![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 580608 | AALTO, P., Oriental studies in Finland 1828-1918. Helsinki, z.u., 1971. 174 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (The history of learning and science in Finland 1828-1918, 10b) *naam op titelpagina* | Euro 25,00 |
| 004152 | ABRAHAM, W., (ED.), Valence, semantic case, and grammatical relations. Papers prepared for the working group 'Valence and semantic case'. 12th international congress of linguists. University of Vienna, Austria, august 29 to september 3, 1977.Amsterdam, Benjamins, 1978. (XIV) 729 pp. gebonden. (SLCS, 1) *opdracht van auteur*Met opdracht van editor. Met bijdragen van o.a.: B. Abramow, A. Rothkegel, H.U. Boas, T.C. Potts | Euro 35,00 |
| 581118 | ABRAHAM, W., (RED.), Terminologie zur neueren Linguistik. Unter Mitwirkung von R. Elema, R. Griessen, A.P. ten Cate und J. Kok.Tübingen, Niemeyer, 1974. (XXXIV) 555 pp. ingenaaid. (GA) *rug licht verkleurd*Met opdracht van auteur | Euro 20,00 |
| 586797 | ABRAHAM, W., BINNICK, R.I., (HRSG.), Generative Semantik.Wiesbaden, Athenaion, 1979 (2e herz.). (XVIII) 313 pp. paperback. (LF, 11) Met bijdragen van o.a.: G. Lakoff, J.R. Ross, D. Wunderlich | Euro 11,50 |
| 569884 | ABRAHAM, W., BINNICK, R.I., (HRSG.), Generative Semantik.Frankfurt a.M., Athenäum, 1972. (XVIII) 313 pp. paperback. (LF, 11) *rug licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: G. Lakoff, J.R. Ross, D. Wunderlich | Euro 11,50 |
| 569829 | ABRAHAM, W., BINNICK, R.I., (HRSG.), Generative Semantik.Wiesbaden, Athenaion, 1979 (2e herz.). (XVIII) 313 pp. paperback. (LF, 11) Met bijdragen van o.a.: G. Lakoff, J.R. Ross, D. Wunderlich | Euro 11,50 |
| 566062 | AGESTHIALINGOM, S., SAKTHIVEL, S., A bibliography of Dravidian linguistics. Annamalainagar, Annamalai UP, 1973. (XVI) 362 pp. halflinnen + omslag. *omslag beschadigd, stempel op titelpagina* | Euro 35,00 |
| 571652 | AITCHISON, J., De sprekende aap. Vertaling en bewerking : A. Abeling.Utrecht, Spectrum, 1997. 302 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 596359 | AITCHISON, J., De sprekende aap.Utrecht, Spectrum, 1997. 302 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 598866 | AL, B.P.F., (RED.), Groot woordenboek Frans-Nederlands. In samenwerking met A.G.M. Beerden, D.T. Greidanus, J.J. Spa, M.M.C. Bosch, A.J.A. Meijers.Utrecht, Van Dale lexicografie, 1984. 1579 pp. linnen. (Van Dale woordenboeken voor hedendaags taalgebruik) | Euro 35,00 |
| 598867 | AL, B.P.F., (RED.), Groot woordenboek Nederlands-Frans. In samenwerking met A.M. de Both-Diez, M.M.C. Bosch, D.T. Greidanus, A.G.M. Beerden, A.J.A. Meijers, S.L. Brouwer..Utrecht, Van Dale lexicografie, 1985. 1565 pp. linnen. (Van Dale woordenboeken voor hedendaags taalgebruik) | Euro 35,00 |
| 576158 | ALBERT, R., SHAUL, D.L., (ED.), A concise Hopi and English lexicon. Z.p., Benjamins, 1985. (VIII) 204 pp. paperback. | Euro 25,00 |
| 601141 | ALKEMA, H., MARSMAN, I., WESTRA-LANKAMP, H., Nederlands - Scandinavisch. Basiswoordenschat Deens, Noors, Zweeds, IJslands.Groningen, BoekWerk, 1989. 318 pp. ingenaaid. *enkele penstrepen, sticker op schutblad* | Euro 20,00 |
| 000220 | ALLEN, H.B., (ED.), Readings in applied English linguistics. New York, Appleton, 1964 (2e). (XII) 535 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: C.V. hartung, G.P. Faust, A. Hill | Euro 16,00 |
| 566922 | ALLERTON, D.J., Essentials of grammatical theory. A consensus view of syntax and morphology. London, Routledge, 1979. (XVI) 310 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 20,00 |
| 600006 | ALONSO-HERNANDEZ, J.L., (RED.), Teorias semiológicas aplicadas a textos españoles (Actas del I symposium internacional del departemento de Español de la universidad de Groningen - 21, 22 y 23 de mayo de 1979).Groningen, Universidad, 1979.280 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: H.T. Oostendorp, M. Metzeltin, G. Martín, H. Hermans | Euro 15,00 |
| 014959 | ALTHAUS, H.P., HENNE H., WIEGAND, H.E., (HRSG.), Lexikon der germanistischen Linguistik. Studienausgabe. 3 delen. Tübingen, Niemeyer, 1973. (XVI) 231, (VI) 233-455, (VI) 457-675 pp. paperback. | Euro 25,00 |
| 008596 | ANDERSEN, E.S., Speaking with style: the sociolinguistic skills of children.London, Routledge, 1990. (X) 200 pp. ln + omsl. Bibliogr. | Euro 15,00 |
| 003117 | ANDERSON, J.M., The grammar of case. Towards a localistic theory.London, CUP, 1971. (X) 244 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (CSL, 4) | Euro 15,00 |
| 586796 | ANDERSON, J.M., The grammar of case. Towards a localistic theory.London, CUP, 1971. (X) 244 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (CSL, 4) | Euro 15,00 |
| 573809 | ANDREWS, R., (ED.), Rebirth of rhetoric. Essays in language, culture and education. London, Routledge, 1992. (X) 239 pp. pb. Bibliogr. Met bijdragen van o.a.: D.D. Hesse, P. Gilbert, C. Asher | Euro 11,50 |
| 001194 | ANWAR, M.S., Be and equational sentences in Egyptian colloquial Arab. Amsterdam, Benjamins, 1979. 128 pp. gebonden. Bibliografie. (SLCS, 2) *rug licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 599999 | ARNOVICK, L.K., Diachronic pragmatics. Seven case studies in English illocutionary development.Amsterdam, Benjamins, 1999. (XII) 191 pp. gebonden. (Pragmatics & beyond, 68) | Euro 50,00 |
| 599372 | ATTO, S., Nederlands - Suryoyo woordenboek.Enschede, Simon Atto, 1986. 146, 150 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 016150 | AUERBACH, E., Introduction aux etudes de philologie romane. Frankfort a.M., Klostermann, 1965 (3e). 252 pp. ingenaaid. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 573245 | BAADER, T.L.J.A.M., BEUKEN, J.H.A., DANIËLS, J.C., HACKEL, A.A., (RED.), Album philologum voor prof. dr. Th. Baader. Tilburg, z.u., 1939. (XII) 224 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: C.C. Berg, H.L. Bezoen, E. Blancquaert. No 172 van de voor intekenaren gedrukte oplaag van 210 exemplaren.Ter herinnering aan 25 april en 3 augustus aan Theodor L.J.A.M. Baader opgedragen door oud-leerlingen, vrienden en de directie van de N.V. Centrale Drukkerij | Euro 20,00 |
| 578154 | BAK, YONG-IK, Das Frage-Antwort Sequenzmuster in Unterrichtsgesprächen (Deutsch-Koreanisch).Tübingen, Niemeyer, 1996. (VIII) 207 pp. paperback. (Beiträge zur Dialogforschung, 12) | Euro 15,00 |
| 594066 | BARTELINK, G.J.M., Lexicologisch-semantische studie over de taal van de apostolische vaders. Bijdrage tot de studie van de groeptaal der Griekse christenen. Nijmegen, z.u., 1952. (XIV) 170 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 16,00 |
| 007547 | BARTSCH, R., VENNEMANN, T., (ED.), Linguistics and neighboring disciplines. Transl. from the German (except for 'Linguistics and sociology') by P.B. Pandit.Amsterdam, NHPC, 1975. (VIII) 250 pp. ingenaaid. (NHLS, 14) Met bijdragen van o.a.: H.A. Whittaker, A. Kasher, J. Searle, G. Klaus, H. Haberland, F. Braun, H. Leuninger | Euro 15,00 |
| 600593 | BATTUS (H. BRANDT CORSTIUS), Rekenen op taal.Amsterdam, Querido, 1983. 188 pp. paperback. *tekst op schutblad* | Euro 10,00 |
| 567621 | BAUER, W., HARTIG, M., KRENN, H., (HRSG.), Studien zur generativen Grammatik. Vorträge vor dem Frankfurter Kreis Junger Linguisten. Frankfurt, Athenaion, 1974. 384 pp. paperback. (ASL) *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: W. Abraham, J. Bechert, P. Sgall | Euro 12,50 |
| 600729 | BAUER, W., HARTIG, M., KRENN, H., (HRSG.), Studien zur generativen Grammatik. Vorträge vor dem Frankfurter Kreis Junger Linguisten. Frankfurt a.M., Athenaion, 1974. 384 pp. paperback. (ASL) Met bijdragen van o.a.: W. Abraham, J. Bechert, P. Sgall | Euro 12,50 |
| 594122 | BAX, M.M.H., Een spiegel van de geest. Over taal, communicatie en cognitie.Groningen, Nijhoff, 1995. 343 pp. paperback. | Euro 15,00 |
| 013170 | BAYLEY, R., PRESTON, D.R., (ED.), Second language acquisition and lingusitic variation. Amsterdam, Benjamins, 1996. (XVIII) 317 pp. gebonden. (SiBil, 10) Met bijdragen van o.a.: J.E. Flege, H.D. Adamson, V. Regan | Euro 25,00 |
| 579600 | BEBEL-GISLER, D., La langue creole force jugulee. Etude socio-linguistique des rapports de force entre le créole et le français aux Antilles.Paris, Harmattan, 1976. 256 pp. paperback. *band licht beschadigd* | Euro 7,50 |
| 573244 | BENECKE, G.F., Briefe aus der Frühzeit der deutschen Philologie an Georg Friedrich Benecke. Mit Anmerkungen begleitet und hrsg. von R. Baier. Leipzig, Dieterich, 1901. (VIII) 173 pp. ingenaaid. *onopengesneden, deels los in de band, omslag licht beschadigd*Deels Frakturschrift | Euro 12,50 |
| 017592 | BERENST, J., Relationeel taalgebruik. Conversationele strategieën in interpersonele en interculturele communicatie.Amsterdam, Thesis, 1994. (X) 372 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 015844 | BERGENHOLTZ, H., TARP, S., (ED.), Manual of specialised lexicography. The preparation of specialised dictionaries. Amsterdam, Benjamins, 1995. 254 pp. linnen. Bibliografie. (BTL, 12) | Euro 15,00 |
| 573241 | BERITS, J., (RED.), Honderd jaar spellingstrijd. De Nederlandse spelling sinds 1863. Ingeleid en samngesteld. Groningen, Wolters, 1964 (2e). 124 pp. halflinnen. (Taalkundige kernen en perspectieven) Met bijdragen van o.a.: G. Royen, C.G.N. de Vooys, C.B. van Haeringen | Euro 8,00 |
| 583833 | BERNS, J.B., Namen voor ziekten van het vee. Een dialectografisch onderzoek in het gebied van het Woordenboek van de Brabantse en dat van de Limburgse dialecten.Amsterdam, Rodopi, 1983. 316 pp. ingenaaid. (APSL, 50) *naam op schutbl.* | Euro 18,50 |
| 013128 | BERTINETTO, P.M., GAETA, L., JETCHEV, G., (ED.), Certamen phonologicum III. Papers from the third Cortona phonology meeting, april 1996. Torino, Rosenberg, 1997. (VI) 291 pp. ingenaaid. Met bijdragen van o.a.: J.M. Broadbent, T. Scheer, K. Helsloot | Euro 16,00 |
| 573243 | BLANCQUAERT, E., PÉE, W., TAVERNIER-VEREECKEN, C., DEROLEZ, R., (RED.), Album Edgard Blancquaert. De gehuldigde aangeboden ter gelegenheid van zijn emeritaat door kollega's, vakgenoten en oud-leerlingen. Tongeren, z.u., 1958. 488 pp. ingenaaid Bibliografie. Illustraties. Portret *rug licht gevlekt en iets beschadigd*Met bijdragen van o.a.: K. Heeroma, F. de Tollenaere, G. de Smet, P.J. Meertens.Van dit werk werden gedrukt 10 exemplaren op gevergeerd luxe-editiepapier, genummerd van I tot X en 400 eksemplaren op houtvrij gesatineerd papier, genummerd van 1 tot 400. Dit is nr 327 | Euro 25,00 |
| 573242 | BLANCQUAERT, E., Na meer dan 25 jaar dialect-onderzoek op het terrein. Tongeren, z.u., 1948. 61 pp. ingenaaid. (KVATL, 3, 28) *rug met tape gerepareerd, potloodstrepen, naam op omslag* | Euro 10,00 |
| 591401 | BLOEMHOFF, H., Fonologie en morfologie van het Stellingwerfs: een toetsing van de natuurlijke generatieve fonologie. Groningen, Sasland, 1991. 341 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (Nedersaksische studies, 15) | Euro 15,00 |
| 586795 | BLOEMHOFF, H., Fonologie en morfologie van het Stellingwerfs: een toetsing van de natuurlijke generatieve fonologie. Groningen, Sasland, 1991. 341 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (Nedersaksische studies, 15) | Euro 15,00 |
| 573239 | BLOEMHOFF, H., Fonologie en morfologie van het Stellingwerfs: een toetsing van de natuurlijke generatieve fonologie. Groningen, Sasland, 1991. 341 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (Nedersaksische studies, 15) | Euro 15,00 |
| 003207 | BLOK, P.I., The interpretation of focus. An epistemic approach to pragmatics.Groningen, z.u., 1993. (VIII) 213 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. (Grodil, 6) | Euro 14,00 |
| 009446 | BLOOM, L., Language development: form and function in emerging grammars. Cambridge,MIT, 1970. (XIV) 270 pp. gebonden + omslag. (RM, 59) *omslag licht beschadigd en verkleurd* | Euro 20,00 |
| 018178 | BO, Y., Subordinations-Konstruktionen. Eine Untersuchung an Substantiven und Nominalphrasen im Chinesischen.Frankfurt a.M., Lang, 1990. (IV) 387 pp. paperback. (Europäische Hochschulschriften, 21, 87) | Euro 16,00 |
| 573225 | BOECK, C., HOFFMANN, G., JÜRGENSEN, G., (HRSG.), Hart, warr nich mööd. Festschrift für Christian Boeck. Zum 85. Geburtstag am 10. März 1960. Hamburg, Fehrs-Gilde, 1960. 292 pp. gebonden. Portret. Met bijdragen van o.a.: D. Bellmann, H. Heitmann, E. Peeters | Euro 14,50 |
| 596524 | BOELE VAN HENSBROEK, P.A.M., De beoefening der oostersche talen in Nederland en zijne overzeesche bezittingen 1800-1874. Bibliographisch overzicht.Leiden, Brill, 1875. (VIII) 107 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, band iets gevlekt, schutbladen roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 014385 | BOJTÁR, E., Slavic structuralism. Amsterdam, Benjamins, 1985. 160 pp. gebonden. Bibliografie. (LLSEE, 11) | Euro 30,00 |
| 601010 | BOLTZ, W.G., SHAPIRO, M.C., (ED.), Studies in the historical phonology of Asian languages. Amsterdam, Benjamins, 1991. (VIII) 249 pp. gebonden. (ASTHLS, 77) *voorplat iets beschadigd*Met bijdragen van o.a.: W.H. Baxter, H.H. Hock, J. Norman | Euro 75,00 |
| 573236 | BOONSTRA, F., Nieuwere theorieën omtrent de verbaalstammen in de klassiek-semietische talen (oorpsrong, relaties en funkties). Morfologisch-semasiologisch onderzoek. Groningen, z.u., 1982. (VIII) 219 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *rug licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 573228 | BORCHLING, C., WOLFF, L., (RED.), Abhandlungen zur niederdeutschen Philologie. Conrad Borchling zum Gedächtnis. Neumünster, Wacholtz, 1950. (IV) 351 pp. ingenaaid. Portret. Illustraties. *papier gebruind*Met bijdragen van o.a.: O. Lauffer, W. Mitzka, F. Holthausen. Zugleich erschienen als Jahrbuch des Vereins für niederdeutsche Sprachforschung, Jahrgang 1948/50 LXXI/LXXIII | Euro 16,00 |
| 575323 | BOS, G.F., Categories and border-line categories. A synchronic study in general linguistics. Amsterdam, Hakkert, 1967. (IV) 75 pp. linnen. | Euro 12,50 |
| 583465 | BOSVELD-DE SMET, L.M., On mass and plural quantification. The case of French des/du-NPs.Groningen, z.u., 1998. (XIV) 282 pp. paperback. Dissertatie. (ILLC, 22) | Euro 16,00 |
| 003271 | BOTHA, R.P., The function of the lexicon in transformational generative grammar.The Hague, Mouton, 1968. 266 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *enkele potloodaantekeningen, band verkleurd* | Euro 20,00 |
| 600936 | BOTHA, R.P., The function of the lexicon in transformational generative grammar.The Hague, Mouton, 1968. 266 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (JL, 38) *omslag licht vlekkig* | Euro 20,00 |
| 592846 | BOUMA, G., Nonmonotonicity and categorial unification grammar.Groningen, z.u., 1993. 216 pp. paperback. Dissertatie. (Grodil, 5) | Euro 12,50 |
| 014454 | BRAET, A., (RED.), Taalbeheersing als communicatiewetenschap. Een overzicht van theorievorming, onderzoek en toepassingen. Bussum, Coutinho, 2000. 272 pp. ingenaaid. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 580943 | BROCKELMANN, C., FLEISCHHAMMER, M., (HRSG.), Studia orientalia in memoriam Caroli Brockelmann. Halle (Saale), z.u., 1968. 235 pp. ingenaaid. Portret. *naam op titelpagina, omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: B. Brentjes, H. Goeseke, W.Reuschel | Euro 16,00 |
| 585944 | BROCKHAUS, Brockhaus' Konversations-Lexikon. Vierzehnte vollständig neubearbeitete Auflage. Neue revidierte Jubiläums-Ausgabe. 17 delen.Leipzig, Brockhaus, 1908. linnen. Illustraties. *deel 1 ex libris*Frakturschrift | Euro 300,00 |
| 568801 | BROEDER, P., Talking about people. A multiple case study on adult language acquisition. Amsterdam, Swets, 1991. (X) 198 pp. ingenaaid. (ESM, 1) | Euro 11,50 |
| 573230 | BROK, H.J.T.M., Enkele bloemnamen in de Nederlandse dialekten. Etnobotanische nomenclatuur in het Nederlandse taalgebied. Amsterdam, Meertens-Instituut, 1991. (XIV) 372 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Publikaties van het P.J. Meertens-Instituut, 18) | Euro 16,00 |
| 573283 | BROM, G., BoekentaalAmsterdam, NHUM, 1955. 261 pp. ingenaaid. (VNAWL, 62, 1) *rug beschadigd.* | Euro 11,50 |
| 016431 | BROWN, R., Words and things.Glencoe, FP, 1959 (2e). (XVI) 398 pp. linnen. | Euro 13,50 |
| 569779 | BRUIN, M. DE, MENNEN, V., SCHRIJNEMAKERS, A., Bibliografie van de Nederlands-Limburgse naamkunde. Uitgegeven ter gelegenheid van het 25-jarig jublileum van de Vereniging voor Limburgse Dialect- en Naamkunde. Maastricht, z.u., 2000. 217 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar* | Euro 25,00 |
| 572243 | BRUMFIT, C., (ED.), Language education in the national curriculum. With contributions from K. Armes, M. Benton, G. Blue, C. Brumfit, M. Grenfell, A. Hart a.o.Oxford, Blackwell, 1995. (XVI) 239 pp. gebonden. Bibliografie. (Language in education) | Euro 16,00 |
| 599331 | BÜHLER, G., Leitfaden für den Elementarkursus des Sanskrit. Mit Übungsstücken und zwei Glossaren.Darmstadt, WB, 1968 (Nachdruck 1927). (VIII) 171 pp. linnen. *band geplastificeerd*Reprographischer Nachdruck der 2., von Joh. Nobel durchgesehenen Auflage, Wie 1927. 3., unveränderte Auflage | Euro 15,00 |
| 007544 | BUTLER, C.S., (ED.), Computers and written texts. Oxford, Blackwell, 1992. (XII) 305 pp. paperback. Bibliografie. (ALS) | Euro 12,50 |
| 586793 | BYNON, T., Historische Linguistik. Gegenüber dem engl. Original überarbeitete und erweiterte deutsche Ausgabe. Aus dem Engl. übertr. und für den deutschsprachigen Leser eingerichtet von W. Abraham.München, Beck, 1981. (XII) 309 pp. paperback. Illustraties. (Elementarbücher) | Euro 12,50 |
