![]() |
||
|
|
||
|
|
||
| 581602 | ACQUOY, J.G.R., ROGGE, H.C., WYBRANDS, W., (RED.), Archief voor Nederlandsche kerkgeschiedenis. 3 delen 's-Gravenhage, Nijhoff, 1885-89. (VIII) 440, (VIII) 451, (VI) 452 pp. linnen. *nieuw gebonden, bibliotheekexemplaren, pagina voorwerk deel 1 met tape gerepareerd* | Euro 45,00 |
| 581573 | ACQUOY, J.G.R., Het klooster te Windesheim en zijn invloed. Uitgegeven door het provinciaal Utrechtsch genootschap van kunsten en wetenschappen. 3 delen.Utecht, Van der Post, 1875-80. (XVI) 328, (X) 386, (VII) 424 pp. linnen. *bibliotheekexemplaren, nieuw gebonden, schutblad deel 1 deels los* | Euro 60,00 |
| 600967 | ACTA APOSTOLORUM APOCRYPHA, Acta apostolorum apocrypha. Post C. Tischendorf denuo ediderunt R.A. Lipsius et M. Bonnet. 2 delen in 3 banden.Hildesheim, Olms, 1972. (CXII) 320, (XXXVIII) 262, (XLII) 402 pp. linnen. Deel I: Acta Petri. Acta Pauli. Acta Petri et Pauli. Acta Pauli et Theclae. Acta Thaddaei, Deel II.1: Passio Andreae. Ex actis Andreae. Martyria Andreae. Acta Andreae et Matthiae. Acta Petri et Andreae. Passio Bartholomaei. Acta Ioannis. Martyrium Matthaei, Deel II.2: Acta Philippi et Acta Thomae. Accedunt Acta Barnabae | Euro 75,00 |
| 600969 | AKEN, L.J.N.K. VAN, De Remonstrantsche broederschap in verleden en heden. Historische schets. Woord vooraf van G.J. Heering.Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1947. 168 pp. linnen. Illustraties. *band licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 593573 | ALAND, K., (ED.), Synopsis quattuor evangeliorum locis parallelis evangeliorum apocryphorum at patrum adhibitis.Stuttgart, WBA, 1967 (4e herz.). (XXXII) 590 pp. linnen. | Euro 25,00 |
| 598432 | ALGRA, H., Het wonder van de 19e eeuw. Van vrye kerken en kleine luyden. Franeker, Wever, 1976 (4e herz.). 363 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 581772 | ALKEMADE, A.J.M., Vrouwen XIX. Geschiedenis van negentien religieuze congregaties 1800-1850. Histoire de dix-neuf congrégations religieuses 1800-1850. Avec un sommaire en français. 's-Hertogenbosch, Malmberg, 1966. (XXVIII) 301 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 004434 | ALMA, H.A., Geloven in de leefwereld van jongeren. Kampen, Kok, 1993. 320 pp. ingenaaid. (Instituut voor praktische theologie, 19) | Euro 12,50 |
| 593847 | ALOYSIUS VAN GONZAGA, MARTINDALE, C.C., De roeping van Aloysius Gonzaga. Vertaald door L. van der Biesen.Nijmegen, Koepel, 1948. 318 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 593848 | ALPHONSUS DE ' LIGUORI, MEFFERT, F., Der heilige Alfons von Liguori der Kirchenlehrer und Apologet des XVIII. Jahrhunderts. Mainz, Kirchheim, 1901. (XVI) 280 pp. gebonden. Dissertatie. *band geschaafd, nieuw gebonden* | Euro 11,50 |
| 595166 | ALTER, R., Bijbelse verhaalkunst. Ned. vert. T. Davids. Baarn, Ten Have, 1997. 239 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 576442 | AMANN, É., Le protévangile de Jacques et ses remaniements latins. Introduction, textes, traduction et commentaire. Paris, Letouzey, 1910. (X) 378 pp. halflinnen. (Les apocryphes du nouveau testament) *nieuw gebonden, naam op schutblad, schutbladen gebruind* | Euro 25,00 |
| 593494 | AMELINK, A., De gereformeerden. Amsterdam, Bakker, 2001. 253 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594649 | ANASTASIUS, J., MORSINK, G., Joannes Anastasius Veluanus (Jan Gerritsz. Versteghe, levensloop en ontwikkeling). Kampen, Kok, 1986. (XVI) 267 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *vlekje op omslag* | Euro 16,00 |
| 007119 | ANDREWS, R., SCHELLENBERGER, P., De tombe van God. Het lichaam van Jezus en de ontknoping van een 2000 jaar oud mysterie. Vertaling: Experttext, I. Budhod-Girard.Baarn, Tirion, 1996. 463 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 598433 | APPEL, H., Kurzgefasste Kirchengeschichte für Studierende. Leipzig, Deichert, 1925. (XVI) 485 pp. linnen. *nieuw gebonden, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 601173 | ARMSTRONG, G., (ED.), Names and places in the Old and New Testament and Apocrypha with their modern identifications. Revised by C.W. Wilson and Major Conder.Z.p., Watt, 1889. 190, 24 pp. linnen. (Committee of the Palestine exploration fund) *band licht beschadigd en vlekkig, schutblad voorin ontbreekt, naam uit titelblad geknipt* | Euro 10,00 |
| 601256 | ARMSTRONG, K., De wenteltrap. Vertaling C. Kloos en C. van den Berg.Amsterdam, Bezige Bij, 2003. 378 pp. gebonden + omslag. *naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 593990 | ARNAULD, ANGÉLIQUE, NABER, J.W.A., Kracht in zwakheid. Het beeld van Angélique Arnauld, abdis van Port Royal 1591-1661, geteekend. Met eene voorrede van A. Loosjes + Vervolg: De laatste tijden van Port-Royal 1661-1711. Met een uittreksel uit de brievenverzameling. 2 delen in 1 band. Amsterdam, Egeling, 1890-92. (VIII) 219, (IV) 224 linnen. *nieuw gebonden, omslagen gebruind, papier in deel 2 hier en daar licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 589985 | ATHANASIUS, HOPPENBROUWERS, H.W.F.M., La plus ancienne version latine de la vie de s. Antoine par s. Athanase. Étude de critique textuelle.Utrecht, Dekker, 1960. (XVIII) 224 pp. ingenaaid. Bibliografie. *omslag licht verkleurd* | Euro 16,00 |
| 593280 | AUGSTEIN, R., Jezus mensenzoon. Nederlandse vertaling M.G. Schenk. Baarn, Meulenhoff, z.j. 335 pp. linnen + omslag. *enkele potloodstrepen, omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 593578 | AVI-YONAH, M., KRAELING, E.G., De Bijbel in zijn wereld. Een beeld van de wereld en de tijd waarin de Bijbel ontstond. Nederlandse bewerking van M.A. Beek, A. van den Born, J.L. Koole.Zwolle, Tijl, 1963. 379 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 575752 | BAEUMKER, F., Helden der Weltmission. 227 Lebensbeschreibungen hervorragender, um die Glaubensverbreitung verdienter Männer und Frauen. Aachen, Xaverius, 1923. (XXIV) 372 pp. halflinnen. (Bücher der Weltmission, 6) *bibliotheekexemplaar, band en rug verkleurd, papier bovenzijde lichte waterschade*Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 594128 | BAHÁ'U'LLÁH, H.A., DERKSE, R., Het leven van Bahá'u'll'áh. Stichter van de Bahá'í religie.Den Haag, Mirananda, z.j. 107 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 594129 | BAHÁ'U'LLÁH, H.A., EFFENDI, S., Gott geht vorüber. Einführung von G. Townshend. Deutsche Übertragung durch H. Schwarz-Jäger und J.K. Teufel. Oxford, Ronald, 1954. (XXX) 487 pp. linnen. *rug verkleurd* | Euro 15,00 |
| 594126 | BAHÁ'U'LLÁH, H.A., ESSLEMONT, J.E., Baha'u'llah en het nieuwe tijdperk. Een inleiding in het Bahá'í geloof. Den Haag, St. Bahá'í literatuur, 1978 (2e). 287 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 594127 | BAHÁ'U'LLÁH, H.A., ESSLEMONT, J.E., Bahá'u'lla'h en het nieuwe tijdperk. Vertaling van A. Mulder-Engelken. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, z.j. 304 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 594125 | BAHÁ'U'LLÁH, H.A., Al-kitab al-aqdas or the most holy book. Translated from the original arabic and edited by E.E. Elder and W. McE. Miller.London, Royal Asiatic society, 1961. 74 pp. ingenaaid. *omslag deels los en licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 583533 | BAIGENT, M., LEIGH, R., LINCOLN, H., Het heilige bloed en de heilige graal. Vertaling: M. bij de Weg.Baarn, Tirion, 1992 (6e). 413 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *boekblok licht vlekkig* | Euro 10,00 |
| 601263 | BAKELS, H., Spaansche pepertjes. 1e-3e duizendtal.Amsterdam, z.u., z.j. 240 pp. linnen. *band verkleurd, boekblok licht roestvlekkig*Uitgegeven in opdracht van den schrijver door N.V. Drukkerij Jacob van Campen | Euro 10,00 |
| 001168 | BAKKER, N.T., Miskende gratie. Van Calvijn tot Witsius Een vergelijkende lezing, balans van 150 jaar gereformeerde orthodoxie. Kampen, Kok, 1991. 203 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 594269 | BARDEAU, F., (RED.), Le livre sacré des gnostiques d'Egypte. Paris, Laffont, 1977. 167 pp. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 593350 | BARNARD, W. (GUILLAUME VAN DER GRAFT), BESTEN, A. DEN, DOELMAN, J., (RED.), Leven in zinsverband. Over het werk van Willem Barnard Guillaume van der Graft. Hem aangeboden ter gelegenheid van zijn zeventigste verjaardag. Voorburg, Publivorm, 1990. 282 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *omslag licht beduimeld*Met bijdragen van o.a.: E. Leeflang, G. van Istendael, P. Gillaerts | Euro 15,00 |
| 593351 | BARNES, E.W., The rise of christianity. London, Longmans, 1948 (3e). (XVIII) 356 pp. linnen. *band licht geschaafd* | Euro 11,50 |
| 601032 | BARR, J., Fundamentalism.London, SCM, 1977. (X) 379 pp. paperback. Bibliografie. | Euro 11,50 |
| 579006 | BARTH, K., Barth Brevier. Samengesteld door R. Grunow. Vert.: F. van der Heijden, J.A. van Nie, met medewerking van J.F. van Haselen. Baarn, Ten Have, 1971. 608 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 593612 | BARTHEL, M., What the bible really says: casting new light on the book of books. Transl. and adapted by M. Howson. New York, Quill, 1983. 413 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Originally published under the title "Was wirklich in der Bibel steht' | Euro 10,00 |
| 593575 | BAUER, W., Griechisch-deutsches Wörterbuch zu den Schriften des Neuen Testaments und der übrigen urchristlichen Literatur.Berlin, Töpelmann, 1937 (3e herz.). (XII) 1490 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en beschadigd, binding zwak | Euro 30,00 |
| 575813 | BEEK, M.A., Wegen en voetsporen van het Oude Testament. Delft, Gaade, 1956 (4e). (VIII) 385 pp. linnen. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 11,50 |
| 583463 | BEETS, N., Al de leerredenen van Nicolaas Beets. Opnieuw uitgegeven naar de eerste drukken en naar tijdsorde gerangschikt. 6 delen in 4 banden.Utrecht, Kemink, 1904. (IV) 364, (IV) 367-744, (IV) 349, (IV) 279 pp. linnen. *ruggen licht beschadigd, naam op schutblad*Band 1: De kruiswoorden. Twaalf preken, Band 2: Twaalftal leerredenen. Zestal leerredenen. Zestal kerkredenen onder den indruk der tijdsomstandigheden uitgesproken, Band 3: Verspreide leerredenen. Eerste deel. 1846-1865, Band 4: Verspreide leerredenen. Tweede deel. 1866-1888 | Euro 50,00 |
| 592002 | BEINART H., (ED.), Records of the trials of the Spanish inquisition in Ciudad Real. Ed. with introductions and notes. Volume two. The trials of 1492-1512 in Toledo. Jerusalem, The Israel academy of sciences and humanities, 1977. (XIV) 596 pp. linnen (PIASH, 2) *vlekjes op band*Spanish text | Euro 30,00 |
| 593892 | BELL, R.M., Sancta anorexia. Vrouwelijke wegen naar heiligheid Italië 1200-1800. Met een voorwoord van E. Brunt en een nawoord van W.L. Weeda-Mannak. Vertaling: R. Fagel.Amsterdam, WB, 1990. (VIII) 300 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. *band verkleurd* | Euro 10,00 |
| 593452 | BELLINGER, G.J., Sexualität in den Religionen der Welt. Frechen, Komet, 1999. 575 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 594830 | BELLOT, H.H.L., The inner and middle temple. Legal, literary and historic associations. With ninety illustrations. London, Methuen, 1902. (XX) 412 pp. linnen. Illustraties. *krantenknipsel op schutblad geplakt, tekst op schutblad, band licht geschaafd* | Euro 30,00 |
| 594280 | BENTLEY, J., Het geheim van de berg Sinaï. De rijkdommen van het oudste klooster ter wereld. Uit het Engels vertaald door J. Veenbaas. Weesp, De Haan, 1985. 202 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593278 | BERGEN, H.C., Gedenkwaardigheden uit het leven van Jezus, volgens de vier evangelisten in overeenstemming gebragt, en met ophelderende en praktikale aanmerkingen voorzien. Eerst uit het Hoogduitsch vertaald en uitgegeven met een voorberigt van Herman Muntinghe. Bij den tweeden, derden en vierden druk, veel veranderd, en voor de Nederlandsche christenen met nieuwe praktikale aanmerkingen vermeerderd door Jodocus Heringa, Eliza'sz. Eerste deel. Vierde druk. Leyden, A. en J. Honkoop, 1819. Halflinnen. 8°. (XXVIII), 635 pp. *nieuw gebonden, papier hier en daar licht watervlekkig* | Euro 35,00 |
| 582458 | BERKELBACH VAN DER SPRENKEL, J.W., Geschiedenis van het bisdom Utrecht van 1281 tot 1305. Utrecht, Den Boer, 1923. (XVI) 137 pp. halflinnen. Dissertatie. *potloodstrepen, enkele penaantekeningen, nieuw gebonden, bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 593348 | BERKHOF, H., JONG, O.J. DE, Geschiedenis der kerk. Nijkerk, Callenbach, 1967 (7e herz.). 344 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 601033 | BERKHOUWER, G.C., De voorzienigheid Gods.Kampen, Kok, 1950. 336 pp. linnen. (Dogmatische studiën) *rug verkleurd, enkele kleine penstreepjes in marge* | Euro 10,00 |
| 593880 | BERNARD VAN CLAIRVAUX, BAARSLAG, D.J., Bernard van Clairvaux. St. Bernard als monnik, als middeleeuwsch 'Heilige', als staatsman, als inquisiteur en als volgeling van Plato. Met platen van L.J. Jordaan. Amsterdam, Paris, 1941. (VIII) 255 pp. halflinnen. Illustraties. *band licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 581773 | BERNARD VAN CLAIRVAUX, RATISBONNE, T., Histoire de saint Bernard. Nouvelle edition. Tournai, Casterman, 1842. 467 pp. halfleer *bibliotheekexemplaar, rug bovenzijde licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 594080 | BERNARD VAN CLAIRVAUX, SCHMIDT-PAULI, E. VON, Bernhard von Clairvaux. Lebensbild. Düsseldorf, Patmos, 1953. 435 pp. linnen. *band beduimeld* | Euro 15,00 |
| 593140 | BERTHOLET, A., CAMPENHAUSEN, H. FREIHERR VON, Van Goor's encyclopedisch woordenboek der godsdiensten. Vert. en bewerkt door J. Schoneveld m.m.v. W.H. Beekenkamp, D.J. Hoens, J.C. Schoneveld, G.J. Streeder, S.P. Tabaksblatt. Den Haag, Van Goor, 1970. 467 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificieerd* | Euro 20,00 |
| 593569 | BERTRAND, J., Nieuwtestamentisch woordenboek.Haarlem, Spaarnestad, 1956. 208 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 594286 | BEST, S.B., The drama of the soul. A mystical interpretation of the gospels, describing the inner initiations of the master Jesus. Wassenaar, Mirananda, z.j. (2e). 165 pp. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 593651 | BEUKEN, W., HERTOG, M. DEN, MEIJ, J. VAN DER, Brood uit de hemel. Lijnen van Exodus 16 naar Johannes 6 tegen de achtergrond van de rabbijnse literatuur.Kampen, Kok, 1985.136 pp. paperback. Andere bijdragen van: M. Poorthuis, B. Vedder, W. Weren | Euro 10,00 |
| 583462 | BEUS, C. DE, De oud-christelijke doop en zijn voorgeschiedenis. Kritisch overzicht van veertig jaren onderzoek met betrekking tot den doop in het nieuwe testament. 2 dln. Haarlem, Tjeenk Willink, 1945-47. (VIII) 160 pp. ingenaaid en linnen. *deel 1 rug beschadigd*Deel 1: Dissertatie | Euro 18,50 |
| 600965 | BIANCHI, U., (RED.), La tradizione dell'enkrateia. Motivazioni ontologiche e protologiche. Atti del colloquio internazionale Milano, 20-23 aprile 1982.Roma, Ateneo, 1985. (XXXII) 800 pp. ingenaaid. *omslag iets verkleurd, boekblok licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: G. Quispel, H.M. Schenke, T. Orlandi, J. Duchesne-Guillemin, P. Pisi | Euro 60,00 |
| 594344 | BIBLISCHE HAND-KONKORDANZ, Biblische Hand-Konkordanz oder: Alphabetisches Wortregister der Heiligen Schrift. Sechste unveränderte Auflage.Bremen, Buchhandlung und Verlag des Traktathauses, z.j. 1016 pp. linnen. *naam op schutblad, nieuw gebonden*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 577695 | BIESMA, H., Ridders in een klooster. Het Duitse Huis in Utrecht. Utrecht, Matrijs, 2000 (2e). 76 pp. ingenaaid. Illustraties. (Historische reeks Utrecht, 27) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 592691 | BIESTERVELD, P., Schets van de symboliek.Kampen, Kok, 1912. (VIII) 264 pp. linnen. *band licht geschaafd, ex libris* | Euro 11,50 |
| 598435 | BILSEN, B. VAN, Het schisma van Utrecht. Brussel, Spectrum, 1959. 189 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd, potloodaantekeningen* | Euro 7,50 |
| 594020 | BINNERTS, A., (RED.), Doopsgezind jaarboekje. Assen, Hansma. ingenaaid. Aanwezig: 1911 (met 2 plaatjes en 1 kaartje, 10e jrg.), 1916 (met 2 plaatjes, 15e jrg.). Per stuk 5,00 | Euro 5,00 |
| 582905 | BIRVEN, H., Abbé Vachère. Ein Thaumaturg unserer Zeit. Brandenburg, Wiesike, 1928. 153 pp. halflinnen. Illustraties. *ex libris, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 593349 | BIZER, E., Studien zur Geschichte des Abendmahlsstreits im 16. Jahrhundert. Darmstadt, WB, 1972 (Nachdruck 1940). (XIV) 364 pp. paperback. Frakturschrift | Euro 10,00 |
| 581154 | BLASS, F., Grammatik des neutestamentlichen Griechisch. Bearb. von A. Debrunner. Göttingen, Vandenhoeck, 1954 (9e). (XVIII) 368 pp. linnen + omslag. (GTL) *omslag licht verkleurd* | Euro 16,00 |
| 581174 | BLASS, F., Grammatik des neutestamentlichen Griechisch. Bearbeitet von A. Debrunner. Mit einem Ergänzungsheft von D. Tabachowitz.Göttingen, Vandenhoeck, 1965 (12e). (XVIII) 368, 56 pp. linnen + omslag. (GTL) *omslag watervlekkig, 'Ergänzungsheft' is geniet* | Euro 16,00 |
| 012130 | BLAUPOT TEN CATE, S., Geschiedenis der doopsgezinden in Friesland. Van derzelver ontstaan tot dezen tijd, uit oorsprokelijke stukken en echte berigten opgemaakt.Z.p., z.u., z.j. (XII) 394 pp. ln.Reprint van de uitgave Leeuwarden, Eekhoff, 1839 | Euro 50,00 |
| 598434 | BLEEKER, C.J., Encyclopedie van de godsdiensten, kerken en sekten.Amsterdam, Elsevier, 1978.303 pp. gebonden. | Euro 10,00 |
| 586715 | BLESDIJK, N. M. VAN, ZIJLSTRA, S., Nicolaas Meyndertsz. van Blesdijk. Een bijdrage tot de geschiedenis van het Davidjorisme. Groningen, z.u., 1983. (VIII) 267 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 581512 | BLESDIJK, N. M. VAN, ZIJLSTRA, S., Nicolaas Meyndertsz. van Blesdijk. Een bijdrage tot de geschiedenis van het Davidjorisme. Groningen, z.u., 1983. (VIII) 267 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 581384 | BLOM, J.M., The post-Tridentine English primerNijmegen, z.u., 1979. (VIII) 282 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag verkleurd, enkele potloodaantekeningen* | Euro 15,00 |
| 594135 | BOEHM, A., (HRSG.), Häresien der Zeit. Ein Buch zur Unterscheidung der Geister. Freiburg, Herder, 1961. 438 pp. linnen. *naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: K. Rahner, H. Dolch, H. Dahm | Euro 12,50 |
| 598438 | BOENDERMAKER, J.P., HORST, K. VAN DER, MONSHOUWER, D., WESTRA, G.H., (RED.), Voor de achtste dag. Het Oude Testament in de eredienst. Een bundel opstellen voor J.P. Boendermaker ter gelegenheid van zijn 65e verjaardag. Kampen, Kok, 1990. 342 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. *rug verkleurd*Met bijdragen van o.a. K.A. Deurloo, N.T. Bakker, H.A.J. Wegman | Euro 12,50 |
| 593352 | BOENDERMAKER, P., De Augsburgsche Confessie. Opnieuw vertaald en toegelicht. Amsterdam, Paris, 1937. 146 pp. halflinnen. *platten licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 593535 | BOER, P.A.H. DE, ANDERSON, G.W., CASTELLINO, G.R., GAZELLES, H., Old testament studies in honour of P.A.H. de Boer. Leiden, Brill, 1980. 517 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. *portret los*Offpint from 'Vetus Testamentum, Vol. XXX. Andere bijdragen van: R.E. Clements, J.A. Emerson, W.K. Holladay | Euro 12,50 |
| 593275 | BOMAN, T., Die Jesus-Überlieferung im Lichte der neuen Volkskunde. Göttingen, Vandenhoeck, 1967. 259 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 586713 | BONESCHANSKER, J., Het Nederlandsch zendeling genootschap in zijn eerste periode. Een studie over opwekking in de Bataafse en Franse tijd.Leeuwarden, Dykstra, 1987. 256 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 581643 | BONESCHANSKER, J., Het Nederlandsch zendeling genootschap in zijn eerste periode. Een studie over opwekking in de Bataafse en Franse tijd.Leeuwarden, Dykstra, 1987. 256 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 600100 | BORN, A. VAN DEN, COOLS, P.J., DEDEN, D., De wereld van de bijbel. Inleiding tot het lezen van de heilige schrift.Utrecht, Spectrum, 1964 (3e herz.). 1049 pp. linnen. Andere bijdragen van o.a.: J.A.E. van Dodewaard, J.M.A. Janssen, J. Simons, leden van het katholieke Bijbels Werkgenootschap Sint Hiëronymus | Euro 11,50 |
| 594019 | BORROW, G., The bible in Spain. Illustrated by Paul Hardy. London, Collins, z.j. 540 pp. linnen. llustraties. (CIPC, 217) *rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 583148 | BOSC, E., Vie ésotérique de Jésus de Nazareth et origines orientales du christianisme.Paris, Chacornac, 1901. (IV) 448 pp. halflinnen. *schutbladen licht roestvlekkig*Met naamstempel van auteur. Genummerd exemplaar nº 592. | Euro 35,00 |
| 593346 | BOSCH, J., Om waarheid en recht. Eenige strijdschriften, smeekschriften en smaadschriften uit de dagen der afscheiding. Kampen, Kok, 1933. 204 pp. ingenaaid. *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 599963 | BOTS, J., Zestig jaar katholicisme in Nederland.Venlo, z.u., 1981.192 pp. paperback. Illustraties (De rots, 11e jaargang, 7/8) *naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 572416 | BOUYER, L., Le mystère pascal (paschale sacramentum). Méditation sur la liturgie des trois derniers jours de la semaine sainte.Paris, Cerf, 1947 (2e herz.). 472 pp. ingenaaid. (Lex orandi) *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 594289 | BRAKEL BUYS, R. VAN, Gestalten uit de perzische mystiek. Waarin opgenomen "Grondvormen der mystiek".Deventer, Kluwer, z.j. (2e). 264 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 600254 | BRAULIK, G., Die Mittel deuteronomischer Rhetorik.Rome, Biblical institute, 1978. (XII) 171 pp. ingenaaid. (Analecta biblica, 68) *bibliotheekexemplaar, omslag licht beschadigd en verkleurd* | Euro 12,50 |
| 594139 | BRAUN, H.M., Walldorf. Chronik einer Waldenser-Gemeinde. Z.p., z.u., 1990. 335 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 583460 | BREDERO, A.H., Christenheid en christendom in de middeleeuwen. Over de verhouding van godsdienst, kerk en samenleving.Kampen, Kok Agora, 1987 (2e herz.). 380 pp. ingenaaid. Bibliografie. | Euro 11,50 |
| 594133 | BRENON, A., Les femmes cathares. Paris, Perrin, 1992. 410 pp. paperback. *datum op schutblad* | Euro 11,50 |
| 601259 | BRINKMAN, M.E., Schepping en sacrament. Een oecumenische studie naar de reikwijdte van het sacrament als heilzaam symbool in weerbarstige werkelijkheid.Zoetermeer, Meinema 1991. 321 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 594014 | BROCARD, Manuel de pratiques de dévotion aux saints patrons du mois par le p. Brocard de sainte Thérèse, ex- provincial des Carmes déchaussés de Belgique. Deuxième édition revue et augmentée. Gand, Poelman, 1874 (2e herz.). (XII) 494 pp. halfleer. *platten licht geschaafd* | Euro 15,00 |
| 593782 | BROUWER, A.M., Jezus en de sociale vragen. Zutphen, Ruys, 1933. 285 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 594083 | BROUWER, P.J., Chronicon conventus buscoducensis ordinis praedicatorum et historia monasterii Worcumiesis. Bewerkt door G.A. Meijer. Z.p., Provinciaal genootschap Noordbrabant, 1908. 267 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, omslag beschadigd, niet opengesneden* | Euro 20,00 |
| 593815 | BROWN, A.F., Een boek van heiligen en hun dieren. Uit het engelsch door C. Doorman geïllustreerd door F.Y. Cory. Amsterdam, Becht, z.j. 285 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 10,00 |
| 601298 | BROWN, D., BURSTEIN, D., (RED.), Geheimen van de code. De mysteriën achter 'De Da Vinci code' ontsluierd. Vertaling: R. Kruis, J. Ruitenberg, T. van der Ster, N. van Weerdenburg.Amsterdam, Luitingh, 2005 (2e). 542 pp. paperback. *hier en daar potloodaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 593540 | BROWN, R.E., FITZMYER, J.A., MURPHY, R.E., (ED.), The Jerome biblical commentary. Volume 1: The Old Testament. Volume 2: The New Testament and topical articles. With a foreword by A. Bea. London, Chapman, 1970. (XXXVI) 637, (II) 889 pp. gebonden + omslag. *omslag beschadigd*Met kaart | Euro 25,00 |
| 573284 | BRUGGEN, J. VAN, (RED.), Wegwijs in bijbelvertalingen. Met medewerking van A. Bergsma, P. den Butter, K. Exalto e.a.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1981. 174 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 600805 | BRUGGHEN, J.J.L. VAN DER, EGMOND, N. VAN, Consequent christendom. Leven en werk van Mr. J.J.L. van Brugghen.Wageningen, Veenman, z.j. (VI) 223 pp. ingenaaid. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 601005 | BRUGMAN, JOHANNES, Speculum Imperfectionis en Devotus Tractatus. Met een inleiding over zijn leven en werk uitgegeven door F.A.H. van den Hombergh.Groningen, Wolters, 1967. 311 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Teksten en doucmenten, VI) *omslag licht beduimeld, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 008408 | BUGGE, J., Virginitas: an essay in the history of a medieval ideal. The Hague, Nijhoff, 1975. (VIII) 168 pp. ingenaaid. Bibliografie. (IAHI, 17) *naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 594060 | BUIJTENEN, M.P. VAN, DEKKER, C., LEEUWENBERG, H., (RED.), Unitas Fratum. Hernnhuter Studien. Moravian studies. Utrecht, Rijksarchief, 1975. 482 pp. linnen. Illustraties. *ex libris*Met bijdragen van o.a.A. Molnár, W. Lutjeharms, W. Kesslers | Euro 16,00 |
