![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 587107 | ADLER, A., Menschenkenntnis.Leipzig, Hirzel, 1931 (4e herz.). 230 pp. linnen. *bovenzijde rug licht beschadigd, naam op schutblad, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 586997 | AEPLI, E., Psychologie van het bewuste en het onbewuste. Geautor. vert. van P. van Schilfgaarde. Utrecht, Bijleveld, 1950. 255 pp. linnen + omslag. *omslag deels verkleurd* | Euro 11,50 |
| 581900 | AERNI, F., Huter und Lavater. Von der Gefùhlsphysiognomik zur Psyhologie und Psycho-Physiognomik. Zürich, Kalos, 1984. 96 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 586998 | ALEXANDER, F., Onze redeloze wereld. Een onderzoek van de irrationele krachten in het mastschappelijk leven. Vert. door Y. PoppemaUtrecht, Bijleveld, 1953. 276 pp. linnen. Bibliografie. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 586999 | ALVAREZ, A., Life after marriage. Scenes from divorce. London, Macmillan, 1982. 268 pp. gebonden + omslag. | Euro 10,00 |
| 587000 | ALVAREZ, A., Nacht. Een onderzoek naar nachtleven, nachttaal, slaap en dromen. Vert. A. Oberski. Amsterdam, Bezige Bij, 1995. 268 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 592096 | ANZIEU, D., Le groupe et l'inconscient. L'imaginaire groupal.Paris, Dunod, 1984 (2e herz.). (X) 234 pp. paperback. (Psychismes) *omslag licht verkleurd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587157 | ARNOLD, W., EYSENCK, H.J., MEILI, R., (HRSG.), Lexikon der Psychologie. 6 delen. Freiburg i.Br., Herder, 1976. paperback. (Herderbücherei 581, 582, 583, 584, 585, 586) Das Werk ist eine unveränderter Ausgabe des 'Lexikon der Psychologie' Band 1-3 Freiburg i.Br. 1972 | Euro 16,00 |
| 600684 | ARON, E.N., Hoog sensitieve personen in de liefde. Hoe ga je om met relaties als de wereld je overweldigt. Vertaald door M. Waterman.Amsterdam, Archipel, 2007 (5e). 333 pp. paperback. *ezelsoortje* | Euro 10,00 |
| 587002 | BAAN, P.A.H., Het minderwaardigheidsgevoel. Een klinisch-psychiatrische en criminologische studie. Meppel, Stenvert, 1946. 174 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag roestvlekkig, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 587018 | BADCOCK, C. R., The problem of altruism. Freudian-Darwinian solutions.Oxford, Blackwell, 1986.(VIII) 206 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 11,50 |
| 593633 | BARASH, D., Het dwingende fluisteren. Voorwoord D. Hillenius. Vertaling F. Hillenius-Gehrels.Amsterdam, Becht, 1981. 363 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 587019 | BASTIAANS, J., Isolement en bevrijding. Amsterdam, Balans, 1986. 155 pp. paperback. Bibliografie. *rug licht verkleurd* | Euro 8,00 |
| 587020 | BAUDOUIN, C., De l'instinct à l'esprit. Précis de psychologie analytique.Bruges, Desclée, 1950. 308 pp. ingenaaid. (Études carmélitaines) | Euro 12,50 |
| 574203 | BECHER, E., Gehirn und Seele. Heidelberg, Winter, 1911. (XIV) 405 pp. linnen. (Die Psychologie in Einzeldarstellungen, 5) | Euro 20,00 |
| 587040 | BEENEN, F., Hoe langer hoe gekker...? Voorspellen en begrijpen van de opnameduur van psychiatrische patiënten. Groningen, z.u., 1974. (X) 196 pp. ingenaaid. Dissertatie. *rug verkleurd, omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 578810 | BELINFANTE-AHN, L., Het kinderteekenen en het volle leven. Met autotypieën naar 470 kinderteekeningen. Zeist, Ploegsma, 1920. (XII) 374 (LXXIX) pp. linnen. Illustraties. *naam op titelpagina, rug licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 587026 | BELZEN, J.A. VAN, Portretten en landschappen.Tekeningen uit de geschiedenis van de Nederlandse psychiatrie.Baarn, Ambo, 1994. 184 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 7,00 |
| 595630 | BERG, J.H. VAN DEN, Leven in meervoud. Een metabletisch onderzoek. Nijkerk, Callenbach, 1964 (3e). 319 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, schutblad beschdigd* | Euro 11,50 |
| 594898 | BERG, J.H. VAN DEN, Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie. Nijkerk, Callenbach, 1957 (3e). 255 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 595628 | BERG, J.H. VAN DEN, Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie. Nijkerk, Callenbach, 1974 (25e). 255 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594896 | BERG, J.H. VAN DEN, Metabletica of leer der veranderingen. Beginselen van een historische psychologie. Nijkerk, Callenbach, 1962 (11e). 255 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, boekblok vlekkig* | Euro 11,50 |
| 569695 | BERNSTEIN, M., Die Deutung des Traumes. I. Die persönliche Anwendung des Traumbildes. II. Traumweisungen. Den Haag, Servire, 1936. 178 pp. linnen. *boekblok iets roestvlekkig*W. Sternfeld. E. Tiedemann. Deutsche Exil-Literatur 1933-1945. Eine Bio-Bibliographie, 1962, p. 26.Exilausgabe. | Euro 25,00 |
| 587367 | BERNSTEIN, M., Die Deutung des Traumes. I. Die persönliche Anwendung des Traumbildes. II. Traumweisungen.Den Haag, Servire, 1936. 178 pp. linnen. *boekblok iets roestvlekkig*W. Sternfeld. E. Tiedemann. Deutsche Exil-Literatur 1933-1945. Eine Bio-Bibliographie, 1962, p. 26.Exilausgabe. | Euro 21,00 |
| 589998 | BERNSTEIN, M., Die Deutung des Traumes. I. Die persönliche Anwendung des Traumbildes. II. Traumweisungen.Den Haag, Servire, 1936. 178 pp. gebonden. *ex libris, schutbladen gebruind*W. Sternfeld. E. Tiedemann. Deutsche Exil-Literatur 1933-1945. Eine Bio-Bibliographie, 1962, p. 26.Exilausgabe. | Euro 15,00 |
| 590553 | BETTELHEIM, B., Surviving and other essays. New York, Knopf, 1979. (XII) 432 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 593492 | BETTELHEIM, B., Surviving and other essays. London, Thames, 1979. (XII) 432 pp. linnen + omslag. | Euro 17,50 |
| 569546 | BIERKENS, P.B., Het denken van de psycholoog. Een verkenning van het psychodiagnostisch redeneerproces. Assen, Van Gorcum, 1966. (X) 186 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 587111 | BIERKENS, P.B., Het denken van de psycholoog. Een verkenning van het psychodiagnostisch redeneerproces. Assen, Van Gorcum, 1966. (X) 186 pp. linnen + omslag. (Bijdragen tot de psychologie, 10) *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 586982 | BOEUFF, C.W. DU, KUIPER, P.C., Waan en vervreemding. En anthropologische studie naar aanleiding van de melancholie. Wageningen, Zomer, 1946. 138 pp. linnen. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 589676 | BOLEN, J.S., Op weg naar Avalon. Een pelgrimstocht. Vert. A. Hazenberg.Rotterdam, Lemniscaat, 1995. 230 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 596438 | BOLTON, N., Concept formation.Oxford, Pergamon, 1977. (VIII) 163 pp. ingenaaid. (PIL) *enkele potloodstrepen, omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 594539 | BOOT, M., De pijn van de midlife-crisis overwinnen. Hoevelaken, Ruitenberg, 1989. 183 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 586981 | BOUTONIER, J., L'angoisse. Prix Paul-Pelliot 1947. Paris, PUF, 1949 (2e). (VI) 314 pp. ingenaaid. (BPC) *rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587159 | BOYD, W., Geschiedenis van ondewijs en opvoeding. Vert. door B.J. Fris. Utrecht, Spectrum, 1972 (2e herz.). 602 pp. paperback. Bibliografie. (Aula, 397) | Euro 7,00 |
| 574106 | BRIEGHEL-MÜLLER, G., Eutonie. Spanning en ontspanning in de juiste balans. Met een voorwoord van G. Alexander. Vertaling A. Klootwijk, waarin opgenomen de correcties van de auteur voor een tweede herziene druk. Deventer, Ankh-Hermes, 1979. 157 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 599822 | BROWN, N.O., Leven tegen dood. De psychoanalytische betekenis van de geschiedenis. Vertaling M. Overmars.Bilthoven, Ambo, 1972. 431 pp. paperback. Bibliografie. *enkele penstrepen, vlekjes op achterzijde omslag* | Euro 10,00 |
| 002619 | BRZEZINSKI, J., (ED.), Probability in theory-building. Experimental and non-experimental approaches to scientific research in psychology. Amsterdam, Rodopi, 1994. 243 pp. gebonden. (PSPSH, 39) Met bijdragen van o.a.: M. Gaul, B. Krause, W. Koutstaal | Euro 50,00 |
| 586992 | BUGELKSI, B.R., A first course in experimental psychology. New York, Holt, 1963. (XXIV) 421 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, rug licht verkleurd* | Euro 12,50 |
| 586979 | BÜHLER, C., Practische kinderpsychologie. Vert. door I. Carvalho. Utrecht, Bijleveld, 1949 (4e). 226 pp. linnen. *schutblad voorin ontbreekt, enkele penstrepen* | Euro 10,00 |
| 575807 | BUIKHUISEN, W., Achtergronden van nozemgedrag. Assen, Van Gorcum, 1966 (2e). (XIV) 374 pp. ingenaaid. Illustraties. (Bouwstenen voor de kennis der maatschappij, 53) *naam op schutblad, enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 590491 | CALCAR, R.P. VAN, Over de psychologie van den angst en haar beteekenis voor de opvoeding. Leiden, Leidsche uitgevers-maatschappij. z.j. (VI) 204 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 593489 | CALL, J.D., GALENS0N, E., TYSON, R.L., (ED.), Frontiers of infant psychiatry. New York, Basic, 1983. (XXVI) 477 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd, tekst op schutblad*Met bijdragen van o.a.: M.S. Mahler, J. Bruner, S. Fraiberg | Euro 16,00 |
| 591841 | CARLEN, P., (RED.), Criminele vrouwen. Autobiografische verhalen. Diana Christina, Jenny Hicks, Josie O'Dwyer, Chris Tchaikovsky en Pat Carlen. 's-Gravenhage, BZZTôH, 1987. 186 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 599970 | CARP, E.A.D.E., De individual-psychologische behandelingsmethode (een critische uiteenzetting).Lochem, Tijdstroom, 1938. 85 pp. linnen. *schutbladen gebruind* | Euro 11,50 |
| 586996 | CARR, A., (ED.), Prevention: what works with children and adolescens. A critical review of psychological prevention progammes for childeren, adolescents and their families. Hove, Brunner, 2002. (XII) 420 pp. gebonden. Bibliografie. *hoekje uit schutblad geknipt*Met bijdragen van o.a.: G.Lange, B. Kennedy, Y. Duane | Euro 15,00 |
| 586980 | CASSEE, A.P., BOEKE, P.E., STAAK, C.P.F. VAN DER, (RED.), Psychotherapie in Nederland. J.A. Bruggeman, J.J. Dijkhuis, J.W.G. Orlemans e.a.Deventer, Van Loghum Slaterus, 1988 (3e herz.). 351 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 007209 | CHANDU, J.F., Praktische zelfhypnose. Deventer, Ankh-Hermes, 1985 (3e). 180 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 574202 | CHRISTOFFEL, H., Trieb und Kultur. Zur Sozialpsychologie, Physiologie und Psychohygiene der Harntriebhaftigkeit mit besonderer berücksichtigung der Enuresis. Mit 23 Abbildungen im Text. Basel, Schwabe, 1944. (XVI) 272 pp. linnen. Illustraties. (Psychohygiene-Wissenschaft und Praxis, 7) *naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 587410 | COHEN, A., Autobiography of an awakening. Corte Madera, Moksha, 1992. (XII) 129 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 586987 | COHN, T., Leitfaden der Elektrodiagnostik und Elektrotherapie für Praktiker und Studierende. Mit 76 Abbildungen im Text und auf 6 Tafeln. Berlin, Karger, 1924 (7e herz.). (X) 232 pp. half linnen. *naam op titelpagina, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 586994 | COOPER, D., The grammar of living. An examination of political acts. London, Lane, 1974. (VI) 151 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 596812 | CREMERS, J.T., De samenhang tussen de geestelijke en de stoffelijke aspecten van de mens (with summaries in English, French and German).Amsterdam, Scheltema, 1954. (XII) 135 pp. linnen. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 586993 | DALENOORT, G.J., (ED.), Process models for psychology. Lecture notes of the NUFFIC international summer course 1972. Opening adress by R.J. Audley. Lectures by N.V. Findler, H. Kwakenaak, S. Papert, W. Reitman a.o.Rotterdam, UP, 1973. (XVI) 383 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 594519 | DAM, H. TEN, Handboek regressietherapie. Regressie- en reïncarnatietherapie zonder hypnose. Praktische handleiding met voorbeelden.Amsterdam, Bres, 1989. 396 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 586972 | DEUTSCH, H., Psychologie der Frau. Aus dem Am. übers.Bern, Huber, 1948. (VI) 350 pp. linnen. *stempel op titelpagina, platten iets roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 580065 | DEUTSCH, H., Psychologie der Frau. Aus dem Amerikanischen übersetzt. 2 delen. Bern, Huber, 1959 (2e). (VI) 350, 339 pp. linnen. *platten gevlekt* | Euro 25,00 |