| 004157 | BYNON, T., Historische Linguistik. Gegenüber dem englischen Original überarbeitete und erweiterte deutsche Ausgabe. Aus dem Engl. übertr. und für den deutschsprachigen Leser eingerichtet von W. Abraham.München, Beck, 1981. (XII) 309 pp. paperback. Illustraties. (Elementarbücher) | Euro 12,50 |
| 569252 | CAIRNS, H.S., CAIRNS, C.E., Psycholinguistics. A cognitive view of language.New York, Holt, 1976. (XII) 252 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 600739 | CANN, R., Formal semantics. An introduction.Cambridge, UP, 1993. (XVIII) 344 pp. paperback. (CTL) | Euro 12,50 |
| 004266 | CAPELL, A., Studies in socio-linguistics.The Hague, Mouton, 1966. 167 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 46) *omslag licht verkleurd en licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 566918 | CARNEY, T.F., Content analysis. A technique for systematic inference from communications. London, Batsford, 1972. (XX) 343 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 566274 | CARROLL, J.B., FREEDLE, R.O., (ED.), Language comprehension and the acquisition of knowledge. Washington, Winston, 1972. (XIV) 380 pp. linnen + omslag *omslag licht geschaafd*Met bijdragen van o.a.: M. Scriven, W.L. Chafe, D.R. Olson | Euro 15,00 |
| 005573 | CASEMIR, K., OHAINSKI, U., UDOLPH, J., Die Ortsnamen des Landkreises Göttingen. Bielefeld, Verlag für Regionalgeschichte, 2003. 533 pp. linnen. (Veröffentlichungen des Instituts für historische Landesforschung der Üniversität Göttingen, 44) *bibliotheekexemplaar* | Euro 60,00 |
| 586791 | CATE-SILFWERBRAND, R.B. TEN, Vlees, bloed en been. Synoniemvergelijkend onderzoek van drie Germaanse woordformaties. Assen, Van Gorcum, 1958. (XVIII) 253 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Studia Germanica, 1) | Euro 15,00 |
| 573232 | CATE-SILFWERBRAND, R.B. TEN, Vlees, bloed en been. Synoniemvergelijkend onderzoek van drie Germaanse woordformaties. Assen, Van Gorcum, 1958. (XVIII) 253 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Studia Germanica, 1) | Euro 15,00 |
| 600738 | CHAMETZKY, R.A., A theory of phrase markers and the extended base.Albany, SUNY, 1996. (XXIV) 206 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 576355 | CHAMPOLLION, J.F., KAPLONY, P., BRUNNER, H., FISCHER, H.G., Textes et langages de l'Égypte pharaonique. Cent cinquante années de recherches 1822-1972. Hommage à Jean-François Champollion. 1.Caire, Institut français d'archéologie orientale, 1972. (VI) 258 pp. ingenaaid. (Bibliothèque d'étude, T. LXIV/1) (IFAO, 456) *rug licht verkleurd, achterzijde iets vlekkig*Andere bijdragen van o.a.: J. Vergrote, E. Edel, S. Sauneron | Euro 25,00 |
| 572141 | CLAES, F., De bronnen van drie woordenboeken uit de drukkerij van Plantin: het 'Dictionarium Tetraglotton' (1562), de 'Thesaurus Theutonicae linguae (1573) en Killiaans eerste 'Dictionarium Teutonica-Latinum (1574). With a summary in english. Avec un résumé Français. Mit einer deutschen Zusammenfassung.Z.p., BICN, 1970. 414 pp. linnen. Bibliografie. (Bouwstoffen en studiën voor de geschiedenis en de lexicografie van het Nederlands, 12) *binnenzijde voorplat beschadigd, bibliotheekstempel op titelpagina* | Euro 50,00 |
| 600750 | CLAES, F.M., A bibliography of Netherlandic dictionaries. Dutch-Flemish. With a foreword by F. de Tollenaere.Amsterdam, Benjamins, 1980. (XVI) 314 pp. linnen. Bibliografie. (World bibliography of dictionaries) | Euro 35,00 |
| 576995 | CLYNE, M.G., Transference and triggering. Observations on the language assimilation of postwar German-speaking migrants in Australia. With a foreword by H. Moser.The Hague, Nijhoff, 1967. (XX) 148 pp. ingenaaid. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 008819 | COBARRUBIAS, J., FISHMAN, J.A., (ED.), Progess in language plannining. International perspectives. Berlin, Mouton, 1983. (VI) 383 pp. paperback. (CSL, 31)Met bijdragen van o.a.: C.a. Ferguson, S.B. Heath, W.G. Milan | Euro 15,00 |
| 601140 | COLLIS, D.R.F., (ED.), Artic languages. An awakening. Paris, Unesco, 1990. 458 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd, pagina 10 vlekkig*Met bijdragen van o.a.: C. Taksami, G. Menovshchikov, R. Petersen, P. Sammalahti | Euro 25,00 |
| 566921 | CONTE, M.E., SÖZER, E., (ED.), Text and discourse connectedness. Proceedings of the conference on connexity and coherence. Urbino, july 16-21, 1984. Amsterdam, Benjamins, 1989. (XXIV) 584 pp. linnen. Bibliografie. (SLCS, 16)Met bijdragen van o.a.: M. Charolles, W.D. Mignolo, P. Weingartner | Euro 35,00 |
| 600736 | CORDER, S.P., ROULET, E., (ED.), Theoretical linguistic models in applied linguistics. 3rd AIMAV seminar in collaboration with AILA, CILA and the Council of Europe (Neuchâtel, 5th-6th may 1972).Brussels, AIMAV, 1973.121 pp. paperback. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: W. Abraham, C.N. Candlin, J.P.B. Allen | Euro 11,50 |
| 600749 | CORNISH, F., Anaphoric relations in English and French. A discourse perspective. London, Croom Helm, 1986. (XIV) 242 pp. linnen + omslag. | Euro 16,00 |
| 590725 | COSTER, M. DE, Woordenboek van jargon en slang.Amsterdam, Bakker, 1992. 631 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 586790 | COULTHARD, M., MONTGOMERY, M., (ED.), Studies in discourse analysis.London, Routledge, 1981. (X) 198 pp. paperback. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: D. Brazil, K. Richardson, D. Burton, M. Stubbs, M. Berry | Euro 11,50 |
| 003629 | COULTHARD, M., MONTGOMERY, M., (ED.), Studies in discourse analysis.London, Routledge, 1981. (X) 198 pp. paperback. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: D. Brazil, K. Richardson, D. Burton, M. Stubbs, M. Berry | Euro 11,50 |
| 598870 | COX, H.L., (RED.), Groot woordenboek Nederlands-Duits. In samenwerking met F.C.M. Stoks, F. Beersmans, G.A. van de Garde, J. van Megen, D. Otten.Utrecht, Van Dale lexicografie, 1986. 1564 pp. linnen. (Van Dale woordenboeken voor hedendaags gebruik) | Euro 30,00 |
| 573233 | COX, H.L., Die Bezeichnungen des Sarges im Kontinental-Westgermanischen. Eine wortgeographisch-sprachliche Untersuchung. Assen, Van Gorcum, 1967. (VIII) 149 pp. linnen. Illustraties. (Studia theodisca, 7)Mit 5 Karten | Euro 25,00 |
| 598873 | CROWTHER, J., Oxford advanced learner's dictionary of current English. Encyclopedic edition.Oxford, UP, 192. (XXXVIII) 1081 pp. linnen. Illustraties. | Euro 30,00 |
| 600751 | CUVULAY-HAAK, M., The verb in literary and colloquial Arabic.Berlin, Mouton de Gruyter, 1997. (XX) 278 pp. linnen. (FGS, 19) | Euro 45,00 |
| 600752 | CZEPLUCH, H., JANßEN, H., (HRSG.), Syntaktische Struktur und Kasusrelation.Tübingen, Narr, 1984. (X) 313 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: J. Koster, G. Rauh, R. Tracy | Euro 12,50 |
| 573263 | DALE, J.H. VAN, STERKENBURG, P.G.J. VAN, Johan Hendrik van Dale en zijn opvolgers. Utrecht, z.u., 1983. 95 pp. linnen. Portret. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 592631 | DALE, J.H. VAN, GEERTS, G., BOON, T. DEN, (RED.), Groot woordenboek der Nederlandse taal. Dertiende herziene uitgave. In samenwerking met D. Geeraerts en E. Vos. Etymologie door N. van der Sijs. 3 delen.Utrecht, Van Dale lexicografie, Nijhoff, 1999. (XLII) 1483, (XIV) 1485-2912, (XIV) 2913-4295 pp. kunstleer.nieuwe spelling | Euro 90,00 |
| 590716 | DALE, J.H. VAN, KRUYSKAMP, C., (RED.), Groot woordenboek der Nederlandse taal. Tiende, geheel opnieuw bewerkte en zeer vermeerderde druk. 2 delen.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1976. (XLII) 1575, (VI) 1577-3230 pp. linnen. *naam op schutblad* | Euro 30,00 |
| 600276 | DAM, C.F.A.VAN, BARRAU, H.C., (RED.), Kramers' Spaans woordenboek. Spaans-Nederlands en Nederlands-Spaans.'s-Gravenhage, Van Goor, 1948. (VIII) 625 pp. linnen. *schutbladen verkleurd, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 590726 | DAM, J. VAN, (RED.), Duits-Nederlands/Nederlands-Duits woordenboek. Negenentwintigste, geheel herziene en vermeerderde druk.Amsterdam, Elsevier, 1987 (29e). (XII) 723 pp. linnen. (Kramers woordenboeken) | Euro 15,00 |
| 573270 | DAMAVE, H.A.A., Die Sprache der Pilgerfahrt des träumenden Mönchs. Ein Beitrag zur Geschichte der Kölner Mundart im fünfzehnten Jahrhundert. Haarlem, z.u., 1964. 160 pp. ingenaaid. Dissertatie. *boekblok iets roestvlekkig, omslag licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 012886 | DANLOS, L., The linguistic basis of text generation. Transl. by D. Debize and C. Henderson.Cambridge, UP, 1987. (X) 222 pp. gebonden. Bibliografie. (SNLP) *papier licht gebruind* | Euro 15,00 |
| 573268 | DARDEL, R. DE, KAMPERS-MANHE, B., VET, C., (RED.), Etudes de linguistique française offertes à Robert de Dardel par ses amis et collègues. Amsterdam, Rodopi, 1987. 216 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. (Faux titre, 28) | Euro 11,50 |
| 016940 | DAVIS, B.H., O'CAIN, R.K., (ED.), First person singular. Papers from the conference on an oral archive for the history of American linguistics (Charlotte, N.C., 9-10 march 1979)Amsterdam, Benjamins, 1980. (XIV) 240 pp. linnen. Illustraties. (SHL, 21) *rug iets verkleurd*Met bijdragen van o.a.: H.M. Hoenigswald, W.G. Moulton, H.B. Allen, G.S. Lane, W.P. Lehmann | Euro 14,00 |
| 002712 | DEBATY-LUCA, T., Théorie fonctionnelle de la suffixation (Appliquée principalement au français et au wallon du centre). Paris, Belles lettres, 1986. 343 pp. ingenaaid. Bibliografie. (BFPLUL, 246) *onopengesneden, rug licht verkleurd) | Euro 30,00 |
| 566356 | DECHERT, H.W., BRÜGGEMEIER, M., FÜTTERER, D., (ED.), Transfer and interference in language. A selected bibliography. Amsterdam, Benjamins, 1984. (XIV) 488 pp. gebonden. (LISL, 14) *band licht beduimeld* | Euro 35,00 |
| 593238 | DEKKER, C, 'The light under the Bushel'. Old Germanic studies in the Low Countries and the motivation and methods of Jan van Vliet (1622-1666). Leiden, z.u., 1997. (VI) (IV) 508 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 25,00 |
| 601116 | DEKKER, K., MACDONALD, A.A., NIEBAUM, H., (ED.), Northern voices. Essays on Old Germanic and related topics, offered to professor Tette Hofstra.Leuven, Peeters, 2008. (XVIII) 406 pp. paperback. Bibliografie. Portret. (Germania Latina, 6) (Mediaevalia Groningana, n.s. 11) Met bijdragen van o.a.: L. de Grauwe, P. Lendinara, K. Olsen W. Abraham | Euro 95,00 |
| 573265 | DEMOOR, M., (RED.), De kracht van het woord. 100 jaar Germaanse filologie aan de RUG (1890-1990).Gent, z.u., 1991. 391pp. paperback. (Studia Germanica Gandensia, 24) *tekst op schutblad*Met bijdragen van o.a.: J. Reynaert, J. de Vos, J. Thielemans | Euro 11,50 |
| 600742 | DIJK, T.A. VAN, Some aspects of text grammars. A study in theoretical linguistics and poetics. The Hague, Mouton, 1972. (XII) 380 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 568627 | DIJK, T.A. VAN, Some aspects of text grammars. A study in theoretical linguistics and poetics. The Hague, Mouton, 1972. (XII) 380 pp. ingenaaid. Dissertatie. *band licht beschadigd*Opdracht en brief aan Frits Staal | Euro 25,00 |
| 589474 | DIJK, T.A. VAN, Taal, tekst, teken. Bijdragen tot de literatuurtheorie.Amsterdam, APG, 1971. 251 pp. paperback. Bibliografie. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 599353 | DIJK, T.A. VAN, Taal, tekst, teken. Bijdragen tot de literatuurtheorie.Amsterdam, APG, 1971. 251 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 589475 | DIJK, T.A. VAN, Taal, tekst, teken. Bijdragen tot de literatuurtheorie.Amsterdam, APG, 1971. 251 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 589473 | DIJK, T.A. VAN, Taal, tekst, teken. Bijdragen tot de literatuurtheorie.Amsterdam, APG, 1971. 251 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 003295 | DIJK, T.A. VAN, Taal, tekst, teken. Bijdragen tot de literatuurtheorie.Amsterdam, APG, 1971. 251 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 596567 | DIJKHUIS, G.J.H., (RED.), Twents in woord en gebruik. Twentse woordenschat bijeengebracht en toegelicht.Z.p., Coöp. Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank, 1981 (2e). 1041 pp. gebonden. *rug deels beschadigd* | Euro 30,00 |
| 569486 | DIK, S.C., Functional grammar. Dordrecht, Foris, 1979 (2e). (XII) 230 pp. gebonden. (NHLS, 37) *enkele (kleur-)potloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 003421 | DIMITRACOPOULOU, I., Conversational competence and social development.Cambridge, UP, 1990. (XII) 167 pp. gebonden + omslag. | Euro 16,00 |
| 003115 | DINGWALL, W.O., (ED.), A survey of linguistic science.College Park, University of Maryland, 1971. 810 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, boekblok vlekkig*Met bijdragen van o.a.: C.W. Kim, H.A. Whitaker, P.B. Gough, D.I. Slobin | Euro 23,00 |
| 600789 | DINNEEN, F.P., Report of the seventeenth annual round table meeting on linguistics and language studies.Washington, Georgetown UP, 1966. (X) 258 pp. paperback. (MSLL, 19) *omslag iets verkleurd, naam op titelpagina*Met bijdragen van o.a.: J.L. Fischer, G.L. Trager, T.E. Langendoen | Euro 11,50 |
| 004128 | DITTMAIER, H., Das Apa-Problem. Untersuchung eines westeuropäischen Flussnamentypus. Leuven, Instituut voor naamkunde, 1955 (IV) 99 pp. ingenaaid. (Bibliotheca Onomastica, 1) *biliotheekexemplaar, rug beschadigd* | Euro 10,00 |
| 017614 | DITTMAR, N., Handboek van de sociolinguïstiek. De Nederlandse uitgave werd verzorgd door W.K.B. Koning.Utrecht, Spectrum, 1978. 468 pp. paperback. Bibliografie. (AP, 45) | Euro 10,00 |
| 003222 | DITTMAR, N., Sociolinguistics. A critical survey of theory and application. Transl. by the German by P. Sand, P.A.M. Seuren and K. Whiteley.London, Arnold, 1976. (X) 307 pp. ingenaaid. (TL, 1) *naam op schutblad, enkele potloodaantekeningen* | Euro 11,50 |
| 582901 | DOORN, T.H. VAN, Terminologie van riviervissers in Nederland. Assen, Van Gorcum, 1971. (X) 447 pp. ln. Ills. (Studio Theodisca, 10) | Euro 25,00 |
| 600756 | DRESSLER, W.U., PRINZHORN, M., RENNISON, J.R., (ED.), Phonologica 1992. Proceedings of the 7th international phonology meeting.Torino, Rosenberg, 1994. (IV) 317 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: A. Calabrese, P. Fikkert, J. Harris | Euro 15,00 |
| 004327 | DRESSLER, W.U., Allegroregeln rechfertigen Lentoregeln. Sekundäre Phoneme des Bretonischen.Innsbruck, Institut für vergleichend Sprachwissenschaft, 1972. 96 pp. paperback. (IBS, 9) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 571486 | DREW, P., HERITAGE, J., (ED.), Talk at work. Interaction in institutional settings. New York, CUP, 1992. (X) 580 pp. paperback. (SIIS, 8) Met bijdragen van o.a.: S.L. Levinson, J. R. Bergmann, C. Heath | Euro 17,50 |
| 601083 | DROOP, H., LENDERS, W., ZELLER, M., Untersuchungen zur grammatischen Klassifizierung und maschinellen Bearbeitung spätmittelhochdeutscher Texte.Hamburg, Buske, 1976. (X) 131 pp. paperback. (IKP-Forschungsberichte, Reihe III, 55) | Euro 10,00 |
| 584250 | DROSDOWSKI, G., (HRSG.), Duden Grammatik der deutschen Gegenwartssprache. 5. völlig neu bearbeitete und erweiterte Auflage. Mannheim, Duden, 1995. 864 pp. gebonden. (Der Duden in 12 Bänden, 4) *voorplat iets beschadigd* | Euro 12,50 |
| 003214 | DROSTE, F.G., HEYVAERT, F.J., STEURS, F., (ED.), Worlds behind words. Essays in honour of prof. dr. F.G. Droste on the occasion of his sixtieth birthday.Leuven, UP, 1989. 397 pp. paperback. Bibliografie. (Symbolae, 6) Met bijdragen van o.a.: R. Bartsch, B. Comrie, D. Geeraerts | Euro 25,00 |
| 597751 | DUBOIS, P.H., Memoranda. Een soort van geluk (1952-1980).Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1989. 344 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 597750 | DUBOIS, P.H., Memoranda. Retour Amsterdam-Brussel (1942-1952).Amsterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1988. 223 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 577121 | DUNLEA, A., Vision and the emergence of meaning. Blind and sighted children's early language. Cambridge, UP 1989. (XVI) 196 pp. linnen + omslag. | Euro 16,00 |
| 582744 | EBELING, R.A., Die Familiennamen des ostfriesischen Kreises Leer. Sprachliche und geographisch-statistische Untersuchungen zum Namenbestand um 1940. Groningen, Stichting Sasland, 1984. (X) 254 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties | Euro 16,00 |
| 597438 | EBELING, R.A., Die Familiennamen des ostfriesischen Kreises Leer. Sprachliche und geographisch-statistische Untersuchungen zum Namenbestand um 1940. Groningen, Stichting Sasland, 1984. (X) 254 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties | Euro 16,00 |
| 594872 | EBELING, R.A., Voor- en familienamen in Nederland. Geschiedenis, verspreiding, vorm en gebruik. Groningen, REGIO-PRojekt, 1993. 199 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 575154 | EDEL, D., Helden auf Freiersfüssen. 'Tochmarc Emire' und 'Mal y kavas Kulhwch Olwen'. Studien zur frühen inselkeltischen Erzähltradtion. Amsterdam, NHPC, 1980. (XII) 384 pp. ingenaaid. (VKNAW, 107) *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 587048 | EDGERTON, F., Buddhist hybrid Sanskrit grammar and dictionary. 2 delen.Delhi, Banarsidass, 1970. (XXX) 239, (X) 627 pp. linnen. *banden licht geschaafd, naam op schutbladen, deel 1 penstrepen en enkele kleurpotloodstrepen, deel 2 enkele markeerstiftstrepen*Dl I: Grammar, Dl II: Dictionary | Euro 50,00 |
