Zivil- und Prozessrechts. Bearbeitet.Leipzig, Hinrichs, 1913. (LVI) 618 pp. linnen. *potloodaantekeningen, schutblad licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 575262 | SOKOLOFF, M., (ED.), Arameans, Aramaic and the Aramaic literary tradition. Ramat-Gan, Bar-Ilan, 1983. 143, (VI) 35 pp. linnen + omslag. Ilustraties. (Bar-Ilan studies in Near-Eastern language and cultures) *boekblok licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: M. Heltzer, J.B. Segal, Y. Sabar | Euro 125,00 |
| 015736 | STEINDORFF, B., Die Blütezeit des Pharaonenreichs. Mit 193 Abbildungen, darunter 8 mehrfarbigen Tafeln. Bielefeld, Velhagen, 1926 (2e). 221 pp. ingenaaid.Illustraties. (Monographien zur Weltgeschichte, 10) *rug licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 12,50 |
| 015207 | STEINDORFF, G., SEELE, K.C., When Egypt ruled the east. Revised by K.C. Seele. Chicago, UP, 1971 (7e). (XVI) 288 pp. paperback. Illustraties. *omslag iets verkleurd* | Euro 10,00 |
| 011969 | STRICKER, B.H., De geboorte van Horus. II. Leiden, Brill, 1968. (IV) 87-207 pp. linnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 600188 | TADEMA SPORRY, B., TADEMA, A.A., Egyptische mummies en hun geheimen.Haarlem, Van Dishoeck, 1981. 160 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad, ex libris* | Euro 11,50 |
| 599878 | TADEMA SPORRY, B., Brieven uit het oude Egypte. Dagboek van Kydon. Met medewerking van P.J. Sijpesteijn. Foto's van A.A. Tadema.Zutphen, Terra, 1980. 160 pp. linnen + omslag. *naam op schutblad, ex libris* | Euro 11,50 |
| 599401 | TADEMA, A.A., TADEMA SPORRY, B., Vallei der koningen. De graven van de farao's.Haarlem, Van Dishoeck, 1979. 176 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 598614 | TADEMA, A.A., TADEMA SPORRY, B., Vallei der koningen. De graven van de farao's.Haarlem, Van Dishoeck, 1979. 176 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 599880 | UNESCO, Report on the safeguarding of the Philae monuments. Prepared for UNESCO by order of the Netherlands government.The Hague, Nedeco, 1960. 68 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 599462 | VANDENBERG, P., De vergeten farao - Toetanchamon - Het opzienbarende verslag van de grootste archeologische ontdekking aller tijden. Vertaling: M.W. Blok.Amsterdam, Meulenhoff, 1979. 287 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *ex libris, naam op schutblad, potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 597579 | VATER, F., Sigfried. Die Saga von Germaniens Befreiung. Pähl, Hohe Warte, 1961 (2e). 350 pp. linnen + omslag. Illustraties. Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 597075 | VECHT, C.F.PH.D. VAN DER, De steenen spreken. De goddelijke boodschap der groote piramide. Bewerkt naar The great pyramid. Its divine message. An original co-ordination of historical documents and archaeological evidences by D. Davidson and H. Aldersmith en andere publicaties van D. Davidson.Den Haag, Van Stockum, 1950 (6e). (VI) 493 pp. linnen. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 50,00 |
| 581653 | VECHT, C.F.PH.D. VAN DER, De steenen spreken. De goddelijke boodschap der groote piramide. Bewerkt naar The great pyramid. Its divine message. An original co-ordination of historical documents and archaeological evidences by D. Davidson and H. Aldersmith en andere publicaties van D. Davidson.Den Haag, Van Stockum, 1950 (6e). (VI) 493 pp. linnen. Illustraties. *ex libris* | Euro 50,00 |
| 588682 | VECHT, C.F.PH.D. VAN DER, Het 'teeken in Egypteland'. Verkorte uitgave van 'De steenen spreken'. Den Haag, Van Stockum, 1947 (3e). (IV) 272 pp. half linnen. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 16,00 |
| 591856 | VEENHOF, K.R., (RED.), Schrijvend verleden. Documenten uit het oude nabije oosten vertaald en toegelicht.Leiden, Ex oriente lux, 1983. (XIV) 438 pp. linnen. Illustraties. (MEOL) *band licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: T.J.H. Krispijn, J.H. Hospers, J.C. de Moor, H. te Velde | Euro 20,00 |