| 586985 | DEUTSCH, H., Psychologie van de vrouw. Een diepte-psychologische studie. Geautor. vert. van H. Foeken. 2 delen. Amsterdam, Contact, 1951. (XII) 335, (VIII) 445 pp. linnen. Dl 1: Kind - meisje - vrouw, Dl 2: Vrouw - moeder | Euro 16,00 |
| 590130 | DEUTSCH, H., The psychology of women. Foreword by S. Cobb. 2 delen.London, Research, 1945-46. (XII) 312, (VI) 498 pp. linnen. *ruggen licht geschaafd*Deel 1: Girlhood, Deel 2: Motherhood | Euro 25,00 |
| 596205 | DIEKSTRA, R., WEST, R., Brainjoggen. Een handleiding voor het opvoeren van uw leer- en geheugencapaciteit.Utrecht, Bruna, 1995. 250 pp. illustraties. | Euro 10,00 |
| 589625 | DIEKSTRA, R., Het geestige lichaam. Tussen brein en body.Utrecht, Bruna, 1995 (7e). 376 pp. paperback. *papier langs randen verkleurd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 595627 | DIEKSTRA, R., Het geestige lichaam. Tussen brein en body.Utrecht, Bruna, 1994. 376 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 600590 | DIEKSTRA, R., O Nederland, vernederland! Psychologie van val en opstand.Utrecht, Bruna, 1998. 269 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 589146 | DIEKSTRA, R., Pleisters voor de ziel. Geluk en gelazer in relaties. Z.p., Bruna, 1992 (3e). 162 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 589999 | DIETZ, P.A., Mensch en droom. Een studie over het droomleven.Leiden, Sijthoff, 1935. 254 pp. linnen. *band licht verkleurd en geschaafd | Euro 11,50 |
| 586990 | DIJKHUIS, J.H.M.T., Het beoordelen in de psychologie in het bijzonder het beoordelen van mensen en menselijk gedrag (Principles of judgment in psychology) (with a summary in English. Utrecht, Bijleveld, 1960. (XVI) 160 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 586984 | DIX, D., GOLLAHER, D., Voice for the mad. The life of Dorothea Dix. New York, FP, 1995. (XII) 538 pp. half linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 16,00 |
| 600442 | DOBRANSKY, P., The secret psychology of how we fall in love.New York, Plume, 2007. (XXII) 276 pp. gebonden.Dr Paul's 9 proven steps to lasting love | Euro 10,00 |
| 586988 | DUBOIS, P., Zelfopvoeding. Geauthor. vert. van T. van der Tuuk. Met een inl. van A.W. van Renterghem. Almelo, Hilarius, 1910. (VIII) 221 pp. linnen. *enkele potloodstrepen* | Euro 11,50 |
| 587082 | DUIJKER, H.C.J., VROON, P.A., (RED.), Codex psychologicus.Amsterdam, Elsevier, 1981. 589 pp. kunstleder + omslag. *omslag licht beschadigd*Eerste druk, eerste oplage | Euro 10,00 |
| 595168 | DYER, W.W., Niet morgen, maar nu. Naar een nieuwe kijk op jezelf, naar completer functioneren. Vert. R. Leijten. Utrecht, Bruna, 1984 (19e). 205 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 566128 | EHRENWALD, J., New dimensions of deep analysis. A study of telepathy in interpersonal relationships. London, Allen, 1954. 316 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag beschadigd, band licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 597004 | ELIACHEFF, C., HEINICH, N., Moeders en dochters - een driehoeksrelatie. Vertaald door R. van Witsen.Amsterdam, AP, 2004. 364 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 586978 | ESCALONA, S.K., The roots of individuality. Chicago, Aldine, 1968. (X) 547 pp. linnen. (Modern applications in psychology) | Euro 15,00 |
| 589645 | ESSER, P.H., De wereld der dromen. Kampen, Kok, 1962. 259 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, achterplat beschadigd* | Euro 10,00 |
| 597095 | FABRY, J.B., Geef zin aan je leven. Werken met Frankl's logotherapie.Rotterdam, Lemniscaat, 1980. 175 pp. paperback. *naam binnenzijde voorplat* | Euro 10,00 |
| 587172 | FEBER, G.H.A., De impasse van den geest.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1949. (X) 184 pp. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 587174 | FINGARETTE, H., The self in transformation. Psychoanalysis, philosophy and the life of the spirit.New York, Harper, 1963. (X) 362 pp. paperback. (TB, 1177) | Euro 10,00 |
| 594688 | FOUDRAINE, J., Wie is van hout...een gang door de psychiatrie. Bilthoven, Ambo, 1971 (9e). 471 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 586949 | FOUDRAINE, J., Wie is van hout...een gang door de psychiatrie. Bilthoven, Ambo, 1972 (11e). 471 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 573993 | FOUNTAIN, G., (ED.), The psychoanalytic quarterlly. Volume XXXVII. Numbers 1-4.New York, PQ, 1968. 172, 173-330, 331-486, 487-658 pp. ingenaaid. *ruggen gevlekt*Met bijdragen van o.a.: D. Freeman: Thunder, blood, and the nicknaming of God's creatures, R. Schafer: On the theoretical and technical conceptualization of activity and passivity, H.L. Levitan: The turn to mania, L. Friedman: Japan and the psychopathology of history | Euro 25,00 |
| 573472 | FOUNTAIN, G., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXXVIII. Numbers 1-4.New York, PQ, 1969. 172, 173-348, 349-520, 521-698 pp. ing. Met bijdragen van o,.a.: J.A. Arlow: Fantasy, memory, and reality testing, C.W. Socarides: Psychoanalytical therapy of a male homosexual, L. Balter: The mother as source of power. A psychoanalytic study of three Greek myths, V. Tausk: Three papers. Introductory note by Paul Roazen, S. Atkin: Pschoanalytic considerations of language and thought | Euro 25,00 |
| 586977 | FRANKS, C.M., (ED.), Behavior therapy. Appraisal and status. New York, McGraw-Hill, 1969. (XXVI) 730 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: G.L. Paul, K. Salzinger, S.I. Cohen | Euro 15,00 |
| 587175 | FREUD, A., Einführung in die Technik der Kinderanalyse.London, Imago, 1948 (3e). 106 pp. ingenaaid. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 571825 | FREUD, S., (HRSG.), Imago. Zeitschrift für Anwendung der Psychoanalyse auf die Geisteswissenschaften. Banden 9-19 en 21-23. 14 delen.Wien, Internationaler Psychoanalytischer Verlag, 1923-33, 1935-37. halflinnen.Vanaf deel 19 verschenen onder de titel 'Imago. Zeitschrift für psychoanalytische Psychologie, ihre Grenzgebiete und Anwendungen' | Euro 750,00 |
| 587105 | FREUD, S., ALLERS, R., The succesful error. A critical study of Freudian psychoanalysis. London, Sheed, 1941. (X) 266 pp. linnen. *rug verkleurd* | Euro 11,50 |
| 587154 | FREUD, S., BERTHELSEN, D., Alltag bei Familie Freud. Die Erinnerungen der Paula Fichtl. Nachwort von F. Hacker. Hamburg, Hoffmann, 1987. 207 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594707 | FREUD, S., BULHOF, I.N., Freud en Nederland. De interpretatie en invloed van zijn ideeën. Baarn, Ambo, 1983. 431 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 12,50 |
| 587153 | FREUD, S., H.D., Tribute to Freud. Writing on the wall. Advent. Foreword by N.H. Pearson. Manchester, Carcanet, 1985 (2e herz.). (XIV) 194 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587108 | FREUD, S., HEYNICK, F., Theoretical & empirical investigation into verbal aspects of the Freudian model of dream generation.Groningen, z.u., 1983. (IV) 246 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 573411 | FREUD, S., JONES, E., Sigmund Freud. Life and work. 3 delen. London, Hogarth, 1953-57. (XVI) 454, (XVIII) 534, (XVI) 536 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. Illustraties. * omslagen delen 1 en 3 ontbreken, papier hier en daar licht roestvlekkig, omslag deel 2 licht besch.*Deel 1: The young Freud 1856-1900, Deel 2: Years of maturity 1901-1919, Deel 3: The last phase 1919-1939 | Euro 75,00 |
| 587109 | FREUD, S., JONES, E., Sigmund Freud's leven en werk. De jaren van vorming en de grote ontdekkingen (1856-1900).Amsterdam, WB, 1956. 362 pp. linnen. Illustraties. *enkele penstrepen* | Euro 10,00 |
| 587104 | FREUD, S., KIEWIET DE JONGE, A.J., Naar aanleiding van Freud's droomverklaring. Groningen, De Waal, 1918. (IV) 210 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd, bibliotheekstempel* | Euro 15,00 |
| 595699 | FREUD, S., MAMPUYS, A.F.M., De ik-splijting van de man Mozes en de inscheuring in zijn ik. Een commentaar bij Freuds Mozeswerk, zijn Ik-splijtingstekst en de Wolfmancasus. Groningen, z.u., 1997. (VI) 354 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *enkele pen-markeerstiftstrepen, vouwtje in omslag* | Euro 15,00 |
| 587009 | FREUD, S., MARCUS, S., Freud and the culture of psychoanalysis. Studies in the transition from Victorian humanism to modernity.Boston, Allen, 1984. (X) 268 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 587149 | FREUD, S., MARCUSE, L., Freud. Vert. W.H. Barnhoorn.Den Haag, Kruseman, 1968 (2e). 175 pp. paperback. (Grote figuren uit heden en verleden) *naam uit schutblad geknipt* | Euro 7,00 |
| 587012 | FREUD, S., MUJEEB-UR-RAHMAN, M., (ED.), The Freudian paradigm. Psychoanalysis and scientific thought.Chicago, Nelson, 1977. (XXIV) 403 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: I. Ramzy, A. Kazin, A. Kaplan | Euro 15,00 |
| 586995 | FREUD, S., PERSON, E.S., FONAGY, P., (ED.), On Freud's 'Creative writers and day-dreaming'. New Haven, YUP, 1995. (XXII) 196 pp. paperback. (Contemporary Freud) Met bijdragen van o.a.: M. Aguinis, H. Trosman, H.P. Blum | Euro 10,00 |
| 587008 | FREUD, S., ROAZEN, P., Freud. Political and social thought.New York, Knopf, 1968. (XII) 322 (10) pp. linnen. Portret. | Euro 12,50 |
| 587013 | FREUD, S., ROAZEN, P., Sigmund Freud und sein Kreis. Eine biographische Geschichte der Psychoanalyse. Aus dem Am. von G.H. Müller.Herrsching, Pawlak, 1976. 559 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag gescheurd* | Euro 15,00 |
| 587014 | FREUD, S., SANDLER, J., (ED.), On Freud's 'Analysis terminable and interminable'.Z.p., IPA, 1987. (VI) 194 pp. ingenaaid. (IPAEM, 1) Met bijdragen van o.a.: H. Leopold-Löwenthal, J.A. Arlow, D. Zimmermann | Euro 10,00 |