| 002710 | EDWARDS, A.B., The practice of court interpreting. Amsterdam, Benjamins, 1995. (XIV) 192 pp. paperback. (BTL, 6) | Euro 12,50 |
| 004110 | EICHLER, E., HENGST, K., Bibliographie und Namenforschung in der Deutschen Demokratischen Republik. 2 delen. Leipzig, z.u., 1963-66. 116, 104 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, papier gebruind*Deel 1: Zum Kongressjahr 1963, Deel 2: 1963-1965 | Euro 12,50 |
| 597390 | EID, M., RATCLIFFE, R.R., (ED.), Perspectives on Arabic linguistics X. Papers from the tenth annual symposium on Arabic linguistics. Amsterdam, Benjamins 1997. (VIII) 296 pp. gebonden. (ASTHLS, 153) Met bijdragen van o.a.: J. Ouhalla, A. Stepanov, A. Idrissi | Euro 75,00 |
| 573249 | EIJK, I. VAN, Het totale taalboek. Amsterdam, Balans, 1995. 254 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 574881 | ELS, T.J.M. VAN, The Kassel manuscript of Bede's 'Historia ecclesiastica gentis anglorum' and its Old English material. Assen, Van Gorcum, 1972. (XXXII) 277 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 591178 | ELS, T.J.M. VAN, The Kassel manuscript of Bede's 'Historia ecclesiastica gentis anglorum' and its old english material. Assen, Van Gorcum, 1972. (XXXII) 277 pp. linnen. Bibliografie. Illustraties. *rug licht verkleurd, vlekje op voorplat* | Euro 20,00 |
| 011187 | ENSINK, E.F.A.J., Over interpretatie. Een studie in cognitieve sociolinguïstiek.Dordrecht, Foris, 1986. (X) 252 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 571346 | ENTJES, H., EBELING, R.A., 'Kann nit verstan'. Eine Einführung ins Niederländische. 3 delen. Groningen, Sasland, 1973. (VI) 240, (II) 43, 12 pp. paperback + geniet. | Euro 15,00 |
| 599297 | ERMAN, A., Kurzer Abriss der aegyptischen Grammatik.Darmstadt, WB, 1984 (Nachdruck 1931). (VIII) 64 pp. ingenaaid.Unveränderter reprographischer Nachdruck der 3. Auflage, Berlin 1931 | Euro 15,00 |
| 576357 | ERMAN, A., Kurzer Abriss der aegyptischen Grammatik.Darmstadt, WB, 1969 (6e). (VIII) 64 pp. ingenaaid. *omslag iets beschadigd* | Euro 15,00 |
| 573282 | EYLENBOSCH, E., De wendakker. Een commentaar bij de woordkaart voor het Nederlandse taalgebied. Met een kaart. Amsterdam, NHUM, 1970. 86 pp. paperback. Bibliografie. (Bijdragen en mededelingen der dialectcommissie, 38) *omslag licht verkleurd* | Euro 7,00 |
| 577803 | FASOLD, R.,, The sociolinguistics of society. New York, Blackwell, 1984. (XIV) 335 pp. ing. Bibliogr. (LS, 5) *boekblok lichte waterschade, omsl. iets verkleurd* | Euro 11,50 |
| 584200 | FEIST, S., (HRSG.), Vergleichendes Wörterbuch der gotischen Sprache. Mit Einschluss des Krimgotischen und sonstiger zerstreuter Überreste des Gotischen.Leiden, Brill, 1939 (3e herz.). (XXVIII) 710 pp. leder. *plaksporen op achterplat* | Euro 80,00 |
| 581080 | FENNIS, J., La 'Stolonomie' et son vocabulaire maritime marseillais. Édition critique d'un manuscrit du XVIe siècle et étude historique, philologique et étymologique des termes de marine levantins. Avec un glossaire, une bibliographie et un index.Amsterdam, APA, 1978. (XVIII) 577 pp. ln. Bibliogr. Ills.Tirage libre d'une thèse de doctorat de l'université de Nimègue, 1978 | Euro 45,00 |
| 600781 | FICI GIUSTI, F., (RED.), Problemi di morfosintassi delle lingue slave 4. Atti del IV seminario di studi Pontignano (Siena), 19-20 aprile 1993.Padova, Unipress, 1994. (VIII) 243 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: S. Signorini, E. Wierzbicka, E. Ziumbiuleva | Euro 12,50 |
| 006033 | FILLENBAUM, S., Syntactic factors in memory? The Hague, Mouton, 1973. (VIII) 98 pp. ingenaaid. (JL, 168) | Euro 10,00 |
| 600755 | FISCHER, A., AMMANN, D., An index to the dialect maps of Great Britain.Amsterdam, Benjamins, 1991. (IV) 150 pp. paperback. (Varieties of English around the world, G 10) | Euro 10,00 |
| 566109 | FISHMAN, J.A., (ED.), Advances in the sociology of language. 2 delen.The Hague, Mouton, 1971-72. 418, 534 pp. ingenaaid. (CSL, 1, 2) *schutbladen verkleurd, enkele potloodaantekeningen*Met bijdragen van o.a.: S.M. Ervin-Tripp, W. Labov, L. Greenfield.Deel 1: Basic concepts, theories and problems: alternative approaches, Deel 2: Selected studies and applications | Euro 30,00 |
| 573637 | FISIAK, J., (ED.), Further insights into contrastive analysis. Amstedam, Benjamins, 1990. (VIII) 610 pp. gebonden. (LLSEE, 30)Met bijdragen van o.a.: K. Janicki, G.M. Horn, J.L. Wyatt | Euro 30,00 |
| 020940 | FORREST-PRESSLEY, D.L., WALLER, T.G., Cognition, metacognition, and reading.New York, Springer, 1984. (X) 239 pp. gebonden. (SSLC, 18) | Euro 22,50 |
| 568118 | FOWLER, R., (ED.), A dictionary of modern critical terms. London, Routledge, 1973. (X) 208 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 581532 | FOWLER, R., (ED.), Style and structure in literature. Essays in the new stylistics. Oxford, Blackwell, 1975.(VIII) 262 pp. linnen + omslag. (LSS, 16) *rug omslag licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: E.L. Epstein, J. Culler, J. Rutherford | Euro 12,50 |
| 578379 | FOWLER, R., Understanding language. An introduction to linguistics.London, Routledge, 1974. (XIV) 274 pp. ln + omsl. Bibliogr. | Euro 15,00 |
| 006377 | FRAKE, C.O., Language and cultural description. Essays. Selected and introduced by A.S. Dil.Stanford, UP, 1980. (XIV) 341 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Language science and national development) *omslag licht geschaafd* | Euro 15,00 |
| 590363 | FRANCK, J., Franck's etymologisch woordenboek der Nederlandsche taal. Tweede druk door N. van Wijk. Met registers der Nieuwhoogduitsche woorden, enz. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1912 (2e). (XVI) 897 pp. linnen. *lichte waterschade, pp. 535-538 los, band geplastificeerd* | Euro 20,00 |
| 591341 | FRANCK, J., Franck's etymologisch woordenboek der Nederlandsche taal. Tweede druk door N. van Wijk. Met registers der Nieuwhoogduitsche woorden, enz. + Supplement door C.B. van Haeringen. 2 delen in 1 band.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1949 (herdr. 1912, 1936). (XVI) 897, (XVIII) 235 pp. linnen. | Euro 30,00 |
| 001396 | FRANK, T., STEIN, D., SORNICOLA, R., (ED.), The virtues of language. History in language, linguistics and texts. Papers in memory of Thomas Frank.Amsterdam, Benjamins, 1998. (VIII) 232 pp. geb. Bibliogr. Portr. (ASTHLS, 87) Met bijdragen van o.a.: E.F.K. Koerner, S. Fitzmaurice, N. Pantaleo, U. Baumann | Euro 20,00 |
| 003459 | FREUNDLICH, R., Sprachtheorie. Grundbegriffe und Methoden zur Untersuchung der Sprachstruktur.Wien, Springer, 1970. (XII) 181 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 006385 | FRIEDRICH, P., Language, context, and the imagination. Essays. Selected and introduced by A.S. Dil.Stanford, UP, 1979. (XVI) 523 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (Language science and national development) *omslag licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 008586 | FRIER, W., LABROISSE, G., (HRSG.), Grundfragen der Textwissenschaft. Linguistische und literaturwissenschaftliche Aspekte.Amsterdam, Rodopi, 1979. 323 pp. ingenaaid. (ABNG, 8) Met bijdragen van o.a.: W. Kallmeyer, R. Harweg, U. Oomen, E. Ibsch | Euro 16,00 |
| 601212 | FRIER, W., LABROISSE, G., (HRSG.), Grundfragen der Textwissenschaft. Linguistische und literaturwissenschaftliche Aspekte.Amsterdam, Rodopi, 1979. 323 pp. ingenaaid. (ABNG, 8) Met bijdragen van o.a.: W. Kallmeyer, R. Harweg, U. Oomen, E. Ibsch | Euro 16,00 |
| 015776 | FRIES, U., TOTTIE, G., SCHNEIDER, P., (ED.), Creating and using English language corpora. Papers from the fourteenth international conference on English language research on computerized corpora, Zürich 1993. Amsterdam, Rodopi, 1994. (X) 203 pp. ingenaaid. (LC, 13) Met bijdragen van o.a.: P. Bolt, H. Barkema, N. Belmore | Euro 12,50 |
| 568530 | FROESE, V., STRAW, S.B., (ED.), Research in the language arts. Language and schooling. Baltimore, UPP, 1981. (XII) 319 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: S. Dahl, J.M. Kean, M. Aulls | Euro 12,50 |
| 000758 | FU, K.S., (ED.), Digital patttern recognition. With contributions by T.M. Cover, E. Diday, K.S. Fu, A. Rosenfeld a.o. With 54 figures. Berlin, Springer, 1976. (X) 206 pp. linnen. (Communication and cybernetics, 10) Met bijdragen van o.a.: A. Culioli, H.J. Seiler, P. Le Goffic, G. Leech | Euro 15,00 |
| 016423 | FUTAKY, I., Tungusische Lehnwörter des Ostjakischen. Wiesbaden, Harrassowitz, 1975. 95 pp. ingenaaid. (Veröffentlichungen der Societas Uralo-Altaica, 10) Met opdracht van auteur | Euro 15,00 |
| 007429 | GAATONE, D., SHYLDKROT, HAVA BAT-ZEEV, KUPFERMAN, L., (ED.), Tendances recentes en linguistique française et generale. Volume dedie a David Gaatone. Amsterdam, Benjamins, 1995. (XVIII) 409 pp. gebonden. Bibliografie. Portret. (LIS, 20) Met bijdragen van o.a.: M. Banitt, R. Berman, L. Picabia | Euro 75,00 |
| 018392 | GAMBIER, Y., GILE, D., TAYLOR, C., (ED.), Conference interpreting: current trends in research. Proceedings of the international conference on interpreting: what do we know and how? (Turku, august 25-27, 1994). Amsterdam, Benjamins, 1997. (VI) 244 pp. linnen. (BTL, 23) Met bijdragen van o.a.: C. Tijus, J. Tommola, M. Kondo | Euro 25,00 |
| 016016 | GARCIA, E.C., The role of theory in linguistic analysis: the Spanish pronounsystem. Amsterdam, NHPC, 1975. (XXII) 522 pp. ingenaaid. Bibliografie. (NHLS, 19) *rug licht verkleurd* | Euro 25,00 |
| 015761 | GAZDAR, G., KLEIN, E., PULLUM, G.K., (RED.), A bibliography of contemporary linguistic research. New York, Garland, 1978. (XX) 425 pp. linnen. | Euro 20,00 |
| 575318 | GEBHARD, A., Naar een morfosemantiek van het modern Hebreeuws. Naar een fonologische, morfofonologische en morfosemantische beschrijving van de lexikale eenheid. Groningen, z.u., 1990. 233 pp. ing. diss. | Euro 12,50 |
| 598868 | GEERTS, G., HAESERYN, W., ROOIJ, J. DE, (RED.), Algemene Nederlandse spraakkunst.Groningen, WN, 1984. 1309 pp. linnen + omslag. | Euro 35,00 |
| 582867 | GEURTS, R., Seppig wiej ein smawtpaer. Woorden en uitdrukkingen in het Echter dialekt. Echt, Valkenburg, 1988. 142 pp. ln + omsl. Ills. | Euro 15,00 |
| 599933 | GEZELLE, G., Loquela van Guido Gezelle tot woordenboek omgewerkt. Voorbericht van J. Craeynest.Amsterdam, Veen, 1907. (IV) 668 pp. halflinnen. *rug beschadigd, band verkleurd*'Loquela - bij dezen tot woordenboek omgewerkt - was een taalkundig maandblad, dat veertien en een halven jaargang beleefde (van Bloeimaand 1881 tot Slachtmaand 1895) en door Guide Gezelle zaliger werd opgesteld. Duizenden "Vlaamse woorden, woordgedaanten of woordbetekenissen, die (zegt Gezelle) ongeboekt, mijns wetens, en tot nog toe épea pterôënta, d.i. vluchtig gebleven waren", vindt ge in Loquela ABC-wijze aangetekend en verduidelijkt' (Voorbericht, p. III) | Euro 45,00 |
| 569335 | GIANNAKIDOU, A., The landscape of polarity items.Groningen, z.u., 1997. (XIV) 237 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. (Grodil, 18) *hoekje uit schutblad geknipt* | Euro 16,00 |
| 001264 | GIMSON, A.C., RAMSARAN, S., (ED.), Studies in the pronunciation of English. A commemorative volume in honourof A.C. Gimson. London, Routledge, 1990. (VIII) 373 pp. gebonden + omslag. Portret. Met bijdragen van o.a.: J.A. Maidment, J.C. Wells, G. Lindsey | Euro 25,00 |
| 570532 | GIPPER, H., Sprachwissenschaftliche Grundbegriffe und Forschungsrichtungen. Orientierungshilfen für Lehrende und Lernende. München, Hueber, 1978. 263 pp. paperback. (Lehrgebiet Sprache, 1) | Euro 10,00 |
| 594874 | GIRSDANKSY, M., The adventure of language. Englewood Cliffs, Prentice-Hall, 1963. (XVI) 347 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 573974 | GLEASON, H.A., An introduction to descriptive linguistics. New York, Holt, 1965 (3e herz.). (VIII) 503 pp. linnen. *stempel op schutblad en boekblok, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 573281 | GLINZ, H., Textanalyse und Verstehenstheorie I. Methodenbegründung - soziale Dimension - Wahrheitsfrage - acht ausgeführte Beispiele. Frankfurt a.M., Athenäum, 1973. 325 pp. paperback. (SLL, 5) | Euro 11,50 |
| 014878 | GOETSCHALCKX, J., ROLLING, L., (ED.), Lexicography in the electronic age. Proceedings of a symposium held in Luxembourg, 7-9 july, 1981. Amsterdam, NHPC, 1982. (VIII) 276 pp. gebonden. Met bijdragen van o.a.: M. Boot, C. Oitana, H.J. Ehlers | Euro 15,00 |
| 006759 | GONZÁLEZ-LLUBERA, I., (ED.), Nebrija. Gramatica de la lengua Castellana (Salamanca, 1492). Muestra de la istoria de las antiguedades de España reglas de orthographia en la lenuga Castellana. Ed. with an introduction and notes. London, OUP, 1926. (L) 272 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 600852 | GÖTTERT, K.H., HERRLITZ, W., Linguistische Propädeutik. 2 delen.Tübingen, Niemeyer, 1977.(VIII) 152, (VIII) 160 pp. paperback. (Germanistische Arbeitshefte, 20, 21) Deel 1: Theoretische Grundlagen, Deel 2: Aufgaben und Materialien | Euro 15,00 |
| 573276 | GRAAF, J.J., Nederlandsche doopnamen. Naar oorsprong en gebruik. Bussum, Brand, 1915. (VI) (XXVIII) 160 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 11,50 |
| 586741 | GRAAF, J.J., Nederlandsche doopnamen. Naar oosprong en gebruik. Bussum, Brand, 1915. (VI) (XXVIII) 160 pp. half linnen. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 11,50 |
| 573278 | GREETHAM, D.C., SPEED HILL, W., (ED.), Text. Transactions of the society for textual scholarship 2.New York, AMS, 1985. (XII) 280 pp. linnen. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: T.H. Howard-Hill, S.M. Horrall, W.B. Long | Euro 12,50 |
| 576926 | GRÖBER, G., (HRSG.), Grundriss der romanischen Philologie unter mitwirkung von G. Baist, T. Braga, H. Bresslau, T. Casini, J. Cornu, C. Decurtins, W. Deecke, T. Gartner, M. Gaster u.a. Mit 4 Tafeln und 13 Karten. 2 delen.Strassburg, Trübner, 1902-06 (2e herz., 1e). (XII) 1093, (VI) 1286 pp. halfleer. *bibliotheekstempel, deel enkele potl.str.*Deel 1: Geschichte und Aufgabe der romanischen Philologie. Quellen der romanischen Philologie und deren Behandlung. Romanische Sprachwissenschaft. Register. Mit 4 Tafeln und 13 karten, Deel 2.1.:Romanische Sprachkunst: romanische Verslehre. Romanische Literaturgeschichte: A. Übersicht über die lateinische Litteratur. B. Die Literaturgeschichte der romanischen Völker: 1. Französische Litteratur. | Euro 100,00 |
| 003761 | GUILLET, A., FAUCI, N. LA, (ED.), Lexique-grammaire des langues romanes. Actes du premier colloque européen sur la grammaire et le lexique comparés des langues romanes, Palerme, 1981. Amsterdam, Benjamins, 1984. (XIV) 319 pp. linnen. Bibliografie. (LI, 9) *band licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: F. Caroli, A. Elia, G. Gross | Euro 50,00 |
| 600855 | GUNDERSEN, H., Linjedansere og pantomine på sirkhus. Folkeetymologi som morfologisk omtolking.Oslo, Novus, 1995. 192 pp. paperback. (Oslo-studier i språkvitenskap, 10) | Euro 10,00 |
| 569739 | GUNJI, T., Japanese phrase structure grammar. A unification-based-approach. Dordrecht, Reidel, 1987. (X) 239 pp. gebonden. Bibliografie. (SNLLT) | Euro 30,00 |
| 004182 | GÜNTERT, H., Grundfragen der Sprachwissenschaft. 2. Auflage, bearbeitet von A. Scherer. Heidelberg, Quelle, 1956. 155 pp. halflinnen. | Euro 10,00 |
| 600753 | GUTIÉREZ LÓPEZ, G.A., Estructura de lenguaje y conocimientio. Sobre la epistemología de la semiótica. Madrid, Fragua, 1975. 231 pp. paperback. Bibliografie. (Colleción F) | Euro 11,50 |
| 578533 | GYSSELING, M., (RED.), Corpus van Middelnederlandse teksten (tot en met het jaar 1300). M.m.v. en van woordindices voorzien door W. Pijnenburg. Reeks 1: Ambtelijke bescheiden. Reeks II: Literaire handschriften. 15 dln. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1977-87. ln. (Bouwstoffen voor een woordarchief van de Nederlandse taal)Dl 1-1: 1210-1283, Dl 1-2: 1283-1290, Dl 1-3: 1290-1295, Dl 1-4: 1295-1300, Dl 1-5: Alfabetische index &, A t/m F, Dl 1-6:Alfabetische index G t/m M, Dl 1-7: Alfabetische index N t/m U, Dl 1-8: Alfabetische index V tot einde. Retrogade index, Dl 1-9: Index naar frequentie. Index naar woordlengte, Dl 2-1: Fragmenten, Dl 2-2: Der naturen bloeme, Dl 2-3: Rijmbijbel/Tekst, Dl 2-4: Rijmbijbel/Indices, Dl 2-5: Sinte Lutgart, Dl 2-6: Sinte Lutgart, Sinte Kerstine, Nederlands moraalboek | Euro 300,00 |
| 004132 | HABEL, C., KANNGIEßER, S., (HRSG.), Sprachdynamik und Sprachstruktur. Ansätze zur Sprachtheorie.Tübingen, Niemeyer, 1978. (XII) 243 pp. ingenaaid. (KSL, 25) Met bijdragen van o.a.: P. Finke, W.D. König, H. Gast, W. Kindt | Euro 10,00 |
| 585232 | HAERINGEN, C.B. VAN, Gramarie. Keur uit het werk van zijn hoogleraarstijd.Assen, Van Gorcum, 1962. (X) 381 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. | Euro 20,00 |
| 571028 | HAGÈGE, C., The dialogic species. A linguistic contribution to the social sciences. Transl. by S.L. Shelly. New York, CUP, 1990. (XIV) 288 pp. linnen + omslag. (European perspectives) | Euro 20,00 |
| 582746 | HAGEN, A.M., (RED.), O schone moedertaal. Lofzangen op het Nederlands 1500-2000. Amsterdam, Contact, 1999. 123 pp. ing. Ills. | Euro 10,00 |
| 004137 | HAGOORT, W.J., De Gelderse zeepolder Arkemheen. Namen van bouw-, hooi en weilanden, boerderijen, beken en wegen gemeenten Nijkerk en Putten (806-2002). Groningen, z.u., 2006. 351 pp. gebonden. Dissertatie. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met cd-rom | Euro 30,00 |