| 593986 | BUIJTENEN, M.P. VAN, MEIJER, A.K. DE, Herfsttij over Oostbroeks abdij. Politiek rond abtsbenoeming uit de nadagen gespiegeld aan het begin. Zeist, Kerckebosch, 1990. 144 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 601254 | BUNYAN, J., De christen- en christinnereis. Vertaald en ingeleid door A.G. Wolf. Illustraties en bandontwerp van J.H. Isings.Delft, Meinema, 1928. 158 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd, stempels en naam op schutblad, kneep voorin iets ingescheurd* | Euro 15,00 |
| 593353 | BUNYAN, J., Eens christens reize naar de eeuwigheid. Met ophelderende aanteekeningen van L. de Beveren. Herziene onverkorte uitgave. Met de 9 oude platen. Leiden, Groen, z.j. (herz.). 361 pp. ingenaaid. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 20,00 |
| 007513 | BUNYAN, J., Het leven en sterven van mr. Kwaad of eens goddeloozen reize naar 't eeuwig verderf vertoonende den ganschen staat van eene onherboren ziel. Leiden, Groen, z.j. 143 pp. linnen. *band verkleurd, los in band, rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 593347 | BUSKES, J.J., JONGH, E.D.J. DE, Buskes dominee van het volk. Biografie. Kampen, Kok, 1998. 460 pp. gebonden + omslag. Bibliografie. *omslag deels verkleurd, tekst op schutblad* | Euro 15,00 |
| 601255 | CAHILL, T., Jezus en de wereld in die dagen. Vertaald uit het Engels door B. van Rijswijk.Amsterdam, Balans, 2000. 392 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 596206 | CALVIJN, J., AUGUSTIJN, C., Calvijn. Den Haag, Kruseman, 1966. 127 pp. paperback. (Helden van de geest, 41) *enkele potloodstrepen, vouwtjes in omslag* | Euro 7,50 |
| 601253 | CALVIJN, J., BAARS, A., Om Gods verhevenheid en Zijn nabijheid. De Drie-eenheid bij Calvijn.Kampen, Kok, 2005 (2e). 751 pp. gebonden. De 1e druk verscheen als dissertatie in 2004 | Euro 20,00 |
| 002019 | CALVIJN, J., JACOBS, P., Prädestination und Verantwortlichkeit bei Calvin. Darmstadt, WB, 1968 (Nachdr. 1937). 159 pp. linnen. Reprografischer Nachdruck der 1. Auflage, Neukirchen 1937 (= Beiträge zur Geschichte und Lehre der Reformierten Kirche. Erster Band) | Euro 10,00 |
| 599965 | CALVIJN, J., KROON, M.J.J.P. DE, De eer van God en het heil van de mens. Bijdrage tot het verstaan van de theologie van Johannes Calvijn naar zijn Institutie.Romen, Romen, 1968. 191 pp. ingenaaid. Dissertatie.*omslag verkleurd, rug iets vlekkig* | Euro 11,50 |
| 587976 | CALVIJN, J., MEIJ, L.W. VAN DER, Het roer in Gods handen. Calvijn over de kennis van God de Schepper.Kampen, De Groot Goudriaan, 1990. 180 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 581120 | CALVIJN, J., Institutie of onderwijzing in den christelijken godsdienst. Uit het Latijn vertaald door A. Sizoo. 3 delen.Delft, Meinema, 1931. (XXXVI, 588, 574, 652 pp. linnen. (Christelijke klassieken) *enkele potloodstrepen in deel 1, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 60,00 |
| 599749 | CALVIJN, J., Uitlegging op den zendbrief van Paulus aan de Romeinen. Naar de uitgaven der Oude Hollandsche overzetting van J.D., in de tegenwoordige spelling door A.M. Donker. + Uitlegging op den eersten en tweeden zendbrief van Paulus aan de Corinthiërs. Naar de uitgaven der Oude Hollandsche overzetting van J.D., in de tegenwoordige spelling, door A.M. Donner. 2 boeken in 1 band.Z.p., De Groot-Goudriaan, 1979 (3e). (XVI) 308, 440 pp. gebonden. | Euro 20,00 |
| 581686 | CAMBOUT DE PONTCHÂTEAU, S.J. DU, NEVEU, B., Sébastien Joseph du Cambout de Pontchâteau (1634-1690) et ses missions à Rome d'après sa correspondance et des documents inédits.Paris, Boccard, 1969. (XIV) 768 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. (École française de Rome, mélanges d'archéologie et d'histoire, 7) *band deels verkleurd, enkele potloodstrepen, rug licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 593822 | CAROLUS BORROMAEUS, REMBRY, H., Geschiedenis van Sint Carolus Borromeus. Kardinaal van Sinte Praxedis. Aartsbisschop van Milaan. Vrij naar het Fransch bewerkt door H. Rembry. Gent, Vander Schelden, 1894. 306 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, papier licht gebruind, vlek op rug* | Euro 12,50 |
| 583457 | CASEL, O., PLOOIJ, J., De mysterie-leer van Odo Casel. Een bijdrage tot het oecumenisch gesprek der kerken.Zwolle, Tjeenk Willink, 1964. 267 pp. ingenaaid. Portret. *stempel op voorplat* | Euro 12,50 |
| 593607 | CASTELLA, G., Geschiedenis van de pausen. Geautor. vert. door P. van Veen. Roermond, Romen, 1950. 574 pp. linnen. Illustraties. *binding iets los* | Euro 20,00 |
| 581651 | CATECHISMUS, Cathechismus ofte onderwijzinge in de christelijke leere, die in de Nederlandsche gereformeerde kerken en schoolen geleerd wordt. Mitsgaders de belijdenis des geloofs en de formulieren bij dezelve in den uiterlijken dienst gebruiklijk, als mede de vijf artikelen tegen de Remonstranten, vastgesteld op de synode, gehouden te Dordrecht in den jaare 1618 en 1619 en formulier van den eed tegen de symonie. Z.p., z.u., z.j. (IV), 280, (3) pp. halflinnen. *nieuw gebonden, voorplat beschadigd, schutblad vlekkig, enkele tapesporen, binding iets los* | Euro 30,00 |
| 593826 | CATHARINA VAN SIENA, RIESCH, H., Die heilige Katharina von Siena. Mit 9 Bildern. Freiburg i.Br., Herder, 1921. (VI) 154 pp. linnen. Ilustraties. (Frauenbilder) *enkele kleurpotloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 598732 | CAVENDISH, R., Hellevuur en hemels licht. Visioenen van het hiernamaals. Vertaling: R. Hoekstra-Hinze (m.m.v. H.G. Hoekstra).Utrecht, Spectrum, 1977. 128 pp. paperback. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 581648 | CHALLONER, R., Geschiedverhaal der geloofsvervolging en marteling in Engeland, door priesters en leeken van beide kunne, sedert 1577 tot 1684, ondergaan. Uit het hoogduitsch vertaald. 2 delen.Arnhem, z.u., 1853. (X) 479, 502 pp. halflinnen. *bibliotheekstempels, papier hier en daar gebruind* | Euro 25,00 |
| 598810 | CHAMBON, J., Der französische Protestantismus. Sein Weg bis zur französischen Revolution.München, Kaiser, 1937. 210 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 594409 | CHRISTY-MURRAY, D., Kinderbijbel in woord en beeld. Illustraties van K. Petts, N. Dear, N. Burgin. Nederlandse vertaling van: J. Woord en A. Woorts. Helmond, Helmond, 1978. 256 pp. gebonden + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 599358 | CLARA VAN ASSISI, Geschriften, leven, documenten. A. Holleboom e.a.Haarlem, Gottmer, 1984. 276 pp. paperback. Middeleeuwse teksten vert. uit het Latijn | Euro 10,00 |
| 581608 | CLARISSE, T.A., De weg der zaligheid in Jesus Christus, zoo als dezelve door het euangelium aan zondaaren aangeweezen, naar Gods vrijmagtig welbehaagen, door eene bijzondere genade aansommigen inwendig geleerd, met een waarachtig geloof omhelsd, door het getuigenis des heiligen geestes bekrachtigd, en van waare godvruchtigen heiliglijk bewandeld wordt. Voorgesteld in eenige leerredenen. Tweede druk. Amsterdam, Johannes Wessing, Willemsz., 1780. halflinnen. 8°. (XVI) (XXVIII), 384 pp. *titelpagina en laatste pagina gerepareerd, papier voorwerk watervlekkig, gaatje in rug* | Euro 30,00 |
| 593369 | CLARKE, P.B., (RED.), Godsdiensten van de wereld. Ontstaan, ontwikkeling, tradities en betekenis van de grote godsdiensten van vandaag. Vertaling en bewerking L. Biekmann. Houten, Van Holkema, z.j. 220 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 593840 | CLEMENS MARIA HOFBAUER, HOFER, J., De heilige Clemens Maria Hofbauer. Een levensbeeld. Naar het Duitsch door J.F.E. de Bont. Rotterdam, De Bont, 1923. (XXIII) 428 pp. linnen. Portret. *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 583177 | CLEMENS ROMANUS, BEYSCHLAG, K., Clemens Romanus und der Frühkatholizismus. Untersuchungen zu I Clemens 1-7.Tübingen, Mohr, 1966. (VIII) 396 pp. linnen + omslag. (BHT) *omslag licht beschadigd* | Euro 17,50 |
| 581765 | CLERCQ, W. DE, LINTUM, C.E. TE, Willem de Clercq. De mens en zijn strijd. Utrecht, Kemink, 1938. (VI) 242 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 581764 | CLERCQ, W. DE, Willem de Clercq naar zijn dagboek. Door A. Pierson en De Clercqs jongste kleindochter. Met een portret naar de teekening van Couwenberg en een facsimile van Willem de Clercq. 2 delen. Haarlem, Tjeenk Willink, 1888. (X) 315, (VIII) 394 pp. linnen. Portret. *ruggen licht beschadigd, schutbladen gebruind*Deel 1: 1811-1824, Deel 2: 1825-1844 | Euro 25,00 |
| 593132 | COMMISSARIS, A.C.J., Geschiedenis van de emancipatie der katholieken in Nederland van 1795 tot 1903. Groningen, Wolters, 1931. 182 pp. linnen. Illustraties. *band vlekkig* | Euro 10,00 |
| 593131 | CONRADI, L.R., Weissagung und Weltgeschichte oder Staatsmann und Prophet. Hamburg, Advent, 1923. 303 pp. halflinnen. Illustraties. *band licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 593571 | CONYBEARE, W.J., HOWSON, J.S., The life and epistles of St. Paul.Grand Rapids, Eerdmans, 1978 (15e). (XXII) 850 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad, enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 593133 | COPPENS, H.J.A., Algemeen overzicht der kerkgeschiedenis van Noord-Nederland, van de vroegste tijden tot het jaar 1581. Utrecht, Van Rossum, 1900. 502 pp. gebonden. *rug licht verkleurd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 600733 | CORNFELD, G., BOTTERWECK, G.J., (HRSG.), Die Bibel und ihre Welt. Eine Enzyklopädie in drei Bänden.Bergisch Gladbach, Lübbe, 1988. 543, (IV) 549-1091, (IV) 1097-1590 pp. paperback. Illustraties. (Sammlung Lübbe)Titel der Originalausgabe: Pictorial biblical encyclopedia, Tel Aviv, Hamikra Baolam, 1964. Die deutsche Fassung stellt eine überarbeitete und erweiterte Ausgabe dar. Mitarbeiter u.a.: S. Ahitub, J. Gefen, U. Rappoport, H.F. Fuhs, F.J. Stendebach, F.J. Schierse | Euro 35,00 |
| 581727 | CORSTEN, W., (HRSG.), Sammlung kirchlicher Erlasse, Verordnungen und Bekanntmachungen für die Erzdiözese Köln. Amtliche Ausgabe.Köln, Bachem, 1929. (XXVI) 893 pp. halfleer. *rug licht beschadigd* Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 581759 | COSTA, ISAAC DA, KAMPHUIS, J., Isaäc da Costa en de afscheiding van 1834. Rede gehouden bij de overdracht van het rectoraat der theologische hogeschool van de gereformeerde kerken in Nederland op 6 december 1974. Groningen, Vuurbaak, 1975. 73 pp. ingenaaid. (Kamper bijdragen, 14) *omslag licht verkleurd* | Euro 8,00 |
| 587294 | COX, H., Religie in de stad van de mens. Naar een postmodern theologie. Vert. A.J. Koekkoek.Baarn, Ambo, 1984. 296 pp. paperback. Bibliografie. *rug licht verkleurd* | Euro 7,50 |
| 593611 | CREMERS, H., Biblisch-theologisches Wörterbuch des neutestamentlichen Griechisch. Mit Nachträgen und Berichtigungen hrsg. von J. Kögel. Gotha, Klotz, 1923 (11e). (VIII) 1233 pp. halflinnen. | Euro 30,00 |
| 593619 | CULBERTSON, P.L., A word fitly spoken. Context, transmission, and adoption of the parables of Jesus. New York, SUNY, 1995. (XVI) 390 pp. paperback. Bibliografie. *ex libris* | Euro 12,50 |
| 600090 | CYPRIANUS VAN CARTHAGO, BÉVENOT, M., St. Cyprian's 'De unitate' chap. 4 in the light of the manuscripts.Roma, Universitas Gregoriana, 1938. (VIII) (LXXXVI) 79 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *omslag verkleurd en licht beschadigd, potloodstrepen* | Euro 12,50 |
| 594840 | DAVIES, J.D., Beginning now. Contemporary experience of creation and fall. London, Collins, 1971. 285 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd* | Euro 11,50 |
| 601269 | DEFOER, H.L.M., SLECHTE, C.H., HIDDEMA, S., Geert Grote en de moderne devotie. Athenaeumbibliotheek Museum De Waag, Deventer. Het Catharijneconvent, Utrecht.Utrecht, Rijksmuseum Het Catharijneconvent, 1984. 62 pp. ingenaaid. Illustraties.Tentoonstelling van 14 april tot en met 24 juni 1984. Andere bijdragen van: J. van Herwaarden, M.L. Caron, J.C. Bedaux, N. Herwijer | Euro 10,00 |
| 594234 | DEIJL, A. VAN DER, Protest or propaganda. War in the Old Testament Book of Kings and in contemporaneous ancient near eastern texts.Leiden, Brill, 2008. (XII) 706 pp. gebonden. Bibliografie. (SSN, 51) | Euro 95,00 |
| 599971 | DELATTE, P., Les épîtres de saint Paul replacées dans le milieu historique des Actes des apôtres. 2 delen.Tours, Maison Alfred Mame, z.j. 804, 596 pp. ingenaaid. *omslagen gebruind, grotendeels onopengesneden* | Euro 20,00 |
| 593802 | DELLEPOORT, J., PETERS, J., (RED.), Ypelaar oud en nieuw Nieuw-Ginneken, z.u., 1950. 167 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag beschadigd, bibliotheekexemplaar*Ypelaar oud en nieuw werd in opdracht van het seminariecomité samengesteld. De redactie werd bijgestaan door W. Clement, N. Verdonk, P. Donk (...). De foto's zijn van J. van Besouw, B. van Gils, A. Rijnties en fotopersbureau 'Het Zuiden'. (...) BIj de opening van het nieuwe klein-seminarie van het bisdom Breda te Nieuw-Ginneken op 25 juli 1950 werd het, als een bescheiden bewijs van dankbaarheid, aangeboden aan allen, die in de moeilijke jaren 1944-1950 Ypelaar bijzonder aan zich hebben verplicht | Euro 20,00 |
| 578458 | DELPECH, J., The oppression of protestants in Spain. Translation from the French by T. and D. Johnson. Preface by H. Schomer. Introduction by J.A. Mackay.London, Lutterworth, 1956. (XII) 114 pp. linnen. *namen op schutblad* | Euro 10,00 |
| 569353 | DESCHNER, K., De kerk en haar kruis. Geschiedenis van de seksualiteit in het christendom. Vert. door E. Marijns. Amsterdam, AP, 1978. (XXII) 570 pp. linnen. | Euro 13,00 |
| 593987 | DESSING, C.S., (RED.), Bescheiden aangaande de hervorming der tucht in de abdij van Egmond in de 15e eeuw. Utrecht, Kemink, 1930. (IV) 319 pp. halflinnen. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 3, 55) *bibliotheekexemplaar* | Euro 20,00 |
| 594018 | DETREZ, R., MERKS, S., PARYS, M. VAN, Abdijen en kloosters in Oost-Europa. Fotografie Robin Lutz, Anton Stevens.Baarn, Fontein, 1995. 103 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 597598 | DEURSEN, A. VAN, Glansen uit het morgenland. Licht uit het oosten op bijbelbladen. Den Haag, Voorhoeve, 1951. 287 pp. linnen. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 600214 | DEUTSCHE EVANGELISCHE KIRCHENAUSSCHUß, Die Bekenntnisschriften der evangelisch-lutherischen Kirche. Hrsg. im Gedenkjahr der Augsburgischen Konfession 1930.Göttingen, Vandenhoeck, 1930. (XLVI) 498 pp. linnen.Duits (Frakturschrift) en Latijn | Euro 20,00 |
| 594016 | DIERICKX, M., De jezuieten. Hun wezen en werken. Brugge, Kinkhoren, 1946. 228 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 581595 | DIEST LORGION, E.J., Proeve van beantwoording der vraag, voorgesteld door de tweede klasse van het koninklijk-Nederlandsche-instituut: "Welke is de geschiedenis der invoering van het christendom in de Nederlanden, bijzonder in de noordelijke".Amsterdam, Ipenbuur & Van Seldam, 1843. (IV) 209 (2) pp. Gekartonneerd.(Verhandelingen der tweede klasse van het koninklijk-Nederlandsche instituut van wetenschappen, letterkunde en schoone kunsten, 8) *rug gebroken, naam op schutblad*Bijgebonden: S. de Wind, 'De dood van Floris IV, graaf van Holland, op het tournooi te Corbie, in 1234. Ter wederlegging van Huydecoper op Melis Stoke II. dl. bl. 49-57' (pp. 165-209) | Euro 30,00 |
| 593095 | DIFEREE, H.C., Drie eeuwen kerkgeschiedenis 1630 - 8 september - 1930. Gedenkboek van het 300-jarig bestaan der Remonstrantsch-Gereformeerde gemeente te Amsterdam. Met een voorwoord van H. Brugmans.Amsterdam, Van Holkema, z.j. 187 pp. linnen. Illustraties. *band iets verkleurd, schutbladen en titelpagina licht roestvlekkig | Euro 16,00 |
| 593125 | DOEDES, J.I., SCHRAM, P.L., Jacobus Isaac Doedes. Wageningen, Veenman, 1952. (VI) 178 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 15,00 |
| 598354 | DOES, L.P. VAN DER, Christian science als sociaal verschijnsel.Delft, Meinema, 1933. (VIII) 319 p. ingenaaid. Dissertatie. Portret. *rug licht beschadigd, roestvlekje op band, ex libris, enkele potloodstrepen* | Euro 16,00 |
| 593792 | DÖLLINGER, J.J.I. VON, Kirche und Kirchen, Papstthum und Kirchenstaat.Historisch-politische Betrachtungen. München, Cotta, 1861 (2e). (XLIV( 684 pp. halfleer. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar licht roestvlekkig, rug licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 580994 | DÖLLINGER, J.J.I. VON, Die Papst-Fabeln des Mittelalters. Ein Beitrag zur Kirchengeschichte. Mit Anmerkungen vermehrt hrsg. von J. Friedrich.Stuttgart, Cotta, 1890 (2e herz.). (VI) 188 pp. half linnen. *naam op schutblad, enkele (kleur)potloodstrepen, papier hier en daar licht roestvlekkig*Frakturschrift | Euro 35,00 |
| 594098 | DOMINICUS GUZMÁN VAN CALERUEGA, LACORDAIRE, Leven van den heiligen Dominicus. Naar de zesde uitgave. 2 delen in 1 band. 's Gravenhage, Ten Hagen, 1865. 280 pp. halfleder. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 594095 | DOMINICUS GUZMÁN VAN CALERUEGA, PETITOT, H., Sint Dominicus. Nederlands van A.M. Janssen met medewerking van C.H. Lambermond. Voorhout, Foreholte, 1941. 435 pp. linnen. Portret.*bibliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 592684 | DOORNIK, N.G.M. VAN, JELSMA, S., LISDONK, A. VAN DE, De triptiek van het godsrijk. Handboek van de katholieke leer.Utrecht, Spectrum, 1950. 452 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 595049 | DREES, W.B., (RED.), Een beetje geloven. Actualiteit en achtergronden van het vrijzinnig christendom. Met bijdragen van: H.J. Adriaanse, W. van der Burg, E.H. Cossee, J. Goud, A. Hoekema e.a.Z.p., Balans, 1999. 211 pp. paperback. *ex libris* | Euro 11,50 |
| 594838 | DREES, W.B., (RED.), Een beetje geloven. Actualiteit en achtergronden van het vrijzinnig christendom. Met bijdragen van: H.J. Adriaanse, W. van der Burg, E.H. Cossee, J. Goud, A. Hoekema e.a.Z.p., Balans, 2001 (2e). 211 pp. paperback. | Euro 11,50 |
| 594249 | DRESEN, G., Onschuldfantasieën. Offerzin en heilsverlangen in feminisme en mystiek. Nijmegen, SUN, 1990. 335 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 580863 | DRINT, A., The mount Sinai Arabic version of IV Ezra. Text, translation and introduction.Groningen, z.u., 1995. 491 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 583511 | DUPAC DE BELLEGARDE, M.G., Histoire abrégée de l'église métropolitaine d'Utrecht, principalement depuis la révolution, arrivée dans les sept provinces-unies des pays-bas, son Philippe II, jusq'a l'an 1784. Corrigée et augmentée par l'auteur, spécialement du récit des principaux évenements depuis 1763. Utrecht, J.A. van Woestenberg, 1852 (3e). (VIII) 515 pp. ingenaaid. | Euro 25,00 |
| 600280 | EBERHARDT, W., Wege und Irrwege der Christenheit von der Urgemeinde bis zur Vorreformation.Z.p., Gemeinschaft der Siebenten-Tags-Adventisten, 1968. 438 pp. linnen. *papier langs randen gebruind* | Euro 10,00 |
| 001017 | EDELKOORT, A.H., De Christusverwachting in het Oude Testament. Wageningen, Veenman, 1941. 537 pp. linnen. | Euro 16,00 |
| 594279 | EDELKOORT, A.H., De handschriften van de Dode Zee. Baarn, Bosch, z.j. 167 pp. linnen. Illustraties. *binding iets los, rug licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 594087 | EDMUNDUS, F.M., SCHIJNDEL, T. VAN, Cisterciënzer ordeleven rond Assens oude abdij. Z.p., Torenlaan, 1959. 36 pp. geniet. Illustraties. *potloodaantekeningen*Tentoonstellingscatalogus. In " 't Zaaltje" aan de Torenlaan 16-24 te Assen 5 juni - 4 juli 1959. | Euro 10,00 |
| 593130 | EHRHARD, A., Die altchristliche Kirchen im Westen und im Osten. 1. Die griechische und lateinische Kirche. Bonn, Buchgemeinde, 1937. 456 pp. linnen. (Die katholische Kirche im Wandel der Zeiten und der Völker, 1, 2, 1) Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 593852 | EICHRODT, W., FREY, H., KEßLER, W., Der Heilige in Israel. Jesaja 1-12. Der Herr der Geschichte. Jesaja 13-23/28-39. Das Buch der Weltpolitik Gottes. Kapitel 40-55 des Buches Jesaja. Gott geht es um das Ganze. Jesaja 56-66 und 24-27. Übersetzt und ausgelegt. 4 delen. Stuttgart, Calwer, 1954-67 (1e, 1e, 4e, 1e). 147, 282, 294, 175 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 17.1, 17.2, 18, 19) *omslagen licht beschadigd*Deel 3 in Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 589615 | EISENMAN, R., WISE, M., De Dode-Zeerollen onthuld. De eerste complete vertaling en interpretatie van 50 sleutelteksten. Vertaling: F. Hille en M. Oldenhof.Houten, De Haan, 1993. 280 pp. paperback. Illustraties. | Euro 14,00 |
| 593052 | EISENMAN, R., WISE, M., De Dode-Zeerollen onthuld. De eerste complete vertaling en interpretatie van 50 sleutelteksten. Vertaling: F. Hille en M. Oldenhof.Houten, De Haan, 1993. 280 pp. paperback. Illustraties. | Euro 14,00 |
| 593981 | EKKEHARD IV, Die Geschichten des Klosters St. Gallen. Übers. und erläutert von H. Helbing. Köln, Böhlau, 1958. 248 pp. ingenaaid. *bibliotheekstempels, omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 593819 | ELISABETH CATEZ VAN DE HEILIGE DRIEVULDIGHEID., PHILIPON, M.M., De geestelijke leer van zuster Elisabeth van de H. Drieëenheid. Voorrede van Garrigou-Lagrange. Nederlands van A.M. Janssen. Voorhout, Foreholte, 1940. 349 pp. linnen. Portret. *bibliotheekexemplaar* | Euro 11,50 |
| 593823 | ELISABETH VAN HONGARIJE, MONTALEMBERT, GRAAF DE, Geschiedenis der Heilige Elisabeth van Ungarn. Landgravin van Duringen (1207-1231). Vertaald door EE. HH. A. Cuppens, G. Gezelle. 2 delen in 1 band.Leuven, Vlaamsche boekenhalle, 1924. 414 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, binding iets los* | Euro 15,00 |
| 593988 | ELSNER, S., (RED.), Die Ursulinen von St. Salvator. Nach meist ungedruckten Quellen bearbeitet. Trier, z.u., 1913. 164 pp. linnen. Illustraties. *band licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 575741 | ENGELEN, J. VAN, Langs een andere weg. Zoektocht naar een empirische missiologie van het rijk Gods. Nijmegen, Valkhof, 1996. 231 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Illustraties. (KDSC Scripta) *band licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 583620 | ERICKSEN, R.P., Theologians under Hitler. Gerhard Kittel, Paul Althaus and Emanuel Hirsch.New Haven, YUP, 1985. (X) 245 pp. linnen. Bibliografie Illustraties. *typex op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 587194 | ESSER, G., Gott und Welt. Aus: Religion, Christentum, Kirche. Eine Apologetik für wissenschaftlich Gebildete. Kempten, Kösel, 1913. (VIII) 188 pp. half leer. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 596355 | EUSEBIUS VAN CAESAREA, Eusebius' kerkelijke geschiedenis. Ingeleid en vertaald door D. Franses.Bussum, Brand, 1946. (XII) 466 pp. linnen. *band verkleurd, schutbladen en boekblok licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 599953 | EUSEBIUS VAN CAESAREA, Eusebius' kerkelijke geschiedenis. Ingeleid en vertaald door D. Franses.Bussum, Brand, 1946. (XII) 466 pp. linnen. *band verkleurd, bibliotheekstickertjes op voorplat* | Euro 20,00 |
| 587384 | FABER, H., Rekenschap van een zoektocht. Een autobiografie.Baarn, Ten Have, 1993. 279 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593129 | FABRE-VASSAS, C., Jews, christians, & the pig. Transl. by C. Volk. New York, CUP, 1997. (X) 401 pp. paperback. Illustraties. (European perspectives) *papier voorin iets watervlekkig* | Euro 15,00 |
| 599359 | FARMER, D.H., The Oxford dictionary of saints.Oxford, UP, 1987 (2e). (XXVIII) 478 pp. paperback. *vouw in voorplat* | Euro 10,00 |
| 600253 | FEBVRE, L., Au coeur religieux du XVIe siècle.Paris, S.E.V.P.E.N., 1968 (2e). (IV) 358 pp. ingenaaid. (Bibliothèque générale de l'école pratique des hautes études) *typex op titelpagina* | Euro 15,00 |
| 593574 | FEINE, P., BEHM, J., KÜMMEL, W.G., Einleitung in das Neue Testament. Völlig neu bearbeitet.Heidelberg, Quelle, 1964 (13e herz.). (XVI) 461 pp. linnen. | Euro 12,50 |
| 587297 | FEINER, J., VISCHER, L., (HRSG.), Neues Glaubensbuch. Der gemeinsame christliche Glaube.Stutgart, DBB, 1974. 686 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 594048 | FETTER, J.C.A., De Russen en hun kerk. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1947. 264 pp. linnen. Illustraties. *vlekje op band, papier gebruind* | Euro 11,50 |