| 587015 | FREUD, S., SCHELTS VAN KLOOSTERHUIS, E., Freud als ethnoloog.Amsterdam, Swets, 1933. (VIII) 223 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 587021 | FREUD, S., TÖRNGREN, P.H., Striden om Freud. Missförstand-argument-bemötande.Stockholm, Bonnier, 1936. 2 dln. (XXVIII) 405, 32 pp. ingenaaid + geniet. *band iets beschadigd, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 597305 | FREUD, S., VERBEEK, E., De man met de glazen hoed. Biografisch essay over de dromen van Freud. Nijkerk, Callenbach, 1973. 309 pp. linnen. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 595679 | FREUD, S., VERBEEK, E., De man met de glazen hoed. Biografisch essay over de dromen van Freud. Nijkerk, Callenbach, 1973. 309 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 587016 | FREUD, S., ZANUSO, B., The young Freud. The origins of psychoanalysis in late nineteenth-century Viennese culture. Originally published in Italian.Oxford, Blackwell, 1986. (VI) 202 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 587110 | FREUD, S., ZAUNSCHIRM, T., (HRSG.), Wiener Diwan. Sigmund Freud - heute. Mit Beiträgen von M. Boeckl, O. Breicha, M.J. Burlingham, D. Cameron, D. Davvetas, P. Freeman u.a. Übers.: Engl.-Deutsch: C. Ripper, Franz.-Deutsch: M.J.S. Wright, B. Pflügl, Griech.-Deutsch: W Josing-Gündert.Klagenfurt, Ritter, 1989. 219 pp. gebonden. Illustraties.Ausstellung der Wiener Festwochen im Museum des 20. Jahrhunderts, Wien, 29. Mai - 16. Juli 1989. | Euro 16,00 |
| 587148 | FREUD, S., ZWEIG, S., Sigmund Freud. La guérison par l'esprit. Trad. par A. Hella et J. Pary.Paris, Stock, 1932. 187 pp. ingenaaid. Portretten. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 597801 | FREUD, S., Analyse van de fobie van een vijfjarige jongen ('De kleine Hans'). Postscriptum bij de analyse van de kleine Hans. Vert. van A. Morriën en H.Mulder. Meppel, Boom, 1979. 190 pp. linnen. (Ziektegeschiedenissen, 1) | Euro 10,00 |
| 596530 | FREUD, S., Analyse van de fobie van een vijfjarige jongen ('De kleine Hans'). Postscriptum bij de analyse van de kleine Hans. Vert. van A. Morriën en H.Mulder. Meppel, Boom, 1979. 190 pp. linnen + omslag. (Ziektegeschiedenissen, 1) *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 595667 | FREUD, S., Fragment van de analyse van een geval van hysterie ('Dora'). Verslag van een met de psychoanalytische theorie strijdig geval van paranoia. Over de psychogenese van een geval van homoseksualiteit bij een vrouw. Vertaling van A. Morriën en H. Mulder.Meppel, Boom, 1980. 227 pp. linnen + omslag. (Sigmund Freud Nederlandse Editie) (Ziektegeschiedenissen, 2) *omslag iets verkleurd* | Euro 12,50 |
| 587614 | FREUD, S., Inleiding tot de studie der psycho-analyse. Vert. door A.W. van Renterghem.Amsterdam, WB, 1951 (6e). 422 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 7,50 |
| 572043 | FREUD, S., Der Mann Moses und die monotheistische Religion. drei Abhandlungen. Amsterdam, De Lange, 1939. 241 pp. ingenaaid. *omslag en papier hier en daar licht roestvlekkig*Exilausgabe. W.Sternfeld. E. Tiedemann. Deutsche Exilliteratur 1933-1945. Heidelberg, 1962, p. 93 | Euro 60,00 |
| 590108 | FREUD, S., Psychologie des Unbewußten.Frankfurt a.M., Fischer, 1975. 465 pp. paperback. (Studienausgabe, 3) (Conditio humana) *naam op titelpagina* | Euro 10,00 |
| 590113 | FREUD, S., Psychologische Schriften.Frankfurt a.M., Fischer, 1970 (2e herz.). 334 pp. paperback. (Studienausgabe, 4) (Conditio humana) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 597294 | FREUD, S., Psychopathologie van het dagelijks leven. Over vergeten, versprekingen, misgrepen, bijgeloof en vergissingen. Vertaling van T. Graftdijk.Meppel, Boom, 1990 (2e). 367 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Psychoanalytische duidingen, 1) *omslag deels verkleurd* | Euro 16,00 |
| 590112 | FREUD, S., Sexualleben.Frankfurt a.M., Fischer, 1972. 335 pp. paperback. (Studienausgabe, 5) (Conditio humana) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587132 | FREUD, S., Die Traumdeutung. Nachwort von H. Beland.Frankfurt, Fischer, 1995 (2e). 663 pp. paperback. (FT, 10436) *pen- en potloodstrepen* | Euro 8,00 |
| 594834 | FREUD, S., Vorlesungen zur Einführung in die Psychoanalyse. London, Imago, 1950 (11e). 499 pp. linnen. *potloodstrepen*Kleinoktav-Ausgabe | Euro 11,50 |
| 586970 | FREUD, S., Vorlesungen zur Einführung in die Psychoanalyse. Berlin, Kiepenheuer, 1955 (2e herz.). 523 pp. linnen. *rug verkleurd*Revidierter, unverkürzter Nachdruck des gleichnamigen Werkes aus dem Internationalen Psychonalytischen Verlag in Wien | Euro 12,50 |
| 587064 | FREUD, S., Vorlesungen zur Einführung in die Psychoanalyse. Berlin, Kiepenheuer, 1955 (2e herz.). 523 pp. linnen. *enkele kleurpotloodstrepen, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 590109 | FREUD, S., Zwang, Paranoia und Perversion.Frankfurt a.M., Fischer, 1973. 361 pp. paperback. (Studienausgabe, 7) (Conditio humana) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 590111 | FREUD, S., Zwei Kinderneurosen.Frankfurt a.M., Fischer, 1969 (5e herz.). 258 pp. paperback. (Studienausgabe, 8) (Conditio humana) *naam op titelpagina* | Euro 10,00 |
| 595626 | FRIJDA, N.H., De emoties. Een overzicht van onderzoek en theorie. Nederlandse vertaling S. van 't Hof en M. de Jager.Amsterdam, Bakker, 1993. 53 pp. paperback. Bibliografie.Studenteneditie. | Euro 12,50 |
| 597449 | FRIJDA, N.H., De emoties. Een overzicht van onderzoek en theorie. Nederlandse vertaling S. van 't Hof en M. de Jager.Amsterdam, Bakker, 1993. 53 pp. paperback. Bibliografie.Studenteneditie. | Euro 12,50 |
| 574699 | FRIJDA, N.H., Gelaat en karakter. Haarlem, Toorts, z.j. 208 pp. linnen. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 595228 | GARBAN, L., Les déviations morbides du sentiment religieux a l'origine et au cours de la psychasthénie. Paris, Vigot, 1911. 208 pp. halfinnen. *enkele potloodstepen* | Euro 25,00 |
| 586991 | GERDES, E., Meerenberg en de krankzinnigen. Met platen. Apeldoorn, Van Staden, 1971 (Herdruk 1876). (VIII) 424 pp. linnen + omslag. Portret. Illustraties. *omslag licht beschadigd, tekst op schutblad*Facsimile herdruk editie Sneek 1876 | Euro 16,00 |
| 576021 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XX. Numbers 2-4.New York, PQ, 1951. 165-348, 349-509, 511-681 pp. ing. *ruggen vlekkig*Met bijdragen van o.a.: W.N. Evans: Simulated pregnancy in a male, G. Pederson-Krag: A psychoabalyti approach to mass production, A.H. Esman: Mozart: a study in genius | Euro 15,00 |
| 576015 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXI. Numbers 1-4.New York, PQ, 1952. 152, 153-293, 295-463, 465-619 pp. ing. *ruggen vlekkig, boekblok nummer 1 licht gevlekt*Met bijdragen van o.a.: R. Renneker: Dream timing, F. Deutsch: Analytic posturology, H.A. Bunker: The feast of Tantalus, E. Marcovitz: The meaning of déjà vu | Euro 25,00 |
| 576023 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXII. Numbers 1, 3-4.New York, PQ, 1953. 1-152, 321-473, 475-641 pp. ing. Portr. *ruggen nummers 3, 4 vlekkig*Met bijdragen van o.a.: M.H. Stein: Premonitions as a defense, Herbert A. Wiggers 1907-1953, Géza Róheim 1891-1953, M. Sperling: Food allergies and conversion hysteria | Euro 15,00 |
| 576028 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXIII. Numbers 1, 3-4.New York, PQ, 1954. 1-165, 317-485, 487-647 pp. ing. Portr. *rug nummer 1 licht besch., boekblok nummer 4 licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: O. Isakower: Spoken words in dreams, J. Richfield: An analysis of the concept of insight, E.J. Carroll: Acting out and ego development | Euro 15,00 |
| 573470 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXVII. Numbers 1-4. New York, PQ, 1958. 156, 157-305, 307-464, 465-654 pp. ing. Portr. *ruggen licht gevlekt*Met bijdragen van o.a.: T.S. Szasz: Pschoanalysis as method and as theory, F. Alexander: A contribution to the theory of play, P. Greenacre: The impostor, E.A. Rappaport: The grandparent syndrome | Euro 25,00 |
| 573469 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXVIII. Numbers 1-4.New York, PQ, 1959. 147, 149-305, 307-451, 455-601 pp. ing. Portr. Ills. *omslag nummer 4 licht gevlekt*Met bijdragen van o.a.: P. Weissman: Characteristic superego identifications of obsessional neurosis, F. Schmidl: Sigmund Freud and Ludwig Binswanger, L.L. Altman: 'West' as a symbol of death, W.g. Barrett: A hitherto unremarked error of Freud's, P. Friedman: Some observations on the sense of smell, L.J. Saul: Flatulent phallus, N. Roth: The face-genital equation | Euro 25,00 |
| 573999 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Volume XIX. Numbers 1-4.New York, PQ, 1950. 143, 145-293, 295-454, 455-642 pp. ing. *ruggen gevlekt*Met bijdragen van o.a.: T. Benedek: Climacterium: a development phase, N. Reider: The concept of normality, L.J. Saul: The punishment fits the source, Paul Federn 1872-1950, A. Freemantle: The oedipal legend in christian hagiology, F. Alexander: Analysis of the therapeutic facors in psychoanalytic treatment | Euro 25,00 |
| 574000 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Volume XXIV. Numbers 1-4.New York, PQ, 1955. 168, 169-330, 331-482, 483-650 pp. ing. * No 4 rug licht besch.*Met bijdragen van o.a.: P.M. Faergeman: Fantasies of menstruation in men, B.D. Lewin: Dream psychology and the analytic situation, W.G. Barrett: On the naming of Tom Sawyer, H. Deutsch: The impostor. Contribution to ego psychology of a type of psychopath | Euro 25,00 |
| 573609 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Volume XXV!. Numbers 1-4.New York, PQ, 1957. 158, 159-301, 303-448, 449-617 pp. ing. *rug nummer 3 licht besch., rug nummer 2 vlekkig*Met bijdragen van o.a.: T.S.Szasz. A contriibution to the psychology of bodily feelings, P. Weisman. Some aspects of sexual activity in a fetishist, H. Racker. The meanings and uses of countertransference, F.S. Cohn. Time and the ego | Euro 25,00 |
| 573610 | GOSSELIN, R., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Volume XXV. Numbers 1-4.New York, PQ, 1956. 138, 139-307, 309-467, 469-651 pp. ing. *ruggen licht besch.*Met bijdragen van o.a.: G. Róheim: The individual, the group and mankind, S. Freud: Four unpublished letters, N. Procter-Gregg: Schopenhauer and Freud, J. Eisenbud: Time and the oedipus, E. Berne: The psychological structure of space with some remarks on Robinson Crusoe | Euro 25,00 |
| 594303 | GREENFIELD, S., (ED.), Brain power. Working out the human mind. Contributors G. Bacon, C. Coen, H. Marsh, K. Plunkett, N. Rawlins, J. Stein.Shaftesbury, Element, 1999. 192 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 001741 | GREENHOUSE, H.B., Premonitions: a leap into the future. London, Turnstone, 1972. (XIV) 327 pp. gebonden + omslag. | Euro 15,00 |
| 587037 | GROEN, J., Geslachtsverschil. Een psychoanalytische benadering.Meppel, Boom, 1983. 140 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad, rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 587004 | GROEN, J., Psychogenese en psychotherapie van colitis ulcerosa. Amsterdam, Scheltema, 1947. 71 pp. ingenaaid. | Euro 7,00 |
| 573323 | HAMPE, J.C., Sterven is heel anders. Ervaringen met de eigen dood. Baarn, Ten Have, 1978 (3e). 162 pp. paperback. *omslag licht roestvlekkig* | Euro 8,00 |
| 600375 | HANSEN, W., Die Entwicklung des kindlichen Weltbildes. München, Kösel, 1955 (4e). 509 pp. linnen. *band licht verkleurd, vlekjes op voorplat, enkele pen- en potloodonderstrepingen* | Euro 10,00 |