| 004894 | HAJICOVA, E., HRABE, V., HORECKY, J., (ED.), Prague studies in mathematical linguistics 8. Amsterdam, Benjamins, 1983. 218 pp. gebonden. (LLSEE, 17) *band licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: M. Ludvikova, L. Klimes, M. Novotny | Euro 20,00 |
| 583496 | HAKE, J.A. VOR DER, De aanspreekvormen in 't Nederlandsch. I. De middeleeuwen. Utrecht, Den Boer, 1908. (VIII) 240 pp. ln. Diss. *papier licht gebruind* | Euro 20,00 |
| 566146 | HAKOLA, H.P.A., 1000 duraljan etyma. An extended study in the lexical similarities in the major agglutinative languages. Kuopio, Hakola, 2000. 303 pp. paperback. | Euro 20,00 |
| 006179 | HALLIDAY, M.A.K., GIBBONS, J., NICHOLAS, H., (ED.), Learning keeping and using language. Selcted papers from the 8th world congress of applied linguistics, Sydney, 16-21 august 1987. 2 delen. Amsterdam, Benjamins, 1990. (XX) 508, (XVI) 489 pp. gebonden. Met bijdragen van o.a.: J Oldenburg, H. Borland, E. Ventola | Euro 35,00 |
| 600765 | HALLIDAY, M.A.K., Learning how to mean. Explorations in the development of language.London, Arnold, 1975. (XII) 164 pp. paperback. Bibliografie. (ELS) | Euro 10,00 |
| 573274 | HALMARI, H., Government and codeswitching. Explaining American Finnish. Amsterdam, Benjamins, 1997. (XVI) 276 pp. gebonden. (SiBil, 12) | Euro 25,00 |
| 598784 | HAMBURGER, H., The function of the predicate in the fables of Krylov. A text-grammatical study.Amsterdam, Rodopi, 1985. (X) 374 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht roestvlekkig*Met opdracht van auteur | Euro 15,00 |
| 009518 | HARSCH-NIEMEYER, R., (HRSG.), Beiträge zur Methodengeschichte der neueren Philologien. Zum 125jährigen Bestehen des Max Niemeyer Verlages. Tübingen, Niemeyer, 1995. (XII) 266 pp. linnen. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: H. Henne, H. Fromm, H. Sauer | Euro 15,00 |
| 018055 | HARTIG, J., Die Münsterländischen Rufnamen im späten Mittelalter. Köln, Böhlau, 1967. (X) 299 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 50,00 |
| 002360 | HARTIG, M., BINNICK, R.I., Grammatik und Sprachgebrauch. Neue Ansätze der Sprachverhaltensforschung. München, Beck, 1978. 171 pp. paperback. (Elementarbücher) Met opdracht van één van de auteurs. Die Kapitel II, III und IV von Robert I. Binnick wurden von Matthias Hartig aus dem Engl. übertragen und für den deutschen Leser bearbeitet | Euro 10,00 |
| 593596 | HARTING, D., Grieksch-Nederduitsch handwoordenboek op het Nieuwe Testament.Utrecht, Ten Bokkel Huinink, z.j. (2e herz.). 560 pp. linnen. *rug beschadigd, naam op titelpagina, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 571034 | HARTMANN, P., Zur Theorie der Sprachwissenschaft. Assen, Van Gorcum, 1961. (X) 265 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 14,00 |
| 573271 | HEEROMA, K., EBELING, R.A., KOOI, J. VAN DER, (RED.), Balans in duplo. Over persoon en werk van K.H. Heeroma - Muus Jacobse. Met een bibliografie.Groningen, Sasland, 1998. 184 pp. paperback. Bibliografie. (Driemaandelijkse bladen, 50, 1-4) | Euro 10,00 |
| 573167 | HEEROMA, K., MEERTENS, P.J., BESTEN, A. DEN, BROUWER, J.H., (RED.), Zijn akker is de taal. Den Haag, Bakker, 1970. 369 pp. ingenaaid. Portret. (Fakulteitenreeks, 11) *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: P. Blok, R.A. Ebeling, H. Entjes.Deze bundel wordt aan Prof.Dr. Klaas Heeroma aangeboden ter gelegenheid van zijn zestigste verjaardag op 13 september 1969 | Euro 11,50 |
| 573273 | HEEROMA, K., Der Mensch in seiner Sprache. Aus dem Niederländischen übertr. von A. Rakers und H. Ripper. Witten, Luther-Verlag, 1963. 262 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 586784 | HEEROMA, K., Sprekend als nederlandist. Den Haag, Bakker, 1968. 335 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Fakulteitenreeks, 10) *achterplat boven beschadigd* | Euro 10,00 |
| 573174 | HEEROMA, K., Sprekend als nederlandist. Den Haag, Bakker, 1968. 335 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Fakulteitenreeks, 10)Met opdracht van Heeroma | Euro 10,00 |
| 009655 | HEFFNER, R.M.S., General phonetics. With a foreword by W.F. Twaddell. Madison, Wisconsin UP, 1964. (XVIII) 253 pp. paperback. *penaantekeningen op eerste pagina* | Euro 10,00 |
| 574967 | HELCK, W., Altägyptische Aktenkunde des 3. und 2. Jahrtausends v. Chr.München, DKV, 1974. (VI) 161 pp. ingenaaid. (Münchner Ägyptologische Studien, 31) | Euro 25,00 |
| 600275 | HERCKENRATH, C.R.C., DORY, A., Frans woordenboek. I. Frans-Nederlands. Herzien door H. Verrijn Stuart-Alma.Groningen, WN, 1985 (15e hrz.). (VIII) 580 pp. linnen + omslag. (Wolters' woordenboeken) | Euro 12,50 |
| 594681 | HERMANS, W.F., Boze brieven van Bijkaart.Amsterdam, Bezige Bij, 1978 (3e herz.). 408 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 587442 | HERMANS, W.F., Boze brieven van Bijkaart.Amsterdam, Bezige Bij, 1977. 408 pp. paperback. Illustraties.Eerste druk | Euro 16,00 |
| 004070 | HESSMANN, P., Namenforschung im ostniederländisch-westfälischen Grenzgebiet. Amsterdam, Rodopi, 1978. 104 pp. ingenaaid. (Beschreibende Bibliographien, 8) *bibliotheekexemplaar, omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 573159 | HEULE, CHRISTIAEN VAN, De Nederduytsche grammatica ofte spraec-konst. Uitgegeven, ingeleid en toegelicht door W.J.H. Caron. 2 delen. Groningen, Wolters, 1953. (LVI) 111, (IV) 117 pp. ingenaaid. Illustraties. (Trivium, 1) *enkele potloodstrepen* | Euro 16,00 |
| 004283 | HINDS, J., Aspects of Japanese discourse structure. Tokyo, Kaitakusha 1976. (VIII) 152 pp. linnen + cassette. Bibliografie. | Euro 35,00 |
| 001634 | HIRST, G., Semantic interpretation and the resolution of ambiguity.Cambridge, UP, 1987. (XIV) 263 pp. gebonden. (SNLP) *band licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 573727 | HIRT, H., Fragen des Vokalismus und der Stammbildung im Indogermanischen. Straßburg, Trübner, 1914. (II) 209-318 pp. ingenaaid. *deels onopengesneden*Sonderabdruck aus Band XXXII der 'Indogermanischen Forschungen' | Euro 11,50 |
| 566931 | HOCKETT, C.F., The view from language. Selected essays 1948-1974. Athens, Georgia UP, 1977. (X) 338 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 20,00 |
| 012441 | HOEKSEMA, J., Categorial morphology.Groningen, z.u., 1984. (XII) 234 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 001549 | HOENIGSWALD, H.M., Studies in formal historical linguistics. Dordrecht, Reidel, 1973. (XII) 63 pp. linnen. Bibliografie. (FLS, 3) | Euro 15,00 |
| 017935 | HOFSTRA, T., Ostseefinnisch und Germanisch. Frühe Lernbeziehungen im nördlichen Ostseeraum im Lichte der Forschung seit 1961. Groningen, z.u., 1985. 478 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 25,00 |
| 586786 | HOLK, A.G.F. VAN, BAAK, J.J. VAN, (ED.), Signs of friendship. To honour A.G.F. van Holk, slavist, linguist, semiotician. Liber amicorum presented to André G.F. van Holk on the occasion of his 60th birthday, and in celebration of 20 years of Slavic studies under his direction at Groningen University.Amsterdam, Rodopi, 1984. (XVIII) 594 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret.Met bijdragen van o.a.: W. Abraham, A.A. Barentsen, H. Birnbaum, L. Durovic | Euro 20,00 |
| 000449 | HOLK, A.G.F. VAN, BAAK, J.J. VAN, (ED.), Signs of friendship. To honour A.G.F. van Holk, slavist, linguist, semiotician. Liber amicorum presented to André G.F. van Holk on the occasion of his 60th birthday, and in celebration of 20 years of Slavic studies under his direction at Groningen University.Amsterdam, Rodopi, 1984. (XVIII) 594 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret.Met bijdragen van o.a.: W. Abraham, A.A. Barentsen, H. Birnbaum, L. Durovic | Euro 20,00 |
| 600880 | HONDT, S. D', Nationalistische ideologie in twee Nederlandse dagbladen.Antwerpen, UI, 1994. 120 pp. paperback. (APL, 76) | Euro 10,00 |
| 573161 | HOOGTEIJLING, J., (RED.), Taalkunde in artikelen. Een verzameling artikelen over het Nederlands. Groningen, WN, 1968. 480 pp. ingenaaid. Met bijdragen van o.a.: H. Schultink, F.G. Droste, M.C. van den Toorn, C.F.P. Stutterheim | Euro 12,50 |
| 018031 | HOPPENBROUWERS, C.A.J., Language change. A study of phonemic and analogical change with particular reference to S.E. Dutch dialects. Groningen, z.u., 1982. (VIII) 226 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 006700 | HORECKY, J., TESITELOVA, M., MACHEK, J., (ED.), Prague studies in mathematical linguistics 7. Amsterdam, Benjamins, 1981. 255 pp. gebonden. (LLSEE, 9) *band licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: J. Kraus, L. Klimes, P. Vasak | Euro 20,00 |
| 594889 | HOUSTON, S.H., A survey of psychololinguistics. The Hague, Mouton, 1972. 299 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 98) | Euro 15,00 |
| 580946 | HÜBLER, A., Understatements and hedges in English.Amsterdam, Benjamins, 1983. (VIII) 192 pp. paperback. (Pragmatics & beyond, IV:6) | Euro 12,50 |
| 573262 | HÜBNER, A., Die Mundart der Heimat. Breslau, Hirt, 1925. 82 pp. hlf ln. (Der Heimatforscher, 1) *enkele potl.str.* | Euro 7,00 |
| 003767 | INHELDER, B., SINCLAIR, H., BOVET, M., Learning and the development of cognition. Transl. by S. Wedgwood.London, Routledge, 1974. (XIV) 308 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *naam uit schutblad geknipt, rug omslag verkleurd*Originally publ. in French as 'Apprentissage et structures de la connaissance', Paris, 1974. Foreword by J. Piaget | Euro 15,00 |
| 600277 | INSTITUUT VOOR NEDERLANDSE LEXICOLOGIE, (RED.), Woordenlijst Nederlandse taal. Samengesteld in opdracht van de Nederlandse taalunie. Met een leidraad door J. Renkema.Den Haag, Sdu, 1995. 1055 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 583086 | JAGER, A. DE, Woordenboek der frequentatieven in het Nederlandsch. Eerste deel.Gouda, G.B. van Goor, 1875. (XVI) 1010 pp. ingenaaid. *omslag beschadigd en verkleurd, onopengesneden*Bevat: Eerste afdeeling. Werkwoorden op elen. | Euro 25,00 |
| 588506 | JAGGAR, P.J., Hausa.Amsterdam, Benjamins, 2001. (XXXIV) 754 pp. gebonden. (London Oriental and African Language Library, 7) | Euro 90,00 |
| 013221 | JANSE, M., BORKENT, H., (ED.), Linguistic bibliography for the year 1983 and supplement for previous years published by the permanent international committee of linguists under the auspices of the international councel of philosophy and humanistic studies. With the assistance of J.J. Beylsmit.Dordrecht, Nijhoff, 1985. (LIV) 851 pp. linnen. | Euro 65,00 |
| 600757 | JANSSEN, M., SIMuLLDA. A multilingual lexical database application using a structured interlingua.Utrecht, z.u., 2002. (X) 226 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 601174 | JANSSEN, T., STREEKSTRA, N.F., (RED.), Grenzen en domeinen in de grammatika van het Nederlands.Groningen, Tabu, 1980. 228 pp. paperback. Bibliografie.Met bijdragen van o.a.: C. Cremers, T. van den Hoek, H. Bloemhoff | Euro 11,50 |
| 600853 | JOHANSSON, S., Studies of error gravity. Native reactions to errors produced by Swedish learners of English.Göteborg, Acta Universitatis Gothoburgensis, 1978. (II) 138 pp. paperback. Bibliografie. (Gothenburg studies in English, 44) *stempel op voorplat* | Euro 10,00 |
| 573168 | JONG, J. DE, Specific language impairment in Dutch: inflectional morphology and argument structure. Groningen, z.u., 1999. (XII) 203 pp. ing. Diss. (Grodil, 28) | Euro 15,00 |
| 009821 | JOSEPH, J.E., TAYLOR, T.J., (ED.), Ideologies of language. London, Routledge, 1990. (VIII) 245 pp. paperback. Bibliografie. (RPLS) | Euro 10,00 |
| 586785 | JUILLAND, A., Outline of a general theory of structural relations.'s-Gravenhage, Mouton, 1961. 58 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 15) *omslag licht verkleurd* | Euro 8,50 |
| 003124 | JUILLAND, A., Outline of a general theory of structural relations.'s-Gravenhage, Mouton, 1961. 58 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 15) *omslag licht verkleurd* | Euro 8,50 |
| 572126 | KARSTEN, G., Noordhollandse plaatsnamen. Amsterdam, Van Campen, 1951. 167 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 573165 | KATZ, R., Philologische Frühbegabung. Groningen, Wolters, 1957. (VIII) 147 pp. ln. | Euro 11,50 |
| 578591 | KAUFMANN, H., Bildungsweise und Betonung der deutschen Ortsnamen. Heidelberg, Winter, 1959. 109 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar, rug verkleurd* | Euro 12,50 |
| 016588 | KAUFMANN, H., Untersuchungen zu altdeutschen Rufnamen. München, Fink, 1965. (XII) 378 pp. linnen. (Grundfragen der Namenkunde, 3) *bibliotheekexemplaar* | Euro 25,00 |
| 566285 | KEFER, M., AUWERA, J. VAN DER, (ED.), Meaning and grammar. Cross-linguistic perspectives.Berlin, Mouton, 1992. (X) 427 pp. ln. (EALT, 10) *boekblok verkleurd, band licht besch.*Met bijdragen van o.a.: G. Bossong, J.C. Moreno, Y. Tobin | Euro 25,00 |
| 002113 | KEINTZEL-SCHÖN, F., Die Siebenbürgisch-sächsischen Familiennamen. Kóln, Böhlau, 1976. 373 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met 38 kaartjes | Euro 50,00 |
| 582750 | KETTERIJ, C. VAN DE, Grammaticale interpretatie van Middelnederlandse teksten. Werkboek.Groningen, WN, 1981 (3e). 231 pp. ingenaaid. | Euro 8,50 |
| 588915 | KETTERIJ, C. VAN DE, Grammaticale interpretatie van zeventiende-eeuwse teksten.Groningen, Tjeenk Willink, 1974. 176 pp. ingenaaid. | Euro 8,50 |
| 003310 | KIEFER, F., (ED.), Studies in syntax and semantics.Dordrecht, Reidel, 1969. (X) 242 pp. geb. (FOL, 10) *enkele potl.aant.*Met bijdragen van o.a.: I. Bellert, H.E. Brekle, C.J. Fillmore | Euro 17,50 |
| 018732 | KIEFER, F., (HRSG.), Morphologie und generative Grammatik. Frankfurt a.M., Athenaion, 1975. (XX) 289 pp. paperback. (LF, 24) Met bijdragen van o.a.: M. Bierwisch, M. Halle, W.U. Wurzel | Euro 11,50 |
| 600759 | KING, R.D., Historische Linguistik und generative Grammatik. Übersetzt, eingeleitet und hrsg. von S. Stelzer.Frankfurt a.M., Athenäum 1971. (XII) (IV) 287 pp. paperback. Bibliografie. (SLK, 5) *rug licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 600764 | KLEIN, W., WUNDERLICH, D., (HRSG.), Aspekte der Soziolinguistik. Unter Mitarbeit von N. Dittmar.Frankfurt a.M., Athenäum, 1971. 321 pp. paperback. (SLK, 1) *omslag verkleurd* Met bijdragen van o.a.: B. Bernstein, W. Labov, S.H. Houston | Euro 11,50 |
| 600763 | KLEIN, W., WUNDERLICH, D., (HRSG.), Aspekte der Soziolinguistik. Unter Mitarbeit von N. Dittmar.Frankfurt a.M., Athenäum, 1971. 321 pp. paperback. (SLK, 1) *omslag verkleurd, naam op titelpagina* Met bijdragen van o.a.: M. Deutsch, M. Loflin, C.B. Cadzen | Euro 11,50 |
| 569819 | KLEIN, W., Parsing. Studien zur maschinellen Satzanalyse mit Abhängigkeitsgrammatiken und Transformationsgrammatiken.Frankfurt a.M., Athenäum, 1971. 200 pp. ingenaaid. Bibliografie. (LF, 2) *band iets verschoten, naam op schutblad* | Euro 9,00 |
| 584574 | KLEINPAUL, R., Das Leben der Sprache und ihre Weltstellung. 3 delen. Leipzig, Friedrich, 1893. (XXVIII) 456, (XXXIV) 527, (XL) 498 pp. linnen. *naam op titelpagina*Dl 1: Sprache ohne Worte. Idee einer allgemeinen Wissenschaft der Sprache, Dl 2: Das Stromgebiet der Sprache. Ursprung, Entwicklung und Physiologie, Dl 3: Die Rätsel der Sprache. Grundlinien der Wortdeutung | Euro 90,00 |
| 000681 | KLEINTEICH, B., Vornamen in der DDR 1960-1990. Berlin, AV, 1992. 353 pp. gebonden. *bibliotheekexemplaar* | Euro 50,00 |
| 596059 | KOELING, R.W., Dialogue-based disambiguation: using dialogue status to improve speech understanding.Groningen, z.u., 2002. (VIII) 132 pp. paperback. Dissertatie. (Grodil, 35) | Euro 11,50 |
| 016974 | KOERNER, K., (ED.), First person singular II. Autobiographies by North American scholars in the language sciences.Amsterdam, Benjamins, 1991. (X) 303 pp. linnen. Illustraties. (HLS, 61)Met bijdragen van o.a.: F.B. Agard, D. Bolinger, Y.R. Chao, J.A. Fishman, J.H. Greenberg, H. Kahane, S.S. Newman | Euro 20,00 |
| 583650 | KOHLHEIM, V., Regensburger Rufnamen des 13. und 14. Jahrhunderts. Linguistische und sozio-onomastische Untersuchungen zu Struktur und Motivik spätmittelalterlicher Anthroponymie. Wiesbaden, Steiner, 1977. (XVI) 542 pp. ingenaaid. (Zeitschrift für Dialektologie und Linguistik, 19) *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 573205 | KOHLSCHMIDT, W., (HRSG.), Spätzeiten und Spätzeitlichkeit. Vorträge, gehalten auf dem II. Internationalen Germanistenkongreß 1960 in Kopenhagen. Bern, Francke, 1962. 176 pp. ing. Met bijdragen van o.a.: W.J.M. A. Asselbergs, P. Svendsen, W. Betz | Euro 10,00 |
| 004403 | KOSKENNIEMI, S., PARPOLA, A., PARPOLA, S., Materials for the study of the Indus script. 1. A concordance to the Indus inscriptions. Helsinki, Suomalainen Tiedeakatemia, 1973. (XXVII) 528, 55 pp. ingenaaid. (AASF, B 185) *rug licht beschadigd* | Euro 125,00 |
| 016012 | KOSMEIJER, W.D., Barriers and licensing. Groningen, z.u., 1993. (XII) 270 pp. ingenaaid. Dissertatie. (GDL, 9) | Euro 15,00 |
| 598788 | KOUSHAKDJIAN, M., KHANTROUNI, D., (ED.), English-Armenian modern dictionary. Armenian-English modern dictionary. 2 delen in 1 band.Beirut, Doniguian, 1970. (XIV) 947, (XIV) 416 pp. linnen. *band licht beduimeld, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 009344 | KRAAK, A., (ED.), Linguistics in the Netherlands 1972-1973. Amsterdam, Van Gorcum, 1975. 294 pp. ingenaaid. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: A. Evers, S.C. Dik, A. Blom | Euro 12,50 |