| 594069 | FEY, C., PFÜLF, O, Moeder Clara Fey van het arme kind Jesus. In het Nederlands bewerkt door G. Vriens. 's-Gravenhage, Pax, 1953. 407 pp. linnen. Portret. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 593529 | FICHTNER, J., Das Erste Buch von den Königen. Übersetzt und ausgelegt. Nach dem Tode des Verfassers hrsg. von K.D. Fricke.Stuttgart, Calwer, 1964-72. 347 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 12,1) | Euro 25,00 |
| 575617 | FISCHER, H.T., Zending en volksleven in Nederlands-Indië.Zwolle, Tjeenk Willink, 1932. 205 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 593136 | FISHBEIN, S.L., (RED.), Grote godsdiensten. Bussum, Unieboek, 1976. 420 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: A. Chakravarty, W.D. Davies, E. Wiesel. Uitgave van de National Geographic Society | Euro 15,00 |
| 588362 | FLEETWOOD, J., The life of our Lord and saviour Jesus Christ; together with the lives of his holy apostles, evangelists, and other primitive martyrs, and dissertation on the evidences of christianity. With a prefatory notice by the rev. H. Stebbing. To which is added, a meditation on the love of Christ, and the christian laid forth, by J. Hall, with the golden grove, and the worthy communicant, by J. Taylor. London, Virtue, z.j. Frontispice + 57 buitentekstgravures. Half leder. (VI) 891 pp. *kneep iets zwak*Geornamenteerd rug, schutbladen gemarmerd. Mooi exemplaar | Euro 75,00 |
| 581160 | FOERSTER, W., Neutestamentliche Zeitgeschichte. 2 delen.Hamburg, Furche, 19555-56 (2e herz., 1e). 255, 295 pp. linnen + omslag. (Die urchristliche Botschaft, 26, 27) *omslag licht beschadigd*Deel 1: Erster Halbband: Das Judentum Palästinas zur Zeit Jesu und der Apostel, Deel 2: Zweiter Halbband: Das römische Weltreich zur Zeit des Neuen Testaments. | Euro 20,00 |
| 582179 | FOERSTER, W., Neutestamentliche Zeitgeschichte. Bielefeld, Luther-Verlag, 1986 (2e). 374 pp. paperback. *potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 586712 | FORBES, J., JONG, C.G.F. DE, John Forbes (ca. 1568-1634).Groningen, z.u., 1987. (XIV) 198 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 581705 | FORBES, J., JONG, C.G.F. DE, John Forbes (ca. 1568-1634).Groningen, z.u., 1987. (XIV) 198 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 593980 | FRANCINO, J., Geschiedenis van de orde der kruisheren. Utrecht, Spectrum, 1948. 102 pp. linnen. Illustraties. (Batavia sacra) | Euro 10,00 |
| 594118 | FRANCINO, J., Geschiedenis van de orde der kruisheren. Utrecht, Spectrum, 1948. 102 pp. ingenaaid. Illustraties. (Batavia sacra) | Euro 10,00 |
| 593993 | FRANCINO, J., In cruce vita. De orde der kruisheren in Nederland. Rotterdam, Vox Romana, 1936. 133 pp. ingenaaid. lllustraties. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar licht roestvlekkig*Bij het feestelijk herdenken van de 700ste sterfdag van Theodorus de Celles den zaligen stichter van de Orde van het heilig kruis, wordt dit boek in eerbiedige hulde en dankbaarheid opgedragen aan O.L. Vrouw ter Linde, behoudenis der kranken en beschermvrouwe van het Udense convent | Euro 15,00 |
| 594067 | FRANCISCUS VAN ASSISI, DOYLE, E., St. Francis and the song of brotherhood. London, Allen, 1980. (XII) 205 pp. linnen. | Euro 12,50 |
| 587427 | FRANCISCUS VAN ASSISI, TEMPLE, L., Franz von Assisi, Bruder im Lichte. Übers. von G. Freund.Remagen, Reichl, 1960. 224 pp. linnen. Portret. | Euro 11,50 |
| 600097 | FRANCISCUS VAN ASSISI, De psalmen van Franciscus van Assisi. Een weg naar innerlijke vrede. Ingeleid, vertaald en verstaan door H. de Vos.Leeuwarden, Discovery, z.j. (3e). 203 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594064 | FRANCISCUS VAN ASSISI, Werkbuch zur Regel des heiligen Franziskus. Hrsg. von den deutschen Franziskanern. Werl, Coelde, 1955. (XVI) 434 pp. linnen. *band licht roestvlekkig, bibliotheekstempel* | Euro 16,00 |
| 594061 | FRANCISCUS VAN SALES, Leven van den heiligen Franciscus van Sales. Bisschop en prins van Geneve door den pastoor van Saint-Sulpice. 's Gravenhage, Ten Hagen, 1869. 660 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 594010 | FRANCISCUS XAVERIUS, BRODRICK, J., De heilige Franciscus Xaverius 1506-1552. Nederlands van J. Duprès.Utrecht, Fontein, 1953. 443 pp. linnen. Portret. Illustraties. *bibliotheekstempel* | Euro 15,00 |
| 593997 | FRANCISCUS XAVERIUS, NIEUWENHOFF, W. VAN, Leven en brieven van den h. Franciscus Xaverius. Apostel van Indië en Japan. Amsterdam, Borg, 1895. (VIII) 752 pp. linnen. Illustraties. Portret. *bibliotheekexemplaar, kaart achterin beschadigd, voorin pagina los*Met kaart | Euro 30,00 |
| 593608 | FREY, H., Das Buch der Anfänge. Kapitel 1-11 des ersten Buches Mose. Das Buch des Glaubens. Kapitel 12-25 des ersten Buches Mose. Das Buch des Kampfes. Kapitel 25-35 des ersten Buches Mose. Das Buch der Führung. Kapitel 36-50 des ersten Buches Mose. 4 delen. Stuttgart, Calwer, 1953-58. 170, 207, 191, 232 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 1, 2, 3, 4) *omslagen licht beschadigd en verkleurd*Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 593861 | FREY, H., Das Buch der Heimsuchung und des Auszugs. Kapitel 1-18 des zweiten Buches Mose. Das Buch der Verbindung Gottes mit seiner Gemeinde. Kapitel 19-24 des zweiten Buches Mose. Das Buch der Gegenwart Gottes und seiner Gemeinde. Kapitel 25-40 des zweiten Buches Mose. 3 delen. Stuttgart, Calwer, 1957 (2e). 214, 160, 199 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 5, 6.1, 6.2) *omslag licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 593528 | FREY, H., Das Buch der Kirche in der Weltwende. Die kleinen nachexilischen Propheten. Ausgelegt. Stuttgart, Calwer, 1957 )4e'. 352 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 24) *omslag beschadigd*Frakturschrift | Euro 11,50 |
| 593863 | FREY, H., Das Buch des Ringens Gottes um seine Kirche. Der Prophet Amos. Übers. und ausgelegt. Stuttgart, Calwer, 1958. 202 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 23,1) *omslag licht beschadigd, enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 593564 | FRICKE, K.D., Das Zweite Buch von den Königen. Übersetzt und ausgelegt.Stuttgart, Calwer, 1964-72. 381 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 12,2) | Euro 12,50 |
| 593576 | FRIEDMAN, M., Bilder zur Bibel. Altes Testament. Übertragen ins Deutsche von G. Schuster, G. Lachner und E. Meyer.Wien, Poseidon, 1985. 204 pp. gebonden + cassette. Illustraties. *cassette licht beschadigd*Biblische Ikonographie verschiedener Perioden | Euro 15,00 |
| 599949 | FRIEDMAN, R.E., De verdwijning van God. Een goddelijk mysterie. Nederlandse vertaling: A. Haacke en H. van den BroekBaarn, Ten Have, 1996. 352 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 575096 | FRIES, H., SCHWAIGER, G., (HRSG.) Katholische Theologen Deutschlands im 19. Jahrhundert. Band 1. München, Kösel, 1975. 399 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 600949 | FROSSARD, A., Het evangelie volgens Ravenna. Vertaling: L. Vandemeulebroecke.Brussel, Elsevier, 1985. 114 pp. linnen + omslag. Illustraties. *naam op schutblad*Mozaïeken uit de 5e en 6e eeuw | Euro 12,50 |
| 600814 | FÜLÖP-MILLER, R., Macht und Geheimnis der Jesuiten. Eine Kultur- und Geistesgeschichte. Mit 66 Abbildungen. Berlin, Knaur, 1932 (2e). 661 pp. linnen + omslag. Ilustraties. *naam op titelpagina, omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 594013 | FÜLÖP-MILLER, R., Macht und Geheimnis der Jesuiten. Eine Kultur- und Geistesgeschichte. Mit 72 Abildungen auf Tafeln.Wiesbaden, VMA, 1960. 829 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600964 | FUNK, F.X., BIHLMEYER, K., (HRSG.), Die apostolischen Väter. Neubearbeitung der Funkschen Ausgabe von Karl Bihlmeyer. Zweite Auflage, mit einem Nachtrag von W. Schneemelcher. Erster Teil: Didache, Barnabas, Klemens I und II, Ignatius, Polykarp, Papias, Quadratus, Diognetbrief.Tübingen, Mohr, 1956. (LVI) 163 pp. ingenaaid. (Sammlung ausgewählter kirchen- und dogmengeschichtlicher Quellenschriften, zweite Reihe, erstes Heft, erster Teil) *omslag verkleurd, vlekjes op rug, naam op schutblad, enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 587990 | GABEL, L.C., Benefit of clergy in England in the later middle ages. New York, Octagon, 1969 (repr. 1928-1929). (X) 146 pp. linnen. Bibliografie. (SCSH, 14, 1-4) | Euro 15,00 |
| 581119 | GALLING, K., (HRSG.), Die Religion in Geschichte und Gegenwart. Handwörterbuch für Theologie und Religionswissenschaft. In Gemeinschaft mit H. v. Campenhausen, E. Dinkler, G. Gloege und K. Løgstrup hrsg. 6 delen + register.Tübingen, Mohr, 1957-1965 (3e herz.). linnen + omslag. *omslagen licht verkleurd en licht beschadigd*Deel 1: A-C. Mit 8 Tafeln und 4 Karten, Deel 2: D-G. Mit 6 Tafeln und 7 Karten, Deel 3: H-Kon. Mit 20 Tafeln und 7 Karten, Deel 4: Kop-O. Mit 36 Tafeln und 2 Karten, Deel 5: P-Se. Mit 3 Karten, Deel 6: Sh-Z. Mit 2 Tafeln und 3 Karten | Euro 125,00 |
| 592388 | GALLING, K., (HRSG.), Die Religion in Geschichte und Gegenwart. Handwörterbuch für Theologie und Religionswissenschaft. In Gemeinschaft mit H. v. Campenhausen, E. Dinkler, G. Gloege und K. Løgstrup hrsg. Ungekürzte Studienausgabe. 6 delen + register.Tübingen, Mohr, 1986 (Reprint 1957-1965, 3e herz.). paperback. (UTB) Deel 1: A-C. Mit 8 Tafeln und 4 Karten, Deel 2: D-G. Mit 6 Tafeln und 7 Karten, Deel 3: H-Kon. Mit 20 Tafeln und 7 Karten, Deel 4: Kop-O. Mit 36 Tafeln und 2 Karten, Deel 5: P-Se. Mit 3 Karten, Deel 6: Sh-Z. Mit 2 Tafeln und 3 Karten | Euro 75,00 |
| 598439 | GASCOIGNE, B., De christenen. Met foto's van C. Gascoigne. Vertaling: R.C.C. de Savornin Lohman.Amsterdam, Elsevier, 1977. 304 pp. linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 601266 | GASCOIGNE, B., De christenen. Met foto's van C. Gascoigne. Vertaling: R.C.C. de Savornin Lohman.Amsterdam, Elsevier, 1977. 304 pp. linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 575760 | GASPARIN, A. DE, Het huwelijk, beschouwd in het licht des christendoms. Een werk, in het bijzonder gerigt tot jonggehuwde vrouwen, die in hoogere kringen der maatschappij verkeeren. Naar de tweede en herziene uitgave van Mevr. de gravinne Agénor de Gasparin. Uit het Fransch vertaald door L. Patoir. 2 delen. 's-Gravenhage, K. Fuhri, 1845. (XXVI) 447, (VIII) 308 pp. linnen. *ruggen verkleurd, iets vlekkig en aan bovenzijde licht beschadigd, platten licht vlekkig, naam op schutblad*Boekblokken verguld | Euro 25,00 |
| 594272 | GASTER, T.H., (ED.), The scriptures of the dead sea sect. In English translation. With introduction and notes.London, Secker, 1957. 359 pp. paperback. *papier hier en daar roestvlekkig, rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 599128 | GELZER, H., Ausgewählte kleine Schriften.Hildesheim, Gerstenberg, 1979 (Nachdruck der Ausgabe Leipzig 1907). (VI) 429 pp. linnen. Portret. *band licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 581513 | GERDES, D., WITTEVEEN, K.M., Daniel Gerdes. Groningen, Wolters, 1963. (XII) 281 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Portret. *omslag beduimeld* | Euro 15,00 |
| 594278 | GERTRUDIS DE GROTE, LAMPEN, W., St. Gertrudis de Grote. Hilversum, Brand, 1939. 136 pp. linnen. (Werken van mystieken) *bibliotheekexemplaar*Bandontwerp: Jan Louwerse | Euro 15,00 |
| 601258 | GEURTS, A.J., (RED.), Moderne devotie. Figuren en facetten. Tentoonstelling ter herdenking van het sterfjaar van Geert Grote 1384-1984.Nijmegen, KU, 1984. 375 pp. ingenaaid. Illustraties. Nijmeegs Volkenkundig Museum 28 september t/m 23 november 1984. Tentoonstellingscommissie: C. de Backer, R.T.M. van Dijk, A.J. Gerts, A. Gruijs, P.J.A. Nissen | Euro 11,50 |
| 593994 | GIESBERTS, A., Gedenkbundel bij het 50-jarig bestaan der abdij 'Lilbosch'.Lilbosch, z.u., 1933. 60 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekstempels, tekst op titelpagina, rug licht beschadigd, omslag verkleurd* | Euro 15,00 |
| 583455 | GIESSLER, R., Die geistliche Lieddichtung der Katholiken im Zeitalter der Aufklärung.Augsburg, Filser, 1928. (VI) 223 pp. ingenaaid. (Schriften zur Deutschen Literatur, 10) *omslag iets verkleurd* | Euro 16,00 |
| 567100 | GINNEKEN, J. VAN, Trois textes pré-Kempistes du premier livre de l'Imitation. Éd. et commentées. À l'occasion de l'anniversaire sexcentenaire de Gérard Groote. 1340-1940.Amsterdam, NHUM, 1940. 156 pp. ingenaaid. (VKNAW, 44) *omslag iets roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 567427 | GINNEKEN, J. VAN, Trois textes pré-Kempistes du second livre de l'Imitation.Amsterdam, NHUM, 1941. 116 pp. ingenaaid. Illustraties. (VKNAW, 46) | Euro 12,50 |
| 593550 | GISPEN, W.H., RIDDERBOS, H.N., (RED.), Concordantie op den bijbel in de nieuwe vertaling van het Nederlandsch bijbelgenootschap. Nieuwe Testament. Kampen, Kok, 1954. 366 pp. linnen. *rug licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 006807 | GOODSPEED, E.J., (HRSG.), Die ältesten Apologeten. Texte mit kurzen Einleitungen.Göttingen, Vandenhoeck, 1914. (XII) 380 pp. halflinnen. *enkele (kleur-)potloodaantekeningen*Met teksten van o.a.: Aristides, Justinus, Tatianus, Athenagoras | Euro 25,00 |
| 593754 | GORDON, T., Het proces. Het onontkoombare waarom van Jezus' kruisiging. Vertaling J. Smit.Baarn, Tirion, 1987. (XX) 279 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 593778 | GRANT, M., Jesus. Deutsch von H.J. Baron von Koskull. Herrsching, Pawlak, 1987. 334 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 601118 | GREGORIUS I DE GROTE, BREMMER, R.H., DEKKER, K., JOHNSON, D.F., (ED.), Rome and the north. The early reception of Gregory the Great in Germanic Europe.Leuven, Peeters, 2001. (XVI) 308 pp. paperback. Bibliografie. (Mediaevalia Groningana, n.s. 4) Met bijdragen van o.a.: K. Rambridge, S. Rowley, B. Murdoch | Euro 50,00 |
| 593950 | GRIGNION, LOUIS-MARIE, EYCKELER, P., De heilige Montfort. Louis-Marie Grignion 1673-1716. Apostolisch missionaris. Stichter van de paters Montfortanen (gezelschap van Maria) en van de dochters der wijsheid. Maastricht, Van Aelst, 1947. (XII) 355 pp. haflinnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 580820 | GRIJP, R.M.K. VAN DER, Geschichte des spanischen Protestantismus im 19. Jahrhundert.Wageningen, Veenman, 1971. 593 pp. ingenaaid. Bibliografie. | Euro 20,00 |
| 594057 | GROOT, B. DE, De Zwijndrechtse Nieuwlichters. Zoekers van het koninkrijk Gods. Kampen, Kok, 1986. 125 pp. paperback. (Zoekers van het licht) | Euro 10,00 |
| 581121 | GROSHEIDE, F.W., ITERZON, G.P. VAN, (RED.), Christelijke encyclopedie. 6 delen. Kampen, Kok, 1956-1961 (2e herz.). linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 570914 | GROTE, GEERT, GINNEKEN, J. VAN, Geert Groote's levensbeeld naar de oudste gegevens bewerkt. Amsterdam, NHUM, 1942. (IV) 391 pp. linnen. (VNAWL, 47, 2) | Euro 25,00 |
| 568339 | GUNKEL, H., TSCHARNACK, L., BERTHOLET, A., (HRSG.), Die Religion in Geschichte und Gegenwart. Handwörterbuch für Theologie und Religionswissenschaft. 5 delen.Tübingen, Mohr, 1927-31(2e herz.). (XII) 2052, (VIII) 2068 (2), (XII) 2176, (VIII) 2184, (XII) 2158 pp. halfleder. Illustraties. *band deel 1 licht beschadigd, band deel 3 rug licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 75,00 |
| 593527 | GUTBROD, K., Das Buch vom Lande Gottes. Josua und Richter. Ausgelegt. Stuttgart, Calwer 1957 (2e). 281 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 10) Frakturschrift | Euro 10,00 |
| 593859 | GUTBROD, K., Das Buch vom König. Das erste Buch Samuel. Das Buch vom Reich. Das zweite Buch Samuel. 2 delen. Stuttgart, Calwer, 1956-58. 256, 290 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 11, 11.2) *omslagen licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 593621 | GUTHRIE, D., New Testament introduction. Hebrews to Revelation. London, Tyndale, 1962. 320 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 593615 | GUTHRIE, D., New Testament introduction. The ghospels and acts. London, Tyndale, 1965. 380 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 10,00 |
| 593616 | GUTHRIE, D., New Testament introduction. The Pauline epistles. London, Tyndale, 1966 (4e). 319 pp. linnen. Bibliografie. *pen-potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 593120 | HAIGHT, R., Dynamics of theology. New York, Paulist, 1990. (X) 274 pp. paperback. *stempel op titelpagina* | Euro 10,00 |
| 587306 | HALKES, C.J.M., ...en alles zal worden herschapen. Gedachten over de heelwording van de schepping in het spanningsveld tussen natuur en cultuur.Baarn, Ten Have, 1990 (2e). 192 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 587295 | HALKES, C.J.M., Oorsprong en einder. Cultuurkritische overwegingen vanuit vrouwenstudies theologie.Baarn, Ten Have, 1995. 182 pp. paperback | Euro 7,50 |
| 587379 | HALKES, C.J.M., Zoekend naar wat verloren ging. Enkele aanzetten voor een feministische theologie.Baarn, Ten Have, 1984. 175 pp. paperback. *naam op schutblad* | Euro 7,00 |
| 600831 | HALKES, C.J.M., Zoekend naar wat verloren ging. Enkele aanzetten voor een feministische theologie.Baarn, Ten Have, 1984. 175 pp. paperback. | Euro 7,00 |
| 594134 | HAMBURGER, C., Op weg naar een nieuwe wereld. De Bahá' í visie op de bestemming van de mens.Nijmegen, Karmel, 1991. (X) 559 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593536 | HANEGRAAFF, J., Met de Torah is het begonnen. 1. Oecumenische inleiding in het Oude Testament.Nijkerk, Callenbach, 1988. 253 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 588092 | HANNAY, R.K., Rentale sancti Andree being the Chamberlain and Granitar accounts of the archbishopric in the time of cardinal Betoun 1538-1546. Translated. Edinburgh, Constable, 1913. (LVIII) 246 pp. linnen. (Publications of the Scottish history society, 2, 4) *papier hier en daar gebruind* | Euro 30,00 |
| 593596 | HARTING, D., Grieksch-Nederduitsch handwoordenboek op het Nieuwe Testament.Utrecht, Ten Bokkel Huinink, z.j. (2e herz.). 560 pp. linnen. *rug beschadigd, naam op titelpagina, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 593780 | HARTMANN, H., Jesus. Das dämonische und die Ethik. Berlin, Weisse Ritter, 1923 (2e herz.). 134 pp. halflinnen. *kleurpotloodstrepen, rug en platten verkleurd, schutblad ontbreekt* | Euro 10,00 |
| 594030 | HASE, K., Het rijk der wederdoopers. Eene bijdrage tot de geschiedenis der christelijke kerk. Naar het Hoogduitsch. Amsterdam, Loman,1854.(VI) 168 pp. Oorpronkelijk gekartonneerd. *bibliotheekexemplaar, band deels geplastificeerd, platten geschaafd* | Euro 16,00 |
| 593808 | HATCH, E., REDPATH, H.A., A concordance to the Septuagint and the other Greek versions of the old testament (inlcuding the apocryphal books). Assisted by other scholars. Volume 1. A-I.Graz, Akademische Druck- U. Verlagsanstalt, 1954. (VI) 696 pp. gebonden. | Euro 40,00 |
| 593117 | HATTSTEIN, M., Wereldreligies. Met tekstbijdragen van L. Deman, B. Falkenberg, K. Perle, B. Selbig. Vert. W. Boesten, J.B. Kanon, J. Polman. Keulen, Könemann, 1997. 120 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 569944 | HAVELAAR, J., De religie der ziel. Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1925. (VI) 148 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 594144 | HAVEMANN, W., Geschichte des Ausgangs des Tempelherrenordens. Leipzig, Zentralantiquariat, 1978 (2e). (XIV) 382 pp. linnen. Fotomechanischer Neudruck der Orginalausgabe 1846. Frakturschrift. | Euro 50,00 |
| 594003 | HEGARDT, B., Religie en geestelijke oefening. Een studie van de Exercitia Spiritualia der jezuïeten. Vert. uit het Zweedsch door W. Meijer Cluwen. Ingel. door. W.J. Aalders. Rotterdam, Brusse, 1939. 311pp. halflinnen. *platten en papier licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 601028 | HEGARDT, B., Religie en geestelijke oefening. Een studie van de Exercitia Spiritualia der jezuïeten. Vert. uit het Zweedsch door W. Meijer Cluwen. Ingel. door. W.J. Aalders. Rotterdam, Brusse, 1939. 311pp. halflinnen + omslag. *omslag verkleurd en licht beschadigd, enkele potloodaantekeningen* | Euro 15,00 |
| 593276 | HEIDE, H. AUF DER, Das leidende und verherrlichte Gotteslamm oder Leben, Leiden und Verherrlichung Jesu. Nach den Gesichten der gottseligen Anna Kath. Emmerich und den Aufzeichnungen Klemens Brentanos. Steyl, Missionsdruckerei, 1907 (2e). 486 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Frakturschrift | Euro 25,00 |
| 589512 | HEIJTING, W., De catechismi en confessies in de Nederlandse reformatie tot 1585. The catechisms and confessions of faith in the Dutch reformation to 1585. Wih a summary in English. 2 delen.Nieuwkoop, De Graaf, 1989. (X) 413, (VI) 380 pp. ingenaaid. Dissertatie. (Bibliotheca Bibliographica Neerlandica, 27,1-27,2)Deel 1: Tekst, Deel 2: Afbeeldinge en registers | Euro 80,00 |
| 591120 | HEILER, F., Altkirchliche Autonomie und päpstlicher Zentralismus. München, Reinhardt, 1941. (XVI) 420 pp. linnen. (Die katholische Kirche des Ostens und Westens, 2, 1) *rug licht verkleurd* | Euro 20,00 |
| 000276 | HEILIGE SCHRIFT, De heilige schrift. Veraling uit de grondtekst met aantekeningen in opdracht van de apologetische vereniging 'Petrus Canisius'. Ondernomen met goedkeuring van H.H. Exc. den Aartsbisschop en de Bisschoppen van Nederland. 5 delen. Amsterdam, R.K. Boek-Centrale, 1940-41. linnen. *naam op schutblad*Deel 1 en 2: Het Oude Testament. De geschiedkundige boeken 1 en 2, Deel 3: Het Oude Testament. De boeken der wijsheid, Deel 4: Het Oude Testament. De profetische boeken, Deel 5: Het Nieuwe Testament | Euro 25,00 |
| 594647 | HELDERMAN, J., Die Anapausis im Evangelium Veritatis. Eine vergleichende Untersuchung des valentinianisch-gnostischen Heilsgutes der Ruhe im Evangelium Veritatis und in anderen Schriften der Nag Hammadi-Bibliothek. Leiden, Brill, 1984. (XII) 414 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* | Euro 25,00 |
| 593274 | HELWIG, W.L., De katholieke kerk in de loop der eeuwen. Een historisch overzicht geïllustreerd met 125 foto's verzorgd door B. Reith. Haarlem, Toorts, z.j. 217 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 588733 | HENKELS, F.R.A., Een boeket roosjes. Een keuze uit de Roosjes van 1965-1975 verschenen in Hervormd Nederland. 's-Gravenhage, Boekencentrum, 1976. 116 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 589519 | HEPPE, H., Geschichte des Pietismus und der Mystik in der reformirten Kirche, namentlich der Niederlande. Leiden, Brill, 1879. (XVI) 503 pp. halflinnen. *nieuw gebonden, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 45,00 |
| 599946 | HERMANS, C.R., Annales canonicorum regularium S. Augustini, ordinis S. Crucis. Ex monumentis authenticis, reverendissimo patre magistro generali Fr. Henrico van den Wijmelenberg, approbante et opitulante, collegit, disposuit, illustravit. 4 delen in 3 banden.'s Hetogenbosch, Stokvis, 1858. (X) 204, 240, (II) 58, (IV) 792 pp. halflinnen. Portret. Illustraties. *platten licht geschaafd, bibliotheekstempel*Band 1: Annalium pars I et II, Band 2: Cod. dipl. tom. I, Band 3: Cod. dipl. tom. II | Euro 50,00 |
| 593273 | HEUVEL, P. VAN DEN, De hervormde kerkorde. Een praktische toelichting. Zoetermeer, Boekencentrum, 1991. 463 pp. gebonden. | Euro 15,00 |
| 587974 | HIËRONYMUS, PASCOAES, T. DE, Hiëronymus. De dichter der vriendschap. Uit het Portugeesch vertaald door A. von Thelen en H. Marsman. Amsterdam, Meulenhoff, 1939. 405 pp. halflinnen. *rug licht verkleurd, ex libris* | Euro 11,50 |
| 594220 | HIGGINSON, T.H., KERR, C., Teresa Helena Higginson. De bruid van den gekruisigde 1844-1905. Uit het Engelsch vertaald door Th. Kwakman. Antwerpen, Pax, 1933. 409 pp. linnen. Portret. *rug verkleurd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 594136 | HOEKSTRA, D., Huit ans de guerre albigeoise. Edition avec notes et commentaires de la version en ancien occitan offerte par le manuscrit de Merville. Groningen, z.u., 1998. (LVI) 199 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *ezelsoren* | Euro 15,00 |
| 594037 | HOEKSTRA, H., De dooperschen. Historisch overzicht en beoordeling. Zwolle, Tulp, 1900. (VIII) 85 pp. halflinnen. Illustraties. *naam op schutblad, nieuw gebonden* | Euro 15,00 |
| 594123 | HOENDERDAAL, G.J., LUCA, P.M., (RED.), Staat in de vrijheid. De geschiedenis van de remonstranten. Zutphen, Walburg, 1982. 200 pp. linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 594004 | HOENSBROECH, P. VON, 14 Jahre Jesuit. Persönliches und Grundsätzliches. Mit dem Bilde des Verfassers. 2 delen. Leipzig, Breitkopf, 1910 (3, 1-2). (XXIV) 312, (XII) 654 pp. linnen. *tekst op schutblad, ruggen licht geschaafd)Deel 1: Das Vorleben: die utramontan-katholische Welt, in der ich aufwuchs, Deel 2: Das Ordensleben: Wesen, Einrichtung und Wirksamheit des Jesuitenordens. Frakturschrift | Euro 30,00 |