| 579361 | HANSEN, W., Die Entwicklung des kindlichen Weltbildes. München, Kösel, 1952. 509 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 599487 | HANSSEN, P.J., Hypnose in de praktijk. Met een ten geleide van prof. H. van Praag. Deventer, Ankh-Hermes, 1976. 165 pp. gebonden + omslag. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 003924 | HANSSEN, P.J., Hypnose in de praktijk. Met een ten geleide van prof. H. van Praag. Deventer, Ankh-Hermes, 1985 (5e). 165 pp. gebonden + omslag. | Euro 10,00 |
| 586951 | HARRIS, T.A., Ik ben o.k. - Jij bent o.k. Vert. E. Swildens. Bilthoven, Ambo, 1974 (8e). 295 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 7,00 |
| 596302 | HASELAGER, W.F.C., The right frame of mind. Cognitive science, folk psychology and the frame problem.Z.p., z.u., 1995. 230 pp. paperback. Dissertatie. *omslag licht beschadigd, enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 587406 | HOESEL, E. VAN, Leven je ouders nog? De laatste maanden samen. Z.p., Sijthoff, 1989( 4e). 144 pp. paperback. *rug licht verkleurd* | Euro 7,00 |
| 586952 | HOGAN, R., Personality theory. The personological tradition. Englewood Cliff, Prentice-Hall, 1976. (XIV) 223 pp. paperback. Bibliografie. (Series in personality) | Euro 10,00 |
| 597699 | HOOP, J.H. VAN DER, Verspreide geschriften. Uit de nalatenschap. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1952. 143 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd en roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 589124 | HORNEY, K., (RED.), Is een psycho-analyse voor U gewenst? Een serie lezingen. Geautor. vert. E. Veegens-Latorf. Amsterdam, Spieghel, 1950. 193 pp. linnen + omslag. Met bijdragen van o.a.: A.R. Martin, H. Kelman, M. Ivemey | Euro 10,00 |
| 587007 | HOTHERSHALL, D., History of psychology. New York, McGraw-Hill, 1995 (3e). (XIV) 610 pp. paperback. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 574200 | HUG-HELLMUTH, H., Aus dem Seelenleben des Kindes. Eine psychoanalytische Studie. Leipzig, Deuticke, 1921 (2e herz.). (XII) 164 pp. ingenaaid. (Schriften zur angewandten Seelenkunde, 15) *rug beschadigd, voor- en achterplat deels los* | Euro 14,00 |
| 595317 | HYLKEMA, J.K., Helder sterven.Amsterdam, Bres, 1989. 137 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587032 | JELGERSMA, G., CARP, E.A.D.E., Jelgersma. Leven en werken van een verdienstelijk Nederlander.Lochem, Tijdstroom, 1942. 124 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. (NM) , 3) | Euro 10,00 |
| 587036 | JELGERSMA, G., Over waandenkbeelden.Amsterdam, Scheltema, 1911. 64 pp. ingenaaid. *rug beschadigd, naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 586974 | JUNG, C.G., JACOBI, J., Die Psychologie von C.G. Jung. Eine Einführung in das Gesamtwerk mit 6 fabigen und 9 einfarbigen Illustrationen und 18 Diagrammen. Zürich, Rascher, 1949 (3e herz.). 296 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *rug licht beschadigd en verkleurd* | Euro 12,50 |
| 586969 | JUNG, C.G., JACOBI, J., Die Psychologie von C.G. Jung. Eine Einführung in das Gesamtwerk mit 6 fabigen und 9 einfarbigen Illustrationen und 18 Diagrammen. Zürich, Rascher, 1945 (2e herz.). 266 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 12,50 |
| 596532 | JUNG, C.G., JACOBI, J., Die Psychologie von C.G. Jung. Eine Einführung in das Gesamtwerk mit 6 fabigen und 9 einfarbigen Illustrationen und 18 Diagrammen. Zürich, Rascher, 1945 (2e herz.). 266 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *rug beschadigd, omslag en boekblok licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 597594 | JUNG, C.G., LEEUWE, J. DE, Carl Gustav Jung en zijn maatschappelijke basis. Groningen, Konstapel, 1980. (X) 252 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587076 | JUNG, C.G., MEURS, J. VAN, KIDD, J., Jungian literary criticism, 1920-1980: an annotated, critical bibliography of works in English (with a selection of titles after 1980). Metuchen, Scarecrow, 1988. 353 pp. linnen. Dissertatie. | Euro 25,00 |
| 587073 | JUNG, C.G., POST, L. VAN DER, Jung and the story of our time. London, Hogarth, 1976. (XII) 275 pp. gebonden + omslag. *omslag licht verkleurd en iets beschadigd* | Euro 12,50 |
| 587077 | JUNG, C.G., STEIN, M., (ED.), Jungian analysis. Foreword by J. Singer. Boulder, Shambhala, 1984. (XX) 411 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: H.G. Machtiger, J. Dallett, J.A. Hall | Euro 12,50 |
| 587065 | JUNG, C.G., Aufsätze zur Zeitgeschichte. Zürich, Rascher, 1946. (X) 147 pp. linnen. | Euro 15,00 |
| 595659 | JUNG, C.G., De catastrophe. Psychologische beschouwingen over Europa's jongste geschiedenis. Geautor. vert. van C.L. de Ligt-Van Rossem. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1947. 152 pp. linnen. Portret.*naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 570357 | JUNG, C.G., De mens en zijn symbolen. Met een inleiding van J. Freeman en met bijdragen van M.L. von Franz, J.L. Henderson, J. Jacobi, A. Jaffé.Rotterdam, Lemniscaat, 1966 (2e). 368 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 599465 | JUNG, C.G., De mens en zijn symbolen. Met een inleiding van J. Freeman en met bijdragen van M.L. von Franz, J.L. Henderson, J. Jacobi, A. Jaffé.Rotterdam, Lemniscaat, 1977 (7e). 293 pp. paperback. *enkele penstrepen, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587067 | JUNG, C.G., Die Bedeutung des Vaters für das Schicksals des Einzelnen. Zürich, Rascher, 1949 (3e herz.). 38 pp. ingenaaid. *enkele penstrepen, omslag beschadigd, naam op schutblad* | Euro 9,00 |
| 587068 | JUNG, C.G., Die Beziehungen zwischen dem Ich und den Unbewussten. Olten, Walter, 1978 (11e). 151 pp. paperback. Bibliografie. *omslag licht vlekkig* | Euro 8,00 |
| 587066 | JUNG, C.G., Die Beziehungen zwischen dem Ich und den Unbewussten. Zürich, Rascher, 1945 (4e). 208 pp. linnen. *enkele potloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 587069 | JUNG, C.G., Die Frau in Europa. Zürich, Rascher, 1948 (3e). 39 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd* | Euro 9,00 |
| 587072 | JUNG, C.G., Gestaltungen des Unbewussten. Mit einem Beitrag von A. Jaffé. Vier farbige und 72 schwarzweiße Tafeln. Zürich, Rascher, 1950. (VIII) 616 pp. linnen. Illustraties. (Psychologische Abhandlungen, 7) *rug licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 587075 | JUNG, C.G., Jung in context. Modernity and the making of a psychology. Chicago, UP, 1979. (X) 234 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 587071 | JUNG, C.G., De mens op weg naar zelf-ontdekking. Structuur en functie van het onbewuste geestesleven. Ingeleid door en onder toezicht vertaald van E.A.D.E. Carp. Geïllustreerd met 6 afbeeldingen.Amsterdam, Meulenhoff, z.j. (3e) 298 pp. linnen. Portret. Illustraties. *band licht geschaafd, papier hier en daar licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587426 | JUNG, C.G., Psychiatric studies. Second edition. Transl. by R.F.C. Hull.Princeton, UP, 1983. (XIV) 260 pp. paperback. Bibliografie. (Bollingen series, 2) *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587070 | JUNG, C.G., Die Psychologie der Übertragung. Erläutert anhand einer alchemistischen Bilderserie. Für Aerzte und praktische Psychologen. Mit 12 Abbildungen. Zürich, Rascher, 1946. (XII) 283 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd en licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 586976 | JUNG, C.G., Psychologie en opvoeding. Analytische psychologie en opvoeding. Conflicten in de kinderziel. Het begaafde kind. Vert. door G. Ringeling. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1948. 187 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 587096 | JUNG, C.G., Psychologische beschouwingen. Een keur uit zijn werken samengesteld door J. Jacobi. Vert. door E. Camerling.Amsterdam, Veen, 1949. (XVIII) 362 pp. linnen. *schutbladen gebruind* | Euro 12,50 |
| 595625 | JUNG, C.G., Psychologische Betrachtungen. Eine Auslese aus den Schriften. Zusammengestellt und hrsg. von J. Jacobi.Zürich, Rascher, 1945 (1.-4. T.). (XIV) 455 pp. linnen. Portret. | Euro 20,00 |
| 595636 | JUNG, C.G., Psychologische Betrachtungen. Eine Auslese aus den Schriften. Zusammengestellt und hrsg. von J. Jacobi.Zürich, Rascher, 1945 (1.-4. T.). (XIV) 455 pp. linnen + omslag. Portret. *omslag gebruind en beschadigd, band licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 587091 | JUNG, C.G., Psychologische Betrachtungen. Eine Auslese aus den Schriften. Zusammengestellt und hrsg. von J. Jacobi.Zürich, Rascher, 1949 (2e). (XIV) 455 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 587112 | JUNG, C.G., Psychologische typen. Geautor. vert.: R. Limburg.'s-Gravenhage, Servire, 1953 (3e). 428 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 14,00 |
| 597187 | JUNG, C.G., Psychologische typen. Geautor. vert.: R. Limburg.'s-Gravenhage, Servire, 1953 (3e). 428 pp. paperback. *omslag deels verkleurd* | Euro 10,00 |
| 587484 | JUNG, C.G., The psychology of the transference. Transl. by R.F.C. Hull. Princeton, UP, 1971 (2e). (XIV) 198 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. (Bollingen series, 20) *omslag iets smoezelig* | Euro 8,00 |
| 595673 | JUNG, C.G., Seelenprobleme der Gegenwart.Zürich, Rascher, 1946 (4.-5. T.). (X) 435 pp. linnen. (Vorträge und Aufsätze, 3) *rug licht verkleurd, binding iets los* | Euro 15,00 |
| 587098 | JUNG, C.G., Seelenprobleme der Gegenwart.Zürich, Rascher, 1931 (5.-6. T.). (X) 435 pp. linnen. (Vorträge und Aufsätze, 3) *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 18,50 |
| 587099 | JUNG, C.G., Symbole der Wandlung. Analyse des Vorspiels zu einer Schizophrenie. Mit 300 Illustrationen, ausgewählt und zusammengestellt von J. Jacobi. Vierte, umgearbeitete Aufl. von 'Wandlungen und Symbole der Libido'.Zürich, Rascher, 1952. (XVIII) 821 pp. linnen. Illustraties. *vlekje op voorplat | Euro 30,00 |
| 587061 | JUNG, C.G., Symbolik des Geistes. Studien über psychische Phänomenologie mit einem Beitrag von R. Schärf. Zürich, Rascher, 1948. (XII) 500 pp. linnen. (Psychologische Abhandlungen, 6) | Euro 25,00 |
| 595671 | JUNG, C.G., Über die Psychologie des Unbewussten. Fünfte, vermehrte und verbesserte Aufl. von 'Das Unbewusste im normalen und kranken Seelenleben'.Zürich, Rascher, 1943. 213 pp. ingenaaid. *bovenzijde rug beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587106 | JUNG, C.G., Über die Psychologie des Unbewussten. Fünfte, vermehrte und verbesserte Aufl. von 'Das Unbewusste im normalen und kranken Seelenleben'.Zürich, Rascher, 1943. 213 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, ex libris* | Euro 12,50 |
| 587156 | JUNG, C.G., Versuch einer Darstellung der psychoanalytischen Theorie.Olten, Walter, 1973. 209 pp. paperback. Bibliografie. *naam op schutblad*Im Anhang: Psychotherapeutische Zeitfragen. Ein Briefwechsel zwischen C.G.Jung und R.Loÿ | Euro 10,00 |