| 587289 | VEENHOF, K.R., (RED.), Schrijvend verleden. Documenten uit het oude nabije oosten vertaald en toegelicht.Leiden, Ex oriente lux, 1983. (XIV) 438 pp. linnen. Illustraties. (MEOL) *voorplat licht vlekkig, vlek op boekblok*Met bijdragen van o.a.: T.J.H. Krispijn, J.H. Hospers, J.C. de Moor, H. te Velde | Euro 20,00 |
| 585007 | VELDE, H. TE, Seth, god of confusion. A study of his role in egyptian mythology and religion.Leiden, Brill, 1977 (2e herz.). (XII) 168, 12 pp. ingenaaid. Illustraties. (Probleme der Ägyptologie, 6) | Euro 300,00 |
| 600731 | VELDHUIS, N.C., Elementary education at Nippur. The lists of trees and wooden objects.Groningen, z.u., 1997. (XII) 403 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 578998 | VELDHUIS, N.C., Elementary education at Nippur. The lists of trees and wooden objects.Groningen, z.u., 1997. (XII) 403 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 012082 | VRIES, J. DE, De Germanen. Haarlem, Tjeenk Willink, 1941. (VIII) 234 pp. halflinnen. Illustraties. *platten licht verkleurd, naam op titelpagina, enkele potloodstrepen, rug licht beschadigd* | Euro 50,00 |
| 596964 | VRIES, J. DE, Kleine Schriften. Hrsg. von K. Heeroma und A. Kylstra. Berlin, De Gruyter, 1965. (X) 409 pp. linnen. Bibliografie. Portret. Kleinere Schriften zur Literatur- und Geistesgeschichte | Euro 40,00 |
| 007425 | VRIES, J. DE, Die Märchen von klugen Rätsellösern. Eine vergleichende Untersuchung. Helsinkin, Academia scientiarum Fennica, 1928. 439 pp. ingenaaid + losse linnen band. (FF Communications, 24, 73) * omslag beschadigd* | Euro 75,00 |
| 588306 | VRIEZE, J., (RED.), Het rijk der Scythen.Zwolle, Waanders, 1993. 118 pp. ingenaaid. Illustraties. * naam op schutblad*Tentoonstelling in De Nieuwe Kerk te Amsterdam, 15 december 1993 tot en met 10 april 1994 | Euro 11,50 |
| 588305 | VRIEZE, J., (RED.), Het rijk der Scythen.Zwolle, Waanders, 1993. 118 pp. ingenaaid. Illustraties.Tentoonstelling in De Nieuwe Kerk te Amsterdam, 15 december 1993 tot en met 10 april 1994 | Euro 11,50 |
| 587128 | WIJNGAARDEN, W.D. VAN, Meesterwerken der Egyptische kunst te Leiden. Leiden, Sijthoff, 1938. 112 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587129 | WIJNGAARDEN, W.D. VAN, Meesterwerken der Egyptische kunst te Leiden. Leiden, Sijthoff, 1938. 112 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597586 | WIJNGAARDEN, W.D. VAN, Meesterwerken der Egyptische kunst te Leiden. Leiden, Sijthoff, 1938. 112 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 575203 | WIJNGAARDEN, W.D. VAN, Van Heurnius tot Boeser. Drie eeuwen egyptologie in Nederland (1620-1935). Met vier portretten en een plaat. Leiden, Brill, 1935. (VI) 26 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Mededeelingen en verhandelingen van het vooraziatisch-egyptisch gezelschap 'Ex oriente lux', 2) | Euro 10,00 |
| 587147 | WILDUNG, D., GRIMM, G., Goden en farao's. Museum Boymans-van Beuningen. Rotterdam 1 maart - 29 april 1979. Vert. B. ter Molen-den Outer en J.C. Ebbinge Wubben.Rotterdam, Museum Boymans van Beuningen, 1979. gebonden. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 587688 | WILDUNG, D., GRIMM, G., Goden en farao's. Museum Boymans-van Beuningen. Rotterdam 1 maart - 29 april 1979. Vert. B. ter Molen-den Outer en J.C. Ebbinge Wubben.Rotterdam, Museum Boymans van Beuningen, 1979. gebonden. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 587310 | WILDUNG, D., GRIMM, G., Goden en farao's. Museum Boymans-van Beuningen. Rotterdam 1 maart - 29 april 1979. Vert. B. ter Molen-den Outer en J.C. Ebbinge Wubben.Rotterdam, Museum Boymans van Beuningen, 1979. gebonden. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 579979 | WILSON, J.A., The culture of ancient Egypt. Chicago, UP, 1956 (3e). (VI) 344 pp. paperback. Illustraties. (Phoenix, 11) *naam op schutblad, band licht verkleurd*First published as 'The Burden of Egypt' | Euro 8,50 |