| 595292 | HOENSBROECH, P. VON, 14 Jahre Jesuit. Persönliches und Grundsätzliches. Mit dem Bilde des Verfassers. 2 delen. Leipzig, Breitkopf, 1909-10 (2e, 1e-2e). (XXIV) 312, (XII) 654 pp. ingenaaid. *omslagen verkleurd en iets beschadigd*Deel 1: Das Vorleben: Die utramontan-katholische Welt, in der ich aufwuchs, Deel 2: Das Ordensleben: Wesen, Einrichtung und Wirksamheit des Jesuitenordens. Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 594673 | HOF, J., De abdij van Egmond van de aanvang tot 1573. 's-Gravenhage, Historische Vereniging voor Zuid-Holand, 1973. (XVI) 527 pp. linnen. Illustraties. (HS, 5) *band vlekkkig* | Euro 30,00 |
| 580638 | HOFMANN, R., Symboliek of stelselmatige uiteenzeting van het leerbegrip der belijdenisschriften van de onderscheidene christelijke kerkgenootschappen en voornaamste sekten. Uit het Hoogduitsch vertaald door P.J. de Roode. Uitgegeven in de 'Godgeleerde bibliotheek', of reeks van wetenschappelijk-theologische werken uit het buitenland. Utrecht, Kemink, 1861. (XVI) 302, 303-603 pp. halflinnen. *stempel op schutblad, randen platten gstoten* | Euro 30,00 |
| 586298 | HOFSTEDE DE GROOT, C.P., Honderd jaren uit de geschiedenis der hervorming in de Nederlanden (1518-1619). Leiden, Sijthoff, 1883. (XII) 436 pp. ingenaaid. *naam op schutbad* | Euro 20,00 |
| 590382 | HOGETERP, A.L.A., Paul and God's temple. A historical interpretation of cultic imagery in the Corinthian correspondence. Groningen, z.u., 2004. (XVIII) 339 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 598266 | HOLLANDER, A.A. DEN, De Nederlandse bijbelvertalingen 1522-1545. Nieuwkoop, De Graaf, 1997. (XIV) 565 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. Met 166 illustraties | Euro 75,00 |
| 593781 | HOLTZMANN, H.J., Das messianische Bewusstsein Jesu. Ein Beitrag zur Leben-Jesu-Forschung. Tübingen, Mohr, 1907. (VIII) 100 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 593272 | HONDERS, A.C., Doen en laten in ernst en vrede. Notities over een broederkring en een tijdschrift. 's-Gravenhage, Boekencentrum, 1963. (X) 206 pp. ingenaaid. | Euro 12,50 |
| 593583 | HOOGWERF, J., Bijbels vertelboek. Nieuwe Testament. Met tekeningen van T. Bottema. Ingeleid door A.H. Edelkoort.Den Haag, Voorhoeve, z.j. linnen. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 593118 | HOPPENBROUWERS, F.J.M., Oefening in volmaaktheid. De zeventiende-eeuwse rooms-katholieke spiritualiteit in de Republiek. Den Haag, Sdu, 1996. (XII) 147 pp. paperback. Illustraties. (Nederlandse cultuur in Europese context, 4) IJkpunt 1650 | Euro 11,50 |
| 586534 | HOVE, A. VAN, Tractatus de deo creante et elevante. Mechelen, Dessain, 1944. (VIII) 368 pp. ingenaaid. Bibliografie. (Theologia ad usum seminarii archiepiscopalis Mechliniensis) *stempel op schutblad, naam op titelpagina, stickertje op rug* | Euro 11,50 |
| 593850 | HROCH, M., SKÝBOVÁ, A., Ecclesia militans. The inquisition. Translated from the german by J. Fraser.Z.p., Dorset, 1990 (2e). 263 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. *omslag beschadigd* | Euro 15,00 |
| 581157 | HUCK, A., Synopse der drei ersten Evangelien. Elfte Auflage. Unveränderter Nachdruck der zehnten Auflage der unter Mitwirkung von H.G. Opitz von H. Lietzmann völlig neu bearbeiteten neunten Auflage.Tübingen, Mohr, 1970. (XX) 213 pp. linnen. | Euro 15,00 |
| 601183 | HUMMEL, G., (HRSG.), Aufgabe der Predigt.Darmstadt, WB, 1971. (X) 447 pp. linnen. (WF, 134) Met bijdragen van o.a.: H. Faber, K. Barth, R. Bohren | Euro 10,00 |
| 575739 | HUONDER, A., Der einheimische Klerus in den Heidenländern. Mit 32 Abbildungen. Freiburg i.Br., Herder, 1909. (XII) 312 pp. linnen. Illustraties. (Missions-Bibliothek, 2) *bibliotheekexemplaar*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 594021 | HUS, JAN, FRIEDENTHAL, R., Ketzer und Rebell. Jan Hus und das Jahrhundert der Revolutionskriege. München, Piper, 1972. 478 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 594146 | HUTIN, S., Die großen Geheimbünde. Übersetzung aus dem Französischen von S. Steigemann. Wiesbaden, VMA1979. 344 pp. gebonden. Illustraties. *band licht geschaafd, ex libris* | Euro 15,00 |
| 598367 | HYLKEMA, C.B. Reformateurs. Geschiedkundige studiën over de godsdienstige bewegingen uit de nadagen onzer Gouden Eeuw. 2 delen in 1 band.Groningen, Bouma's Boekhuis, 1978. 227, 516 pp. linnen + omslag. Portret. *omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 601185 | HYLKEMA, C.B. Reformateurs. Geschiedkundige studiën over de godsdienstige bewegingen uit de nadagen onzer Gouden Eeuw. Eerste stuk.Groningen, Tjeenk Willink, 1900. 234 pp. ingenaaid. Illustraties. Dissertatie. *omslag beschadigd, rug met tape versterkt, deels onopengesneden* | Euro 15,00 |
| 594015 | IGNATIUS VAN LOYOLA, BLUNCK, R., Der schwarze Paps. Das Leben des Ignatius von Loyola. Berlin, Holle, 1937 (2e). 354 pp. linnen. Portret. *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 593579 | JAAKKE, A.W.G., TUINSTRA, E.W., (RED.), Om een verstaanbare bijbel. Nederlandse bijbelvertalingen na de Statenbijbel.Haarlem, NBG, 1990. 403 pp. gebonden. Bibliografie. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: O.J. de Jong, N. Tromp, H.W. Hollander | Euro 25,00 |
| 591154 | JACOBSZ, WOUTER, Dagboek van broeder Wouter Jacobsz (Gualtherus Jacobi Masius) prior van Stein. Amsterdam 1572-1578 en Montfoort 1578-1579. Uitgegeven door I.H. van Eeghen. 2 delen. Groningen, Wolters, 1959-60. (XXVIII) 448, (VI) 449-811 pp. ingenaaid. (Werken uitgegeven door het historisch genootschap, 5, 6) *voorplat deel 1 gescheurd, ruggen licht gevlekt* | Euro 25,00 |
| 593271 | JAGER, H.J., Rechtvaardiging en zekerheid des geloofs. Studie over Rom. I:16,17; en Rom.3:21-5:11. Utrecht, Kemink, 1939. (X) 179 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 593496 | JAGERSMA, H., Verklaring van de Hebreeuwse bijbel. Genesis 1:1 - 25:11. Nijkerk, Callenbach, 1995. 288 pp. gebonden. *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 587986 | JAN VAN ARKEL, RUTGERS, C.A., Jan van Arkel. Bisschop van Utrecht. Accompagné d'un résumé en français. Mit einer deutschen Zusammenfassung. Groningen, WN, 1970. (X) 300 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* | Euro 20,00 |
| 581583 | JAN VAN ARKEL, RUTGERS, C.A., Jan van Arkel. Bisschop van Utrecht. Accompagné d'un résumé en français. Mit einer deutschen Zusammenfassung.Groningen, WN, 1970. (X) 300 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 583611 | JANSEN, D., Op zoek naar nieuwe zekerheid. Negentiende-eeuwse protestanten en het spiritisme. Groningen, z.u., 1994. (X) 288 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 593269 | JANSSEN, J., PASTOR, L., Johannes Janssen 1829-1891. Ein Lebensbild., vornehmlichg nach den ungedruckten Briefen und Tagebüchern desselben. Mit Janssen's Bildniss und Schriftprobe. Freiburg i.Br., Herder, 1894 (2e herz.). (VIII) 152 pp. linnen. Portret. *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 597662 | JANSSENS, P., Tijdschriften van de geestelijkheid in Vlaanderen (1850-160). Antwerpen, Centrum voor studie en documentatie, 1974. (LXX) 453 pp. ingenaaid. (Nederlandse Volkskundige Bibliografie, 19) *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 015343 | JEAN, C.F., Le milieu biblique avant Jésus-Christ. II. La littérature. Paris, Geuthner, 1923. (XXX) 617 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd en iets vlekkig, onopengesneden* | Euro 20,00 |
| 593828 | JOHANNA FRÉMIOT DE CHANTAL, BOUGAUD, E., Geschiedenis van Sinte Chantal en den oorsprong der visitatie. Vrij naar de elfde Fransche uitgave vertaald door H. Rembry. 2 delen. Gent, Vander Schelden, 1890. (XL) 580, 577 pp. halflinnen. *biliotheekexemplaren, vlek op ruggen* | Euro 17,50 |
| 594007 | JOHANNES BERCHMANS, GOLDIE, F., The life of John Berchmans. London, Burns, 1912 (7e). (XVI) 342 pp. linnen. (Quartely series, 7) *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd, enkele potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 594006 | JOHANNES BERCHMANS, NACHBAUR, S., NACHBAUR, S., Der hl. Johannes Berchmans aus der Gesellschaft Jesu. Mit Titelbild und Buchschmuck. Freiburg i.Br., Herder, 1921. 277 pp. linnen. Portret. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 10,00 |
| 593606 | JOHANNES PAULUS II, BERNSTEIN, C., POLITI, M., Zijne Heiligheid. Johannes Paulus II en de verborgen geschiedenis van zijn tijd. Vert. uit het Engels door A. Haacke en R. van der Helm. Amsterdam, Mets, 1996. 448 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 593605 | JOHANNES PAULUS II, Over de drempel van de hoop. Onder redactie en met een woord vooraf van V. Messori. Vert. uit het It. door A. van Heck. Amsterdam, Veen, 1994. 213 pp. linnen + omslag. | Euro 10,00 |
| 593983 | JOHANNES RÉGIS, VIANEY, J., St. François Régis apôtre du Vivarais et du Velay (1597-1640). Paris, Lecoffre, 1920 (5e). (X) 216 pp. ingenaaid. (Les saints) *bibliotheekexemplaar, omslag iets beschadigd, onopengesneden* | Euro 10,00 |
| 593982 | JOHANNES RÉGIS, W.V.N., Leven van den H. Joannes Franciscus Regis, priester der sociëteit van Jezus. Naar de beste bronnen bewerkt. Amsterdam, Beerendonk, 1868. (X) 309 pp. linnen. Portret *rug licht beschadigd, binding iets los* | Euro 15,00 |
| 593268 | JOHNSON, P., A history of christianity. New York, Atheneum, 1977. (VIII) 556 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *papier en omslag licht watervlekkig* | Euro 15,00 |
| 594052 | JONES, R.M., Quakergeloof en quakerleven. Geautoriseerde vertaling van R. Limburg. Den Haag, Servire, 1931. 202 pp. linnen. *ex libris* | Euro 10,00 |
| 575656 | JONG, C.G.F., Geesten, goden en getuigen. Geschiedenis van de Nederlandsche zending onder de Buginezen en Makassaren in Zuid-Sulawesi (Indonesië). Kampen, Kok, 1991. 338 pp. paperback. Illustraties. *stempel op schutblad* | Euro 15,00 |
| 593877 | JONG, D. DE, Momenten uit drie eeuwen kluishistorie. Z.p., Achelse kluis, 1973. (XXIV) 216 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Met 2 kaarten | Euro 12,50 |
| 594648 | JONG, J. A. DE, As the waters cover the sea. Millennial expectations in the rise of Anglo-American missions 1640-1810. Kampen, Kok, 1970. (XII) 245 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag iets verkleurd* | Euro 16,00 |
| 586852 | JONG, J. DE, Handboek der kerkgeschiedenis. Herzien en verbeterd onder medewerking van R.R. Post. 4 delen. Utrecht, Dekker, 1936-37 (3e herz.). (XVI) 354, (XVI) 539, (XII) 452, (X) 384 pp. linnen. Illustraties. *boekblokken iets roestvlekkig, bovenzijde ruggen licht bschadigd*Dl 1: De oudheid (1-692), Dl 2: De middeleeuwen (692-1517), Dl 3: De nieuwere tijd (1517-1789), Dl 4: De nieuwste tijd (1789-1936) | Euro 25,00 |
| 593985 | JONGE, L. DE, De orde der jezuieten. Schets van haar wezen en werken. 3 delen.Leiden, Dieben, z.j. 322, 344, 427 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaren, rug deel 3 licht beschaddigd*Deel 1: Strijd en zege 1539-1661, Deel 2: Strijd en ondergang 1661-1773, Deel 3: Nieuw leven en nieuwe strijd 1773-1914. | Euro 25,00 |
| 575736 | JONGELEEN, J., NOORT, A.C., Pergilah kamoe! Gaat dan heen! Geschiedenis van de buitenlandse zending der christelijke gereformeerde kerken in Nederland, tot 1959. Dordrecht, Van Brummen, 1960 (3e). 251 pp. gebonden.Illustraties. Andere bijdragen van: M. Bakker-Klomp, J.J. Pilon, A. Bikker | Euro 15,00 |
| 580813 | JONGELING, B., Le rouleau de la guerre des manuscrit de Qumran. Commentaire et traduction.Assen, Van Gorcum, 1962. (XII) 409 pp. ing. Bibliogr. Diss. *tekst op schutbl.* | Euro 25,00 |
| 594618 | JONGH, E. DE, TIJN, T. VAN, 58 miljoen Nederlanders en hun kerken.Utrecht, Spectrum, 1979. 127 pp. gebonden. Illustraties. *recensie op schutblad geplakt*Gebaseerd op de gelijknamige N.O.S. filmserie | Euro 10,00 |
| 590729 | JONKER, H., Theologische praxs. Prolemen, peilingen en perspektieven bij kenterend getij.Nijkerk, Callenbach, 1983. (II) 356 pp. linnen + omslag. *rug omslag verkleurd, stempel op schutblad* | Euro 11,50 |
| 590562 | JOOSTING, J.G.C., MULLER, S., (RED.), Bronnen voor de geschiedenis der kerkelijke rechtspraak in het bisdom Utrecht in de middeleeuwen. Achtste afdeeling. De proosdij van West-Friesland. Zevende deel. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1924. (VIII) 542 pp. linnen. (Werken der vereeniging tot uitgaaf der bronnen van het oud-vaderlandsch recht, tweede reeks, 21) *nieuw gebonden, bibliotheekstempel op licht beschadigd schutblad* | Euro 30,00 |
| 600500 | JOSUTTIS, M., Gottesliebe und Liebeslust. Beziehungsstörungen zwischen Religion und Sexualität.Gütersloh, Gütersloher Verlagshaus, 1994. 160 pp. gebonden + omslag. *enkele potloodaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 582976 | JOZEF, RICARD, MGR., Saint Joseph, sa vie et son culte.Lille, Desclée, 1892. 394 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekstempels, papier hier en daar licht roestvlekkig*Boekblok verguld, fraaie geornamenteerde band | Euro 60,00 |
| 594055 | JURIEU, P., KNETSCH, F.R.J., Pierre Jurieu. Theoloog en politikus der refuge. Avec un résumé. Kampen, Kok, 1967. 491 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. | Euro 25,00 |
| 600281 | KAGAWA, T., The religion of Jesus. Translated by H.F. Topping. Ed. with a biographical sketch by W.H. Murray Walton.London, Student Christian movement, 1931. 127 pp. linnen. *band licht beduimeld, kneep voorin ingescheurd* | Euro 10,00 |
| 587389 | KAMPEN, L. VAN, Apostelverhalen. Doel en compositie van de oudste apokriefe Handelingen der apostelen.Utrecht, z.u., 1990. 339 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 593620 | KAMPHAUS, F., Von der Exegese zur Predigt. Über die Problematik einer schriftgemässen Verkündigung der Oster-, Wunder- und Kindheitsgeschichten. Mainz, Matthias-Grünewald, 1968. 363 pp. linnen. *biblioheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 573395 | KARNER, F.K., Der Vergeltungsgedanke in der Ethik Jesu. Leipzig, Dörffling, 1927. (IV) 122 pp. halflinnen. *ex libris, nieuw gebonden, rug geschaafd* | Euro 10,00 |
| 581125 | KEIL, K.F., Handboek der bijbelsche archeologie. Uit het Hoogduitsch vertaald door G.E.W. de Wijs. Met vier lithographiën. Utrecht, Kemink, 1860. (XVI) 800 pp. halflinnen. Illustraties. (De godgeleerde bibliotheek) *schutblad gebruind, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 30,00 |
| 593613 | KELLER, W., De bijbel heeft toch gelijk. De wetenschap bewijst de historische juistheid. Bijgewerkte editie. Ned. vert. T. Logeman. Baarn, Meulenhoff, z.j (herz.). 448 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 601252 | KELLER, W., En de bijbel heeft toch gelijk. De historische juistheid wetenschappelijk bewezen. Herziene uitgave, met een nawoord van J. Rehork. Vertaling: T. Logeman, B. van Rijswijk.Amsterdam, Elsevier, 1980. 416 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 601416 | KELLY, J.N.D., (ED.), The Oxford dictionary of popes.Oxford, UP, 1986. (XIV) 347 pp. linnen + omslag. *pp. 5-6 penstrepen* | Euro 15,00 |
| 593779 | KERSBERGEN, T. VAN, Het leven van Jesus naar het middellimburgsche handschrift van Sint Truyen uit de 14e eeuw. Vertaald. Met een inleiding van J. van Ginneken. Nijmegen, Dekker, 1926. (XII) 156 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, schutblad roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 598196 | KERSTEN, H., GRUBER, E.R., Het Jezus-komplot. Het bedrog rond de lijkwade van Turijn. Vertaling: M. Hilsum.Deventer, Ankh-Hermes, 1993. 407 pp. paperback. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 601031 | KERSTEN, H., GRUBER, E.R., Het Jezus-komplot. Het bedrog rond de lijkwade van Turijn. Vertaling: M. Hilsum.Deventer, Ankh-Hermes, 1993. 407 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 577414 | KERSTEN, J., Bali. Hoe een missionaris het ziet. Eindhoven, Pelgrim, 1940. 239 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 11,50 |
| 580812 | KÉRY, L., Die Errichtung des Bistums Arras 1093/1094.Sigmaringen, Thorbecke, 1994. (XXXVI) 464 pp. linnen + omslag. Illustraties. (Beihefte der Francia, 33) *naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 593862 | KEßLER, W., Gottes Mitarbeiter am Wiederaufbau. Die Propheten Esra und Nehemia. Übers. und ausgelegt. Stuttgart, Calwer, 1971. 143 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 12.4) | Euro 10,00 |
| 594113 | KEULEN, H. VAN, Hereenigingswerk in Nederland. Over de geschiedenis en de werkzaamheid van het apostolaat der hereeniging. Z.p., Toorts, 1941. 63 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekstempels* | Euro 10,00 |
| 575757 | KITTEL, G., FRIEDRICH, G., (ED.), Theological dictionary of the New Testament. Translator and editor G.W. Bromley. 10 dln.Grand Rapids, Eerdmans, 1970-77. (5e, 4e, 4e, 2e, 3e, 3e, 2e, 1e, 2e, 2e). linnen + omslag *enkele omslagen licht beschadigd* | Euro 175,00 |
| 597188 | KLIJN, A.F.J., Het ontstaan van een nieuw testament.Z.p., Callenbach, 1995. 184 pp. gebonden. Illustraties. *enkele penaantekeningen* | Euro 12,50 |
| 598442 | KLIJN, A.F.J., Het ontstaan van een nieuw testament.Z.p., Callenbach, 1995. 184 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 581590 | KNAPPERT, L., Het ontstaan en de vestiging van het protestantisme in de Nederlanden. Utrecht, Oosthoek, 1924. 450 pp. linnen. *potloodstrepen* | Euro 15,00 |
| 593894 | KNOPF, R., (HRSG.), Ausgewählte Märtyreracten. Tübingen, Mohr, 1901. (X) 120 pp. ingenaaid. (Sammlung ausgewählter kirchen- und dogmengeschichtlicher Quellenschriften, 2,2) *enkele potloodaantekeningen, rug verstevigd* | Euro 10,00 |
| 599125 | KNOWLES, D.D., The monastic order in England. A history of its development from the times of St Dunstan to the fourth lateran council 940-1216.Cambridge, UP, 1976 (2e). (XXII) 780 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *enkele penstrepen, omslag licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 592462 | KOEHLER, W., Dogmengeschichte als Geschichte des christlichen Selbstbewusstseins. Von den Anfängen bis zur Reformation. Zürich, Niehans, 1951 (3e). (VIII) 379 pp. linnen. *rug licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 593585 | KOET, B.J., Five studies on interpretation of scripture in Luke-acts.Leuven, UP, 1989. 178 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht verschoten* | Euro 11,50 |
| 587386 | KOETSVELD CEZ., C. VAN, Karakterbeelden van het lijdenstooneel. Twaalftal schetsen.Utrecht, Ten Bokkel Huinink, z,j. (VIII) 220 pp. linnen. Portret. *opdracht op schutblad uit 1897* | Euro 10,00 |
| 598815 | KOETSVELD, C.E. VAN, ONSTENK, A.J., 'Ik behoor bij mezelf'. Cornelis Elisa Koetsveld 1807-1893.Assen, Van Gorcum, 1973. Bibliografie. Portret. Illustraties. *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 593995 | KOK, D. DE, Monasticon Batavum. Deel 1 supplement. Amsterdam, NHUM, 1942. 181 pp. ingenaaid. (VNAWL, 45) | Euro 15,00 |
| 598172 | KOLARZ, W., Godsdienst in de Sowjet-unie. Met een nawoord van P. Zacharias. Nederlandse vertaling J. van Os. Tilburg, NB, z.j. 508 pp. linnen + omslag. *omslag deels verkleurd* | Euro 15,00 |
| 594047 | KOLARZ, W., Godsdienst in de Sowjet-unie. Met een nawoord van P. Zacharias. Nederlandse vertaling J. van Os. Tilburg, NB, z.j. 508 pp. linnen. | Euro 15,00 |
| 593255 | KOOIMAN, W.J., De Nederlandsche Luthersche gemeenten in Noord-Amerika 1649-1772. Rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van hoogleraar in de faculteit der godgeleerdheid aan de universiteit van Amsterdam en aan het evangelisch-lutersch seminarium op 3 juni 1946.Amsterdam, Ten Have, 1946. 77 pp. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 594005 | KOOLMAN, E., ELERD, U., (HRSG.), Johanniter im Nordwesten. Zur Geschichte des Johanniterordens im nordwestlichen Niedersachsen. Mit Beiträgen von D. Bangert, L. Biewer, G. v. Kameke u.a.Oldenurg, Isensee, 1999. 131 pp. paperback. Illustraties. (Veröffentlichungen des Stadsmuseum Oldenburg, 35) | Euro 10,00 |
| 008434 | KRAEMER, H., BAVINCK, H., De boodschap van Christus en de niet-christelijke religies. Een analyse en beoordeling van het boek van dr Kraemer: The christian message in a non-christian world. Kampen, Kok, 1940. 112p. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 583371 | KRAEMER, H., Die christlichen Botschaft in einer nichtchristlichen Welt. Deutsche Übersetzung.Zürich, Polygraphischer Verlag, 1940. 390 pp. linnen. *rug verkleurd* | Euro 15,00 |
| 600865 | KRAFT, H., (RED.), Clavis patrum apostolicorum. Catalogum vocum in libris patrum qui dicuntur apostolici non raro occurrentium adiuvante U. Früchtel congessit contulit conscripsit.Darmstadt, WB, 1963. (VIII) 501 pp. linnen. | Euro 15,00 |
| 601009 | KRAUSE, W., Die Stellung der frühchristlichen Autoren zur heidnischen Literatur.Wien, Herder, 1958. 320 pp. ingenaaid. *bibliotheeksticker* | Euro 15,00 |
| 581725 | KRÜGER, G., Geschichte der altchristlichen Litteratur in den ersten Jahrhunderten.Freiburg i.Br., Mohr, 1898 (2e herz.). (XXII) 254, 32 pp. linnen. (Grundriss der Theologischen Wissensschaften, 2, 3) *band licht vlekkig, rug licht beschadigd* | Euro 14,00 |
| 583311 | KRÜGER, J.B., Kerkelijke geschiedenis van het bisdom van Breda; dat is van het Noord-Brabandsch deel van het voormalig bisdom Antwerpen (met inbegrip van dat bisdom en der stad als verblijfplaats der toenmalige bisschoppen); mitsgaders van de vierde en vijfde distrikten van Zeeland, welke een bestanddeel van het huidig bisdom van Breda vormen. 4 delen.Bergen-op-Zoom, Juten, z.j. 358, 456, 509 (501a-f), 663 pp. halflinnen.*ruggen licht roestvlekkig, bibiotheekstempels, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 60,00 |
| 593248 | KUHN, A.B., Who is this king of glory? A critical study of the christos-messiah tradition.Elizabeth, AP, z.j. (XVIII) 497 pp. linnen. *rug gevlekt, naam op schutblad, hoekje uit schutblad geknipt* | Euro 15,00 |
| 581127 | KÜMMEL, W.G., Das Neue Testament. Geschichte der Erforschung seiner Probleme.Freiburg, Alber, 1958. (VIII) 596 pp. linnen. (Orbis Academicus, 3, 3) | Euro 20,00 |
| 003242 | KUTTER, H., Die Revolution des Christentums. Leipzig, Haessel, 1908. (IV) 275 pp. ingenaaid. *rug licht verkleurd en iets beschadigd, ex libris*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 587992 | KUUJO, E.O., Die rechtliche und wirtschaftliche Stellung der Pfarrkirchen in Alt-Livland. Helsinki, z.u., 1953. 275 pp. ingenaaid. (AASF, 79,2) *omslag licht beschadigd, potloodtekst op schutblad* | Euro 15,00 |
| 587388 | LABBERTON, M., Het beeld op den berg. Zeist, Ploegsma, 1932. 427 pp. linnen.Bevat composities van E. Sypkens op woorden van M. Labberton | Euro 10,00 |
| 580911 | LAGARDE, P. DE, Paul de Lagarde. Erinnerungen aus seinem Leben. Zusammengestellt von A. de Lagarde. Leipzig, Heims, 1918 (2e). (VIII) 192 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 17,50 |
| 590383 | LALLEMAN, P.J., The acts of John: a two-stage initiation into Johannine gnosticism. Groningen, z.u., 1998. (VIII) 314 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. (Studies on the apocryphal acts of the apostles, 4) | Euro 18,50 |
| 594247 | LAMBALLE, P.E., Die Beschauung oder die Grundlehren der mystischen Theologie. Rechtmäßige Übersetzung aus dem Französischen. Regensburg, Pustet, 1915. 200 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 593247 | LAMMENS, G.N., Tot Zijn gedachtenis. Het commemoratieve aspect van de avondmaalsviering.Kampen, Kok, 1968. 396 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd, enige potloodstrepen* | Euro 11,50 |
| 593856 | LAMPARTER, H., Das Buch der Anfechtung. Das Buch Hiob. Übers. und ausgelegt. Stuttgart, Calwer, 1955 (2e). 261 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 13) *omslag licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 11,50 |
| 593860 | LAMPARTER, H., Das Buch der Sehnsucht. Das Buch Ruth. Das Hohe Lied. Die Klagenlieder. Übers. und ausgelegt. Stuttgart, Calwer, 1962. 191 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 16,2) | Euro 10,00 |
| 593858 | LAMPARTER, H., Prophet wider Willen. Der Prophet Jeremia. Übers. und ausgelegt.Stuttgart, Calwer, 1964. 414 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 20) *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 593857 | LAMPARTER, H., Zum Wächter bestellt. Der Prophet Hesekiel. Übers. und ausgelegt. Stuttgart, Calwer, 1968. 317 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 21) *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 580839 | LANDAU, P., Die Entstehung des kanonischen Infamiebegriffs von Gratian bis zur Glossa Ordinaria.Köln, Böhlau, 1966. (VIII) 176 pp. ingenaaid. (Forschungen zur kirchlichen Rechtsgeschichte und zum Kirchenrecht, 5) | Euro 20,00 |