| 587074 | JUNG, C.G., Zielsproblemen van onze tijd. Lezingen en essays. Vert. door E. Camerling en F. de Vries. Amsterdam, Veen, z.j. 272 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 598412 | JUNG, C.G. De werkelijkheid van de ziel. Toepassingen en vorderingen van de nieuwere psychologie. Met bijdrage van H. Rosenthal, E. Jung, W.M. Kranefeldt. Vertaald door E. Camerling en F. de Vries.Amsterdam, Veen, z.j. (VIII) 247 pp. linnen. *naam op schutblad, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 598413 | JUNG, C.G. De werkelijkheid van de ziel. Toepassingen en vorderingen van de nieuwere psychologie. Met bijdrage van H. Rosenthal, E. Jung, W.M. Kranefeldt. Vertaald door E. Camerling en F. de Vries.Amsterdam, Veen, z.j. (VIII) 247 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 574214 | KATZ, D., EKMAN, G., HUSÉN, T., (ED.), Essays in psychology dedicated to David Katz. Uppsala, Almqvist, 1951. (X) 283 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. *deels onopengesneden*Met bijdragen van o.a.: F.C. Bartlett, G. Johansson, R. Katz | Euro 20,00 |
| 589737 | KEEN, L., Intuïtieve ontwikkeling. Praktisch omgaan met energieën. Bewustwording van onze aura en chakra's. Vertaling: G. Hulskramer.Deventer, Ankh-Hermes, 1985. 119 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594974 | KIEFER, T., Der Typus des geistig Schaffenden.München, Drei Eichen, 1971. 350 pp. gebonden. Illustraties. *rug licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 587144 | KISKER, G.W., The disorganized personality. Tokyo, McGraw-Hill, 1972 (2e). (XIV) 562 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *potloodstrepen, rug verkeurd* | Euro 10,00 |
| 587131 | KOVEL, J., A complete guide to therapy. From psychoanalysis to behavior modification.New York, Pantheon, 1976. (XVIII) 284 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 595821 | KOVEL, J., Psychotherapie, een oriëntatie.Utrecht, Bruna, 1978. 336 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 594375 | KRETSCHMER, E., DRIFT, H. VAN DER, Bijdrage tot de kennis van de typologie van Kretschmer. Een anthropologische studie.Amsterdam, Buijten, 1953.179 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *rug licht beschadigd, omslag verkleurd, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 586887 | KRIJGERS JANZEN, E., De justificatie. De zelfrechtvaardiging in haar verschillende vormen en haar structuur. Amsterdam, Paris, 1940. (IV) 128 pp. ingenaaid.*rug beschadigd, omslag licht vlekkig* | Euro 10,00 |
| 586948 | KRIS, E., Psychonalalytic explorations in art. New York, Schocken, 1974 (10e). 358 pp. paperback. Illustraties. (SPP, 76) | Euro 11,50 |
| 592816 | KRUIJT, C.S., Zelfmoord. Statistisch-sociologische verkenningen (with a summary in English).Assen, Van Gorcum, 1960. (XII) 482 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 596675 | KÜBLER-ROSS, E., Leven tot we afscheid nemen. Foto's M. Warshaw. Vertaling F. de Graaff.Baarn, Ambo, z.j. (4e). 157 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594309 | KUIPER, P.C., Hoofdsom der psychiatrie. Utrecht, Bijleveld, 1979 (7e). 392 pp. paperback. *omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 596528 | KUIPER, P.C., Ver heen. Verslag van een depressie.'s-Gravenhage, Sdu, 1988. 168 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 597572 | KUIPER, P.C., Ver heen. Verslag van een depressie.'s-Gravenhage, Sdu, 1988. 168 pp. linnen. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 590325 | KUIPERS, P.C., Ver heen. Verslag van een depressie. 's-Gravenhage, Sdu, 1988. 168 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 600279 | LAGACHE, D., La jalousie amoureuse. Psychologie descriptive et psychanalyse. 2 delen.Paris, PUF, 1947. (VI) 366, (VI) 362 pp. ingenaaid. (BPC) *omslagen verkleurd en geplastificeerd, enkele potloodstreepjes*Deel 1: Les états de jalousie et le problème de la conscience morbide, Deel 2: La jalousie vécue | Euro 25,00 |
| 595676 | LAING, R.D., ESTERSON, A., Gezin en waanzin. Een onderzoek naar de gezinsachtergrond van een aantal schizofrenen. Vert. L. Rijkens. Meppel, Boom, 1971. 266 pp. paperback. *omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 598025 | LAKIN, M., Interpersonal encounter: theory and practice in sensitivity training.New York, McGraw-Hill, 1972. (XVI) 302 pp. linnen + omslag. (Series in psychology) *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 574207 | LANDQUIST, J., AGRELL, J., HUSÉN, T., SMITH, G., (RED.), Studier i människokunskap tillägnade John Landquist den 3 december 1946.Lund, Gleerup, 1946. (VI) 383 pp. ingenaaid. Portret. (Studia psychologica et paedagogica, 1) *rug licht beschadigd, deels onopengesneden, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: E. Berling, S. Hallgren, D. Katz | Euro 25,00 |
| 588633 | LANGE-EICHBAUM, W., Genie Irrsinn und Ruhm. Eine Pathographie des Genies. 4. Auflage, vollständig neu bearbeitet und um über 1500 neue Quellen vermehrt von W. Kurth. München, Reinhardt, 1956 (4e). 628 pp. linnen + omslag. | Euro 30,00 |
| 587376 | LANSEN, IJ., De verstopte mens. Hoe de goden en ons goddelijk lichaam weer zichtbaar kunnen worden. Eeserveen, Akasha, 1997. 235 pp. paperback. | Euro 9,00 |
| 600778 | LATNER, J., The gestalt therapy book. A holistic guide to the theory, principles, and techniques of Gestalt therapy developed by Frederick S. Perls and others.New York, JP, 1973. (X) 212 pp. linnen. Bibliografie. *naam op titelblad* | Euro 10,00 |
| 586968 | LEBLANC, M., Personnalité de la femme Katangaise. contribution a l'étude de son acculturation. Louvain, PU, 1960. 403 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Studia psychologica) | Euro 16,00 |
| 592101 | LECRON, L.M., Zelfhypnose. Techniek en gebruik in het dagelijks leven. Nederlandse vertaling door J. van Belle.Baarn, Meulenhoff, 1973 (4e). 192 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 595658 | LEENT, A. VAN, Het onverklaarbare water. Een verbafonie.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1966. 202 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 590104 | LEIGH, D., PARE, C.M.B., MARKS, J., (RED.), Encyclopedie der psychiatrie.Basel, Roche, 1975. 367 pp. gebonden. Illustraties. *band licht verkleurd, platten licht geschaafd, naam op schutblad*Oorspronkelijke uitgave 1974 Roche products Ltd, London | Euro 11,50 |
| 593491 | LENNEP, D.J. VAN, Psychologie van projectieverschijnselen. Utrecht, Nederlandse stichting voor psychotechniek, 1948. 262 pp. linnen. *naam op schutblad, papier licht gebruind* | Euro 11,50 |
| 592616 | LENTE, G. VAN, Over en weer. Sociaal-psychologische inzichten. Utrecht, Spectrum, 1993 (6e herz.). 296 pp. paperback. (Aula, 89) | Euro 10,00 |
| 601081 | LEUNINGER, H., MILLER, M.H., MÜLLER, F., (HRSG.), Linguistik und Psychologie. Ein Reader. I: Psycholinguistische Untersuchungen sprachlicher Performanz. II: Zur Psychologie der Sprachentwicklung.Frankfurt a.M., Athenaion, 1974. (XXIV) 262 pp. gebonden. Bibliografie. (SLK, 19) *band verkleurd*Met teksten van o.a.: I.M. Schlesinger, W.C. Watt. E.H. Lenneberg, C.B. Cadzen | Euro 15,00 |
| 573474 | LEWIN, B.D., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXIX. Numbers 1-4.New York, PQ, 1960. 152, 153-306, 307-457, 459-630 pp. ing. Portr. *ruggen licht vlekkig*Met bijdragen van o.a.: G. Fountain: Gregory Zilboorg 1890-1959, E.Menaker: The self-image as defense and resistance, A. Roos: Psychoanalytic study of a typical dream, M. Schur: Bela Mittelman 1899-1959, S. Freud and G. Stanley Hall: Exchange of letters, S. Tarachow: Judas, the beloved executioner | Euro 25,00 |
| 573473 | LEWIN, B.D., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXX. Numbers 1-4.New York, PQ, 1961. 170, 171-326, 327-480, 481-647 pp. ingenaaid. Portret. *ruggen vlekkig*Met bijdragen van o.a.: J. Levine: Regression in primitive clowning, M.S. Krause: Defensive and nondefensive resistance, A.J. Lubin: Vincent van Gogh's ear, E. Becker: A note on Freud's primal horde theory, E.R. Zetzel: Melanie Klein 1882-1960, G.H. Pollock: Historical perspectives in the selection of candidates for psychoanalytic training | Euro 25,00 |
| 576016 | LEWIN, B.D., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXXI. Numbers 1-4.New York, PQ, 1962. 154, 155-308, 309-452, 453-621 pp. ing. *ruggen vlekkig*Met bijdragen van o.a.: L.J. Saul: The erotic transference, G.H. Pollock: Dreams during surgical procedures, D. Beres: The unconscious fantasy, F. Schmidl: Psychoanalysis and history | Euro 25,00 |
| 573468 | LEWIN, B.D., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXXII. Numbers 1-4.New York, PQ, 1963. 154, 155-308, 309-478, 479-648 pp. ing. *ruggen licht gevlekt*Met bijdragen van o.a.: M.S. Mahler and M. Furer: Certain aspects of the separation-individuation phase, W.N. Evans: Serendipity, A. Feigenbaum: Notes on negation, affirmation, and magical thinking, M. Sperling: Fetishism in children, O.E. Sperling: Exaggeration as a defense | Euro 25,00 |
| 576018 | LEWIN, B.D., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXXIII. Numbers 1-4.New York, PQ, 1964. 154, (II) 157-322, 323-473, 475-640 pp. ing. *ruggen vlekkig, voorplat dl 1 vlekkig*Met bijdragen van o.a.: W.N. Evans: The fear of being smothered, J. Laffal: Freud's theory of language, Franz Alexander 1891-1964, Felix Deutsch 1884-1964, A.J. Solnit: A tribute to Heinz Hartmann | Euro 25,00 |
| 573997 | LEWIN, B.D., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Volume XXXIV. Numbers 1-4.New York, PQ, 1965. 153, 155-325, 327-482, 483-654 pp. ing. *ruggen gevlekt en licht besch.*Met bijdragen van o.a.: W. Needles: Exploitation of the sense of guilt, R.J. Stoller: The sense of maleness, A. Schusdek: Freud on cocaine, W.G. Niederland: The role of the ego in the recovery of early memories | Euro 25,00 |
| 573998 | LEWIN, B.D., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Volume XXXV. Numbers 1-4.New York, PQ, 1966. 172, 173-326, 327-482, 483-651 pp. ing. *ruggen gevlekt, No 2 rug licht besch.*Met bijdragen van o.a.: E.D. Joseph: Memory and conflict, J.W. Slap: On sarcasm, N.D. Weiner: On bibliomania, G. Bychowski: Psychosis precipitated by psychoanalysis | Euro 25,00 |
| 576030 | LEWIN, B.D., FOUNTAIN, G., (ED.), The psychoanalytic quarterly. Vol. XXXVI. Numbers 1, 3-4.New York, PQ, 1967. 156, 329-484, 485-658 pp. ing. *ruggen licht vlekkig*Met bijdragen van o.a.: R.B. Little: Spider fobias, C.P. Wilson: Stone as a symbol for teeth, B. Brodsky: Working through: its widening scope and some aspects of its metapsychology | Euro 15,00 |
| 587137 | LIEVEGOED, B., De levensloop van de mens. Ontwikkeling en ontwikkelingsmogelijkheden in verschillende levensfasen. Rotterdam, Lemniscaat, 1977 (2e). 202 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 595629 | LIEVEGOED, B., De levensloop van de mens. Ontwikkeling en ontwikkelingsmogelijkheden in verschillende levensfasen. Rotterdam, Lemniscaat, 1977 (2e). 202 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 599648 | LINSCHOTEN, J., Idolen van de psycholoog.Utrecht, Bijleveld, 1964. 436 pp. linnen. *deel schutblad uitgeknipt* | Euro 11,50 |
| 580978 | LINSCHOTEN, J., Strukturanalyse der binokularen Tiefenwahrnehmung. Eine experimentelle Untersuchung. 2 delen.Groningen, Wolters, 1956. (XVI) 573, 59 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. *enkele markeerstiftstrepen, naam op schutblad, rug verkleurd* | Euro 25,00 |