| 573204 | KRAAK, A., Negatieve zinnen. Een methodologische en grammatische analyse. Hilversum, De Haan, 1966. (X) 192 pp. ingenaaid. | Euro 11,50 |
| 578520 | KRUIJSEN, J., SIJS, N. VAN DER, (RED.), Honderd jaar stadstaal.Amsterdam, Contact, 1999. 336 pp. pb.Met bijdragen van o.a.: S. Reker, J. Nijen Twilhaar, F. Debrabandere | Euro 11,50 |
| 600854 | KUCERA, H., TRNKA, K., Time in language. Temporal adverbial constructions in Czech, Russian and English.Z.p., University of Michigan, 1975. (X) 115 pp. paperback. (Michigan Slavic publications, 11) | Euro 10,00 |
| 600790 | KUßMAUL, P., Training the translator.Amsterdam, Benjamins, 1995. (X) 176 pp. linnen. Bibliografie. (BTL, 10) | Euro 25,00 |
| 575091 | KUTSCHERA, F. VON, Einführung in die intensionale Semantik. Berlin, De Gruyter, 1976. (XII) 187 pp. paperback. (Grundlagen der Kommunikation) | Euro 11,50 |
| 573260 | KYLSTRA, A.D., GERSTNER, K., HOFSTRA, T., HAHMO, S.L., (HRSG.), Lyökämme käsi kätehen. Beiträge zur Sprachkontaktforschung im Bereich des Finnougrischen und des Germanischen A.D. Kylstra zum 65. Geburtstag. Amsterdam, Rodopi, 1986. (XX) 199 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Met bijdragen van o.a.: I. Bátori, B. Kálman, K. Rédei | Euro 11,50 |
| 592876 | LAAN, K. TER, Beknopte Nederlandse encyclopedie.´s-Gravenhage, Van Goor, 1949 (4e herz.). (IV) 825 pp. linnen. | Euro 12,50 |
| 592048 | LAAN, K. TER, Folkloristisch woordenboek van Nederland en Vlaams België.'s-Gravenhage, Van Goor, 1949. (IV) 503 pp. linnen *bibliotheekexemplaar, schutbladen en binnenzijde platten beschadigd* | Euro 11,50 |
| 578798 | LABOV, W., GUY, G.R., FEAGIN, C., SCHIFFRIN, D., (ED.), Towards a social science of language. Papers in honor of William Labov. 2 delen. Amsterdam, Benjamins 1996. (XVIII) 436, (XVIII) 358 pp. gebonden. Bibliografie. Portret. (CILT, 127, 128) Deel 1: Variation and change in language and society, Deel 2: Social interaction and discourse structures. Met bijdragen van o.a.: P. Trudgill, C.A. Ferguson, J. Baugh | Euro 75,00 |
| 582282 | LABRUM, M.B., The changing scene in world languages. Issues and challenges. Amsterdam, Benjamins, 1997. (VI) 156 pp. linnen. Bibliografie. (ATASMS, 9) | Euro 15,00 |
| 016706 | LADD, D.R., The structure of intonational meaning. Evidence from English. Bloomington, IUP, 1980. (XII) 239 pp. linnen + omslag. | Euro 20,00 |
| 575342 | LAMBERT S., MOSER-MERCER, B., (ED.), Bridging the gap. Empirical research in simultaneous interpretation. Amsterdam, Benjamins, 1994. 362 pp. linnen. (BTL, 3) Met bijdragen van o.a.: J. Altman, D. Gile, A. Kopczynski | Euro 75,00 |
| 566097 | LANDEWEERD, R.J., Discourse semantics of perspective and temporal structure.Groningen, z.u., 1998. (X) 262 pp. ingenaaid. Dissertatie. (Grodil, 23) | Euro 15,00 |
| 586781 | LANDEWEERD, R.J., Discourse semantics of perspective and temporal structure.Groningen, z.u., 1998. (X) 262 pp. ingenaaid. Dissertatie. (Grodil, 23) | Euro 15,00 |
| 007005 | LANDHEER, R., Aspects linguistiques et pragmatico-rhetoriques de l'ambiguite.Leiden, z.u., 1984. (VI) 211 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 10,00 |
| 006130 | LANGACKER, R.W., Sprache und ihre Struktur. Übers. von G. Fritz. Tübingen, Niemeyer, 1971. (X) 286 pp. ingenaaid. Bibliografie. (KSL, 10) *rug licht verkleurd* | Euro 11,50 |
| 004029 | LANGENDOEN, D.T., The study of syntax. The generative-transformational approach to the structure of American English. New York, Holt, 1969. (XII) 174 pp. paperback. (TSL) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 579667 | LANGENS, I., Nationalistische ideologie in de berichtgeving over internetnische confliten in The Independent en The Daily Telegraph. Z.p., z.u., 1994. (IV) 88 pp. ingenaaid. (APL, 83) | Euro 10,00 |
| 007671 | LEECH, G.N., Towards a semantic description of English.London, Longman 1971 (2e). (XIV) 277 pp. ln + omsl. Bibliogr. (LLL) *naam op schutbl.* | Euro 15,00 |
| 002300 | LEHISTE, I., ROSS, J., (ED.), Estonian prosody: papers from a symposium. Proceedings of the international symposium on Estonian prosody, Tallinn, Estonia, october 29-30, 1996. Tallinn, Institute of Estonian language, 1997. 277 pp. ingenaaid. Met bijdragen van o.a.: P. Bye, M. Hint, M.M. Vihman | Euro 15,00 |
| 572732 | LENNEBERG, E.H., (ED.), New directions in the study of language. Cambridge, MIT, 1970 (5e). (X) 194 pp. linnen. Met bijdragen van o.a.: L. Carmichael, G.A. Miller, S.M. Ervin | Euro 11,50 |
| 566354 | LEOPOLD, W.F., Leopold's bibliography of child language. Rev. and augmented by D.I. Slobin.Bloomington, IUP, 1972. (XVIII) 202 pp. ln. (IUSHTL) | Euro 27,50 |
| 601081 | LEUNINGER, H., MILLER, M.H., MÜLLER, F., (HRSG.), Linguistik und Psychologie. Ein Reader. I: Psycholinguistische Untersuchungen sprachlicher Performanz. II: Zur Psychologie der Sprachentwicklung.Frankfurt a.M., Athenaion, 1974. (XXIV) 262 pp. gebonden. Bibliografie. (SLK, 19) *band verkleurd*Met teksten van o.a.: I.M. Schlesinger, W.C. Watt. E.H. Lenneberg, C.B. Cadzen | Euro 15,00 |
| 601090 | LEUNINGER, H., MILLER, M.H., MÜLLER, F., Psycholinguistik. Ein Forschungsbericht.Frankfurt a.M., Athenäum, 1973. (VIII) 241 pp.gebonden. Bibliografie. (Schwerpunkte Linguistik u. Kommunik.wissenschaft, 9) | Euro 12,50 |
| 003296 | LEVELT, W.J.M., Formele grammatica's in linguïstiek en taalpsychologie. 3 delen.Deventer, Van Loghum Slaterus, 1973. (X) 135, (VIII) 186, (VIII) 192 pp. paperback. (PM) *deel 3 bovenzijde rug licht beschadigd*Deel 1: De theorie van formele talen en automaten, Deel 2: Toepassingen in de taaltheorie, Deel 3: Toepassingen in de taalpsychologie | Euro 15,00 |
| 600882 | LEVINSON, P.J., SLOAN, C., (ED.), Auditory processing and language. Clinical and research perspectives.New York, Grune, 1980. (XX) 226 pp. linnen.Met bijdragen van o.a.: R. Stillman, P.K. Kuhl, | Euro 16,00 |
| 586773 | LEXER, M., Mittelhochdeutsches Taschenwörterbuch + Nachträge zum MIttelhochdeutsches Taschenwörterbuch. Unter Mithilfe von W. Bachofer und R. Leppin bearb. von U. Pretzel. Stuttgart, Hirzel, 1959 (29e). (VIII) 343, (IV) 67 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 575806 | LIEB, H.H., Integrational linguistics. Volome 1: general outline Amsterdam, Benjamins, 1983. (XXIV) 527 pp. gebonden. Bibliografie.(ASTHLS, 17) | Euro 45,00 |
| 000715 | LINGUISTICS IN THE NETHERLANDS, Linguistics in the Netherlands. 23 delen.Amsterdam, NHPC, 1981-1982, Dordrecht, Foris, 1983-1990, Amsterdam, Benjamins, 1991-2007. ingenaaid. De jaren 1996 t/m 1999 (13,14,15,16) ontbreken | Euro 400,00 |
| 600875 | LITTLEWOOD, W., Teaching oral communication. A methodological framework.Oxford, Blackwell, 1992. 125 pp. ingenaaid. (ALS) | Euro 15,00 |
| 000854 | LOEWE, R., Der freie Akzent des Indogermanischen. Eine sprachwissenschaftliche Untersuchung.Berlin, De Gruyter, 1929. (VIII) 83 pp. ingenaaid. | Euro 12,50 |
| 573197 | LOEY, A. VAN, JANSEN-SIEBEN, R., VRIENDT, S. DE, WILLEMYNS, R., (RED.), Spel van zinnen. Album A. van Loey.Bruxelles, EU, 1975. 356 pp. ingenaaid. Illustraties. Portret. *enkele pen-potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: W.J.H. Caron, A.M. Duinhoven, M. Gysseling, P.J. Meertens | Euro 13,50 |
| 573198 | LOEY, A. VAN, Scheidbare en onscheidbare werkwoorden hoofdzakelijk in het Nederlands. Analytische studiën. Gent, z.u., 1976. (XIV) 177 pp. ing. (KANTL, 3, 41) *onopengesn.* | Euro 11,50 |
| 573290 | LÖFSTEDT, E., HERMODSSON, L., SJÖLIN, B., SUNDQVIST, B., (RED.), Prof. Ernst Löfstedt oanbean op syn 70ste jierdei, 13 desember 1963.Assen, Van Gorcum, 1963. pp. 240-338. ing. Portr. (It beaken, 25, 4)Met bijdragen van o.a.: W.J. Buma, H. Kuhn, K. de Vries | Euro 8,00 |
| 579775 | LOOPSTRA, J.J., De assibilatie in de oudfriese oorkonden.Haarlem, Tjeenk Willink, 1935. (XIV) 148 pp. ln. Diss. *schutbl. gebruind* | Euro 35,00 |
| 573196 | LUBBE, H.F.A. VAN DER, Woordvolgorde in het Nederlands. Een synchrone structurele beschouwing. Word-order in Dutch. A synchronic structural view (with a summary in English). Assen, Van Gorcum, 1958. (X) 310 pp. ing. Diss. *voorkant licht besch.* | Euro 12,50 |
| 600863 | LUCAS, C., (ED.), The sociolinguistics of the deaf community.San Diego, AP, 1989. (XIV) 307 pp. linnen. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: R.E. Johnson, J. Davis, C.B. Roy | Euro 25,00 |
| 008445 | LÜDTKE, H., (HRSG.), Kommunikationstheoretische Grundlagen des Sprachwandels. Berlin, De Gruyter, 1980. (VIII) 270 pp. linnen. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: K.H. Schmidt, H. Bluhme, C.J.N. Bailey | Euro 30,00 |
| 600829 | LUHRMAN, G.J., C.L. Pasius, T. Linacer, J.C. Scaliger en hun beschouwing van het werkwoord. Een kritisch-vergelijkende studie omtrent XVIde eeuwse taalkundige theorievorming.Groningen, Dijkstra, 1984. (XII) 573 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 17,50 |
| 567480 | LUHRMAN, G.J., C.L. Pasius, T. Linacer, J.C. Scaliger en hun beschouwing van het werkwoord. Een kritisch-vergelijkende studie omtrent XVIde eeuwse taalkundige theorievorming.Groningen, Dijkstra, 1984. (XII) 573 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 17,50 |
| 598793 | LUNT, H.G., Fundamentals of Russian (first Russian course).'s-Gravenhage, Mouton, 1958. (X) 320 pp. linnen. *band licht verkleurd, penaantekening op schutblad* | Euro 12,50 |
| 012692 | MAAS, U., WUNDERLICH, D., Pragmatik und sprachliches Handeln. Mit einer Kritik am Funkkolleg "Sprache".Frankfurt a.M., Athenäum, 1972. (X) 306 pp. paperback. (Skripten Linguistik, 2) *enkele penaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 596076 | MACKENSEN, L., Gutes Deutsch in Schrift und Rede.München, Orbis, 1988. 416 pp. gebonden. | Euro 12,50 |
| 581753 | MAEREVOET, L., Bijdrage tot de studie van de woordenschat van de scheldevissers te Mariekerke. Met medewerking van F. de Bondt. Gent, z.u., 1961. 222 pp. ing. Ills. (KVATL, 6, 84) *onopengesn.* | Euro 20,00 |
| 566613 | MAK, J.J., Rhetoricaal glossariumAssen, Van Gorcum, 1959. (XXXII) 546 pp. linnen. (Taalkundige bijdragen van noord en zuid, 12) | Euro 50,00 |
| 591854 | MALMKJAER, K., (ED.), The linguistics encyclopedia. North American consultant editor J.M. Anderson.London, Routledge, 1991. (XX) 575 pp. linnen + omslag. | Euro 35,00 |
| 600769 | MANN, W.C., THOMPSON, S.A., (ED.), Discourse description. Diverse linguistic analyses of a fund-raising text.Amsterdam, Benjamins, 1992. (XIV) 409 pp. paperback. (Pragmatics & beyond, 16) Met bijdragen van o.a.: B.J.F. Meyer, E.G. Pike, J.R. Martin | Euro 35,00 |
| 002483 | MANSION, J., Oud-Gentsche naamkunde. Bijdrage tot de kennis van het oud-Nederlandsch. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1924. (XXIV) 323 pp. ingenaaid. *rug licht verkleurd, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 600740 | MARÁCZ, L., Asymmetries in Hungarian.Groningen, z.u., 1989. (XVI) 446 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 599989 | MARCUS, S., Mathematische Poetik. Aus dem Rumänischen übertragen von E. Mândroiu.Bucuresti, Editura academiei, 1973. 437 pp. paperback. (LF, 13) *omslag verkleurd, naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 020997 | MARTIN, W., (ED.), Colingua 1. Computational linguistics at the university of Antwerp.Antwerpen, UP, 1988. (II) 158 pp. ing. Bibliogr. (APL, 56)Met bijdragen van o.a.: L. Vanheertum, G. Deville, H. Paulussen, R. Heymans | Euro 9,00 |
| 569128 | MARTINET, A., (HRSG.), Linguistik. Ein Handbuch. Hrsg. unter Mitarbeit von J. Martinet und H. Walter. Aus dem Franz. übers. von I. Rehbein und S. Stelzer, mit einer bibliogr. Ergänzung versehen von F. Tangermann.Stuttgart, Metzler, 1973. (VIII) 374 pp. paperback. *omslag licht beschadigd, iets los in de band* | Euro 11,50 |
| 574142 | MAY, R., KOSTER, J., (ED.), Levels of syntactic representation. Dordrecht, Foris, 1981. (VIII) 302 pp. ingenaaid. (Studies in generative grammar, 10) *rug licht verkleurd, stempel op schutblad*Met bijdragen van o.a.: J. Guéron, H.G. Obenauer, J. Toman | Euro 16,00 |
| 600770 | MCGREGOR, G., WHITE, R.S., (ED.), The art of listening. London, Croom Helm, 1986. (X) 220 pp. linnen + omslag.Met bijdragen van o.a.: J. Pellowe, L. Anderson, R. Hiscock | Euro 15,00 |
| 600247 | MCKECHNIE, J.L., (ED.), Webster's new twentieth century dictionary of the English language. Unabridged. Second edition based upon the broad foundations laid down by N. Webster, extensively revised by the publisher's editorial staff.Z.p., Collins World, 1975. (XIV) 2129 (160) pp. linnen + omslag. Illusttraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 35,00 |
| 573846 | MCKEOWN, K.R., Text generation. Using discourse strategies and focus contraints to generate natural language text. Cambridge, UP, 1985. (X) 246 pp. geb. Bibliogr. (SNLP) | Euro 16,00 |
| 566282 | MCTEAR, M., The articulate computer. Oxford, Blackwell, 1987. (X) 240 pp. linnen + omslag. (LL) | Euro 15,00 |
| 573209 | MEER, S.G.W. VAN DER, Venloer Stadt-Texte 1320-1543. Eine lautliche und orthographische Untersuchung. Nijmegen, z.u., 1949. (VIII) 332 pp. ing. Ills. Diss. *bibl.ex.* | Euro 25,00 |
| 600773 | MEID, W., SCHMEJA, H., (HRSG.), Philologie und Sprachwissenschaft. Akten der 10. österreichischen Linguisten-Tagung. Innsbruck, 23.-26. Oktober 1982.Innsbruck, Institut für Sprachwissenschaft, 1983. 346 pp. paperback. (IBS, 43) | Euro 12,50 |
| 016280 | MEIER, H., Lateinisch-romanische Etymologien. Wiesbaden, Steiner, 1981. (VIII) 209 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Untersuchungen zur Sprach-und Literaturgeschichte der romanischen Sprache, 10) *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 573207 | MEIJERS, J.A., Taal en leven. Een populaire uiteenzetting van enkele taalverschijnselen. Amsterdam, Bezige Bij, 1949 (2e herz.) 283 pp. ln. *schutbl. voorin ontbreekt, naam uit titelBezige Bij, pagina geknipt* | Euro 10,00 |
| 600774 | MEISEL, J.M., (ED.), Bilingual first language acquisition. French and German grammatical development.Amsterdam, Benjamins, 1994. (VI) 282 pp. paperback. (Language acquision & language disorders, 7) | Euro 15,00 |
| 585961 | MEYER, Meyers Lexikon. Siebente Auflage. In vollständig neuer Bearbeitung. Mit etwa 5000 Textabbildungen und über 1000 Tafeln, Karten und Textbeilagen. 15 delen.Leipzig, BI, 1924-33. halfleer. Illustraties. *banden hier en daar licht geschaafd, deel 6 boekblok licht roestvlekkig, deel 12 stempel op schutblad en stickerspoor binnenzijde band, delen 13 en 14 stempel op schutblad en titelpagina*Frakturschrift Delen 13 t/m 15 Ergänzungen | Euro 275,00 |
| 012213 | MEYERSTEIN, R.S., Reduction in language. Inequality and economy in linguistic production and attention.The Hague, Mouton, 1974. (VIII) 212 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 53) | Euro 7,50 |
| 573206 | MICHELS, L.C., HOFSTEDE, H., HEIJDEN, M.C.A. VAN DER, (RED.), Uit de school van Michels. Opstellen aangeboden aan Prof.dr. L.C. Michels bij zijn afscheid als hoogleraar te Nijmegen op 30 mei 1958. Nijmegen, Dekker, 1958. (XII) 253 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. *rug licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: K.A.P. Reijnders, F.C. Kok, F.G. Droste | Euro 13,50 |
| 573430 | MIETZNER, E.H., Die Flurnamen der Gemeinde Südlohn. Gesamtüberlieferung (1147-1989) und Namenerklärung. Groningen, z.u., 1997. (VIII) 432 pp. linnen. Illustraties. Dissertatie. *band licht beschadigd, vouw in schutblad* | Euro 35,00 |
| 573217 | MITTERAUER, M., Ahnen und Heilige. Namengebung in der europaïschen Geschichte. München, Beck, 1993. 516 pp. linnen + omslag. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 22,50 |
| 566140 | MOERK, E.L., Pragmatic and semantic apects of early language development.Baltimore, UPP, 1977. (X) 330 pp. ln + omsl. *bibl. st., omsl. licht besch.* | Euro 15,00 |
| 592847 | MOHRMANN, C., NORMAN, F., SOMMERFELT, A., (ED.), Trends in modern linguistics. Edited on the occasion of the ninth international congress of linguists Cambridge, Massachusetts 27 august - 1 september 1962 for the permanent international committee of linguists.Utrecht, Spectrum, 1963. 118 pp. ingenaaid.Met bijdragen van o.a.: R.H. Robbins, J. Chadwick, R. Jakobson | Euro 10,00 |
| 016026 | MOLEMANS, J., Toponymie van Neerpelt. Een socio-geografisch onderzoek. Leuven, Instituut voor naamkunde, 1975. (IV) 33-294 pp. ingenaaid. (Nomina geographica Flandrica. Monographieën, 9) *bibliotheekexemplaar*Met 5 bijlagen | Euro 12,50 |
| 584572 | MOLEMANS, J., Toponymie van Overpelt. Gent, z.u., 1976. 406 pp. ingenaaid. (Bekroonde werken, 6, 105) *bibliotheekexemplaar* | Euro 30,00 |
| 579359 | MOLENDIJK, A., Le passe simple et l'imparfait: une approche Reichenbachienne.Amsterdam, Rodopi, 1990. (XIV) 283 pp. ing. Bibliogr. Diss. | Euro 12,50 |
| 600793 | MOSER, H., ENGEL, U., GREBE, P., (HRSG.), Festschrift für Hugo Moser zum 60. Geburtstag am 19. Juni 1969.Düsseldorf, Schwann, 1969. 308 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. | Euro 15,00 |
| 600787 | MOSER, H., ERBEN, J., NEUMANN, H., (HRSG.), Sprache. Gegenwart und Geschichte. Probleme der Synchronie und Diachronie. Jahrbuch 1968.Düsseldorf, Schwann, 1969. 250 pp. linnen + omslag. (Sprache der Gegenwart, 5) *omslag verkleurd, naam op schutblad, enkele ezelsoren* | Euro 12,50 |
| 600944 | MOTSCH, W., Zur Kritik des sprachwissenschaftlichen Strukturalismus. Berlin, AV, 1974. 192 pp. paperback. (Akademie der Wissenschaften, 3) *omslag geplastificeerd* | Euro 10,00 |