| 593263 | LANDAY, J.M., The house of David.London, Weidenfeld, 1973. 272 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594368 | LAW, P., (ED.), Testament. Compiled and edited from the text of the Revised English Bible.Lonon, Continuum, 2005. (XXII) 659 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594264 | LEA, T.S., BOND, F.B., Materials for the study of the apostolic gnosis. 2 delen.Wellingborough, Thorsons, 1979-1985 (2e). (XII) 126, 201 pp. paperback. | Euro 12,50 |
| 581703 | LEAVER, R.A., 'Goostly psalmes and spirituall songes'. English & Dutch metrical psalms from Coverdale to Utenhove 1535-1566.Groningen, z.u., 1987. (XII) 404 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 25,00 |
| 581641 | LEEUWEN, N.D. VAN, Het bijbelsch-Akkadisch-Schumerisch zondvloedverhaal.Amsterdam, Van Bottenburg, 1920. (X) 411 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht beschadigd, onafgesneden* | Euro 15,00 |
| 594142 | LEGMAN, G., La culpabilité des templiers suivi de L'innocence des templiers par H.Ch. Lea, de Les templiers et le culte des forces génésiques par T. Wright, G. Witt et J. Tennent et de Le procès contre les chevaliers du temple dans le royaume d'Angleterre par W. Dugdale. Traduction de M. et H. Laroche.Z.p., Veyrier, 1987. 312 pp. ingenaaid. Illustraties. (Artefact) *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 593776 | LEHMANN, J., Jezus-rapport. Opheldering van een misvatting. Bewerking J. Molenaar met foto's van J. van Hillo en vele anderen. Deventer, Kluwer, 1971. 170 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 013564 | LEISEGANG, H., Die Gnosis. Leipzig, Kröner, z.j. (2e). 404 pp. linnen. Illustraties. (KT, 32) *rug verkleurd, ex libris* | Euro 11,50 |
| 596521 | LELIÈVRE, M., Les prédicateurs pionniers de l'ouest américain.Paris, Bonhoure, 1876.390 pp. ingenaaid. *bibliotheeksticker, papier roestvlekkig, ex libris* | Euro 25,00 |
| 003691 | LEO DE GROTE, HOF, S.E., Populus christianus. Kerkstrukturen volgens Leo de Grote. Amsterdam, z.u., 1970. (XVI) 236 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 008305 | LÉPICIER, A.M., De ongeziene wereld. Eene uiteenzetting van de leer van de katholieke theologie in betrekking tot het moderne spiritisme. Met toestemming van den schrijver voor Nederland bewerkt door J. Waterreus. Utrecht, Van Rossum, 1907. (IV) 288 pp. linnen. *enkele penstrepen* | Euro 12,50 |
| 587303 | LESCRAUWAET, J.F., Compendium van het oecumenisme.Roermond, Romen, 1962. 187 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag verkleurd* | Euro 7,50 |
| 593775 | LEVI, The aquarian gospel of Jesus the Christ. The philosophic and practical basis of the religion of the aquarian age of the world. Transcribed from the Akashic records. Romford, Fowler, 1977 (24e). 270 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 002657 | LEWIS, J., Atheism and other addresses. New York, FP, 1941. linnen. ongepagineerd. | Euro 10,00 |
| 594240 | LHERMITTE, J., Echte und falsche Mystiker. Die Übertragung ins Deutsche besorgte E. von Nostitz. Luzern, Räber, 1953. 246 pp. linnen. *band licht verkleurd, stempel op schutblad* | Euro 11,50 |
| 587975 | LIETZMANN, H., Geschichte der alten Kirche. 4. Die Zeit der Kirchenväter. Berlin, De Gruyter, 1953 (2e). (IV) 200 pp. linnen. *band iets verkleurd en licht vlekkig*Frakturschrift | Euro 10,00 |
| 580583 | LIEU, S.N.C., Manichaeism in the later roman empire and medieval China. A historical survey. With a foreword by M. Boyce.Manchester, UP, 1985. (XVIII) 360 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *boekblok licht gevlekt* | Euro 150,00 |
| 593999 | LIEVENS, C., MARLIER, A., Pater Constant Lievens. Een jezuiet-missionaris. Leuven, Vlaamsche drukkerij, 1929. (IV) 473 pp. halflinnen. Illustraties. (Xaveriana) *bibliotheekexemplaar, nieuw gebonden* | Euro 15,00 |
| 569268 | LIGTENBERG, R., KRUITWAGEN, B., FRANSES, D., BORNE, F. VAN DEN, (RED.), Collectanea Franciscana Neerlandica. Uitgegeven bij het zevende eeuwfeest van Sint Franciscus 1226-1926.'s-Hertogenbosch, Teulings, 1927. (VIII) 459. ingenaaid. Illustraties. *omslag beschadigd, papier licht roestvlekkig*Met bijdragen van o.a.: N. Sanders, 'Zonde en genade volgens Johannes Duns Scotus', B. Kruitwagen en W. Lampen, 'De Bonaventura-uitgave van Quaracchi' | Euro 25,00 |
| 594056 | LINDE, J.M. VAN DER, Hernhutters in Nederland. Met tekeningen van P.O. Martin en H.L.C. Schutz en foto's van J.H. Hasewinkel. Zeist, EB, 1975 (2e). 92 pp. ingenaaid. Illustraties. (Boeken der Broeders, 5) *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 593246 | LINDEBOOM, J., De confessioneele ontwikkeling der reformatie in de Nederlanden.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1946. (VIII) 116 pp. ingenaaid. (Kerkhistorische studiën, 3) | Euro 10,00 |
| 593345 | LINDEN, N. TER, Het verhaal gaat...1. De verhalen van de thora. Z.p., Balans, 1999 (17e). 312 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 593344 | LINDEN, N. TER, Het verhaal gaat...2. Het verhaal van Marcus en het verhaal van Mattheüs. Z.p. Balans, 1998. 309 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587383 | LINMANS, A.J.M., Onderschikking in de synoptische evangeliën. Syntaxis, discourse-functies en stilometrie. Een wetenschappelijke proeve op het gebied van de godgeleerdheid.Leiden, z.u., 1995. (XII) 321 pp. paperback + diskette. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 594089 | LINS, B., Geschichte des Franziskanerklosters in Bad Tölz. Bad Tölz, Böck, 1929. 96 pp. geniet. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, papier gebruind* | Euro 15,00 |
| 589560 | LIVINGSTONE, E.A., (ED.), The concise oxford dictionary of the christian church. Oxford, UP, 1977 (2e herz.). (VI) 570 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 590265 | LOADER, J.A., Aspekte van menslike mag in die ou testament. Groningen, z.u., 1975. 381 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. *pp. stellingen beschadigd* | Euro 17,50 |
| 586411 | LODENSTEIN, J.VAN, PROOST, P., Jodocus van Lodenstein. Amsterdam, Brandt, 1880. (XII) 288 pp. halflinnen. Dissertatie. *bibliotheekexemplaar, rug licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 588815 | LOHFINK, N., Das jüdische am Christentum. Die verlorene Dimension. Freiburg i.Br., Herder, 1989 (2e). 268 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 593998 | LOON, G. VAN, Een eeuw Kapucijnen in 's-Hertogenbosch. Leven en werken van de Bossche Kapucijnen gedurende de laatste honderd jaar (28 augustus 1898 - 28 augustus 1998). Met een bijdrage van W. van Venrooij. 's-Hertogenbosch, Heinen, 1998. 64 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 581582 | LOOS, J.C. VAN DER, Vaderlandsche kerkgeschiedenis uit de zeven noordelijke provinciën sinds het concilie van Trente. 5 delen.Amsterdam, Parnassus, 1946. 405, 395, 439, 492, 647 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekstempel op schutblad, schutbladen gebruind* | Euro 35,00 |
| 597913 | LORBER, J., Het grote Johannes Evangelie. De Heer gaf dit door het innerlijk woord aan Jakob Lorber. Deel 1.Breda, Ster, 1991 (2e). 543 pp. gebonden. | Euro 15,00 |
| 586883 | LORTZ, J., ISERLOH, E., MANNS, P., (HRSG.), Festgabe Joseph Lortz. II: Glaube und Geschichte. Baden-Baden, Grimm, 1958. (VI) 590 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag beschadigd en iets vlekkig*Met bijdragen van o.a.: R. Schneider, K. Esser, L. Petry | Euro 35,00 |
| 594114 | LOUKES, H., The discovery of quakerism. London, Harrap, 1960. 208 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag beschadigd, potloodaantekening, papier licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 593245 | LUBBERTUS, S., WOUDE, C. VAN DER, Sibrandus Lubbertus. Leven en werken, in het bijzonder naar zijn correspondentie.Kampen, Kok, 1963. 623 pp. ingenaaid. Portret. *band geplastificeerd*Deutsche Zusammenfassung. English summary | Euro 30,00 |
| 575978 | LUBLINK WEDDIK, B.T., Gedachten en beelden. Tweede druk. Amsterdam, G.J.A. Beijerinck, 1832. (VI), 436 pp. halflinnen. *hoekje uit laatste blad geknipt, nieuw gebonden, platten licht geschaafd*'Bartholomeus Theodorus Lublink Weddik, Amsterdam 1801 - Utrecht 1862. Hij was eerst hulpprediker bij de luthersche gemeente te Utrecht, daarna predikant te Purmerend, Rotterdam en Amsterdam, totdat hij wegens ziekte zijn ambt moest neerleggen'. NNBW, 10, 1154-55 | Euro 35,00 |
| 567088 | LÜCKER, M., Die französischen Psalmenübersetzungen des XVIII. Jahrhunderts als Ausdruck der geistigen Strömungen der Zeit. Bonn, Röhrscheid, 1933. (VIII) 195 pp. ingenaaid. (Stud. zur abendländ. Geistes- und Gesellschafts-Geschichte, 4) *bibliotheekexemplar, rug verkleurd* | Euro 12,50 |
| 593259 | LUTHER, M., BAKKER, J.T., Coram deo. Bijdrage tot het onderzoek naar de structuur van Luthers theologie.Kampen, Kok, 1956. 229 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 11,50 |
| 596533 | LUTHER, M., DUIJNSTEE, F.X.P., Maarten Luther en zijn orde. Bijdrage tot de geschiedenis der reformatie naar oudere en nieuwere bronnen en handschriften bewerkt. 2 delen.Leiden, Futura, 1924. 214, 223 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, banden licht beschadigd* Deel 1: Aegidius Viterb., Staupitz, Paltz, Usingen, Deel 2: Seripandus - Hoffmeister - Concilie van Trente | Euro 17,50 |
| 596381 | LUTHER, M., ERIKSON, E.H., Der junge Mann Luther. Eine psychoanalytische und historische Studie. Übersetzung von J. Schiche.München, Szczesny, 1958. 308 pp. linnen + omslag. *omslag licht geschaafd* | Euro 10,00 |
| 574540 | LUTHER, M., INGEN, F. VAN, LABROISSE, G., (HRSG.), Luther-Bilder im 20. Jahrhundert. Symposion an der Freien Universität Amsterdam. In Verbindung mit C. Augustijn und U. Gäbler.Amsterdam, Rodopi, 1984. (VIII) 266 pp. ingenaaid. (ABNG, 19) Met bijdragen van o.a.: A. von Bormann, G. Maron, S. Onderdelinden | Euro 15,00 |
| 593258 | LUTHER, M., KLEIS, J.A., Luthers 'heiliges' Leben und 'heiliger' Tod. Aus dem Norwegischen übersetzt von J.Olaf.Mainz, Kirchheim, 1896. (VIII) 248 pp. halfleer. *bibliotheekexemplaar, leer iets geschaafd* | Euro 15,00 |
| 593252 | LUTHER, M., KOOIMAN, W.J., Luther. Zijn weg en werk.Amsterdam, Ten Have, 1954 (4e). 221 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 581585 | LUTHER, M., KOOIMAN, W.J., Maarten Luther. Doctor der heilige schrift, reformator der kerk. Amsterdam, Ten Have, 1946. 151 pp. linnen. Portret. Illustraties. *naam op schutblad, schutblad licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 593249 | LUTHER, M., KOOIMAN, W.J., Maarten Luther. Doctor der heilige schrift, reformator der kerk. Amsterdam, Ten Have, 1946. 151 pp. linnen. Portret. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 601030 | LUTHER, M., STAUFFER, R., Le catholicisme à la découverte de Luther. L'évolution des recherches catholiques sur Luther de 1904 au 2me concile du Vatican.Nauchatel, Delachaux, 1966. 130 pp. ingenaaid. Bibliografie. (BT) | Euro 10,00 |
| 593609 | LUTHER, M., Die Bibel oder die ganze Heilige Schrift des Alten und Neuen Testaments nach der deutschen Übersetzung Martin Luthers. Neu durchgesehen nach dem vom Deutschen Evangelischen Kirchenausschuss genehmigten Text. Mit erklärenden Anmerkungen. Stuttgarter Biblisches Nachschlagewerk. Anhang zur Stuttgarter Jubiläumsbibel mit erklärenden Anmerkungen. 2 delen.Stuttgart, Württ. Bibelanstalt, 1912-32. (VIII) 936, 370, 22, (VI) 755 pp. linnen. Illustraties. *tekst op schutblad*Jubiläums-Bibel. Boekblok deel 1 verguld. Frakturschrift. Mit biblischen Landkarten | Euro 50,00 |
| 593264 | LUTHER, M., Enchiridion. Der kleine Katechismus für die gemeine Pfarrherren und Prediger. Catechismus minor pro parochis et concionatoribus.Z.p., z.u., z.j. (IV) 501-1218 pp. linnen. (Die Bekenntnis-Schriften der Evangelisch-Lutherischen Kirche, 2)Tekst in het Duits (Frakturschrift) en het Latijn | Euro 16,00 |
| 593773 | MACKINTOSH, H.R., The doctrine of the person of Jesus Christ. Edinburgh, Clark, 1914 (3e). (XIV) 540 pp. linnen. (ITL) *schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 567006 | MAIER, H., Revolution und Kirche. Studien zur Frühgeschichte der christlichen Demokratie (1789-1901). Freiburg i.B., Rombach, 1965 (2e herz.). 332 pp. linnen. Bibliografie. (FSPS) *bibliotheekexemplaar* | Euro 11,50 |
| 594260 | MALACHI, T., Living gnosis. A practical guide to gnostic christianity. Woodbury, llewyn 2005 (2e). (XII) 219 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 575738 | MANNA, P., De bekeering der heidenwereld. Eene verhandeling over de katholieke missies. Naar de Engelsche vertaling van J.F. Mc. Glinchey door M.G. Vuylsteke.'s-Hertogenbosch, Teulings, 1923. (VI) 272 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekstempel, deels onopengesneden* | Euro 12,50 |
| 593772 | MANSON, T.W., The teaching of Jesus. Studies of its form and content. Cambridge, UP, 1951 (7e). (XII) 352 pp. linnen + omslag. *band roestvlekkig, omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 572179 | MARGOTTI, A.M., Rome et Londres. Traduit de l'italien par H.J. Maréchal. Paris, Casterman 1859. (XVI) 544 pp. halfleer. (Bibliothèque internationale-catholique) *rug licht beschadigd, bibliotheekstempel, binding iets los* | Euro 50,00 |
| 593949 | MARIA MAGDALENA, ARMINGER, M.E., Maria Magdalena. Moeder van de kerk. Vert. C.W.J.A. Walraven. Z.p., Bosch, 1998. 288 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 593835 | MARIA, ALFONS, E.P., (RED.), Maria in de Nederlandse poëzie. Keur van gedichten gebundeld. Ingeleid door J. de Voght. Kortrijk, Carmelitana, 1942. 255 pp. halflinnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 593842 | MARIA, KOENDERS, A.J., Maria in den eeredienst der Katholieke kerk. 3 delen. Amsterdam, Munster, 1927-1937. (XXVIII) 424 (V), (XII) 423, (X) 322 pp. halflinnen. Illustraties. *onderzijde ruggen licht beschadigd* | Euro 45,00 |
| 593953 | MARIA, MUYNCK, R. DE, MIERLO, J. VAN, Het gulden boek van Maria. Amsterdam, Parnassus, 1948. (X) 181 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 581785 | MARIA, STRÄTER, P., (HRSG.), Maria in der Glaubenswissenschaft.Paderborn, Schöningh, 1947. 359 pp. ingenaaid. (Katholische Marienkunde, 2) *rug licht beschadigd, onopengesneden, bibliotheekstempels*Met bijdragen van o.a.: J. Beumer, C. Feckes, A. Stolz | Euro 12,50 |
| 581770 | MARIA, STRÄTER, P., (HRSG.), Maria in der Offenbarung.Paderborn, Schöningh, 1947. 383 pp. ingenaaid. (Katholische Marienkunde, 1) *rug licht beschadigd, onopengesneden, bibliotheekstempels*Met bijdragen van o.a.: A. Bea, A. Merk, H. Rahner | Euro 12,50 |
| 595522 | MARIA, WARNER, M., De enige onder de vrouwen. De maagd Maria: mythe en cultus. Vertaald door J. Waldram.Amsterdam, Contact, 1990. 471 pp. paperback. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 593952 | MARIA, WIJK, V. VAN, De naam Maria. Over zijn beteekenis en velerlei vormen, zijn verspreiding en vereering. Leiden, Brill, 1936. (VIII) 177 pp. ingenaaid. *naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 593833 | MARIA, WILLAM, F.M., Das Leben Marias der Mutter Jesu. Mit vielen Bildern. Freiburg i.Br., Herder, 1936. (X) 587 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Fraktuurschrift | Euro 15,00 |
| 593951 | MARIA, WILLAM, F.M., Het leven van Maria de moeder van Jezus. Vert. uit het Duitsch door Concordius van Goirle. Met een voorwoord van J.P. Huibers. Met vele foto's. Voorhout, Foreholte, 1937. (XIV) 478 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 586568 | MARNIX VAN ST. ALDEGONDE, PHILIPS VAN, De bijenkorf der heilige Roomse Kerk. Een duidelijke en grondige uitlegging van de zendbrief van M. Gentianus Hervet uitgegeven door voor de van het christelijk geloof afgedwaalden. Op nieuw ten behoeve der Roomse Kerk, bijzonder in de Nederlanden, uitgegeven. Eerste deel.Goudriaan, De Groot, 1973 (Herdr. 1844). (IV) 280 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 589552 | MARTELAREN, De geschiedenis der martelaren, die om de getuigenis der evangelische waarheid hun bloed gestort hebben. Beginnende met de tijden van Christus onzen Zaligmaker, tot den jare 1655. Nieuwe, behalve de spelling, onveranderde uitgave. Met platen. 2 delen. Kampen, Zalsman, 1864. (XVI) 789, (XII) 740 pp. linnen. Illustraties. *nieuw gebonden, enkele stempels, titelpagina deel 1 licht vlekkig, litho in deel 1 licht watervlekkig* | Euro 50,00 |
| 569901 | MARTENS, W.P. De katharen. De opgang en vernietiging van een vredelievende ketterse sekte in de middeleeuwen.Katwijk, Servire, z.j. 186 pp. gebonden. Illustraties. *band licht beschadigd, ex libris* | Euro 10,00 |
| 581774 | MASSILLON, JEAN-BAPTISTE, Oeuvres de Massillon. 3 delen. Besancon, Chalandre, 1846. (XII) 852, (II) 844, (II) 907 pp. halfleder. *bibliotheekexemplaren, schutblad voorin uitgescheurd, banden licht geschaafd, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 50,00 |
| 587381 | MATTHES, J.C., Een bundel. Verzamelde opstellen. Haarlem, Tjeenk Willink, 1913. (XII) 280 pp. ingenaaid. *boekblok roestvlekkig*Opstellen over joodse en oud-christelijke thema's | Euro 10,00 |
| 587991 | MAY, G., Die geistliche Gerichtsbarkeit des Erzbisschofs von Mainz im Thüringen des späten Mittelalters. Leipzig, St. Benno, 1956. (XXIV) 337 pp. ingenaaid. (ETS, 2) *omslag iets verkleurd* | Euro 15,00 |
| 599262 | MCDANNELL, C., LANG, B., De hemel. Een aardse geschiedenis. Vertaald door L. Stapper.Haarlem, Gottmer, 1991. 384 pp. paperback. Illustraties. *naam op schutblad, achterplat iets vlekkig* | Euro 12,50 |
| 019249 | MCNAMARA, M., The new testament and the Palestinian targum to the pentateuch. Rome, Pontifical Biblical Institute, 1966. (XXIV) 285 pp. ingenaaid. (Analecta biblica, 27) *naam op schutblad, rug licht verkleurd, enige potloodstrepen* | Euro 25,00 |
| 592751 | MEAD, G.R.S., Pistis sophia. A gnostic miscellany: being for the most part extracts from the books of the saviour, to which are added excerpts from a cognate literature. Englished (with an introduction and annotated bibliography).London, Watkins, 1955 (3e). (LXX) 325 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag beschadigd, boven- en onderzijde rug licht verkleurd* | Euro 45,00 |
| 594185 | MEER, F. VAN DER, Catechismus. Dat is onderrichting in het ware geloof. Met een voorwoord van J. de Jong Utrecht, Spectrum, 1941. (XVI) 536 pp. linnen. *tekst op schutblad* | Euro 12,50 |
| 594096 | MEERENDONK, L. VAN DE, Het klooster op de Eikendonk te Den Dungen. Tilburg, Brabants historisch contact, 1964. (XV) 191 pp. linnen. (Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland, 2) | Euro 15,00 |
| 594036 | MEIHUIZEN, H.W., Doopsgezinde kenmerken en eigenaardigheden. Amsterdam, De Bussy, 1948. 80 pp. ingenaaid. *potloodstrepen, omslag gebruind* | Euro 10,00 |
| 577322 | MEIJERING, M., JONGBLOED, P.I., SMIT, W.W., (RED.), Tot dankbaarheid genoopt. Gedenkboek ter gelegenheid van den 25-jarigen zendingsarbeid op Soemba vanwege de gereformeerde kerken in Groningen, Drente en Overijssel. Kampen, Kok, 1927. 175 pp. linnen. Illustraties. *platten licht gevlekt, papier achterin langs rand licht watervlekkig*Met bijdragen van o.a.: H. Colijn, J.F. Colenbrander, T. van Dijk | Euro 15,00 |
| 587800 | MELANCHTON, P., GALLE, F., Versuch einer Charakteristik Melanchtons als Theologen und einer Entwickelung seines Lehrbegriffs. Halle, Lippert, 1845. (VI) 475 pp. gebonden. *papier licht roestvlekkig, bibliotheekstempel, rug heel licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 50,00 |
| 581586 | MELANCHTON, P., SCHAINK, C., Melanchtons studie van het Grieksch in verband met zijn humanisme.Amsterdam, Kruyt, 1919. (X) 169 pp. ingenaaid. Dissertatie. *bibliotheekstempel, ex libris* | Euro 15,00 |
| 593902 | MELANIA DE JONGERE, RAMPOLLA DE TINDARO, M., Sancta Melania de jongere romeinsche senatrix. Naar de uitgave van Mariano kardinaal Rampollo de Tindaro. Vrij bewerkt door B.T.P. Waszklewicz van Schilfgaarde, met een voorwoord van J.V. de Groot.Leiden, Leeuwen, 1911. (XII) 282 pp. gebonden. Portret. *band beduimeld en licht beschadigd, bibliotheekexemplaar* | Euro 11,50 |
| 594039 | MELLINK, A.F., Amsterdam en de wederdopers in de zestiende eeuw. Nijmegen, SUN, 1978. 121 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 600048 | MELLINK, A.F., Amsterdam en de wederdopers in de zestiende eeuw. Nijmegen, SUN, 1978. 121 pp. ingenaaid. Illustraties. *potloodstrepen* | Euro 8,00 |
| 600720 | MELLINK, A.F., De wederdopers in de noordelijke Nederlanden 1531-1544.Groningen, Wolters, 1954. (VIII) 440 pp. ingenaaid. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 594256 | MESSADIÉ, G., Teufel, Satan, Luzifer. Universalgeschichte des Bösen. Aus dem Französischen von M. Messner. Frankfurt a.M., Komet, 435 pp. gebonden. | Euro 13,50 |
| 572410 | METTKE, H., Die Beichte des Cunrad Merbot von Weida. Halle (Saale), Niemeyer, 1958. (XVI) 80 pp. halflinnen. | Euro 12,50 |
| 593572 | METZGER, B., Lexical aids for students of New Testament GreekEdinburgh, T&T Clark, 1990.(XII) 100 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 583054 | MEYER, E., Ursprung und Anfänge des Christentums. 2 delen. Z.p., Phaidon, z.j. (Nachdruck 1923). (XII) 462, (X) 660 pp. linnen. *enkele potloodstrepen*Deel 1: Die Evangelien, Deel 2: De Apostelgeschichte und die Anfänge des Christentums. Unveränderter Nachdruck der Ausgabe der J.G. Cotta'schen Buchhandlung aus dem Jahr 1923 | Euro 25,00 |
| 593260 | MICHAËLIUS, J., EEKHOF, A., Jonas Michaëlius. Founder of the church in New Netherland. His life and work, together with the facsimile, transcription and English translation of an extensive unknown autograph Latin letter, which he wrote from Manhattan Island 13 sepember 1630, now published for the first time.Leyden, Sijthoff, 1926. (X) 148 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad* | Euro 20,00 |
| 593871 | MIERT, A.J. VAN, Het begijnhof van Turnhout. Turnhout, Keuppens, 1923. 96 pp. halflinnen. Illustraties. *nieuw gebonden, bibliotheekexemplaar, binding iets los* | Euro 10,00 |
| 580165 | MILMAN, H.H., History of Latin christianity; including that of the popes to the pontificate of Nicolas V. In nine volumes. London, Murray, 1883-1903 (4e). halfleer. Portret. *boekblokken licht roestvlekkig, enkele ruggen licht geschaafd*Banden halfmarokijn en koppen verguld. Platten gestempeld | Euro 250,00 |
| 593251 | MINEAR, P.S., Eyes of faith. A study in the biblical point of view.Philadelphia, Westminster, 1946. (X) 307 pp. linnen. *ex libris, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 593262 | MINK, G.J., Op het tweede plan. Evangelisten in de tweede helft van de negentiende eeuw.Leiden, Groen, 1995. 296 pp. gebonden. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 575737 | MISSIEBIBLIOGRAFIE, Moderne missie-bibliografische handleiding. Samengesteld door enige fraters van het theologicum der paters minderbroeders te Alverna. Alverna, z.u., 1954. (VIII) 164 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 575729 | MISSIONSARBEIT, 50 Jahre Missionsarbeit der Missionsschwestern vom kostbaren Blut 1885-1935. Hrsg von einem Mitglied der Genossenschaft. Z.p., Verlag der Missionsschwestern vom kostbaren Blut, z.j. (XVI) 222 pp. ingenaaid. Illustraties. *bibliotheekexemplar, rug en schutblad licht beschadigd, band verkleurd* | Euro 16,00 |
| 580228 | MÖHLER, J.A., Symbolik oder Darstellung der dogmatischen Gegensätze der Katholiken und Protestanten nach ihren öffentlichen Bekenntnissschriften. Mainz, Kupferberg, 1872 (8e). (XL) 632 pp. halfleer. *bibliotheekexemplaar, rug licht geschaafd*Frakturschrift | Euro 17,50 |
| 593139 | MÖNNICH, C.W., (RED.), GROOT, J.C., Encyclopedie van het christendom. 2 delen. Amsterdam, Elsevier, 1955-156. 754, 798 pp. linnen. Illustraties. Deel 1: Protestants deel, Deel 2: Katholiek deel | Euro 35,00 |
| 593256 | MÖNNICH, C.W., (RED.), Encyclopedie van het christendom. Protestants deel. Amsterdam, Elsevier, 1955-156. 754 pp. linnen. Illustraties. | Euro 20,00 |
| 593623 | MÖNNICH, C.W., PLAS, M. VAN DER, Het woord in beeld. Vijf eeuwen bijbel in het dagelijkse leven.Barn, Ten Have, 1977. 184 pp. linnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 590785 | MÖNNICH, C.W., PLAS, M. VAN DER, Het woord in beeld. Vijf eeuwen bijbel in het dagelijkse leven.Barn, Ten Have, 1977. 184 pp. linnen. Illustraties. *onderzijde voorplat licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 601268 | MÖNNICH, C.W., De weg & de wegen. Aspecten van de kerkgeschiedenis.Amsterdam, Moussault, 1959. 185 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 595990 | MÖNNICH, C.W., Una sancta. De mogelijkheid der christelijke eenheid. Amsterdam, Elsevier, 1947. 541 pp. halflinnen + omslag. Portret. *omslag iets beschadigd, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: E. Bleumink, K. van Berkel, M. Schilder | Euro 15,00 |