| 597005 | LOMAS, P., Cultivating intuition. An introduction to psychotherapyNorthvale, Aronson, 1993. (VIII) 223 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 574194 | MAEDER, A., Heilung und entwicklung im Seelenleben. Die Psychoanalyse, ihre Bedeutung für das moderne Leben. Aus dem Franz. übers. von L. Maeder. Zürich, Rascher, 1918. 71 pp. ingenaaid. (SSAW, 7) | Euro 11,50 |
| 597102 | MAESEN, R. VAN DER, Onderzoek naar het effect van en de cliëntsatisfactie over reïncarnatietherapie.Amsterdam, Humanistics university press, 2006. 281 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 587031 | MALAN, D.H., Toward the validiation of dynamic psychotherapy. A replication. New York, Plenum, 1976. (X) 298 pp. gebonden + omslag. *omslag beschadigd, boekblok roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 589141 | MANKOWITZ, A., Vrouwen in de overgang. Een nieuw begin. Vert. H. Scheepmaker. Rotterdam, Lemniscaat, 1985. 118 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587033 | MASLOW, A.H., HUIZINGA, G., Maslow's need hierarchy in the work situation. Groningen, WN, 1970. (X) 207 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag beschadigd* | Euro 12,50 |
| 594318 | MASLOW, A.H., Psychologie van de wetenschap. Vertaling M. Mok.Rotterdam, Lemniscaat, 1974. 175 pp. paperback. Bibliografie. (Menselijke mogelijkheden) | Euro 10,00 |
| 595670 | MASLOW, A.H., Religie en topervaring. Vert. M. Mok. Rotterdam, Lemniscaat, 1972. 111 pp. paperback. (Menselijke mogelijkheden) *potloodstrepen, naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 586956 | MASSERMAN, J.H., (ED.), Current psychiatric therapies. An annual publication. Vol. 7 - 1967. New York, Grune 1967. (XII) 251 pp. linnen. *voorplat iets gevlekt*Met bijdragen van o.a.: M.D. Gross, A.H. Crisp, M.H. Egan | Euro 10,00 |
| 016840 | MAYO, C., HENLEY, N.M., (ED.), Gender and nonverbal behavior. New York, Springer, 1981. (XII) 284 pp. linnen. Illustraties. (SSSP) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: B. Majar, N. Porter, B. Lott | Euro 20,00 |
| 589120 | MEERLOO, J.A.M., Intuition and the evil eye. The natural history of a superstition. With illustrations. Wassenaar, Servire, 1971. 141 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 572163 | MENG, H., SCHNEIDER, E., (HRSG.), Die Angst des Kindes.Wien, Verlag der Zeitschrift für psychoanalytische Pädagogik, 1933. pp. 357-468. ingenaaid. (Zeitschrift für psychoanalytische Pädagogik, 8. Jg., Heft 10-12)Met bijdragen van o.a.: H. Zulliger, R. Sterba, Theorie der Angst, F. Redl, Wir Lehrer und die Prüfungsangst | Euro 14,00 |
| 572160 | MENG, H., SCHNEIDER, E., (HRSG.), Intellektuelle Hemmungen. Wien, Verlag der Zeitschrift für psychoanalytische Pädagogik, 1930. pp.393-486. ingenaaid. (Zeitschrift für psychoanalytische Pädagogik, 4. Jg., Heft 11/12)Met bijdragen van o.a.: H. Zulliger, Versager in der Schule, I. Hermann, Begabtheit und Unbegabtheit, P. Federn, Psychoanalytische Auffassung der 'inellektuellen Hemmung' | Euro 14,00 |
| 572156 | MENG, H., SCHNEIDER, E., (HRSG.), Sexuelle Aufklärung. Wien, Verlag der Zeitschrift für psychoanalytische Pädagogik, 1927. (II) 195-286 pp. ing. (Zeitschrift für psychoanalytische Pädagogik, 1.Jg., Heft 7/8/9)Herrn Professor Sigmund Freud zum 6. Mai 1927 dem 71. Geburtstag von den Mitarbeitern den Schriftleitern und dem Verlag in Dankbarkeit gewidmet. Met bijdragen van o.a.: S. Bernfeld. Über sexuelle Aufklärung, W. Reich. Eltern als Erzieher | Euro 15,00 |
| 586958 | MENGES, L.J., Over pijn gesproken. M.m.v. van P.E. Voorhoeve, H.M. Lagas en J.J. de Lange.Kampen, Kok, 1992. 137 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 600839 | METCHNIKOFF, É., De onevenredige ontwikkeling der menschelijke natuur. Grondoorzaak van ons gebrek aan levensgeluk. Vertaling van H. Eshuys. Met afbeeldingen buiten den tekst.Amsterdam, Veldt, z.j. 288 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 586964 | MEUMANN, E., Intelligenz und Wille. Hrsg. von G. Störing. Leipzig, Quelle, 1920 (3e herz.). (VIII) 371 pp. gebonden. *rug licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 578176 | MEUMANN, E., Intelligenz und Wille. Leipzig, Quelle, 1913. (2e herz.). (VIII) 361 pp. linnen. *binding iets los, bibliotheekstempel op schutblad* | Euro 13,00 |
| 570215 | MEUMANN, E., Vorlesungen zur Einführung in die experimentelle Pädagogik und ihre psychologischen Grundlagen. 3 dln. Leipzig, Engelmann, 1920-1922 (2e herz.,). (XX) 725, (XIV) 800, (XVI) 919 pp. linnen. Illustraties. *papier licht gebruind, bovenzijde rug deel 2 licht beschadigd, naam op titelpagina* | Euro 75,00 |
| 596033 | MEURS, A.J. VAN, Over de gevechtsuitputting.Rotterdam, Van Waesberge, 1955. 308 pp. linnen. Dissertatie. *nieuw gebonden* | Euro 25,00 |
| 587368 | MICHAËLIS, E., Die Menschheitsproblematik der freudschen Psychoanalyse. Urbild und Maske. Eine grundsätzliche Untersuchung zur neueren Seelenforschung. Leipzig, Barth, 1925. (VIII) 123 pp. ingenaaid. *rug beschadigd* | Euro 10,00 |
| 574218 | MICHAËLIS, E., Die Menschheitsproblematik der freudschen Psychoanalyse. Urbild und Maske. Eine grundsätzliche Untersuchung zur neueren Seelenforschung. Leipzig, Barth, 1925. (VIII) 123 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 587169 | MITSCHERLICH, A., MITSCHERLICH, M., Het onvermogen om te rouwen. Motieven van een collectief gedrag. Vert. E. Giphart en B.M. van der Zijl. Amsterdam, WU, 1971. 279 pp. linnen. *potloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 586973 | MITSCHERLICH, A., Het gevecht om de herinnering. Psychoanalyse voor gevorderde beginners. Ned. vert. door E. Giphart.Deventer, Van Loghum Slaterus, 1978. 228 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 597571 | MITSCHERLICH, A., Het gevecht om de herinnering. Psychoanalyse voor gevorderde beginners. Ned. vert. door E. Giphart.Deventer, Van Loghum Slaterus, 1978. 228 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 587226 | MITSCHERLICH, A., Society without the father. A contribution to social psychology. Transl. from the German by E.Mosbacher.London, Tavistock, 1969. (XII) 329 pp. linnen. *naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 587420 | MITSCHERLICH, A., Ter verdediging van de psychoanalyse. Vijf pleidooien. Vert.: H.A. Schreuder.Amsterdam, Van Gennep, 1971. 143 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 596479 | MITSCHERLICH, A., Vrede en menselijke agressiviteit. Vertaling: J. Engels en L. Dullaart.Busum, Brand, 1971. 139 pp. paperback. (Samen mens zijn, 25) | Euro 10,00 |
| 566395 | MONAKOW, C. VON, Gehirn und Gewissen. Psychobiologische Aufsätze. Mit einer biographischen Einführung von M. Minkowski. Zürich, Morgarten, 1950. 373 pp. ingenaaid. Portret. (Erkenntnis und Leben, 4) | Euro 15,00 |
| 574199 | MONCHY, S.J.R. DE, Die Zergliederung des psychischen Krankheitsbildes bei Arterioskleoris-cerebri. Berlin, Karger, 1922. (II) 84 pp. ingenaaid. (ANPPG, 17) *omslag beschadigd, deels onopengesneden* | Euro 14,00 |
| 593490 | MONTESSORI, M., Het geheim van het kinderleven. Vert.Amsterdam, Van Holkema, 1937. 284 pp. linnen. *binding zwak, schutbladen gebruind, naam op schutblad, band licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 594421 | MORRIS, D., De naakte vrouw. Een studie van het vrouwelijk lichaam. Vertaling: R. de Ridder. Houten, Unieboek, 2005 (2e). 288 pp. paperback. Illustraties | Euro 10,00 |
| 600830 | MORRIS, D., De naakte aap. Een zoölogische studie van het menselijk dier. Vertaling T. Nicolaas.Utrecht, Bruna, 1968. 246 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 595308 | MORRIS, D., De naakte aap. Een zoölogische studie van het menselijk dier. Vertaling T. Nicolaas.Utrecht, Bruna, 1968. 246 pp. paperback. *deels los in de band* | Euro 10,00 |
| 587409 | MOUSTAKAS, C.E., Liefde en eenzaamheid. Vert. F. de Graaff. Rotterdam, Lemniscaat, 1975 (2e). 130 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 587167 | MULLAHY, P., Oedipus. Mythe en complex. Ontwikkeling van de psychoanalytische theorie. Inl. van A.J. Westerman Holstijn. Vert. A. van den Elshout-Adama van Scheltema. Amsterdam, Van Ditmar, 1958. 446 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 587173 | MUNTHE, A., The story of San Michele. London, Murray, 1931 (24e). (XXIV) 534 pp. linnen. *bovenzijde rug licht beschadigd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 569958 | NEUMANN, E., Crisis en vernieuwing. Vertaling J. Dutric.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1962. 126 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587213 | NEUMANN, E., Kulturentwicklung und Religion.Zürich, Rascher, 1953. (XII) 210 pp. ingenaaid. (Umkreisung der Mitte, 1) * enkele markeerstiftstrepen, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 598199 | NEUMANN, E., Kunst en het scheppende onbewuste. Vertaling: C. de Ligt-van Rossum.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1955. 180 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600373 | NOGUÉ, J., Esquisse d'un système des qualités sensibles.Paris, PUF, 1943. (VIII) 434 pp. ingenaaid. (BPC) *omslag verkleurd en licht beschadigd*Préface d'É. Bréhier | Euro 12,50 |
| 599360 | NORWOOD, R., Als hij maar gelukig is. Vrouwen die teveel in de liefde investeren. Vertaling: W. Boegborn.Z.p., Anthos, 1987 (2e). 259 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587217 | NUTTIN, J., Psychoanalyse en spiritualistische opvatting van de mens.Utrecht, Spectrum, 1957 (3e herz.). 389 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (UBP) | Euro 15,00 |
| 590105 | NUTTIN, J., Tâche réussite et échec. Théorie de la conduite humaine.Louvain, PU, 1953. (X) 530 pp. linnen. Bibliografie. (Studia psychologica) *rug verkleurd en licht beschadigd, enkele potloodaantekeningen* | Euro 15,00 |
| 587215 | OBERNDORF, C.P., A history of psychoanalysis in America.New York, Grune, 1953. (VIII) 280 pp. linnen + omslag. Portret. | Euro 12,50 |
| 587212 | PARREREN, C.F. VAN, BEND, J.G. VAN DER, (RED.), Psychologie en mensbeeld.Baarn, Ambo, 1981 (3e). 119 pp. paperback. (Basisboeken) Met bijdragen van o.a.: S.J.Bakker, P.A.Vroon, P.C.Kuiper | Euro 7,00 |
| 587216 | PARREREN, C.F. VAN, CARPAY, J.A.M., (RED.), Sovjetpsychologen aan het woord. Vert. uit het Russisch door J.A.M. Carpay en M.C.Schouten-van Parreren.Groningen, Wolters, 1972. 400 pp. paperback. Bibliografie. (Leerpsychologie en onderwijs, 2) *pen- en potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 572140 | PAULHAN, F., Analystes et esprits synthétiques. Paris, Alcan, 1902. (IV) 196 pp. leder. *bovenzijde rug licht beschadigd*Bovenzijde boekblok verguld | Euro 25,00 |
| 596057 | PAULHAN, F., Les phénomènes affectifs et les lois de leur apparition. Essai de psychologie génerale. Paris, Alcan, 1926 (4e). (IV) 163 pp. ingenaaid. (BPC) *stempel op titelpagina, omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 587218 | PAWLIK, K., Dimensionen des Verhaltens. Eine Einführung in Methodik und Ergebnisse faktorenanalytischer psychologischer Forschung.Bern, Huber, 1968. 561 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. *rug omslag gebruind* | Euro 15,00 |