| 000998 | MOURIN, L., ROEGIEST, E., TASMOWSKI, L., (ED.), Verbe et phrase dans les langues romanes. Mélanges offerts à Louis Mourin. Gent, z.u., 1983. 290 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. (Romanica Gandensia, 20) *bibliotheekexemplaar, onopengesneden*Met bijdragen van o.a.: W. Bal, M. Sala, M. Wilmet | Euro 20,00 |
| 573539 | MULDER, J.W.F., HERVEY, S.G.J., The strategy of linguistics. Papers on the theory and methodology of axiomatic functionalism.Edinburgh, SAP, 1980. (VI) 236 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 586780 | MULDER, J.W.F., HERVEY, S.G.J., The strategy of linguistics. Papers on the theory and methodology of axiomatic functionalism.Edinburgh, SAP, 1980. (VI) 236 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 596477 | MULLER, F., RENKEMA, E.H., Beknopt latijns-nederlands woordenboek. Twaalfde druk bewerkt door A.D. Leeman.Groningen, WN, 1991 (12e). 1016 pp. gebonden + cassette. | Euro 20,00 |
| 573214 | MULLER, J.W., Verspreide opstellen. Haarlem, Tjeenk Willink, 1938. (VIII) 247 pp. ln. *bibl.ex.* | Euro 15,00 |
| 573773 | MUNZEL, K., Ägyptisch-arabischer Sprachführer.Wiesbaden, Harrassowitz, 1958. (IV) 242 pp. ingenaaid. *naam op schutblad, iets los in de band* | Euro 10,00 |
| 600772 | MURRAY, D.E., Conversation for action. The computer terminal as medium of communication.Amsterdam, Benjamins, 1991. (XII) 180 pp. linnen. (Pragmatics & beyond, 10) | Euro 25,00 |
| 573876 | MURTAGH, L., Retention and attrition of Irish as a second language. A longitudinal study of general and communicative proficiency in Irish among second level school leavers and the influence of instructional background, language use and attitude/motivation variables.Groningen, z.u., 2003. (X) 250 pp. pb. Bibliogr. Diss | Euro 15,00 |
| 600776 | NAGY, G., Comparative studies in Greek and Indic meter.Cambridge, HUP, 1974. (XX) 335 pp. linnen. Bibliografie. (HSCL, 33) | Euro 20,00 |
| 573213 | NECK, M.G. VAN, THEUNISZ-VAN NECK, M., Nederlandsch-Engelsche klank- en zinverwante woorden. Leiden, Brill, 1946 (6e). (VI) 296 pp. ingenaaid. *omslag iets verkleurd, rug licht beschadigd | Euro 11,50 |
| 600775 | NICKERSON, C., Playing the corporate language game. An investigation of the genres and discourse strategies in English used by Dutch writers working in multinational corporations.Amsterdam, Rodopi, 2000. (XIV) 240 pp. paperback. (USLC, 15) | Euro 25,00 |
| 600771 | NIDA, E.A., TABER, C.R., The theory and practice of translation.Leiden, Brill, 1969. (VIII) 220 pp. linnen. Bibliografie. (Help for translators, 8) *enkele pagina's achterin bovenaan licht beschadigd*Published for the United Bible Societies | Euro 20,00 |
| 573235 | NIJEN TWILHAAR, J., Generatieve fonologie en de studie van Oostnederlandse dialecten. Generative phonology and the study of Eastern Dutch dialects (with a summary in English). Amsterdam, Meertens-Instituut, 1990. (XII) 241 pp. ing. Bibliogr. (Publikaties van het P.J. Meertens-Instituut, 13) *potl.str.* | Euro 11,50 |
| 573211 | NIKKILÄ, O.S.O., Apokope und altes Schriftfinnisch. Zur Geschichte der i-Apokope des Finnischen. Groningen, z.u., 1985. 508 pp. ingenaaid. Illustraties. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 566878 | NILSEN, D.L.F., NILSEN, A.P., Language play. An introduction to linguistics.Rowley, Newbury, 1978. (XII) 249 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 600768 | NILSEN, D.L.F., NILSEN, A.P., Semantic theory. A linguistic perspective.Rowley, Newbury, 1975. (X) 191 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 575286 | NIMMERVOLL, J., Das Gebetbuch für Albrecht V. (Codex Vindobonensis 2722). Ein Beitrag zur Erforschung des mittelbairischen Spachzustandes und der religiös-geistigen Welt des 15. Jahrhunderts in Österreich.Wien, VWGÖ, 1973. (XXIV) 385 pp. paperback. Dissertatie. Illustraties. (Dissertationen der Universität Wien, 99) | Euro 12,50 |
| 568780 | NOGLE, L.E., Method and theory in the semantics and cognition of kinship terminology.The Hague, Mouton, 1974. 110 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 205) | Euro 9,00 |
| 586779 | NOORDMAN, L.G.M., Inferring from language.Groningen, z.u., 1977. (VIII) 205 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 012221 | NOORDMAN, L.G.M., Inferring from language.Groningen, z.u., 1977. (VIII) 205 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 586885 | NOORDMAN, L.G.M., Inferring from language.Groningen, z.u., 1977. (VIII) 205 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 001800 | NOPPEN, J.P. VAN, KNOP, S. DE, JONGEN, R., (RED.), Metaphor. A bibliography of post-1970 publications. With the assistance of B. Nitelet, A. Nyssenholc and W. Shibles. Amsterdam, Benjamins, 1985. (X) 497 pp. gebonden. (ASTHLS, `17) | Euro 85,00 |
| 579144 | NORDÉN, M., Logische Beziehungskonzepte und Inferenzprozeduren. Zu einer semantisch-kognitiven Theorie der verbalen Idiome im Deutschen. Stockholm, Almqvist, 1994. (VIII) 198 pp. ing. (AUU, 120) *enkele penaant.* | Euro 15,00 |
| 004124 | NÜSKE, H., Die Greifswalder Familiennamen des 13. und 14. Jahrhunderts (1250-1400). Ein Beitrag zur niederdeutschen Namengeschichte. Greifswald, Bamberg, 1929. 142 pp. halflinnen. (Vorarbeiten zum Pommerschen Wörterbuch, 2) *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 598894 | ONIONS, C.T., (ED.), The shorter Oxford English dictionary on historical principles. Prepared by W. Little, H.W. Fowler and J. Coulson. Revised and edited. Third edition completely reset. With etymologies revised by G.W.S. Friedrichsen and with revised addenda. 2 delen.Oxford, UP, 1978. (XXVI) 1280, (VIII) 1281-2672 pp. linnen + omslag. | Euro 40,00 |
| 015204 | ORWELL, G., BOLTON, W.F., The language of '1984'. Orwell's English and ours. Oxford, Blackwell, 1984. 252 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *rug omslag licht verkleurd* | Euro 12,50 |
| 601069 | OSSELTON, N.E., TIEKEN-BOON VAN OSTADE, I., FRANKIS, J., (ED.), Language. Usage and description. Studies presented to N.E. Osselton on the occasion of his retirement. Ed. assisted by C. Ewen.Amsterdam, Rodopi, 1991. (VIII) 200 pp. paperback. Bibliografie. Portret.Met bijdragen van o.a.: D. Whaley, C. Tarplee, B. Rigter | Euro 12,50 |
| 600767 | OTTÓSSON, K.G., FJELD, R.V., TORP, A., (ED.), The Nordic languages and modern linguistics. Proceedings of the ninth international conference of Nordic and general linguistics University of Oslo january 11-12, 1995.Oslo, Novus, 1996. 335 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: H. Thráinsson, U. Teleman, K.I. Vannebo | Euro 15,00 |
| 575341 | OUDEN, D.B. DEN, Phonology in aphasia. Syllables and segments in level-specific deficits.Groningen, z.u., 2002. (VI) 206 pp. ing. (Grodil, 39) | Euro 12,50 |
| 580365 | PALMATIER, R.A., A glossary for English transformational grammar. New York, Appleton, 1972. (XIV) 207 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 600873 | PANHUIS, D.G.J., The communicative perspective in the sentence. A study of Latin word order.Amsterdam, Benjamins, 1982. (VIII) 178 pp. linnen. Bibliografie. (SLCS, 11) | Euro 25,00 |
| 573203 | PARIGGER, F.H., Aanschouwelijkheidsdrang als factor bij de beteekenis-ontwikkeling der Latijnsche praepositie. Utrecht, Oosthoek, 1941. (VIII) 149 pp. ingenaaid. Dissertatie. *papier licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 568539 | PARISI, D., ANTINUCCI, F., Essentials of grammar. Transl. by E. Bates. New York, AP, 1976. (X) 181 pp. geb. Bibliogr. (LTC) *bibl.st.* | Euro 25,00 |
| 601092 | PAUSE, E., Zur Theorie transformationeller Syntaxen. Generative Kraft, Entscheidbarkeit, Analyse.Wiesbaden, Athenaion, 1976. (VIII) 196 pp. paperback. (LF, 14) | Euro 10,00 |
| 568536 | PEARSON, B.L., Introduction to linguistic concepts. New York, Knopf, 1977. (VI) 376 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 573223 | PÉE, W., DAAN, J., MEERTENS, P.J., WEIJNEN, A., (RED.), Album Willem Pée. De jubilaris aangeboden bij zijn zeventigste verjaardag. Tongeren, z.u., 1973. (VIII) 486 pp. ing. Bibliogr. Portr. Met bijdragen van o.a.: B. Decorte, F. de Tollenaere, M. Gysseling | Euro 25,00 |
| 584071 | PÉE, W., Dialectgeographie der Nederlandsche diminutiva. 2 dln. Tongeren, z.u., 1936-38. 139, (XIV) 375 pp. ing. Ills. (KVATL, 6, 58, 58,2) *ruggen verkleurd en licht besch., deels onopengesn.*Met 24 uitvouwbare kaarten. Met handtekening van Pée | Euro 50,00 |
| 591246 | PEETERS, C.A., Fas en nefas. Een semantische studie (with an English summary).Utrecht, Kemink, 1945. (VIII) 185 pp. ingenaaid. Dissertatie.*rug vlekkig, iets los in de band, naam op schutblad, potloodaantekeningen op titelpagina* | Euro 11,50 |
| 573222 | PEETERS, L., BESTEN, J.B. DEN, DUINHOVEN, A.M., STROOP, J.P.A., (RED.), Vragende wijs. Vragen over tekst, taal en taalgeschiedenis. Bundel aangeboden aan Leopold Peeters bij zijn afscheid als hoogleraar historische taalkunde van het Nederlands aan de universiteit van Amsterdam. Amsterdam, Rodopi, 1990. (XII) 240 pp. ing. Bibliogr. Portr. Ills. (APSL, 86)Met bijdragen van o.a.: H. Pleij, J. Goossens, R.H. Bremmer | Euro 11,50 |
| 579267 | PEI, M., GAYNOR, F., A dictionary of linguistics.New York, PL, 1954. (VIII) 238 pp. linnen + omslag. (MCRL) *naam op schutblad* | Euro 9,00 |
| 570889 | PEI, M., The story of language. London, Allen, 1968 (2e herz.). 491 pp. ln. | Euro 12,50 |
| 017234 | PERDUE, C., (ED.), Adult language acquistion: cross-linguistic perspectives. Volume II: The results. Cambridge, UP, 1993. (XII) 284 pp. gebonden + omslag. | Euro 25,00 |
| 593707 | PERK, JACQUES, Brieven en dokumenten. Bijeengebracht en uitgegeven door G. Stuiveling.Amsterdam, AP, 1959. 440 pp. linnen + omslag. (Jacques Perks leven en werken) *omslag iets gevlekt* | Euro 12,50 |
| 017359 | PETERS, J.M., Pictorial signs and the language of film. Amsterdam, Rodopi, 1981. 123 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. (Lier en boog, 2) | Euro 11,50 |
| 600870 | PETÖFI, J.S., PODLECH, A., SAVIGNY, E. VON, (HRSG.), Fachsprache - Umgangssprache. Wissenschaftstheoretische und linguistische Aspekte der Problematik, sprachliche Aspekte der Jurisprudenz und der Theologie, maschinelle Textverarbeitung.Kronberg Ts, Scriptor, 1975. (X) 442 pp. paperback. (WG, 4) *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: W. Abraham, P. Janich, W. Opfermann | Euro 16,00 |
| 004087 | PËTOFI, J.S., RIESER, H., (ED.), Studies in text grammar.Dordrecht, Reidel, 1973. (XII) 348 pp. geb. Bibliogr. (FOL, 19) *bibl.st.*Met bijdragen van o.a.: T.A. van Dijk, I. Bellert, W. Kummer, W.K. Köck, J. Ihwe | Euro 25,00 |
| 600883 | PETREY, S., Speech acts and literary theory.New York, Routledge, 1990. (VI) 175 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 571514 | PHILLIPS, M., Aspects of text structure. An investigation of the lexical organisation of text. Amsterdam, NHPC, 1985. (XII) 321 pp. linnen. Bibliografie. (NHLS, 52) | Euro 45,00 |
| 600871 | PICONE, M.D., Anglicisms, neologisms and dynamic French.Amsterdam, Benjamins, 1996. (XII) 462 pp. linnen. Bibliografie.(LIS, 18) | Euro 50,00 |
| 593128 | PIEPER, U., Über die Aussagenkraft statistischer Methoden für die linguistische Stilanalyse. Tübingen, Narr, 1979. 157 paperback. Bibliografie. (Ars Linguistica, 5) | Euro 10,00 |
| 000760 | PIÉRAUT-LE BONNIEC, G., DOLITSKY, M., (ED.), Language bases ... discourse bases. Some aspects of contemporary French-language psycholinguistics research.Amsterdam, Benjamins, 1991. (VI) 341 pp. geb. (Pragmatics & beyond, 17)Met bijdragen van o.a.: F. Bresson, J. Bertoncini, N. Barci, B. de Boysson-Bardies | Euro 20,00 |
| 585783 | PIERSON, J.L., The Manyôsû. Translated and annotated. Book 1. Leiden, Brill, 1929. (XIV) 238 pp. ingenaaid. Dissertatie. *bibliotheeksticker en stempels* | Euro 25,00 |
| 580659 | PIIRAINEN, E., Phraeseologie der westmünsterländischen Mundart. Teil 2. Lexikon der westmünsterländischen Redensarten. Mit 41 Zeichnungen von O. Dobrovol'skij. Hohengehren, Schneider, 2000. 464 pp. pb. Ills. (Phraseologie und Parömiologie, 3) *naam op schutbl.* | Euro 25,00 |
| 580642 | PIIRAINEN, E., Phraseologie der westmünsterschen Mundart. Teil 1. Semantische, kulturelle und pragmatische Aspekte dialektaler Phraseologismen. Baltannsweiler, Schneider, 2000. 535 pp. pb. Ills. (Phraseologie und Parömiologie, 2) | Euro 25,00 |
| 018133 | PINCHON, J., Les pronoms adverbiaux en et y. Problèmes géneraux de la répresentation pronomiale. Genève, Droz, 1972. (XII) 397 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Publications romanes et françaises, 119) *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 009089 | PONTECORVO, C., (ED.), Writing development. An interdisciplinary view. Amsterdam, Benjamins, 1997. (XXXII) 336 pp. linnen. Bibliografie.Illustraties. (SWLL, 6) Met bijdragen van o.a.: D.R. Olson, C. Blanche-Benveniste, H. Günther | Euro 50,00 |
| 573224 | PONTEN, J.P., 'Obturamentum lagenae'. Untersuchungen zum Begriffsfeld eines dialektischen Wortverbandes.Marburg, Elwert, 1969. 216 pp. ln. Diss. (MBG, 26) | Euro 20,00 |
| 573175 | PONTEN, J.P., 'Obturamentum lagenae'. Untersuchungen zum Begriffsfeld eines dialektischen Wortverbandes.Marburg, Elwert, 1969. 216 pp. ing. Diss. (MBG, 26) | Euro 15,00 |
| 569815 | POSNER, R., Theorie des Kommentierens. Eine Grundlagenstudie zur Semantik und Pragmatik. Frankfurt a.M., Athenäum, 1980 (2e herz.). (X) 227 pp. paperback. (LF, 9) | Euro 11,50 |
| 568556 | POSNER, R., Theorie des Kommentierens. Eine Grundlagenstudie zur Semantik und Pragmatik. Frankfurt a.M., Athenäum, 1972. (X) 224 pp. paperback. (LF, 9) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 006442 | PUTTE, F.C.M. VAN, Haber, estar, tener, ser. Vier visies op locatieve situaties. Leiden, z.u., 1983. (X) 323 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 16,00 |
| 568778 | QUIRK, R., SVARTVIK, J., Investigating linguistic acceptability. The Hague, Mouton, 1966. 117 pp. ingenaaid. (JL, 54) *omslag licht beschadigd, iets los in de band* | Euro 10,00 |
| 000376 | RADICS, K., Typology and historical linguistics. Affixed person-marking paradigms. Szeged, Universitas Szegediensis de Attilla József nominata, 1985. 305 pp. paperback. Bibliografie. (Studia uralo-altaica, 24) | Euro 15,00 |
| 573187 | RADLOF, J.G., SCHULTHEIS, W., Radlofs Verdienste um den deutschen Wortschatz.Giessen, Kindt, 1935. 33 pp. ingenaaid. (GBDP, 41) | Euro 8,00 |
| 015654 | RAIBLE, W., Satz und Text. Untersuchungen zu vier romanischen Sprachen. Tübingen, Niemeyer, 1972. (VI) 309 pp. linnen. (Beihefte zur Zeitschrift für romanische Philologie, 132) *bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 594849 | RAIJMAKERS, G.M.J., Het ontstaan van spraak en taal bij de primaten. En neuro-psychologische en primatologische literatuurstudiestudie. Amsterdam, z.u., 1990. 164 pp. ingenaaid. Illustraties. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 573288 | RASK, R.K., PIEBENGA, G.A., Een studie over het werk van Rasmus Rask, in het bijzonder over zijn 'Frisisk sproglaere'.Groningen, z.u., 1971. (VIII) 249 pp. ing. Diss.Rasmus Kristian Rask, Deens taalkundige (1787-1832) | Euro 16,00 |
| 569953 | RAUH, G., Linguistische Beschreibung deiktischer Komplexität in narrativen Texten. Tübingen, Narr, 1978. (X) 355 pp. paperback. Bibliografie. (TBL, 106) | Euro 16,00 |
| 593622 | RAUH, G., Tiefenkasus, thematische Relationen und Thetarollen. Die Entwickung einer Theorie semantischer Relationen. Tübingen, Narr, 1988. (X) 468 pp. paperback. Bibliografie. (TBL, 309) | Euro 16,00 |
| 573258 | REKER, S.J.H., Het Groninger werkwoordsysteem en 'hoeven': synchrone verbale morfologie in verandering. Groningen, WN, 1989. 201 pp. ingenaaid. Illustraties. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 586778 | REKER, S.J.H., Het Groninger werkwoordsysteem en 'hoeven': synchrone verbale morfologie in verandering. Groningen, WN, 1989. 201 pp. ingenaaid. Illustraties. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 597445 | REKER, S.J.H., Het Groninger werkwoordsysteem en 'hoeven': synchrone verbale morfologie in verandering. Groningen, WN, 1989. 201 pp. ingenaaid. Illustraties. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 012648 | REMORTEL, M. VAN, Literalness and metaphorization: the case of 'turn'.Antwerpen, z.u., 1986. (IV) 130 pp. pb. Bibliogr. (APL, 43) | Euro 10,00 |
| 600272 | REVE, K. VAN HET, Russisch lees- en themaboek. Bevattende teksten ter vertaling in en uit het Russisch voor beginners en gevorderden. Verzameld en van aantekeningen voorzien.Amsterdam, Becht, z.j.190 pp. halflinnen. *rug verkleurd, papier deels gebruind* | Euro 12,50 |
| 005699 | RICHTER, E., Kleinere Schriften zur allgemeinen und romanischen Sprachwissenschaft. Ausgewält, eingeleitet und kommentiert von Y. Malkiel. Mit einer Bibliographie von B.M. Woodbridge, jr. Gesamtredaktion W. Meid. Innsbruck, Institut für Sprachwissenschaft, 1977. 599 pp. linnen. Bibliografie. Portret. *bibliotheekexemplaar, band verkleurd* | Euro 50,00 |
| 598785 | RIS, R., Das Adjektiv 'reich' im mittelalterlichen Deutsch. Geschichte - semantische Struktur - Stilistik.Berlin, De Gruyter, 1971. (X) 380 pp. linnen. *band verkleurd, boekblok roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 000605 | RISSANEN, M., KYTÖ, M., PALANDER-COLLIN, M., (ED.), Early English in the computer age. Explorations through the Helsinki corpus. Berlin, Mouton de Gruyter, 1993. (X) 296 pp. linnen. (Topics in English linguistics, 11) Met bijdragen van o.a.: A. Meurman-Solin, A. Österman, K. Peitsara | Euro 50,00 |