| 575976 | MONT-ROND, M. DE, Missions d'Amérique, d'Océanie et d'Afrique. Lettres, récits et fragments divers, extraits des annales de la propagation de la foi, et précédés d'une introduction. Deuxième édition.Lille, L. Lefort, 1853. 1 gegraveerde plaat. 238 pp. linnen. *platten geornamenteerd, bibliotheekstempel op schutblad en titelpagina, bibliotheekstickertje op rug, rug licht beschadigd*Prijsbandje Katwijk 11 augustus 1857 | Euro 35,00 |
| 598602 | MORETTI, G.M., Heiligen beoordeeld naar hun handschrift. Met ter vergelijking levensschetsen door E. Pasini. Nederlands van J.P.T. Deroy.Haarlem, Toorts, 1959. 192 pp. gebonden. Illustraties | Euro 10,00 |
| 581574 | MOSMANS, H., Het redemptoristenklooster Wittem. Een bijdrage tot onze vaderlandsche kerkgeschiedenis. 1836-1936.Roermond, Romen, 1936. 341 pp. halflinnen. Illustraties. *bibiotheekstempels* | Euro 30,00 |
| 589947 | MOURAVIEFF, B., Gnôsis. Étude et commentaires sur la tradition ésotérique de l'orthodoxie orientale. Schémas exécutés par M. Droin. 3 delen.Neuchâtel, Baconnière, 1969-72. 310, 307, 294 pp. ingenaaid. Bibliografie. *deel 1 enkele potloodaantekeningen*Deel 1: Cycle exétorique, Deel 2: Cycle mésotérique, Deel 3: Cycle ésotérique | Euro 65,00 |
| 575731 | MULDERS, A., Missiegeschiedenis. Bussum, Brand, 1957. (XXVI) 565 pp. linnen. (Bijdragen van het missiologisch instituut, 5) *bibliotheekstempels, band verkleurd, vlekjes op voorplat* | Euro 18,50 |
| 581636 | MULLER, P.H., (RED.), Bibliografie betreffende den bijbel, den godsdienst, het christelijk geloof, de kerkgeschiedenis, enz. 1882-1933.Lochem, Tijdstroom, 1935. 792 pp. halfleer. *boekblok en schutbladen licht roestvlekkig* | Euro 25,00 |
| 594131 | MÜNTZER, T., MEUSEL, A., Thomas Müntzer und seine Zeit. Mit einer Auswahl der Dokumente der grossen deutschen Bauernkrieges hrsg. von H. Kamnitzer. Berlin, Aufbau, 1952. 336 pp. linnen. Illustraties. (Klass. Erbe aus Philosophie und Geschichte) *rug licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 591395 | NABER, J.W.A., Vrouwenleven in de prae-reformatietijd bezegeld door den marteldood van Wendelmoet Claesdochter. Met een facsimile.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1927. 108 pp. ingenaaid. *ex libris, enkele potloodstrepen, stickerspoor* | Euro 11,50 |
| 593417 | NABER, J.W.A., Vrouwenleven in de prae-reformatietijd bezegeld door den marteldood van Wendelmoet Claesdochter. Met een facsimile.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1927. 108 pp. ingenaaid. Illustraties. *potloodstrepen, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 577910 | NAUTA, D., BRUIN, C.C. DE, HAENTJES, A.H., De Statenvertaling 1637-1937. Haarlem, Bohn, 1937. (IV) 196 pp. linnen. Illustraties. *rug iets roestvlekkkig*Andere bijdragen van o.a.: F. Dijkema, J. de Groot, F.W. Grosheide | Euro 10,00 |
| 600968 | NAVARRO, M.A., FUENTE, A. DE LA, PIÑERO, A., (RED.), Apocrifos del antiguo testamento. Tomo V. Testamentos o discursos de adios.Madrid, Cristiandad, 1987. 527 pp. linnen + omslag. *tekst op schutblad* | Euro 16,00 |
| 599950 | NEEDLEMAN, J., Het verloren christendom. Een zoektocht naar het centrum van de christelijke ervaring. Vertaling: A. Gabrielli.Deventer, Ankh-Hermes, 1985. 267 pp. paperback. *potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 594864 | NELL-BREUNING, O. VON, Die soziale Enzyklika. Erläuterungen zum Weltrundschreiben Papst Pius' XI. über die gesellschaftliche Ordnung. Köln, Katholische Tat, 1932. 255 pp. ingenaaid. *omslag verkleurd* | Euro 15,00 |
| 594239 | NES, H.M. VAN, De nieuwe mystiek. Rotterdam, Bredée, 1900. (VI) 212 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 12,50 |
| 593412 | NEUMANN, J., JANSEN, J.L., Een apostel van Noord-Amerika. De eerbiedwaardige Joannes Neumann, redemptorist, bisschop van Philadelphia. Uden, St. Willibrordus, 1922 (2e herz.). (VIII) 207 pp. halflinnen. Portret. *bibliotheekexemplaar* | Euro 16,00 |
| 575753 | NÈVE, T., SCHUEREN, G. VAN DER, Katholieke werken voor bijstand in België en de missies. Oeuvres catholiques d'assistance en Belgique et aux missions. Z.p., z.u., z.j. (XXIV) 624 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, platten geschaafd* | Euro 40,00 |
| 599252 | NICKELL, J., Looking for a miracle. Weeping icons, relics, stigmata, visions & healing cures.Amherst, Prometheus, 1993. 253 pp. gebonden + omslag. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 581691 | NIEMEIJER, C.J., De strijd over de leer der praedestinatie in de IXde eeuw, dogmenhistorisch uiteengezet en beoordeeld.Groningen, Hoitsema, 1889. (VIII) 154 (5) pp. half linnen. Dissertatie *nieuw gebonden, potloodstrepen, naam op schutblad, schutblad achterin beschadigd* | Euro 11,50 |
| 593250 | NIEMÖLLER, M., De laatste 28 preken. Uitgesproken in de jaren 1936 en 1937 te Berlijn-Dahlem. Uit het Duitsch vertaald onder leiding van A.G. Barkey Wolf. Met een aanhangsel 'De staatskerk is er'. 's-Gravenhage, Daamen, 1939 (5e-8e duizendtal). 226 pp. linnen. Portret. *band licht roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 593897 | NIGG, W., Grote heiligen. Vertaling M. Philips. Deventer, Ankh-Hermes, 1978. 358 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 11,50 |
| 593882 | NIGG, W., Het geheim der monniken. Nederlandse vertaling van R. Limburg. Amsterdam, Ploegsma, 1954. 389 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 593784 | NOBEL, H., Gods gedachten tellen. Numerieke structuuranalyse en de elf gedachten Gods in Genesis-2Koningen + bijlage.Groningen, z.u., 1993. (X) 298, 95 pp. paperback. Dissertatie. *rug laat iets los, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 575675 | NOMMENSEN, L.I., NOORT, A. VAN, De woudloper van Sumatra. Het leven van Ludwig Ingwer Nommensen. Tekeningen van J. de Vries.Oegstgeest, z.u., 1956 (3e). 71 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593414 | NOORDHOFF, W., Het godsdienstig gemeenschapsleven in het Nederlandsch vrijzinnig protestantisme. Een sociaal-psychologische studie. Lochem, Tijdstroom, 1933. (VIII) 147 pp. ingenaaid. *papier hier en daar licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 593405 | NOORT, E., ZOCK, H., (RED.), Trends in de Groninger theologie. Delft, Eburon, 2002. 192 pp. ingenaaid. Met bijdragen van o.a.: A.F. Sanders, G. Luttikhuizen, A.L. Molendijk | Euro 11,50 |
| 594072 | NORRIS, K., De kloostergang. Nederlandse vertaling: T. Davids. Baarn, Ten Have, 1996. 399 pp. gebonden. | Euro 12,50 |
| 593538 | NYGREN, A., Der Römerbrief. Erklärt. Berechtigte Übers. aus dem Schwedischen von I. Nygren.Göttingen, Vandenhoeck, 1954 (2e herz.). 324 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 593530 | NYSTRÖM, S., Beduinentum und Jahwismus. Eine soziologisch-religionsgeschichtliche Untersuchung zum Alten Testament. Lund, Gleerup, 1946. (VI) 238 pp. ingenaaid. | Euro 15,00 |
| 593558 | OBBINK, H.TH., BROUWER, A.M., Inleiding tot den bijbel. Leiden, Sijthoff, 1935. (X) 500 pp. linnen. Illustraties.*rug verkleurd, ex libris* | Euro 11,50 |
| 601318 | OEHLER, G.F., Lehrbuch der Symbolik. Hrsg. von J. Delitzsch.Tübingen, Heckenhauer, 1876. (XII) 653 pp. gebonden. *band geschaafd, papier hier en daar roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 600584 | O'GRADY, J.F., Das menschliche Anlitz Gottes. Modelle zum Verständnis des Jesus von Nazaret. Mit einem Geleitwort von H. Zahrnt. Die Übersetzung besorgte A. Giese.Olten, Walter, 1983. 229 pp. paperback. *schutblad licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 586710 | OKKEMA, J.C., VIS, G.N.M., LIEBURG, F.A. VAN, (RED.), Heidenen, papen, libertijnen en fijnen. Artikelen over de kerkgeschiedenis van het zuidwestelijk gedeelte van het zuidwestelijk gedeelte van Zuid-Holland van de voorchristelijke tijd tot heden. Zesde verzameling bijdragen van de vereniging voor Nederlandse kerkgeschiedenis. Delft, Eburon, 1994. 293 pp. ingenaaid. Illustraties. *ex libris*Met bijdragen van o.a.: F.D. Zeiler, A. Janse, G. de Moor | Euro 15,00 |
| 588741 | OORT, H., HOOYKAAS, I., De bijbel voor jongelieden. Met medewerking van A. Kuenen. 4 delen in 2 banden. Harlingen, Behrns, 1871-73. 284, (2), 363 (3), 406, (II) 283 (3) pp. half leder. Illustraties. *ruggen licht beschadigd* | Euro 25,00 |
| 593387 | OOSTERZEE, J.J. VAN, RHIJN, M. VAN, Gemeenschap en vereenzaming. Een studie over J.J. van Oosterzee. Amsterdam, Paris, 1940. (IX) 319 pp. half linnen. Portret. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 12,50 |
| 594075 | OPTATUS, P., De spiritualiteit van de capucijnen in de Nederlanden gedurende de XVIIe en XVIIIe eeuw. Een bijdrage tot de geschiedenis van de vaderlandse vroomheid. Brussel, Spectrum, 1948. 208 pp. linnen. Illustraties. (Batavia sacra) *bovenzijde rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 600079 | OUDAAN, J., MELLES, J., Joachim Oudaan. Heraut der verdraagzaamheid 1628-1692. Met twaalf afbeeldingen.Utrecht, Kemink, 1958. (XII) 211 pp. gebonden. Portret. Illustraties. *typex op titelpagina* | Euro 12,50 |
| 594252 | OUDE TESTAMENT, Het Oude Testament. 5 delen.Boxtel, Katholieke Bijbelstichting, 1966-72. (XIV) 434, (X) 358, (X) 363, (XII) 569, (XII) 602 pp. linnen + omslag. *omslagen licht geschaafd*Dundrukuitgave. Deel 1: Genesis-Deuteronomium, Deel : Jozua-Koningen, Deel 3: Kronieken-Makkabeeën, Deel 4: Job-De wijsheid van Jezus Sirach, Deel 5: Jesaja-Maleachi | Euro 25,00 |
| 593411 | OVERBOSCH, W.G., BESTEN, A.C. DEN, DEURLOO, K.A., KUIPER, G., (RED.), Het nodige overbodige opgedragen aan W.G. Overbosch ter gelegenheid van zijn 70e verjaardag. Kampen, Kok, 1989. 185 pp. paperback. Portret. Met bijdragen van o.a.: W. Barnard, H. Oosterhuis, B. Smilde | Euro 10,00 |
| 573428 | PALM, J.H. VAN DER, Salomo. 9 delen in 4 banden. Amsterdam, Johannes Allart, Leeuwarden, G.T.N. Suringar, 1811-1841. Frontispices. Halfleer. (VI), 374, (IV), 417, (IV), 356, (VI), 391, (IV), 384, (VI), 400, (VI), 351, (X), 312, (X), 135 pp. *rug dl 1-2 en 5-6 los, rug dl 3-4 licht ingescheurd, dl 7-9 rug licht beschadigd, voorplatten licht vlekkig*Deel 1 tot en met 7: Salomo, Deel 8: Salomo, behelzende de IX eerste hoofdstukken van het boek der spreuken, Deel 9: Tweede vervolg op Salomo, behelzende den laatsten arbeid des schrijvers, en het register. Deel 1, 8 en 9: eerste druk, Deel 2 tot en met 7 derde druk | Euro 50,00 |
| 593408 | PAPINI, G., Het rode boek van Gog. Vert. E. Russe. Tielt, Lannoo, 1952. 330 pp. linnen. *ex libris, band licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 593407 | PAPINI, G., Het zwarte boek van Gog. Vert. M. van Nierop. Tielt, Lannoo, 1952. 298 pp. linnen. *band licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 593137 | PARRINDER, G., (RED.), De grote godsdiensten. Historisch en actueel met onder andere hindoeïsme, boeddhisme, jodendom, christendom, islam. Ned. uitgave onder supervisie van G. Bouritius. Z.p., Amsterdam Boek, 1972. 440 pp. linnen + omslag + cassette. Illustraties. | Euro 17,50 |
| 593418 | PARRINDER, G., De godsdiensten van de wereld. Historische en actueel. Vert. door T. Koeckhoven, S. Losch, M. van der Marel. Z.p., Spectrum, 1986. 360 pp. linnen. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 575745 | PATON, J.G., John G. Paton. Missionary to the New Hebrides. An autobiography. Ed. by his brother J. Paton. London, Hodder, 1911 (12e). (VIII) 528 pp. linnen. Portret. *papier hier en daar licht roestvlekkig, band licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 593770 | PELIKAN, J., Jezus door de eeuwen heen. Zijn plaats in de cultuurgeschiedenis. Vert. Kampen, Kok Agora, 1987. 286 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 580857 | PEREGRINATIO EGERIAE, Atti del convegno internazionale sulla 'Peregrinatio Egeriae'. Nel centenario della pubblicazione del Codex Aretinus 405 (già Aretinus VI, 3). Arezzo 23-25 ottobre 1987.Arezzo, Accademia Petrarca di lettere arti e scienze, 1987. 370 pp. ingenaaid. Bibliografie. Illustraties. *naam op schutblad, rug licht beschadigd* | Euro 65,00 |
| 594002 | PERSONS, R., SIMONS, J., Robert Persons, S.J. Certamen ecclesiae Anglicanae. A study of an unplublished manuscript. Assen, Van Gorcum, 1965. (XII) 323 pp. ingenaaid. | Euro 16,00 |
| 595057 | PERSONS, R., SIMONS, J., Robert Persons, S.J. Certamen ecclesiae Anglicanae. A study of an unplublished manuscript. Assen, Van Gorcum, 1965. (XII) 323 pp. ingenaaid. | Euro 16,00 |
| 593851 | PETRUS CANISIUS, GINNEKEN, J. VAN, Sint Peter Kanis van Nijmegen. Een voorloper onzer gouden eeuw. Rijswijk, Kruisvaarders van St. Jan, 1928. 142 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, bibliotheekexemplaar* | Euro 16,00 |
| 593406 | PETTER, F.A., Profanum et promissio. Het begrip wereld in de missionaire ecclesiologieën van Hans Hoekendijk, Hans Jochen Margull en Ernst Lange. Groningen, z.u., 2002. (XII) 264 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 578228 | PEUCKERT, W.E., Die grosse Wende. 2 delen. Darmstadt, WB, 1966. 296, (IV) 297-749 pp. kunstleer.Dl 1: Das apokalyptische saeculum und Luther, Dl 2: Geistesgeschichte und Volkskunde | Euro 16,00 |
| 593618 | PFEIFFER, R.H., History of New Testament times. With an introduction to the Apocrypha. London, Adam, 1949. (XII) 561 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 16,00 |
| 601145 | PFEIFFER, R.H., Introduction to the Old Testament. New York, Harper, z.j. (5e). (XIV) 917 pp. linnen. *band verkleurd* | Euro 10,00 |
| 593126 | PICK, G., BONNESS, W., SCHAEFER, W., Die freireligiöse Bewegung - Wesen und Auftrag. Als Gemeinschaftsarbeit hrsg. vom Bund freireligiöser Gemeinden Deutschlands freie Religionsgemeinschaft. Z.p., Selbstverlag, 1959. 394 pp. linnen. Illustraties. *ex libris, rug licht verkleurd*Andere bijdragen van o.a.: H. Schlötermann, W. Schultz, A. Heuer | Euro 15,00 |
| 593761 | PICKL, J., Messiaskönig Jesus in der Auffassung seiner Zeitgenossen. Mit 15 Bildtafeln und 3 Karten. München, Kösel, 1935. 286 pp. linnen. Illustraties. *rug licht verkleurd, naam op schut- en titelblad, deel stofomslag ingeplakt* | Euro 15,00 |
| 574231 | PIJPER, F., Beknopt handboek tot de geschiedenis des christendoms. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1924. (XIV) 504 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 587933 | PIJPER, F., Martelaarsboeken. Met 2 facsimiles. 's-Gravenhage, Nijhoff, 1924. (VI) 138 pp. ingenaaid. *papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 596513 | PIJPER, F., Primitiae pontificiae theologorum Neerlandicorum disputationes contra Lutherum inde ab a. 1519 usque ad a. 1526 promulgatae. Collegit denuo edidit commentariis praeviis necnon adnotationibus instruxit.'s-Gravenhage, Nijhoff, 1905. (XII) 642 pp. halflinnen. *nieuw gebonden, papier hier en daar licht roestvlekkig* | Euro 35,00 |
| 594355 | PISTORIUS, JOHANNES (JAN DE BAKKER), GUNST, J.W., Johannes Pistorius Woerdensis.Hilversum, Blauwvoet, 1925. 374 pp. linnen. Portret. Illustraties. *papier gebruind, schutbladen vernieuwd* | Euro 15,00 |
| 587934 | PLAS, M. VAN DER, (RED.), Uit het rijke roomsche leven. Een documentaire over de jaren 1925-1935. Nawoord van K. Fens. Baarn, Ambo, 1977 (Reprint 1963). 335 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 598461 | PLAS, M. VAN DER, ROES, J., (RED.), De kerk gaat uit. Familiealbum van een halve eeuw katholiek leven in NederlandBilthoven, Ambo, 1973. 239 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 593403 | PLOEGER, A.K., Dare we observe? The importance of art works for consciousness of diakonia in (post-) modern church. Leuven, Peters, 2002. (XIV) 176 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 572000 | POL, W.H. VAN DE, Het anglikanisme in oecumenisch perspectief. Roermond, Romen, 1962. 297 pp. linnen + omslag. | Euro 12,50 |
| 593555 | POP, F.J., Bijbelse woorden en hun geheim. Theologische verklaring van een aantal bijbelse begrippen. 2 delen. 's-Gravenhage, Boekencentrum, 1951-58. 252, 391 pp. linnen + omslag. *omslagen licht beschadigd en iets roestvlekkig* | Euro 20,00 |
| 593570 | POP, F.J., Bijbelse woorden en hun geheim. Verklaring van een aantal bijbelse begrippen.'s-Gravenhage, Boekencentrum, 1972 (3e). 641 pp. linnen + omslag. *omslag licht verkleurd* | Euro 15,00 |
| 582441 | POST, B.J., (RED.), Losse bladen uit het geschiedboek van het bisdom Haarlem. Samengebonden.Leiden, Théonville, 1916. (VIII) 454 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 593401 | POST, P.G.J., Het wonder van Dokkum. Verkenningen van populair religeus ritueel. Nijmegen, Valkhof, 2000. 221 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 596522 | POST, R.R., Eigenkerken en bisschoppelijk gezag in het diocees Utrecht tot de XIIe eeuw.Utrecht, Kemink, 1928. (XVI) 260 pp. ingenaaid. Dissertatie. *bibliotheekexempolaar, omslag beschadigd | Euro 25,00 |
| 593874 | POSTEL, A., Het huis zonder tralies. Venlo, klooster Bethanië, 1934. 186 pp. linnen. Illustraties. *biliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 593107 | PRAAMSMA, L., De kerk van alle tijden. Verkenningen in het landschap van de kerkgeschiedenis. 4 delen.Franeker, Wever, 1979-1981. 373, 436, 431, 508 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaren, banden geplastificeerd* | Euro 25,00 |
| 581129 | PREUSCHEN, E., Vollständiges griechisch-deutsches Handwörterbuch zu den Schriften des Neuen Testaments und der übrigen urchristlichen Literatur.Giessen, Töpelmann, 1910. (VIII) 1183 pp. linnen. *rug beschadigd en verkleurd* | Euro 20,00 |
| 593393 | PRINCE, D., The spirit filled. Believer's handbook. Lake Mary, Creation House, 1997 (6e). 526 pp. gebonden + omslag. *omslag licht bechadigd* | Euro 11,50 |
| 598949 | PSALMEN, De psalmen. Uit het Hebreeuws vertaald door I.G.M. Gerhardt en M.H. van der Zeyde.Z.p., Kaholieke Bijbelstichting, 1972. 366 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd*Dundrukuitgave | Euro 12,50 |
| 599887 | RAHLFS, A., (ED.), Septuaginta. Id est vetus testamentum Graece iuxte LXX interpretes. 2 delen.Stuttgart, Württembergische Bibelanstalt, 1935. (XLVIII) 1184, (II) 941 pp. linnen. *deel 2 voorin fotokopie inhoudopgave (met aantekeningen) geplakt, bovenzijde ruggen licht beschadigd*Deel 1: Leges et historiae, Deel 2: Libri poetici et prophetici | Euro 50,00 |
| 593390 | RAHNER, H., Kirche und Staat im frühen Christentum. Dokumente aus acht Jahrhunderten und ihre Deutung. München, Kösel, 1961. 493 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 598960 | RAHNER, K., DARLAP, A., WEIGEL, G., (RED.), Sacramentum mundi. Theologisch lexicon voor de praktijk. Handboek bij het gebruik van de nieuwe katechismus. Vertaling door J. Mertens en P. Gentilis onder supervisie van G. Koek. 13 delen.Hilversum, Brand, 1968. linnen + omslag. *naam op schutbladen* | Euro 50,00 |
| 593388 | RANKE-HEINEMANN, U., Eunuchen voor het hemelrijk. De rooms-katholieke kerk en seksualiteit. Vertaald door T. Davids. Baarn, Ambo, 1990. 303 pp. paperback. *enkele potloodaantekeningen* | Euro 10,00 |
| 593389 | RANKE-HEINEMANN, U., Nee en amen. Handleiding tot geloofstwijfel. Vertaald door T. Davids. Baarn, Ambo, 1993. 259 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 587308 | RATZINGER, J., Einführung in das Christentum. Vorlesungen über das Apostolische Glaubensbekenntnis.München, Kösel, 1968 (4e). 307 pp. linnen. *bibliotheeksticker op rug, bibliotheekstempel op schutblad* | Euro 15,00 |
| 591118 | REININK, G.J., Studien zur Quellen- und Traditionsgeschichte des Evangeliumkommentars der Gannat Bussame.Louvain, Secrétariat du Corpus SCO, 1979. 309 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 591117 | REININK, G.J., Studien zur Quellen- und Traditionsgeschichte des Evangeliumkommentars der Gannat Bussame.Louvain, Secrétariat du Corpus SCO, 1979. 309 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 591116 | REININK, G.J., Studien zur Quellen- und Traditionsgeschichte des Evangeliumkommentars der Gannat Bussame.Louvain, Secrétariat du Corpus SCO, 1979. 309 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 580864 | REININK, G.J., Studien zur Quellen- und Traditionsgeschichte des Evangeliumkommentars der Gannat Bussame.Louvain, Secrétariat du Corpus SCO, 1979. 309 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 591119 | REININK, G.J., Studien zur Quellen- und Traditionsgeschichte des Evangeliumkommentars der Gannat Bussame.Louvain, Secrétariat du Corpus SCO, 1979. 309 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 20,00 |
| 583566 | REITSMA, J., Geschiedenis van de hervorming en de hervormde kerk der Nederlanden. Bezorgd door J. Lindenboom.Utrecht, Kemink, z.j. (4e herz.). (XII) 596 pp. linnen. *rug licht beschadigd* | Euro 17,50 |
| 593996 | REUL, C.T.H., ENGELEN, W.H., FRANSSEN, H.J.M., (RED.), Het vierde Rolduc 1946-1971. Geschiedenis van een klein-seminarie. Kerkrade, Roderland, 1983. 280 pp. leer + omslag. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 596019 | RHOÏDIS, E., Pausin Johanna. Vertaald en van een nawoord voorzien door G. Komrij.Amsterdam, AP, 1978 (3e). 201 pp. paperback. (Grote ABC, 85) *omslag licht verkleurd* | Euro 10,00 |
| 593385 | RICHARDSON, A., (ED.), A dictionary of christian theology. London, SCM, 1982 (8e). (XII) 363 pp. linnen + omslag. | Euro 15,00 |
| 594000 | RIJCKEVORSEL VAN RIJSENBURG, A.M. VAN, DESMIS, V. A PAULO, Pater Aloysius Maria baron van Rijckevorsel van Rijsenburg monnik der abdij O.L. Vrouw van Koningshoeven (1873-1892). Bewerkt naar de Fransche uitgave. Tilburg, Cisterciënser abdij, 1940. 224 pp. ingenaaid. Illustaties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 593557 | RITTELMEYER, F., Briefe über das Johannesevangelium. Mit einer Übersetzung des Johannesevangeliums. Stuttgart, Urachhaus, 1954 (9.-12.T). 406 pp. linnen. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 598966 | RITTELMEYER, F., Meditation. Zwölf Briefe über Selbsterziehung.Stuttgart, Urachhaus, 1939 (14.-16. T). 238 pp. linnen. *rug verkleurd, boekblok licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 587183 | RIVET, A., DIBON, P., Inventaire de la correspondence d' André Rivet (1595-1650).La Haye, Nijhoff, 1971. (XXIII) 406 pp. linnen + omslag. (IAHI, 43) *stempel op titelpagina, vlekje op band* | Euro 25,00 |
| 593593 | ROBERTSON, A.T., Beknopte grammatica op het Grieksche Nieuwe Testament.. Voor Nederland vrij bewerkt door F.W. Grosheide. Met voorbericht van J. Woltjer.Kampen, Kok, 1912. (XVI) 230 (XVII-XXII) pp. linnen. *naam op schutblad, enkele potloodstreepjes* | Euro 11,50 |
| 594009 | ROBERTUS BELLARMINUS, FRENTZ, R. VON, De zalige Robertus, kardinaal Bellarminus der Sociëteit van Jesus, een voorvechter voor kerk en paus (1542-1621). Bewerkt naar het Duitsch door L. Steger. Leiden, Futura, 1923. 260 pp. ingenaaid. Portret. *bibliotheekexemplaar* | Euro 12,50 |
| 593377 | ROCHOLL, N., ROCHOLL-GÄRTNER, I., (HRSG.), Im Dienst des Glaubens. Handbuch der Missio Canonica. 2 delen. Trier, Paulinus, 1962. (XIII) 542, (VIII) 478 pp. linnen + omslag. *omslagen verkleurd en licht beschadigd*Met bijdragen van o.a.: H. Groß, H. Rennings, F. Pögeler | Euro 25,00 |
| 580048 | ROGGE, B., Illustrierte Geschichte der Reformation in Deutschland. Volkstümlich dargestellt. Mit 24 Kunstbeilagen, 118 Textbildern, Faksimiles usw. Anhang: Ausgewählte Predigten Martin Luthers.Bad Nauheim, HVG, 1924. (VIII) 404 pp. linnen. Illustraties. *rug licht beschadigd*Frakturschrift. Boekblok verguld | Euro 25,00 |
| 598797 | ROGIER, L.J., Geschiedenis van het katholicisme in Noord-Nederland in de 16e en de 17e eeuw. 2 delen. Amsterdam, Urbi et orbi, 1945-46. 650, 832 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig*Eerste druk. Supplement (kaarten en register) ontbreekt | Euro 30,00 |
| 581650 | ROGIER, L.J., Geschiedenis van het katholicisme in Noord-Nederland in de 16e en de 17e eeuw. 3 delen. Amsterdam, Urbi et orbi, 1947 (2e). 650, 832, 76 pp. linnen. Illustraties. *bovenzijde ruggen licht beschadigd*Deel 3: Register en kaarten | Euro 30,00 |
| 009246 | ROHR, W. VON, Er staat geschreven... De palmbladbibliotheek en andere heilige geschriften. Vertaling: V. Franken.Deventer, Ankh-Hermes, 1995. 184 pp. paperback. Illustraties. | Euro 9,00 |
| 577367 | ROMEIN, T.A., VEEN, S.D. VAN, Naamlijst der predikanten, sedert de hervorming tot nu toe, in de hervormde gemeenten van Friesland. Handschrift nagelaten door Ds. T.A. Romein in leven predikant te Scharmer. Bijgebonden: Aanvullingen en verbeteringen van Romein's naamlijst der predikanten in de hervormde gemeenten van Friesland. Verzameld door Dr. S.D. van Veen, Ned. Herv. preidkant te Groningen. 3 delen in 1 band. Leeuwarden, Meijer, 1886. 720 (5), (IV) 94 pp. linnen. *nieuw gebonden* | Euro 150,00 |