| 594337 | PEALE, N.V., Het geheim van positief denken. Waarom sommige positief denkende mensen geweldig succes hebben. Vertaling: F.J.P. Heynen.Amsterdam, Omega, 1987. 167 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 596460 | PECK, M.S., Denial of the soul. Spiritual and medical perspectives on euthanasia and mortality. New York, Harmony, 1997. (XII) 242 pp. halflinnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 587219 | PEER, W. VAN, Stylistics and psychology. Investigations of foregrounding.London, Croom, 1986. (XIV) 220 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Croom Helm linguistics series) *rug verkleurd* | Euro 11,50 |
| 590903 | PEETERS, H., GIELIS, M., CASPERS, C., Literatuurgids historische gedragswetenschappen.Baarn, Ambo, 1985. 448 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 11,50 |
| 587428 | PEETERS, H.F.M., Historische gedragswetenschap. Theorieën, begrippen en methoden. Een bijdrage tot de studie van menselijk gedrag op de lange termijn.Meppel, Boom, 1978. 384 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 597573 | PEETERS, H.F.M., Hoe veranderlijk is de mens? Een inleiding in de historische psychologie. Nijmegen, SUN, 1994. 287 pp. paperback. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 587222 | PHILLIPS, A., The beast in the nursery. On curiosity and other thoughts.New York, Vintage, 1999. (XXII) 165 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 7,00 |
| 599591 | PIRSIG, R.M., Lila. An inquiry into moralsLondon, Bantam, 1988. 418 pp. gebonden + omslag. | Euro 11,50 |
| 590328 | PIRSIG, R.M., Lila. Een onderzoek naar de zeden. Vert. door R. Jonkers. Amsterdam, Bakker, 1991. 439 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 597076 | PIRSIG, R.M., Lila. Een onderzoek naar de zeden. Vert. door R. Jonkers. Amsterdam, Bakker, 1991. 439 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587211 | PLACZEK, S., Freundschaft und Sexualität.Berkin, Marcus, 1927 (6e).188 pp. linnen. *band iets beschadigd* | Euro 15,00 |
| 601038 | PRAAG, H. VAN, Psychologische encyclopedie.Hilversum, De Haan, 1967 (3e). 223 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 587005 | PRADINES, M., GRAPPE, J., La genése réciproque. Introduction a la psychologie de Maurice Pradines. Paris, PUF, 1949. (XIV) 224 pp. ingenaaid. (BPC) *onopengesneden, rug verkleurd* | Euro 11,50 |
| 000311 | PRICK, J.J.G., WAALS, H.G. VAN DER, (RED.), Nederlands handboek der psychiatrie. IV. De psychosen. Met medewerking van o.a.: J. Bastiaans, P.J.A. Calon, L.N.J. Kamp, P. C. Kuiper. Deventer, Van Loghum Slaterus, 1970. 617 pp. linnen + omslag. | Euro 16,00 |
| 600860 | RANCOUR-LAFERRIERE, D., (ED.), Russian literature and psychoanalysis.Amsterdam, Benjamins, 1989. (X) 485 pp. linnen. (LLSEE, 31) Met bijdragen van o.a.: H. Kucera, M. Lunggren, R.J. Rosenthal | Euro 25,00 |
| 574208 | RANK, O., Le traumatisme de la naissance. Influence de la vie pré-natale sur l'évolution de la vie psychique individuelle et collective. Étude psychanalytique. Trad. de l'allemand par S. Jankelevitch. Paris, Payot, 1928. 256 pp. ingenaaid. (BS) *rug beschadigd* | Euro 15,00 |
| 589126 | REDFIELD, J., ADRIENNE, C., Het Celestijnse werkboek. Ned. vert. J. van Spanje. Amsterdam, Forum, 1996 (12e). 248 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 570746 | REDFIELD, J., De Celestijnse belofte. Vert. J. van Spanje. Amsterdam, Boekerij, 1997 (40e). 240 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 587221 | REDFIELD, J., De Celestijnse belofte. Vert. J. van Spanje. Amsterdam, Boekerij, 1995 (19e). 240 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 589133 | REDFIELD, J., De Celestijnse belofte. Vert. J. van Spanje. Amsterdam, Boekerij, 1995 (19e). 240 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 589132 | REDFIELD, J., De Celestijnse belofte. Vert. J. van Spanje. Amsterdam, Boekerij, 1994 (31e). 240 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 587158 | REICH, W., NEILL, A.S., Zeugnisse einer Freundschaft. Der Briefwechsel 1936 - 1957. Herausgegeb. von B.R.Placzek. Aus dem Englischen von B.A.Laska.Frankfurt, Fischer, 1989. 599 pp. paperback (FT, 6798) | Euro 10,00 |
| 569663 | REICH, W., The mass psychology of fascism. Newly translated from the German by V.R. Carfagno.London, Souvenir, 1972. (XXXII) 400 pp. linnen + omslag. (Condor) *omslag verkleurd* | Euro 15,00 |
| 587161 | REICH, W., Die Massenpsychologie des Faschismus.Frankfurt, Fischer, 1981(4e). 352 pp. paperback.(FT, 6754) | Euro 7,00 |
| 574205 | REIK, T., Geständniszwang und Strafbedürfnis. Probleme der Pychoanalyse und der Kriminologie. Leipzig, IPV, 1925. (II) 237 pp. ingenaaid. (IPB, 18) *omslag los, rug beschadigd, enkele potloodstrepen* | Euro 25,00 |
| 587208 | REIK, T., Hören mit dem dritten Ohr. Die innere Erfahrung eines Psychoanalytikers. Mit einer Einführung von J. Cremerius. Aus dem Amerikanischen von G. Schad.Hamburg, Hoffmann, 1976. 525 pp. linnen + omslag. *enkele penstrepen*Titel der Originalausgabe 'Listening with the third ear', New York, 1948 | Euro 12,50 |
| 574197 | REIK, T., Lust und Leid im Witz. Sechs psychoanalytische Studien. Wien, IPV, 1929. 115 pp. linnen. *rug verkleurd* | Euro 45,00 |
| 567731 | REIK, T., Der überraschte Psychologe. Über Erraten und Verstehen unbewusster Vorgänge. Leiden, Sijthoff, 1935. (VIII) 292 pp. linnen. *schutbladen gebruind, band iets vlekkig*Eerste druk. W. Sternfeld, E.Tiedemann, Deutsche Exilliteratur 1933-1945. Eine Bio-Bibliographie 1962, pp. 270-71 | Euro 50,00 |
| 590946 | REIK, T., Der überraschte Psychologe. Über Erraten und Verstehen unbewusster Vorgänge. Leiden, Sijthoff, 1935. (VIII) 292 pp. linnen. *tekst op rug iets sleets*Eerste druk. W. Sternfeld, E.Tiedemann, Deutsche Exilliteratur 1933-1945. Eine Bio-Bibliographie 1962, pp. 270-71 | Euro 50,00 |
| 595892 | REIK, T., The unknown murderer. Translated from the German by K. Jones.New York, IUP, 1978. 260 pp. paperback. *rug verkleurd*Reprint of the second printing 1949 Prentice-Hall | Euro 10,00 |
| 587081 | RÉVÉSZ, G., Die menschliche Hand. Eine psychologische Studie. Mit 37 Abbildungen.Basel, Karger, 1944. 122 pp. linnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 587203 | RICKMAN, J., Selected contributions to psycho-analysis. Compiled by W.C.M.Scott. With an introductory memoir by S.M.Payne.London, Hogarth, 1957. 411 pp. ingenaaid. Bibliografie. (IPL, 52) | Euro 16,00 |
| 582844 | ROBINSON, W.P., RACKSTRAW, S.J., A question of answers. 2 delen. London, Routledge, 1972. (XII) 180, (VIII) 181-352 pp. linnen + omslag. (Primary socialization, language and education) *naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 005359 | ROELS, F., Psychologie der reclame. Amsterdam, Becht 1952 (2e herz.). 339 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 587083 | ROUSTANG, F., The quadrille of gender. Casanova's 'Memoirs'. Transl. by A.C. Vila.Stanford, UP, 1988. (XVIII) 163 pp. linnen + omslag. | Euro 11,50 |
| 589677 | RUIZENDAAL, C., Eigen-wijsheid. Blaricum, Andromeda, 1999. 272 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 590106 | RÜMKE, H.C., Psychiatrie. 2 delen.Amsterdam, Scheltema, 1954. (XVI) 374, (XX) 612 pp. linnen. *deel 1 enkele penstrepen, naam op schutblad*Deel 1: Inleiding, Deel 2: De psychosen | Euro 20,00 |
| 594335 | SAMWAYS, L., De 12 geheimen van gezondheid en geluk. Vertaling: M. Stoltenkamp.Amsterdam, Nieuwezijds 1999. 251 pp. paperback. *tekst op schutblad, enkele penaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 587103 | SANDERS, C., RAPPARD, J.F.H. VAN, Tussen ontwerp en werkelijkheid. Een visie op de psychologie. Met illustratieve bijdragen van C. Boekesteijn, P.J.D. Drenth, L.K.E. Eisenga e.a.Meppel, Boom, 1982. 278 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587206 | SANDERS, C., WIT, H.F. DE, LOOREN DE JONG, H., De cognitieve revolutie in de psychologie.Kampen, Kok Agora, 1989. 245 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 9,00 |
| 587205 | SCHAAR, P.J. VAN DER, Dynamik der Pseudologie. Der pseudologische Betrüger versus den grossen Täuscher Thomas Mann.München, Reinhardt, 1964. 100 pp. linnen + omslag. (PP, 5) | Euro 11,50 |
| 587204 | SCHILLER, P. VON, Aufgabe der Psychologie. Eine Geschichte ihrer Probleme.Wien, Springer, 1948. (IV) 233 pp. ingenaaid. | Euro 15,00 |
| 594333 | SCHOTTLÄNDER, F., Problemen der moederbinding. Voorvallen en ondervindingen uit de praktijk van een psychotherapeut.Utrecht, Spectrum, 1957. 175 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 569686 | SCHRENCK-NOTZING, A. VON, Materialisationsphaenomene. Ein Beitrag zur Erforschung der mediumistischen Teleplastie.München, Reinhardt, 1923 (2e herz.). (XVI) 636 pp. halflinnen. Illustraties. *papier licht roestvlekkig, rug iets gevlekt* | Euro 55,00 |
| 589134 | SCHULZE, H., Das Prinzip Handeln in der Psychotherapie. Ein Beitrag zur Verhaltensanalyse und Verhaltenstherapie der Neurosen. Mit 16 Abbildungen. Stuttgart, Enke, 1971. (XVI) 111 pp. paperback. (Beiträge aus der allgemeinen Medizin, 22) | Euro 10,00 |
| 594332 | SCHUURMAN, C.J., Psychologie, godsdienst en religie. Een critische bezinning op de grens van een nieuw tijdperk.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1961. 132 pp. paperback. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 587051 | SEIFERT, F., SEIFERT-HELWIG, R., Bilder und Urbilder. Erscheinungsformen des Archetypus. Mit 116 einfarbigen und 39 farbigen Bildern auf 80 Kunstdrucktafeln.München, Reinhardt, 1965. 234 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 574195 | SEMON, R., Die Mneme als erhaltendes Prinzip im Wechsel des organischen Geschehens. Leipzig, Engelmann, 1911 (3e herz.). (XVIII) 420 pp. linnen. *band licht vlekkig* | Euro 25,00 |
| 574196 | SEMON, R., Die mnemischen empfindungen in ihren Beziehungen zu den Originalempfindungen. Erste Fortsetzung der 'Mneme'.Leizpig, Engelmann, 1909. (XVI) 392 pp. linnen. | Euro 30,00 |
| 589149 | SICKESZ., M., Bewust zijn. Hoe krijg ik inzicht in mezelf en begrip voor anderen. Deventer, Ankh-Hermes, 1978. 208 pp. gebonden + omslag. *naam op schutblad, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 574201 | SIEBECK, R., SCHULTZ-HENCKE, H., WEIZSÄCKER, V. VON, Über seelische Krankheitsentstehung. Drei Vorträge. Leipzig, Thieme, 1939. 56 pp. ingenaaid. (SDMW, 3) | Euro 12,50 |
| 587053 | SIEGEL, R.K., Whispers. De stemmen van paranoia. Vert. door H. en N. Kuipers.Utrecht, Spectrum, 1995. 295 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 9,00 |
| 594326 | SIROKA, R.W., SIROKA, E.K., SCHLOSS, G.A., (RED.), Sensitivity training. Groepstechnieken behandeld door C.R. Rogers, J.L. Moreno e.a. Vertaling: F. de Graaff.Rotterdam, Lemniscaat, 1972. 266 pp. paperback. *achterplat en boekblok roestvlekkig, rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 597720 | SIROKA, R.W., SIROKA, E.K., SCHLOSS, G.A., (RED.), Sensitivity training. Groepstechnieken behandeld door C.R. Rogers, J.L. Moreno e.a. Vertaling: F. de Graaff.Rotterdam, Lemniscaat, 1973 (2e). 266 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 591836 | SKINNER, B.F., Over gedrag. Vertaling van M. de Winter en M. Op den Camp. Keuze, inleiding en annotaties van W. van Hoorn en T. Verhave. Meppel, Boom, 1984. 239 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Klassiek, 41) | Euro 11,50 |