| 573178 | RITTER, O., DIETRICH, G., SCHULZE, F.W., (HRSG.), Strena Anglica. Otto Ritter zum 80. Geburtstag am 9. Januar 1956. Halle (Saale), Niemeyer, 1956. (VIII) 263 pp. ln. Bibliogr. Portr. Met bijdragen van o.a.: K. Wittig, E. Mertner, R. Koch | Euro 16,00 |
| 593593 | ROBERTSON, A.T., Beknopte grammatica op het Grieksche Nieuwe Testament.. Voor Nederland vrij bewerkt door F.W. Grosheide. Met voorbericht van J. Woltjer.Kampen, Kok, 1912. (XVI) 230 (XVII-XXII) pp. linnen. *naam op schutblad, enkele potloodstreepjes* | Euro 11,50 |
| 008577 | ROBINS, R.H., Ideen- und Problemgeschichte der Sprachwissenschaft. Mit besonderer Berücksichtigung des 19. und 20. Jahrhunderts. Autor., mit einem Nachw. versehene Übers. aus dem Engl. von C. Gutknecht und K.U. Panther.Frankfurt a.M., Athenäum, 1973. (VIII) 176 pp. paperback. Bibliografie. (SLK, 16) | Euro 8,00 |
| 018112 | ROBINSON, O.W., Old English and its closest relatives. A survey of the earliest germanic languages. London, Routledge, 1992. (X) 290 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 30,00 |
| 600748 | ROHRER, C., Funktionelle Sprachwissenschaft und transformationelle Grammatik.München, Fink, 1971. 264 pp. paperback. (IBAL, 10) | Euro 10,00 |
| 600884 | ROLOFF, H.G., (HRSG.), Jahrbuch für Internationale Germanistik. In Verbindung mit der Internationalen Vereinigung für Germanische Sprach- und Literaturwissenschaft. Hrsg. von L. Forster, W.P. Gerritsen, E. Lämmert, V. Lange u.a.. Jahrgang VII -Heft 2.Bern, Lang, 1975. 192 pp. paperback. Met bijdragen van o.a.: H.J. Koppitz, K. Kojima, W. Röder | Euro 10,00 |
| 575664 | ROOLVINK, R., De voorzetsels in klassiek en modern Maleis. Dokkum, Kamminga, 1948. (XX) 230 pp. ing. Diss. *omsl. iets verkleurd* | Euro 15,00 |
| 573729 | ROOTH, E., Zu den Bezeichnungen für 'Eiszapfen' in den germanischen Sprachen. Historisch-wortgeographische und etymologische Studien. Stockholm, Almqvist, 1961. 164 pp. ing. (KVHAAH, 8) *onopengesn.* | Euro 15,00 |
| 600758 | ROUCEK, J.S., (ED.), The study of foreign languages.New York, PL, 1968. (VIII) 338 pp. linnen + omslag.Met bijdragen van o.a.: V. Solomon, H. Winthrop, P.P. Oliva | Euro 12,50 |
| 577845 | RYCKMANS, G., Grammaire accadienne.Louvain, Bureaux du muséon, 1938. (XVI) 110 (27) pp. hlf ln. (Bibliothèque du muséon, 6) *nieuw geb., rug licht besch., naam op titelpagina* | Euro 17,50 |
| 579355 | SABOURIN, L.L., Grammatical gender and second language processing: an ERP study.Groningen, z.u., 2003. (XII) 185 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. (Grodil, 42) | Euro 15,00 |
| 008006 | SALVERDA DE GRAVE, J.J., BALDENSPERGER, F., BERTONI, G., BOER, C. DE, BOULAN, E., Mélanges de philologie offerts `Jean-Jacques Salverda de Grave à l'occasion de sa soixante-dixième année par ses amis et ses élèves. Groningen, Wolters, 1933. (XII) 424 pp. ingenaaid. Bibliografie. Andere bijdragen van o.a.: K.R. Gallas, D.C. Wakker, J. Tielrooy | Euro 20,00 |
| 594406 | SAMPSON, G., The form of language. London, Weidenfeld, 1975. (X) 236 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 004023 | SANCHES, M., BLOUNT, B.G., (ED.), Sociocultural dimensions of language use. With a foreword by J.J. Gumperz.New York, AP, 1975. (XXII) 404 pp. gebonden + omslag. (LTC) *omslag licht beschadigd, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: H.A. Selby, C.O. Frake, H. Sacks, J. Brukman, K.T. Kernan, B. Stross | Euro 17,50 |
| 012255 | SANDERS, G.A., Equational grammar.The Hague, Mouton, 1972. 187 pp. ingenaaid. Bibliografie. (JL, 108) | Euro 10,00 |
| 585458 | SANDERS, W., Sprachkritikastereien und was der 'Fachler' dazu sagt. Darmstadt, WB, 1992. (VIII) 177 pp. gebonden. | Euro 12,50 |
| 004108 | SANDMANN, M., Experiences et critiques. Essais de linguistique générale et de philologie romane. Paris, Klinksieck, 1973. 399 pp. paperback. (Bibliotèque française et romane, 25) *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 590850 | SASSEN, A., Het Drents van Ruinen.Assen, Van Gorcum, 1953. 387 pp. ingenaaid. (Teksten en studiën, 13) *bibliotheekexemplaar* | Euro 17,50 |
| 008284 | SATO, C.J., RICKFORD, J.R., ROMAINE, S., (ED.), Creole genesis, atttitudes and discourse. Studies celebrating Charlene J. Sato. Amsterdam, Benjamins, 1999. (VIII) 418 pp. gebonden. Bibliografie. (CLL, 20) Met bijdragen van o.a.: D. Bickerton, S.J. Roberts, E.J. Drechsel | Euro 75,00 |
| 600754 | SAVILLE-TROIKE, M., The ethnography of communication. An introduction.Oxford, Blackwell, 1982. (VIII) 290 pp. paperback. (Language in society) | Euro 10,00 |
| 600808 | SAWICKI, L., Verb-valency in contemporary Polish.Tübingen, Narr, 1988. 98 pp. paperback. (TBL, 319) | Euro 10,00 |
| 573179 | SCHAARS, A.H.G., Agrarische terminologie in Oost-Nederland en haar dialectgeografische aspecten. Zutphen, Walburg, 1977. 286 pp. ing. Diss. *enkele penonderstr.* | Euro 20,00 |
| 587806 | SCHAARS, A.H.G., Woordenboek van de Achterhoekse en Liemerse dialecten. Wald. De mens en de wereld-B.Doetinchem, Staring instituut, 1989. (X) 185-452 pp. paperback. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 600874 | SCHANK, R.C., Conceptual information processing. Including contributions by N.M. Goldman, C.J. Rieger III, C.K. Riesbeck.Oxford, NHPC, 1975. (VIII) 374 pp. linnen. (FSCS, 3) *bibliotheekstempels* | Euro 50,00 |
| 587807 | SCHELLER, I.J.G., Ausführliches und möglichst vollständiges lateinisch-deutsches und deutsch-lateinisches Lexicon oder Wörterbuch, zum Behufe der Erklärung der Alten und Uebung in der lateinischen Sprache. Deutsch-lateinischer Theil. Leipzig, Fritsch, 1784. (XIV) 1984 (4) pp. half leder. *bovenzijde rug mist stuk leer, platten geschaafd, papier licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 573183 | SCHERPENISSE, W.A., The connection between base structure and linearization restrictions in Geman and Dutch. Franfurt a.M, Lang, 1986. 194 pp. pb. Diss. (EUS, 21, 47) | Euro 11,50 |
| 573255 | SCHIPPERS, B.W., (RED.), Taal en spraak in stad en streek. Algemene taal en dialecten. Ingeleid en samengesteld.Groningen, Wolters, 1966 (3e). 152 pp. halflinnen. (Taalkundige kernen en perspectieven) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: J. Naarding, J. Buursink, G.G. Kloeke | Euro 8,00 |
| 573256 | SCHIPPERS, B.W., (RED.), Welkome en ongewenste 'vreemdelingen'. De invloed van vreemde talen op het Nederlands en de reacties daarop. Ingeleid en samengesteld. Groningen, Wolters, 1964 (3e). 125 pp. halflinnen. (Taalkundige kernen en perspectieven) *enkele potloodstrepen*Met bijdragen van o.a.: J.J. Salverda de Grave, G. Royen, C.G.N. de Vooys | Euro 8,00 |
| 577810 | SCHLAUG, M., Language and the study of languages today. London, OUP, 1967. (VI) 176 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 017730 | SCHMITT, C., Die Sprachlandschaften der Galloromania. Eine lexikalische Studie zum Problem der Entstehung und Charakterisierung. Bern, Lang, 1974. 423 pp. paperback. Illustraties. (Heidelberger Beiträge zur Romanistik, 2) *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 600008 | SCHMITTER, P., Bibliographien zur Linguistik. Unter Mitwirkung einer Arbeitsgruppe nach Themenkreisen zusammengestellt.Münster, Institut für Allgemeine Sprachwissenschaft, 1979. 91 pp. geniet. (Studium Sprachwissenschaft, 2) *omslag iets verkleurd* | Euro 10,00 |
| 575726 | SCHNITGER, C.R., (HRSG.), Plattdeutsche Straßennamen in Hamburg. Geschichtlich und sprachlich erläutert und für den 'Quickborn' in Hamburg hrsg. Hamburg, Quickborn, 1915. 70 pp. ingenaaid. (Quickborn-Bücher, 7) *deels los in de band, titelpagina los*Frakturschrift | Euro 10,00 |
| 573254 | SCHOGT, H.G., Les causes de la double issue de e fermé tonique libre en français.Amsterdam, Van Oorschot, 1960. 152 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag iets verkleurd* | Euro 10,00 |
| 582106 | SCHÖNFELD WICHERS, K.D., (RED.), Woordenboek van het Rijssens dialect. Z.p., z.u., 1959. 114 pp. linnen. Illustraties.Met opdracht van samensteller | Euro 25,00 |
| 016189 | SCHOONHEIM, T., Vrouwelijke persoonsnamen in Holland en Zeeland tot het jaar 1300. Groningen, z.u., 2004. (X) 471 pp. paperback. Dissertatie. *bibliotheekexempaar* | Euro 25,00 |
| 566324 | SCHUHMACHER, W.W., Cybernetic aspects of language.The Hague, Mouton, 1972. 61 pp. pb. (JL, 146). | Euro 9,50 |
| 600945 | SCHULTINK, H., KOEFOED, G., EVERS, A., (RED.), Lijnen van taaltheoretisch onderzoek. Een bundel oorspronkelijke artikelen aangeboden aan prof.dr. H. Schultink. Groningen, Tjeenk Willink, 1976. 421 pp. ingenaaid. Bibliografie. Met bijdragen van o.a.: P.A.M. Seuren, W.G. Klooster, J. Schroten | Euro 15,00 |
| 581326 | SCHULTINK, H., KOEFOED, G., EVERS, A., (RED.), Lijnen van taaltheoretisch onderzoek. Een bundel oorspronkelijke artikelen aangeboden aan prof.dr. H. Schultink. Groningen, Tjeenk Willink, 1976. 421 pp. ingenaaid. Bibliografie. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: P.A.M. Seuren, W.G. Klooster, J. Schroten | Euro 15,00 |
| 007925 | SCHÜTZEICHEL, R., WENDEHORST, A., (HRSG.), Erlanger Familiennamen-Colloquium. Referate des 7. interdisziplinären Colloquiums des Zentralinstituts. Neustadt an der Aisch, Degener 1985. (VI) 166 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Schriften des Zentralinstituts für Fränkische Landeskunde und allgemeine Regionalforschung an der Universität Erlangen-Nürnberg, 26) *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 600861 | SCHWARZE, C., (HRSG.), Beiträge zu einem kontrastiven Wortfeldlexikon Deutsch-Französisch.Tübingen, Narr, 1985. (VI) 248 pp. paperback. Bibliografie. (EMMS, 18)*naam op schutblad, omslag iets verkleurd*Andere bijdragen van: S. Schlyter, M.T. Schepping, J. François | Euro 10,00 |
| 600858 | SCHWARZE, C., (HRSG.), Kasusgrammatik und Sprachvergleich. Kontrastive Analysen zum Italienischen und Deutschen.Tübingen, Narr, 1978. (VI) 234 pp. paperback. Bibliografie. (EMMS, 2)Andere bijdragen van: 'Kieler Projektgruppe', E. Manzotti, L.F. Pusch | Euro 10,00 |
| 600879 | SCIARONE, A.G., ESSEN, A.J., RAAD, A.A. VAN, (RED.), Nomen. Leyden studies in linguistics and phonetics. Published under the auspices of the 1966/68 committee.The Hague, Mouton, 1969. 205 pp. ingenaaid. *omslag beduimeld*Met bijdragen van o.a.: D. Coutinho, J. Knappert, J. Voorhoeve | Euro 10,00 |
| 600791 | SCOTTON, C.M., Choosing a lingua franca in an African capital.Edmonton, Linguistic research, 1972. (VIII) 211 pp. paperback. Bibliografie. (Sociolinguistics series, 2) *rug verkleurd*The study is based on a sample of the African working population in Kampala, the capital of Uganda | Euro 11,50 |
| 015504 | SEDELOW, W.A., SEDELOW, S.Y., (ED.), Computers in language research 2. Part I: Formalization in literary and discourse analysis. Part II: Notating the language of music, and the (pause) rhytmhms of speech. Berlin, Mouton, 1983. (VIII) 301 pp. linnen + omslag. (TL, 19) Met bijdragen van o.a.: J.B. Smith, Y.A. Wilks, B. Bruce | Euro 15,00 |
| 573186 | SEGERS, G., Onze taal in het onderwijs. Gent, Siffer, 1904. 326 pp. ingenaaid. *onopengesneden, omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 600881 | SERZISKO, F., Der Ausdruck der Possessivität im Somali.Tübingen, Narr, 1984. (VIII) 214 pp. paperback. (Continuum) | Euro 16,00 |
| 567277 | SGALL, P., MEY, J.L., (ED.), Language and discourse. Test and protest. A Festschrift for Petr Sgall.Amsterdam, Benjamins, 1986. (XIV) 611 pp. gebonden. (LLSEE, 19) Met bijdragen van o.a.: D.G. Hays, V.Y. Rosentsveig, H. Haberland, H. Schnelle | Euro 30,00 |
| 601054 | SHANNON, T.F., SNAPPER, J.P., (ED.), The Berkeley conference on Dutch linguistics 1993. Dutch linguistics in a changing Europe.Lanham, UP of America, 1995. (XX) 266 pp. gebonden. (Publications of the American association for Netherlandic studies, 8' | Euro 20,00 |
| 600866 | SHAPIRO, M.C., SCHIFFMAN, H.F., Language and society in South Asia.Delhi, Banarsidass, 1981. (XII) 293 pp. linnen + omslag. Bibliografie. (MLBD series in linguistics, 1) *stempel op titelblad* | Euro 12,50 |
| 601064 | SIEGEL, J., Language contact in a plantation environment. A sociolinguistic history of Fiji.Cambridge, UP, 1987. (XIV) 305 pp. linnen + omslag. (Studies in the social and cultural foundations of language, 5) | Euro 20,00 |
| 573253 | SIIKALA, A.L., (ED.), Studies in oral narrative. Transl. by S. Sinisalo. Helsinki, SKS, 1989. 225 pp. ing. (Studia Fennica, 33)Met bijdragen van o.a.: L. Honko, G. Herranen, S. Apo | Euro 11,50 |
| 590047 | SIIKALA, A.L., Interpreting oral narrative.Helsinki, Academia scientiarum Fennica, 1990. 222 pp. ingenaaid. Bibliografie. (FF Communications) *hoekje uit schutblad geknipt* | Euro 11,50 |
| 578442 | SIKKEL, N., Parsing schemata.Enschede, z.u., 1993. (XII) 412 pp. pb. Bibliogr. Diss. | Euro 15,00 |
| 566272 | SIMPSON, J.M.Y., A first course in linguistics.Edinburgh, UP, 1979. (XVIII) 314 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 018255 | SNELL-HORNBY, M., JETTMAROVÁ, Z., KAINDL, K., (ED.), Translation as intercultural communication. Selected papers from the EST congress-Prague 1995.Amsterdam, Benjamins, 1995. (X) 354 pp. linnen. (BTL, 20) Met bijdragen van o.a.: J.M. Gouanvic, M. Mateo, D. Madsen. EST: European Society for Translation Studies | Euro 25,00 |
| 600816 | SOETEMAN, C., RAAD, A. VAN, VOORWINDEN, N., (HRSG.), Studien zur Linguistik und Didaktik. Festschrift für C. Soeteman.Leiden, Vakgroep Duitse taal- en letterkunde, 1978. (VIII) 330 pp. paperback. Bibliografie. Portret. *omslag deels verkleurd* | Euro 12,50 |
| 568557 | SOLAN, L., Pronominal reference. Child language and the theory of grammar. Dordrecht, Reidel, 1983. (XII) 237 pp. gebonden. Bibliografie. (STP) *vlekje op band* | Euro 17,50 |
| 018256 | SPEARS, A.K., WINFORD, D., (ED.), The structure and status of pidgins and creoles. Including selected papers from the meetings of the society for pidgin and creole linguistics. Amsterdam, Benjamins, 1997. (VIII) 461 pp. gebonden. (CLL, 19) Met bijdragen van o.a.: J. Siegel, W.J. Samarin, M. Aceto | Euro 50,00 |
| 566880 | SPENCE, N.C.W., Essays in linguistics. A critique of some basic concepts. München, Fink, 1976. 199 pp. paperback. Bibliografie. (IBAL, 20) | Euro 11,50 |
| 577208 | SPRENGER VAN EIJK, J.P., Handleiding tot de kennis van onze vaderlandsche spreekwoorden en spreekwoordelijke zegswijzen, bijzonder uit het dierenrijk ontleend, en eenige andere opgegevene. Bijgeb.: Nalezingen en vervolg op mijne handleiding tot de kennis van onze vaderlandsche spreekwoorden en spreekwoordelijke zegswijzen, bijzonder uit het dierenrijk ontleend. (Waarin ook de opgegevene donkere spreekwoorden en spreekwoordelijke zegswijzen, meerendeels worden opgehelderd).Rotterdam, Mensing en Van Westreenen, 1838-39 (XX) 100, 6, 30, 34, 4, 6, (IV) (X) 58, 10, 34, 24, 4 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd, papier hier en daar gebruind* | Euro 50,00 |
| 571141 | SPROAT, R., Morphology and computation. Cambridge, MIT, 1992. (XVI) 295 pp. linnen + omslag. (ACL-MIT Press SNLP) | Euro 25,00 |
| 584278 | STAM, J.H., Inquiries into the origin of language. The fate of a question.New York, Harper, 1976. (XII) 307 pp. gebonden. (Studies in language) *boekblok iets roestvlekkig*This book treats the classical theories concerning the origin of language which were proposed during the eighteenth and nineteenth centuries | Euro 20,00 |
| 020506 | STARK, F., Die Kosenamen der Germanen. Eine Studie. Mit drei Excursen: 1: Über Zunamen. 2. Über den Ursprung der zusammengesetzten Namen. 3. Über besondere Friesische Namensformen und Verkürzungen. Wiesbaden, Sändig, 1967 (Nachdr. 1868). (IV) 191 (12) pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 25,00 |
| 600760 | STEENSLAND, L., A method for measuring perceptual distances between different vowel qualities. Some identification tests using Russian /e/ variants and Swedish subjects.Uppsala, Almqvist, 1981. 93 pp. paperback. Bibliografie. (Acta universitatis Upsaliensis. Studia slavica Upsaliensia, 21) *omslag iets verkleurd* | Euro 10,00 |
| 001562 | STEGER, H., (HRSG.), Soziolinguistik. Ansätze zur soziolinguistischen Theoriebildung.Darmstadt, WB, 1982. (VIII) 481 pp. linnen. Bibliografie. (WF, 344) Met bijdragen van o.a.: J. Frese, S.J. Schmidt, D. Hymes, J. Fahle | Euro 11,50 |
| 581283 | STEIN, J., (ED.), Shogakukan Random House English-Japanese dictionary. 2 delen.Z.p., Shogakukan, 1973. (VIII) 1540, (IV) 1541-3048 pp. leer + omslag + cassette. *cassette iets gevlekt en beschadigd* | Euro 45,00 |
| 008466 | STEINER, C., Sprachvariation in Mainz. Quantitative ind qualitative Analysen. Stuttgart, Steiner, 1994. (VIII) 239 pp. paperback. (MSSV, 19) | Euro 16,00 |
| 600762 | STEMPEL, W.D., (HRSG.), Beiträge zur Textlinguistik.München, Fink, 1971. 302 pp. paperback. (IBAL, 1) Met bijdragen van o.a.: P. Hartmann, J. Rychner, E. Coseriu | Euro 11,50 |
| 601082 | STEPANOVA, M.D., Methoden der synchronen Wortschatzanalyse. Übersetzt von G. Helbig.Halle (Saale), Niemeyer, 1973. 206 pp. paperback. (Linguistische Studien) *bibliotheekstempel* | Euro 10,00 |
| 598869 | STERKENBURG, P. VAN, PIJNENBURG, W.J.J., (RED.), Groot woordenboek van hedendaags Nederlands.Utrecht, Van Dale lexicografie, 1984. 1569 pp. linnen. (Van Dale woordenboeken voor hedendaags taalgebruik) | Euro 25,00 |