| 598441 | ROMER, J., Geschiedenis en archeologie van de Bijbel. Nederlandse bewerking N. Rademaker en E. de Smet.Utrecht, Teleac, 1989. 436 pp. linnen. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 593845 | ROSA, P. DE, Vicars of Christ. The dark side of the papacy. London, Bantam, 1988. 483 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 12,50 |
| 596008 | ROSS, M., Pillars of flame. Power, priesthood, and spiritual maturity.San Francisco, Harper, 1988. (LVIII) 214 pp. halflinnen + omslag. *stempel op schutblad* | Euro 12,50 |
| 593409 | ROVENIUS, PHILIPPUS (FILIPS VAN ROUVEEN), VISSER, J., Rovenius und seine Werke. Beitrag zur Geschichte der nordniederändischen katholischen Frömmigkeit in der ersten Hälfte des 17. Jahrhunderts.Assen, Van Gorcum, 1966. (X) 180 pp. gebonden. (VGHB, 79) *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 12,50 |
| 587307 | ROWLEY, H.H., Apokalyptik. Ihre Form und Bedeutung zur biblischen Zeit. Eine Studie über jüdische und christliche Apokalypsen vom Buch Daniel bis zur geheimen Offenbarung.Einsiedeln, Benziger, 1965 (3e). 250 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *band deel verkleurd, omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 593396 | RULER, A.A. VAN, Verwachting en voltooiing. Een bundel theologische opstellen en voordrachten.Nijkerk, Callenbach, 1978. 192 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 581168 | RULLMANN, J.C., Beknopt christelijke encyclopaedie. Kerk in verleden en heden. Met medewerking van S.P. Dee, J. Eringa, D.J. van Katwijk, A.B.W.M. Kok, D. Nauta en T. van Wieren. Amsterdam, ENUM, 1934. (VI) 464 pp. linnen. Illustraties. (Kerk en maatschappij) *band licht roestvlekkig* | Euro 16,00 |
| 594054 | RUTH FRY, A., Ein Quäker-Wagnis. Die abenteuerliche Geschichte eines Friedensfeldzuges in und nach dem Weltkriege. Autorisierte Übersetzung von C. Bussenius. Nürnberg, Quäker-Verlag, 1933. (XXIII) 366 pp. ingenaaid. Illustraties. *papier lichte waterschade* | Euro 15,00 |
| 583991 | RUUSBROEC, JAN VAN, AMPE, A., COCKX-INDESTEGE, E., DRIGSDAHL, E., Jan van Ruusbroec 1293-1381. Tentoonstellingscatalogus. Met als bijlage een chronologische tabel en drie kaarten. 2 delen.Brussel, KB, 1981. (XII) 535 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd*Andere bijdragen van o.a.: F. Hendrickx, J. Deschamps, P. Verdeyen. Tentoonstelling ter gelegenheid van het zesde eeuwfeest van het overlijden van Jan van Ruusbroec, georganiseerd door het Comité-Jan van Ruusbroec 1981 in de Koninklijke Bibliotheek Albert I Nassaukapel en Galerie Houyoux van 17 oktober tot 28 november 1981 | Euro 35,00 |
| 594283 | RUUSBROEC, JAN VAN, BEUKEN, W.H., Ruusbroec en de middeleeuwse mystiek. Brussel, Spectrum, 1946. 118 pp. halflinnen. Illustraties. *papier hier en daar roestvlekkig, naam uit schutblad geknipt* | Euro 11,50 |
| 583965 | RUUSBROEC, JAN VAN, Werken naar het standaardhandschrift van Groenendaal uitgegeven door het Ruusbroec-genootschap te Antwerpen. 4 delen.Mechelen, Kompas, 1932-34. (XLVIII) 263, (XCII) 381, (LXXII) 324, (XXXII) 320 pp. linnen. *ex libris, deels onafgesneden, delen 2 en 3 ruggen verkleurd, deel 3 linnen bobbelig*Deel 1: I. Het rijcke der ghelieven. II. De gheestelike brulocht. Bewerkt door J.B. Pouckens en L. Reypens, Deel 2: VI. Van den gheesteliken tabernakel. Bewerkt door D.A. Stracke, Deel 3: III. Vanden blinckenden steen. IV. Vanden vier becoringhen. V. Vanden kerstenen ghelove. VII. Vanden .VII. sloten. VIII. Een spieghel der eeuwigher salicheit. IX. Van .VII. trappen. X. Dat boecksken der verclaringhe. Bewerkt door L. Repens en M. Schurmans, Deel 4: I. Vanden XIJ beghinen. II. Vanden XIJ dogheden. Bewerkt door J. van Mierlo | Euro 75,00 |
| 600270 | RYDEN, V., Het ware leven in God. Vassula: Gesprekken met Jezus. Vertaald uit het Engels door T.J.M. Keulemans. 7 delen in 6 banden + 5 supplementdelen op deel 7.Nijmegen, Stichting 'Het ware leven in God', 1995-2000. paperback. | Euro 65,00 |
| 577192 | SADELEER, F. DE, VERWIMP, E., De wreede missie. Leven van broeder Fr. de Sadeleer. Medestichter van de Zambesi- en de Kwango-missie. Leuven, Vlaamsche boekenhalle, 1924. 238 pp. halflinnen. Portret. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band verkleurd* | Euro 11,50 |
| 593896 | SAMSON, H., Die Schutzheiligen. Ein Beitrag zur Heiligen-Legenden und zur Cultur- und Kunstgeschichte.Paderborn, Schöningh, 1889. (IV) 345 pp. halflinnen. *papier hier en daar roestvlekkig, aantekeningen op schutblad, rug en platten licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 15,00 |
| 580913 | SANDE, A. VAN DE, La curie romaine au début de la restauration. Le problème de la continuité dans la politique de restauration du saint-siège en Italie 1814-1817.'s-Gravenhage, Staatsuitgeverij, 1979. (VI) 268 pp. ingenaaid. Bibliografie. (SNIR, 6) Traduction française revue et corrigée de la thèse soutenue devant la faculté des lettres de l'université catholique de Nimègue, en mars 1977, sous le titre: 'Rome tussen revolutie en reactie. De restauratiepolitiek van de romeinse curie in de pauselijke staat en in Noord-Italië. 1814-1817' | Euro 15,00 |
| 600721 | SANTOS OTERO, A. DE, (RED.), Los evangelios apocrifos. Colección de textos griegos y latinos, versión critica, estudios introductorios, comentarios e ilustraciones.Madrid, Editorial católica, 1963 (2e). (XIV) 705 pp. linnen + omslag. Illustraties. (BAC, 148) *omslag verkleurd en licht beschadigd, band licht roestvlekkig, naam op schutblad*Dundrukuitgave | Euro 12,50 |
| 593413 | SAVONAROLA, GIROLAMO, MISCIATELLI, P., Savonarola. Uit het Italiaansch door E. Russe. Met afbeeldingen van middeleeuwsche houtsneden.Amsterdam, Fidelitas, z.j. 267 pp. linnen. Portret. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 11,50 |
| 593415 | SAVONAROLA, GIROLAMO, NUYENS, P.J.A., Savonarola. De monnik op de brandstapel.Bussum, Brand, 1953. 239 pp. linnen + omslag. *bibliotheekexemplaar, omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 587982 | SCHAAB, M., Die Zisterzienserabtei Schönau im Odenwald. Mit zwei Textabbildungen und einer Faltkarte. Heidelberg, Winter, 1963. 195 pp. ingenaaid. Illustraties. (Heidelberger Veröffentlichungen, 8) *omslag verkleurd, onopengesneden* | Euro 20,00 |
| 593753 | SCHAEFER, H., Jesus in psychiatrischer Beleuchtung. Eine Kontroverse. Berlin, Hofmann, 1910. 178 pp. linnen. *papier licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 581594 | SCHAIK, A.H.M. VAN, Bataafs en rooms. Drie studies over de verhouding van de katholieke kerk in de noordelijke Nederlanden en Rome aan het eind van de 17e en het begin van de 18e eeuw. Batave et romain. Trois essays concernant les relations entre l'eglise catholique aux Pays-Bas septentrionaux et Rome à la fin du XVIIe et au début du XVIIIe siècle (avec un résumé en français).Utrecht, z.u., 1979. (IV) 257 pp. linnen. Dissertatie. | Euro 14,00 |
| 593991 | SCHAIK, T. VAN, Abdijen in West-Europa en hun bewoners. Met een inleiding van Anselm Hoste. Fotografie Robin Lutz. Baarn, Fontein, 1992. 143 pp. gebonden. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 11,50 |
| 601267 | SCHEGGET, G.H. TER, Een hart onder de riem. Over de bergrede.Baarn, Ten Have, 2001. 240 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 600225 | SCHELVEN, A.A. VAN, Het calvinisme gedurende zijn bloeitijd. Deel 1. Genève - Frankrijk.Amsterdam, Ten Have, 1943. 352 pp. linnen. *ex libris, rug beschadigd* | Euro 15,00 |
| 583458 | SCHELVEN, A.A. VAN, Het calvinisme gedurende zijn bloeitijd. 3 delen.Amsterdam, Ten Have, 1951-65. 352, 423, 167 pp. linnen. *ex libris, naam op schutblad, bovenzijde ruggen licht beschadigd*Deel 1: Genève - Frankrijk, Deel 2: Schotland - Engeland - Noord-Amerika, Deel 3: Polen - Bohemen - Hongarije en Zevenburgen | Euro 35,00 |
| 581629 | SCHEPERS, C.A.M., 'Bedudinghe op Cantica canticorum', bewerkende vertaling van 'Glossa tripartita super Cantica'. Editie en teksthistorische studies. 3 delen.Groningen, z.u., 1999. (VI) 687 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie.Deel 1: Studie, Deel 2: Editie, Deel 3: Varianten, paleografisch commentaar, bibliografie, registers | Euro 30,00 |
| 593392 | SCHILLEBEECKX, E., Gerechtigheid en liefde. Genade en bevrijding.Baarn, Nelissen, 1977. 901 pp. linnen + omslag. *omslag verkleurd en iets beschadigd* | Euro 15,00 |
| 575735 | SCHIPPER, K.A., Moderne koloniale staat en moderne zending. Utrecht, z.u., 1938. 119 pp. ingenaaid. Dissertatie. *naam op schutblad, papier licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 594263 | SCHLISKE, O., De schat in het woestijnklooster. De avontuurlijke ontdekking van het oudste bijbelhandschrift door Constantin von Tischendorf. Vertaald door M. de Potter.'s-Gravenhage, Boekencentrum, z.j.103 pp. gebonden. | Euro 7,50 |
| 594782 | SCHMAL, J.J.R., Tweeërlei staatsbeschouwing in het Réveil. Een politisch-ideologische bijdrage. 's-Gravenhage, Blommendaal, 1946. 284 pp. linnen. *rug licht gevlekt, naam op schubtlad* | Euro 10,00 |
| 575750 | SCHMIDLIN, J., Das deutsche Missionswerk der Gegenwart. Münster i.w., Aschendorff, 1929. (IV) 149 pp. halflinnen. Illustraties. (Deutschtum und Ausland, 16) *bibliotheekexemplaar, schutblad licht roestvlekkig* | Euro 11,50 |
| 575740 | SCHMIDLIN, J., Katholische Missionsgeschichte. Post Kaldenkirchen, z.u., 1924. (XII) 598 pp. halfleder. *bibliotheekexemplaar, bovenzijde rug licht beschadigd en geschaafd* | Euro 20,00 |
| 591998 | SCHMIDT, J.D., Weezenverpleging bij de gereformeerden in Nederland tot 1795. Utrecht, Ruys, 1915. (VIII) 285 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag los, rug beschadigd* | Euro 25,00 |
| 592850 | SCHNEIDER, C., Geistesgeschichte des antiken Christentums. 2 delen. München, Beck, 1954. (LII) 743, (XII) 424 pp. linnen + omslag. | Euro 75,00 |
| 599514 | SCHNEIDER, W., Der neuere Geisterglaube. Tatsachen, Täuschungen und Theorien. Bearbeitet von F. Walter.Paderborn, Schöningh, 1913 (3e herz.). (XII) 610 pp. ingenaaid. *omslag beschadigd en vlekkig, deels los in de band, boekblok licht roestvlekkig*Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 590610 | SCHNÜRER, G., Kerk en beschaving in de Middeleeuwen. 3 delen. Haarlem, Spaarnestad, 1939-1941. (XVIII) 430, (XIV) 562, (XII) 430 pp. linnen. (Roomsch-Katholieke Standaard-Boekerij) *ruggen licht vlekkig* | Euro 35,00 |
| 583627 | SCHNÜRER, G., Kirche und Kultur im Mittelalter. 3 delen.Paderborn, Schöningh, 1927-30 (2e, 2e herz., 1e). (XVI) 426, (X) 563, (XII) 463 pp. linnen. *deel 1 (kleur)potloodstrepen, deel 2-3 enkele (kleur)potlood/penstrepen, deel 1 papier hier en daar licht roestvlekkig, banden licht verkleurd* | Euro 35,00 |
| 009103 | SCHONEVELD, J., De oorsprong van het bijbelsche zondvloedverhaal. Groningen, De Waal, 1938. (VIII) 136 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag verkleurd* | Euro 11,50 |
| 593799 | SCHOTTEN, S., De deputatie van Pieter Govarts. De houding van Rome en de staten in de kwestie-Codde (1703-1704). Nijmegen, Dekker, 1941. (XII) 165 pp. ingenaaid. *rug licht beschadigd, omslag verkleurd* | Euro 15,00 |
| 578528 | SCHRANT, J.M., Het oproer te Antiochie en deszelfs afloop; of het vermogen van de godsdienst. Gend, Snoeck-Ducaju en zoon, 1829. Met 1 plaat. Halfleer. (IV) 99 pp. *papier door boek heen licht watervlekkig, platten geschaafd, rug licht beschadigd*Uitvoerige levenschrijving van Johannes Matthias Schrant in: NNBW, 9, pp. 1003-05 | Euro 35,00 |
| 593398 | SCHRIJNEN, J., Uit het leven der oude kerk. Met medewrking van O. v.d. Hagen, W. Pompe en H. Vroom.Bussum, Brand, 1919. (VII) 388 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 15,00 |
| 593537 | SCHULTZ, H., Alttestamenliche Theologie. Die Offenbarungsreligion auf ihrer vorchristlichen Entwickelungsstufe dargestellt. Göttingen, Vandenhoeck, 1896 (5e herz.). (VI) 650 pp. halfleer. *rug licht verkleurd*Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 575730 | SCHWAGER, F., (HRSG.), Der Düsseldorfer Missionskursus für Missionare und Ordenspriester 7.-14. Oktober 1919. Vorträge/Aussprachen und Beschlüsse des Missionskursus.Aachen, Xaverius, 1920. (XVI) 304 pp. gebonden. *bibiotheekexemplaar, rug licht beschadigd, band verkleurd*Met bijdragen van o.a.: F. Hennemann, O. Schwab, T. Grentrup | Euro 12,50 |
| 580814 | SCHWARZ, O.J.R., Der erste Teil der Damaskusschrift und das alte Testament.Diest, Lichtland, 1965. (XXII) 181 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag iets verkleurd* | Euro 15,00 |
| 597709 | SEE, K. VON, Mythos und Theoogie im skandinavischen Mittelalter. Heidelberg, Winter, 1988. 167 pp. paperback. (Skandinavistische Arbeiten, 8) *enkele potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 583741 | SÉGUR, L.G.A. DE, SÉGUR, A. DE, Leven van Mgr de Ségur. Naar de dertiende Fransche uitgave vertaald door H. Rembry. 2 delen in 1 band. Gent, Vander Schelden, 1888. (VIII) 630 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar*Deel 1: 1820-1856, Deel 2: 1856-1881 | Euro 16,00 |
| 583510 | SEIBT, F., Hussitenstudien. Personen, Ereignisse, Ideen einer frühen Revolution.München, Oldenbourg, 1987. (X) 271 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Portret. (Veröffentlichungen des Collegium Carolinum, 60) | Euro 15,00 |
| 583808 | SIMONSON, C., The christology of the faith and order movement.Leiden, Brill, 1972. (VIII) 189 pp. linnen. (Oekumenische Studien, 10) *bibliotheekexemplaar* | Euro 14,00 |
| 577431 | SIZOO, A., De antieke wereld en het Nieuwe Testament. Kampen, Kok, 1948 (2e). (IV) 228 pp. halflinnen. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593394 | SLOOFF, A., Op God verliefd en daarom blind? Pleidooi voor nieuwe passie in mens en maatschappij.Assen, Servo, 1999. 308 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 591122 | SMELIK, J., Eén in lied en leven. Het stichtelijke lied bij Nederlandse protestanten tussen 1866 en 1938. Z.p., Sdu, 1997. (XII) 516 pp. ingenaaid. Dissertatie. Illustraties. (Nederlandse cultuur in Europese context, 9) | Euro 20,00 |
| 579097 | SMET, P.J. DE, Lettres choisies du révérend père Pierre-Jean de Smet de la Compagnie de Jésus missionnaire aux États-Unis d'Amérique 1849-1857.Bruxelles, Closson, 1875 (3e herz.). (VIII) 405 pp. half leder. *bibliotheekexemplaar, papier licht roestvlekkig, schutbladen licht beschadigd* | Euro 16,00 |
| 594111 | SMIT, J.O., Hereenigingspogingen in verleden en heden. Z.p., Toorts, 1941. 95 pp. halflinnen. Illustraties. (Christelijke oosten, 9) *bibliotheekstempels* | Euro 10,00 |
| 593395 | SMITH, G.A., The book of the twelve prophets. In two volumes.New York, Armstrong, 1896-98. (XVIII) 440, (XX) 543 pp. linnen. (The Expositor's Bible) *banden licht verkleurd, ruggen licht beschadigd, deel 1 iets los in de band, naam op schutbladen*Deel 1: Amos, Hosea and Micah. With an introduction and a sketch of prophecy in early Israel, Deel 2: Zephaniah, Nahum, Habakkuk, Obadiah, Haggai, Zechariah I.-VIII., 'Malachi', Joel, 'Zechariah' IX.-XIV. and Jonah. With historical and critical introductions | Euro 17,50 |
| 594215 | SMITS VAN WAESBERGHE, M.M.J., VORSTER, D.A., Nederlandse mysiek. 2 delen. Amsterdam, Meulenhoff, 1947-48. 406, 296 pp. linnen. Illustraties. *naam op schutblad, ex libris*Dl 1: Katholieke Nederlandse mystiek, Dl 2: Protestantse Nedelandse mystiek | Euro 35,00 |
| 587134 | SMITS VAN WAESBERGHE, M.M.J., VORSTER, D.A., Nederlandse mysiek. 2 delen. Amsterdam, Meulenhoff, 1947-48. 406, 296 pp. linnen. Illustraties. Dl 1: Katholieke Nederlandse mystiek, Dl 2: Protestantse Nedelandse mystiek | Euro 35,00 |
| 575733 | SMITT, W.W., HANGELBROEK, H., Heidendom en evangelie. Twee zendingsstudies. Het animisme. De tactiek tegen het animisme. Kampen, Kok, 1913. 78 pp. ingenaaid. *voorplat iets los* | Euro 7,00 |
| 593404 | SMYTEGELT, B., VRIESE, P. DE, Historisch verhaal van het leven en sterven van de eerwaarde, geliefde, godvruchtige en geleerde heer ds. Bernardus Smytegelt in zijn leven getrouw leraar in de gemeente van Jezus Christus te Middelburg; gelovig in de Heere ontslapen op 6 mei 1739.Houten, Den Hertog, 1985. 85 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 601251 | SNEL, J.D., ABELS, P.H.A.M., VIS, G.N.M., (RED.), En God bleef toch in Mokum. Amsterdamse kerkgeschiedenis in e negentiende en twintigste eeuw. Twaalfde verzameling bijdragen van de Vereniging voor Nederlandse Kerkgeschiedenis.Delft, Eburon, 2000. 559 pp. paperback. Illustraties.Met bijdragen van o.a.: J. van Gelderen, E.H. Cossee, P. van Dael | Euro 15,00 |
| 594011 | SOMERS, H.H., Geheim en wijsheid der jezuïeten. Het epos van een militante orde (1540-1990). Antwerpen, Hadewijch, 1991. 252 pp. paperback. Bibliografie. *potloodstrepen* | Euro 10,00 |
| 594059 | SOMERS, H.H., Jehova's Getuigen. Naar het einde van de wereldchaos?Antwerpen, Hadewijch, 1995. 169 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593696 | SPEICHER, G., Maar doden kunnen ze hem niet. Op zoek naar de historische Jezus. Vertaling: J.F. Kliphuis.Baarn, Bosch, z.j. 336 pp. linnen + omslag. *omslag beschadigd* | Euro 10,00 |
| 572927 | STARK, J.A. VON, Het gastmaal van Theodulus of gesprekken over de vereeniging der verschillende christelijke godsdienst-genootschappen. Uit het Hoogduitsch, naar den vijfden druk vertaald. Amsterdam, Schievenbus, 1819. (XX) 160, (II) 254 pp. halflinnen. *st. op titelpagina's en schutblad* | Euro 50,00 |
| 578383 | STEENHOFF-SMULDERS, A., Uit het biënboec. Verzamelde exempelen. Utrecht, Spectrum, z.j. 85 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd, tekst op schutblad* | Euro 12,50 |
| 575225 | STEIDLE, B., Die Kirchenväter. Eine Einführung in ihr Leben und Werk.Regensburg, Pustet, 1939. 230 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd, bibliotheekstempel, potloodaantekeningen* | Euro 7,50 |
| 593594 | STEVE, M.J., Auf den Wegen der Bibel. Mit einem Vorwort von H. Schneider. Übersetzt von J. Laubach.Mainz, Matthias-Grünewald, 1961. 241 pp. linnen + omslag. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 017307 | STUTTGARTER BIBEL, Stuttgarter biblisches Nachslachlagewerk. Anhang zur Stuttgarter Jubiläumsbibel mit erklärenden Anmerkungen. Stuttgart, Württ. Bibelanstalt, 1931. (VI) 755 pp. linnen. Illustraties.*naam op schutblad*Frakturschrift. Mit Landkarten | Euro 25,00 |
| 594267 | SUTHERLAND, J.G., De gnosis en de hervorming. Driebergen, Zevenster, 1984. 79 pp. ingenaaid. | Euro 10,00 |
| 594233 | SWEDENBORG, E., SCHELER, A., Aufzeichnungen eines Amsterdamer Bürgers über Swedenborg. Nebst Nachrichten über den Verfasser (Joh. Christ. Cuno)Hannover, Rümpler, 1858. 172 pp. ingenaaid. *papier roestvlekkig, omslag voorzijde los, enkele potloodstrepen, naam op omslag* | Euro 20,00 |
| 594219 | SWEDENBORG, E., Beknopte uiteenzetting van de leer der nieuwe kerk welke met het nieuwe Jeruzalem in de openbaring bedoeld word. 's-Gravenhage, Swedenborg genootschap, 1925. 130 pp. half linnen. *rug licht beschadigd, schutbladen gebruind*Eerste Nederlandsche vertaling der Summa expositio doctrinae novae ecclesiae, quae per novam hierosolymam in apocalypsi intelligitur: ab Emanuele Swedenborg, Sueco, Amstelodami, 1779. | Euro 15,00 |
| 594237 | SWEDENBORG, E., De canons der nieuwe kerk of de volledige theologie der nieuwe kerk. De eene en oneindige God. De Heer Verlosser en de verlossing. De heilige Geest. De goddelijke Drievuldigheid. Eerste Nederlandsche vertaling van de posthume schets 'Canones novae ecclesiae, seu integra theologica novae ecclesia (1769) alsmede 'Negen vragen aangaande de Drievuldigheid". Eerste Nederlandsche vertaling der "Questiones novem de trinitate, etc. (...) propositae a Thoma Hartley; tum illius responsa (1771). 's-Gravenhage, Swedenborg genootschap, 1931. 72 pp. halflinnen. *hoekje omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 600925 | SWEDENBORG, E., De engellijke wijsheid aangaande de Goddelijke liefde en aangaande de Goddelijke wijsheid. Eerste Nederlandsche vertaling van: Sapientia angelica de divino amore et de divina sapientia. s'-Gravenhage, Swedenborg genootschap, 1936. 252 pp. linnen *naam op schutblad, penstrepen* | Euro 10,00 |
| 601184 | SWEDENBORG, E., De engellijke wijsheid aangaande de Goddelijke Voorzienigheid. Eerste Nederlandsche vertaling van: Sapientia angelica de divina providentia.s'-Gravenhage, Swedenborg genootschap, 1942. 363 pp. linnen *band vlekkig, binding iets los* | Euro 12,50 |
| 594235 | SWEDENBORG, E., De leer van het nieuwe Jeruzalem over den Heer. Oorspronkelijk door hem in het latijn geschreven en in 1763 te Amsterdam uitgegeven met den titel: Doctrina novae hierosolymae de domino Amstelodami 1763. Bryn Athyn, Academy of the new church, 1913. 111 pp. ingenaaid. *omslag licht beschadigd, deels onopengesneden* | Euro 15,00 |
| 594245 | SWEDENBORG, E., Over de gewijde schrift of het woord des Heeren uit ondervinding. Eerste Nederlandsche vertaling van de Posthume schets 'De scriptura sagra seu verbo domini, ab experientia (1762)'s-Gravenhage, Swedenborg genootschap, 1934. 52 pp. linnen. *rug verkleurd* | Euro 15,00 |
| 594231 | SWEDENBORG, E., Over de naastenliefde. Eerste Nederlandsche vertaling van de posthume schets 'De charitate' (1766).'s-Gravenhage, Swedenborg genootschap, 1940. 76 pp. linnen. *naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 598443 | SWEET, W.W., Religion in colonial America.New York, Cooper Square, 1965. (XIV) 367 pp. linnen. Bibliografie. | Euro 16,00 |
| 593378 | SWIDLER, L., Biblical affirmations of woman.Philadelphia, Westminster, 1979. 382 pp. paperback. *rug verkleurd* | Euro 10,00 |
| 594076 | TAGAGE, S., Maastricht, bakermat van een congregatie 1800-1850. Maastricht, z.u., 1965. 243 pp. ingenaaid. Illustraties. (Geschiedenis der broeders van Maastricht, 1) *bibliotheekstempels* | Euro 20,00 |
| 575734 | TANGELDER, T., Sacramenten en volksgebruiken. Een proeve van practische missie-aanpassing. Bussum, Brand, 1950. 205 pp. ingenaaid. (Bijdragen van het missiologisch instituut, 2) | Euro 11,50 |
| 601077 | TATUM, W.B., Jesus at the movies. A guide to the first hundred years.Santa Rosa, Polebridge, 1997. (X) 245 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594124 | TAVENAUX, R., La vie quotidienne des jansénistes aux XVIIe et XVIIIe siècles. Paris, Hachette, 1973. 287 pp. ingenaaid. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 593383 | TEELLINCK, E., HOF, W.J. OP 'T, De bibliografie van de werken van Eeuwout Teellinck.Kampen, De Groot, 1988. 45 pp. paperback.Met reproducties van de 17e-eeuwse drukken van Teellincks werken | Euro 10,00 |
| 582078 | TEELLINCK, W., WESTERINK, H., Met het oog van de ziel. Een godsdienstpsychologische en mentaliteitshistorische studie naar mensvisie, zelfonderzoek en geloofsbeleving in het werk van Willem Teelinck (1579-1629). Groningen, z.u., 2002. (VIII) (VI) 338 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 593798 | TÉNOUGI, F., La souveraineté temporelle des papes. Études historiques. Paris, Bray, 1861. (XII) 274 pp. gebonden. *bibliotheekstempels, papier roestvlekkig* | Euro 15,00 |
| 594012 | TESSER, J., De jezuieten te Maastricht 1852-1952. Maastricht, Veldeke, 1952. 217 pp. ingenaaid. Illustraties. | Euro 15,00 |
| 593533 | TEUBAL, S.J., Sarah the priestess. The first matriarch of Genesis. Athens, Swallow, 1984. (XVIII) 199 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 594242 | THERESIA NEUMANN, GRAEF, H.C., Het probleem Konnersreuth.Haarlem, Spaarnestad, 1954. 223 pp. linnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 593899 | THERESIA VAN ÁVILA, THÉRÈSE DE JÉSUS, Oeuvres complètes. Traduction du G. de Saint Joseph.Paris, Seuil, 1970. 1645 pp. leer + omslag. *omslag licht beschadigd, bibliotheekstempels* | Euro 16,00 |
| 593901 | THERESIA VAN HET HART VAN JEZUS, ANNAMARIA REDI, Verborgen heiligheid. Het leven van Santa Teresa-Margherita van Florence en de spiritualiteit van de Carmel door een moniale van Drachten. Utrecht, Spectrum, 1956. 309 pp. linnen. *bibliotheekstempels* | Euro 12,50 |
| 593898 | THERESIA VAN LISIEUX, PETITOT, H., De heilige Theresia van Lisieux. Een geestelijke wedergeboorte. Geautoriseerde vertaling van H.M. Roovers. Heiloo, Kinheim, 1941 (3e). 366 pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar* | Euro 10,00 |
| 593889 | THERESIA VAN LISIEUX, PHILIPON, M.M., Orkaan van glorie. Hoe Theresia van Lisieux heilig werd. Nederlands van A.M. Janssen. Met een voorrede van C. Friethoff. Voorhout, Foreholte, 1949. 255 pp. linnen. *bibliotheekstempel* | Euro 11,50 |
| 593884 | THERESIA VAN LISIEUX, VILLEFORE, M. DE, La vie de Sainte-Thérèse tirée des auteurs orginaux espagnols, et des historiens contemporains: avec des lettres choisies de la mème sainte, pour servir d'éclaircissemens a l'histoire de sa vie. 2 delen. Lyon, Boget, 1824. (XLVIII) 370, 354 pp. ingenaaid. *nieuw gebonden, papier roestvlekkig, bibliotheekstempels, ruggen licht beschadigd* | Euro 20,00 |