| 591305 | SKINNER, B.F., Over gedrag. Vertaling van M. de Winter en M. Op den Camp. Keuze, inleiding en annotaties van W. van Hoorn en T. Verhave. Meppel, Boom, 1984. 239 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Klassiek, 41) | Euro 11,50 |
| 587049 | SNOECK, A., De psychologie van het schuldbewustzijn.Utrecht, Spectrum, 1948. (XII) 281 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (UBP) *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587151 | SOUDIJN, K., Psychologie à la carte. Amsterdam, Swets, 1990. 208 pp. ingenaaid. | Euro 7,00 |
| 589140 | SOUDIJN, K.A., Kwaliteit van pscyhotherapie. Een probleemanalyse. Meppel, Boom, 1982. 239 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587150 | SPEER, E., Die Liebesfähigkeit (Kontaktpsychologie). München, Lehmann, 1935. 142 pp. linnen. | Euro 12,50 |
| 587052 | SPERLING, M., The major neuroses and behavior disorders in children.New York, Aronson, 1974. (XX)442 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag vlekkig, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 597694 | STEINER, C.M., Op dood spoor. Transactionele analyse van levenscripten. Vertaling van M. Janssen.Amsterdam, Bakker, 1983. 316 pp. paperback. *blz. 13 licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 572139 | STERN, W., Die Intelligenz der Kinder und Jugendlichen und die Methoden ihrer Untersuchung. Mit 20 figuren im Text. Leipzig, Ambrosius, 1928 (4e herz.). (XII) 480 pp. half linnen. Vierte, um eine Ergänzung (1921-1928) vermehrte Auflage | Euro 25,00 |
| 589566 | STOKVIS, B., Hypnose in de geneeskundige practijk. Een handleiding voor studenten en artsen, voorzien van een twintigtal voorbeelden. Met een inleiding van M. Levy-Suhl alsmede eenige afbeeldingen en een gekleurde plaat als hulpmiddel bij de methodiek. Lochem, Tijdstroom, 1937. 124 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd, rug licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 572164 | STORFER, A.J., (HRSG.), Almanach für das Jahr 1929. Wien, Internationaler Psychoanalytischer Verlag, 1929. 250 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: S. Freud, Ein religiöses Erlebnis, T. Reik, Bemerkungen zu Freuds 'Zukunft einer Illusion', O. Pfister, Psychoanalyse und Meteaphysik, S. Ferenczi, Gulliver-Phantasien | Euro 30,00 |
| 587164 | STUFKENS, A., (RED.), Andere kamers in het huis van Freud. Vijftig jaar Nederlands psychoanalytisch genootschap.Amsterdam, Boom, 1997. 171 pp. paperback. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: G.C.W.J.Dirks, E. Gans, A.W.M.Mooij | Euro 7,00 |
| 587162 | SULLIVAN, H.S., CHAPMAN, A.H., Harry Stack Sullivan. Zijn leven en zijn werk. Vert. door W. Kuipers.Baarn, Ambo, z.j. 229 pp. paperback. | Euro 8,00 |
| 587059 | SUNIER, A., Mental illness and psychiatric care in Israel.Amsterdam, z.u., 1957. (VIII, II) 93 (2, 16, 4) pp. paperback. Dissertatie. *omslag verkleurd, rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 587163 | SUTTIE, I.D., The origins of love and hate. With a preface by J.A. Hadfield. Harmondsworth, Penguin, 1963. 256 pp. paperback. (Peregrine, Y 31) | Euro 9,00 |
| 587035 | SZASZ, T.S., Het recht om terecht te staan. Rechtsbedeling door psychiaters. Vert. H.J. Noordewier. Bilthoven, Ambo, z.j. 255 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 596531 | SZASZ, T.S., De waan van de waanzin. De psychiatrie als voortzetting van de inquisitie. Vert. P. Nijhoff. Bilthoven, Ambo, 1972. 368 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 011869 | SZASZ, T.S., De waan van de waanzin. De psychiatrie als voortzetting van de inquisitie. Vert. P. Nijhoff. Bilthoven, Ambo, z.j. (3e). 368 pp. paperback. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 587050 | SZONDI, L., Schicksalsanalyse. Erstes Buch. Wahl in Liebe, Freundschaft, Beruf, Krankheit und Tod. Mit zahlreichen Stammbäumen und Tabellen.Basel, Schwabe, 1948 (2e herz.). 422 pp. linnen. (Psychohygiene-Wissenschaft und Praxis, 6) *vlekje op band* | Euro 12,50 |
| 594959 | TANNEN, D., Je begrijpt me gewoon niet. Hie vrouwen en mannen met elkaar praten. Vertaald door T. Schermer-Lodema.Amsterdam, Prometheus, 1992 (5e). 347 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 594341 | TARTHANG TULKU, Time, space, and knowledge. A new vision of reality.Emeryville, Dharma, 1977. (XLII) 306 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 595644 | TEURLINCKX, T., Wiyanna de zonnemaagd. Eeserveen, Akasha, 1991. 167 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 580558 | TOULOUSE, E., PIÉRON, H., Technique de pschychologie expérimentale de Toulouse, Vaschide et Piéron. Avec 48 et 39 figures dans le texte. 2 dln.Paris, Doin, 1911 (2e herz.). (VIII) 303, (IV) 288 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. (Encyclopédie scientifique) *stempel op schutblad, deel 2 iets ingescheurd* | Euro 50,00 |
| 587155 | TUINSTRA, C.L., Het symbool in de psychanalyse. Beschrijving en theologische critiek. Amsterdam, Paris, 1933. (VIII) 231 pp. ingenaaid. *boekblok licht roestvlekkig, omslag verkleurd* | Euro 12,50 |
| 599820 | VERHAEGHE, P., Tussen hysterie en vrouw. Een weg door honderd jaar psychoanalyse.Amersfoort, Acco, 1987. 259 pp. paperback. Bibliografie. (Medusa) *enkele potlood- penonderstrepingen* | Euro 10,00 |
| 600278 | VIDAL, A., Conscience de soi et structures mentales.Paris, PUF, 1943. 262 pp. ingenaaid. (BPC) *omslag verkleurd en geplastificeerd* | Euro 12,50 |
| 589568 | VISSER-SMIT, M., Body, mind & spirit. Creatieve oefeningen voor lichaam, verstand en geest. Eeserveen, Akasha, 2001. 127 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589567 | VISSER-SMIT, M., Body, mind & spirit. Creatieve oefeningen voor lichaam, verstand en geest. Eeserveen, Akasha, 2001. 127 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589569 | VISSER-SMIT, M., Body, mind & spirit. Creatieve oefeningen voor lichaam, verstand en geest. Eeserveen, Akasha, 2001. 127 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589570 | VISSER-SMIT, M., Body, mind & spirit. Creatieve oefeningen voor lichaam, verstand en geest. Eeserveen, Akasha, 2001. 127 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594312 | VROON, P.A., Intelligentie. Over het meten van een mythe en de politieke, sociale en onderwijskundige gevolgen.Baarn, Ambo, 1980. 191 pp. paperback. Bibliografie. (Basisboeken) *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 594316 | VROON, P.A., Kopzorgen.Baarn, Ambo, 1990. 208 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 594315 | VROON, P.A., Psychologie in het dagelijks leven. Signalement van vragen, verschijnselen en praktische informatie.Baarn, Ambo, 1983. 176 pp. paperback.*omslag verkleurd* | Euro 10,00 |
| 597259 | VROON, P.A., Tranen van de krokodil. Over de te snelle evolutie van onze hersenen.Baarn, Ambo, 1989. 287 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 594320 | VROON, P.A., Weg met de psychologie. Terugblik, kritiek en uitzicht op de zielkunde.Baarn, Ambo, 1976 (2e herz.). 125 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 590129 | VROON, P.A., Wolfsklem. De evolutie van het menselijk gedrag.Baarn, Ambo, 1992. 400 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 594321 | VROON, P.A., De ziel te lijf.Baarn, Ambo, 1995. 216 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 594998 | WALLACE, P., The psychology of the internet.Cambridge, UP, 1999. (XII) 264 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 012932 | WASON, P.C., JOHNSON-LAIRD, P.N., Psychology of reasoning. Structure and content. London, Batsford, 1972. (VIII) 264 pp. linnen + omslag. (BPS) *omslag iets smoezelig* | Euro 11,50 |
| 587102 | WEINBERG, G., De mens is vrij. Vert. P. van der Kaaij. Baarn, Ambo, 1982. 223 pp. paperback. *rug verkleurd* | Euro 7,00 |
| 587080 | WEISENBERG, M., (ED.), Pain. Clinical and experimental perspectives. With 86 illustrations.Saint Louis, Mosby, 1975. (X) 385 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *rug verkleurd, enkele markeerstiftstrepen*Met bijdragen van o.a.: H. Mersky, H.K. Beecher, S.L.H. Notermans | Euro 11,50 |
| 575572 | WEISMAN, A.D., De dood nabij. Een psychiatrische studie over de dood en de ontkenning van het sterven. Vert. D.W. Wilderbeek. Bithoven, Ambo, z.j. 245 pp. paperback. Bibliografie. *omslag licht verkleurd* | Euro 8,00 |
| 587058 | WESTERMAN HOLSTIJN, A.J., Hoofdstukken uit de psychoanalyse. Over psychopathologie, criminaliteit, religie en kunst.Utrecht, Bijleveld, 1950. 249 pp. linnen. | Euro 8,50 |
| 587207 | WETERING, J. VAN DE, Waar zijn we aan begonnen? Een psychologisch overzicht van levenslopelijke struikelblokken. Illustraties: R. Shetterly.Utrecht, Bruna, 1985. 175 pp. paperback. (Informatief) | Euro 10,00 |
| 574193 | WHITE, R.W., Ego and reality in psychoanalytic theory. A proposal regarding independent ego energies. New York, IUP, 1963. (IV) 210 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Psychological issues, 3, 3, 11) *band vlekkig en licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 587139 | WORTIS, J., (ED.), Basic problems in psychiatry.New York, Grune, 1953. (VI) 186 pp. linnen. Met bijdragen van o.a.: B. Pasamanick, W. Horsley Gantt, H.G. Birch | Euro 10,00 |
| 589131 | WYLLIE, T., Dolphins, ETs & angels. Adventures among spiritual intelligences. Santa Fe, Bear, 1991. (XVI) 221 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589638 | WYSS, D., Traumbewußtsein? Gründzuge einer Ontologie des Traumbewußtseins.Göttingen, Vandenhoeck, 1988. (XII) 335 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 590103 | ZEEUW, G. DE, Model-denken in de psychologie.Amsterdam, z.u., 1974. (VI) 223 (18) pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. *rug verkleurd, titelpagina los* | Euro 15,00 |
| 586939 | ZITTERBARTH, W., Postmaterialismus und Lebensorientierung. Systematische Argumentation und exemplarische Erfahrungsbildung für eine Psychologie in kulturwissenschaftlicher Absicht. Frankfurt a.M, Lang, 1987. (VIII) 368 pp. paperback. (EH, 6, 200) | Euro 12,50 |
| 589125 | ZUNDEL, E., ZUNDEL, R., Sleutelfiguren in de psychotherapie. Kernberg, von Franz, Rogers, Cohn, Richter e.a. Vert. R. van Hengel. Rotterdam, Lemniscaat, 1988. 178 pp. paperback. Illustraties. (Paradigma) | Euro 10,00 |
| 586941 | ZWAAN, E.J., Links en rechts in waarneming en beleving. Een experimenteel onderzoek naar de inhoud van de schriftrichting op de functies van links en rechts in de waarneming.Utrecht, Bijleveld, 1966. 170 pp. ingenaaid. Illustraties. *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 589144 | ZWEIG, C., ABRAMS, J., (RED.), Ontmoeting met je schaduw. De potentiële kracht van de donkere, onderdrukte kant van je psyche. Vertaling A. Swierenga. Utrecht, Servire, 1993 (2e). 479 pp. paperback. Bibliografie. *omslag verkleurd en beduimeld, datum op schutblad, enkele penaantekeningen*Met bijdragen van o.a.: R. Bly, M. L. von Franz, C.Downing | Euro 10,00 |