585105 ARNOLD, N.S., BENDITT, T.M., GRAHAM, G., (ED.), Philosophy then and now. Malden, Blackwell, 1998. (XII) 604 pp. paperback. Illustraties. *omslag licht verkleurd*Met bijdragen van o.a.: G. Pence, H. Kincaid, T.M. Benditt Euro 16,00
585884 BLACKBURN, S., Denk! Filosofie en de grote vragen van het leven. Nederlandse vertaling: T. Bos. Rotterdam, Lemniscaat, 2000. 280 pp. paperback. Euro 11,50
585562 BODLAENDER, M.L., (RED.), Politeia. Grote mannen over staat en maatschappij. Met een inleiding van J.D. Bierens de Haan. 2 delen.Amsterdam, Elsevier, 1959 (5e). 336, (IV) 337-666 pp. gebonden. *ruggen verkleurd, dl 1 ezelsoren*Dl 1: Plato/ Aristoteles/ Augustinus/ Thomas van Aquino/ Dante/ Erasmus/ Machiavelli/ Thomas Morus/ Luther/ Calvijn/ Hugo de Groot/ Hobbes/ Spinoza/ John Locke/ David Hume/ Frederik de Grote/ Montesquieu, Dl 2: Rousseau/ Kant/ Fichte/ Hegel/ Thorbecke/ De Tocqueville/ Mazzini/ Stuart Mill/ Marx/ Engels/ Nietzsche/ Spencer/ Leo XIII/ Bismarck/Sorel/ Lenin/ Troelstra/ Kuyper/ Hitler/ Mussolini/ Churchill Euro 20,00
567629 BRUGGER, W., (HRSG.), Philosophisches Wörterbuch. Unter Mitwirkung der Professoren der philosophischen Fakultät der Hochschule für Philosophie, München, und anderer. Freiburg i. Br., Herder, 1976 (14e herz.). (XLVIII) 592 pp. linnen + omslag. *omslag licht beschadigd, enkele potloodstrepen* Euro 20,00
567497 BRUYNE, E. DE, Philosophie van de kunst. Phaenomenologie van het kunstwerk. Antwerpen, Standaard, 1942 (2e herz.). 355 pp. linnen. Bibliografie. (PB) *ex libris, rug verkleurd* Euro 13,50
585337 CONLEY, T. M., Rhetoric in the European tradition.Chicago, UP, 1994 (2e). (X) 325 pp. paperback. Euro 12,50
585684 COUSINEAU, P., (RED.), Soul. An archaeology. Readings from Socrates to Ray Charles. Compiled and with commentary.Hammersmit, Harper, (XXXIV) 249 pp. paperback. (Thorsons) Euro 11,50
002898 DIEMER, A., Einführung in die Ontologie.Meisenheim am Glan, Hain, 1959. 173 pp. linnen + omslag. (MPF, 22) Euro 20,00
584636 EAGLETON, T., Marxisme en literatuurkritiek. Vert.: L. van Duin en H. Hoeks.Nijmegen, SUN, 1980. 87 pp. ingenaaid. (Sunschrift, 147) Euro 8,00
585013 EIJCK, J. VAN, Filosofie: een inleiding.Meppel, Boom, 1982. 240 pp. paperback. *naam op schutblad, omslag licht verkleurd* Euro 10,00
015240 HAMLYN, D.W., Westerse filosofie. Een geschiedenis van het denken. Vertaald door: S. Altink, K. Rutten en J. Tielens.Utrecht, Spectrum, 1996 (2e). 429 pp. paperback. (Aula) *enkele penstrepen* Euro 12,50
586314 HEIJERMAN, E., JACOBS, F.C.L.M., KORTHALS, M., Vuile handen. Basisboek praktische filosofie.Utrecht, Elsevier, 1997 (2e). 340 pp. paperback.Met bijdragen van o.a.: W. van Haaften, G. Snik, R. van der Veen Euro 12,50
584920 NAKAMURA, H., A comparative history of ideas. London, Kegan Paul, 1992 (2e). (XX) 572 pp. paperback. Euro 17,50
585916 RUNES, D.D., (ED.), Dictionary of philosophy.Savage, Rowman, 1989 (3e herz). 360 pp. paperback. (Littlefield Adams paperback) *omslag licht gevlekt* Euro 11,50
586594 SEVENANT, A. VAN, Het verhaal van de filosofie. Handzame inleiding tot de wijsbegeerte van vroeger en nu. Antwerpen, Hadewijch, 1993 (2e). 172 pp. paperback. Euro 11,50
585033 WHITE, M., Pragmatism and the American mind. Essays and reviews in philosophy and intellectual history.New York, OUP, 1975. (XIV) 265 pp. paperback. (GB, 431) *omslag verkleurd, papier langs randen verkleurd* Euro 10,00
584947 WIENER, P.P., NOLAND, A., (ED.), Ideas in cultural perspective. New Brunswick, RUP, 1962. (VI) 759 pp. linnen. *bovenzijde rug licht beschadigd, potloodaantekeningen, naam op schutblad*Met bijdragen van o.a.: A.O. Lovejoy, P.O. Kristeller, J. Dewey, P. Tillich Euro 25,00


naar boven