| 594218 | THERESIA VAN LISIEUX, Ik ga het leven binnen. Gesprekken vóór haar dood. Met een inleiding van K. De Meester. Uit het Frans vertaald door J. Laudy. Amsterdam, Lannoo, 1975. 252 pp. linnen. *binding iets los, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 587387 | THIELICKE, H., Tod und Leben. Studien zur christlichen Anthropologie.Genève, Oikumene, z.j. 210 pp. ingenaaid. *rug beschadigd, naam op schutblad* | Euro 8,00 |
| 601175 | THOMAS A KEMPIS, BAHRING, B, Thomas van Kempen, prediker van de navolging van Christus en zijne tijdgenooten. Uit het Hoogduitsch.Amsterdam, Höveker, 1866. 355 pp. gebonden. *nieuw gebonden, papier hier en daar roestvlekkig, binding iets los, scheurtje in kaart*Met kaart van Thomas a Kempis in de nabijheid van zijn klooster op de Agnietenberg bij Zwolle | Euro 20,00 |
| 601393 | THOMAS A KEMPIS, It neifolgjen fen Christus. Fryske oersetting fen A.H. de Vries.Boalsert, Osinga, 1929. (XVI) 199 pp. linnen. (Fryske Bibleteek, 17) *papier hier en daar roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 570332 | THOMAS A KEMPIS, De navolging Christi. Uit het Latijn door F. Erens. Amsterdam, Van Looy, 1919 (2e). (VIII) 195 pp. linnen. *hoek uit schutblad geknipt* | Euro 11,50 |
| 570334 | THOMAS A KEMPIS, De navolging van Christus. Uit het Latijn vert. door Is. van Dijk. Haarlem, Tjeenk Willink, z.j. (8e). (XII) 259 pp. linnen. *plakbandsporen op schutbladen* | Euro 10,00 |
| 597752 | THOMAS A KEMPIS, De navolging van Christus. Uit het Latijn vertaald door Is. van Dijk. Haarlem, Tjeenk Willink, 1948 (9e). (XII) 259 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 566698 | THOMAS A KEMPIS, De navolging van Christus. Uit het Latijn vertaald door Is. van Dijk. Haarlem, Tjeenk Willink, 1922 (4e herz.). (XVI) 252 pp. linnen. *rug beschadigd, papier licht gebruind* | Euro 8,00 |
| 593373 | THULIN, O., (RED.), De reformatie in Europa. Met medewerking van I. Ludolphy. Vertaling: A. van der Worp.Baarn, Bosch, 1968. 350 pp. linnen. Illustraties. *band licht beduimeld, ex libris*Met bijdragen van o.a.: F.Lau, A. Starke, W. Kahle | Euro 12,50 |
| 009336 | TINDAL, M., Christianity as old as the creation. Faksimile-Neudruck der Ausgabe 1730 hrsg. und eingeleitet von G. Gawlick Stuttgart, Frommann, 1967. 432 pp. linnen. | Euro 15,00 |
| 578360 | TITUS (A.F.H. DE L'ESPINASSE), Aart en oorsprong der christelijke godsdienst. Voor Nederlanders bewerkt. Met platen. Amsterdam, F. Günst, 1859. Met 5 platen. Linnen. (XXXII) 390 pp. *nieuwe band met titelschildje, naam op titelpagina, rug licht beschadigd, papier licht gebruind*'Adolph Frederik Hendri de Lespinasse, Delft 1819, Orange city (Iowa) 1881, letterkundige en geneesheer. 16 maart 1836 inschrijving als medisch student te Utrecht waar hij ook promoveerde. Woonde achtereenvolgens te Deventer en Zwartsluis. Daarna gemeentegeneesheer te Voorst, Epe (Vaassen) en sinds 1863 te Hasselt. Emigreerde na de dood van zijn vrouw naar Amerika (1870). Beheerde hier een boerderij en was geneesheer. Lespinasse was een overtuigd vrijmetselaar'. NNBW, 8, 1036-37. G.A. Lindeboom. Dutch medical biography. A biographical dictionary of Dutch physicians and surgeons 1475-1975. Amsterdam, 1984, pp. 1179-1181 | Euro 75,00 |
| 593381 | TOLAND, J., John Toland's christianity not mysterious (Christentum ohne Geheimnis) 1696. Übersetzt von W. Lunde. Eingeleitet und unter Beifügung von Leibnizens Annotatiunculae 1701 hrsg. von L. Zscharnack.Gießen, Töpelmann, 1908. (VIII) 148 pp. ingenaaid. (Studien zur Geschichte des neueren Protestantismus, 3)Frakturschrift | Euro 12,50 |
| 594650 | TOORENENBERGEN, J.J. VAN, MEEDER, A.W., Johan Justus van Toorenenbergen. Meer dan een athleet van historiën. Kampen, Mondiss, 1988. 268 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 593375 | TOP, W., Fijn en frisch. Seksuele voorlichting onder gereformeerden 1900-1965.Amsterdam, VU, 1988. 278 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 12,50 |
| 593379 | TORRANCE, J., HART, T., THIMELL, D., (ED.), Christ in our place. The humanity of God in Christ for the reconciliation of the world. Essays presented to professor James Torrance.Exeter, Paternoster, 1989. (X) 387 pp. paperback. Portret. (Princeton theological monograph series, 25) *stempel op schutblad*Met bijdragen van o.a.: A. Hron, J.M. Houston, S. May | Euro 11,50 |
| 593370 | TRINE, R.W., In tune with the infinite or fullness of peace power and plenty.London, Bell, 1952 (5e). (XVI) 208 pp. linnen. *boekblok licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 593371 | TRINE, R.W., Het leven een zegen. De vertaling werd bezorgd door J. Wigbold.Utrecht, Ploeg, 1928. 214 pp. linnen. | Euro 10,00 |
| 593380 | TRINE, R.W., Mijn wijsbegeerte en mijn godsdienst. 's Wereld's evenwicht. Naar de Amerikaanche uitgave bewerkt door W.J.A. Roldanus jr.Rijswijk, Blankwaardt, z.j. 136, 63 pp. linnen. | Euro 11,50 |
| 593376 | TRINE, R.W., De nieuwe levenslijn in verband met geestelijke wetten van meerdere persoonlijke en openbare kracht. Naar het Amerikaansch door E. H.Rijswijk, Blankwaardt, z.j. 192 pp. linnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig, naam op schutblad* | Euro 11,50 |
| 593372 | TRINE, R.W., Op den levensweg. Enkele gedachten en een beknopte geloofsbelijdenis met betrekking tot een gezond en normaal leven. Vertaald door H. Gast.Almelo, Hilarius, z.j. 87 pp. linnen.Band vermeldt 'De Waelburgh', Blaricum als uitgever | Euro 10,00 |
| 593554 | TROMMIUS, A., Nederlandsche concordantie des bijbels. Bewerkt naar de origineele uitgave. Rotterdam, Bolle, z.j. 482 pp. linnen. *nieuw gebonden* | Euro 20,00 |
| 572982 | TUCKER, S., The rainbow in the north: a short account of the first establishment of christianity in Rupert's land by the church missionary society. London, Nisbet, 1856 (4e,6th thousand). Frontispice + kaart + 11 afbeeldingen. (VIII) 222 pp. ln. *1 schutbl. voorin ontbreekt, voor- en achterplat licht vlekkig, band licht verkleurd* | Euro 50,00 |
| 593855 | UNGERN-STERNBERG, R. FREIHERR VON, LAMPARTER, H., Der Tag des Gerichtes Gottes. Die Propheten Habakuk, Zephanja, Jona, Nahum.Übers. und ausgelegt. Stuttgart, Calwer, 1960. 238 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 23.4) *omslag licht beschadigd* | Euro 11,50 |
| 593525 | UNGERN-STERNBERG, R. FREIHERR VON, Der Rechtsstreit Gottes mit seiner Gemeinde. Der Prophet Micha. Übersetzt und ausgelegt.Stuttgart, Calwer, 1958. 179 pp. linnen + omslag. (Die Botschaft des Alten Testaments, 23, 3) | Euro 10,00 |
| 003081 | UNNIK, W.C. VAN, De verlossing 1 Petrus 1: 18-19 en het probleem van den eersten Petrusbrief. Amsterdam, NHUM, 1942. 105 pp. ingenaaid. (MNAW, 5, 1) | Euro 10,00 |
| 593800 | URQUHART, G., Het geheime leger van de paus. Vert. P. Janssens.Antwerpen, Standaard, 1996. 478 pp. paperback. Bibliografie. *omslag voorkant licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 583581 | VANOENE, W.W.J., Inheritance preserved. The Canadian reformed churches in historical perspective. Winnipeg, Premier Printing, 1975 (2e). 280 pp. linnen + omslag. Illustraties. * omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 15,00 |
| 594085 | VARGHA, D, Hongarije en de Cisterciënsers. Tweede, zeer vergroote, geheel nieuw bewerkte uitgaven met 130 afbeeldingen. Uit het Hongaarsche manuscript vertaald door A.G.M. Abbing. Nieuwkuijk, O.L. Vrouw van Onsevoort, 1935. 252 pp. ingenaaid. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar roestvlekkig, tekst op schutblad* | Euro 15,00 |
| 580933 | VAT, O. VAN DER, Die Anfänge der Franziskanermissionen und ihre Weiterentwicklung im nahen Orient und in den mohammedanischen Ländern während des 13. Jahrhunderts. Münster i.W., z.u., 1934. (X) 128 pp. ingenaaid. Dissertatie. *naam op titelpagina, omslag ontbreekt* | Euro 10,00 |
| 596016 | VELDMAN, H., De beeldenstorm in Groningen. Reformatorische vrijheidsbeweging in Stad en Ommelanden.Goes, Oosterbaan, 1990. 1990. 224 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 590379 | VELUW, A.H. VAN, 'De straf die ons de vrede aanbrengt'. Over God, kruis, straf en de slachtoffers van deze wereld in de christelijke verzoeningsleer. Groningen, z.u., 2002. (XII) 296 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 593382 | VERDUIN, M., De lofzang uit Dordt. Werkboek bij de Dordtse leerregels.Zotermeer, Boekencentrum 1996. 160 pp. gebonden. | Euro 10,00 |
| 593374 | VERGERIO, PIER PAOLO, TOMIZZA, F., Das Böse kommt vom Norden. Die Geschichte des Pier Paolo Vergerio Bischof, Ketzer, Reformator. Aus dem Italienischen von R.M. Gschwend.Köln, Kiepenheuer, 1988. 594 pp. gebonden + omslag. | Euro 11,50 |
| 593989 | VERHAAK, G.T.M., Het geestelijk liedboek uit het Tertiarissenklooster 'Mariengraff' te Grave. Deel 1: Inleiding.Zwolle, Tjeenk Willink, 1963. (VI) 362 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 597067 | VERSTAPPEN, E., Bloeien nog rozen. Beeld: A. Galliaerde.Retie, Kempische boekhandel, 1974. 220 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 018535 | VIÉNOT, J., Histoire de la réforme française. II. De l'édit de Nantes à sa révocation. Ouvrage illustré de 48 gravures hors texte.Paris, Fischbacher, 1934. (XIV) 654 pp. ingenaaid. Portet. Illustraties. *omslagen iets los, onopengesneden* | Euro 25,00 |
| 594241 | VINCENTIUS PALLOTTI, WEBER, E., Vinzenz Pallotti. Ein Apostel und Mystiker 1795-1850. Mit einem Ttitelbild und 20 Tafeln mit 32 Bildern. Limburg a.d. Lahn, Verlag der Kongregation der Pallottiner, 1927. (XVI) 395 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar*Frakturschrift | Euro 20,00 |
| 587380 | VINET, A., Uren met Vinet. Een keur van stukken uit zijne werken, vertaald en van aanteekeningen voorzien door A.W.Bronsveld. Met een inleiding van P.D.Chantepie de la Saussaye.Baarn, Hollandia, z.j. (VI) 259 pp. half linnen. *ex libris* | Euro 8,00 |
| 601047 | VISSER 'T HOOFT, W.A., Memoires. Een leven in de oecumene. Geautoriseerde vertaling uit het Engels door C.M. de Vries.Amsterdam, Elsevier, 1971. 336 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 575626 | VISSER, B.J.J., Onder Portugeesch-Spaansche vlag. De katholieke missie van Indonesië 1511-1605. Amsterdam, R.K. Boek-Centrale, 1925. (VIII) 337 pp. linnen. Illustraties. *bibliotheekexemplaar* | Euro 17,50 |
| 581598 | VITALIS VAN SAVIGNY, MOOLENBROEK, J.J. VAN, Vitalis van Savigny († 1122): bronnen en vroege cultus. Met editie van diplomatische teksten.Amsterdam, AP, 1982. (VIII) 489 pp. paperback. Bibliografie. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 593386 | VOGES, F., De grondvesting van het protestantisme. Rijksdag te Augsburg 1530-1930.Amsterdam, Paris, 1930. 44 pp. ingenaaid. Illustraties. *naam binnenzijde omslag, papier hier en daar licht roestvlekkigOblong formaat | Euro 10,00 |
| 593524 | VOIGT, G., Der helle Morgenstern. Homiletische Auslegung alttestamentischer Texte. Göttingen, Vandenhoeck, 1961. 316 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 594034 | VOOLSTRA, S., Het woord is vlees geworden. De melchioritisch-menniste incarnatieleer. Kampen, Kok, 1982. 245 pp. ingenaaid. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 580811 | VORGRIMLER, H., GUCHT, R. VANDER, (HRSG.), Bilanz der Theologie im 20. Jahrhundert. 4 delen.Freiburg i.Br., Herder, 1969-70. 472, 453, 562, 240 pp. linnen. *naam op schutbladen*Deel 1-3: Perspektiven, Strömungen, Motive in der christlichen und nichtchristlichen Welt, Deel 4: Bahnbrechende Theologen. Met bijdragen van o.a.: J.M. Domenach, H. Kuhn, A. Dondeyne, F. van Steenberghen | Euro 50,00 |
| 590273 | VOS, C. DE, Klage als Goteslob aus der Tiefe. Der Mensch vor Gott in den individuellen Klagepsalmen. Groningen, z.u., 2004. (XII) 324 pp. paperback. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* | Euro 15,00 |
| 593365 | VOS, G.J., Het keerpunt in de jongste geschiedenis van kerk en staat. De eerste bladzijde der tweede afscheiding. Dordrecht, Revers, 1887. (XVI) 417 pp. halflinnen. *papier hier en daar licht roestvlekkig, enkele potloodaantekeningen, scheurtje in pp. 415-417* | Euro 15,00 |
| 590549 | VOS, G.J., Voor den spiegel der historie!! Amsels kerkelijk leven van de eerste zestig jaren der vrijheid. Gedenkboek ter gelegenheid van het 325-jaren onafgebroken bestaan van den kerkeraad en van de classis van Amsterdam. Amsterdam, Bom, 1903. (XX) 423 (28) pp. linnen. Illustraties. *titelpagina licht gebruind*Folio | Euro 60,00 |
| 590380 | VOS, J.C. DE, Das Los Judas. Über Entstehung und Ziele der Landbeschreibung in Josua 15. Groningen, z.u., 2002. (XII) 413 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. | Euro 25,00 |
| 596649 | VOSKUILEN, T., Alias Paulus. De grondlegger van het christendom als geheim agent van Rome.Amsterdam, Ambo, 2002. 542 pp. paperback.Oorspronkelijk in het Engels geschreven en door de auteur in het Nederlands vertaald | Euro 15,00 |
| 600018 | VOSKUILEN, T., Alias Paulus. De grondlegger van het christendom als geheim agent van Rome.Amsterdam, Ambo, 2002 (2e). 542 pp. paperback.Oorspronkelijk in het Engels geschreven en door de auteur in het Nederlands vertaald | Euro 15,00 |
| 580198 | VOUAUX, L., Les actes de Pierre. Introduction, textes, traduction et commentaire. Paris, Letouzey, 1922. (XII) 483 pp. halflinnen. (Les apocryphes du nouveau testament) *nieuw gebonden, naam op schutblad, schutbladen gebruind* | Euro 25,00 |
| 581604 | VRIES, F.C. DE, Vredes-pogingen tusschen de oud-bisschoppelijke cleresie van Utrecht en Rome. Assen, Van Gorcum, 1930. (XII) 217 pp. halfleder. Dissertatie. Illustraties. *voorplat licht geschaafd, band licht gekromd* | Euro 15,00 |
| 601421 | VRIES, K.C.J.W. DE, De Mariaklachten.Zwolle, Tjeenk Willink, 1964. (VIII) 414 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. Illustraties. | Euro 12,50 |
| 594035 | VRIES, O.H. DE, Leer en praxis van de vroege dopers uitgelegd als een theologie van de geschiedenis. With a summary in English. Leeuwarden, Dykstra, 1982. (VIII) 247 pp. gebonden. Bibliografie. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd* | Euro 10,00 |
| 577666 | VRIEZEN, T.C., Hoofdlijnen der theologie van het oude testament. Wageningen, Veenman, 1949. 302 pp. linnen. *boekblok en papier licht roestvlekkig* | Euro 10,00 |
| 600976 | VROOM, H.M., De schrift alleen? Een vergelijkend onderzoek naar de toetsing van theologische uitspraken volgens de openbaringstheologische visie van Torrance en de hermeneutische-theologische opvattingen van Van Buren, Ebeling, Moltmann en Pannenberg.Kampen, Kok, 1978. (VIII) 289 pp. ingenaaid. Dissertatie. *omslag licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 598444 | VUGT, J.P.A., (RED.), Godsdienst en kerk in Nederland, 1945-1980. Een geannoteerde bibliografie van sociaal-wetenschappelijke en historische literatuur over de godsdienstige en kerkelijke ontwikkelingen in Nederland. Nijmegen, KDC, 1981. 400 pp. paperback. (Bibliografieën) *omslag verkleurd, rug geschaafd* | Euro 11,50 |
| 593992 | WAAIJMAN, K., De mystieke regel van de karmel. Een uitleg van de karmelregel. Kampen, Kok, 1995. 230 pp. paperback. | Euro 10,00 |
| 593364 | WAANDERS, S.J.M., (RED.), Ontmoetingen van geloof en wereld. Perpectieven op katholieke levensbeschouwing. Best, Damon, 1999. 327 pp. linnen + omslag. *opdracht op schutblad*Met bijdragen van o.a.: G.H.T. Blans, I.N. Bulhof, W.F.C.M. Derkse. Uitgave in samenwerking met de Radboudstichting | Euro 15,00 |
| 580815 | WAARD, J. DE, A comparative study of the old testament text in the Dead Sea scrolls and in the new testament.Leiden, Brill, 1965. (VIII) 101 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht beschadigd, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 581605 | WAESBERGHE, J.F.A.M. VAN, De Akense regels voor canonici en canonicae uit 816. Een antwoord aan Hildebrand-Gregorius VII en zijn geestverwanten. Assen, Van Gorcum, 1967. (XL) 526 pp. linnen + omslag. (HB, 83) *omslag beschadigd, naam op schutblad* | Euro 25,00 |
| 580420 | WALTHER, C.F.W., Amerikanisch-Lutherische Evangelien Postille. Predigten über die evangelischen Pericopen des Kirchenjahrs. St. Louis, Concordia, 1870. [VI] 496 pp. halfleder. *schutblad achterin iets gescheurd, tekst op schutblad, binding iets los*Frakturschrift | Euro 50,00 |
| 566694 | WARNACH, V., Agape. Die Liebe als Grundmotiv der neutestamentlichen Theologie. Düsseldorf, Patmos, 1951. 756 pp. linnen + omslag. Bibliografie. | Euro 20,00 |
| 593785 | WASSER, B., Nederlandse pelgrims naar het heilige land. Zutphen, Terra, 1983. 168 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 590466 | WASSER, B., Pelgrimages. Bedevaartplaatsen van de westerse christenheid. Nijmegen, SUN, 1993. 381 pp. ingenaaid. Illustraties. *tekst op schutblad* | Euro 15,00 |
| 593783 | WASSER, B., Pelgrimages. Bedevaartplaatsen van de westerse christenheid. Nijmegen, SUN, 1993. 381 pp. gebonden. Illustraties. *bibliotheekexemplaar, band geplastificeerd, rug licht beschadigd* | Euro 10,00 |
| 581122 | WATERINK, J., DUINKERKEN, A. VAN, GROSHEIDE, F.W., (RED.), Cultuurgeschiedenis van het christendom. 5 delen. Amsterdam, Elsevier, 1948-1951. (XII) 464, (VIII) 495, (VIII) 486, (VIII) 420, (VIII) 448 pp. linnen. Illustraties. *papier hier en daar licht roestvlekkig*Deel 1: Jezus van Nazareth, Deel 2: Christus overwint het heidendom, Deel 3: Het christendom in de branding, Deel 4: Verval en herleving, Deel 5: Gisteren, heden, morgen | Euro 50,00 |
| 592442 | WEBER, O., Grundlagen der Dogmatik. 2 delen. Neukirchen-Vluyn, NV, 1972 (4e, 2e). 708, 816 pp. linnen + omslag. *boekblok deel 2 iets gevlekt, omslagen licht beschadigd* | Euro 30,00 |
| 598445 | WEGMAN, H.A.J., Geschiedenis van de christelijke eredienst in het westen en in het oosten. Een wegwijzer.Hilversum, Gooi en Sticht, 1976. 294 pp. gebonden + omslag. *omslag licht beschadigd, potloodaantekeningen* | Euro 13,50 |
| 593752 | WEHRLI-FREY, M., Jesât Nassar genannt Jesus Christus. Geschichte des Lebens von Jesus, dem Nazarener. Erste und vollständig neu überarbeitete deutsche Ausgabe nach Quellen, Überlieferungen und Legenden des Morgenlandes aufgezeichnet von A. F. Mamreova, P.F. und B.A.F. Mamreov. 2 delen in een band. München, Drei Eichen, 1966. 699 pp. gebonden. Illustraties. | Euro 11,50 |
| 594208 | WENSINCK, A.J., Oostersche mystiek. Christelijke en mohammedaansche. Amsterdam, Paris, 1930. 90 pp. linnen. Illustraties. *schutbladen gebruind, naam op schutblad* | Euro 10,00 |
| 593368 | WESSELS, A., Kerstening en ontkerstening van Europa. Wisselwerking tussen evangelie en cultuur. Baarn, Ten Have, 1994. 271 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593367 | WESTHOFF, H., Geestelijke bevrijders. Nederlandse katholieken en hun beweging voor geestelijke volksgezondheid in de twintigste eeuw. Nijmegen, Valkhof, 1996. 694 pp. linnen + omslag. Bibliografie. Illustraties. | Euro 16,00 |
| 598446 | WIELE, J.B.S. VAN DER, MENSINK, B.A., Advocaat, priester en zielzorger 1579-1630.Bussum, Brand, z.j. 231 pp. ingenaaid. | Euro 15,00 |
| 601261 | WIELE, J.B.S. VAN DER, Gulde-jaer ons heeren Iesu Christi. Op alle de zonnen-dagen des iaers. Ingeleid en van aantekeningen voorzien door B.A. Mensink. Met musicologische medewerking van J.A.J. Böhmers.Zwolle, Tjeenk Willink, 1968. 407 pp. gebonden + omslag. Portret. Illustraties. *ex libris* | Euro 20,00 |
| 601264 | WILDE, P. DE, GIJSEN, A. VAN, MORTELMANS, J., (RED.), Op reis met memoria.Hilversum, Verloren, 2004. 173 pp. paperback. Bibliografie. Illustraties. Met bijdragen van o.a.: F. Pomel, F. Willaert, R. Brouwer | Euro 11,50 |
| 593359 | WILLEBRANDS, J., Church and Jewish people. New considerations. New York, Paulist, 1992. (XVI) 280 pp. linnen + omslag. Bibliografie. *omslag licht beschadigd*This volume is a collection of addresses and writings of Johannes Cardinal Willebrands over a period of sixteen years, from 1974 to 1990, on the subject of relations between Christians and Jews. | Euro 11,50 |
| 579083 | WILLIBRORD, Die legende van Sinte Willebroert. Gereproduceerd uit het Passionael, Winterstuc gedrukt door Gheraert Leeu ter Goude 31 juli 1478. Verklarende tekst van E. Lagerwey. Aanhangsel over de 'Legenda Aurea', het 'Passionael' en Gerard Leeu door B. Kruitwagen. Maastricht, Leiter-Nypels, 1940. 56 (4) pp. gebonden + omslag. *schutblad licht gebruind, naam op schutblad*Genummerd exemplaar. Dit is nr 303 | Euro 30,00 |
| 601257 | WILSON, A.N., Paul. The mind of the apostle.London, Sinclair-Stevenson, 1997. (XIV) 274 pp. linnen + omslag. Bibliografie.Naam van auteur op titelpagina | Euro 11,50 |
| 593762 | WILSON, I., De lijkwade van Turijn. Vertaald door F. Naeff.Utrecht, Spectrum, 1979. 244 pp. paperback. Illustraties. (SP, 66) | Euro 10,00 |
| 593358 | WINKELMAN, P.H., Remonstranten en katholieken in de eeuw van Hugo de Groot. Nijmegen, Koepel, 1945. (VIII) 338 pp. ingenaaid. Illustraties. *omslag licht vlekkig* | Euro 15,00 |
| 598195 | WITKAMP, L.T., Jezus van Nazareth in de gemeente van Johannes. Over de interaktie van traditie en ervaring.Kampen, Van den Berg, 1986. (XII) 451 pp. paperback. Dissertatie. | Euro 15,00 |
| 018966 | WITSIUS, H., GENDEREN, J. VAN, Herman witsius. Bijdrage tot de kennis van de gereformeerde theologie. 's-Gravenhage, Bres, 1953. (XII) 279 pp. ingenaaid. Portret. *naam en tekst op schutblad, omslag iets gebruind* | Euro 16,00 |
| 575163 | WOLF, G., Quellenkunde der deutschen Reformationsgeschichte. 3 delen in 2 banden.Nieuwkoop, De Graaf, 1965 (Nachdr. 1915). (XIV) 582, (XII) 362, (X) 296(IV) 79 pp. linnen. Deel 1: Vorreformation und Allgemeine Reformationsgeschichte, Deel 2.1 - 2.2.: Kirchliche Reformationsgeschichte, Deel 3: Namen- und Sachregister | Euro 60,00 |
| 594644 | WON SUH, C., The creation-mediatorship of Jesus Christ. A study in the relation of the incarnation and the creation. Amsterdam, Rodopi, 1982. (XIV) 325 pp. ingenaaid. Bibliografie. Dissertatie. *omslag licht verkleurd* | Euro 20,00 |
| 583747 | WOUDE, A.S. VAN DER, Die messianischen Vorstellungen der Gemeinde von Qumrân. Assen, Van Gorcum, 1957. (X) 274 pp. linnen. Dissertatie. | Euro 35,00 |
| 593577 | WRIGHT, G.E., De bijbel ontdekt in aarde en steen. Ingeleid door R.A. de Langhe en T.C. Vriezen. Vertaling: C. Houwaard.Baarn, WV, 1960 (2e). 334 pp. linnen + omslag. Illustraties. *omslag licht beschadigd* | Euro 12,50 |
| 601265 | WÜLLSCHLEGER, L., Scheurmakers en nieuwlichters. Over remonstranten en contra-remonstranten te 's-Gravenhage (1612-1618).Leiden, Groen, 1989. 141 pp. paperback. Illustraties. | Euro 10,00 |
| 593361 | WYLIE, J.A., Geschiedenis van het protestantisme. Voor Neerlands volk bewerkt door J.A. Gerth van Wijk. 2 delen. Leiden, Sijthoff, z.j.(VIII) 766, (VIII) 839 pp. linnen. Illustraties. *papier roestvlekkig, binding los, banden vlekkig* | Euro 20,00 |
| 594071 | ZAAL, W., De heiligen. Erflaters van Europa. Baarn, Ambo, 1982. 160 pp. paperback. Illustraties. *vlek op omslag* | Euro 10,00 |
| 568071 | ZILVERBERG, S.B.J., GROOTES, E.K., HAAN, J. DEN, (RED.), Geschiedenis, godsdienst, letterkunde. Opstellen aangeboden aan dr. S.B.J. Zilverberg t.g.v. zijn afscheid van de Universiteit van Amsterdam. Roden, Nehalennia, 1989. 264 pp. ingenaaid. Bibliografie. Portret. Illustraties. *naam op schutblad, rug licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: C. Augustijn, T. de Vries, A.K. Offenberg | Euro 11,50 |
| 593581 | ZIMMERMANN, H., Neutestamentliche Methodenlehre. Darstellung der historisch-kritischen Methode.Stuttgart, Kath. Bibelwerk, 1968. 281 pp. linnen. *naam op schutblad, voorplat licht vlekkig* | Euro 11,50 |
| 593135 | ZWIJSEN, J., WETERING, H. VAN DE, Collectio epistolarum, pastoralum, decretorum, aliorumque documentorum, qua pro regimine archidioecesis Ultrajectensis publicata fuerunt. 3 delen in 2 banden.Tilburg, Utrecht, z.u., 1859, 1896. (VI) 486 (II), (IV) 251 (10), (II) 170 (8) pp. halflinnen. *bibliotheekexemplaar, papier hier en daar gebruind, enkele kleurpotloodstrepen en penaantekeningen, band deel 1 licht beschadigd*Deel 1: a 1° die mensis maji 1853 - ad 1um maji 1859, Deel 2: a die mensis maii 1859 - ad diem 7 mensis februarii 1895, Deel 3: a die mensis februarii 1895 - usque ad diem 31 mensis decembris 1913 | Euro 35,00 |
| 601427 | ZWINGLI, U., COURVOISIER, J., Zwingli, théologien réformé. Conférences données au 'Theological seminary' de Princeton (U.S.A.) dans le cadre des 'Annie Kinkead Warfield Lectures' en 1961.Neuchatel, Delachaux, 1965. 99 pp. ingenaaid. (Cahiers théologiques, 53) *rug gebruind* | Euro 10,00 |
| 587799 | ZWINGLI, U., ZELLER, E., Das theologische system Zwinglis. Besonderer Abdruck aus Jahrgang 1853 der Theologischen Jahrbücher. Tübingen, Fues, 1853. (IV) 215 pp. gebonden. *papier licht roestvlekkig, rug licht beschadigd*Frakturschrift | Euro 25,00 |