| 597932 | STOETT, F.A., Nederlandsche spreekwoorden, spreekwijzen, uitdrukkingen en gezegden naar hun oorsprong en beteekenis verklaard. Eerste deel.Zutphen, Thieme, 1923. (VIII) 582 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig*Laatste lemma: 1450. Iemand lusten | Euro 15,00 |
| 601066 | STOKS, F., ESTER, H., GEMERT, G. VAN, MEGEN, J. VAN, (HRSG.), Ars & ingenium. Studien zum übersetzen. Festgabe für Frans Stoks zum sechzigsten Geburtstag.Amsterdam, APA, 1983. (XII) 309 pp. paperback. Bibliografie. Portret. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: F. van der Meer, G. Bartelink, E. Emrich | Euro 17,50 |
| 596540 | STOLZ, F., SCHMALZ, J.H., Lateinische Grammatik. Laut- und Formenlehre. Syntax und Stylistik. Mit einem Anhang über Lateinische Lexikographie von F. Heerdegen.München, Beck, 1910. (XVI) 779 pp. halfleer.(Handbuch der klassischen Altertumswissenschaft, 2, 2) *rug licht geschaafd* | Euro 25,00 |
| 601061 | STREECK, J., Social order in child communication. A study in microethnography.Amsterdam, Benjamins, (VI) 130 pp. paperback. Illustraties. (Pragmatics & beyond, 4,8) | Euro 10,00 |
| 573188 | STUTTERHEIM, C.F.P., Uit de verstrooiing. Gesproken en geschreven taalkundige beschouwingen. Bundel aangeboden bij zijn afscheid als hoogleraar in de Nederlandse taalkunde aan de Rijksuniversiteit te Leiden. Leiden, UP, 1971. (VIII) 312 pp. ln + omsl. Bibliogr. Portr. *omsl. licht besch.* | Euro 12,50 |
| 576433 | SVEJCER, A.D., NIKOL'SKIJ, L.B., Introduction to sociolinguistics. Transl. by A.D. Svejcer from the Russian. Amsterdam, Benjamins, 1986. (XII)179 pp. gebonden. Bibliografie. (LLSEE, 14) *band licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 578478 | SVEJCER, A.D., Contemporary sociolinguistics. Theory, problems, methods. Amsterdam, Benjamins, 1986. (VIII) 193 pp. gebonden. (LLSEE, 15) | Euro 15,00 |
| 600785 | SZCZODROWSKI, M., (RED.), Studia germanica gedanensia 3.Gdansk, Wydawnictwo universytetu Gdanskiego, 1997. 196 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: M. Jaroszewski, A. Hetzer, H. Böning | Euro 10,00 |
| 577633 | TAYLOR, T.J., CAMERON, D., Analyzing conversation. Rules and units in the structure of talk. Oxford, Pergamon, 1987. (VIII) 169 pp. gebonden. (LCL, 9) | Euro 15,00 |
| 601067 | TERBUYKEN, G., Sprechform, Sozialstruktur und Verstehensprozess. Zur kommunikativen Funktion formaler Merkmale gesprochener Sprache.Bochum, Brockmeyer, 1976. (IV) 185 pp. paperback. (Bochumer Studien zur Publizistik- und Kommunikationswissenschaft, 6) *rug licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 574864 | THEISSEN, S., De germanismen in de moderne Nederlandse woordenschat. Luik, BICN, 1975. 656 pp. ln. (BSGLN, 13) *bibl.ex., band geplastiificeerd, titelpagina los* | Euro 30,00 |
| 598874 | THOMPSON, D., (ED.), The concise Oxford dictionary of current English. First edited by H.W. Fowler and F.G. Fowler.Oxford, UP, 1998 (10e herz.). (XXII) 1672 pp. gebonden + omslag. | Euro 16,00 |
| 573189 | TOLLENAERE, F. DE, STERKENBURG, P.G.J. VAN, (RED.), Lexicologie. Een bundel opstellen voor F. de Tollenaere ter gelegenheid van zijn 65e verjaardag door vrienden en vakgenoten. Met medewerking van W. Pijnenburg, J. v.d. Voort v.d. Kleij en H.T. Wong.Groningen, WN, 1977. 375 pp. ing. Bibliogr. Portr. Ills.Met bijdragen van o.a.: A.J. Aitken, N. Bakker, F. Claes | Euro 15,00 |
| 016482 | TOMITA, M., (ED.), Generalized LR parsing. Boston, Kluwer, 1991. (XII) 166 pp. gebonden. Met bijdragen van o.a.: P. Shann, H. Tanaka, H. Saito | Euro 25,00 |
| 566675 | TOURY, G., Descriptive translation studies and beyond. Amsterdam, Benjamins, 1995. (VIII) 311 pp. paperback. (BTL) | Euro 15,00 |
| 017165 | TRAUGOTT, E.C., HEINE, B., (ED.), Approaches to grammaticalization. Volume II. Focus on grammatical markers. Amsterdam, Benjamins, 1991. (X) 556 pp. linnen. (TSL, 19:2) Met bijdragen van o.a.: J.L. Bybee, J. Haiman, C. Craig | Euro 40,00 |
| 573982 | TSUDA, Y., Language inequality and distortion in intercultural communication. A critical theory approach. Amsterdam, Benjamins, 1986. (XII) 97 pp. paperback. (Pragmatics & beyond, 7) | Euro 11,50 |
| 567150 | TUMMERS, P.L.M., Romaans in Limburgse aardrijkskundige namen. Assen, Van Gorcum, 1962. (VI) 124 pp. linnen. (Studia theodisca, 2) *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 574083 | TYTLER, A.F., WOODHOUSELEE, LORD, Essay on the principles of translation. New edition with an introductory article by J.F. Huntsman. Amsterdam, Benjamins, 1978. (L) 457 pp. gebonden. Bibliografie. (ASTHLS, 13) | Euro 25,00 |
| 601125 | UHLENBECK, C.C., Ontwerp van een vergelijkende vormleer van eenige Algonkin-talen.Amsterdam, Müller, 1910. (VI) 67 pp. ingenaaid. (VKAWL, 11,3) *zonder omslag, binding los* | Euro 10,00 |
| 577981 | UHLENBECK, C.C., Ontwerp van een vergelijkende vormleer van eenige Algonkin-talen.Amsterdam, Müller, 1910. (VI) 67 pp. ingenaaid. (VKAWL, 11,3) *rug licht beschadigd, naam op titelpagina* | Euro 12,50 |
| 601049 | URDANG, L., ABATE, F.R., (ED.), Loanwords index. A compilation of more than 14,000 foreign words and phrases that are not fully assimilated into English and retain a measure of their foreign orthography, pronunciation, or flavor, the collection based on more than 20,000 citations from major English-language reference sources (...) Detroit, Gale, 1983. 482 pp. linnen. | Euro 30,00 |
| 001534 | URIBE-VILLEGAS, O., (ED.), Issues in sociolinguistics.The Hague, Mouton, 1977. 270 pp. linnen + omslag. (CSL, 15) Met bijdragen van o.a.: M. Cohen, E. Haugen, T. Slama-Cazacu, V. Tauli | Euro 15,00 |
| 011949 | VAGO, R.M., (ED.), Issues in vowel harmony. Proceedings of the CUNY linguistics conference on vowel harmony, 14th may 1977. Amsterdam, Benjamins, 1980. (XX) 340 pp. gebonden. (SLCS, 6) Met bijdragen van o.a.: J.R. Vergnaud, R.I. Binnick, L.C. Jacobson | Euro 25,00 |
| 572145 | VANGASSEN, H., Bouwstoffen tot de historische taalgeografie van het Nederlands. Noordhollandse charters. Z.p., BICN, 1964. (XIV) 273 pp. ln. ( Bouwstoffen en studiën voor de geschiedenis en de lexicografie van het Nederlands, 8) *bibl.ex.* | Euro 35,00 |
| 598796 | VELAZQUEZ DE LA CADENA, M., A pronouncing dictionary of the Spanish and English languages: composed from the Spanish dictionaries of the Spanish academy, Terreros, and Salvá, upon the basis of Seoane's edition of Neuman and Baretti, and from the English dictionaries of Webster, Worcester, and Walker: with the addition of more than eight thousand words, idioms, and familiar phrases, the irregularities of all the verbs, and a grammatical synopsis of both languages. In two parts. I. Spanish-English. - II. English-Spanish. 2 delen in 1 bandNew York, Appleton, 1858. (XVI) 675, (XVI) 604 pp. halfleer. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 40,00 |
| 582305 | VELDMAN, F., De taal van Westerwolde. Patronen en structuren in een Gronings dialect.Groningen, REGIO-PRojekt, 1992. (X) 318 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 581507 | VELDMAN, F., De taal van Westerwolde. Patronen en structuren in een Gronings dialect.Groningen, REGIO-PRojekt, 1992. (X) 318 pp. gebonden. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 590048 | VELDMAN, F., De taal van Westerwolde. Patronen en structuren in een Gronings dialect.Groningen, REGIO-PRojekt, 1992. (X) 318 pp. gebonden. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 002581 | VERBURG, P.A., Taal en functionaliteit. Een historisch-critische studie over de opvattingen aangaande de functies der taal vanaf de prae-humanistische philologie van Orleans tot de rationalistische linguistiek van Bopp.Wageningen, Veenman, 1952. (XVI) 490 pp. ingenaaid. *omslag geplastificeerd en verkleurd* | Euro 16,00 |
| 591161 | VERDAM, J., Middelnederlandsch handwoordenboek. Bewerkt. Onveranderde herdruk en van het woord 'sterne' af opnieuw bewerkt door C.H. Ebbinge Wubben.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1956 (Reprint 1932). (VI) 811 linnen. *band licht beschadigd* | Euro 45,00 |
| 004277 | VERMA, M.K., (ED.), Sociolinguistics, language and society.New Delhi, Sage, 1998. 210 pp. gebonden. Bibliografie. (LD, 5) Met bijdragen van o.a.: G. Akselberg, G.M. Awbery, T. Childs | Euro 10,00 |
| 601050 | VERSCHUEREN, J., (ED.), Levels of linguistic adaptation. Selected papers of the international pragmatics conference, Antwerp, August 17-22, 1987. Volume II.Amsterdam, Benjamins, 1991. (VIII) 339 pp. gebonden. (Pragmatics & beyond, n.s. 6,2) Met bijdragen van o.a.: S. Cushing, M.D. Kliffer, R. Wodak | Euro 50,00 |
| 580046 | VÉRTES, E., Die ostjakischen Pronomina. Bloomington, IUP, 1967. 272 pp. ln + omsl. (Uralic and Altaic series, 74) *omsl. iets gevlekt* | Euro 30,00 |
| 577770 | VIDOS, B.E., Handboek tot de Romaanse taalkunde. 's-Hertogenbosch, Malmberg, 1956. (XX) 409 pp. linnen. *hoek uit schutblad, bibliotheekstempels* | Euro 20,00 |
| 581568 | VIJLBRIEF-CHARBON, T.A., Speldegeld en clavarium. Een vergelijkend onderzoek naar betekenis, herkomst en verbreiding van speldegeld, handgeld, godspenning en verwante begrippen en naar de mogelijkheid van samenhang met de begrippen donativum en clavarium in het Latijn. Pinmoney and clavarium. A comparative study of the significance, origin and spreading of pinmoney, handmoney, god's penny and kindred notions and of the possibility of a connection with the notions donativum and clavarium in Latin. With a summary in English.Haarlem, Vijlbrief, 1955. (VI) 177 pp. ing. Diss. *omsl. verkleurd* | Euro 15,00 |
| 596944 | VRIES, J. DE, Altnordisches etymologisches Wörterbuch. Leiden, Brill, 1961. (L) (VIII) 689 pp. linnen. *band geplastificeerd, enkele potloodaantekeningen* | Euro 250,00 |
| 599379 | VRIES, J.W. DE, WILLEMYS, BURGER, P., Het verhaal van een taal. Negen eeuwen Nederlands. Amsterdam, Prometheus, 1993,. 316 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 591189 | VRIES, J.W. DE, WILLEMYS, BURGER, P., Het verhaal van een taal. Negen eeuwen Nederlands. Amsterdam, Prometheus, 1993. 316 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 573169 | VRIES, M. DE, KARSTEN, G., 100 jaar Nederlandse philologie. M. de Vries en zijn school. Geïllustreerd. Leiden, NUM, 1949. 238 pp. ln. Portr. Ills. | Euro 15,00 |
| 590266 | VUYST, J. DE, A semantic analysis of temporal elements in Dutch and English. Gronngen, z.u., 1983. (VIII) 144 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 008726 | WAGNER, K., Echte und unechte Ortsnamen. Wiesbaden, VAWL, 1967. 140 pp. halflinnen. (Abhandlungen der Geistes- und Sozialwissenschaftlichen Klasse, 1967, 3) *bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 598872 | WALKER, P.M.B., (ED.), Chambers science and technology dictionary.Cambridge, Chambers, 1988. (XVI) 1008 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 568992 | WANNER, L., (ED.), Recent trends in meaning-text theory. Amsterdam, Benjamins, 1997. (XX) 202 pp. gebonden. Bibliografie. (SLCS, 39) Met bijdragen van o.a.: A. Polguère, I. Boguslavsky, P. Sgall | Euro 25,00 |
| 586772 | WANNER, L., (ED.), Recent trends in meaning-text theory. Amsterdam, Benjamins, 1997. (XX) 202 pp. gebonden. Bibliografie. (SLCS, 39) Met bijdragen van o.a.: A. Polguère, I. Boguslavsky, P. Sgall | Euro 25,00 |
| 570115 | WARDHAUGH, R., Investigating language. Central problems in linguistics. Oxford, Blackwell, 1993. (VIII) 292 pp. ing. (LL) | Euro 15,00 |
| 601072 | WEIGAND, E. , HUNDSCHNURSCHER, F., (ED.), Lexical structures and language use. Proceedings of the international conference on lexicology and lexical semantics, Münster, september 13-15, 1994. Volume 1. Plenary lectures and session papers. Ed. in collaboration with E. Hauenherm.Tübingen, Niemeyer, 1996. (XIV) 378 pp. paperback. (Beiträge zur Dialogforschung, 9) | Euro 17,50 |
| 585239 | WEIJNEN, A., Zeventiende-eeuwse taal.Zutphen, Thieme, 1965 (4e). 427 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 588364 | WEILAND, P., Handwoordenboek voor de spelling der Hollandsche taal. Den Haag, Johannes Allart, 1812. Half linnen. 8°. (VI), 856 pp. *rug vernieuwd, stempels Rijksleerschool Middelburg*Gedrukt te Amsterdam bij J. Ruys, op den Nieuwendijk bij het Plein Napoleon | Euro 75,00 |
| 573195 | WELEDA, J., Die Kaiserchronik. Untersuchung am Lautstand. Alphabetisches Reimwörterbuch. Wien, VWGÖ, 1974. (XII) 222 pp. paperback. Dissertatie. (Dissertationen der Universität Wien, 106) *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 002662 | WENZEL, U., HARTIG, M., (HRSG.), Sprache - Persönlichkeit - Sozialstruktur.Hamburg, Hoffmann, 1977. 296 pp. paperback. (Reader) Met bijdragen van o.a.: E.H. Lenneberg, D. McNeill, D.I. Slobin, N. Chomsky | Euro 7,00 |
| 601051 | WERLEN, I., (HRSG.), Verbale Kommunikation in der Stadt.Tübingen, Narr, 1995. 316 pp. paperback. (TBL, 407) Met bijdragen van o.a.: P. Auer, N. Dittmar, S. Moosmüller | Euro 16,00 |
| 570894 | WERNER, O., Strukturelle Grammatik des Deutschen. Eine Einführung. Manuskript der Vorlesung vom Wintersemester 1968/69 am Deutschen Seminar der Universität Tübingen. Z.p., z.u., 1969. 201 pp. ingenaaid. | Euro 12,50 |
| 580047 | WIEDEMANN, F.J., Syrjänisch-deutsches Wörterbuch nebst einem Wotjakisch-Deutschen im Anhange und einem Deutschen Register. With an introd. by D.R. Fokos-Fuchs. London, Mouton, 1964. 692 pp. ingenaaid. (Uralic and Altaic series, 40) *plakbandsporen op omslag en schutblad* | Euro 30,00 |
| 587891 | WIEGER, L., Chinese characters. Their origin, etymology, history, classification and signification. A thorough study from Chinese documents. Transl. into Engl. by L. Davrout. Second ed., enlarged and revised according to the 4th French ed.New York, Dover, 1965. 820 pp. paperback. *omslag licht verkleurd en beschadigd*Unabridged and unaltered republication of the second edition, published by the Catholic mission press in 1927 | Euro 16,00 |
| 573863 | WILS, J., De nominale klassificatie in de Afrikaansche negertalen.Nijmegen, Gelderlander, 1935. (XVI) 552 pp. ingenaaid. *bovenzijde rug beschadigd, ex libris, naam op schutblad* | Euro 35,00 |
| 601048 | WILSS, W., Translation and interpreting in the 20th century. Focus on German.Amsterdam, Benjamins, 1999. (XII) 256 pp. linnen. Bibliografie. (BTL, 29) | Euro 30,00 |
| 004015 | WIND, J., JONKER, A., ALLOTT, R., (ED.), Studies in language origins. Volume 3. Amsterdam, Benjamins, 1994. (XX) 344 pp. gebonden. Met bijdragen van o.a.: H.J. Daniel, B.L. Davis, H. Fründt | Euro 20,00 |
| 575601 | WIND, J.M. DE, Inversion in French. Groningen, z.u., 1995. (XIV) 246 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 582469 | WIT, R. J. DE, Kadaster, ruilverkaveling en toponymie. Amsterdam, NHUM, 1957. (IV) 56 pp. ingenaaid. (BMNCKNAWA, 10) *naam op schutblad* | Euro 7,00 |
| 579353 | WITHAAR, R., The role of the phonological loop in sentence comprehension.Groningen, z.u., 2002. (VI) 201 pp. pb. Diss. (Grodil, 40) | Euro 15,00 |
| 008581 | WODAK, R., Language behavior in therapy groups. Transl. by A. Smith.Berkeley, UCP, 1986. (XVI) 314 pp. ln + omsl. Bibliogr. | Euro 15,00 |
| 601070 | WOLFRAM, W., Sociolinguistic aspects of assimilation. Puerto Rican English in New York City.Arlington, Center for applied linguistics, 1974. (XVI) 241 pp. paperback. (Urban language series) | Euro 11,50 |
| 601181 | WUNDERLICH, D., (HRSG.), Linguistische Pragmatik.Wiesbaden, Athenaion, 1975 (2e herz.). 413 pp. paperback. (Schwerpunkte Linguistik u. Kommunik.wissenschaft, 12) Met bijdragen van o.a.: A. Leist, K. Ehlich, J. Rehbein | Euro 10,00 |
| 582753 | ZAALBERG, C.A., Taaltrouw. Nieuwe en oude glottagogische overweginen. Culemborg, Tjeenk Willink, 1975. 180 pp. ing. *recensie op schutblad geplakt, rug verkleurd* | Euro 8,00 |
| 591863 | ZAMPOLLI, A., (RED.), Linguistica matematica e calcolatori. Atti del convegno della prima scuola internazionale Pisa, 16/VIII - 6/IX 1970. Firenze, Olschki, 1973. (XX) 669 pp. ingenaaid. (Accademia toscana die scienze e lettere 'La Colombaria', Studi, 28) *merendeels onopengesneden*Met bijdragen van o.a.: L.K. Engels, R. Martin, L. Fossier | Euro 40,00 |
| 568541 | ZIERER, E., The theory of graphs in linguistics. Transl. from Spanish by B. Davis. The Hague, Mouton, 1970. 62 pp. ing. Bibliogr. (JL, 94) | Euro 10,00 |
| 012433 | ZILBERBERG, C., Essai sur les modalités tensives.Amsterdam, Benjamins, 1981. (XII) 154 pp. ing. (Pragmatics & beyond, 2,8) | Euro 11,50 |
| 579354 | ZONNEVELD, W., A formal theory of exceptions in generative phonology.Lisse, De Ridder, 1978. (X) (II) 313 pp. pb. Bibliogr. Diss. | Euro 15,00 |
| 007678 | ZSILKA, J., Sentence patterns and reality.The Hague, Mouton, 1973. 372 pp. ingenaaid. (JL, 140) *rug licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 598794 | ZUGOR, I., Holland-Magyar szótár. Nederlands-Hongaars woordenboek.Budapest, Terra, 1986 (4e). 864 pp. linnen. *datum op schutblad* | Euro 10,00 |
| 573162 | ZWAAN, F.L., Uit de geschiedenis der Nederlandsche spraakkunst. Grammatische stukken van De Hubert, Ampzing, statenvertalers en reviseurs, en Hooft, uitgegeven, samengevat en toegelicht. Groningen, Wolters, 1939. (VIII) 405 pp. ing. *rug iets vlekkig* | Euro 15,00 |
| 577391 | ZWIRNER, E., ZWIRNER, K., Grundfragen der phonometrischen Linguistik. 14 Abbildungen und 3 Tabellen.Basel, Karger, 1982 (3e herz.). (VIII) 320 p. gebonden. Illustraties. | Euro 20,00 |